PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Tebrikleri [Server 12]

Sayfa : 1 [2]

arcmrt21
27-01-2010, 23:50
birtanesin deli:D

reelde tanıdıgım ŞARAPCII,BASKIN(SELİM),CARTHALESS VE DELİHAŞİM sizleri hiç unutmayacagım.

Nasıl olduysa carthaless ve selim yanıma gelmeye karar verdiler tabi delihaşimde bunları duyunca kıskanıp geldi.. ogün benim ev tam curcuna olmuştu..bunlara ne yemek nede ekmek yetiştirebildik.. antakyaya gittik ordada nigthwoolu bulduk dedimki ona azda sen besle bunları:D neyse götürdük bunları bir lokantaya etraf bi sürü güzel kız kaynıyor ama bizim oglanlarda iş yoktu sadece yemek yediler eve gelirken arabada uyuyuşlarını videoya almadıgımada pişman oldum:D murat bi yattı öglen oldu kalkınca ilk lafı acıktım oldu.. bide yarasa adama yedikleri sırık cılız bir şey:D selim desen maşallah adam çift porsiyon valla murat haklı.. kemalse normal bir tip bu üçüne günde kaç ekmek aldık hatırlayamıyorum...

murat dediki eşime abi ben böyle tavla oynarım şöyle oynarım adam başladıgı gibi murata koltugunun altına verdi tavlayı olan benim fincanıma olacaktı.. deliye sorun selma kim nedir necidir ben yazarsam küser biliyom:D o anlatsın size..

bu oyundaki en güzel yanı olan dostlukları biz yaşadık..her ne kadar aramız bozulmayada çalışılsa bize bizden başka kimsenin dost olamayacagını anladık..

DESTAN birligi ben sizleri kendimden asla ayrı görmedim.. sizlerde şahsım adına umarım beni öyle görmüşsünüzdür...

saygılar..

Lutfen yanlış bilgi vermeyelim bilge hanım... 1 kıskançlıktan değil selimle kemonun ısrarı üzerine geldim. 2. aç bırakırsan oyle olur. Oyunda hayvanlara verdiğin tahılların 10 da birini bana versen yeterdi. 3. si kızların yanına gidecekken siz beni bırakmadınız. Ayrıca uykuya gelince her yolculukta uyurum ben ama diyarbakırdan antakyaya gelirken arkamda bir abla ve ufak tatlı çocugu vardı. Cocuk hep aglıyordu ben uyumuyayım da kim uyusun:D

arcmrt21
27-01-2010, 23:53
Deli bu selma kim abi be :confused: :D

iyi ki tanımışım sizleri... Bazı kendini bilemyen tipler oyun için aramızı bozmaya kalktıl ama yemezler:D:D sizleri seviyorm

Yedirtmeyin selmanızı burada dalmıyayım. Değil 2 porsiyon 10 porsiyon olsa kaç yazar...:) Ayrıca ulen varya herkes beni casus sanıyordu bizden.

İlk şarapçı bana len casus musun dedi, arkasından bilge abla... Koray abi bile kıllanıyordu benden. En sonunda anladınız tabi en has oyuncu oldugumu ama kim aramızı bozacaktı onu anlayamadım. Şukur oyunda kimse bana kızmamıştır.

ummay
28-01-2010, 00:04
Seni tanımıyorum Odessa 27 yıllık dostum,arkadaşımdır.Süt kardeşimdir.Ne diyorsa doğrudur çünkü o uğraşmaz hatır gönül işi ile direk söyler yüzüne.Bu serverde cermenler01 köyündeydim.Sana yetişebilmek için ak ile karayı seçtim.Burada konuşuyorsun ama başuna konuşuyorsun.Mevzuyu direk söylemiş.Senin dedikodun,rakip oyuncularla mevzuların,sözlerin,yalanın ve bunu görmezlikten geldiği halde son icraatların.Bende senin yazışmalarını gören biri olarak Atike'nin neden çıldırdığını gayet iyi anlıyorum.Çünkü yalancısın.Amaç wow kurmak diyen arkadaşlar evet amaç bu her şekilde strnin kurması için düzenek hazırlanmışken risk nedir?Çıkıp buraya diğerlerini yıkacak imkanımız var diyenler size ne oluyor çok düşünceli iseniz sizde 1400 kişinin hakkını yediniz o zaman.Bunun tartışmasında değil kimse haddini aşmasının ve yaptıklarını söylüyorki oyundan sonra kasılmaması için.Atike!yitanıyorsam insaflı bile yazıyor.İnsafsızlaştırmamanı tavsiye ediyorum.

TWİCE profilini okudum.Geçmişini bugününü hatırlıyorum.Odessa!nın sizi nasıl kabul ettiğini ve profiline yazdığın dostların dışında STR.NOK un nasıl seni savunduğunu,yorum yaptığın Şarapcı!nın seni gümüşkonak yıkmasın diye emeğini.Ummayın senin köylerini nasıl desteklediklerini düşündüm birden.Adammı oldun şimdi.Hani profiline yazıyorsun burada Atike kalkıp oyun bitti ama sende busun derken ben yaptım yorumu yapıyorsun.Hani şu sizin atike serverde senin deyiminle tek güvenilicek insan hani seni katliamın elinden alan insan,hani sen ne diyorsan odur senin gibisini görmedim adamdan adamsın diyen sen.Hatta seni birinci yapan atike.Ezik bir şekildede giderdin bu serverden.
Benim sahsıma düşüncem budur senin için.Sen ayrı bir facia oldun.En önemlisi sanırım o övgüleri yaptığın insanı yitirdin.Faal olmasanda str.nok ta profilinde görüldüğü gibi faalmişsin.Seni kınıyorum.Şarapcı,ummay için yorumlarından.Bugün gördüğüm profilinden.SAYGILARIMLA..

bu polemiğe girmeyecektim ama mesajın için teşekkürler...bazı hislerime tercüman olmuşsun..dahasıda var ama ben hiç bu konulara girmeyeceğim bile..tekrar teşekkürler..

teksas_
28-01-2010, 00:09
uzattınız ama!!!!

ZODDİK HER TÜRLÜ ALAVERE VEYAHUT DALAVEREYLE WOWU KURMUŞTUR.BUNA KARŞILIK ELİNDE REKOR ORDU OLMASINA RAĞMEN HİÇBİR ŞEY ELDE EDEMEYEN SİZSİNİZ.ŞUAN BENİM BAKIP BAŞARDIM DİYEBİLECEĞİM BİR WOW KÖYÜM VAR SİZİN İSE ELİNİZDE SADECE O BANA ŞÖYLE DEMİŞTİ BU BANA ŞÖYLE DEMİŞTİ....GEÇ ARTIK BUNLARI VE UYAN....

EZİK GÖRÜLEN BUNLARMI WOW KURACAK DİYEN BİR BİRLİK DEVLER ÇARPIŞIRKEN ARADAN SIYRILDI VE WOW KÖYÜNÜ KURDU...İSTEDİĞİNİZ KADAR BUNU BENİMSEYİN VEYA BENİMSEMEYİM UMRUMDA DEĞİL ARTIK.BİTİŞ ÇİZGİSİNİ ZODDİK GEÇTİ VE DİĞER WOWLAR SINIFTA KALDI.....

HOŞUNA GİDECEKSE EVET ZODDİK HESABI BURAYA KADAR DOĞRU KİŞİLERLE OTURDU TAŞLARINI DOĞRU OYNADI VE WOWUNU KURDU...SENİN ORDUN GİBİ SERVERDAKİ BİR SÜRÜ ORDUYU VE BAŞKALARININ DESTEKLERİNİ KENDİ MENFEAATİ DOĞRULTUSUNDA KULLANDI...KULLANDIRMASAYDINIZ...

YETER ARTIK!!!!

Vay anasını arkadaş o kadar destek at o kadar tahıl at savun sonrada hala everest desinler hala aradan cıktık diğer wowlar sınıfta kaldı desin :)

Opethian
28-01-2010, 00:11
Herkese gerçek yaşantısında başarılar dilerim. Her zaman dediğim gibi altı üstü OYUN. Oyun boyunca STR birlikleri için elimden geleni yaptım ve bunu yaparken büyük keyif aldım. Zaten amacımız keyif almak değil miydi?:rolleyes: Kendinize iyi bakın.

STR.NOK - Katatonian

arcmrt21
28-01-2010, 00:38
valla yogun istek üzerine msnden bunu anlatmamı istediler...

Diyarbakırdan antakyaya indim. Telefonda Bilge ablaya sordum abla ne yapayım şimdi diye. Bilge abla da eşim buradaki çarşı karakolunda guvenlik memuru sen geldiğinde orda olur. Orada birisine deki ben deli hemen buraya getirir. Tabi antakya da indim samandag arabasına bindim yanıma da bir çıtır oturdu:) Şofore de direk olarak dedim ki çarşı karakolunda inecem. Velasri Kelam yolda sohbetle felan vardım samandaga ama goreceksiniz araba da minimum 15 bayan var 2 3 erkek şofor ve ben harici:) Beni karakolun karşısında indirdi şofor. Ben bilge ablayı tanıyorum ama eşini faki abiyi nerden tanıyayım. Polisliğin onunde durdum. Elimde çanta felan etrafa bakıyom beni bekleyen biri var mı diye... Birden memut geldi sordu ne bekliyon diye...

Ulan ben deli desem bir turlu demesem başka turlu. Hani tanımıyorum da kimseyi. Düşündüm abi ben deli desem ya siktir git diyecek ya da nezarete atacak:) Herneyse abi ben buradan birini arıyordum burada sizin gorev arkadaşınız beni alacak dedim. Demez olaydım:) Dedi kim? İsim de veremiyom. Ne için geldin? dedi. Ulen oyundan tanıştık desem başka salaklık. Bir de adam bana bakıyor tutuklayası geliyor:) Direk bilge ablayı aradım abla geldim karakolun onundeyim dedim. Abla da 5 dakkaya kadar geliyoz dedi. Memurla hoş sohbete başladık neyse nerden geliyon
-Diyarbakırdan
Ne işin var?
-Oylesine ahbabı gormeye geldim.
Burada ne işin var
-Eşi gorev arkaaşınız
İsmi ne
-Hanımının ismi bilge örtlek
Haaa fakı yı mı diyon sen?
-Bilmem. İsmi o mu? değildir yaf..XD
Eeee neye geldin?
-Ya eşi urfada guvenlik gorevlisiymiş(Polis Yane)
Eee ismini bilmiyon tanımıyon ne işin var(Yüzde sorgulama yüzü var)
-Öylesine ziyarete geldim. (içim içimi yiyor geri doebilsem donecem ama polis tutmuş bir kerem)

Her neyse bilge ablayı yine aradım dedim polis otosuna bin gel. Eşim arayacak orayı. Gelen bana bakıyor tam polis otosuna binecekken abi siz beni fakı Örtlek in evine bırakacakmışsınız dedim. Bin dedi. Yine sordular.
Nerden geliyon?
-Diyarbakırdan
Diyarbakırlı mısın?
-Yok abi aslen siverek
Diyarbakırda mı kalıyon?
-Evet ama dogum yerim hatay dörtyol
Eeee ne işin var?
-Oylesine tanışımdır fakı abi.
Hele soyle bakayım Fakı nereli?
-Abi valla bilmiyom.(İçimden la geldik hata mı ettim nedir diyom herseferinden az buçuk yusufçuk var tabi)
Nasıl bilmiyon ahbabının memleketini. Neye geldin Diyarbakır dan o zaman?
-Ziyaret için abi. İstersen bir arıyıp sorayım.
Yok yok aramana gerek yok. Aha karşısı ev.

Karşıdan el sallıyorlar la deli buradayım gel burası ev.(El sallayan bilge abla) İçeri girdim tabi selim boyle boy 2 metre kilo 150:p hoş geldin deli ben selim.
Selamun Aleykum ben de namıdeğer deli...
Arkadan Carthaless yani kemo uzun saçlı normal kişilik. Ve namıdeğer fakı abi.

aşiret
28-01-2010, 00:39
Seni tanımıyorum Odessa 27 yıllık dostum,arkadaşımdır.Süt kardeşimdir.Ne diyorsa doğrudur çünkü o uğraşmaz hatır gönül işi ile direk söyler yüzüne.Bu serverde cermenler01 köyündeydim.Sana yetişebilmek için ak ile karayı seçtim.Burada konuşuyorsun ama başuna konuşuyorsun.Mevzuyu direk söylemiş.Senin dedikodun,rakip oyuncularla mevzuların,sözlerin,yalanın ve bunu görmezlikten geldiği halde son icraatların.Bende senin yazışmalarını gören biri olarak Atike'nin neden çıldırdığını gayet iyi anlıyorum.Çünkü yalancısın.Amaç wow kurmak diyen arkadaşlar evet amaç bu her şekilde strnin kurması için düzenek hazırlanmışken risk nedir?Çıkıp buraya diğerlerini yıkacak imkanımız var diyenler size ne oluyor çok düşünceli iseniz sizde 1400 kişinin hakkını yediniz o zaman.Bunun tartışmasında değil kimse haddini aşmasının ve yaptıklarını söylüyorki oyundan sonra kasılmaması için.Atike!yitanıyorsam insaflı bile yazıyor.İnsafsızlaştırmamanı tavsiye ediyorum.

TWİCE profilini okudum.Geçmişini bugününü hatırlıyorum.Odessa!nın sizi nasıl kabul ettiğini ve profiline yazdığın dostların dışında STR.NOK un nasıl seni savunduğunu,yorum yaptığın Şarapcı!nın seni gümüşkonak yıkmasın diye emeğini.Ummayın senin köylerini nasıl desteklediklerini düşündüm birden.Adammı oldun şimdi.Hani profiline yazıyorsun burada Atike kalkıp oyun bitti ama sende busun derken ben yaptım yorumu yapıyorsun.Hani şu sizin atike serverde senin deyiminle tek güvenilicek insan hani seni katliamın elinden alan insan,hani sen ne diyorsan odur senin gibisini görmedim adamdan adamsın diyen sen.Hatta seni birinci yapan atike.Ezik bir şekildede giderdin bu serverden.
Benim sahsıma düşüncem budur senin için.Sen ayrı bir facia oldun.En önemlisi sanırım o övgüleri yaptığın insanı yitirdin.Faal olmasanda str.nok ta profilinde görüldüğü gibi faalmişsin.Seni kınıyorum.Şarapcı,ummay için yorumlarından.Bugün gördüğüm profilinden.SAYGILARIMLA..

evet TWİCE ne çabuk unuttun tılsım köyüne saldırı varken sen savunma toplamaya çalışırken bensana savunma tılsımı kaçır dedigimde KÜLTÜR PUANIM yok dedigin günleri.. bizler acemiydik sen usta oyuncu idin.. abimizdin .. büyügümüzdün.. bir tarla meselesi için 10 yapılmadı diye şarapcının rahatsızlıgından başlayıp çıkmıştın.. oysa o senin için nasılda çabaladı.. senin köyü gümüş konak saldırılarda nasılda savunmak için yırtmıştı kendini.. senin hesabtan kendi birlik arkadaşını sırf 1. olmasın diye şikayet ettigini bilenlerdenim.. senin oyuna ayda 1 girip yanlışları konuşmaktan başka bir şey yaptıgını görmedim..sadece tenkit et yaz sen profillerine senin için everest parçaladı kendini degilmi str birlikleri hiç bir şey yapmadı..sana bir büyük olarak duydugum saygıdan dolayı daha fazla bir şey yazmayacagım ama bir oyun için düştügün şu durumdan dolayı seni KINIYORUM..

UMMAY sen bizim gönülerimizin birincisi oldun sana ne kadar kızmış olsamda arada seni tanıdıgım için gerçekten mutluyum..efendiligini hiç bir zaman bozmadın hep böyle kal...

odessaa
28-01-2010, 00:44
Senin benden daha cok kızarmıs şu smileylere bak
Bak kardesim tekrar ediyorum zoddik tehlkeye girmese sizi 50 saatte beklerdim ama tehlikeye giriosa 1 saat bile beklemem buna kararverdigim icin hala yemine takık durumdasiniz ben yemini neyi dusunup verdigimide 100 kere yazmısım ister isinize gelsin ister gelmesin zoddike saldiri yetismedigi 10-15 saat dilimi icin iptal edip yeniden basarim herkez mutlu olur diye hesabımı yapmisim ama yetisemiyordunuz ve bende zoddiki yıktırıcak kadar da o aşamada kafayı yemedim burda butun str lilerin mutesekkir olmasi gerekirken oyun uzamadigi icin hala hakarete varan satasmalar yapılıo yok msn de yok kamerada ben butun sevidigim insanlarla konusurumda onlari gormek te isterim ben actiysam karsimdakide acti yuzlerimzi gorduk kimine abi dedik kimine kardes dedik birine farklı bir yaklasimimiz mi olmus taa nerelere girmissiniz asıl size ayıp

Bu vov polimiğini kapatırken baktım bende buna o kadar laf deim niye birlşey yazmamış kısmı idi.Arkadaşlar yollayı verdi sağolsunlar.Senin bulunduğun birlik teşekkür etsin benim bulunduğum 320 kişi etmez.Arkadaş sana o işi ben söyledim varsa sorunun atike yada odessa diye başlık at ilave et.

Ben sanayide yetiştim.Anlarım az buçuk insandan.Dip not:Üniversitede görmüşlüğüm vardır.Sanayi diye geyiğe sarmayasın diye ayrıntı geçtim.Bak arkadaşım sen bunu git başkalarına anlat.15 dakikadada insan sevemezsin bir daha yorum yaparsan bu konu üzerine rezil ederim seni emin ol.Sahtekar yalancı.Vovu geçeli biz çok oldu.Kafay yememişmiş bilmem neymiş lafontenden masallar.Baksana vakit niye kaybediyorsunki laf almaya çalıştıklarınla iki tavla at açılırsın sen.Sonra birde eşim geldi kapattım deme bana.Kaçtın.Eğerki çok eş neyse ya ağzımı bozma iki çocuk annesisin senin hareketlerinden ben utandım sen utanmıyorsun.Wovu kapadık biz konu bizzat sensin.Şarapcı diyede karıştırıp durma oyun bitti kurulacak bir vov yok yazamazsın bilge bunu dedi kemal küfretti yok ahmet şöle yaptı allahtan odessa şunu dedi demedin sen işi biliyorsun bak.Akıllısında bir yönden.Dün sana öfkeliydim bugün gülüyorum.Başka serverlerde hedefini tutturursun umarım.Hedefi sormanı tavsiye etmem tahmin etmişsindir.

aşiret
28-01-2010, 00:57
valla yogun istek üzerine msnden bunu anlatmamı istediler...

Diyarbakırdan antakyaya indim. Telefonda Bilge ablaya sordum abla ne yapayım şimdi diye. Bilge abla da eşim buradaki çarşı karakolunda guvenlik memuru sen geldiğinde orda olur. Orada birisine deki ben deli hemen buraya getirir. Tabi antakya da indim samandag arabasına bindim yanıma da bir çıtır oturdu:) Şofore de direk olarak dedim ki çarşı karakolunda inecem. Velasri Kelam yolda sohbetle felan vardım samandaga ama goreceksiniz araba da minimum 15 bayan var 2 3 erkek şofor ve ben harici:) Beni karakolun karşısında indirdi şofor. Ben bilge ablayı tanıyorum ama eşini faki abiyi nerden tanıyayım. Polisliğin onunde durdum. Elimde çanta felan etrafa bakıyom beni bekleyen biri var mı diye... Birden memut geldi sordu ne bekliyon diye...

Ulan ben deli desem bir turlu demesem başka turlu. Hani tanımıyorum da kimseyi. Düşündüm abi ben deli desem ya siktir git diyecek ya da nezarete atacak:) Herneyse abi ben buradan birini arıyordum burada sizin gorev arkadaşınız beni alacak dedim. Demez olaydım:) Dedi kim? İsim de veremiyom. Ne için geldin? dedi. Ulen oyundan tanıştık desem başka salaklık. Bir de adam bana bakıyor tutuklayası geliyor:) Direk bilge ablayı aradım abla geldim karakolun onundeyim dedim. Abla da 5 dakkaya kadar geliyoz dedi. Memurla hoş sohbete başladık neyse nerden geliyon
-Diyarbakırdan
Ne işin var?
-Oylesine ahbabı gormeye geldim.
Burada ne işin var
-Eşi gorev arkaaşınız
İsmi ne
-Hanımının ismi bilge örtlek
Haaa fakı yı mı diyon sen?
-Bilmem. İsmi o mu? değildir yaf..XD
Eeee neye geldin?
-Ya eşi urfada guvenlik gorevlisiymiş(Polis Yane)
Eee ismini bilmiyon tanımıyon ne işin var(Yüzde sorgulama yüzü var)
-Öylesine ziyarete geldim. (içim içimi yiyor geri doebilsem donecem ama polis tutmuş bir kerem)

Her neyse bilge ablayı yine aradım dedim polis otosuna bin gel. Eşim arayacak orayı. Gelen bana bakıyor tam polis otosuna binecekken abi siz beni fakı Örtlek in evine bırakacakmışsınız dedim. Bin dedi. Yine sordular.
Nerden geliyon?
-Diyarbakırdan
Diyarbakırlı mısın?
-Yok abi aslen siverek
Diyarbakırda mı kalıyon?
-Evet ama dogum yerim hatay dörtyol
Eeee ne işin var?
-Oylesine tanışımdır fakı abi.
Hele soyle bakayım Fakı nereli?
-Abi valla bilmiyom.(İçimden la geldik hata mı ettim nedir diyom herseferinden az buçuk yusufçuk var tabi)
Nasıl bilmiyon ahbabının memleketini. Neye geldin Diyarbakır dan o zaman?
-Ziyaret için abi. İstersen bir arıyıp sorayım.
Yok yok aramana gerek yok. Aha karşısı ev.

Karşıdan el sallıyorlar la deli buradayım gel burası ev.(El sallayan bilge abla) İçeri girdim tabi selim boyle boy 2 metre kilo 150:p hoş geldin deli ben selim.
Selamun Aleykum ben de namıdeğer deli...
Arkadan Carthaless yani kemo uzun saçlı normal kişilik. Ve namıdeğer fakı abi.

sanada iyilik yaramıyor tabi öyle karşılama kimseye nasip olmazdı.. aslında seni alması için SELMAyı yollamalıymışım....

HüKüMDaR
28-01-2010, 01:33
senin hesabtan kendi birlik arkadaşını sırf 1. olmasın diye şikayet ettigini bilenlerdenim..
Yok artık :)İnsan kendi birlik arkadaşını da şikayet edermi yaa :( Entrikanın bu kadarı :)
Ama ben Arthur a söylemiştim inanmazsanız sorun.aynen şöyle söylemiştim 2-3 ay önce
Dedim ki ''Arthur bunlarda o kadar entrika varki en sonunda yaptıkları işler kendi ayaklarına dolaşacak.''
Ni tekim STR oyuncuları bu wow u hak etti ve içlerine sindirdiklerine eminim onların görevi savunma yapmak saldırmak vede tahıl göndermekti görevlerini başarı ile yerine getirdiler.Bunun için hiçbir normal STR oyuncusunun bu konuları taktığını sanmıyorum.
Takması gerekenler takıyo sindirememesi gerekenler sindiremiyor...
Ya yeter arkadaşlar batıyorsunuz.

arcmrt21
28-01-2010, 01:38
Yok artık :)İnsan kendi birlik arkadaşını da şikayet edermi yaa :( Entrikanın bu kadarı :)
Ama ben Arthur a söylemiştim inanmazsanız sorun.aynen şöyle söylemiştim 2-3 ay önce
Dedim ki ''Arthur bunlarda o kadar entrika varki en sonunda yaptıkları işler kendi ayaklarına dolaşacak.''
Ni tekim STR oyuncuları bu wow u hak etti ve içlerine sindirdiklerine eminim onların görevi savunma yapmak saldırmak vede tahıl göndermekti görevlerini başarı ile yerine getirdiler.Bunun için hiçbir normal STR oyuncusunun bu konuları taktığını sanmıyorum.

hukumdar daha bunlar neki. Valla bildiğim kadarıyla aratça topala saldıracakmış vs. bilmem ne oooo.. İnan bıraksanız biz kendimizi yıkardık rahatlıkla. İşte server olarak toplanınca biz sizi yıkmak zorunda kaldık:)

Ama kendi gozlerimle gordugum tek durum var. Twice ummayı şikayet etti mh a ve mh ummayı kitledi. Ummayın da askerleri oldu ve 3 koyumu ne silinmişti. Gerisini yarın anlatırım de hadi siğe iyi geceler. Sabah cafeyi açtıgımda yazarım. Ayrıca angelfire a msn mi verdim hepiniz toplanın gelin gulup eglenelim. Şahsen ben kazandıgımıza inanmıyorum ben de kaybedenim sizlerde kaybedensiniz. Ezikler olarak sohbet ederiz:D

HüKüMDaR
28-01-2010, 01:50
hukumdar daha bunlar neki. Valla bildiğim kadarıyla aratça topala saldıracakmış vs. bilmem ne oooo.. İnan bıraksanız biz kendimizi yıkardık rahatlıkla. İşte server olarak toplanınca biz sizi yıkmak zorunda kaldık:)

Ama kendi gozlerimle gordugum tek durum var. Twice ummayı şikayet etti mh a ve mh ummayı kitledi. Ummayın da askerleri oldu ve 3 koyumu ne silinmişti. Gerisini yarın anlatırım de hadi siğe iyi geceler. Sabah cafeyi açtıgımda yazarım. Ayrıca angelfire a msn mi verdim hepiniz toplanın gelin gulup eglenelim. Şahsen ben kazandıgımıza inanmıyorum ben de kaybedenim sizlerde kaybedensiniz. Ezikler olarak sohbet ederiz:D
Ben kaybetmedim sana yemin edebilirim ki geçen sene wow kurduğumda bu kadar mutlu olmamıştım :))
Ayrıca benim msn in sende olduğuna eminim.Hatta senin bizden kimin hesabına girdiğini de biliyordum ama.
O hesaba bakan geçen serverden sevdiğim arkadaşlar vardı.
Ama biz bunu ne forumda dillendirdik nede başka bişey yaptık.Hala bilmediğimizi düşünüyorsan haberin olsun biliyoruz :)
Arthur ile bunu kimsenin yüzüne vurmanın helede şu oyun için hiç gerekli olmayacağını düşünerek o hesabı birlik dışına almadık.Herkes kendi karakterini oynar...
Geçen serverde oyunu kaybeden astürk birliğinin başkanı texaslıya birsürü oyun arkadaşı küfür etti oyun bittiğinde.
Ve biliyormusun kimse bana veya yönetimden hiçbir arkadaşımıza neden kuramadık?Diye sormadı bile herkes helalleşti.Çünkü herkes görüyordu ki biz elimizden geleni yapmaya çalıştık vede yaptık.
O yüzden ben gayet rahatım elbette bir kaybeden olacaktı ve kazanmayı hak eden STR ''üyesi'' oyuncularıydı.
Bile bile neden oyuna devam ettin o kadar tartışmalara girdin dersen.Oyuna hala asılmamın sebebi 'Gemiyi en son terkedenin kaptan olması gerekliğinden.
Tartışmalara neden girdin dersen birkısmında gördüğüm haksızlıklara dayanamadığımdan bir kısmında da forumu okuyan birlik arkadaşlarımın umutsuzluğa kapılmasını ve oyunu boşlamasını engellemek içindi.

arcmrt21
28-01-2010, 02:06
Ben kaybetmedim sana yemin edebilirim ki geçen sene wow kurduğumda bu kadar mutlu olmamıştım :))
Ayrıca benim msn in sende olduğuna eminim.Hatta senin bizden kimin hesabına girdiğini de biliyordum ama.
O hesaba bakan geçen serverden sevdiğim arkadaşlar vardı.
Ama biz bunu ne forumda dillendirdik nede başka bişey yaptık.Hala bilmediğimizi düşünüyorsan haberin olsun biliyoruz :)
Arthur ile bunu kimsenin yüzüne vurmanın helede şu oyun için hiç gerekli olmayacağını düşünerek o hesabı birlik dışına almadık.Herkes kendi karakterini oynar...
Geçen serverde oyunu kaybeden astürk birliğinin başkanı texaslıya birsürü oyun arkadaşı küfür etti oyun bittiğinde.
Ve biliyormusun kimse bana veya yönetimden hiçbir arkadaşımıza neden kuramadık?Diye sormadı bile herkes helalleşti.Çünkü herkes görüyordu ki biz elimizden geleni yapmaya çalıştık vede yaptık.
O yüzden ben gayet rahatım elbette bir kaybeden olacaktı ve kazanmayı hak eden STR ''üyesi'' oyuncularıydı.
Bile bile neden oyuna devam ettin o kadar tartışmalara girdin dersen.Oyuna hala asılmamın sebebi 'Gemiyi en son terkedenin kaptan olması gerekliğinden.
Tartışmalara neden girdin dersen birkısmında gördüğüm haksızlıklara dayanamadığımdan bir kısmında da forumu okuyan birlik arkadaşlarımın umutsuzluğa kapılmasını ve oyunu boşlamasını engellemek içindi.

inan bana girdiğim hesapta en kucuk yazı yazmışlıgım yoktur. Ve o hesap inan size gonulden baglı bir hesap. İsmini bildiğinden eminim. O hesabın sahibi benim hesaba girdiğimi bile bilmiyordu. Hatta bir adilik yapıp black65 ten plan çalacaktım. Sonra boşverdim. Not: Komik bir enstantene olacak ama o hesaptan asker kastım kendim black için aynı zamanda kendi savunmamı kesti o bastıgım askerler:D hiçbiriniz ile oradan kendim yazışmadım. O gençlik inan bana oyun hevesi olan birisi. Ben kendim tanımıyorum ama bana şifresini veren kişi oyle dedi. Bende black in yaptıklarına karşılık onu yapıyordum ama toplasan 20 kere hesaba girmemişimdir. ve casus olarak kullanmayı da onca zaman dilminde 1 kere yaptım. Hatta savaşkan ile saldırdıgımda o şifrenin var oldugunu bilmeme ragmen bir kere açık bakmışlıgım yok. Rainbowun hesabına girebiliyordum ama tek askerine zarar vermemişimdir hatta bir ara şansa denk geldi asker gidiyordu kaçırdım:) yani o çocuga haksızlık etmeyin. Kendiside bilmiyordu çunku o hesapta oldugumu. Ama inan bana çok meraklı birisi. Mesajları okudugumda bayagı guluyordum Arturunuza:) Herneyse siz oynadınız biz de oynadık inşAllah sizi kırmamışızdır kırmışsak özür şimdiden hükümdar. Ama msnniz yok bende o çocuga da çaktırmayın oyun zevki kaçar felan herneyse. Angelfire a verdim msnyi oradan gelip konuşursunuz ve gorursunuz:) selametle kalın.

aşiret
28-01-2010, 02:07

ben her zaman demiştim bizi bizden başkası yıkamaz.. gerçekler bunlar...

