PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : zeroana ve general birlikleri

tea
31-10-2009, 23:22
arkadaslar zeroana ve general birligi savaşa girmiştir general birligine başarılar dilerim..

kuzenler
31-10-2009, 23:26
zerooları tebrik etmek lazım..şu anda birçok birlikle savaş durumundalar ..bindeli deep , general..savaş durumnda olan birliklere başarılar diliyorum..

bir de woow sırasında neredeyse bütün bilikler savaş durumunda ..gerçekten değişik bir server oldu burası :))

tea
31-10-2009, 23:29
general birligide yeni yapılan bir olusum bakalım ne yapacaklar iddalı gibide görnüyorlar bana kalırsa zeroların bu sefer işi zor onları dağıta bilirler artık:D

sagokoliq
31-10-2009, 23:33
bazıları kasırgaya çakılıyor, bazıları deep e çakılıyor, bazıları generale çakılacak bindelilerde tepelerine binecek, birlik dağılacak vsvs zaten zerolarla anlaşabilen birlik yok s18 de :D

tea
31-10-2009, 23:40
bazıları kasırgaya çakılıyor, bazıları deep e çakılıyor, bazıları generale çakılacak bindelilerde tepelerine binecek, birlik dağılacak vsvs zaten zerolarla anlaşabilen birlik yok s18 de :D

aynen oyle olucak birileri aradan sıyrılıp gidecek otekileride arkalarından baka kalıcak akılları başlarına gelicek ama ozaman iş işten geçmiş olucak zerolar eskiden deep lerle iyi anlaşıyorlardı ama onlarda savasa girmişler ne yapmaya calışıyorlar acaba.:D

berkan şeker
31-10-2009, 23:42
Sunucunun önde gelen birlikleri hepsi savaş halinde :)
Sanırım bir tek 300KAOS savaşta değil ama oda gizliden TÜRKLER birlikleri ile uğraşıyor. Kendi bölgesinde(-/+) güçlü birlik bırakmak istemiyor. Zamanında BiNDeLi ile büyük savaşa girdiler fakat kimin kazandığı tartışılır :D

sagokoliq
31-10-2009, 23:45
deep ve zero 6 aydır savaşta. daha salı günü merkezimi sıfırladılar. ama 3 orduları çakıldı. zerolar bi zamanlar bizi kullanmaya çalıştı sonrada nirvananın uyarısıyla zeroların ne mal olduğunu anlayıp paçamızı kurtardık. istiklalle birleştiler sonra istiklalle savaşa girdiler bi güzel haka da çakıldılar :D neden; istiklalide kullanmak istediler olmadı :D sonra kasırgayla birleştiler ama kasırga bile dayanamdı zerolara :D

mobidic
31-10-2009, 23:46
Sunucunun önde gelen birlikleri hepsi savaş halinde :)
Sanırım bir tek 300KAOS savaşta değil ama oda gizliden TÜRKLER birlikleri ile uğraşıyor. Kendi bölgesinde(-/+) güçlü birlik bırakmak istemiyor. Zamanında BiNDeLi ile büyük savaşa girdiler fakat kimin kazandığı tartışılır :D

türklerle savaş pek o kadar etkin şekilde değil savaş sayılmaz. kasırga ve 300kaos wow dönemine rahat girecektir.
ayrıca bu savaşta buyuk ihtimal zero birlikleri general birliklerine ustun gelecektir. bindeli birliğiyle esas olarak uğraşmaları lazım ancak zero merkez birliği savaş ilan etmedi bindeli birliğine bence savaşda ilan etmez bi anlaşma sağlanacağına inanıyorum ben.

tea
31-10-2009, 23:54
ama general birliklerinin alt yapısı saglam sayılır birleşmeliri haricindede bulunan bir çok dostları var yani kökenleri saglan eski İSTİKL@L ve eski KONSEY birliklerinin eski uyeleri her zaman onları destekliyecektirler ALYAA birligindede bir cok dosları var.

mobidic
31-10-2009, 23:58
gerçekci konuşalım. aynı şey champion içinde geçerliydi. birleşimde olmayan birliklerin destekleri vardı. ama ne kadar destek olursa olsun kendi gucunuz olmadğı sürece başarılı olmazsınız.
bu yuzden general birliği ne kadar destek alırsa alsın savaşda karşı tarafa çok fazla zarar vereceğine inanmıyorum. ama inş s18e zevkli bi savaş yaşatırlar.

sagokoliq
01-11-2009, 00:02
bakalım izleyip göreceğiz...

tea
01-11-2009, 00:07
gerçekci konuşalım. aynı şey champion içinde geçerliydi. birleşimde olmayan birliklerin destekleri vardı. ama ne kadar destek olursa olsun kendi gucunuz olmadğı sürece başarılı olmazsınız.
bu yuzden general birliği ne kadar destek alırsa alsın savaşda karşı tarafa çok fazla zarar vereceğine inanmıyorum. ama inş s18e zevkli bi savaş yaşatırlar.

inşallah kendi birligimi övmüyorum hak eden kazansın..

