PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 3]

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7

whocares
13-02-2010, 14:09
Selamlar,

Server3 Oyun dünyamızda WoW dönemi başlamıştır. Bu süreçte de belirlenmiş olan hususlara göstereceğiniz hassasiyet sonucu konu içeriğinin daha iyi olacağı kanısındayız.

-Öncelikle forum kurallarımız tamamiyle geçerlidir.

-WoW konusu sohbet yeri değildir. Bu sebepten dolayı gereksiz / saçma yazılar forum yöneticileri tarafından silinebilir, gerek görülürse kullanıcı süreli ve/veya süresiz uzaklaştırılabilir.

-Raporlarınız ekran görüntüsü veya link şeklinde olsun ki konuyu takip eden diğer kullanıcılarımız da rahat bir şekilde görüntüleyebilsin.

-Aktif WoW süreci bitmeden defansın tamamı geçilmediği taktirde rakip wow köylerinin defansını belirten raporlar paylaşmayınız. (WoW sahibi bile olsanız paylaşmayınız) Bu tip paylaşım yapan kullanıcılarımız süreli ve/veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

-WoW köylerine yapılan saldırılarda oyuncu isimlerinin kapatılması mecburi değildir.

-Konu WoW dönemi boyunca açık ve tek başlık olarak devam edecektir. Ayrı bir başlık açmayınız.

-Oyun yöneticilerinin uygulamalarının forum genelinde tartışılmasına müsaade edilmediği gibi bu konuda da izin verilmemektedir. Yöneticiler ile ilgili sorunlarınızı ilgili iletişim adreslerini kullanarak iletmeniz rica olunur.

-Bu hususlar yaşanılan gelişmelere göre forum yönetimi tarafından güncellenebilir, ve güncellendiği andan itibaren de geçerlilik kazanır.

Konu hakkında paylaşım yapmak isteyen kullanıcılarımız bu hususları kabul etmiş sayılacaktır.

TravianTR yönetimi adına herkese başarılar.

panick
13-02-2010, 14:12
Tüm s3 e hayırlı olsun :)

wow kötü çocukların olacak kimse boşuna çabalamasın :)

cnet
13-02-2010, 14:14
Hayırlı olsun... :)

TiqTaq
13-02-2010, 14:17
Hayırlı olsun inşallah şifre verilmeden böyle devam eder:)

SiyahInci
13-02-2010, 14:28
Tum S3 e hayırlı oLsn WoW Kclerin :D bosuna ugrasmayın :D Kc1

acemoglu_tr
13-02-2010, 14:41
wow kesin Generalslerin yaşasın generals

Richard_x
13-02-2010, 14:47
Herkese hayırlı Olsun Kötü Olan Kazansın :rolleyes:

Örümjex53
13-02-2010, 15:18
Herkeze başarılar

ANIL__FB
13-02-2010, 15:28
Bol raporlu bir wow bekliyoruz :)

Robinson
13-02-2010, 16:02
Bol raporlu bir wow bekliyoruz :)

aynen katılıyorum knk

MUHTESEM
13-02-2010, 19:05
herkese sımdıden hayırlı olsun wow dunyasının cocukları, genclerı, yaslıları, bayları, bayanları falan fılan....

anti300
13-02-2010, 19:10
herkese sımdıden hayırlı olsun wow dunyasının cocukları, genclerı, yaslıları, bayları, bayanları falan fılan....

Katılıyorum ve destekliyorum :D Herkese hayırlı olsun bu süreç

yyy
15-02-2010, 01:15
hayırlı olucak hayırlı siz hiç merak etmeyin (k.ç)

raindrop
15-02-2010, 06:25
hayırlı olucak hayırlı siz hiç merak etmeyin (k.ç)
hayırlı mı olacak söylesene ne hayrını görcen? bu oyun sadece insanların egosunu tatmin etmeyi komplekslerinin tavan yaptıgı bir oyun.generalste kazandı ne para ne madalya ne altın nede başka birşey verdiler.zaten bu oyunun en büyük eksiğide bu.yanlı yöneticilerine nerde hesap açarlarsa açsınlar altın veriyor,ama çalışan didinen oyunu oyun eden oyuncular mendil gibi kullanılıp atılıyor.hiç olmazsa başarılı oyunculara bir kazanım vereceklerki wow kuran birliğe bir faydaları dokunacakki gitgide oyundan soğuyan oyuncuları tekrar döndürme amacı gütsünler.ama nerde o kafa ve düşünce.nasıl olsa türkiyeden aldıgını aldı almaya devam ediyor dünyanın bir sürü ülkesinde de aldıgını alıyor bu oyundan kazananlar.ama oyunu oyun yapan oyuncular hala hor görülüyor.serverde oynayan oyuncu sayısında bir hayli azalma oldu ama adamlar hala bildiklerini okuyor.onun için sana bana ona veya bir başkalarına hiç hayrını görmedim.

yyy
15-02-2010, 12:28
bunlara katılmamak için deli olm ak lazım sonuna kadar haklısın ben oyun için demiştim ama sölediğin herşeyde a dan z ye haklısın.

N i g h T
17-02-2010, 00:37
hadi hayırlısı :)

Ice
17-02-2010, 13:12
Fazla uzun bir wow dönemi olmaması dilegi ile :D
Tüm birliklere başarılar.

anti300
17-02-2010, 15:06
Fazla uzun bir wow dönemi olmaması dilegi ile :D
Tüm birliklere başarılar.

WOW çıktı sende meydana çıktın yav burada bir eksiklik var ama çözemedim daha :D

Ice
17-02-2010, 16:02
WOW çıktı sende meydana çıktın yav burada bir eksiklik var ama çözemedim daha :D
eksiklik filan yok :D
wowa kadar uyuma kararı aldıydım o kadar :)

anti300
17-02-2010, 20:49
eksiklik filan yok :D
wowa kadar uyuma kararı aldıydım o kadar :)

Yok yok başka birşey eksik biraz düşün bulursun :D

Ice
17-02-2010, 22:06
Yok yok başka birşey eksik biraz düşün bulursun :D
Eksik olanı söylesende bi ögrensek :D benim aklıma bişey gelmedi :S

MUHTESEM
18-02-2010, 10:35
mod a bak yav kendı actıgı yere yazmıyoruz dıye otekı konuyu kıtlemıs puhaha :D

raindrop
18-02-2010, 13:16
mod a bak yav kendı actıgı yere yazmıyoruz dıye otekı konuyu kıtlemıs puhaha :D

kesin kç lidir:))

MUHTESEM
18-02-2010, 14:12
oyle deme yav oynamıyordur bence bu serverda ya da oynuyorda olabılır :D

bu arada natarlar da aktıflesmıs herkese tekrardan basarılar wow donemınde ...

N i g h T
18-02-2010, 18:28
http://pic1.resimupload.com/r6/thumb_356043185.JPG (http://www.resimupload.com/ds356043185_natar.html)

ilk alınan natar köyü :)

Robinson
18-02-2010, 18:53
http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=105142e6941

natar köyüne yapılan ilk saldırı Splat cermenlidir heralde ilk birliğindeki biri daldı ulaşabilidğim bu zaman geçtikce durum bildirmeye devam edeceğim

Robinson
18-02-2010, 18:54
akrep_kral_nami (http://s3.travian.com.tr/spieler.php?uid=8438) bu oyuncu 2. wowu almıştır rapora daha ulaşamadım

Judge
18-02-2010, 22:34
3.wowda boreas bırlıgı tarafından alınmıs

raindrop
18-02-2010, 23:38
kç d kç ye ilk golünü attı:D ilk karaoğlan almıştı wow köyü ismira ya geçti puhahaha

Judge
18-02-2010, 23:45
komiksin valla:)
golu attı lafına kendın ınanıyonmu:d
wowu zaten ısmıra alacaktı herkesın haberıde var ally cekıldı bırlıklere demekkı bır hesaplama hatası olmus fazladan reıs gırmıs ısın ıcıne karaoglanda kalmıs ilk:D
baska seylerle gelın kardesım bılmedende atıp tutmayın

yeni aldıgım habere göre köy 5. reiste düşmüs acaba raindrop
5. reisde köyün düşecegi kendini uyanık zandedip mikserlik yapmak isteyen senin aklına gelirmiydi :))

laf atmak serbest nasıl olsa salla bakalım daha ne sallıyacan..!

MUHTESEM
19-02-2010, 01:01
bu wow koylerınde dandıklık var herhalde yav :D bızde de 5 te aldı reıs :D
normalde herkes 6 dıye hesaplamıs ama hayırlısı bakalım :D

yyy
19-02-2010, 01:29
bunlar k.ç d yle k.ç maç yapıyor sanıyor heralde puahahah onlar aynı birlik dostum görmüyomusun adı üstünde k.ç d ve k.ç.

raindrop
19-02-2010, 06:07
komiksin valla:)
golu attı lafına kendın ınanıyonmu:d
wowu zaten ısmıra alacaktı herkesın haberıde var ally cekıldı bırlıklere demekkı bır hesaplama hatası olmus fazladan reıs gırmıs ısın ıcıne karaoglanda kalmıs ilk:D
baska seylerle gelın kardesım bılmedende atıp tutmayın

yeni aldıgım habere göre köy 5. reiste düşmüs acaba raindrop
5. reisde köyün düşecegi kendini uyanık zandedip mikserlik yapmak isteyen senin aklına gelirmiydi :))

laf atmak serbest nasıl olsa salla bakalım daha ne sallıyacan..!

evet kç yavaş yavaş oyuna pardon çamur atmaya ısınıyor :D bana kaç reisle aldıysanız almışsınız ben görüntü ne gösteriyorsa onu söyledim sizin gibi çıkıpta şu şöyledir bu böyledir demedim.haaa kç&castdrim logonuzu wow da afişe etmişsiniz ha puhahaha

raindrop
19-02-2010, 06:09
bunlar k.ç d yle k.ç maç yapıyor sanıyor heralde puahahah onlar aynı birlik dostum görmüyomusun adı üstünde k.ç d ve k.ç.
evet bir karaoğlan bir ismira wow köyünü sırasıyla reisliyecekmiş:))))))))) aynı birlik duygusu bunumu gerektiriyor yoksa :D

Judge
19-02-2010, 09:57
bak muhtesem ne guzel acıklamıs onlarada aynısı olmus camuru kımın attıgı bellı anlama kapasıten yetrlı degıl anladıgım kadarıyla orası yanlıslıklada olsa karaoglanda kalsaydı yınede ısmıraya verılecektı 2 hafta oncesınden o wowu ve dıger wowları kımın alacagını zaten kendısı yanı karaoglan ve dıger yonetıcıler belırledıler goruntu yanıltmasın senı bırazda dusunce kat ıstersen yetenegın varsa tabı:)

raindrop
19-02-2010, 13:54
bak muhtesem ne guzel acıklamıs onlarada aynısı olmus camuru kımın attıgı bellı anlama kapasıten yetrlı degıl anladıgım kadarıyla orası yanlıslıklada olsa karaoglanda kalsaydı yınede ısmıraya verılecektı 2 hafta oncesınden o wowu ve dıger wowları kımın alacagını zaten kendısı yanı karaoglan ve dıger yonetıcıler belırledıler goruntu yanıltmasın senı bırazda dusunce kat ıstersen yetenegın varsa tabı:)
vay vay vayki vay:d buda yetenek ölçer takmış dolaşıyor bakın hele bu castdrimliye:D

Judge
19-02-2010, 15:35
justdreamlı oldugumu nerden cıkardınki:)
işte yazmıs olmak için yazıyon yaz yaz bakalım

cermenimezelden
19-02-2010, 18:46
kç d kç ye ilk golünü attı:D ilk karaoğlan almıştı wow köyü ismira ya geçti puhahaha

diycek bişi bulamiyorum hakkaten s3 ün unutulmaz repliği olucak aynısı generale oldu azimizi bile açmadik artik bunu bile kullancak duruma geldinizde bağri sizde oldumu olmadimi bi onu araştirip yazsaydin ya

Robinson
19-02-2010, 19:00
1 natarköyü kaldı alınmayan :D

astlayk
19-02-2010, 22:01
Harbiden tek köy kaldı alınmayan onu da "Boreas" alsa bari şu anda sadece 2 WoW köyü var.. Shit.. :D :D '^^

Judge
19-02-2010, 22:07
yok onların 3 wow koyu var generals 4 kcnın5 wow koyu var 1 koy bosta bakalım kım alacak o koyu:)

sedoist
20-02-2010, 00:08
bütün s3e özellikle boreas birliğine ve kankam &kuraf& a wow yolunda başarılar dilerim

cermenimezelden
20-02-2010, 07:03
bütün s3e özellikle boreas birliğine ve kankam &kuraf& a wow yolunda başarılar dilerim

:) kankanın merkezi yok 3 gün önce 0 landi :) kendine dier köyl4erden birini merkez secer artik yapcak bişi yok tarlasiz filan idare eder ,:)

1. ismira {-K.Ç+}D 0 -
2. lal {+K.Ç+}® 0 -
3. kaydıhayat wBoreasw 0 -
4. CEASARIS {+K.Ç+}® 0 -
5. akrep_kral_nami wBoreasw 0 -
6. SplaT WGNRLSW 0 -
7. &kuraf& wBoreasw 0 -
8. fırtına junior WGNRLSW 0 -
9. kartal70 WGNRLSW 0 -
10. Denden1 WGNRLSW 0 -
11. olçar {-K.Ç+}H 0 -
12. Atıl {+K.Ç+}4 0 -
13. Natarlar - 0

son köyüde general alcakta askerlerine kıyamadilar daha sanırım :)

Robinson
20-02-2010, 08:01
bencede generals alacak çünkü ww köyünün etrafında sadece generalsler var

islandbazaar
20-02-2010, 10:26
:) kankanın merkezi yok 3 gün önce 0 landi :) kendine dier köyl4erden birini merkez secer artik yapcak bişi yok tarlasiz filan idare eder ,:)

kankana ne gerek merkez merkez yaptığı köyü yinemi yıktıracak..

nami bütün ww lere el koymuş durumda ama eminimki a.t.t yada black dewil alayında varır bizi 3 hesap kullanma bahanesi ile kapattılar ama onu gören yok neyse .. biraz sinir biraz adelet bakımından vede murat hocada hiç bir ww köyünde olmadığına göre anarchy hariç diğer ww sahiplerine başarılra pardon boreas dı .. insanlara sayıgısı olmayan başkanlardan kurulu bbi birlik nasıl alsınki saten ..

