PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 3x]

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

whocares
11-02-2010, 11:41
Selamlar,

3x Oyun dünyamızda WoW dönemi başlamıştır. Bu süreçte de belirlenmiş olan hususlara göstereceğiniz hassasiyet sonucu konu içeriğinin daha iyi olacağı kanısındayız.

-Öncelikle forum kurallarımız tamamiyle geçerlidir.

-WoW konusu sohbet yeri değildir. Bu sebepten dolayı gereksiz / saçma yazılar forum yöneticileri tarafından silinebilir, gerek görülürse kullanıcı süreli ve/veya süresiz uzaklaştırılabilir.

-Raporlarınız ekran görüntüsü veya link şeklinde olsun ki konuyu takip eden diğer kullanıcılarımız da rahat bir şekilde görüntüleyebilsin.

-Aktif WoW süreci bitmeden defansın tamamı geçilmediği taktirde rakip wow köylerinin defansını belirten raporlar paylaşmayınız. (WoW sahibi bile olsanız paylaşmayınız) Bu tip paylaşım yapan kullanıcılarımız süreli ve/veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

-WoW köylerine yapılan saldırılarda oyuncu isimlerinin kapatılması mecburi değildir.

-Konu WoW dönemi boyunca açık ve tek başlık olarak devam edecektir. Ayrı bir başlık açmayınız.

-Oyun yöneticilerinin uygulamalarının forum genelinde tartışılmasına müsaade edilmediği gibi bu konuda da izin verilmemektedir. Yöneticiler ile ilgili sorunlarınızı ilgili iletişim adreslerini kullanarak iletmeniz rica olunur.

-Bu hususlar yaşanılan gelişmelere göre forum yönetimi tarafından güncellenebilir, ve güncellendiği andan itibaren de geçerlilik kazanır.

Konu hakkında paylaşım yapmak isteyen kullanıcılarımız bu hususları kabul etmiş sayılacaktır.

TravianTR yönetimi adına herkese başarılar.

jazz
11-02-2010, 11:57
WoW daki herkese başarılar

hellobaba
11-02-2010, 12:17
wow dönemi tüm birlikler ve oyuncularına hayırlı olsun;)

HeduaN
11-02-2010, 12:44
İyi olan kazansın tüm birliklere başarılar. ben natarlar çıkmadan önce wow u takip etmek için ölesine bi hesap almıştım şimdi işe yaradı :)

burak199811
11-02-2010, 12:47
170 nüfusla takip edebildiğim kadar denicem

ßöRtE ÇeNe
11-02-2010, 12:53
tüm birliklere başarılar :)
hayırlı bir wow dönemi geçmesi dileğiyle

Robinson
11-02-2010, 12:55
hayırlı wowlar herkesse ben bu sene tırt larda umutluyum onlar bir plan yapmışştır

Jhin
11-02-2010, 14:18
Natarlar aktif olduğu zaman köyü reisleyip peşine mancınık dalgasıyla natar köyünü haritadan silebiliyor muyuz?

r 0 0 t
11-02-2010, 14:27
Hesabı silmeye al 3-5 dk kala köyü reisle :) Garanti olsun.. Biz yapamadık sen yaparsın bunu inanıyorum :D

asfren
11-02-2010, 15:01
Natarlar aktif olduğu zaman köyü reisleyip peşine mancınık dalgasıyla natar köyünü haritadan silebiliyor muyuz?

yeni inadın bumu deli oglan:p

Lonewolf
11-02-2010, 15:08
Bence böyle birşey olabilir ama geriye 12 tane daha var,onlar ne olacak?

cemetery
11-02-2010, 15:09
WOW sürecinin herkese hayırlı olmasını ve güzel bir süreç içerisinde sevgi ve saygı çerçevesinde geçmesini dilerim. WOW alan ve WOW bakımıyla uğraşacak olan arkadaşlarımıza allah sabır versin şimdiden... yine uykusuz geceler başlıyor allahtan bu server wow alma gibi bi niyetimiz yok WOW un mu var derdin var arkadaş :)

Lonewolf
11-02-2010, 15:16
Hesabı silmeye al 3-5 dk kala köyü reisle :) Garanti olsun.. Biz yapamadık sen yaparsın bunu inanıyorum :D
siz nasıl strateji içindesiniz bu server?

Ballıbalık
11-02-2010, 15:22
siz nasıl strateji içindesiniz bu server?

Stratejisi yok çünkü okulu başlıyor hesabı sahibine bırakacak geri hahahha:o

Taner
11-02-2010, 15:29
Tüm birliklere başarılar umarım birliğimiz(S&B) kazanır

M3RT4C1K
11-02-2010, 15:46
Tüm Oyunculara Ve Birliklere Başarılar...

x-dartt
11-02-2010, 15:55
Tüm arkadaşlara başarılar ...

yanımda bi tane çıktı ama askerim yok :D

Taner
11-02-2010, 15:59
Tüm arkadaşlara başarılar ...

yanımda bi tane çıktı ama askerim yok :D
Yardım edeym isim ney kaç asker var ? :)

SAP2000 & STA4
11-02-2010, 16:03

Silebiliyoruz...

"Bu köy Tamamen Yerle Bir Edildi"

Hurin
11-02-2010, 16:19
wow yolunda tüm birliklere başarılar gerek yapım gerek yıkım ekiplerine :))

caesaris
11-02-2010, 18:13
böyle birşeyin mümkün olacağını düşünmüyorum çünkü geçmiş serverlarda 0 nüfusa düşen wow köyleri oldu fakat silinmedi.
tabi bu yeni versiyonda bazı değişiklikler olabilir :)

captain007
11-02-2010, 20:04

yapabiliyorsun yerlebir edildi:):) hatta size örneğini gösteririm yakında:) s15 te bir adama yapacaktık adam zaman aralarında hemen depo kurup kurtardı:):)

N 0 X
11-02-2010, 21:52
Jhin isterse yapar.

Ortak
11-02-2010, 22:04
Jhin isterse yapar.

Hahahahaha jhin de kim

LeTHe
12-02-2010, 01:28
arkadaşlar şuanda wow ne alemde tahmini olarak ne zamana biter

TEorisyEN
12-02-2010, 03:10

reıslemeye gerek varmı dırek yıkalım:)

SuD
12-02-2010, 04:16
Silebiliyoruz...

İbram sıfırlasana bnm için bi tane la :) Göreyim nasıl sıfırlanıyor hesabı ;)

SuD
12-02-2010, 04:17
WOW sürecinin herkese hayırlı olmasını ve güzel bir süreç içerisinde sevgi ve saygı çerçevesinde geçmesini dilerim. WOW alan ve WOW bakımıyla uğraşacak olan arkadaşlarımıza allah sabır versin şimdiden... yine uykusuz geceler başlıyor allahtan bu server wow alma gibi bi niyetimiz yok WOW un mu var derdin var arkadaş :)

İbocum sen al bnce bi wow yakısır sana ;)

cemetery
12-02-2010, 10:21
İbocum sen al bnce bi wow yakısır sana ;)

yok burakcım sağolasın işim olmaz wowla :D wow amelelikten başka bişi değil valla uykusuz geceler bitmek bilmeyen tahıl istemleri insanın sağlığı bozuluyor :)

SAP2000 & STA4
12-02-2010, 11:54
İbram sıfırlasana bnm için bi tane la :) Göreyim nasıl sıfırlanıyor hesabı ;)

Yok Almadan Sıfırlamak daha mantıklı...İçerdekini kesip direk merkez hariç 12 köyde bırakmak natarı:)

Çarşı Natara Karşı!!!

Ama işte YOK...Yakınımızda yok...

En yakını 8 küsür saate çekmiş

Ona da Siz koğuşlanmışınız:rolleyes:

Yoksa senin için sıfırlardık bitane:)

CAKABEY
12-02-2010, 15:28

köyü silersin ama haritadan kaybolmaz. natar köyleri değişik bişey yahu...

Hesabı silmeye al 3-5 dk kala köyü reisle :)

zehirim aynı şeyi ben de söyledim. demek aklın yolu birmiş :) ikimiz de garagartallı olduğumuza göre evet evet aklın yolu bir...

Silebiliyoruz...

evet tam olarak öyle bir rapor alırsınız ama köy -0- yazı ile "sıfır" nüfusla babalar gibi haritada durur. birisi senatör atsa köy ona geçer ve ww yarışına katılabilir.

Hahahahaha jhin de kim

hahahaha çok güzel soru :)

yeni inadın bumu deli oglan:p

Mevlüt kendin de itiraf ettin işte deliyi başkan yaptınız :)

Eskılerın yorumuda güzel oluyor, agzına saglık,başkan konuyu acan arkadas yenı galıba sadece bızlerı gormus bırlıkler sıralamasında, aslında gecmıslere bakıldıgında bızden cok cok öte baskanlar mevcut.Özletıyosun kendını bu arada..

saygılar

iltifatlarına teşekkürler başkan, alçak gönüllülük yapmışsın. seni sevmeyen ölsün :) (şaka tabiki, herkes yaşasın mutlu olsun)

Denizeus
12-02-2010, 17:01
Bi dahaki speede anca olur herhalde alalım natar köylerini bi deneme yapalım alalım silsin hesapları alanlar trxde dünya rekoru kıralım 1 milyon baltalar falan :D :D

nakur
12-02-2010, 22:26
Natar alan herkese Allah Kolaylık versin bu oyunun en zor işine soyunmuş olacaklar.Tabiki WoW' u kuran kişinin aldığı haz çekilen ızdırapları unutturacak.Burası da olayın C@N alıcı noktası.Bütün Birliklere şimdiden bu yolda başarılar dilerim.

atlıoğlu
12-02-2010, 22:46
......................... edittt

arcmrt21
12-02-2010, 23:07
Süreç başladı wow alan arkadaşlara Allahtan sabır diliyorum.Çok zor iş Yarın natarlar aktif olur kanımca wow almak isteyen birliklerin içi kıpır kıpırdır şimdi ve planlar yapılıyordur sürekli msn toplantıları kalabalıktır 1 tahıl için taklalar atılır tek bir birlik kazanır diğerleri ise onu tebrik eder.Benim konuya yorumum şu bu yorumu kimse unutmasın ve oyun bitiminde bu tahminim çıkmazsa yüzüme vursun
, Futbol22 kişinin kişinin 90 dakika boyunca mücadele ettiği ve sonunda almanların kazandığı bir oyundur" diyen efsanenevi ingiliz golcü Gary Lineker in sözünü traviana uyarlayarak yazıyorum
Travian binlerce kişinin ortalama 4 ay oynadığı ve sonunda hep F WAR birliğinin kazandığı web tabanlı strateji oyunudur.Bu yorumu herkes bir kenara not etsin ve bu dediğim çıkmazsa oyun sonunda benim yüzüme vursun.Bu kadar da iddialıyım.Herkese çok keyifli bir wow süreci diliyorum umarım oyun boyunca koyulmayan raporlar bu süreçte forumseverlerin gözlerine bayram ettirir.

F war oyun başında iyi birlikti şimdi ne durumda bilmiyorum ama ne kadar 2 haftalık sreverimdeki rakiplerimin kazanmasınını isterim.

Dip Not: F warlar aynı anda aktif etmişlerdi hesaplarını bende tam ortalarında çıkmıştım.

enkral
12-02-2010, 23:28
HERKEZE WOW DÖNEMİNDE BAŞARILAR DİLERİM.

Arkadaşlar Speed de ortak olarak bakabileceğimiz ezik bir hesap lazım
0 nüfusluda olabilir,Özelden yazarak hesap adı ve şifre verebilirsiniz.

.

uNeVeN
12-02-2010, 23:36
Süreç başladı wow alan arkadaşlara Allahtan sabır diliyorum.Çok zor iş Yarın natarlar aktif olur kanımca wow almak isteyen birliklerin içi kıpır kıpırdır şimdi ve planlar yapılıyordur sürekli msn toplantıları kalabalıktır 1 tahıl için taklalar atılır tek bir birlik kazanır diğerleri ise onu tebrik eder.Benim konuya yorumum şu bu yorumu kimse unutmasın ve oyun bitiminde bu tahminim çıkmazsa yüzüme vursun
, Futbol22 kişinin kişinin 90 dakika boyunca mücadele ettiği ve sonunda almanların kazandığı bir oyundur" diyen efsanenevi ingiliz golcü Gary Lineker in sözünü traviana uyarlayarak yazıyorum
Travian binlerce kişinin ortalama 4 ay oynadığı ve sonunda hep F WAR birliğinin kazandığı web tabanlı strateji oyunudur.Bu yorumu herkes bir kenara not etsin ve bu dediğim çıkmazsa oyun sonunda benim yüzüme vursun.Bu kadar da iddialıyım.Herkese çok keyifli bir wow süreci diliyorum umarım oyun boyunca koyulmayan raporlar bu süreçte forumseverlerin gözlerine bayram ettirir.

Hocam bu kadar iddalı konuşma bence..
Amacım F*WAR a bir laf etmek değil ama daha ww kurulumları başlamadan ilk hedef olarak gösterilmiş oluyorlar..
Yani bu cümlelerden sonra anlıyorum ki F*WAR ww a sağlam hazırlanmış , bizde ww alacak birliklerden biri olarak en büyük rakip olarak onları göreceğiz.. Demek ki en sağlam ordularımızı onlara harcayacağız. Benim gibi düşünen çok oyuncu olacağını düşünüyorum..

