PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 3 Irk Serisi 1. Sezon Bölümleri

Sayfa : [1] 2

krisko
31-10-2009, 20:43
Cermenler her zamanki gibi askerlerini yetiştiriyordu.Binerce tokmakcısı vardı.başka asker yoktu.tabi birde reis vardı.reis bağırdı
-Artık tokmakcı değil mızrakcı baltacı ve casus yetiştirmeliyiz.Hadi bir sürü asker istiyorum ayrıca su binaları geliştirin ya biri saldırırsa.Unutmayın Romalıların ve Galyalıların bize resmen kastı var.Ya gelirlerse.Gerçi hepimiz birbirimize düşmanız ama yinede saldırılara karsı hazırlıklı olmalıyız.Unutmayın roma cok güçlü.

O sırada romalılar surlarını geliştiriyorlardı.Binlerce lejyonerleri vardı onlarında.8 tanede pretorya hazırdı.Emperyan için hazırlıklar yapılıyordu.sezar küvetine uzanmıs manga yı dinliyordu.bir anda radyo bozuldu.sezar küvetinden cıkarak üstünü giydi.ve dısarı cıktı.hersey yolundaydı.cermenler daha önce buraya gelip merkezi ve köşkü hasara uğratmıs bir sürü askeri sehit etmisti.

Galyalılar cok gelişmişti binlerce kılıclı ve toytat vardı fakat baska asker yoktu.reis ortalığa emirler yağdırıyordu.Cermenler burayıda darma duman etmişti.fakat tüm yıkıma rağmen cermen bir sürü askerini kaybetmişti.reis cermenin yarattığı hasarları onarmak meşgul olanlar reise her gün su cermenleri yıkalım yok edelim diye yalvarıyorlardı.fakat reis bu sebeple gelenlleri dısarı atıp daha cok calıstırıyordu.

o sırada sezar senatörü yanına cağırdı:
-hos geldin senatör.
-hos bulduk efendim
-senden birsey isteyeceğim
-buyrun efendim
-cermenleri yağmalayacağız buna gücümüz yeter
-ewet efendim ama bunun benimle ne alakası var.
-galyalılarla anlaşma yapacağız onlarla birlik olup cermeni yağmalayacccağız bunun içi...
-özür dilerim efendim sözünüsü kesiyorum ama galyalılar bas düsmanlarımız kabu...
-bende özür dileyerek sözünü kesiyorum ama cermenler onlarıda yağmaladı onlarda su an onları mahvetmk istiyordur o yüzden seni onların yanına yollamak ve onları ikna etmeni istiyorum.
-ama efendim bu cok tehlikeli ya bana bi anda saldırırlarsa.en azından yanımda birkaç emperyan gelsin.
-peki tmm ama hemen gitmeni istiyorum.5 emperyan yeter hadi hemen gidin.
-peki efendim.

daha sonra senatör yanına 5 emperyan alarak galya citlerine doğru ilerlemeye basladı.tam yaklasmıslard ki birkaç toytat yollarını kesti.senatör 'durun' diye bağırdı:
-reisinizle bir anlaşma yapmaya geldim diye ekledi...toytatlar onları kelepceli bir sekilde reisin karsısına cıkardılar.Reis sordu:
-ne istiyorsun???
-bir anlaşma yapmak.
-söyle bakalım.
-sizi cermenlerin yağmaladığını biliyoruz. bizide yağmaladılar onlardan öcümüzü almalıyız.bizim gücümüz onları tekte yenmeye yeter ama işi garantilemek istiyoruz.
-peki tmm ama arıza cıkarırsanız sonu kötü olur bilin.
-sizden hemen yapmanızı istediğimiz bisey var.
-neymis o hemen yapmamız gereken sey
-cermene casus yollamanız.
-tmm yollarız.plan varmı.
-ewet casustan gelen habere göre büyük ihtimalle az asker olaca son yağmalardan dolayı bu yüzden ilk olarak siz tüm askerlerinizle saldıracaksınız.bir süre sonra bizde size destek olarak geleceğiz ve cermenin sonu gelmis olacak.
-tmm güzel.hadi sen simdi git...daha sonra gardiyana dönerek:
-sende git elimizdeki tek casusa söyle cermene gitsin.asker ve bina durumu yeter.
-peki efendim.

daha sonra senatör köyüne casus cermene doğru yola cıktı.casus yanındaki gizli merdiveni acıp kimsenin göremeyeceği bir yerde calıların arasına girdi.calıların arasınndan gözetlemeye başladı.o sıradaoralarda gezinen bir tokmak sallayan calıların harekeet ettiğini gördü.ona doğru geldiğini gören casus calıların arkasından fırlayıp kaçmaya basladı.tokmakcı o sırada alarm verdi ve daha ileride nöbet tutan bir paladin onu yakaladı.köye getirdikten sonra reis :
-olamaz!yakında geleceker.hazırlıklı olun paladin ve mızrakcı eğitin.savas geliyor.galyalılar işga başlatacak.hazırlıklı olun.

dedi...

DEVAM EDECEK

Yorumlarınızı Esirgemeyin.

Alıntı falan değildir.

Emeğe saygı.pls

krisko
31-10-2009, 20:47
okuma zahmetinde bulunanlara tesekkür ederim lütfen alıntı olarak yazmayın bunu konuda alan kirliliği olmasın

haylaz53
31-10-2009, 20:52
ben okumak istemedim çok yorgunumda

haylaz53
31-10-2009, 20:52
yinede emeğe saygı

krisko
31-10-2009, 20:54
yinede emeğe saygı

saol aga ama bunu okumayıp diğerlerini kursan bisey nalamazsın bence oku okudukca zaten okmu isteği dahada coğalır

bLaCk AnGeL
31-10-2009, 20:55
yinede emeğe saygı
kardeş her yerde karşımdasın yanlış bir şeyler yapıyorsun okumazsan okuma flood da yapma edit yapsaydınya ....

emeğine sağlık güzel yazı

PhiLica
31-10-2009, 20:55
değişik bir çalışma devamını bekliyoruz ;)

krisko
31-10-2009, 20:59
en kısa zamanda 2. bölümüde yazacambeğenilirse daha devam ettiririm

krisko
31-10-2009, 21:00
kardeş her yerde karşımdasın yanlış bir şeyler yapıyorsun okumazsan okuma flood da yapma edit yapsaydınya ....

emeğine sağlık güzel yazı

saol aga bi anda o fırcayı bana atıyon sandım ama sonra anladm:D;):):cool:

HeaDeR
31-10-2009, 21:02
su an pek biseye benzetemedim ve beğenmedim tamamını okudum ama yinede emeğe saygı devamınıda okuyacagım belki ileride baglantı olr bende güzel yorumlar yaparım

krisko
31-10-2009, 21:09
su an pek biseye benzetemedim ve beğenmedim tamamını okudum ama yinede emeğe saygı devamınıda okuyacagım belki ileride baglantı olr bende güzel yorumlar yaparım

tabi aga bu bölümü beğenmemene sasırmıyorum cünkü daha bisi gelişmedi sadece önceden olanları ve yapacaklarını anlattım daha bisi yok yani ileriki bölümlerde olay var:D yani bu bölümde daha bisi yok diğer bölümler bomba olacak.

krisko
31-10-2009, 21:15
baska yorum yokmu

crazy_boys
31-10-2009, 21:16
güzel bir yazı ve de ilginç
bu yazıya emek verenin emeğine saygı

krisko
31-10-2009, 21:21
güzel bir yazı ve de ilginç
bu yazıya emek verenin emeğine saygı

saolasın daha bikaç bölüm devamını getirecem

krisko
31-10-2009, 21:33
baska yorum yokmu bekliyorum

gsli aslan
31-10-2009, 21:58
ya yeni bölüm ne zaman gelecek ve saygı

krisko
31-10-2009, 22:00
yeni bölüm bu gün değil yarın :D merak etmeyin yeni bölümü verirken bu bölümün adresinide verecem bu bölümü unutursanz yine okursunuz

what
31-10-2009, 22:03
Mızmızla ne alakası var?

krisko
31-10-2009, 22:04
herkes görebilsin diye bu bölüme actım eğlenceye acılanlar travian ana sayfasında görünüyormu ???

bLaCk AnGeL
31-10-2009, 23:04
bekliyoruz devamını

what
31-10-2009, 23:06
herkes görebilsin diye bu bölüme actım eğlenceye acılanlar travian ana sayfasında görünüyormu ???İşte öyle yok.

krisko
01-11-2009, 00:35
devamı pazar günü arkadaslar 1. bölümü kaçıranlar için link verecem önce onu sonra 2.bölümü okusunlar diye.herkes iyi geceler

krisko
01-11-2009, 09:45
ewt 2. bölüm bu gün sunulacak buna yorum yazmak isteyen hâlâ yazabilir.

krisko
01-11-2009, 10:17
İlk olarak herkese merhaba birinci bölümü kaçıranlar için buyrun

1. Bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=1288

2. BÖLÜM - İHANET

Cermenler casusu konusturmaya calısıyordu fakat cıtı cıkmıyordu.

