PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 14]

DeathLess
07-02-2010, 20:09
Tebrik konusudur.

S14 oyun dünyasında emek veren bütün oyuncularımıza teşekkür ederiz...

Not: Şifre paylaşımına müsade edilmeyecektir...

Zeus
07-02-2010, 20:11
rttttrr arkadaşımızı tebrik ederim :)

http://img502.imageshack.us/img502/9214/wowl.jpg

TiqTaq
07-02-2010, 20:11
Tebrikler s14:)

berkan şeker
07-02-2010, 20:12
Bu süreçte emeği geçen herkesi tebrik ederim.

BÜYÜK USTA
07-02-2010, 20:13
rttttrr arkadaşımızı tebrik ederim :)

http://img502.imageshack.us/img502/9214/wowl.jpg

aga bişey sorcam nie erseleyi tebrik etti açılışta bide dünya harikasına neden bakamıyoz mantığını anlayamadım

kato64
07-02-2010, 20:14
Emeği geçen herkeze tebrikler.

Tekeskiya
07-02-2010, 20:15
Tebrikler S14 Halkı oyuncuları, Darısı Tüm Server5 Nefes ailesi'nin başına:p

Zeus
07-02-2010, 20:17
aga bişey sorcam nie erseleyi tebrik etti açılışta bide dünya harikasına neden bakamıyoz mantığını anlayamadım

Şifren varsa bakabilirsin.

ysm
07-02-2010, 20:20
WOWu kurmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum..Öncelikle GDB - 8 ailesine ve onunla birlikte bu yola baş koyan tüm GDB & BK & SİS & OSM birliklerindeki destek olan arkadaşlara..

Biz buraya nasıl geldik..Bir perşembe gecesiydi..Natar çıktı ve aktif olması bekleniyordu.Aman Alahım 48 saat uyumadık..Planlar yapıldı , kim ne zaman nasıl saldıracak denildi.Çıkar çatışmaları yaşadık. Biliğimizi küçümseyenler oldu.Aynı natarı paylaşmak isteyen dahili düşmanlarımız oldu.Size yar etmeyiz diye arebesk yapanlarımız.Neler neler.Biz küçüktük ama gücümüzü beraberliğimizden alıyorduk..Biz biribirimizi iyi tanıyan tam 120 cengaverdik (GDB-8 & GDB--8 ) . Hep beraber güldük hep beraber agladık...

Şimdi Wow kurulma aşamasında hangi babayiğit durabilirdi önümüzde...Yönetim karar aldı. Ya batarız ya çıkarız ama biz bu WOW u alırız.Sonrada dişimizle tırnagımızla kurarız dedik.Rttttttrr kardeşimizle beraber planlarımızı yaptık. Çok degerli bir arkadaşımız bize destek oldu..KURT kardeşimiz...Bize elleri ile temizledi Natarı ve verdi.

Birkoşuştumaca başladı hepimizde WOWumuz olmuştu.Hepimiz ilk bebegini eline alan anne ve babalar gibiydik.Özen gerekliydi.Sürekli beslenmesi desteklenmesi.Yönetim mesai ile çalışmaya başladı.3 vardiya yaptık. WOW köyü 24 saat online oldu.Vardiyalarda 3 kişi olduk.Olurda biri uyur biri destek olsun diğeri çay yapsın kahve yapsın diye..Ne hikayeler anlatıldı o uzun WOW gecelerinde..Destanlar yazıldı..WOW köyümüz bir anne gibi ninniler söyledik Her tuglasını tek tek elimizle ördük..

Su uyurmuş düşman uyumazmış.Bizi yıpratmaya çalışan can dostlarımız oldu.Düşman gibi aramıza sokulup haber topladılar.Yetmedi saldırdılar.Saldırıların çogunda ölen heduanlarımda malesef dostlarımın kanlı parmakları vardır.Gönül isterdiki isim isim vereyim ama bu bizim şanımıza yakışmaz.

50 seviyede gene bir engele takıldık 2. Tılsım..Ha aldık alacagız derken parmaklarımızın arasından kaydı gitti.Gitti ama saglam bir cana gitti..ÖZKA sanada burdan teşekkür ediyoruz.İnanılmaz bir alçak gönüllülükle mesaj atıp gelin alın bu sizin hakkınızdır dedin.

Sonrası bildiğiniz gibi..Tahıldı destekdi derken Ersele atlamış kapıdan Numank girmiş bacadan bri almış eline sopayı biri almış eline maşayı Biz WOWumuzu beşigini tıngır mıngır sallar iken .Az gittik uz gittik ve sonunda 99 seviyeye geldik..
Şu an 100 basıldı.Son saniyelerdeyiz belki. KURULDU BİZ KURDUK::::::::::.

Bir gün torunlarıma bir zamanlar ben 120 kişi ile bir WOW efsanesi kurduk diye anlatacagım.

Burdan gelecek zamanlarda WOW kuracak olanlarada küçük bir tavsiyem ..Kimseyi küçümsemeyin. Taş küçüktür ama baş yarar. Biz sizlerin içinde taşlaştık.Elmaslaştık ve bugünlere ulaştık.
Uyuyan bir devdik tekyürek olup uyandık.Bir daha küçümsediğiniz insanları nufusları ve askerleri ile değil yürekleri ile tartın.

Cappuccino..

GDB-8 & GDB--8 deki can dostlar sizlerle beraber bu yolda yürümek beni onurlandırdı.Ve bizimle beraber olan tüm birleşim birliklerine burdan Selam olsun........

yusufk
07-02-2010, 20:21
hadi elde patlayan orduları görelim :)

20erkan20
07-02-2010, 20:21
Hakeden almış WOW'u.Hayırlı olsun.

hytacs
07-02-2010, 20:23

Ordu elde patladı birde 250 saatlik kışla-ahır-tamirhane doluydu:) Sanki daha devam edecez:rolleyes:

trsahh
07-02-2010, 20:24

Ben en çok izmirpie'nin ordusunu merak ediyorum.

DNR
07-02-2010, 20:24
wow köyünün içinde kışlayla değirmenle wow kurdu adam
helal olsun ne diyeyim

trsahh
07-02-2010, 20:25
WOWu kurmada emeği geçen herkese teşekkür ediyorum..Öncelikle GDB - 8 ailesine ve onunla birlikte bu yola baş koyan tüm GDB & BK & SİS & OSM birliklerindeki destek olan arkadaşlara..

Biz buraya nasıl geldik..Bir perşembe gecesiydi..Natar çıktı ve aktif olması bekleniyordu.Aman Alahım 48 saat uyumadık..Planlar yapıldı , kim ne zaman nasıl saldıracak denildi.Çıkar çatışmaları yaşadık. Biliğimizi küçümseyenler oldu.Aynı natarı paylaşmak isteyen dahili düşmanlarımız oldu.Size yar etmeyiz diye arebesk yapanlarımız.Neler neler.Biz küçüktük ama gücümüzü beraberliğimizden alıyorduk..Biz biribirimizi iyi tanıyan tam 120 cengaverdik (GDB-8 & GDB--8 ) . Hep beraber güldük hep beraber agladık...

Şimdi Wow kurulma aşamasında hangi babayiğit durabilirdi önümüzde...Yönetim karar aldı. Ya batarız ya çıkarız ama biz bu WOW u alırız.Sonrada dişimizle tırnagımızla kurarız dedik.Rttttttrr kardeşimizle beraber planlarımızı yaptık. Çok degerli bir arkadaşımız bize destek oldu..KURT kardeşimiz...Bize elleri ile temizledi Natarı ve verdi.

Birkoşuştumaca başladı hepimizde WOWumuz olmuştu.Hepimiz ilk bebegini eline alan anne ve babalar gibiydik.Özen gerekliydi.Sürekli beslenmesi desteklenmesi.Yönetim mesai ile çalışmaya başladı.3 vardiya yaptık. WOW köyü 24 saat online oldu.Vardiyalarda 3 kişi olduk.Olurda biri uyur biri destek olsun diğeri çay yapsın kahve yapsın diye..Ne hikayeler anlatıldı o uzun WOW gecelerinde..Destanlar yazıldı..WOW köyümüz bir anne gibi ninniler söyledik Her tuglasını tek tek elimizle ördük..

Su uyurmuş düşman uyumazmış.Bizi yıpratmaya çalışan can dostlarımız oldu.Düşman gibi aramıza sokulup haber topladılar.Yetmedi saldırdılar.Saldırıların çogunda ölen heduanlarımda malesef dostlarımın kanlı parmakları vardır.Gönül isterdiki isim isim vereyim ama bu bizim şanımıza yakışmaz.

50 seviyede gene bir engele takıldık 2. Tılsım..Ha aldık alacagız derken parmaklarımızın arasından kaydı gitti.Gitti ama saglam bir cana gitti..ÖZKA sanada burdan teşekkür ediyoruz.İnanılmaz bir alçak gönüllülükle mesaj atıp gelin alın bu sizin hakkınızdır dedin.

Sonrası bildiğiniz gibi..Tahıldı destekdi derken Ersele atlamış kapıdan Numank girmiş bacadan bri almış eline sopayı biri almış eline maşayı Biz WOWumuzu beşigini tıngır mıngır sallar iken .Az gittik uz gittik ve sonunda 99 seviyeye geldik..
Şu an 100 basıldı.Son saniyelerdeyiz belki. KURULDU BİZ KURDUK::::::::::.

Bir gün torunlarıma bir zamanlar ben 120 kişi ile bir WOW efsanesi kurduk diye anlatacagım.

Burdan gelecek zamanlarda WOW kuracak olanlarada küçük bir tavsiyem ..Kimseyi küçümsemeyin. Taş küçüktür ama baş yarar. Biz sizlerin içinde taşlaştık.Elmaslaştık ve bugünlere ulaştık.
Uyuyan bir devdik tekyürek olup uyandık.Bir daha küçümsediğiniz insanları nufusları ve askerleri ile değil yürekleri ile tartın.

Cappuccino..

GDB-8 & GDB--8 deki can dostlar sizlerle beraber bu yolda yürümek beni onurlandırdı.Ve bizimle beraber olan tüm birleşim birliklerine burdan Selam olsun........

Üstadım tebrik ederim uykusuz geceleriniz bitti bebeğiniz artık büyüdü :)

turansevim
07-02-2010, 20:25
wow köyünün içinde kışlayla değirmenle wow kurdu adam
helal olsun ne diyeyim

cook az savunmayla helal :)
keşkeee..... :S

tebrik ötesi paşam.

hytacs
07-02-2010, 20:26
Hesap sahibide koyacaktır ama önce davranayım dedim... Alkışlanacak bir orduydu....

http://img294.imageshack.us/img294/4272/graziel.png

kasatura
07-02-2010, 20:29
Hesap sahibide koyacaktır ama önce davranayım dedim... Alkışlanacak bir orduydu....

gdb birliğinden bir ordu.serverdeki muhteşem ordulardan tebrikler.herne kadar saldırıya çıkmasada.zamanı bekleniyordu.bgı köyleri açılsa ilk önce o girecekti.

yusufk
07-02-2010, 20:37
Sanırım gRazieL in ordusu :) hakkaten güzelmiş. Ersele surlarında görmek isterdik...

Lord52
07-02-2010, 20:39
Tartışmasız en büyük kahraman yavuz_selim elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran ErSeLe korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

DÜnya harikası nı kuran ErSeLe derken ?

T_T
07-02-2010, 20:39
http://img716.imageshack.us/img716/1891/adszoy.jpg (http://img716.imageshack.us/i/adszoy.jpg/)

SİS birliğinden xnapolyon un ordusu %49 u benim hakkım:)
arkadaş wow planında ordusundan 25k balta 15k toyton kaybetti
2. olarak bulutut merkezinde 10k yaya 5k toyton 1000mancınık kaybetti
3. olarak birlik içi casusta 10k yaya 5k toyton kaybetti hepsi wow döneminde olduğu için biraz küçüldü ordu

yusufk
07-02-2010, 20:41
xnapolyon ordusunun bir kısmınıda bir zaman benim eski köyümde kaybetmişti.

oksijen
07-02-2010, 20:46
emeği geçen herkese tebrikler.....
wow köyünde ne olduğu belli değil kendini bilmezin biri hesaba girmiş kişiliğini ortaya çıkaran mesajlar yazıyor

BK_dostcan16
07-02-2010, 20:47
Tartışmasız en büyük kahraman yavuz_selim elbette tarih kitaplarında yerini alırken; elbette Dünya Harikası’ nı kuran ErSeLe korkusuz ve cesur birliklerinin yaptıkları yardımlarla birlikte unutulmazlığını koruyacak...

DÜnya harikası nı kuran ErSeLe derken ?

savunma bırıncısı oldugu ıcın

BK_dostcan16
07-02-2010, 20:49
emeği geçen herkese tebrikler.....
wow köyünde ne olduğu belli değil kendini bilmezin biri hesaba girmiş kişiliğini ortaya çıkaran mesajlar yazıyor

ewet wow hesabına bırı gırmıs her gelen tebrık msjlarına kufurle cevap verıyor:)
DIKKAT...

no_dare
07-02-2010, 20:51
Ben en çok izmirpie'nin ordusunu merak ediyorum.

elimde orta derece bi ordu kalmıştı
köyde saldırı askeriyle yakalandıgım zamanlar oldu büyük zararlar aldım birde merkezden basıyordum
elımde bi tek iyi olan mancınık vardı 15k idi oda 1 hafta önce 1k 'sı öldü 14k mancınık :)

ateşdağlı
07-02-2010, 20:51
GÜZEL BİR SERVER OLDU HEYECANLI BİR WOW SÜRECİ YAŞANDI VE NİHAYET WOW KURULDU. DÜNYA HARİKASINDA SEVİYE 100 BASMAYI BAŞARABİLEN
RTTTTRR ARKADAŞIMIZI VE BİRLİĞİ BKsisGDB KUTLARIM

ATEŞDAĞLI

emre_wade
07-02-2010, 20:54
http://img215.imageshack.us/img215/4932/rtrrrt.png
böceeeek:))) namık abi hayırlı uğurlu olsun.

ODİN07
07-02-2010, 20:55
wow dan atılan mesaj sabıhı gdb aılesınden degildir
bebegimizden küfürlü yazan kişileri kınıyor ve s16 da yolummuza gidiyoruz haberınızola
aylin01(şahin komutan)mehmet

Kral13
07-02-2010, 21:05
tebrikler bütün gdb ailesini tebrik ederim

emre_wade
07-02-2010, 21:06
ilk ve son serverimdi. kalp kırdıysak affola. Namık abimi bir kez daha tebrik ediyorum. beni tanıyan, 2 kelime de olsa muhabbet ettiğim herkes hakkını helal etsin. benden yana helal olsun herkese. inşallah herşey istediğiniz gibi olur hep.

palaremzi17
07-02-2010, 21:12
bütün s14 ailesine slm olsun

iyisiyle kötüsüyle uzun bir server oldu yorucu olduğu kadar güzeldide entrikalar yalanlar savaşlar kazananlar kaybedenler vb bir çok şey bir filmden bekleye bileceğiniz herşey vardı s14de

bizde filmimizi izledik yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkür eder tebrik ederim

bütün server tebriği hak etmişdir bugüne kadar geleniyle gelmeyip hesap silenleriyle ama herkes kabul ederki en büyük tebrik hakkı wow kurucusunun ve destekcilerinindir

tebrikler rttttrr (http://s14.travian.com.tr/karte.php?d=584406&c=7f)

Mad Fighter
07-02-2010, 21:13
Dostlarıma yakışır :) Helal olsun BK !! :D 1 yıl boyunca emek harcamış saldırandan savunana herkesi kutluyorum,,

çınar62
07-02-2010, 21:23
POTT TM ADINA.
merhabalar tüm pott tm ve ott birliklerinin tüm oyuncularımıza verdikleri emek ve güzel yürekleri için teşekür ederim.hakeden kazanmış demeyi isterdim malesef olmadı .oynadık bitti nihayet ama bu kadar süre yanımızda olan tüm ott ve osm oyuncularına ve bu birliklerde olmayıpta destekleyen dostlara teşekür edrim.
minosetplus
özgür

ugur58
07-02-2010, 21:24
wowu hakkıyla kurduk.fakat en çok üzldüğüm elimizde ki büyük orduları kulanamamak oldu.baya ordu elde kaldı.gerçekden biraz erken kurduk wowu galibaa:cool::D:D:D

MoRe&MoRe
07-02-2010, 21:24
http://img211.imageshack.us/img211/4272/graziel.png
Öncelikle wow kuran rttttrr ye ve BKsisGDB ailesine ve wow döneminde güzel yıkımlar

yapan ve iyi bir rakip olan BGİ ye tebrikler..

Benden önce koymuşlar ama ben de koyayım dedim :) gRaZieL hesabında HİÇ TILSIM

KULLANMADAN bu kadar yapabildik, ortağım BATUHAN la benim bile beklemediğim bi

sayıydı aslında :D

Her ne kadar elimizde kalsa da bu orduda emeği gecen, başta SEM87(semih)

kardeşime, UYGAR TOPRAK başkana, PİRAZİZ e,

DODİ ye, beslememdeki en büyük katkıyı sağlayan TARU ya ve ismini

sayamadığım herkese teşekkürler...

tüm s14e bundan sonraki hayatında başarılar..

s8 de sinqle hunter(BATU) ve MoRe&MoRe hesaplarında görüşmek dileğiyle :D

ugur58
07-02-2010, 21:27
POTT TM ADINA.
merhabalar tüm pott tm ve ott birliklerinin tüm oyuncularımıza verdikleri emek ve güzel yürekleri için teşekür ederim.hakeden kazanmış demeyi isterdim malesef olmadı .oynadık bitti nihayet ama bu kadar süre yanımızda olan tüm ott ve osm oyuncularına ve bu birliklerde olmayıpta destekleyen dostlara teşekür edrim.
minosetplus
özgür

hakkıyla söke söke aldık!!! neye dayanarak haketmediğimizi ima ediyosun.sanırım bana şunu sölemek düşüyo ; KISKANANLAR ÇATLASINNNNN!!!!

sinqle hunter
07-02-2010, 21:37
http://img211.imageshack.us/img211/4272/graziel.png
Öncelikle wow kuran rttttrr ye ve BKsisGDB ailesine ve wow döneminde güzel yıkımlar

yapan ve iyi bir rakip olan BGİ ye tebrikler..

Benden önce koymuşlar ama ben de koyayım dedim :) gRaZieL hesabında HİÇ TILSIM

KULLANMADAN bu kadar yapabildik, ortağım BATUHAN la benim bile beklemediğim bi

sayıydı aslında :D

Her ne kadar elimizde kalsa da bu orduda emeği gecen, başta SEM87(semih)

kardeşime, UYGAR TOPRAK başkana, PİRAZİZ e,

DODİ ye, beslememdeki en büyük katkıyı sağlayan TARU ya ve ismini

sayamadığım herkese teşekkürler...

tüm s14e bundan sonraki hayatında başarılar..

s8 de sinqle hunter(BATU) ve MoRe&MoRe hesaplarında görüşmek dileğiyle :D

eyvallah kardeşim :) Çok istedim orduyu çakmak ama olmadı :)

mesertepe
07-02-2010, 21:38
POTT TM ADINA.
minosetplus
özgür

Wow tebrikleri sayfasında böyle bir mesaj görmek üzücü kuran herkes haketmiştir uykusuz gecelerin tahıl için çırpınışların emeği vardır. kazananı tebrik etmek bu kadar zormu

yusufk
07-02-2010, 21:42
ben en başında demiştim. wow işi şans işi...

xeki
07-02-2010, 21:50
ilgili kişi rtttrr arkadaşımızın profilindeki yazıyı degiştirebilir mi.

Velociraptor WAR
07-02-2010, 21:50
rttttrr (http://s14.travian.com.tr/karte.php?d=584406&c=7f) benim sayemde kurdu WOW u...en çok ben attım destek...:D

sinqle hunter
07-02-2010, 21:51
ilgili kişi rtttrr arkadaşımızın profilindeki yazıyı degiştirebilir mi.

ben girip değiştirdim de köylere uğraşamadım.

serdugan
07-02-2010, 21:54
hakkıyla söke söke aldık!!! neye dayanarak haketmediğimizi ima ediyosun.sanırım bana şunu sölemek düşüyo ; KISKANANLAR ÇATLASINNNNN!!!!
Bize düşmez ancak; WWdaki kışla, değirmenle ve deff rekoru ile kurulan bir WW oldugu icin arkadasımız bu sekilde soylemiş olabilir..

Karaağaç
07-02-2010, 21:55
ben en başında demiştim. wow işi şans işi...

Sözlerin,kelimelerin yetersiz kaldığı an...
Doğru demişsin,wow işi şans işi:)
Onca dil döktünten sonra bitti işte.Geçmiş olsun...
Ayrıca rttttrr arkadaşımızı ve tüm BKsisGDB ailesini tebrik ederim.
Hangi şerefsiz rttttrr wow köyüne girip köy isimlerini değiştirdiysede yazıklar olsun,allah bildiği gibi yapsın!!!

Şimdi ben açıklama bekliyorum!
Kime sorduysam ordu yetişecek.99 da yıkıcaz dedi...
Kime sorduysam yoldayız,vurucaz dedi...
Yetkililer bu rezaletin açıklamasını yapsın,emeklerin bir ihmal uğruna yok olmasını açıklasınlar bize!

Velociraptor WAR
07-02-2010, 22:01
Bu terbiyesizliği yapan Ahlaki manada "Kansız"dır..Şahsi meselelrini wow u kuran arkadaşımızın köyü üzerinden yapması hiç yakışık almamıştır..Gerçekten bu oyunun müptelallarına hakaretttir vede yeni başlayanlar için bir edepsizlik örneğidir..

zerti
07-02-2010, 22:13
wowu kuran arkadaşı ve birliğini tüm içtenliğimle kutlarım.

hytacs
07-02-2010, 22:20
Bu terbiyesizliği yapan Ahlaki manada "Kansız"dır..Şahsi meselelrini wow u kuran arkadaşımızın köyü üzerinden yapması hiç yakışık almamıştır..Gerçekten bu oyunun müptelallarına hakaretttir vede yeni başlayanlar için bir edepsizlik örneğidir..

Kimse kusura bakmasın iyi niyet gösterisi yapacaz diye millete hakaret ettirmenin bir anlamı yok... ww şifresi verilmez temsilci şifresi verilir bunu öğrensin şifre paylaşanlar.... Levent abiyede demiştim(fındıklahmacun) bu oyunu insanlar kişilkleriyle oynar diye...

YAVUZ_SELİM
07-02-2010, 22:20
Sözlerin,kelimelerin yetersiz kaldığı an...
Doğru demişsin,wow işi şans işi:)
Onca dil döktünten sonra bitti işte.Geçmiş olsun...
Ayrıca rttttrr arkadaşımızı ve tüm BKsisGDB ailesini tebrik ederim.
Hangi şerefsiz rttttrr wow köyüne girip köy isimlerini değiştirdiysede yazıklar olsun,allah bildiği gibi yapsın!!!

Şimdi ben açıklama bekliyorum!
Kime sorduysam ordu yetişecek.99 da yıkıcaz dedi...
Kime sorduysam yoldayız,vurucaz dedi...
Yetkililer bu rezaletin açıklamasını yapsın,emeklerin bir ihmal uğruna yok olmasını açıklasınlar bize!

abicim sizin elemanlar zamanlama hatası yaptı malesef...1 saat arkadan giriyolardı.seviye 100 dedi .1 saat sonra sizinkiler giriyodu.saldırı çıkarılmadı değil çıkarıldı tabiki ama zamanlaması yanlış çıkarıldı ...

ROCKINKRALI
07-02-2010, 22:23
Bir server daha iyisiyle kötüsüylü bitmiş bulunuyor içimizde biraz sevinç biraz da üzüntüyle s14'ten ayrılıyoruz.. WoW'u kuran rttttrr'yi buradan tebrik ediyorum..Ve BK'da oynadığım sürece boyunca her zaman eğlendim umarım herkeste benim kadar oyundan eğlenmiştir ve zevk alarak oynamıştır..

Herkese reel yaşamda başarılar..

xrockınkralıx

Karaağaç
07-02-2010, 22:25
abicim sizin elemanlar zamanlama hatası yaptı malesef...1 saat arkadan giriyolardı.seviye 100 dedi .1 saat sonra sizinkiler giriyodu.saldırı çıkarılmadı değil çıkarıldı tabiki ama zamanlaması yanlış çıkarıldı ...

Sizde iptal etseydiniz seviye 100 basımını:p:D
Neyse geçmiş olsun...
Hatayı yapanlar utansın.Seviye 99 da vurma sevdasını çıkaranlar utansın.O riski alanlar utansın.Hakkını helal etmeyeceklerini söyleyen arkadaşlar oldu malesef.Ben helal ettim gitti:)Afedersinizde çokta şeyimde yani...:)

Bu arada wow dönemi boyunca birini kırdıysam,üzdüysem affola:)
Hepsi strateji gereğidir

Teuma
07-02-2010, 22:27
Hadi gecmiş olsun herkese..Tebrikler kazanan birliğe..

ODİN07
07-02-2010, 22:39
ilk wowumuz oldugu için şifre paylasıldı
kusura bakmayın arkadaslar
amabi dahakıne daha ıyısını yaparız ınsallah
aylin01 gdb-8 mehmet

YAVUZ_SELİM
07-02-2010, 23:02
Sizde iptal etseydiniz seviye 100 basımını:p:D
Neyse geçmiş olsun...
Hatayı yapanlar utansın.Seviye 99 da vurma sevdasını çıkaranlar utansın.O riski alanlar utansın.Hakkını helal etmeyeceklerini söyleyen arkadaşlar oldu malesef.Ben helal ettim gitti:)Afedersinizde çokta şeyimde yani...:)

Bu arada wow dönemi boyunca birini kırdıysam,üzdüysem affola:)
Hepsi strateji gereğidir

benden yana senin şaahsına hakkım helaldir...sende helal et...tek amacımız vardı .eşit platformda mücadele etmekti...özellikle kimseyi kırmamaya özen gösterdik.strateji gereğide olsa kazanacaksa dostluk kazansın istedik.bgı nin oyun kuralları dışında bgı ye özel imtiyazlarının sona ermesi manasında ne gerekiyosa onu yaptık ...yaptıklarımızdan pişman değiliz...sizler gibi bizlerinde emeği vardı ortada....şahsıma yönelik terbiye sınırlarını aşanlara hakkım helal değildir...çamur at izi kalsın zihniyeti ile yorum yapanları kınıyorum...bütün serverda şahsiyetimizle kişiliğimizle damga vurmaya çalıştık her manada.. bgı nin emeklerini hiçe sayanlar kırk hesaba girip çıkanlar bgı nin tamamının emeklerinin demolize olmasına neden oldu .çıkan sonucuda bana fatura etmeye çalıştılar...halbuki biz istediğimiz kadar şikayet edelim ortada kapanmasını gerektirecek ortamlar olmazsa hiçbir bgı köyü kapanmazdı.ama bizim elimizde her manada ispatlı linkler ve çekilen video görüntüleri vardı.her müraacat etmemizde hesap incelendi temiz cevabı alıyorduk.buda bariz şekilde yanlı yönetimin olduğu kanaatinin oluşmasına neden oluyodu.en sonunda elimizdeki delilleri herhangi bir yerde yayınlar yanlı taraflı bir yönetim sergilendiğini insanlara anlatırız gibisinden mesajları gönderince taraflı yönetim sergileyenlerin bgı yi cezalandırmaktan başka seçenekleri kalmadı.çünkü ortada var olan bir yanlı yönetim vardı ve sonuç itibari ile insanların oyun yöneticilerinin yönetimine olan güvenlerinin sarsılması demek imaj zedelenmesine neden olacaktı.yönetim olarak bunu göze alamadılar ve çok çok önceden yapmaları gerekenleri bizlere uygulananları bgı yede uygulayarak yapmak zorunda kaldılar...tabi bu işleri yapan yavuz_selim bgı oyuncularının karşısında suçlu oldu diyosanız bizlerde taktiri bütün s 14 oyuncularının onayına burakıyoruz.gerçekte oyunu kazanmak kaybetmek önemli değil di bizler için .önemli olan tek şey eşit platformda mücadele etmekti...şartlar eşitlenince bgı çamura yattı...can tekcanüzünün son 2 3 günde forma yazdıkları çirkin kelimleri kınıyorum .ama bunu bütün bgı oyuncularına mal etmemek lazım...bgı oyuncuları içerisinde birçok dostumuz var...msn den telden saatlerce görüşürüz...ama malesef lider pozisyonunda olanların arkasından gelenleri temsil ettiklerini düşünürsek bgı ye karşı diğer oluşumlar tarafından antipatik bir hareketin başlamasına neden oldu can tekcanözü nün son 2 3 günde forma yazdıkları.ama biz ne olursa olsun can tekcanözü nü bir kenara diğer bgı oyuncularını diğer tarafa koyarak değerlendiriyoruz...bütün bgı oyuncularını tebrik ediyorum...gösterdikleri çabalar bizler gibi taktire şayandı...emeklerine sağlık diyorum.birçok bgı oyuncusu benim hesabıma mesaj atarak tebrik etti bizleri...bende burdan kendilerini ve bütün bgı oyuncularını tebrik ediyorum....selamlar.

