PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : s18 rüzgarı

af_yok
09-02-2010, 10:40
mrb arkadaşlar biz s18 den s10 geliyoruz yarından itibaren burdayız kuzey batı bölgesindeyiz truva birlikleri olarak hepinize iyi eğlenceler diliyoruz arkadaşlar.işallah zevkli bi server olması dilegiyle yarın sabah goruşmek üzere herkeze başarılar :D

hunter
09-02-2010, 12:32
Kaç kişi geliyorsunuz ve ordaki birliğinizin konumu neydi ?

Chuck
09-02-2010, 13:23
5 dk önce başka bi bölgeye kaydoldum:)Biraz daha önce görseydim :)

af_yok
09-02-2010, 14:26
Kaç kişi geliyorsunuz ve ordaki birliğinizin konumu neydi ?

biz 30 kişiyiz işallah guzel bi oyun olur tum s18 deki dostları aramızda tekrardan gormek güzel olıcak tum kuzey batıdaki dostları birligimize bekliyoruz dostta dostuz duşmana duşman

neşter
09-02-2010, 14:35
evet arkadaşlar geri sayım başladı yarından itibaren s10 dayız hepinizi aramıza bekliyoruz irtibat için af_yok arkadaşımıza gorüşe bilirsiniz ;)

Kerumaru
09-02-2010, 15:17
mrb arkadaşlar biz s18 den s10 geliyoruz yarından itibaren burdayız kuzey batı bölgesindeyiz truva birlikleri olarak hepinize iyi eğlenceler diliyoruz arkadaşlar.işallah zevkli bi server olması dilegiyle yarın sabah goruşmek üzere herkeze başarılar :D

-+ R Birliklerinindir dostum bence farklı yere açın.s10 kafilesi ulaşın bakayım bana keru nuz yine geldi :D

.efsane.
09-02-2010, 16:20
-+ R Birliklerinindir dostum bence farklı yere açın.s10 kafilesi ulaşın bakayım bana keru nuz yine geldi :D

erkan varsa bu iş bitmiştir:eek::D

Kerumaru
09-02-2010, 17:14
erkan varsa bu iş bitmiştir:eek::D

Ben nüfusçuyum asker yog bende yog abla:D

sarıkanarya23
09-02-2010, 17:27

+/+ bölgeside © birliklerine aittir bilginize :)
sonra kapışmayalım siz en iyisi +/- ye gidin orası doruklarındı sanırsam :) yada BBD nin :)

af_yok
09-02-2010, 18:23
+/+ bölgeside © birliklerine aittir bilginize :)
sonra kapışmayalım siz en iyisi +/- ye gidin orası doruklarındı sanırsam :) yada BBD nin :)

valla arkadaslar bız dostca gelıyoruz farkın dasınızdır meydan okumuyoruz bunda bısey yok gerekırse beraber aynı yolda yururuz daha tanısmadan burda tutunamasınız demenız bence guzel bı karsılma değil :))) buraya gelen kısılerın hepsı ısyerı sahıbı aklı basında adamlar bence cok guzel arkadaslıklar olur herseyın hayırlısı arkadaslar el el den üştündür hepınıze server 10 da basarılar dılerım bölgeler seçildi artık kısmet burasıymıs

askurt
11-02-2010, 11:50
valla arkadaslar bız dostca gelıyoruz farkın dasınızdır meydan okumuyoruz bunda bısey yok gerekırse beraber aynı yolda yururuz daha tanısmadan burda tutunamasınız demenız bence guzel bı karsılma değil :))) buraya gelen kısılerın hepsı ısyerı sahıbı aklı basında adamlar bence cok guzel arkadaslıklar olur herseyın hayırlısı arkadaslar el el den üştündür hepınıze server 10 da basarılar dılerım bölgeler seçildi artık kısmet burasıymıs

dostça gelen birlik :)))))))))) ahaha

Truvalı
12-02-2010, 21:57
dostça gelen birlik :)))))))))) ahaha

Merhabalar herkese.

Travianın bir savaş oyunu olduğunu ve bunun gereği olarak köylerin kurulması kadar yıkılmasınında oyunun bir gereği bilincinde olarak kimse düşmanımız değildir sadece rakibimizdir.

Bu vesile ile serverde oynayan herkes rakibimiz olsa da dostumuzdur. Önemli olan yıkılmalar değil, savaşların aracı olarak kurdurduğu dostluklardır.

Biz Truvalılar olarak s18'e kayıt yaparken birbirini tanıyan yoktu fakat en az 30 kişi İstanbulda defalarca buluşarak gerçek dostluklara uzandık oyun aracıyla.

Aynı dostluklara s10'da yenileri eklenmesidir asıl amacımız.

Tüm s10 oyuncularına, oyunculara ve emeklerine saygı duyulan bir oyun diliyorum.

Truva Birlikleri adına

Truvalı

tores
06-03-2010, 08:30
Merhabalar herkese.

Travianın bir savaş oyunu olduğunu ve bunun gereği olarak köylerin kurulması kadar yıkılmasınında oyunun bir gereği bilincinde olarak kimse düşmanımız değildir sadece rakibimizdir.

Bu vesile ile serverde oynayan herkes rakibimiz olsa da dostumuzdur. Önemli olan yıkılmalar değil, savaşların aracı olarak kurdurduğu dostluklardır.

