PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 300 yönetimi açıklama...

çöl aslanı
16-01-2010, 23:24
ŞU FORMU BAŞTAN AŞAĞI OKUDUĞMZDA GENEL GÖRÜNTÜ OLARAK ORTADA BİR SÜRÜ DÜRÜST İNASAN BİR SÜRÜ HAKKINI ARAYAN ARKADAŞ BİR SÜRÜ DELİKANLI VE İŞİ OYUN OLMAKTAN ÇIKARIP DELİKANLIĞA VURMUŞ ARTIK OYUNUN SEYRİNDEN ÇIKIP RELL DE Kİ SORUNLARIYLA UĞRAŞMADIĞI MÜCADELE ETMEDİĞİ KADAR BURDA BİR MÜCADELENİN İÇİNDE OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ.... VE DİYORUMKİ SERVERDE NE KADAR DELİKANLI DÜRÜST ADAM VARMIŞ VAYY BEE....

GÖRDÜĞÜM KADARIYLA YORUMLARIN BİR ÇOĞU KONUŞMALARIN BİR ÇOĞU BENİM ÜZERİMDEN İYİ VEYA KÖTÜ BİR ŞEKİLDE YAPILMIŞ AÇIKLAMALAR BASIN AÇIKLAMALARI
HATTA BİRAZ DAHA İLERİYE GİDİP ROMAN YAZANLAR BİLE OLMUŞ....BENDE BİR KAÇ YORUM YAPAYIM VE İLK OLARAK ENTER' DAN BAŞLAYAYIM....

ENTER hesabı ve sahibi elif hanım 9 aydır benle birlikte 300 birlikleri için gecesini gündüzüne katmış ve bu birliklerin bu zamana kadar ayakta durmasında en büyük paya sahip 300 birliğinin değerli bir yöneticisidr.. onun hakkında yorum yapmak kimseinin haddi değildir... bunun aksini kimse idda edemez eden olursa zaten en başta kendisine saygısızlık yapmış olur.. ve artık aramızdada değildir 300 birliklerine bu denli hizmet etmiş bir arkadaşın hakkı ödenemez... öyle veya böyle bir şekilde hesabı nı silmiş ve gitmiştir gittikten sonra iyi veya kötü yorumlar yapılmış veya yapmıştır... ama onu sorgulayan ve yaptığı hizmetleri görmezden gelen haksızlık etmiş olur....

elif hanıma reel hayatında mutlulklar ve başarılar dilerim bu konuda ilk ve son yorumumdur noktaaaaa.......

bir diğer konu ise herkez ağzıana almış bir hesap çalma kız arkadaşını kullanma böylece hesap çalma vs bir sürü entantane kısaca bu konu hakkındada yazayayım...