MUHTESEM
20-02-2010, 11:31
heee askerlerımıze kıyamadık ondan almıyoruz son wow koyunu :D belkı de reısımız yetmemıstır :D kc lıler bır destek cıksınlar da 2 3 reıs yollasınlar sonrasını bız alırız nasıl olsa malum bızde reıs yok ta

tore1071
20-02-2010, 12:35
wow yolunda tüm birliklere başarılar diliyorum:)

suskun33
21-02-2010, 00:45
heee askerlerımıze kıyamadık ondan almıyoruz son wow koyunu :D belkı de reısımız yetmemıstır :D kc lıler bır destek cıksınlar da 2 3 reıs yollasınlar sonrasını bız alırız nasıl olsa malum bızde reıs yok ta

kaç reis lazım usta suskun olduğumuza bakma yaparız bi kıyak :D

MUHTESEM
21-02-2010, 10:18
yav bana kıyak ı yapsa yapsa admın yapar artık :D programlı saldırı yapmaktan koyu kıtledıler :D

pardon programlı fake cıkmaktan dıyelım. :D

CEASARIS
21-02-2010, 13:37
Evt Travian Forumlarına İlk Mesajımda Kc Wowlarına Basarı Diliyorum..Forever KC:d

Ayrıca Diger Birliklerin Wow koylerinede Basarılar Dilerim:D

Bu arada Reisiniz YOKSA bende bolca var:D

kurtlarla dans
21-02-2010, 17:45
wow yolunda tüm birliklere başarılar diliyorum:)

asıl sana başarılar duyumlarıma göre yine belaya bulaşmışsın :p

MUHTESEM
21-02-2010, 17:50
ceaserıs sende bolca reıs varsa bostakı yerı de alsana yav aynı anda 2 tane wow kurarsın :D bızde reıs kalmadı da :D

suskun33
21-02-2010, 18:18
eeee nerde kalmıştık

muhteşem bi daha yapma aynı hatayı ayıp ayıp programlı fake :D
beni örnek al her saldırı arası 5 sn ye olsun asla kilit yemezsin:D:D:D:D

Ice
21-02-2010, 20:28
son wow köyünü alan yok mu :D natarın elinde patlıyacak bu gidile köy :D

MUHTESEM
21-02-2010, 23:11
suskun programla attıysam senın gıbı suskun kalayım :D

mozıllanın azızlıgıne ugradık :D

CEASARIS
22-02-2010, 01:01

:D:D:D:D geçmis ossun

MUHTESEM
22-02-2010, 09:56
eyvallah sagolasın ... :D

suskun33
22-02-2010, 12:10

:D
valla ben demedim bak multi demiş :D
sana başka bir yöntem dene diyeceğim yine programsız ama bu sefer de admin direk köyünü silecek :confused:sonra suskunun yaptığına bak diyeceksin.

kalsın en iyisi. sen de gel benim gibi suskun suskun kal :D

sarkoy
22-02-2010, 19:30
BEYLER GENERLLERE VE BOREAS LARA GEÇMİŞ OLSUN SON KÖY BİZİMDİR

haa baktımda aldık diye saldırıalr çok falza geliyor sayenizde savunma birincisiyiz bu hafta
diğer wowlarda hiç saldırı yokken bizden günlük en az 50 tane wow çevresi generl dolu size bişey diyim boşuna tepinmeyin onu zor alırsınız

foruma ilk msjım oyunumu oynar foruma takılmazdım ama o kadar fazla generl varki herkes bribrine girmiş boreas kç general biraz seviyeli olalım bundan sonra forumda bende varım görelim bakalım marifetlerinizi

bazı kç birliklreinede bir msjım var ne akdar en güçlü biz olsakta kç wow alnalara köstek değil destek olalım
hadi iyi oyunlar

MUHTESEM
22-02-2010, 22:06
sarkoy bız ısteseydık o wow koyunu alırdık almak ıstemedık sız aldınız fazla konusma en ıyısı :D

tore1071
22-02-2010, 23:17
sarkoy sizede başarılar:)

Cardinal
22-02-2010, 23:37
erman hocanın bi lafı wardır.çok sevişmeyle çok çocuk olmaz der. :) çok WW köyüyle WOW kurulsaydı......
kç 5 wowu aynı kuracak desenize hakan dostum bırakın sizde oyunu nasılsa kuramayacanız wow neyim.:)) su vereydi iyiydi :)

tore1071
23-02-2010, 00:27
erman hocanın bi lafı wardır.çok sevişmeyle çok çocuk olmaz der. :) çok WW köyüyle WOW kurulsaydı......
kç 5 wowu aynı kuracak desenize hakan dostum bırakın sizde oyunu nasılsa kuramayacanız wow neyim.:)) su vereydi iyiydi :)

yok aldıklarına bişey dediğim yok,ileriki günlerde yeterli savunmayı alamadıklarında bu msj ların yerini serzeniş almasını istemem.maksat zevkli bir oyun ve zevkli bir wow süreci.bizim amacımız BOREAS nikiyle oynayan SAVAŞ arkadasımızı unutmamak unutturmamak onu yad etmek.bu ugurda elimizden gelenin çok daha fazlasını yapabilmek.arkadasında amacı çok wow alıp ayagınızı denk alın demek.yapcak bişey yok,yaşayıp görcez....

asdasdf1
23-02-2010, 01:07
muhtesemm ısteseydık alırdık dıyosun derdiniz neydide o zaman içerdeki natarın 2/3 ünü kestiniz bizim işimizi kolaylastırmak ıcınmı,saldırıda top10 a gırmek ıcınmı...Yada madem almak ıstemıyosunuz o zaman kasmayın fazla mancnık reis kestirmeyin biz alıncamı değere bindi o wow.Kıvırma şimdi.Wowun cevresınde bı suru adam var bak generalsdan ayrılmıslar bır sor ıstersen nıye ayrılmıslar yada sor bakım neden tebrık msjı atıp generals e sıtem etmısler..

bu arada bu msjın S D ile bi ilgisi yoktur yanlıs anlasılmasın

MUHTESEM
23-02-2010, 01:27
dstm sen benı tanımazsın generals yonetımını tanımazsın bız o wow koyunu alacak olsaydık ınan kı ılk gun alırdık bızım generals yonetımı olarak o wow koyuyle bır ılgımız yoktu ılgılenenler cıkmıstır kendı kafalarına gore onlarda zaten senın soyledıgın gıbı sıtem etmısler ve bırlıkten ayrılmıslar bızım o wow koyuyle ısımız olsaydı ılk gun sız daha koylerınızı almayı tamamlamadan bız orayı da alırdık ve sunu da ogrenın artık wow koylerınde kosk kurulu degıl yanı mancınık atmaya gerek yok askerlerı kes dırekt reıs yolla alırsın wow koyunu ...

asdasdf1
23-02-2010, 05:50
cok bıldıgını zannedıyosun da mancınık attıgımızı nerden bılıyosun

MUHTESEM
23-02-2010, 09:26
mancınık reıs kestırmeyın demıssın de onu onun ıcın dedım sıze demedım yanı hayır sırf muhalefet olmak ıcın muhalefetlık yapıyorsunuz yaa denız baykal gıbısınız masallah

asdasdf1
23-02-2010, 10:02
sanırım sende sırf konusmak bılıyo gorunmek ıcın konusuyosun anlasılan mancınık gonderen adamlar senden akıllı kı koyu aldıktan sonra kösk kurabılecegımızı akıl etmıs de mancınık gondermış en azından belkı koskude yıkıp reıslerız dıye

MUHTESEM
23-02-2010, 10:49
hehe haklısın ... ben sana dıyorum ankara sen bana dıyorsun yuzum kara

ben sana dıyorum kı orayı bızım alma gıbı bır nıyetımız olsa sızden once alırdık sen bana hala dıyorsun kı bız aldıktan sonra saldırı yapmaya basladınız orasıyla bızım bır alakamız yoktur su anda free bır bırlık olan özgür b. nın kendı kendıne yaptıgı bır seydır ... ınsallah bu sefer anlamıssındır

Cardinal
23-02-2010, 11:43
yok bence yine anlamadı :)

tore1071
23-02-2010, 12:58
bence arkadasın anlatmak istediği tam olarak şu; madem generals birliği kurmak gibi bir niyeti yoktuda neden o wowun çevresine köy kurdurttu,diyelim kendi başlarına yerleştiler o zamanda forumda o birliğin kendi başlarına verdikleri bir karardır diye bir açıklama yapmaları gerekliydi.bu açıklamayı yapsalardı bu arkadaslar kalkıpta sizinkilerin arasındaki wow u aldık diyemezdi.her birlik bakabileceği kadar ve stratejisi geregi wow köyü alır ve buna göre hareket mekanizmasını ortaya koyar.demekki generals yönetimi orayı almak istememiş ,neden kç li arkadaslar başardıkları işi,karşı tarafın başarısızlıgına yorarak birşeyler yapmaya çalışıyorki (ki öyle bir şey yok bu söyledikleri onların vesveseleri) .aldıysanız aldınız hakettinizse gereken tebriği aldınız ve almaktasınız uzatmaya gerek yok.

not:özgürb birliği halen profillerinde generals in amblemini taşıyor.ya generals li olsunlar eskisi gibi yada profillerine biraz düzenleme getirsinler.yaptıklarıyla anlattıkları çelişiyor çünkü.

MUHTESEM
23-02-2010, 15:48
tore1071 uzun bır aradan sonra forumlarda senı gormek guzel :D

ılk baslarda orayı alacaktık ama sonradan almaktan vazgectık ve bu yonde bır stratejı uyguladık
zaten o wow koyunu bız alacagız dıye de kc den hıc bır kımsede oraya saldırı yapmadı saldırı cıkartmadı baktılar kı bız almıyoruz ondan sonra oraya gıdıp onlar aldılar

ama bu kc cı bazı arkadasların neden bu sekılde kendılerını ovmeye kalkıstıklarını anlamak da guc tabı kı :D

eren55
23-02-2010, 16:27
bence arkadasın anlatmak istediği tam olarak şu; madem generals birliği kurmak gibi bir niyeti yoktuda neden o wowun çevresine köy kurdurttu,diyelim kendi başlarına yerleştiler o zamanda forumda o birliğin kendi başlarına verdikleri bir karardır diye bir açıklama yapmaları gerekliydi.bu açıklamayı yapsalardı bu arkadaslar kalkıpta sizinkilerin arasındaki wow u aldık diyemezdi.her birlik bakabileceği kadar ve stratejisi geregi wow köyü alır ve buna göre hareket mekanizmasını ortaya koyar.demekki generals yönetimi orayı almak istememiş ,neden kç li arkadaslar başardıkları işi,karşı tarafın başarısızlıgına yorarak birşeyler yapmaya çalışıyorki (ki öyle bir şey yok bu söyledikleri onların vesveseleri) .aldıysanız aldınız hakettinizse gereken tebriği aldınız ve almaktasınız uzatmaya gerek yok.

not:özgürb birliği halen profillerinde generals in amblemini taşıyor.ya generals li olsunlar eskisi gibi yada profillerine biraz düzenleme getirsinler.yaptıklarıyla anlattıkları çelişiyor çünkü.
slm töre ben hür-mat imp. sedat nasıl wow gidişatı

tore1071
23-02-2010, 17:28
slm töre ben hür-mat imp. sedat nasıl wow gidişatı

ve a.s .ne olsun be dostum wow zamanı kıvıranlar kıvırtanlar çoğaldı nasıl gitsin işte:)

tore1071
23-02-2010, 17:37
tore1071 uzun bır aradan sonra forumlarda senı gormek guzel :D

ılk baslarda orayı alacaktık ama sonradan almaktan vazgectık ve bu yonde bır stratejı uyguladık
zaten o wow koyunu bız alacagız dıye de kc den hıc bır kımsede oraya saldırı yapmadı saldırı cıkartmadı baktılar kı bız almıyoruz ondan sonra oraya gıdıp onlar aldılar

ama bu kc cı bazı arkadasların neden bu sekılde kendılerını ovmeye kalkıstıklarını anlamak da guc tabı kı :D

:D eyvallah sağolasın.işlerden vakit buldukça takılıyoz işte:p

CEASARIS
23-02-2010, 23:25
Son aldıgımız WOW koyunu Generals Neden Almadı? Alıp generals c birligine bırakabilirdi neden yapmadı bize wowzamanı ordularınız nerde wowları alamıyorsunuz diyen birligin ufak orduları nerde ne oldu ya:)

Profillerinde Birgun herkes generals olmasın o ayrıcalık bizde kalsın diyenler? gnrls-sph birligi dost birligi gercek generalsmi:) yoksa baska bir birlligi generals yaparak olusturdugunuz birlikmi:) neyse wow gidişatında herkese basarılar ama sunuda unutmayın muhteseminde dedigi gibi askeri gorucez:D

Bu arada Tore KC Övünmez Övülür neden övülüceğinide sen iyi bilirsin:)

Cümleten İyi oyunlar:)

MUHTESEM
24-02-2010, 00:44
ceaserıs soyledıklerınde haklısın buna katılmamak mumkun degıl ama sunu unutma bız - - de cogu oyuncuya hesap sıldırırken sız hep anlasma yoluyla bırlıgınıze kattınız + + da sızın su an ıcınızde noex yapılanması swat yapılanması ve belkı dıyorum + + generals yapılanmasından da olanlar vardır ve bunların en azından 2 ser 3 er tane de alt bırlıklerını dusunun sızın aldıklarınızın yanında bızım dst ve sph bır sey kalmaz herhalde :D

tore1071
24-02-2010, 02:43
Bu arada Tore KC Övünmez Övülür neden övülüceğinide sen iyi bilirsin:)

bende farklı birşey demedim ki... iyi şeyler yapıyorsan bırak başkaları seni övsün.bu konuya mevzu-bahis olan arkadasınızın dediğine göre söylenmiş sözümdür. .... ''alamadınız - aldık bundan sonra bende forumdayım ayagınızı denk alın'' gibi.... sözler sadece elde ettiğin kendi başarını gölgeler,başkasını yermek kimseyi yüceltmez...

raindrop
24-02-2010, 09:16
bende farklı birşey demedim ki... iyi şeyler yapıyorsan bırak başkaları seni övsün.bu konuya mevzu-bahis olan arkadasınızın dediğine göre söylenmiş sözümdür. .... ''alamadınız - aldık bundan sonra bende forumdayım ayagınızı denk alın'' gibi.... sözler sadece elde ettiğin kendi başarını gölgeler,başkasını yermek kimseyi yüceltmez...

ooo selam üstat anarchy olarak sizleri forumlarda ne görmek ne güzel:D senin gibi rakip az bulunur valla, bırak şu kç lileri yerinden kalkan övünüyor sonra mancınıgı oyunda,lafıda forumda yiyince oturup kalıyorlar :D

Judge
24-02-2010, 13:32
ben gordum gordumde su generalslıler kadar hayalperest gormedım:)
o yıkılanalr sizin merkezlerdi huhu mancınık yiyenlerde sizdiniz raindrop hayalı bıle guzel demı keske generasl bunları yapsaydı dıyorsundur ıcnden zuhahaha

Robinson
24-02-2010, 14:36
ben gordum gordumde su generalslıler kadar hayalperest gormedım:)
o yıkılanalr sizin merkezlerdi huhu mancınık yiyenlerde sizdiniz raindrop hayalı bıle guzel demı keske generasl bunları yapsaydı dıyorsundur ıcnden zuhahaha

merak etme biz hayallerde değil gerçeklerdeyiz geçen sezonda wowu kurduk bu sezonda kurucaz YAŞASIN GENERALS ;)

CEASARIS
24-02-2010, 15:46
ooo selam üstat anarchy olarak sizleri forumlarda ne görmek ne güzel:D senin gibi rakip az bulunur valla, bırak şu kç lileri yerinden kalkan övünüyor sonra mancınıgı oyunda,lafıda forumda yiyince oturup kalıyorlar :D

şaka gibi ya:=) bunu yazan bi generals mi:=) yediginiz mancınıklar istanbuldan ankaraya yol olur be neden bahsediyorsun sen:D daha dune kadar anarchye demediginizi bırakmıyordunuz simdi en iyi rakip yaptınız ee gidecek yeriniz kalmadı :D bu oyuna basladıgımda yok anarchy wow kuramaz diyenler mancınıkları yedikten sonra ters teper tabii hala laf koyduklarını zannediyorlar yazık yazık oyundaki ismini bilmiyorum ama eger tahmin ettigim kisilerden biriysen senin ve senin gibilerin yedigi lafları kimse yemedi be:D

bu arada robinson siz once etrafını parsellediginiz wow koyunu alın ondan sonra konusun:=) neyse ya gorucez bakalım!!

