PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : FBI Ajanı Serisi

kankalar1115
02-02-2010, 12:44
FBA AJANI
Bugün arkadaşlarımla buluşacaktım.Hızlıca evden çıktım ve buluşma noktasına geldim.Ama orda sadece Daniel vardı.
-Selam john
-Selam
-Arkadaşlar nerde Daniel?
-Emily hasta.
-İyi o zaman onun yanına gidelim.
-Dur sen önce şuradaki adamların yanına git.Seni arıyorlardı.
-Tamam.O zaman Emily’lerde görüşürüz.
Hızlıca adamların yanına gittim.İki kişi vardı.Şişko esmer tenli olan konuşmaya başladı.
-John sen misin?
-Evet
-sana bir teklif sunmaya geldik.Biz FBA geliyoruz.Bize katılmaya ne dersin?
Çok şaşırmıştım.
-Ama ben daha 19 yaşındayım.
-Öncelikle eğitime gideceksin zaten.Seni gördük ve gerçektende FBA yardımın dokunur.
-Elbette isterim ama annem
-Onlarla biz konuşuruz.
-Tamam.
-Bir şey daha var.Yanına 4 tane daha arkadaş al.Görevlerde grup olarak çalışacaksınız.
-O 4 ismi söylüyorum o zaman Daniel,Jessica,Harry ve Emily
-2 saat sonra yeniden burada olun
-tamam
Koşarak Emily’lerin evine vardım.Ve olanları anlattım.Hepsi kabul etti.Ama bir sorun vardı.Emily hastaydı.Ama Emily gelmek istiyordu.
-Lütfen John bende geliyim
-Ama Emily sen hastasın
-Bir şey olmaz iyileşirim.
-Offf tamam.
Böylece buluşma noktasına gittik.Ve beyaz tenli zayıf adam bize döndü
-FBA için çalışmaya hazırmısınız
Hep bir ağızla
-EVETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

PunIsheR
02-02-2010, 12:46
güzel bir başlangıç lakin biraz daha olaya heyecan hakim olabilirdi.

dewamını bekliorz

rafetbatu
02-02-2010, 12:48
Devamı gelsin.

ANIL__FB
02-02-2010, 12:49
Güzel olmuş devam et bence :)

EcHeLoND
02-02-2010, 12:50
FBA değil FBI

Neredeyse her şey konuşma.

Buna rağmen güzel olmuş.Bunlara dikkat et.

Her şeyin ölçüsünü iyi verirsen hikaye muhteşem olur.

PhiLica
Değişik bir hikaye ama FBA degil FBI ;)

Castiel
Gelmese de olur :)

fingolfin
02-02-2010, 12:53
FBI yerine MİT olsa daha iyi olurdu sanki.

Hep FBI :rolleyes:

Nerden çıktıysa bu yabancılara özenme şeysi...

Daneel
02-02-2010, 12:57
Daniel mi? Tüh be tek harfle kaçırmışım :D

EcHeLoND
02-02-2010, 13:01
Senin şanssızlığın:D

Hawkfire
02-02-2010, 13:01
Birazcık basit olmuş. Duygu ve ad aktarması pek kullanmamışsın. Direk diyalog üzerine :) Neyse ilerde değişmesini umut ederim. Ayrıca bu çocukların FBI'a girmesini sağlayan etkenler neydi. Onları da bilmiyoruz. Yani belli bir iş yapmış olması lazım ki FBI beğensin :)

Solaris93
02-02-2010, 13:04

hikayen güzel bu arada editleyip daniel yapsana daha komik olur :D

Daneel
02-02-2010, 13:07
hikayen güzel bu arada editleyip daniel yapsana daha komik olur :D

Zaten Daniel yapmış ki :confused:

kankalar1115
02-02-2010, 13:14
Güzel olmuş devam et bence :)
teşekkürler

kankalar1115
02-02-2010, 13:15
Birazcık basit olmuş. Duygu ve ad aktarması pek kullanmamışsın. Direk diyalog üzerine :) Neyse ilerde değişmesini umut ederim. Ayrıca bu çocukların FBI'a girmesini sağlayan etkenler neydi. Onları da bilmiyoruz. Yani belli bir iş yapmış olması lazım ki FBI beğensin :)

1.bölüm tanıtmaydı zaten asıl 2.bölüm güzel olucak

Hawkfire
02-02-2010, 13:16
1.bölüm tanıtmaydı zaten asıl 2.bölüm güzel olucak

Tamam :) Bekliyoruz...

kankalar1115
02-02-2010, 13:17
arkadaşlar yorum bekliyorum 2.bölümü 1 saat sonra yazıcam

kemal
02-02-2010, 13:26
Olaylar çabuk gelişmiş.Daha güzel olabilirdi...