HüKüMDaR
28-01-2010, 02:22
inan bana girdiğim hesapta en kucuk yazı yazmışlıgım yoktur. Ve o hesap inan size gonulden baglı bir hesap. İsmini bildiğinden eminim. O hesabın sahibi benim hesaba girdiğimi bile bilmiyordu. Hatta bir adilik yapıp black65 ten plan çalacaktım. Sonra boşverdim. Not: Komik bir enstantene olacak ama o hesaptan asker kastım kendim black için aynı zamanda kendi savunmamı kesti o bastıgım askerler:D hiçbiriniz ile oradan kendim yazışmadım. O gençlik inan bana oyun hevesi olan birisi. Ben kendim tanımıyorum ama bana şifresini veren kişi oyle dedi. Bende black in yaptıklarına karşılık onu yapıyordum ama toplasan 20 kere hesaba girmemişimdir. ve casus olarak kullanmayı da onca zaman dilminde 1 kere yaptım. Hatta savaşkan ile saldırdıgımda o şifrenin var oldugunu bilmeme ragmen bir kere açık bakmışlıgım yok. Rainbowun hesabına girebiliyordum ama tek askerine zarar vermemişimdir hatta bir ara şansa denk geldi asker gidiyordu kaçırdım:) yani o çocuga haksızlık etmeyin. Kendiside bilmiyordu çunku o hesapta oldugumu. Ama inan bana çok meraklı birisi. Mesajları okudugumda bayagı guluyordum Arturunuza:) Herneyse siz oynadınız biz de oynadık inşAllah sizi kırmamışızdır kırmışsak özür şimdiden hükümdar. Ama msnniz yok bende o çocuga da çaktırmayın oyun zevki kaçar felan herneyse. Angelfire a verdim msnyi oradan gelip konuşursunuz ve gorursunuz:) selametle kalın.
Yok zaten farkındayım oyunda casus ararsam ilk olarak oyuncuların yaşlarını sorarım.Çocuklar yaptıklarının ne anlama geldiğini bilmezler.Zaten yüzüne de hiç vurmadık merak etme.Ona hesabı bırakanları mahcup etmemek için.
Sen bi ara casus söylentileri çıktığında bi imada bulunmuştun o zaman anladım o kişi olduğunu imanın nasıl olduğunu tam bilmiyorum ama casusluk yaptığım hesaptan size faydam olduya getirmiştin çok önceydi tam hatırlamıyorum o yüzden sen hatırlarsın.
Hemen 60k balta aklıma geldi :)
Biliyormusun benim kızkardeşimin bir hesabıda sizdeydi ama aramızda savaş başladığı sırada hesabı kapattırdım kendisine olurda şeytana uyarım diye.
evet bana bir defa ağır hakaret ettin ama neyseki oluyo böyle şeyler.Bende seni az kızdırmadım hani...O yüzden özrün kabul edilmiştir..Varsa bana kırıldığın haksızlık ettiğim bir konu bende senden özür dilerim.

HüKüMDaR
28-01-2010, 02:23
ben her zaman demiştim bizi bizden başkası yıkamaz.. gerçekler bunlar...
Ama biraz geç kaldınız :)Keşke buna 1 ay önce başlasaydınız ehehehe :)

HüKüMDaR
28-01-2010, 02:38
Mesajları okudugumda bayagı guluyordum Arturunuza:) .
Şunuda söylemeden geçemeyecem ki Arthur Travianda görebileceğin en fadakar insan en iyi başkandır.
Karakter olarak da 1 numara insandır.Keşke onunla gerçekten oynama şansın olsaydı bana hak verirdin.Hiçkimse onun kadar emek vermedi veremezde gerçekten abartmıyorum.

arcmrt21
28-01-2010, 02:42
Yok zaten farkındayım oyunda casus ararsam ilk olarak oyuncuların yaşlarını sorarım.Çocuklar yaptıklarının ne anlama geldiğini bilmezler.Zaten yüzüne de hiç vurmadık merak etme.Ona hesabı bırakanları mahcup etmemek için.
Sen bi ara casus söylentileri çıktığında bi imada bulunmuştun o zaman anladım o kişi olduğunu imanın nasıl olduğunu tam bilmiyorum ama casusluk yaptığım hesaptan size faydam olduya getirmiştin çok önceydi tam hatırlamıyorum o yüzden sen hatırlarsın.
Hemen 60k balta aklıma geldi :)
Biliyormusun benim kızkardeşimin bir hesabıda sizdeydi ama aramızda savaş başladığı sırada hesabı kapattırdım kendisine olurda şeytana uyarım diye.
evet bana bir defa ağır hakaret ettin ama neyseki oluyo böyle şeyler.Bende seni az kızdırmadım hani...O yüzden özrün kabul edilmiştir..Varsa bana kırıldığın haksızlık ettiğim bir konu bende senden özür dilerim.

İyi düşünmüşsün ama valla topala o kadar tahıl ve destek atmıyorumdurç savunma basmak desen, tahıl desen varya o hesap nasıl işliyordu bi bilsen:) ve blackin dibinde:) Türkiye birliği birleşmeseydi onuda almış olsaydık düşün ki Kabus birliği seviye basamayacaktı yani:) Herneyse.

Ayrıca estagfurullah bazen sinir harbiyle ne dediğini bilmiyor insan. Bu oyunda şahsen gerçekten kişiye karşı laf soylenirde benimki biraz kişinin kendisini aştı Error olayında ondan af diliyorum yine:( Yaf kabul etmedi gitti. Ne inattır bundaki:)

aşiret
28-01-2010, 03:00
Ama biraz geç kaldınız :)Keşke buna 1 ay önce başlasaydınız ehehehe :)

acısı tatlısı dogrusu egrisi ile ilk ve son serverimi tamamladım.. elimden geleni yapmaya çalıştım herkes için.. umarım kimseyi üzmemişimdir.. bilerek elimden geldigi kadar saygıyı korumaya çalıştım..benim için oyundan wowdan daha degerli kavramlar var o yüzden ben oyuna fazla takılmadım..takılmamayı oyun dışında reelimiz oldugunu unutan ve telefonlarıma kadar tehdit mesajı atanları bile saygıyla selamlıyorum.. bunun bir oyun oldugu unutulmaması dilegiyle..

tüm s12 ye sevgiler..

büyük sezar
28-01-2010, 06:13
Yazdıgın su yazıda kimi kotuluyorsun biliyormusun aslında tesekkur ederim sana bak yazmıssın orda destan zoddiki yıkarız demis diye gerci ben buna korkupta tamam diyecek biridedegilim onlar o ayıbı yapmıslar zaten en basta neden boyle bir soylemde bulundun diye ona sormak yerine zoddike wow kurdurmamak icin demekki yapilmis bu planlar ki ozaman herkez benden farklı konusuyor vehala bana neden beklemedin neden yıkılmadin olsun bekleseydin ordular wow yıkıcaktı ama ne olmus canım sende yıkılsan ne olurki diyecek kadar nerdeyse at gözlugu ile dolasiyorsunuz teminat verilmis :) ah be guzel kardesim sıfır bile olabilecegim bir durumda kim seni bekler aa teminat verdik efe sen dur piri sen dur ki ordu kalmıo :) baska topal dur aratca dur zoddiki bekleyin mi diceklerdi o basicakmi olucakti cok iyi niyetlisin sende yaa
wow bitti kardesim artık

senin bütün kişiliğin karekterin açığa çıkıyor...
ama bi yanlış ifaden var bizide kendin gibi görmen ama biz insanız biz adam gibi adamız verdiğimniz söz söz konusu olunca saldırmadık başka söylemlere meal vermedik bizim emeklerimiz heba oldu belki ama unutmaki başimiz dik herkesten taktir alıyoruz sizin vede bi kaç şakşakçiniz gibi mahçup rezzil vede sözünü yemiş ahlaksız biri olarak anılıyorsunuz
ben buırdan soruyorum trafsız biri olarak topal kuırsaydı mutlu olmıyacakmıydınız eminim olmıyacaktınız buı hısr çocuklarından daha değer verdiğin wowu kurdun mutlusun belli. söliyecek söz yok....
büyük başkan sölemiş ALLAHA HAVELE EDİYORUM DİYE AYNEN BENDE EDİYORUM HAKKIM VARSA HELAL ETMİYORUM.
zaten öyle bi derdinde yok olmasında.

büyük sezar
28-01-2010, 06:39
[QUOTE=ünal 58;273912]uzattınız ama!!!!

ZODDİK HER TÜRLÜ ALAVERE VEYAHUT DALAVEREYLE WOWU KURMUŞTUR.BUNA KARŞILIK ELİNDE REKOR ORDU OLMASINA RAĞMEN HİÇBİR ŞEY ELDE EDEMEYEN SİZSİNİZ.ŞUAN BENİM BAKIP BAŞARDIM DİYEBİLECEĞİM BİR WOW KÖYÜM VAR SİZİN İSE ELİNİZDE SADECE O BANA ŞÖYLE DEMİŞTİ BU BANA ŞÖYLE DEMİŞTİ....GEÇ ARTIK BUNLARI VE UYAN....
karşimizdakileri adam bildik. sözlerine güzendik dosta alavere yapılmaz biliriz ona endexleniriz.üzüntümüğz elimizde kalan ordumuz değil karektersiz insanlarla bu işe baş koymamızdır

EZİK GÖRÜLEN BUNLARMI WOW KURACAK DİYEN BİR BİRLİK DEVLER ÇARPIŞIRKEN ARADAN SIYRILDI VE WOW KÖYÜNÜ KURDU...İSTEDİĞİNİZ KADAR BUNU BENİMSEYİN VEYA BENİMSEMEYİM UMRUMDA DEĞİL ARTIK.BİTİŞ ÇİZGİSİNİ ZODDİK GEÇTİ VE DİĞER WOWLAR
SINIFTA KALDI.....
kaç defa kaç wow sıfırladığımızı unutunuz...bundan bizim ne kadar emeğimiz olduğunu atlaman gayet nıormal mirayın biricik arkadaşi...

HOŞUNA GİDECEKSE EVET ZODDİK HESABI BURAYA KADAR DOĞRU KİŞİLERLE OTURDU TAŞLARINI DOĞRU OYNADI VE WOWUNU KURDU...SENİN ORDUN GİBİ SERVERDAKİ BİR SÜRÜ ORDUYU VE BAŞKALARININ DESTEKLERİNİ KENDİ MENFEAATİ DOĞRULTUSUNDA KULLANDI...KULLANDIRMASAYDINIZ...
evet doğru kişilerle oturdu adam gibi adamlarla
ama keşke hesabı teslim ettiğiniz kişide azıcık insan olsa hatasını kabul etse yalan sölemese sizide bu yalanlarına hırsınıa alet etmese..

ünal 58
28-01-2010, 09:23
[QUOTE=ünal 58;273912]uzattınız ama!!!!

karşimizdakileri adam bildik. sözlerine güzendik dosta alavere yapılmaz biliriz ona endexleniriz.üzüntümüğz elimizde kalan ordumuz değil karektersiz insanlarla bu işe baş koymamızdır

EZİK GÖRÜLEN BUNLARMI WOW KURACAK DİYEN BİR BİRLİK DEVLER ÇARPIŞIRKEN ARADAN SIYRILDI VE WOW KÖYÜNÜ KURDU...İSTEDİĞİNİZ KADAR BUNU BENİMSEYİN VEYA BENİMSEMEYİM UMRUMDA DEĞİL ARTIK.BİTİŞ ÇİZGİSİNİ ZODDİK GEÇTİ VE DİĞER WOWLAR
SINIFTA KALDI.....
kaç defa kaç wow sıfırladığımızı unutunuz...bundan bizim ne kadar emeğimiz olduğunu atlaman gayet nıormal mirayın biricik arkadaşi...

evet doğru kişilerle oturdu adam gibi adamlarla
ama keşke hesabı teslim ettiğiniz kişide azıcık insan olsa hatasını kabul etse yalan sölemese sizide bu yalanlarına hırsınıa alet etmese..

ne konuşuyorsun hala sen!wow kuruldu tebrik ve teşekkür ettik.her türlü lafınızı alttan aldık.olcay çıktı teşekkür yazısı yazdı.ama siz takmışsınız bir söz vardı sözünü tutmadı diye.dostluktan bahseden kişilersiniz dostumuza endexleniriz diyorsunuz diğer taraftan bakıyorsun zoddike saldırma planları yapıyorsun.bu ne lahana bu ne turşu.elimizde kalan ordulara üzülmüyoruz diyorsun o kadar kişinin emeklerinden bahsediyorsunuz.bilmem kaç ay asker basmışlar bir yere saldıramadan oyun resetlenmiş...herkesten kral strci geçinip topal kursaydı siz sevinmeyecekmiydiniz diyorsunuz ama bakıyorum zoddik wowu kurdu diye ağzınıza geleni söylüyorsunuz.

baskın yazmış sen beni bilirsin diye.sen de beni bilirsin baskın.wow kurulduktan sonra buradaki sert üsluplar karşısında genelden değil ilk olarak msnden durumu anlamaya ve bu işleri çözmeye çalıştım.aile içinde olan aile içinde kalsındı amacım.ama görüyorum ki gösterişi seven kişiler var aranızda.duygularını uç noktalarda yaşayanlar lafa geldimi adamlığına laf söyletmeyen en mükemmel hatasız kişiler.bir söz verdim mi ölsem de geri dönmemleri oynuyor, milleti yalancılık ve şakşakçılıkla suçluyor diğer taraftan bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor?.hadi oradan!çoğunuzun delikanlılığı sadece burada sanal ortamda geçer.

str'siz bir hiç olduğumuzu söylüyorsunuz ve bunun karşısında sessiz kalmamızı bekliyorsunuz.hakaret etmeyi marifet sanan oyun bağımlıları...gerçek hayata geri dönün..takım olmaktan bahsedip golu niye sen attın maçı niye senin sayende kazandık diye birşey diyemezsin.hani sen bana söz vermiştin bende topa vuracaktım diye ağlaman yersiz.eğer cidden bir takım ruhunuz olsaydı şuan bunları değil daha güzel şeyler yazıyor olurduk.kazanmışlık topa vuramamanın önünde gelmeliydi.onun hatrına ses bile çıkartılmaya bilinirdi.yada tatlı sitemle yapılan eylem kınanabilirdi.

bu oyunda kazanılan dostluklardan bahsediyorsunuz...çünkü sizin için dostluk denen kavram bu kadar basit ve ucuz.internette bulduğun kişilerle çok iyi arkadaş olabilirsin tanıdık ve tanıştıkça çok iyi bir dostada dönüşebilirsin ama sadece yazdıklarından tanıdığın bir kişiye nasıl dostum diyebilirsin.

ben dostum için canımı vermem arkadaş.çünkü zaten dostum benden canımı istemez.yerin dibine sokarım dostumu sesini çıkartmaz.ben dostuma tokatı basarım arkadaş ona yaranmaya çalışmam.oda hiç bir zaman bir tokata dostluğunu satmaz.

sizler çok iyi dostmuşsunuz ha.... hadi oradan...

erkut
28-01-2010, 09:47
birtanesin deli:d

reelde tanıdıgım şarapcıı, odessaa, baskın(selim),carthaless ve delihaşim sizleri hiç unutmayacagım.

Odessaa yanıma geldiginde dedimki kız bu ne süs.. Tabi ince ayrıntısına girmeyecem onunla yaptıklarımızın ama şunu diyeyim iyiki tanıdım dediklerimdensin..seninle vakit geçirmek güzeldi.. Her ne kadar sen benden çok aynanın karşısındada olsan.. şakaydı tabi bu..

Nasıl olduysa carthaless ve selim yanıma gelmeye karar verdiler tabi delihaşimde bunları duyunca kıskanıp geldi.. Ogün benim ev tam curcuna olmuştu..bunlara ne yemek nede ekmek yetiştirebildik.. Antakyaya gittik ordada nigthwoolu bulduk dedimki ona azda sen besle bunları:d neyse götürdük bunları bir lokantaya etraf bi sürü güzel kız kaynıyor ama bizim oglanlarda iş yoktu sadece yemek yediler:d eve gelirken arabada uyuyuşlarını videoya almadıgımada pişman oldum:d murat bi yattı öglen oldu kalkınca ilk lafı acıktım oldu.. Bide yarasa adama yedikleri sırık cılız bir şey:d selim desen maşallah adam çift porsiyon valla murat haklı.. Kemalse normal bir tip bu üçüne günde kaç ekmek aldık hatırlayamıyorum...

Murat dediki eşime abi ben böyle tavla oynarım şöyle oynarım adam başladıgı gibi murata koltugunun altına verdi tavlayı olan benim fincanıma olacaktı.. Deliye sorun selma kim nedir necidir ben yazarsam küser biliyom:d o anlatsın size..

Bu oyundaki en güzel yanı olan dostlukları biz yaşadık..her ne kadar aramız bozulmayada çalışılsa bize bizden başka kimsenin dost olamayacagını anladık..

Destan birligi ben sizleri kendimden asla ayrı görmedim.. Sizlerde şahsım adına umarım beni öyle görmüşsünüzdür...

Saygılar..
benide unutma ne olur:) canım kardeşim.

galaktica11
28-01-2010, 10:00
[QUOTE=narpy;273783][sıze=4]ya neler oluyor ne bu şiddet böyle ellerde asker kalmış çok büyük iş bırakmasaydınız gelin yıkın bari falanmı bekliyordunuz mirayın sözüne imzamı koyarım ve koydukta helal miray sen doğrusunu yaptın sadece onların emeği değil benim garganın ve diğerlerinin hastanede yatağımdan kalkıp kantinden tahıl e asker ayarlamaya çalışan benim emeğimi kimse esaba katmıyor
bu travian sadece sizler söyleyecek bizler figüramı olacaktık sizlere iyi eylenceler o zaman ama burada öyle bişey yok
miray ve ekibine
ünal ve ekibine
bu mutluluğu bize yaşşattığı için tşk sunarım var olun arkadaşlarım

KESİNLİKLE KATILIYORUM ARKADAŞIM
MİRAY EN DOĞRUSUNU YAPTI

junior
28-01-2010, 10:03
ne konuşuyorsun hala sen!wow kuruldu tebrik ve teşekkür ettik.her türlü lafınızı alttan aldık.olcay çıktı teşekkür yazısı yazdı.ama siz takmışsınız bir söz vardı sözünü tutmadı diye.dostluktan bahseden kişilersiniz dostumuza endexleniriz diyorsunuz diğer taraftan bakıyorsun zoddike saldırma planları yapıyorsun.bu ne lahana bu ne turşu.elimizde kalan ordulara üzülmüyoruz diyorsun o kadar kişinin emeklerinden bahsediyorsunuz.bilmem kaç ay asker basmışlar bir yere saldıramadan oyun resetlenmiş...herkesten kral strci geçinip topal kursaydı siz sevinmeyecekmiydiniz diyorsunuz ama bakıyorum zoddik wowu kurdu diye ağzınıza geleni söylüyorsunuz.

baskın yazmış sen beni bilirsin diye.sen de beni bilirsin baskın.wow kurulduktan sonra buradaki sert üsluplar karşısında genelden değil ilk olarak msnden durumu anlamaya ve bu işleri çözmeye çalıştım.aile içinde olan aile içinde kalsındı amacım.ama görüyorum ki gösterişi seven kişiler var aranızda.duygularını uç noktalarda yaşayanlar lafa geldimi adamlığına laf söyletmeyen en mükemmel hatasız kişiler.bir söz verdim mi ölsem de geri dönmemleri oynuyor, milleti yalancılık ve şakşakçılıkla suçluyor diğer taraftan bir dediğiniz bir dediğinizi tutmuyor?.hadi oradan!çoğunuzun delikanlılığı sadece burada sanal ortamda geçer.

str'siz bir hiç olduğumuzu söylüyorsunuz ve bunun karşısında sessiz kalmamızı bekliyorsunuz.hakaret etmeyi marifet sanan oyun bağımlıları...gerçek hayata geri dönün..takım olmaktan bahsedip golu niye sen attın maçı niye senin sayende kazandık diye birşey diyemezsin.hani sen bana söz vermiştin bende topa vuracaktım diye ağlaman yersiz.eğer cidden bir takım ruhunuz olsaydı şuan bunları değil daha güzel şeyler yazıyor olurduk.kazanmışlık topa vuramamanın önünde gelmeliydi.onun hatrına ses bile çıkartılmaya bilinirdi.yada tatlı sitemle yapılan eylem kınanabilirdi.

bu oyunda kazanılan dostluklardan bahsediyorsunuz...çünkü sizin için dostluk denen kavram bu kadar basit ve ucuz.internette bulduğun kişilerle çok iyi arkadaş olabilirsin tanıdık ve tanıştıkça çok iyi bir dostada dönüşebilirsin ama sadece yazdıklarından tanıdığın bir kişiye nasıl dostum diyebilirsin.

ben dostum için canımı vermem arkadaş.çünkü zaten dostum benden canımı istemez.yerin dibine sokarım dostumu sesini çıkartmaz.ben dostuma tokatı basarım arkadaş ona yaranmaya çalışmam.oda hiç bir zaman bir tokata dostluğunu satmaz.

sizler çok iyi dostmuşsunuz ha.... hadi oradan...

SANA BİR SORU SORUCAM ÜNAL. (Sorum diğer MİRAY'cılar içinde geçerlidir)
BU SORUMA DÜRÜSTÇE CEVAP VER. EĞER CEVABINI DÜRÜSTÇE VERİRSEN BİZİ ÇOK DAHA İYİ ANLAYACAKSIN.

Biz STR wowlarına saldırmayacağız dedik ve bu sözümüzü oyunun sonuna kadarda tuttuk. YA TUTMASAYDIK o sözümüzü... zoddik'i seviye 99da iken yıksaydık, topal veya aratça birinci olsaydı?
Burda veryansın etmezmiydin bize ve STR ana birliğine. Sizin verdiğiniz söz bumuydu demezmiydin?
Diğer taraftan baktığında kazanan yine STR olmasına rağmen bizi burda yerin dibine sokmaz mıydın? Lütfen bu soruma dürüstçe cevap ver olurmu?

SOn olarak şu ayrımıda çok iyi yapmanı istiyorum ünal. Biz burda hiç STR'li için olumsuz bir söz sarf etmiyoruz. Kurulan wow içinde bişey demiyoruz. Söylediğimiz başından beri NETtir. Konunun muhattabı olarak MİRAY'a veryansın ediyoruz. Gerek Olcay gerekse STR yönetimindeki arkadaşlar yapılan yanlış için özür dilerken MİRAY ne yaptı Ünal? Sende kendinle çelişkiye düşmüşsün ki "ben dostuma tokatı basarım arkadaş, ona yaranmaya çalışmam" diyorsun ama burda hala MİRAY'ı savunuyorsun. Eğer Mirayı dost ve arkadaş olarak görüyorsan basıcaksın tokatı. Zaten o tokadı bastığın anda Miray'ın iç yüzünüde anlamış olursun dostum.

galaktica11
28-01-2010, 10:03
[sıze=4]ya neler oluyor ne bu şiddet böyle ellerde asker kalmış çok büyük iş bırakmasaydınız gelin yıkın bari falanmı bekliyordunuz mirayın sözüne imzamı koyarım ve koydukta helal miray sen doğrusunu yaptın sadece onların emeği değil benim garganın ve diğerlerinin hastanede yatağımdan kalkıp kantinden tahıl e asker ayarlamaya çalışan benim emeğimi kimse esaba katmıyor
bu travian sadece sizler söyleyecek bizler figüramı olacaktık sizlere iyi eylenceler o zaman ama burada öyle bişey yok
miray ve ekibine
ünal ve ekibine
bu mutluluğu bize yaşşattığı için tşk sunarım var olun arkadaşlarım
[/sıze]

kesinlikle katılıyorum arkadaşım..miray doğru olanı yaptı..