Bu yüzden diyorum ki bu kadar aceleci olmayalım..
Ben aslen Trabzonluyum , İnadımızı da herkes bilir .. Eğer dediğin çıkmazsa inat olsun diye gerçek hayatta bu iddayı gerçekleştirmek için yanına gelirim :D

uNeVeN

hellobaba
13-02-2010, 00:00
Travian binlerce kişinin ortalama 4 ay oynadığı ve sonunda hep F WAR birliğinin kazandığı web tabanlı strateji oyunudur.Bu yorumu herkes bir kenara not etsin ve bu dediğim çıkmazsa oyun sonunda benim yüzüme vursun.Bu kadar da iddialıyım.Herkese çok keyifli bir wow süreci diliyorum umarım oyun boyunca koyulmayan raporlar bu süreçte forumseverlerin gözlerine bayram ettirir.sendemi bürütüs:Dhakikaten süper hedef göstermişsin hoca.tüm server şimdi f war wow alırsa oraya saldırır!!

Jhin
13-02-2010, 00:08
Hoca dip not ekleseydin
"Hedef vermek gibi olmasın.." diye :)

atlıoğlu
13-02-2010, 00:52
.......................................

uNeVeN
13-02-2010, 01:04
Yok hemşerim hedef göstermek değil başkan sarayözü benim hedef gösterdiğimi düşünse zaten çıkar iki satır yazardı.ispata hazırım son 3 sezona bakın kurulan tüm wowların altında F warın imzası vardır.yine bu kuralacak wow da F warın imzası olacaktır sen benim mesajımı sakla oyun sonunda bana yolla yanılma ihtimalim %0 dır.

Neyse o zaman biz ww falan almayalım hocam, nasıl olsa F*WAR kurucak.. Ne gerek var uykusuz kalmaya..!!

Ben dediğini zaten not ettim , sende benim dediğimi not et kehanetinde !! yanılırsan inat uğruna gelirim :D

Dediğim gibi birşey i iddaa ettin ama ilk hedefi de belli ettin ;)

nakur
13-02-2010, 01:05
Yok hemşerim hedef göstermek değil başkan sarayözü benim hedef gösterdiğimi düşünse zaten çıkar iki satır yazardı.ispata hazırım son 3 sezona bakın kurulan tüm wowların altında F warın imzası vardır.yine bu kuralacak wow da F warın imzası olacaktır sen benim mesajımı sakla oyun sonunda bana yolla yanılma ihtimalim %0 dır.

Son 3 deme sen genede testerelerle ne kadar alakadardılar bilemiyorum ama ondan önce alfonsoo da F ler kurdu ama alfonsodan öncekinde TKO lar kurdu F lerle bir alakaları da yoktu bire bir şahitim. :)

MBDE
13-02-2010, 01:11

son 3 dönem derken geçen dönem testereler kurdu sarayözü ve fler yoktular 5. dönemdede bildiğim kadarıyla wow kurulana kadar wowu sahiplenmediler nezamanki wow kuruldu f var kurmuş oldu eğerki o wow kurulmamş olsaydı f var sahiplenmezdi ama bildiğim kadarıyla bu dönem sarayözü f var birlikleri wow için çok önceden çalışmalara başladı hatta oyuna bile bu amaçla başadılar diyebiliriz rekor savunma -- de tek wow falan diye konuşuluyo bakalım eğer --de bölünme yaşanmazsa bu dönem f varlar çok iddalılar

Ortak
13-02-2010, 01:57
Bay Tahmin kupon ;

F*WAR 1.05

ispat edebilirmiş , gerçekleşmemiş bir olay nasıl ispat edilebilir ?

hata payı %0 woaw:)

ayrıca istatistiki bilgi verceksen 3 örnek yeterli olmaz en az 30 örnek olması gerek sağlıklı fikir yürütüceksen,

istatistik dersi görmüşarkadaşların varsa bilirler , yani anlayacağın hoca boş konuşuyorsun. F war wowu kurmaya en yakın ekip tabikide güçlü birleşmelere sahip ve bu amaç için gelmişler, bunu görmek zor olmasa gerek. Ama %0 hata payı nedir :)

Ufuk Uras has demiş : Mantık derslerine biraz ağırlık verilse, böyle manzaralarla karşılaşmayız.

arcmrt21
13-02-2010, 09:35
Ufuk Uras has demiş : Mantık derslerine biraz ağırlık verilse, böyle manzaralarla karşılaşmayız.

+1000....
Aslında bunun başı daha guzel. Burada suç milli eğitim müdüründe diye başlayıp senin devamını getirdiğin cumle...

Ayrıca fwarlar gerçekten birlik gibi birlik:) Ayrıca hala che_s12 felan oynuyor mu?

atlıoğlu
13-02-2010, 10:39
.................................................. .....

atlıoğlu
13-02-2010, 10:42
.................................................. .............

atlıoğlu
13-02-2010, 10:45
Yok hemşerim hedef göstermek değil başkan sarayözü benim hedef gösterdiğimi düşünse zaten çıkar iki satır yazardı.ispata hazırım son 3 sezona bakın kurulan tüm wowların altında F warın imzası vardır.yine bu kuralacak wow da F warın imzası olacaktır sen benim mesajımı sakla oyun sonunda bana yolla yanılma ihtimalim %0 dır.millet bu oyunun kurdu olmuş öyl hedef göstermeye bir yerlere çakacak kadar acemi değildir herkesin hesabı kitabı vardır

Lütefen sözcükleri kendinize göre yorumlamayın sözcükleri dikkatli oyun

atlıoğlu
13-02-2010, 10:50
.................................................. ............................

Illyria
13-02-2010, 10:52
bu oyunu cok ıyı bıldıgımı hıc soylemedım yada planlama statejı yada baska seylerını forumda okudugum kadar bılırım ama f war bırlıgı dırek hedef olarak gostermıssın yanı herkes oraya ordu cıkaracaktır - - de hıc savas olmadı desem yerıdır 130 140 k yaya askerlerı koyler dıkkate bıle alınmıyor nerdeyse yanı - - de cok ordu var ve hedef gosterdıklerınızde karsılık verecektır benım gorusum bu tabı

atlıoğlu
13-02-2010, 10:59
.................................................. ........

atlıoğlu
13-02-2010, 11:02
.................................................. .........................

r 0 0 t
13-02-2010, 11:02
:)) Tipik wow muhabbetleri başlamış yine, hele şu köyler alınsın bakalım bi herkesin planı vardır elbet kendine göre :))

Illyria
13-02-2010, 11:06
Oyunu takip etmediğin belli -- kanlı savaşların olduğu bölgedir ve o bölgede savaş hiç bitmez bu server en çok savaş -- de oldu yine tırt mitoloji 46lıklar ve f birlikleri sürekli bir savaşın içindeydiler hedef gösteriyor diyerek insanlara hakaret ediyorsun sanki forumdakiler koyun mu da biz nereye çekeresek oraya gidecekler

oyunu takıp edıyorum senın aksıne o bolgedeyım ve saydıgın bırlıklerden bırındeyım ben nasıl bu savasları bılmıyorum onu anlamadım
ben ıcındeyken bılmıyorum sen uzaklardan krıstal kurenle olayı cozuyorsun bana ne dersen de ama senın yaptıgının adı hedef gostermektır
ama sana su kadar soyleyeyım - - ordu dolu en basıtınden - - bolgesınde pazardan bı kontrol et bakalım tahıl alanları herkes tahıl almaya calısıyor 1 tahıla karsı 2 hammadde teklıflerı dırek kabul edılıyor herkes ordu beslemekten bunalmıs durumda

atlıoğlu
13-02-2010, 11:12
.................................................. .....................

r 0 0 t
13-02-2010, 11:23
Hoca ++ da da var mısın :) Atlıoğlu hesabı hariç..

si&ma
13-02-2010, 11:23
Yanılıyorsun işte geçen dönem sarayözü ömer abiyle beraber ortak bir hesapta oynadılar hesap isimleri ise zükerbeydi TESTERE birliğindeydiler

o hesapta ömer abi vardı ama oyunun ortalarında zaten başka birliğe geçtiler testere wownuda desteklemediler başka wowa destek verdiler testere wowuna ne 46birliklerinden nede f varlardan tek bir savunma bile atılmamıştır hatta savaştığımız fırtına birlikleri onlardan daha fazla destek olmuşlardır wowumuza bilmeden yorum yapmıyalım lütfen 4.dönemdede bildiğim kadarıyla nakur wow birinci bitirmişti f varlarla alakası yoktu sadece 5.dönemde kurulan gırgırına wowda f varların desteği vardı ondada baştan desteklemediler sonradan destek verdiler diye hatırlıyorum yani son 3sezonun 2sinde f varın bi kazanımı yok

atlıoğlu
13-02-2010, 11:30
.................................................. .................

Ballıbalık
13-02-2010, 11:30

Hoca multi oynamaz:o Hoca sorti yapar köyünüzü başınıza yıkar bak:(

si&ma
13-02-2010, 11:45

2 gün sonrada çıkıp ben sizler gibi multi oynamıyorum der bu yazdıklarınıda kelime oyunlarıyla inkar etmeye kalkar

r 0 0 t
13-02-2010, 11:48
Bu soruyu kim soruyor önce onu açıklasın bakalım

Bu isimli oyuncu yoktur: r 0 0 t

ben hem ++ dayım
hem -- de
hem de +-
sen nerdesin bilelim bakalım

Oyuna kayıt olduğunuz zaman forumda nick mi değiştiriyorsunuz siz :) talipreis aradım bende bulamadım oyunda :)

atlıoğlu
13-02-2010, 11:49
.................................................. ........

Ortak
13-02-2010, 12:37
Yanılıyorsun işte geçen dönem sarayözü ömer abiyle beraber ortak bir hesapta oynadılar hesap isimleri ise zükerbeydi TESTERE birliğindeydiler

Dikkat ediyorumda hayatın reaksiyon aksiyonluk bir işini görmedik foruma şöyle dönüp bir bak benim sözlerimi eleştirmekten başka yaptığın bişey var mı bir gün olsun bir fikrin olsun işin gücün insanların kişiliklerine saldırmak içindeki saldırganlığı oyunda atamadığın belli.Belliki ilkokulda okuma anlama üzerine çalışma yapmamışsın benim yazdıklarımı yorumlayamıyorsun gerçi sende haklısın tahsilin yetmez benim yazdıklarımı yorumlamaya kabahat bende bişey anlatırken her seviyede insanların anlayabileceği türden yazmalıyım ve her sözcüğün üzerine bir link koyarak ne anlamlara geldiği konusunda sizleri yönlendirmeliyim

:) mantığa bak, he zükerbey hesabı testere de diye. wow da fwar'ın mı imzası oldu?

ha 3 seneden birini böyle kurtardın:)

Demek istediklerini anlayamıyoruz haklısın, bu wow'dada flerin imzası olcak demişsin. Seni aklı başında biri sanan adam *F* ler bu wow'u kurcak diye anlar.

Ama sen birlikteki bir hesabı gösterip al işte Testerede flerden hesap vardı dersen gülünç olursun ki bende Testerede oynarken bir dönem önce flerde oynadım. Testere birliklerinde 300 tane oyuncu varsa ki zamanında giyotindede oynamış olabilir ae dede vesaire vesaire.

Kısacası senin 'imza' olarak algıladıgın wow kuran birlikte oynamış oyuncu ise bu her wow'da her birliğin imzası bir şekilde olabilir. Ve burda özellikle fwar'ı işaret göstermende mantıksız olur.

+ Tahsilim yetmez meselesine gelince , ben senle yaşıt olup okulu bırakmış bir adam olsam, tahsil karşılaştırması hoş olmasada yapabilirsin.

Ama ben tahsilimi sürdürüyorum yaşım senden ufak. İnşaat mühendisliği okuyorum, daha tahsilimin ne şekilde biticeğini bilemezsin belki yüksek lisans yaparım belki lisansta bırakırım.

Saldırganlığımı burada atıyor olabilirim zaten nickim altındada kırmızı bir işaret çıktı :) hah bir o konuda haklısın buda seni tatmin eder artık

eDü
13-02-2010, 12:40
önder hocaya prim falan mı veriyon hayırdır :D f warlı oldu çıkdı valla helal hoca wow yolunda herkese başarılar bol şanslar gerçi biz burdayken sizlerin pek şansı yok böhöhöhö :D

aobaki
13-02-2010, 12:47
Peki NATAR köyüne destek atılabiliyor mu ?...

köyü silersin ama haritadan kaybolmaz. natar köyleri değişik bişey yahu...

zehirim aynı şeyi ben de söyledim. demek aklın yolu birmiş :) ikimiz de garagartallı olduğumuza göre evet evet aklın yolu bir...

evet tam olarak öyle bir rapor alırsınız ama köy -0- yazı ile "sıfır" nüfusla babalar gibi haritada durur. birisi senatör atsa köy ona geçer ve ww yarışına katılabilir.

hahahaha çok güzel soru :)

Mevlüt kendin de itiraf ettin işte deliyi başkan yaptınız :)

iltifatlarına teşekkürler başkan, alçak gönüllülük yapmışsın. seni sevmeyen ölsün :) (şaka tabiki, herkes yaşasın mutlu olsun)

KIZILEKİM
13-02-2010, 13:22
şu natarlar aktif olsada önce köyleri kim alıcak bi görsek

MBDE
13-02-2010, 13:39
Peki NATAR köyüne destek atılabiliyor mu ?...

almadan önce atamasın sistem izin vermiyo askerin gider ve geri döner

Melony
13-02-2010, 13:46
son 3 sezona bakın kurulan tüm wowların altında F warın imzası vardırr

Hadi be... nasil imzaları varmış

biz mi oynamadik yoksa sen mi cok biliyorsun

bilgilendir bizi hozaa

uNeVeN
13-02-2010, 13:59
Hadi be... nasil imzaları varmış

biz mi oynamadik yoksa sen mi cok biliyorsun

bilgilendir bizi hozaa

Tamam mami sinirlenme :p

Bak zaten F*WAR lar kuracakmış WW u, bizimde umudumuz kırıldı hesapları siliyoz :D:D

Melony
13-02-2010, 14:17
Tamam mami sinirlenme :p

Bak zaten F*WAR lar kuracakmış WW u, bizimde umudumuz kırıldı hesapları siliyoz :D:D

silin siz oyunu filan burda kimse hozaa kadar bilmiyor bu işleri

hey allamm ne günlere kaldık

katranı karıştırsan olur mu şeker :?

uNeVeN
13-02-2010, 14:24
silin siz oyunu filan burda kimse hozaa kadar bilmiyor bu işleri

hey allamm ne günlere kaldık

katranı karıştırsan olur mu şeker :?

