PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuzey Doğu (+/+)' da Birlik Kuruluyor...

LoRdDaRkNesS
09-02-2010, 14:27
Merhaba,
Arkadaşlar Server 10 kayıtları hayırlısıyla başladı...
Oyuna katılacak herkese başarılar diler saygılı ve hoşgörülü bir oyun olmasını temenni ederim (diğer konudan alıntıdır :D) .
Biz Kuzey Doğu (+/+) bölgesinde birlik kuracağız...
Tecrübeli bir ekibimiz var.
Birliğe gelmek isteyenler ve birlikle ilgili bilgi almak isteyenler konuya mesaj yazabilir...

Herkese Kolay Gelsin
İyi Günler ...

MeRToN
09-02-2010, 14:32
ben kesin gelcem süper olcak....

tek amac WOW...

pirates147
09-02-2010, 14:33
Merhaba,
Oyuna katılacak herkese başarılar diler saygılı ve hoşgörülü bir oyun olmasını temenni ederim (diğer konudan alıntıdır :D) .
Birliğe gelmek isteyenler ve birlikle ilgili bilgi almak isteyenler konuya mesaj yazabilir...

Herkese Kolay Gelsin
İyi Günler ... bende birliğinize gelebirlirmiyim bende + + bölgesindeyim cermen oldum

LoRdDaRkNesS
09-02-2010, 14:34
bende birliğinize gelebirlirmiyim bende + + bölgesindeyim cermen oldum

Olabilir tabi kardeşim...

s10lu
09-02-2010, 15:16
Merhaba,

Herkese Kolay Gelsin
İyi Günler ...

peki ben gelebilirmiyim tecrübem var

LoRdDaRkNesS
09-02-2010, 15:18
peki ben gelebilirmiyim tecrübem var

tmm dostum kaç yıllık bi tecrüben var

s10lu
09-02-2010, 15:19
2 yıl

en son s 10da uzman birlikleriyle ilerledik ama sonra birlik dağaldı:D

burak199811
09-02-2010, 15:20
bende gelebilirmiyim

fatsa_sagopa
09-02-2010, 15:23
benide alabilir misiniz?

LoRdDaRkNesS
09-02-2010, 15:25
bende gelebilirmiyim

Arkadaşlar birliğe gelebilirmiyim diye sormayın lütfen tecrübenizi yazın oyundaki nick inizi yazın zaten saygılı ve hoşgörülü bir oyun için elimizden geleni yapacağız.Tecrübeli ve Kuzey doğu bölgesindenseniz birliğe girebilirsiniz.

fatsa_sagopa
09-02-2010, 15:30
Arkadaşlar birliğe gelebilirmiyim diye sormayın lütfen tecrübenizi yazın oyundaki nick inizi yazın zaten saygılı ve hoşgörülü bir oyun için elimizden geleni yapacağız.Tecrübeli ve Kuzey doğu bölgesindenseniz birliğe girebilirsiniz.
ben 2-3 senedir oynuyorum ama arada 0.5-1 ay fln ara verdiğim oluyor şuan oynamıyorum server 10 da başlicam nick wolfman

benide alabilirmisiniz

burak199811
09-02-2010, 15:31
2006 dan beri bu oyunu oynuyorum
nick buarkq

Mad Fighter
09-02-2010, 15:34
:) Beyler merhaba, gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim kadircim arkadaşların nicklerini yaz oyun başlayınca irtibat kur hatta şimdiden msn lerini al aktifleştirme ile ilgili görüş, ben oyuna birkaç gün sonra başlayacağım

LoRdDaRkNesS
09-02-2010, 15:36
:) Beyler merhaba, gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederim kadircim arkadaşların nicklerini yaz oyun başlayınca irtibat kur hatta şimdiden msn lerini al aktifleştirme ile ilgili görüş, ben oyuna birkaç gün sonra başlayacağım

Tmm ramazan ben kuracam zaten birliği ne zaman gelirsen o zaman girersin.