Provakatör
28-01-2010, 10:07
Beni de unutmayın

aşiret
28-01-2010, 10:08
edittt!!!!!! tekrar yazacagım...

Goktughan
28-01-2010, 10:28
Sonunda Bitti Demek...

WoW'un Kurulmasında Emeği Gecen Tüm STR Ailesini Tebrik Ederim...

Ve Bu WoW Sürecinin Zevkli Gecmesini Sağlayan SON Birliklerini Ve DESTAN Birliklerini De Tebrik Ederim...

ünal 58
28-01-2010, 10:49
SANA BİR SORU SORUCAM ÜNAL. (Sorum diğer MİRAY'cılar içinde geçerlidir)
BU SORUMA DÜRÜSTÇE CEVAP VER. EĞER CEVABINI DÜRÜSTÇE VERİRSEN BİZİ ÇOK DAHA İYİ ANLAYACAKSIN.

Biz STR wowlarına saldırmayacağız dedik ve bu sözümüzü oyunun sonuna kadarda tuttuk. YA TUTMASAYDIK o sözümüzü... zoddik'i seviye 99da iken yıksaydık, topal veya aratça birinci olsaydı?
Burda veryansın etmezmiydin bize ve STR ana birliğine. Sizin verdiğiniz söz bumuydu demezmiydin?
Diğer taraftan baktığında kazanan yine STR olmasına rağmen bizi burda yerin dibine sokmaz mıydın? Lütfen bu soruma dürüstçe cevap ver olurmu?

SOn olarak şu ayrımıda çok iyi yapmanı istiyorum ünal. Biz burda hiç STR'li için olumsuz bir söz sarf etmiyoruz. Kurulan wow içinde bişey demiyoruz. Söylediğimiz başından beri NETtir. Konunun muhattabı olarak MİRAY'a veryansın ediyoruz. Gerek Olcay gerekse STR yönetimindeki arkadaşlar yapılan yanlış için özür dilerken MİRAY ne yaptı Ünal? Sende kendinle çelişkiye düşmüşsün ki "ben dostuma tokatı basarım arkadaş, ona yaranmaya çalışmam" diyorsun ama burda hala MİRAY'ı savunuyorsun. Eğer Mirayı dost ve arkadaş olarak görüyorsan basıcaksın tokatı. Zaten o tokadı bastığın anda Miray'ın iç yüzünüde anlamış olursun dostum.

soruna bütün içtenliğimle cevap verecem koray.
wow kurulana kadar her ağızdan söylenen tek bir cümle vardı str tek bir bütündür.destan ve sparta kardeşlerimizdir.bütün wowlarımız aynıdır ve herhangi birisinin wowu kurması farketmezdi.hal böyle iken sen kalkıp zoddike saldırı atsaydın burada çok sert tepki verirdim.tepkimin tek sebebide kendi askerimle kendi askerimi öldürtmek olurdu.diğer taraftan bakıyorsun zoddik wowu kurdu diye kendi kalesine golu atmıyor.wowu str adına str için kuruyor.forvet oyuncuları biraz bencil olurlar.topu aldıklarında ve kaleyi gördüklerinde kaleyi düşünerek şut çekerler.aynı şekilde wowu topal veyahut aratça kurmuş olsaydı bizden gelecek tek söz tebrik olurdu.

bir konuda haklısın.bu sadece bir oyun ve eğlenmene bakarsın.istediğin gibi dalganı geçersin.oyun anlayışından oyuna şov amaçlı baktığını görüyorum.inan wow köyünden çıkartmış olduğun ordu takdire şayan bir ordu.ne yalan söyliyeğim ordunu görünce gülmeden edemedim.

eğer bu oyunda rolleri defans orta saha ve forvet oyuncuları olarak düşünecek olursak birlikteki üyelerimiz defansif anlamda çok iyi mücadele gösterdiler.ordusu olan ve karşı rakibin üstüne giden siz orta saha oyun cularıda top cambazlığını çok iyi sergilediniz.3 tane wow köyümüze golu atmamız için sürekli çaba gösterdiniz.bizde topu önümüzde bulduk kaleyi boş yakaladık ve golümüzü attık.

peki bundan sonrası nasıl gelişmeliydi?maç bilmem kaç kişinin bakışları altında izlenmekte.ilk tepki takım halinde sevinmek olmazmıydı?rakip tebrik edilir ve yavaştan soyunma odasına gidilir.orada mirayı veya beni al bir kenara sen ne yaptığını zannediyorsun diye boşalt içini.içindeki öfkeyi dilediğin şekilde gider.ama burada aynı takım oyuncuları maç bitip düdük çaldığı gibi kucaklaşmak yerine birbirinin boğazına sarılmış taraftarlar birbirine girmiş ortalık toz duman...elimizle rakibe sürekli malzeme çıkartıyoruz.söylüyorlar zaten biz bu wowu kursaydık bu kadar eğlenemezdik diye.seviyeyi iptal etmeyerek bencillik ettik.golu atmak istedik.ama onun haricinde buradan kimseye bir terbiyesizliğimiz olmadı.

ilk baştaki tepkileri görünce bu tepkilerin yeri burası değil diye konuyu başka yere taşımaya gayret ettim.özelden her türlü hakaretinizi sindirebilirdim.burada her oyuncunun kendi birliği var.genelde burada yazanlar oyunda bir adım önde olan kişiler.miray bizim kardeş birliğin başkanıdır.buradaki bir kaç kişi haricinde kendime yakın bulduğum kişiler arasında da değildir kendisi.ama iki birlik olarak gerektiğinde bir şey lazım olduğunda saldırı fake ve destek olarak hiçbir zaman birliğimizi yarı yolda bırakmamıştır.bizde str üyesi olduktan sonra son hamleye kadar stryi yarı yolda bırakmadık.

konunun muhattabı olarak miraya veryansın ederken diğer taraftan zoddiki kendi wowu benimseyen kişilere haksızlık etmiyor musunuz?burada yapılan tartışmalarda ister istemez kişiler taraf olma durumuna sokuluyor ve konu çıkılmaz bir hale dönüşüyor.

koray biz zoddik olarak topalın önüne nasıl geçerizin hesabını yapmadık.aratçayı nasıl oyun dışı bırakabilirizin hesabını yapmadık.sadece kendi köyümüzle ilgilendik.kendi arkadaşımıza çelme takmamnın planlarını yapmadık ve bunu düşünmedik bile.

şimdi lütfen bana dürüstçe cevap ver.siz str kardeşi bir birlik olarak zoddiki vurma planlarının düşünülmüş olması bile bir ayıp değil midir?sonuçta vurulmadı ama yazılanlara göre olmazsa biz saldırıp indiririz cümleleri geçiyor.veya ben gidip şu zoddiki yıkayım diye biri toplantınızda atlamış.kendisi ifade ediyor bunuda.kardeş gördüğünüz ve wowu kurmasından mutluluk duyacağınız bir kişiye bunu yapmayı düşünmek ne kadar etik?

ünal 58
28-01-2010, 11:05
[QUOTE=ünal 58;275613]

seni hiç olmazsa gerçek duygularını hislerini ve amaçlarını anlatmaktan korkmadıgın ve başından beri amacının ne olursa olsun neye patlarsa patlasın kişileri kullandıgının gerçeklerini saklamadan wow sonuna kadar susup şimdi korkusuzca konuştugun için TEBRİK ETMEK LAZIM!!!.. İYİ BİR ROLDÜ.. ne geçti elinize!!! wow kursanız ne kurmasanız ne artık susun hiç olmazsa faydasını gördügünüz insanlara laf söyleyip dahada çok GERÇEK YÜZÜNÜZÜ ORTAYA ÇIKARTMAYIN!!!!

sen ve senin gibi bu şekilde yazanlar olduğu sürece ne susarım nede içimdeki iyimser düşünceleri tarafınıza karşı nefrete dönüştürmemeye engel olabilirim.forumu baştan sona takip edecek olursan ve verdiğim tepkilerin nerede ve hangi cümlelere verildiğini okumuş olsan ,bu şekilde yazmaz düşüncelerimin sizide tepeye çıkmak için kullanılan bir basamak olarak değil yanınızda savaştığım bir asker olarak gördüğümü anlardınız.savaşlarda komutan gidip askerine sen bensiz bir hiçsin.ben olmasam sen ölürdün demesi ne kadar doğrudur?canını ortaya koyan bir askerine "HİÇSİN"denmesi ne kadar doğru buluyorsunda benim buna olan tepkimi kınıyorsun?zoddik bir kişiye ait bir yer değildir.burada bu kelimeyi bir kişiye sarfetmiyorsunuz.o yüzden eleştirirkende kimleri hedef aldığınıza ve söylenen cümlelerden kimlerinde nasip aldığına dikkat ederek konuşun.

burada mirayın hatasını yüzüne vuran hatasız mükemmel kişilikler.bu sözüm hepinize.

aşiret
28-01-2010, 11:09
uzattınız ama!!!!

EZİK GÖRÜLEN BUNLARMI WOW KURACAK DİYEN BİR BİRLİK DEVLER ÇARPIŞIRKEN ARADAN SIYRILDI VE WOW KÖYÜNÜ KURDU...İSTEDİĞİNİZ KADAR BUNU BENİMSEYİN VEYA BENİMSEMEYİM UMRUMDA DEĞİL ARTIK.BİTİŞ ÇİZGİSİNİ ZODDİK GEÇTİ VE DİĞER WOWLAR SINIFTA KALDI.....

YETER ARTIK!!!!

seni tebrik ediyorum hislerinde duygularında dürüst oldugun için!!!! keşke bu dürüstlügünüzü zamanında gösterebilseydiniz!!! sizler için bir şeyler yapıp size wow kurduran insanlara karşı artık susun.. GERÇEK YÜZÜNÜZÜ ORTAYA ÇIKARDINIZ İYİ ROLDÜ!!! BU SAATTEN SONRA WOW KURSANIZ NE KURMASANIZ NE!!!!

büyük sezar
28-01-2010, 11:18
wow kurulana kadar her ağızdan söylenen tek bir cümle vardı str tek bir bütündür.destan ve sparta kardeşlerimizdir.bütün wowlarımız aynıdır ve herhangi birisinin wowu kurması farketmezdi.hal böyle iken sen kalkıp zoddike saldırı atsaydın burada çok sert tepki verirdim.tepkimin tek sebebide kendi askerimle kendi askerimi öldürtmek olurdu.diğer taraftan bakıyorsun zoddik wowu kurdu diye kendi kalesine golu atmıyor.wowu str adına str için kuruyor.forvet oyuncuları biraz bencil olurlar.topu aldıklarında ve kaleyi gördüklerinde kaleyi düşünerek şut çekerler.aynı şekilde wowu topal veyahut aratça kurmuş olsaydı bizden gelecek tek söz tebrik olurdu.

bir konuda haklısın.bu sadece bir oyun ve eğlenmene bakarsın.istediğin gibi dalganı geçersin.oyun anlayışından oyuna şov amaçlı baktığını görüyorum.inan wow köyünden çıkartmış olduğun ordu takdire şayan bir ordu.ne yalan söyliyeğim ordunu görünce gülmeden edemedim.

eğer bu oyunda rolleri defans orta saha ve forvet oyuncuları olarak düşünecek olursak birlikteki üyelerimiz defansif anlamda çok iyi mücadele gösterdiler.ordusu olan ve karşı rakibin üstüne giden siz orta saha oyun cularıda top cambazlığını çok iyi sergilediniz.3 tane wow köyümüze golu atmamız için sürekli çaba gösterdiniz.bizde topu önümüzde bulduk kaleyi boş yakaladık ve golümüzü attık.

peki bundan sonrası nasıl gelişmeliydi?maç bilmem kaç kişinin bakışları altında izlenmekte.ilk tepki takım halinde sevinmek olmazmıydı?rakip tebrik edilir ve yavaştan soyunma odasına gidilir.orada mirayı veya beni al bir kenara sen ne yaptığını zannediyorsun diye boşalt içini.içindeki öfkeyi dilediğin şekilde gider.ama burada aynı takım oyuncuları maç bitti düdüğü çaldığı kucaklaşmak yerine birbirinin boğazına sarılmış taraftarlar birbirine girmiş ortalık toz duman...elimizle rakibe sürekli malzeme çıkartıyoruz.söylüyorlar zaten biz bu wowu kursaydık bu kadar eğlenemezdik diye.seviyeyi iptal etmeyerek bencillik ettik.golu atmak istedik.ama onun haricinde buradan kimseye bir terbiyesizliğimiz olmadı.

ilk baştaki tepkileri görünce bu tepkilerin yeri burası değil diye konuyu başka yere taşımaya gayret ettim.özelden her türlü hakaretinizi sindirebilirdim.burada her oyuncunun kendi birliği var.genelde burada yazanlar oyunda bir adım önde olan kişiler.miray bizim kardeş birliğin başkanıdır.buradaki bir kaç kişi haricinde kendime yakın bulduğum kişiler arasında değildir kendisi.ama iki birlik olarak gerektiğinde bir şey lazım olduğunda saldırı fake ve destek olarak hiçbir zaman birliğimizi yarı yolda bırakmamıştır.

konunun muhattabı olarak miraya veryansın ederken diğer zoddiki kendi wowu benimseyen kişilere haksızlık etmiyormusunuz.burada yapılan tartışmalarda ister istemez kişileri taraf olma durumuna sokuyorsunuz.bu konu gereksiz çıkılmaz bir hale dönüştü.

koray biz zoddik olarak topalın önüne nasıl geçerizin hesabını yapmadık.aratçayı nasıl oyun dışı bırakabilirizin hesabını yapmadık.sadece kendi köyümüzle ilgilendik.kendi arkadaşımıza çelme takmamnın planlarını yapmadık ve bunu düşünmedik bile.

şimdi lütfen bana dürüstçe cevap ver.siz str kardeşi bir birlik olarak zoddiki vurma planlarının düşünülmüş olması bile bir ayıp değil midir?sonuçta vurulmadı ama yazılanlara göre olmazsa biz saldırıp indiririz cümleleri geçiyor.veya ben gidip şu zoddiki yıkayım diye biri toplantınızda atlamış.kendisi ifade ediyor bunuda.kardeş gördüğünüz ve wowu kurmasından mutluluk duyacağınız bir kişiye bunu yapmayı düşünmek ne kadar etik?

sen destanın ne kadar asker desteği verdiğini biliyormusun zodike bilmezsin şakşakçısınız dediğimde zorrunuza gitmesin ben tarafsız biri olarak zodike verilen savunma desteği hangisine verildi ayrım görmüyorum sadece verilen sözz söz vermek başka şey vermeye benzemez kardeşim hele masum yavrucakların üzerine yemişn ediliyorsa burda duracaksın kimin gol atması gereken kim atmiş demiyoruz oyunu zaten miray değil str kazandı ama kazanırken bu kadar insanın jkalbini kırmadan üzmeden kuraydı...
dfikkat etinmi yaklaşık 6 aydır emek veren gecesini gündüzüne katan insanlar sevinmedi...
bunu görmeyen insanlara yazıklar olsun

bide etiktensöz açilmişken biz vurmadik etik değil dedik sizinkine ne denmeli ....

Brotherhood
28-01-2010, 11:36
Saygı değerli str li su kertenkeleleri,

Oyun başından beri yok biz wow u kuracaz, yok travian ın en büyük orduları bizde, yok şöyleydi, yok böyleydi derken wow kurulduğunda str nin içinde ne halt olduğu ortaya çıktı...

Saygı değer everest üyeleri(miray) en başından beri ben size str wow kurdurmaz diyordum ki siz üstün zekalı str yöneticileiyle yaptığınız biz seviye basmayacağız anlaşmasından haberim yoktu. Ki yine söylüyorum siz o anlaşayı yapmasaydınız str nin elinde patlayan orduları sizde patlayacaktı.

Everest birliğini canı gönülden kutluyorum.
İçtenlik ile söylerim ki en başından beri sizin ile birleşmek için Cakab3y ile bir çok kez görüştüm ama onuda Str nin baskısından dolayı casus ilan ettiniz.

Neyse 5 yıllık Travian hayatımda bu kadar entrikanın dondüğü başka bir server görmedim.
yinede wow kurmanıza çok sevindim.
Ben herkezin gözünde Casus , hain , diktatör, kendini düşünen, biri sandığınız nami diyar

HACEVERA_61

Bir sonraki serverda görüşmek üzereee

_underground_
28-01-2010, 13:07
Merhabalar

wow köyünün şifresini rica etsem ö.m olarak atarmısınız:)

Saygılar

ßaSkıN
28-01-2010, 13:16
Burda ne cok laflar dokulmus ya... STR - EVEREST PARS Dır hala... 2-3 kişinin str ismini basından atması bişiği değiştirmez zoddik'de str wowudur.. Sadece Yapılan son anda ki birşeydir bu...

Str'nin içindedir. Canı gönülden bağlandığımız dostlara ayıp yapıldı sadece bu yuzdendır tepkimiz.. Bizi tanıyan iyi bilir biz kimseye satmayayız..

Biz Verdiğimiz söz için zamanında 2-3 birliğimizden vazgeçtik. Biz Verdiğimiz söz için gene gerekirse wow'dan vazgeceriz... BİZİM SÖZÜMÜZ SÖZDÜR çünkü... Yeterince açık mı değil mi...

STR AİLESİ Ve DESTAN AİLESİ. Proflardan oluşmuştur. Zamanında Ameteur desek de asıl amateurlar bellidir. ASIL PROF.LAr bellidir. . .

Biz Wow Köyünde Saldırı askeri aramayız. Biz Kolay Kolay dostumuzun bizi yanlışı olmadığı sürece satmayız yanındayızdır süreklii...

Bizim Köyümüz yıkılırken biz arkadasımızın köyünü savunuruz. Biz Askerimiz ölürken arkadasımızın askerini besleriz. İşte Biz böyleyiz Ya Siz ???

Oyun bitti artık... Bunu Kabulledinin .. İStediğimiz Bir Son oLmadı. AMA İSTEDİĞİMİZ DURUMA GELDİ SON! (Birliği)

narpy
28-01-2010, 13:18
ünal kardeşim hepsi haklı adamların bizim gibi acemiler bir araya elip WOW kuramazlar haddimizemi düşmüş bu kadar ustalar var mesela elinde 140k asker patlayan arkadaş
utan ve zoddiki (olcay) tebrik et bi kere o kadar emek vermiş adam ondan sonra ne halin varsa kiminle hesap et
yazık benim son sözümartık sıkıldım STR kurucusu ŞARAPÇI
BİR TEBRİK ET KRDEŞİM HEP BERABERİZ DEDİK WOW KURDUK SUÇLU OLDUK

HEPİNİZE İYİ ENTİRİKALAR ÖZELLİKLEDE DESTAN GRUBUNA

maybelline
28-01-2010, 13:20
okan hala oynayacak mısın bu oyunu bir sey daha acıkla okan len :D

valla ben bu oyun pek de hayırlı bitmez diyordum ahanda bir baktım hayırlı bitmedi..

haşim murat;

benim hakımda bir şey yazmayı unutmussun :D

büyük sezar
28-01-2010, 13:36
ünal kardeşim hepsi haklı adamların bizim gibi acemiler bir araya elip WOW kuramazlar haddimizemi düşmüş bu kadar ustalar var mesela elinde 140k asker patlayan arkadaş
utan ve zoddiki (olcay) tebrik et bi kere o kadar emek vermiş adam ondan sonra ne halin varsa kiminle hesap et

bak kardeşim kimsin nesin bilmem tanımam siz miray yanliş yapti diyene kadar kabul edene kadar kimnsede kutlamaz tebrik etmez. daha önce wow kurduk ama kimsenin kalbini kırmadık kimse oyunculuğunuza söz etmedi tek sorun karektersizlik benim gözümde dostunu saten yeminini boşuna veren insanda zerre kadar karekter yok onu destekliyendende. oprdusu elimnde kalan arkadaş sadece ordu basmamşiştır zodiğe asker desteğindede bulundu 100 binlerce savunma askeri yolladık biz kurmasını iztemeseydik neden destek atalım topala kuırdurtmak isteseydik topalada asker destekl atardık ama birliğimden 1 tane ally geçilmedi topala destek diye ama zodik için allyler çekildi destekler gönderildi .

yok hastane kantininde tahıl atmışım atcasın tabi wow bişr kişi kurmaz birlikte kurmaz birlikler kurar siz burdan str ile destanın emeklerine yaptığınız saygısızlıktan konuş istersen desteklediniz kurduk sahiplenin diyeceğin yerden hakaret ediyorsun asıl sen utan utanacak yüzünde yoktur eminim başimiz dik anlımız ak bir tane dahi insanı kırmadık üzmedik oyun içinde değmez zaten sevyemizi düşürmiyeceğiz
burdan yaptığınız haksızlığıda görmezden gelemeyiz

brezee
28-01-2010, 13:43
tebrikler STR-DESTAN ailesine...

ßaSkıN
28-01-2010, 13:44

Dostum Sen ne dıyorsun... ya git zoddik abine mustafa kim diye sor... Sana nasıl biri oldugumu tasviye eder ben tebriğimi cokdan sundum. git önce ki sayfalara bak... Sarapcıyada laf soyletmem... ... Artık relax olun bıttı bu OYUN STR DESTAN SPARTA KURDU BİTTİ GİTTİ. Biz Ufuk abinin birliğini hiç bir zman ayırmadık ayırmayızda oke... ama siz ayrılmak isteyen var ise ... Mecaz olarak alsın Zoddik'i sadece biz kurudk desin...

axer
28-01-2010, 13:46
sizin kendi içinizdeki meseleler ayyuka çıkmış ve binbir türlü entrikalar çevirmişken. buda yetmesz gibi hiç bir str li bu galibiyeti bu şekilde hazmedemezken, bir birlerinize yaptığınız bu kadar hakaret iftira riyalar varken bence hiç bir şekilde SON birliğini ağzınıza almayın bay BASKIN. çünkü herkes gördü burdaki entrikaları kendi wowunuzu kuran oyuncunuzu bile tebrik edemediniz.hatta saldırıp yıkmak istediğiniz bile yazıldı burda. kimse memnun değil bu olanlardan. ben şahsım adıma söylüyorum bu en son gördüğüm saçmalıkları ve hazımsızlığı inanın bana hiç bir serverda görmedim. böyle basit konuları aranızda çözemeyip kendi galibiyetinizi kutlamak yerine bir birinizi yediniz. hani görmemişim bu oğlu olmuş tutmuş koparmış misali. size sesleniyorum. hazmedemeyenlere evet ZODDİK bu wowu en çok hak eden ve hakkıyla kazanan biridir. kestiği askerlerde bunu gösteriyor. TEBRİKLER ZODDİK VE EKİP ARKADAŞLARI. bu tebriği yazamayan STR liler utansın.
ne entrikalar dönmüş. birlik arkadaşlarını mh ye şikayet edip kitlemeler. kendi wowlarına saldırı çıkarmakla tehdit etmeler..
sizin en iyi yaptığınız şey insanlara hakaret edip oyundan soğutmaktı. oyun bitti ve yine aynı saçmalıklara devam ediyorsunuz. beyler uyanın bu bir oyun ve oyun bitti.
utanmazlar kendi içinlerindeki meselelere SON ailesini çekmeye çalışıyorlar. kendiniz yaptınız kendiniz buldunuz. zoddiğin kurmasına yada ordularınızın ellerinizde patlamasının suçlusu biz değiliz. o nedenle bu meselelere kesinlikle SON ailesini karıştırmayın. kendi yanlışlarınızı ve karakterinizi herkes görüyor. wowu kurdunuz ama arkadaşınıza demediğiniz kalmadı. utanın bu halinizden. bunun suçlusu bizler değiliz.
bu wow size bir kaç numara büyük geldi. sevinmesini bilmiyorsanız bunun suçlusu SON ailesi değildir. ama bu yaptığınız entrikaların sizi birbirineze düşüreceği belliydi. belki SON kazanmadı ama inanın şu an STR den fazla SON ailesi seviniyor. haberiniz olsun.
ufak bir dipnot.. PARTNERİNİZİ İYİ SEÇİN...

bu oyun burda bitti emeği geçen herkese teşekkürler.
bir dahaki servere kadar ALLAHA EMANET OLUN

ßaSkıN
28-01-2010, 13:50
Dostum Yazını Okumadım... Su anda Telefondan giriyorum sadece yarısını okuyabilmiş durumdayım... Ama Dostum. BİZİM İçin SÖZ'ün ne kadar önemli olduğunu anlamışınızdır.. Umarım O söz'ü Ben vermedim yapmadım. Diyebilir. Boşa çıkardim içimizde bir entrika dönmedi. Hala boş'a kürek çekmeyin... Her zaman söylediğim bir olay siz sadece buz dagının görünen kısmını görüp yorum yapıyorsunuz...
Senide tebrik ederim ben kimse ile zıtlasmak istemiyorum artık bitti gitti.

Napryy : Elimde 14ok lık ordu kalmıs kalmamış benim umurumda mı ben istediğimi elde ettim str - destan ailesinin adını yukarıya tasımayı basardık. Sadece son 1 gun de olusan bır olay yuzunden dönen entrikadan... anlarsın ki.

Ben Ne Sana Ben Ne Sycana ne Odessa ya ne asiret e ne junior a ne twice ye nede Kendime kızgınım. Artık Bitti. Sadece su saçma yorumlara son verilsin artık... Yeter.

Baskınn
28-01-2010, 14:11
sizin kendi içinizdeki meseleler ayyuka çıkmış ve binbir türlü entrikalar çevirmişken. buda yetmesz gibi hiç bir str li bu galibiyeti bu şekilde hazmedemezken, bir birlerinize yaptığınız bu kadar hakaret iftira riyalar varken bence hiç bir şekilde SON birliğini ağzınıza almayın bay BASKIN. çünkü herkes gördü burdaki entrikaları kendi wowunuzu kuran oyuncunuzu bile tebrik edemediniz.hatta saldırıp yıkmak istediğiniz bile yazıldı burda. kimse memnun değil bu olanlardan. ben şahsım adıma söylüyorum bu en son gördüğüm saçmalıkları ve hazımsızlığı inanın bana hiç bir serverda görmedim. böyle basit konuları aranızda çözemeyip kendi galibiyetinizi kutlamak yerine bir birinizi yediniz. hani görmemişim bu oğlu olmuş tutmuş koparmış misali. size sesleniyorum. hazmedemeyenlere evet ZODDİK bu wowu en çok hak eden ve hakkıyla kazanan biridir. kestiği askerlerde bunu gösteriyor. TEBRİKLER ZODDİK VE EKİP ARKADAŞLARI. bu tebriği yazamayan STR liler utansın.
ne entrikalar dönmüş. birlik arkadaşlarını mh ye şikayet edip kitlemeler. kendi wowlarına saldırı çıkarmakla tehdit etmeler..
sizin en iyi yaptığınız şey insanlara hakaret edip oyundan soğutmaktı. oyun bitti ve yine aynı saçmalıklara devam ediyorsunuz. beyler uyanın bu bir oyun ve oyun bitti.
utanmazlar kendi içinlerindeki meselelere SON ailesini çekmeye çalışıyorlar. kendiniz yaptınız kendiniz buldunuz. zoddiğin kurmasına yada ordularınızın ellerinizde patlamasının suçlusu biz değiliz. o nedenle bu meselelere kesinlikle SON ailesini karıştırmayın. kendi yanlışlarınızı ve karakterinizi herkes görüyor. wowu kurdunuz ama arkadaşınıza demediğiniz kalmadı. utanın bu halinizden. bunun suçlusu bizler değiliz.
bu wow size bir kaç numara büyük geldi. sevinmesini bilmiyorsanız bunun suçlusu SON ailesi değildir. ama bu yaptığınız entrikaların sizi birbirineze düşüreceği belliydi. belki SON kazanmadı ama inanın şu an STR den fazla SON ailesi seviniyor. haberiniz olsun.