Hesabınız 71:57:41 saat sonra silinecektir

Al silmeye aldım , hoca yeni bi kehanette bulunursa biraz şansımız olduğundan bahsederse iptal ederim artık ;)

Bu arada evet cinsine çeker :p

Melony
13-02-2010, 14:31
ispata hazırım son 3 sezona bakın kurulan tüm wowların altında F warın imzası vardır.

Evet haklısın hocam senin kurduğun wow la ilgili açıkca çok fazla bilgim yok.

bu da gazoz kapagı

serdugan
13-02-2010, 14:41
Güneybatı ( - | - ) 'deki tüm dostlara selamlar . . .

Hesabımı silmiş olsamda hala sizlerleyim, tüm enerjimle max. destekle bölgedeyim . . .

serdugan
13-02-2010, 14:50
edittttttt

Yaban
13-02-2010, 16:18
[QUOTE=Ortak;331810]:)

+ Tahsilim yetmez meselesine gelince , ben senle yaşıt olup okulu bırakmış bir adam olsam, tahsil karşılaştırması hoş olmasada yapabilirsin.

Ama ben tahsilimi sürdürüyorum yaşım senden ufak. İnşaat mühendisliği okuyorum, daha tahsilimin ne şekilde biticeğini bilemezsin belki yüksek lisans yaparım belki lisansta bırakırım.

Demekki tahsilin yetmiyormuş .....
Bu sözlerinle belkide hiç yetmeyecek
okuldan atılırsın belki diyecem ama yök sayesinde yırtmışsın artık kimseyi okuldan atmayacaklarmış
bölümünde oynadığın oyuna uygun muş

Jhin
13-02-2010, 16:40
[QUOTE=Ortak;331810]:)

Demekki tahsilin yetmiyormuş .....
Bu sözlerinle belkide hiç yetmeyecek
okuldan atılırsın belki diyecem ama yök sayesinde yırtmışsın artık kimseyi okuldan atmayacaklarmış
bölümünde oynadığın oyuna uygun muş

1 post var onda da sataşıyorsun:)
Laf atmak için mi üye oldun?

MBDE
13-02-2010, 16:44
[QUOTE=Yaban;332525]

1 post var onda da sataşıyorsun:)
Laf atmak için mi üye oldun?

hoca eski nickiyle foruma veda etti ya yeni nickiyle sanırım karşımızda

Ortak
13-02-2010, 17:12
[QUOTE=Jhin;332572]

hoca eski nickiyle foruma veda etti ya yeni nickiyle sanırım karşımızda

bilmemneyin tövbesi tutarmı ? gerçi bu tahsilli olanından :)

ölü
13-02-2010, 17:27
bu sene büyük ihtimal -- tek oldugu var hic savasa girmedigi için onlar kazanır cok acıkk

^[A]xéR~.#
13-02-2010, 17:42
Artık Herkes Tecrübeli Yeni Rekorlar Görecez gibi :)

atlıoğlu
13-02-2010, 20:28
.............................................

Ballıbalık
13-02-2010, 20:36
lann efendi ol adamın tepesini attırma o bilmem ne senin gibilere söylenir edebinle otur sonra forum morum demem avazım çıktığı kadar hakettiğin gibi lafları söylerim sana laf söylemek için yeni bir hesap açmama gerek yok sende mi korkacağım bu forum moderatörleri nerde acaba millete sataşan bu sokak ağızlı amele tayfasını banlamayarak kimin sabrını zorluyorlar acaba

Sakin ol şampiyon...

r 0 0 t
14-02-2010, 01:30
Köylerin aktif olma süresi standart mıdır ? Değilse neye göre aktif oluyor bilen var mı ?

uNeVeN
14-02-2010, 01:45
Köylerin aktif olma süresi standart mıdır ? Değilse neye göre aktif oluyor bilen var mı ?

WW Gidişatlarına baktım geçen gün 3 gün var 5 gün var 4 gün var.. Sanırım keyfi oluyor..

Bu sorunun cevabını en çok merak edenlerden biriyim !!

Umarım ben yoldayken aktif etmezler :D

conqueror
14-02-2010, 12:06
WW Gidişatlarına baktım geçen gün 3 gün var 5 gün var 4 gün var.. Sanırım keyfi oluyor..

en geç bugüne aktif olur dediler işte bugün büyük ihtimal üçü beşi yok

ANZERLİ 1
14-02-2010, 12:18
Wowda tüm birliklere başarilar allah kolaylık versin zor iş:):)

uNeVeN
14-02-2010, 20:12
en geç bugüne aktif olur dediler işte bugün büyük ihtimal üçü beşi yok

Yok yok sevgililer günü diye bunlar unuttu natarları aktif etmeyi :D
İnat yarın aktif edicekler belli :p

Ballıbalık
14-02-2010, 20:44
Yok yok sevgililer günü diye bunlar unuttu natarları aktif etmeyi :D
İnat yarın aktif edicekler belli :p

Napcaksın wow alıp Serkan vur yık gitsin :o Wowu yıkmak daha zevkli kurmaktan :D ama en güzeli saldırganlığa oynamak hergün harakiri :D

uNeVeN
14-02-2010, 20:48
Napcaksın wow alıp Serkan vur yık gitsin :o Wowu yıkmak daha zevkli kurmaktan :D ama en güzeli saldırganlığa oynamak hergün harakiri :D

Yıkımı zaten yapıcaz da bir tane alalım dedik kurarız belki şansına :p

Saldırganlığa da oynuyoruz da baksana kimse beğenmiyor koyduğumuz raporları , casus olmasa kesemezmişiz.. 7.5 Milyon asker kesmişiz hepsi casusla :D

N 0 X
14-02-2010, 21:02
Öyle durumlarda kesilen taraf hep bir bahane bulur zaten sıkmayın canınızı :)

fkostem
15-02-2010, 00:33
Yıkımı zaten yapıcaz da bir tane alalım dedik kurarız belki şansına :p

Saldırganlığa da oynuyoruz da baksana kimse beğenmiyor koyduğumuz raporları , casus olmasa kesemezmişiz.. 7.5 Milyon asker kesmişiz hepsi casusla :D

sen bni yanlış anlamışsın arkadaşım. ben kesimlerinizi çok güzel buluyorum casus kullanılanlar dışında. emeğinizi de takdir ediyorum. ama casus kullanılan saldırılar olduğu da aşikar. bnce casus kullanan herkes forumda afişe edilmeli. hangi birlik olursa olsun. ama dedğim gibi sizin raporları beğenmemek değil bu itirazım. wow yolunda da başarılar dilerim size samimiyetle. bu bir oyun sonuçta.

Melony
15-02-2010, 01:40
sen bni yanlış anlamışsın arkadaşım. ben kesimlerinizi çok güzel buluyorum casus kullanılanlar dışında. emeğinizi de takdir ediyorum. ama casus kullanılan saldırılar olduğu da aşikar. bnce casus kullanan herkes forumda afişe edilmeli. hangi birlik olursa olsun. ama dedğim gibi sizin raporları beğenmemek değil bu itirazım. wow yolunda da başarılar dilerim size samimiyetle. bu bir oyun sonuçta.

seninde mi askerini kestiler casus kullanarak

uNeVeN
15-02-2010, 02:01

Dostum kim casus kullanıyor kim casus kullanmıyor bunun hakkında bir bilgin yok.. Elinde ispatın varsa buyur koy ortaya gerekeni yapalım.. Yok şu kadar casus attı , ona sölediler sonra saldırıp kesti falan.. Varsa kanıt koy ortaya , yoksa da kimseyi bunla itham etmeye hakkın yok..

Neyse konuyu da uzatmaya gerek yok , konunun başlığı ww gidişatı bunun hakkında yorumlar yapılsın bırakalımda..

Mami senin nasıl olsa hesabın yok , yarın benim köye sen göz at belki natarları aktif ederler :D

Buradan travian yönetimini kınıyorum , ben yoldayken natarları aktif edecekleri için :D

fkostem
15-02-2010, 10:40

hayır. ama haksızlık olduğunu görnce dayanamıorum. bnm askerlerimi fusion ve root 600 casus atarak kestiler. 1.5 ay önce. onun dışında saldırı almadım. ama bu gece de KUNT birliği 4 köye 1 casus atıp bizim birlikten bir oyuncuya bütün gece saldırmışlar. casus kimse kunt a da çalışıo dmek ki. bakın vaha demiyorum köy diyorum.

fkostem
15-02-2010, 10:48
Dostum kim casus kullanıyor kim casus kullanmıyor bunun hakkında bir bilgin yok.. Elinde ispatın varsa buyur koy ortaya gerekeni yapalım.. Yok şu kadar casus attı , ona sölediler sonra saldırıp kesti falan.. Varsa kanıt koy ortaya , yoksa da kimseyi bunla itham etmeye hakkın yok..

Neyse konuyu da uzatmaya gerek yok , konunun başlığı ww gidişatı bunun hakkında yorumlar yapılsın bırakalımda..

Mami senin nasıl olsa hesabın yok , yarın benim köye sen göz at belki natarları aktif ederler :D

Buradan travian yönetimini kınıyorum , ben yoldayken natarları aktif edecekleri için :D

ilerde senin de ağzın yanarsa bu casus olayından söylecek bişeyin kalmaz. bak bn sana raporları koydum. casusun kim olduğunu bilemem ama casus kullananın asdfgh olduğunu biliyorum. casusu bulabilmem için de başkan fln olmak lazım birlikte. tek tek hesaplara girmek lazım vs vs. bende de bunla uğraşacak ne istek bıraktınız ne zevk. dallas gibi burası. insanlar oyun için ne hale düşmüş. mesela sen içten içe bilmene rağmen casus kullanıldığını hala inkar edebiliyorsun. çalan bizdense günah değildir mantığını oturtmuşsun. bnce birliğinin adının lekelenmemesi için ilk başta senn müdahale etmen lazım. neyse başka msj atmıcam.

son sözüm: ya bi düşünün oyunda rahatım yernde saldırı almıyorum ii dostluklar kurdum keyfim yerinde ama birlik saldırılarında tek casusları gördükçe kızıyorum ve gelip burda kendimi hedef haline getiriorum. çnkü haksızlık var ve herkes oyunun kuralı olarak görüo bunu. insanlar emek ve zman harcıyor bu oyuna. hatta para da harcıyorlar. bn inanıyorum ki herkes casus kullanacak kadar küçülmemiştir oyunda.

herkese ii oyunlar...

no mercy
15-02-2010, 11:46

knk bırak yaw sen yoldayken aktıf olsunda bıde wow la ugrasmayalım :):)

uNeVeN
15-02-2010, 12:29
ilerde senin de ağzın yanarsa bu casus olayından söylecek bişeyin kalmaz. bak bn sana raporları koydum. casusun kim olduğunu bilemem ama casus kullananın asdfgh olduğunu biliyorum. casusu bulabilmem için de başkan fln olmak lazım birlikte. tek tek hesaplara girmek lazım vs vs. bende de bunla uğraşacak ne istek bıraktınız ne zevk. dallas gibi burası. insanlar oyun için ne hale düşmüş. mesela sen içten içe bilmene rağmen casus kullanıldığını hala inkar edebiliyorsun. çalan bizdense günah değildir mantığını oturtmuşsun. bnce birliğinin adının lekelenmemesi için ilk başta senn müdahale etmen lazım. neyse başka msj atmıcam.

son sözüm: ya bi düşünün oyunda rahatım yernde saldırı almıyorum ii dostluklar kurdum keyfim yerinde ama birlik saldırılarında tek casusları gördükçe kızıyorum ve gelip burda kendimi hedef haline getiriorum. çnkü haksızlık var ve herkes oyunun kuralı olarak görüo bunu. insanlar emek ve zman harcıyor bu oyuna. hatta para da harcıyorlar. bn inanıyorum ki herkes casus kullanacak kadar küçülmemiştir oyunda.

herkese ii oyunlar...