MAVİGÖLGE
02-02-2010, 13:36
FBI'ın düştüğü hallere bak.Yoldan adam topluyorlar...:p

Çok fazla konuşmaya yer vermişsin ve şu an birşey anlaşılmıyor.İlerki bölümler de daha da açıklayıcı olmanı tavsiye edebilirim...

kankalar1115
02-02-2010, 13:42
BÖLÜM 2: İLK GÖREV

Yolculuk bitmişti.İndiğimizde bizi birisi karşıladı.
-Merhaba ben bay Knıght
-Merhaba ben John bunlarda benim arkadaşlarım: Daniel,Emily,Jessica ve Harry
-Tanıştığıma memnun oldum
-Bizde
-Ben size görevleri veren kişi olacağım.İlk göreviniz Londra’da olucak.
-Görev hakkında bilgi verir misiniz?
-1 yıldır yakalayamadığımız üç azılı suçlu. Daneel,Echelond ve başları Hawkfire
Görev hakkında bilgiyi verdikten sonra. Mercedes-Benz’i vericem. Daniel kısık bir sesle:
-Ajanlığı sevmeye başladım.
-Bende
Aracı aldıktan sonra peşlerine düşmeye başladık.Banka soygunu yapıcaklardı.Banka soygunu yapılıcak yere geldiğimizde onlarda soyguna başlamıştı.Jessica hemen bağırdı:
-Teslim ol FBI
-Ne yapıyorsun? Kimliğimizi ele mi vericeksin
-Pardon
Çok hızlılarda hele hawkfire gizlice yaklaşırken hemen bizi gördü.Arabaya binip kaçmaya başladılar.Olay araba kovalamasıyla devam ediyordu.Daniel yandaki bir motosiklete atladı.Silahıyla tekerleklerini patlattı.Arabanın her yerini kuşatmıştık.O anda gaz bombası fırlattılar.Gaz bombasının etkisi gittiği anda Daneel emily yakalamıştı.
-Hareket etmeyin yoksa arkadaşınızı ÖLDÜRÜRÜM

MrKarizma
02-02-2010, 13:47
Devamı daha güzel olur inşallah.Ayrıca Fba değil FBI olacak sanırım.:)

Hawkfire
02-02-2010, 13:50
Togayizm politakası ha :) Güzel taktik. Başları Hawkfire olunca daha bir güzel oldu :) Ancak gene eleştirilerimden kurtulamayacaksın :)

Bunlar eğitim falan görecekti. Yani direk görev verdiler ve bunlarda gitti. 3 azılı suçluyu niye yakalayamamışlar? Bu adamlar neler yapmış geçmişte. Bu daha yeni FBI ajanı olan çocuklar -ayrıca hiç eğitimde almadılar- koskaca FBI'ın bir türlü yakalayamadığı azılı suçluları nasıl hemen buluyorlar? Banka soygunu yapacaklarını nerden öğreniyorlar? Bankanın neresinde karşılaşıyorlar? Bu çockların tipleri nasıl? Bu suçluların tipleri nasıl?

Bu böyle gider daha. Betimleme yok ve olaylar hiç açık değil. Neyin niçin olduğunu bilmiyoruz hiç. Sadece olduğunu biliyoruz. Pek beğenmediğimi söylemeliyim. Baya geliştirmelisin kendini :)

EcHeLoND
02-02-2010, 13:52
BÖLÜM 2: İLK GÖREV

-1 yıldır yakalayamadığımız üç azılı suçlu. Daneel,Echelond ve başları Hawkfire

http://image.com.com/gamespot/images/2008/325/reviews/939458_20081121_embed007.jpg

İyi denk gelmiş :D

Güzel güzel.Şimdi macera başlıyor.

TogaX
02-02-2010, 14:25
Lanet olsun hikaye çalıntı forumdakilerin isimlerini kullanma fikri benden çıktı :D

Hawkfire
02-02-2010, 14:30
Lanet olsun hikaye çalıntı forumdakilerin isimlerini kullanma fikri benden çıktı :D

Togayizm diyorum artık ben buna :D

kankalar1115
02-02-2010, 14:34

Aniye mi daneel çok istemişti bende kıramadım.

EcHeLoND
02-02-2010, 14:35
Togay kızma canıım ben dedim çocuğa :)

Remondee
02-02-2010, 14:40

M.Ö forum,hiçbir rütbe veya edebiyat bölümü (veya sen :D) yokken; [RPG Bölümü vbardı ama hikaye Off-Topic'ti]
Remondee'nin hikayelerinden bir bölüm:
"Robotic War Bölüm 5: Hikayede Artık Sizde Varsınız!"

Artizliğini yirim :cool:

Ahbun
02-02-2010, 14:43
FBA ?

http://www.stephenhallonline.com/wp-content/uploads/2009/08/fantastic.jpg

TogaX
02-02-2010, 14:49
M.Ö forum,hiçbir rütbe veya edebiyat bölümü (veya sen :D) yokken; [RPG Bölümü vbardı ama hikaye Off-Topic'ti]
Remondee'nin hikayelerinden bir bölüm:
"Robotic War Bölüm 5: Hikayede Artık Sizde Varsınız!"

Artizliğini yirim :cool:

Benden Önce,Benden sonra.. Öhüm.
Benden önce olanlara karışmıyorum :D Ayrıca yeni foruma bak canım M.Ö forum tarih oldu.
Alayının artizliğini yirim :cool:

@Tired ; Fantastik Fail ehuehaahayahahöhöa ha öhöh höh öh öh..

Gözyaşı
02-02-2010, 14:54
Anlamadığım nokta, sen bir hikaye yazıyorsun ve bu hikaye hakkında hiçbir bilgin yok. Baksana başlığa. En azından biraz okusaydın.

Ahbun
02-02-2010, 14:58
Ok sildim.