Careezma
01-11-2009, 00:48
Biz general olarak iddialıyız.Bu savaş başlamıssa bir nedeni vardır.Birliğimizin altyapısı gerçekten sağlam tea arkadaşıma katılıyorum

Mechatronics
01-11-2009, 00:58
Çok alt yapı gördük.. Nirvanadır, Championdur, Konseydir, Deeptir, daha da eminim olur:)

tea
01-11-2009, 01:02
ama artık wow zamanı yaklaşıyor herkezde bunun farkında suanda en iyi alt yapıyı olusturan işi götürücektir bundan sonrada zannedersem kolay kolay dağılmazlar.

haylaz53
01-11-2009, 08:51
general birliğine başarılar

exutive
01-11-2009, 16:26
ama general birliklerinin alt yapısı saglam sayılır birleşmeliri haricindede bulunan bir çok dostları var yani kökenleri saglan eski İSTİKL@L ve eski KONSEY birliklerinin eski uyeleri her zaman onları destekliyecektirler ALYAA birligindede bir cok dosları var.

Arkadaşım kişisel dostluklarda birlik ismi kullanmak doğru olmaz... şahsen benimde sevdiğim birkaç kişi var idi lakin bildiğim kadarı ile birliğimizin sedefçe isimli oyuncunun bulunduğu hiç bir birlik ile yakından yada uzaktan ilgisi olamaz Tabiki daha düne kadar onu yıkmak isteyip hatta yıkılacağını anladığında ortalık düzelene kadar profiline "bu hesap devredilmiştir" diye yazıp aradan biraz zaman geçtikten sonra birşey olmamış gibi mesajlarına devam eden birinin emri altına girip onunla savaşan kişilerde artık dostum olamaz... Tabiki bu sadece kendi fikrimdir birliğimdeki diğer arkadaşların belki dostları olabilir lakin kesinlikle ALyA birliği adına bir dostluk söz konusu olamaz... Ve bizim birliğimiz sonuçta bir takım birliğidir birlikte haraket etmeyi severiz kişisel amaçlı savaşlarda daima kişisel devam eder Dostluk yardım ve savaşlarıda tamami ile kişiseldir bu sebepten dolayı zarar gören veya görecek olan kişinin birlikten yardım talep etmeside etik olamaz...

tea
01-11-2009, 18:33
mosely i reislediler bakalım kaç köyü kalıcak yakında yada hesabını silecekmi:D:D:D

Mechatronics
01-11-2009, 21:40
Kafaya oynayan hesapların 1-2 köyü reislendi diye hesap sildiğini nerde gördün tea :)

Oyundaki nickin ne senin?

hLL92
01-11-2009, 21:43
Zirveye oynayan adam,oyuna o kadar emek veren adam,iki üç tane yan köyü reislendi diye oyunu mu bırakacak ? Hiç sanmıyorum... :)

tea
01-11-2009, 22:04
bir köyüde yerlebir edildi bana kalırsa bu adam bitirilecek.

tea
01-11-2009, 22:05
Kafaya oynayan hesapların 1-2 köyü reislendi diye hesap sildiğini nerde gördün tea :)

Oyundaki nickin ne senin?

oyundaki nick imin önemi yok..

Mechatronics
01-11-2009, 22:22
Bilseydik iyi olurdu ama çekiniyorsan sen bilirsin tabi:)

tea
01-11-2009, 23:32
Bilseydik iyi olurdu ama çekiniyorsan sen bilirsin tabi:)

çekinmekten degil orda hesabım yok cünkü baska bir arkadasımın hesabına bakıyorum..

SaLLa
02-11-2009, 01:33
56

Bu saldırı BİNDELİ birliği tarafından ZeroAna™ birliğinden bir oyuncunun saldırı askerlerinin olduğu bir köye yapılmıştır ve bu saldırı sayesinde rakip oyuncunun 35k saldırı askeri reisleme yoluyla öldürülmüştür. Ayrıca burada birliğimiz hakkında bazı yorumlarda olmuş, bizim savaşımız Zerotool birliği ile değil onlarla birleşime giden anadolu birlikleri iledir bunuda belirtmek isterim...

&salih&
02-11-2009, 14:14
rapor yokmu arkadaslar gorelim bakalım ne kadar kanlı savaşlar :D

tea
02-11-2009, 16:46
rapor yokmu arkadaslar gorelim bakalım ne kadar kanlı savaşlar :D
raporlar çok kısa bir zaman sonra koyulucaktır..

Careezma
02-11-2009, 20:04
Ilk raporlar benden olsun

tea
03-11-2009, 00:46
eyvallah dostum rapor için..:D:D:D

Mosely
03-11-2009, 01:20
mosely i reislediler bakalım kaç köyü kalıcak yakında yada hesabını silecekmi:D:D:D

ne kadar boş bir insansın, oyunla ilgin olsaydı bu yazıyı yazmazdın zaten.