truvalı arkadaş birliğinde bir tartışmadan dolayı birliğinde yönetici olarak görev yapan ve o birliğe hizmet etmiş bir arkadaşı tartışma sonucu birlikten çıkarıp saldırı emri verir..
bu arkadaş da bunlara çok içerler ve truvalıdan intikam almak ister bunun sonucundada birlik başkanları anıbüsküvi yle gizlice irtibata geçer ve 35 yaşındaki anıbüskiviyle görüşürler kamera açar vs 35 yaşındaki o birliğin başkanı adam bir gecede bu bayana şifresini verir ve köyünü teslim eder benim olaya girmem burdan sonra başlar köye bir mesaj gelir ordaki bayan aynen şöyle der ben truvalıyı olan intikamımı almak için anıbüsküviyi kafalayıp şifresini aldım ama ordaki mesajlarda çöl aslanı yani size ve ana birliğe yönelik ciddi tehlike arzeden ve ana birliğe ve çöl aslanını devirmeye yönelik ciddi çalışma içerisnde olduklarına dair mesajlar olduğunu söyler ve bunların hepisini bana atar gerçektende bunları okudğmzda adamlar harbi bir çalışma içerisnde ana birliği devirme yolunda ilerliyorlar bu mesajlar benim vasıtamla tüm yöentime iletilir ve gerekli görüşmelerden sonra o birliğe geçilerek yönetim kararıyla o birliğin dağıtılması sağlanır... olay bundan ibrettir...
burda bu konu öyle boyut almışki yok çöl aslanı şifre çaldı yok şunu yaptı yok çöl aslanı kız arkadaşını kullandı ya bırakın bunları ben o bayanı o güne kadar tanımıyordum bile ki nasıl benim kız arkadaşım olsun afedersiniz ama 35 yaşındaki başkanınızn birliğin kurcusu truvalıya düşman olan birne şifresini vermesi ve o köyde ana birliği devirmye yönelik mesajlarını yakalatması ve böyle basit bir komployo basitce düşmesini suçlamıyosunuzda diğer knular mı sizi yaralıyor bırakın bunları güldürmeyin beni.. sonuç olrak o bayan intikamını almış ve bizi bir komplodan kurtrmıştır kendi hatalarınızı başkasına mal etmeyi bırakın artık haa şuda var anıbüskivinin çöl aslanı ve ana birliğe yönelik çalışmalarından truvalının haberi varmıydı orasını bilemem ama sonuç olrak o birliğin başkanı bu çalışmalrın içersindeydi bu mesajlarda açıktı ve ortadaydı...sonra bu arkadaşlar olayı öyle boyuta getirmişlerki her defasında bel den aşağı vurmlar küfürler vs yaparak kendi karakterlerini göstermişlerdir...askerleride truvalı ve diğer kşilere atanın kim olduğunu hepsi çok iyi biliyor ama doğruları söylemek işlerine gelmiyor demekki... olay bundan ibarettir şimdi istediğiniz kadar küfür edin yırtın ortalığı problem değil benim birliğim size en büyük cevabı gece 12 den sabah 4 e kadar merkezime 500 bin savunma yığrak göstermiştir ben o gece orda olmadığm halde insanlar 4 saat içinde elinde ne varsa saldırı savunma mancınık hepisni merkezime yığmış ve sizi emellerinize ulaştırmamıştır.. hatta o kadar ileriye gidilmişki dostlarım köylerindeki 3 bin mancınığndan tut 40k baltasına kadar ne bulduysa göndermiştir sonucunda ordaki 700 kişi her zaman arkamda ve beni desteklediğini göstermiş ve hala göstermektedir benim haklılığımı ve dürstlüğümü onlar biliyor başkasının bilmesinede gerek yok siz saldırmaya devam edin karalamya devam edin yıpratmaya çalışın ordaki 700 kişi gerçekleri biliyor ve gerekenide yapıyor bu konuda başkada yorumum olmayacak......

kasırga ve bindeli birlikleri;..
oynadığımız oyun strateji oyunu ve bir amacı var bu birliklerde bizi yıkmak için ellerine koz geçirmişlerdir ve çok güzel bir şekilde değerlendirmişleridr biz olsak bizde aynısını yapardık sonuçta wow da sana rakip olabilecek bir birliğin büyük bir açığını yakalıyorsun tabiki kullanacaksın bunu ve öyle yapmışar 300DELİ birlikleriyle hemen birleşim yapıp rakibine zarar vermeye çalışmışlardır kendilerine wow da başarılar diliyorum....

300 birliklerindeki dostlarıma;...
arkadaşlar forumda orda burda her yönden gerek kişiler gerekse şahısve gruplar üzerinden birliğimize ve şahsiyetlere olan sataşmalara verecek en güzel cevap oyunda sahadadır bırakın burda ona buna laf yetiştirmeyi bunların anlamı bile yok parmaklarınızı boşa yorup moralinizi bozmuş olmaktan ileriye gitmemiş olursunuz başkada bişey değil...

300 birlikleri 10 aydır bu serverde ayaktaysa buralara tesadüfen gelmemiştir 300 birliklerindeki gücü ve kardeşliği siz biliyorsunuz onlrada görecek gerek top10 gerekse durşumuzdan herkesin anlayacağı gibi bizi yıkamalzar anca yıpratırlar ben biliyorumki her oyuncu son köyü son askeri son merkzi kalana kadar burada savaşacak ve rakiplerin sayısı ne kadar çok olursa olsun ayakta durmayı bilecektir...
isterse tüm merkezler gitisin isterse tüm ordular gitsin isterse herkes gitsin ama biz burdayız sonuna kadar savaşacağız son askerimize son köyümüze kadar 300 birliklerinin ismlerini bu server resetleninceye kadar ayakta tutacağız ben şahsım adına burdayım ve sonuna kadarda kalacağım çünkü ordaki 700 kişi biliyorki biz 300 ün başarısı ve ayakta durması için savaşıyoruz...
biz hç ümitsiliğe kapılmadık hep güçlü bir şekilde ayakta durduk sizde duracaksınız ve sonuna kadar götüreceğiz...
300 birlikleri başarısız dır diyenlere itafen bölgemizde çıkan 3 wow köyü ve 3 inşa planını aldık ve serverin yarısıyla hem pskolejik hemde ordu olarak savaşıyoruz top10 da herşey ortada bunları görüpte başarıslıktan bahseden boş konuşmuş tur yada bir şey bilmiyordur...
orda 2 tane wow köyümüz var ve stratejimizi belirleyip yolumuza devam ediyoruz haa wow kuramayabilrz 300 birlikleri wowu kuramayabilr bundan gram üzlmeyeceğiz çünkü biz burda mücadelemizi veriyoruz sonuna kadarda verceğiz ve burdayız...........