EcHeLoND
02-02-2010, 14:59
Ahahahahahha sandalyeden düştüm :D

Gözyaşı
02-02-2010, 14:59
Hahahaha:D

Andy Milonakis'e benzettim şahsı. Hani beatbox yapmaya çalışan çocuk var ya:D

Ahbun
02-02-2010, 15:00

o çocuk değil 34 yaşında bir adam :)

EcHeLoND
02-02-2010, 15:01
?:confused: :eek:

LUCESTA
02-02-2010, 15:02
Güzel olmuş ama herkesin dediği gibi FBA değil FBI olucaktı.

Gözyaşı
02-02-2010, 15:02
ciddi misin? :eek:

Ahbun
02-02-2010, 15:03
?:confused: :eek:

özürlü olduğu içinn o hareketleri yapıyor .

Andrew Michael "Andy" Milonakis (born January 30, 1976) is a Greek-American comedian and actor who played the role of a young boy on his television show, The Andy Milonakis Show, which was played on MTV and MTV2 channels.

Remondee

Evet o adam 30 küsür yaşında onu geçtimde,videonun başında büyük harflelrle ANDY MILOKANIS yazıyor =/
O adamın komedi şovu vardı,fiziksel olarak baby face sadece.Komedyen o...

Daneel

Yoo istemedim :cool:

kankalar1115
02-02-2010, 16:01
arkadaşlar geyik muhabbetine çevirdiniz yeni bölüm akşama

EcHeLoND
02-02-2010, 16:06
arkadaşlar geyik muhabbetine çevirdiniz yeni bölüm akşama
Gel birlikte yazalım :)

kemal
02-02-2010, 16:26
Togayizm politakası ha :) Güzel taktik. Başları Hawkfire olunca daha bir güzel oldu :) Ancak gene eleştirilerimden kurtulamayacaksın

Bunlar eğitim falan görecekti. Yani direk görev verdiler ve bunlarda gitti. 3 azılı suçluyu niye yakalayamamışlar? Bu adamlar neler yapmış geçmişte. Bu daha yeni FBI ajanı olan çocuklar -ayrıca hiç eğitimde almadılar- koskaca FBI'ın bir türlü yakalayamadığı azılı suçluları nasıl hemen buluyorlar? Banka soygunu yapacaklarını nerden öğreniyorlar? Bankanın neresinde karşılaşıyorlar? Bu çockların tipleri nasıl? Bu suçluların tipleri nasıl?

Bu böyle gider daha. Betimleme yok ve olaylar hiç açık değil. Neyin niçin olduğunu bilmiyoruz hiç. Sadece olduğunu biliyoruz. Pek beğenmediğimi söylemeliyim. Baya geliştirmelisin kendini :)

:D İçimi döktün :D

Benden Önce,Benden sonra.. Öhüm.

Senden önce herşey daha güzeldi.Forumda pivotçu yoktu :D

EcHeLoND
02-02-2010, 16:33
:D İçimi döktün :D

Togaydan çok daha iyi pivot yaparım ;):D

kankalar1115
02-02-2010, 17:08
Togaydan çok daha iyi pivot yaparım ;):D
,
aferin sana :D

kankalar1115
02-02-2010, 18:14
BÖLÜM 3:FBI KAMPI

-Hareket etmeyin yoksa arkadaşınızı öldürürüm.Bu kişi Daneel’di.Emily yakalamıştı.Yavaşça silahımızı bıraktık.Echelond yaklaştı
-çinli çocuk nerde?
Daniel’den söz ediyordu doğrusu bende tam bilmiyordum.O anda araba sesi geldi.Bu Daniel’di arabayı Daneel’nin üstüne sürdü.Korkudan Emily’i bırakmıştı.
Harry hızlıca Emily yoldan çekti.Araba doğruca Daneel üstüne gidiyordu.Ve bir anda bir ses geldi.
-DURRRR
Bu kişi bay knıght’tı
-Aferin size sizde iş varmış.
-Nasıl yani?
-Size inanamıyorum FBI daha eğitim almamış birisini böyle bir şeye gönderir mi?.Sizi test etmek için yaptık.Eğer bu işi başaramasaydınız FBI’da çalışamazdınız.
Hızlıca kampa gittik.Burada 3 bölüm olarak eğitim alacaktık.Şimdi ilk derse gidiyorduk.İçeri girdiğimizde bizi 30 yaşlarında birisi bekliyordu.
-Merhaba ben bay Oliver.Bu bölümde çevikliliği öğreneceksiniz elinizde geldikçe hızlı olacaksınız.
İlk Emily yapmaya karar verdi 1 dk engellerin hepsini aşması lazımdı.Buda Emily’nin usta olduğu konuydu. 52 saniyede bitirdi.Hepimiz geçmiştik.Ama Daniel’in geçmesi gerçektende zor olmuştu tam 59 saniyede bitirdi.2 derse gidiyorduk.Gerçektende ikinci derste ne yapacağımızı düşünüyordum.Ama bildiğim tek şey asla pes etmeyecektim.

kankalar1115
02-02-2010, 18:18
Gel birlikte yazalım :)

yeni konu belirliyelim o zaman bu konu olmasın :)

EcHeLoND
02-02-2010, 18:25
Farketmez.Ama bu hikaye daha iyi olabilir ;)

kankalar1115
02-02-2010, 18:31
Farketmez.Ama bu hikaye daha iyi olabilir ;)