ODİN07
07-02-2010, 23:15
yazmayacaktım ama yeter
eyyy bgı yöneticileri
o wow köyüne girene söleyin adam gibi dursun
kovalatmasın annesını bacısını
şerefli oynasın
durdurmassanız en büyük ayıp sizindir

emre_wade
07-02-2010, 23:15
arkadaslar wow köylerındeki terbısızlıgı yapan arakdas kımse cıksın. ya da şifre değiştirilsin tem şifresi verılsın ne bılıyım vardır bı yolu yöntemi.

turansevim
07-02-2010, 23:18
yazmayacaktım ama yeter
eyyy bgı yöneticileri
o wow köyüne girene söleyin adam gibi dursun
kovalatmasın annesını bacısını
şerefli oynasın
durdurmassanız en büyük ayıp sizindir

paşam birileri misilleme de yapabilir,
bu kadarını yönetimden beklememek gerekiyor yani,
şu anda istediğiniz şey samanlıktaki iğnenin ortaya çıkması,

turansevim
07-02-2010, 23:19
arkadaslar wow köylerındeki terbısızlıgı yapan arakdas kımse cıksın. ya da şifre değiştirilsin tem şifresi verılsın ne bılıyım vardır bı yolu yöntemi.

ben köyümü silmeye alayım dedim alamadım,

herhangi bi değişiklikte oyun bitmiştir yazısı çıkıyor,
tecrübesizlikten paylaşılmış bi şifredir, hepimiz çekicez ceremesini mecburen.

ego<
07-02-2010, 23:20
bir server daha acısıyla tatlısıyla sona erdi
buradan içinde bulunduğum BK birliğindeki arkadaşlarıma
ak gün-kara gün dostu oldukları için teşekkürlerimi iletiyor

rttttr'yi can-ı gönülden kutluyorum..

hepiniz esen kalınız

s14 DeJa Vu

emre_wade
07-02-2010, 23:23
ben köyümü silmeye alayım dedim alamadım,

herhangi bi değişiklikte oyun bitmiştir yazısı çıkıyor,
tecrübesizlikten paylaşılmış bi şifredir, hepimiz çekicez ceremesini mecburen.
neyse abi o yazıları yazan kımse karakterını bellı edıyor. bunun bgı ıle falan alakası yok bgı lı arkadasları zan altında bırakıyor. terbıyesız herif.

turansevim
07-02-2010, 23:26
neyse abi o yazıları yazan kımse karakterını bellı edıyor. bunun bgı ıle falan alakası yok bgı lı arkadasları zan altında bırakıyor. terbıyesız herif.

ya belki de BGI dendir kim nerden bilebilir ki ?
misilleme 2 yönlü olur,
yapacak bişey yok .S

Velociraptor WAR
07-02-2010, 23:28
Bir kişinin yaptığı bu denszilik bütün BGI camiasına mal edilemez arkadaşlar..Her sepette çürük 1-2 elma çıkabilme ihtimalini gözardı etmeyelimm...Bütün server SİS,BK,OTT,BGI,GDB(KİNG) vb. birliklerin mücadelesi sonucu bir kişi finişi görebilmiştir...O arkadaşda benim birliğimden olduğu için ayrıca mesudum ve de bahtiyarım...

SİZ BİZİM İÇİN NE DÜŞÜNOYARSINIZ ALLAH SİZE İKİ KATINI VERSİN..DİYORUZ ŞAMPİYON EKİP gdb--8 OLARAK...

ODİN07
07-02-2010, 23:34
vay be böyleleri kesın bi ana dogurmamısdır bence severdekı arkadaslarım
bu yapay döllenmeden bence
delirtti msn ıster ya
vercem az sonra bakalım ne halt edecek

Garavel
07-02-2010, 23:38
nihayet sonunu gorduk:) başta gdb-8 ailesi ve rttr olmak uzere butun gdb yi ve tabiki dürüst ortağımız bk-sis birliklerini tebrik ederim..

ODİN07
07-02-2010, 23:38
http://s14.travian.com.tr/dorf2.php?newdid=326694
herkez baksın o zaman nasılsa sevıyesızler bakarsa adamgibi adamlarda baksın demi ama
gdb-8 aylin01

ego<
07-02-2010, 23:39
vay be böyleleri kesın bi ana dogurmamısdır bence severdekı arkadaslarım
bu yapay döllenmeden bence
delirtti msn ıster ya
vercem az sonra bakalım ne halt edecek

sükûnetinizi koruyun, onlara cevap vermeyin..
kendileri yazar, kendileri işitirler
bu ilk olan bir şey değil maalesef her serverde dünya harikası kurulduğunda böyledir..

YAVUZ_SELİM
07-02-2010, 23:42
ya belki de BGI dendir kim nerden bilebilir ki ?
misilleme 2 yönlü olur,
yapacak bişey yok .S

arkadaşlar o terbiyesizliği yapan insan müsvetlesi hangi oluşumdan olursa olsun sonuç itibari ile hiçbir oluşum bu vatandaşın yaptığını tasvip etmez .dolayısı ile bu manada bgı yi zan altında burakmayın...o terbiyesizliği yapan vatandaş kendi kalitesini ortaya koymakta.travian yönetimi gerekli tedbiri alacaktır .bildirimde bulunuldu....selamlar.

ASABİ
07-02-2010, 23:45
arkadaşlar ne kadar kaptırmışınız kendinizi o hesaplara bayanlarda bakıyor o küfürleri yazan kişi hiçmi düşünmüyor azda olsa bir terbiyesi yokmu bukadar küçük davranıyor yazan aklını başına al bu bir oyun düşmansın savaşır saldırır yıkar yıkılırsın oyunun amacı budur faza kaptırdın kendini git elini yüzünü yıka bida böle yaramazıklar yapma

namık abi seni baya kestim ama naparsın birliğime uyarım bilirsin olay şahsi değildi s14 mehmet_han:))

arda&tuna
07-02-2010, 23:46
Gün WoW' u kuranların günüdür...

Kimsenin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin, arkdaşlarınızla sevdiklerinizle wow'un keyfini çıkarın

ASABİ
07-02-2010, 23:50
Gün WoW' u kuranların günüdür...

Kimsenin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin, arkdaşlarınızla sevdiklerinizle wow'un keyfini çıkarın

buna katııyorum:)

yusufk
08-02-2010, 00:09
eee elde kalan baska ordu yokmu?

YAVUZ_SELİM
08-02-2010, 00:18
eee elde kalan baska ordu yokmu?

bende var yusuf ...ama yazmayacam....şimdi 10 gün önce ordusunu çaktıran birisi buraya benzer ordu sayısını yazarsa ayıp olur....<:::(((()))))))))

Turuncufd
08-02-2010, 00:25
[sıze=3]sizde iptal etseydiniz seviye 100 basımını:p:d[/sıze]
[sıze=3]neyse geçmiş olsun...[/sıze]
[sıze=3]hatayı yapanlar utansın.seviye 99 da vurma sevdasını çıkaranlar utansın.o riski alanlar utansın.hakkını helal etmeyeceklerini söyleyen arkadaşlar oldu malesef.ben helal ettim gitti:)afedersinizde çokta şeyimde yani...:)[/sıze]

[sıze=3]bu arada wow dönemi boyunca birini kırdıysam,üzdüysem affola:)[/sıze]
[sıze=3]hepsi strateji gereğidir[/sıze]

:))
ben demiştim 100de vuracaksınız diye inanmadın

cArsi Ankara
08-02-2010, 00:31
Bu oyunu 7 sinden 70 ine kadar bay ve bayan oynamaktadır. ilköğretime giden kardeşlerimizden tutunda emekli olupta travianda vakit gecirmek isteyen amcalarımız teyzelerimizde bulunmaktadır.

Karşımızdaki bireyin yaşını bilmeden cinsiyetini öğrenmeden hiçbir şekilde kardes, birader, kanka gibi sözler söylemektense ya profile bakalım yada profilde yazmıyorsa karsımızda kiminle muattap oluyoruz onu öğrenmeye çalışalım.

Serverler açıldığı zaman her üye aynı şartlarda oyuna başlamaktadır. stratejiye göre kimi üye kendisini daha erken sürede geliştirir kimi üye ise geliştiremez. kendisini geliştiremeyen üye saldırı aldığı üyeye kişisel olarak hiçbir şekilde argo, küfür vs. edemez.

Mesajlara elimizden geldiği kadar cevaplamaya çalışsakta bazı mesajları acınca bu oyunu sadece insanların oynadığından şüphe duymaya başladım. küfür eden arkadaşlar ve edecek arkadaşlara tek bir kalemde yanıt vermek istiyorum.

Hepimizin bir ailesi var. annemiz babamız kardeşlerimiz vs. ( vefat edenlere allah rahmet eylesin ) bulunmaktadır. küfür eden arkadaşlar sizlerin yukarda sölediğim gibi anneniz babanız yada bir sülaleniz yokmu? Varsa, sizlerin bu yakınlarınızdan herhangi bir sekilde birinin kılına zarar gelmesini yada küfüre mağruz kalmasını istermisiniz? istemezsiniz değilmi? peki biz istermiyiz sizce? kanı bozuk aşşağılık biri gibimi geldik size? yada sizin yaptığınız gibi aynı şekilde sizlere cevapmı verelim? bunumu istersiniz? ama bizler sizin gibi bu kadar aciz olamayız. küfüre cevap verince, multihunter a bizi şikayet edeceksiniz diye korkumuzdanmı size küfür etmiyoruz dersiniz? hayır !!

BİZ; AİLE BÜYÜKLERİMİZE, BİZİ BU GÜNLERE GETİRMEK İÇİN ÇABA SARFEDEN VE BUNUN İÇİN HİÇBİR FEDAKARLIKTAN KAÇMAYAN KİŞİLERE HİÇBİR ŞEKİLDE SAYGIMIZDAN ÖDÜN VERMEYİZ..

Sizlerde bunu yapınki, gelen mesajlarda bu oyunda ne öğrendiysek sizlerle paylaşalım yardımcı olmaya çalışalım. yada tanışalım aynı illerde isek görüşelim, acımızı mutluluğumuzu paylaşalım. DOST kazanalım ama bu oyunda düşman olalım. İşte o zaman bunun sadece bir oyundan varolduğu hepimiz anlarız yedimizden yetmişimize kadar..."

GDB-8
DUNWOLF

YAVUZ_SELİM
08-02-2010, 00:45
Bu oyunu 7 sinden 70 ine kadar bay ve bayan oynamaktadır. ilköğretime giden kardeşlerimizden tutunda emekli olupta travianda vakit gecirmek isteyen amcalarımız teyzelerimizde bulunmaktadır.

Karşımızdaki bireyin yaşını bilmeden cinsiyetini öğrenmeden hiçbir şekilde kardes, birader, kanka gibi sözler söylemektense ya profile bakalım yada profilde yazmıyorsa karsımızda kiminle muattap oluyoruz onu öğrenmeye çalışalım.

Serverler açıldığı zaman her üye aynı şartlarda oyuna başlamaktadır. stratejiye göre kimi üye kendisini daha erken sürede geliştirir kimi üye ise geliştiremez. kendisini geliştiremeyen üye saldırı aldığı üyeye kişisel olarak hiçbir şekilde argo, küfür vs. edemez.

Mesajlara elimizden geldiği kadar cevaplamaya çalışsakta bazı mesajları acınca bu oyunu sadece insanların oynadığından şüphe duymaya başladım. küfür eden arkadaşlar ve edecek arkadaşlara tek bir kalemde yanıt vermek istiyorum.

Hepimizin bir ailesi var. annemiz babamız kardeşlerimiz vs. ( vefat edenlere allah rahmet eylesin ) bulunmaktadır. küfür eden arkadaşlar sizlerin yukarda sölediğim gibi anneniz babanız yada bir sülaleniz yokmu? Varsa, sizlerin bu yakınlarınızdan herhangi bir sekilde birinin kılına zarar gelmesini yada küfüre mağruz kalmasını istermisiniz? istemezsiniz değilmi? peki biz istermiyiz sizce? kanı bozuk aşşağılık biri gibimi geldik size? yada sizin yaptığınız gibi aynı şekilde sizlere cevapmı verelim? bunumu istersiniz? ama bizler sizin gibi bu kadar aciz olamayız. küfüre cevap verince, multihunter a bizi şikayet edeceksiniz diye korkumuzdanmı size küfür etmiyoruz dersiniz? hayır !!

BİZ; AİLE BÜYÜKLERİMİZE, BİZİ BU GÜNLERE GETİRMEK İÇİN ÇABA SARFEDEN VE BUNUN İÇİN HİÇBİR FEDAKARLIKTAN KAÇMAYAN KİŞİLERE HİÇBİR ŞEKİLDE SAYGIMIZDAN ÖDÜN VERMEYİZ..

Sizlerde bunu yapınki, gelen mesajlarda bu oyunda ne öğrendiysek sizlerle paylaşalım yardımcı olmaya çalışalım. yada tanışalım aynı illerde isek görüşelim, acımızı mutluluğumuzu paylaşalım. DOST kazanalım ama bu oyunda düşman olalım. İşte o zaman bunun sadece bir oyundan varolduğu hepimiz anlarız yedimizden yetmişimize kadar..."

GDB-8
DUNWOLF

aynen her kelimesine katılıyorum...

The_Torch
08-02-2010, 00:49
http://img43.imageshack.us/img43/2113/screenhunter01feb080045.jpg

zaten bir işe yaramazdı elimizde kaldı hepden işe yaramadı:)

Mtrx-Green
08-02-2010, 01:28
tebrikler yusuf başka bir başarın olamazdı zaten bu hayatta .
ne reelde nede bu oyunda sadece yazışmalarınla bişi olabilirdin ..
başka türlü asla kazanma şansın yoktu sen sanki kendi elinle girmiyormuydun köylere
komiksin çok komik

Bende seni tebrik ederim gösterdiğin performanstan dolayı..

Herkes bir şeyleriyle başarılı olur..Ben yazışmalarımla başarılı olmuşumdur sende başka şeylerinle olmuşsundur başkasıda başka şeyleriyle..

Herkesin "neyi"yle başarılı olduğu s14 ün malumudur.

Sadece kimsenin şaibe altında kalmaması adına o açıklamayı düştüm ve kesinlikle bir polemiğe girmeyeceğim bu konuda.

Bu yazıma tadımızı kaçıracak bir üslupla cevap vermezsen sevinirim.

Saygılar.

atraxion2
08-02-2010, 02:02
Bu şekilde başka bir wow göremeyiz heralde. 10 seviye kışlası ve değirmeni olan:) amacım çamur atmak değildir yanlış anlaşılmasın.

Burdan bütün BGI üyelerini tek tek selamlıyorum tek başına gerçekten bir imparatorluk bizimkisi..

Uzun dönemdir BGI-10 birliğinin başkanlığını yaptım. küçük bi birlik olmamıza rağmen gerçekten kaydadeğer başarılarımızın olması çok güzel.

emre adem filiz ve tüm bgı başkanları ile saatlerce msn görüşmeleri planlar saldırılar düzenlediğimiz oldu:) muhabetler espriler havalarda uçuştu gerek asker, gerek tahıl gerek paparazi muhabetleri :) bidaha gelmez böyle bi birlik.. Anlatacak bi sürü anımız. sivilde görüştüğüm kankalarımız oldu.
rrrt ye gelince :) hani 100 ü basmamıştın gemlikli? zaten 20 dk uzağımdasın seni bulacaaağm olum. seni bulacaağm :D BK ya kurdurtmadık sana her seviyesi helal olsun gemlikli tebrikler.

Herkese hayatında başarılar dilerim :)
kahretsin. ayrılıklarıda hiç sevmem

Mtrx-Green
08-02-2010, 02:08
Ve veda zamanı,

Surlarının dibinde alın terini,göz kapaklarında uykusuzlukları ve ruhunda nice yorgunlukları biriktirerek Dünya Harikasının görkemli binasını 100. seviyeye ulaştırmayı başaran rtrrr arkadaşımı ve ekibini canı gönülden kutluyorum.

BK-SİS-GDB ailesininin tüm emektar oyuncularını;

Gerçek dost ve yoldaşım uygar toprağa,

Kardeşim ve diplomasi dehası ibrahim emlağa,

Cesur komutan pirazize,

Strateji uzmanı razora,taruya.

Ve onların nezdinde şimdi burada sayamayacağım tüm GDB ailesini bizlerle dostluklarını düsrütçe paylaştıklar,her verdikleri sözde sonuna kadar durdukları,sevincimize ve tasamıza ortak olduklar için teşekkür ediyorum.

Bölgemizin seçilmiş iyi savaşçılarını yani SİS KARDEŞLİĞİNE

arkadaşım ve mert insan hakan52'ye

saygı ve sevgide örnek alınacak önderleri kankalar'a

sonuna kadar delikanlı ve adam gibi adam kuucu başkanları kumşeytanına

özü sözü bir kardeşim melsiye

fedakar arkadaşım ismaile

gerçek bir oyuncu ve yiğit insan DNR'ye

Her ne kadar zaman zaman bana çok kızmış olsada travianın en profesyonel oyuncularından biri olan cobalt'a

ve diğer yöneticileriyle birlikte TÜM SİS AİLESİNE

bizimle bu oyunu paylaştıkları her şartta ve koşulda ortak hareket ettikleri ve bundan hiç bir şey karşılığında vazgeçmedikleri için,dostlukları ve kardeşlikleri için tşk ediyorum...

VE BK'LI KARDEŞLERİM..

Hangi birini saysam..O kadar çokki..omuzuma yaslanan omuzlar ve yürekten sonuna kadar her zaman yanımda olan kardeşlerim o kadar çokki..Bunca zamana kadar bana güç veren tüm Birleşmiş Köyler emektarlarını canı gönülden kutluyorum...

Ve ben burada hiç birinin adını saymayacağım...Hiç birini diğerinden ayırmayacağım..

Hepsine ayrı ayrı tekrar teşekkür ediyorum...

Sizlerle oynamak büyük bir keyifti..

BK sizsiniz bizlerse sadece gölgesiyiz..Bizler sizin kahramanlıklarınızın ve fedakarlıklarınızın bir yansıması olduk sadece..Ve bk tek tek tüm BK'lı kardeşlerimin omuzunda yükselerek buraya geldi ve her birinizin tek tek emekleri toplamında zaferler kazandı...

Her kimin bende hakkı kaldıysa öteki tarafta yakama yapışsın..

Her kimde hakkım kaldıysa helali hoş olsun..

Bu arada ben şahsım adına uzun bir süre travian oynamayı düşünmediğimi bana başka yerde oynayacak mısın diye soran arkadaşlara burdan belirtmek isterim.

arda&tuna
08-02-2010, 02:25
Ve veda zamanı,

Surlarının dibinde alın terini,göz kapaklarında uykusuzlukları ve ruhunda nice yorgunlukları biriktirerek Dünya Harikasının görkemli binasını 100. seviyeye ulaştırmayı başaran rtrrr arkadaşımı ve ekibini canı gönülden kutluyorum.

Cesur komutan pirazize,

Ve onların nezdinde şimdi burada sayamayacağım tüm GDB ailesini bizlerle dostluklarını düsrütçe paylaştıklar,her verdikleri sözde sonuna kadar durdukları,sevincimize ve tasamıza ortak olduklar için teşekkür ediyorum.

Her ne kadar zaman zaman bana çok kızmış olsada travianın en profesyonel oyuncularından biri olan cobalt'a

bizimle bu oyunu paylaştıkları her şartta ve koşulda ortak hareket ettikleri ve bundan hiç bir şey karşılığında vazgeçmedikleri için,dostlukları ve kardeşlikleri için tşk ediyorum...

VE BK'LI KARDEŞLERİM..

Hangi birini saysam..O kadar çokki..omuzuma yaslanan omuzlar ve yürekten sonuna kadar her zaman yanımda olan kardeşlerim o kadar çokki..Bunca zamana kadar bana güç veren tüm Birleşmiş Köyler emektarlarını canı gönülden kutluyorum...

Ve ben burada hiç birinin adını saymayacağım...Hiç birini diğerinden ayırmayacağım..

BK sizsiniz bizlerse sadece gölgesiyiz..Bizler sizin kahramanlıklarının ve fedakarlıklarının bir yansıması olduk sadece..Ve bk tek tek tüm BK'lı kardeşlerimin omuzunda yükselerek buraya geldi ve her birinizin tek tek emekleri toplamında zaferler kazandı...

Bu arada ben şahsım adına uzun bir süre travian oynamayı düşünmediğimi bana başka yerde oynayuacak mısın diye soran arkadaşlara burdan belirtmek isterim.

Seninle beraber oyanamakta çok güzel ve keyifliydi...Gerçek yaşamında herşey gönlünce olsun.

Mtrx-Green
08-02-2010, 02:32
Seninle beraber oyanamakta çok güzel ve keyifliydi...Gerçek yaşamında herşey gönlünce olsun.

sırdaşım.iyiki vardın.tşk ediyorum..

erkuto
08-02-2010, 02:54
rtrrr arkadaşımızı tebrik ederim.orduyu salacak yer yoktu elde kaldı:)

http://s14.travian.com.tr/dorf1.php?newdid=148477

cArsi Ankara
08-02-2010, 03:07
rtrrr arkadaşımızı tebrik ederim.orduyu salacak yer yoktu elde kaldı:)

http://s14.travian.com.tr/dorf1.php?newdid=148477

sen link i böyle verince göremiyoruz kardeşim

yusufk
08-02-2010, 03:10
Tarafsız bir gözlemci olarak (: yani hesabımı bir aydan fazla bir süre önce devretmiştim. rttttrr (ne demek oldugunu hala bilmiyorum ya) kardeşimizi tebrik ediyorum ama wöw köyünün içine kışla (o kışladan savunmada basmıştır) ve değirmen kuracak ve tüm dış inşaatları bitirecek kadar rahat -600.000 tahılla wow kurmakda herkese nasip olmaz. Boşuna demedik wow işi şans işi diye...

http://img407.imageshack.us/img407/826/rttttrrwow.png
wow köyünden savunma basanı ben daha önce hiç görmemiştim (: enteresan bir taktik...

http://img294.imageshack.us/img294/1873/rttttrrasker.png
Bari kışlayı biraz daha yükseltseydin :)
http://img36.imageshack.us/img36/6669/rtttrrwowdefans.png

erkuto
08-02-2010, 03:33
sen link i böyle verince göremiyoruz kardeşim

KING (http://s14.travian.com.tr/dorf1.php?newdid=148477)80k kılıçlı,21k heduan,4,25k koçbaşı,9700 mancınık.

s14-Terapi
08-02-2010, 08:36
rttttrr arkaşımı ve kurulmasında emeği geçen bütün arkadaşları tebrik ediyorum...

sağlıcakla kalın arkadaşlar...

timsah
08-02-2010, 08:38
tebrik ederim arkadaşlar. zevkli bi serverdı ben kendi adma çok zevk alarak oynadım. herkese başarılar....

Sedat YILDIRIM
08-02-2010, 08:38
Wow Seviyesi 100.Seviye ye getirmeyi başarabilen oyuncu ; rttttrr ' yi ve birliği BKsisGDB - BK-SİS-GDB-© Birliğini Tebrik Ediyorum.
Ve Wow seviyesinin 100 olmasına katkıda bulunan tüm oyuncuları kutlarım.

Kişisel olarak yorumum , Server14 hakkında ..

Gördüğüm en kaliteli , en istekli ve en olgun oyuncuların bulundugu serverdir.Başka hiç bir server de bu niteliklerde bu kadar oyuncunun biraraya gelebileceğini sanmıyorum.

Hayal kırıklıgı yaratan rakipler olmasaydı bu server daha kaliteli bir server olabilirdi.

BK Sayesinde Serverde savaşlarında olabileceğini hatırlayan BGI birliklerinin 3-5 büyük ordu sahibi olması Serverin Kalite katsayısını 0 ile 1 arasına çekmiştir.

Sebepsiz köyler kilitlendiği öne sürüldü de , sebepsiz wow kilitlendiğini de Bgi den duyduk.

Altı üstü 3-5 büyük ordu çıkaran BGI nin kalkıp beceriksizliklerini MH ye yada Admine bağlamalarını hayretle karşılıyorum.

05.01.2009 Saat 07:00 da başlayan serverin tam 13 ay sonra sonlanmış bulunmakta.Serverin kısa süreceği ön görülüyordu zaten BGI nin nasıl içi boş birlik oldugu anlaşılınca da bu kesinleşti.O kadar kesinleşti ki bgi de bunun farkında olaraktan , başarısızlıklarına kılıf aramaya koyuldular..

Sonuçta BKsisGDB İttifağı Wow seviyesini 100 yapmayı başarmış , ipi göğüslemişler.Bu saatten sonra tebrik etmek düşer ancak bizlere.

T_T
08-02-2010, 09:30
Tarafsız bir gözlemci olarak (: yani hesabımı bir aydan fazla bir süre önce devretmiştim. rttttrr (ne demek oldugunu hala bilmiyorum ya) kardeşimizi tebrik ediyorum ama wöw köyünün içine kışla (o kışladan savunmada basmıştır) ve değirmen kuracak ve tüm dış inşaatları bitirecek kadar rahat -600.000 tahılla wow kurmakda herkese nasip olmaz. Boşuna demedik wow işi şans işi diye...

http://img407.imageshack.us/img407/826/rttttrrwow.png
wow köyünden savunma basanı ben daha önce hiç görmemiştim (: enteresan bir taktik...

http://img294.imageshack.us/img294/1873/rttttrrasker.png
Bari kışlayı biraz daha yükseltseydin :)
http://img36.imageshack.us/img36/6669/rtttrrwowdefans.png

çok uzağa gitme s5 i hatırla sadece şansa bakıyoru bu iş:)

turansevim
08-02-2010, 09:54
ben girdim baktım da wowa
raporlar silinmeden önce :)
adam gibi saldırı yok wowa :)
ayrıca içerdeki savunma ver kışla degirmen olayı,

gerçekten el bebek gül bebek bakılmış wowa.

yani bu görüntü
gerçekten cok az bi kişinin emeği oldugunu gösteriyor :)
bu wowun kurumuna yardım edenler gerçekten alın terlerinin hakkıyla almışlar belli ki.

fındıklahmacun
08-02-2010, 09:56
kazananı tebrik ettik ama kazanandan bize şöyle bi cevap geldi..

rttttrr
Konusuz
dün22:19:18

sizi kandırdık wowu kuramadınız:))
siz kuracak olsaydınız size yine saldırırdık
Usta o köyden bana gelen msj ları okusan çığlık atarsın valla :)biri sazı eline almış hertürlü çalıyor işte naaparsın cehalete ver gitsin

fındıklahmacun
08-02-2010, 10:10
kazananı tebrik ettik ama kazanandan bize şöyle bi cevap geldi..

rttttrr
Konusuz
dün22:19:18

sizi kandırdık wowu kuramadınız:))
siz kuracak olsaydınız size yine saldırırdık
Usta o köyden bana gelen msj ları okusan çığlık atarsın valla :)biri sazı eline almış hertürlü çalıyor işte naaparsın cehalete ver gitsin

ademoren00123
08-02-2010, 10:36

haklısın dostum..serverın bittiğini asıl şimdi sevindim..

hakan_52
08-02-2010, 10:52
MERHABA SAYGIDEGER S14 OYUNCULARI

Öncelikle travian topraklarına sonsuz barışı getiren rtttrr arkadaşımı onu destekleyen diger arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.

Oyunun son bölümlerindede olsa birleşerek yoluna bizimle devam eden BK birliklerine teşekkür ediyorum.server in bu kadar zevkli geçmesine neden olan o bitmek tükenmek bilmeyen savaşlarından dolayıda tebrik ediyorum.herhalde bu kadar savaş yapıp da onca asker kesimine ragmen hala ellerinde kullanmadıkları çok ciddi ordular olan bi başka oluşum pek nadirdir travian topraklarında.