NOT:BU ARADA YALAN HABERLERİ PROTESTO EDİYORUM BURDA MANCINIKTAN BAHSEDEN ZİHNİYET BIRAKIN FORUMLARA YALAN HABER VERMEYİ..YEDİGİMİZ MANCINIKLARIN RAPORLARINI KOYDA GORELİM YADA BİZ KOYALIM DİYİCEM AMA FORUM KİLİTLENİR BE SIGMAZ BURALARA:)O NEDENLE AYIP AYIP S3 TE OYNAMAYIP FORUMU ZİYARET EDEN UYELERE SAYGISIZLIK YAPMAYIN BARİ YALAN KONUSARAK!!!

ohhsorry
25-02-2010, 04:29
kç birliği yaptığı 2. saldırıdan sonra
rezil olup hiç bir serverda görülmemiş şekilde generals'in alt birliklerinde wow ordularını harcadığı için mi :)

ha 3. saldırıyı neden yapmadınız :)
ordumuz kalmaz diye mi korktunuz yoksa :D

tore1071
25-02-2010, 09:20
tüm s3 ahalisinin kandilini kutlarım.hayırlara vesile olur inşallah

MUHTESEM
25-02-2010, 10:40
herkesın kandılı mubarek olsun arkadaslar ... :D

ohhsorry olur mu yav kc de ordu bıtmez!!!

Cardinal
25-02-2010, 11:34
herkese hayırlı kandiller.anarchy ye wow kuramaz diyenler ellerini kaldırsın bakalım.bu serwerin en byük handikapı 4 bölge birliği deil 3 birliğin wow da olmasıdır.tüm dengeler 1sn de dei,şir.we bu denge anarchy dengesidir.kç generals birbirini yerken anarchy sıyrılıp gidecek bunun olmaması içinde 2 birlikten biri anarchy ile birleşme yoluna gitmek zorunda kalacak we o birleşme oyunu bitiren son hamle olup kazananı belirleyecek.şimdi anarchy en zayıf halka diyenleri bi göreyim ;)

MUHTESEM
25-02-2010, 11:44
ben 2 ay once bızım generals yonetımı de 1 ay once forumlara bır duyuru yaptık zaten o duyuru da da bızden anarchy e ordu gıtmeyecek seklındeydı cunku;

bızım bu s3 baslama nedenımız anarchy e wow kurdurtmamaktı ama sonradan kc ıle savas ve sonrasında ıclerınden cıkan bır kac dengesız yuzunden benım stratejım 2 ay once kc almasında kım alırsa alsına dondu ve yıne 1 ay oncede generals yonetımı bu sekle geldıler onun ıcın bu 3 bırlıgın bırbırıyle bırlesmesıne gerek yok gıbı duruyor zıra bız anarchy e saldırmayacagız dedık ve saldırmayacagız da buyuk bır ıhtımalle ama kc den durul abı de anarchylere bızden de saldırı cıkmayacak dedı bakalım ne olacak ??? eger ssoylenıldıgı gıbı generals ve kc verdıklerı sozde durursa oyun hıc uzamadan anarchy tarafından wow kurulmus olur bıter ...

Cardinal
25-02-2010, 11:52
ewet bu ihtimalde war.eğet generals we kç bu kadar kin doluysa çok çekişmeli olacak.kç 6 wowla oynayacak şaşırtma organizasyonu yaptıklarına eminim.beklenmedik bi köye wow kurmayı planlıyacaklardır.generalsde tüm bunlara rağmen her birlik gibi once kendileri kurmayı sonrada kç ye kurdurmama yolunda ilerleyecektir.bakalım hayırlısı.inşallah sewiye düşmeden güzel saldırı we raporlar görürüz

anti300
25-02-2010, 14:48
Şimdi bir kere Generals Anarchye saldırmayacak orası kesin gibi duruyor ama KÇ nin Anarchy e saldırmaması gibi bir seçenek yok ihtimaller dahilinde. Çünki bu servere wow kuracaz diye geldiler hatta öyle bir düşünce olmuşki seneyede geliriz eğer bu sene kuramazsak diye banada sölediler.

Anarch nin avantajı uzun süredir rahatlardı ellerinde sağlam orduları var ve WOW sürecinde şu an kendilerine saldıracaklarını direkt olarak söyleyen bir birlik yok.

Anarchy WOW da devam eder sakin sakin ama WOW larına kim saldırırsa ordularınıda o birliğin wowuna göndereceğide kesin işin sakat tarafı o işte :D:D:D

Bu arada herkesin kandilini kutlu olsun töre seninkinide ayrıca kutluyom haberin ola :D

CEASARIS
25-02-2010, 15:29
ben 2 ay once bızım generals yonetımı de 1 ay once forumlara bır duyuru yaptık zaten o duyuru da da bızden anarchy e ordu gıtmeyecek seklındeydı cunku;

bızım bu s3 baslama nedenımız anarchy e wow kurdurtmamaktı ama sonradan kc ıle savas ve sonrasında ıclerınden cıkan bır kac dengesız yuzunden benım stratejım 2 ay once kc almasında kım alırsa alsına dondu ve yıne 1 ay oncede generals yonetımı bu sekle geldıler onun ıcın bu 3 bırlıgın bırbırıyle bırlesmesıne gerek yok gıbı duruyor zıra bız anarchy e saldırmayacagız dedık ve saldırmayacagız da buyuk bır ıhtımalle ama kc den durul abı de anarchylere bızden de saldırı cıkmayacak dedı bakalım ne olacak ??? eger ssoylenıldıgı gıbı generals ve kc verdıklerı sozde durursa oyun hıc uzamadan anarchy tarafından wow kurulmus olur bıter ...

ONCELİKLE HERKESİN KANDİLİ MUBAREK OLSUN..

Muhtesem İn söylediklerinden çıkardıgımız şu dur generals anarchy le birlesicek:) valla generals gibi 3 birlik olsun gelsin bize kin gütsün bende isterim zaten :) anlıyıcagınız GENERALS ten bir korkumuz yok olsaydı zaten talan etmezdik birliklerini.. wow meselesine gelirsekte biz bu oyuna baslarken wow kurma hedefimiz oldugunu soyleyerek basladık ama en çok savasan ve bu serverın hakkını vererek oynayan tek birligiz diger birlikler ara sıra savastı ama biz sonuna kadar:) ayrıca GENERALS bu oyuna baslarken amaclarının yıkım oldugunu soyluyorlardı ama OYUN BOYUNCA BİR TEK ALLAH BİR DEDİKLERİ ZAMAN İNANDIGIM BİR BİRLİGİN bu soylemininde ne kadar yalan bir soylem oldugu ortaya çıktı. akıllarınca taktiksel takılıyorlar ama tek HEDEFLERİ WOWDUR BU APAÇIK ORTADADIR AMA KİMİ KANDIRABİLİRLER Orasıda ayrı :) yani abicim bu taktikler bize sokmez:)

ayrıca planlar cıkmıs hayırlısı olsun:)

ohhsorry
25-02-2010, 15:30
yaw muhtesem arkadaşım yıktık mıktık diyorlar

ben tamam yıktınız ama sıfırladığınız hiç bir merkezde adam gibi ordu yoktu :D
savunma köylerinin merkezleri
askeri yan köyden basanların merkezleri vs

adam gibi ordudan kastım 40k'lık ordular bile yoktu

bunun gibi merkezlere girip toplam 1.850k saldırı askeri bıraktınız..

bu saldırıdan sonra madem yıkıyordunuz niye devam etmediniz saldırılara hee

sonra buraya gelip yıktık falan diye seyirciyi izleyici yanıltıyorlar

gittik askeri olmayan adamlara çaktık orduları kestirdik diyemiyorlar.

bütün generals birliğine saldırı yaptık
bütün üyelere feyk, yönetimlere organize feyk attık ama saldırıları çok iyi tespit ettiler çaktılar bizi diyemiyorlar

şunu çok açık söyleyebilirim bir generals'li olarak.

kç'nin yıktık dedikleri saldırılardan önce wow şanşı belkide %99'du

neden mi
belki 40-50 tane wow ordusu harcadılar.

Generals birliğinin hedefi anarchy'idi.
ve birden bütün generals'in tek hedefi haline geldiler.

Sizce kim zararlı çıktı savaşdan :D

ben burdan çok açık söyleyebilirim

anarchy kurarsa kursun wow'u banane

geçen serverı bilmem, bu server generals'e karşı hiç bir şekilde yamukları olmadı.

suskun33
25-02-2010, 16:17
öncelikle herkesin kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim.

gelelim oyuna.ne server çıktı burası ya.herşey belli, kazanan yenilen vs...

madem kimin wowu kuracağı belli toplayalım tası tarağı gidelim hadi.

oyun bitmeden inanmam ama :D:D

tore1071
25-02-2010, 17:11
Bu arada herkesin kandilini kutlu olsun töre seninkinide ayrıca kutluyom haberin ola :D başımın belası bende seninkini en özelinden kutluyorum.HİLAL ekibi nereye gitcek sizden onu çok merak ediyorum:) (ormancı,sicifus,depo1) bunlara dikkat:)

neyse güzel muhabbet ve yorumlar var.denildiği üzere generals in tek amacı anarchy e wow kurdurtmamak içindi,hatta ona göre asker bastılar ve yerleşimlerini yaptılar.sonradan oyuna dahil olan başkanları splat de gelir gelmez anarchy e yakın bölge seçmiş ve o bölgeye yakın bir birliktaşından askerini beslemesi için çeço yardımıyla tanışmıştır.ve hatta ilk kç anarchy savaşında generals birliklerine fake atılması içinde ally ler atmıştır.o zamanlar muhteşeminde dediği gibi ilk hedef düşman anarchy idi.sonrasında anarchy nin sessizliğe bürünmesi ve kç-generals arasında gelişen olaylar sonucunda birbirlerine savaş açtılar.şimdi kim kalkıp derse bu birlik zarar etti diğeri kazandı yanlış bilgi vermiş olur.kç bir çok merkezi yerle bir etti sıfırladı bir çok wow ordusunu bıraktı,esas sorulması gereken o giren ordular vazifesini yapabildilermi? forumlarda çok sık söyleniyor ama örnek verilmiyor.mesela: cami duvarı bir çok kez el değiştirdi,ama el değiştirirken son sahibinin-sahiplerinin yaptıgı tek şey vardı askeri yandan basmaktı.şimdi kç liler çıkıpta merkezini yıktık deseler dedikleri gibi zarar vermiş olmuşlarmıdır sizce:)
şimdi herkes şu kurar bu kurar diyorda kç-generals savaşıyorsa ve zayıfladıkları zannediliyorsa hata edilmiş olur.

wowu ;
kç neden kurar: savaşçı bir kimliği,mücadeleci yapısı en önde bir birlik,uzantı birlikleri daha fazla ve bünyesine kattıkları birlikleri kendi içlerinden vazifelendirdikleri arkadaslarını göndererek örgütleyebiliyorlar
kç neden kuramaz; nerde çokluk orda b..luk misali wow köylerinin çoğunu aldılar,tılsımlarda vardı,ve sonrasında alınacak planlar onların ne denli güç bir sınavın beklediğini gösterir.kendi öncelikleri bile onları hedeften uzaklaştırır.

generals neden kurar; daha önce wow kurdular bunun için gerekli bilgi ve birikime sahipler.ayrıca araf birliği gibi bir kuvvetleri köşede hazır kıta bekliyor

neden kuramaz;dedikleri gibi kç hedeflerindeyse tüm enerjilerini kç ye yöneltirler,hem kurmazlar hemde kurdurtmazlar

anarchy neden kurar; ben dahil çoğu anarchy üyesi sessizliğe büründü ve bu yönde hareket ettiler.aralarından ayrılan arkadasları sevilen ve efendi birisiydi onu anca böyle yaşatabileceklerini düşünerek oynadılar-oynuyorlar.

neden kuramaz; daha önce eyfel sonrasında clear gibi bir ayrılıkçı yapılanma çıkıp (wow sevdası ugruna) arkadan vururlarsa,yöneticileri de uyurgezerliğe kapılırsa üyeleride serseri mayın gibi dolaşırlarsa kuramaz.

ohhsorry
25-02-2010, 18:30
toprağımın, törenin yaptığı yorumlara aynen katılıyorum..

çok güzel anlatmış :)

başkasına git kç neden kuramaz
generals neden kuramaz diye yorum yap deselerdi eğer %1m
polemik tartışma eksik olmazdı.

CEASARIS
25-02-2010, 21:18
yaw muhtesem arkadaşım yıktık mıktık diyorlar

ben tamam yıktınız ama sıfırladığınız hiç bir merkezde adam gibi ordu yoktu :D
savunma köylerinin merkezleri
askeri yan köyden basanların merkezleri vs

adam gibi ordudan kastım 40k'lık ordular bile yoktu

bunun gibi merkezlere girip toplam 1.850k saldırı askeri bıraktınız..

bu saldırıdan sonra madem yıkıyordunuz niye devam etmediniz saldırılara hee

sonra buraya gelip yıktık falan diye seyirciyi izleyici yanıltıyorlar

gittik askeri olmayan adamlara çaktık orduları kestirdik diyemiyorlar.

bütün generals birliğine saldırı yaptık
bütün üyelere feyk, yönetimlere organize feyk attık ama saldırıları çok iyi tespit ettiler çaktılar bizi diyemiyorlar

şunu çok açık söyleyebilirim bir generals'li olarak.

kç'nin yıktık dedikleri saldırılardan önce wow şanşı belkide %99'du

neden mi
belki 40-50 tane wow ordusu harcadılar.

Generals birliğinin hedefi anarchy'idi.
ve birden bütün generals'in tek hedefi haline geldiler.

Sizce kim zararlı çıktı savaşdan :D

ben burdan çok açık söyleyebilirim

anarchy kurarsa kursun wow'u banane

geçen serverı bilmem, bu server generals'e karşı hiç bir şekilde yamukları olmadı.

AVUTUN AVUTUN KENDİNİZİ AVUTUN:d MERAK ETMEYİN BİZDE KESİLENLERİN YERİNE ASKER KONDU BİLE:D

MUHTESEM
25-02-2010, 21:26
kesın konmustur kesın :))) avutun avutun kendınızı avutun ::D

CEASARIS
26-02-2010, 01:00
kesın konmustur kesın :))) avutun avutun kendınızı avutun ::D
gorursun yakında muhtesem:D sizin 3 katınız çıkar yine sen rahat ol:D avutun avutun kendinizi avutun heehheee:D

TILSIMI Olmayanlar aslında asker basmasın hehehehe:D

ohhsorry
26-02-2010, 03:21
oyun başlayıalı 9 ay olmuş :D

8 ayda bastığınız askeri 20 günde mı yerine koydunuz :D

yaw siz bu söylediğinize kendininiz inanıyor musunuz :D
yoksa kendinizi mi avutuyorsunuz :D

MUHTESEM
26-02-2010, 10:25
ohhsorry ıste dun ıle bugunun sozu avutun avutun kendınızı avutun :D

filik
26-02-2010, 10:36
valla arkadaşlar eski bir s3 ve eski bir ANARCHY üyesi olarak kimin wow kuracağını bilmem ama töre71 olduğu bir yerde hiçbirşey olmayacağını biliyorum..

tore1071
26-02-2010, 13:15
valla arkadaşlar eski bir s3 ve eski bir ANARCHY üyesi olarak kimin wow kuracağını bilmem ama töre71 olduğu bir yerde hiçbirşey olmayacağını biliyorum..

evet dogru söylemişsin.benim oldugum yerde zaten senin gibi hiçbirşeyler olamaz:rolleyes:serverden bihabersin oyundan bi habersin kalkmış bide yorum yazmışsın.

anti300
26-02-2010, 13:44

Töreye bulaşma yav onda sadece ben bulaşabilirim, benim işimi elimdenmi alacam :D

CEASARIS
26-02-2010, 13:46
gorursunuz beyler alala :D ben kestirdigim askeri yine bastım basarımda sorun degil nede olsa tılsımlarımız var kahretsin:D

filik
26-02-2010, 14:09
wowda herkese bol şans bi kişi hariç :)

MUHTESEM
26-02-2010, 14:44
ceaserıs bızde yıkılan tarlaları bastık basarız ne de olsa hammadde ve altınımız var

daha neyı neden uzatıyorsun o zaman ???