Bu hikayeyi yazdım yazdığım kadar 3.bölüm oldu.Başka yazarsak daha iyi olmazmı ;)

EcHeLoND
02-02-2010, 18:32
Bu hikayeyi yazdım yazdığım kadar 3.bölüm oldu.Başka yazarsak daha iyi olmazmı ;)
Zaten o yüzden diyorum ya;)

Sen 4. bölümü gönder ben bir şeyler ekleyeyim:)

Ama iyi olur.Aklımda bir kaç senaryo var.

kankalar1115
02-02-2010, 18:35
Zaten o yüzden diyorum ya;)

Sen 4. bölümü gönder ben bir şeyler ekleyeyim:)

Ama iyi olur.Aklımda bir kaç senaryo var.

kabul.Ben sana gönderdikten sonra bana tekrar gönderirsin eklediğin yerleri görürüm.

kankalar1115
02-02-2010, 19:39
BÖLÜM 4: KORKULARIMLA YÜZLEŞİYORUM

2.bölüm gerçektende değişik bir yerdi.Bay Oliver konuşmaya başladı.
-2.bölümde korkularınızla yüzleşeceksiniz.Eğer bir insan kusursuz bir ajan olmak istiyorsa korkularını yenmelidir.Sizi uzun zamandır yakın takibe almıştık.Bundan dolayıda korkularınızı biliyoruz.
İlk Harry kalktı.Harry farelerden korkuyordu.Eline bıçak verirdi.Ve binlerce fareyi saldılar eğer onların hepsini öldürebilirse.Korkusunu yenebilirdi.Harry her yere baktı korkusunu yendiğinde kafeste kedi olduğunu gördü.Ve bıçakla kafesi kesti.Kedi serbest kaldığı gibi farelere koştu.Bundan sonra sırayla bizde korkumuzla yüzleştik.Ve geçebilmiştik.Bay Oliver hepimizi tebrik etti.Şimdide son bölüm olan 3.bölüme gidiyorduk.Bu bölüme girdiğimiz gibi Bay Oliver bize bilgi vermeye başladı.
-Bu bölümde silahları nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz.Birileriyle savaşacaksınız bu bölümde bittikten sonra aranızdaki bazı kişiler FBI üyesi olacak.Ama bazıları ise eve gidecek.
Herkes olayın bilincindeydi.Bu bölümde birileriyle savaşıyorduk.Herkesi 2 ye ayırdılar.Benim yanıma Echelond diye birisi düştü.Karşımızdada 2 tane rakip vardı.Savaş başlamıştı Echelond bölgeyi kullanmayı çok iyi biliyordu savaş çok çekişmeli gidiyordu.Bir an dikkatsizliğimle rakip takımdan birisi beni yere düşürmüştü tam oyunu kaybettim derken,Echelond bir tekmeyle rakibi yere düşürdü.Hiç beklemedende kurşunu sıktı.Kazanmıştık artık FBI üyesiydim ama hiçbir arkadaşım başaramamıştı.Genede yeni bir arkadaş edinmiştim.FBI çok merak ediyorum.

mustafa29
02-02-2010, 19:59
1. bölümde girişiniz pek olmamış daha çok sanki devam niteliğinde olmuş orada bir eksiklik var.

Genel olarak güzel.

kankalar1115
02-02-2010, 20:26
ismi kim değiştirdi bilmiyorum ama ona teşekkürler bu arada yorum bekliyorum arkadaşlar

LaST-KiNG
02-02-2010, 20:27
Güzel,olmuşta bölümler biraz kısa..

Bekliyoruz..

Dip:Yazın&Düşün Sorumlusu,mustafa29,değiştirmiştir ;)

EcHeLoND
02-02-2010, 20:29
I*m EcHeLoND:D

Güzel güzel devam et :)

Bana yollayacaktın :confused:

kankalar1115
02-02-2010, 20:31
Güzel,olmuşta bölümler biraz kısa..

Bekliyoruz..

Dip:Yazın&Düşün Sorumlusu,mustafa29,değiştirmiştir ;)

tamam.Siz nası isterseniz.

Dip: Teşekkürler sayın Yazın&Düşün Sorumlusu,mustafa29

kankalar1115
02-02-2010, 20:32
I*m EcHeLoND:D

Güzel güzel devam et :)

Bana yollayacaktın :confused:

açık değildin.benim profile başka konu hakkında bir şey yazmışdın pardon yanlış anladım birdakine göndereceğim çok çok özür dilerim :(

EcHeLoND
02-02-2010, 20:33
açık değildin.benim profile başka konu hakkında bir şey yazmışdın pardon yanlış anladım birdakine göndereceğim çok çok özür dilerim :(
Peki:)