ErSeLe hanımı da S14 ün hemen hemen her evresinde sıralamadan düşmeyerek serverin wow dönemindede pek az birlige nasip olabilecek o devasa savunmayı toplayabildigi için tebrik ediyorum.Bu devasa savunmayı oluşturan BGI birligi üyelerinede verdikleri emeklerden dolayı tebrik ediyorum.angora yıda o süper altın ordusundan dolayı kutluyorum.

Herkezin kendi bakış açısında EN leri vardır ya.işte benim için EN ler.Siz benim için bu server in güzel birligisiniz saygıdeger SEÇİLMİŞ İYİ SAVAŞCILAR.Stratejisi BAŞ BAŞA BAGLI,BAŞ ALLAHA BAGLI OLAN birligimizde, bizleri hiç sorgulamayarak verdigimiz hedeflere neden,niye,niçin,diye sormadan, söyledigimiz hiç bir şeyi kulak ardı etmeden, adamsende demeden uyguladıgız için teşekkür ediyorum.elimizde kalan ordularımızı ne zorluklarla bastıgınızı biliyorum.ama bazen durumun bu şekilde olması gerekiyor.Ben şahsım adına bu serveri sizlerle tamamladıgım için gurur duyuyorum.hepiniz hakkınızı helal ediniz.benden yana helal olsun.hepiniz allaha emanet olunuz.

yaşasın SEÇİLMİŞ İYİ SAVAŞCILARIN kardeşligi.

yusufk
08-02-2010, 11:01
su elde kalan orduları ben çok merak ettim?

kasatura
08-02-2010, 11:29
0348 35931 0 0 14192 2086 8968 0

sedoist
08-02-2010, 11:33
wowu kuran rttttrr yi canı gönülden tebrik ederim, kim kurmuşsa haketmiştir wowu, çünkü herkes emek veriyor bu oyuna...

alicangs
08-02-2010, 11:40
hakan52 yi gönülden tebrik edıyorum kumşeytanınada selam ve saygılarımı iletirim

yesilce
08-02-2010, 12:26
Pardon muhabbetinizi bölmek gibi olmasın ama, wow nasıl kuruluyo ? :D
Ayrıca kuranada helal olsun

YAVUZ_SELİM
08-02-2010, 12:33
BKsisGDB BLOK OLARAK WOWU KAZANAN EKİP OLARAK TRAVİAN TARİNDEKİ YERİNİ ALTIN ÇERÇEVEYLE ALDI.

RAKİPLERİMİZİN BEKLENTİSİ BGI WOWU PERT OLUNCA SİZ BİRBİRİNİZE GİRECEKSİNİZ TEÖRİSİ GERÇEKLEŞMEDİ...

BK BİRLİKLERİNDE 10 GDB BİRLİKLERİNDE 5 SİS BİRLİKLERİNDE 4 WOW VURUŞU YAPACAK ORDU KULLANILMADAN ELİMİZDE KALDI...

ORTA ŞİDDETLİ ORDULARIDA BU SAYIYA DAHİL EDERSEK BU SAYI 30 U GEÇER....

BU ŞU MANAYA GELMEKTEDİR.BK SİS VE GDB Yİ AYRI BİRLİK OLARAK GÖRENLER BU 3 OLUŞUMUN TEK BİRLİK OLDUĞUNA ŞAHİT OLDU.

BİZ HEP ŞUNU SÖLEMİŞTİK .BU BLOK İÇERİSİNDE SEVİYE 100 Ü KİM BİTİRİRSE BU BAŞARI BU OLUŞUMUN TAMAMININ BAŞARISIDIR.WOWU BU OLUŞUMUN TAMAMI KURMUŞTUR...

DEDİĞİMİZ GİBİ DE OLDU ...WOWU BKsisGDB OLARAK BİZ KURDUK....

İSİM KULLANARAK BU OLUŞUMUN DEĞERLİ ÜYELERİNİ TEK TEK SIRALAYACAK OLURSAK SAYFALAR DOLUSU YER İŞGAL EDERİZ.BUNUN İÇİN İSİM KULLANMADAN ,,,,

GDB SİS BİRLİĞİNİN DEĞERLİ YÖNETİCİLERİ VE OYUNCULARINA SONSUZ ŞÜKRAN SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNARIM...SİZLERLE OLMAK SİZLERLE OYNAMAK İNANILMAZ ZEVKLİYDİ...

VE BK OYUNCULARI....

SÖYLEYECEK SÖZ BULAMIYORUM.
ASIL BK SİZLERDİNİZ.
ASIL ÖNDE YÜRÜYENLERDİNİZ.
ASIL SERVERIN ŞEKLİNİ ÇİZENLERDİNİZ .
BİZLER Mİ ....???
BİZLER SİZİN ARKANIZDAN GELENLERDİK .
AMA SİZLER BUNUN FARKINDA DEĞİLDİNİZ...
HAKLARINIZ ÇOK GEÇTİ BİZLERE HELAL EDİN ...
BİZLERİN HAKKI GEÇTİYSEDE SONUNA KADAR HELAL OLSUN...
SAĞOLUN .
VAROLUN...
ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN...
SİZLERLE AYNI YOLDA YÜRÜMEK İNANILMAZ ZEVKLİYDİ.
YOLUMUZUN IŞŞIĞI BİZLERE YÖN VERENLER SİZLERDİNİZ.
SİZLERİN DİRENCİYDİ.

BGI BİRLİĞİNİN DEĞERLİ ÜYELERİ...

OYUN MANTELİTESİ İÇERİSİNDE RAKİP OLABİLİRİZ AMA BÜTÜN BGI OYUNCULARI ASLEN DOSTUMUZDUR.
BİZLER ÖYLE GÖRDÜK SİZLERİ.BİLİYORUZ Kİ SİZLERDE BİZLERİ ÖYLE GÖRDÜNÜZ...
SİZLERDE SAĞOLUN VAR OLUN.
İYİKİ SİZİN GİBİ MERT DÜŞMANLARLA ÇARPIŞTIK.
İYİKİ SİZLER GİBİ OYUNCULAR İLE AYNI HAVAYI TENEFÜS ETTİK..

VE SON OLARAK ...

BİR OYUN BİTTİ ..SAVAŞ OYUNUNDA KAZANILAN DOSTLUKLAR , HEPİMİZİN KAZANCI OLDU...

HEPİNİZ ALLAH A EMANETSİNİZ....

SELAMLAR ...

YAVUZ_SELİM

s14-Terapi
08-02-2010, 16:41
Arkadaşlar tartışılıcak bişi kalmadıki hala ne için birbirinizin kalbini kırıyorsunuz anlamadım yani...Yapmanız gereken arkadaşımızı tebrik etmektir gerisi boştur zaten...

Ben şahsım adına hiç kızgın değilim biz neden kuramadık diye üzgünde değilim tebriğimi yaptım geçtim sizinde yapmanız gereken budur ve elinde ordusu kalan arkadaşlara inanın çok üzüldüğümü söylemek isterim 13 ay boyunca o orduyu basmak korumak ve beslemenin ne demek olduğunu ben çok iyi bilirim keşke kullanabilselerdi ama kısmet değilmiş yapılacak bişey yok...

rttttrr arkadaşımızı tekrar tebrik ediyorum kendinize iyi bakın bir oyun için sıkıntı stres yapmayın bundan birkaç ay sonra herşeyi unutacaksınız gereksiz yere birbirinizin kalbini kırmayın bu bir oyun illaki biri kaybedecekki diğeri kazansın arkadaşlar...

Terapi-FATİH

ToSMiK
08-02-2010, 16:45
OSM.İMP BİRLİĞİ OLARAK rttttrr ARKADAŞIMIZI VE ONUN NEZHİNDE TÜM BKSİZGDB BİRLİK OLŞUMLARINI KURDUKLARI WOWDAN DOLAYI KUTLARIZ..

OSM.WOW BİRLİĞİ BAŞKANI

BAYRAM...

arda&tuna
08-02-2010, 16:49
Bu nasıl bir terbiyesizliktir, biraz olgun olun arkadaşlar bir oyunun değerlendirmesinde bile bu derece hakaretler oluyorsa, yarın bir gün reel hayatta karşınıza çıkacak sorunlarda nasıl bir tutum sergiliyeceksiniz...

Yazık çok yazık,

Not: Server bitiminden beri sergiledikleri olgun ve nazik tutumlarından dolayı bgi yöneticilerine teşekkür ederim.

DeathLess
08-02-2010, 17:01
Bari tebrik mesajlarında birbirinizi kırmayın...

daissoft
08-02-2010, 17:02
Emeği olan herkese teşekkürlerimi sunarım :)

PİRAZİZ
08-02-2010, 18:07
Bksisgdb oluşumunun güzel beraberliği ve dostluğu sayesinde wow u kurduk rtttrr arkadaşımızıda ayrıca tebrik ediyorum ...

rttttrr
08-02-2010, 18:18
saat18:00 itibariyle
teröristlerden
hesap geri alınmıştır

lütfen kişiliksizlerin terbiyesizlerin attığı hiç bir mesajı dikkate almayınız...
buradan hakaret içeren tek kelime bana ait olamaz ve lütfen ciddiye alıp cevap vermeyiniz
temsilcilerim agamsın ve gandiden şifrelerinin ulaşması beklenmektedir yeni şifre profilde yazacaktır saygılarımla ,
rttttrr

mustafa_egel
08-02-2010, 18:43
Tebrikler sonunda Tr14 de bitti

UYGAR TOPRAK
08-02-2010, 21:10
evet arkadaşlar rrttttr kardeşime yani namık a sonsuz teşekür ederek başlamak istiyorum konuşmama
gdb ailesi içerisinde bir çok iç çatışmaları yaşamış ve bu güne kadar gelmiş bir birliktir ben gdb birlikleri başkanı olarak bu wowu ibrahim emlak rrtttrr yada fındık lahmacunun kurmasının arasında hiç bir zaman bir fark görmedim bu yapının iiçerisine bk ve sis dahil olduktan sonra onların kurdugu wowuda kendi wowumuz olarak görme andı içmiştik blok içerisinde her kim kurarsa kursun dedik ve sonucta rrttrr ipi gögüsledi

haksızlık etmeyelim evet rrtttrr kardeşimizin köyünde değirmen vardı kışlada askerde vardı neoldu wow kurmasına engelmi oldu hayır sonuc rrtttrr bitirdi :)

3 yıldır birlikte oynadıgım can yoldaşım kardeşim ibrahim emlak iyiki vardın hep yanımda oldugunu bilmek muhteşemdi

büyük üstat hamdi abi (asya ) oyunu ögreten usta senin s14 oldugunu bilmek bana her zaman güven vermiştir

muheteşem temsilcim uykuyu sevmeyen araya asker alıp askerlerinizi kesen razor a
cocukluk arkadaşlarım ve s14 teki tetikcilerim :) black_44 (ömer) çakal(bayram ve ortagı onur ) iyiki vardınız
sorgulamadan emredersin başkanım diyen xyz ayayd zeyde

muhteşem gdb yönetileri

biglword ibanez23 eva efe2006 taru kasatura piraziz black44 ve burada ismini sayamadıgım unuttugum tüm gdb ailesi üyeleri oyuncuları sizler muhteşemdiniz

ismini saymadıklarımdan özür diliyorum

bk birliğinin başkanı matrix green s11 den sürgün yeyip buraya geldik yaptıgımız icraat tüm s14 salladı kader arkadaşım

yavuz selim apo abi muhteşemdin diplomasi kralı :)

hakan52 beniüzdün ama canın sag olsun hakkını helal et benden yana helal olsun

ve bgi yöneticileri

gercekten sizlerle rakip olmak güzeldi keşke wowlarınız kapanmasaydı oyunn biraz daha zevklene bilirdi

ersele :

sen hep benim melegim olarak kalacaksın
not:şeytan bir melektir:)
(oyun için tabiki)

gercekten harcadıgın emegi asla ve asla göz ardı edemem filiz başarıya ulaşmak için çok emek sarf ettin buna saygı duyuyorum

ve bizi yarı yolda bırakan başarımızı engellemek için emek sarf eden gdb içindeki hainler :) sizlerinde canı sag olsun

benden yana herkese hakkım helal olsun hakkı gecen varsa helal etsin
bu oyun benim için bitmiştir emekliye ayrılıyorum en azından şimdilik öyle düşüünüyorum herkese hayatında başarılar dilerim

GDB BİRLİĞİ başkanı

uygar toprak

Hipokrat
08-02-2010, 21:12
tebrikler.
bu arada serverin son 1,5 ayında sebepsiz yere hesabımı kapatıp en zevkli bölümden beni mahrum bırakan MH'ye de teşekkür(!) ederim

duranca

emre_wade
08-02-2010, 23:04
evet arkadaşlar rrttttr kardeşime yani namık a sonsuz teşekür ederek başlamak istiyorum konuşmama
gdb ailesi içerisinde bir çok iç çatışmaları yaşamış ve bu güne kadar gelmiş bir birliktir ben gdb birlikleri başkanı olarak bu wowu ibrahim emlak rrtttrr yada fındık lahmacunun kurmasının arasında hiç bir zaman bir fark görmedim bu yapının iiçerisine bk ve sis dahil olduktan sonra onların kurdugu wowuda kendi wowumuz olarak görme andı içmiştik blok içerisinde her kim kurarsa kursun dedik ve sonucta rrttrr ipi gögüsledi

haksızlık etmeyelim evet rrtttrr kardeşimizin köyünde değirmen vardı kışlada askerde vardı neoldu wow kurmasına engelmi oldu hayır sonuc rrtttrr bitirdi :)

3 yıldır birlikte oynadıgım can yoldaşım kardeşim ibrahim emlak iyiki vardın hep yanımda oldugunu bilmek muhteşemdi

büyük üstat hamdi abi (asya ) oyunu ögreten usta senin s14 oldugunu bilmek bana her zaman güven vermiştir

muheteşem temsilcim uykuyu sevmeyen araya asker alıp askerlerinizi kesen razor a
cocukluk arkadaşlarım ve s14 teki tetikcilerim :) black_44 (ömer) çakal(bayram ve ortagı onur ) iyiki vardınız
sorgulamadan emredersin başkanım diyen xyz ayayd zeyde

muhteşem gdb yönetileri

biglword ibanez23 eva efe2006 taru kasatura piraziz black44 ve burada ismini sayamadıgım unuttugum tüm gdb ailesi üyeleri oyuncuları sizler muhteşemdiniz

ismini saymadıklarımdan özür diliyorum

bk birliğinin başkanı matrix green s11 den sürgün yeyip buraya geldik yaptıgımız icraat tüm s14 salladı kader arkadaşım

yavuz selim apo abi muhteşemdin diplomasi kralı :)

hakan52 beniüzdün ama canın sag olsun hakkını helal et benden yana helal olsun

ve bgi yöneticileri

gercekten sizlerle rakip olmak güzeldi keşke wowlarınız kapanmasaydı oyunn biraz daha zevklene bilirdi

ersele :

sen hep benim melegim olarak kalacaksın
not:şeytan bir melektir:)
(oyun için tabiki)

gercekten harcadıgın emegi asla ve asla göz ardı edemem filiz başarıya ulaşmak için çok emek sarf ettin buna saygı duyuyorum

ve bizi yarı yolda bırakan başarımızı engellemek için emek sarf eden gdb içindeki hainler :) sizlerinde canı sag olsun

benden yana herkese hakkım helal olsun hakkı gecen varsa helal etsin
bu oyun benim için bitmiştir emekliye ayrılıyorum en azından şimdilik öyle düşüünüyorum herkese hayatında başarılar dilerim

GDB BİRLİĞİ başkanı

uygar toprak
seni tanımak güzeldi abi. sana 30 altın borcum var bi ara elini öpmeye gelirim yanına ödeşmiş oluruz:)

serdugan
08-02-2010, 23:27
http://img4.imageshack.us/img4/4351/adsz1fn.jpg

şımarık
08-02-2010, 23:53
Kazanacağına hiç ihtimal vermediğim rrttttr yi ve rrttttr yi destekleyen tüm arkadaşlarını kutluyorum. TEBRİKLER...

SERİ KATİLİN
09-02-2010, 00:05
Tebrik ederim

UYGAR TOPRAK
09-02-2010, 00:25
seni tanımak güzeldi abi. Sana 30 altın borcum var bi ara elini öpmeye gelirim yanına ödeşmiş oluruz:)
olurmu yav o ne demek ne borcu dostum :)bizne hesaplara neler aldık :) gel başım üstüne :)

mustang1969
09-02-2010, 00:42
Çok afedersiniz kansızın biri wow köyünden benim hesabıma temsilci olarak girip bazı arkadaşlardan şifre istemiş bazılarına da densiz laflar etmiş temi iptal de edemiyorum oyun bittiği için yeni farkettim daha bende... gelen mesajları kaale almayınız bu lağım faresinin yaptıkları için annesi adına hepinizden özür dilerim( anlayan anlamıştır)

erkuto
09-02-2010, 02:17
yaw kalan altınların transferine izin veriyorlar da,kalan askerlerin transferine neden izin vermiyorlar?..açlıktan ölecekler kuzucuklar.aslında mh nin kalan askerlere bakması lazım:):):):p

Bella
09-02-2010, 03:01
Wow mücadelesinde emeği geçen ve kazanan arkadaşlara tebrikler...

no_dare
09-02-2010, 08:13
yaw kalan altınların transferine izin veriyorlar da,kalan askerlerin transferine neden izin vermiyorlar?..açlıktan ölecekler kuzucuklar.aslında mh nin kalan askerlere bakması lazım:):):):p

hesaplar kitli askerler ölmez
:) ama bi işede yaramas

RadaR
09-02-2010, 18:35
wow kurup bitiren 100.seviyeye getirebilen arkadaşlarımızı ve tüm ekibini kutlarım
BK2 olarak bircok hesabımızda wow vuruşu yapabilecek daha cok askerimiz vardı
bende zor günler için bir kenarda birazcık biriktirmiştim askerleri gerek kalmadı kullanmadık :rolleyes:
askerleri bari foruma cakalım dedik:D
http://img692.imageshack.us/img692/5083/askr.png (http://img692.imageshack.us/i/askr.png/)

gerçek
09-02-2010, 19:33
Wow kuran arkadaşı tebrik ederim

hunterr
09-02-2010, 21:03

wowu kurana tebrikler. bu orduyu basanada tebriklr kullanılsaymış güzl bi rapor olurmuş elde kalması kötü olmuş

cerrah
09-02-2010, 21:58
WoW Kuaran rttttrr yi tebrik ediyorum..
Serverin başlarında bi müdeet aynı birlikte beraberdik...
Genede buyuk bir başarı ...

cerrah11

ibrahim emlak
10-02-2010, 00:18
Tüm s14 oyuncularına selamlar..

Foruma yazmama kararı almıştım ama dayanamadım..

Öncelikle wow kuran namık dostumu ve ekipini canı gönülden kutluyorum...

Travian veda ederken öncelikle süper dostum kötü polis uygar toprak seni gerçekten çok seviyorum iyiki üç yıl önce köyünü, yama köyü yapmışım bak dostluğumuz ne günlere geldi

Asya: ibrahim emlak hesabını iyi günlere getiren de kendisi oyunu ögretende kendisi bana ve uygar topraga abilik yapanda kedisi abii s11 de seni kandırana kadar göbeyimizi çatlatmıştın ama iyi kandırmışız bak uygara burda neler yaptı.

Razor: erdem kardeşim seni unuttum sanma sen benim en karamsar günlerimde bana verdiğin desteklerle oyuna yeniden dönmemi sağladn ibrahim emlak hesabı sana çok şey borçlu... ( keşke sende ordunu biryere göme bilseydin ama sanırım bu senin kaderin kardeşim benim bildiğim bu 2.ci rekor sayılacak ordun kaldı ... Ama suç sende sende hep wow kuran birliklerdesin :D

Çakal: bayram ve onur siz ikiniz har bidende hesap adınız gibi çakalsınız iyiki sizlede 3cü yılımızdada birlikteydik..

Garavel: Benim ortağımın en çok kahrını ceken Tufan kardeşim hakkını helalet sen olmasan benim ortak ne yapardı.. Bide kardeşim sen sen ol kendi kılasındakilerley yazış gerisi kaale alma..

Kasatur: Veli abim az kahrımızı çekmedin gdb birliklerinin en sağ duyulu en sakin en mantıklı abisi herşey için sağol...

Piraziz: Caner kardeşim senin ally msjların çok özlüycaz ama en bombası (bedava atın nasıl kazanılırdı) kendine iyi bak hemende küsme kimseye .

Taru: son zamanlarda seninde az uykusuz bırakmadım kardeşim ama zevkliydi tufanı kızdırmak kabul et :D

xyz : engin biliyormusun bu oyunda herşey biryana sen biyana ama burdan herkeze söylüyorum bu dengesizde 2 sağlam ordu elinde patladı.. (bence çokta iyi oldu) ee ne zaman görev verilse arkadaş uyanamıyıp görev kaçırıyo.

GDB_4: Burdan özellikle gdb-4 teki abi ve kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum onlar gercekten gördüğün ender iyi birliklerden biriydi heralde bidahada öğğğ savaşcı birlik göremem.

efa wow : Her ne kadar bu birliğin kurucusu ersele olsada ersele ile yollarımız ayrıldığında kendi ara larında yaptıkları toplantıdan sonra bana destek vermeye karar veren siz değerli dostlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ama özellikle (nyx , mert uğurlu ve boray borayn sizinde hakkınızı hiç ödeyemem wow köyündeki savunmanında %90 sizindi çok çok sağolun .. Köyleriniz yıkılırken bile destek attınız ya valla ne diyim hakkınızı hella edin..

KARABAKLA: eva eva eva son 1 ay iyi uykusuz kaldık..
eva ile hiç anlaşamaz hatta uyuz olurdum yıkılsın diye çokta duva ettim etbi kimse beceremezmiş inannın bu kız tam bir çılgın ..
evacım levonun sayesinde 1 ay kala dost oldum senle iyikide olmuşu zaten bu levonun yaptığı tek iyişey :D
Unutmadan senin veletleri gezmeye götürücam sözümü untumadım..

Fındık kıran kardeşim levo isyankar levo wow kurarken benim wow tahıl atan levo akşamları yine çay içmeye bekliyorum kankam söz travian konuşmak yok .

Burdan unutuğum arkadaşlarımdan çok çok özürdiliyorum ama ne olurasa olsun GDB birliklerinin hesi bir birinde harika insanlarla doluymuş ne mutlu ban 100 lerce reelde dostum oldu..

BK_M birliklerinin çılgıın başkanı yusuf siz uygarla bu günlere gelebileceğinizi hiç düşündünüzmü.. (valla ben düşünememiştim) hemde oyunu bir arada bitirecekler deselerdi hadilennn derdim ben bu oyunda senin kadar gayretli bir başkan göredim gönülden tebrik ediyorum..

Yavuz selim : Aslan abim iyiki tanımışım seni valla günde 4 saat senle telden konuşmdan yatamaz olmuştum şimdi boşluğa düştüm... :D
Sırf yengemden dayak yememek için 1 hafta aramıycam ama sonra yine arıycam çünkü sen oyun dışındada sohbet edebiliyorsun

Sis birliğinin değerli oyuncuları gayretiniz mücadelenizle tarivana şunu öğrettiniz bu onuda 10larca birlik olmaya gerek yok sağlam 60 kişi olunca adınızı heryere kazıla biliryormuş sizler bunu is patladınız...

BGı birliğindeki tüm arkadaşlarada canı gönülden saygı ve slmlarımı sunuyorum.. Belki sizin bölgenizde olsaydım sillerlede böyle güzel dostluklarım olacaktı veya sizler bu bölgede olsaydınız.. Ama bence sizlere rakip olmakta çok zevkliydi kırdıgım arkadaşlar varsa hakkını hella etsin.. Ben herkeze etim

cantek cangözü : Adem kardeşim gayretli olayından dolayı kutluyorum ama forumda yazdığın yazıların çogunu senin isteyerek yazmadığını düşünüyorum sanırım oyunun sitresinde neyse .. hayatta başarılar diliyorum..

ersele : filiz filiz filiz (ali cengiz ) filiz .. Reelde süper bir dostsun ama oyunda senden korkulur çok ama çok tehlikelisin :D
Kazanma hırsı güzeldir ama bence dostluklar kazanmaktan çok daha güzeldir..
Açıklama : asya ya saldırı olmasın demiştim sana beni kaale aladın ondan hiç düşünmeden elimdeki üç beş askeride sana çaktım benim için uygar , asya ve diğer dostları wowdan daha değerlidir..
Bu arada bana ne kadar kızdığını söylesende sen bana kızamazsın çünkü (bana kıyamazsın)
Oyun oyuda kalmıştır tüm oyuncu dostlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum...

Tek bir kişiyi hiç bir şey sunmuyorum iki yüzlüğügü, karaktersizce davranışları, benim bitanecik dostum kankam kardeşim uygar topragı cekemeyen ve her türlü karartessiz davranışı sergileyen ve oyunu oyunluktan çıkarım çok rahat milletin ailesine küfür edebilen (zamanında abi dediğim ve saygı duyduğum ) ramius sana ve ekipine hakkım geçmemiştir ama geçtiyse helal etiyorum..

Nerdeyse unutuyordum benim ortagı ...
Şener abim sen herkezin kıskanacağı bir ortaksın 1saat43dk bir köyü kurup tamamlamak herkezin harçı değil inan senle oynamak büyük keyifti ..

Not: Bu yazıma cevap verecekler çıkacaktır ama ben hayatımdan tarianı ve forumunu tamamen çıkartım yani okuyamıyacağım için şimdiden üzgünüm :D

s14 kal sağlacakla..

erkuto
10-02-2010, 04:00
Asya: ibrahim emlak hesabını gugünlere getiren de kendisi oyunu ögretende kedisi bana ve uygar topraga abilik yapanda kedisi abii s11 de seni kandırana kadar göbeyimizi çatlatmıştın ama iyi kandırmışız bak uygara buda neler yaptı.

bu kedi kimin ya?bayağı hünerliymiş:):D:D

hakikat
10-02-2010, 04:42
nihayet s14 bitti
wow kuran ekibi tebrik ederim ,daha çokta izin verecek kadar asil ruhlu ekibi tebrik etmek gerek.
ortada büyük emeklerin ,büyük fedakarlıkların olduğu wow sürecinde canım arkadaşım filiz i 10 kat daha fazla tebrik ediyorum.
hem BGI içinde verdiği varolma mücadelesi ile ..hemde tüm server a karşı tek başına verdiği mücadelede BGI yı tek çatı ve tek yürekte toplamayı başarabilmesi adına.
tüm bunları yaparken de hiçkimseyi "dost -rakip"kırmamaya gösterdiği özen ve nezakette ayrıca bir incelikti.
seni tanıdığımıza ve bir arada olma fırsatı bulduğumuza mutluyuz ..
yukarıda okuduğum yazıda imla hataları arasında seçebildiğim ve anlayabildiğim kadarıyla gdb wow kurucularından ibrahim emlak bile gerek oyunculuğunu gerek kişiliğini takdir etmiş .ne mutlu .. rakiplerden bile bu övgüyü alabilmek.
bk birlikleri ana yönetimini seni masa başında mağlup ettikleri içinde ayrıca tebrik ediyorum..
s14 te wow süreci içerisinde gördüklerim nadiren yaşanacak şeylerdi.
BGI birliklerinin dostluğu
rakiplerin akla ziyan işbirliği...

umarım daha keyifli ve mücadele dolu bir serverda tekrar seninle bir arada oluruz.
tüm s14 e sağlıklı bir dinlenme ve toparlanma süreci diliyorum ...
s14-baltacı
speed-xxx
s5-çakabeyi

yel kayadan sadece toz aldı :)

YAVUZ_SELİM
10-02-2010, 12:36
bk birlikleri ana yönetimini seni masa başında mağlup ettikleri içinde ayrıca tebrik ediyorum..

umarım daha keyifli ve mücadele dolu bir serverda tekrar seninle bir arada oluruz.
tüm s14 e sağlıklı bir dinlenme ve toparlanma süreci diliyorum ...
s14-baltacı
speed-xxx
s5-çakabeyi
=====================================

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kazanan her zaman çözümün bir parçasıdır,
Kaybeden her zaman problemin bir parçasıdır
---------------------------
Kazananın her zaman bir programı vardır,
Kaybedenin her zaman bir özürü vardır
Kazanan "Bu işi senin için yaparım" der,
Kaybeden "Benim işim değil ki" der
Kazanan her sorunda bir çözüm görür,
Kaybeden her çözümde bir sorun görür
Kazanan "Uzak ama yolu biliyorum" der,
Kaybeden "Yakın ama yolu bilmiyorum" der
Kazanan çakılların yanındaki çimeni görür,
Kaybeden çimenin yanındaki çakılları görür
Kazanan "Zor olabilir ama mümkün" der,
Kaybeden "Mümkün ama çok zor" der
Kazanan konuşmak yerine yapar,
Kaybeden yapmak yerine konuşur
Kazanan ağlamak yerine çalışır,
Kaybeden çalışmak yerine ağlar

Kazanan beynini çalıştırır,
Kaybeden çenesini ...

yavuz_selim

rttttrr
10-02-2010, 12:45
sevgili arkadaşlar öncelikle s14 deki rttttrr hesabından kullanılan

kalp kırıcı tek kelime bana ve arkadaşlarıma ait degildir. Benim

hesaptan benmişim gibi konuşmaya calışan bir takım kendini bilmez iyi

aile cocugu olmayan insanlar vardır. bu insanlara cevap yazmayın

muhattap almayın zavallıları kendi haline bırakın inanın cok üzüldüm ve

sinirlendim. insanların sevinmesini kursagında bırakmak isteyen sevgi

teröristlerine lanet olsun bu zihniyetteki insanlar yok olsun ki

mevlamın onların cezalarını her iki dünyadada vereceğine inanıyorum.
Burada sevincten bir seyler yazmak isterken yazdığım seylere bakın

lütfen arkadaşlar s14de hesaba kimse mesaj yazmasın ve oradan atılan

hiç bir mesaja cevap verilmesin cahil kişiliksiz teröristler ele

gecirmiştir.
Bu konu serverimizin wow sevincinin önüne gecmesin sevinmek tamda bu

gün bizim hakkımız.Şifre verildikten sonra gelen tebrik mesajlarına

cevap yazamadım ama o zamana kadarserverimizdeki oyunculardan en az 500

tanesi tebrik etti ve tebrikler geliyordu . hepsine tek tek teşekkür

ediyorum aslında herkez elinde olarak veya olmayarak benim wow kurmama

katkıda bulundu s14 sizlere sonsuz teşekkürler
bizi biz yapan destekleyen serverde ottden osm lıdan bkdan sisden

bgıden arkadaşlara cok degerli ve karekterli oyunculardan olusan wow

köylerinin sahiplerine degerli yöneticilerine temsilcilerine ve

üyelerine wow sevincini bizimle paylaştığı ve daha anlamlı yaptığı için

cok teşekkür ediyorum.
bksisgbd birliği destekleyerek ve büyük güney imparatorlugu birlikleri

farkında olarak veya olmadan rakibine yani bize wow kurdurdugu için

ayrıca teşekkür ederim.

