PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alacakaranlık Serisi

SeAnBoSWeLL
20-01-2010, 21:34
Alacakaranlık

Müthiş karanlık bir geceydi.Kevin kitabını okurken yukarıdan tıkırtılar geldiğini duydu.Kevin Cesurdu .18 yaşında olmasına rağmen babasının ölmesi onun genç yaşta sorumluluk almasını sağladı.Annesine ve kendisine bakmalıydı.Babasını gözleri önünde öldüren Brain'i bulacaktı.And içmişti.Hırslı güçlü sinirli bir yapıya sahipti. Kitabı kapattı.Yavaş yavaş yukarıya çıktı.Sesler annesinin odasından geliyordu.Kapıyı çok az araladı ve içeriye baktı.İçeride annesi uyuyordu.Yüzü kapalı bir adam vardı.Adam Kevin'i görünce hemen pencereden atlayarak karanlığa karıştı.Kevin hemen aşağıya inerek babasından kalan 2 bıçağı aldı.Tekrar yukarı çıktı.Annesinin odasına girdi ve baktığında annesi odasında yoktu.Pencereden dışarıya baktığında yine aynı adam geri dönmüş ve annesini alıp gitmişti.Kevin bilmiyordu tabi bu adamın Brain olduğunu.O gece önce hazırlık yaptı.Babası eski bir haşaşiydi yani suikastçiydi.Ondan kalan zırhı bıçakları boyaları kullandı.Planı belliydi.Diğer akşama kadar bekleyecek ve gerekirse Dünya'nın her tarafını arayıp annesini bulup annesini kaçıran kişiyi öldürecekti.Ama çok uzaklara gitmesine gerek yoktu.Çünkü Brain ona çok yakındı....

SeAnBoSWeLL

LaST-KiNG
20-01-2010, 21:38
...Kevin bilmiyordu tabi bu adamın Brain olduğunu bilmiyordu...

Burada bi bozukluk var...Ayrıca renklendirirsen daha iyi olur...

Onun dışında devam ettikçe daha güzel olacak gibi...

KARAZALİM
Muhteşem olmuş bence ;)

SeAnBoSWeLL
Burada bi bozukluk var...Ayrıca renklendirirsen daha iyi olur...

Onun dışında devam ettikçe daha güzel olacak gibi...
Evet.Fazladan yazmışım.Senin yazdığını görmeden bir daha okudum ve düzelttim.

Şakaron
20-01-2010, 21:43
güzel .

SeAnBoSWeLL
20-01-2010, 22:04
Alacakaranlık Bölüm-1 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=11864)

Alacakaranlık Bölüm-2
Kevin sağa sola bakarak yürüyordu.Tabiki annesini kaçıran adamın bu işi önceden planladığını ve kolay ölecek biri olmadığını biliyordu.Ama Kevin'de kolay biri değildi.Oda babasının izinden gitmiş Haşaşi(Suikastçi)kamplarında eğitim görmüştü.Çocukken en çok seni seviyorum babacığım diye boynuna atıldığı adam gözlerinin önünde öldürüldü.Şimdide babasının ona emanet ettiği annesi yoktu.Babası olsa ona kızmazdı.Ama Kevin utanç duyardı.Çünkü babasının yüzünü hiç yere eğdirmek istemezdi.Bir an adamı gördü.Annesi yoktu.Çatıdan çatıya zıplayarak gidiyordu.Kevin onu koşarak takip etti.Acaba şimdi ne istiyorlardı Kevin’den?Kevin bunu merak ediyordu.Bunu öğrenmesi gerekiyordu.Bunun Brain olabileceğini düşündü.Annesini kaçıran adam bir şatoya girdi.Kevin sabahı bekledi.Adam evden çıktığında annesinide götürüyordu.Ama Kevin şatoya girmeyi seçti.Şatoya girdi.Üst kata çıktı,bir kağıt gördü eline aldı ve okumaya başladı

Merhaba Kevin,uzun zamandır görüşmüyorduk, bu yazıyı okuduğunu biliyorum.Peşimde olduğunuda.Yüzümdeki yarayı hala hissediyorum.... Eğer beni yaraladığın o bıçağı bana getirirsen anneni alırsın…….

Yara? Evet yara….Kevin o an hatırladı… Babasını kurtarmaya çalıştığında elindeki bıçakla Brain’in yüzünü çizmişti…Ama o bıçağı Brain’e veremezdi.Bıçaklar Haşhaşi’lerin şerefiydi.Her haşaşi bıçağını kaybetmeyeceğine ve ömür boyu saklayacağına and içerdi..Ve şatonun içinde ağlayarak bağırdı…..

Seni Öldüreceğim Brain..And İçiyorum ki seni yok edeceğim!!!!

SeAnBoSWeLL

CaNx
20-01-2010, 22:06
Çok hızlısın ne çabuk yazdın part 2 yi güzel olmuş:)

SeAnBoSWeLL
20-01-2010, 22:08
Çok hızlısın ne çabuk yazdın part 2 yi güzel olmuş:)
Sağol.Teşekkürler.

SeAnBoSWeLL
20-01-2010, 22:08
Bütün bölümler bir yerde toplayın lütfen.
Edit.........

sagokoliq
20-01-2010, 22:10
"Part" Türkçe bir kelime değildir. "Bölüm" kelimesini kullanmanızı öneririm.

semihchelik
20-01-2010, 22:11
Herkez 5-6 bölümü yeni yeni konulara açarken, ...? :mad:
biraz olsun terbiye...

SeAnBoSWeLL
20-01-2010, 22:13
biraz olsun terbiye...
Biraz olsun anlayış...

LaST-KiNG
20-01-2010, 22:13
Güzel,devam et...;)

SeAnBoSWeLL
20-01-2010, 22:14
Güzel,devam et...;)

Teşekkürler :)

emir1801
20-01-2010, 22:16
Güzel...:);)

SeAnBoSWeLL
21-01-2010, 14:47
Alacakaranlık Bölüm-3

Alacakaranlık Bölüm-1
(http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=11864)
Alacakaranlık Bölüm-2 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=11869)

Kevin şatodan hemen çıktı.Bu şato bir tuzak olabilirdi çünkü..Nereye gittiğini bilmeden yürüdü..Bu sefer her yere dikkatlice bakıyordu Kevin.Babasını kaybetmişti ama annesini kaybetmeyecekti.Annesine ve kendisine bakacak ve çok övülen bir Haşaşi(Suikastçi) olacaktı.

Kevin yolda yürürken Brain’i gördü.Brain onu gördü ama görmemiş gibi yapıp yoluna yavaşça devam etti.Kevin Brain’in kendisini görmediğini sanıyordu ama yanılıyordu.Brain çok yol kat ederek garip bir yoldan yer altına indi.Kevin takip ediyordu onu..Brain sırıtıyordu arkasına bakmadan..Kevin’in babasına benzediğini biliyordu.Kevin babası gibi hırslı güçlü biriydi.Brain içeri girdi ve kapıyı kapattı.Kevin o loş koridorda yavaş yavaş ilerliyordu ve kapıya ulaştı.

Kulağını kapıya dayayarak içeriyi dinliyordu.Annesinin ağlayarak;Oğlum Kevin beni kurtaracak Brain,lanet olsun sana,başına çok büyük bir bela aldın!
Dediğini duydu. Sesleri daya iyi dinlemek için dahada yaslandı.İçeride 3-4 erkek sesinin gülüş sesleri geliyordu..Brain yalnız değildi…Acaba Brain’in yanındakiler kimdi?

semihchelik
21-01-2010, 14:50
Bölüm 3 değil mi bu?

SeAnBoSWeLL
21-01-2010, 14:50
Bölüm 3 değil mi bu?
Evet..Konunun ismi değişecek

SeAnBoSWeLL
21-01-2010, 14:51
Konu halledilmiştir.Teşekkürler.

mustafa29
21-01-2010, 14:52
Aynı hikayelerin devamı niteliğindeki hikayeleri lütfen tek başlıkta toplayalım:)

semihchelik
21-01-2010, 14:52
Güzel ama çok kısa olmuş.
Bence biraz uzun yaz...

SeAnBoSWeLL
21-01-2010, 15:40
Alacakaranlık Bölüm-4 (Son)Güneşin Doğuşu

Kevin artık zamanı geldi diyerek kapıyı kırdı ve içeriye girdi.
Brain sakin bir tavırla:Hoş geldin Kevin.Bizde seni bekliyorduk
Kevin: Peki o zaman…Hadi bakalım! Diye meydan okudu Kevin Brain’e.

Brain Claude şimdi! diye bağırdı..Kevin yukarıya baktı tam başına bir kılıcın düştüğünü gördü ve hemen çekildi oradan.Brain sinirlendi ve tekrar bağırdı: Lescott,Parker gelin!

Lescott ve Parker gelince Kevin’in gözünden yaşlar akmaya başladı…Bu Lescott ve Parker onun en yakın arkadaşlarıydı.Kevin tek başına Brain,Claude,Lescott ve Parker’a karşıydı…Kevin şimdiye kadar hiç hissetmediği o iğrenç duyguyla karşılaştı..KORKU
Kevin Tanrı’dan yardım istedi.Ve işte o an yukarıdan bir ışık belirdi..Aşağı elinde bıçaklarla bir adam indi..Kevin o adamı görünce çok mutlu oldu.Bu onun babası Connor’dı.İşte gerçek savaş buydu…Brain çok şaşırdı.

Kendi kendine: Ama ama bu bu nasıl olur? Ve birden savaş başladı Kevin ilk önce annesini bağlayan ipleri kesti ve annesini dışarıya çıkardı..Geri döndüğünde Lescott’ın yerde cansız yattığını gördü.Ama bu sefer hiç üzülmedi.Kevin koşarak Claude’un kalbine bıçağını sapladı ve Claude hemen orda can verdi.Ve arkasına baktığında babasının ortada olmadığını gördü.Orada sadece Brain,Parker ve Kevin kalmıştı..Brain ile Kevin gözgöze geldi..Brain Parker’a bişeyler fısıldadıktan sonra Parker arka tarafa gitti.Kevin ile Brain yalnız kalmıştı.

Birbirleri ile savaşıyorlardı..Brain bir çok hile denedi ama Kevin dikkatliydi..Kevin bıçaklarını Brain’in kalbini isabet alarak attı.Brain kendini çok zorladı ama sonunda çok acı bir biçimde öldü.Az sonra Parker geldi ve şöyle dedi:

-Demek ki Brain’i öldürdün.
-Evet pislik! Sıra sende!
-Hayır Kevin!Unuttunmu biz seninle arkadaştık.
-Madem öyle peki niye Brain’le işbirliği yaptın?
-Bunu sana söyleyemem Kevin.Çok özel nedenlerim vardı.
-Peki kanıtla.
-Gel sana sarılayım Kevin. O an sarıldıklarında Parker bıçağını Kevin’e sapladı.Kevin birden yere yığıldı. Ve Parker bağırdı:

-Sen bir aptalsın Kevin.Hep sadakatinin esiri oldun.Ve sadakatin senin sonun oldu. Diyerek müthiş bir kahkaha attı..

Parker oradan gülerek uzaklaşırken bir anda ağzından kanlar gelmeye başladı.Kevin canını vermeden kendi bıçaklarını Parker’a atmıştı.Parker’da yere düştü ve oda can verdi.Kevin ayağa kalkmaya çalıştı ama yapamadı.Oda orada son nefesini annesini kurtarmanın sevinci içerisinde verdi…..

Serinin son hikayesiydi.Hepinize iyi forumlar.

SeAnBoSWeLL
21-01-2010, 16:03
Kısa ve düzensiz. Daha iyi olabilirdi.
:):):):):)

SeAnBoSWeLL
21-01-2010, 16:17
Ne düşündüğünü biliyorum. Tarafsız yorum yaptım.
Ne düşünüyormuşum? :)

SeAnBoSWeLL
21-01-2010, 16:28
Aramızdaki gerginlikten dolayı bilerek böyle bir yorum yaptığımı.
Hayır.Ben alttan almaya çalışıyordum