Açık olduğumda yollardım

kankalar1115
02-02-2010, 21:11
BÖLÜM 5:İLK GÖREVİM

FBI’a gelmiştik.Bundan sonra dönmek yoktu.Karşımıza uzun zamandır görmediğimiz bay Knıgt çıktı.Bay Knıght genellikle konuşmayı fazla sevmezdi hemen benim ve Echelond’un yanına geldi:
-Size ilk görevinizi veriyorum hayalet çetesini yok edeceksiniz bu çete genellikle saldırıları arabayla yapar.Hayalet çetesinin diğer çetelere göre özelliği İşini çok hızlı bitirmesidir.Özellikle bu zamanlarda çok saldırganlaşmaya başladılar.
Bay Knıght'a son anda sormak aklıma geldi.
-Bay Knıgh bu çeteyi nereden bulabiliriz?
-Bilsek kendimiz alırdık zaten.Tek bilinen geceleri saldırıya geçtikleri.
Akşam oluyordu.Yatakhanelere gidiyorduk.Zaten bir benim birde EcHeLoND'un yatağı vardı.Bizi koskoca bir villaya yollamışlardı.Ben hemen yattım.EcHeLoND'da bir şeyler düşünür pozisyonunda yatakta duruyordu.Ancak uykudayken EcHeLoND beni dürtükleyip duruyordu.Oflaya Puflaya kalktım.Kalktığımda EcHeLoND'un elinde koca bir uzi vardı.Üstünü giyinmişti.
-Ne oluyor diye bağırdım.
-Hayalet çete harekete geçti.Onları durdurmalıyız.
İşin ciddiyetine varıpta dışarı çıktığımda üzerimde pijama vardı.Her tarafta silah sesi çınlıyordu.Bu sesleri ilk defa duyan birisi için hiç hoş sesler değildi.Hemen EcHeLoND'un bana verdiği silahı alarak önüme ilk gelen yeri siper aldım.Çöp tenekesinin arkasında muhteşem silahları olan bir çeteyle yüz yüze çatışıyordum.Arabadan inmişlerdi.Uykulu gözlerle şansımın olduğu bir anda adamı öldürmeyi başardım.EcHeLoND ise ortalıkta yoktu.
-ECHELOND! NEREDESİN?!
Çıt yoktu.Bir kaç kez daha ateş ettim.Bir kaç tane adam öldü ancak elime gelen bir kurşunun acısıyla çığlık atarak yere düştüm.Diğer elimle silahı aldım.Fakat şarjörüm bitmişti.Ölüm saatim erken gelmişti.

KANKALAR1115 VE EcHeLoND eseridir.

EcHeLoND
02-02-2010, 23:35
Bu sefer bende 2 paragraf yazdım:)Hadi yorumlar bakalım:)

kankalar1115
03-02-2010, 08:32
arkadaşlar 5.bölümü echelond ve ben yazdım.Lütfen yorumları bekliyorum

Berkan
03-02-2010, 08:46
ellerine sağlık devamı gelsin

kankalar1115
03-02-2010, 09:52
ellerine sağlık devamı gelsin

teşekkürler

Hayal_
03-02-2010, 10:59
Gayet güzel isimlerin yabancı isimi olması hikayeyi daha gerçekçi yapmış devamını beklerim.

kankalar1115
03-02-2010, 11:00
Gayet güzel isimlerin yabancı isimi olması hikayeyi daha gerçekçi yapmış devamını beklerim.

teşekkürler

Yeniçeri_038
03-02-2010, 11:13
Oldukça güzel. Sürükleyici ve olay-kurgu çok güzel. Ellerinize sağlık. :)

kankalar1115
03-02-2010, 11:25
Oldukça güzel. Sürükleyici ve olay-kurgu çok güzel. Ellerinize sağlık. :)

teşekkürler

kankalar1115
03-02-2010, 12:20
çooook kısa biraz uzun olmalı

teşekkürler.ama önemi olan uzun olması değil

Gözyaşı
03-02-2010, 12:22
vasat .

kankalar1115
03-02-2010, 12:25
bu senin düşüncen

Gözyaşı
03-02-2010, 12:30
bu senin düşüncen
evet. Fakat bu geliştiremezsin anlamında değil. Yeteneğin var biraz okumaya çalış kardeş :)

MAVİGÖLGE
03-02-2010, 12:34
İlk bölümden sonra artık ilham mı geldi ne geldi daha da geliştirmişsin kendini..:)

Ama bölümler çok kısa.Biraz daha uzun yazmaya gayret et..

Onun dışında güzel..Devam...

EcHeLoND
03-02-2010, 13:22
İlk bölümden sonra artık ilham mı geldi ne geldi daha da geliştirmişsin kendini..:)

Ama bölümler çok kısa.Biraz daha uzun yazmaya gayret et..

Onun dışında güzel..Devam...

Şşt.Konuyu ondan aldım kökünü ben yazdım.Teşekkür etmiycem sen beni geberttin:D

evet. Fakat bu geliştiremezsin anlamında değil. Yeteneğin var biraz okumaya çalış kardeş :)

Ihı.Bu cevap biraz daha yatıştırıcı

bu senin düşüncen

Tabiki herkez aynı düşünceye sahip olmak zorunda değil.

vasat .
Bu kadar kaba söylenmez.