Elindeki bir yıllık ordusunu yollayamamış serverin bitecegine benim

wowu kuracagıma inanmayan arkadaşlar kusura bakmasın (benim orduda

elimde patladı) gerçi bizde inanmıyorduk kurabilecegimize 90. seviyeye

kadar - 200 bin tahılı birlikte baş koydugumuz gdb-8 gdb--8 ve 7

oyuncudan olusan gdb-6 birlikleri zor bulabildik.) bir rüzgarla ucacak

bi taşla yıkılacaktık bukadar az destekle seviye 90lara yaklaşırken

yönetici arkadaşlarla sağolsunlar cok makara yapıp kendimizle dalga

gectik 95den sonraki natar saldırılarından cıkma olasılıgımız sıfırdı

destek diye yazmadığımız baskan kalmadı ama bi sorun vardı heralde:))

halen bilemediğim :) neyse önce 99. seviyedeki islambol tebrik ediyorum

ve 97 . seviyedeki 7000 k destek korumalı numarkıda wowların cok iyi

hazırlanmış ve geliştirilmiş ordular tarafından yara alıp gerilemesi

sonucu benim wow 92. seviyede -200 bin tahıl tüketen askerle 1. sırada

kafada kalmıştır.[ inanın biri saldıracak diye cokkorktum ] [ angora

arkadaşımız o orduyla bana saldırsa tüm destegimi kesip wowu yıkıp geri

dönen askeri bile olabilirdi.] Ve ordularını kestiren sakarya5454

apache44 ve orfihan koray16 gibi saatlik 200 bin civarı tahıl üreten

dostlarımızında wow tahıl sıkıntımızı bitirmesiyle desteklerimiz -200

bin seviyesinden -250 -300 seklindeki yavaş yavaş yükselisine özellikle

birol arkadaşımızın ally leri sonucu tam destek veren isimsiz

birliğinin katılımı ntarlara karşı direnişte en azından içime biraz su

serpti 95. seviyeye -350k destekle girdik artık duramazdıkda saldırı

askerleride dahil olmak üzere birliklerden reis göcmen manco casus

koçbası istedik tokmak sallayan bile :) 95. seviden sonra bksisgbd

birliği üyesi oldugum için münferiden destekleyen cogaldı gdb bk ve sis

birliklerinden destekler ve destek mesajları geldi hepsinin yüregine

emegine saglık bizler cok güçsüz cıktıgımız bu yarşta her türlü

zorlugun üstesinden gelmesini bildik bize göre bi kez daha efsane

yazdık 7bin k savunmayla numark 10bin k savunmayla ersele wowu kuramadı

600k savunmayla biz kurduk. biz kurduk biz kurduk

:))))))))))))))))))))))))))))) hatta bksisgdb bgı ile bizim kurmamız

için ayrı ayrı cok fazla yardımcı oldu tüm serveri sevdim. hepinize

ayrı ayrı sonsuz tesekkürler... yol boyunca hiç ayrılmadıgımız her

kararı birlikte verdiğimiz degerli yöneticiler agamsına ve gandiye
müthiş insan birliğin gülü ablam cappucino ya calışkan başkan sencer38 e
oyun basından beri beni egiten destekleyen sakarya5454 ve ibanez23 e
hiç yalnız bırakmayan apache44 e tenekecezveye ekindemirkaya filistin69
ozcannaz kuvvelogluna theroccoya zigo ya fedakar dostum kızılateşe tılsımı aldıgında
ilk mesajı hadi paşam ne bekliyorsun :)) olan ozka ya savaşını bırakıp tam
destek veren cılgın savaşcı son mohikan ve isimsiz birliğinin degerrli üyelerine
gemliklim angoraya saldırı cıkmayan büyük başkan fbstasarıma ve
oyuna renk katan en büyük rakip erseleye yürekli büyük savaşcı
yavuz selim hakan52ye numark kumseytanına natar fatihi kurta kılıc abime
diplomat aylin01 e başkan umut01 e dostum ronin86 ya bülbül emreme
serdarbayar cavo fada kcvk hiç yanımdan ayrılmayan tutku44 azimli şavaşcı
tam destekci gc1 xmertcan mevran dunwolf taksi39 niyazibey gökdelen ve d
egerli komsularım komsularım zoka marco hilalyelekci koray16 esrarengiz1
adem06 esmeralda musel e burokbozok lion216 eriq sesli38 pehlivanımız çifçi58 e
ecz1971 çepiç e bksisgbd bloğunun mimarı gbd nin degerli yöneticisi uygar toprak a
dostum fındıklahmcuna ibrahim emlak a büyükük yapıp teleonla taktir ve tebriklerini
yapan bgı bk sis başkanlarına senin kurman için dua ediyorum diyen bk üyesine :)
ismini atladıgım tüm dostlarıma efsanenin yazılmasında emegi olan herkeze ama
herkeze cok cok teşekkür ederim
sürç-i lisan ettiysek affola (http://www.google.com.tr/url?q=http://sozluk.sourtimes.org/show.asp%3Ft%3Ds%25C3%25BCr%25C3%25A7-i%2520lisan%2520ettiysek%2520affola&ei=941yS8ekGdCy4QactNjHCQ&sa=X&oi=spellmeleon_result&resnum=1&ct=result&ved=0CAcQhgIwAA&usg=AFQjCNElXJztRh4AgOE0l4Vnd5vqMhYxcQ)

saygılarımla
namık kemal bayer
nakeba76@hotmail.com

hakikat
10-02-2010, 13:17
çok mu yaran varda gocundun beybaba :D
hemen dayanıp döşenmişsin ...
kaybetmeye mazaret mi sunduk sana içimizden geleni konuştuk ..
bidahakine senden destur isteriz :D
ya ne adamlarsınız içinize BGI ve ERSELE korkusu öyle bi işlemişki halen ne yaptığınızın farkında bile değilsiniz
yaz babam yaz sen hep yazdın mh ya yazdın ,forum a yazdın :D yazoğlu yazdın klavyen eskidi sen bıkmadın yazmaktan
be geri dur artık...

YAVUZ_SELİM
10-02-2010, 13:38
çok mu yaran varda gocundun beybaba :D
hemen dayanıp döşenmişsin ...
kaybetmeye mazaret mi sunduk sana içimizden geleni konuştuk ..
bidahakine senden destur isteriz :D
ya ne adamlarsınız içinize BGI ve ERSELE korkusu öyle bi işlemişki halen ne yaptığınızın farkında bile değilsiniz
yaz babam yaz sen hep yazdın mh ya yazdın ,forum a yazdın :D yazoğlu yazdın klavyen eskidi sen bıkmadın yazmaktan
be geri dur artık...

yenilgiye kılıf arayanları ,,acaba biz neden başarılı olamadık diye kendilerini sorgulayamayanları ,,,kum parkına davet ediyorum...kumdan kaleler yapın...sonra geri yıkın ...sonra bidaha yapın...sonra bidaha yıkın,,,yıkın yıkın yapın ,,,...en azından , içinizdeki YIKMA EGOSUNU tatmin edersiniz...

===================

Kaybeden çenesini ...

yavuz_selim

==================

hakikat
10-02-2010, 13:43
yenilgiye kılıf arayanları acaba biz neden başarılı olamadık diye kendilerini sorgulayamayanları kum parkına davet ediyorum...kumdan kaleler yapın.sonra geri yıkın .sonra bidaha yapın.sonra bidaha yıkın.yıkın yıkın yapın ...en azından içinizdeki yıkma egonuzu tatmin edersiniz...

===================

Kaybeden çenesini ...

yavuz_selim

==================
halen mi yazıyorsun sen düş şu serverin yakasından be artık..
çene diye server açılsa açık ara şampiyonsun anladık o kısmını .. zaten seni o hesabın başına sadece çene ile devam et diye koymuşlardı dimi :D

BeWaNDerT*
10-02-2010, 13:44
tebriklerr emeği geçenlere.. :D

YAVUZ_SELİM
10-02-2010, 14:00
halen mi yazıyorsun sen düş şu serverin yakasından be artık..
çene diye server açılsa açık ara şampiyonsun anladık o kısmını .. Zaten seni o hesabın başına sadece çene ile devam et diye koymuşlardı dimi :d

hesap benimdir .
Kimse beni ,benim olan hesabın başına koymamıştır.
Bu hesaptaki başarı ise bütün bk nın başarısıdır.
Yani hesap benim ismim altında bk nın hesabıdır...
Bk ya mal olan yavuz_selim bk yı çağırıştıran bir hesaptır.
Dolayısı ile bu hesaba dil uzatan bk ya dil uzatmıştır.
Bk ya dil uzatanda yavuz_selim e dil uzatmıştır...
Bk denince akla birlik beraberlik ve başarı gelmektedir.
Bu başarı yavuz_selim in değil bk nın başarısıdır.
Biz bu başarıyı emek vererek kazandık .
Kazandıklarımızı kaybedenlere ezdirmeyiz.
Sıradışı her eleştirinin cevabı tarafımca verilecektir.
çamur atma diye bir server açılsa,,
açıka ara şampiyon olursunuz...
bizde bunu anladık>>>!!!
Bildiklerimizin yarısını bilseniz ,,,yazdıklarınızın yarısını yazamazdınız...

Mağlubiyet en büyük galibiyettir.
Tabi mağlup olduk diyebilirseniz...

daghan
10-02-2010, 15:56
Oyun vasıtasıyla tanısmıs oldugum gercek dostlara hayatlarında basarılar dılerım...adımızı yalan yanlıs oraya buraya yazıp karalayan oyuncular oyun bıttı meseleyı sakız gıbı uzatmanın anlamı yok herkesın dogrusu kendıne...oyun ıcınde bulundugumuz sure ıcınde herkese hak ettıgı degerı verdık ve gorduk gerısı yaldızlı sozlerden ıbaret...oyun ıcınde surc ı lısan etmıs ısek affola...bu sanıyeden sonra yazılacak hakkımızdakı her kotu sozu sahıbıne ıade edıyorum bırakın oyunu guzel anılarıyla analım...kımse mukemmel degıldır kımse herkes ıcın aynı anda en dogru olamaz kımse hıc bı zamanda en dogru olmaz..kalın saglıcakla

SEREZ

s14-Terapi
10-02-2010, 18:55
Hocam bilen bilir bilmeyenide boşver bilmesede olur...

SELAMLAR

Kerumaru
10-02-2010, 21:12
Yavuz_selim hesabına wow süresinde ilk baktığımda içeride olan def ile bu defi beslemek için sağlanan tahıl akışının hiçbirşekilde yeterli olmayacağını düşündüm.İçimden kuramayacağız dedim.Ancak beni gerçekten yanılttınız BK Briliği ve saygıdeğer dostları.Ben buna şans demiycem sadece rakibin yanlış stratejisi diyeceğim.Bütün bir server yanınızda olmak isterdim ancak hesabı devredip gitmiştim 8.haftada...Saygılarımla Olimposs11:)

UYGAR TOPRAK
10-02-2010, 22:17
Oyun vasıtasıyla tanısmıs oldugum gercek dostlara hayatlarında basarılar dılerım...adımızı yalan yanlıs oraya buraya yazıp karalayan oyuncular oyun bıttı meseleyı sakız gıbı uzatmanın anlamı yok herkesın dogrusu kendıne...oyun ıcınde bulundugumuz sure ıcınde herkese hak ettıgı degerı verdık ve gorduk gerısı yaldızlı sozlerden ıbaret...oyun ıcınde surc ı lısan etmıs ısek affola...bu sanıyeden sonra yazılacak hakkımızdakı her kotu sozu sahıbıne ıade edıyorum bırakın oyunu guzel anılarıyla analım...kımse mukemmel degıldır kımse herkes ıcın aynı anda en dogru olamaz kımse hıc bı zamanda en dogru olmaz..kalın saglıcakla

SEREZ

keşke azda oyun dışında aldıgımız değerlerede sahip çıkabilseydik be abi

by_alkolik
10-02-2010, 23:18
Yavuz_selim hesabına wow süresinde ilk baktığımda içeride olan def ile bu defi beslemek için sağlanan tahıl akışının hiçbirşekilde yeterli olmayacağını düşündüm.İçimden kuramayacağız dedim.Ancak beni gerçekten yanılttınız BK Briliği ve saygıdeğer dostları.Ben buna şans demiycem sadece rakibin yanlış stratejisi diyeceğim.Bütün bir server yanınızda olmak isterdim ancak hesabı devredip gitmiştim 8.haftada...Saygılarımla Olimposs11:)

zaten yavuz _ selim hesabından bişi olmadı kardeş.sadece laf kalabalığı yapıldı ben numak ve bk-2 yi kutlarım hakkını vererek oynadılar oyunu
wow kuran arkadaşın da bk olmaması zaten durumu yeterince açıklıyor :D

president
10-02-2010, 23:22
bgı nın ww una tüm serveri yollatmak için çaba sarfeden bk,bgının elinede ww bitirecek kişiyi seçme sansını verdi :D
bgı da tercihini yaparak YIKILMASI GEREKEN WW LARI YIKMIŞTIR :)

hakikat
11-02-2010, 01:54
yok kesin bk planlamıştı kimin kuracağını:D
hatta okadar çok planlamıştıki son zamanlarda uygar toprak ı ikna etmeye çalışıyorlardı rtttrr casus 99 da BGI yapacak wow u hade kardeş el at ta yıkıver allah rızası için diye :D
bide pişkin pişkin kurduk demiyorlarmı :D

daghan
11-02-2010, 07:53
keşke azda oyun dışında aldıgımız değerlerede sahip çıkabilseydik be abi
mehmet bılıyosun hıc bısey ıstedgımızı gıbı olmadı neye nıyet neye kısmet durumları...konustuklarımız olsaydı su an baska bısey konusuyor olurduk ama maalesef...

Doruktan
11-02-2010, 09:13
Tüm s14 oyuncularına selamlar..

Foruma yazmama kararı almıştım ama dayanamadım..

Öncelikle wow kuran namık dostumu ve ekipini canı gönülden kutluyorum...

Travian veda ederken öncelikle süper dostum kötü polis uygar toprak seni gerçekten çok seviyorum iyiki üç yıl önce köyünü, yama köyü yapmışım bak dostluğumuz ne günlere geldi

Asya: ibrahim emlak hesabını iyi günlere getiren de kendisi oyunu ögretende kendisi bana ve uygar topraga abilik yapanda kedisi abii s11 de seni kandırana kadar göbeyimizi çatlatmıştın ama iyi kandırmışız bak uygara burda neler yaptı.

Razor: erdem kardeşim seni unuttum sanma sen benim en karamsar günlerimde bana verdiğin desteklerle oyuna yeniden dönmemi sağladn ibrahim emlak hesabı sana çok şey borçlu... ( keşke sende ordunu biryere göme bilseydin ama sanırım bu senin kaderin kardeşim benim bildiğim bu 2.ci rekor sayılacak ordun kaldı ... Ama suç sende sende hep wow kuran birliklerdesin :D

Çakal: bayram ve onur siz ikiniz har bidende hesap adınız gibi çakalsınız iyiki sizlede 3cü yılımızdada birlikteydik..

Garavel: Benim ortağımın en çok kahrını ceken Tufan kardeşim hakkını helalet sen olmasan benim ortak ne yapardı.. Bide kardeşim sen sen ol kendi kılasındakilerley yazış gerisi kaale alma..

Kasatur: Veli abim az kahrımızı çekmedin gdb birliklerinin en sağ duyulu en sakin en mantıklı abisi herşey için sağol...

Piraziz: Caner kardeşim senin ally msjların çok özlüycaz ama en bombası (bedava atın nasıl kazanılırdı) kendine iyi bak hemende küsme kimseye .

Taru: son zamanlarda seninde az uykusuz bırakmadım kardeşim ama zevkliydi tufanı kızdırmak kabul et :D

xyz : engin biliyormusun bu oyunda herşey biryana sen biyana ama burdan herkeze söylüyorum bu dengesizde 2 sağlam ordu elinde patladı.. (bence çokta iyi oldu) ee ne zaman görev verilse arkadaş uyanamıyıp görev kaçırıyo.

GDB_4: Burdan özellikle gdb-4 teki abi ve kardeşlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum onlar gercekten gördüğün ender iyi birliklerden biriydi heralde bidahada öğğğ savaşcı birlik göremem.

efa wow : Her ne kadar bu birliğin kurucusu ersele olsada ersele ile yollarımız ayrıldığında kendi ara larında yaptıkları toplantıdan sonra bana destek vermeye karar veren siz değerli dostlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum ama özellikle (nyx , mert uğurlu ve boray borayn sizinde hakkınızı hiç ödeyemem wow köyündeki savunmanında %90 sizindi çok çok sağolun .. Köyleriniz yıkılırken bile destek attınız ya valla ne diyim hakkınızı hella edin..

KARABAKLA: eva eva eva son 1 ay iyi uykusuz kaldık..
eva ile hiç anlaşamaz hatta uyuz olurdum yıkılsın diye çokta duva ettim etbi kimse beceremezmiş inannın bu kız tam bir çılgın ..
evacım levonun sayesinde 1 ay kala dost oldum senle iyikide olmuşu zaten bu levonun yaptığı tek iyişey :D
Unutmadan senin veletleri gezmeye götürücam sözümü untumadım..

Fındık kıran kardeşim levo isyankar levo wow kurarken benim wow tahıl atan levo akşamları yine çay içmeye bekliyorum kankam söz travian konuşmak yok .

Burdan unutuğum arkadaşlarımdan çok çok özürdiliyorum ama ne olurasa olsun GDB birliklerinin hesi bir birinde harika insanlarla doluymuş ne mutlu ban 100 lerce reelde dostum oldu..

BK_M birliklerinin çılgıın başkanı yusuf siz uygarla bu günlere gelebileceğinizi hiç düşündünüzmü.. (valla ben düşünememiştim) hemde oyunu bir arada bitirecekler deselerdi hadilennn derdim ben bu oyunda senin kadar gayretli bir başkan göredim gönülden tebrik ediyorum..

Yavuz selim : Aslan abim iyiki tanımışım seni valla günde 4 saat senle telden konuşmdan yatamaz olmuştum şimdi boşluğa düştüm... :D
Sırf yengemden dayak yememek için 1 hafta aramıycam ama sonra yine arıycam çünkü sen oyun dışındada sohbet edebiliyorsun

Sis birliğinin değerli oyuncuları gayretiniz mücadelenizle tarivana şunu öğrettiniz bu onuda 10larca birlik olmaya gerek yok sağlam 60 kişi olunca adınızı heryere kazıla biliryormuş sizler bunu is patladınız...

BGı birliğindeki tüm arkadaşlarada canı gönülden saygı ve slmlarımı sunuyorum.. Belki sizin bölgenizde olsaydım sillerlede böyle güzel dostluklarım olacaktı veya sizler bu bölgede olsaydınız.. Ama bence sizlere rakip olmakta çok zevkliydi kırdıgım arkadaşlar varsa hakkını hella etsin.. Ben herkeze etim

cantek cangözü : Adem kardeşim gayretli olayından dolayı kutluyorum ama forumda yazdığın yazıların çogunu senin isteyerek yazmadığını düşünüyorum sanırım oyunun sitresinde neyse .. hayatta başarılar diliyorum..

ersele : filiz filiz filiz (ali cengiz ) filiz .. Reelde süper bir dostsun ama oyunda senden korkulur çok ama çok tehlikelisin :D
Kazanma hırsı güzeldir ama bence dostluklar kazanmaktan çok daha güzeldir..
Açıklama : asya ya saldırı olmasın demiştim sana beni kaale aladın ondan hiç düşünmeden elimdeki üç beş askeride sana çaktım benim için uygar , asya ve diğer dostları wowdan daha değerlidir..
Bu arada bana ne kadar kızdığını söylesende sen bana kızamazsın çünkü (bana kıyamazsın)
Oyun oyuda kalmıştır tüm oyuncu dostlarıma saygı ve sevgilerimi sunuyorum...

Tek bir kişiyi hiç bir şey sunmuyorum iki yüzlüğügü, karaktersizce davranışları, benim bitanecik dostum kankam kardeşim uygar topragı cekemeyen ve her türlü karartessiz davranışı sergileyen ve oyunu oyunluktan çıkarım çok rahat milletin ailesine küfür edebilen (zamanında abi dediğim ve saygı duyduğum ) ramius sana ve ekipine hakkım geçmemiştir ama geçtiyse helal etiyorum..

Nerdeyse unutuyordum benim ortagı ...
Şener abim sen herkezin kıskanacağı bir ortaksın 1saat43dk bir köyü kurup tamamlamak herkezin harçı değil inan senle oynamak büyük keyifti ..

Not: Bu yazıma cevap verecekler çıkacaktır ama ben hayatımdan tarianı ve forumunu tamamen çıkartım yani okuyamıyacağım için şimdiden üzgünüm :D

s14 kal sağlacakla..

ibrahim seni ve ekibini kale bile almıyorum bu server da karaktersiz bir grup varsa emin olun onlar sizlerdiniz en sonunda bu oyundan soğuttunuz beni oyun için yapmadığınız entrika alavere dalavere kalmadı bunların hepsi sizde mevcut bakın ne oldu server bitti yaptığınız karaktersizliklerde burada kaldı .biz burada sizlerden ( seni kastetmiyorum ) gelen küfürlü mesajları koysaydık forumda yazacak yer kalmazdı . Aklınızca şimdide burdan arkasından atıp tuttuğunuz insanlardan günah çıkartıyorsunuz ersele (filiz) için dedikleriniz kendisi duysa emin ol bir daha senin, uygarın, bigwordun yüzüne bile bakmaz bence oyun bitmiş daha fazla olayları deşmenin anlamı yok bende şuna mutluyum sizlerin gerçek yüzünüzü erken görüp sizinle olan diyaloglarımı kestiğim için çok mutluyum benim gözümde hiç birinizin pul kadar değeri yok

by_alkolik
11-02-2010, 10:19
bizler hepimiz için özellikle ersele için atıp tutulan laflarıda ardından oyun biter bitmez nasıl kendisini arayıp canım arkadaşım hakkını helal et denildiğinide biliriz
ama şu var benim tanıdığım ersele şu lafın hep arkasında oldu "oyun için hakkım helal olsun ama şahsıma biryanlışınız olduysa hakkımı helal etmem"
eee kul hakkıyla yaşamaya alışık olanlar artık düşünecek biz BGI olarak ta insan olarakta kimseye yanlış yapmadık oyununda insanlığında hakkını verdik
öyle başkaları gibi silahı düşmana doğrultup dostlarımıza ateş etmedik :D
ha bide yazdığım herşeyi istediğim ve doğru bulduğum için yazdım kimse dolduruşa gelip yazdığımı falan ima etmesin. az bile yazdığımı düşünüyorum.çoğu zaman frenlendim sustum .bana kalsa yazdıklarım hafif ve az ama yüz olmayınca ..yarabbi şükür olayı oldu sadece :D

jübile
11-02-2010, 14:19
bizler hepimiz için özellikle ersele için atıp tutulan laflarıda ardından oyun biter bitmez nasıl kendisini arayıp canım arkadaşım hakkını helal et denildiğinide biliriz
ama şu var benim tanıdığım ersele şu lafın hep arkasında oldu "oyun için hakkım helal olsun ama şahsıma biryanlışınız olduysa hakkımı helal etmem"
eee kul hakkıyla yaşamaya alışık olanlar artık düşünecek biz BGI olarak ta insan olarakta kimseye yanlış yapmadık oyununda insanlığında hakkını verdik
öyle başkaları gibi silahı düşmana doğrultup dostlarımıza ateş etmedik :D
ha bide yazdığım herşeyi istediğim ve doğru bulduğum için yazdım kimse dolduruşa gelip yazdığımı falan ima etmesin. az bile yazdığımı düşünüyorum.çoğu zaman frenlendim sustum .bana kalsa yazdıklarım hafif ve az ama yüz olmayınca ..yarabbi şükür olayı oldu sadece :D

sakin olun arkadaslar oyun bitti .iyi yada kötü bunu tartışmanın artık anlamı yok .istesekde oynadıgımız ekible bir daha oynayamayız. rakipde olsak sonuçta oyundu ve bitti. kimseyi kırmayalım.
herkese basarılar .