CEASARIS
26-02-2010, 15:06
ceaserıs bızde yıkılan tarlaları bastık basarız ne de olsa hammadde ve altınımız var

daha neyı neden uzatıyorsun o zaman ???

konusmama baslamadan once uzunbacaklıya geçmis olsun:)

muhtesem siz 1 aydır surekli yok su kadar askeriniz gitti yok askeriniz yok diye feryat figan laf ediyorsunuz da bizdeki askeri nerden biliyorsunuz abicim biz oyle paldur küldür bir iş yapmayız büyük bi birligiz ve hersey biter asker bitmez merak etmeyin :)
ayrıca wow donemi geldiginde neler olucak zaten kimsenin kahin olmasına gerek yok zamanı geldiginde hersey ortaya çıkar zaten:)

anti300
26-02-2010, 15:27

muhtesem siz 1 aydır surekli yok su kadar askeriniz gitti yok askeriniz yok diye feryat figan laf ediyorsunuz da bizdeki askeri nerden biliyorsunuz abicim biz oyle paldur küldür bir iş yapmayız büyük bi birligiz ve hersey biter asker bitmez merak etmeyin :)
ayrıca wow donemi geldiginde neler olucak zaten kimsenin kahin olmasına gerek yok zamanı geldiginde hersey ortaya çıkar zaten:)

Merkezinde 6-7 bin paltası 2 bin atlısı olan köy için 162027 tahıllık askeri çaktığınız için bize geçmiş olsun diyorsanız sağolun :D

Arıza Büyük
26-02-2010, 15:30
ya onlar anlamaz oyundan wow seviye sürelerini bile bilmeyen admların 6k asker olan merkezde 160k ordu harcaması başarıdır :)yani onlar için uzunbacaklının sıfırlanması başarıdır :)

kç den bir arkadaş wow99 un ne kadar sürede kurulduğunu yazarsa çok sevinirim :)diğer arkadaşlarıda öğrenmiş olur :)

CEASARIS
26-02-2010, 15:34
arıza sen çok anlıyorsun ya tılsımı aldık yeter bize:D bizim için tılsımı almak basarı:D

ayrıca seni forumlardan sildik burdada çıktın ne laf anlamaz adamsın yav:D

soylemeden edemiyicem kc d kesimle ilgileniyor wowla alakaları yok:D

Arıza Büyük
26-02-2010, 15:37
cesaris :)beni silmekmi wow zamanı süprizin olucam kç den bir ordu sana gelirse beni hatırla :)

bu arada kç d de toplasan kaç k ordu çıkar kesimle ilgileniyorlarmış :) komik şeyler :)sinek kesimi yapıcaklar olmayan ordularla :)

tüm ordular kç gidicektir wow zamanı anarşiye gönderen fenerlidir :)

MUHTESEM
26-02-2010, 15:57

yav ceaserıs ıyı hos guzel konusuyorsun bu oyun stratejı oyunu askerı cok basma oyunu degıl hadı sızde ordu cok da yaaaa gecen senekı gıbı surelerde hata yaparsanız o ordular sıze gecen sene oldugu gıbı kapak olur kalır :D bılmem anlatabıldım mı :D onun ıcın fazla buyuk konusmaya gerek yok bekleyelım gorelım wow donemınde ne olacak elbette bu oyunu bıtıren bır bırlık olacaktır herkes de o bırlıgı tebrık eder kendı acısından da yaptıgı hataları konusur ve oyun bıter ...

bır de sunu dıyorum sızde kaybedılen 50 000 baltalı ordular yerıne konuyor bızım merkezler mı yerıne konmayacak ??? yav aklı olan bır ınsan ordusuz merkezlerın 50 000 baltalı ordulardan daha cabuk yerıne konacagını bılır ıstersenız askerlerı 1 dakıka da cıkartın bu gercek degısmez onun ıcın bu sekılde konusurken bıraz daha dusunup de konusun bence ...

Arıza Büyük
26-02-2010, 16:06
mukteşem boşver sen cesarisi alımın çalımın yerindemi onu söyle :)

MUHTESEM
26-02-2010, 17:29
ne olsun abı be yerınde ıste :D ugrasıyoruz ! :D

CEASARIS
27-02-2010, 00:05
Sizdeki ordulardan iyi olucagı kesin merak etme sen:D ayrıca bekliyorum buyrun gelin:)

bu arada sizinkisi strateji dimi guzel:) stratejiye bak gorucez stratejinizi wowlar yıkıldıktan sonra stratejinizde kalmaz sizin ayrıca arıza la git forumlarda istenmiyorsun kovuluyorsun anla:D

lovetose
27-02-2010, 00:22
ardakaşlar wow dönemine girdik ceasarisle uğraşmayın bu sene çok iddaalı :))

suskun33
27-02-2010, 00:26
bitime adım adım giderken kç de ordu generalsde merkez bitmeyeceğini de öğrenmiş bulunduk :D

merkezsiz köyler ne iş görecekse
askersiz merkez neye yarayacaksa.
hesaplamaları yapmaya gerek yok.

bitime az kaldı.:D fazla heyecan yapmayalım generalsli kardeşler.

muhteşem bir son olur mu sence muhteşem kardeş.
bu arada arıza büyük ile de burda karşılaşmış olduk. ama tedbirliyiz arızalanmadık daha.:D

MUHTESEM
27-02-2010, 00:31
suskun33 ustadım bakalım senınde soyledıgın gıbı bekleyıp gorecegız oyunu kım bıtırırse bıtırsın muhtesem bır son olacagı kesın cunku oyun bıtıyor :D

recepumut
27-02-2010, 00:35
Yav arkadaşlar biz bile unuttuk artık sıfırladıgımız ve yıktıgımız merkezlerin sayısını :) bu arada uzunbacaklının merkezi eline vermişler arkadaşlarımızı tebrik ederim

Uniq
27-02-2010, 01:54
Dinamik görüntü varmı arkadaşlar

tore1071
27-02-2010, 08:46
Dinamik görüntü varmı arkadaşlar

yorum yapanlardaki dinamizm herşeyi anlatıyor görüntüye gerek varmı:)

filik
27-02-2010, 09:54
evet dogru söylemişsin.benim oldugum yerde zaten senin gibi hiçbirşeyler olamaz:rolleyes:serverden bihabersin oyundan bi habersin kalkmış bide yorum yazmışsın.

işte bu süperdi :D hakketten dedikleri gibisin :D

tore1071
27-02-2010, 10:05
işte bu süperdi :D hakketten dedikleri gibisin :D

yürü be koçum kim tutar seni.yoksa sende benim ismim üzerinden prim yapmaya çalışanlardansın:) ilk yorumlarından sanki beni tanıyormuş gibi yorum yazmıştın ağzının payını alınca başkalarının dedikleri gibimi oldum şimdi:))

suskun33
27-02-2010, 11:55
suskun33 ustadım bakalım senınde soyledıgın gıbı bekleyıp gorecegız oyunu kım bıtırırse bıtırsın muhtesem bır son olacagı kesın cunku oyun bıtıyor :D

tekrar başlarız :D

uzunbacaklı da sızın askerlerı musaıt bır yerde ındırmıs zaten o askerlerın ellerını kullanacakmıssınız sız :D lazım oluyormus sıze

onlara asker deme kardeşş onları atacaktık bizde çok ya:D
vakit varken telafi edilir ya sorun mu asker. yeter ki gönüller bir olsun

suskun arıza heryerde ve :) sizin ilerde süpriz olarak göreceğiniz benim ise şimdiden Bİldiğim durumlar var çünkü süpriz benim.... Hiç beklemediğiniz bir kişiden, hiç beklemediğiniz bir davranışla karşılacaksanız...

arıza büyük - GENERALS - S3
kçden bunu yapacak adam çıkmaz. bunu yapacak kişi kç adı altına sığınmış bir casuscuktur bunu da kaale almayız.ilk cümledeki adamlık önemli ama. bu da ayrıca tartışılabilir.

sürprizleri severiz. yeterki arızalı olmasın:D
bu serverda güzel orduları görmek elbette bizleri de herkes kadar mutlu edecektir.

wow a gelince kimin kuracağını bilmiyorum ama en çok kime yakışır biliyorum.
server başından ortalarına kadar yıkılmamak için direnen, savaşan, kendilerinden epey hesap yitirmiş olmasına rağmen sonuçta istediğini elde edene yakışır bence.

raindrop
27-02-2010, 12:04
[sıze=2]tekrar başlarız :d[/sıze]

[sıze=2]onlara asker deme kardeşş onları atacaktık bizde çok ya[/sıze][sıze=2]:d[/sıze]
[sıze=2]vakit varken telafi edilir ya sorun mu asker. Yeter ki gönüller bir olsun[/sıze]

[sıze=2]kçden bunu yapacak adam çıkmaz. Bunu yapacak kişi kç adı altına sığınmış bir casuscuktur bunu da kaale almayız[/sıze][sıze=2].ilk cümledeki adamlık önemli ama. Bu da ayrıca tartışılabilir.[/sıze]

[sıze=2]sürprizleri severiz. Yeterki arızalı olmasın:d[/sıze]
[sıze=2]bu serverda güzel orduları görmek elbette bizleri de herkes kadar mutlu edecektir.[/sıze]

[sıze=2]wow a gelince kimin kuracağını bilmiyorum ama en çok kime yakışır biliyorum. [/sıze]
[sıze=2]server başından ortalarına kadar yıkılmamak için direnen, savaşan, kendilerinden epey hesap yitirmiş olmasına rağmen sonuçta istediğini elde edene yakışır bence.[/sıze]

siz durun hele siz durunnnn:D bakın hele bakın neler olcek sizeeeee:d

suskun33
27-02-2010, 19:33
siz durun hele siz durunnnn:D bakın hele bakın neler olcek sizeeeee:d

çok merak ettim ne yapcaksınız acaba bize :Daman dikkat size de sürpriz yapabiliriz.
ne de olsa kötü çocuklar rahat duramazlar.

komegan61
27-02-2010, 22:53
sayın raindrop haşmetleri
yapacaklarınızı beklıyoruz
oyundaki isminizi yazarsanız daha rahat iletişim kurarız
kç içinden bize saldıracaklar varmış
unutma ki herkes karakterini ortaya koyar
benim için mesele wow kurmak değil;
oyun oynadığım insanların yüzüne bakarken utanç duymamaktır

ohhsorry
28-02-2010, 01:50
raindrop rakiplerin yüzüne bakarken utanç duyuyor musun :D

duymuyorsan sorun problem yok :)

komegan61
28-02-2010, 02:09
Özneli algılama sorunu olup nesnel değerlendiren de problem hiçbir zaman sahip olamamış olduğu yüz'dür.

yyy
28-02-2010, 04:38
wowu k.ç alır
anarşi zorlar dışarda kalır
generals iki ekmek bir süt alır :D:D:D

MUHTESEM
28-02-2010, 12:01
yyy de bu 3 bırlıkten 1 ını alır yanı 3 un 1 ını alır :D

Ceza
28-02-2010, 13:14
yyy de bu 3 bırlıkten 1 ını alır yanı 3 un 1 ını alır :D
:D:D:D:D:D 3 ün 2 sini niye almıo

Töre1071
28-02-2010, 14:11
Töreye bulaşma yav onda sadece ben bulaşabilirim, benim işimi elimdenmi alacam :D

bana bulaşma çok kötü olur haaaa:D

Judge
28-02-2010, 20:16
ilk sevıye basıldı arkadaslar boreasdan kaydıhayat ılk sevıyesını basmıstır:d

tore1071
28-02-2010, 20:28
höyttt sende kimsin ula:)

ilk sevıye basıldı arkadaslar boreasdan kaydıhayat ılk sevıyesını basmıstır:d
darısı sizlere arkadaşlar:) başlangıcınız iyi bitişiniz kötü olsun:)

Judge
28-02-2010, 20:33
bızım baslangıcımızda bitirişimizde sizin için gayet kötü oalcak kanımca ee nede olsa kötü çocuklarız

tore1071
28-02-2010, 20:46
bızım baslangıcımızda bitirişimizde sizin için gayet kötü oalcak kanımca ee nede olsa kötü çocuklarız

öylemi diyosun kötü çocuk....eee bize de ne demek düşer ve herzaman geçerli olan söz nedir.
İYİLER KAZANSIN:)

MUHTESEM
28-02-2010, 20:52
agzı olan kotuyum dıye ortada dolasıyor yav hey allah'ım hey ne gunlere kaldık

Judge
28-02-2010, 20:58
usta ben sana kapasiten yetersiz demiştim:d
kötüyüm lafı bir benzetme birlik ismi olarak ben kötü bir insan oldugumdanmı diyom allahım yaw:D
herkes kafasının içindekini kullanamıyor anladıgım kadarıyla

anti300
28-02-2010, 21:07

Yav bir töre ile zor başediyorduk ikincisi çıktı . Orantısız güç kullanımı bu adalet nirde. süleyman kankam sen birini al ben diğerini öle baş ederiz anca :D

tore1071
28-02-2010, 21:22
Yav bir töre ile zor başediyorduk ikincisi çıktı . Orantısız güç kullanımı bu adalet nirde. süleyman kankam sen birini al ben diğerini öle baş ederiz anca :D

:D:D 2.sini valla ben çıkartmadım:D

tore1071
28-02-2010, 21:24
usta ben sana kapasiten yetersiz demiştim:d
kötüyüm lafı bir benzetme birlik ismi olarak ben kötü bir insan oldugumdanmı diyom allahım yaw:D
herkes kafasının içindekini kullanamıyor anladıgım kadarıyla

hem usta hemde kapasiten yetersiz diyosun bu ne yaman çelişki böyle:D

astlayk
28-02-2010, 21:25
kaydıhayat 2. kademeyi bastı WoW'a.. Gerisini bekliyoruz. :rolleyes: :D

tore1071
28-02-2010, 21:29
kaydıhayat 2. kademeyi bastı WoW'a.. Gerisini bekliyoruz. :rolleyes: :D

yok bugünlük 4 yeter.malüm şimdiden natarı üstümüze salmayalım:D

astlayk
28-02-2010, 21:30
yok bugünlük 4 yeter.malüm şimdiden natarı üstümüze salmayalım:D

Hah.. Bizde destek çok askerde çok. Natar salsa n'olur üstümüze.. :D

Judge
28-02-2010, 21:31
hem usta hemde kapasiten yetersiz diyosun bu ne yaman çelişki böyle:D

usta ben muhtesemın oyundakı durumu ıcın usta diyorum dusunme kapasitesini yetersiz buluyorum ıkısı farklı sey yanı:D:D

yaw usta olayı baslatıyorlar sonra bızde laf edınce vay sen nasıl dersın:D:D
derim sen dersen:D

senin için degil bu yazdıklarım tore ok
senle ıkı esprırı yaptık sen ii olan kazansın dedın ben kötüyüz deyince hemen araya giriyorlar:d:d
ne guzel espirileşiyorduk:d