Bak sonunda yinede STR kazandı axer efendi.. Bizim tek bir kişi ile sorunumuz var.. sana ne oldu bay prof önceleri forumlarda ahkam kestiğin yok mancınık sayım kadar askerim var diyen sen ordularımız görünce yazmıyordunda şimdi mi geldi aklına.. hadi bakalım elimde ispat var oyunu bilmediğini ilan et servera... nightowl, carthaless bunların ordularını gördün devşirme filanda değil.. Buyur sana yazdığın bir yazıyı hatırlatayım.. Tüm serverda görsün senin ne kadar atıp tuttuğunu saçma iddalarda bulunduğunu.. Hadi bakalım sözünü tut görelim oyunu bilmediğini ilan et. hazır seni burda yakalamışken:D

http://img687.imageshack.us/img687/6770/axer11.png

junior
28-01-2010, 14:13

peki bundan sonrası nasıl gelişmeliydi?maç bilmem kaç kişinin bakışları altında izlenmekte.ilk tepki takım halinde sevinmek olmazmıydı?rakip tebrik edilir ve yavaştan soyunma odasına gidilir.orada mirayı veya beni al bir kenara sen ne yaptığını zannediyorsun diye boşalt içini.içindeki öfkeyi dilediğin şekilde gider.ama burada aynı takım oyuncuları maç bitip düdük çaldığı gibi kucaklaşmak yerine birbirinin boğazına sarılmış taraftarlar birbirine girmiş ortalık toz duman...elimizle rakibe sürekli malzeme çıkartıyoruz.söylüyorlar zaten biz bu wowu kursaydık bu kadar eğlenemezdik diye.seviyeyi iptal etmeyerek bencillik ettik.golu atmak istedik.ama onun haricinde buradan kimseye bir terbiyesizliğimiz olmadı.

ilk baştaki tepkileri görünce bu tepkilerin yeri burası değil diye konuyu başka yere taşımaya gayret ettim.özelden her türlü hakaretinizi sindirebilirdim.burada her oyuncunun kendi birliği var.genelde burada yazanlar oyunda bir adım önde olan kişiler.miray bizim kardeş birliğin başkanıdır.buradaki bir kaç kişi haricinde kendime yakın bulduğum kişiler arasında da değildir kendisi.ama iki birlik olarak gerektiğinde bir şey lazım olduğunda saldırı fake ve destek olarak hiçbir zaman birliğimizi yarı yolda bırakmamıştır.bizde str üyesi olduktan sonra son hamleye kadar stryi yarı yolda bırakmadık.

konunun muhattabı olarak miraya veryansın ederken diğer taraftan zoddiki kendi wowu benimseyen kişilere haksızlık etmiyor musunuz?burada yapılan tartışmalarda ister istemez kişiler taraf olma durumuna sokuluyor ve konu çıkılmaz bir hale dönüşüyor.

Değerli Ünal kardeşim ve narpy; Yazımı lütfen dikkatlice, her kelimesini anlayarak okuyun ve objektif olmaya çalışınız.

Bizim bu serverdaki misyonumuzu defalarca dile getirdik. Biz wow kurmak için değil yıkmak için oynuyorduk. Seninde teyit ettiğin gibi tek amacımız eğlenmek hoşça vakit geçirmek show yapmaktır. Yukarıdaki yorumları yaparken atladığınız çok önemli bir detay var.
Yukarıda belirttiğim gibi tamamen wow yıkmaya endexli bir ekiptik. Ekibimdeki bütün arkadaşlarım ordularını biran önce kullanıp emeklerinin karşılığını almak istiyordu. Oyunun sonları yaklaştığı için kimsenin emeği boşa gitmesin diye yaklaşık 15 gün önce tüm ordularımızı kullanma kararı aldık.
İŞTE olayın asıl kopma noktası burda. STR YÖNETİCİLERİ; ELLERİNDE SAYILI ORDU KALDIĞI İÇİN BİZDEKİ ORDULARIN BİR KISMINI BEKLETMEMİ RİCA ETTİ. BENDE DOST BİLDİĞİM BUNCA ZAMAN BİRLİKTE HAREKET ETTİĞİM STR AİLESİNİ KIRMADIM VE ARKADAŞLARIMA HERKESİN ORDUSUNU ER YADA GEÇ KULLANACAĞININ TAAHHÜTÜNÜ VERİP ORDULARI GÖNDERMEDİM.
Şimdi söylemlerimizi etik bulmadığını söylüyorsunuz. Ama asıl etik olmayan davranışı atlıyorsun.
Sizin başarınız için sizin isteğiniz üzerine kullanılmayan orduları, kullanmak için zaman tanımamanızdır etik olmayan. Son 4-5 seviye basılacağında arkadaşlar artık riske girmeyin ordular elinizde kalmasın kullanın deseydiniz eywallah... Sizden böyle bir teklif gelmedi maalesef.
Bunun üzerine ben Miray'a rica ettim. 15gündür sizin isteğiniz üzerine beklediğimizi şimdi ordularımızı yola çıkarmak için 1-2 gün bekleme sırasının sizde olduğunu söyledim. (Elini vicdanına koy ve cevap ver Ünal, bu ricamda haksızmıyım)... Miraydan aldığım cevap ise akıllara zarar cinstendi.
"Aklınız nerdeydi bugüne kadar, kullansaydınız ya ordularınızı. Ben beklemem koray" dedi. (Şimdi elini tekrar vicdanına koy ve cevap ver Ünal, Biz bu sözlerimi haketmiştik...)
Miray'ı ikna edemeyince birlikten en yakın wowa saldırı sürelerini istedim. Ve herkes zoddik wowa süre verdi. Çünkü bize en yakın wow oydu. Zoddik'e yetişen 4-5 ordumuz vardı. Herkes oraya saldırı hazırlığı yaparken olaya müdahale ettim. Arkadaşlar onlar bizim dostlarımızdır. Oraya saldırı şansınız yok. ANCAK, diğer wowlara yetişebilmeniz için size zaman kazandırmak adına 3-4 seviye alabilecek bir ordu gönderebiliriz sadece" dedim. O şartlarda bu sözleri kullandığım içinde asla pişman değilim. Hatta o orduyu göndermediğim için pişmanım ÜNAL.
Evet orduyu gönderecektim. Ama yemin ediyorum bunu yapmayı hiç istemiyordum bu yüzden Aşiret aracılığı ile Miray'a ilettim bunu. Gerekirse bir ordu gönderip 3-4 seviye alacağımı bilsin istedim. Ne hikmetse aradan 1 saat bile geçmeden Miray 180derece dönüş yaptı.
Koray çok özür dilerim sana karşı haksızlık yaptım. Biraz duygusal davrandım. Ordularınızı çıkarın yola sizi bekleyeceğim.dedi. Açıkcası çok tatmin olmamıştım. Ondan sonra " çocukları üzerine yemin etti." bekleyeceğine dair. Karşımdaki insan 37 yaşında 2 çocuğu üzerine yemin eden bir anne. (Soruyorum sana Ünal kim yalan yere çocukları üzerine yemin eder, en basitinden kendine şunu sor. Tutamayacağın bir söz için ailen üzerine yemin edermiydin? ) İşte bizim kızdığımız olaylar bunlar arkadaşlar. Sizin emeklerinize dil uzatmamız, başarınızı küçümsememiz söz konusu bile olamaz.
Ayrıca şunuda söyliyeyim. Birliğimdeki arkadaşlarıma söz vermiştim. Eğer ordusu elinde kalan olursa destan wowa saldırtacaktım. Ama miray yalan dolanıyla bunu bile yapmamıza engel oldu arkadaşlar. Bizim sitemimizde kızgınlığımızda sadece Miray'adır. Sizlere değil.
Ayrıca kendisine şu taahhütte verildi, Serverın normal bitiş zamanı olan 19:03'e kadar rakip tarafından gönderilen bir saldırıda yıkılmazsan bu serverı birinci bitirmen için gereken herşey yapılacak dedik. Bu taahhütü sadece ben değil tüm STR yöneticileri verdi MİRAY'a...
Biz MİRAY'ıda kendimiz gibi dürüst sanıp güvenmiştik, yeminlerine, sözlerine.
Ama MİRAY bizleride kendi gibi sahtekar sanmış olacakki verilen taahhütlere güvenmeyip ettiği yemini verdiği sözü hiçe sayarak resetledi serverı.
Eğer yorumumu objektif olarak okuduysanız ve bizi gerçekten tanıdıysanız artık bizi eleştirmek yerine bunca arkadaşımdan bir özür dileme tenezüllünde bile bulunmayan MİRAY'ı eleştirirsiniz..

junior
28-01-2010, 14:27

Axer kardeş;
Wowlarınızın durumu ortadayken böyle bir yoruma hakkın yok. Eğer böyle saçma bir yorum yapıyorsan alacağın cevapta yorumun gibi saçma olur.
"CİDDİ BİR RAKİP OLSAYDINDA BİZDE KENDİ İÇ MESELELERİMİZ YERİNE SİZİNLE UĞRAŞSAYDIK" ;)
Ayrıca partner konusunda da hiç bir problemimiz yok merak etme sen. Sadece bir kişiyi eleştiriyoruz burda.

ßaSkıN
28-01-2010, 14:30
Koray Abının yazısına son bır ekleme yapmak istiyorum.. Burada kendı wowlarımıza saldırıcak kelimesini cok kullanır oldunuz Biz sadece Sycane ile konurken öyle bir kelime attım ortaya ve onuda ben söyledim sonuna kadar arkadasında da duruyorum. en uzagı bana wow koyu 2o saat.
Dedim ki;
Str ve Destanın elınde kullanılmayan ordular yolda cıkıyor. ve son olarak ne olur olmaz diye baskın'ın ordusunu elde patlamasına karsılık bıle elimizde tutucagımızı belırrtık. Hemen Hemen Tum Str. Nok Yöneticileri var idi o konusmada gerekirse zoddik cok hasar alırsa dedım kı baskının ordusunu kım olursa olsun. aratca yada topal ona yollucam. dedim tekrardan birinci olabilmek için olay budur...

daha fazlası kalmadı...
Birde son üyeleri ve Str 'den arkadaslarım. diyorsunuz ki zoddik en cok saldırı askerini kesti. EE bunun için zaten gerekli ayarlamalar yapılmadı mı toplam köylerimde ki askerlerimiz -250 -400 arasında ki bile wow'a deff basıp gönderdi. Artık Lütfen arkadaslar fazla kasmayalım...

axer
28-01-2010, 14:34
baskın efendi atıp tutan ben değil sizlersiniz.
herkes burda gördü kimin ne olduğunu.
bir wow dönemi 6 aydan fazla sürerse rahmetli dedemde basardı o askeri.
burda atıp tutanlara herkes çok iyi gördü. oyun bitti ama kavga edecek birilerini bulamayınca son birliğinden kimse bir şey yazmayınca yediniz bir birinizi.
halen daha devam ediyorsunuz. yazık hemde çok yazık.
oyunu kimler kazanmış gördü.
ama STR kazanmasına rağmen bunu bile hazmedemediniz. başlığı wow tebrik olan bu sayfalarda wow tebrikleri yerine yine başkalarına çamur atmalar ve wow kuran arkadaşınız miraya söylemediğiniz kalmadı yazıklar olsun.
şimdi çıkmış başka yerlerden nemalanmaya çalışıyorsun.
STR ye bu wow bir kaç numara büyük geldi.
kendinizi başkalarını aşağılamaya o kadar şartlandırmışsınızki tebrik etmeniz gereken ve wow kuran zoddiğe hakaret edi,yorsunuz. madem kırgınsınız bari burda yazıp milletin ağzına sakız olmayın. bu sayfalara giren sadece s12 den oyuncular yok başka serverlerden gelip merak edenler var. onlar bile bu terbiyesizliklerinize şahit oluyorlar.
travian forumunun müdavimlerinden biri son 3 defa yazdı "wow bitti tebrikler. acaba şifreyiverebilirmiydiniz." diye. ama bunları okumuyorsunuz bile. yazık valla wow kurdunuz ama şifreyi başkaları görmesin diye veremiyorsunuz. kaçak katmı attınız yoksa :)
beyler bu gerginliğe bir son verin. belki millet merak eder verin şifreyi.
ben gördüm zodd,k savunmasını inanın bana o kadar az savunmayla bir wow kurmuşsunuz. onada ayrıca tebrikler tahıl -1122000 gösteriyordu. inanın bana eferende ve piride daha fazla savunma vardı :)
hadi savunma azdı ya kahraman sayısı 102 tane yanlış hatırlamıyorsam bu sayıda bir wow köyü için çok az. keza burda iddia edildiği gibi zoddik desteklenmeyecekmi :D
olan oldu ve başarıyla wow kuruldu tebrikler

ünal 58
28-01-2010, 14:34
aramızda halletmemiz gereken bir meseleyi ne yazıkki burada aleni olarak tartışmış olmak ve ne yazık ki bende bu çığ yığınının bir parçası olmaktan dolayı bütün yandaş ve rakip oyunculardan özür diliyorum.en başından beri burasının sadece kutlama alanı olması için çaba gösterirken bende gergin ortamı iyice gerdim.bizim gerginliğimiz rakip tarafından zevkle izlenirken sevenlerimiz tarafından dahada büyüyen bir hal aldı.seviyesiz tartışmaların yaşandığı, insanların içinden geçmeyen sadece son sözü söylemek ve bir nebze üste çıkıp haklılığını ispatlayabilmek için bunca zaman çok iyi anlaştığımız arkadaşlarımızı kırdık.şu an ne durumda olursak olalım str ile birleşme yapmaktan ve buradaki güzel insanları tanımış olmaktan gurur duyuyorum.kalabalıkları idare etmek marifet gerektiren bir iştir.kısa bir zaman değil uzun bir süre tek yürek hareket etmeyi başaran bütün str li arkadaşlarımı tekrardan tebrik ediyorum.

wowun kurulmasında emeği geçen başta junior ve dostlarına ,bilge ve ekibine ,baskın,sarapcı ve şuan adı aklıma gelmeyen oyunun hakkını vererek oynayan bütün strli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.bu başarı hepimizindir.

str bir ülke gibi biz ise onun bir vilayetiyiz.çatımız str olduktan sonra iç çatışmalar her zaman giderilir.kalbini kırdığım arkadaşlarım haklarınızı helal edin.benden yana hakkım varsa helal olsun...

arcmrt21
28-01-2010, 14:36
ya koray abinin dediği her laf dogrudur. Bu konu hakkında yorum yapmayacaktım ama de yeter artık. İnanın bana gerek sparta olsun gerekse destan olsun bizden daha çok STR. Biz 2 tahıl atmaya zorlanırken onlar hem ordu bastılar, hem orduları bitirdiler vs. vs. organizasyonları harika yaptılar, strye en kucuk laf edene bizden daha çok tepki verdiler. Zoddik diye bir wow gozumde yok artık pars ve everestli arkadaşlar eyvAllah oyun boyunca tek başınıza tum guçlere karşı başı dik durabildiniz ama son olan şey inan hazımsanmayacak birşey. Ünal burada dediklerinin bazılarına katılıyorum. Çunku sende burada Miray ı savunmak zorunda bırakıyorsunuz beni demişsin. Msnden yazsaydınız siz haklısınız diyecektime getirecektim diyecektin eminimki ama Koray aabinin dediği çok dogru. Yani geçti gitti artık ama Koray abi o orduları gonderecem dediğinde lutfen abi diyenlerin başında ben vardım ve antakya da idim. Oradan özellikle rica ettim. İnan msnden koray abi bana kufur ederse bile cevap veremeyecek bir yüzdeyim ama işte herkes sizde o yuz var mı dediğinde cevap vermeyin.. Son gunleri gulerek eglenerek geçirelim.

Axer efendi bak kardeşim burada entrika felan dediğin şeyi en guzel bilenlerdenim ama iyi bilki bizi bizden başkası yıkamazdı. Tum server birleşse yine de boş iş demiştim iyi hatırlarsan. Hepimiz birbirimizi biliyoruz. Sen oyunculugu mancoya bağlayan birisi olarak zaten oyunu bilmiyorsun. Biz savaşırız ve rakibi yeriz tabiri caizse. Ama siz mrekezden ordu basar 1 yıl beklersiniz. Ben merkezden çıkan orduya ordu demem hiçbir daim.

Bu oyunda rakiplerden bir kabusc ekibini ve rainbow ve çılgın atı oyuncu olarak gorebildim gerisi fasa fiso belki Artur da iyi bir başkandır.

Herneyse thomas canm cok konuşmasan iyi çocuksun. Opirem seni cano. Bi daha oynadıgında fazla ses çıkarma icraat yap:)

axer
28-01-2010, 14:40
Axer kardeş;
Wowlarınızın durumu ortadayken böyle bir yoruma hakkın yok. Eğer böyle saçma bir yorum yapıyorsan alacağın cevapta yorumun gibi saçma olur.
"CİDDİ BİR RAKİP OLSAYDINDA BİZDE KENDİ İÇ MESELELERİMİZ YERİNE SİZİNLE UĞRAŞSAYDIK" ;)
Ayrıca partner konusunda da hiç bir problemimiz yok merak etme sen. Sadece bir kişiyi eleştiriyoruz burda.
koray kardeş pek bir hiddetlisin.
ben tebrik yazdım. yazamayanlar utansın. herkes konumundan memnun.sizin yaptıklarınız yorumlar ortada. tebrik edersin yada etmezsin. ama burda kavga eder ve bir bayana çok ağır hakaretler ediliyorsa . ve bu hakaretlerin arasına SON birlikleri diye saçmalıklar yazılıyorsa o zaman gerekli cevabı alırsınız. evet kazanmayı bile beceremediniz. herkes çok iyi gördü siz merak etmeyin.
eskide bir dizi filim vardı YALAN RÜZGARLARI . aklıma bir an o geldi.

ßaSkıN
28-01-2010, 14:40
bosa konustugumuz bellı dostum.. Sana bısı anlatmaya calısıyoruz hala.. Neyse haklısın.. Bu kadar uzasa dıye tutturma :) Birincisi merkezden ordu cıkmıstı...
2. Bu sadece elımde kalan son'a ordu idi. saqda solda oldu.
3. biz son zaman'a kadar yatmadık... Ha dicen 120 k asker kesmisin cunku biz en son giden değil saldırıda en ön giden olduk..

Str'e bu wow bi kaç numara büyük gelmiş demişin..
Str bi kaç numara büyük geldi ise SONLARA ne demeli kalan 4oo kişi ile str - destan geri kalan son...
ha bu arada unutmadan... Çakma wow diye söylenti cıkartınız... bak kendın dedın zoddik de 1.2 topalda 2m yakın aratcada 1m yakın idi - de tahıl ve sızın ellerınızde kı son saldırıları aldıkdan sonra.. Ha ayrıca...

Saldırılar Gelmeden bıttıgını dua etmen lazım... Yoksa Boydan boya buyuk gelırdı bu wow size. Natardan aldıgınız ilk gün kü gibiwowlar elinizde kalıcaktı... son 4 deil - ye inerdi belki ... seviyeyi -1oo de bıtırırdınız.:!:

ßaSkıN
28-01-2010, 14:46
aramızda halletmemiz gereken bir meseleyi ne yazıkki burada aleni olarak tartışmış olmak ve ne yazık ki bende bu çığ yığınının bir parçası olmaktan dolayı bütün yandaş ve rakip oyunculardan özür diliyorum.en başından beri burasının sadece kutlama alanı olması için çaba gösterirken bende gergin ortamı iyice gerdim.bizim gerginliğimiz rakip tarafından zevkle izlenirken sevenlerimiz tarafından dahada büyüyen bir hal aldı.seviyesiz tartışmaların yaşandığı, insanların içinden geçmeyen sadece son sözü söylemek ve bir nebze üste çıkıp haklılığını ispatlayabilmek için bunca zaman çok iyi anlaştığımız arkadaşlarımızı kırdık.şu an ne durumda olursak olalım str ile birleşme yapmaktan ve buradaki güzel insanları tanımış olmaktan gurur duyuyorum.kalabalıkları idare etmek marifet gerektiren bir iştir.kısa bir zaman değil uzun bir süre tek yürek hareket etmeyi başaran bütün str li arkadaşlarımı tekrardan tebrik ediyorum.

wowun kurulmasında emeği geçen başta junior ve dostlarına ,bilge ve ekibine ,baskın,sarapcı ve şuan adı aklıma gelmeyen oyunun hakkını vererek oynayan bütün strli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.bu başarı hepimizindir.

str bir ülke gibi biz ise onun bir vilayetiyiz.çatımız str olduktan sonra iç çatışmalar her zaman giderilir.kalbini kırdığım arkadaşlarım haklarınızı helal edin.benden yana hakkım varsa helal olsun...

Sanırsam SONLARA Artık Bu acıklamadan SONRA SONLANMALARI GEREK!!!

Bızde hıc bır zaman dostum sizden ne şikayet ne başka bir şey yaptık ama bizim çatımızın altında verilen her sözü tutturmaya çalıştık...

Her ne olursa olsun verdiğimiz SÖZ'dür.

Neyse artık dostum. Bende Seni kırdıysam özür dilerim...

Ve Her mesajımda dile getirmek istediğim olay ise Koray abi ve ekibinden özür dilemektir. . .
Mustafa-Baskın

Baskınn
28-01-2010, 14:47
baskın efendi atıp tutan ben değil sizlersiniz.
herkes burda gördü kimin ne olduğunu.
bir wow dönemi 6 aydan fazla sürerse rahmetli dedemde basardı o askeri.
burda atıp tutanlara herkes çok iyi gördü. oyun bitti ama kavga edecek birilerini bulamayınca son birliğinden kimse bir şey yazmayınca yediniz bir birinizi.
halen daha devam ediyorsunuz. yazık hemde çok yazık.
oyunu kimler kazanmış gördü.
ama STR kazanmasına rağmen bunu bile hazmedemediniz. başlığı wow tebrik olan bu sayfalarda wow tebrikleri yerine yine başkalarına çamur atmalar ve wow kuran arkadaşınız miraya söylemediğiniz kalmadı yazıklar olsun.
şimdi çıkmış başka yerlerden nemalanmaya çalışıyorsun.
STR ye bu wow bir kaç numara büyük geldi.
kendinizi başkalarını aşağılamaya o kadar şartlandırmışsınızki tebrik etmeniz gereken ve wow kuran zoddiğe hakaret edi,yorsunuz. madem kırgınsınız bari burda yazıp milletin ağzına sakız olmayın. bu sayfalara giren sadece s12 den oyuncular yok başka serverlerden gelip merak edenler var. onlar bile bu terbiyesizliklerinize şahit oluyorlar.
travian forumunun müdavimlerinden biri son 3 defa yazdı "wow bitti tebrikler. acaba şifreyiverebilirmiydiniz." diye. ama bunları okumuyorsunuz bile. yazık valla wow kurdunuz ama şifreyi başkaları görmesin diye veremiyorsunuz. kaçak katmı attınız yoksa :)
beyler bu gerginliğe bir son verin. belki millet merak eder verin şifreyi.
ben gördüm zodd,k savunmasını inanın bana o kadar az savunmayla bir wow kurmuşsunuz. onada ayrıca tebrikler tahıl -1122000 gösteriyordu. inanın bana eferende ve piride daha fazla savunma vardı :)
hadi savunma azdı ya kahraman sayısı 102 tane yanlış hatırlamıyorsam bu sayıda bir wow köyü için çok az. keza burda iddia edildiği gibi zoddik desteklenmeyecekmi :D
olan oldu ve başarıyla wow kuruldu tebrikler

Hiç kıvırma axer efendi.. NİGHTOWL VE CARTHALESS İN ORDULARI SENİN SALDIRDIĞIN GÜNDE BİLE FAZLA İDİ.. 17k manco dan bahsedioruz.. boşuna can çekişme.. buyur bütün wowlarını dipte hala konuşuyorsun...

ünal 58
Değerli Ünal kardeşim ve narpy; Yazımı lütfen dikkatlice, her kelimesini anlayarak okuyun ve objektif olmaya çalışınız.