ersele s14
11-02-2010, 14:51
bu güne kadar hakkımda çok yazıldı çizildi çokta atılıp tutuldu.üzerime ne alındım nede umursadım...
ben kendimi bildikten sonra 3-5 densiz kendini bilmez adam egosunu tatmin etmek için konuşsun,elbet onlarında hayatta anam ,bacım,sevdiğim dediği kadınlar vardır .. ateş elbette kendi yakınlarınıda yakar ve kötü söz elbet sahibine döner.
oyunda oyun gereği ve BGI birliği için yapılması gereken ne ise onu yaptım.bunu yaparkende hiçkimseyi kırmadığımı,tek bir sert yada kırıcı hitapta bulunmadığımı düşünüyorum.istemeden yorgun bir anıma denk gelipte farkında olmadan üzdüğüm bir arkadaşım varsa affetsin.
rakip birliklere gelince içlerinde arkadaşım ,abim ,kardeşim dediğim insanlar oldu. saygı ve sevgide kusur etmediğime inanıyorum.aynı saygı ve sevgiyi gördükmü?? orası tartışılır.haketmediğimiz suçlama ve kınamalara kalp kırmamak adına cevap vermedik,vermeyeceğizde.
sevgili rest birliği sizlerle devam etmek zordu .zaman zaman yaptıklarınıza katıldım ,zaman zaman katılmadım.ama arkanızdan vurmamak yada saft değişmemek adına sizlerin arasından ayrılıp hesabımı sildim. gdb içinde yaşanan aile kavgasına dahil olamazdım.sizlerede ihanet edemezdim.keşke mücadeleniz karşılıklı olarak daha az kırıcı olsaydı.eminimki sizler bu serverda en ses getirecek ekip en güçlü orduların başında olurdunuz.
neticede bir oyundu bitti
kimi insanlar dost kaldı ve kalacaklar.. unutulmayacak ve heran daha fazla değer görecekler.
kimi insanlar sadece hafızada bir nick olarak kalıp gün gelip anımsanmayacaklar.
hakkımda kim ne dediyse takdir edip saygı duyana teşekkür ederim .hakir görüp oyun oynadığını unutarak,saygısızlık yapanada ne diyebilirimki ,herkez kişiliğini yansıttı der kul hakkıyla başbaşa bırakırız
: )
iyisiyle kötüsüyle s14 bitti.
heran yanımda olan ve asla üzmeyen BGI birliğine teşekkür ederim ben s14 ü sizlerle sevdim.iyiki tanımışım ,iyiki GDB de hesabımı sildikten sonra sizlerin arasına gelmişim. dostluğu ,vefayı,dayanışmayı sizlerle yaşadım.
İBRAHİM EMLAK bana EFA için teşekkür etmişti : ) bende ona BGI için teşekkür ederim. oyuna dönmem için bana ısrar etmeseydi BGI ailesini bu kadar yakından tanıma fırsatım ,bukadar sevme ve birlikte bu günlere gelme şansım olmayacaktı.EFA kurduğum emek verdiğim bir birlikti,amacı BGI-GDB birleşmesini sağlamaktı ve İBRAHİM in ricası ile BGI yönetiminin onayı ile kurulmuştu. BGI kanadı bu konuda gerçek anlamda centilmence ve iyi niyetli davrandı : ) gdb kanadı içinse yorum yapmayacağım.gelinen noktada birleşme olamadı fakat ben BGI ailesi ile daha iç içe olma ve daha yakından tanıma fırsatını buldum. gerçek ve dürüst arkadaşça oyuncular ile tanışıp onlarla oyunun sonuna kadar devam edebildim .
gönül isterdiki sizlerle birlikte hakkıyla oynayabilen insanlarla yan yana düşelim yıkılsakta yıksakta son ana kadar elimizden geleni yapalım,olmadı . kısmet değilmiş... masa başı oyunlarına geldik
borcum olsun arkadaşlar : ) ne zaman isterseniz sizinleyim . bu oyun tekrar oynanacaksa benim yanında olacağım ekip te dostlarda bellidir.
sevgiler.. filiz

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 17:26
zaten yavuz _ selim hesabından bişi olmadı kardeş.sadece laf kalabalığı yapıldı ben numak ve bk-2 yi kutlarım hakkını vererek oynadılar oyunu
wow kuran arkadaşın da bk olmaması zaten durumu yeterince açıklıyor :D

===================

Kaybeden çenesini ...

yavuz_selim

==================

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 17:26
yok kesin bk planlamıştı kimin kuracağını:D
hatta okadar çok planlamıştıki son zamanlarda uygar toprak ı ikna etmeye çalışıyorlardı rtttrr casus 99 da BGI yapacak wow u hade kardeş el at ta yıkıver allah rızası için diye :D
bide pişkin pişkin kurduk demiyorlarmı :D

===================

Kaybeden çenesini ...

yavuz_selim

==================

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 17:50
[QUOTE=ersele s14;326472][FONT=Comic Sans MS][B][COLOR=Purple]bu güne kadar hakkımda çok yazıldı çizildi çokta atılıp tutuldu.üzerime ne alındım nede umursadım...
ben kendimi bildikten sonra 3-5 densiz kendini bilmez adam egosunu tatmin etmek için konuşsun,elbet onlarında hayatta anam ,bacım,sevdiğim dediği kadınlar vardır .. ateş elbette kendi yakınlarınıda yakar ve kötü söz elbet sahibine döner.
oyunda oyun gereği ve BGI birliği için yapılması gereken ne ise onu yaptım.bunu yaparkende hiçkimseyi kırmadığımı,tek bir sert yada kırıcı hitapta bulunmadığımı düşünüyorum.istemeden yorgun bir anıma denk gelipte farkında olmadan üzdüğüm bir arkadaşım varsa affetsin.
rakip birliklere gelince içlerinde arkadaşım ,abim ,kardeşim dediğim insanlar oldu. saygı ve sevgide kusur etmediğime inanıyorum.aynı saygı ve sevgiyi gördükmü?? orası tartışılır.haketmediğimiz suçlama ve kınamalara kalp kırmamak adına cevap vermedik,vermeyeceğizde.
sevgili rest birliği sizlerle devam etmek zordu .zaman zaman yaptıklarınıza katıldım ,zaman zaman katılmadım.ama arkanızdan vurmamak yada saft değişmemek adına sizlerin arasından ayrılıp hesabımı sildim. gdb içinde yaşanan aile kavgasına dahil olamazdım.sizlerede ihanet edemezdim.keşke mücadeleniz karşılıklı olarak daha az kırıcı olsaydı.eminimki sizler bu serverda en ses getirecek ekip en güçlü orduların başında olurdunuz.
neticede bir oyundu bitti
kimi insanlar dost kaldı ve kalacaklar.. unutulmayacak ve heran daha fazla değer görecekler.
kimi insanlar sadece hafızada bir nick olarak kalıp gün gelip anımsanmayacaklar.
hakkımda kim ne dediyse takdir edip saygı duyana teşekkür ederim .hakir görüp oyun oynadığını unutarak,saygısızlık yapanada ne diyebilirimki ,herkez kişiliğini yansıttı der kul hakkıyla başbaşa bırakırız
: )
iyisiyle kötüsüyle s14 bitti.
heran yanımda olan ve asla üzmeyen BGI birliğine teşekkür ederim ben s14 ü sizlerle sevdim.iyiki tanımışım ,iyiki GDB de hesabımı sildikten sonra sizlerin arasına gelmişim. dostluğu ,vefayı,dayanışmayı sizlerle yaşadım.
İBRAHİM EMLAK bana EFA için teşekkür etmişti : ) bende ona BGI için teşekkür ederim. oyuna dönmem için bana ısrar etmeseydi BGI ailesini bu kadar yakından tanıma fırsatım ,bukadar sevme ve birlikte bu günlere gelme şansım olmayacaktı.EFA kurduğum emek verdiğim bir birlikti,amacı BGI-GDB birleşmesini sağlamaktı ve İBRAHİM in ricası ile BGI yönetiminin onayı ile kurulmuştu. BGI kanadı bu konuda gerçek anlamda centilmence ve iyi niyetli davrandı : ) gdb kanadı içinse yorum yapmayacağım.gelinen noktada birleşme olamadı fakat ben BGI ailesi ile daha iç içe olma ve daha yakından tanıma fırsatını buldum. gerçek ve dürüst arkadaşça oyuncular ile tanışıp onlarla oyunun sonuna kadar devam edebildim .
gönül isterdiki sizlerle birlikte hakkıyla oynayabilen insanlarla yan yana düşelim yıkılsakta yıksakta son ana kadar elimizden geleni yapalım,olmadı . kısmet değilmiş... masa başı oyunlarına geldik
borcum olsun arkadaşlar : ) ne zaman isterseniz sizinleyim . bu oyun tekrar oynanacaksa benim yanında olacağım ekip te dostlarda bellidir.
sevgiler.. filiz
==============================================

sizin beğenmediğiniz insanlar karekter mansında yargılamaya çalıştığınız insanlar sizler karekterinde insan olsaydı serverın şekli çok değişik olurdu...

filiz hanımdan sadece bir tek soruya dürüsçe cevap versin...
soru şudur...
gdb ye filiz hanım bize saldırı çıkarmayın size söz seviye 99 da bgı olan birliğin ismini gdb olarak değiştirecem .size şeref namus sözü ....dedi mi ...????
demedi mi ....????

yüreğiniz varsa sadece bu soruya cevap verin.....

dikkatimi çeken bir cümleniz var...masabaşı oyunları ile yenildik ....yesinler sizi....evet bir taraf tutma olayı söz konusuydu...bunu hepimiz biliyoruz...oyunu beraber oynadık...ama tarafı tutulanlar taraf tutuldu diye mağlubiyetlerini masabaşı oyunları cümlesiyle sonlandırıyosa bu onların koskocaman bir ayıbı olur...yani hakan52 birbey yavuz_selim wowları kitlenirken taraf tutulmuyodu yaw bu adamların herşeyi kural dışı gerekli incelemeyi yapın sizlerde görürsünüz buyurun size linkler buyurun çekilen resimler buyurun çekilen videolar işte şahiti ispatı bize uygulananları bunlarada uygulayın dediğimizde bizlere verilen cevaplar hesaplar incelendi temiz......hahahahahaha ....

beyler belki siz aptal olabilirsiniz ama bizler aptal değiliz.....
sizin sırtınızı dayadığınız yerlerin bir üstüne gittik derdimizi anlatmak için ...
gerekeni yaptırttık. ilahi adaleti sağlattık ...
buraya kadar taraf tutuluyo diyenler bizler burdan sonra sizler oldunuz....
noldu ...adil şartlarda oyun oynamak zorunuzamı gitti...oynayamadınız değilmi....
alışmışsınıuz arkanızda bazı güçlerle oyun oynamaya.adapte olamadınız.
yaw ne oluyo bizi koruyanlar bizi kollayanlar vardı bu serverda.nerde bu adamlar dediniz demi....

sizilerin masabaşı oyunları dediğiniz eşit şartlarda oynanması manasında verilen mücadelenin sonu sizleri demolize etti...oyundan düştünüz.çünkü alışmıştınız arkanızda birileri ile oyun oynamaya...
wow köyüyle beraber kaç köyünüz kitlendi ....44 köy...masabaşında olanlar bu 44 köyü niye kitledi ..bu 44 hesabı bir kişi yönetiyodu.ersle tusunamiye şifresini niye verdi...tusunami erselenin wowuna niye girdi....ne işi var tusunaminin ersele wowunda...

siz sadece masabaşı oyunları ile yenildik diye kendinizi kandırırsınız...sizin haricinizdekilerin tamamı neyin ne olduğunu biliyor...sizlerde biliyorsunuz neyin ne olduğunu...

çıkıpta merçe,,
arkadşalar bu oyunu kaybettik.
dürüsçe oynayanlar ile aynı çizgide oynayamadık.
çünkü biz gerçekte bu oyunda sırtımızı birilerinje dayayarak oynamaya alışmıştık.
rakiplerimize uygulananlar bizlerde uygulanınca ne yapacağımızı şaşırdık .
o şaşkınlıklada vatandaş seviye 99 100 ü tıkladığında 100 ü 1 saat geç hesapladık .
oyun bittikten 1 saat sonra bizlerin saldırıları giriyodu.
bu hata değil bizim şaşkınlığımızdan kaynaklanan bir durumdu DİYEMİYORSUNUZZZZZ....

ama gerçekler bunlar bgı nin değerli kurmayları...sizlerin idda ettiği gibi MASABAŞI OYUNLARI değil malesef...

bizim bildiklerimizin yarısını bilseniz yazdıklarınızın yarısını yazamazdınız...

Kaybeden çenesini ...

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

yavuz_selim

maviBONCUK
11-02-2010, 19:06
numank wow'u kurdumu ?
yoo..
yavuz_selim wow'u kurdumu ?
yoo..
hakan52 wow kurdumu ?
yoo..

sizin (bk'nın) şimdi övünüyo olmasına hiç anlam veremiyom. elin şeyiyle gerdeğe girmek gibi bişi sizinkisi :eek::D

ersele s14
11-02-2010, 19:59
şu saate kadar hep kendi düzeyimi eline bir kesekağıdı çekirdek almış kapı önünde dedikodu yapan 3-5 mahalle kadını konumundan uzak tutmaya çalıştım..ama görüyorumki sizlere ancak siz düzeyinde cevap verince anlayacaksınız.madem siz benim anlattıklarımı anlayacak bilgi ve birikim ,anlayış ve görüşe ve hatta yeterli akademik birikime sahip değilsiniz .. bu defalık zorda olsa ben anlayacağın dilde konuşmaya çalışayım
bu tarzımdan dolayıda belli seviye ve kişilikteki her arkadaştan özür dilerim
bana bak yavuz efendi.. sen cidden haddini aşan bir adamsın.bana eşit koşul ve düzeyden bahsetme sen ve benim 44 köy kapandı diye yemleyip ağzına laf verdiğim kankan adı önemli değil pek bir sevinmişsiniz. BGI da kapanan 44 köy falan olmadı havaya girme sakın 6 köy kapandı .. istikbaratın benim lafım olunca anca bu kadar iş yaparsın işte
sen değilmisin bgı-7 ye allah aşkına ersele ye saldırı çıkın işimiz kolaylaşsın diye ağlayan
sen değilmisin sarıkürt hesabından benden şifre isteyen
sen değilmisin bk-m de şifreleri toplayan ve toplatan ..ha bu arada karapeçe bendim : ) ilgililere duyrulur. ha tabi şimdi bunu biliyordum da dersin .. ama yemezler bilmiyordun
eşitlikmiş ,külahıma anlat yavuz efendi.sen kim eşitlik ve eşit koşullarda oyun oynamak kim
tek bir gün evet multi girişlerimiz oldu denk getirmen de kaçınılmazdı kendine görev edinip hergün 40 defa şikayet ettiğin için de kapandık ama sana sebebini söylesek anlayacak insanlık yok .. bırak sebebide bizde kalsın
o gün kapanmamıza neden olsada ben acilde kıvranırken köyüme bakan tsunami ve red_baron a minnettarım BGI olarak kaybetsekte insanlığımız kazandı .. kimsede siz gibi ne hayıflandı nede kendini üzdü
alayınız geldinizde ne oldunuz 2 dalga toplam 15 seviye kalanınız o kadarını bile alamazdı. sen kurban ol bizim oyunculuğumuzada insanlığımızada
yürekmi bendeki yürek sende olsa şurada asıl sen çıkar şu lafı ederdin kaybettik ama kazandırmadıkta derdin
ben o cümleyi etmedim ama benzerini ettim sana ya yetiştiren uygar toprak yanlış yetiştirmiş ki .. sanmam sen oynamışsındır o lafla aslınıda msn logundan yayınlarım
burası BGI yavuz efendi.. bizde gizli saklı işler olmaz .bizler kendimizden okadar eminizki biri bize birşey sunduğunda yada teklif ettiğinde anında tüm yönetim haberdar olur ve ortak hareket eder. biz kendimizden o kadar eminizki msn şifrelerimiz birbirimizde vardır. şeffafızdır saklamayız ,saklanmayız o konuşmanın metni aşağıda biz ağzımız aranırken ne konuşacağımızı da ne yapılacağınıda biliriz yavuz efendi.sen burada nifak tohumları atmaya çabalama o konuşma olurken can tekcanözü yanımda 20 cm uzağımdaydı 1 saat sonrasındada tüm birlik haberdardı
asıl sen kendi birleşmenin teklifini okuda bir düşün : )
hadi canım dersin şimdi buda sratejiydi.. tıpkı mtrx in şifre vermesi kadar sratejiydi
sevgili uygar son söz sana hani özel yazılanları paylaşmak bişeylerdiya.. acaba çekirdek çinten kapı önü muhabbeti gibi yemeden yavuz a yetiştirip ersele BGI yı satmaya hazır havasını vermek ne ...
geçim bunları kardeşim ,ben dünkü çocuk değilim

ersele s14
11-02-2010, 20:30
sahte diye sallamayın bunlar logların orjinal resim hali bak bakalım ortada BGI yı satan birimi varmış
sen kimsin ki ben BGI yı satayım yada sizler kimsiniz ki BGI dan vazgeçelim
BİZ NAMLUYU DÜŞMANA DOĞRULTUP DOSTUMUZA ATEŞ ETMEYİZ yavuz efendi ..
haddini bil

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5492.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5519.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5526.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5536.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5543.jpg (http://urlal.com/dqqf)

ersele s14
11-02-2010, 20:31
http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5554.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5562.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5580.jpg (http://urlal.com/dqqf)
bizlrr tüm bu muhabbetlere karşılıklı yoklama ve geyik olarak 2 arkadaşın rakip sohbeti olarak baktık : ) ama görüldüğü üzere BGI satışı yoktur yavuz efendi
olsa olsa GDB nin beni yoldan çıkarma çabası vardır.. yada laf olsun diye sohbeti
hoş sana yetiştirildiğine göre biz ciddiye almasakta GDB ciddiymiş
ama dedim ya burası BGI adam satılmaz ,adam satın alınmaz
saldırıların çıkmasıda zaten teklifin kabul edilmemesidir : )
acaba kim kimden kolayca vazgeçerdi benim rengim farklı olsaydı diye düşün sen .. ve artık yakamızdan düş
biz 100 basmak uğruna kimsenin ahını almayız ,kimseyede arkamızdan hain dedirtmeyiz
kirli bir zafer yerine kendi onurlu mücadelemizi verdik .. hoş sen bundan anlarmısın bilemem

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 21:08
şu saate kadar hep kendi düzeyimi aline bir kesekağıdı çekirdek almış kapı önünde dedikodu yapan 3-5 mahalle kadını konumundan uzak tutmaya çalıştım..ama görüyorumki sizlere ancak siz düzeyinde cevap verince anlayacaksınız.madem siz benim anlattıklarımı anlayacak bilgi ve birikim ,anlayış ve görüşe ve hatta yeterli akademik birikime sahip değilsiniz .. bu defalık zorda olsa ben anlayacağın dilde konuşmaya çalışayım
bu tarzımdan dolayıda belli seviye ve kişilikteki her arkadaştan özür dilerim
bana bak yavuz efendi.. sen cidden haddini aşan bir adamsın.bana eşit koşul ve düzeyden bahsetme sen ve benim 44 köy kapandı diye yemleyip ağzına laf verdiğim kankan adı önemli değil pek bir sevinmişsiniz. BGI da kapanan 44 köy falan olmadı havaya girme sakın 6 köy kapandı .. istikbaratın benim lafım olunca anca bu kadar iş yaparsın işte
sen değilmisin bgı-7 ye allah aşkına ersele ye saldırı çıkın işimiz kolaylaşsın diye ağlayan
sen değilmisin sarıkürt hesabından benden şifre isteyen
sen değilmisin bk-m de şifreleri toplayan ve toplatan ..ha bu arada karapeçe bendim : ) ilgililere duyrulur. ha tabi şimdi bunu biliyordum da dersin .. ama yemezler bilmiyordun
eşitlikmiş ,külahıma anlat yavuz efendi.sen kim eşitlik ve eşit koşullarda oyun oynamak kim
tek bir gün evet multi girişlerimiz oldu denk getirmen de kaçınılmazdı kendine görev edinip hergün 40 defa şikayet ettiğin için de kapandık ama sana sebebini söylesek anlayacak insanlık yok .. bırak sebebide bizde kalsın
o gün kapanmamıza neden olsada ben acilde kıvranırken köyüme bakan tsunami ve red_baron a minnettarım BGI olarak kaybetsekte insanlığımız kazandı .. kimsede siz gibi ne hayıflandı nede kendini üzdü
alayınız geldinizde ne oldunuz 2 dalga toplam 15 seviye kalanınız o kadarını bile alamazdı. sen kurban ol bizim oyunculuğumuzada insanlığımızada
yürekmi bendeki yürek sende olsa şurada asıl sen çıkar şu lafı ederdin kaybettik ama kazandırmadıkta derdin
ben o cümleyi etmedim ama benzerini ettim sana ya yetiştiren uygar toprak yanlış yetiştirmiş ki .. sanmam sen oynamışsındır o lafla aslınıda msn logundan yayınlarım
burası BGI yavuz efendi.. bizde gizli saklı işler olmaz .bizler kendimizden okadar eminizki biri bize birşey sunduğunda yada teklif ettiğinde anında tüm yönetim haberdar olur ve ortak hareket eder. biz kendimizden o kadar eminizki msn şifrelerimiz birbirimizde vardır. şeffafızdır saklamayız ,saklanmayız o konuşmanın metni aşağıda biz ağzımız aranırken ne konuşacağımızı da ne yapılacağınıda biliriz yavuz efendi.sen burada nifak tohumları atmaya çabalama o konuşma olurken can tekcanözü yanımda 20 cm uzağımdaydı 1 saat sonrasındada tüm birlik haberdardı
asıl sen kendi birleşmenin teklifini okuda bir düşün : )
hadi canım dersin şimdi buda sratejiydi.. tıpkı mtrx in şifre vermesi kadar sratejiydi
sevgili uygar son söz sana hani özel yazılanları paylaşmak bişeylerdiya.. acaba çekirdek çinr-ten kapı önü muhabbeti gibi yemeden yavuz a yetiştirip ersele BGI yı satmaya hazır havasını vermek ne ...
geçim bunları kardeşim ,ben dünkü çocuk değilim

iyiki mahalle karısı üslübü ile konuşmayacam demişsin filiz hanım...bide konuşsan ne ler yazardın Allah bilir .....sıradan giderek ,,,,

1 senin yemledin dediğin vatandaşın ismini sen sölemediğin için bende ağzıma almayacam ama siz bizi yemlerken yemlendiniz.kapanan bgı köy sayısı 44 dür yada değildir .ama bizim şifreli ğiriş dostçul saldırı dostçul yağma vs...olarak belirleyerek videolarını çektiğimiz resimlerini linklerini yaptığımız bgı köy sayısı 44 tür...hesaplar incelendi temiz diyenlerin önüne koyduk .bide burdan inceleyin dedik...

2 bgı 7 yada başka hiçbir birliğe ersele ye saldırı çıkın yada çıkarmayın diye yalvarmadık .biz bk yız bgı değil .yalvarma yalan düzen işlerinden sizler iyi anlarsınız .server 399 gün sürdü.rahat 370 günü savcaşarak geçirdik.elimizde bk olarak wow vuruşu yapacak 15 ordumuz kullanılmadan oyun bitti.kimsenin ordusuna ihtiyacımız olmadı.bu orduları sayı ve adedleri ile forma kopyalatırsam küçük dilin biyerlerine kaçar ...konuşacaksan ağzınla konuş başka yerlerinle konuşma.laf ile ezerim politikası yapacaksan seni senin laflarınla ezerim....ayrıca bizim gerçek manada bgı 7 den bir beklentimizde olmadı ...bu arkadaşların ikili oynadıklarının farkına vardık msn den blokladık bu arkadaşları.akılları sıra bizi sizlerin bizleri istediği şekilde yönlendireceklerini sandı bu arkadaşlar...bunun çalışmalarını yaptılar bizim üzerimizde.tabi bizde salağızya yedik ...onlar bizi kullandıklarını sanıyolarken bizler o arkadaşları kullanıyoduk uzun lafın kıssası bu. ....

tek sefer girişiniz olmuşmuş ...yesinler seni...tek seferlik girişe hiçbir serverın ne multisi nede admini ceza vermez.bunu ikimizde biliyoz...biliyozda kim kimi kandırıyo onu bilmiyoz. sen tek seferlik girecen ve ceza alacan .olacak şey söle de herkez inansın...

3 sarıkıürk hesabından senden yada başka bir bgı oyuncusundan şifre isteyen ben değilim .sana bunu kim sölemişse senle kafa bulmuş.sende gelmişsin benle kafa buluyon...ayrıca senin şifreni alsam ne olur almasam ne olur.askerin var desek askerin yok ..70 saatten asker köyünü reisledim senin ...msn de merkezemi geliyosunuz asker köyünemi diye ağladığın günleri unutmuşsun .hatırlatırım...askeri olmayan köyler ile çokta fazla işim olmadı rakip oyunculardan. birçok bgı köyüne girip çıkıyodum temsilcilikle.hepinizin herşeyi 3 er günlük rapor halinde bizlere zaten geliyodu.nası geldiğini daha önce anlatmıştım formdan ....bütün bgı birliklerine bk birliklerinde rahatgezdiğim oranda geziyodum filiz hanım...

4 buyur ...........anlamadım gerçekten .ben niye çıkıpta kaybettik diyecekmişim.bk si gdb bir bloktur ve bu blok içerisinde kim seviye 100 derse wowu biz kurmuş olacağız...biz bunu dediydik...dediğimiz gibi de oldu .tabi sizin beklentiniz bizleri kendiniz gibi hırslı sandınız.bunlar nası olsa birbirine girer birbirine düşer dediniz değilmi.onu beklediniz.youn bitti hala onu bekliyosunuz.bizler ne yaptık peki .sizlere inat bu blok içerisinde kimse birbirine saldırı çıkarmadı . verilen ve alınan sözler vardı.herkez sözünde durdu .çünkü bu blokta herkez adam gibi adam...amaç ortak wowu kurmaktı .amacımız yerine geldi.siz değil oyunu biz kazandık .ama her nedense oyunu biz neden kazanamadık diye kendimize soracakmışız...sen bizi güldürdün .Allah ta seni güldürsün...ne diyim sana...

tmm sen bgb ye seviye 99 da ismimizi gdb yaparız dedin yada demedin.bu iddaya içimize nifak tohumları serpme yavuz efendi demişsin.onu geçtik.masartepeye yaptığın teklife ne diyelim.yaw o kadar cin o kadar şeytansınız ki utanmadan suscağınız yerde hala yazıyosunuzzzzz.yuh yani.siz gidin öncce bgı olarak gdbler bize saldırı çıkarmayın seviye 99 da ismimizi gdb yapacaz şeref namus sözü diyin.gdb sizi indirince bu seferde gelin bk ya biz gdb yi indirelim hakan 52 yi indirelim sizde gidin diğerlerini indirin.aynı seviyeye gelince kimin gücü kime yerese yapalım ....bak sen şu işe....Allah Allah ...bizi birbirimize düşürmek için çok çaba sarfettiniz filiz hanım .olmadı .başaramadınız...sınıfta kaldınız.niye olmadı .çünkü bk sis gdb bloğunun bütün yöneticileri adam gibi adamdı.düzgün insanlardı.hırslı değildi....dostluk arkadaşlık daha önemliydi.oyunun bittiği sayfada filanca vatandaş filanca wowu kurdu cümlecikleri ile onur ve gururlarını tartan insanlardı.orda ne yazarsa yazsın bu blok içerisindeki dostluk ve arkadaşlık güven üzerine kurulu bir dostluğa dönüşmüştü...önemli olan buydu.wow bu blok içerisinde hangi wow köyümüze nasip olursa wowu biz kurmuş olacaktık .oyunu biz kazanmış olacaktık.ben eğosunu hepimiz yenmiştik...sor hakan 52 ye wowu kim kurdu de.biz kurduk der.ben demez.bu blokta kime sorsan biz der.ben kelimesini kimse ağzına almaz....ben kelimesi sizlerin sıkça kullandığı kelimedir.ben ben ben ben ben ......o kadar çok kullandınız ki bencil oldunuz.ve bu gün olmuş bencil duygularınızla bişeyler ifade etmeye çalışıyorsunuz...size iyi ben ler dilerim.....

karapeçe sendeydi .....biliyoz dersem sen zaten demişsin biliyoz diyeceğinizi gibisinden cümlecikler kurmuşsun...karapeçeye hangi köy üzerinden giriyodun .sana o şifre kim tarafından verildi.karapeçeden başka girdiğin diğer bk köyleri nelerdi....vs......hepsini biliyoz.sen karapeçe demişsin sadece...bende senin diğer girdiğin köy isimlerini veriyorum sana ve hepsini biliyoruz diyorum. karapeçeye ishak köyü üzerinden giriyodun.karapeçenin ishak köyünde temi vardı.san a ishak köyünün şifresini tırsah verdi....e peki biz bunları nerrden biliyoz...biz biliriz filiz hanımmmmm...bizim bildiklerimizin yarısını bilseniz yazdıklarınızın yarısını yazanmazsınız...kedinin fare ile oynadığı gibi oynadık sizinle ..bizim sizlere çizdiğimiz sınır dahilinde sizlerinde oyundan zevk almanızı istiyoduk.ve bunu da başardığımıza inanıyorum.tabi sizin bk köylerine girmenizdeki istisaniyi konun özü sizi istediğimiz tarzda yönlendirmekti...bunun bu gün kavagasını yaparak bizde sizi şu köyden bu köyden diye ağzımızdan laf almaya çalışıyosanız bunu başaramazsınız.biz sizin oyunun 2. ayından beri sizin içinizdeki kendi ekibimizden olan arkadaşlar üzerinden takip ediyoduk filiz hanım...

bu arada uygar toprak ile ilgili yazdıklarına inanıyorum ki gerekli cevabı uygar toprak verecektir.ben sadece şunu söyleyebilirim...bizim sadece ismimiz farklıydı.cismimiz aynıydı.ayrımız saklımız olmadı olamaz...olsaydı zaten biz bir ekip olamazdık.bu manada bk sis gdb bloğu içerisnde olan herkez üzerine düşeni fazlasıyla yaptı ...onların hepsine bu vesileyle tşk ederim...

arkadaşlar...