son olarak 300 birliklerindeki tüm yönetici arkadaşlara bana iannadıkları ve destekledikleri için teşekkür ederim server bilmesede onlar gerçeği biliyor bu bize yeter ve büyük üstat buüyük savaşçı gökay(toys) dostuma gecesini gündüzne kattığı ve birliklerimiz için ter döktüğü için büyük başkana özellikle teşekkür ederim....
herkes de bilsinki küllerimizden doğarız gelir babalar gibi savaşırz yıkarız yıkılırz dağılırz dağıtırz biz 300 birlikleri olrak bu servere adımızı her şekilde kazıdık kazımayada devam edeceğiz:))

ismim: mustafa
soy ismim: duman
istanbul acıbadem hastnesi kalp cerrahi bölümü...
binaya girdiğinzde resepsiyondaki hemşireye sorduğunuz da size yardımcı olunacaktır....

çöl aslanı........

sagokoliq
16-01-2010, 23:26
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz derler...

AkhiLLeS
16-01-2010, 23:31

Adam ne güzel bir konu açmış s18 de oynamıyorsan bu gereksiz mesajı neden atarsın ki bak ne dicem sana bence gereksiz mesajlarını bıraksan artık ne dersin..

suskun46
oyun amacı sadece savas degıl durustluk dostluk yıgıt dayanır namert kacar yıgıtsn uslandır benı

CaNx

Konunun başını okuyup az çok tahminde bulunup post kasmak için konuyla az çok ilişkisi olan bi cümleyi yazıp cevapla butonuna basmakla olmuyor işte anlatılan konu hakkında ne kadar bilgin var çok merak ediyorum.

sagokoliq
16-01-2010, 23:33
Tepkiye bak...Kaç aydır aynı meseleleri profillerden okuyorum. s18 dede oynuyorum. Küçük bir atasözü yazdım konunun günah keçisi oldum.

Post kasmak gibi acizce ve gerekiszce şeylerle uğraşmıyorum.

CaNx
16-01-2010, 23:34
Tepkiye bak...Kaç aydır aynı meseleleri profillerden okuyorum. s18 dede oynuyorum. Küçük bir ataszü yazdım konunun günah keçisi oldum.

Post kasmak gibi acizce ve gerekiszce şeylerle uğraşmıyorum.
Bi nedeni vardır belkide , düşün bakalım.
Post kasmak için farklı yöntemlerin var o zaman , benim kızgınlığım post kasmana değil olayları tam bilmeden yorum yazmana!

sagokoliq
16-01-2010, 23:42
Bi nedeni vardır belkide , düşün bakalım.
Post kasmak için farklı yöntemlerin var o zaman , benim kızgınlığım post kasmana değil olayları tam bilmeden yorum yazmana!
Bir serverde onlarca kişi aynı sebeplerden hesap siliyorlarsa, durmadan birlikler çalkalanıyorsa, ayrılmalar birlik içi savaşlar çıkıyorsa bir sebebi vardır. Ben belki konunun küçük bir kısmına değindim...

Post kasmamın ayrı yöntemleri neyse sende uygula. Benim yöntemim gerekli yerde sorulanı eksik kalanı yazmak. Forum açıldığı gün kayıt oldum. Bir mesaj için dakikalarımı ayırıyorum. Gerkirse şekiller çiziyorum aramalar yapıyorum. 1000 karakterde bir mesaj ediyor 10 karakterde. Ben o mesajın içini olabildiğince doldurmaya çalışıyorum oysa...

Mehmet
16-01-2010, 23:44
oynadığımız oyun strateji oyunu ve bir amacı var bu birliklerde bizi yıkmak için ellerine koz geçirmişlerdir ve çok güzel bir şekilde değerlendirmişleridr biz olsak bizde aynısını yapardık sonuçta wow da sana rakip olabilecek bir birliğin büyük bir açığını yakalıyorsun tabiki kullanacaksın bunu ve öyle yapmışar 300DELİ birlikleriyle hemen birleşim yapıp rakibine zarar vermeye çalışmışlardır kendilerine wow da başarılar diliyorum....

Yazdıklarının hepsini okudum, güzel şeyler... Alıntı yaptığım kısımda bizleri ilgilendirdiği için özellikle aldım...