kankalar1115
03-02-2010, 13:37
bölüm 6 2 parça oldu uzun istediniz bende uzun yazdım :)

kankalar1115
03-02-2010, 13:38
BÖLÜM 6:ASLA PES ETME

Beni birisi vurmuştu.Vurduktan sonra yanıma birisi geldi.Hemen ona bir şey söyledim
-EcHeLonD nerede
-Senin birazdan gideceğin yerde
Tabancayı kafama dayadı.Tam beni vuracakken ayağımla çelme takıp düşürdüm.Tabancaya alıp sağlam elimle vurdum.Adam ölmüştü ama çok acı çekiyordum.Gözlerim yavaşça kapandı.Yeniden uyandığımda FBI merkezindeydim.
Uyandığım gibi karşımda Bay Knıght vardı.
-EcHeLonD’a noğoldu? Dedim.
-Ondan sinyal alamadık.Cesedini bile bulamıyoruz,ama o korkarım öldü.
-Olamazzzz! Bu nasıl olur.
Hemen ayağa kalkmaya çalıştım.
-Dur nereye gidiyorsun
-EcHeLonD cesedi bulunmadı belkide ölmemiştir.
-Şuan yaralısın onu bulamazsın.Bu çok küçük bir ihtimal.
Ayağa kalkmaya çalıştım ama yaram acımaya başladı.Yeniden oturmak zorunda kaldım.1 hafta sonra iyileşmiştim.EcHeLonD’an hala haber yoktu.Bu arada baksan Oliver yanıma geldi.
-Yeni bir görev var.Biliyorum EcHeLonD’u kaybettin.Ama hırsızlar beklemiyor
-EcHeLonD ölmedi.Hala cesedi bulunmadı yaşama ihtimali var
-1 haftadır hiç haber yok.Üzgünüm ama kendini kötü sona hazırlamalısın.
Küstah bir tavırla
-Yeni görevim nedir? Bilgi ver lütfen
-Bu görevde bir kişi var.Ama sakın bu kişiyi hafife alma gerçektende çok güçlüdür.İşte fotoğrafı.

-Ama bu bir kız
-kız olduğundan küçümseme gerçektende hızlıdır.İsmi tam bilinmiyor.Her soygunda ismini değiştiriyor.
-Onu nerde bulabilirim?
-Araştırmalar sonucu onun bir bankayı soyacağı öğrenildi.Bu banka New York’ta
Bankanın adı:New bank.
-Tamam.Hemen yola çıkıyorum.
-Sakın unutma onu asla küçümseme

kankalar1115
03-02-2010, 13:39
Gerçektende anlı yamıyordum neden bu kadar çok başkan abartıyordu ki.Banka varmıştım.Normal insan gibi giyinip bankaya girdi.Başkan yanılmamıştı.O gelmişti ama kötü bir şey yapmıyordu.Hiç soygun yapacak gibi değildi.Bekledim sıra ona geldiğinde parayı yatırıp çıktı.Sıra bana gelmişti bende gizlice polis olduğumu gösterip geçtim.Arabanın kilidini açmak için arabanın anahtarını kullanıyordum ki
Araba anahtarı yere düştü tam alırken.Soygun yapacağını zannettiğim kızın sandalyesinin alında bomba olduğunu fark ettim.Dışarı baktığımda kızın arabada beklediğini gördüm.Şimdi anlamıştım kız bekliyordu bombayı çalıştırıp gitti böylece hiç kimse ondan şüpelenmiyecekti.Banka patladığın dada parayı alacaktı.
Hemen duyuru yapıp herkesi çıkardım.Bomba imha ekibini çağırmıştım ama yetişemeyeceğini biliyordum.1 dakika 40 saniye kalmıştı.
-Bu lanet olası şey nasıl duracak.Bombanın içini açtığımda çok fazla kablo vardı filmlerdeki gibi olsaydı keşke dedim.52 saniye kalmıştı içini kurcalıyordum.Bu arada aklıma bir şey gelmişti.Kabloların biri bombayı durdurması lazım ama diğerleride patlatacaktı.10 saniye kalmıştı o anda onlardan başka bir renk kablo gördüm.bu arada saniyeler ilerliyordu 3 2 1 kabloyu kesmiştim.Son saniyede bombayı durdurdum.Ben dışarıdan çıktığım gibi kadın arabaya binip kaçmaya başladı.

kankalar1115
03-02-2010, 13:39
6. bölümü kendim yazdım ve EcHeLonD sadece 5.bölümde bir kısımı yazdı

Hawkfire
03-02-2010, 13:49
6. bölümü kendim yazdım ve EcHeLonD sadece 5.bölümde bir kısımı yazdı

Aferin sana :rolleyes:

Vasatın biraz üzerinde demekten kendimi alıkoyamıyorum. Neyse devam, kendini geliştirmenin tek yolu bu :)

EcHeLoND
03-02-2010, 15:11
Aferin sana :rolleyes:

Vasatın biraz üzerinde demekten kendimi alıkoyamıyorum. Neyse devam, kendini geliştirmenin tek yolu bu :)
1 Kısmını mı?

Lan kökünüben yazdım.İstersen Ö.Mprintliyim

Hawkfire
03-02-2010, 15:22
1 Kısmını mı?