üslup olarak sevmediğim bir tarzda bir üslüpla bir takım ithamlara gerektiği şekilde cevap vermek zorunda burakıldım.normalde bizim üslubumuzu bilenler iyi bilir ki yukardaki üslup bizim tarzımız değildir.vermiş olduğum rahatsızlıktan ötürü özür dilerim...

Kaybeden çenesini ...

yavuz_selim

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 21:11
http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5554.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5562.jpg (http://urlal.com/dqqf)

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/11/5580.jpg (http://urlal.com/dqqf)
bizlrr tüm bu muhabbetlere karşılıklı yoklama ve geyik olarak 2 arkadaşın rakip sohbeti olarak baktık : ) ama görüldüğü üzere BGI satışı yoktur yavuz efendi
olsa olsa GDB nin beni yoldan çıkarma çabası vardır.. yada laf olsun diye sohbeti
hoş sana yetiştirildiğine göre biz ciddiye almasakta GDB ciddiymiş
ama dedim ya burası BGI adam satılmaz ,adam satın alınmaz
saldırıların çıkmasıda zaten teklifin kabul edilmemesidir : )
acaba kim kimden kolayca vazgeçerdi benim rengim farklı olsaydı diye düşün sen .. ve artık yakamızdan düş
biz 100 basmak uğruna kimsenin ahını almayız ,kimseyede arkamızdan hain dedirtmeyiz
kirli bir zafer yerine kendi onurlu mücadelemizi verdik .. hoş sen bundan anlarmısın bilemem

Kaybeden çenesini ...

ersele s14
11-02-2010, 21:15
kazanan beynini çalıştırır,
kaybeden çenesini ...

senin çenen hepimizden çok çalışıyor en büyük malubiyeti sen yaşadığındandır
ne verecek cevabın nede ortaya çıkacak yüzün var

k_e_j
11-02-2010, 21:20
iyiki mahalle karısı üslübü ile konuşmayacam demişsin filiz hanım...bide konuşsan ne ler yazardın Allah bilir .....sıradan giderek ,,,,

1 senin yemledin dediğin vatandaşın ismini sen sölemediğin için bende ağzıma almayacam ama siz bizi yemlerken yemlendiniz.kapanan bgı köy sayısı 44 dür yada değildir .ama bizim şifreli ğiriş dostçul saldırı dostçul yağma vs...olarak belirleyerek videolarını çektiğimiz resimlerini linklerini yaptığımız bgı köy sayısı 44 tür...hesaplar incelendi temiz diyenlerin önüne koyduk .bide burdan inceleyin dedik...

2 bgı 7 yada başka hiçbir birliğe ersele ye saldırı çıkın yada çıkarmayın diye yalvarmadık .biz bk yız bgı değil .yalvarma yalan düzen işlerinden sizler iyi anlarsınız .server 399 gün sürdü.rahat 370 günü savcaşarak geçirdik.elimizde bk olarak wow vuruşu yapacak 15 ordumuz kullanılmadan oyun bitti.kimsenin ordusuna ihtiyacımız olmadı.bu orduları sayı ve adedleri ile forma kopyalatırsam küçük dilin biyerlerine kaçar ...konuşacaksan ağzınla konuş başka yerlerinle konuşma.laf ile ezerim politikası yapacaksan seni senin laflarınla ezerim....ayrıca bizim gerçek manada bgı 7 den bir beklentimizde olmadı ...bu arkadaşların ikili oynadıklarının farkına vardık msn den blokladık bu arkadaşları.akılları sıra bizi sizlerin bizleri istediği şekilde yönlendireceklerini sandı bu arkadaşlar...bunun çalışmalarını yaptılar bizim üzerimizde.tabi bizde salağızya yedik ...onlar bizi kullandıklarını sanıyolarken bizler o arkadaşları kullanıyoduk uzun lafın kıssası bu. ....

tek sefer girişiniz olmuşmuş ...yesinler seni...tek seferlik girişe hiçbir serverın ne multisi nede admini ceza vermez.bunu ikimizde biliyoz...biliyozda kim kimi kandırıyo onu bilmiyoz. sen tek seferlik girecen ve ceza alacan .olacak şey söle de herkez inansın...

3 sarıkıürk hesabından senden yada başka bir bgı oyuncusundan şifre isteyen ben değilim .sana bunu kim sölemişse senle kafa bulmuş.sende gelmişsin benle kafa buluyon...ayrıca senin şifreni alsam ne olur almasam ne olur.askerin var desek askerin yok ..70 saatten asker köyünü reisledim senin ...msn de merkezemi geliyosunuz asker köyünemi diye ağladığın günleri unutmuşsun .hatırlatırım...askeri olmayan köyler ile çokta fazla işim olmadı rakip oyunculardan. birçok bgı köyüne girip çıkıyodum temsilcilikle.hepinizin herşeyi 3 er günlük rapor halinde bizlere zaten geliyodu.nası geldiğini daha önce anlatmıştım formdan ....bütün bgı birliklerine bk birliklerinde rahatgezdiğim oranda geziyodum filiz hanım...

4 buyur ...........anlamadım gerçekten .ben niye çıkıpta kaybettik diyecekmişim.bk si gdb bir bloktur ve bu blok içerisinde kim seviye 100 derse wowu biz kurmuş olacağız...biz bunu dediydik...dediğimiz gibi de oldu .tabi sizin beklentiniz bizleri kendiniz gibi hırslı sandınız.bunlar nası olsa birbirine girer birbirine düşer dediniz değilmi.onu beklediniz.youn bitti hala onu bekliyosunuz.bizler ne yaptık peki .sizlere inat bu blok içerisinde kimse birbirine saldırı çıkarmadı . verilen ve alınan sözler vardı.herkez sözünde durdu .çünkü bu blokta herkez adam gibi adam...amaç ortak wowu kurmaktı .amacımız yerine geldi.siz değil oyunu biz kazandık .ama her nedense oyunu biz neden kazanamadık diye kendimize soracakmışız...sen bizi güldürdün .Allah ta seni güldürsün...ne diyim sana...

tmm sen bgb ye seviye 99 da ismimizi gdb yaparız dedin yada demedin.bu iddaya içimize nifak tohumları serpme yavuz efendi demişsin.onu geçtik.masartepeye yaptığın teklife ne diyelim.yaw o kadar cin o kadar şeytansınız ki utanmadan suscağınız yerde hala yazıyosunuzzzzz.yuh yani.siz gidin öncce bgı olarak gdbler bize saldırı çıkarmayın seviye 99 da ismimizi gdb yapacaz şeref namus sözü diyin.gdb sizi indirince bu seferde gelin bk ya biz gdb yi indirelim hakan 52 yi indirelim sizde gidin diğerlerini indirin.aynı seviyeye gelince kimin gücü kime yerese yapalım ....bak sen şu işe....Allah Allah ...bizi birbirimize düşürmek için çok çaba sarfettiniz filiz hanım .olmadı .başaramadınız...sınıfta kaldınız.niye olmadı .çünkü bk sis gdb bloğunun bütün yöneticileri adam gibi adamdı.düzgün insanlardı.hırslı değildi....dostluk arkadaşlık daha önemliydi.oyunun bittiği sayfada filanca vatandaş filanca wowu kurdu cümlecikleri ile onur ve gururlarını tartan insanlardı.orda ne yazarsa yazsın bu blok içerisindeki dostluk ve arkadaşlık güven üzerine kurulu bir dostluğa dönüşmüştü...önemli olan buydu.wow bu blok içerisinde hangi wow köyümüze nasip olursa wowu biz kurmuş olacaktık .oyunu biz kazanmış olacaktık.ben eğosunu hepimiz yenmiştik...sor hakan 52 ye wowu kim kurdu de.biz kurduk der.ben demez.bu blokta kime sorsan biz der.ben kelimesini kimse ağzına almaz....ben kelimesi sizlerin sıkça kullandığı kelimedir.ben ben ben ben ben ......o kadar çok kullandınız ki bencil oldunuz.ve bu gün olmuş bencil duygularınızla bişeyler ifade etmeye çalışıyorsunuz...size iyi ben ler dilerim.....

karapeçe sendeydi .....biliyoz dersem sen zaten demişsin biliyoz diyeceğinizi gibisinden cümlecikler kurmuşsun...karapeçeye hangi köy üzerinden giriyodun .sana o şifre kim tarafından verildi.karapeçeden başka girdiğin diğer bk köyleri nelerdi....vs......hepsini biliyoz.sen karapeçe demişsin sadece...bende senin diğer girdiğin köy isimlerini veriyorum sana ve hepsini biliyoruz diyorum. karapeçeye ishak köyü üzerinden giriyodun.karapeçenin ishak köyünde temi vardı.san a ishak köyünün şifresini tırsah verdi....e peki biz bunları nerrden biliyoz...biz biliriz filiz hanımmmmm...bizim bildiklerimizin yarısını bilseniz yazdıklarınızın yarısını yazanmazsınız...kedinin fare ile oynadığı gibi oynadık sizinle ..bizim sizlere çizdiğimiz sınır dahilinde sizlerinde oyundan zevk almanızı istiyoduk.ve bunu da başardığımıza inanıyorum.tabi sizin bk köylerine girmenizdeki istisaniyi konun özü sizi istediğimiz tarzda yönlendirmekti...bunun bu gün kavagasını yaparak bizde sizi şu köyden bu köyden diye ağzımızdan laf almaya çalışıyosanız bunu başaramazsınız.biz sizin oyunun 2. ayından beri sizin içinizdeki kendi ekibimizden olan arkadaşlar üzerinden takip ediyoduk filiz hanım...

bu arada uygar toprak ile ilgili yazdıklarına inanıyorum ki gerekli cevabı uygar toprak verecektir.ben sadece şunu söyleyebilirim...bizim sadece ismimiz farklıydı.cismimiz aynıydı.ayrımız saklımız olmadı olamaz...olsaydı zaten biz bir ekip olamazdık.bu manada bk sis gdb bloğu içerisnde olan herkez üzerine düşeni fazlasıyla yaptı ...onların hepsine bu vesileyle tşk ederim...

arkadaşlar...

üslup olarak sevmediğim bir tarzda bir üslüpla bir takım ithamlara gerektiği şekilde cevap vermek zorunda burakıldım.normalde bizim üslubumuzu bilenler iyi bilir ki yukaredaki üslup bizim tarzımız değildir.vermiş olduğum rahatsızlıktan ötürü özür dilerim...

Kaybeden çenesini ...

yavuz_selim

hahahaa bgı7 mi kullandınız tek lafı ile rtttyi ajan ilan eden ler :)) bgı7 tek lafı ile ajan ilan ettiniz yalan mı?? tek kelime söleyin yada susun :) ha bide rttyi nasıl bizim vovumuz diyonuz yav adamı yıkmaya kalkmadınızmı? şimdi burdan nasıl diyosunuz biizm vovumuz diye sizde utanmada yok sanırım adama 100 basma demedinizmi bastırmaycaktınız adama ama elinizden gelmedi siz ayakta uyurken bgı7 çoktan işini de yapmıştı :) ha biz istedik rtttr bitirsin nededni şu bizim vovlarımız açılması zor görüyordu ondan dolayı istedik en kalıp lı adam rtrt namıkdı ondan onu istedik ondan onu yıkmadık:) şimdi size mersinin bol sahilinden olan yerlede kumlar çoktur ordan size bolca kumdan kaleler yapmalar:)

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 21:21
numank wow'u kurdumu ?
yoo..
yavuz_selim wow'u kurdumu ?
yoo..
hakan52 wow kurdumu ?
yoo..

sizin (bk'nın) şimdi övünüyo olmasına hiç anlam veremiyom. elin şeyiyle gerdeğe girmek gibi bişi sizinkisi :eek::D

SİZ PEK ANLAMAZSINIZ AMA BEN YİNDE YAZAYIM...

WOWU BEN KURMADIM...
WOWU BEN KURMADIM...
WOWU BEN KURMADIM.....

WOWU BİZ KURDUK...

Kaybeden çenesini ...

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 21:26
hahahaa bgı7 mi kullandınız tek lafı ile rtttyi ajan ilan eden ler :)) bgı7 tek lafı ile ajan ilan ettiniz yalan mı?? tek kelime söleyin yada susun :) ha bide rttyi nasıl bizim vovumuz diyonuz yav adamı yıkmaya kalkmadınızmı? şimdi burdan nasıl diyosunuz biizm vovumuz diye sizde utanmada yok sanırım adama 100 basma demedinizmi bastırmaycaktınız adama ama elinizden gelmedi siz ayakta uyurken bgı7 çoktan işini de yapmıştı :) ha biz istedik rtttr bitirsin nededni şu bizim vovlarımız açılması zor görüyordu ondan dolayı istedik en kalıp lı adam rtrt namıkdı ondan onu istedik ondan onu yıkmadık:) şimdi size mersinin bol sahilinden olan yerlede kumlar çoktur ordan size bolca kumdan kaleler yapmalar:)

NAMIK ŞUNU DEDİ BANA...

ABİ WOW SEVİYE 100 BİTİYO .250 BGI SLADIRISI VAR.ADAMLAR HESAP HATASI YAPTI.ŞİMDİDE BÜTÜN BGI SALDIRI ÇIKARMIŞ...AMA YETİŞMİYO.BENDE KENDİSİNİ TEBRİK ETTİM.BUNUDA KENDİSİ ZATEN FORMDAN BU ŞEKİLDE ANLATTI...

SİZ HAYELMİ GÖRÜYOSUNUZ.BİZDEN RTTTR TE TEK BİR SALDIRI ÇIKMADI.HALA İŞİN CİNLİĞİNDESİNİZ.HALA BİZİ BİRBİRİMİZE DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYOSUNUZ.HALA ÇAMURA YATIYOSUNUZ YA HELAL OLSUN SİZE...HELAL OLSUN.....

Kaybeden çenesini ...

ersele s14
11-02-2010, 21:27
ishak ın şifresini trsahh bana değil ben trsahh a verdim bay çok bilmiş
karapeçe yi asla paylaşmadım kimseye .. bilgi kaynakların sağlam olsaydı bk-4 ün başında olan hesabın bende olduğunu bilirdin sen
sarıkürk=bk-4 başkanı=ERSELE

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 21:28
hahahaa bgı7 mi kullandınız tek lafı ile rtttyi ajan ilan eden ler :)) bgı7 tek lafı ile ajan ilan ettiniz yalan mı?? Tek kelime söleyin yada susun :) ha bide rttyi nasıl bizim vovumuz diyonuz yav adamı yıkmaya kalkmadınızmı? şimdi burdan nasıl diyosunuz biizm vovumuz diye sizde utanmada yok sanırım adama 100 basma demedinizmi bastırmaycaktınız adama ama elinizden gelmedi siz ayakta uyurken bgı7 çoktan işini de yapmıştı :) ha biz istedik rtttr bitirsin nededni şu bizim vovlarımız açılması zor görüyordu ondan dolayı istedik en kalıp lı adam rtrt namıkdı ondan onu istedik ondan onu yıkmadık:) şimdi size mersinin bol sahilinden olan yerlede kumlar çoktur ordan size bolca kumdan kaleler yapmalar:)

yaw sen bizi güldürüyonya allah ta seni güldürsün ...yani ben sizin yerinizde olsam cem yılmazın rakibi görürüm kendimi....bu cevheri kullanın ...buda bir sanattır...

Kaybeden çenesini ...

cantekcanözü
11-02-2010, 21:35
kardeşim senin derdin bellide ne yan çizip dansöz gibi oynuyorsun,bana uygartoprak kendi bizzat telefonda sizin namık ı casus diye bildirdiğinizi BGI dan estek alıyor diye söylediğinizi ve hatta yıkmasını istediğinizi anlattı
sadece bizden destek alıp almadığını kontrol etmek için son hafta temsilcilik alıp tek tek içerdeki desteği ve gelen tahılın kaynağını takip etmiş :D
oda biryana saldırıda çıkmışsınız ama yetişememişsiniz bizden 3-5 feyk atıldı ama tek saldırı çıkmadı .. adamı hain ilan etmesen adam olsan zaten gider yıkardık:D
birde halen utanmadan yazıyorsun
siz anca bunu becerirsiniz düşmana silah doğrultup dostlarınızı arkadan vurursunuz
mehmet abi yalancı değildir bana ne dediyse o olmuştur ama sen harbi nesin belli değil

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 21:35
ishak ın şifresini trsahh bana değil ben trsahh a verdim bay çok bilmiş
karapeçe yi asla paylaşmadım kimseye .. bilgi kaynakların sağlam olsaydı bk-4 ün başında olan hesabın bende olduğunu bilirdin sen
sarıkürk=bk-4 başkanı=ERSELE

SARIKÜRK SARIKÜRK TUTTURDUN.YAW SARIKIRK SENDE OLSA NE OLUR OLMASA NE OLUR...BK 4 ÜN BAŞKANI DEDİĞİN SARIKÜRK Ü HANGİ BK OYUNCUSU BK LI OLARAK GÖRDÜKİ...ADAMLAR YALVARDILAR BK OLMAK İÇİN BİZDE BK YAPTIK.BK OLMADAN ÖNCE ZATEN BU ADAMLAR KIRK ŞEKLE GİRMİŞLERDİ.BGI OLDULAR REST OLDULAR OLDULARDA OLDULAR...ÇOKTA ISRAR EDİNCE TMM HADİ BK DA OLUN BAKALIM BAŞINIZ GÖĞEMİ ERECEK DEDİK ...OLDULARDA NOLDU.SARIKÜRK GEL DOSTUM SENLE OPARASYON MU YAPALIM DEDİK BU ARKADAŞLARA.KAFALARINA GÖRE TAKILDILAR...SARIKÜRK HESABININ ŞİFRESİ Bİ SENDE VAR SANIYODUN DEĞİLMİ ...HAHAH O KÖYÜN ŞİFRESİ BÜTÜN SERVERDA VARDI FİLİZ HANIM ...BÖLE BİR KÖYÜN ŞİFRESİ BENDE VAR DİYE ÖVÜNÜYOSAN BUNU SANA YAKIŞTIRMIYOM.SEN BANA DEKİ BEN SARIKÜRK HESABINDAN YADA BAŞKA BİR BK KÖYÜ ÜZERİNDEN SİZLERE ŞU ZARARI VERDİM BU ZARARI VERDİM .TMM YAW HELAL OLSUN DERİM.SANA.BÜTÜN BGI BİRLİKLERİNİN YÖNETİMLERİNDE BK KÖYLERİ VARDI FİLİZ HANIM ....İSİMMİ İSTİYON...AVUCUNU YALARSIN ...İSMİ BİZDE SAKLI KALSIN .ADINI SEN KOY...

Kaybeden çenesini ...

president
11-02-2010, 21:38
NAMIK ŞUNU DEDİ BANA...

ABİ WOW SEVİYE 100 BİTİYO .250 BGI SLADIRISI VAR.ADAMLAR HESAP HATASI YAPTI.ŞİMDİDE BÜTÜN BGI SALDIRI ÇIKARMIŞ...AMA YETİŞMİYO.BENDE KENDİSİNİ TEBRİK ETTİM.BUNUDA KENDİSİ ZATEN FORMDAN BU ŞEKİLDE ANLATTI...

SİZ HAYELMİ GÖRÜYOSUNUZ.BİZDEN RTTTR TE TEK BİR SALDIRI ÇIKMADI.HALA İŞİN CİNLİĞİNDESİNİZ.HALA BİZİ BİRBİRİMİZE DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYOSUNUZ.HALA ÇAMURA YATIYOSUNUZ YA HELAL OLSUN SİZE...HELAL OLSUN.....

Kaybeden çenesini ...

hayal gören sensin.
başkasının kurduğu ww a öğünecene oturda kendi ww una ağla.
yok blok muş yok yok birleşimmiş..
YOK DEVENİN NALI..
oturda o kadar orduyla yapabildiğin pardon beceremediğin saldırılarda açtığın hasara bakıp bakıp ağla..
dua et serverda senin sözünü dinleyip saldırı çıkartan yada çıkartmayan adamlara..
yaptığın yapacan gördüğün görecen en iyi işin burda oldu.
başka bi serverda sen bırak ww u yağma bile olursun.
utanmadan 100 basmamasını istediğin adamın ww uyla öğünüyorsun.
yanlışlıkla uzaklık gönderen bi arkadaşı hain ilan etmen 1 saniye sürüyo..
utanmadan 100 ordu ile 12 seviye alabilmeni başarı sayıyorsun:)
utanmadan 5 ordu ile 100 seviyeden fazla indiren bgı ya laf atıyorsun..

cantekcanözü
11-02-2010, 21:39
SARIKÜRK SARIKÜRK TUTTURDUN.YAW SARIKIRK SENDE OLSA NE OLUR OLMASA NE OLUR...BK 4 ÜN BAŞKANI DEDİĞİN SARIKÜRK Ü HANGİ BK OYUNCUSU BK LI OLARAK GÖRDÜKİ...ADAMLAR YALVARDILAR BK OLMAK İÇİN BİZDE BK YAPTIK.BK OLMADAN ÖNCE ZATEN BU ADAMLAR KIRK ŞEKLE GİRMİŞLERDİ.BGI OLDULAR REST OLDULAR OLDULARDA OLDULAR...ÇOKTA ISRAR EDİNCE TMM HADİ BK DA OLUN BAKALIM BAŞINIZ GÖĞEMİ ERECEK DEDİK ...OLDULARDA NOLDU.SARIKÜRK GEL DOSTUM SENLE OPARASYON MU YAPALIM DEDİK BU ARKADAŞLARA.KAFALARINA GÖRE TAKILDILAR...SARIKÜRK HESABININ ŞİFRESİ Bİ SENDE VAR SANIYODUN DEĞİLMİ ...HAHAH O KÖYÜN ŞİFRESİ BÜTÜN SERVERDA VARDI FİLİZ HANIM ...BÖLE BİR KÖYÜN ŞİFRESİ BENDE VAR DİYE ÖVÜNÜYOSAN BUNU SANA YAKIŞTIRMIYOM.SEN BANA DEKİ BEN SARIKÜRK HESABINDAN YADA BAŞKA BİR BK KÖYÜ ÜZERİNDEN SİZLERE ŞU ZARARI VERDİM BU ZARARI VERDİM .TMM YAW HELAL OLSUN DERİM.SANA.BÜTÜN BGI BİRLİKLERİNİN YÖNETİMLERİNDE BK KÖYLERİ VARDI FİLİZ HANIM ....İSİMMİ İSTİYON...AVUCUNU YALARSIN ...İSMİ BİZDE SAKLI KALSIN .ADINI SEN KOY...

Kaybeden çenesini ...

senin wow köyün ,wow toplantıların ve başkanın mtrx in köyü filizdeydi bunuda ben yazayım :D
kardeş sendede varsa bir cantekcanözü,terapi,tosun_16 helal dicem
ama bu durunmda anca yürrrüüü deriz :D

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 21:40
kardeşim senin derdin bellide ne yan çizip dansöz gibi oynuyorsun,bana uygartoprak kendi bizzat telefonda sizin namık ı casus diye bildirdiğinizi bgı dan estek alıyor diye söylediğinizi ve hatta yıkmasını istediğinizi anlattı
sadece bizden destek alıp almadığını kontrol etmek için son hafta temsilcilik alıp tek tek içerdeki desteği ve gelen tahılın kaynağını takip etmiş :d
oda biryana saldırıda çıkmışsınız ama yetişememişsiniz bizden 3-5 feyk atıldı ama tek saldırı çıkmadı .. Adamı hain ilan etmesen adam olsan zaten gider yıkardık:d
birde halen utanmadan yazıyorsun
siz anca bunu becerirsiniz düşmana silah doğrultup dostlarınızı arkadan vurursunuz
mehmet abi yalancı değildir bana ne dediyse o olmuştur ama sen harbi nesin belli değil

bak abicim bahsi geçen olay tamamiyle senin anllattığın tarzda gelişen bir olay değildir.bu vatandaşın bgı ile ilişkisi var yada yok araştırması yapılmış yok olduğu kannaatine varılmıştır.bu doğrudur.bunu kabul ederiz...biz herşeyin tedbirini kendi normlarımızda aldık ...bu arkadaş yani bahsi geçen namık kişilik sahibi düzgün bir ouncudur.düzgün bir oyuncu olduğunuda bütün servera göstermiştir.bunun üzerinden yapabileceğiniz pirim malesef yoktur.başka kapıya....

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 21:42
senin wow köyün ,wow toplantıların ve başkanın mtrx in köyü filizdeydi bunuda ben yazayım :d
kardeş sendede varsa bir cantekcanözü,terapi,tosun_16 helal dicem
ama bu durunmda anca yürrrüüü deriz :d

adem bu mesaja yusuf cevap yazarsa ne olur biliyon mu ....bilmiyon...bilsen zaten yukardaki mesajı yazmazdın ...ama ben size bi ip ucu vereyim...bidaha forma girecek yüzünüz kalmazdııı...sen yat kalk dua et yukardaki mesajı yusuf okumasın....:::)))

cantekcanözü
11-02-2010, 21:44
bak abicim bahsi geçen olay tamamiyle senin anllattığın tarzda gelişen bir olay değildir.bu vatandaşın bgı ile ilişkisi var yada yok araştırması yapılmış yok olduğu kannaatine varılmıştır.bu doğrudur.bunu kabul ederiz...biz herşeyin tedbirini kendi normlarımızda aldık ...bu arkadaş yani bahsi geçen namık kişilik sahibi düzgün bir ouncudur.düzgün bir oyuncu olduğunuda bütün servera göstermiştir.bunun üzerinden yapabileceğiniz pirim malesef yoktur.başka kapıya....
tut ucunu çevirelim abi :D
sen başka kapıya sırttan vuraramayınca aklandımı bizde içimizdeki adam sorgulanmaz bile.. hade canım çevirde lafı yanmasınnn

cantekcanözü
11-02-2010, 21:46
adem bu mesaja yusuf cevap yazarsa ne olur biliyon mu ....bilmiyon...bilsen zaten yukardaki mesajı yazmazdın ...ama ben size bi ip ucu vereyim...bidaha forma girecek yüzünüz kalmazdııı...sen yat kalk dua et yukardaki mesajı yusuf okumasın....:::)))

git ya en fazla ersele sevgilimdi der :D o kısmıda 2 kişiye aittir bize bişi düşmez ... ama ben şahsen bunun için bile şifre vermem :D
şifresizde olur o işler gerisi acemi çapkınlık yada yanlış srateji :D ha bide ne olacakki kıza dil uzatır ondan sonra rahat rahat aynaya bakar dimi :D

maviBONCUK
11-02-2010, 21:51

bütün bk'yı egosunu tatmin etmek için kullandığını alenen itiraf eden kişi mi milleti korkutacak ?
hadi canım...;)

SİZ PEK ANLAMAZSINIZ AMA BEN YİNDE YAZAYIM...

WOWU BEN KURMADIM...
WOWU BEN KURMADIM...
WOWU BEN KURMADIM.....