Ben 6 Speed dir RA Birliğinin içindeyim , bizim içimizde her zaman casus olmuştur bir şekilde.. Ama öyle de böyle bulursun bunu.. Çok fazla rahatsızlık veriyorsa toplarsın ekibini geri kalanlara başka bir birlik kurarsın.. Yani merak etme casus bizim içimizde de vardı.. Bak açık söylüyorum eneskaya1972 isimli oyuncu S&B-V nin casusuydu , bir şekilde bunu bulduk.. Eğer diğer birliklerde bizim casus kullandığımızı iddaa ediyorsa çıkıcak isim vericek.. Ben ASDFGH nin casus kullandığını biliyorum gibi sözler de kullanmadım , cümlelerimi doğru oku lütfen..

knk bırak yaw sen yoldayken aktıf olsunda bıde wow la ugrasmayalım :):)

Uçarı kaçarı yok kanka sabahlara kadar uykusuz bırakıcam sizi :D 4.5 Saat sonra yola çıkıcam ama şansına buldum hesaba giricek birini ... Bir aksilik olmazsa uykusuz geceler sizi bekliyor :D

no mercy
15-02-2010, 13:28
ben anlamam valla alıyorsun madem bakarsın wow a ben sana defı atarım tahılı nerden buluyorsan bul :):)

uNeVeN
15-02-2010, 13:41
ben anlamam valla alıyorsun madem bakarsın wow a ben sana defı atarım tahılı nerden buluyorsan bul :):)

Ben gececiyim knk .. gece 12 sabah 7 , gerisi beni ilgilendirmez.. :D

Sanki def in var da def atacaksın :p git pazardan 1-2 tahıl al sen şimdiden stokla..
Bir aksilik olmaz da alırsak ww u lazım olacak..
Almam diyorsan da çek bendeki caesarlarını , keserim valla onları :D

Ballıbalık
15-02-2010, 14:17
Hani nerde cesar impoşlarla kitleyelim:D

uNeVeN
15-02-2010, 14:19

Tahılı ayarlamazsa veririm koordinatı.. yanında toytonlarda var onlara dokunma , onlar iyi çocuk :D:D

Melony
15-02-2010, 14:58
hayır. ama haksızlık olduğunu görnce dayanamıorum. bnm askerlerimi fusion ve root 600 casus atarak kestiler. 1.5 ay önce. onun dışında saldırı almadım. ama bu gece de KUNT birliği 4 köye 1 casus atıp bizim birlikten bir oyuncuya bütün gece saldırmışlar. casus kimse kunt a da çalışıo dmek ki. bakın vaha demiyorum köy diyorum.

Yahu arkadaşım mesajlarından okudugum kadarı ile sen bu oyunda yenisin galiba

bu oyunda sadece köyden bastıgın casus yetmez
her birlikte her oyuncunun mutlaka ahbabı olur bu böyledir oyunun bilinmeyen kurallarından bir tanesidir
normal birliklere köylere hatta wow köylerine bile casusla bakildigina şahit olmuş birisiyim

bunu asla yargilayamazsın kimse cikip ajanım bu demez diyemez

etik bi hareket mi asla değil keşke kimse kullanmasa :)

ama önüne geçmek kolay tanimadigin adamı birlige almıcaksın gerekirse tek başına oynucaksın kafan rahat edecek birlikte tek casusla askermi kesiliyor cıkacaksın

yada başkanına sölüceksin yeterli tecrübeye sahipse ajani bulup atacak burda forumdan yazarak sadece elini yorarsın

demekki senin birligin birlik değilmiş bak adamlar ellerini kollarini sallaya sallaya ne kadar asker kesmişler tepki vermemişler

gülünür sadece buna boşuna yorulma arkadaşım sen :)

@ serkan ne hesabi ne katarı ne natarı dostum ne sayıklıyorsun sen

yaşlandık biz :p

3x sarmıyor artık daha fazlasını arıyorum :D

no mercy
15-02-2010, 15:24

ben senı yakalarım msnde gorursun kıtlemeyı :):)

no mercy
15-02-2010, 15:25
Ben gececiyim knk .. gece 12 sabah 7 , gerisi beni ilgilendirmez.. :D

Sanki def in var da def atacaksın :p git pazardan 1-2 tahıl al sen şimdiden stokla..
Bir aksilik olmaz da alırsak ww u lazım olacak..
Almam diyorsan da çek bendeki caesarlarını , keserim valla onları :D

valla ben def hakkımı ogrencılerımden yana kullanıom knk benı bu server yok say ogrencılerım basıyor defıde askerlerıde cesarlarımada elleme dursunlar ne zararı var sana altı ustu tahıl yıyolar azcık :P

Ballıbalık
15-02-2010, 15:45
ben senı yakalarım msnde gorursun kıtlemeyı :):)

Msndeyim zaten çevrimdışı takılıyom hahahha :D Bu aralar elim kaşınıyor bizim Haşaratlara söyleyemde 2-3 operasyon yapsınlar :p

uNeVeN
15-02-2010, 15:53
@ serkan ne hesabi ne katarı ne natarı dostum ne sayıklıyorsun sen

yaşlandık biz :p

3x sarmıyor artık daha fazlasını arıyorum :D

Tamam daha fazlasını bir daha ki speed yaparız başkanım :D
Hadi sen bakmıcan anladım hesabıma , başkasını ayarladık allahtan :p

SARAYÖZÜ
16-02-2010, 21:45
WOW hedeflerinde Tüm Birliklere Başarılar diliyoruz,

Oyun etiğine uygun bir dönem izleriz umarım.

Forumdaki yorumlarınızı okuyoruz,neden cevap vermiyoruz derseniz,zaten hep aynı şeyler boşverin;)

Güzel ordularla güzel raporlar izleyeceğimize eminim,sıfırlanan wow lar tekrar yapılan wow lar,atışmalar,tebrik etmeler...

Yapılamayanı denemek için uğrasıcaz,Dünyadaki en iyi ve en çeneli oyuncular biz türkler bakalım rekorlar kitabına girebilecekmiyiz ?

Atalarımızın yapılamaz denilenleri itina ile nasıl yaptıgını örnek alarak şansımızı

'' Deneyeceğiz''

Dostluk kazansın.

Başarılar

Saygılarımla

r 0 0 t
16-02-2010, 22:02
aktifleşti mi ?

uNeVeN
16-02-2010, 22:23
aktifleşti mi ?

Yok yok , hala bekliyoruz :D

fkostem
16-02-2010, 23:07
Yok yok , hala bekliyoruz :D

sn uykunu aldıysan söyleyelim açsınlar:)

uNeVeN
16-02-2010, 23:13
sn uykunu aldıysan söyleyelim açsınlar:)

Hala yol yorgunluğu var , biraz daha uyumam lazım :p
Bide yarın sabah 2 dersim var ona gireyim, akşam 5 le 8 arası söyleyecem açsınlar artık :D

CAKABEY
17-02-2010, 12:20
CanBursa bildiğim canbursa ise kimsenin adamı değildir olmasına da hiç ihtiyacı yoktur.

Trx de kendini ispatlamış nice oyuncular vardır canbursa da bunlardan biridir. Bu oyunculara ihtiyaç durumunda serverin en uzak koordinatından bile destek gelir. Asker köyü hariç tüm köyleri yıkılsa bile aynı gün tüm köylerini tekrar yapabilir bu tip oyuncular.
Şaşılacak bir durum değil bence. hem sonuçta taktik-strateji oyunu değil mi?

MBDE
17-02-2010, 12:41
CanBursa bildiğim canbursa ise kimsenin adamı değildir olmasına da hiç ihtiyacı yoktur.

Trx de kendini ispatlamış nice oyuncular vardır canbursa da bunlardan biridir. Bu oyunculara ihtiyaç durumunda serverin en uzak koordinatından bile destek gelir. Asker köyü hariç tüm köyleri yıkılsa bile aynı gün tüm köylerini tekrar yapabilir bu tip oyuncular.

bazı isimler vardır birlikleriyle özdeşleşmiştir canbursa denince benim aklıma marjinal gelir marjinal giyotinlerlerle savaşırken canbursanın kendi çıkarları için giyotine yanaşmasını etik olarak yanlış buluyorum çakabey hangi birlikte oynarsa oynasın holy varla özdeşleşmiştir siz holyvarın savaştığı bi birlikten kendiniz için destek istermisiniz ?

cangocango
17-02-2010, 12:47

:p bildiğin canbursa sürekli online olan birisi yıkılsa da köylerini kurar

ancak mesajdaki bir hususa dikkat çekmek isterim '' bu köy stratejik acından bizim için önemlidir ''
canbursa ED birliğine üye ve ED içerisinde wow alacak kişi ilan edilmiş

giyotin istediği yere destek atsın askeri boldur nasılsa ancak stratejik açı ne demekse :rolleyes:

CAKABEY
17-02-2010, 12:48
bazı isimler vardır birlikleriyle özdeşleşmiştir canbursa denince benim aklıma marjinal gelir marjinal giyotinlerlerle savaşırken canbursanın kendi çıkarları için giyotine yanaşmasını etik olarak yanlış buluyorum çakabey hangi birlikte oynarsa oynasın holy varla özdeşleşmiştir siz holyvarın savaştığı bi birlikten kendiniz için destek istermisiniz ?

Haklısın.
Bahsettiğin açıdan sonuna kadar haklısın. Benim bahettiğim başka birşeydi bu yönüyle değerlendirmedim. İstedikleri anda destek bulabileceklerini ve yaraları anında sarabileceklerine dem vurmak istemiştim.
Bu tip oyuncuların şahsi çıkarı olamaz, sadece birlik çıkarı olur.

Lonewolf
17-02-2010, 13:20

Bila Bey e katılıyorum,nickleri ile marka olmuş oyuncular vardır Trx de.Birliği olmasa bile kişisel çabalarıyla desteği yığabilr köylerine.

N 0 X
17-02-2010, 13:30
S.a. arkadaşlar ;

kışla birliği aşağıya kopyaladığım mesajı ele geçirmiş

şimdi soruyorum canbursa ED nin elemanı mı yoksa giyotinin elemanı mı ?? :eek:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
slm arkadaşlşar canbursaya sağlam def yığıyoruz. bu köy stratejik acından bizim için önemlidir. kışla birliğinden sağlam saldırı alıyor. saldırı askerlerini keselim bu birliğin. birlikten tam katılım bekliyorum arkdaşlar kendi köyümüzmüş gibi savunacaz bu köyü. giyotin nasıl destek atarmış gösterelim arkdaşlar. hadi bakalım göreyim sizi

iyi oyunlar

jamais vu

☾✫ 03 вﺙяkʝ ღ♥ღ ツ
(75|-75)
Halk: Cermenler
Birlik:
Sahibi: CanBursa
Nüfus: 1031
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edittttttttttt

N 0 X
17-02-2010, 13:31
S.a. arkadaşlar ;

şimdi soruyorum canbursa ED nin elemanı mı yoksa giyotinin elemanı mı ?? :eek:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
slm arkadaşlşar canbursaya sağlam def yığıyoruz. bu köy stratejik acından bizim için önemlidir. kışla birliğinden sağlam saldırı alıyor. saldırı askerlerini keselim bu birliğin. birlikten tam katılım bekliyorum arkdaşlar kendi köyümüzmüş gibi savunacaz bu köyü. giyotin nasıl destek atarmış gösterelim arkdaşlar. hadi bakalım göreyim sizi

iyi oyunlar

jamais vu

☾✫ 03 вﺙяkʝ ღ♥ღ ツ
(75|-75)
Halk: Cermenler
Birlik:
Sahibi: CanBursa
Nüfus: 1031
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

edittttttt

Illyria
17-02-2010, 13:54
s.a. Arkadaşlar ;

şimdi soruyorum canbursa ed nin elemanı mı yoksa giyotinin elemanı mı ?? :eek:

slm arkadaşlşar canbursaya sağlam def yığıyoruz. Bu köy stratejik acından bizim için önemlidir. Kışla birliğinden sağlam saldırı alıyor. Saldırı askerlerini keselim bu birliğin. Birlikten tam katılım bekliyorum arkdaşlar kendi köyümüzmüş gibi savunacaz bu köyü. Giyotin nasıl destek atarmış gösterelim arkdaşlar. Hadi bakalım göreyim sizi

iyi oyunlar

jamais vu

☾✫ 03 вﺙяkʝ ღ♥ღ ツ
(75|-75)
halk: Cermenler
birlik:
Sahibi: Canbursa
nüfus: 1031

kısla bırlıgı bu msjı ele gecırdı ıse hala burya saldırmaz herhalde
ama sende mıt gıbısın mubarek her bılgı mevcut sendede :)

PowerNaturel
17-02-2010, 14:53
şu anda wow da seviyeler kaç acaba?

fkostem
17-02-2010, 15:12
şu anda wow da seviyeler kaç acaba?

Ben de şaşırdım açıldı mı diye baktım hemen.:) açılmadı ki daha.