Bizim bu serverdaki misyonumuzu defalarca dile getirdik. Biz wow kurmak için değil yıkmak için oynuyorduk. Seninde teyit ettiğin gibi tek amacımız eğlenmek hoşça vakit geçirmek show yapmaktır. Yukarıdaki yorumları yaparken atladığınız çok önemli bir detay var.
Yukarıda belirttiğim gibi tamamen wow yıkmaya endexli bir ekiptik. Ekibimdeki bütün arkadaşlarım ordularını biran önce kullanıp emeklerinin karşılığını almak istiyordu. Oyunun sonları yaklaştığı için kimsenin emeği boşa gitmesin diye yaklaşık 15 gün önce tüm ordularımızı kullanma kararı aldık.
İŞTE olayın asıl kopma noktası burda. STR YÖNETİCİLERİ; ELLERİNDE SAYILI ORDU KALDIĞI İÇİN BİZDEKİ ORDULARIN BİR KISMINI BEKLETMEMİ RİCA ETTİ. BENDE DOST BİLDİĞİM BUNCA ZAMAN BİRLİKTE HAREKET ETTİĞİM STR AİLESİNİ KIRMADIM VE ARKADAŞLARIMA HERKESİN ORDUSUNU ER YADA GEÇ KULLANACAĞININ TAAHHÜTÜNÜ VERİP ORDULARI GÖNDERMEDİM.
Şimdi söylemlerimizi etik bulmadığını söylüyorsunuz. Ama asıl etik olmayan davranışı atlıyorsun.
Sizin başarınız için sizin isteğiniz üzerine kullanılmayan orduları, kullanmak için zaman tanımamanızdır etik olmayan. Son 4-5 seviye basılacağında arkadaşlar artık riske girmeyin ordular elinizde kalmasın kullanın deseydiniz eywallah... Sizden böyle bir teklif gelmedi maalesef.
Bunun üzerine ben Miray'a rica ettim. 15gündür sizin isteğiniz üzerine beklediğimizi şimdi ordularımızı yola çıkarmak için 1-2 gün bekleme sırasının sizde olduğunu söyledim. (Elini vicdanına koy ve cevap ver Ünal, bu ricamda haksızmıyım)... Miraydan aldığım cevap ise akıllara zarar cinstendi.
"Aklınız nerdeydi bugüne kadar, kullansaydınız ya ordularınızı. Ben beklemem koray" dedi. (Şimdi elini tekrar vicdanına koy ve cevap ver Ünal, Biz bu sözlerimi haketmiştik...)
Miray'ı ikna edemeyince birlikten en yakın wowa saldırı sürelerini istedim. Ve herkes zoddik wowa süre verdi. Çünkü bize en yakın wow oydu. Zoddik'e yetişen 4-5 ordumuz vardı. Herkes oraya saldırı hazırlığı yaparken olaya müdahale ettim. Arkadaşlar onlar bizim dostlarımızdır. Oraya saldırı şansınız yok. ANCAK, diğer wowlara yetişebilmeniz için size zaman kazandırmak adına 3-4 seviye alabilecek bir ordu gönderebiliriz sadece" dedim. O şartlarda bu sözleri kullandığım içinde asla pişman değilim. Hatta o orduyu göndermediğim için pişmanım ÜNAL.
Evet orduyu gönderecektim. Ama yemin ediyorum bunu yapmayı hiç istemiyordum bu yüzden Aşiret aracılığı ile Miray'a ilettim bunu. Gerekirse bir ordu gönderip 3-4 seviye alacağımı bilsin istedim. Ne hikmetse aradan 1 saat bile geçmeden Miray 180derece dönüş yaptı.
Koray çok özür dilerim sana karşı haksızlık yaptım. Biraz duygusal davrandım. Ordularınızı çıkarın yola sizi bekleyeceğim.dedi. Açıkcası çok tatmin olmamıştım. Ondan sonra " çocukları üzerine yemin etti." bekleyeceğine dair. Karşımdaki insan 37 yaşında 2 çocuğu üzerine yemin eden bir anne. (Soruyorum sana Ünal kim yalan yere çocukları üzerine yemin eder, en basitinden kendine şunu sor. Tutamayacağın bir söz için ailen üzerine yemin edermiydin? ) İşte bizim kızdığımız olaylar bunlar arkadaşlar. Sizin emeklerinize dil uzatmamız, başarınızı küçümsememiz söz konusu bile olamaz.
Ayrıca şunuda söyliyeyim. Birliğimdeki arkadaşlarıma söz vermiştim. Eğer ordusu elinde kalan olursa destan wowa saldırtacaktım. Ama miray yalan dolanıyla bunu bile yapmamıza engel oldu arkadaşlar. Bizim sitemimizde kızgınlığımızda sadece Miray'adır. Sizlere değil.
Ayrıca kendisine şu taahhütte verildi, Serverın normal bitiş zamanı olan 19:03'e kadar rakip tarafından gönderilen bir saldırıda yıkılmazsan bu serverı birinci bitirmen için gereken herşey yapılacak dedik. Bu taahhütü sadece ben değil tüm STR yöneticileri verdi MİRAY'a...
Biz MİRAY'ıda kendimiz gibi dürüst sanıp güvenmiştik, yeminlerine, sözlerine.
Ama MİRAY bizleride kendi gibi sahtekar sanmış olacakki verilen taahhütlere güvenmeyip ettiği yemini verdiği sözü hiçe sayarak resetledi serverı.
Eğer yorumumu objektif olarak okuduysanız ve bizi gerçekten tanıdıysanız artık bizi eleştirmek yerine bunca arkadaşımdan bir özür dileme tenezüllünde bile bulunmayan MİRAY'ı eleştirirsiniz..

ilkokula giden bir çocuğun bile anlayabileceği kadar net ve sade:)inan bu sefer bende anladım.tepkilerinizde sonuna kadar haklısın.sen koray olarak yapman gerekeni en iyi şekilde yapmışsın tebrik ederim.ama inanın bunların yeri burası değildi.

axer
ya koray abinin dediği her laf dogrudur. Bu konu hakkında yorum yapmayacaktım ama de yeter artık. İnanın bana gerek sparta olsun gerekse destan olsun bizden daha çok STR. Biz 2 tahıl atmaya zorlanırken onlar hem ordu bastılar, hem orduları bitirdiler vs. vs. organizasyonları harika yaptılar, strye en kucuk laf edene bizden daha çok tepki verdiler. Zoddik diye bir wow gozumde yok artık pars ve everestli arkadaşlar eyvAllah oyun boyunca tek başınıza tum guçlere karşı başı dik durabildiniz ama son olan şey inan hazımsanmayacak birşey. Ünal burada dediklerinin bazılarına katılıyorum. Çunku sende burada Miray ı savunmak zorunda bırakıyorsunuz beni demişsin. Msnden yazsaydınız siz haklısınız diyecektime getirecektim diyecektin eminimki ama Koray aabinin dediği çok dogru. Yani geçti gitti artık ama Koray abi o orduları gonderecem dediğinde lutfen abi diyenlerin başında ben vardım ve antakya da idim. Oradan özellikle rica ettim. İnan msnden koray abi bana kufur ederse bile cevap veremeyecek bir yüzdeyim ama işte herkes sizde o yuz var mı dediğinde cevap vermeyin.. Son gunleri gulerek eglenerek geçirelim.

Axer efendi bak kardeşim burada entrika felan dediğin şeyi en guzel bilenlerdenim ama iyi bilki bizi bizden başkası yıkamazdı. Tum server birleşse yine de boş iş demiştim iyi hatırlarsan. Hepimiz birbirimizi biliyoruz. Sen oyunculugu mancoya bağlayan birisi olarak zaten oyunu bilmiyorsun. Biz savaşırız ve rakibi yeriz tabiri caizse. Ama siz mrekezden ordu basar 1 yıl beklersiniz. Ben merkezden çıkan orduya ordu demem hiçbir daim.

Bu oyunda rakiplerden bir kabusc ekibini ve rainbow ve çılgın atı oyuncu olarak gorebildim gerisi fasa fiso belki Artur da iyi bir başkandır.

Herneyse thomas canm cok konuşmasan iyi çocuksun. Opirem seni cano. Bi daha oynadıgında fazla ses çıkarma icraat yap:)
haşim ben senin kardeşin değilim hatırlarsın daha önce abi derdin en azından yaşça 15 yaş büyüğüm senden. bir ikincisi hiç bir zaman merkezde ordu basmadım. tanımadğın kişiler hakında yorum yapma. hele bilmediklerin hakkında hiç yapma.
su ve galibiyetini tadını çıkar

ßaSkıN
28-01-2010, 14:50
ben tebrik yazdım. yazamayanlar utansın. herkes konumundan memnun.sizin yaptıklarınız yorumlar ortada. tebrik edersin yada etmezsin. ama burda kavga eder ve bir bayana çok ağır hakaretler ediliyorsa . ve bu hakaretlerin arasına SON birlikleri diye saçmalıklar yazılıyorsa o zaman gerekli cevabı alırsınız. evet kazanmayı bile beceremediniz. herkes çok iyi gördü siz merak etmeyin.

Dostum... Hangı bırımızle Adam akıllı konustunuz kı yalan ruzgarı estırıyorsun... Neyse tartısmaya girmek istemiyorum...
Ne olursa olsun... İçimizde yaşanan bir problemdir. Size bunun hakkında bişi düşmez. Bu mesajı diğer son'dan arkadaşlar yanlış anlamasın sadece axer'e yazmış bulunmaktayım...
Sonucta bize ettiğin ve ettiğiniz senin gibi düşünen arkadaşlara Neyin ne olduğunu gösterdiğimizi inanıyorum... Str ve Destan olarak.. Bu yuzden... Lütfen artık daha saygılı olsak iyi olur..

ünal 58
28-01-2010, 14:55
bu arada wow ziyarete açılmıştır.şifresi zoddik profilde yazılmaktadır.

axer
28-01-2010, 14:56
bosa konustugumuz bellı dostum.. Sana bısı anlatmaya calısıyoruz hala.. Neyse haklısın.. Bu kadar uzasa dıye tutturma :) Birincisi merkezden ordu cıkmıstı...
2. Bu sadece elımde kalan son'a ordu idi. saqda solda oldu.
3. biz son zaman'a kadar yatmadık... Ha dicen 120 k asker kesmisin cunku biz en son giden değil saldırıda en ön giden olduk..

Str'e bu wow bi kaç numara büyük gelmiş demişin..
Str bi kaç numara büyük geldi ise SONLARA ne demeli kalan 4oo kişi ile str - destan geri kalan son...
ha bu arada unutmadan... Çakma wow diye söylenti cıkartınız... bak kendın dedın zoddik de 1.2 topalda 2m yakın aratcada 1m yakın idi - de tahıl ve sızın ellerınızde kı son saldırıları aldıkdan sonra.. Ha ayrıca...

Saldırılar Gelmeden bıttıgını dua etmen lazım... Yoksa Boydan boya buyuk gelırdı bu wow size. Natardan aldıgınız ilk gün kü gibiwowlar elinizde kalıcaktı... son 4 deil - ye inerdi belki ... seviyeyi -1oo de bıtırırdınız.:!:
baskın kardeş
son 2 aydır oyuna hiç bakmadım. ama bu halde olsa bile sana bir kaç şey söylemek istiyorum.
hesabımı biliyorsun. topal solucana saldırımı çıkardıktan sonra koraylar saldırı köyümü yıktılar. 2 hafta içinde başka bir köyde yeniden ordu basmaya başladım saolsun temsilcilerimden biri devam etti asker basmya. yanlış hatırlamıyorsam 40 gün evvel olacak 75k tokmak 13k toyton 6500 koçbaşıyı kesmişler on değilken. ondan sonra temsilcim yine asker basmış en son eelinde 22k tokmak yapmıştı. demek istediğim şu . 6 ayı geçen bir wow dönemi. bu uzun dönemde ben 2 tane ordu hemde farklı köylerde yapabildimse o adını zikrettiğin kişilerin haliyle o sayıdaki orduları yapmaları normaldir. onları geç koray wow köyünde ordu basmış ya buna ne demeli? bu server tüm standartları alt üst etmişti. 1500 kişi kalan ve bunların yarısından fazlasıda oyunu bırakmış yada temsilcilik yoluyla bakılan hesaplarla oynanan bir serverda herşey beklenir.

ErroR
28-01-2010, 14:59
Burda ne cok laflar dokulmus ya... STR - EVEREST PARS Dır hala... 2-3 kişinin str ismini basından atması bişiği değiştirmez zoddik'de str wowudur.. Sadece Yapılan son anda ki birşeydir bu...

Str'nin içindedir. Canı gönülden bağlandığımız dostlara ayıp yapıldı sadece bu yuzdendır tepkimiz.. Bizi tanıyan iyi bilir biz kimseye satmayayız..

Biz Verdiğimiz söz için zamanında 2-3 birliğimizden vazgeçtik. Biz Verdiğimiz söz için gene gerekirse wow'dan vazgeceriz... BİZİM SÖZÜMÜZ SÖZDÜR çünkü... Yeterince açık mı değil mi...

STR AİLESİ Ve DESTAN AİLESİ. Proflardan oluşmuştur. Zamanında Ameteur desek de asıl amateurlar bellidir. ASIL PROF.LAr bellidir. . .

Biz Wow Köyünde Saldırı askeri aramayız. Biz Kolay Kolay dostumuzun bizi yanlışı olmadığı sürece satmayız yanındayızdır süreklii...

Bizim Köyümüz yıkılırken biz arkadasımızın köyünü savunuruz. Biz Askerimiz ölürken arkadasımızın askerini besleriz. İşte Biz böyleyiz Ya Siz ???

Oyun bitti artık... Bunu Kabulledinin .. İStediğimiz Bir Son oLmadı. AMA İSTEDİĞİMİZ DURUMA GELDİ SON! (Birliği)

Oyun bitti artık diyen sensin.artık kabullen baskın oyun bitti wowu STR ve yandaşları kurdu bu bir gerçek ama senın algılayamadıgın tek nokta oyunun bitmiş olması sanırım.

Bırak artık SON bırlıgıne laf atmayı..

Bilemezsin birlik içi diyaloglarımızı,arkadaşlıklarımızı.Forumda birlik arkadaşlarımızla can ciger kuzu sarması modunda olmadıgımız ıcın ve sız oyunu sadece forum olarak degerlendırdıgın ıcın anlaman guç.

S.O.N (KuZeYDoĞu) birliğinin ve birlik içi arkadaşlıgın nekadar önemli oldugunu 2 senedır içinde olan bırısı olarak sana uzun uzun örneklerle anlatabılırım.Bızım ıcın oyun sadece sanal ortamda kalmıyor.Toplanıp yemekler,eğlenceler farlı illere gıttıgımızde orda bulunan kişileri ziyaret etmek gibi alışkanlıklarımız var bızım.Msnde forumda oyunda yok canım abim,ablam kardeşim diyalogları ile kalmadıgını anlatmak istedim sadece.

Vardır tabi sizde de bu tarz gorusmeler diyaloglar ve Baskın gibi genelleme yapmıyorum S.O.N aileside oldukça profesyoneldir.Senin tabırınle Ameteur :) (amatör) kimse yoktur.

Birliklere dalaşmayı bırakıp kurdugunuz wow un zevkıne varmanızı tavsiye ederim:)

Sevgi ve Saygılar

ßaSkıN
28-01-2010, 15:03
baskın kardeş
son 2 aydır oyuna hiç bakmadım. ama bu halde olsa bile sana bir kaç şey söylemek istiyorum.
hesabımı biliyorsun. koraylar saldırı köyümü yıktılar. 2 hafta içinde başka bir köyde yeniden ordu basmaya başladım saolsun temsilcilerimden biri devam etti asker basmya. yanlış hatırlamıyorsam 1 ay 40 gün evvel olacak 75k tokmak 13k toyton 6500 koçbaşıyı kesmişler on değilken. ondan sonra temsilcim yine asker basmış en son eelinde 22k tokmak yapmıştı. demek istediğim şu . 6 ayı geçen bir wow dönemi. bu uzun dönemde ben 2 tane ordu hemde farklı köylerde yapabildimse o adını zikrettiğin kişilerin haliyle o sayıdaki orduları yapmaları normaldir. onları geç koray wow köyünde ordu basmış ya buna ne demeli? bu server tüm standartları alt üst etmişti. 1500 kişi kalan ve bunların yarısından fazlasıda oyunu bırakmış yada temsilcilik yoluyla bakılan hesaplarla oynanan bir serverda herşey beklenir.

Dostum bunları acıklamanın bır geregı yok. zaten hepsınden haberım war ıdı. Saolsun Koray abim seni benden daha cok seviyormus ki. bişi kalmadı.

ayrıca dediğin miktarda. Sunu sorayım sana aynı sekılde bende 3 ordu ile devam ettim ama birini yavas yavas kestırmek zorunda kaldım... en son mh ceza yazdıqında ilk 1o da idim ve 23k nüfüsdan 13k ya cekti. sadece o yuzden dolayı ne daha fazla koy kurdum ne birşey. ama bir şey söyliyeyim dostum. Bu askerleri orduyu kestırdıkden daha sonra mı rahat basarsın yoksa hepsını aynı anda ?
Sekılde Bızde ordumuzu kullanıp tekrardan basabılırdık.

ve her ne kadar ınansan yada ınanmasanda orası sana kalmıs ki sen saldırıyı cıktıgında nıqt baskın ve chartles hesabında kı askerler senın askerlerınden daha fazla durumda ıdı... ya basımları durdu. yada devam edıldı saqda solda kesıldı. cunku str de tek asker basan bız yoktuk. yerı qeldı bızım askerlerımız oldu arkadaslarınkını besledık. dostum. olay bu yane. burası asker tartısma arenası deıl. Ben senın basarını ve temsılcılerın basarısına bırsey demıyorum. ama sende o str wow forumunda o kelımelerı kullanmıcaktın..
bak kac tane 100k asker cıktı. Hıcbırı devsırme olmadan...
Bak destan'dan ne ordular cıktı.
ve yıne bak elımızde kalan asker sayılarına.

junior
28-01-2010, 15:06

Yusuf Hocam;
Hiddetli olduğum doğru, ancak hiddetim ne SON ailesine nede STR ailesinedir. Zarara rızasıyla girene merhamet edilmez diye bir söz vardır. O bayan tutmayacağı bir söz için çocukları üzerine yemin ederek hakaretin en büyüğünü kendi kendine etmiştir zaten. Emin ol bizim söylediklerimiz tırı vırı dır bunun yanında.
Tebrik konusuna gelince o wowda emeği geçen herkesi - bir kişi hariç- tebrik ettik. Bundanda asla gocunmayız.
Gerçekten hızlı ilerliyorsun.Yorumunun sonunu yine filmlere bağlamışın :) Kendini Yeşilçam'dan kurtarmış olman umut verici. Birkaç server daha düzenli olarak oynamaya devam edersen action filmler mertebesine gelirsin ;) İşte o zaman senle daha iyi anlaşıcaz.

aşiret
28-01-2010, 15:08

son kez yazacam sana..

ben sizler için tüm var gücümle topaldan daha çok size destek bulmak için çabaladım bilen biliyor bunu..zamanında sizlere gelen destekler için çok üyemiz neden onlara dediginde ben onlarda bizim aramızda fark yok diyip insanları yönlendirirken sizler ünal58 ile mirayın arasında geçen bir konuşmada topala bir keze mahsus destek istendiginde hele bir arkadaşlarla konuşayım dediniz.. bu konuşma bende mevcuttur hala bunuda belirteyim.. onuda geçtim ben kendimden koçbaşı yolladım dahada gözleri doymuyor diye bizden birine edilen sitemleri oldu mirayın... onuda geçtim korayla bir konuşmamızda yine topala agır saldırı gelecegini bilen biri olarak amaç asker kesmek oldugu için destek istendiginde pars oyuncularının bunu yapmayacagını veremeyecegini ama kendi hesablarından bize destek olacagını söyleyen miray..biz size böylemi destek verdik dedigimde aldıgım cevap dahada içler acısı oldu hala bizim şansımız var dendi pars olarak bize..

ben yine her zamanki dedigimi yine diyorum benim için tüm str wowları birdir aynıdır kendimde bir wow yönetmiş olmama ragmen benim bu sözüm hiç bir zaman sözde olmadı.. bir oyun için kişiligimden taviz vermem..ama mirayın verdigi tüm sözler sözdeymiş ve bunu pars everest adını kullanarak yapmış olması dahada vahim.. elimde mirayın başkalarıyla yapmış oldugu konuşmada orduları rakibin nasılda topalı ve aratçayı hedef göstermesi beni hçte şaşırtmadı.. neden derseniz wow kuruldu tüm str yönetimini msn inden bile sildi.. çok sevdigim dedigi ŞARAPCI yı bile .. çünkü işi bitmişti..

ben dedimki burdada diyorum egerki topalın sıfırlanacagını bilseydim o sözler benim agzımdan çıkmış olsaydı silimi iptal ederdim.. çünkü bizler için söylenen sözler çok önemlidir.. reelde nasılsak burdada öyle olduk..

ben hakkımda söylenen çok sözü haketmedim çünkü str.nok birlikleri içinde üstüme düşenin en fazlasını yapmaya gayret ettim.. yalanlarla entrikalarla işimiz olmadı.. yapanlar düşünsün..biz sizler için çabalarken sizleri bize farklı yansıtan yine miraydır.. lütfen bunu bilin..buna ragmen biz sizin yanınızdan hiç ayrılmadık..

ekibime sonsuz teşekkürler beni hiç utandırmadılar üzmediler...onlara çok şey borçluyum..

ßaSkıN
28-01-2010, 15:11
Oyun bitti artık diyen sensin.artık kabullen baskın oyun bitti wowu STR ve yandaşları kurdu bu bir gerçek ama senın algılayamadıgın tek nokta oyunun bitmiş olması sanırım.

Bırak artık SON bırlıgıne laf atmayı..

Bilemezsin birlik içi diyaloglarımızı,arkadaşlıklarımızı.Forumda birlik arkadaşlarımızla can ciger kuzu sarması modunda olmadıgımız ıcın ve sız oyunu sadece forum olarak degerlendırdıgın ıcın anlaman guç.

S.O.N (KuZeYDoĞu) birliğinin ve birlik içi arkadaşlıgın nekadar önemli oldugunu 2 senedır içinde olan bırısı olarak sana uzun uzun örneklerle anlatabılırım.Bızım ıcın oyun sadece sanal ortamda kalmıyor.Toplanıp yemekler,eğlenceler farlı illere gıttıgımızde orda bulunan kişileri ziyaret etmek gibi alışkanlıklarımız var bızım.Msnde forumda oyunda yok canım abim,ablam kardeşim diyalogları ile kalmadıgını anlatmak istedim sadece.

Vardır tabi sizde de bu tarz gorusmeler diyaloglar ve Baskın gibi genelleme yapmıyorum S.O.N aileside oldukça profesyoneldir.Senin tabırınle Ameteur :) (amatör) kimse yoktur.

Birliklere dalaşmayı bırakıp kurdugunuz wow un zevkıne varmanızı tavsiye ederim:)

Sevgi ve Saygılar

Bak dostum anlamayan sensın hala... Nıye buradan bu lafı cekıp kendıne alıyorsun o mesaj sana yazılmıs bır mesaj degıldır zamanında bıze Ameteur(amatör - biraz yazım hatası yapabilirim çnku uzun zamandır Tr hasreti içerisindeyim.:eek:) Bir zamanlar bize söylenmiş bir laf idi. Bizde aldık geri söyledik bu kadar basit. diğer bir olay ise... aynı sekılde bızımde dısarıda dostluklarımız vardır. Ne derece oldugunu tahmin edemezsin ki bende zaten sana bu konu hakkında birşey söylemedim. Bizim İçinde Sanal Oyun Sadece araçtır.

axer
28-01-2010, 15:14
. ama sende o str wow forumunda o kelımelerı kullanmıcaktın..
.
oyunda hiç bir rakip birliğin forumuna yazı yazmadım ki STR WOW forumunda yazım olsun :) yanlış biliyorsun..
bence bunları takma kafanı son yaşanan " wow sonunda yaşananlar" olmasaydı inanın bana çok daha güzel olacaktı. elde ordu kalmışta olabilir..

ha bide zoddik deposuz ne kadar basacak demiştim hatırlıyormusun.. madem merak ettin onuda açıklayayım. sadece savunmayı tek tarafa toplamanızı istedim. istediğimide başardım . ben bu yazıyı yazmadan evvel en çok topal destek alıyordu. daha sonra savunma bizimde saldırıları zoddiğe geç yapmamızla beraber savunmalar zoddiğe kaydı. bunu zoddiğin savunmada kesmiş olduğu askerler gösteriyor.

Sycena
28-01-2010, 15:16
Bakın hala söz de kittlendiniz cunku elinizdeki tek koz size göre o

Koray ordularını kullanma zamanını sana benim soylemem soz konusumuydu sona yaklasmısken bunu yapmasi gereken str yoneticileri ve sendin 99-100 basilirken ordumu kullanmam lazım diye ortaya cıktın
Ki senin yonlendirmelerinle str sana uyarken burda diyorsunki bana haber vermediler hadi zamanıdır ordulari kullan diye ki buna str nin nasıl yonetildigini bilen herkez güler..

Ve benim yeminmin soz konusu seviye iptal olup yeniden basilmasi uzerine iken ama ona ragmen senin ordularin gidecegi yere yetisemiyor olunca ve daha fazla bekleyip seviye basarsamda zoddike yetisen ordulardan dolayı tehlike olusunca wow icin sana dedimki koray seviyeyi yeniden iptal edip bassamda yetismiyorsun ama zoddike ordular yetisio ozaman iptal etmenin bir mantigi kalmiyor ama tutturdunuz yemin yemin yetisiyor olsaniz zaten iptal edilecekti benim yeminimde 1 kere iptal edilip yeniden basilmasi uzerinedir siz sonuna kadar bekleyecegim diye dusunmussunuz ama sonucta wow tehlikeye girerken burda sizinde demeniz gereken saglık olsun demek gerekirken olsun yıkıl yine sen basarsin gibi soylemlere uyup wow u tehlikele atmak istemedigim icin seviyeyide iptal bosuna etmek istemedim ve resetledik ki o sirada ben wow a giris bile yapamiyordum karar olcayda idi twice ve garga nın kararı dogrultusunda da iptal edilip ordular beklenilmedi sonucta yine benim dusuncem gerceklesmis oldu bu son aciklamadir artık yoruldum herkeze iyi oyunlar

axer
28-01-2010, 15:20
Yusuf Hocam;
Hiddetli olduğum doğru, ancak hiddetim ne SON ailesine nede STR ailesinedir. Zarara rızasıyla girene merhamet edilmez diye bir söz vardır. O bayan tutmayacağı bir söz için çocukları üzerine yemin ederek hakaretin en büyüğünü kendi kendine etmiştir zaten. Emin ol bizim söylediklerimiz tırı vırı dır bunun yanında.
Tebrik konusuna gelince o wowda emeği geçen herkesi - bir kişi hariç- tebrik ettik. Bundanda asla gocunmayız.
Gerçekten hızlı ilerliyorsun.Yorumunun sonunu yine filmlere bağlamışın :) Kendini Yeşilçam'dan kurtarmış olman umut verici. Birkaç server daha düzenli olarak oynamaya devam edersen action filmler mertebesine gelirsin ;) İşte o zaman senle daha iyi anlaşıcaz.
haklı olabilirsin ama bu güzel ortamda bence bunları tartışmamak gerek. çünkü bu ortam artık bir vedalaşma havasında gerçekleşiyor. senin veya başkalarını yazacağı kötü ve kaba şeyler akılda kalıp kötü hatıralar bırakacaktır. destan başarılı olmuştur . üzerine düşeni yapmıştır. gerisi önems,iz olmalı en azından bu ortamda konuşulmamalı.
c.ronaldo007 ye selamlarımı söyle :)
arkadaşınıza sözünüzü tutamadınız. hani beni yıkacaktınız oyun başında öyle söz vermiştiniz . hesabı silmeden evvel bana öyle mesaj atmıştı.. seni yıkacaklar barındırayacaklar diye ..

ßaSkıN
28-01-2010, 15:20
oyunda hiç bir rakip birliğin forumuna yazı yazmadım ki STR WOW forumunda yazım olsun :) yanlış biliyorsun..
bence bunları takma kafanı son yaşanan " wow sonunda yaşananlar" olmasaydı inanın bana çok daha güzel olacaktı. elde ordu kalmışta olabilir..

ha bide zoddik deposuz ne kadar basacak demiştim hatırlıyormusun.. madem merak ettin onuda açıklayayım. sadece savunmayı tek tarafa toplamanızı istedim. istediğimide başardım . ben bu yazıyı yazmadan evvel en çok topal destek alıyordu. daha sonra savunma bizimde saldırıları zoddiğe geç yapmamızla beraber savunmalar zoddiğe kaydı. bunu zoddiğin savunmada kesmiş olduğu askerler gösteriyor.

olabilir dostum sizin wow yada başka bir yerde okumuş olabilirim az zaman geçti. Ama seninde bir yanlışın var.
Dahası deposuz wow gidiyor dediğinizde zaten -1.8 lere görülmüştü ki zaten saldırı aldığında fazla kayıp almadan devam etti.
Ve birde biz direk hiç bir wow'u boş bırakmadık. Sadece sonlar'da erkut wow cezasından dolayı ole kalmıştır.
Genelde Savunma ortalamaları
Topal -1.8 gibi zoddik -1.3 gibi aratca da -1m gibi bir savunma var iken server kapanmıştır.

