PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cermen taktiğim

koyulhisarlı58
25-01-2010, 13:48
Arkadaşlar benımde bır aktığım bu yaymladım ıkıncı taktık olucak bırıncısını duymayanlar ıcın tekrar solıyım arkadaşlar sıze saldıran koyun askerlerınızı kesmek için acık olup olmadığını su sekılde kontrol edebılırız ılk ten o adama bır mesaj atalım 1 dk dusurdum dakıkasını 1 dk bekleyın sonra okumadığı zaman dalın gıtsın :) eğer askerler koyunde ıse kesersınız :) ıkıncısı gorewlerı yapın gorew sıcanı beklerken askerı usu 1 merkezı 3 yapın sonra 2 tokmaklı gorewıne kadar yapın tokmaklıdan sonra koyunuze gore gusel madde verecek onla gıne asker basın ve askerınızı baska koylere yollayın hammaddelerle 100 tokmaklı yapın :) sonra bunları hep yağmalama yapın her koye gelen hammaddelerle saatlık uretımleri 400 hapın odunu tuğlayı 380 lerde yapın demırıde 350 lerde sımdıde akademıyı kurun baltalı uretın ve baltalıyı 300 tane yapın gerısı sıze kalmıs kendı aramda gelıstırdım counuz deneyın kesın vardı daha onceden ama ben bole bısı duymadım

iyi oyunlar :):)

basketci
25-01-2010, 13:53
Kardeş 1. taktik biliniyor. 2. taktik çok yüzeysel olmuş..denildiği kadar kolay olmuyor bu işler.

Berkan
25-01-2010, 13:54
Güzel de seninmi buldun mu denendi mi denenmedi mi

!'^%&(FB)?
25-01-2010, 13:54
Bence de yüzeysel bir taktik olmuş.

koyulhisarlı58
25-01-2010, 13:55
Güzel de seninmi buldun mu denendi mi denenmedi mi

brn hep deniyorum ve oluyor s16da bu taktıkle oynuyorum :)

sanalsuclular
25-01-2010, 13:55
Kardeş 1. taktik biliniyor. 2. taktik çok yüzeysel olmuş..denildiği kadar kolay olmuyor bu işler.

Helal olsun banada anlatsana :D harfleri yutmuşsun biraz hesaplı yap bakalım .

basketci
25-01-2010, 13:57
Helal olsun banada anlatsana :D harfleri yutmuşsun biraz hesaplı yap bakalım .

neyi anlatayım ?

MrKarizma
25-01-2010, 14:00
100 tokmak ve 300 balta bir anda olmuyor bir de Türkçe'yi güzel kullan öyle bir anlatmışsın ki sanki 1 saatte 300 balta olacak 380 er hammadde olacak :D

koyulhisarlı58
25-01-2010, 14:19
bana gore cok kolay bırkere denemenızı onerırım :):)

basketci
25-01-2010, 14:26
Yapılması o kadar basit değil demekten kastım: 2 tokmak sallayan vardı hemen 100 yapın gibi terim kullanılmış onu 100 yapmak en azından normal oyuncu için ve normal server için 2-3 gün eder.Hem benim için kalkış onemli sonrasında zaten ilerler oyun 100 askeri bastıktan sonra sadece onun kaldırdığı maddeyle 50 tane daha tokmak sallayan basar.Öyle öyle gelişir.Sana önerim biraz daha içeriğe gir alanı daralt ama içeriği fazla yap.

TRaWiaN
07-05-2010, 14:08
Icerık yok kardes sen hammaddeye 300 lerı gecırdın 300 tokmak bastın ooo naptın sen usta ya :))
bu dedıklerın en az (usta oyuncuya dahıl ) 30 gun alır tabıkı bu 30 gunde
yagman full olacak + sana senden dıslı bırı saldırmayacak :))
ooo zor pala mızrak cıkartmadın sen 380 er ham olana kadar yerler senın tokmakları ruhun duymaz :)

cz75
07-05-2010, 14:10
selam arkadaşlar +- bölgesindeyim :)

akahoshi
07-05-2010, 14:52
Hayatımda gördüğüm en iğrenç yazı diyorum çünkü taktik niteliğinde değil.

hem başta saldır yazıyorsun sonra askeri üs ve 2 tokmak kur diyorsun yazının sırası bile doğru değildir.