Associate
09-02-2010, 15:37
Tecrübe bi yana birazda hırs lazım bence 2 saldırı görüpte yaqmalandıktan sonra pes edip bırakmamanız lazım " şahsi düşüncem "

Bende warım

Mad Fighter
09-02-2010, 15:45
Tecrübe bi yana birazda hırs lazım bence 2 saldırı görüpte yaqmalandıktan sonra pes edip bırakmamanız lazım bence " sahsi düşüncem "

Bende warım

Çok doğru, herşeyin yanında birliğe olan saygı, sadakat her şeyin üstünde dostlarım.. Başarılı veya başarısız olabiliriz elbette kimse büyük konuşmuyor fakat herşeye rağmen birlik olup mücadele etmek gerekiyor oyunun amaçlarından biride birlikçe organize işler yapmaktır, eğer siz birliğinizden vaz geçmezseniz her zaman bizimlesiniz nüfus filan bizim için önemli değildir, mertsen birazda askerin varsa bizimlesiniz bu herkes için geçerlidir,, :) tekrar ilginiz için tşkr. ederim

.efsane.
09-02-2010, 16:09
eski s10 culardan kimler geliyo buda merak konusu tabi:confused:

LoRdDaRkNesS
09-02-2010, 16:10
eski s10 culardan kimler geliyo buda merak konusu tabi:confused:

bizim birliğe kim geliyor diyorsan s10lu ark var o gelecek eski s10 dan

.efsane.
09-02-2010, 16:13
bizim birliğe kim geliyor diyorsan s10lu ark var o gelecek eski s10 dan

ben sizi tanıyamadım oyuncu adınız neydi sizin ?

LoRdDaRkNesS
09-02-2010, 16:19
ben sizi tanıyamadım oyuncu adınız neydi sizin ?

ben s10 da oynamıyordum yeni geliyorum.

Chuck
09-02-2010, 16:32
Bende +/+'dayım.Cermenim.3 yıldır oyunu oynuyorum.Birliğinize katılmak istiyorum.

Oyundaki ismim Chuck

.efsane.
09-02-2010, 16:33
ben s10 da oynamıyordum yeni geliyorum.

h.g ozaman başarılar ve allah sabır versin:D s10 gıbı bı servırda sabıra ıhtıyacınız olacak

LoRdDaRkNesS
09-02-2010, 16:40
h.g ozaman başarılar ve allah sabır versin:D s10 gıbı bı servırda sabıra ıhtıyacınız olacak

efsane ++ olacaksan buyur tecrübeli arkadaşlara her zaman yerimiz var

.efsane.
09-02-2010, 17:19
efsane ++ olacaksan buyur tecrübeli arkadaşlara her zaman yerimiz var

teşekkürler biz -+ cıyız;)

Kerumaru
09-02-2010, 17:28
teşekkürler biz -+ cıyız;)

Ablamı nereye kapıyorlar hemen noluyor burada.Bizim wow cumuzu nereye alıyorsunuz. ++ bide size kolay gelsin :D

LoRdDaRkNesS
09-02-2010, 17:53
Ablamı nereye kapıyorlar hemen noluyor burada.Bizim wow cumuzu nereye alıyorsunuz. ++ bide size kolay gelsin :D

:D
Eywllh saolasın sizede başarılar

Mad Fighter
09-02-2010, 19:57

:D Hopp kankamı sıkıştırmayın :D Beyler tekrar söylüyorum.. ++ köy açacak olan varsa lorddarkness le irtibat kursun oluşumumuzu kuralım, amacımız seviyeli bir oyun oynamak sadakat ve hoşgörü temel şartımız her zaman askere oynar nüfusa bakmayız ilk defa s10 dayız 4 yıldır bu oyun içerisindeyiz, söylenecek söz yok kendimize güveniyoruz ama biz şuyuz diyede bir iddamız yok hayırlısı ile s10 u bekliyoruz.. Herkese başarılar diliyorum*

LoRdDaRkNesS
09-02-2010, 20:19
:D Hopp kankamı sıkıştırmayın :D Beyler tekrar söylüyorum.. ++ köy açacak olan varsa lorddarkness le irtibat kursun oluşumumuzu kuralım, amacımız seviyeli bir oyun oynamak sadakat ve hoşgörü temel şartımız her zaman askere oynar nüfusa bakmayız ilk defa s10 dayız 4 yıldır bu oyun içerisindeyiz, söylenecek söz yok kendimize güveniyoruz ama biz şuyuz diyede bir iddamız yok hayırlısı ile s10 u bekliyoruz.. Herkese başarılar diliyorum*

Eywllh bro :D

sarıkanarya23
09-02-2010, 21:09
Merhaba,

Herkese Kolay Gelsin
İyi Günler ...

siz hangi birliksiniz?tanımınız nedir?
tecrübemi oyunda öğrenirsin rakibim olursan dostum olursan paylaşırız tecrübelerimizi nıck belli eder kendini ;)
+/+ © birliklerinden gelecekler kimler bende merak ettim bunu?