Bence buraya koy herkes görsün :D

kankalar1115
03-02-2010, 15:26
1 Kısmını mı?

olum sen istemedinmi ben başlattım sonra sende bitirdin işte

EcHeLoND
03-02-2010, 15:36
Bence buraya koy herkes görsün :D
http://img14.imageshack.us/img14/691/adszop.jpg

kankalar1115
03-02-2010, 15:57
http://img14.imageshack.us/img14/691/adszop.jpg
başınıda göstersene o zaman senlede iş yapılmaz zaten

EcHeLoND
03-02-2010, 17:32
Hikaye bana geldiğinde buydu.

http://img710.imageshack.us/img710/4490/adszbmg.jpg

kankalar1115
03-02-2010, 18:48

sen bu bölümü kendin yamak istemiştin bari bende ilk paragrafı yazıyım dedim.Ama zaten birdaha böyle bir hata yapmam

EcHeLoND
04-02-2010, 12:18
Madem öyle diyorsun benim yazdığım kısımları sil;)

kankalar1115
04-02-2010, 12:21
Madem öyle diyorsun benim yazdığım kısımları sil;)

bu hikayeyi artık devam ettirmicem öne çıkarıp durma

BERKE13
09-02-2010, 20:26
güzel bir başlangıç lakin biraz daha olaya heyecan hakim olabilirdi.

dewamını bekliorz

Emoluk yapma!!!:mad::mad::mad::mad:

Bu arada güzel olmuş ama arkadaşlarında dediği gibi FBA değil FBI bunu unutma devamını bekliyorum:):)

BERKE13
09-02-2010, 20:34
BÖLÜM 3:FBI KAMPI

-Hareket etmeyin yoksa arkadaşınızı öldürürüm.Bu kişi Daneel’di.Emily yakalamıştı.Yavaşça silahımızı bıraktık.Echelond yaklaştı
-çinli çocuk nerde?
Daniel’den söz ediyordu doğrusu bende tam bilmiyordum.O anda araba sesi geldi.Bu Daniel’di arabayı Daneel’nin üstüne sürdü.Korkudan Emily’i bırakmıştı.
Harry hızlıca Emily yoldan çekti.Araba doğruca Daneel üstüne gidiyordu.Ve bir anda bir ses geldi.
-DURRRR
Bu kişi bay knıght’tı
-Aferin size sizde iş varmış.
-Nasıl yani?
-Size inanamıyorum FBI daha eğitim almamış birisini böyle bir şeye gönderir mi?.Sizi test etmek için yaptık.Eğer bu işi başaramasaydınız FBI’da çalışamazdınız.
Hızlıca kampa gittik.Burada 3 bölüm olarak eğitim alacaktık.Şimdi ilk derse gidiyorduk.İçeri girdiğimizde bizi 30 yaşlarında birisi bekliyordu.
-Merhaba ben bay Oliver.Bu bölümde çevikliliği öğreneceksiniz elinizde geldikçe hızlı olacaksınız.
İlk Emily yapmaya karar verdi 1 dk engellerin hepsini aşması lazımdı.Buda Emily’nin usta olduğu konuydu. 52 saniyede bitirdi.Hepimiz geçmiştik.Ama Daniel’in geçmesi gerçektende zor olmuştu tam 59 saniyede bitirdi.2 derse gidiyorduk.Gerçektende ikinci derste ne yapacağımızı düşünüyordum.Ama bildiğim tek şey asla pes etmeyecektim.

Noldu eğitim eğitim diyordunuz nolduuu alın size :D!!KAPAKKK!!:D

Edit:Bu arada bölümler uzundu git gide kısalmaya başladı noldu ya:DVe alınma senle yakın arkadaşız(Forumdan)ama bende bi eleştiri yapayım 3 ders var bu dersler bu kadar kolay mı veya neden bu kadar çabuk bitiyorlar:confused:FBI b*k olmuş desenize:D

BERKE13
09-02-2010, 20:35

Sen öyle san!:cool::cool:

BERKE13
09-02-2010, 20:45
BÖLÜM 4: KORKULARIMLA YÜZLEŞİYORUM

2.bölüm gerçektende değişik bir yerdi.Bay Oliver konuşmaya başladı.
-2.bölümde korkularınızla yüzleşeceksiniz.Eğer bir insan kusursuz bir ajan olmak istiyorsa korkularını yenmelidir.Sizi uzun zamandır yakın takibe almıştık.Bundan dolayıda korkularınızı biliyoruz.
İlk Harry kalktı.Harry farelerden korkuyordu.Eline bıçak verirdi.Ve binlerce fareyi saldılar eğer onların hepsini öldürebilirse.Korkusunu yenebilirdi.Harry her yere baktı korkusunu yendiğinde kafeste kedi olduğunu gördü.Ve bıçakla kafesi kesti.Kedi serbest kaldığı gibi farelere koştu.Bundan sonra sırayla bizde korkumuzla yüzleştik.Ve geçebilmiştik.Bay Oliver hepimizi tebrik etti.Şimdide son bölüm olan 3.bölüme gidiyorduk.Bu bölüme girdiğimiz gibi Bay Oliver bize bilgi vermeye başladı.
-Bu bölümde silahları nasıl kullanacağımızı öğreneceğiz.Birileriyle savaşacaksınız bu bölümde bittikten sonra aranızdaki bazı kişiler FBI üyesi olacak.Ama bazıları ise eve gidecek.
Herkes olayın bilincindeydi.Bu bölümde birileriyle savaşıyorduk.Herkesi 2 ye ayırdılar.Benim yanıma Echelond diye birisi düştü.Karşımızdada 2 tane rakip vardı.Savaş başlamıştı Echelond bölgeyi kullanmayı çok iyi biliyordu savaş çok çekişmeli gidiyordu.Bir an dikkatsizliğimle rakip takımdan birisi beni yere düşürmüştü tam oyunu kaybettim derken,Echelond bir tekmeyle rakibi yere düşürdü.Hiç beklemedende kurşunu sıktı.Kazanmıştık artık FBI üyesiydim ama hiçbir arkadaşım başaramamıştı.Genede yeni bir arkadaş edinmiştim.FBI çok merak ediyorum.