Reis : anlasıldı bu böyle olmayacak.İşkence aletlerini getirin.Ve ayakkabısını cıkartın.Dahha sonra kuş tüyünü getirin.

Paladin hızlı istenenleri getirdi.Reise verdi.

Reis : (Ayaklarını gıdıklayarak)Konusmassan bundan kötülerini yapacağım.Konusacakmısın???

Casus : Asla haha hıyyaahaaahaha.yaa haa ha ya duruun. hahaha.

Reis : Konus.

Casus : durun durun tamam konusacam hahaa.

Reis gıdıklamayı keserek.Onu dışarı cıkardı.Elleri kelepceliydi casusun.Daha sonra casus anlatmaya basladı:,

-Yarın geleceklerdir.Romalılarla anlaşma yaptılar.Birlik olup sizi yok edecekler.Yarın şafakta saldıracaklar.Benden bu kadar.

-Peki tamam atn sunu zindana.

Casusu attıktan sonra askere sordu.

-Kaç askerimiz var?

-1442 tokmakcı, 64 mızrakcı, 402 baltacı, 216 tanede paladiimiz var.

-Tmm yarın safakta. 2 gruba ayrılıp 3 krallığın ortasında sağ sola ayrılacak ve 2 ırkı birden yağmalayacağız...

O sırada romadada bazı seyler oluyordu.Sezar senatörle konusuyordu.

-Casusları geri dönmemis.Ama yinede saldırmaya karar verdik.Yarın safakta gidiyoruz.Aptal galyallarda tuzağımıza düştüler.Onlar bizden önce cermenlere saldırırken bizde mencınıklarla uzaktan 2 ırkında askerlerini yok edeceğiz.

Galyalılarsa hiç bir sey yapmıyordu.casusu yakalamıs olmalılar diye söyleniyorlardı.Kesin konusmustur diyorlardı.Gece bu sekilde geçti.

Sabah olmustu.Cermenler savasa hazırdı hatta yola cıkmıslardı.3 krallığın arasına geldiklerinde.Galyalıları gördüler.Onlara doğru geliyorlardı.Toytatlardan biri erken saldırıyla simsek attı.Cermen bir askerini savas daha baslamadan kaybetti.2 ırk ta birbirlerine doğru hızla koşuyodu.Daha sonra roma mancınıklarla yavas yavas yaklasmıstı.Mancını yerine kuruldu.Sezar 2 ırkında kökünü kurutacağız haha.diye kahkaha attı.Ateeş diye bağırdı.Ve mancınıklar ateşlendi...

simdilik bu kadar devam edecek

yorumlarınızı esirgemeyin.3. bölüm bu aksam

kubilayonur
01-11-2009, 10:23
Devam devam....

haylaz53
01-11-2009, 10:25
devamı nerde kaldı:D

krisko
01-11-2009, 10:42
devamı aksam 3. bölüm gelecek.

Revolver
01-11-2009, 10:53
Süper valla devamını merakla bekliyorum.İlk bölümüde çok güzeldi.Yalnız yazını biraz renklendirsen yada kalınlaştırsan daha güzel olur.;)

krisko
01-11-2009, 10:53
baska yorum yokmu arkadaslar

krisko
01-11-2009, 10:54
Süper valla devamını merakla bekliyorum.İlk bölümüde çok güzeldi.Yalnız yazını biraz renklendirsen yada kalınlaştırsan daha güzel olur.;)

tmm kards sen yeter ki İSTE :D

krisko
01-11-2009, 10:57

böyle güselmi kardes :D

fserdar
01-11-2009, 11:00
güzel ama çok geç devamı geliyor.

buda okuyucu memnun etmez akşam yerine 1-2saat sonra yapsan daha iyi olmazmı?

krisko
01-11-2009, 11:05
fırsatım olunca yazacam aga tmm

Revolver
01-11-2009, 11:08
Bu daha güzel olmuş saol.

güzel ama çok geç devamı geliyor.

buda okuyucu memnun etmez akşam yerine 1-2saat sonra yapsan daha iyi olmazmı?
Bence böle daha iyi.Hem biraz merak ederiz sonunu.Ayrıca öyle olsaydı hemen biterdi hikaye zevki kalmazdı.

krisko
01-11-2009, 11:10
Bu daha güzel olmuş saol.

Bence böle daha iyi.Hem biraz merak ederiz sonunu.Ayrıca öyle olsaydı hemen biterdi hikaye zevki kalmazdı.

katılıyorum

krisko
01-11-2009, 11:15
ewt daha yorum bekliyoruz

krisko
01-11-2009, 11:21
konuuyu yeni mesajlar bölümünde tutmaya calısıyorum daha fazla yorum gelmesi için yorum yokmu

fserdar
01-11-2009, 11:22
bunu yapman doğru deyil ard arda aynı konuyla ilgili mesaj flooda girer buda yasaktır

krisko
01-11-2009, 11:23
o zmn pardon flood olduğunu bilmiodm peki editleyip tekrar yazsam olurmu ???

Walware07
01-11-2009, 11:28
güzel olmuş :)

krisko
01-11-2009, 11:29
güzel olmuş :)

saolasın devamı gelecek.kahvaltıdan sonra : DD
:)

Ch1rk1n
01-11-2009, 11:36
Çok güzel olmuş parmaklarına sağlık:DAma gerçekten devamı çok geç geliyo okuyucu ilk bölümleri unutuo:o

krisko
01-11-2009, 12:04
Çok güzel olmuş parmaklarına sağlık:DAma gerçekten devamı çok geç geliyo okuyucu ilk bölümleri unutuo:o

ben önceki bölümleri tekrar yayınlıyorum merak etme

sercinyo
01-11-2009, 12:09
hadi arkadaşım hızlı ol..güzel gidiyo

krisko
01-11-2009, 12:16
yaw arkadaslar fırsatım olunca yazacam.yoğunum

Khirsainth
01-11-2009, 12:17
Çok Güzel (:

krisko
01-11-2009, 12:19
Çok Güzel (:

saol kardes ama yazını küçültürsen iyi olur azami 3

komodo
01-11-2009, 12:32
deneme, pardon, avatar çıktı mi diye bakıyorum.

TogaX
01-11-2009, 12:33
Yörün gidin lan M.S. forumdaki ilk hikaye benim olacaktı :/

Neyse güzelmiş.Ama rankleri düzgün seç,göze hitap etsin.

krisko
01-11-2009, 13:33
Yörün gidin lan M.S. forumdaki ilk hikaye benim olacaktı :/

Neyse güzelmiş.Ama rankleri düzgün seç,göze hitap etsin.

tmm aga öğüt için saol

krisko
03-11-2009, 08:06
Merhaba arkadaslar yazmıs olduğum 3 Irk isimli hikayenin ilk 3 bölümünü kaçıranlara bir şans daha vermek istedim

1. bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=1288

2. bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=1335

3. bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=1357

Arkadaslar okuldan dolayı pek fırsatım olmuyor.Bu hafta her gün sınavım var bu yüzden 4. bölümün yazılması biraz zaman alabilir.

Herkese İyi Günler... Mod lar kilitleyebilir.kacıranlar okusun yeter.

İstanBuLL
03-11-2009, 08:40
doğrusunu soylemek gerekırse o kadar uzun oldugunu gordugum ıcın okuyasım gelmedi

umutcan
03-11-2009, 09:39
sağol paylaştıgın için.

umutcan
03-11-2009, 09:44
beğendim kardeşim emeğine sağlık..

umutcan
03-11-2009, 09:46
çok güzel olmuşş

umutcan
03-11-2009, 09:51
Güzel olmuş beğendim .. Ama daha farkLı oLsaydı kimsenin yazmadıgı şu ana kadar ,, daha iyi oLurdu .. Buna benzer şeyLer çogunLukLa oLuyor Forumda ..

Yinede emeğe saygı..

krisko
03-11-2009, 15:23
ama yinede diğerlerinden farklı.hiç böle bisey yazıldımı.hem onlar eski forumda kaldı yeni foruma zenginlik gelmis oluyor.yorumlar için herkese tsk ler

krisko
03-11-2009, 15:24
yorumlar için tsk ler

krisko
03-11-2009, 15:25
doğrusunu soylemek gerekırse o kadar uzun oldugunu gordugum ıcın okuyasım gelmedi

kardes ben sana ok derimzaten okudukca okuyasın gelir;)

karabahtli03
03-11-2009, 17:30
ellerine parmaklarına sağlık güzel olmuş

karabahtli03
03-11-2009, 17:34
güzel olmuş emeğine sağlık

krisko
04-11-2009, 07:20
Yorum yapan herkese tesekkürler

krisko
04-11-2009, 07:21
yorum yapan herkese tsk ler

krisko
07-11-2009, 10:45
Merhaba arkadaslar sonunda beklenen 4. bölüm geldi.ilk olarak önceki 3 bölümü vereyim

1. 2. ve 3. bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=1357

4.BÖLÜM
ALEV SAÇAN EJDER

Ejderhalar kanat cırparak yükseldi.Hiçbiri neye uğradıklarını anlamamıslardı.Heduan dışında."Elimdeki ejder kılıcı.baska ne beklerdiniz ki" diye bağırdı alaycı bir sesle.Daha sonra ejderler birbirlerine doğru ucmaya ve carpısmaya basladı.Asaada 3 ırk birbirine karsı mücadeleye devam ediyordu.