.efsane.
09-02-2010, 21:15

yaww bizde şucuyuz bucuyuz demıyoz -+ tıcıyız dıyoz basarılar dılıyoz:D

.efsane.
09-02-2010, 21:17

yok yok kımsenın kımseyı kaptığı yok erkan sakin ol :D bizi ++ bozar zaten oynarsak tabıkı -+ da oynarız ;)

Mad Fighter
09-02-2010, 21:53
siz hangi birliksiniz?tanımınız nedir?
tecrübemi oyunda öğrenirsin rakibim olursan dostum olursan paylaşırız tecrübelerimizi nıck belli eder kendini ;)
+/+ © birliklerinden gelecekler kimler bende merak ettim bunu?

Biz s10 a yeni geldik şuan 15 kişi kadarız eğer kendine güveniyorsan buyur katıl sende aramıza, birlikle ilgili tanımı birliği kurduktan sonra duyuracağız,,

sarıkanarya23
09-02-2010, 21:56
yok yok kımsenın kımseyı kaptığı yok erkan sakin ol :D bizi ++ bozar zaten oynarsak tabıkı -+ da oynarız ;)

+/- geçen s10 da kimin bölgesiydi?

.efsane.
09-02-2010, 22:18
+/- geçen s10 da kimin bölgesiydi?

hatırladığım kadarıyla dorukların bölgesiydi:rolleyes:

Sonsavasci
10-02-2010, 11:13
-/- de yerimi aldim :D ama oynamak için deil nickim üzerinden prim yapılmamasi için actim :D simdiden beni görüpte manciniğa yüklenmeyin eski s10 lu arkadaşlar :)

ahmet__gs
10-02-2010, 11:19
ben de gelmek istiyorum romalıyım kuzey doğu bölgesinde başladım

ahmet__gs
10-02-2010, 11:24
Merhaba,

Herkese Kolay Gelsin
İyi Günler ...
ben de gelmek istiyorum kullanıcı adım:musallat

filmy
10-02-2010, 11:38
-/- de yerimi aldim :D ama oynamak için deil nickim üzerinden prim yapılmamasi için actim :D simdiden beni görüpte manciniğa yüklenmeyin eski s10 lu arkadaşlar :)

Sırf senin için bende -+ da açtım :) 0 a da yakın açtımki mesafe yakınlaşsın :D mancınık çıkmaya görsün :)

darko
10-02-2010, 11:53
arkdaslar bende s10 a kayıt olucam ama bölgeler hakkında bilgiye sahip degilim - - demi iyi oynayanlar toplanıo yoksa + - demi bunların en iiden kotuye dogru sıralayacak varmı? genelleme yaparak tabiki kesin bişe sölenemez ama işte..

sarıkanarya23
10-02-2010, 12:07
gel +/+ ya öğrenirsin ;)

Sonsavasci
10-02-2010, 12:44
Sırf senin için bende -+ da açtım :) 0 a da yakın açtımki mesafe yakınlaşsın :D mancınık çıkmaya görsün :)

hehehe bu kez 0 a daha çok yaklsşmişim :D

aky1
10-02-2010, 15:28
BENDE GELİCEM YERİNZ VARSA alım olcksa? tecrube 4 5 snelik var
ben karadere b.teamdan anafiel c ve r selam arkdaşlar yanımda bi koy var sw 11deki koyumu aldı tum sw 10da ki oynayanlara sesleniyorm 73/10 koordinanatla
@NT@LY@ koyun adı Meroqol (http://s10.travian.com.tr/spieler.php?uid=4771) kullanıcı adı size rica ediyorum yuhlayın sunu sw de ilk çıkan askerlerinizi saldırtınz inanmayanlar için fotograf ve msjlarıın fotografını koyabilrm siteye

Chuck
11-02-2010, 12:36
Arkadaşlar birlik kuruldu ama kimse girmiyor.Neden girmiyorsunuz?

pharmaton
11-02-2010, 12:45
Arkadaşlar birlik kuruldu ama kimse girmiyor.Neden girmiyorsunuz?

:)hayırlı olsun

Chuck
11-02-2010, 13:10
:)hayırlı olsun

:) Kimse girmio çıktım bende:) 1. birliğe girdim:):)

pharmaton
11-02-2010, 13:37
:) Kimse girmio çıktım bende:) 1. birliğe girdim:):)

banada davet var ordan:)
vahaa kesince kısmetimiz acıldı

LoRdDaRkNesS
11-02-2010, 13:46
herkes snmi chuck gelişmek yerine hammaddelerini hmn elçiliğe versin...