+- deki savaştıgımız birliklerin hepsini sıralıyım istiyorsan ve çaresizlikten sığındıkları kişiler ve yaptıkları birlik calısmaları girisimlerini yazıyım istiyorsan oyunu takip etseydin gercekten anlardın ve ona göre bir kisinin ağzından cıkan laflarla degil oyunun şuanda kimin aleyhine oldugunu yorumlardın, biz savaşalım sende arkamızdan boş boş konuş.

Not : Bir daha kimse benim adımı kullanarak burda yorum yapmasın! forumlarda sizlere cevap yetiştirecek degilim, benim oyunum ve kişiligim ortada itirazı ve dalga konusu yorumları olan özelden halletsin.

tea
03-11-2009, 01:57
ne kadar boş bir insansın, oyunla ilgin olsaydı bu yazıyı yazmazdın zaten.

+- deki savaştıgımız birliklerin hepsini sıralıyım istiyorsan ve çaresizlikten sığındıkları kişiler ve yaptıkları birlik calısmaları girisimlerini yazıyım istiyorsan oyunu takip etseydin gercekten anlardın ve ona göre bir kisinin ağzından cıkan laflarla degil oyunun şuanda kimin aleyhine oldugunu yorumlardın, biz savaşalım sende arkamızdan boş boş konuş.

Not : Bir daha kimse benim adımı kullanarak burda yorum yapmasın! forumlarda sizlere cevap yetiştirecek degilim, benim oyunum ve kişiligim ortada itirazı ve dalga konusu yorumları olan özelden halletsin.

yakında gorursun bakalım oyunla alakamız varmı yokmu belkide seni yıkanlardan birisi benimdir.. ne biliyorsun ama şimdilk hedfteki isim yanlız sensin yerle bir edileceksin bunun başka bir alternetifi yok dostum yakında görüşürüz..

pisagur
03-11-2009, 07:11
eğer + - bu şekilde savaşmaya devam ederse wow u bu bölgenin kuramayacağı kesinleşir.Şu anda oyuna başlangıç stratejilerinden uzaklaşmış iki birliğin savaşına tanık oluyoruz ve 2 tarafta savunma anlamında oldukça sıkıntı çekmeye başlayacak yakında.General birliklerinin şöyle bi avantajı var üyelerinin birçoğu sadece oyun oynuyor ve zevk almaya çalışıyor yalnız zerotoll birliği kazanmaktan başka birşey düşünmeyen oyunculardan kurulu. Savaş sonunda kim galip gelirse gelsin bu savaşın kazananı olmayacak bundan eminim.

kuzenler
03-11-2009, 07:23
eğer + - bu şekilde savaşmaya devam ederse wow u bu bölgenin kuramayacağı kesinleşir.Şu anda oyuna başlangıç stratejilerinden uzaklaşmış iki birliğin savaşına tanık oluyoruz ve 2 tarafta savunma anlamında oldukça sıkıntı çekmeye başlayacak yakında.General birliklerinin şöyle bi avantajı var üyelerinin birçoğu sadece oyun oynuyor ve zevk almaya çalışıyor yalnız zerotoll birliği kazanmaktan başka birşey düşünmeyen oyunculardan kurulu. Savaş sonunda kim galip gelirse gelsin bu savaşın kazananı olmayacak bundan eminim.

şu anda serverde birçok birlik savaş halinde..kimisi bölgeler arası savaş kimisi bölgesel savaş..mensup olduğum birlik de bir bölgesel savaş içerisinde.ben böyle savaşları faydalı buluyorum.bir problem varsa büyümeden temizlenmesi en mantıklısı.zira sorun woow sürecinde zaten tekrardan kendini gösterecektir hem de daha şiddetli olarak..birliklerin woow süreci yaşanmadan bölgesel temizlik yapmalarını yadırgamıyorum doğrusu..

Mechatronics
03-11-2009, 07:31
yakında gorursun bakalım oyunla alakamız varmı yokmu belkide seni yıkanlardan birisi benimdir.. ne biliyorsun ama şimdilk hedfteki isim yanlız sensin yerle bir edileceksin bunun başka bir alternetifi yok dostum yakında görüşürüz..

Hani senin hesabın yoktu sadece arkadaşından bakıyordun:) Nick ver de rahatlayım ben:)

tea
03-11-2009, 08:42
Hani senin hesabın yoktu sadece arkadaşından bakıyordun:) Nick ver de rahatlayım ben:)

o nick seni ilgilendirirmiki..

Mechatronics
03-11-2009, 08:44
o nick seni ilgilendirirmiki..

Burda ahkam kesmeyi biliyorsun ya, ondan diyorum, oyunda da bu kadar açılıyor mu çenen merak ettiğimden, kartlarını açda öyle oyunumuzu oynayalım:)

tea
03-11-2009, 08:53
Burda ahkam kesmeyi biliyorsun ya, ondan diyorum, oyunda da bu kadar açılıyor mu çenen merak ettiğimden, kartlarını açda öyle oyunumuzu oynayalım:)

sen merak etme oyundada cenem acık isteyene istedigi gibi cvp verebilirim orda burdada ahkam kesmiyorum kimseye sadece gercekleri yazıyorum ama senin bu konuda ne zorun var onu anlamış degilim..?