Ice
28-02-2010, 21:45
Yav bir töre ile zor başediyorduk ikincisi çıktı . Orantısız güç kullanımı bu adalet nirde. süleyman kankam sen birini al ben diğerini öle baş ederiz anca

2. töre benim :D kimseye bırakmam :D muhteşem darılmasın :)

:D 2.sini valla ben çıkartmadım:D

hayranların mı çıkardı ? :D

tore1071
28-02-2010, 21:46
Hah.. Bizde destek çok askerde çok. Natar salsa n'olur üstümüze.. :D

he tamam o zaman kardeşim.kaydıhayata desteklerinizi bekliyoruz:D rakibede kopya verdikte neyse:))) valla bi kızarlarsa kaydıhayat hesap adı değişir , hayatımızıkaydırdılar olur :))))

tore1071
28-02-2010, 21:48

ahanda aratorn geldi heran ban yiyebilirim.neyse ban yersem copy töreden yardım isterim artık:)

Ice
28-02-2010, 21:58
ahanda aratorn geldi heran ban yiyebilirim.neyse ban yersem copy töreden yardım isterim artık:)
görende mod filan sanacak beni :D

tore1071
28-02-2010, 22:05
usta ben muhtesemın oyundakı durumu ıcın usta diyorum dusunme kapasitesini yetersiz buluyorum ıkısı farklı sey yanı:D:D

yaw usta olayı baslatıyorlar sonra bızde laf edınce vay sen nasıl dersın:D:D
derim sen dersen:D

senin için degil bu yazdıklarım tore ok
senle ıkı esprırı yaptık sen ii olan kazansın dedın ben kötüyüz deyince hemen araya giriyorlar:d:d
ne guzel espirileşiyorduk:d

bunlar adamı ipe götürürler:)

MUHTESEM
28-02-2010, 22:54
judge senın elıne seker verıp klavyeden uzaklastırmak lazım senı yav :D zıra elın bır seyle mesgul olmayınca klavyeden rastgele harflere basıyor sende sacmalıyorsun :D

yyy
01-03-2010, 02:16
3 ün 1 i ben 3 ün 2 sini muhteşem alır:D

MUHTESEM
01-03-2010, 10:14
o zaman benle beraber hepsını tekrardan sen alırsın merak etme o konuda sana guvenım sonsuz :D

ohhsorry
01-03-2010, 10:55
muhtesem den iyi çocuk eğitim dersleri :D

CEASARIS
01-03-2010, 16:32
muhtesem den iyi çocuk eğitim dersleri :D

Forumda alışveriş iyi valla :D

suskun33
01-03-2010, 18:27
forum ahalisi suskunluğa bürünmüşsünüz bugün:D

raindrop
01-03-2010, 18:42
Forumda alışveriş iyi valla :D
sizden iyi müşteri olursa alışverişte çok olur:D

forum ahalisi suskunluğa bürünmüşsünüz bugün:D

tek taraflı olmuyor bu işler:) biz bişey söylüyoruz siz hemen susuyonuz:D

raindrop
01-03-2010, 18:45
bunlar adamı ipe götürürler:)

ipe gidecek var gitmiyecek var bak kötü çocuklar ipe gitmeye meraklıymış:D

CEASARIS
01-03-2010, 19:39
raindrop eft biz müşteriyiz :D soylesene oyundaki hesabını bakıyım :D bu arada fazlamüşteri alma heeeee yorulursun :)))))

astlayk
01-03-2010, 19:44
kaydıhayat, WoW'u 4. seviyeye bastı diğerlerinde daha bi kıpırdama yok benim bildiğim gerçek server WoW'lar çıkınca oynanır ama :rolleyes: :D

yyy
01-03-2010, 19:50
anlaştık muhteşem ben senle beraber hepsini alırım ama sendende almanı istediğim bişey var ve alıcağından eminim tek geçerim seni.

kötü çocuk dersleri.:D

bak arkadaşının tecrübesi de var adı üstünde ohh sorry.

raindrop
01-03-2010, 20:18
raindrop eft biz müşteriyiz :D soylesene oyundaki hesabını bakıyım :D bu arada fazlamüşteri alma heeeee yorulursun :)))))
amma meraklıymışın bea:D wowunu yıkınca sölerim tabiki.bu eft ne oli banka ilemi çalışıyosun bea birader eft falan diyon:D

anti300
01-03-2010, 21:16

İce hadi nostalji yapalım töreyi banlatalım gene sen kızdıracan ama bu sefer ben korkuyom :D

MUHTESEM
01-03-2010, 22:14
yyy sana yazacagım mesajı edıtledım ozelden yazıyorum oradan devam ederız her turlu burada wowdan konus

ohhsorry
02-03-2010, 00:16
senden çıkardıkdan sonra işim bittiğinde söylüyorum :D
senin tecrüben burdan geliyor dimi seni gidiiii

suskun33
02-03-2010, 02:35
sizden iyi müşteri olursa alışverişte çok olur:D

tek taraflı olmuyor bu işler:) biz bişey söylüyoruz siz hemen susuyonuz:D

yokk canım daha nelerrr,hayatta inanmmam. ne zaman ne dedin de biz suskunluğa büründük :D

gerçi kendimi bildim bileli darbe(zede) ile geldim suskun'luğa büründüm ama sessiz suskun değil :D

tore1071
02-03-2010, 09:59
İce hadi nostalji yapalım töreyi banlatalım gene sen kızdıracan ama bu sefer ben korkuyom :D

aratorn sakın öyle bişey yapayım deme he:) uyma buna:)) hem ben banlanırsam çakma töre var o ilgilenir yine:)

tore1071
02-03-2010, 10:27
ha bu arada yeni bir kuralı hatırlatmakta fayda var.kendi birliğim gibi rakip birliklerinde bunu göz ardı etmemesi lazım.
wow bina süreleri yarı yarıya indirilmiş durumda.yani merkez binası 20 iken wow 1.seviye süresi eskiden :2:29:30 iken bu süre şimdi getirilen kurala göre yarı yarıya indirilmiş durumda.yani diğer bir deyişle 100.seviye:27:25:40 iken şimdiki sisteme göre bu sürenin yarısı sürede bitcek.yani 80-90-100 gibi uzaklıktan saldırı atcak kişiler ve birlikler iyi hesap yapmak zorundalar artık.:)

Arıza Büyük
02-03-2010, 10:44
sayın raindrop haşmetleri
yapacaklarınızı beklıyoruz
oyundaki isminizi yazarsanız daha rahat iletişim kurarız
kç içinden bize saldıracaklar varmış
unutma ki herkes karakterini ortaya koyar
benim için mesele wow kurmak değil;
oyun oynadığım insanların yüzüne bakarken utanç duymamaktır

sadece bir oyun oynuyoruz bu kadar kaptırmayın nolucak yani askerimizi size baktırıp size çakacaksak :) ne güzel işde iyi güzel bir espri olur :)

repairman
02-03-2010, 10:45
cesaris :)beni silmekmi wow zamanı süprizin olucam kç den bir ordu sana gelirse beni hatırla :)

bu arada kç d de toplasan kaç k ordu çıkar kesimle ilgileniyorlarmış komik şeyler :)sinek kesimi yapıcaklar olmayan ordularla :)

tüm ordular kç gidicektir wow zamanı anarşiye gönderen fenerlidir :)

arkadaşım bilirmisin bilmem ama açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez diye bir söz var... kç d ile alakalı konuşurken biraz daha dikkatli ol...

sinek kesimi mi inek veya öküz kesimi mi yaptığımızı alt birliklerinize sorun... biz her türlü kesim yaparız...

sineği mide bulandırıyor diye keseriz ineğide bağa bahçeye girdi diye keseriz.. biz kesmek istedikkten sonra istediğimizi bir şekilde keseriz....

ilerleyen günlerde herkes meramına erecek... unutmamak gerekirki 10k balta 5k toyton ordular bile istendiği takdirde yıkım yapabilirler...

adamın aklı olduktan sonra 20k askerle merkez yıkar.. sizde 200k olsa ne yazar :)))

neyse üstadım arman başkandan fırça yemeden ben seni kendi haline bırakayım... kaldığın yerden devam et... foruma dahi senin için üye oldum değerini bil...

FOREVER JUSDRM....

Arıza Büyük
02-03-2010, 10:46
töre yeni kuralı neden hatırlattın kç eski kurulum sürelerini bilmiyordu gecen sene öyle kaybttiler sen hatırlatmasaydın bak bu senede biz böyle kazanacaktık onlar gene süreyi hesaplayamayacaktı :)

GENERALS

MUHTESEM
02-03-2010, 10:48
yav bu server da justdream dıye bırlık mı vardı ben nıye bılmıyorum ???

Arıza Büyük
02-03-2010, 10:49
arkadaşım bilirmisin bilmem ama açılmamış kanatların büyüklüğü bilinmez diye bir söz var... Kç d ile alakalı konuşurken biraz daha dikkatli ol...

sinek kesimi mi inek veya öküz kesimi mi yaptığımızı alt birliklerinize sorun... Biz her türlü kesim yaparız...

sineği mide bulandırıyor diye keseriz ineğide bağa bahçeye girdi diye keseriz.. Biz kesmek istedikkten sonra istediğimizi bir şekilde keseriz....

ilerleyen günlerde herkes meramına erecek... Unutmamak gerekirki 10k balta 5k toyton ordular bile istendiği takdirde yıkım yapabilirler...

adamın aklı olduktan sonra 20k askerle merkez yıkar.. Sizde 200k olsa ne yazar :)))

neyse üstadım arman başkandan fırça yemeden ben seni kendi haline bırakayım... Kaldığın yerden devam et... Foruma dahi senin için üye oldum değerini bil...

forever jusdrm....

agresif mod gecdi başkanın kızmadan çık sen :)

arıza büyük hesabı kapandi d lerin sesi çıkmaya başladı :) dibinizde tek başına yetiyordu size hesap :)

Arıza Büyük
02-03-2010, 10:55
muhteşem 5puan fark olmuş ya :)

repairman
02-03-2010, 10:56
agresif mod gecdi başkanın kızmadan çık sen :)

O KÇ DNİN DİBİNDE ARIZA BÜYÜK HESABI TEK BAŞINA YETİYORDU SİZE :)KAPATIIM SESİNİZ ÇIKMAYA BAŞLADI :)

KAPATTINMI yoksa KAPATTIRDILAR mı...

Bu isimli oyuncu yoktur: arıza büyük

lütfen çarpıtmayalım... senle daha çok işimiz var.. kimseyi küçümsememeyi öğreneceksin... sorsana generalsli dostlarınıza altlarınıza ğstlerinize kç d hergün kaç merkezinizi yıkıyormuş...

MUHTESEM
02-03-2010, 11:09
ulen bıraz once justdream dı sımdı kc d olmus yav :D

arkadasım madem koklu bır bırlıktınız s14 de ısım yapmıs bır bırlıktınız de sıze sormazlar mı baska bırlıklerın altında ne ısınız var dıye ... sızı dısarıdan bırısı gorse s14 justdream e bak s3 de kc nın alt bırlıgı olmus demezler mı ???

sız sımdı suna karar verın justdream mısınız yoksa kç d mısınız :D ondan sonra gel konus buraya

ayrıca da arıza buyuk hesabı kendısı sılmıstır onda da bız sıldırdık demeyın bende sıze kendınızı nımetten saymayın derım :D anlayana

tore1071
02-03-2010, 11:24
ulen bıraz once justdream dı sımdı kc d olmus yav :D

arkadasım madem koklu bır bırlıktınız s14 de ısım yapmıs bır bırlıktınız de sıze sormazlar mı baska bırlıklerın altında ne ısınız var dıye ... sızı dısarıdan bırısı gorse s14 justdream e bak s3 de kc nın alt bırlıgı olmus demezler mı ???

sız sımdı suna karar verın justdream mısınız yoksa kç d mısınız :D ondan sonra gel konus buraya

ayrıca da arıza buyuk hesabı kendısı sılmıstır onda da bız sıldırdık demeyın bende sıze kendınızı nımetten saymayın derım :D anlayana

muhteşem senin bu yazına şöyle bir örnek vereyim.aratorn bakarsa yarasına tuzda basmış olurum:) 1000ATLI birlikleri ilk s7 de kurulan daha sonra s9 da wow alan bir birlik.şu anda da s8 de sessiz sedasız başladıkları serverde hem bölgesinin hakimiyetini ele geçirmiş hemde s8 in bir önceki serverde wow kuran köklü birliği SON ların karşısına dikilmiştir.bunu neden anlattım.s14 de wow u kuran kçd eski adıyla justdrem ler bunu hep dile getirerek kendilerini ön plana çıkarmaya çalışıyolar.ha iyi birlik wow kurar ve bir çok wow kuran birlik vardır artık nostalji yapmanın kimseye faydası olmadıgı gibi onlarada faydası yoktur.eğer ki 1000 ler gibi sizde gelip bir bölgeye hakim olup wow kuran veya diğer bölgelere hakim olan birliklerin karşısında JUSRDM adıyla dikilseydiniz.bu dediklerinizi aynen tasdik ederdim.kimseninde size laf söylemeye hakkı olmazdı.

suskun33
02-03-2010, 11:25
kç d ,just dream,kç h, kç....vb. gibi birliklerin isimle işi yoktur hangi isim altında olursa olsun önemli olan gönül bağıdır. sanıyorum bu da şimdiye kadar gösterilmiştir.

ayrıca birlikler arasında alt veya üst kavramından çok eşitlik,diyalog,sevgi ve saygı ilişkisi hakimdir. bizler hangi isim altında oynuyorsa oynasın dostlarımız için her yola gideriz.

bu saatten sonra bu kavramları ortaya atmak çok çocuksu gelmedi mi?

arıza yine meydanda. tekrardan hoşgelmişsin. seviyeli muhabbettimiz bol olsun oyundaşlar.

muhteşem ayıp ettin ama. boşuna bekledim seni:D:D:D:D

MUHTESEM
02-03-2010, 11:30
puhaha :D usta ben ortaya atmadım kı

sankı cok bır ıs yapmıslar gıbı adam tutmus

forever justdream yazmıs benım cevabım o yazısına oldu :D

bu s3 de justdream dıye bır bırlık yok:D

bak hatta :D

justdream isimli birlik bulunmamakta!

