PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lemanyaklar

pharmaton
11-02-2010, 10:01
-/+ kuzeybatıda LEMANYAK BİRLİGİ
YAYINA BAŞLADI:)

YENİ S10 UNUTULMAYAN S10

YENİ WOW KURULAMAYAN WOW

AMA DEGİŞMEYEN BİR SEY

ESKİ DOSTLAR ESKİMEYEN DOSTLAR
YENİ
DOSTLARLA
BİRLİKTE
YİNE BİR ARADA
OLACAK.

DEGİŞEN TEK BİR SEY OLACAK

NOKTA OLMAYACAK
A.ORDU OLMAYACAK
MANAS OLMAYACAK

HER ŞEYE YENİ BİR SAYFA AÇMIS

LEMANYAKLAR OLACAK

GÜLECEK
GÜLDÜRECEK
EGLENECEK
EGLENDİRECEK
YIKACAK
YIKILACAK
AMA
HİÇ BİR ZAMAN
KOPMAYACAK..

tüm oyunculara ve birliklere başarılar dileriz .

M3RT4C1K
11-02-2010, 10:08
Tebrikler (: Güzel Açıklma Olmus

filmy
11-02-2010, 10:27
A.ORDU olarak size savaş açıyorum :D

timsah diyebilirsiniz bana , tripanagomigambiyetsizler den :D

pharmaton
11-02-2010, 10:41

:) ben bu s10 cok güzel olacak demisştim :)

daral nerde okan?

.efsane.
11-02-2010, 11:04

vayy şimdiden başladınızz savaşa tmm bu servırın sonu gelmez ozaman herkese geçmiş olsun:D

Kerumaru
11-02-2010, 16:05
Ben nüfus kasıyorum arkadaş banane :D

haytik
11-02-2010, 17:55
hepinize çok çok başarılar dilerim :) bizimkiler daha çıkmamış sanırım meydana :rolleyes:

death.blow
14-02-2010, 08:49
herkese başarılar..

LoRdDaRkNesS
15-02-2010, 15:13
:) ben bu s10 cok güzel olacak demisştim :)

daral nerde okan?

Evet snn için çok güzel oldu oyunun 2. günü 80 asker kestin..
Bu büyük başarını kaç multi köy ile yaptın...

pharmaton
16-02-2010, 12:37
Evet snn için çok güzel oldu oyunun 2. günü 80 asker kestin..
Bu büyük başarını kaç multi köy ile yaptın...

geçen seneki s10 dan madde kalmıstı :) onları kullandım

şimdi soruyorum o kadar sıkayet eden varken beni multı ınceleyıp herkeze her seynomal dıyorsa
ve bu cevabı alanlardan olmadık kufurler aldıgımda multıye bıldırdıgımde ona gereklı cezayı verıyorsa sence kac multı koyum olmustur.

eger o kadar multı koyum olsaydı yagmadada 1.olurdum gecen senekı askerlerımı bırakmamıslar:)

Rose'n BlooD
16-02-2010, 13:37
Başarılar dilerim :)

Bizim C'lerden kimse yok heralde serverda :)

VeGaToR
18-02-2010, 13:26
Başarılar dilerim :)

Bizim C'lerden kimse yok heralde serverda :)

olurmu rosenim heryerdeler baksana:)bakalım ilerde düzenlemeye gideriz bi herkes otursun hele.

neddd
18-02-2010, 16:04
geçen server müttefiklerimize başarılar dilerim :)

mehmetince
18-02-2010, 18:04
güzel birlik :)

S.o.S
19-02-2010, 16:37
...süper bir birlik yaa...çok hoşuma gitti...

ehemmm...efendim aslında derdim + + da uykusuz birliğine girmek..geçen serverdan elimde kalan askerleri vahalara destek attım....az önce geri çektim :)) ilginize duyrulur :D

başarılar dilerim...