Mechatronics
03-11-2009, 19:57
sen merak etme oyundada cenem acık isteyene istedigi gibi cvp verebilirim orda burdada ahkam kesmiyorum kimseye sadece gercekleri yazıyorum ama senin bu konuda ne zorun var onu anlamış degilim..?

"yakında gorursun bakalım oyunla alakamız varmı yokmu belkide seni yıkanlardan birisi benimdir.. ne biliyorsun ama şimdilk hedfteki isim yanlız sensin yerle bir edileceksin bunun başka bir alternetifi yok dostum yakında görüşürüz.."

Bu lafları söyleyen kim:)

tea
04-11-2009, 01:15
"yakında gorursun bakalım oyunla alakamız varmı yokmu belkide seni yıkanlardan birisi benimdir.. ne biliyorsun ama şimdilk hedfteki isim yanlız sensin yerle bir edileceksin bunun başka bir alternetifi yok dostum yakında görüşürüz.."

Bu lafları söyleyen kim:)

bunları söyleyen benim ozaman sen verdde nick ini bi ara sanada ugrayalım ozaman cok meraklı isen dostum:D:D:D

Mosely
04-11-2009, 01:25
bunları söyleyen benim ozaman sen verdde nick ini bi ara sanada ugrayalım ozaman cok meraklı isen dostum:D:D:D

Başka id felan verir bu, uğraşma canerim : )

Phntm
04-11-2009, 17:04
Neler oluyor buradaaa!!!!

exutive
04-11-2009, 17:09
Ne olabilirki başkanım oyunun amacını yerine getiriyoruz Yani eğleniyoruz:D

Phntm
04-11-2009, 17:34
Dönün köylerinize, boşa vakit geçirmeyin leynn buralardaaa!!!

Kim var burada Aydın senden başka bizden?

exutive
04-11-2009, 18:03
HLL97 bizim halildi sanırım.. Turgutta buralardaydı baya kişi var ama tam id lerini bilmiyorum.. Kimin ne veya kim olduğu az çok yazılarından anlaşılıyor zaten:D

öldüren_ölü
04-11-2009, 18:26
zerolarla olan savaş ciddi anlamda cok cekişmeli vede eğlenceli gidiyor. sanırım zeroların vede generalin wow yolundaki umutları cok azalmış görünüyor.ama serverda isim bırakıcakları çok kesin. bu saatten sonra duraklayıp wow için hazırlanmak biraz sacma gelior o yüzdende bu savas daha heyecanlı diye düşünüorum. wowu kurmaktansa bu savasın sonunu görmeyi yeglerim.

kuzenler
04-11-2009, 18:31
zerolarla olan savaş ciddi anlamda cok cekişmeli vede eğlenceli gidiyor. sanırım zeroların vede generalin wow yolundaki umutları cok azalmış görünüyor.ama serverda isim bırakıcakları çok kesin. bu saatten sonra duraklayıp wow için hazırlanmak biraz sacma gelior o yüzdende bu savas daha heyecanlı diye düşünüorum. wowu kurmaktansa bu savasın sonunu görmeyi yeglerim.

savaşa devam etsinler ama woow yolundaki iddalarının bittiğini söyleyemeyiz..düşmanımın düşmanı benim dostumdur politikasına girip dolaylı olarak woowu kurabilirler..bunu her iki birlik içinde söylüyorum tabi..bu arada iki birliğin de önde giden isimlerini takip ediyorum gerçekten çok ciddi savaşlar var..açıkcası raporları yayınlasalar çok daha güzel olur..zira iki taraftan da büyük yıkımlar olduğunu tahmin ediyorumm

tea
04-11-2009, 23:32
HLL97 bizim halildi sanırım.. Turgutta buralardaydı baya kişi var ama tam id lerini bilmiyorum.. Kimin ne veya kim olduğu az çok yazılarından anlaşılıyor zaten:D

sence bende sizde olabilirmiyim??

pisagur
04-11-2009, 23:36
savaşa devam etsinler ama woow yolundaki iddalarının bittiğini söyleyemeyiz..düşmanımın düşmanı benim dostumdur politikasına girip dolaylı olarak woowu kurabilirler..bunu her iki birlik içinde söylüyorum tabi..bu arada iki birliğin de önde giden isimlerini takip ediyorum gerçekten çok ciddi savaşlar var..açıkcası raporları yayınlasalar çok daha güzel olur..zira iki taraftan da büyük yıkımlar olduğunu tahmin ediyorumm

reklam yapmayı sevmiyor demekki 2 tarafta:)
düşmanımın düşmanı politikasına gelecek olursak yanlış anlaşılmasın lütfen ama
birçok birlik general birliğine el altından yardım etmeyi öneriyor. yönetimde olduğum
için biliyorum. aklınıza sadece 1-2 birlik ismi gelmesin birçok birlik var diyebilirim.
bu da zerotoll birliğinin serverde ne kadar çok istenmediğinin bi kanıtı olsa gerek ama
şahsi kanaatim herkes + - den olası bi wow adayı çıkmasını istemediğinden general ve deep birliğini destekliyorlar. açıkçası bizde belli şahsi dostlarımız dışında gelecek bu destekleri reddediyoruz.eğer istemeyen varsa zerotoll birliğini, gelir paşalar gibi savaşır. onun dışında kimseyi kendi mücadelemize karıştırmak istemiyoruz. zerotoll ü istemeyenler varsa kendileri savaşsınlar bizi karıştırmasınlar.