WOWU BİZ KURDUK...

wow'u kurmadığınızı anlamanız güzel. bide elalemin wowunda hiç payınızın olmadığını anlayabilseniz :D

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 21:57
git ya en fazla ersele sevgilimdi der :d o kısmıda 2 kişiye aittir bize bişi düşmez ... Ama ben şahsen bunun için bile şifre vermem :d
şifresizde olur o işler gerisi acemi çapkınlık yada yanlış srateji :dm ha bide ne olavaki kıza dil uzatır ondan sonra erkeğim diyede gezer dimi ortada :d

adem terbiyesizlik yapmışsın .
Seni s 14 adına kınıyorum...
Filiz hanım ile fikir çatışmamız olabilir.
Oyun manasında birbirimize ters düşebiliriz.
Hepsini kabul ederim.
Ama yukardaki benzetmeni çok ahlaksızca ve çirkin buldum.
Yusuf bu güne kadar ne bana nede başka birine hiçbir zaman hibir ortamda filiz hanım ile ilgili bahsini ettiğin tarzda bir söylevde bulunmamıştır.
Yusuf o karekterde bir insan değildir...
Filiz hanımda bahsini ettiğin tarzda bir insan değildir.
O sadece sizin değil bütün serverın ablasıdır.
Insanların onurları guruları ve namus anlayışları senin insanları gördüğün tarzda değildir...
Seni defalarca kınıyorum...inanıyorumki yukardaki sözlerin filiz hanımı açısındanda filiz hanımı zorda burakan bir açıklama olmuştur.senden yukardaki yorumun için özür mesajı bekliyorum.hem yusuf tan hemde filiz hanımdan...

cantekcanözü
11-02-2010, 22:02
adem terbiyesizlik yapmışsın .
Seni s 14 adına kınıyorum...
Filiz hanım ile fikir çatışmamız olabilir.
Oyun manasında birbirimize ters düşebiliriz.
Hepsini kabul ederim.
Ama yukardaki benzetmeni çok ahlaksızca ve çirkin buldum.
Yusuf bu güne kadar ne bana nede başka birine hiçbir zaman hibir ortamda filiz hanım ile ilgili bahsini ettiğin tarzda bir söylevde bulunmamıştır.
Yusuf o karekterde bir insan değildir...
Filiz hanımda bahsini ettiğin tarzda bir insan değildir.
O sadece sizin değil bütün serverın ablasıdır.
Insanların onurları guruları ve namus anlayışları senin insanları gördüğün tarzda değildir...
Seni defalarca kınıyorum...inanıyorumki yukardaki sözlerin filiz hanımı açısındanda filiz hanımı zorda burakan bir açıklama olmuştur.senden yukardaki yorumun için özür mesajı bekliyorum.hem yusuf tan hemde filiz hanımdan...

afedersin senin rezil etmekten kastın neydi yusuf adına tehdit etmekten önce sen özür dile bir
üstelik biz buna benzer ithamlar duyduk onun lafını attık sadece kaldıkı forumlarda o konuda birliğin filiz e laf atmış hatta adı önemli değil senin birliğinden birisi alenen msn den bunu yazmış üstelik filiz i taciz etmiştir
filiz benim neyi ne amaçla dediğimi bilir bir lafı söylerken onu korumak dışında asla birşey yapmayacağımıda bilir
asıl sen ne ima ettin onu açıkla,yusuf a gelince ne bahane üretirse üretsin bu iş filiz i kullandım demekle olmuyor bk-m nin altın anahtarını vermiştir gerisi boşş laftır

YAVUZ_SELİM
11-02-2010, 22:15
afedersin senin rezil etmekten kastın neydi yusuf adına tehdit etmekten önce sen özür dile bir
üstelik biz buna benzer ithamlar duyduk onun lafını attık sadece kaldıkı forumlarda o konuda birliğin filiz e laf atmış hatta adı önemli değil senin birliğinden birisi alenen yazmış üstelik filiz i taciz etmiştir
filiz benim neyi ne amaçla dediğimi bilir bir lafı söylerken onu korumak dışında asla birşey yapmayacağımıda bilir
asıl sen ne ima ettin onu açıkla,yusuf a gelince ne bahane üretirse üretsin bu iş filiz i kullandım demekle olmuyor bk-m nin altın anahtarını vermiştir gerisi boşş laftır

seninle olan yazışmam bitmiştir...hiçbir bk oyuncusu filiz hanıma hiçbir şekilde tacizde bulunmamıştır.bulunamaz.filiz haımın taciz edilecek bir ortamıda olmamıştır bu güne kadar.sen mesaj yazarken yazdığını bi kaç sefer oku ondan sonra kaydete bas...lafın sonu nereye gidiyo onu iycene gör .terbiye sınırlarını fazlasıyla zorladın.seviyesizliğin de bir ölçüsü olur ama senin seviyesizlik manasında ölçün yok...
Uatanmadan bk oyuncularının filiz hanımı taciz ettiğini yazıyosun.kim taciz etmiş nasu taciz etmiş ..sen bk oyuncularını ne sanıyosun.senin gibi karekter özürlü oyuncumuz olmadı çok şükür....herkezi kendi ayarında görüyosun ama kimse senin seviyesiz seviyene düşmez...

Yusuf bu mesajı okumasın dua et derken şunu ima etmiştim.siz yusufun köyü üzerinden bk yı takip ettiğinizi sanıyodunuz.ama tam tersi oluyodu...detaylarını yusuf sana layıkıyla anlatır diyecem ama yusufun bu saatten sonra seni adam yerine koyupta senle laf konuşacağını sanmıyorum....

Arkadaşlar,,,

oyun sanal alemde pz nin üzerinde bir görüntü.ama her nikin arkasında şahıslar var.bizim oyunun başından sonuna kadar bize hakaret etsede bütün şahıslara saygımız oldu...herkezi kendimizden üstün gördük.oyunun gidişatı manasında doğrularımızı savunduk.savunmayada devam edecez.ama bunu yaparken herkezi edepli olmaya davet ediyorum...

Selamlar...

Yavuz_selim

cantekcanözü
11-02-2010, 22:15
arkasından sekreterlik yaptırdım demiş : )
allah razı olsun sekreterlik yaparken feyklerden asker sayılarını gelen mesajlardan tsunamiye operasyon saatini ve gününüde .. habirde dünya şifreyi not edip boş vakitlerindede hatıra resmi çekmiş

president
11-02-2010, 22:25
Arkadaşlar,,,

oyun sanal alemde pz nin üzerinde bir görüntü.ama her nikin arkasında şahıslar var.bizim oyunun başından sonuna kadar bize hakaret etsede bütün şahıslara saygımız oldu...herkezi kendimizden üstün gördük.oyunun gidişatı manasında doğrularımızı savunduk.savunmayada devam edecez.ama bunu yaparken herkezi edepli olmaya davet ediyorum...

Selamlar...

Yavuz_selim

önce kendi adamların adına özür dile.
bilip bilmeden sorup soruşturmadan yazıyorsun. 10 -15 gün önce senin ahlak abidesi adamlarının burda yazdıklarını kimse yazmadı..
forum niye kapandı sanıyorsun ahlak abidesi adam???
otur önce adamalarına sahip ol,
sonra cevaplara yazma hakkın olsun..

charizard
11-02-2010, 22:31
her şeyden önce wow kuran birlikleri ve rttttrr yi tebrik ediyorum.

oyuna emek veren başta özgür abim ve adem abim ve POTT birliğinin diğer üyeleri olmak üzere herkese buradan selam yolluyorum.

yahu arkadaşlar artık wow da kuruldu. neyin tartışması içindesiniz anlayabilmiş değilim. öncesi için bir şey diyemem ama bu tartışmalar malesef kurulan wowu ve sonucu değiştirmeyecek. birbirimizin kalplerini kırmayalım.

herkese selamlar, sevgiler, saygılar...
esen kalın...

abidi... ahmet...

slmsz
11-02-2010, 23:28
Yavuz_Selim' e,

Bak kardeşim ben seni şahsen de tanımam oyun içinde de hiç karşı karşıya kalmadık. Şu foruma da pek girmem zaten. wow değerlendirmelerine bir bakayım dedim zibidinin biri burda da keyfimi kaçırdı. Onun ağzının payını da Filiz verdi zaten bana gerek kalmadı...

Seni nerde tanıdım. Tabii ki forumda... Şu forumda senden başka konuşan yok gibi. Her sayfada 5 mesajın 6 sı senin herhalde. Yazmıyacağım, son mesajım deyip habire döktürüyorsun.....

Filiz BGI 'ya son bir veda mesajı yayınlamış kendi düşücelerini paylaşmış sen bu kadar neden alındın belli değil.... Bence birkaç sebebi var.

--- WoW'u biz kurduk diyorsun ama wow seni pek sahiplenmiş değil buna içerlemişsin belli . rtttr nin profil mesajları da zaten size sitemler ile doluydu... ( Olmayan desteğinize rağmen wowu kuruyoruz son fırsat destek yollamak için diyordu)...

--- Mesajlarında milleti sağduyuya ve seviyeli konuşmaya davet ediyorsun ama senin konuşmaların hep kışkırtıcı, insanları rencide edici ve zorla sana cevap vermeye yönelik sözler. herkes elinde belgeler ile konuşuyor isimleride karşıan çıkartıyor sen hala " bi konuşursam yer yerinden oynar mesajı veriyorsun. BU KADAR KONUŞMUŞSUN GERİSİNİ DE KONUŞ ARTIK BE ADAM " demezler mi sana....

---- Önce BGI-7 ile başlayıp sonra da tüm BGI birliklerinin yönetiminde adamlarım vardı istediğimi yaptırıyordum diye milleti birbirine düşürmeye çalışma her konuda olduğu gibi burada da beceriksizliğini göstermiş olursun.

--- İşine gelmeyen, daha doğrusu cevap veremediğin mesajlarda " kazanan aklını kaybeden çenesini " özdeğişi ile kapatman da çok acemici. Bundan önceki tüm mesajlarda ÇENENİ çalıştırdın daha da devam edebilirdin bence sakıncası yoktu...

SONUÇ : Senin durumun hiç te haketmediği halde önüne konan WOW 'U sahiplenme çabasından başka bir şey değildir. O kadar inanmışsın ki wow'un sahiplerinden birinin kendin olmadığına ZORLA ispat etmeye milleti inandırmaya çalışıyorsun.
VE o kadar haksızsın ki bu sahiplenme konusunda baksana hiç bir arkadaşın , dostun, birlik arkadaşın senin yanında değil. Oyun boyunca kendini anlatmana rağmen ve sanki tüm o BLOK birliği yönlendiriyor izlenimine rağmen MİLLET SENİ ÇOKTAN UNUTMUŞ sanırım seni oyunda da pek takmamış kendi kendine gelin güvey olmuşsun....

BAK bu özdeyişte benden.

BİLİYORSAN SÖYLE İBRET ALSINLAR
BİLMİYORSAN SUS ADAM SANSINLAR....

hakikat
12-02-2010, 00:46
ya kardeşim tüm serverda bk dan kaç adam kaldıda dil uzatmayan adem açık açık bunumu diceksiniz dedi diye ahlak dersi veriyorsun filiz açıkladığında biz neler yazıldı çizildi gayet net hatırlıyoruz.
sen o dönem yaşlı kemiklerini ısıtacak güneş arıyordun mersin de ,oyunda bile değildin.bilip bilmeden kimsenin avukatlığını yapma burada.
ahlak dersini senden almamıza gerek yok. soru açıktı bukadar ileri gidip bunlarımı diceksiniz dendi .. itham yapılmadı anlama sorunun mu var
diğer bir konu bk ve gdb bir iş yapınca adı srateji uzmanlığı oluyor ama biz adam değiliz hep keklenmişiz öylemi :D bu nasıl bir egodur anlamadım :D
bizden size kim şifre verdi kardeşim hadi çık adam gibi söyle ama söyleyemezsin .. 3-5 ezik şahsiyet çıkıp vermiş yada zaten hiç BGI olmamış siz adına en başından çalışmıştır. kaç yöneticimiz çıktıda al kardeşim bu şifrem dedi size ??
ne taktiği yapıpta kendi köyünün şifresi ile BGI takip etti adam .bunu 3 yaşındaki çocuğa anlat sen ,o bile kanmaz bu hikayeye.takip etmedi açıklarken karşılığında ERSELEnin şifresini aldım dedi millete . bizimde arkadaşlarımız var sizden ve onların bize bunu sorduğunu biliriz yayınlatma şimdi bana msn kayıtlarını.ha aldığı bişi de olmadı .
almış olsa neden uçmadı wow yıkım orduları?? neden uçmadı bizim sağlam yönetim hesapları?? neden kime ne zaman gideceğimiz bilinmedi?? sen otur bunları bir düşün. harbiden ya çok acemisin yada saf,hiçbiri değilsen bizi aptal yerine koymaya çalışan birisin .
çenesine mağlubiyet vurmuş yalnız kalmış bir adamsın.birliğinin de birleşimininde savunulacak ele gelen tek yanı yok.
herşeyi bilirsiniz de madem bu kadar ulemeydınız neden bir tek köye rakip bir tek birlikle başetmek için kazan kaldıran yeniçeriler gibi çalmadığınız kapı ağlanmadığınız mh,admin kalmadı
geç bunları adam ya..
ersele mh dediniz ,mh olan adam tek hesaptan başkasına girse sistem siler zaten hesabını:D bunu bile bilmeyecek kadar cahil oldunuz.
admin koruyor dediniz kendi söylediğiniz yalana kendiniz inandınız.kim kimi korumuş??
eşit şartlarmış.. eşit şartları sen kaldırdın ortadan .kendine müslüman kalana gavur bir oyun anlayışı ile yaptın bunu.şimdi boş yere övün dur .anca onu yaparsın.

trsahh
12-02-2010, 00:51

arkadaşlar...

üslup olarak sevmediğim bir tarzda bir üslüpla bir takım ithamlara gerektiği şekilde cevap vermek zorunda burakıldım.normalde bizim üslubumuzu bilenler iyi bilir ki yukardaki üslup bizim tarzımız değildir.vermiş olduğum rahatsızlıktan ötürü özür dilerim...

Kaybeden çenesini ...

yavuz_selim

Yavuz selim aşağıda ki sözleri söylemiş.. Buna sadece gülüyorummmmmm Tolga Abi'ye oyun bittikten sonra ben söyledim daha bi de çok iyi biliyormuş gibi konuşuyorsun ya bence artık konuşma konuştukca batıyorsun.

karapeçe sendeydi .....biliyoz dersem sen zaten demişsin biliyoz diyeceğinizi gibisinden cümlecikler kurmuşsun...karapeçeye hangi köy üzerinden giriyodun .sana o şifre kim tarafından verildi.karapeçeden başka girdiğin diğer bk köyleri nelerdi....vs......hepsini biliyoz.sen karapeçe demişsin sadece...bende senin diğer girdiğin köy isimlerini veriyorum sana ve hepsini biliyoruz diyorum. karapeçeye ishak köyü üzerinden giriyodun.karapeçenin ishak köyünde temi vardı.san a ishak köyünün şifresini tırsah verdi....e peki biz bunları nerrden biliyoz...biz biliriz filiz hanımmmmm...bizim bildiklerimizin yarısını bilseniz yazdıklarınızın yarısını yazanmazsınız...kedinin fare ile oynadığı gibi oynadık sizinle ..bizim sizlere çizdiğimiz sınır dahilinde sizlerinde oyundan zevk almanızı istiyoduk.ve bunu da başardığımıza inanıyorum.tabi sizin bk köylerine girmenizdeki istisaniyi konun özü sizi istediğimiz tarzda yönlendirmekti...bunun bu gün kavagasını yaparak bizde sizi şu köyden bu köyden diye ağzımızdan laf almaya çalışıyosanız bunu başaramazsınız.biz sizin oyunun 2. ayından beri sizin içinizdeki kendi ekibimizden olan arkadaşlar üzerinden takip ediyoduk

hakikat
12-02-2010, 01:00
...tmm sen bgb ye seviye 99 da ismimizi gdb yaparız dedin yada demedin.bu iddaya içimize nifak tohumları serpme yavuz efendi demişsin.onu geçtik.masartepeye yaptığın teklife ne diyelim.yaw o kadar cin o kadar şeytansınız ki utanmadan suscağınız yerde hala yazıyosunuzzzzz.yuh yani.siz gidin öncce bgı olarak gdbler bize saldırı çıkarmayın seviye 99 da ismimizi gdb yapacaz şeref namus sözü diyin.gdb sizi indirince bu seferde gelin bk ya biz gdb yi indirelim hakan 52 yi indirelim sizde gidin diğerlerini indirin.aynı seviyeye gelince kimin gücü kime yerese yapalım ....bak sen şu işe....Allah Allah ...bizi birbirimize düşürmek için çok çaba sarfettiniz filiz hanım .olmadı .başaramadınız...sınıfta kaldınız.niye olmadı .çünkü bk sis gdb bloğunun bütün yöneticileri adam gibi adamdı.düzgün insanlardı.hırslı değildi....dostluk arkadaşlık daha önemliydi.oyunun bittiği sayfada filanca vatandaş filanca wowu kurdu cümlecikleri ile onur ve gururlarını tartan insanlardı.orda ne yazarsa yazsın bu blok içerisindeki dostluk ve arkadaşlık güven üzerine kurulu bir dostluğa dönüşmüştü...önemli olan buydu.wow bu blok içerisinde hangi wow köyümüze nasip olursa wowu biz kurmuş olacaktık .oyunu biz kazanmış olacaktık.ben eğosunu hepimiz yenmiştik...sor hakan 52 ye wowu kim kurdu de.biz kurduk der.ben demez.bu blokta kime sorsan biz der.ben kelimesini kimse ağzına almaz....ben kelimesi sizlerin sıkça kullandığı kelimedir.ben ben ben ben ben ......o kadar çok kullandınız ki bencil oldunuz.ve bu gün olmuş bencil duygularınızla bişeyler ifade etmeye çalışıyorsunuz...size iyi ben ler dilerim.....

komik adam ya kız msn logları ile kendinin değil gdb nin teklifle geldiğini kendinin buna karşı teklif sunduğunu açıkça ortaya koydu halen zırvalıyor adam ortada gdb ye giden yok :D adam gibi oku logları
mesertepeye teklif basitti wow u hakeden adam gibi çalışan birine şu söylendi biz gdb yi yıkarız siz islambol u zaten mesertepe kendi ifade etmiş orduları çektim gidecem diye :D ama beni durduruyorlar diye
siz önüne gelene teklif sundunuz biz bir mesertepeye teklif yapmışız çok görme be ağam :D
BGI ya ettiğin tekliflere say :D

fındıklahmacun
12-02-2010, 02:29
vır vır vır .....
hep aynı işler ...:):):)

McKnight
12-02-2010, 02:53
Diyarbakırlı Can'ı isterim, çakma Can'ı değil.

McKnight
12-02-2010, 02:53
Ha bir de dedeoğlu olsaydı keşke. Adam icraat adamıydı.

trsahh
12-02-2010, 08:51
Ha bir de dedeoğlu olsaydı keşke. Adam icraat adamıydı.

Ustamız burada olsaydı herşey çok farklı olurdu

zaratos
12-02-2010, 19:15
Kesin ula faso fisolari.
BGi birliki basarisiz cikti, yenik dustu, baska sonuc yok burada.

YAVUZ_SELİM
12-02-2010, 19:44
önce kendi adamların adına özür dile.
bilip bilmeden sorup soruşturmadan yazıyorsun. 10 -15 gün önce senin ahlak abidesi adamlarının burda yazdıklarını kimse yazmadı..
forum niye kapandı sanıyorsun ahlak abidesi adam???
otur önce adamalarına sahip ol,
sonra cevaplara yazma hakkın olsun..

form can tekcanözü yani adem in ahlaksızca yazıları yüzünden kapandı.ıp ve nik bam yedi bahsi geçen vatandaş.ve bunu adem kendi ağzıyla siz benim nikimi pc mi bamladınız bende başka pc den giriyom diye belirtti formda...asıl sen bilir bilmez konuşma.benim adamlarım adam gibi adamdır...içimizde çok şükür yamuk adam çıkmadı....

YAVUZ_SELİM
12-02-2010, 20:14
vır vır vır .....
hep aynı işler ...:):):)

malesef .aynı tas aynı hamam.ben anlatmak istedim .anlatamadım.oyun bitti.ama arkadaşlar ısrarla oyun devam ediyomuş gibi yazıyolar.<..)) yaw bitti ...tadı damaklarında kaldı herhalde...bide şunu deneyelim...arkadaşlar bgı olarak wowu kurdunuız..tebrikler...süperdiniz...(( bakalım bişey değişecek mi ..........??? ))

zaratos
12-02-2010, 20:44
Oyunun basindan sonuna kadar BGI birlikinde bulundum ve sadece sunlari soyliyecem:
BGI birliki hava gazindan baska hic bir sey olmadi.
Hic bir girdigi savasi sonucla tamamlayamadi serverin sonuna kadar, olanda benim gibi oyuncularin merkezlerine oldu, merkezime saldirilar olunca da birlikden destek olarak sadece 1-2 kisi gonderdi ve o kisilerde merkezi yikilmis ayni durumu yasamis kisilerdi, onlarla irtibata gecince de onlara da saldiri geldiginde sifir destek geldigini bildiriyorlardi, yuksek yonetimde oturanlar sadece buradaki butun elemanlari kullanmasini bildi, kendilerine destek cektirip durdular, bugun bize yarin size diye yalanlar yagdirdilar, cunku zamanla o yarinlar geliverdi ve hic bir destek gelmedi, bir tane asker bile gondermediler. Merkezi yikilan elemanlara da hesabi silmeyin bize verin, oradan defans basariz diye mesajlar atip durdular habire. Iste WOW koyune oyle defans askerleri yigdilar ve sonra da kiliti yediler.
Merkezime girdikleri BK savasinda BK birlikdekiler tarafindan tamamen yikiliverdi, ve sadece benimkini yikmadilar, bu BGI gorevlilerden sifir yardim geldi yikilanlara, sadece sifreni ver araya asker sokalim senin askerlerle gibi sacma sapan yanitlar geliverdi, kendi askerlerimi kendim de arasina sokmasini bilirim buna bir birlik gerekmiyor. Gorevlilerden 1 destek asker bile gelivermedi. Ve BK lilardan ilk 2-3 girenlerin butun saldiri askerlerini de kesiverdim yinede, BGI birlik napti? BK savasina baslatmis olduklarina ragmen ve bu kisilerin askerleri sifirlanmis bildikleri halde o kisilere hic bir sey yapmadilar, anliyacagin bu BGI birlik boyle bir birlikti, sadece yonetime gelenlere birlikden destek asker yigdilar kendilerine sonra da bu kisilere gelenlere sadece saldirilara gectiler, BGI in en yuz karasi da can tekcanözü oyuncuydu, ancak sifre istemekten baska hic bir faydasi olmadi, ve hillebazliktan sonunda kendi hesabi da kilitlendiydi, ardindanda salakca BGI den birde cikip oyunun son gunlerini BGI dan ayri gecirdi, adi serefsizin teki oldugunu da iyice gosteriverdi oylece.
Zaten belliydi habire wow koyleri kitlenince oyunun sonucu ne olacagi. Isterseniz travian oyunun en buyuk defansini dikiverin o WOW koylerine, o WOW koyler kitlendigine gore acikda ne hillebazliklar donup durdugu, hatta bir deyil, bir kac defa bile kitlendiydi BGI WOW koyleri.
BK birlikleri birlik olarak oynadi ve oyunu hak da etti, BGI ancak kendi elemanlarini isletmesini bildi ve oyunun her yonunden basarisiz cikti, serverin basindan beri hic bir savasini kazanamadi.

Karaağaç
12-02-2010, 21:28
YETEEER!!!

Ya arkdaşlar bir durun!
Zamanında bizde tartışmalara girdik ama bu ne ya?
Dalavere yada başka yollarla adamlar wowu kurdu ve bu oyun bitti!
Siz hala muhabbetini yapıyorsunuz.Konuştuklarınız neyi değiştirecek?
Admine şikayet edelimde s14ü 99. seviyeden tekrar açsın.
Boş yere birbirinizi kırmayın,büyüklük sizde kalsın...

Selamlar...

fındıklahmacun
12-02-2010, 21:30
wowlarımızı biz kurduk ..
wowlarımızı yine biz yıkdık bgi olarak sizde 3 wowdan seviye aldınız tabi..
her hammaddesini her tahılını biz attık, bgi wowlarına saldırıları biz organize ettik ama başarı ama başarısızlık istediğimiz biz aldık ..
aramızdan namık kardeşimizi biz casus ilan edip biz sahiplendik..
yine aramızdan namık kardeşimizn baktığı wow köyünü biz 100 yaptık ..
severa reset atılmasını biz sağladık ..
aslında biz çok şey yapdıkda buraya sığdıramayız..
buarada biz kimmiyiz BK-SİS-GDB-© ..
sanırım yeterli bi açıklamadır..
herkeze saygılar tanıyanlara selamlar..

YAVUZ_SELİM
12-02-2010, 21:42
wowlarımızı biz kurduk ..
wowlarımızı yine biz yıkdık bgi olarak sizde 3 wowdan seviye aldınız tabi..
her hammaddesini her tahılını biz attık, bgi wowlarına saldırıları biz organize ettik ama başarı ama başarısızlık istediğimiz biz aldık ..
aramızdan namık kardeşimizi biz casus ilan edip biz sahiplendik..
yine aramızdan namık kardeşimizn baktığı wow köyünü biz 100 yaptık ..
severa reset atılmasını biz sağladık ..
aslında biz çok şey yapdıkda buraya sığdıramayız..
buarada biz kimmiyiz BK-SİS-GDB-© ..
sanırım yeterli bi açıklamadır..
herkeze saygılar tanıyanlara selamlar..
============================================
ağzına ve yüreğine sağlık güzel kardeşim...

ademtr
12-02-2010, 22:07
tr14 ilk deneyimimdi ve güzel olduğu inancındayım. rttttrr arkadaşımı tebrik ediyorum. serverda faal oynayan ve forumdan takip edenlere teşekkürer.
maisu sen olmasan hiç tadı çıkmayacaktı :D

ademtr
S.İ.S+- BAŞKANI

YAVUZ_SELİM
12-02-2010, 22:11
Oyunun basindan sonuna kadar BGI birlikinde bulundum ve sadece sunlari soyliyecem:
BGI birliki hava gazindan baska hic bir sey olmadi.
Hic bir girdigi savasi sonucla tamamlayamadi serverin sonuna kadar, olanda benim gibi oyuncularin merkezlerine oldu, merkezime saldirilar olunca da birlikden destek olarak sadece 1-2 kisi gonderdi ve o kisilerde merkezi yikilmis ayni durumu yasamis kisilerdi, onlarla irtibata gecince de onlara da saldiri geldiginde sifir destek geldigini bildiriyorlardi, yuksek yonetimde oturanlar sadece buradaki butun elemanlari kullanmasini bildi, kendilerine destek cektirip durdular, bugun bize yarin size diye yalanlar yagdirdilar, cunku zamanla o yarinlar geliverdi ve hic bir destek gelmedi, bir tane asker bile gondermediler. Merkezi yikilan elemanlara da hesabi silmeyin bize verin, oradan defans basariz diye mesajlar atip durdular habire. Iste WOW koyune oyle defans askerleri yigdilar ve sonra da kiliti yediler.
Merkezime girdikleri BK savasinda BK birlikdekiler tarafindan tamamen yikiliverdi, ve sadece benimkini yikmadilar, bu BGI gorevlilerden sifir yardim geldi yikilanlara, sadece sifreni ver araya asker sokalim senin askerlerle gibi sacma sapan yanitlar geliverdi, kendi askerlerimi kendim de arasina sokmasini bilirim buna bir birlik gerekmiyor. Gorevlilerden 1 destek asker bile gelivermedi. Ve BK lilardan ilk 2-3 girenlerin butun saldiri askerlerini de kesiverdim yinede, BGI birlik napti? BK savasina baslatmis olduklarina ragmen ve bu kisilerin askerleri sifirlanmis bildikleri halde o kisilere hic bir sey yapmadilar, anliyacagin bu BGI birlik boyle bir birlikti, sadece yonetime gelenlere birlikden destek asker yigdilar kendilerine sonra da bu kisilere gelenlere sadece saldirilara gectiler, BGI in en yuz karasi da can tekcanözü oyuncuydu, ancak sifre istemekten baska hic bir faydasi olmadi, ve hillebazliktan sonunda kendi hesabi da kilitlendiydi, ardindanda salakca BGI den birde cikip oyunun son gunlerini BGI dan ayri gecirdi, adi serefsizin teki oldugunu da iyice gosteriverdi oylece.
Zaten belliydi habire wow koyleri kitlenince oyunun sonucu ne olacagi. Isterseniz travian oyunun en buyuk defansini dikiverin o WOW koylerine, o WOW koyler kitlendigine gore acikda ne hillebazliklar donup durdugu, hatta bir deyil, bir kac defa bile kitlendiydi BGI WOW koyleri.
BK birlikleri birlik olarak oynadi ve oyunu hak da etti, BGI ancak kendi elemanlarini isletmesini bildi ve oyunun her yonunden basarisiz cikti, serverin basindan beri hic bir savasini kazanamadi.

evet.şekil 1 A da görüldüğü gibi travian oyunu ekip oyunudur.
yönetici konumunda olan insanlar kendinden önce altındakileri düşünür korur ve kollar.
bunu yapabilen birlik yöneticileri birliklerine söz geçirebilir.
arkadaşlar şu koordinata herkez bu kadar savunma atacak.arkadaşlar bu koordinata bu saatte şu şekilde herkez saldırı çıkaracak gibisinden mesajlar bk birliklerinde milyon kere çekilmiş ve bu mesajlar anında görüntü olarak yerine getirilmiştir....
çünkü biz bk yöneticileri kendimizden önce birlik üyelerimizin aldığı saldırılara savunma yığdık.
ha benim merkezim ha herhangi bir bk oyuncusunun merkezi.ikiside birdi bizler için.
biz gücümüzü bütün bk oyuncularından aldık.ama önce bu gücü onların hizmetine sunduk...
6 sefer ordu yaaptım .6 ordum bk için bk nın çıkarları için kullanıldı.
oparasyon var ön giriş yapılacak...ben girerim deedim ve girdim...
diğer birliklere bakıyoduk vatandaşlar ordusunu çıkarmama kavgası yaparken bilzer bk oyuncuları orduyu ben çıkaracam benim ordum ön giriş yapsın kavgası yapıyodu...
bk yı bk yapan en önemli meziyetimiz bu oldu arkadaşlar..
bk da ben değil biz kavramı bütün bk birliklerinde ön plandaydı.
bu sebeden dolayı hiçbir bk birliğinde hiçbir yönetici şerefsiz gözüyle görülmedi..
kimse bizlere şerefsiz demedi çok şükür..
tabi bu arada yetişemediğimiz merkezlerimize savunma atamadığımız silinen merkezlerimizde oldu.
ama sağ olsun arkadaşlar bizim samimi oyun mantığımızı bildikleri için en ufak bir serzenişde bulunmadılar bizlere...
inanın bk oyuncuları içerisinde bk olarak oynamak çok ama çok zevkli bir durumdu bizler için...
oyunun 2. ayında başlayan savaşlar ve kaybettiğimiz tek savaş olmadı...
neden olmadı .çünkü biz bir ekiptik...ekip olarak saldırı ekip olarak savunma yaptık...
oyunun her gününün her saatinin her dakka ve saniyesinin zevkini çıkara çıkara oynadık bu oyunu...
bütün bk oyuncularına bizlere bu zevkleri tattırttıkları için çok ama çok teşekkür ederim ...

selamlar....

yavuz_selim

not:== yukardaki mesajda kendi yöneticisini suçlayan arkadaşın kader birlikteliği yaptığı ekip arkadaşını ne olursa olsun kötü ithamlarla formda rakip oyuncular karşısında ezik duruma düşürmesi çok yanlış bir harekettir...böyle bir hareketi yapmamış olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum...

zaratos
12-02-2010, 23:23
not:== yukardaki mesajda kendi yöneticisini suçlayan arkadaşın kader birlikteliği yaptığı ekip arkadaşını ne olursa olsun kötü ithamlarla formda rakip oyuncular karşısında ezik duruma düşürmesi çok yanlış bir harekettir...böyle bir hareketi yapmamış olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum...

Boyle bir hareketi yapmamis olsa daha mi iyi olurdu? Sana boyle yapilmadigi halde burada habire borazan gibi otup duruyorsun, kim bilir sana boyle olsaydi burada kac sayfa deyil kac forumlar doldurup duricaktin.
Burada yoneticisini sucliyanda yok, iyi oku ve ondan sonra konus, ezik duruma dusurende yok, sadece olanlarin nasil gectigini bildirdim, yonetim soyle yapmali boyle yapmaliydi da demedim, suc atan yok burada, adamlarin oyun tarzi boyle, birlik kurup onu bunu kendi cikarlari icin isletmek.
2 senedir oynuyorum bu oyunu ve cok goruyorum boyle oyniyanlari, baskalarina defans askerleri bastirirlar ve kendileri de sadece saldiri askerleri basiverirler, saldiri alinca da birlikden defans askerlerini kendilerine toplatirlar, baskasi alinca da bir tek asker gondermezler, gondermek istese bile gonderemez cunku elinde sadece saldiri askerleri var.

Ve benim s14deki nickimi de vereyim BGi da oldugumu da kanitlar oylece, nickim Genichiro, ve buradaki yazdiklarimi da orada herkese acik olan birlik foruma da yazdiydim ama oyun bittiginden dolayi artik kimse orayi okumuyor nasil olsa.

Ve sunu da soyliyeyim, hangi travian oyuncuda birden fazla hesabi varsa o kisi serefsiz bir travian oyuncusudur ve burada okuduklarima gore nerdeyse butun birlik gorevlilerin multi hesaplari varmis o birlikde su birlikde bilmem o birlikde, oylece serefsizce oyun oynadiginizi da ifade etmis oldunuz. Ancak boyle oyun oynamasini bilirsiniz zaten, hillebazlikla ve serefsizliklerle.
Yeni kurallarin habire gelmesi de iyi oldu, az bile sizin gibilerine.

YAVUZ_SELİM
12-02-2010, 23:31
laf bize sokmuyor sana bizim laflarımız direk giriyor sanırım hala burda etegi tutuşmuşlar gibisin

yazma da iadam yerine koysunlar

http://3web.dkm.cz/terminator3/hudba.swf

YAVUZ_SELİM
12-02-2010, 23:32
arkasından sekreterlik yaptırdım demiş : )
allah razı olsun sekreterlik yaparken feyklerden asker sayılarını gelen mesajlardan tsunamiye operasyon saatini ve gününüde .. habirde dünya şifreyi not edip boş vakitlerindede hatıra resmi çekmiş

http://3web.dkm.cz/terminator3/hudba.swf

YAVUZ_SELİM
12-02-2010, 23:39
Boyle bir hareketi yapmamis olsa daha mi iyi olurdu? Sana boyle yapilmadigi halde burada habire borazan gibi otup duruyorsun, kim bilir sana boyle olsaydi burada kac sayfa deyil kac forumlar doldurup duricaktin.
Burada yoneticisini sucliyanda yok, iyi oku ve ondan sonra konus, ezik duruma dusurende yok, sadece olanlarin nasil gectigini bildirdim, yonetim soyle yapmali boyle yapmaliydi da demedim, suc atan yok burada, adamlarin oyun tarzi boyle, birlik kurup onu bunu kendi cikarlari icin isletmek.
2 senedir oynuyorum bu oyunu ve cok goruyorum boyle oyniyanlari, baskalarina defans askerleri bastirirlar ve kendileri de sadece saldiri askerleri basiverirler, saldiri alinca da birlikden defans askerlerini kendilerine toplatirlar, baskasi alinca da bir tek asker gondermezler, gondermek istese bile gonderemez cunku elinde sadece saldiri askerleri var.

Ve benim s14deki nickimi de vereyim BGi da oldugumu da kanitlar oylece, nickim Genichiro, ve buradaki yazdiklarimi da orada herkese acik olan birlik foruma da yazdiydim ama oyun bittiginden dolayi artik kimse orayi okumuyor nasil olsa.

Ve sunu da soyliyeyim, hangi travian oyuncuda birden fazla hesabi varsa o kisi serefsiz bir travian oyuncusudur ve burada okuduklarima gore nerdeyse butun birlik gorevlilerin multi hesaplari varmis o birlikde su birlikde bilmem o birlikde, oylece serefsizce oyun oynadiginizi da ifade etmis oldunuz. Ancak boyle oyun oynamasini bilirsiniz zaten, hillebazlikla ve serefsizliklerle.
Yeni kurallarin habire gelmesi de iyi oldu, az bile sizin gibilerine.

abicim serzenişini anlıyorum .ama ne olursa olsun daha sakin olmanı tavsiye ederim.sonuç itibari ile tabiki ortada var olan bir emek var.tabiki birliğin yönetim kadrosu bir şekilde diğerlerine göre korunma manasında öncelikli olmalı .ama bunu yaparken birlik yönetici konumunda olanlar hep bana hep bana mantığı ile oynamamalı .bu mantık ben eksenli oyun tarzını doğurur.biz eksenli geçiş yapalım denincede senin bahsini ettiğin tarzda sornlar ortaya çıkar.senin serzenişerinin sebebide anladığım kadarı ile benzer yaklaşımların yaşanmış olması...neyse boşver.sıkma canını ...sana bişey olmasın...oyun bitti ...zaten formunda seviyesi yeterince düştü.hiçbir bgı oyuncusuna cevap vermeme kararı almıştım .sana yazdığım bu mesaj saatinden sonra bunu tam manasında uygulayacam.sana cevap verme manasında yazma ihtiyacı hissettim.sana bundan sonraki oyunlarında başarılar dilerim.selamlar...

cantekcanözü
12-02-2010, 23:40
herzamanki gibi basitletmişsin...fazla söze gerek yok ...ayrıca ben istediğim yerde istediğim zaman istediğim şekilde konuşurum.yazdıklarım biyerlerinize bişeyler mi sokuyo .yukardaki vatandaş sizdendir yada değildir.yaptığının yanlış olduğunu zaten ifade ettik.başka ne yapalım.siz hala kendinizce kendinizin seviyesini sıfırın altına düşüren haindi tahıldı destekti bilmem neydi gibisinden deli saçmaları yazıp duruyosunuz.bak 2 sayfa öte gidersen vatandaş bişeyler yazmış zaten ...

ve bgı nin herhangi bir üyesinin herhangi bir mesajına bu saatten sonra cevap verilemeyecek...
kendileri yazsın kendileri cevaplasın.bu saatten sonra hiçbir bgı oyuncusunu formda kendime mahtap almıyorum....

tek konuşan sensin :Doda boş konuşacak kadar çok cahil olduğundan yaw iyibir oyuncu olsan oyunu defalarca bırakıp geri dönmez mailini bile arda&tunaya bırakmazdın
senin için söylenen ne bak ben buradan yazayım
''birgün msn de yakaladı bizi .wow nasıl gidiyor ne durumdasınız diye sordu kerem nezaket gösterdi konuşma esnasında abi gel istersen devam et dedi. adam atladı geldi.''
kim dedi diyede açıklarım ama bu konuşma benimde olduğum bir bursa kahvaltısında bk başkanlarından bir arkadaşla ERSELE arasında geçen bir telefon konuşmasında olduğundan dolayı isim vermesi bana düşmeziama yaz sor bakalım özelden ERSELE ye belki sana ismi verir.
sen bk içinde bizler içinde istenmeyen ve oyunun tadını kaçıran bir adam oldun .o nedenlede ne burada destek buldun nede oyunda.
boşsun boş biz aramızda fikrimizi söyler değerlendirmemizi yaparız herşeyi yaran varmışcasına gocunup üzerine alınıp yanıtlayan da sen olduğuna göre demekki var bir yanlışın:D
hadi onu geçtim oyun bitti biz arkasında makarasınıda yorumunuda yaparız ..sana ne oluyorda herşeye atlıyorsun diye sormalı
çenenemi vurdu mağlubiyet.bu oyunun 2 galibi var
1-namık size rağmen 100ü basabildiği ve bitirdiği için
2-ne yapacağınızı anlayıp herkezi tek köyde gömen BGI

serdugan
12-02-2010, 23:47
Birlik forumunda BGİ-2 birliği forumuna girerek küfürler yazan ZABAO denen haysiyetsizi, buradan GDB ailesi dışladığını belirtmediği sürece, tüm GDB ailesi benim gözümde ZABAO kadar değersizdir.. Bu konuda GDB nin açıklamasını merakla bekliyorum..

rebelthunder
12-02-2010, 23:57
Merhaba Arkadaşlar,

İlk önce wow kuran arkadaşlara kurdukları wow'dan dolayı tebriklerimi sınuyorum . Banada bu süre içinde wow'un tümünde oynama fısatı veren BGI ailesine tüm içtendiliğimle teşekkür ediyorum.

Bugün tüm tebrikleri teker teker okudum ama anlamadığım konuları dahada anlamsız konuma getirdiğin için YAVUZ SELİM hedef adamım sen oldun.

Ağzı olan konuşuyor lafı tam sana göre bir lafmış buna kanaat getirdim.

Kilitlenen hesaplardan biride benim hesabımdı bu oyunda.
Neden kilitlendiğini sanırım wow'a tüm savunmayı basılan hammaddeyi ve temsilcilerim neler yaptığıyla ilgili sonuçlar sonucu kapan hesaplardan bir olmak bile S14 içinde BGI ailesinin bir ferdi olarak beni sadece gururlandırır.

Bundan sonra s14 hakkında konuşmada insanların tebrik edicek zamanları olsun.

saygılarımla

ODİN07
13-02-2010, 09:46
Günaydın arkadaslar
öncelikle sunu söylemem gerek gdb ailesinin hic bir kötü söze yada harekete sahip cıkmayacagını belirtir tüm burda zamanını harcayan emek ceken tüm server oyuncularını tebrik etmek isterim
artık atısma zamanı gecti
umarım daha sevıyeli yazılar görürüz ve yapılan emeklere saygı gösteririz
gdb-8 aylin01(mehmet)
gdb-8 komutanı

ODİN07
13-02-2010, 09:56
yavuz selim senden fazla konuşan yok farkındamsın ? Sadece kendi acizligin ni ortaya koyuyorsun o dedigin adam kim bilmiyorum bazı şeylerde hak verileblir ama bukadar saçmalık oda siz oalblirsiniz bence sen biraz çeneni tut oyun bitti :) bu kadar zurunuza gidiyor ki 99 da adama 100 yapma dediniz bizim zorumuza gitmiyor açık ve net biz rtrt nin kurmasını istedik adamı da teprik ettik isteyen söleyeblirim ordum köyde hala kendisinede söledim sana saldırya çıkmaycam en dürüst vov sahibisin dedim inş sen kurarsın dedim ama siz ne yaptınız :) adama hain ilabn edecektiniz bırakın şimdi adama sadece deyin helal olsun ne bk gdb ne sis biriniz bile adamı deflemediniz tahıl atmadınız isimsiler ve gdb 8 gdb 6 baız arkdaşlarının destegi ile geldi şimdi siz biizm vovumuz demeye utanmıyorsanız buna da bizim sözümüz yok
s.a
bu arkadasımızın saldırı cıkmadıgını sanırım biliyorum eger köy ismini yalnıs bılmıyosam.egerki yalnıssa oda artık benım ayıbım
suna bi acıklık getirelim isterseniz
bizim wow umuz yalancı wowdu onların gözünde ama biz basarı için okadar hırsla gece gündüz oldukkı sonunda mutlu sona ulastık
namık abi ile aramda hep sorun oldu bunu tüm gdb-8 ailesi bilir ama bi sözü bile yetti herseye sünger cekip basladık işe
tek kötü söz olmadan uyumadan basarılı olmaya calıstık
evet bize destek olan cok azdı hatta wow u telefon trafıgı ile almaya sonrada yıkarak almaya calıstılar alamadılar işte o zaman anladık wow kuracagımızı.emegi gecen 120 dosta tskler
aylin01

mesertepe
13-02-2010, 19:04
Neyi tartışıyorsunuz anlayamadım oyun bitmiş girmeyecem diyordum bir girdim bir çok yazıya açıkçası şaşırdım. Ben kendimce kısa bir açıklama yapayım değerlendirme sizin

rttttrr wow u kurdu çünkü BKsisGDB birliği üyesi idi bu birlikten herhangi birinin kuracağı wowu kendi wowumuz sayarız diye söylemiştik. kimsenin emeğine haksıksızlık yapmak istemiyorum ama emek dendiğinde ben sadece wow bakıcılarının emeğini değil o wowa destek veren herkesin emeği önemlidir işte bu konumda numank wow a destek verenlerin emeği herkesten fazladır. wowa giren sadece 3 kişi olmasına karşın wow a hergün mesaj çekerek eksik leri saatine göre tamamlayan birçok üyemizin emekleri vardı. rttttrr wowun hayalini dahi kurmadıklarını kendileri açıkça dile getirmişlerdir. rttttrr wow hesabı yıkılmadı çünkü BKsisGDB üyesi olduğundan kurmalarına izin verildi -250 lık bir wow köyünün wowu kurabilmesi o birliğe rakip oyuncuların beceriksizliğidir kimse kusura bakmasın. BGI wow larının kilitlenmesi sebebiyle sadece BK-2 olarak 8 wow ordusu elimizde kaldı ayrıca BK-M de benim bildiğim 5 wow ordusu vardı Gdb de bir bu kadar olduğu zaten biliniyor belkide fazlası bu durumda hala nasıl konuşabiliyorsunuz bu oluşumun onayı olmadan wow kurulabileceğini nasıl düşünebiliyorsunuz... biz kimi istersek onu kurdurduk demek malesef BGI ye yakışacak bir laf değil BGI şunu diyebillir biz kuramayacağımızı anladık rttttrr üstte olduğu için saldırı yollamadan kurmasını engellemedik. Buna kimsenin diyecek lafı olmaz ama bizleride bu konuda rtttrr ye destek göndermemekle suçlamaları yanlış rtttrrr yıkılsaydı hakan52 kurardı o yıkılsa ibrahim emlak kuracaktı. bu konuda tamamen dürüstçe lafımı söylememde fayda var numank haricinde kim kurarsa kursun şahsım adına bir burukluk yaşayacağım kesindir. ama bu yaşayacağım burukluk BKsisGDB birliğinin zaferini gölgelemez. sonuç zaten altta yazıyor numank ta kursa ibrahim emlakta kursa BKsisGDB birliğin kurduğu yazacaktır aynen rttttrr kurduğunda yazdığı gibi.

Tarihin, kendisiyle ilgili pek çok şey yazacağı ve haklarındaki destanın dilden dile dolaşacağı Kahraman Yönetici rttttrr, birliği BKsisGDB, dostları ile birlikte milyonlarca hammadde harcadı, savunma için milyonlarca korkusuz askerini feda etti. Ve bu şaheseri ilk olarak kurma başarısını göstererek oyunun galibi oldu.

Bu arada tüm s14 takipçilerinin Sevgililer gününü şimdiden kutlarım...

MaNYaKs
13-02-2010, 22:05
ya şöyle bir gezdimde ne biçim bir tebrik konusu anlamadım :(

yok şöyle yok böyle insanlar ne kadar kin,nefret duyuyor karşısındakine :eek:

olmaz ki arkadaşlar böyle artık tartışmadan çıkmış küfürlü atışmalara dönmüş burası yazık yani ayıp değil mi sizin yaptığınız bir sürü insan okuyor burayı :(

kazanan birliği kaybeden birliklerin tebrik etmesi gerekirken bazı kişiler birbirleriyle tartışmaktan çıkmışlar artık küfürlü atışmalara geçmişler :mad:

yazık yani o kadar insan okuyor biraz seviyeli olun forum burası ya msn falan değil ki küfürlü atışacaksınız yapmayın yani valla ayıp ediyorsunuz:mad:

ya kendinizin seviyesini düşünmüyorsanız forumu okuyanları düşünün sonra yazdığınız mesajlara tekrar gözden geçirin öyle yazın...

lütfen arkadaşlar biraz seviyeli olalım hiç olmazsa başkalarının olduğu yerde yapmayalım;)

Herkese iyi geceler dilerim...

no_dare
14-02-2010, 02:13
rtrrrr namık tebrik ederim dostum.
wow sürecinde yanınızda olmak isterdim
mazur görürürsünüz ki vatan borcumuzu ödüyoruz.
wow işi şans işidir diyenler
alternatif çözümleri unutmasınlar .
her türlü entrikaların döndüğü
herkesin birbirine girip server başından beri
savaşsız geçen anın olmadığı bi bölgenin wow u kurması çok güzel bi duygu
bu arada bgi deki merkez ve ordu köylerinin yıkılmasında emeği geçen
tüm saldırıları yapan ve organize eden BKsisGDB Ailesini canı gönülden kutluyorum.
Elimizde mancınık patlaması yaşanması kötü oldu sonuçta bir oyundu ve sona erdi.
Razor erdem kardeşimin mancınık sayısını cok merak ediyordum onuda saldırıda görmek isterdik.

HERŞEY BİR YANA OYUN BİTER DOSTLUKLAR BAKİİ KALIR
ve Ben bu sebepden dolayı cok şanslıyım
hepinize mutlu bir hayat diliyorum.

İZMİRPİE - Mehmet ( O Şimdi Asker :)

erkuto
16-02-2010, 08:05
[/QUOTE]
zoruna gidenler belli ediyo kendini.
hepiniz ağlak sınız sayfalarca ağladınız tüm server bir oldunuz hala da ağlıyorsunuz.
adam ne diyo ;casus dediniz,yıkmaya kalktınız,100 basma dediniz,buna rağmen o adamın ww u ile öğünüyürsunuz hala..
yavuz_selim le sen oturun da kendi ww larınıza ağlayın..

öğüneceğiz tabi başkan bey ve övünecekler de.ben gdb2 deyim ve elimde rtrrr yi yıkacak ordu mevcuttu.ustune, 12 saatte mancınıklar rtrrr wow koyune yetişiyordu.gdb birligi yonetımınden hiçbir kişi bana rttr ye saldır dıye bir sunum sunmadılar.bu ne demek oluyor;biz gdb olarak bir çatı altındayız ve hangı wowumuz kazanırsa kazansın ,bu hepimizin başarısıdır....saygılar.

The_Torch
16-02-2010, 11:56
bütün ott birliklerini kutlarım s14 dün gizli kahramanları herkez görevini en iyi şekilde yaptı az zamanda cok büyük işler yaptık real hayatta hepinize başarılar dilerim bir daha traviana dönmemek üzere sağlıcakla kalın...

president
16-02-2010, 22:28
[LEFT]

öğüneceğiz tabi başkan bey ve övünecekler de.ben gdb2 deyim ve elimde rtrrr yi yıkacak ordu mevcuttu.ustune, 12 saatte mancınıklar rtrrr wow koyune yetişiyordu.gdb birligi yonetımınden hiçbir kişi bana rttr ye saldır dıye bir sunum sunmadılar.bu ne demek oluyor;biz gdb olarak bir çatı altındayız ve hangı wowumuz kazanırsa kazansın ,bu hepimizin başarısıdır....saygılar.[/QUOTE]

yani şimdi bana diyorsunki 13 ay emek verdim..yemedim içmedim uyumadım asker bastım
birileri asker yolla demediği için askerimi de yollamadım..
niye oynadın peki????
başka bi ww a sen destek olarak askerde maddede tahılda atmışsındır Allah bilir ya..
a ww unu destekle b ww unu yıkma..
sebep?
birileri asker yola demedi
sadece güler geçerim...

tiryaki
17-02-2010, 12:53
rttr kurdu yazıyor ama ibtahim emlak kurdu yazmıyor. biz biliyoruz ağır ünlü diplomasıdehası diye hakkında övgüler yağdırdığınız ibrahim emlağın BGİ dede dahıl bir çok oyuncu ile kurduğu diplomasilerle wou kendisinin kurmak istemesini. ve bundada son anlaar kadar baaşrılı oldu. ama sağolsun s14 ün ve SANCAK birliğindne bir kaç oyuncu ibrahim emlağın bu planını çözdüler ve gidip wowunu indirdiler.
şimdi rakipler dahil herkes rtttr nin wowunu tebrik etsin ve sussun. sadece rtttr ye destekte bulunanlar övünsün. bir tek tahıl tozu bile yollamayan ne diye rtttr nin wou ile övünürki onu anlayamadım.

no_dare
17-02-2010, 16:25
yani şimdi bana diyorsunki 13 ay emek verdim..yemedim içmedim uyumadım asker bastım
birileri asker yolla demediği için askerimi de yollamadım..
niye oynadın peki????
başka bi ww a sen destek olarak askerde maddede tahılda atmışsındır Allah bilir ya..
a ww unu destekle b ww unu yıkma..
sebep?
birileri asker yola demedi
sadece güler geçerim...bizde a wowu b wowu olayı yok
o olay sizde var ersele tsunami wowu
spartakus cello wowu
Biz hiç bi zaman kendi wow'Larımıza dalmayız A wow'u dedigin wow'da bizim B wow'u dediğin wow'da bizim
13 Aylık emeklerimizin yok oldugunu bizde biliyoruz ama napalım o çok abarttığınız yüce wow'larınız kural ihlali yapmasaydı sizin wow'u yıkardık askerlerimiz boşa gitmezdi ama neyse sağlık olsun kazanan biziz . Serverı A wow'u (Rttttr) resetlemedi BKsisGDB (http://s14.travian.com.tr/allianz.php?aid=11267) Resetledi .!

erkuto
18-02-2010, 02:42
bizde a wowu b wowu olayı yok
o olay sizde var ersele tsunami wowu
spartakus cello wowu
Biz hiç bi zaman kendi wow'Larımıza dalmayız A wow'u dedigin wow'da bizim B wow'u dediğin wow'da bizim
13 Aylık emeklerimizin yok oldugunu bizde biliyoruz ama napalım o çok abarttığınız yüce wow'larınız kural ihlali yapmasaydı sizin wow'u yıkardık askerlerimiz boşa gitmezdi ama neyse sağlık olsun kazanan biziz . Serverı A wow'u (Rttttr) resetlemedi BKsisGDB (http://s14.travian.com.tr/allianz.php?aid=11267) Resetledi .!

saol mehmet.bu arada askerlerime bakmak için iki köyünü reislememe izin verdiğin için teşekkürler.emreyi görürsen erkutun selamı var dersin,iyi teskereler ona;sana da tabi:)

YAVUZ_SELİM
18-02-2010, 10:47
bu nasıl bir kindir, islami cercevede sakız gibi hakaretleri ağzınızdan düşürmemişsiniz.. Hadi alkollüydüm desen bahane olacak da, namaz-niyaz arasında yazmış olman seni mazur kılmıyor.

Adem, bu dilden sen iyi anlıyorsun; ne diyor yahu bunlar : )

bu kin değildir.
Bu us ile uslanmayanı etmeli taktir.taktir ile uslanmayanın hakkı kötektir...

serdugan
18-02-2010, 13:33
Sana WW ile ilgili tek kelime yazmadım : )))))

WW u kimin kurduğu ile ilgili de tek kelime etmedim..

Ancak alt alta 20 defa birşeyi yazmanızı, oto-savunma olarak görüyorum.. Ortada bir yaranız olmalıki, WW u kurdugunuzu sayıklıyorsunuz bence : )

rttttrr yi ve birliğini defalarca tebrik ettik, 1 kere daha tebrik etmekten gocunmam..

rttttrr yi hain ilan edip yıkma hazırlığı yapanlarda tebrik edince pek bi anlamı kalmasada, tebrik ederim rttttrr'yi.

Karaağaç
21-02-2010, 12:38
Ya ne s14 müş be...
Len resetlensin tekrar başlayacağım sizi not ettim yıkıcam bazılarınızı sırf wow dönemi tartışma olmasın diye :)

maviBONCUK
21-02-2010, 18:59
"karaağaç ve BGI ya teşekkürler..."

sen niye kendi kendine teşekkür ediyon ? hımmm ?
de bakiim... :)

vahşettin
22-02-2010, 12:55
umarım herkes bu WW sürecinde verdiği emeğin karşılığını eğlenerek çıkarmıştır

kuran arkadaşları tbrk eder bu süreçte oyunuda zevkli hale getiren birlikleride unutmayarak ayrı bir tbrk ederim.

bu serverde deilim :)

iptal
23-02-2010, 18:02
S14'de WOW Kuran rttttrr'ye ve birliği olan BKsisGDB'yi Tebrik Ederim..

WoW Yolunda Emeği geçen BGI birliğinide canı gönülden tebriklerimi sunarım.

iyi server oldu yüzlerce kişilerle tanıştım.

birdahaki serverlarda görüşmek dileği ile sağlıcakla kalın..

s14 - iptal

YAVUZ_SELİM
23-02-2010, 21:12
HERKEZE İYİ SEYİRLER DİLERİZ.....

http://www.dailymotion.com/video/xcccjj_kurtlar-vadisi-yavuz-selim-travian_videogames

Oyunzade
24-02-2010, 01:18
[QUOTE=Mtrx-Green;317974]Ve veda zamanı,

Cesur komutan pirazize,

VE BK'LI KARDEŞLERİM..

BK sizsiniz bizlerse sadece gölgesiyiz..Bizler sizin kahramanlıklarınızın ve fedakarlıklarınızın bir yansıması olduk sadece..Ve bk tek tek tüm BK'lı kardeşlerimin omuzunda yükselerek buraya geldi ve her birinizin tek tek emekleri toplamında zaferler kazandı...

Bu arada ben şahsım adına uzun bir süre travian oynamayı düşünmediğimi bana başka yerde oynayacak mısın diye soran arkadaşlara burdan belirtmek isterim.

Senınle s14de Bulunmak Buyuk Zevktı Uzun Sohbetlerımız Icın Sonsuz Tesekkur Edıyorumm.. Brig

Oyunzade
24-02-2010, 22:22
Servera baktıkca ozluyorum ozledıkce aglıyorum hepınızı ama hepınızı cok ama cok sevıyorum.

YAVUZ_SELİM
24-02-2010, 22:31
Servera baktıkca ozluyorum ozledıkce aglıyorum hepınızı ama hepınızı cok ama cok sevıyorum.

abicim üzülme az kaldı .yakında başlar tekrardan s 14 ...sık dişini ....

Diana
25-02-2010, 01:07
Başlık hakaretler sonucu kapatılmıştır hepinize iyi tatiller.

Diana...