Torenın yazdıklarına katılmamak da mumkun degıl :D

repairman
02-03-2010, 11:33
ya muhtesem misin nesin... iyice öğren neyin ne olduğunu biz kç yönetimi ile ilk s6dan bu yana dostuz pysico skull wolcano vs....her zaman beraberdik biz s6dan sonra s14te oynadk...skul ve wolcano s3de devam etiler s14te tüm servera karşı bir zafer kazandık tüm servera karşı sadece jusdrm olarak wow kurduk...tüm server resed olarak birleşti bir tek rakip jusdrm di buna rağmen biz kazandık..

bundan daha şanlı bir başarı yoktur...K.Ç. D(JUSDRM) olarak şu saatten sonra wow kurmak gibi bir amacımız da yok biz zaten yapılabileceğin en iyisini yaptık....siz ancak ordu saklayarakj wow kurmaya çalışmayı başarı zannedersiniz...

dostlarımız s3ede davet ettiler iştirak ettik...vede s3ün -+da 1tek birlik olarak ziyadesiyle hakkını verdik... sizin gibi adamların çıkıpta forumda konuşmaya hakkı bile yok...

aslında mod lardan rica edip koskoca (--) bölgesi olarak hiç bir başarısı olmayan generals birliğinin forumda uzaklaştırılması için bir çalışma yapmak gerek... sebebini soranlar varsa ben izah ediim

En başarılı birlikler (Saldırı) http://s3.travian.com.tr/img/x.gif (http://s3.travian.com.tr/statistiken.php?id=47)http://s3.travian.com.tr/img/x.gif (http://s3.travian.com.tr/statistiken.php?id=42)http://s3.travian.com.tr/img/x.gif (http://s3.travian.com.tr/statistiken.php?id=4)

BirlikOyuncularØPuanlar 1. {+K.Ç+} (http://s3.travian.com.tr/allianz.php?aid=93) 49 123028 6028362 2. {-K.Ç+}D (http://s3.travian.com.tr/allianz.php?aid=1031) 56 80582 4512599 3. {-K.Ç+}H (http://s3.travian.com.tr/allianz.php?aid=4310) 48 61641 2958753

En başarılı birlikler (Savunma) http://s3.travian.com.tr/img/x.gif (http://s3.travian.com.tr/statistiken.php?id=47)http://s3.travian.com.tr/img/x.gif (http://s3.travian.com.tr/statistiken.php?id=4)http://s3.travian.com.tr/img/x.gif (http://s3.travian.com.tr/statistiken.php?id=41)

BirlikOyuncularØPuanlar 1. {-K.Ç+}D (http://s3.travian.com.tr/allianz.php?aid=1031) 56 52965 2966037 2. BoreasA (http://s3.travian.com.tr/allianz.php?aid=8614) 60 31494 1889628 3. {+K.Ç+} (http://s3.travian.com.tr/allianz.php?aid=93) 49 38499 1886438

repairman
02-03-2010, 11:33
En büyük birlikler http://s3.travian.com.tr/img/x.gif (http://s3.travian.com.tr/statistiken.php?id=47)http://s3.travian.com.tr/img/x.gif (http://s3.travian.com.tr/statistiken.php?id=42)http://s3.travian.com.tr/img/x.gif (http://s3.travian.com.tr/statistiken.php?id=41)

BirlikOyuncularØPuanlar 1. Boreast (http://s3.travian.com.tr/allianz.php?aid=100) 60 12019 721113 2. {+K.Ç+} (http://s3.travian.com.tr/allianz.php?aid=93) 49 14515 711232 3. {-K.Ç+}D (http://s3.travian.com.tr/allianz.php?aid=1031) 56 11889 665785

e bu kadar şeyden sonra zaten modlar foruma girmenize yasak koymadanda bana kalırsa foruma girmezsiniz...hani ben koskoca -- bölgesi olsam serverda hiç bir konuda ilk 3e girememiş bir birlik olarak hesap silerim... ya arkadaş insanda biraz gurur olur dimi ama

MUHTESEM
02-03-2010, 11:42
gurur dedıgın s14 de tum bırlıklere karsı koyup s3 de alt bırlık olmak oluyorsa sızden gururlusu yoktur
hee bu demek olmuyorsa sızden gurursuzu da yoktur demektır :D

server basından berı o lıstelerde hep bız vardık ıyı kı bır bızımle savasa gırdınız sız anarchy ıle savastayken bıle o saldırı savunma lıstelerınde bızden oyuncular vardı sız anarchy ıle nasıl savastınız o zaman ??? sız derken KC den bahsedıyorum KC nın alt bırlıgı KC d den bahsetmıyorum yanı :D

sımdı de cıkmıssın oradan konusuyorsun abdı abdı

repairman
02-03-2010, 11:49
çok konuşma daha dur bitmedi daha devamı var :D

ya arkadaş sizi bir yerde başarılı çıkarmak için uğraşıyorum ama olmuyor...:rolleyes:

En Büyük Oyuncular

1. öklid 34525 39
2. umut&suna 31953 37
3. tassadar 28146 31

En Büyük Kahramanlar

0. :) skull 118 000000
1. xXChaoSXx 100 512003
2. recepumut 94 453192
3. cruel35 94 452624
4. PYSİCO 83 355106
5. Atıl 81 336681
6. gezegen 80 328260
7. komegan 79 322053
8. exelans_sabotaj 79 319924
9. hulasa_denizi 79 318419
10. pençe 77 303330
11. öklid 75 289351
12. tassadar 75 287031
13. terminal 73 276977
14. cupofx 73 276098

tore1071
02-03-2010, 11:50
bu tartışmanın sürüp gitmesi bir şeye yaramaz.herkes haklı sebeplerini ortaya koyar.sadece kçd lilerden şunu öğrenmek istiyorum.kç li olmanızı yargılamayacam ama öğrenmek istediğim bir nokta var açıklarsanız sevinirim.s6 dan beri var olan birlikteliğinizle bu durumda oldugunuzu söylüyorsunuz,ve ekibiniz s3 e ve s14 de oynadıktan sonra s3 de tekrar bir araya geldiniz (söylediklerinizden öyle anladım,yanlışım varsa kusura bakmayın) peki neden s3 başladıgında ŞEHİT-1000ATLI-BAYRAK (aklıma gelen gözüme çarpan bu isimlerdi) adlarıyla oynamaya başladınızda sonradan birden bire KÇ oldunuz? madem eskiden kalan bir arkadaslıgınız ve birlikteliğiniz vardıysa KÇ adıyla başlamadınız?

MUHTESEM
02-03-2010, 11:53
dur bak verecegı cevabı yazayım sana tore :D

bız kc ıle s6 dan berı oynuyorduk onun skull wolcano cagırdı dıye buraya geldık falan fılan ...

repairman
02-03-2010, 11:58
bu tartışmanın sürüp gitmesi bir şeye yaramaz.herkes haklı sebeplerini ortaya koyar.sadece kçd lilerden şunu öğrenmek istiyorum.kç li olmanızı yargılamayacam ama öğrenmek istediğim bir nokta var açıklarsanız sevinirim.s6 dan beri var olan birlikteliğinizle bu durumda oldugunuzu söylüyorsunuz,ve ekibiniz s3 e ve s14 de oynadıktan sonra s3 de tekrar bir araya geldiniz (söylediklerinizden öyle anladım,yanlışım varsa kusura bakmayın) peki neden s3 başladıgında ŞEHİT-1000ATLI-BAYRAK (aklıma gelen gözüme çarpan bu isimlerdi) adlarıyla oynamaya başladınızda sonradan birden bire KÇ oldunuz? madem eskiden kalan bir arkadaslıgınız ve birlikteliğiniz vardıysa KÇ adıyla başlamadınız?

haklı ve efendi bir şekilde yazılmış yorumunuzu ve sorunuzu cevaplamak istiyorum...

güzel bir yaklaşım ancak 1000atlı ve şehitle server başlarından itibaren güzel bir birliktelik içerisindeydik içlerinden bir çoğu da değer verdiğimiz oyunculardı 1000atlı ve şehit -+ bölgesindeki 2 farklı birliktiler birbirlerinden ayrılıp birbirlerine düştüler bunun sonucu ne tarafta yer alacağımızı şaşırdık çünkü ortada bir fındık kabuğunu doldurmayan sebepler sonucu çıkan hadiseler vardı... bunun devamında bu tür bir istikrarsızlığın içinde kalmak istemediğimizden dostlarımızın arasına katılmaya karar verdik umarım ne demek istediğimi anlıyorsunuzdur...

olumlu yaklaşımınız için de ayrıca teşekkür ederim...

repairman
02-03-2010, 12:00
dur bak verecegı cevabı yazayım sana tore :D

bız kc ıle s6 dan berı oynuyorduk onun skull wolcano cagırdı dıye buraya geldık falan fılan ...

arkadaşım yağlı yedin galiba sürekli dilin kayıyor geviş getirip duruyorsun :D.. yenile biraz kendini reset çek kendine...tazelen hdd inde arıza var galiba aynı yerde takılmış yuvarlak çizip duruyor... :D

MUHTESEM
02-03-2010, 12:04
sen kendıne reset ata ata ya da soyle mı desem onara onara sende hdd namına bır sey kalmamıs ondan karsındakılerı de oyle sanıyorsun galıba ...

repairman
02-03-2010, 12:10
sen kendıne reset ata ata ya da soyle mı desem onara onara sende hdd namına bır sey kalmamıs ondan karsındakılerı de oyle sanıyorsun galıba ...

arkadaşım sen foruma saçmalamaya mı geldin yeryüzünde herkesin bir görevi vardır galiba seninki saçmalamak... :rolleyes: modlardan rica edelim üye olan görevini forum saçmalama uzmanı olarak değiştirsinler 2 dakka mantıklı konuş akıllı uslu oyununu oyna..

saçmalaman için paramı veriyorlar napıyorlar 10 mesaj attın 10taneside boş lakırdı boş konuşma saçmalık...yok eğer para veriyorlarsa kaç para verdiklerini söyle 2 katını verelimde sus...

MUHTESEM
02-03-2010, 12:21
repairwomen foruma sadece arızaya cevap yetıstırmek ıcın hesap actım dıyen sensın ben degılım onun ıcın senın bos konustugun muhtemel

senın kumandanı kım tutuyorsa soyle ona da en ustte kırmızı bır kapatma tusu var ona bassında senı kapatsın

CEASARIS
02-03-2010, 13:03
repairwomen foruma sadece arızaya cevap yetıstırmek ıcın hesap actım dıyen sensın ben degılım onun ıcın senın bos konustugun muhtemel

senın kumandanı kım tutuyorsa soyle ona da en ustte kırmızı bır kapatma tusu var ona bassında senı kapatsın

geçen sene wow kurduk diyen generalsler :D isimde yanlıslık var reberals diyelim biz:D yani reber in alt birligi olmussunuz adama laf soyliyiceginize once bu durumu bi soyleyin bilelim :D he dogru ya gnrl-sipahi birligide birleşim degil kc d ye laf ediceginize kendinize bakın yav.)

neyse ortamı gericek laflardan kaçınalım arkadaslar herkes seviye bassın yav natarlar bi girsin artık:D:D

BU ARADA MUHTESEM DAYIDAN Bİ TILSIM İSTEDİM Bİ ARACI OLSANA HACI YA SANA ZAHMET:)))

Arıza Büyük
02-03-2010, 15:31
KAPATTINMI yoksa KAPATTIRDILAR mı...

Bu isimli oyuncu yoktur: arıza büyük

lütfen çarpıtmayalım... senle daha çok işimiz var.. kimseyi küçümsememeyi öğreneceksin... sorsana generalsli dostlarınıza altlarınıza ğstlerinize kç d hergün kaç merkezinizi yıkıyormuş...

sen s3de oynamıyorsun galiba arıza büyük hesabı kapandığında saldırıda ilk 20de kahramanıda ilk 15deydi :) kapattırmak derken benim hesabın temleri dayi ve alef di :)kç d nin gücü bu iki hesaba yetermi bir araştır gel sen s3de yenisin gibi :)
zaten ben merkezimi yıkmanız için çok uğraşdım 5saat yakınımdaki kç d lere veya justdreamler her neyseniz onlara saldırdım yıkdım vs gelsinler beni yıksınlarda köyü kapiyim die çünkü oyunu bırakmak istiyordum ama değerli temsilcim alef hesabı izin vermiyordu baktım siz cesaret edip yıkamıyorsunuz kç merkez birliklerinde kim varsa iyi oyuncu forumlarda onlarla kavga ettim gelip yıksınlar die skulada mesaj attım özelden kardeş yıkın artık die yok kimse saldırmadı...bende hesabı kapamaya alıp 2gün arayan kim olursa telefonumu acmadim hesabı kapamaya aldığımda 150 k defans vardı ben istemeden gönderilen sevenim çokdu gibi :)...onun için kç d birliğinin tümü glse arıza büyük hesabını silemezdi :) unutmadan kç nin diğer birliklerinden skull ve 2 3kişi gelse yıkarlardı okadarda büyük konuşmiyim(çünkü ben defans istemezdim ) :)

unutmadan sizden mistake hesabının merkezini yıkdığımda kaç k ordum olduğuna bak birde tarihe biz oyuna ve orduya değer versek şu an serverin ilk 10 ordusundan biri de arıza büyük hesabındaydi

Mukina
02-03-2010, 16:35
s3de süprizlre hazır olun kç nin kurması hayal askerler ellelerinde patlayacak :) neden verdin recebin eline şarkısı wow kurulduğunda fonda çalınacak:)

MUHTESEM
02-03-2010, 16:48
geçen sene wow kurduk diyen generalsler :D isimde yanlıslık var reberals diyelim biz:D yani reber in alt birligi olmussunuz adama laf soyliyiceginize once bu durumu bi soyleyin bilelim :D he dogru ya gnrl-sipahi birligide birleşim degil kc d ye laf ediceginize kendinize bakın yav.)

neyse ortamı gericek laflardan kaçınalım arkadaslar herkes seviye bassın yav natarlar bi girsin artık:D

BU ARADA MUHTESEM DAYIDAN Bİ TILSIM İSTEDİM Bİ ARACI OLSANA HACI YA SANA ZAHMET:)))

ıyı de dstm gnrls-sph bırlıgı bız sıpahı bırlıgıyız dıye dolasmıyor kı ortalıkta ama sızın elemanlar bız justdream bırlıgıyız dıye dolanıp duruyorlar onun ıcın ben soyledım o sozlerı

bu arada dayı tılsımı satıs ıslerınde %50 komısyon verdı ceaserıs bence benı aracı olarak sokma ortaya degılse zararlı cıkarsın :D senın teklıfın ne ılk onu duyalım bır

ohhsorry
02-03-2010, 17:48

neyse ortamı gericek laflardan kaçınalım arkadaslar herkes seviye bassın yav natarlar bi girsin artık

ahahah

biz rebels'in alt birliği mi olmuşuz
bu dediğine göre sizde anarchy'nin alt birliğiydiniz :D

Bilmeden konuşmak insanları çok komik duruma düşürür

sipahi ve dost birliğinin anlamı biz birlikleri düzenledikden sonra
başta ' Gnrls ' kelimesi olsn yanına istediğinizi yazabilirsiniz dedik.

Senin hesap kedi arkadasını görmüş yara sanmış o hesap :D

ohhsorry
02-03-2010, 17:50
Kç birliğini Anarchy'nin alt birliği sanan canerr :D

Geniş aile de ulvi için kullanıyorlar daha çok bunu
ama sana daha çok yakıştı :D

repairman
02-03-2010, 18:43

pardon arkadaşlar burda bişey kaçırdım galiba muhteşem MUHTEŞEM bir espri yaptı buna gülecez ... :D

ha ha ha

sen s3de oynamıyorsun galiba arıza büyük hesabı kapandığında saldırıda ilk 20de kahramanıda ilk 15deydi kapattırmak derken benim hesabın temleri dayi ve alef di kç d nin gücü bu iki hesaba yetermi bir araştır gel sen s3de yenisin gibi
zaten ben merkezimi yıkmanız için çok uğraşdım 5saat yakınımdaki kç d lere veya justdreamler her neyseniz onlara saldırdım yıkdım vs gelsinler beni yıksınlarda köyü kapiyim die çünkü oyunu bırakmak istiyordum ama değerli temsilcim alef hesabı izin vermiyordu baktım siz cesaret edip yıkamıyorsunuz kç merkez birliklerinde kim varsa iyi oyuncu forumlarda onlarla kavga ettim gelip yıksınlar die skulada mesaj attım özelden kardeş yıkın artık die yok kimse saldırmadı...bende hesabı kapamaya alıp 2gün arayan kim olursa telefonumu acmadim hesabı kapamaya aldığımda 150 k defans vardı ben istemeden gönderilen sevenim çokdu gibi :)...onun için kç d birliğinin tümü glse arıza büyük hesabını silemezdi :) unutmadan kç nin diğer birliklerinden skull ve 2 3kişi gelse yıkarlardı okadarda büyük konuşmiyim(çünkü ben defans istemezdim ) :)

unutmadan sizden mistake hesabının merkezini yıkdığımda kaç k ordum olduğuna bak birde tarihe biz oyuna ve orduya değer versek şu an serverin ilk 10 ordusundan biri de arıza büyük hesabındaydi

Kim ben mi s3 oynamıyorum s3te imrenerek baktığın oyunculardan 1 tanesiyim... :D merkezimde 150k def vbardı diyorsunda 150k def i sen def ten mi sayıyorsun... yan köyümdeki ordum bile senin 150k defini keserdi...kahramandan bahsediyorsunda benim kahramanım her zaman önünüzdeydi.. lütfen arkadaşım kendinizi bu tür deli saçmalarıyla avutmayın realist olun tebrik edin kç büyük bir birlik vede wow un en güçlü adayı deyin... kabul edin bunları kendinizede şans vermek isterseniz wow kç den kaçarsa biz kurarız diye kandırın kendinizi insanlık hali olur böyle şeyler... :D hesabıda sildikten sonra ortalıkta böyle dolanmayın... yok silmeseydim şöyle olurdu silmeseydim böyle olurdu vs silmeseydinde yapsaydın zorla mı sildirdik hesabını... gerek yok bunlara yolumuz uzun k.ç. de büyük herkese de kolay gelsin...