İyide şimdi bu başaramayanlar FBI yın varlığını biliyorlar nerde olduğunu biliyorlar neler yapıldığını biliyorlar bunları nasıl böyle salıyorlar hemen:confused::confused:Bu arada başaramayanlar ölüyor mu yani şimdi bu Echelond kurşunu sıktı ya adamı öldürdümü yoksa dibine mi sıktı:confused:Hem adama sıktıysa ölmesi lazım kaybedenlerinde ölmesi lazım yoksa bunlar boncuklu tabancayla falan mı savaştılar ne:DYada şu reklamlara sürekli çıkan NERF varya onunla mı savaştılar:D

BERKE13
09-02-2010, 20:50
BÖLÜM 5:İLK GÖREVİM

FBI’a gelmiştik.Bundan sonra dönmek yoktu.Karşımıza uzun zamandır görmediğimiz bay Knıgt çıktı.Bay Knıght genellikle konuşmayı fazla sevmezdi hemen benim ve Echelond’un yanına geldi:
-Size ilk görevinizi veriyorum hayalet çetesini yok edeceksiniz bu çete genellikle saldırıları arabayla yapar.Hayalet çetesinin diğer çetelere göre özelliği İşini çok hızlı bitirmesidir.Özellikle bu zamanlarda çok saldırganlaşmaya başladılar.
Bay Knıght'a son anda sormak aklıma geldi.
-Bay Knıgh bu çeteyi nereden bulabiliriz?
-Bilsek kendimiz alırdık zaten.Tek bilinen geceleri saldırıya geçtikleri.
Akşam oluyordu.Yatakhanelere gidiyorduk.Zaten bir benim birde EcHeLoND'un yatağı vardı.Bizi koskoca bir villaya yollamışlardı.Ben hemen yattım.EcHeLoND'da bir şeyler düşünür pozisyonunda yatakta duruyordu.Ancak uykudayken EcHeLoND beni dürtükleyip duruyordu.Oflaya Puflaya kalktım.Kalktığımda EcHeLoND'un elinde koca bir uzi vardı.Üstünü giyinmişti.
-Ne oluyor diye bağırdım.
-Hayalet çete harekete geçti.Onları durdurmalıyız.
İşin ciddiyetine varıpta dışarı çıktığımda üzerimde pijama vardı.Her tarafta silah sesi çınlıyordu.Bu sesleri ilk defa duyan birisi için hiç hoş sesler değildi.Hemen EcHeLoND'un bana verdiği silahı alarak önüme ilk gelen yeri siper aldım.Çöp tenekesinin arkasında muhteşem silahları olan bir çeteyle yüz yüze çatışıyordum.Arabadan inmişlerdi.Uykulu gözlerle şansımın olduğu bir anda adamı öldürmeyi başardım.EcHeLoND ise ortalıkta yoktu.
-ECHELOND! NEREDESİN?!
Çıt yoktu.Bir kaç kez daha ateş ettim.Bir kaç tane adam öldü ancak elime gelen bir kurşunun acısıyla çığlık atarak yere düştüm.Diğer elimle silahı aldım.Fakat şarjörüm bitmişti.Ölüm saatim erken gelmişti.

KANKALAR1115 VE EcHeLoND eseridir.

Dur tahmin ediyim şu ölüm saatim erken gelmişti EchaLoND düşünmüştü değil mi:confused::D

Bu arada bu kadar peşpeşe yorum yazdığım için pardon ama kimse açık değildi:D:(:D

BERKE13
09-02-2010, 20:55

Ne farkı var:D:D

BERKE13
09-02-2010, 20:57
bu hikayeyi artık devam ettirmicem öne çıkarıp durma

Aha bak bunu yeni gördüm desene benim yüzümden en tepeye çıkıcak hikaye:D:DBu arada devam ettir yoksa abin berke senin ayzını buynunu kıyay ona göre:D:D

EcHeLoND
09-02-2010, 21:01
Flood yapmayalım;)Edit denen bir şey var;)

kankalar1115
09-02-2010, 22:02
Flood yapmayalım;)Edit denen bir şey var;)
Dur yapsın ya özlemişim onu

Aha bak bunu yeni gördüm desene benim yüzümden en tepeye çıkıcak hikaye:D:DBu arada devam ettir yoksa abin berke senin ayzını buynunu kıyay ona göre:D:D
kusura bakma.Gerçektende en iyi arkadaşımsın.Ama bazı kişiler hikayemi maf etti.Ondan dolayıda bitti.

EcHeLoND
09-02-2010, 22:03
Forum kuralları diye bir şey var.Özlemenizi ö.m atarak yapın.

kankalar1115
09-02-2010, 22:05
Forum kuralları diye bir şey var.Özlemenizi ö.m atarak yapın.
emredersiniz.Başka emriniz var mı?:p

bu arada şaka falan bi yana BERKE sen bana özel mesaj gönder.Bunlar alta düşsün

krisko
09-02-2010, 22:18
Maşşallah BERKE ucmussun :D