Evet bu bir oyun ve Strateji ile oynanan bir oyundur. Bunu idrak edemeyip çok çirkin sözler sarfeden oyunculara güzel bir mesajdır bu yazdığın.

300 ler nolursa olsun server başından bu yana (elf_urkaya ve diğer hesap kapatanın DOG adlı oyuncumuza saldırması olayı ile) rakibimiz olmuştur, ve oylede devam ediyor. Tüm stratejimizi tabiki 300 ler üzerinden yapmak durumundayız...

Herkese başarılar dilerim..

vahşettin

Truvalı
17-01-2010, 01:42
ŞU FORMU BAŞTAN AŞAĞI OKUDUĞMZDA GENEL GÖRÜNTÜ OLARAK ORTADA BİR SÜRÜ DÜRÜST İNASAN BİR SÜRÜ HAKKINI ARAYAN ARKADAŞ BİR SÜRÜ DELİKANLI VE İŞİ OYUN OLMAKTAN ÇIKARIP DELİKANLIĞA VURMUŞ ARTIK OYUNUN SEYRİNDEN ÇIKIP RELL DE Kİ SORUNLARIYLA UĞRAŞMADIĞI MÜCADELE ETMEDİĞİ KADAR BURDA BİR MÜCADELENİN İÇİNDE OLDUĞUNU GÖRÜYORUZ.... VE DİYORUMKİ SERVERDE NE KADAR DELİKANLI DÜRÜST ADAM VARMIŞ VAYY BEE....

GÖRDÜĞÜM KADARIYLA YORUMLARIN BİR ÇOĞU KONUŞMALARIN BİR ÇOĞU BENİM ÜZERİMDEN İYİ VEYA KÖTÜ BİR ŞEKİLDE YAPILMIŞ AÇIKLAMALAR BASIN AÇIKLAMALARI
HATTA BİRAZ DAHA İLERİYE GİDİP ROMAN YAZANLAR BİLE OLMUŞ....BENDE BİR KAÇ YORUM YAPAYIM VE İLK OLARAK ENTER' DAN BAŞLAYAYIM....

ENTER hesabı ve sahibi elif hanım 9 aydır benle birlikte 300 birlikleri için gecesini gündüzüne katmış ve bu birliklerin bu zamana kadar ayakta durmasında en büyük paya sahip 300 birliğinin değerli bir yöneticisidr.. onun hakkında yorum yapmak kimseinin haddi değildir... bunun aksini kimse idda edemez eden olursa zaten en başta kendisine saygısızlık yapmış olur.. ve artık aramızdada değildir 300 birliklerine bu denli hizmet etmiş bir arkadaşın hakkı ödenemez... öyle veya böyle bir şekilde hesabı nı silmiş ve gitmiştir gittikten sonra iyi veya kötü yorumlar yapılmış veya yapmıştır... ama onu sorgulayan ve yaptığı hizmetleri görmezden gelen haksızlık etmiş olur....

elif hanıma reel hayatında mutlulklar ve başarılar dilerim bu konuda ilk ve son yorumumdur noktaaaaa.......

bir diğer konu ise herkez ağzıana almış bir hesap çalma kız arkadaşını kullanma böylece hesap çalma vs bir sürü entantane kısaca bu konu hakkındada yazayayım...