tea
04-11-2009, 23:47
reklam yapmayı sevmiyor demekki 2 tarafta:)
düşmanımın düşmanı politikasına gelecek olursak yanlış anlaşılmasın lütfen ama
birçok birlik general birliğine el altından yardım etmeyi öneriyor. yönetimde olduğum
için biliyorum. aklınıza sadece 1-2 birlik ismi gelmesin birçok birlik var diyebilirim.
bu da zerotoll birliğinin serverde ne kadar çok istenmediğinin bi kanıtı olsa gerek ama
şahsi kanaatim herkes + - den olası bi wow adayı çıkmasını istemediğinden general ve deep birliğini destekliyorlar. açıkçası bizde belli şahsi dostlarımız dışında gelecek bu destekleri reddediyoruz.eğer istemeyen varsa zerotoll birliğini, gelir paşalar gibi savaşır. onun dışında kimseyi kendi mücadelemize karıştırmak istemiyoruz. zerotoll ü istemeyenler varsa kendileri savaşsınlar bizi karıştırmasınlar.

helal sana pisagor..

exutive
05-11-2009, 00:22
Bence eğer bir birlik başka bir birliği istemiyorsa bunu onunla savaşan bir birliği el altından desteklemek yerine kendisininde istemediği birlik ile savaşmasıdır... Aksi durumda iki şekilde düşünüle bilir 1 Bu birlik kendisinden emin bir birlik değil savaştığında kaybedeceğini bildiği için sadece o birlikle savaşan kişiyi el altından destekliyor.. 2 Bu birlik başka birlikleri istemediği birliğe karşı kullanıyor... Gerçi ben bu oyunda acemiyim bu sadece şahsi görüşüm yani oyun tecrübesi değil belki profesyoneller bunu daha değişik düşünüp ismine strateji falan diyebilirler... Tea arkadaşım ismini söylemedikçe bizden biri olup olmadığını pek doğal olarak bilemem Ben o yazıda başkanıma bizim arkadaşların konuşma şekillerinden bahsetmek istemiştim ama dolayısıyla bir insanın yazılarından kişiliği ortaya çıkar benim kanaatimce.. Yani bir şahıs kendisini gizleyebilir ama kişiliğini gizleyemez Açıkçası bizim birlikten olup olmaman pek birşey ifade etmez burada görüşlerimizi paylaşıp eğlenmeye çalışıyoruz A birliği B birliği olayı değil yani:D Tabiki rakip olarak gördüklerimiz var yada sevmediklerimiz var benim dahi sevmediğim pek çok kişi var serverda bu çok doğal birşeydir ama netice olarak oyunumu oynarken beni tek birşey ilgilendirir eğlenip eğlenmediğimdir Tabiki eğlendiği süre zarfındada kişiliğimden ödün vermemeye çalışırım.. Hata yaptığım yada kırdığım kişiler varsa özür dilerim ama bu sevmediğim kişilere saldırmayacağım anlamına gelmez:D Sonuçta eğleniyoruz.. Kahretsin yine uzun yazdım:D

tea
05-11-2009, 00:26
Bence eğer bir birlik başka bir birliği istemiyorsa bunu onunla savaşan bir birliği el altından desteklemek yerine kendisininde istemediği birlik ile savaşmasıdır... Aksi durumda iki şekilde düşünüle bilir 1 Bu birlik kendisinden emin bir birlik değil savaştığında kaybedeceğini bildiği için sadece o birlikle savaşan kişiyi el altından destekliyor.. 2 Bu birlik başka birlikleri istemediği birliğe karşı kullanıyor... Gerçi ben bu oyunda acemiyim bu sadece şahsi görüşüm yani oyun tecrübesi değil belki profesyoneller bunu daha değişik düşünüp ismine strateji falan diyebilirler... Tea arkadaşım ismini söylemedikçe bizden biri olup olmadığını pek doğal olarak bilemem Ben o yazıda başkanıma bizim arkadaşların konuşma şekillerinden bahsetmek istemiştim ama dolayısıyla bir insanın yazılarından kişiliği ortaya çıkar benim kanaatimce.. Yani bir şahıs kendisini gizleyebilir ama kişiliğini gizleyemez Açıkçası bizim birlikten olup olmaman pek birşey ifade etmez burada görüşlerimizi paylaşıp eğlenmeye çalışıyoruz A birliği B birliği olayı değil yani:D Tabiki rakip olarak gördüklerimiz var yada sevmediklerimiz var benim dahi sevmediğim pek çok kişi var serverda bu çok doğal birşeydir ama netice olarak oyunumu oynarken beni tek birşey ilgilendirir eğlenip eğlenmediğimdir Tabiki eğlendiği süre zarfındada kişiliğimden ödün vermemeye çalışırım.. Hata yaptığım yada kırdığım kişiler varsa özür dilerim ama bu sevmediğim kişilere saldırmayacağım anlamına gelmez:D Sonuçta eğleniyoruz.. Kahretsin yine uzun yazdım:D