KuKi
17-02-2010, 16:16
Ben de şaşırdım açıldı mı diye baktım hemen.:) açılmadı ki daha.

fiko sen izin vermeden açmazlar wow u . Adamımsın !

fkostem
17-02-2010, 16:19
fiko sen izin vermeden açmazlar wow u . Adamımsın !

bna fark etmez:) şimdi ilk serverım daha. alır kurarım ama ayıp olmasın o kadar tecrübeli oyuncu varken rencide etmiyim wow kurarak:) bu arada snn isim neydi cookie?:)

KuKi
17-02-2010, 16:23
bna fark etmez:) şimdi ilk serverım daha. alır kurarım ama ayıp olmasın o kadar tecrübeli oyuncu varken rencide etmiyim wow kurarak:) bu arada snn isim neydi cookie?:)

Biz üç kişiydik . Bedirhan , Nazlıcan ve Ben . Ah ulan Rıza !

fkostem
17-02-2010, 16:36

galiba bnm de ilk yapmam gereken sağlam bir ortak bulmak. arkadaşlar buldum da ortağım yok oyunda. bakıyorum da bütün iyi oynayanlar 2-3 kişi bakıyo bi hesaba.

fkostem
17-02-2010, 16:37

bu arada fusion hesabında kaç kişi var?

KuKi
17-02-2010, 16:50
bu arada fusion hesabında kaç kişi var?

Üç . Ben , Hoca birde Rıza . Ah ulan Rıza :o

Ballıbalık
17-02-2010, 21:00
Üç . Ben , Hoca birde Rıza . Ah ulan Rıza :o

Fusionda ne 3 ü la 33 desen :D Giren çıkan belli değil :o İyi oyuncular olmazsa isterse 35 ortağın olsun hiçbirşey yapamazsın fiko:rolleyes:

fkostem
17-02-2010, 21:22
Fusionda ne 3 ü la 33 desen :D Giren çıkan belli değil :o İyi oyuncular olmazsa isterse 35 ortağın olsun hiçbirşey yapamazsın fiko:rolleyes:

onu biliom ztn. bu servera fatihx10 başlasam bile bi halt olmazdı:))

körükle
17-02-2010, 22:02
son 3 dönem derken geçen dönem testereler kurdu sarayözü ve fler yoktular 5. dönemdede bildiğim kadarıyla wow kurulana kadar wowu sahiplenmediler nezamanki wow kuruldu f var kurmuş oldu eğerki o wow kurulmamş olsaydı f var sahiplenmezdi ama bildiğim kadarıyla bu dönem sarayözü f var birlikleri wow için çok önceden çalışmalara başladı hatta oyuna bile bu amaçla başadılar diyebiliriz rekor savunma -- de tek wow falan diye konuşuluyo bakalım eğer --de bölünme yaşanmazsa bu dönem f varlar çok iddalılar

yanlış biliosun f warın kurduğunda neyi sahiplenmedik kaç gece bizzat ben baktım wow köyüne bilip bilmeden atıp tutmayın şurda lütfen geçen serverda da hzz birliğindeydim plasenteydi adım orda wowla işimiz yoktu zaten :p

KuKi
17-02-2010, 22:04
onu biliom ztn. bu servera fatihx10 başlasam bile bi halt olmazdı:))

Sen başarırsın şampiyon :o

fkostem
18-02-2010, 00:55
Sen başarırsın şampiyon :o

ayıpsın cookie.

k1ng.
18-02-2010, 02:59
Aha WoW mu gelmis.. Way be bizim otarafta ondan niye yok:(

sevgiler:)

Jhin
18-02-2010, 04:22
Daha gitmeyen ww da 14 sayfa da ii gitmiş..
Bi de gidince nolacak..
Modlara sabır dilerim(varsa tabi)

fusion
18-02-2010, 06:13

Canbursa s&b lidir,ilk kez açıklıyorum.Gizli bir stratejiydi bu,s&b nin kutup şubesidir....:D
:):):):)
Tabiki şaka,Bilal abi seni görünce dayanamadım ve de özledik aslında.Sensiz speed çekilmiyor,bak ne diyorlar sen olmayınca fusion hesabında en az 33 kişi varmış,kitletecekler hesabı yine yaw..:cool:

CAKABEY
18-02-2010, 10:19
Canbursa s&b lidir,ilk kez açıklıyorum.Gizli bir stratejiydi bu,s&b nin kutup şubesidir....:D
:):):):)
Tabiki şaka,Bilal abi seni görünce dayanamadım ve de özledik aslında.Sensiz speed çekilmiyor,bak ne diyorlar sen olmayınca fusion hesabında en az 33 kişi varmış,kitletecekler hesabı yine yaw..:cool:

Hahahaha.
Telefonda sesini duymasam fusion diye biri var mı unutacağım. Hal böyle olunca sen dua et hesabını sahiplenmiş gençler. Ya ilgilenmeseler ne olacak? Sen ah ulan rızaya dua et. diyebilirsin ki travianda ah ulan rıza olur mu? o halde pazarda artiz olur mu?

Madem açıkladın devamını ben açıklıyorum. Duymadım bilmiyordum diyen kalmasın.

1-Ekürim puma beni serverlerce kankam olan puma, meğer bayanmış...

2-Psikopat battlestar giyotin sevdalısıdır.

3-Melon diye bildiğimiz mithandir yani melekül_mevt popçu olup ilk 3 te yer aldığı sezon, ben şahidim bilakis türkücü idi. kendisinden en çok duyduğum ve severek dinlediğim türküsü " kerimoğlu zeybeği" idi.

4-_TTJ_ birliğinin hepsi HoLy WaR fanatiğidir. travianı tekerlek çevrilerek oynanan bir oyun sanıyorlardı bizzat akşamları 17:00-19:00 saatleri arasında yoğun ders vererek öğretmiş bulunmaktayım. Tam öğrendiler derken orduları yanlışlıkla bizim wowumuza göndererek, depoları ufak çaplı dümdüz yapmışlardır.

5-Ken evet keldir. merttir ama keldir. onun yaptığı gider, benim hoşuma gider. çünkü ağzına yakışır. iş adamıdır. birgün mancınık dalgası yapacağım derken gelen müşterisine mancınık dalgası yapınca binlerce liralık kardan olmuştur.

6-Melon, jhin öğrencidir. hala öğrenememişlerdir. bu konuda Mevlüt'ün ve benim suçum büyüktür. ama esas sorumlu marauder'dir. oğlu dünyaya geldikten sonra(Allah bağışlasın) daha bir kılıbıklaşmış yengenin sözünden çıkmaz olmuştur. halbuki ben öyle mi? ikizlerim bir bir yataktan düşerken, ben wowa tahıl ayarlamakla meşkul idim.

7-Sarayözü'nün esas nicki saraysözü dür. ilkokula giderken türkçe derslerinde tembellik etmesinin cezasını nickini doğru yazamayarak çekmiştir. jhin ahmetin "yemekte ne var" mesajına fasulye var yazacakken f-war yazmıştır. nerden nereye. yaaaa...

8-Talip hoca öğretmendir? siz öyle sanın. Aslında imamdır.
Yoksa serverlerdir ders veriyor, bu kadar da öğrenci var. hiç mi bişey öğrenen olmaz canım. Bu arada kendisi jhin ve melon ile yakın arkadaştırlar. nereye gitseler birbirlerini bulurlar. Atıştıklarına bakmayın, cilve yapıyorlar.

9-giyotin ibrahim aslında giyotin değildir. olsa olsa kamadır, satırdır. giyotin mi kaldı abicim bu devirde. yasak yassaaah. ateşsiz silah bulundurmaktan... aman diyeyim aman... bu arada psikopat Erkan'ın öz yeğenidir.

10- aslında benim nickim cakabey değil çakabey olacaktı. ama comx serverde başladığım için orada "ç" harfi sorun olmasın diye böyle başladım böyle gidiyor.
Aslında benim oyun oynayacak zamanım yok. mesleğimi bazılarınız biliyor veteriner hekimim. Dediler ki "bir yığın at var iyi iş yaparsın paraya para demezsin". ben de daldım, dalmaz olaydım. vahadaki hayvanları kesmekten gına geldi.

Not: yazdıklarım şakadır. aslı astarı yoktur (belki de vardır). yorum yazarsanız şaka olduğunu bilerek yazınız.
Olumlu eleştiri alırsam, sonraki mesajlarımda rüyalarımı da anlatacağım. Kulağı_Kesik ve puma özellikle sizinle ilgili olanları...

r 0 0 t
18-02-2010, 12:09
ayıpsın cookie.

cookie değil kuku :D

2.bölük
18-02-2010, 12:13
Wow aktifleşti

no mercy
18-02-2010, 12:14
Hadi herkesın gozu aydın wow aktıflestı...

fkostem
18-02-2010, 12:24
cookie değil kuku :D

ona sadece birlik arkadaşları kuku der:))

uNeVeN
18-02-2010, 12:33

Ne zaman benim okula gitmem gerekir o zaman zaten aktif olur demiştim :D

Neyse gitmeyecez artık okula napalım :p

no mercy
18-02-2010, 12:39
Ne zaman benim okula gitmem gerekir o zaman zaten aktif olur demiştim :D

Neyse gitmeyecez artık okula napalım :p

Görende sankı okula gıtmeye cok ısteklı sanır ne adamsın yaw :D hanı bana tesekkur ben aramasam sımdı okuldaydın :):)

Tweety
18-02-2010, 12:39
Alıp da bakacaklara Allah sabır versin.

yeditepeli
18-02-2010, 12:56
wow yıkacaklara allahtan tahıl
wow kuracaklara allahtan sabır ve tahıl diliyorum :)

fraat
18-02-2010, 13:44
Herkese hayirli olsun...

2.bölük
18-02-2010, 14:09
Bir wow köyü alındı

fkostem
18-02-2010, 14:11
Bir wow köyü alındı

BİZ®... birliğinden servet aldı köyü.

2.bölük
18-02-2010, 14:12
Değişti wow köyü el değiştirdiii !

no mercy
18-02-2010, 14:34
Aksama kadar tum WW lar alınır herhalde tum WW alan bırlıklere basarılar. Hak eden kazansın

fraat
18-02-2010, 15:13
3. wow köyü tarafimizdan alinmistir.Raporlar gelecek

jim
18-02-2010, 15:23
wow alan arkadaşlara başarılar diliyorum...
Biz wow yıkıcılarada Allahtan tahıl diliyorum :p

oguzhangurleyen
18-02-2010, 15:29
Raporları burda görebilecek miyiz ?? Sabırsızlıkla bekliyoruz. :)

WoW dönemi herkese hayırlı ugurlu olsun. İnşallah kimse kuramaz WoW u da server 3 yıl sürer. :o:eek:

jim
18-02-2010, 15:29
3. wow köyü tarafimizdan alinmistir.Raporlar gelecek

sabırsızlıkla raporları bekliyoruz:)

BOTANY06
18-02-2010, 15:30
1. Natarlar (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=322416&c=cb) - 0 -
2. Natarlar (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=272791&c=40) - 0 -
3. Natarlar (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=316184&c=59) - 0 -
4. Natarlar (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=129512&c=8a) - 0 -
5. Natarlar (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=356110&c=17) - 0 -
6. Tarlacı (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=466600&c=00) PSIKO-WW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13548) 0 -
7. duocid (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=448394&c=d4) BİZ_WOW (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13545) 0 -
8. ertekin38 (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=366406&c=31) [H][T] (http://speed.travian.com.tr/allianz.php?aid=13547) 0 -
9. Natarlar (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=328622&c=80) - 0 -
10. Natarlar (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=504070&c=81) - 0 -
11. Natarlar (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=280695&c=77) - 0 -
12. Natarlar (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=174997&c=9b) - 0 -
13. Natarlar (http://speed.travian.com.tr/karte.php?d=190014&c=9c) - 0 -

ilk natar köyleri alınmış. şimdiden bol sabırlar.

Melony
18-02-2010, 16:18
3-Melon diye bildiğimiz mithandir yani melekül_mevt popçu olup ilk 3 te yer aldığı sezon, ben şahidim bilakis türkücü idi. kendisinden en çok duyduğum ve severek dinlediğim türküsü " kerimoğlu zeybeği" idi.

.

Cakabeyin de asıl nickinin Şakabey yada baş harfi K ile başlayan bey ile tamamlanan bir nick olduğunu

ve tevellütünün 1920 lere dayandıgını aslında bir beşiktaş ajanı oldugunu hasta bir şekilde Galatasaray lı olduğunu

ve saldırı puanı yapmak için casus kestiğini biliyormuydunuz ?

KuKi
18-02-2010, 16:34
Cakabeyin de asıl nickinin Şakabey yada baş harfi K ile başlayan bey ile tamamlanan bir nick olduğunu

ve tevellütünün 1920 lere dayandıgını aslında bir beşiktaş ajanı oldugunu hasta bir şekilde Galatasaray lı olduğunu

O BeşiktAŞK yazını düzelt lale büyük harfle başlat öperler !!!

no mercy
18-02-2010, 16:34
WW Village halkınla birleşip,senin yönetimin altında yaşamak istiyor.

tebrıkler serkan(uNeVeN) hayırlı olsun...

r 0 0 t
18-02-2010, 16:51
ona sadece birlik arkadaşları kuku der:))

Gir birliğine :D :D

uNeVeN
18-02-2010, 16:54
WW Village halkınla birleşip,senin yönetimin altında yaşamak istiyor.

tebrıkler serkan(uNeVeN) hayırlı olsun...

Teşekkürler kanka.. Bütün RA Birliklerine hayırlı olsun..

Raporları az sonra buraya koyarız.. 3 tane orduyu boşa yollamışız zaten :D

Ballıbalık
18-02-2010, 17:08
O BeşiktAŞK yazını düzelt lale büyük harfle başlat öperler !!!