CEASARIS
02-03-2010, 18:58
pardon arkadaşlar burda bişey kaçırdım galiba muhteşem MUHTEŞEM bir espri yaptı buna gülecez ... :D

ha ha ha

Kim ben mi s3 oynamıyorum s3te imrenerek baktığın oyunculardan 1 tanesiyim... :D merkezimde 150k def vbardı diyorsunda 150k def i sen def ten mi sayıyorsun... yan köyümdeki ordum bile senin 150k defini keserdi...kahramandan bahsediyorsunda benim kahramanım her zaman önünüzdeydi.. lütfen arkadaşım kendinizi bu tür deli saçmalarıyla avutmayın realist olun tebrik edin kç büyük bir birlik vede wow un en güçlü adayı deyin... kabul edin bunları kendinizede şans vermek isterseniz wow kç den kaçarsa biz kurarız diye kandırın kendinizi insanlık hali olur böyle şeyler... :D hesabıda sildikten sonra ortalıkta böyle dolanmayın... yok silmeseydim şöyle olurdu silmeseydim böyle olurdu vs silmeseydinde yapsaydın zorla mı sildirdik hesabını... gerek yok bunlara yolumuz uzun k.ç. de büyük herkese de kolay gelsin...

repairmane laf eden topluluk ohhh sorry kimsin sen oyuncu ismin ne? neden soylemiyorsun korkmayın yav yukarıda mukina var soylesin hesap İSMİN HERKES BENİM VEYA MUHTESEMİN VEYA Bİ BASKA HESAP İSMİNİ SAKLAMADAN GİRENLER GİBİ DELİKANLI OLSUN OZAMAN YADA KİM OLDUGUNU SOYLESİN BENDE ALIRIM 5 HESAP GELİR SALLARIM ALIRIM ARAYA SİZİ SABAHA KADAR EEE NE OLUR O ZAMAN :D

NEYSE MUKİNA SEN GUL EGLEN O ORDULARI GORDUGUNDE UFAK DİLİNİ YUTTUGUNDA EBE EBE EBE DEDİGİNDE ONU GOREMİYİCEGİMİZ İÇİN UZULUCEGİZ ZUAHAHAHA:d

CEASARIS
02-03-2010, 19:02
Kç birliğini Anarchy'nin alt birliği sanan canerr :D

Geniş aile de ulvi için kullanıyorlar daha çok bunu
ama sana daha çok yakıştı :D
bos konusmıcaksın tamammı hesapp ismini soyliceksin muhattab alınıcaksın turkmasters veya teberhansındır baska kim olabilirki boyle kaçak dovusen:D

ayrıca kç d ye laf ederken once onune bakıcaksın ondan sonra laf ediceksin muhtesem demis işste sagda solda soylemiyorlar ama isimleri yazıyor yetmezmi yeter :) sagda solda soylemeyle bunlar degismez adam bir dahaki serverada sipahi olarak GİRER BUYUMEYE ÇALISIR BUYUYEMEZ TEKRAR GENERALS OLUR BU KADAR BASİTTİR YANİ NEDEN UZATIYORSUNUZ:) AYRICA KC D BİRLİK BASKANI BENİM VE BİR ÇOK ARKADASIMIN REELDEN ARKADASIYDI ZATEN BUNLARIN OLMASI NORMALDİR:d O NEDENLE GEÇMİSE MAZİ DERLER GEÇMİSİ BIRAKIN..

NOT: BUNDAN SONRA İSİM VERMEDEN YORUM YAPANLARA 5 HESAP AÇIP OYLE DEVAM EDİCEM BU HESAPTAN YAZMICAM HAYDI HODRİ MEYDAN BOS KONUSANLARA:)

ohhsorry
02-03-2010, 20:26
gnrls-sph birliğinin yönetimi vs sözü geçen oyuncuların hepside benim realden arkadaşım zaten :D servera biz beraber başladık hepimiz -- de açtık. öyle gidin +- de açın siz köyleri
anarchy ile diplomasi yapın vs gibi ayak oyunları olmadı. karakterimiz musaıt değildi çünkü böyle bir karaktersizliğe

bana onların birliği gnrls-w1'di
gnrls-sph yapalım mı dediler gnrls- yapıp sonuna istediğinizi yazın dedim :D ama sana anlatamadım. bunu diğer bütün birliklerede söyledim fark etmez isim dediler:D

ben yorulmadan yılmadan daha 10 msj daha yazarım anlarsın inş :D

Ne alaka :D yani s4 de git bak DARK birliklerine

birleşmeleri bu şekilde
Birleşmeler:
[Ð-ÐOĞA] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=4397)
[Ð&PWR] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=5886)
[ÐKaBus] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=5804)
[Ð-DVNR] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=5796)
[D.ØNLN] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=5787)
[Ð&MOON] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=5789)
[Ð-YLDZ] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=1180)
[Ð-G@Zİ] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=3061)
[Ð.PAŞA] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=2301)
[Ð-Db] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=448)
[Ð-™MKA] (http://s4.travian.com.tr/allianz.php?aid=536)

Kç birliğini anarchy'nin alt birliğini sanan
bir yazıyı 10 sefer okuyup anlamayan 11. kez okumadan yorum yapan cesaris senii

kç-d birliğini zaten biz yıktık
onlar bizim alt birlik oyuncularımızın yan köylerini yıkmaya çalışmaya devam etsinler
ordan yıktığımız 20 tane merkez sayarım sana

kendilerini söylüyorlar zaten 10k 5k askerleri var onlara saldırı gelmiyorsa askerleri olmadıklarından dolayıdır

oyunda ki nickimi gerekli kişiler biliyor
gereksizlerin bilmesine gerek yok :D

CEASARIS
02-03-2010, 20:38
gnrls-sph birliğinin yönetimi vs sözü geçen oyuncuların hepside benim realden arkadaşım zaten :D servera biz beraber başladık hepimiz -- de açtık. öyle gidin +- de açın siz köyleri
anarchy ile diplomasi yapın vs gibi ayak oyunları olmadı. karakterimiz musaıt değildi çünkü böyle bir karaktersizliğe

gnrls-sph yapalım mı dediler gnrls- yapıp sonuna istediğinizi yazın dedim ama sana anlatamadım. bunu diğer bütün birliklerede söyledim fark etmez isim dediler

ben yorulmadan yılmadan daha 10 msj daha yazarım anlarsın inş

Ne alaka yani s4 de git bak DARK birliklerine

birleşmeleri bu şekilde
Birleşmeler:

onlar bizim alt birlik oyuncularımızın yan köylerini yıkmaya çalışmaya devam etsinler

kendilerini söylüyorlar zaten 10k 5k askerleri var onlara saldırı gelmiyorsa askerleri olmadıklarından dolayıdır

kendini gerekli goruyon demek vah vah :D bilenlerde senin gibi gereksizdir zaten:)) neyse muhattabım degilsin bir daha ismimi kullanma mimletirim seni:D

anti300
02-03-2010, 21:09

ha ha ha

Dost sen hala birşeyleri ispatlamaya çalışıyorsun anlaşılan buda sende bişiler eksik demektir.

Eğer ekran başında oturup amalelik yaparak iyi oyuncu olmak oyunculuksa tamam sen iyi oyuncusun :D

Servere kayıt esnasında aynı anda kayıt olup 40 hesabın yakın yere düşürüp araya birazda multi savunma köyleri koymak iyi oyunculuksa sen iyi oyuncusun.

Rakibin birliklerine ajan sokmak iyi oyunculuksa iyi oyuncusun ama iyi oyuncu olman saygı duyulacak adam olduğunu göstermez :D

O yüzden bizden saygı beklemeyin ama wow kurarsanız tebrik etmesinide biliriz sonuçta her birliğin wow kurma şansı var.

CEASARIS
02-03-2010, 21:27
Dost sen hala birşeyleri ispatlamaya çalışıyorsun anlaşılan buda sende bişiler eksik demektir.

Eğer ekran başında oturup amalelik yaparak iyi oyuncu olmak oyunculuksa tamam sen iyi oyuncusun

Servere kayıt esnasında aynı anda kayıt olup 40 hesabın yakın yere düşürüp araya birazda multi savunma köyleri koymak iyi oyunculuksa sen iyi oyuncusun.

Rakibin birliklerine ajan sokmak iyi oyunculuksa iyi oyuncusun ama iyi oyuncu olman saygı duyulacak adam olduğunu göstermez

O yüzden bizden saygı beklemeyin ama wow kurarsanız tebrik etmesinide biliriz sonuçta her birliğin wow kurma şansı var.

edit:D:D:D:D:D:D

repairman
02-03-2010, 21:38

gnrls-sph yapalım mı dediler gnrls- yapıp sonuna istediğinizi yazın dedim :D ama sana anlatamadım. bunu diğer bütün birliklerede söyledim fark etmez isim dediler:D

ben yorulmadan yılmadan daha 10 msj daha yazarım anlarsın inş :D

Ne alaka :D yani s4 de git bak DARK birliklerine

birleşmeleri bu şekilde
Birleşmeler:

Ya arkadaş bu adamlar çok fena rüyalar görüyorlar malum mevsim kış üstleri açılıyor olabilir... bakalım rüyasında ne görmüş arkadaş...

söyle bakiim üstü açık kalıp üstünü üşütmüş arkadaşım rüyanda kaç tane kç d oyuncusunu yıktınız...rüyanda nicklerini görebildinmi paylaş bizimle bakalım rüyanda gördüklerin bile 1 elin parmakları kadar çıkacakmı...

MUHTESEM
02-03-2010, 21:49
tepecikli repairmen senı kım actı yıne yav ogleden berı susuyordun ne demeye konusmaya basladın yıne sunun kumandası kımde ıse bassın yıne tusuna da kapatsın sunu

repairman
02-03-2010, 21:55
muhtesem yine sahalarda MUHTEŞEM esprilerine başladı lütfen muhteşemin şakşakçılarından muhteşeme bir alkış alalım :D

MUHTESEM
02-03-2010, 22:00
ılk alkıs senden geldıgıne gore en buyuk şakşakçım senmıssın baksana :D

CEASARIS
02-03-2010, 22:05
ahahah

biz rebels'in alt birliği mi olmuşuz
bu dediğine göre sizde anarchy'nin alt birliğiydiniz :D

Bilmeden konuşmak insanları çok komik duruma düşürür

sipahi ve dost birliğinin anlamı biz birlikleri düzenledikden sonra
başta ' Gnrls ' kelimesi olsn yanına istediğinizi yazabilirsiniz dedik.

Senin hesap kedi arkadasını görmüş yara sanmış o hesap :D

Turkmaster Ohh sorry neden korkuyorsun olm benden:) gelsenize skypee ye:))) olm siz varya ancak bole dumenden isimlerle kendi isminizi ortaya atmadan giden cinslerdensiniz:D neyseki Kahramanının adıda Ohh Sorry:D

speedy_10
02-03-2010, 22:07
güzel rapolar yokmu alınan planlar wow köylerine saldırılar koyarsanız izleriz oynamasakta burda takipteyiz heyacanlı

bu arada s15 de son olur ve son alır:))))

MUHTESEM
02-03-2010, 22:10
Turkmaster Ohh sorry neden korkuyorsun olm benden:) gelsenize skypee ye:olm siz varya ancak bole dumenden isimlerle kendi isminizi ortaya atmadan giden cinslerdensiniz neyseki Kahramanının adıda Ohh Sorry

dstm adamın gızlı saklı bır seyı yok kı msn adresı bıle ohhsorry dıye baslıyor :D bıraz arastırmak lazım :D

mesela antı300 unde kımlıgı acık ve nettır ama onu da bıraz arastırmak lazım :D

CEASARIS
02-03-2010, 22:17
dstm adamın gızlı saklı bır seyı yok kı msn adresı bıle ohhsorry dıye baslıyor :D bıraz arastırmak lazım :D

mesela antı300 unde kımlıgı acık ve nettır ama onu da bıraz arastırmak lazım :D
hacı arastırmaya gerek yok ki tamam anti300 ü ogrendimde bu kamil baska isim altından bana laf sokuyor.. nan konustugumuzda niye sokamıyordun gelmis burda isim vermeden laf ediyorsun heee ..olm bak master senin gibi çakalını gormedim ben bunu bizim tolgayada soyledim veyabaskalarınada bu adam ın işi gucu oyun,oyun için babasını bile tanımaz arkadas gozukur laf toplamaya agız aramaya çalısır sonrada arkadan vurur, çocugu buldun sorular sor ondan sonra karsımıza geçtinmi iyi cocuk hareketleri yap sonra arkamızdan salla ayıp nan ayıp bu bir oyun sadece ama nerde kapasite yokki basmıyor ,ama bi gun bi taşaçarparsın geri donusun olmaz soyliyim sana o nedenle laf koyarken dikkat et yoksa çok ohhh çekersin aydınlııııııııı!!!

ohhsorry
02-03-2010, 22:32
Emre'ye söyleyim de kahramanın ismini değiştirsin :D

ohhsorry
02-03-2010, 22:36
ne o caner burda da mı küfür edeceksin

2 dk delikanlı rolu yap kaç paraysa muhtesem versin sana

CEASARIS
02-03-2010, 22:38
Emre'ye söyleyim de kahramanın ismini değiştirsin :D
yemezler emre yemezler geçti borun pazarı dayıyada soyledim sanada soyluyorum burdaki herkeste bilsin burası oyun arenasıysa bu oyunun hakkını oyun içinde vericeksin ne yani herkes birbirine laf soka soka giderse nolur veya herkes kendi bildigini okursa,ortamı germeye kalksarsa
saldıran savunana hakaret ederse veya tam tersi ayıptır..saygı olmayan yerde işte bunlar olur ve ben yukarıda yazılanlarda buna kızdım saygı gostermiyicegiz dendi!!

ne çabuk unutuldu bunun oyunndan ibaret oldugu? 3 ay sonra bu oyun bittiginde karsılıklı helallesmek varken bunların yasanması anormaldir bunu soyler bunu bilirim

herkese iyi oyunlar..