mesela kişiligimi bozucak gibi ne yazdım buna bir ornek verebilirmisin yada bana bir acıklama yaparmısın??

exutive
05-11-2009, 00:31
Ben senin kişiliğin hakkında bir yorum yaptığımı hatırlamıyorumki arkadaşım:D Sanırım bir yanlış anlaşılma var ortada İyi yada kötü kimsenin kişiliği beni ilgilendirmez Ben sadece temas halinde olduğum kişilerle ilgilenirim Eğer bir kişi ile dost olacaksam kişiliğine bakar eğer iyi ise dost olurum Bu diğer tanımadığım kişilerin kişilikleri kötü/ bozuk anlamına gelmez ve gelemez ama sonuç olarak beni ilgilendirmez ve bana yorum yapma hakkıda vermez:D

tea
05-11-2009, 00:35
Ben senin kişiliğin hakkında bir yorum yaptığımı hatırlamıyorumki arkadaşım:D Sanırım bir yanlış anlaşılma var ortada İyi yada kötü kimsenin kişiliği beni ilgilendirmez Ben sadece temas halinde olduğum kişilerle ilgilenirim Eğer bir kişi ile dost olacaksam kişiliğine bakar eğer iyi ise dost olurum Bu diğer tanımadığım kişilerin kişilikleri kötü/ bozuk anlamına gelmez ve gelemez ama sonuç olarak beni ilgilendirmez ve bana yorum yapma hakkıda vermez:D

Tea arkadaşım ismini söylemedikçe bizden biri olup olmadığını pek doğal olarak bilemem Ben o yazıda başkanıma bizim arkadaşların konuşma şekillerinden bahsetmek istemiştim ama dolayısıyla bir insanın yazılarından kişiliği ortaya çıkar benim kanaatimce BU NASIL YANİ??

exutive
05-11-2009, 00:41
Haklısın arkadaşım bu yazı tamami ile bana ait yazdığım her kelimenin arkasındayımdır daima lakin o yazıda senin kişiliğin hakkında bir yorum yok dikkat ettiysen o yazı bir önceki yazımın açıklamasıdır Kısacası bizim kendi aramızdaki arkadaşları konuşmalarından tanıyorum Tabi bu birliğim içindeki herkesi kapsamıyor sürekli konuştuğum sürekli temas halinde olduğum dostlarım yazdıklarında isim dahi yazmasalar kim olduklarını anlıyorum anlamındaydı Bunu zaten yazdığım kişi anlamıştı ama haklısın uzun yazınca anlam bozuklukları ortaya çıkabiliyor:D Hatta dikkat edersen bu yazımda bire bir bir önceki yaı ile örtüşür Yani yazılanlardan kimin ne olduğu az çok belli oluyor demem seni tanıdığım yada senin kişiliğin hakkında yorum yaptığım alamına gelmiyor Zaten o mesajlaşma sırasında seninle ilgili bir diyaloğumuzda olmadı... Açıkçası bunu bana phntm sorsaydı sen ne demek istiyorsun diye o zaman daha çok anlamlı olabilirdi:D Ama dediğim gibi biraz karışık yazmışım yanlış anlamana sebebiyet verdiysem kusura bakma lütfen:)

tea
05-11-2009, 00:52
haklısın arkadaşım bu yazı tamami ile bana ait yazdığım her kelimenin arkasındayımdır daima lakin o yazıda senin kişiliğin hakkında bir yorum yok dikkat ettiysen o yazı bir önceki yazımın açıklamasıdır kısacası bizim kendi aramızdaki arkadaşları konuşmalarından tanıyorum tabi bu birliğim içindeki herkesi kapsamıyor sürekli konuştuğum sürekli temas halinde olduğum dostlarım yazdıklarında isim dahi yazmasalar kim olduklarını anlıyorum anlamındaydı bunu zaten yazdığım kişi anlamıştı ama haklısın uzun yazınca anlam bozuklukları ortaya çıkabiliyor:d hatta dikkat edersen bu yazımda bire bir bir önceki yaı ile örtüşür yani yazılanlardan kimin ne olduğu az çok belli oluyor demem seni tanıdığım yada senin kişiliğin hakkında yorum yaptığım alamına gelmiyor zaten o mesajlaşma sırasında seninle ilgili bir diyaloğumuzda olmadı... Açıkçası bunu bana phntm sorsaydı sen ne demek istiyorsun diye o zaman daha çok anlamlı olabilirdi:d ama dediğim gibi biraz karışık yazmışım yanlış anlamana sebebiyet verdiysem kusura bakma lütfen:)

bnde sizin birlikteyim alyada ama beni tanımazsın sanırım cok kısa bir zaman sonra cıkıcam ortalıga ama herseyin bir zamanı var:d:d:d

kırıkkanatlar
05-11-2009, 12:02
bnde sizin birlikteyim alyada ama beni tanımazsın sanırım cok kısa bir zaman sonra cıkıcam ortalıga ama herseyin bir zamanı var:d:d:d
Şu yazıya bak, görüyorum ki Türkçe'yi yazarken oldukça sıkıntı çekiyorsun.
Bir an önce ortaya çıkmanı bekliyorum.

exutive
05-11-2009, 17:03
O değilde arkadaşım hem bizim birlikte olduğunu söylüyorsun hem mosely rumuzlu arkadaşa ahkam kesiyorsun neredeyse tehdit etmediğin kaldı:D Diğer taraftan general birliğini savunuyorsun... Bizim birlikteysen dışarıdakilerden daha iyi bilmen gerekir sanırım bizim general birliği ile hiçbir alakamız yok Daha doğrusu general değil hiçbir birlikle alakamız yok Olsa idi zaten bu profilimizde pek doğal olarak görünürdü.. Bu savaşla bizim ilgimizde yok dolayısıyla bırak konu açmayı bize düşen ancak savaşı izleyip yorumlarımızı yapmak olabilir... Olduki bu iki birlikten herhan gibiri ile birleşme durumunda olsa idik dahi yinede rakip birliğe bu tür cümlelerin kurulması bizim birliğimize yakışmaz... Bu bir oyun burada eğleniriz tamam yıkarsak seviniriz yıkılırsak içimizde burukluk olur Bende zamanında hesap sildim ama seviyesizlik yada saygısızlık yapmadım kimseye ve 2 gün dahi kimseden saklanmadım Hesap devraldığım anda rakipleriminde yeni hesabımdan hebarleri vardı... Tabi gizlenmek konusu kişiye göre değişir bunun bir suçu günahı yoktur ama lütfen diğer birlikteki arkadaşlarla konuşurken onları düşman olarak değil sadece rakip oyun arkadaşlarımız olarak görelim... Sizlerde görüyorsunuzki bu oyunda kimin ne olduğu belli olmuyor sürekli bir birliği savunan kişi birde bakıyorsun aniden önceden ağıza dahi alınmayacak laflar ettiği birliğe geçivermiş bunlara bir sürü örnek verebilirim çekinmeden ve sanırım örnek vermeye dahi gerek yok gözlemlediğim kadarıyla herkes oyunu çok iyi şekilde takip ediyor...

Kusura bakmayın yine uzattım ama uzun lafın kısası ALyA birliğinin kurulma ve bulunma amacı sadece ama sadece oyun oynayıp oynadığı oyundan keyif alarak eğlenmektir.. hayal kırıklıkları burukluklar olabilir tabiki ama bu kimseye saygısızlık yapmak, ahkam kesmek yada tehdit etme hakkı vermez... Bu saydıklarımı yaptın demiyorum ama yapmamaya özen gösterelim olurmu.. Ve ayrıca saklanan birinin açığa çıkması beni pek bağlayan birşey değil:D Yani çok çok hayrete düşürecek biri dahi olsan bu zamana kadar saklanıyorsan demekki çekinecek birşey yoktur:D Korkacağım kişiler saklanan değil karşımda duran ve üzerime gelen kişiler olmuştur daima...

NoFeaR
05-11-2009, 17:51
tea eğer bizdeysen birliği terk et, yanlış safta bulunuyorsun, eğer böyle bir şey varsa bunu fark edersek bu senin için daha kötü olacak...

hLL92
06-11-2009, 00:12
ALyA birliği tamamen dostluk,sevgi ve saygı üzerine kurulmuştur ve öyle tanınmaktadır serverde.Buna gölge düşürecek olan adam bizim aramızda barınamaz,barınıyorsada çok sürmez..Sonrası mı ? Yazmama gerek yok heralde...

exutive
09-11-2009, 17:15
Vallahi helal olsun ben yalçının yerinde olsaydım şimdiye kadar hesap silmiştim belkide Bu azmi mücadele ruhunu kimsede görmedim.. 24 köyden sadece merkezi kaldı yinede yağmada 1. sırada... Ki bence rakibi her ne kadar pes edip sağa sola köylerimi reisleyin diye ally çektirsede mosely için oyun yeni başlıyor... Zaten artık bu saatten sonra yenilse dahi büyük bir zafere imza atmış serverda ismi unutulmayacak kişilerden birisi olacaktır diye düşünüyorum... Benim eski hesabın durumu çok daha iyi iken hesabımı silmiştim keşke bende onun gösterdiği azmi ve mücadeleci ruhu gösterebilseydim vallahi onu izledikçe kendimden utanıyorum...

kuzenler
09-11-2009, 17:30
Vallahi helal olsun ben yalçının yerinde olsaydım şimdiye kadar hesap silmiştim belkide Bu azmi mücadele ruhunu kimsede görmedim.. 24 köyden sadece merkezi kaldı yinede yağmada 1. sırada... Ki bence rakibi her ne kadar pes edip sağa sola köylerimi reisleyin diye ally çektirsede mosely için oyun yeni başlıyor... Zaten artık bu saatten sonra yenilse dahi büyük bir zafere imza atmış serverda ismi unutulmayacak kişilerden birisi olacaktır diye düşünüyorum... Benim eski hesabın durumu çok daha iyi iken hesabımı silmiştim keşke bende onun gösterdiği azmi ve mücadeleci ruhu gösterebilseydim vallahi onu izledikçe kendimden utanıyorum...

senin eski hesabın neydiki ??

exutive
09-11-2009, 17:48
Benim eski hesabın ismi exutive di ama böyle ismi çok telafuz edilen yada bilinen biri değildim Açıkçası bu server benim için acemiliği atma süreci oluyor:D Şimdiki hesabımın ismi ise armutbölen... Normalde eski hesabımı sildiğimde hesapta fazla bir olumsuzluk yoktu sadece 2 yan köyümü yıkmışlardı ama baya bir oyundan soğumuştum ve oyunu bırakmak için silmiştim hesabı Tabi arkadaşlar sağolsun yine oyuna bağladılar beni En azından şimdilik:D

hLL92
10-11-2009, 23:43
evet o bağlayanlar biziz :D şimdilik değil ebedi olarakta bağladık abi sen yanlış hatırlıyorsun heralde...:cool:

exutive
11-11-2009, 10:38
Evet arkadaşlar dış izlenimlere göre general birliğide dağılma aşamasına girmiş durumda bakalım parçaları nerelere dağılacak... General birliğini gaza getirip moselyi yıktıran grup birlikten ayrıldı ve sanırım birliğin özüde dağılmaya başlıyor.. Bu saatten sonra daha fazla dayanabileceklerini kendi açımdan sanmıyorum ama malum oyun bu ne zaman ne olacak bilinmez çünkü general birliğinin belli bir safı olmadığını çok birlik bilir Sadece sıralama ve wow için oynayan bir grup zafer için herşeyi yapabilecek kişilerden oluşuyor Kim bilir belkide kendilerini yıkan kişilerin yanlarına giderler?... Evet bu çok kişiye hayret verici gelebilir ama bunların her biri yaşanmış olaylar değilmi... Neyse bu sadece benim düşüncem olacakları zaman gösterir...

pisagur
11-11-2009, 20:01
Evet arkadaşlar dış izlenimlere göre general birliğide dağılma aşamasına girmiş durumda bakalım parçaları nerelere dağılacak... General birliğini gaza getirip moselyi yıktıran grup birlikten ayrıldı ve sanırım birliğin özüde dağılmaya başlıyor.. Bu saatten sonra daha fazla dayanabileceklerini kendi açımdan sanmıyorum ama malum oyun bu ne zaman ne olacak bilinmez çünkü general birliğinin belli bir safı olmadığını çok birlik bilir Sadece sıralama ve wow için oynayan bir grup zafer için herşeyi yapabilecek kişilerden oluşuyor Kim bilir belkide kendilerini yıkan kişilerin yanlarına giderler?... Evet bu çok kişiye hayret verici gelebilir ama bunların her biri yaşanmış olaylar değilmi... Neyse bu sadece benim düşüncem olacakları zaman gösterir...
arkadaşlar savaş sona erdi.bence bu başlık altında yazmamız bu birliklere zarar verebilir.savaşın sona erdiğini göz önünde bulunduraraktan yazarsak sevinirim.General birliği savaştan dolayı dağılmıyor.Eski birliklerine dönüyor bi kısım arkadaşlarımız.Herkesin tercihine saygımız var. arkadaşlarımız savaş esnasında dimdik savaşarak nasıl sağlam karakterli olduklarını gösterdiler ve savaş bittikten sonra ait olduklarını düşündükleri yerlere gidiyorlar.Bu da gitmek için savaşın bitmesini beklediklerini gösteriyor.Hepinize iyi oyunlar dilerim...

exutive
12-11-2009, 13:37
Haklısınız özür dilerim şahsıma Ben sadece birliğimin zerotoll ile savaşması için 20-30 üye gönderdiğini unutmuşum Bende bu vatandaşlar nerden geliyor diye kendi kendime soruyordum.. Kusura bakmayın hafıza kaybımdan dolayı... Ve haklısınız bir birliğin dağılmasının teknik açıklaması aynen beyan ettiğiniz gibidir sonuna kadar katılıyorum... iyi oyunlar

_MATADOR_
26-04-2011, 22:10
http://travian-reports.net/tr/report/386249646ac,386250d3781http://travian-reports.net/tr/report/386249646ac,386250d3781