Kahramanlar birbirleriyle carpısırken Heduanın ejderinden alewler cıkmaya başladı.Diğerleri bunu basaramıyordu.Sezar"Neler oluyor o ejder neden bu güce sahipken bizimkiler değil?" dedi.ve heduandan cevabını aldı "Benimkinin adı alewne-fess" dedi.Daha sonra heduan yerde savasan askerlere alew püskürtecekti ki.Sezar araya girdi ve onun ejderinin kanadı yanmaya başladı.Kanat cırpmaya devam edince sondu ama yalpalıyordu.Toyton kılıcıyla kıvılcım sacma yeteneğini kullanmaya calısıyordu.

Sezar kılıcını alewlendirdi.Heduana doğru savurunca bir alew topu oluştu.Heduan alew topunu yutarak sezara simsekler yağdırmaya basladı.Şimsek ejderin gözüne isabet etti.Toyton kıvılcımı hazırlamıstı.Asağıda savasan askerlere doğru gönderdi.Kıvılcımlar birbirinden ayrılarak binlerce parcaya bölündü ve galya ırkına doğru ilerlemeye basladı.Bir sürü kılıclı bu saldırıyla yere yıkıldı.Fakat tüm toytatlar savasa devam ediyordu.

Sezarın kör ve kanadım sakat ejderi yükselmeye calısıyordu fakat basaramıyordu.daha sonra iyice gücünü kaybetti.Bir kağıt gibi aşağıya doğru kaymaya basladı.Ejder aşağıya düserken toytonun ejderine atladı sezxar.Toyton ve sezar ejder üzerinde kılıclarını carpıştıtrırken heduan yere inmeye basladı.Yere iner inmez ejderden indi.Daha sonra 3 ırkın arasına girdi ve tüm toytat ve diğer askerlerin geri çekilmesini istedi.

Heduan 2 ırkla tek basına savasacaktı.Yukarıda ejderin üzerinde savasmaya devam eden toyton ve sezar bundan habersizdi.Toytonun darbesiyle havaya ucan sezar son anda ejderin kanadına tutundu.Toyton bunun üzerine Heduana baktı fakat göremedi.Daha sonra asağıya baktı.Heuanın kılıcının mavileştiğini gördü.Kılıc darbesi(mavi bir atesi her tarafa yaymak)yapacağını anladı ve ejderin asağıya inmesini sağlamaya calıstı.Sezar ejderin kanadını savurmasından dolayı baygınlasmıstı.tutunamıyordu.

Bir Anda Ejderhalar Tekrar Ata Dönüstü (HEPSİ)kanadı ve kendi yok olup asağıya düsünce toyton ve sezarda asağıya hızla düşmeye basladı.yerden cok yüksekteydiler.Yere 300m kala Heduan kılıc darbesini başlattı.

Devam edecek...

Yorumlarınızı esirgemeyin.Daha heyecanlı olacak 5. bölüm yakında.4. bölümü geciktirdiğim için özür dilerim okuldan pek fırsatım olmadı full sınav vardı.

yorumları bekliyorum.Daha önce hç okumayanlar lütfen bastan baslasın.

krisko
07-11-2009, 10:49
simdiden yorum yapan ve yaapacak olan arkadaslara ayrıca okuyanlara tesekkürler

CeRMaN
07-11-2009, 10:58
supğer yaww

krisko
07-11-2009, 10:59
supğer yaww

saol aga önceki bölümleri okudunmu

Halil BULUT
07-11-2009, 11:00
güzel amam birşey anlamadım

414141furkan
07-11-2009, 11:01
Güzel güzel devam ama biraz bilim kurguya döndü :D:D şaka tabiki 5. yi bekliyoruz.

efetürker
07-11-2009, 11:14
çok güzel eline sağlık yalnız yazı renkleri iyi de bir dahakine yeşille yazma okunmuyor 5. yi dört gözle bekliyoruz ne zamana yazarsın

krisko
07-11-2009, 11:21
çok güzel eline sağlık yalnız yazı renkleri iyi de bir dahakine yeşille yazma okunmuyor 5. yi dört gözle bekliyoruz ne zamana yazarsın

heralde 5. yi bu gün yazabilirim ama kısmet :D belli olmaz hafta içinden önce yazarsam iyi olur bence okuldan fırsat olmuyo ya :(

glsmrc
07-11-2009, 11:24
Ya sen yeni bölümü yazmak için yeni konu açma devamını 1. konuya yaz daha iyi olur .

krisko
07-11-2009, 11:26
Ya sen yeni bölümü yazmak için yeni konu açma devamını 1. konuya yaz daha iyi olur .

aga bi kere böle basladık en iyisi böyle devam etmek bence

glsmrc
07-11-2009, 11:28
aga bi kere böle basladık en iyisi böyle devam etmek bence

O zaman devamını buraya yaz bulmak zor oluor sonra neyse sen istediğin gibi yaz

krisko
07-11-2009, 11:29
O zaman devamını buraya yaz bulmak zor oluor sonra neyse sen istediğin gibi yaz

ben böle devam eden 1. 2. 3. diye demeyem her bölümün linkini ayrı ayrı verem o zmn.öyle daha iyi olur bence

krisko
07-11-2009, 11:30
aaa rep sistemi ne zaman geldi yaw daha yeni görüyom :) isteyen repte verirse sevinirim.ama vermeyedebilirsiniz :D

glsmrc
07-11-2009, 11:32
aaa rep sistemi ne zaman geldi yaw daha yeni görüyom :) isteyen repte verirse sevinirim.ama vermeyedebilirsiniz :D

Çok oldu geleli 2 gün önce geldi galiba .

glsmrc
07-11-2009, 11:41
casus romaya doğru yola cıktı.casus yanındaki gizli merdiveni acıp kimsenin göremeyeceği bir yerde calıların arasına girdi.calıların arasınndan gözetlemeye başladı.o sıradaoralarda gezinen bir tokmak sallayan calıların harekeet ettiğini gördü

Ya sen karıştırmışsın tokmak sallayan roma da değilcermende olur editle orayı karman çorman olmuş sanki .

krisko
07-11-2009, 12:15
casus romaya doğru yola cıktı.casus yanındaki gizli merdiveni acıp kimsenin göremeyeceği bir yerde calıların arasına girdi.calıların arasınndan gözetlemeye başladı.o sıradaoralarda gezinen bir tokmak sallayan calıların harekeet ettiğini gördü

Ya sen karıştırmışsın tokmak sallayan roma da değilcermende olur editle orayı karman çorman olmuş sanki .

kardes yanlıslıkla romaya doğru yazmısım cermene doğru molarak değistirdim dikkat edip uyardığın için saol

krisko
07-11-2009, 12:16
hmm hiç farkında değilim o zmn +rep isterim:D

Emin Baba Çakar
07-11-2009, 12:27
eline sağlık çok güzel olmuş

krisko
07-11-2009, 20:41
eline sağlık çok güzel olmuş

saolasın aga buralar daha hiç bisey daha neller olacak 5. bölümde totyton ve sezar zamana karsı olacak.Kılıc darbesini engllemeye calısacaklar.1 saat sonra kısmet olursa yazacam

Ayarsız
08-11-2009, 19:04
dostumm ii guzel yazıyorsun buna diyecek bir şeiym yokkk amaa bencee ilk bölumm guzeldii takii olay böylee ejderahlara dönene kadar :):)

amaaa yinedeee okuyorum,,,

elinee saglık devamını beklerizz,,,

krisko
08-11-2009, 21:33
dostumm ii guzel yazıyorsun buna diyecek bir şeiym yokkk amaa bencee ilk bölumm guzeldii takii olay böylee ejderahlara dönene kadar :):)

amaaa yinedeee okuyorum,,,

elinee saglık devamını beklerizz,,,

merak etme kardes ejderha dönemi gecti kahraman dönemi basladı :D diğer bölümlerde kahramanları isi cok zor

Cermenyus
09-11-2009, 16:25
mızmızmı vayy mızmızda ne arar

Ayarsız
09-11-2009, 18:41
okuyorumm dostumm zatenn ,,
hadii bakalımm meraklaaa bekliyoruzzz hikayenin devamını,,,
;);):D

krisko
09-11-2009, 21:18
ya okul cok bastırdı simdi bu2 hafta cok zor o yüzden hafta sonlarına falan aksyo.fırsat bulunca yazacam besi bu arada 5. bölümden ipucu veren bir konu acacam

krisko
09-11-2009, 21:25
Merhaba arkadaslar iste kaçıranlar için ilk 4 bölüm

2. Bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=1335

3. Bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=1357

4. Bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=2037

Ayrıca 5. bölümü biraz acıklamak istiyorum

5. Bölümün adı KILIÇ DARBESİ

Bu sefen kahramanların işi biraz zor heduanın başlattığı kılıc darbesi askerlere doğru yavas yavas ilerlerken sezar ve toyton yere cakılma tehlikesiyle karsı karsıya.ne olacağını söylemeyeceğim düsüsten sonra :D devam edelim :)heduan kııc darbesinin devam etmesi için sabit dururken kılıcını 2 ye ayırıp aynı zamanda diğerlerine saldıracak.Diğer askerlerse kılıc darbesinin köye gitmemesi için olduklerı yerde durmak zorundalar.yani 5. bölüm FELAKET

krisko
09-11-2009, 21:29
EWT ARKADASLAR YORUM BEKLİYORUM kaçıranlar okusun.gerci 5. bölümde tekrar verecem ama yinede 5. bölüme kadar sabredemeyenler olabilir.yorumları bekliyorum...

Dejavu
09-11-2009, 21:36
zamanımı bunun için harcayamam basarılar :eek:

efetürker
09-11-2009, 21:41
çok bekletiyorsun bizi hikayelerden soğutuyorsun ilk başlarda çok beğenmiştim ama biraz daha çabuk yazabilirsen iyi olur hikayelerin çok güzel çünkü

krisko
09-11-2009, 21:52
çok bekletiyorsun bizi hikayelerden soğutuyorsun ilk başlarda çok beğenmiştim ama biraz daha çabuk yazabilirsen iyi olur hikayelerin çok güzel çünkü

ya arkadaslar okuldan dolayı fazla fırsatım olmuyo kusura bakmayın fırsat bulunca yazacam

Erolbaba
09-11-2009, 21:54
hikayeler super hız berbat

Revolver
09-11-2009, 21:56
Kanka ilk bölümler çok güzeldide sonlara doğru biraz saçmaladın sanki.Yanidoğaüstü güçler kötü olmuş açıkçası ama yinede devam et güzel.;)

egeli20
09-11-2009, 22:01
bunlar için saol

pragmaduane
09-11-2009, 22:03
Dostum konu bulmak için biraz saçmalamışsın ama genel olarak hoş :) Benden sana tavsiye olsun daha birini bitirmeden 2.nin temellerini at. Hız berbat demişler sırf bu yüzden sıkarsın :D

Dejavu
09-11-2009, 22:07
6- 13 yaş kardeşlermiz için heyecanlı bişeye benziyor

glsmrc
09-11-2009, 22:08
Bence saçma olay çok hızlı ilerlior ayrıca insan gıdıklayınca hemen söylemez ben beğenmedim

glsmrc
09-11-2009, 22:14
Ben şahsen beğenmedim biraz saçma gibi geldi bana .

Walware07
09-11-2009, 23:15
Bence saçma olay çok hızlı ilerlior ayrıca insan gıdıklayınca hemen söylemez ben beğenmedim

o işin espirisi :D

Kantar
09-11-2009, 23:22
Fenerli değilmi paso post kasıyor.

er'RAD
10-11-2009, 00:54
güzel olmuş eline emeğine sağlık

muratyss
10-11-2009, 08:00
belli bir saat tut onu haber ver o saatte foruma ekle

krisko
10-11-2009, 15:42
ya arkadaslar gercekten özür diliyorum kusura bakmayın.okuldan fırsat olmuyor ama yarın not alınmayacak o yüzden 5. bölümü bu gün yazabilirim insallah.

krisko
10-11-2009, 15:48
Ben şahsen beğenmedim biraz saçma gibi geldi bana .

olabilir tabi herkes beğenecek diye bisi yok.dürüstce paylastığın için saol :)

krisko
10-11-2009, 15:49
yorumlar için tekrar tekrar tsk ler her türlü yorum için :D

krisko
10-11-2009, 15:51
saolun arkadaslar

krisko
10-11-2009, 16:15
Merhaba arkadaslar beklettiğim için özür dilerim.merakla beklenen 5. bölüm geldi.Ama ilk önce ilk 4 bölümu verelim :D

1.-2.-3. ve 4. bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=2037

5. BÖLÜM
KILIC DARBESİ

Sezar ve Toyton aşağıya doğru düşüyordu.At coktan düsmüs ve ölmüstü.Heduan kılıc darbesini 2 ırkın önünde bir top halinde tutuyordu.Güç topluyordu.Gücü tamamlanınca patlayacak ve etrafa cok büyük bir güç dalgası yayacaktı.Ve mantıken tüm askerler ölücekti.Dabe roma ve cermen askerlerini yok etmek iiçin olduğu için onları yok ettikten sonra yok olacaktı.Bu yüzden köylerine doğru yaklasmamalı hatta hareket etmemelilerdi.Sezar ve toyton 100 metre kala kılıclarını cekerek mavi bir alew yarattılar.Tuttukları yöne doğru bir itme gücü cıkıyordu.50 metre kala yavaslamaya basladılar biraz yavasladıktan sonra yere cakıldılar.

Heduan iki eliyle tuttuğu kılıcı bir eliyle tepeden tınağa 2 ye ayırarak ikiz kılıc elde etti.bir kılıcla darbeyi güçlendiriyor diğer kılıcla diğer kahramanlaradarbeler yyolluyordu.Toyton yerde kıwranırken bitin darbelere vuruluyor ve dahada kötü hale geliyordu.Sezar coktan kalkmıs ve darbele karsı geliyordu.Ve asıl darbeyi yok etmek için ona doğru ilerliyordu.aynı zamanda heduana saldırmaya calısıyordu.Galya askerleri cermen köyüne doğru ilerlemeye baslamıstı.Cermen askerleri engellemek için hareket bile etmiyordu.Toyton üzerindeki yaralara rağmen yerden kalkıp kendi köyüne doğru gitmeye basladı.Galya askerleri köye varmıstı bile.Reis köy halkını ayaklandırmıs eline sopalar vermis savasa hazırlamıstı.

Arkadalarında bekleen birkaç paladin hücum etti ve galyaya karsı gelmeye calıstı.kısa sürede reis hariç hepsi öldü.O sırada sezar üstüne doğru gelen darbeyi göremeyerek yere kapaklandı.Kılıcı havaya fırlamıstı.Gözle bir süre sonra ayıldıktan sonra kılıcını iki bacağının arasında gördü.Biraz daha geride olsa sonuclar kötü olabilirdi.

Galya askerleri reisi yok etmek için ona doğru ilerlerken toyton bir anda önlerine geçti ve " durun bakalım ezikler" diye bağırdı.bunun üzerine tüm askerler toytona doğru hücum etti.Toyton hepsini teker teker öldürerek üst üste diziyordu.Sona bi toytat kalana kadar.Toytat tam kahramanın üzerine cıkacaktı ki reise şimsek atı ve atar atmaz öldü..Kahraman gemen reisin yanna gitti.Durumunun kötü olmadığını görünce onu odasına yatırdı ve savasa geri döndü.Geri döndüğünde bir de baktı ki.Tüm askerler yerde yatarken Heduan kahkaha atıyordu."Hahaha artık sonunuz geldi ve artık 82 lwl olduğuma göre yeni güçlerimi kullanabilirim." diyordu.Sezarı etrafta göremiyordu.Fakat sezar hala darbenin sokuyla yerde yatıyordu.

Toyton dizlerinin üstüne cökerek yetişemedim diye mızmızlanmaya basladı.

DEVAM EDECEK...

YORUMLARI BEKLİYORUM....

DarkVader
10-11-2009, 16:30
güzel amam birşey anlamadım

anlayamadıysan güzel oldğunu nerden anladın? :)

Paladin_
10-11-2009, 16:40
wwwaaayyy beee

Aragorn
10-11-2009, 18:22
Emeğe saygı...

Emin Baba Çakar
10-11-2009, 18:49
çok güzel ellerine sağlık:D

krisko
10-11-2009, 21:16
Saolun arkadaslar okumayanlar okursa sevinirim

krisko
10-11-2009, 21:20
arkadaslar daha fazla yorum bekliyorum.

krisko
10-11-2009, 21:30
anlayamadıysan güzel oldğunu nerden anladın? :)

haklı :D bencede

krisko
10-11-2009, 22:09
ya arkadaslar baska yorum yapan yokmu

krisko
11-11-2009, 15:45
arkadaslar yorumlara devam edebilirsiniz hadi daha fazla yorum bekliyorum :)

krisko
11-11-2009, 19:43
Merhaba akadaslar kacıranlara ilk bes bölümü vermek istiyorum.linlere tıllayarak önceki bölüme gidebilirsiniz.

İlk 5 Bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=2481

Arkadaslar 6. bölümbüyük ihtimalle yarın yazılacak.biraz ip ucu vereyim.6. bölümde cok kötü seyler olacak.Toyton üzüntü ve sinirden kndini kaybedecek.Önüne geleni param parca etmeye calısacak ama bu onun hem en güçlü hemde en zayıf hali olacak. bu yüzden yakalanacak.Reis ise ölümle bas basa.Sezar geri cekilerek yeni askerler yetistirmeyi düsünecek fakat ............

bitirmemi beklemeyin yani :D

krisko
11-11-2009, 19:46
yorumsuz bırakmayalım lütfen arkadaslar

what
11-11-2009, 19:52
Tamam da bunun için neden konu açıyorsun?

efetürker
11-11-2009, 19:56
çokkk güzellll :)

Robinson
11-11-2009, 20:00
:Dçk güzel ellerine sağlık toyton adamımsın :D:)

krisko
11-11-2009, 20:02
Tamam da bunun için neden konu açıyorsun?

neden acmıyım.eski bölümleri ve yeni bölümle ilgili bilgileri veriyorum.neden ki neden acıyosun diyosun :confused:

Robinson
11-11-2009, 20:03
merakla bekliyorum

efetürker
11-11-2009, 20:04
yok böyle konu açmaya devam et öbür türlü bulması çok zor olur bu arada heduan çoştu kimse tutamaz onu artık :) yalnız toyton kendini kaybedip önüne geleni biçecek dedin ortada biçilecek adam kaldı mı ki heduan hepsini parçaladı zaten :)

krisko
11-11-2009, 20:06
....... koyduğum yer oraları kapsıyo merak etmeyin.ayrıca toyton adam kesecek diye bisi demedim ki.ortalığı mahvedecek anlamındada demis olabilirim.belli olmaz.ayrıca toytonun farkında olmadığı bisey var 6. bölümüm sonunda bunu anlayacak sizde öğreneceksiniz :D

efetürker
11-11-2009, 20:08
ne zamana yazarsın 6.bölümü madem aklında neden şimdi yazmıyorsun

kemal
11-11-2009, 20:13
merakla bekliyorum yazar yazmaz bana mesaj at :)

krisko
11-11-2009, 20:13
su an isim var yarın yazacam bu arada.nese size iyi aksamlar ben ödevimi yapacam simdi :D

krisko
11-11-2009, 20:14
merakla bekliyorum yazar yazmaz bana mesaj at :)

bi sartla avatardan cm punk'ı sil sinir oluyom o adama ya.:D

kemal
11-11-2009, 20:17
silemem o benim adamım

krisko
11-11-2009, 20:20
silemem o benim adamım

tmm tmm saka yaptm :D ama mesaj atamaya bilirim.tekrar verince okursun.:D

mavi
11-11-2009, 20:25
İşte bu yürübe heduan

krisko
11-11-2009, 20:55
ya arkadaslar siz kimden yanasınız ya.:Dsonunu berabere bitirtmeyin ya :d saka saka beraber biterse büyük ihtimalle bi ton laf yerim.

krisko
14-11-2009, 10:16
Merhaba arkadaslar.internette var sanırım bu yüzden persembe yazacağım sey bu güne aksadı.6. bölüm sonunda geldi.

İLK 5 BÖLÜM : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=2481

6.BÖLÜM
ÖFKE

Toyton öyle bir sinirlenmisti ki Heduan'ın üzerine yerden ağaçları söküp fırlatmaya basladı.Daha sonra onu doğru kosarak cok sert vurmaya basladı ama 83 lwl olan Heduan bunları kolayca engelliyordu.Toyton kendini kaybetmisti ortalığı mahfetmeye basladı.O sırada Sezar yerden kalkıyordu.

Heduan hala kahkaha atıyordu.Ama toyton sezar'ı tekrar etkisiz hale getirmeye calısıyordu.O kadar öfkeliydi ki bunu kolayca basardı.Sezar'ı tekrar yere serdi.Heduan o sırada kahkaha atmayı kesti.Toytonunüzerine doğru geldiğini gördü.Bu toytonun hem en güçlü hemde en zayıf olduğu haliydi.Toyton tam vuracakken Heduan karnını deldi.Bı acyla kıvranan Toyton yere yığılıp bayıldı.

3 saat geçmisti.Toyton uyanmıstı.Kendini uyanınca bir zindanda buldu.Öfkesi hala geçmemisti.Çığlıklar ata ata parmaklıklara vurmaya calstı.Tüm silahlarını almıslardı.O sırada gelen bir toytat < (sehirde kalmıstı) Parmaklıkları actı.Toytonu aldı ve belediye binasına getirdi.Ağzı küçülmüs bir vaziyette hızla nefen alıyordu.Daha sonra sustu.Fırtına öncesi sessizlik başlamıştı.

Reis tam bir soru soracakken Toyton "Kes Sesini" diye bağırdı.Bunun üzerine bir tekme yedi.Ama toyton susturmaya devam etti.Bir kaşı patlamıstı.Daha sonra"YETEER" Diyw bağırarak yanındaki kılıclının kılıcını bir anda alarak ortalığa dehşet saçmaya başladı.Çitlerden atlayıp kendi köyüne doğru hızla ilerlemeye başladı.Heduan arkasından ilerliyordu.Sezar ortalıkta yoktu.Toyton köye geldi ve surları kapadı.Heduan beklemeye başladı.Toyton Reisin yanına gitti.Reisin gözleri kapalıydı.Eli aşağıya sarkmıstı.Ölmüstü.Toyton basında ağlarken güçlendiğini ve parladığını hissetti. 84 lwl olmustu.

DEVAM EDECEkkkkk

YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN

krisko
14-11-2009, 10:21
yorummu yok yoksa daha okumadınızmı

MeKaNiZmA
14-11-2009, 10:35
devamını getir ondan sonra yorum yazalım

Kantar
14-11-2009, 10:44
bune teletabis gibi saçma saçma.ne gerek varki

Paladin_
14-11-2009, 10:57
güzel bence

efetürker
14-11-2009, 11:08
toyton üzüntüden mi lwl atlıyor hem de 4 lwl atlıyor 80den 84e bu biraz saçma oldu

krisko
14-11-2009, 12:00
ya siz önceki bölümleri okumadınız galiba okuyunda konusun arkadaslar ne üzüntüsü önceki bölümde galyanın tüm askerlerini öldürdü ya.okuyun önce sonra konuusun.

efetürker
14-11-2009, 12:07
ben hiç kaçırmadan hepsini okudum ama 80den 84e atlamak öyle kolay mı heduan bile tüm cermenleri ve romalıları kesti anca öyle 2 lwl atladı toyton sadece galyalıları kesti 4 lwl atladı garip oldu biraz neyse ben seni tutmiyim sen yazmaya devam et devamını merakla bekliyoruz

krisko
14-11-2009, 16:19
aga bak bu bir heduan 2 değil 3 seviye atladı.
buda 2 En baslarda dediğim gibi en cok askeri bulunaan köy galya demistim.

krisko
14-11-2009, 16:19
bune teletabis gibi saçma saçma.ne gerek varki

teletabilerle ne alaka.önceki bölümleri okudunmu.travianla ilgili hikaye iste ne istiyon daha.

krisko
14-11-2009, 16:48
Merhaba arkadaslar hemen isteyenler oluyor bende fırsat buldum 7. yide yazayım dedim.

İLK 6 BÖLÜM : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=68295&posted=1#post68295

7.BÖLÜM
Sezar'ın Dönüşü

Heduan hala Toytonu bekliyordu.Toyton ise yeni güçlerini keşfetmekle meşguldü.Heduan sıkılarak Cermen siperlerine doğru ilerlemeye başladı.Toyton his yeteneği kazanmıstı ve Heduanın geldiğini anladı.Heduan siperleri darma duman ederek içeriye daldı.Toyton "HOŞGELDİN" dedi.Heduan karsısında 84 lwl bir kahraman görünce ürktü.

"Bu nasıl oldu diye sordu"ve cevabını aldı "Reis öldü ona son dokunan ben oldum.Reis benim için 100000 tokmak değerindeydi.yada daha fazla"

Heduan dinlemeyi keserek saldırıya geçti.Kazandığı yetenekle bir hortum yarattı.Hortum gittikce büyüyordu.Biraz daha büyüdükten sonra Hedun ve Toytonun ayaklarını yerden kesti.Havada dönerken birbirlerini kıvılcımlar ve darbeler atıyorlardı.Ama hortum bu darbeleride yutuyordu.Toyton " Ne Yaptın Sen" diye bağırdı.Toyton sanki biraz daha hızlanmıstı ve Heduana yaklasıyordu.Biraz yaklasınca Heduanında hızlanmasıyla Yetisemedi.O sırada hortum ikisini birden dışarı fırlattı.İkisi birden yere cakılacaktı ki Toyton kıvılcımdan bir kaykay cıkardı.Üstüne cıktığıda uçuyordu.Ama ayakları yanıyordu.Bu yüzden yere birkaç metre kala atladı.Heduansa kılıcından parasüt gibi bir sey yaratmıstı.Aşağıya doğru süzülüyordu.Toyton hızlı bir biçimde yere cakıldı.

Kılıcından mavi alewler cıkararak Heduana doğru yolladı.Marasütüne gelen darbe Heduanı aşağıya sert indirdi.İkiside bu darbelerle yerde yığılıp kaldı.O sırada üzerlerine bir insan gölgesi düştü.Gölgenin 2 elindede kılıc vardı ve kıvılcım gibi seyler cıkıyordu zırhından.Ama bunlar gölgede oluyodu.Heduan ve Toyton gölgenin farkında bile değildi.O sırada gölge kılıcılarını 2 yana acıp ucu asağıyo doğru gelecek sekilde havaya kaldırdı.

KISA BİR ARA

Hehe biraz dinlenin cünkü birazdan cok kötü seyler olacak.Neyse devam edelim.

DEVAM

Arkalarında Sezar vardı.Herseyi temizlenmis ve güçlendirilmisti.Ayrıca elinde iki kılıcı vardı.Havaya kaldırdığı kılıcların birini Toytona birinide Heduanın karnına saplayıp braktı.Daha sonra kahkaha atmaya başladı.

Toyton ve Heduan acıyla kıvranıyorlardı.Gözleri açılmıştı.Nefes almakta zorlanıyorlardı.Zırhları kılıcın etkisini biraz azaltmıstı ama ne fayda...

O srada Birkaç tokmakcı yerden kalkıyordu.Hepsi ölmemisti.Sadece saldırının etkisiyle yere düşüp bayılmıslardı.Kahkaha atan sezarın etrafını sardılar.Sezar farkında bile değildi.Diğerleri ise Toytona yardım etmye calısıyorlardı.Heduan ve Toyton hala yasıyordu.Hedunda biraz güç kalmıstı.Bu gücle kılıcı gövdesinden cıkardı.Ve Toytona yardım eden tokmakcıları silip süpürdü.Daha sonra gözlerini kapadı.Sezar kahkaha atmayı kesince etrafındaki tokmakçıları gördü.

Tokmakcıların hepsi birden Sezarın üzerine cullandılar.Biri ise Toytona yardıma gitti.Toyton yasayacağını biliyordu.Ama Hedun için aynısını söyleyebilirmiydi buunu bilmiyordu.Sezar üstüne cullanan tokmakcıları havaya fırlatıp hepsini teker teker kılıc darbeleriyle öldürdü.Daha sonra Toytona baktı Karsısında dikilmis ona bakıyordu.Kılıcı elindeydi.Sezar hıhı diye kısık bir sesle güldü.Daha sonra ona seslendi. "SONUN BAŞLANGICINDASIN TOYTON" HAHAHAAA.

Arkadaslar sonra yaklastık.Yorumlarınızı bekliyorum.

krisko
14-11-2009, 16:57
ya arkiler hiç yorum yokmu

kemal
14-11-2009, 16:58
bekliodum bu bölümü şimdi okiycam ve mesaj gelmedi :D

krisko
14-11-2009, 16:59
aga bu 7. bölüm 6. bölümü okudunmu bu sabah yazdm

krisko
14-11-2009, 17:07
başka yorum yok miiii

kemal
14-11-2009, 17:07
aga bu 7. bölüm 6. bölümü okudunmu bu sabah yazdm

onu unutmuşum :D dur okuyorum şimdi onuda bu arada 8 ne zaman?

krisko
14-11-2009, 17:08
bilmem insallah kavak yellerinden önce yazarım :D

cesurların
14-11-2009, 17:10
gusel ama biraz abartili olmus

MeKaNiZmA
14-11-2009, 17:10
8.bolum ne olacak :d

krisko
14-11-2009, 17:12
valla sekizinci bölümün adını SONUN BAŞLANGICI

yapmay düsnüyom :D

krisko
14-11-2009, 17:21
baska yorum yok mii arkiler

krisko
14-11-2009, 17:23
ya nalayın iste mızmıza aacmıyom zaten artık 7 bölüme kadar yazdım okuyan okusun bu arada

msz
14-11-2009, 17:24
çok güzel bence

Emre.Kr
14-11-2009, 17:25
kardeş link versene hepsini okumak istiom hep görüom ama zaman olmuo linki versene (tüm bölümlerin)

krisko
14-11-2009, 17:25
çok güzel bence

saolasın 8. bölüm yakında geliyo umarım okursun.su anda okuyanlar lütfen yorum yapsın pleace

krisko
14-11-2009, 17:32

2. Bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=1335

3. Bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=1357

4. Bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=2037

5. Bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=2481

6. Bölüm : http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=2961

7. Bölümde zaten burası en basta verdiğim linke tıklayarak bakabilirdiniz ama neyse.Aga okumazsan bozusuruz bak o kadar tüm bölümleri ayr verdim hepsine yorum pls :D

krisko
14-11-2009, 17:39
ya yorum istiyom kemal aga okudunmu---huu kimse yokmiii

kemal
14-11-2009, 17:58
okudum güzel ama kısa ve olaylar çok hızlı gelişiyo

krisko
14-11-2009, 17:59
okudum güzel ama kısa ve olaylar çok hızlı gelişiyo

olayların hızlı gelişmesi bence iyi.Yavas gelisse mesela heduan sevgilisi madamuan la sohbet etse sıkıcı olmazmı madamuanı salladım :D

kemal
14-11-2009, 18:07
o anlamda değil mesela heduan anında ortalığı yıkıyo millet kılıcı yere bırakıyo toyton alsın diye sezar bi silkiniyo bütün tokmaklar uçuşuyo :D vb.

Emre.Kr
14-11-2009, 18:16
süperrrrrrrr

krisko
14-11-2009, 19:41
süperrrrrrrr

saolasın 8. bölüm yakında hazır SONUN BAŞLANGICI

krisko
14-11-2009, 19:43
o anlamda değil mesela heduan anında ortalığı yıkıyo millet kılıcı yere bırakıyo toyton alsın diye sezar bi silkiniyo bütün tokmaklar uçuşuyo :d vb.

iyide adamlar 80+ kahraman daha beklersin ki ayrıca sezarın havadı vurması isin espirisi gibi bisey.o kadar olsun artık.

mertınho56
14-11-2009, 21:15
güsel olmuş kardeşte bn kurken yoruldum yazarken yorulmadınmı?:D;):cool:
__________________________________________________ ____________
]EmEğE SaYGI
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Şakaron
14-11-2009, 21:19
Mızmızda ne işi var?

mertınho56
14-11-2009, 21:44
okuya okuya yoruldum :D:rolleyes:

krisko
14-11-2009, 23:53
okuya okuya yoruldum :D:rolleyes:

bende yaza yaza yoruldm :D:rolleyes:

krisko
14-11-2009, 23:57
güsel olmuş kardeşte bn kurken yoruldum yazarken yorulmadınmı?:D;):cool:
__________________________________________________ ____________
]EmEğE SaYGI
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

yorulmazmyım aga ya diğerlerinizde okudunmu????????????

galveniz
15-11-2009, 00:53
romalılar galyalıları taklaya getiricek ben izlemiştim bu filmi :) emeğine sağlık devamını bekliyoruz.....

krisko
15-11-2009, 09:21
romalılar galyalıları taklaya getiricek ben izlemiştim bu filmi :) emeğine sağlık devamını bekliyoruz.....

aaa böyle bi filimmi var :confused: adı ne izlerim belki ama roma galyayı devirecek diye bisi yok demiyim belli olmaz

krisko
15-11-2009, 15:56
Merhaba merhaba ve merhaba

İLK 7 Bölüm (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=3013)

8.BÖLÜM
SONUN BAŞLANGICI

Toyton sanki hareket edemiyo gibiydi ama kendi kendine bunun fırtına öncesi sessizlik 2 olduğunu düşüünüyordu.Kendini biraz daha iyi hissedince Sezar'ın üzerine atıldı.Tam vuracaktı ki Sezar onu tek eliyle boynundan tutup kaldırdı.Diğer elindeki kılıcıylada Toytonun sonunun başlangıcını gercekleştirdi.Kılıcını Toytonun delinmiş karnına saplamaya devam ediyordu ki bi anda onu yere attı.Kılıc darbesi master yapacaktı.Mavi alewler oluşmaya başladı.Yeşil kıvılcımlarda Toytonun üzerine yağıyordu.

Sezar kılıc darbesini kolayca tamamladı.Tam toytonu kömüre dönüştürecekti ki Heduan'ın sesleri kafasında oluşmaya başladı.

-Bu ejderha kılıcı.-Ejderhaya dönüstürür.Alev sacan ejder benimki.Sonunuz kötü olacak hahhahaaa.

Sezar bunun üzerine kılıc darbesini bir ağaca gönderip o ağacı yaktı.Ve Heduanın kılıcını aramaya başladı.Toyton kendinden geçmişti.Hala yaşıyordu.Ama yaşama isteği gitmiş gibiydi.Acıyla kıvranıyordu.

Sezar hâlâ Heduanın kılıcını arıyordu.O sırada kılıc darbesini gönderdiği ağaç kıvılcım sactığı için yerdeki bazı otların yanmasına sebep oldu.Yanan otlar yanlarındakinide yakıyordu.Alewler yayılmaya başlamıştı.Sezar bunlardan habersizdi.Toyton gözünü acar acmaş alewlerin kendine cok yakında olduğunu gördü.Kalkmaya calıstı ama kalkamadı.

Sezar Heduanın parlak kılıcını 5 dk lık aramadan sonra buldu.Kendini ejder yapıp ikisinide yakacaktı.Kılıc Heduanın yanındaydı.Heduan hala yerdeydi.Gözleryse kapalıydı.Sezar tam kılıcı alacaktı ki Heduan elini kılıcının üzerine atıp gözlerini acıp ayağa kalktı.Canı acıyordu ama yaşıyordu.

Alewler Toytonu baymaya başlamıştı cok yaklaşmışlardı.Toyton kılıcını cekip alevleri yutmasını sağladı.Daha sonra diğer tarafa baktı ve Heduanla Sezarın kavga ettiklerini gördü.Alewlerle tutusmus kılıcını ayağa kalkıp onlara doğru fırlattı.Kılıc Sezarın kafasını ortasından girdi ve arkasından cıktı.Sezarın hala yaşıyor olma ihtimali %0 dı.

Daha sonra Heduan ve Toyton karsı karsıya geldiler.Toton Heduana seslendi.Bu savasın sonunda birimiz ölecek birimiz kalacak.

Heduansa cevap olarak.Ve ölecek olan kişide sen olacaksındiyerek kılıclarını

X haline getirdiler.Ve birbirlerine dişlerini gösterdiler.

Lütfen romalılar kızmasın yorumlarınızı bekliyorum

10 bölüm son bölüm

Emre.Kr
15-11-2009, 16:03
laa ben romalıyım haa varya uff

metın 32
15-11-2009, 16:06
guzeldı ama galıba cesarısler senın toyton lar kesmıslerde ona kızmıssın gıbı olmus

Revolver
15-11-2009, 16:13
Daha önce metin2 oynadın galiba master felan :D

kemal
15-11-2009, 16:18
işte beklediğim heyecan buydu :D güzel olmuş kardeş cermenim ama heduanı tutuyorum(kalp olarak galyalıyım eskidende galyalıydım):D

wrinklee
15-11-2009, 16:20
çok gzl yazıyorsun devamını bekleriz

Şhowhalye
15-11-2009, 16:28
işte beklediğim heyecan buydu :D güzel olmuş kardeş cermenim ama heduanı tutuyorum(kalp olarak galyalıyım eskidende galyalıydım):D
EWT GÜZEL YAZı arkadaşlar bende bi seri çıkarıom mutlaka okuyun bundan daha güzel we akıcı ilk 7 bölümünü yazdım SERİNİN ADI DOLUNAY SERİES romalılar kesin okusun bende romalıyım ve pomanın başıdan geçen olayları anlato kesin okuyun

krisko
15-11-2009, 16:32
Daha önce metin2 oynadın galiba master felan :D

ewet oynadım yazarken benimde aklıma metin2 geldi ama artık oynamıyorum.Nese metin 2 konusunu kapatalım modlar kızmasın :D

kemal
15-11-2009, 16:48
ewet oynadım yazarken benimde aklıma metin2 geldi ama artık oynamıyorum.Nese metin 2 konusunu kapatalım modlar kızmasın :D

bende senin gibi yeni bırakanlardanım ayrıca modlar kızmaz bence çünkü burası travian dışı eğlence bölümü

krisko
15-11-2009, 18:18
bende senin gibi yeni bırakanlardanım ayrıca modlar kızmaz bence çünkü burası travian dışı eğlence bölümü

ama belki tekrar baslarım ben nese kapatalım m2 konusunu baska yorum yok mii

krisko
15-11-2009, 18:23
8. bölüm yazıldı arkadaslar buradan (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=3140) okyabilirsiniz

efetürker
16-11-2009, 00:38
vay vay vay ben de cermenim ama heduanı tutuyorum daha karıizmatik ve ilk seçtiğim halk galyaydı :D:D sezarisin öldüğü iyi oldu fazla bile yaşadı bu arada heduanla toyton çok ağır yaralandu savaşı öyle mi devam ettirecekler

galveniz
16-11-2009, 02:15
aaa böyle bi filimmi var :confused: adı ne izlerim belki ama roma galyayı devirecek diye bisi yok demiyim belli olmaz

olmazmı film gibi yazıosun işte.bakarsın ilerde beyaz perdeye aktarılır yazdıkların ;)

krisko
16-11-2009, 21:52
olmazmı film gibi yazıosun işte.bakarsın ilerde beyaz perdeye aktarılır yazdıkların ;)

haha

valla ben gerkcekten kitap olacak seylerde yazıyorum ama alırlarmı bilmem daha 12 yaşındayım :Dcok sey yaazdım ama genelde yarım yamalak oldu adam gibi bi tane yazarsam arkinin babası yayın evi müdürü veririm oraya ;)

krisko
16-11-2009, 21:56
vallla ben oyuna ilk olarak romalı basladım sonra galyalı oldum onuda terk edip cermen oldum.ama simdi onuda terk ettim ukx te galya olacam.Romanın yenildiği kesin hangisini kazandırsam hala kara veremedim :Dacaba naketmi yapsam hangisi kazansın diye :)

krisko
16-11-2009, 21:59
EWT GÜZEL YAZı arkadaşlar bende bi seri çıkarıom mutlaka okuyun ((((bundan daha güzel we akıcı))))

Bundan daha güzel ve akıcı dediğin yer kisiden kisiye değisir.Belli olmaz yani kimi seninkini kimide benimkini beğenir.link verde okuyalım bari

astlayk
16-11-2009, 22:19
vallla ben oyuna ilk olarak romalı basladım sonra galyalı oldum onuda terk edip cermen oldum.ama simdi onuda terk ettim ukx te galya olacam.Romanın yenildiği kesin hangisini kazandırsam hala kara veremedim :Dacaba naketmi yapsam hangisi kazansın diye :)

aslında var ya çok güzel bi fikir geldi aklıma sonla ilgili ama sen sonunu getir sonra ben devamını yazam süper bişi geldi aklımasenin hakayene altarnetif son gibi ama sen 10 bölümde bitirdin ben o sonu yazarsam yeniden kitap yazmamız gerekir...:D

krisko
16-11-2009, 22:25
sezon II gibi biseymi yapalım diyosun yani

alperen k.
18-11-2009, 15:45
ohoo.o zaman toytatında ölmesi lazım ama diğer bölümler güzeldi.:cool:

krisko
18-11-2009, 15:52
ohoo.o zaman toytatında ölmesi lazım ama diğer bölümler güzeldi.:cool:

toytat derken....

toyton diyosan

farkındaysan sezar toytondan 3 lwl daha düsük bu yüzden sezar daha kolay öldü. ayrıca sezar dabeyi başından aldı bu yüzden öldü.Karnından alsa o da ölmez hemen nede olsa hafif bi saldırıydı.ama ummadığın taş baş yarar.

Robinson
19-11-2009, 17:59
güzel yazıosun dostum 10 da bitirme devam ettir :D

krisko
19-11-2009, 19:15
aga fırsat bulamıyom yazmaya kafam bozuluyo bende bari bitirem artk diom

Belirsizturk
20-11-2009, 10:34
haha

valla ben gerkcekten kitap olacak seylerde yazıyorum ama alırlarmı bilmem daha 12 yaşındayım :Dcok sey yaazdım ama genelde yarım yamalak oldu adam gibi bi tane yazarsam arkinin babası yayın evi müdürü veririm oraya ;)

ins.. kardeşim bekleriz bakalım

tugay60
20-11-2009, 11:35
eline sağlık....

krisko
21-11-2009, 01:00
eline sağlık....

ağzına sağllık

efetürker
21-11-2009, 02:32
3. bölümde miydi 4. bölümde miydi neydi yeşille yazma okunmuyor demiştim şimdi tekrar yazmışsın üstad yeşille yazma okunmuyor :)

krisko
21-11-2009, 07:55
Merhaba arkadaslar nihayet geldi değilmi.........

İlk 8 Bölüm (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=3140)

9.BÖLÜM
SON SAVAS
.........................

Heduan ve Toyton birbirlerinden uzaklaştılar.Daha sonra birbirlerine doğru koşmaya başladılar.Bağırıyorlardı.Heduan tepeden büyük bir darbeyle vuracakken Toyton dizlerinin üstünde kayarak ayağına vurdu Heduanın.Heduan acıyla kıvranmaya başladı.

Daha sonra tekrar uzaklaştılar.İkiside aynı anda birbirlerine uzantılı kılıc darbesi yolladılar.İkisininkide ortada carpısıp kesisti.İki darbedeb carpışma noktasından kıvılcımlar sacıyordu.O sırada oradan gecen bir kuş darbeye carpınca ölüyor ve kıvılcımlar üstüne yağıyor.Kuşun carpmasıyla darbe yok oldu.

Daha sonra birbirlerine doğru tekrar koştular.Birbirlerine aynı yerden aynı anda vurdular.Kılıclar carpıstı.Daha sonra ikiside birbirine doğru bir kez daha kılıc salladı.Ama kılıclar carpısmadı, hatta yetismedi.Kılıca baktıklarında şaşırdılar.İki kılıcta kırılmıştı.

Kılıcları yere attılar yumruklar konuşmaya başladı.Toyton kılıcının kırılan parcasını aldı ve Heduana fırlattı.Heduanda bunun üzerine daha kılıc yarı yola gelmeden oda kılıcın parcasını alıp attı.İkiside ortada carbışp ikiye ayrıldı.

Daha sonra ikiside diğer parçaları alıp birbirlerine koştular.İkiside kılıcını birbirine sapladı.Kılıc sonuna kadar girmisti vücutlarına.Sonuç ölüm olacaktı.

Devam Edecek

Arkadaslar 10. bölüm son bölüm.Bu bi kesin.Ama 10. bölüm tam hikaye gibi olmayacak kazanan belli olacak.

Kim kazanır diye anket acacam...Ama oylara göre ayar yapmayacam...

Robinson
21-11-2009, 08:22
çok da iyi değilmiş formunda mı değilsin ama olsun 10. bölümü merakla bekliyorum

coniuratus
21-11-2009, 09:02
guzel calisma ama cok anlatim bozukluklari var ve kelime dagarcigi zayif..

yine de ellerine saglik,dusunmen yeter ;)

yas kacti?

Emin Baba Çakar
21-11-2009, 12:25
güzel hikaye tebrikler devamını da bekliyorum:D

astlayk
21-11-2009, 12:29
sezon II gibi biseymi yapalım diyosun yani

evet öylede diyebiliriz ama bu sefer daha uzun olur 10 bölümle biteceğini sanmam :)

krisko
21-11-2009, 20:56
olabilir ama uzun bi zaman geçsin .

krisko
21-11-2009, 20:58
ya aslında ewet formumda değilim.Bu ara canım sıkkın.Hiç yazmayacaktım ama uzun zaman oldu yazam dedim.10. bölümde bitirme sebebiimde artık bezdim ya is üstü is oluyo bıktım.

efetürker
23-11-2009, 23:32
neyse 10 u da çıkar da bitir artık hikayeler yaratıcılığını kaybetmeye başladı :(

krisko
29-11-2009, 14:22
Merhaba hemen bitirmek istiyorum cunku canım sıkkın

DEDİĞİM GİBİ SADECE BU BÖLÜMDE KAZANAN BELLİ OLACAK

Kazanan : Altta:D

Heduan ve Toyton kılıcını birbirine saplamıtı.Ama Toyton Hiçbir acı hissetmiyordu.Heduansa Yere yıkılmıstı.Toytonun kıltıkaltından geçmişti kılıc.Yani saplanmamıstı

Kazanan : Toyton

astlayk
29-11-2009, 14:25
bilader bunu yazmak için kaç haftadır bekliyon :D

antigiyotin
29-11-2009, 14:26
kendini beğenmiş cermenler neden se hep siz kazanırsınız çok bişey yapıyonuz sanki galyalı size dalsa sanki savuncanız kendiniz romalıalrdan galyalıalkrdan destek toplucanız öle öle konuşuyon sende

414141furkan
29-11-2009, 14:31
kendini beğenmiş cermenler neden se hep siz kazanırsınız çok bişey yapıyonuz sanki galyalı size dalsa sanki savuncanız kendiniz romalıalrdan galyalıalkrdan destek toplucanız öle öle konuşuyon sende

Sen git bi psikoloğa görün bence senin durumun iyi değil :D

numberone
29-11-2009, 14:32
burda cermenlere sataşmanın sebebini anlayamadım?

Revolver
29-11-2009, 14:32
+1 haklısın cermenlerin hiç savunması yok Hep en fazla saldırı bizde biz en iyi ırkız diye bağrınıyorlar ama bi saldırı geldimi puff..
Hikaye güzeldi ama bütün bölümleri okudum tebrikler..

numberone
29-11-2009, 14:34
evet en iyi ırk cermenlerdir bu apaçık belli

g.k.m
29-11-2009, 14:38
oh sonunda öğrendik :P

antigiyotin
29-11-2009, 14:42
Sen git bi psikoloğa görün bence senin durumun iyi değil :D

adamı deli etme ya sanki cermen oynamadık hiç sanki denemedik ben beğenmedim saldırları güzel ama savunması güzel deil gerçi ben cermen olunca savunma basmıyom yabancı serverlarda galyalı açıyom onalrın dağıtmak için galyanın hem savunması hemde saldırıları güzel

Dede
29-11-2009, 14:51
heduan atlı savunmasında iyi. kazanan toyton olamaz :D

Paladin_
29-11-2009, 14:56
kaç haftadır bunun içinmi bekledik?

414141furkan
29-11-2009, 15:01
adamı deli etme ya sanki cermen oynamadık hiç sanki denemedik ben beğenmedim saldırları güzel ama savunması güzel deil gerçi ben cermen olunca savunma basmıyom yabancı serverlarda galyalı açıyom onalrın dağıtmak için galyanın hem savunması hemde saldırıları güzel

Sen niye böyle bi konu açma gereği duydun sen istediğinle oyna ama sana göre galya iyidir sen onla oynarsın ama sen hiçbi ırkı kötüleyemessin çünkü sen o kadar iyi bi oyuncu değilsin bence sadece forumda atıp tutuyosun

FuRkaNn^^
29-11-2009, 15:02
tüh ya heduan kazansaydı keşke:D:D

antigiyotin
29-11-2009, 15:02
Sen niye böyle bi konu açma gereği duydun sen istediğinle oyna ama sana göre galya iyidir sen onla oynarsın ama sen hiçbi ırkı kötüleyemessin çünkü sen o kadar iyi bi oyuncu değilsin bence sadece forumda atıp tutuyosun

sen çok komiksin ya iyiki varsın :D:D

414141furkan
29-11-2009, 15:09
sen çok komiksin ya iyiki varsın :D:D

Kimin komik olduğunu herkes biliyo speed de ismini ver de söyliyim seni cemetery e :D hahaha :D

antigiyotin
29-11-2009, 16:15
Kimin komik olduğunu herkes biliyo speed de ismini ver de söyliyim seni cemetery e :D hahaha :D

heheeheh seviyorum seni :D:D
siz olmasanız bu hayat çekilmez

asi engaver
29-11-2009, 16:17
savaş sımılatoru yalan mı soluyo yanı heduan herkesı gomer baktım ısteyen baksın bu arada cermen yagmalar ama romalı iş bıtırırır unutmayın en ıyı ırk dıye bişi yok elındekı sılahı kım ıyı kullanıyo dogru hamle yapıyo ıse on dan ıyısı yoktur...:D

asi engaver
29-11-2009, 16:19
dede sanakesınlıkle katılıyorum

bom_çiki_bom
29-11-2009, 16:20
evet heduan ın kazanması lazımdı

astlayk
29-11-2009, 16:20
evet heduan ın kazanması lazımdı

evet son bölüm yeniden çıkilsin Heduan fanları olarak bunu istiyoz :D

turqutAlp
29-11-2009, 16:21
dasdddddddddddddddddddass

asi engaver
29-11-2009, 16:21
furrkann heduan kazandı zaten

krisko
30-11-2009, 23:33
arkadaslar ben bu hikayeyi 3 Irk 2 olarak yada İstila olarak yada yada Diriliş olarak devam ettirecem.Simdi cermene laf atmayın.Ben zaten her ırktan yanayım.Cermenin kazanması o an içimden geçti.Ama merak etmeyin tam olarak kazanmadı.

3. Irk 2.Sezon : Diriliş Ve Kutsama

Devam Edecek...

Pek Yakında...

ByManiacCc
01-12-2009, 15:33
of yhaa bende cermen seviyorum ama heduanın kazanmasını isterdim :( hep cermenler kazanıyor off yhaaa :(

XxEgLeNCeXx
01-12-2009, 17:41
En iyi galya.Toytonmus.Heduanın 140 saldırı gücü var.165 de atlıya karsı savunması.Galya varken alıyosunuz 200 tokmaklıyı 7 heduan la işi bitiyo

krisko
01-12-2009, 20:57
ya anlamıyonuzmu daha tam olarak kazanmadı diyorum...

galya için
04-12-2009, 19:16
mütiş ama metin 2 esinlenmiş:o

krisko
08-12-2009, 20:56
mütiş ama metin 2 esinlenmiş:o

:D haha valla ben metin uzun bi ara vermistim ama geri dönüyom.Neyse konu metin değil.;)

krisko
22-12-2009, 14:55
bitmedi ve yaratıcılığa devam.'. sezon geldi aga.

Leqendjojuk
28-12-2009, 14:22
1.bölüm güzel olmuş kardeşim.Eline sağlık 2.bölümüde hemen okuyorum..;)

Leqendjojuk
28-12-2009, 14:33
Süper gidiyorsun.Bugün tüm seriyi okuyacağım galiba:)

Leqendjojuk
28-12-2009, 14:42
Harikasın kardeşim,iyi yazar olur senden.Cermenlerin kazanacağını düşünüyorum..;)

Leqendjojuk
28-12-2009, 14:48
Çok iyi gidiyorsun,ama sarı ile yazma gözükmüyor.ctrl+a yapmayı bilmeyen olabilir;)

RedDevil
28-12-2009, 17:08
harikaa çok iyi yazıyorsun

RedDevil
28-12-2009, 17:10
Bunun gibi başka hikayelerde yapabilirmisin bölüm değil başka konusu olan travian hikayeleri ??? Ve harika

RedDevil
28-12-2009, 17:32
çok çok güzel devamınıda okuyucam

Fatboy
28-12-2009, 18:03
Mız mız niye? :confused:

krisko
01-01-2010, 12:21
Mız mız niye? :confused:

Artık fantastik yazında

krisko
01-01-2010, 12:22