ünal 58
28-01-2010, 15:21
son kez yazacam sana..

ben sizler için tüm var gücümle topaldan daha çok size destek bulmak için çabaladım bilen biliyor bunu..zamanında sizlere gelen destekler için çok üyemiz neden onlara dediginde ben onlarda bizim aramızda fark yok diyip insanları yönlendirirken sizler ünal58 ile mirayın arasında geçen bir konuşmada topala bir keze mahsus destek istendiginde hele bir arkadaşlarla konuşayım dediniz.. bu konuşma bende mevcuttur hala bunuda belirteyim.. onuda geçtim ben kendimden koçbaşı yolladım dahada gözleri doymuyor diye bizden birine edilen sitemleri oldu mirayın... onuda geçtim korayla bir konuşmamızda yine topala agır saldırı gelecegini bilen biri olarak amaç asker kesmek oldugu için destek istendiginde pars oyuncularının bunu yapmayacagını veremeyecegini ama kendi hesablarından bize destek olacagını söyleyen miray..biz size böylemi destek verdik dedigimde aldıgım cevap dahada içler acısı oldu hala bizim şansımız var dendi pars olarak bize..

ben yine her zamanki dedigimi yine diyorum benim için tüm str wowları birdir aynıdır kendimde bir wow yönetmiş olmama ragmen benim bu sözüm hiç bir zaman sözde olmadı.. bir oyun için kişiligimden taviz vermem..ama mirayın verdigi tüm sözler sözdeymiş ve bunu pars everest adını kullanarak yapmış olması dahada vahim.. elimde mirayın başkalarıyla yapmış oldugu konuşmada orduları rakibin nasılda topalı ve aratçayı hedef göstermesi beni hçte şaşırtmadı.. neden derseniz wow kuruldu tüm str yönetimini msn inden bile sildi.. çok sevdigim dedigi ŞARAPCI yı bile .. çünkü işi bitmişti..

ben dedimki burdada diyorum egerki topalın sıfırlanacagını bilseydim o sözler benim agzımdan çıkmış olsaydı silimi iptal ederdim.. çünkü bizler için söylenen sözler çok önemlidir.. reelde nasılsak burdada öyle olduk..

ben hakkımda söylenen çok sözü haketmedim çünkü str.nok birlikleri içinde üstüme düşenin en fazlasını yapmaya gayret ettim.. yalanlarla entrikalarla işimiz olmadı.. yapanlar düşünsün..biz sizler için çabalarken sizleri bize farklı yansıtan yine miraydır.. lütfen bunu bilin..buna ragmen biz sizin yanınızdan hiç ayrılmadık..

ekibime sonsuz teşekkürler beni hiç utandırmadılar üzmediler...onlara çok şey borçluyum..

konuyu toparlamak adına bende bir iki kelam edeyim.bizim sizinle birlik olarak ilişkimiz wow öncesine dayanır.bunu sende hatırlarsın.öncesinde de aramızda suikast ile savaşırken yardımlaşmış ve gerektiğinde desteklerimizi birbirimize kaydırmıştık.sizdende bize destek geldiğini ve bizimde size bir kaç oyuncumuzla bile olsa destek gittiğini hatırlıyorum.sadece topal değil onun haricinde büyük saldırı geldiğini öğrenlilip bizden istenilen her yere destek gönderme gayretinde olduk.bunlara baskın ve sarapcıı hatırlarlarsa tanıklık yapabilirler.birleşmeye girmek iyi günde zor günde yanyana olmaktır bizim için zor günler inş. geride kaldı.şuan iyi günleri yaşama zamanı.

bütün strli arkadaşlardan ve destandaki arkadaşlardan isteğim miray meselesinin kapatılmasıdır.eteklerimizdeki taşları döktük sanırım .herkes rahatladı.artık wowun keyfini çıkaralım arkadaşlar.

ErroR
28-01-2010, 15:24
Bak dostum anlamayan sensın hala... Nıye buradan bu lafı cekıp kendıne alıyorsun o mesaj sana yazılmıs bır mesaj degıldır zamanında bıze Ameteur(amatör - biraz yazım hatası yapabilirim çnku uzun zamandır Tr hasreti içerisindeyim.:eek:) Bir zamanlar bize söylenmiş bir laf idi. Bizde aldık geri söyledik bu kadar basit. diğer bir olay ise... aynı sekılde bızımde dısarıda dostluklarımız vardır. Ne derece oldugunu tahmin edemezsin ki bende zaten sana bu konu hakkında birşey söylemedim. Bizim İçinde Sanal Oyun Sadece araçtır.

yazdığım msjda BEN diye bi tabir kullanmadım.Dostluklarınızın olması gayet normal bişey dikkat edersen ve anlamaya çalışarak okursan msjdaki ana duşüncem; OYUN BİTTİ BIRAK ARTIK DALAŞMAYI KURDUGUNUZ WOWUN ZEVKINE VARIN dı :)

axer
28-01-2010, 15:28
yazdığım msjda BEN diye bi tabir kullanmadım.Dostluklarınızın olması gayet normal bişey dikkat edersen ve anlamaya çalışarak okursan msjdaki ana duşüncem; OYUN BİTTİ BIRAK ARTIK DALAŞMAYI KURDUGUNUZ WOWUN ZEVKINE VARIN dı :)
güzel bir ana fikir barış :)
bende yazdığım mesajda aynı ana fikri söyledim bırakın kavga edip dalaşmayı galip geldiniz mutlu olun birbirinizi tebrik edin oldu ama onlar bana ve birliğime laf ettiler :)
allahtan alttan alıp biraz ortam yumuşadı ..
baylar sevinmeniz lazım 2 gün oldu ama sizin yüzünüzden düşen bin parça..
oyun bitti ve galibi sizlersiniz..

whocares
28-01-2010, 15:30
Merhaba,

Konu başlığımız server 12 wow tebrikleridir.Yani oyun bitmiştir.Yani burada 32 sayfadır o onu yaptı bu bunu yaptı şeklindeki mesajların bir anlamı kalmamış atalarımızın tabiriyle yorgan gitmiş,kavga bitmiştir.

Konuyla ilgili daha duyarlı olacağımızı umut ediyorum.

Lütfen Forumumuzun sınırlarını zorlayan,hakaretler ve sataşmalar içeren mesajlardan çekinelim.Bu tarzda mesajlar silinecek ve mesaj sahibi forumdan uzaklaştırılabilecektir.

İyi forumlar.

carthales
28-01-2010, 15:31
Vayy be sonunda wow kurmusuz yav:) 4 gündür yoktum bu kadar erken kurcagımızı tahmin etmemiştim ama kurmusuz tebrikler STR ailesi dayanısma budur:D:D

ßaSkıN
28-01-2010, 15:38
konuyu toparlamak adına bende bir iki kelam edeyim.bizim sizinle birlik olarak ilişkimiz wow öncesine dayanır.bunu sende hatırlarsın.öncesinde de aramızda suikast ile savaşırken yardımlaşmış ve gerektiğinde desteklerimizi birbirimize kaydırmıştık.sizdende bize destek geldiğini ve bizimde size bir kaç oyuncumuzla bile olsa destek gittiğini hatırlıyorum.sadece topal değil onun haricinde büyük saldırı geldiğini öğrenlilip bizden istenilen her yere destek gönderme gayretinde olduk.bunlara baskın ve sarapcıı hatırlarlarsa tanıklık yapabilirler.birleşmeye girmek iyi günde zor günde yanyana olmaktır bizim için zor günler inş. geride kaldı.şuan iyi günleri yaşama zamanı.

bütün strli arkadaşlardan ve destandaki arkadaşlardan isteğim miray meselesinin kapatılmasıdır.eteklerimizdeki taşları döktük sanırım .herkes rahatladı.artık wowun keyfini çıkaralım arkadaşlar.
Dostum bu konuda haklısın bunu daha oncede soyledım zaten STR altında birleşmeden öncede yardımlasıyorduk... Bız sevıncımızı yasıyoruz..ama buruk sevinc oldu diyebiliriz. Nyse artık. Kimse pars everest die ayırmasın onlarda bir str ... bizde pars-everest-sımsek-kurt-fırst vs vs'yız.

maybelline
28-01-2010, 15:39
moderatör bile espri yapıyor ben soktayım yorgan bitmiş kavga bitmiş atasözü kullanıyor moderatöler onlarda insanmış :)

haşim sana yüz verende suç :D en iyi oyuncu benim serverda haha :D

whocares
28-01-2010, 15:43
Espri yapılmayacak gibi değilki :)

Ne olacak haklı çıksanız veya haksız? wow u alıp sizemi verecekler?

Veya forumdaki herkesin haklı olduğunuzu onaylaması size bu sanal dünyada ne kazandırmış olacak?

Travian boş vakitleri değerlendirmek için oynanan eğlenceli bir oyun olmalıdır.

axer
28-01-2010, 15:46

Veya forumdaki herkesin haklı olduğunuzu onaylaması size bu sanal dünyada ne kazandırmış olacak?

:)
çok iyi :D
yani düşünün işte moderatöre bile gına geldi :D

ßaSkıN
28-01-2010, 15:52
:)) Moderatorler bile geldi :)) adminlerde gelir mi ? :D

ErroR
28-01-2010, 15:55

Süper Moderatör :) :) :)

En doğru lafı sen dedin valla :)

maybelline
28-01-2010, 15:55
vay moderatör e bak :D helal olsun biizm multihunter ımızdan daha dost canlısı bir insan cıktı :)

konusuyormus valla helal olsun kankamız :D

ver elini öpeyim moderatör doğru dedin :)

ama bu moderatör bana benziyor hiç alııntı yapmıyor :D

ünal 58
28-01-2010, 15:58

bizimle olup boş vakitleri eğlenerek değerlendirmek istemez misin?yeni serverda sanada verelim bir hesap.bizimle oynaması zevklidir:)

bu arada sence kim haklıydı usta:p birde wowu biz geri vermek istemiyoruz ne yapabiliriz bu konuda.

Oturanboğa
28-01-2010, 16:04
arkadaşlar oyun bitti nedir bu anlamadım yani son ailesi olarak biz bile müdahele etmek zorunda kaldık hatta mh bile devreye girmiş , tadını çıkarın olan olmuştur, kırıcı olmaya hele hele bir oyun için değmez , diyeceksiniz sende oldun evet bende yeri geldiği zaman hakaret dahi ettim ama oyun sürecinde bazen oluyor böyle şeyler ve arkadaşlardanda özür diledim onlarda benden olay kapandı , nedir bu kin 2 gündür zoddik hesabına bakan baya arkadaşa edilmedik laf kalmadı , diyeceksiniz sanane , ama ulu orta konuluşuyor burda her şey ve inanın üzülüyorum değmez pişman olacağınız kelimeler lütfen kullanmayın...

delihaşim teveccühün için teşekkür ederim ...

whocares
28-01-2010, 16:06
bizimle olup boş vakitleri eğlenerek değerlendirmek istemez misin?yeni serverda sanada verelim bir hesap.bizimle oynaması zevklidir:)

bu arada sence kim haklıydı usta:p birde wowu biz geri vermek istemiyoruz ne yapabiliriz bu konuda.

normal server kesmez beni ;) speed olmalı.

Wow Tapusunu üstünüze almalısınız,başka yolu yok.

maybelline
28-01-2010, 16:12
bana benzemekten vazgecti alıntı yapabiliyormus :D

speed mi benim gözüm almıyor onu normali hızlı geliyor bize bu adam cılgın olmalı :)

ünal 58
28-01-2010, 16:14

sende hızlı yaşayanlardansın yani:)yaşın ilerlediğin de senide bekleriz aramıza.
yalnız ayıp ediyorsun bak biz davet ettik.insan yarım ağız bile olsa siz gelin olmazsa speede felan der.

bizim birlikte olacaksan gelirim:D

carthales
28-01-2010, 16:24
arkadaslar bu nedir ya 3-4 gün yoktum olan olmus wow kurmusuz tamam güzelde neden bu tartısma anlamadım :o suana kadar hiçbir serverda 100 e basılan wow iptal edilmişmide burda iptal edilcekti anlamadım.koray abi yanlıs anlama ben daha yeni geldim konuyu bilmiyorum ama bu söz neden verdirtildi onu anlamıs degilim.abi elde ordu patlıcaktı bu riski göze almıstık zaten hep beraber ve sonucta str ve destan birlesmesi olarak 5 tane agır ordu 10 kadar orta ölcekli ordu elde patladı ve patlaması pahasına bu seviyeler basıldı.he miray abla o sözü verdiyse iptal etmeliydi ama bunuda naparsa yapsın yerine getirmicegini sende bende adımız gibi biliyorduk öyle degilmi bile bile lades yapılmıs:( ne diyelim tebrikler SONUCTA KAZANAN BİZİZ ve en önemlisi 1500 e 400 hesap azınlıkta oldugu halde 4 de 4 yaparak STR kazanmıs bu saatten sonra kalp kırmaya degmez bence.

TEBRİKLER
Birleşmeler:
PNÇ (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=8854)
DeSTaN (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=9111)
STR.DOST (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=9402)
STR.KaLe (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=9605)
STRsp®t (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=9862)
STRKURT1 (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=5696)
STR.ORDU (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=9602)
STR_+|- (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=9637)
STR.NOK (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=9396)
ATEŞŞ (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=2647)
KiLiSLi© (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=1566)
STR.ŞMŞK (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=429)
STR.KRTL (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=4203)
STR.TÜRK (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=5439)
STR-PA®S (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=9684)
STR-P@RS (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=3155)
STR.TSNM (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=6144)
STR.KURT (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=6673)
STRFİRST (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=8332)
STR.400 (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=7181)
STR.DMN (http://s12.travian.com.tr/allianz.php?aid=8246)

whocares
28-01-2010, 16:30
sende hızlı yaşayanlardansın yani:)yaşın ilerlediğin de senide bekleriz aramıza.
yalnız ayıp ediyorsun bak biz davet ettik.insan yarım ağız bile olsa siz gelin olmazsa speede felan der.

bizim birlikte olacaksan gelirim:D

Yaş 39, sizin birlik 40 dan aşağısını almıyorsa gelemem abi kusura bakma :)

Gelin abicim Yunanistan speed de oynuyorum nick Britney Spears.

mecLup
28-01-2010, 16:30
WoW köyü harap haLde. biraz onLa iLgilenseniz.
Köyün adLarını profiLini fiLan değişmişLer...

maybelline
28-01-2010, 16:33
carthaless;

bunalrı sayma abi :D

kilisli birliğinde sanırım 1 kişi vardı inaktifti aylardır :D

ateşş birliğinde de olan yoktu diyebiliriz yani 400 den de asağı cek rakamı lakin bize hala saka gibi 1500 diyorsunuz bunu hesa makinesiyle toplasam bile olmuyor :D

düsürün biraz 300 e 800 filan deseniz daha makul olacaktır

neyse zaten bitti salla gitsin :)

hasan sen değiştirsene köy iismlerini tekrardan :)

ünal 58
28-01-2010, 16:35

yunancayı söktüğüm ilk gün geliyorum:)geldiğimde nickim Lou Reed olacak.bu arada foruma gelip buraya renk kattığın için teşekkürler.her foruma senin gibi mod lazım:)

mecLup
28-01-2010, 16:36
Rıfat öyLe oLcak gibi (=
Dışardan geLenLere bari yi bir şey sunaLım (=

Mithrandir
28-01-2010, 16:41
Merhaba Sevgili S12 Sakinleri;

Bir kaç gündür forumu sadece takip ediyorum, ve bekliyorum, en sonunda biraz olsun sakinleşti, yani artık tebrik mesajımı yazabilirim... Çekişme ve atışmaların arasında kaynamasın istedim...

Arkadaşlar,

Uykusuz kaldınız, emek harcadınız, para harcadınız, kafa patlattınız, forumda bazen üzüldüğünüz, bazen sinirlendiğiniz tartışmalara girdiniz, sosyal hayatınızdan kestiniz, ve hepsini mutlu sona ulaşmak için, yani wow kurmak için yaptınız...

Bazı tatsızlıklar yaşamışsınız, okuduk ve gördük, ama bunları dert etmek yerine galibiyetin tadını çıkarın, çünki bir kaç gün sonra tüm bu hoş duygular, içinizdeki bu tatlı zafer sevinci yavaşça silinip gidecek, o yüzden, bu günleri emeklerinizin karşılığını toplamakla geçirin, kim ne dedi, kim ne yaptı şeklinde atışarak değil...

Öncelikle rakibimiz STR Birliklerini, her zaman büyük saygı ve sevgi duyduğum bütün birlik arkadaşlarımı, ve 66 Hafta boyunca büyük emek veren bütün S12 oyuncularını tebrik ederim...

Forumda ve oyunda, kırdığım, üzdüğüm insanlar var ise, onlardanda bu vesile ile özür dilemek isterim, umarım kimsenin canını çok sıkmamışımdır, sonuçta her ne olursa olsun, sizler sadece rakiptiniz, düşmanımız değil...

Beni seven sevmeyen herkese mutlu bir hayat, ve güzel yarınlar dilerim.

Hayatta verdiğiniz tüm savaşlardan galip çıkmanız dileklerimle, tek yenilginiz oyunlarda olsun...

Saygı ve Sevgiler.

Mithrandir - [AKA] Halazula

maybelline
28-01-2010, 16:42
içerdeki asker:

100Kahraman
57190Lejyoner
http://s12.travian.com.tr/img/x.gif (http://s12.travian.com.tr/build.php?gid=16)550026Pretoryan
15803Emperyan
2295Equites Legati
28611Equites Imperatoris
9392Equites Caesaris
653Koçbaşı
853Ateş mancınığı
27Senatör
3Göçmen
10981Tokmak Sallayan
469668Mızrakçı
http://s12.travian.com.tr/img/x.gif (http://s12.travian.com.tr/build.php?gid=16)27097Balta Sallayan
http://s12.travian.com.tr/img/x.gif (http://s12.travian.com.tr/build.php?gid=16)2354Casus
197254Paladin
10918Toyton
http://s12.travian.com.tr/img/x.gif (http://s12.travian.com.tr/build.php?gid=16)537Koçbaşı
3454Mancınık
10Reis
3Göçmen
179312Phalanx
5513Kılıçlı
979Casus
2072Toytatın Şimşeği
94304Druyid
7316Heduan
478Koçbaşıhttp://s12.travian.com.tr/img/x.gif
533Mancınık
5Kabile Reisihttp://s12.travian.com.tr/img/x.gif (http://s12.travian.com.tr/build.php?gid=16)
6Göçmen

carthales
28-01-2010, 16:52
carthaless;

bunalrı sayma abi :D

kilisli birliğinde sanırım 1 kişi vardı inaktifti aylardır :D

ateşş birliğinde de olan yoktu diyebiliriz yani 400 den de asağı cek rakamı lakin bize hala saka gibi 1500 diyorsunuz bunu hesa makinesiyle toplasam bile olmuyor :D

düsürün biraz 300 e 800 filan deseniz daha makul olacaktır

neyse zaten bitti salla gitsin :)

hasan sen değiştirsene köy iismlerini tekrardan :)

bosver rıfat ya takıldıgın yere bak.orda birlesmesi varsa hepsi tebrigi hakeder.önemli olan tek tahıl bile olsa destek cıkmalarıydı.wow kurcaz diye iddaalıydık ve kurmusuz ben yokken gerisi hikaye:) zaten 15 ay resmen hayatımızı berbat etti bu oyun cok vaktimizi aldı.bundan sonra travian ı en fazla forumdan takip ederim...

BobSwagger
28-01-2010, 17:20
sanırım şifre verilmedi... s12de oynamayanlar için ;

Malesef şifre veremiyoruz ;)

whocares.

yörük
28-01-2010, 17:52
içerdeki asker:

100kahraman
57190lejyoner
[ımg]http://s12.travian.com.tr/img/x.gif[/ımg] (http://s12.travian.com.tr/build.php?gid=16)550026pretoryan
15803emperyan
2295equites legati
28611equites ımperatoris
9392equites caesaris
653koçbaşı
853ateş mancınığı
27senatör
3göçmen
10981tokmak sallayan
469668mızrakçı
[ımg]http://s12.travian.com.tr/img/x.gif[/ımg] (http://s12.travian.com.tr/build.php?gid=16)27097balta sallayan
[ımg]http://s12.travian.com.tr/img/x.gif[/ımg] (http://s12.travian.com.tr/build.php?gid=16)2354casus
197254paladin
10918toyton
[ımg]http://s12.travian.com.tr/img/x.gif[/ımg] (http://s12.travian.com.tr/build.php?gid=16)537koçbaşı
3454mancınık
10reis
3göçmen
179312phalanx
5513kılıçlı
979casus
2072toytatın şimşeği
94304druyid
7316heduan
478koçbaşı[ımg]http://s12.travian.com.tr/img/x.gif[/ımg]
533mancınık
5kabile reisi[ımg]http://s12.travian.com.tr/img/x.gif[/ımg] (http://s12.travian.com.tr/build.php?gid=16)
6göçmen
hayırlı bir şekilde nihayet bu serverde bitti malesef str birliklerini tebrik edemiyeceğim bir bütün olarak yalnız özellikle everst,pars,pence birliklerini canı gönülden tebrik ederim doğru wowun arkasında durup doğru insanlara yardımcı oldukları için,ayrıca kendi kazdıklaır kuyuya en son kendisi düşen x kişilere de geçmiş olsun dileklerimi canı gönülden iletirim.savunmada açıkca görüyoruz ki zoddik wow bakıcılarını yerden yere vuran yok bekle yok şöyle olacaktı diye atıp tutan str oyuncuları o wow için hiç bir olum şey yapmamışlardır açıkca görülüyor, hatta wow köyüne girip sağa sola küfürler yağdırmaları da gene içler acısıdır,
ne güzel yazmış twice profiline gerçekten tebrik ederim.
Söz konusu eğlenceyse oyun araçtır hırsına yenik düşmeyen tüm traviancılara tebrikler s12 yakında açılacak gene bekleriz:)))
yörük

maybelline
28-01-2010, 17:57
yörük alooo; bizde ordu kalmıs elde baya neden zoddik e gitmedik valla ben bilmiyorum sen biliyon mu:confused:

whocares milletin hesabına girip girip yazı değiştiiyor ayıp :D

DemirKıran
28-01-2010, 18:00
hayırlı bir şekilde nihayet bu serverde bitti malesef str birliklerini tebrik edemiyeceğim bir bütün olarak yalnız özellikle everst,pars,pence birliklerini canı gönülden tebrik ederim doğru wowun arkasında durup doğru insanlara yardımcı oldukları için,ayrıca kendi kazdıklaır kuyuya en son kendisi düşen x kişilere de geçmiş olsun dileklerimi canı gönülden iletirim.savunmada açıkca görüyoruz ki zoddik wow bakıcılarını yerden yere vuran yok bekle yok şöyle olacaktı diye atıp tutan str oyuncuları o wow için hiç bir olum şey yapmamışlardır açıkca görülüyor, hatta wow köyüne girip sağa sola küfürler yağdırmaları da gene içler acısıdır,
ne güzel yazmış twice profiline gerçekten tebrik ederim.
Söz konusu eğlenceyse oyun araçtır hırsına yenik düşmeyen tüm traviancılara tebrikler s12 yakında açılacak gene bekleriz:)))
yörük

Yaw Hocam OrtaLıgı Karıştırma Gene Gözünü SEvem :) Kimsenin Bişey Dediği Yok Artık :) Keyfine Bak Sen :) Gelecek S12 de BaşarıLar Şimdiden...

yörük
28-01-2010, 18:02
yörük alooo; bizde ordu kalmıs elde baya neden zoddik e gitmedik valla ben bilmiyorum sen biliyon mu:confused:

Whocares milletin hesabına girip girip yazı değiştiiyor ayıp :d
ben de giderim yunan speed ine mancınıklarım onu orda gördüm zaten yazışmalrını:)))
hiç gitmediğimiz bir yer değil:)))

zoddik
28-01-2010, 19:01

sevgili kardeşim musty. bu şekilde düşünmene sevindim. ve emin ol bende senden farklı düşünmüyorum. zoddik hesabının str ile bir bütün olduğunun ve isminin başındada str. yi isteyerek ve gururla taşıdığının bilinmesini isterim...

STR. ÇATI + DESTAN = ZODDİK WOW

EFEEREN
28-01-2010, 19:33
sevgili kardeşim musty. bu şekilde düşünmene sevindim. ve emin ol bende senden farklı düşünmüyorum. zoddik hesabının str ile bir bütün olduğunun ve isminin başındada str. yi isteyerek ve gururla taşıdığının bilinmesini isterim...

STR. ÇATI + DESTAN = ZODDİK WOW
Tebrikler zoddik ve str ailesi bütün servera teşekkürler hepinize gelecek hayatınızda başarılar. Diğer rakiplerimi de tebrik ederim bu bir oyundur bu oyunda hepimiz kazandık ancak wowu bir kişi bitirebildi kazancımız da dostluklar oldu hepiniz hakkınızı helal edin. Yeni serverlarda ailevi nedenlerden dolayı olmayacağım taklitlerimden sakınınız :D

arcmrt21
28-01-2010, 20:39
Tebrikler zoddik ve str ailesi bütün servera teşekkürler hepinize gelecek hayatınızda başarılar. Diğer rakiplerimi de tebrik ederim bu bir oyundur bu oyunda hepimiz kazandık ancak wowu bir kişi bitirebildi kazancımız da dostluklar oldu hepiniz hakkınızı helal edin. Yeni serverlarda ailevi nedenlerden dolayı olmayacağım taklitlerimden sakınınız :D

Eren yokum desende inanmıyorum:D

P0LLy
28-01-2010, 20:48

Oğuz hocamı ilk s12'den hatırlar gibiyim..süper galya'lı :)

speed serverın hızına kapılan terk-ü diyar eyliyor normal serverları..

bu arada WW kuran arkadaşları ve emeği geçenleri tebrik ederim..

ünal 58
28-01-2010, 20:52
http://www.youtube.com/watch?v=tEVyDmcF7u0

kutlamalar başlasın:D

Romantic_72
28-01-2010, 21:34
Bir STR'li olarak tüm Srt Ailesini ve Wow kuran arkadaşı tebrik ediyorum.Ayrıca diğer tüm biriklere ve oyunculara da teşekkürler.Tüm arkadaşlara yeni serverlarda başarılar.