Chuck
11-02-2010, 15:11
herkes snmi chuck gelişmek yerine hammaddelerini hmn elçiliğe versin...

Herkes ben değil ben öle bişy demedim..

miço
11-02-2010, 16:24
arkdaslar bende s10 a kayıt olucam ama bölgeler hakkında bilgiye sahip degilim - - demi iyi oynayanlar toplanıo yoksa + - demi bunların en iiden kotuye dogru sıralayacak varmı? genelleme yaparak tabiki kesin bişe sölenemez ama işte..

bu oyun yaklaşık önceki serverde 17 ay sürdü son dakikaya kadar herkezde büyük ordular vardı ama stratejiyi iyi yapan wow'u kurdu her bölgede iyi ve düzeyli oyuncular var hangi bölgeyi istersen oraya geç.

AMA ALLA ŞİMDİDEN S10'DA OYNUYANLARA SABIR VERSİN BİTMEZ BU SER VER BİTMEEEEEEEEEEEEEZZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !:)

MeRToN
11-02-2010, 16:37
Herkes ben değil ben öle bişy demedim..

size tavsiyem üyesi çok olan birliğe girmeyin o birlikten hayır gelmez güçlü birlikler ordusunu kurdukten sonra elçilik kurar ve yükselirler....
ve Chuck senden birlik üyesi olmaz sen sabırsızsın birliğini hemen satabilirsin ondan bizim birlikten cıkman iyi olmus tesekkürler...

Chuck
11-02-2010, 17:32
size tavsiyem üyesi çok olan birliğe girmeyin o birlikten hayır gelmez güçlü birlikler ordusunu kurdukten sonra elçilik kurar ve yükselirler....
ve Chuck senden birlik üyesi olmaz sen sabırsızsın birliğini hemen satabilirsin ondan bizim birlikten cıkman iyi olmus tesekkürler...

Kardeşim bana sen elçiliği kur birlik kurulunca haber vericez dediler.Şimdide herkes senin gibi erken kurmuo diolar..

haytik
11-02-2010, 17:52
tüm sayfalara baktım ama bizden başlayan kimse yok sanırım :) aslında servetin hesap açmış olması bile ekibi toplayıp artı artıya yerleşmeye sebep ama :D yine zevksiz geçicek bu server o yüzden ne kimseye tavsiye ederim nede hesap açarım baksanıza yeni açılan her server 30-40 bin oyuncuyu görürken s 10 hala 10 binde :D bu kez sanırım 2-3 yıl sürer :D

haytik
11-02-2010, 18:27

benim nick üzerinden pirim yapmaya başlamışlar bile :D

pharmaton
11-02-2010, 20:17
tüm sayfalara baktım ama bizden başlayan kimse yok sanırım :) aslında servetin hesap açmış olması bile ekibi toplayıp artı artıya yerleşmeye sebep ama :D yine zevksiz geçicek bu server o yüzden ne kimseye tavsiye ederim nede hesap açarım baksanıza yeni açılan her server 30-40 bin oyuncuyu görürken s 10 hala 10 binde :D bu kez sanırım 2-3 yıl sürer :D

yeni acılan serverlerde oyuncu azlıgının nedeni bence altın kazanmanın zorlastırılması eskiden 75 ten sonra hepsı kufur ederek siliyordu şimdi 2 koy kurması lazım

darko
11-02-2010, 22:02
ya s10 baslamıs nasıl iş bu anlamadım hala önkayıt yazıyor ama oyun acılmıs bende normal kayıtları beklıodum o zaman kayıt olucaktım :SSS neden böyle oldu :(

tm35gztp
11-02-2010, 22:50
can sıkıntısınan bende bi hesap acayım bari. s10 hakkında pek bir bilgim yok ama gecen sene kuzenin yerine arada bi bakıyodum cok sıkıcı ve uzun geldi.. ha birde oyunda hesap acma amacım galya ırkını denemektir.. bakalım neler olacak. s5 ten tam35goztepe herkese basarılar diler

H.A.M
12-02-2010, 21:18
tmm dostum kaç yıllık bi tecrüben var

bu Muhhabetler Forumda Değilde Oyunda Olsa Daha iyi olur Kanımca :rolleyes: