PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : galyalı sorusu

hırbo
31-10-2009, 14:51
arkadaşlar diyelimki bir kişi bir galyalıya saldırdı tuzakta kaldı ve o da alamayınca tahıl gitmesin diye öldürdü o galyalının savunma puanına işler mi yok sa hiç bi işe yaramazmı :confused:

haylaz53
31-10-2009, 14:52
aslında bende bilmiyorum

Marko <3
31-10-2009, 14:53
Bir işe yaramaz ;)
@haylaz
Bilmiyorsan neden yazıyorsun.Gayen post kasmak ve multi hesap kullanıyorsun.Seni şikayet edeceğim

yusuf
31-10-2009, 14:57
Bir işe yaramaz ;)
@haylaz
Bilmiyorsan neden yazıyorsun.Gayen post kasmak ve multi hesap kullanıyorsun.Seni şikayet edeceğim
hayır hıç bır işe yaramaz bu yuzden galyalılara haksızlık yapılmıştır

cLaSss
31-10-2009, 15:35
O zaman neden cevaplıyorsunuz

Katılıyorum..

umutcan
31-10-2009, 15:57
sizene kardeşim adam yorumunu yapar istediği gibi . halla halla . bi buna karısmıyodunuz oda oldu . Bakugan sende dier konularda bos bos mesaj atıyon onlar ne için acaba ..

Şakaron
31-10-2009, 15:58
evet,işlemez arkadaşım.

LuliTunes
31-10-2009, 16:00
arkadaşlar diyelimki bir kişi bir galyalıya saldırdı tuzakta kaldı ve o da alamayınca tahıl gitmesin diye öldürdü o galyalının savunma puanına işler mi yok sa hiç bi işe yaramazmı :confused:

İşe yaramaz.

Yardım bölümüne sorabilirdiniz.

aslında bende bilmiyorum

Sizin gibilerinin tek amacı post kasmaktır.

Bilmiyorsanız niye cevap yazarsınız.

Eğer bilmiyorsan git başka konuya ve ya gelecek cevabı bekleyip öğren mesaj yazma...:mad:

sizene kardeşim adam yorumunu yapar istediği gibi . halla halla . bi buna karısmıyodunuz oda oldu . Bakugan sende dier konularda bos bos mesaj atıyon onlar ne için acaba ..

:( :(