Yazıyla olsaydı bu işler bende diyorum o zaman;

Korumadan çıkmadan 1000 toyton bas vahalara dal natar köyleri çıkınca wow kur seviye 100 yap oyunu bitir.

buda_bafiros
10-05-2010, 02:15
arkadaslar bu oyunu 3 sezon önce oynamıstım ve oyunda çok güzlu ve tecrubeli oyuncularla tanısmıstım . onlardan ögrendigimi sizlerlede paylaşmayı uygun olur diye düsündum.
---------------------------------------------------------

oyuna başladıgında görevleri yapmak çok fazla avantaj veriyor....
görevleri yaparken acele etmeden kısla kurana kadar bekleyin. kısla kurulduktan sonra ogunku uretimlerinizle yapa bildiginiz kadar tokmak basın cıkan tokmakları yagmalamak için cevrenizde sectiginiz köylere yagmada atınız....
ve gelen hammadelerlede hammade uretimlerini ve asker basınız gunde en az 20 kadar basmanız sizin rahat olarak yagma yapmanıza yardımcı olur ve haftada 140' yakın tokmagınız olacaktır... ve bu askerleri 10-10 bölukler halinde sectiginiz yerlere gönderiniz bu saldırılarda en az hamamde aldıgınız köyde diyer köyde tamamlarsınız...

mızrakcı ları basmayı unutmayınız... size karsı saldırılar gelecektir. az asker kaybıyla cok adam kesmek için sur gerekli olacaktır...(SUR SEVİYESİ ÖNEMLİ)gunde saldırıaskeri bastıgınız kadarın yarısıda savunma askeri basmanız gerek....

ve nufusa fazla önem vermeden hamamde uretimine ve tahıl uretimlerine önem verin tabiki bu sıralarda akedemi ve kıslaları yukseltmeyi unutmaın...

ve 2 köyu kurdugunuzda 2 köyude merkez köy gibi 4 odun-4demir-4tugla ve 6 tarlalı alın...ordan savunma askeri basın sadece 1 köydende saldırı askeri basın....

3. köyde 9 tarlalı veya 12 tarlalı olmasına dikkat edin ve ordan hamamde uretimine önem veriniz.... ve hammade uretimlerinizi artırdıkca ordan sadece ama sadece saldırı askeri basın ....

ve bundna sonrası kolay olacaktır...

BİLMEYEN ARKADASLAR İÇİN CERMEN YAGMALAMA ASKERLERİYLE DOLU...;)

ozo_368
10-05-2010, 19:08
kardeş bu taktik öyle kolay bişey değil 3 günde yapamazsın;)

galyalı genç
10-05-2010, 19:31
Arkadaşlar benımde bır aktığım bu yaymladım ıkıncı taktık olucak bırıncısını duymayanlar ıcın tekrar solıyım arkadaşlar sıze saldıran koyun askerlerınızı kesmek için acık olup olmadığını su sekılde kontrol edebılırız ılk ten o adama bır mesaj atalım 1 dk dusurdum dakıkasını 1 dk bekleyın sonra okumadığı zaman dalın gıtsın eğer askerler koyunde ıse kesersınız ıkıncısı gorewlerı yapın gorew sıcanı beklerken askerı usu 1 merkezı 3 yapın sonra 2 tokmaklı gorewıne kadar yapın tokmaklıdan sonra koyunuze gore gusel madde verecek onla gıne asker basın ve askerınızı baska koylere yollayın hammaddelerle 100 tokmaklı yapın sonra bunları hep yağmalama yapın her koye gelen hammaddelerle saatlık uretımleri 400 hapın odunu tuğlayı 380 lerde yapın demırıde 350 lerde sımdıde akademıyı kurun baltalı uretın ve baltalıyı 300 tane yapın gerısı sıze kalmıs kendı aramda gelıstırdım counuz deneyın kesın vardı daha onceden ama ben bole bısı duymadım

iyi oyunlar

Benim taktiğime benziyor ama sonlara doğru biraz abartmışsın:D:D baltalı askerinin 300 adet olacağı tarih en kötü oyunun başlangıcından 1ay sonrası ilk ay tokmak pala şeklinde gidilmesi daha iyi olur...

arkan
10-05-2010, 19:38
sen taktik vermeden önce bi türkçeni düzelt yazımını imlanı düzelt ondan sonra taktik ver

Re1
09-08-2010, 19:55
Yüzeysel bir taktik olmus..