BeWaNDerT*
19-02-2010, 16:48
başarılar dilerim hepinize :D BeWa.. :D

kizil
19-02-2010, 18:34
geçen seneden doruk birlikleri adına bu sene aranızda olamıyacagım ama eski dostları görmek güzel vegam bu sene başarırsın gönlüm sizden yana tüm eski ve yeni dostlara başarılar 01kizil

kÖtÜ kEdİ şErO
20-02-2010, 18:06
selamünaleyküm millet

güsel birlik

Quarionn
23-02-2010, 00:25

YENİ S10 UNUTULMAYAN S10

YENİ WOW KURULAMAYAN WOW

AMA DEGİŞMEYEN BİR SEY

YENİ
DOSTLARLA
BİRLİKTE
YİNE BİR ARADA
OLACAK.

NOKTA OLMAYACAK
A.ORDU OLMAYACAK
MANAS OLMAYACAK

LEMANYAKLAR OLACAK

GÜLECEK
GÜLDÜRECEK
EGLENECEK
EGLENDİRECEK
YIKACAK
YIKILACAK
AMA
HİÇ BİR ZAMAN
KOPMAYACAK..

Yakısır DOSTLARIMA.

kudea
24-02-2010, 12:33
birlik isim guzel olmamıs , gecen serverden birini hatırlattı dogru dusrust bir isim secseydiniz keske

Quarionn
24-02-2010, 16:00
birlik isim guzel olmamıs , gecen serverden birini hatırlattı dogru dusrust bir isim secseydiniz keske
,,süper isim olmış bence (: Bü birlik oyuncuların hepsi manyak oynar cümk ü:)) bir klas marka olcak l-manyaklar birligi ;)

Phaiton
28-02-2010, 00:46
başarılar diliyorum. umarım güzel bir server olur.

askurt
01-03-2010, 16:18
pharmaton fena oyuncu deilmişsin kapışırız dur daha :))

Kojiro
07-03-2010, 12:31

manyaklar3 mu geldi aklina?:p

PRiNCePS
07-03-2010, 12:59
Hayırlı Olsun. Başarılar Dilerim Birliğinize. Kolay gelisn. İyi Oyunlar.

Quarionn
07-03-2010, 18:34
manyaklar3 mu geldi aklina?:p

Manyaklar3 Asla unutulmucak bir oyuncudur cok saglam bir galyaliydi cılgın galyalı :D

buraksbt
09-03-2010, 23:28

YENİ S10 UNUTULMAYAN S10

YENİ WOW KURULAMAYAN WOW

AMA DEGİŞMEYEN BİR SEY

YENİ
DOSTLARLA
BİRLİKTE
YİNE BİR ARADA
OLACAK.

NOKTA OLMAYACAK
A.ORDU OLMAYACAK
MANAS OLMAYACAK

LEMANYAKLAR OLACAK

GÜLECEK
GÜLDÜRECEK
EGLENECEK
EGLENDİRECEK
YIKACAK
YIKILACAK
AMA
HİÇ BİR ZAMAN
KOPMAYACAK..

Lemanyak Birliğindeki tüm canlara selam olsun . Aranızda olmasamda takipçinizim :)

hakankaan
29-03-2010, 10:01
pharmaton kardeşim birliğin başlangıcını çok güzel açıklamışsın ancak birliğin gidişatı bunu göstermiyor. Sanırım yönetiminizde bazı çatlaklar var. Bence sizin ve başkanın ipleri eline alma zamanı geldi de geçiyor bile...

ZaKKuM
30-03-2010, 02:42
Lemanyak birlikleri hızlı bir çöküş içerisindedir.

ZaKKuM
02-04-2010, 16:58
Lmanyaklar bir takım zayıf birliklerle birleşip platin olmuşlar. Küllerinden yeniden doğmuşuz yazmışlar. Bütün küller birleşmiş.Anka kuşumusunuz siz. Hadi öyle olsa bile sizin başkanınıza güven çok azaldı, yeni birleşen birliklerde güçlendikleri zaman bunu farkedecek ve sizi yarı yolda birakacaklardır kısacası boşuna vakit harcamayın hesapları yavaştan silin buralar size yar olmaz. :):p