POL!CEM@N

ünal 58
28-01-2010, 21:38
http://www.youtube.com/watch?v=l9GuVmS2SpM

http://www.youtube.com/watch?v=l5zFsy9VIdM

http://www.youtube.com/watch?v=gj0Rz-uP4Mk

http://www.youtube.com/watch?v=sogKUx_q7ig&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=jltdIXuml44

biraz nostalji:)

HüKüMDaR
28-01-2010, 21:58
Arkadaşlar STR birliğinin iç işleri ile ilgili meselelerşu andan itibaren SON birlikleri olarak bizi ilgilendirmiyor.
Lütfen birlik arkadaşlarımdan rica ediyorum konuyu daha fazla uzatmayalım hiçbir yararı olmuyor emin olun.
Zaten 500 küsür sayfa boyunca bu meseleleri tartıştık söylememiz gerekenleri zamanında söyledik.Bu saatten sonra konuyu uzatmak haklı olanları bile haksız konuma getirecektir.
Herkes kendine göre haklıdır herkesin haklı olduğu noktalar vardır.
Herkes son sözlerini söylediğine ve bu saatten sonra söylenecek pek bişey kalmadığına göre biz SON birliklerine düşen tebrik edip geçmekten ibarettir sonuçta wowları yöneticiler kurmuyo her ne kadar Strateji konuşsakta oyunun en önemli parçaları oyunculardır.Birliğindeki oyuncuların oyuna katkıları yöneticinin işini kolaylaştırır.
O yüzden bu başarıda herzaman söylediğim gibi büyük emekleri olan STR birliğinin üyelerine haksızlık etmemek üzere bunları yazma gereği duydum.
Arkadaşlarım beni kırmaz, tartışmayı uzatmazlarsa sevinirim.
Saygılarımla.

erkut
28-01-2010, 22:49
haydı ancagidersin bilge ablan teselli eder seni:)) geçmiş olsun bu arada sana da:))
rıfat sende sağdan soldan bişeyler getirme öperim seni:)))
server bitti hala tartışması bitmedi. Erkut wowu wow sayılarının düşmesi diğer wowlara yeteri kadar destek gitmesi mantığı ile sildim. Temel amaç birliğimden azda olsa başka wowlara destek gönderebilmekti.kaldıki o wowu savunmak mantıklıda değildi saldırılarda çoktu
bu açıklamadan sonra gelelim asıl konuya, str birliklerinden aşiret kardeşimden sürekli duyduğum son birliklerindeki arkadaşlarımın hep söylediği topal solucan wowunun hedef olarak seçildiği ve büyük saldırıların beklendiği söylemiydi. Gerçekktende bunun böyle olacağına hepimiz inanıyorduk bunu mirayda biliyordu ve tüm wowların bir olduğu mantığı ile hareket edildi ve ben kesinlikle wow sildikten sonra kendi birliğimde sadece bir wowa destek atılsın diye ally atılsın istemedim yzcanın atmış olduğu allyler direkt olarak birlik içerisine atılmıştır.
şahsım adına şifre verilerek girilen mokar köyünden topala asker ve tahıl desteği, zoddikede asker gönderdim. Raporlar hala köyde durmaktadır. Ayrıca utanarak söylüyorum str wowlarınada finansör olduğumu bir çok kişi biliyor:)

sonuca geliyorum
bugüne kadar ne doğru bilmişsem onu söyledim şimdide söylüyorum hiç bir wowu tekdüze destekleyelim diye ne şahsi bir düşüncem olmuştur nede birliğime aynı doğrultuda atılmış bir mesaj wow sahipleri baksınlar zoddikte ne varsa topaldada aynısı vardır.
Str den ayrı ve bağımsız hiçbir tebriği kabul etmiyorum. Bu serverin galibi str wowdur.
Ayrıca şunu anlamakta güçlük çekiyorum.benim açıklamadığım hiçbir şeyi kimse benim adıma açıklamasın susuyorsam yazmıyorsam tek sebebi konuların uzamaması ve kapanmasını istediğim içindir.
Evet yörük seninle şu veya bu şekilde karşılaşmamış olduk msn de baktım yoktun, sınırlarımı bilirsin sınırlarını bilirim hakareti onuruma yedirmediğim gibi kimseyede hakareti layık görmem ancak konuları öyle bir noktaya getiriyorsunki beni bir tartışmada taraf yapıyorsun burada eğer taraf tutmamı istiyorsan tarafım bellidir. Bu güne kadar olduğu gibi strce alınmış her kararda tarafım. Hem sen son birliklerinden bir yöneticisin bu söylemlerle zoddik wowunu yönetmiş gibisin eğer öyle ise o hesabın içinde ben hiç olmadım.

Ayrıca bu bir oyun burada günlerdir emeklerinin heba olduğunu beyann edenler susup hataya ortak olanlardan daha namusludur.

Son olarak odessaaya "yürüü anca gidersin" tabirinden bir ifadeyi kullanmak kimsenin haddine düşmemiştir strnin tüm desteği ile kurulmuş bir str wowunda son birliğinden bir yöneticinin açıklamada bulunması kadar acı verici bir şey olamaz.önce tarafını bilecen sonra konuşacaksın

son sözüm str zoddik wowa;

açıkça str ve destanın emekleri için teşekkür ediyorum, oluşan kırgınlıklar veya hatalar için özür diliyorum diyebiliyorsaa kurduğu wow hayırlı olsun

MaRRuN
28-01-2010, 23:39
tebrikler.....

keske buyuk yazabilsem :)

arcmrt21
29-01-2010, 01:32
yani burada kimse ben şu aşirettenim yok bu aşirettenim davasına girmesin. Aşir neşir davasına girdirttirmeyin. Ben deli ulen.:) Hem kırvarlıyım Hem siverekliyim. Akıllı olun. Aklınızı alırım:)

Ömer bence hiç atike ile ugraşma şahsi gorusum Miray ı da savunma. Herkesin kendi dili var savunulacak avukatlık İlhan abinin işi o işe de el attıysan ayrı mesele. Miray sende çık özrünü dile herkesi bir rahatlat yahu. İnan daha da bu kaybetmişlik duygusu içime oturmus. Valla ben kazanmadım şahsen. Deki deli herkesten özür dilerim sende kazandın.

ßaSkıN
29-01-2010, 06:44

Koray Abinin Hesap Değil mi idi. O yaf :) ben Bi ara bakmış çıkmıştım :)))

Yunan Serverında Vip'lerde var eski s4 den beraber olduğumuz. :)

maybelline
29-01-2010, 12:04
"haiti depremi hakkında da sacmalıosunuz ulkenizde ki kore gazileri , diğer insanlar açlıktan ölüyor ,siz ise tamamen terorun kol gezdiği yardımların yagmalandıgı buyuk ihtimalle yerine ulasamadan buyuk basların eline geçtiği bir ulkeye yardım kampanyasndan bahsediyorsunz gereken yardım desteğini zaten devletimiz resmi olarak yapıyor milli servetin bu seklde harcanmasına on ayak olmak akıllı işimi
sakın insanlık gorevi falan demeyin ,.o ulkede demokrasi yok ve yardmlar zaten yerne ulasmayacak ,önce içinize bakacaksınız bakın kızılay as evlerinde 1 öğün yemek veriyor ve o as evlerinin kapılarında kuyruklar oluyor ,bu tencerelerde yardımlarla kaynıyor kaç kez buralara yardım etmeyi düsündünüz"

iyi de yardım yardımdır önce kendi milletine bakmalısındır sana göre lakin kendi milletine bak önce derken öbürlerini yoksaymak Müslüman işi değildir. yapabiliyorsan ikisini de yapacaksın arkadasım imkanın varsa.

ülkedekiler icin önce komsuları seferber olsa ya devlet her yere her an yetişemez önce komşular grevini yerine getirsin!!!

odessaa
29-01-2010, 12:33
Doğru diyorsun.Üstüne gitmeyelim.Söz konusu ülkenin çıkarı ise bu adama iyi bakmamız lazım.Ya üşütürse,ya kızarsa hiii aman ne olur sonra halimiz.

saldırırım
29-01-2010, 12:50
yaw wow kurmuşsunuz birbirinizi yiyiorsunuz :D ne diyim size... :D:D:D

odessaa
29-01-2010, 14:01
yaw wow kurmuşsunuz birbirinizi yiyiorsunuz :D ne diyim size... :D:D:D

yok ne diye yeiceğiz.Siliniyor mesajlar ama biz askehukukcuajanmulti ve köylü arkadaşı takdir ediyoduk.İdolümüzsün diyorduk.Sen olmasan biz nasıl yaparmışız bu vovu diyorduk.Siliniyor niye siliniyorki yoksa bu kadar okumuş adamı 10 parmağında yeteneği herkez tebrik edecek.Biz kimmişiz ki yapmışısz o kadar desatn birliği ile kafa yormusuz.Koca aşiret üyesi yörük duruken.İki tavla atıyor o kadar işinden boş vakit buluyor karar veriyor vov oluyormuş haha.Miray sana kızıyordum ama yok kızmıyorum.Kolaymı canım bu devirde eskerhukukcuajanmulti biri ile arkadaşlık kurmak.Hayran kaldım.Helal olsun iki tavlada kafalayıp wowu bitirmemizi sağlamışsın ne diyim süper.E niye yordunki bizi şimdi böyle bir deha duruken strlerle destanları kzıdım şimdi haha.

Kayserim38
29-01-2010, 14:11
arkadaslar bu son serverimdi elimden geleni yapmaya calisdim hem wow icin hemde baskanlik zamaninda ama ne yazikki wowu kuramadik..olsun sonucta bir oyun oynuyoruz bu oyununda amaci zevk almak ve yepyeni dostluklar kurabilmektir...cok karakterli düzgün insanlar tanidim bu oyunda hesabini,askerini feda bile etmeye hazir..hepsini tanidigim icin cok mutluyum...QaTLiaM birliginin ilk kurucusu ve ilk baskaniydim...ayrica QaTLiaM ve SuiKasT isimlerinide ben bulmustum ;) oyun basladigindan beri hicbir tartismaya dahil olmamaya calisdim herzaman tartismalarin uzaginda oyunuma devam ettim..baskanlik dönemim boyunca yanlislarim hatalarimda olmusdur elbet...bir gurbetci olarak az bozuk türkcemle oynadim oyunu...sürc i lisan olduysa affola...dost düsman hepinizden isteyim bana hakkinizi helal etmenizdir...kime hakkim gectiyse helal olsun....Yasin

Avusturyadan sevgiler saygilar

FUNDATR12
29-01-2010, 14:20
yok ne diye yeiceğiz.Siliniyor mesajlar ama biz askehukukcuajanmulti ve köylü arkadaşı takdir ediyoduk.İdolümüzsün diyorduk.Sen olmasan biz nasıl yaparmışız bu vovu diyorduk.Siliniyor niye siliniyorki yoksa bu kadar okumuş adamı 10 parmağında yeteneği herkez tebrik edecek.Biz kimmişiz ki yapmışısz o kadar desatn birliği ile kafa yormusuz.Koca aşiret üyesi yörük duruken.İki tavla atıyor o kadar işinden boş vakit buluyor karar veriyor vov oluyormuş haha.Miray sana kızıyordum ama yok kızmıyorum.Kolaymı canım bu devirde eskerhukukcuajanmulti biri ile arkadaşlık kurmak.Hayran kaldım.Helal olsun iki tavlada kafalayıp wowu bitirmemizi sağlamışsın ne diyim süper.E niye yordunki bizi şimdi böyle bir deha duruken strlerle destanları kzıdım şimdi haha.

Atike tamam dur biraz yoksa gülmekten komaya gireceğim.Ben ne zaman cevap vereceğini beklerken koparmışsın olayı.Çok iyi tavla oynarım ama kamera açmadan kabul ediyorsa yetenekli gurur abidemiz,vakit bulursa işlerinden wow taktiği almak adına davet gönderebilirim.Herkeze nasip olmaz böyle bir kişilikle muhatap olmak.....

odessaa
29-01-2010, 14:34
Atike tamam dur biraz yoksa gülmekten komaya gireceğim.Ben ne zaman cevap vereceğini beklerken koparmışsın olayı.Çok iyi tavla oynarım ama kamera açmadan kabul ediyorsa yetenekli gurur abidemiz,vakit bulursa işlerinden wow taktiği almak adına davet gönderebilirim.Herkeze nasip olmaz böyle bir kişilikle muhatap olmak.....

Seni ayıpladım.Sen topusu coğrafya öğretmenisin.Memursun.Sen nasıl böyle ulu,değerli bir insana davet yollarsın.Kendindemisin?Duymayayım bir daha..

Şimdi değerli insan ajan kimliği ile gizli görevini bitirecek.Yörükbond007 kurtaracak bizi..
Daha sonra hukukçu olarak davaların adamı sıfatı ile davalarına koşucak
Sonra asker olarak vatana hizmetini sunacak
Sonra şair olarak şiirini yazacak.Edebiyatımıza yeni soluk getirecek
sonra multihunterlik görevini icraa edecek
sonra köylerini dolaşacak
sonra arkadaşı ile bir sohbet edecek msnde tavla oynacak
sonra o büyük aşiretini selamlayacak
o bir yetenek,o bir idol,o bir dünya harikası yemez,içmez,dinlenmez,uyumaz o bir mucize.Sen kim oluyorsunda bu yoğunlukta arkadaşı yoruyorsun.Ayıp ediyorsun fundaaa.
Bu insan kalkıp wow stratejisi kurucak daha insanları kurtaracak.Seçimlere hazırlanıyor yakında obamanın tahtını sallıcak..Irakta savaşı bitirecek.Kendine gel saygı ile eğil karşısında..

ßaSkıN
29-01-2010, 14:42
=)))) Acıdı :S :S

FUNDATR12
29-01-2010, 14:44
Seni ayıpladım.Sen topusu coğrafya öğretmenisin.Memursun.Sen nasıl böyle ulu,değerli bir insana davet yollarsın.Kendindemisin?Duymayayım bir daha..

Şimdi değerli insan ajan kimliği ile gizli görevini bitirecek.Yörükbond007 kurtaracak bizi..
Daha sonra hukukçu olarak davaların adamı sıfatı ile davalarına koşucak
Sonra asker olarak vatana hizmetini sunacak
Sonra şair olarak şiirini yazacak.Edebiyatımıza yeni soluk getirecek
sonra multihunterlik görevini icraa edecek
sonra köylerini dolaşacak
sonra arkadaşı ile bir sohbet edecek msnde tavla oynacak
sonra o büyük aşiretini selamlayacak
o bir yetenek,o bir idol,o bir dünya harikası yemez,içmez,dinlenmez,uyumaz o bir mucize.Sen kim oluyorsunda bu yoğunlukta arkadaşı yoruyorsun.Ayıp ediyorsun fundaaa.
Bu insan kalkıp wow stratejisi kurucak daha insanları kurtaracak.Seçimlere hazırlanıyor yakında obamanın tahtını sallıcak..Irakta savaşı bitirecek.Kendine gel saygı ile eğil karşısında..

Evet haddimi bilemedim.Ben heyecanlandım öyle bir insan olunca şarkıda söyleyebiliyormu?Kaset çalışmaları varmı?Bu günlere kadar bizi taşıyıp bize bugünleri göstermiş insan böylede bir çalışma yaparsa destekleriz.Sinema ,dizi teklifleri geliyordur.Benide oynatır bir kaç dakika kaçırmak istemedim.:D Miray hanım'ın düblajını yaptırır umutluyum.

aşiret
29-01-2010, 14:58
ALLAHIM
*sana bugünler için şükürler olsun.Böyle bir insanla oynamayı nasip ettin.O olmasa nasıl yapardık vovu.Bugün ağlamak istiyorum.Millet 4 sene okur anca memur olur böyle bir yetenek liseden sonra avukat bile çıkar ne mutluki tenezzül edip yazıyor bize....

odessaa
29-01-2010, 15:04
ALLAHIM
*sana bugünler için şükürler olsun.Böyle bir insanla oynamayı nasip ettin.O olmasa nasıl yapardık vovu.Bugün ağlamak istiyorum.Millet 4 sene okur anca memur olur böyle bir yetenek liseden sonra avukat bile çıkar ne mutluki tenezzül edip yazıyor bize....

Lisemi dedin.Ne lisesi ortaokuldan o zamanlar öyleydi.Şimdi 8 seneye bağlandı.Ortaokuldan sonra başardı bunları.O çok doğal bir insan bak yeğenim diyor.Gardaşım diyor halktan biri.Wow yaptık sayesinde ağlarsın tabi.Kolaymı miray olmasa bu ulu şahsiyeti nerden bilecektik.Halk seni seviyor yörük ben gideyim pankart yazıcam daha yörüksüz hiçiz yazıp cumhuriyet meydanına gidicem.Ben bileydim str adını değiştirir kocayörük birliği yapardım işte yanlış yaptık.Af eder bizi ben biliyorum.

büyük sezar
29-01-2010, 15:06
ALLAHIM

bak haklısınız büyük fedakarlık örneği. bütün serverlere lazım numunelik olarak. ya tenezül edip yazmasaydı

aşiret
29-01-2010, 15:11
bak haklısınız büyük fedakarlık örneği. bütün serverlere lazım numunelik olarak. ya tenezül edip yazmasaydı

wow hayal olurdu bize o zaman napardık:D

carthales
29-01-2010, 15:22
noluyo burdaaaa:D wow kurduk diye forumu kapamısınız ne bu be:p:p

junior
29-01-2010, 16:28
Elde kaldı wow köyünden bastığım 48250 balta
16700 toytonla 6200 mancınıkta yanında
Silahı 10 diye üzülmedim, 8500 tokmağa
Reise de yazık oldu 100. seviye kahramana da

İyi kıyak oldu SON wowlara
Ordular yolda iken geldik oyuna
Saldırı için söz vermiştik onca adama
Huzura kavuştuk yörük katkılı Miraygazla

Ne bakıyon gardaşım yörüktür pirim
Adını andım ya dile gelir şiirim
Ajanlıkla avukatlıkla hiç olmaz işim
Asker demeyin bana çeker giderim :)

ßaSkıN
29-01-2010, 17:29
:)))
Wow'ları Diße ÇekeR Giderim... :)

Karaağaç
29-01-2010, 17:34
Elde kalan askerleri söyleyebilir mi biri ?

carthales
29-01-2010, 17:38
bende biraz tokmak vardı ama söylemeye degermi bilmem :p:p:p yeterince vardı arkadasım o kalan wowlarıda sıfırın altına cekerdik rahatlıkla:)

junior
29-01-2010, 17:40
Elde kalan askerleri söyleyebilir mi biri ?

aşağıdaki linklerden bakabilirsin.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=12799&page=21
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=12799&page=22

maybelline
29-01-2010, 18:02
junior sen neden askerleri sevmiyon :D

ygzcn
29-01-2010, 18:08
sonunda bitti bu server. sayımız az olduğu için baya bir uğraştırdı özelliklede beni neredeyse tüm gün pc başında kalıyordum. Bu oyunu kazanacağımızdan asla şüphe duymadım wowun başından sonuna kadar. gönül isterdiki kimseyi kırmadan bitirelim olmadı ama her aile içinde malesef olabilecek şeyler bunlar tek tek isim saymayacağım benim için değerli olan insanlar kendilerini zaten biliyorlar öz abim ablam kadar samimi olduk biz onlarla burada sadece oyun oynamadık birşeyler paylaştık. rakip oyuncular arasında da samimi olduğum kişiler var onlarda kendilerini biliyorlar zaten. Destan birliğinede ayrıca kişisel teşekkürlerimi iletirim. Hakkınızı helal edin arkadaşlarım abilerim ablalarım.

İnadına STR! !

HüKüMDaR
29-01-2010, 20:56
Arkadaşlar lütfen yeter artık bakın ben kendi adıma arkadaşlarıma meseleyi uzatmamak adına buradan rica ettim sağolsunlar kırmadılar.
Sizlerde artık kapatın bu tartışmayı.
Wow kurdunuz artık buna odaklanın birazda sevinin.
Tartışmaların kimseye faydası olmaz.

çakır_baba
30-01-2010, 00:31
Sevgili arkadaşlar, ben STR.ŞMŞK başkanı çakır_baba, bütün yazılanları okudum bende birşeyler karalayım istedim. İşte benim birliğimden elinde ordu kalan 5 kişi... tekrardan ordu basan daha azları ise yazmadım .
-----------------------------------------
necatkoşar :
23.454 balta
15.254 toyton
500 koç
3.100 mancınık
-----------------------------
enesyasin :
34.000 balta
7.200 toyton
1.000 koç
4.880 mancınık
nacak :
40.100 balta
10.200 toyton
5.120 koç
1.700 mancınık
------------------------------
usta55:
33.320 kılıçlı
18.870 toy.şmşk.
7.225 koç
1.060 mancınık
-------------------------------
çakır_baba :
Asker sayısı:
1 http://s12.travian.com.tr/img/x.gif
100025 Emperyan
15 Equites Legati
43434 Equites Caesaris
2000 Koçbaşı
12880 Ateş mancınığı
-------------------------------------
4 arkadaşımınki bana bir gün önce bildirilen , kendiminkinide kopyaladım.
Burada ; bize ne kardeşim o zaman gönderseydiniz ordunuzu diyenden , kim olsa 100. seviyeyi basardı diyene kadar birçok yorum gördüm.Bakınız, ortada bir tehlike filan yoktu, SON birliklerinin saldırı güçleri takip ediliyordu. sarapcıı başkanımızın ve yönetimin isteği ; hem kırılmamış diğer rekorlarıda kırmak, hem şov yapmak, hemde rakibe daha önce birlik formlarında yapılan atışmaların ispatı olarak aramızdaki kuvvet farkını tattırmaktı. Daha önce kimse 100. seviyeyi iptal etmemiş , eee ne güzel işte demekki serverler daha önce istediğini istediği zaman yapabilen oluşumlar görmemişler. Neyse olan olmuştur, kurulan wow u tebrik ediyoruz , burukta olsa seviniyoruz. delihaşim , baskın , odessaa bilir :) biz çok sakin, bir okadar da disiplinli ve bitirici bir birliktik. Hepinizi çok sevdik , bütün yönetime teşekkürler.
Son sözüm modaratore ;
Kim haklı , kim haksız ? formdakilerin sizi haklı bulması ne kazandıracak ? demişsiniz ...
Cevabı çok basit , kiminle yola çıkılıp çıkılmayacağını öğrenmiş olacağız . Selamlar...

aşiret
30-01-2010, 01:14
Sevgili arkadaşlar, ben STR.ŞMŞK başkanı çakır_baba, bütün yazılanları okudum bende birşeyler karalayım istedim. İşte benim birliğimden elinde ordu kalan 5 kişi... tekrardan ordu basan daha azları ise yazmadım .
-----------------------------------------
necatkoşar :
23.454 balta
15.254 toyton
500 koç
3.100 mancınık
enesyasin :
34.000 balta
7.200 toyton
1.000 koç
4.880 mancınık
nacak :
40.100 balta
10.200 toyton
5.120 koç
1.700 mancınık
------------------------------
usta55:
33.320 kılıçlı
18.870 toy.şmşk.
7.225 koç
1.060 mancınık
çakır_baba :
Asker sayısı:
100025 Emperyan
15 Equites Legati
43434 Equites Caesaris
2000 Koçbaşı
12880 Ateş mancınığı
Burada ; bize ne kardeşim o zaman gönderseydiniz ordunuzu diyenden , kim olsa 100. seviyeyi basardı diyene kadar birçok yorum gördüm.Bakınız, ortada bir tehlike filan yoktu, SON birliklerinin saldırı güçleri takip ediliyordu. sarapcıı başkanımızın ve yönetimin isteği ; hem kırılmamış diğer rekorlarıda kırmak, hem şov yapmak, hemde rakibe daha önce birlik formlarında yapılan atışmaların ispatı olarak aramızdaki kuvvet farkını tattırmaktı. Daha önce kimse 100. seviyeyi iptal etmemiş , eee ne güzel işte demekki serverler daha önce istediğini istediği zaman yapabilen oluşumlar görmemişler. Neyse olan olmuştur, kurulan wow u tebrik ediyoruz , burukta olsa seviniyoruz. delihaşim , baskın , odessaa bilir :) biz çok sakin, bir okadar da disiplinli ve bitirici bir birliktik. Hepinizi çok sevdik , bütün yönetime teşekkürler.
Son sözüm modaratore ;
Kim haklı , kim haksız ? formdakilerin sizi haklı bulması ne kazandıracak ? demişsiniz ...
Cevabı çok basit , kiminle yola çıkılıp çıkılmayacağını öğrenmiş olacağız . Selamlar...

+1 abimsin gene senden dogru bir sözle büyüklügünü içimizdekileri dedin işte str. nok birlikleri bu demekti.. bir dahaki sefere kiminle yola çıkacagımızı ögrenmiş olduk..özeti budur..anlayana tabiki:)

junior
30-01-2010, 03:00
+1 abimsin gene senden dogru bir sözle büyüklügünü içimizdekileri dedin işte str. nok birlikleri bu demekti.. bir dahaki sefere kiminle yola çıkacagımızı ögrenmiş olduk..özeti budur..anlayana tabiki:)

Evet öğrenmiş olduk.

İllede str hep str...
Destanın büyüklüğüde burda gizlidir. Şart ne olursa olsun kimseyi satmaz.

aşiret
30-01-2010, 03:46
Evet öğrenmiş olduk.

İllede str hep str...
Destanın büyüklüğüde burda gizlidir. Şart ne olursa olsun kimseyi satmaz.

inadına str+destan+sparta:) varmı ötesi bundan başka...

yeri geldiginde bizimle beraber kazanabilecek kadar kaybetmeyide göze alan dostlarımızla yola devam edecegiz bundan sonra...

büyük sezar
30-01-2010, 06:03

Huzura kavuştuk yörük katkılı Miraygazla

d
e
s
t
a
n

arcmrt21
30-01-2010, 09:37
çakır_baba :
Asker sayısı:
100025 Emperyan
15 Equites Legati
43434 Equites Caesaris
2000 Koçbaşı
12880 Ateş mancınığı
Son sözüm modaratore ;

yaf rekor orduna o kadar uzuldum ki. Ne kadar birliğine girdiğimde yetki vermesende bana:p Valla yazık oldu bu orduna. Oyun başındandır tekin abiden mesaj atardım hep arada konuşurdum. Onun için tanıdıgım kişiler arasında gerçekten iyi bir birlik olabilen bir birliksiniz. Yani yeterki isteyin yapamayacagınız şey yoktu. Ne de olsa STR yiz:)

O orduyu çıkardıgında butun serverlere gucumuzu tam anlamıyla gostermiş olacaktık. Sadece toyton rekoru kalacaktı kırılmayan. Şu ordunun fotografını çek şuraya koy sen... Ne kadar kullanmasakta ordu bizim ordu diyebilelim:) Yeniden butun çaban için tebrikler...

maybelline
30-01-2010, 12:18
cakirbaba ben bu sırrı cözemedim herkes sana mı calişmiş ne diğerlerinde ordu yok doğru düzgün. en cok rahatsız etmeye caliştiğim birlik şimşek birliği idi ama yukarıdaki 4 isimle pek de ilgilenmemiştim. ikinci kez mi bastılar bilmiyorum ordularını ama o 4 isimde sadece kocbası ordusu galyalı az iş yapardı 3 ü seviye bile zor alırdı. hoş ben bile alamadım onlardan büyük ordu ile :D

şaka bir yana senin ordun iyiymiş gerisi tehlike boyutu cok düsükmüş.. kalın sağlıcakla :)

ajan yörük
30-01-2010, 12:22
evet kimin ne oldugu ogrenilmiş oldu, birisi bana yardım yapmıyorlar diye ağlar diğeri rakip birlik baskanlarıyla anlasır kendi birliğindekilerinin arasını bozar

büyük sezar
30-01-2010, 13:14
Değer vermeyiz dünya malına,
boyun eğmeyiz Allah kuluna.
Dostluk bizde böyledir,
ölürüz arkadaş uğruna.
Kurşun gibiyiz adres sormayız,
harbiyiz döneklik yapmayız,
kimseyi sırtından vurup kaçmayız.
Kahbe olup bin yıl yaşayacağımıza,
dürüst olur bir gün yaşarız..

destan

Opethian
30-01-2010, 14:14
cakirbaba ben bu sırrı cözemedim herkes sana mı calişmiş ne diğerlerinde ordu yok doğru düzgün. en cok rahatsız etmeye caliştiğim birlik şimşek birliği idi ama yukarıdaki 4 isimle pek de ilgilenmemiştim. ikinci kez mi bastılar bilmiyorum ordularını ama o 4 isimde sadece kocbası ordusu galyalı az iş yapardı 3 ü seviye bile zor alırdı. hoş ben bile alamadım onlardan büyük ordu ile :D

şaka bir yana senin ordun iyiymiş gerisi tehlike boyutu cok düsükmüş.. kalın sağlıcakla :)

Askerlerin fazla olmamasının nedeni zamanında caracas'ın olan wow köyünü STR.ŞMŞK birliği ile sıfırlamamızdır sanırım.Daha sonra da o wow köyünü reisledi STR.ŞMŞK birliği, takip ettin mi bilmiyorum.

mecLup
30-01-2010, 17:17

Huzura kavuştukyörük katkılı Miraygazla

heLaL oLsun yörük yine yapmışsın yapacağını (=
Geçen seneden hatırLıyorum aynısnı TexaaLı'ya yapmıştı :D Bu sene de size yapmış sizde uymuşsunuz :D

s8'de DarK birLiğine de yapmıştı :D. Geçen senede Astürk'te ordu basıp mütteifikini indirip TexasLı'ya oyun bıraktırtmıştı...