CEASARIS
02-03-2010, 22:40
ne o caner burda da mı küfür edeceksin

2 dk delikanlı rolu yap kaç paraysa muhtesem versin sana

olm bak yukarıda ne yazdım sen ne yazmıssın delikanlılık burda işlemez olm hee FORUMLARDA KUFUR EDENİN KİM OLDUGU BİLİNİYOR sende biliyorsun nan teberhanın oldugu yerde kufursuz olunurmu.. neden bahsediyorsun emre aydınlıı emreeee kuşadalı emreee:) la olm delikanlı nın d sinden anlamayan sen ve senin gibiler ancak kuşum aydın gibi kıvırırsınız :)

ohhsorry
02-03-2010, 22:43
Ben ne oyun oynamışım
Kimin arkasından iş çevirmişim?
Yalakalık arkadan iş çevirme sizin işiniz.
Sizden bize sıra gelmez.

Arkadaş görünüp laf toplamaya çalışıyormuşum :D
yaw allahını seversen benim kç'den kaç kişiyle muhabetim var bana msn'den olsn vs birşey yazmadıkca ben kimseye birşey yazmıyorum.
kime ne sormuşum laf toplamaya çalışmışım söyle hadi görelim

Kimsenin yüzüne söyleyemeceğim hiç bişey yok
insanların yüzüne değilde arkasından laf söyleyenide sevmem

bunun oyun olduğunu ben biliyorum
2 ay sonra bu oyun bitecek.
ne sen benim ismimi hatırlarsın nede ben senin ismini.

onun için sen biras konuşma tarzını düzelt
burda kimse senin mahalleden arkadaşın veya asker arkadaşın değil.

biras saygılı ol.

Emre( turk masters)

ohhsorry
02-03-2010, 22:48
Ne kuşadası ?

Kendin söyleyip kendin oynuyorsun..

benim adresimi serverın yarısı bilir.
ne iş yaptığımı neyle uğraştığımı bilir.

Bak sana bir şey söyleyim.
Seni tanıdığım kadarıyla generals birliklerinden birisi kç'yi tahrik etse ve bir özürü olsa onun geçmediğiniz dalga kalmaz.

Onun için konuyu daha fazla uzatma.

1. yazdığın msj'ı tam güzel yazmış diyorum
2. msjında yine eskiye dönüyorsun.

Sen forumlarda insanlara karşı saygılı seviyeli olmayı dene ilk önce ondan sonra karşındakilersen bunları bekle....

CEASARIS
02-03-2010, 22:52
Ne kuşadası ?

Kendin söyleyip kendin oynuyorsun..

benim adresimi serverın yarısı bilir.
ne iş yaptığımı neyle uğraştığımı bilir.

Bak sana bir şey söyleyim.
Seni tanıdığım kadarıyla generals birliklerinden birisi kç'yi tahrik etse ve bir özürü olsa onun geçmediğiniz dalga kalmaz.

Onun için konuyu daha fazla uzatma.

1. yazdığın msj'ı tam güzel yazmış diyorum
2. msjında yine eskiye dönüyorsun.

Sen forumlarda insanlara karşı saygılı seviyeli olmayı dene ilk önce ondan sonra karşındakilersen bunları bekle....
bnu diyen senmisin bana delikanlılıktan bahsederekmi dyorsun bunu ???

seninle skypeedeyken 10 kişi seni konusmayaaldıgımızda yazılanları sana gosterdik neden bir şey yapamadın da devamı geldi??

ayrıca aydınlı oldugunu biliyorum kuşadasını esprisine yazdım..

Neden bize skypeelerde iyi gözüküp abi dedin ve simdigelmis delikanlılıktan bahsediyorsun ?

ama kime soyluyorum ki bunları işte sanal portalda olmanın yanlısları bunlar yapıcak bir şey yok neyseee...

ohhsorry
02-03-2010, 22:56
Edit...asdasd

ohhsorry
02-03-2010, 22:58
ben teberhan'a msj atacağım sil köyünü diye
neden, noldu diye bile sormaz siler köyünü.

birşey yapamadım değil
yapmaya gerek duymamışım demek ki.

MUHTESEM
02-03-2010, 22:58
bu olay yakında ben senı doverım yok yok ben senı doverım olayına donecek :D

N i g h T
02-03-2010, 23:03

planlı gelmişler adamlar.amaçları kuzeybatıyı içten yıkıcak bir bir oluşum yapmakmış.başından beri jsfdrm birligi kç ile dostmuş.ama serverın bundan hiç haberi olmadı !! kç birligini tebrik etmek gerek bu kadar uzun vadeli ve detaylı düşünmüşler.kç birligi istedigini yapıp kç d birligininde yardımı ile bölgedeki bütün birlikleri asimile ettiler.bu şekilde istedikleri tavşan ww köyünede sahip oldular.kimde kusura bakmasın bizim aklımız ermez bu kadar katakulliye

repairman
02-03-2010, 23:12
planlı gelmişler adamlar.amaçları kuzeybatıyı içten yıkıcak bir bir oluşum yapmakmış.başından beri jsfdrm birligi kç ile dostmuş.ama serverın bundan hiç haberi olmadı !! kç birligini tebrik etmek gerek bu kadar uzun vadeli ve detaylı düşünmüşler.kç birligi istedigini yapıp kç d birligininde yardımı ile bölgedeki bütün birlikleri asimile ettiler.bu şekilde istedikleri tavşan ww köyünede sahip oldular.kimde kusura bakmasın bizim aklımız ermez bu kadar katakulliye

biz neymişiz be reis... valla yazını okuyunca dedimki ne oluyor.... yok öle bişi olsaydı prestij olurdu ama öyle bişi yok... -+yı asimile etmeye gelince evet başardık... generals ve oluşumlarının - + ya girmesine engel olduk... zaten - +daki bazı birliklerin generals e yönelmelerinin tek amacı kç d birliğinin baskısından ve saldırılarından kurtulmaktı... nitekim kurtulamadılar teberhan amcaları onları kurtaramadı... çok uğraştı teberhan ve splat hatta haftalarca -+daki generalz birliğinde kaldılar ama olmadı gerçekten şunu samimiyetle söylüyorum bu serverda kç d harici hiç bir birlikte bu kadar güzel bir dayanışma yok... kç d birliğinde yewr aldığım ve davet ettiklerinde s3e katıldığım için mutluyum... muhtesem i bile seviyorum çocuk güldürüyor beni... :D

N i g h T
02-03-2010, 23:22
biz neymişiz be reis... valla yazını okuyunca dedimki ne oluyor.... yok öle bişi olsaydı prestij olurdu ama öyle bişi yok... -+yı asimile etmeye gelince evet başardık... generals ve oluşumlarının - + ya girmesine engel olduk... zaten - +daki bazı birliklerin generals e yönelmelerinin tek amacı kç d birliğinin baskısından ve saldırılarından kurtulmaktı... nitekim kurtulamadılar teberhan amcaları onları kurtaramadı... çok uğraştı teberhan ve splat hatta haftalarca -+daki generalz birliğinde kaldılar ama olmadı gerçekten şunu samimiyetle söylüyorum bu serverda kç d harici hiç bir birlikte bu kadar güzel bir dayanışma yok... kç d birliğinde yewr aldığım ve davet ettiklerinde s3e katıldığım için mutluyum... muhtesem i bile seviyorum çocuk güldürüyor beni... :D

kendin yazdın biz kç için geldik başından beri tanıyorduk diye..eee o zaman niye bütün birlikleri birleştirip şehit yaptınız ? neden en başta kç olmadınız ? sen büyük ihtimalle yönetime dahil edilmeyen ne olup bittiginden haberi olmayan birisin.servera uzaktan bakan düşük zekaya sahip bir insan bile kç birliginin uzun vadeli bir plan yapmış oldugunu görebilir.

eger jsfdrm oyunun başında o bölgede kç olsaydı ezerlerdi kendi başına birlik kursa gene ezerlerdi.planı uygulamak için birligin içine sızdılar güçlendikten sonrada içerdeki ajanlarını kullanarak birliklerin ve oluşumların önüne geçtiler.

serverda kç hariç bütün birlikler jsfdrm bu şekilde bilicek.o bölgede olup bu 2 yüzlülükle karşılaşan oyunculara emek harcıyanlara ben kendi şahşım adına üzüldüm.

Batuardaa
04-03-2010, 10:27
Bir konuda cevap verilebilirse sevinirim.

S5te oynuyorum.

S3 ne zaman basladi? tam tarih.

S3te wow koyleri ne zaman cikti?

bilgilendirecek arkadaslara simdiden tesekkurler.

guncel lutfen

suskun33
04-03-2010, 13:30
Bir konuda cevap verilebilirse sevinirim.

S5te oynuyorum.

S3 ne zaman basladi? tam tarih.

S3te wow koyleri ne zaman cikti?

bilgilendirecek arkadaslara simdiden tesekkurler.

arkadaşım s3 nisan 15 te başladı yıl 2009.
wow köyleri ise yanlış hatırlamıyorsam şubat başlarında çıktı.

sana da iyi günler.

whocares
04-03-2010, 15:13
Merhaba,

Lütfen sevgi-saygı sınırlarını aşan,küfür/hakaret içeren mesajlardan kaçınalım.

Bu tip mesajlar silinir,mesaj sahipleri forumdan uzaklaştırılır.

iyi forumlar

GENERAL MUHTESEM
04-03-2010, 15:17
tabı uzaklastırılması gerekır :D her zaman baslatan taraf kc oluyor sonra da caner gıbılerı oyundan mesaj atıyor kufurlesmeyı sız baslattınız dıye ıyı valla heee bu da guzelmıs :D

iLhan
04-03-2010, 15:31
sanırım ben sevgi sınırını a$tım ondan yazdıklarım sılındı..

komegan61
04-03-2010, 15:40
Temiz forum hayırlı olsun.

whocares
04-03-2010, 15:43
sanırım ben sevgi sınırını a$tım ondan yazdıklarım sılındı..

Silinmesi gereken mesajları alıntı yapıp yazdıysanız, onlarda silinmiştir ;)

iLhan
04-03-2010, 15:51
evet ondan olabilir. te$ekkur ederim aydinlattiginiz icin..

Eskiden superonline da whocares (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=18) diye yonetici vardi nickiniz onu getirdi aklima.. :)

eRCi Whocares Hollcroft DeWe eXtacy parkie v.s v.s

komegan61
05-03-2010, 12:52
temiz yorum dedik
yorumsuz kaldık

anti300
05-03-2010, 18:45
Silinmesi gereken mesajları alıntı yapıp yazdıysanız, onlarda silinmiştir ;)

Sayın modum geleni gideni havada uçanı yerde kaçanı kim varsa banlamışsınız yav :D

Rica etsem benide şöyle 3-5 günlüğünede banlayında gruba ayak uyduralım böyle olmuyor kendin yaz kendin cvb ver konumuna düştük burada :D

tore1071
05-03-2010, 21:07
Sayın modum geleni gideni havada uçanı yerde kaçanı kim varsa banlamışsınız yav :D

Rica etsem benide şöyle 3-5 günlüğünede banlayında gruba ayak uyduralım böyle olmuyor kendin yaz kendin cvb ver konumuna düştük burada :D

şuna bak milleti kışkrt sonra kenara geç kıs kıs gül sonrada kalk benide banla diye sosyal msj ver ba ba ba ba :)

raindrop
06-03-2010, 07:28
:D:D:Dwow bir ferahlama gelmiş çok havadar olmuş

splendid
06-03-2010, 11:09
kımse kalmamıs yav :D

N i g h T
06-03-2010, 20:23
herkes ban yemiş :) bence tartışmaya gerek yok bütün birlikler birleşip natarın merkezi silelim :) sonra kendi aramızadaki hesabı kapatırız :D

Robinson
06-03-2010, 21:13
1.kç 2.anarchy 3. generals wow olarak :)

astlayk
06-03-2010, 21:43
Anarcy Rules..

Dip. Anarchy adını Boreas olarak değiştirmiştir.. Nedenini s3'de oynayanlar bilirler..

suskun33
07-03-2010, 10:24
herkes lal oldu galiba kimseden ses yok.
:D

zapata
07-03-2010, 18:25
Adet oldugu uzere wow koyleri ayrilip birlik kurdurlar ancak hazir natar saldirilarida baslamisken su raporlari koysaniz hem tartismalar olmasi gereken yone gider hemde eglenmis oluruz.

astlayk
07-03-2010, 18:26
Eveet... Görelim herkesin sakladığı orduları.. :rolleyes:

repairman
07-03-2010, 18:40
wow orduları sağşam beyler wowlarda mimatr tılsımları var öyle 5k 6k mancosu olanlar ben gidipte wow yıkıcam diye heveslenmesin...

bu serverda mancolarda min rakam 12 13k ve üzeri :)))

ayıptır söylemesi 20k olan manco ordulaı dahi var ...

cermenimezelden
07-03-2010, 18:52
wow orduları sağşam beyler wowlarda mimatr tılsımları var öyle 5k 6k mancosu olanlar ben gidipte wow yıkıcam diye heveslenmesin...

bu serverda mancolarda min rakam 12 13k ve üzeri :)))

ayıptır söylemesi 20k olan manco ordulaı dahi var ...

okadar mancınıkl olmasi için dokuzbuçuk ay durmadan asker basmasi gerekir ... server açılali 11 ay olmuş generelde 3 4 hesap harici konusuyorum 20k üstü mancınık çıkmasi imkansiz .. ( matematiksel buyrun hesaplayin )

anarchyede belki .. Kç de o tılsımlar warken 20k çok hesap görür server ...

Daha hızlı asker yetiştirme V (1/2)
Hazine: 10, Etkisi: Köy
achiles {+K.Ç+}1
Daha hızlı asker yetiştirme VI (1/2)
delifisek {+K.Ç+}1
Daha hızlı asker yetiştirme VII (1/2)
STRIKER {-K.Ç+}H
Daha hızlı asker yetiştirme VIII (1/2)
hulk -
Daha hızlı asker yetiştirme IX (1/2)
koln {-K.Ç+}D
Daha hızlı asker yetiştirme X (1/2)
KAN AKITAN {-K.Ç+}D

Daha hızlı asker yetiştirme I (3/4)
Hazine: 20, Etkisi: Hesap
silahşör {+K.Ç+}6
Daha hızlı asker yetiştirme II (3/4)
oXXo {+K.Ç+}9
Daha hızlı asker yetiştirme III (3/4)
AnSıZıNNN {+K.Ç+}
Daha hızlı asker yetiştirme IV (3/4)
cougarair34 Boreast
Eşsiz asker yetiştirme (1/2)
öklid {+K.Ç+}®

-----------------------------------------------------------------------------
şimdi çıkıp car car atip tutn olcaktir belirtiyim
açıklamasida burda 20 dk da bastiği mancınıklari kç 10 dkda basiyor :D tılsımla buyrun hesaplayin kç 4 ayda 20k manco cıkartir tek hesaptan hea bakabilme olayina girersek hiç sorun oladiği istatisliklerden bellidir :D

iLhan
07-03-2010, 21:32
Ajda pekkan - Palavra Palavra.mp3

repairman
07-03-2010, 23:28
Ajda pekkan - Palavra Palavra.mp3

gülüm o ordular wowunuza girdiğindede rüyalar gerçek olsa sevebilseydim seni K.Ç. şarkısını söylersin

o olmazsada
Erol Evgin - gelde yanma.mp3 dinlersin

bahçelievler güzelleri lütfen konuşmasın :))) bahçelievlerin gülü

kisen
08-03-2010, 00:44
en güzeli bu degilmi repairman düşündükçe dinlerler :)

Tuğba Özerk - Acı Hatıralar

Knoxwille
08-03-2010, 07:42
KÇ akar server bakar olmuş :)

repairman
08-03-2010, 09:51
k.ç. li dostlarım durun gazlamayın adamları sonra olmayan 20k manco ordularıyla wowları yıkmaya falan gelirler.. :D:D