Quarionn
03-04-2010, 10:04
Lmanyaklar bir takım zayıf birliklerle birleşip platin olmuşlar. Küllerinden yeniden doğmuşuz yazmışlar. Bütün küller birleşmiş.Anka kuşumusunuz siz. Hadi öyle olsa bile sizin başkanınıza güven çok azaldı, yeni birleşen birliklerde güçlendikleri zaman bunu farkedecek ve sizi yarı yolda birakacaklardır kısacası boşuna vakit harcamayın hesapları yavaştan silin buralar size yar olmaz. :):p

cokmu zoruna gidiyor:)

lrmanyak veya Platin bunlar yeni birlikler digil veya oyunculari hepsi wow görmüş insanlardir kac yıldı oynuyorlar. en saglam birliklerden birtanesi gözümde :) öyle bir görünüm var sıralama boss yaf:d hala millet sıralamaya ugrasıyoruz biz sıralamada ugraşsaydık 1. fark atmiştik hatta :D:d

deli-x
04-04-2010, 00:10

Hakikaten platin olmuş :) Daha yeni fark ettim. Çünkü sıralamaya bakmayız, ne biz ne de dostlarımız. Ufak şeyler bunlar :) Sırf sıralama için yapılanmaya gitsek ilk 6 da hatta ilk 10 da sadece r ve c birlikleri olur.

ZaKKuM
04-04-2010, 06:24
cokmu zoruna gidiyor:)

lrmanyak veya Platin bunlar yeni birlikler digil veya oyunculari hepsi wow görmüş insanlardir kac yıldı oynuyorlar. en saglam birliklerden birtanesi gözümde :) öyle bir görünüm var sıralama boss yaf:d hala millet sıralamaya ugrasıyoruz biz sıralamada ugraşsaydık 1. fark atmiştik hatta :D:d

-aç tavuk kendini buğday ambarında sanır-

ZaKKuM
04-04-2010, 06:24
Hakikaten platin olmuş :) Daha yeni fark ettim. Çünkü sıralamaya bakmayız, ne biz ne de dostlarımız. Ufak şeyler bunlar :) Sırf sıralama için yapılanmaya gitsek ilk 6 da hatta ilk 10 da sadece r ve c birlikleri olur.

- crazybross ;) -

jordann23
04-04-2010, 13:17
senin s10daki nick ne ?

noldooo
04-04-2010, 16:16

Kişileri ve birlikleri tanımadan böyle bir tutumda olduğunuzu düşünüyorum. O bir takım zayıf dediğiniz birlik daha önce bir arada oynayan insanlardan oluşuyor. Aralarındaki koordine de askeri durumları da beklemediğinizden güzel olduğunu anlayacaksınızdır. Yarı yolda bırakma meselesine de gelirsek LOTT oyuncuları verdikleri sözden dönmemek için hesap silmiş oyunculardır. Platinler de kalsın Nefesler de kalsın server renklensin.

ZaKKuM
04-04-2010, 20:07
Kişileri ve birlikleri tanımadan böyle bir tutumda olduğunuzu düşünüyorum. O bir takım zayıf dediğiniz birlik daha önce bir arada oynayan insanlardan oluşuyor. Aralarındaki koordine de askeri durumları da beklemediğinizden güzel olduğunu anlayacaksınızdır. Yarı yolda bırakma meselesine de gelirsek LOTT oyuncuları verdikleri sözden dönmemek için hesap silmiş oyunculardır. Platinler de kalsın Nefesler de kalsın server renklensin.

bende herhangi bir birlik üyesi degilim zaten. kendi capımda takılıyorum diyeyim. bi kac saldırı yapıp asker gömüp gidecegim. dogrudur tabi ki birleşme her zaman bölgenin yararınadır zayıflama olmaması acısından ama savş olacak ki zevkide cıksın zevkle takip edecegim.

ZaKKuM
06-04-2010, 02:12
oyuncuları birligin puanı yükselsin diye kim olduguna bakmadan ve galip gelme hırsı yüzünden türlü türlü değişik işler yapan birliktir..

iceberg örnegini verebiliriz. cünkü iceberg hem ++ bölgesindedir ve bunlara yakında degildir. şimdi sorsan bize yakınlık önemli değil derler kardeşlik hakkında bin türlü nasihat vermeye girişirler ama gerçekler acı ve ortadadır. iceberg kardeşimiz bari kullandırtmasın kendini...

dashanyao
22-04-2010, 13:43
Rar!�蠍s���������=t 侳����K��L驨�晹