Bu arada siz YorumLara dewam edin WoW bitti. Yörük buraya aLdırmaz biLe o yeni Server PLanLarına başLamıştır :D:D

Uniq
30-01-2010, 17:56
Merhaba, oyunda geçen özel konuşmaları forumda yayınlanması yasaktır.Tekrarında ceza gelebilir, iyi oyunlar.

çakır_baba
30-01-2010, 18:33

Birlik sınıflandırılmasında , ŞMŞK birliği saldırı birliği olarak ayrıldığından , oyun başından itibaren ana birliğin verdiği her hedefe girdik , ayrıca bir yandanda -SON+ birliği ile devamlı ama bir o kadarda seviyeli-zevkli savaşımız ise hep vardı... Opethian ın dediği gibi natardan sonrada sadece bizim birlik olarak caracas ın wow unu önce sıfırladık sonrada reisledik . Tabiki bu aşamalarda bir çok arkadaş bir sürü ordu kaybetti. SON wow larına depoların düşürülmesi için ilk ordularda bizden gitti. Diğer arkadaşlarımda fazla ordu kalmamasının bir sebebide benim lanet olası bu içimdeki düzen ve tertip sevgimdir :) asker sayıları, ordu sayıları istendiğinde her zaman en çabuk en doğru ve kuvvetlerine göre sınıflandırılmış bir şekilde sunan ben olduğum için , sağolsun sarapcıı ve baskın :) ohhh abi ne güzel sınıflandırmışın buradan seçip seçip gönderiyoruz diyorlardı :) :)
Benim ordumun büyümesi ise -SON+ savaşında sıfırlandıktan sonra tekrardan 24 saat aralıksız basmam ile ve tabiki depo indirmeye giden arkadaşlarımın boşalan köylerinde askerlerimi konuşlandırmamla mümkün oldu. Hepsine sonsuz teşekkürler ediyorum . Selamlar ...

çakır_baba
30-01-2010, 18:55
yaf rekor orduna o kadar uzuldum ki. Ne kadar birliğine girdiğimde yetki vermesende bana:p Valla yazık oldu bu orduna. Oyun başındandır tekin abiden mesaj atardım hep arada konuşurdum. Onun için tanıdıgım kişiler arasında gerçekten iyi bir birlik olabilen bir birliksiniz. Yani yeterki isteyin yapamayacagınız şey yoktu. Ne de olsa STR yiz:)

O orduyu çıkardıgında butun serverlere gucumuzu tam anlamıyla gostermiş olacaktık. Sadece toyton rekoru kalacaktı kırılmayan. Şu ordunun fotografını çek şuraya koy sen... Ne kadar kullanmasakta ordu bizim ordu diyebilelim:) Yeniden butun çaban için tebrikler...

Yetki verilmez alınır delihaşim, alsaydın bana ne yaw :) Ama ilgilileri bilir yedek olarak TÜRK birliğini kurup önce başına geçici koyduğumuz arkadaş işi karıştırmaya başlayınca 11 köyüyle beraber önce onu yıkmıştım :) Sonrasında Aram ı görevlendirdik ama oda kız peşinden ayrılmıyorki yaf http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon9.gif
Hele bak gardaşıma ordunun fotosunu çek koy filan demişsin , profilde yaşıma bakmadınmı ?
O kadar pc kullanabilsem daha ne isterim ... Biz yaşlıyız geç tanıştık bilgisayar ile o işler beni aşar abicim ... Şaka bir yana sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum. Selamlar ...

ajan yörük
30-01-2010, 20:48
[/B]

heLaL oLsun yörük yine yapmışsın yapacağını (=
Geçen seneden hatırLıyorum aynısnı TexaaLı'ya yapmıştı :D Bu sene de size yapmış sizde uymuşsunuz :D

s8'de DarK birLiğine de yapmıştı :D. Geçen senede Astürk'te ordu basıp mütteifikini indirip TexasLı'ya oyun bıraktırtmıştı...

Bu arada siz YorumLara dewam edin WoW bitti. Yörük buraya aLdırmaz biLe o yeni Server PLanLarına başLamıştır :D:D

Aynen öyle ama birlik arkadasları bundan hiç rahatsız değiller,aslında şu son mesajlarında gerçek yüzünü gosterdi ama

ManyaK
30-01-2010, 20:54
emeği geçenleri tebrik ediyorum

arcmrt21
30-01-2010, 22:52
Yetki verilmez alınır delihaşim, alsaydın bana ne yaw Ama ilgilileri bilir yedek olarak TÜRK birliğini kurup önce başına geçici koyduğumuz arkadaş işi karıştırmaya başlayınca 11 köyüyle beraber önce onu yıkmıştım Sonrasında Aram ı görevlendirdik ama oda kız peşinden ayrılmıyorki yaf http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon9.gif
Hele bak gardaşıma ordunun fotosunu çek koy filan demişsin , profilde yaşıma bakmadınmı ?
O kadar pc kullanabilsem daha ne isterim ... Biz yaşlıyız geç tanıştık bilgisayar ile o işler beni aşar abicim ... Şaka bir yana sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum. Selamlar ...

Öyle olsun demek yetki verilmez alınır he:) Ben 3 ordu koyunu sıfırlamak için ordu isteyecektim.
Ayrıca Aram için dogru demişin 7/24 msnde idi yahu:) Ayrıca yahu yaşla ile mi alakalı foto çekip koymak yaş sınırı koydular da ben mi bilmiyorum... :)

Koy şu fotoyu yahu valla bak gına geldi bana:):)

Edit: Ayrıca arkadaşlar Son birlik ismi olarak ilk defa yenilgiye burada ugradı. s11 de Son birliklerindeydim s8 de de Son birliklerini severim. İkisinde de wow kurdu s15 de de kurma ihtimali yuksek sagolsunlar değiştirmedik isim bırakmayınca rakip birlik en sonunda Son a da yenilgi yuzu gosterdiler...

maybelline
30-01-2010, 23:54
asker beslediğiniz kesindi zaten cakirbaba kendiniz bakamazsınız okadar askere yıgınla altın ister :)

neyse sağlık olsun o orduyu yıkımda göremedim görseydik daha hoş olurdu sanırım. profil yorumundan sonra sana bir kötü sey yapmıstım onun dısında rahatsızlık vermedim :)

kal sağlıcakla :)

thomas. rıfat

arcmrt21
01-02-2010, 13:19
Byaratca zoddik wow a saldırı cıkmıs :=) zoddik byaratca ya Nasıl bir şeref ,nasıl bir oyun ahlakıdır bu insan yemin edip sonrada aldırmazlık edermi alttarafı oyun bu
aman arkadaslar bu tiplerden uzak durunuz ne oldukları belli değil bunların son ailesini boyle işlere bulasmadıgı ve gayet güzel arkadaslık ortamında oyun oynadıkları için tebrik ederim bir tek yoruk lastik patlatmıs ama her yerde bir çürük elma vardır oda abazalıktan işte napsın garibim :)

lafını atarken dikkat et tartışma çıkarma. Nasıl sizde çürük elma var sa bizde de var. Ama dikkat etmişsen biz 400 kişiyiz(DESTAN-STR.NOK-SPARTA-FİRST-ŞMŞK-TSNM-PARS-EVERST-TÜRK-DMN-KALE-AKINCI-KRTL-ŞHN) ve rakip 1500-400=1200 kişi. Yani biz buna ragmen bu oyunu kazandık. Bizde ki çürük elmalar mı daha çok sizdeki mi daha çok bilmiyorum ama gorunen koy sizde fazla çürük elma vardıyı gosteriyor... Yani son ailesi bulaşmadı str bulaştı dedirtmem. Zaten bilesin ki burada o tepkiyi verenler bizleriz ve karşıdaki taş çatlasın 3 kişi. Herkes haddini bilecek oyle konuşacak. Yaptıklarımız belli.

Oyun başında cunta savaşı, bitmeden logar savaşı ve aynı anda qatliam savaşı ve arkasından VA birliği savaşı ve birliklerin birleşimi ile suikast savaşı o bitmeden wow donemi ve o zamana dek birleşke birlik kuzeydogu ile ateşkes bozulumu ve bir kaç yıpratıcı feykler:) ve wow donemi toyton hariç tum rekorlar elimizde bulunması ve daha niceleri. Anlaki karşındaki saygı duyulacak bir ekip. Laf edilecek bir ekip değil. Onun için sen ve senin gibiler konuşması biraz ukalaca oluyor ki ukalacanın anlamı bilmişlik taslamak oluyor ama onu da yapamadınız. Napolyon gibi veni vidi yaptık geldik, gördük, yıktık aldık serveri... Şimdik işine bak...

Edit: Rekor galya mançosu angelfire a ait:) Yiğideyi oldur hakkını ver demişler:D

carthales
01-02-2010, 13:27
bura hala acıkmıydı yaa:):) STR bi akımdı geldi yıktı kurdu gitti simdi onların arkasından konusma degilde her alanda rekorlara imza atmıs profesyonel oyunculardan ders cıkarmanız lazım diyorum.entrika ve laf oyunlarıyla dolu bi serverdı ama iyi olan degil en iyi olan kazandı.STRATEJİ ailesine tekrardan tebrikler...

maybelline
01-02-2010, 13:49
"biz 400 kişiyiz(DESTAN-STR.NOK-SPARTA-FİRST-ŞMŞK-TSNM-PARS-EVERST-TÜRK-DMN-KALE-AKINCI-KRTL-ŞHN) ve rakip 1500-400=1200 kişi."

bir fun clup acmayı düsünüyorum.. hem matematik hatalarınız düzeltecek bir öğreticilik.. hem de eğlence amaçlı gelin eğlenelim..

ne 400 ü ne 1500 ü cocuk mu kandırıyorsunuz? yemin ediyorum üsenmeseydim sayardım.. birielrinin dediği ateşş i ve destan ın sahte düşman! birliğini de koyarsan 430 u bulursun belki :) server kapanmadan önce 1800 lere düsmüştük. en az 200 kişi var birliksiz olan vs yani son u toplasan 1000 i zor gecer.. canım sıkıldı yazayım dedim. coluk cocuk kandırmayın sağda solda. siz bizim 4 katınızdınız gene de yendik demeyin. son aldıgım hberler zaten zoddik in kurmasını onayladı son birliği yönünde. her yerden teyit ettim bunu. miray kurmus wow u :)

junior
01-02-2010, 14:32
"biz 400 kişiyiz(DESTAN-STR.NOK-SPARTA-FİRST-ŞMŞK-TSNM-PARS-EVERST-TÜRK-DMN-KALE-AKINCI-KRTL-ŞHN) ve rakip 1500-400=1200 kişi."

bir fun clup acmayı düsünüyorum.. hem matematik hatalarınız düzeltecek bir öğreticilik.. hem de eğlence amaçlı gelin eğlenelim..

ne 400 ü ne 1500 ü cocuk mu kandırıyorsunuz? yemin ediyorum üsenmeseydim sayardım.. birielrinin dediği ateşş i ve destan ın sahte düşman! birliğini de koyarsan 430 u bulursun belki :) server kapanmadan önce 1800 lere düsmüştük. en az 200 kişi var birliksiz olan vs yani son u toplasan 1000 i zor gecer.. canım sıkıldı yazayım dedim. coluk cocuk kandırmayın sağda solda. siz bizim 4 katınızdınız gene de yendik demeyin. son aldıgım hberler zaten zoddik in kurmasını onayladı son birliği yönünde. her yerden teyit ettim bunu. miray kurmus wow u :)

Rıfo o teyyit ettiğin kişilere bide nedenini sorsaydın ya , neden zoddik'in kurmasını onaylamışlar. Ellerinde çok büyük ordular vardı da STR'ye kıyak olsun diyemi göndermemişler. Yoksa göndermişlerde yetişmemiş mi? Rakibin wow kurmasını onaylamak , elinde ordu varken kullanmayıp rakibe yol vermek, kendi ekibine ihanet değil midir?
Eğer söylenenler doğru ise, yörük isimli arkadaşımız 4-5 orduyu kasıtlı olarak elde patlatmış bu şekilde zoddik'in wow kurmasında pay sahibi olmuştur. Eğer bu söylenti doğru ise yörük SON birliklerine ihanet etmiştir.

maybelline
01-02-2010, 16:20
abi;

neden kendin sormadın ki.. ben travian konsumuyorum artık dediğin kişilere de ulaşma ihtimalim yok sadece yörük e ulaşabilirim okadar.

travian defterini 5-6 sene kapattım tüm tekliflere de yokum diyorum zaten.. siz emek verin verin sonra bir patlak cıksın son anda. dünya sanki cok dürüstlerle dolu ya oyundan dürüstlük bekleyeceğiz. her şey boş bu oyunda uzak durun imkanınız varsa. ya da dürüst oldugun düsündüğünüz insanlarla su oyunun benzerini yapın es dost akraba ahbap oynayın. yoksa kimilerinin kafası ağrır gereksiz bir oyun gereksiz seyler yüzünden.

neyse yahu hadi kalın sağlıcakla oyun bitti.. adı üstünde mecazen oyun bitti ..

ajan yörük
01-02-2010, 20:47
Rıfo o teyyit ettiğin kişilere bide nedenini sorsaydın ya , neden zoddik'in kurmasını onaylamışlar. Ellerinde çok büyük ordular vardı da STR'ye kıyak olsun diyemi göndermemişler. Yoksa göndermişlerde yetişmemiş mi? Rakibin wow kurmasını onaylamak , elinde ordu varken kullanmayıp rakibe yol vermek, kendi ekibine ihanet değil midir?
Eğer söylenenler doğru ise, yörük isimli arkadaşımız 4-5 orduyu kasıtlı olarak elde patlatmış bu şekilde zoddik'in wow kurmasında pay sahibi olmuştur. Eğer bu söylenti doğru ise yörük SON birliklerine ihanet etmiştir.

son birliğinin elinde ordu kalmadı da işte yörük ve mirayın kulisleriyle zoddiğe kurması için yardımcı oldular ,zoddik olmasa topal yada aratca kuracaktı bu kesindi bu yuzden yorugun kulisleriyle zoddik kurdu ve arkadaslar rakibe wow kurdukları için çok mutlular :) oyunun sekli çok değişmiş insanlar artık rakibin istedikleri wowuna kurduruncada mutlu oluyorlar

HüKüMDaR
03-02-2010, 11:18
lafını atarken dikkat et tartışma çıkarma. Nasıl sizde çürük elma var sa bizde de var. Ama dikkat etmişsen biz 400 kişiyiz(DESTAN-STR.NOK-SPARTA-FİRST-ŞMŞK-TSNM-PARS-EVERST-TÜRK-DMN-KALE-AKINCI-KRTL-ŞHN) ve rakip 1500-400=1200 kişi. Yani biz buna ragmen bu oyunu kazandık. Bizde ki çürük elmalar mı daha çok sizdeki mi daha çok bilmiyorum ama gorunen koy sizde fazla çürük elma vardıyı gosteriyor... Yani son ailesi bulaşmadı str bulaştı dedirtmem. Zaten bilesin ki burada o tepkiyi verenler bizleriz ve karşıdaki taş çatlasın 3 kişi. Herkes haddini bilecek oyle konuşacak. Yaptıklarımız belli.

Oyun başında cunta savaşı, bitmeden logar savaşı ve aynı anda qatliam savaşı ve arkasından VA birliği savaşı ve birliklerin birleşimi ile suikast savaşı o bitmeden wow donemi ve o zamana dek birleşke birlik kuzeydogu ile ateşkes bozulumu ve bir kaç yıpratıcı feykler:) ve wow donemi toyton hariç tum rekorlar elimizde bulunması ve daha niceleri. Anlaki karşındaki saygı duyulacak bir ekip. Laf edilecek bir ekip değil. Onun için sen ve senin gibiler konuşması biraz ukalaca oluyor ki ukalacanın anlamı bilmişlik taslamak oluyor ama onu da yapamadınız. Napolyon gibi veni vidi yaptık geldik, gördük, yıktık aldık serveri... Şimdik işine bak...

Edit: Rekor galya mançosu angelfire a ait:) Yiğideyi oldur hakkını ver demişler:D

Murat bir konuya açıklık getireyim siz 400 kişiydiniz 400 kişide aktif oyuna asılan kişilerdi.En azından aktif olmayanlarında şifresi veya tem.vardı sizlerde.ayrıca destanın istetme birliğindede ordu yapmak için gereken tahıl rezervi mevcuttu.
Bizim çok arkadaşımız tahıl sıkıntısı yüzünden ordularını erken elinden çıkardılar.Bizim birlikte oynayan oyuncuların yarısı pasif durumdaydı Son birlikleri içerisinde en aktif oynayan birliklerden biri olan bizim birliğin bile sen kendin içindeydin biliyorsun ki neredeyse yarısı oyuna özel işlerinden vs. dolayı asılamadılar.Oyunla ilgilenen arkadaşlarımızın hepsinin temsilcilikleri dolu olduğu halde birçok oyuncunun köyleri pasif durumdaydı ve biz hiçbirinden şifre almadık.
zoddik in wow kurması olayına gelince Yörük ün veya baka kimsenin ihaneti söz konusu deil.
Elimizde tüm wowları indirecek kadar ordu yoktu.Zoddik i sıfırlasaydık topal solucan kuracaktı.
Biz bu oyunu Zoddik wow un hakettiğini düşündük ve Topal solucan ın kurmasından sa Zoddik in kurmasını istedik.Zaten Zoddik in kestiği askerlere bakılınca hakettiği ortada.
Sizler Zoddik in wow kurmasını içinize sindiremiyorsanız suçu kendinizde arayın derim.SON birliğinde deil.
Zoddik i indirebilirdik evet ama sonuçta Zoddik i indirsek bile sizlerin ellerinizde hala ordu olduğunu bunun bi işe yaramıyacağını biliyorduk.Bu bizim tercihimizdi bizi bağlar.Ve bu durumdan hiçbir SON üyesi arkadaşım rahatsız deilse bizim içimizde bir sorun yok.Biz wow kurmadık ama sizlerden daha mutlu bitirdik oyunu ;)

comm4nder
03-02-2010, 11:51
arkadaşlara şifre ve kullanıcı ismi yokmu bir wow köyü görsek

forumda köy şifresi paylaşmak yasaktır.
whocares

arcmrt21
03-02-2010, 16:04
arkadaşlara şifre ve kullanıcı ismi yokmu bir wow köyü görsek

ben bile daha gormedim. Hatta gormek istemedim o koyu. Ki birliğin en hareketli üyesiyin:) Başkan yakup bile baş edemez benimle:p

ßaSkıN
04-02-2010, 19:56
Yazıları Okumuyorum da artık travıanla alakam kalmadı.. Ama 4 Sene mi verdim Buna. Böyle Saçmalık görmedim. :) rakip birlik karsısında ki rakip birlik için wow mu seçer olmuş...

Sayıların Önemi Verilmiş zaten. Onu'da geçtim. Benim Sadece burada aktif pasif konusunda söyliyeceğim tek laf şudur ki ; O zaman aktif olani bulaydiniz.. Bu oyun Bilirsiniz ki hepiniz emek ister.Emek Sarfetmezsen o sarfettiğin emeği başka bir kişi emek sarfederek katleder.

Baskın - Mustafa

gfb
05-02-2010, 14:52
katkıda bulunan herkesin emeğine sağlık. tebrik ederim

BobSwagger
05-02-2010, 15:27
Wow Videosu Yapmıycakmısınız ?

ajan yörük
05-02-2010, 20:59
Wow Videosu Yapmıycakmısınız ?

ben sadece yorugun nasıl kıvırttıgının ve mirayın yaptıgı yussuzlugun videosunu yaparım yanına birde aratcanın ağlama videosunu eklerim,birde zoddiğe seçtik wow kurdurduk diyen bazı zeka olarak geri son uyelernin videolarınıda ekleriz biter

yörük
06-02-2010, 13:30

server bitti gitti bir yorum yazmadım henüz şuraya,sağolsun hesap ortağım da sizinle bir kaç diyaloğa girmiş tebrikler yerini bulmamış birileri bişeyler saymış konuşan konuşuyor ya yenisi başlıyacak serverin nerdeyse halen daha oradamısınız?
madem açıklama bekliyorsun bunu ban msn de de sorabilirsin forma en son yazdığımda sana yazmıştım kaç ay geçti üstüne nerdeyse,
evet ordu vardı elimizde ve kullanmadık,bunun muhasebesini de yapmıyorum zaten,yalnzı bizim ordu kullanmamız son birliğine ihanet değildir ki son sonbirliğini son yapan bizleriz hatta o ismi seçen de benim bir gece vakti değişiklik yapıldı,bütün birleşimler olarak ve rakipler olarak iyi eğlendiğimizi düşünüyorum ve serverin sonunda bir çok olay çığırından çıkmıştır bütün tartışmalar seviyesizleşmiştir ve formdaki yorumalrı şuan bile okuduğun zaman bunu kimse inkar edemez,son birliği olarak yeniden seviey yarışına girseydik bu en az bir ay sürecekti sonunda kim kazanırdı şuan bişey diyemem çünkü bitti zaten oyun.
yalnız kişisel kanaatim zoddik in wow kurmasından yanaydı çünkü en çok çalışan oyuncular onun etrafında idi en azından ben bunu böyle gördüm,ayrıca şifreli girişler hakkında ve oyun kuralalrını yazılım eksiklerini değerlendirerek ihlaller hakkında bişey sölemek istemiyorum str birliğinde oyun kuralalrını profesyonelce bilen ve bu açıkalrı değerlendiren yönetici arkadaş var bu kişide ulu orta deşifre etmem söz konusu olamaz.
zoddik kurdu kazandı olay bitti bütün str ailesini tebrik ederiz son birliği olarak.
kişisel tebriğimde yani sadece ömer olarak tebriğimde hiç bir zaman hırsına yenik düşmeyen bunun oyun olduğunu unutmamış kardeşlerimedir,diğer üç beş asker basınca kabadayı olan yazışmalarda hakaret ve terbiyesizliğe varanalrı da kendilerine bırakıyoruz onalrla tartışmamız söz konusu olamaz.
hepinizi öpüyor başarılarınızın devamını diliyorum,yeni s12 de yine burada olacağız askeriyle istediğini başaramamış olanlar tekrar deneyebilir
sevgiler saygılar.

HüKüMDaR
06-02-2010, 23:52
Yazıları Okumuyorum da artık travıanla alakam kalmadı.. Ama 4 Sene mi verdim Buna. Böyle Saçmalık görmedim. :) rakip birlik karsısında ki rakip birlik için wow mu seçer olmuş...

Sayıların Önemi Verilmiş zaten. Onu'da geçtim. Benim Sadece burada aktif pasif konusunda söyliyeceğim tek laf şudur ki ; O zaman aktif olani bulaydiniz.. Bu oyun Bilirsiniz ki hepiniz emek ister.Emek Sarfetmezsen o sarfettiğin emeği başka bir kişi emek sarfederek katleder.

Baskın - Mustafa

Aynı şeyi söylüyoruz baskın.Ben STR oyuncularının çok fazla emek sarfettiklerini söyledim zaten.Senden farklı bişey söylemiyoruz.

ßaSkıN
07-02-2010, 13:47
Aynı şeyi söylüyoruz baskın.Ben STR oyuncularının çok fazla emek sarfettiklerini söyledim zaten.Senden farklı bişey söylemiyoruz.

Dostum Benım sana lafım yok zaten. Benım acıklamaya calıstıgım sey yok rakıp wow'dan ıstedıgımızı bıtırme sansı verdık yok su bu yazılan yazıyadır benım sozum... O zman bu sozu soyleyen hıc oynamasaydı... Madem Bastan secme sansın var . ole bsı var ıse bız secerdık merak etmesın kimse.
Saygılarla...

ßaSkıN
07-02-2010, 13:55
server bitti gitti bir yorum yazmadım henüz şuraya,sağolsun hesap ortağım da sizinle bir kaç diyaloğa girmiş tebrikler yerini bulmamış birileri bişeyler saymış konuşan konuşuyor ya yenisi başlıyacak serverin nerdeyse halen daha oradamısınız?
madem açıklama bekliyorsun bunu ban msn de de sorabilirsin forma en son yazdığımda sana yazmıştım kaç ay geçti üstüne nerdeyse,
evet ordu vardı elimizde ve kullanmadık,bunun muhasebesini de yapmıyorum zaten,yalnzı bizim ordu kullanmamız son birliğine ihanet değildir ki son sonbirliğini son yapan bizleriz hatta o ismi seçen de benim bir gece vakti değişiklik yapıldı,bütün birleşimler olarak ve rakipler olarak iyi eğlendiğimizi düşünüyorum ve serverin sonunda bir çok olay çığırından çıkmıştır bütün tartışmalar seviyesizleşmiştir ve formdaki yorumalrı şuan bile okuduğun zaman bunu kimse inkar edemez,son birliği olarak yeniden seviey yarışına girseydik bu en az bir ay sürecekti sonunda kim kazanırdı şuan bişey diyemem çünkü bitti zaten oyun.
yalnız kişisel kanaatim zoddik in wow kurmasından yanaydı çünkü en çok çalışan oyuncular onun etrafında idi en azından ben bunu böyle gördüm,ayrıca şifreli girişler hakkında ve oyun kuralalrını yazılım eksiklerini değerlendirerek ihlaller hakkında bişey sölemek istemiyorum str birliğinde oyun kuralalrını profesyonelce bilen ve bu açıkalrı değerlendiren yönetici arkadaş var bu kişide ulu orta deşifre etmem söz konusu olamaz.
zoddik kurdu kazandı olay bitti bütün str ailesini tebrik ederiz son birliği olarak.
kişisel tebriğimde yani sadece ömer olarak tebriğimde hiç bir zaman hırsına yenik düşmeyen bunun oyun olduğunu unutmamış kardeşlerimedir,diğer üç beş asker basınca kabadayı olan yazışmalarda hakaret ve terbiyesizliğe varanalrı da kendilerine bırakıyoruz onalrla tartışmamız söz konusu olamaz.
hepinizi öpüyor başarılarınızın devamını diliyorum,yeni s12 de yine burada olacağız askeriyle istediğini başaramamış olanlar tekrar deneyebilir
sevgiler saygılar.

Ama Biz Olmayacagız Buyuk ıhtımalle olursak da STR-SPARTA-DESTAN Olarak BURDAYIZ!!! YINE BEKLERIZ DOSTUM!

kato64
07-02-2010, 19:13
Kuran birliğe tebrikler.

AVCI
17-02-2010, 01:31
Tebrikler...:)