Hemşoma lale demeyin ulan.Asıl biz öperik Adanalıyık ulannn:mad:Grazie Cimbom:o

uNeVeN
18-02-2010, 17:10
http://i1002.hizliresim.com/2010/2/18/5640.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/18/5653.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/18/5660.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/18/5667.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/18/5679.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/18/5684.jpg (http://urlal.com/dqqf)

r 0 0 t
la durum yapar yerım senın adananı artıslık yapma !

Melony
Hemşoma lale demeyin ulan.Asıl biz öperik Adanalıyık ulannn:mad:Grazie Cimbom:o

ahaha laleler laleler wow almış lalenin biri

bende alıcam hesap bulun bana

feci kıskandım lale olacam :p

Ballıbalık
18-02-2010, 17:11
la durum yapar yerım senın adananı artıslık yapma !

Hasixir olum hasixir lan!!!:mad::o:D

r 0 0 t
18-02-2010, 17:13
cılek raporunu bızle paylasmıcak mısın :))

Ballıbalık
18-02-2010, 17:14

Hani lan ne raporu rapor ne arar bazarda :o

Edit:Eve geçiyom öpecem seni zehir bekle beni :D

KuKi
ahaha laleler laleler wow almış lalenin biri

bende alıcam hesap bulun bana

feci kıskandım lale olacam :p

Bayır lalesi . Ah ulan rıza gece bir ziyarete giderik . Wow sevdasına köyleri boşa çıkartırlar.

Burdan bir şarkı ile lalelere sesleniyorum ;

Sevenler gece ölür bunu yanlız wow alan bilir :o

Beste

paylaşsada Ne Olacak ki?

Asker Sayıları Göstermezler.

r 0 0 t
18-02-2010, 17:15
bana ozel delı raporu hazırlamıs gormek ıstıyorum haha

Melony
18-02-2010, 17:19
tüm forum burda ip gibi dizilmiş

efendi olun adam olun lannn

ahahaha çilegime sevgilerler :D

usual_suspects
18-02-2010, 17:20

bizimkii can sıkıntısındann seroo ölee yan ordulardan birini boşş durmasınn diyee yolladıkk :) özlemişiz natarr kesmeyi:)

http://img638.imageshack.us/img638/8449/43769959.jpg (http://img638.imageshack.us/i/43769959.jpg/)

axl'a selam :) usual_suspects team.

usual_suspects
18-02-2010, 17:22
tüm forum burda ip gibi dizilmiş

efendi olun adam olun lannn

ahahaha çilegime sevgilerler :D

bendenn de sana sevgilerr zuzuu:)

r 0 0 t
18-02-2010, 17:23
oh masallah :D :D

http://img295.yukle.tc/images/8533saada.jpg

^[A]xéR~.#
18-02-2010, 17:56
uNeVeN Tebrikler Devamı Gelir İnşallah :)

conqueror
18-02-2010, 18:51
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. kkaya_61 kWoWnsey 0 -
2. LaZiKO_PaSaKLI ASİPRE 0 -
3. desibel ASİPRNSA 0 -
4. uNeVeN RA 0 -
5. CanBursa E&D™ WoW 0 -
6. Tarlacı PSIKO-WW 0 -
7. duocid BİZ_WOW 0 -
8. ertekin38 HIRTIRT 0 -
9. Natarlar - 0 -
10. Natarlar - 0 -
11. Natarlar - 0 -
12. Natarlar - 0 -
13. Natarlar - 0 -

son durum bu

Komanchi
18-02-2010, 19:06
WoW Köyü Alan ve almak üzere olan tüm birliklere WoW yolun sabır ve bol miktarda tahıl atacak oyuncu dilerim..

SAP2000 & STA4
18-02-2010, 20:02
WoW Köyü Alan ve almak üzere olan tüm birliklere WoW yolun sabır ve bol miktarda tahıl atacak oyuncu dilerim..

...........+1

SLAYER06
18-02-2010, 20:18
:)) Herkese Basarılar...

r 0 0 t
18-02-2010, 23:16
:)) Herkese Basarılar...

Banada başarılar var mı :D Etil alkol üretiyorum, kendi rakımı yapcam haha :))

1 kişi hariç herkese başarılar wow sürecinde :)))))

uNeVeN
18-02-2010, 23:48
Banada başarılar var mı :D Etil alkol üretiyorum, kendi rakımı yapcam haha :))

1 kişi hariç herkese başarılar wow sürecinde :)))))

1 duble de bana ayarla o zaman :D

O bi kişi sanırım benim hemşerim oluyor...:p
24 saat içinde hesap kapanıyor , ww aktif oluyor hesap açılıyor.. İlginçççç :confused:

r 0 0 t
18-02-2010, 23:55
1 saat içinde kalmayacak öyle biri o listede :D

KuKi
19-02-2010, 00:10
Bu wow alan kişiler öncedenmi belirlendi yoksa son dakika mecbur kalıp mı aldılar bilmiyorum ama hala Roma ırkına wow aldıran yöneticiler var :)

klas1973
19-02-2010, 00:29
WOW yolunda ilerleyen tüm birliklere E&D birlikleri olarak başarılar dileriz...Herkesin gönlünce bi mücadele olsun...

fkostem
19-02-2010, 00:29
Bu wow alan kişiler öncedenmi belirlendi yoksa son dakika mecbur kalıp mı aldılar bilmiyorum ama hala Roma ırkına wow aldıran yöneticiler var :)

romaya niye alınmaz?

MBDE
19-02-2010, 00:30
artık mimar tılsımı var tılsım alırsa romada cermennden daha etkili olabilir

KuKi
19-02-2010, 00:35
artık mimar tılsımı var tılsım alırsa romada cermennden daha etkili olabilir

Cermen siperi varken Romanın suruna minnet edilmez . Mimar tılsımı olmasına ragmen Roma ırkı sahibi wowa atılan orta halli bir ordunun yanında 3-4 k koçbaşı oldumu cortluyor. Ama gel gelelim onu cermen wow ırkı sahibine at bakalım ne olacak :)

MBDE
19-02-2010, 00:52
Cermen siperi varken Romanın suruna minnet edilmez . Mimar tılsımı olmasına ragmen Roma ırkı sahibi wowa atılan orta halli bir ordunun yanında 3-4 k koçbaşı oldumu cortluyor. Ama gel gelelim onu cermen wow ırkı sahibine at bakalım ne olacak :)

mimar tılsımıyla pekte cortlamıyo tabiki cermenin siperine bide mimar tılsımı konsa kıyaslanamaz ama tılsımsız bi cermenle tılsımılı bi roma arasında fark olmuyo geçen dönem tılsım sayesinde 40k koçbaşılar 2seviye anca alabildiler

r 0 0 t
19-02-2010, 01:15
Adamlar server a imza attı görüyo musun kukucuğummm

Ballıbalık
19-02-2010, 08:03

Sende bir imza çaksana Sero:o

fkostem
19-02-2010, 09:10
Sende bir imza çaksana Sero:o

ben de atardım ama şimdi üzmeyeyim istiyorum üstatları:)

GUARDIYAN
19-02-2010, 09:39
Wow gidişi ne durumda kurunda yeni speed açılınca bizde katılalım arkadaşlar

kokaa
19-02-2010, 09:54

MELONY ilk serverlarda oynayan mithandir midir? Anıl Tan'ı tanır mı? :)))

Tweety
19-02-2010, 11:32
Yanliş görmediysem eğer, şu anki duruma göre wow ların 6 sı roma ve 7 si cermen.Bu Romalı wow ların çok fazla şansı olmadığını düşünüyorum.Oyunun sahibi almanlar saldırgan özellikteki cermenlerin toprak siperini neredeyse yıkılması imkansıza yakın hale getirmişler.

no mercy
19-02-2010, 12:02
Top 10 dan anlasıldıgı kadarıyla el degıstıren wow lar var raporlar paylasılacakmı?

Ohho Ohho
19-02-2010, 12:02
........................

KIZILEKİM
19-02-2010, 12:12
roporları bekliyoruz

CAKABEY
19-02-2010, 13:24

Sevgili Meloş,
aramıza mikrop girdi, efendi meloşa tuhaf tuhaf laflar öğretti. bir de sizi buluşturan benim üstelik.
çaka ile şaka olmayacağını iyi bilirsin. öyleyse çakabey kalkıp da şakabey olmaz.
adı üstünde kafayı takarsa çakar, severse de baş tacı yapar (tıpkı senin gibi)

Beşiktaşlılığım tartışılmaz bile. 500 km. uzaktan tutmuyorum, bilakis lisanslı sporcusuydum üniversitede okurken. Ayrıca o yıllarda Ali Sami Yen'den çıkmış taraftar ordusu tarafından linç edilmekten kurtulmuş biri olarak GS'a pek de sempatik bakmadığımı söyleyebilirim.

Benim kahramanım asla zirve yapmadı. wow alırken bile kahraman göndermeyi unutmuştum :)
kahramanı zirvede olanlara sormak lazım o dediğini.

serverde iyi oyuncuların birçoğunu tanıyorum, onların da birçoğu beni tanır. ve bu kişiler genellikle aralarında kavgalı. ben iki tarafla da iyi görüşüyorsam bu kimseyi kimseye sattığım yada dedikodusunu yaptığım anlamına gelmez. zaten yapmam da. tüm taraf olanlar da yıkıcı değil yapıcı yaklaştığımı bilirler. eskiden kavgalı olanların zaman içinde tanışıp nasıl dost olduklarının şahidiyiz. ben eskiden de iki tarafa görüşürdüm. bana göre, insanlara hırs ve bencillikten uzak yaklaşmak, güzel taraflarını görebilmek iyi daha faydalıdır.
peki bana göre herkes iyi mi? elbette hayır. bana göre kötü olanlardan hiçbiryerde bahsetmiyorum bu da beni kavgacı yada uyumsuz göstermiyor. yoksa ben de sıradan bir oyuncuyum ve ben de hoş olmayan muamele ile karşılaşabiliyorum.

saygıyla

Tweety
19-02-2010, 13:35
serverde iyi oyuncuların birçoğunu tanıyorum, onların da birçoğu beni tanır. ve bu kişiler genellikle aralarında kavgalı. ben iki tarafla da iyi görüşüyorsam bu kimseyi kimseye sattığım yada dedikodusunu yaptığım anlamına gelmez. zaten yapmam da. tüm taraf olanlar da yıkıcı değil yapıcı yaklaştığımı bilirler. eskiden kavgalı olanların zaman içinde tanışıp nasıl dost olduklarının şahidiyiz. ben eskiden de iki tarafa görüşürdüm. bana göre, insanlara hırs ve bencillikten uzak yaklaşmak, güzel taraflarını görebilmek iyi daha faydalıdır.
saygıyla
Sevgili Bilal Bey,fikirlerinize sonuna kadar katılıyorum,sizin gibi oyuncular bu oyuna renk ve zevk katıyorlar.Sizin gibi düşmanım olsun,başka birşey istemem.Saygılar.

KuKi
19-02-2010, 15:17

Ben imza bilmem parmak bassam olurmu :o

Taner
19-02-2010, 15:25
50|60 köyü el değiştirdi raporlar lütfen :)

fkostem
19-02-2010, 15:31
Ben imza bilmem parmak bassam olurmu :o

sen cookie sin büyük düşün...

KuKi
19-02-2010, 15:37
sen cookie sin büyük düşün...

Utandırıyorsun fiko beni etme eyleme :o

Melony
19-02-2010, 16:07
MELONY ilk serverlarda oynayan mithandir midir? Anıl Tan'ı tanır mı? :)))

evet ta kendisiyim

anıl tanı tanımamak mümkünmü ali abim :) onun sayesinde bu oyunda çok şey ögrenip çok sevgili dostlar kazanmıştım :)

@ çakabey

sanki var ya şurda diplomasik savaş yazıyoruz yine yazmişsin bi ton saife oku oku bitmiyor

zaten birisi bana takmış durumda bir haftada 2 defa mailimi hacklediler kesin sen yaptırıyorsun dimi :p

Jhin
19-02-2010, 16:17
Sevgili Meloş,
aramıza mikrop girdi, efendi meloşa tuhaf tuhaf laflar öğretti. bir de sizi buluşturan benim üstelik.
çaka ile şaka olmayacağını iyi bilirsin. öyleyse çakabey kalkıp da şakabey olmaz.
adı üstünde kafayı takarsa çakar, severse de baş tacı yapar (tıpkı senin gibi)

Aranıza mikrop girdi he ş(k)akabeey..geçmiş olsun allah kurtarsın:D

Kavunu alıp gelcem bi ara yanına da işte şu kavunu ikna et adam bi türlü çıkamıyor ankaradan..

H.A.M
19-02-2010, 16:53
Basarılar Tüm birliklere.. Pazarcısı Bol Olan Kazansın :p

r 0 0 t
19-02-2010, 16:53
Sen rakı ol ben kavunla seni bi gece götüreyim ahmet :))) bilal abinin yanına..

CAKABEY
19-02-2010, 17:23
[B]
zaten birisi bana takmış durumda bir haftada 2 defa mailimi hacklediler kesin sen yaptırıyorsun dimi :p[/I]

benim taktığım duruşundan bile belli eder :)için rahat olsun. Sezon başında da jhin'in peşine altınla adam salmıştım

Kavunu alıp gelcem bi ara yanına da işte şu kavunu ikna et adam bi türlü çıkamıyor ankaradan..

kavun gelecek, haber bekliyor. havalara pek güvenemiyorum. geldiğiniz gün yağmurlu olursa açık havada şeettiremeyiz.

Sen rakı ol ben kavunla seni bi gece götüreyim ahmet :))) bilal abinin yanına..
Direk anlamazdan geliyorum.
ZEHİR, sen gelmezsen bu ikisine hazırladığım planı bana uygularlar. ikisi de tekin değil :) bir yolunu bul, daha önceki sözünü hatırla, sen de gel.

TALİP HOCA, TALİP HOCAAAAA!...
bak da yetiştirdiğiniz öğrencileri gör. Bu mudur Türkçe. Koskoca komutan ismini doğru düzgün yazamıyorlar. İş başa düştü ağızlarına bibeRR sürecem.

Bu arada wow alan birlikleri tebrik eder, büyük sabırlar dilerim.
Üç kuruşluk oyun zevki için(gerçi 600 altın 40lirayı geçti) yalan söyleyip, kaypaklık ve yalaklık yapılmayan bir süreç umarım. ülkem gençliği kendine yakışanı yapar elbet.

gene uzun mesaj oldu, kusuruma bakmayın...

DupDupDup
19-02-2010, 19:48
natar şeysini gasp eyleyuppiii oyunun en gereksiz/ en ihtişamlı yapısını

dikme gayreti içine giren birliklere başarı, sabır ve şans dileriz..............

rebellious soul
20-02-2010, 00:16
50/60 koordinatlarındaki wow köyü el değiştirdi :cool: raporlar yokmu

toAbitterHalt
20-02-2010, 00:31
Bayır lalesi . Ah ulan rıza gece bir ziyarete giderik . Wow sevdasına köyleri boşa çıkartırlar.

Burdan bir şarkı ile lalelere sesleniyorum ;

Sevenler gece ölür bunu yanlız wow alan bilir :o

:D 05 den kalan ıd mın passını hatırlamadıgım ıcın yenı bı acc actım uzuntuden oluyorum :p
kımler burdaymıs haberımız yok...

azcık hareketlılık getırıp tekrar kuytuya cekılırız malum maksat bızım zamanımız :D wow geldı

'NEd'

bifa
20-02-2010, 14:38
su vereydi iyiydi !!! wow almasaydınız iyiydi :)

Black_White
20-02-2010, 14:51
Kaptırmasa iyiydi:)

yeditepeli
20-02-2010, 15:02
rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

SAP2000 & STA4
20-02-2010, 15:30
Üsteki mesajı forumda 12. sayfadayken yazmıştım
giyotin birlikleri wow çıkmadan çok kısa bir süre önce ED birliği elemanı canbursa için destek atıyordu

peki şimdi soruyorum canbursa ya destek atıyormusunuz? malum stratejik açıdan önemli bir köymüş :D

Bilmen Gereken ilk şey;

Forum kurallarını Bilmediğin Çok Aşikar....

Mesajları kopyalamak ve yapıştırmak yasaktır....

İkinci şey;

Hiçbir WOW'u şu aşamada desteklemediğimizi belirttik, WOW alan arkadaşların bir çoğu gerek reelden arkadaşlarımız,gerek daha önceden beraber oynadığımız oyuncu ve ekiplerden....

Ama Bahsini verdiğinin isimin ve hiçkimsenn tarafında değiliz...Üstü kapalı şu bu destekleniyor diye,yönlendirme yapılmasın,kimsenin Emeğini yemek niyetinde değiliz....

iyi Forumlar....

SAP2000 & STA4
20-02-2010, 15:51
:D :D :D

benim bildiğim ED birliği ile giyotin düşman birlikleri

görünen o ki onlar wow köyü aldıklarına şükrediyorlar :D

Yanlış biliyorsun arkadaşım;

E&D birlikleri ile husumetimiz,önceki server vardı,bu server böyle bi husumet yaşanmadı....

Ama bu demek deildirki, WOW'a saldırı çıkarmayalım...

İnsanların Kafasını farklı şeylerle karıştırmayın lütfen....Yaptığın ve yazdığın şeyler hiç etik deil...Emek gaspına yol açıyorsun....

İnsanlar emek veriyor ,tepeden tırnağa; beyinleri bulandırmayın....

Kolay gelsin....Mesajlarını düzenliceğini umuyorum,yoksa işlemleri ayrıca yaptırcaz....

selamlar....

cangocango
20-02-2010, 15:54
Yanlış biliyorsun arkadaşım;

E&D birlikleri ile husumetimiz,önceki server vardı,bu server böyle bi husumet yaşanmadı....

Ama bu demek deildirki, WOW'a saldırı çıkarmayalım...

İnsanların Kafasını farklı şeylerle karıştırmayın lütfen....Yaptığın ve yazdığın şeyler hiç etik deil...Emek gaspına yol açıyorsun....

İnsanlar emek veriyor ,tepeden tırnağa; beyinleri bulandırmayın....

Kolay gelsin....Mesajlarını düzenliceğini umuyorum,yoksa işlemleri ayrıca yaptırcaz....

selamlar....

düzenlememe gerek kalmadı silmişsin zaten :D:D:D:D

!!!Dikey!!!
20-02-2010, 16:09
ED ile GİYOTİN in bildiğim kadarıyla geçen serverdan öncede ED GİYOTİNİN wowunu yıkmasından kalan bir sorunları vardı geçen serverde server in başlarında GİYOTİN tüm ED leri sildi silinen ED ler gelecek server görürsünüz yıkacaz edecez diyorlardı fakat GİYOTİNe saldıracak cesareti toplayamadılar sanırım bu server

SEİDOKAN
20-02-2010, 19:17
Giyotin birliklerinin server ortasında wow almıyacaklarını ilan ettikleri zaman
söyledikleri bir konu vardı.

Bu konuya sonuna kadar katılıyorum
Güneydoğu bölgesinden bu dönemde wow kuran çıkmayacak

Her ne kadar inkar edilsede giyotin şahsi dostlukları nedeniyle ed wowuna destek veriyor
belki bu savunma yoluyla değil ama genede veriyor.

Kışla birliği natarlar çıktıktan sonra ed birliğine güvenmemeye başladı ellerinde çok güçlü kanıtlar var. Zaten birlik elemanlarının profili incelendiğindede bu gerçekle karşılaşırsınız.

Psikolar ın işi zor
giyotin birliğinin elindeki orduların çoğunluğunun gideceği adres az çok belli ;)

Yukarıdaki analiz sonucu giyotine katılmamak mümkün değil.

NOT : forum kuralları gereği yazışmaları yazmıyorum ama yukarıda yazılı analizlerin tamamının delilleri elimde mevcut keşke herkez kartı açık oynasa.

Tüm wow köyü bakıcılarına bol tahıllı günler diliyorum

Denizeus
20-02-2010, 19:52
ED ile GİYOTİN in bildiğim kadarıyla geçen serverdan öncede ED GİYOTİNİN wowunu yıkmasından kalan bir sorunları vardı geçen serverde server in başlarında GİYOTİN tüm ED leri sildi silinen ED ler gelecek server görürsünüz yıkacaz edecez diyorlardı fakat GİYOTİNe saldıracak cesareti toplayamadılar sanırım bu server
E&D UlaN.! (Anlayana)

Denizeus
20-02-2010, 19:55
susuyorumm :D

!!!Dikey!!!
20-02-2010, 19:58
Benim Etrafımda Hiç Giyotin Yok Neden Acaba? :p
E&D UlaN.! (Anlayana)
sizin etrafınızda hiç giyotin olmayabilir fakat eminim giyotin isteseydi güneydoğuda sizi silebilirdi . geçen serverki birlik profiliniz hala aklımda kimisi yan köy yıkar kimisi wow yıkarmı ne böyle bişiyler yazıyordu bu serverde sanırsam giyotin sizin taktigi yani wow yıkmayı düşünüyor.
bu arada ben giyotin sempatizanı degilim giyotinin bulundugu bölgedede oynamadım sadece geçen serverki ed giyotin savaşını iyi takip ettim

Denizeus
20-02-2010, 20:02
sizin etrafınızda hiç giyotin olmayabilir fakat eminim giyotin isteseydi güneydoğuda sizi silebilirdi . geçen serverki birlik profiliniz hala aklımda kimisi yan köy yıkar kimisi wow yıkarmı ne böyle bişiyler yazıyordu bu serverde sanırsam giyotin sizin taktigi yani wow yıkmayı düşünüyor.
bu arada ben giyotin sempatizanı degilim giyotinin bulundugu bölgedede oynamadım sadece geçen serverki ed giyotin savaşını iyi takip ettim
Belli oluyor sempatizanı felan olmadığın 4 mesaj :D
Onlar Unuttu bende onları unuttum hesabı bıraktım zaten :pUnutmaları önemli değil cıvıklaştılar kimin eli kimin cebinde:D:D
hem sen E&D ulanı anlamamışsın :D

dea_tacita
20-02-2010, 22:44

Her ne kadar inkar edilsede giyotin şahsi dostlukları nedeniyle ed wowuna destek veriyor

Kışla birliği natarlar çıktıktan sonra ed birliğine güvenmemeye başladı ellerinde çok güçlü kanıtlar var. Zaten birlik elemanlarının profili incelendiğindede bu gerçekle karşılaşırsınız.

Psikolar ın işi zor
giyotin birliğinin elindeki orduların çoğunluğunun gideceği adres az çok belli ;)

NOT : forum kuralları gereği yazışmaları yazmıyorum ama yukarıda yazılı analizlerin tamamının delilleri elimde mevcut keşke herkez kartı açık oynasa.

Ben bu oyunu spedde değil s16 da oynuyorum, fakat her speed açıldığında hesap açtım... 2,3,4,5,6 ve şu anki 7 nci speed dahil...
Senin nickini 4. speedden hatırlıyorum Marjinal wowuna dalmıştın "marjinal" birliğinde olduğun halde...
Geçen wow döneminde de forum kapalı olduğu halde alternatif forumda takip etmiştim.. Pişkin pişkin yazmıştın.. İşte marjinal wow u sıfırlanırken ben de seviye 20 de yetiştim filan gibisinden... evet.. Birliğe girecen yetişecen palazlanacan seviye 99 da iken kendi wow una saldırı atacan 2 server sonra yazacan aha bende o wow u vurdum da sıfırlanmasına az kala diye.. ama diyemeyecen yahu ben o birlikte idim diye...
Şimdi gelip gelip de Güneydoğu bölgesinden wow kuran çıkmayacak diye yazacan... Sana ne?... çok mu ilgilendiriyor seni...
Senin 5 nci spedde Psikolara yalvaran biri olduğunu, 6 ncı spedde oynayaman Psikopat birlikleri sayesinde yaptığınız primin balonun söndüğünü görmek; ilk 20 de 4 birliği olan server 1 ncisi olan oyuncu ve server 1 ncisi olan birliğin şu anda çok çok gerilerde olduğunu görüyorum..

En başarılı birlikler (Saldırı)
Birlik Oyuncular Ø Puanlar
1. -1M 54 159038 8588030
2. RA 60 141018 8461070
3. PSİKOPAT 58 135413 7853964
4. KUNT 55 122841 6756281

saldırı puanları burada belli...

Adam olun.. forumda multilik yapmayın...

Harici olarak belirtmek isterim;

WoW adını da Cakabey koydukları için PSİKOPAT ları ayrıca tebrik ediyorum.... Ve ayrıca wow a Cakabey bilal abimin adını veren Erkan abimi de ayrıca selamlıyorum....

Oynadığı her serverde savaşan yakan yıkan asker köylerini alan yıkan ve ww alarak da bu başarsını süsleyen PSİKOPAT BİRLİĞİNE başarılar dilerim.....

cemetery
21-02-2010, 00:03

multilik yapan bence aşikar biçimde belli hesabın neden kapatıldı acaba gerçi silindi daha sonra :) oyun başında attığın mesajları unuttun galiba ekiple geliyoruz sizinle olmak istiyoruz diye bunada yalan dersen daha dieyecek bişeyim yok sana kendi haline bakmaz derviş elaleme söz edermiş hesabı kendi yaptıklarına bakmadan iyi atıp tutuyorsun

SAP2000 & STA4
21-02-2010, 00:35
Ben bu oyunu spedde değil s16 da oynuyorum, fakat her speed açıldığında hesap açtım... 2,3,4,5,6 ve şu anki 7 nci speed dahil...
Senin nickini 4. speedden hatırlıyorum Marjinal wowuna dalmıştın "marjinal" birliğinde olduğun halde...
Geçen wow döneminde de forum kapalı olduğu halde alternatif forumda takip etmiştim.. Pişkin pişkin yazmıştın.. İşte marjinal wow u sıfırlanırken ben de seviye 20 de yetiştim filan gibisinden... evet.. Birliğe girecen yetişecen palazlanacan seviye 99 da iken kendi wow una saldırı atacan 2 server sonra yazacan aha bende o wow u vurdum da sıfırlanmasına az kala diye.. ama diyemeyecen yahu ben o birlikte idim diye...
Şimdi gelip gelip de Güneydoğu bölgesinden wow kuran çıkmayacak diye yazacan... Sana ne?... çok mu ilgilendiriyor seni...
Senin 5 nci spedde Psikolara yalvaran biri olduğunu, 6 ncı spedde oynayaman Psikopat birlikleri sayesinde yaptığınız primin balonun söndüğünü görmek; ilk 20 de 4 birliği olan server 1 ncisi olan oyuncu ve server 1 ncisi olan birliğin şu anda çok çok gerilerde olduğunu görüyorum..