Biz Truvalılar olarak s18'e kayıt yaparken birbirini tanıyan yoktu fakat en az 30 kişi İstanbulda defalarca buluşarak gerçek dostluklara uzandık oyun aracıyla.

Aynı dostluklara s10'da yenileri eklenmesidir asıl amacımız.

Tüm s10 oyuncularına, oyunculara ve emeklerine saygı duyulan bir oyun diliyorum.

Truva Birlikleri adına

Truvalı

ya bırakın bu ayakları siz s18 de 300 birliklerine ihanet eden hainler değilmisiniz :) orda isminiz 300 değilmiydi hepinizi yıktılar orda herkese küfür ede ede gitmedinizmi burda delikanlılık yapmayın hain her zaman haindir pkk lıdan farkınız yok olmazda...

tores
06-03-2010, 08:33

s18 den gelmiyorsunuz ordan kovuldunuz ihanetten yıktılar köylerinizi sonra buraya geliyor olabilrsiniz 300 birliklerinin hain ve kfürbaz ekibi s18 deki 300 birliklerini 3 kuruşa satrak gittiniz hainler olarak hala anılıyorsunuz orda:)

tores
06-03-2010, 08:35
biz 30 kişiyiz işallah guzel bi oyun olur tum s18 deki dostları aramızda tekrardan gormek güzel olıcak tum kuzey batıdaki dostları birligimize bekliyoruz dostta dostuz duşmana duşman

30 delikanlı hain hahahha:) s18 de dostunuz yok sadece hainlerden oluşan dostlarınız var onlar gelebilr sizle s18 in ezik gurubu :)

sarıkanarya23
06-03-2010, 09:38
ya bırakın bu ayakları siz s18 de 300 birliklerine ihanet eden hainler değilmisiniz :) orda isminiz 300 değilmiydi hepinizi yıktılar orda herkese küfür ede ede gitmedinizmi burda delikanlılık yapmayın hain her zaman haindir pkk lıdan farkınız yok olmazda...

300 leri tanımam ama siyasi söylemleri buraya taşımaman temennisiyle.

iyi oyunlar&eğlenceler..

karanlik872
06-03-2010, 11:35
tüm s10 saygılar. ilgilenebilersem oyunla benim için güzel bir server olacığana inanıyorum:rolleyes:
herkese başarılar:)

Truvalı
12-03-2010, 20:07

Her kimsen, buraya yazdığın 3 msjından başka msjını göremedim.
Demekki iyi acı bırakmışız, sırf içindeki kini dökebilmek için kaydomuş cevap yazmışsın:)
Sen gidi provakatör seni:D:D

s18 defterini baba baba kapattık dostum. Emek hırsızlarına gerekli cevabı vererek.

Söylermisin wow kurabilecek 300 birlikleri, 3 wow almışken başlangıçta sonrasında neden 1 wowla başbaşa kaldı

ve o wow köyünde kaç asker vardı, dünya harikası kaçıncı seviyede idi KASIRGA-DELİLER wowu kurduğunda.

Ayrıca WOW kurulduğunda birçoğunuzunda halen yıktığımız tarlaların inşa emirleri vardı.

Biz böyleyiz işte, hırsızlara karşı adaleti kendimiz süründürmekle sağlarız, ve sizi de paşa paşa süründürdük server boyunca oyun olarak

İnsanlık olarak insani değerleriniz her zaman farklıdır ama.

safarici
12-03-2010, 20:14
s2 başladı ve bu uzun oyun döneminde tüm oyuncuların iyi unutulmayan bir arkadaşlık oluşturmasını diğer oyuncuları düşman değil rakip gözüyle görebilen kıran kırana geçen satışların olmadığı dürüstlük esastır mantığı ile hareket edebilen bir oyun anlaşıyı sergilemesini temenni eder bu uzun yolda tüm herkese başarılar dilerim.

woowmen
19-03-2010, 22:33
Her kimsen, buraya yazdığın 3 msjından başka msjını göremedim.
Demekki iyi acı bırakmışız, sırf içindeki kini dökebilmek için kaydomuş cevap yazmışsın:)
Sen gidi provakatör seni:D:D

s18 defterini baba baba kapattık dostum. Emek hırsızlarına gerekli cevabı vererek.

Söylermisin wow kurabilecek 300 birlikleri, 3 wow almışken başlangıçta sonrasında neden 1 wowla başbaşa kaldı

ve o wow köyünde kaç asker vardı, dünya harikası kaçıncı seviyede idi KASIRGA-DELİLER wowu kurduğunda.

Ayrıca WOW kurulduğunda birçoğunuzunda halen yıktığımız tarlaların inşa emirleri vardı.

Biz böyleyiz işte, hırsızlara karşı adaleti kendimiz süründürmekle sağlarız, ve sizi de paşa paşa süründürdük server boyunca oyun olarak

İnsanlık olarak insani değerleriniz her zaman farklıdır ama.

içinde beslenip sonrada ihanet yaparak madem emeğinizi caldılar oyun basında neden erkekce savasmadınız wow döneminde sırtlarından vurdunuz

HandJuan
21-03-2010, 11:28
mvsnk (http://mvsnk.sosblog.com)ixddsog1 (http://ixddsog1.sosblog.com)intro1989al (http://intro1989al.lol.to/)vyqniq5 (http://vyqniq5.sosblog.com)dam58new (http://dam58new.lol.to/)