1. -1M 54 159038 8588030
2. RA 60 141018 8461070

WoW adını da Cakabey koydukları için PSİKOPAT ları ayrıca tebrik ediyorum.... Ve ayrıca wow a Cakabey bilal abimin adını veren Erkan abimi de ayrıca selamlıyorum....

Oynadığı her serverde savaşan yakan yıkan asker köylerini alan yıkan ve ww alarak da bu başarsını süsleyen PSİKOPAT BİRLİĞİNE başarılar dilerim.....

Hoooppppsss!!!

Orda duracaksın arkadaş....

Sen bu bisim giyotinde beslenen, sonra köylerini uzağa taşıdıktan sonra; piskopata gecen....

Sonrada Multi hesaptan kitlenen dea_tacita mı?

Sonra hesabı silmek zorunda kalan!!!

Yanlışım Var mı?

2. si;

Bu seidokan o seidokan değilmiş:)

Bende Merak ettim,o değilim diyor:)

Şikayet et,admine moderatöre, multi hesbaı kimmiş forumda görelim....

Kimseye Terbiyesizlik yapma,suçladığın şeyden nasibini alalmamışken,sende eksik olan şeyle başkasını YARGILAMA Arkadaş....

3. sü;

Sen sen ol; Yanlış bilgi verme....

Canbursa gelsin burda anlatsın....

Seidokan hesabında bende vardım; Ve oynadığımız birlik o server G&D birlikleri idi....

Marjinal 2 wow almıştı, Canbursanın WOW'unu deil, içerisinde bulunduğumuz birlik bisim selçuğun WOWunu desteklemişlerdi...

Bunun üzerine almadığımız küfürler,birlik profiline yazılmayan hakaret kalmış mıydı?

kalmamıştı...

Arşivler açılırsa görülür...

UNUTMADAN....

BİRLİĞİMİZ PEK SALDIRI SEVMİYOR NE YAPALIM:)

Bilgine....

k1ng.
21-02-2010, 00:42
Oyunda multi olup hesap sileceğime. Forumda multilik yaparım gardeşşşiiiimmmmmmmm:p

Tuzla
21-02-2010, 00:59
wow yolu uzundur kışları sert ve soğuk geçer üstünüze kalın bişeyler almayı unutmayın:D

k1ng.
21-02-2010, 01:02
wayy gülüm hoşgeldin:) hayırdır coğrafya mı çalışıyosun:):) Hava durumuda sunmayı iyi akıl etmişsin:) Çıkıyolar ortaya soğuktan hasta oluyolar:p

Tuzla
21-02-2010, 01:05
wayy gülüm hoşgeldin:) hayırdır coğrafya mı çalışıyosun:) Hava durumuda sunmayı iyi akıl etmişsin:) Çıkıyolar ortaya soğuktan hasta oluyolar:p

hoşbulduk gülüm .. genel kültür diyelim :p

öğrencekler zamanla yükseklerdeki soğuğu , donu , karı , boranı ( kafiyeli oldu edebiyatada geçiş yapabiliriz)

aman dikkat domuz gribi falan olmasınlar :cool:

r 0 0 t
21-02-2010, 01:12
Giyotin wowla işimiz yok diyor ama sanırım -- yi destekleyecekler ???

Tuzla
21-02-2010, 01:13
Giyotin wowla işimiz yok diyor ama sanırım -- yi destekleyecekler ???

bende wowlardan biri 99'dayken multi giyotine devretcek diye duydum :confused:

iboo duyduklarım doğru mu:D

SAP2000 & STA4
21-02-2010, 01:15
bende wowlardan biri 99'dayken multi giyotine devretcek diye duydum :confused:

iboo duyduklarım doğru mu:D

Yok; yanlış duymuşun....99-100 arası 4.30 saat...uzun bir süre:)

Şu yazı Çıkyoya,o zaman yazacaklar:)

Tuzla
21-02-2010, 01:16
Yok; yanlış duymuşun....99-100 arası 4.30 saat...uzun bir süre:)

Şu yazı Çıkyoya,o zaman yazacaklar:)

oda iyiymiş :D
bence olabilir baksana adamın köyünü sildirmişsiniz:D

SAP2000 & STA4
21-02-2010, 01:19
oda iyiymiş :D
bence olabilir baksana adamın köyünü sildirmişsiniz:D

İstediğiniz köyler itinayla silinir:p

Yakında Forumdan da banlarlar beni:D

Tuzla
21-02-2010, 01:20
İstediğiniz köyler itinayla silinir:p

Yakında Forumdan da banlarlar beni:D

seni banlayamazlar olur mu öle şey:eek:
admin arkadaşınız değil mi sizin :D

SAP2000 & STA4
21-02-2010, 01:25
seni banlayamazlar olur mu öle şey:eek:
admin arkadaşınız değil mi sizin :D

Tobeee tobeeee:)

Admin deilde, Başbakanla arada görüşüyoruz:D

Tuzla
21-02-2010, 01:27
Tobeee tobeeee:)

Admin deilde, Başbakanla arada görüşüyoruz:D

hadi ya ben çıkıyım bari ergenekon falan diye benide aldırırsınız şimdi:D

k1ng.
21-02-2010, 01:32
Hööyyt ne oluyo burda. Aş evimi burası ibo azı olan yazıo:)

SAP2000 & STA4
21-02-2010, 01:37
Hööyyt ne oluyo burda. Aş evimi burası ibo azı olan yazıo:)

I Hope so that tomorrow my teams in the tabela:D

k1ng.
21-02-2010, 01:40
zuhahahahahaha biliyom rahat dur:)

Ersin Asker
21-02-2010, 03:06
:)) honore de kazma gene buralardaymış bu gece bir görünüp iki kıvırtıp kaybolmuş :)) en son boğazın içilerinde üst düzey kankalarıyla balık avlarken görünmüş biraz kafasını dinleyip üst düzey kankalarıyla kritik yaptıktan sonra sabahın ilk ışıklarıyla ötmeye başlayacakmış hahahah

Denizeus
21-02-2010, 09:07
Sen dök elindeki arşivi;

Burda yazacak yüzün kalmaz deyim:)

Kaybetcek şeyin de yok zaten sanırım:)

Sen "adam olun " gibi hitabet kullanırken; biz diyoruz ki;

"Anlamıyorsun demekten Allah'a sığınırız, heralde anlatamıyoruz..."

Fark var usta,senle bizim aramızda Kocaman fark var;)

Adam yazmış imzasına; bu seidokan o deil diye....

Çamur atma; hesabı sildirmişiz....kim kimin hesabını multiye admine sildirebilyo...Çıkın deyinki evet multiydik;)

Muhabbetin en güzeli bizde,sizede nasip olur inşallah:)
Giyotinlerden böyle şeyler duymak ne güzel :-)

нα¢кєя
21-02-2010, 09:22
zuhahahahahaha biliyom rahat dur:)

Heeeehe. Töbee yaa

NighT_HuNTeR
21-02-2010, 14:24
Şuan Wow durumu nedir ?

rebellious soul
21-02-2010, 14:48
Şuan Wow durumu nedir ?

hepsi seviye 0da biri el değiştridi

SEİDOKAN
21-02-2010, 15:04

1. -1M 54 159038 8588030
2. RA 60 141018 8461070

MERHABALAR

Öncelikle bu seidokan o seidokan değil diye yazdım ama ısrarla o olduğumu iddia ediyorsun
bende sen gibi o seidokana hep gıcık olmuştum
Bu kadarıda olmaz diye
Ama bi gerçek var oda gd birliği o dönem canbursanın wow una destek vermemişti
diğer marjinal wow una destek vermişti.

Şimdi durumlar değişti o seidokan ın arkadaşları (*) canbursa wow una destek veriyor deniyor :)

Ben yorumumu yaptım katılırsın yada katılmassın ama o uslup bence yanlış

Eminim çok sevdiğin ve beğendiğin psiko birliğide benim yazılarıma katılıyordur sen sadece yanlış yorumladın. Sana ve birliğinede başarılar diliyorum

neden bu nicki kullandığımı daha sonra açıklayacağım ama anlayan anlamıştır

klas1973
21-02-2010, 15:44

Psikolar ın işi zor

Bu senin yaptığın resmen emeğe,mücadeleye,kişilere saygısızlıktır...Travian sosyal hayattan çok şeyler feda edilerek devam edilen bir oyun...Bu kadar basit olmamalı kişilerin adına leke sürmek ,karalamak,sırf söylentilere istinaden...Bu tarz bi yorumu yaparken olayın ne kadar doğru olduğunu bilmeden kişileri yıpratmaya çalışmak sadece başarısızlığın üstünü kamufle etmeye çalışmaktır...Bahsettiğin kanıtlar ,deliller kimde veya kimlerde ise açıklasın burda...Hiç Kimse başarısızlığının üstünü E&D ismine leke sürerek,karalamaya çalışarak kapatmaya çalışmasın...Bu hiç bir insanı olguya ve yapıya sığmaz...Bu wowda yaklaşık 300 E&D linin ve bu dönem bizle beraber aramızda yer alan daimi dostlarımız olan marjinal ve istiklal birliklerindeki arkadaşlarımızın emeği var....

Illyria
21-02-2010, 15:55
Kesınlıkle wow kurmucaz dıyen bı bırlıgın baskanının bı wow bırlıgınde olması ne kadar ılgınc :)

Komanchi
21-02-2010, 16:11
Bir süredir kişisel çıkarlar gözetilerek, kendi başarısızlıklarını örtme amacıyla E&D Birlikleri hakkında onursuzca yapılan karalama ve iftiralara cevaptır..

Canbursa nın dediginiz WoW köyü E&D Birliklerine ait E&D Birliklerinin WoW Köyüdür.
Gerek Canbursa ve ortakları gerekse Birlik oyuncularımız tüm çabalarıyla gece gündüz mesai harcamaktadır. Ve Tüm Güçleriyle E&D Birlikleri Desteklemektedir.

E&D Birlikleri oyun başından bu yana kendi çizgilerini onurlu bir şekilde korumaktadır. Birleşmemiz içinde olan dost birliklerimiz dışında hiçbir birlik ve oyuncudan extra destek talebi veya anlaşması olmamıştır. Saldırmak isteyen hiçbir oyuncu yada birlige saldırmamaları konusunda bir istekte bulunulmamıştır. Bunun bir oyun oldugunun bilincinde ve oyun ahlakına ve doğasına uygun yapılan her davranış ve tutumu oyun içinde kabul ederiz.

Kendi beceriksizliklerine kılıf olarak ortaya atılan saçma dedikodu ve suçlamaları şiddetle kınıyorum.

İnsanları veya bir bütün olarak bir birligi sevmeyebilirsiniz. Ama bilmediğiniz konularda kulaktan dolma dedikodularla insanları suçlamayı karalamayı kendi kişiliğine yakıştıranlara sadece acıyorum.

E&D Birliklerinin tavrı da çizgisi de bellidir ve nettir. Tavrı ve niyetleri belli olmayan arkadan vurma çabalarında olanlara inat...

WoW Mücadelesinde bulunan tüm birlik ve oyuncularına başarılar diler, Her birliğin ve oyuncularının gösterdikleri mücadele ve emeğe saygı gösterilmesini temenni ederim...

E&D Birlikleri
Genel Başkanı
Coldsea

SEİDOKAN
21-02-2010, 18:05
Bu senin yaptığın resmen emeğe,mücadeleye,kişilere saygısızlıktır...Travian sosyal hayattan çok şeyler feda edilerek devam edilen bir oyun...Bu kadar basit olmamalı kişilerin adına leke sürmek ,karalamak,sırf söylentilere istinaden...Bu tarz bi yorumu yaparken olayın ne kadar doğru olduğunu bilmeden kişileri yıpratmaya çalışmak sadece başarısızlığın üstünü kamufle etmeye çalışmaktır...Bahsettiğin kanıtlar ,deliller kimde veya kimlerde ise açıklasın burda...Hiç Kimse başarısızlığının üstünü E&D ismine leke sürerek,karalamaya çalışarak kapatmaya çalışmasın...Bu hiç bir insanı olguya ve yapıya sığmaz...Bu wowda yaklaşık 300 E&D linin ve bu dönem bizle beraber aramızda yer alan daimi dostlarımız olan marjinal ve istiklal birliklerindeki arkadaşlarımızın emeği var....

http://speed.travian.com.tr/spieler.php?uid=2558
Bu linkte
Birleşimdeki birliğin elemanının yazılı açıklası var
açıklama 10 gündür yayında.
Bunu birinci delil olarak görmeni tavsiye ederim
ayrıca
Gene bu forumda bir iç yazışma var oda ikinci delildir.

Yalnızca anlamadığım nokta şu
sonuçta bu bir savaş oyunu herkez istediği yere saldırabilir yıkabilir.
hiçkimsenin wowu yıkılamaz değil
kaldıki sizler yanlış hatırlamıyorsam sta4 ün wow unu yıkmıştınız.
kimse size onursuzca bir iş yaptınız demedi ama
sizin hakkınızdaki ufak bir yoruma bile tahammül edemiyorsunuz
kaldıki yorum genele açık ve bu yorum sadece size hitap etmiyor

not:
diğer arkadaşınızın yorumuna cevap yazmıyoum
onur kelimesini bu kadar ayak altına alabilecek birisiyle
yazışmak istemem

iyi oyunlar