truvalı arkadaş birliğinde bir tartışmadan dolayı birliğinde yönetici olarak görev yapan ve o birliğe hizmet etmiş bir arkadaşı tartışma sonucu birlikten çıkarıp saldırı emri verir..
bu arkadaş da bunlara çok içerler ve truvalıdan intikam almak ister bunun sonucundada birlik başkanları anıbüsküvi yle gizlice irtibata geçer ve 35 yaşındaki anıbüskiviyle görüşürler kamera açar vs 35 yaşındaki o birliğin başkanı adam bir gecede bu bayana şifresini verir ve köyünü teslim eder benim olaya girmem burdan sonra başlar köye bir mesaj gelir ordaki bayan aynen şöyle der ben truvalıyı olan intikamımı almak için anıbüsküviyi kafalayıp şifresini aldım ama ordaki mesajlarda çöl aslanı yani size ve ana birliğe yönelik ciddi tehlike arzeden ve ana birliğe ve çöl aslanını devirmeye yönelik ciddi çalışma içerisnde olduklarına dair mesajlar olduğunu söyler ve bunların hepisini bana atar gerçektende bunları okudğmzda adamlar harbi bir çalışma içerisnde ana birliği devirme yolunda ilerliyorlar bu mesajlar benim vasıtamla tüm yöentime iletilir ve gerekli görüşmelerden sonra o birliğe geçilerek yönetim kararıyla o birliğin dağıtılması sağlanır... olay bundan ibrettir...
burda bu konu öyle boyut almışki yok çöl aslanı şifre çaldı yok şunu yaptı yok çöl aslanı kız arkadaşını kullandı ya bırakın bunları ben o bayanı o güne kadar tanımıyordum bile ki nasıl benim kız arkadaşım olsun afedersiniz ama 35 yaşındaki başkanınızn birliğin kurcusu truvalıya düşman olan birne şifresini vermesi ve o köyde ana birliği devirmye yönelik mesajlarını yakalatması ve böyle basit bir komployo basitce düşmesini suçlamıyosunuzda diğer knular mı sizi yaralıyor bırakın bunları güldürmeyin beni.. sonuç olrak o bayan intikamını almış ve bizi bir komplodan kurtrmıştır kendi hatalarınızı başkasına mal etmeyi bırakın artık haa şuda var anıbüskivinin çöl aslanı ve ana birliğe yönelik çalışmalarından truvalının haberi varmıydı orasını bilemem ama sonuç olrak o birliğin başkanı bu çalışmalrın içersindeydi bu mesajlarda açıktı ve ortadaydı...sonra bu arkadaşlar olayı öyle boyuta getirmişlerki her defasında bel den aşağı vurmlar küfürler vs yaparak kendi karakterlerini göstermişlerdir...askerleride truvalı ve diğer kşilere atanın kim olduğunu hepsi çok iyi biliyor ama doğruları söylemek işlerine gelmiyor demekki... olay bundan ibarettir şimdi istediğiniz kadar küfür edin yırtın ortalığı problem değil benim birliğim size en büyük cevabı gece 12 den sabah 4 e kadar merkezime 500 bin savunma yığrak göstermiştir ben o gece orda olmadığm halde insanlar 4 saat içinde elinde ne varsa saldırı savunma mancınık hepisni merkezime yığmış ve sizi emellerinize ulaştırmamıştır.. hatta o kadar ileriye gidilmişki dostlarım köylerindeki 3 bin mancınığndan tut 40k baltasına kadar ne bulduysa göndermiştir sonucunda ordaki 700 kişi her zaman arkamda ve beni desteklediğini göstermiş ve hala göstermektedir benim haklılığımı ve dürstlüğümü onlar biliyor başkasının bilmesinede gerek yok siz saldırmaya devam edin karalamya devam edin yıpratmaya çalışın ordaki 700 kişi gerçekleri biliyor ve gerekenide yapıyor bu konuda başkada yorumum olmayacak......

300 birliklerindeki dostlarıma;...
arkadaşlar forumda orda burda her yönden gerek kişiler gerekse şahısve gruplar üzerinden birliğimize ve şahsiyetlere olan sataşmalara verecek en güzel cevap oyunda sahadadır bırakın burda ona buna laf yetiştirmeyi bunların anlamı bile yok parmaklarınızı boşa yorup moralinizi bozmuş olmaktan ileriye gitmemiş olursunuz başkada bişey değil...

300 birlikleri 10 aydır bu serverde ayaktaysa buralara tesadüfen gelmemiştir 300 birliklerindeki gücü ve kardeşliği siz biliyorsunuz onlrada görecek gerek top10 gerekse durşumuzdan herkesin anlayacağı gibi bizi yıkamalzar anca yıpratırlar ben biliyorumki her oyuncu son köyü son askeri son merkzi kalana kadar burada savaşacak ve rakiplerin sayısı ne kadar çok olursa olsun ayakta durmayı bilecektir...
isterse tüm merkezler gitisin isterse tüm ordular gitsin isterse herkes gitsin ama biz burdayız sonuna kadar savaşacağız son askerimize son köyümüze kadar 300 birliklerinin ismlerini bu server resetleninceye kadar ayakta tutacağız ben şahsım adına burdayım ve sonuna kadarda kalacağım çünkü ordaki 700 kişi biliyorki biz 300 ün başarısı ve ayakta durması için savaşıyoruz...
biz hç ümitsiliğe kapılmadık hep güçlü bir şekilde ayakta durduk sizde duracaksınız ve sonuna kadar götüreceğiz...
300 birlikleri başarısız dır diyenlere itafen bölgemizde çıkan 3 wow köyü ve 3 inşa planını aldık ve serverin yarısıyla hem pskolejik hemde ordu olarak savaşıyoruz top10 da herşey ortada bunları görüpte başarıslıktan bahseden boş konuşmuş tur yada bir şey bilmiyordur...
orda 2 tane wow köyümüz var ve stratejimizi belirleyip yolumuza devam ediyoruz haa wow kuramayabilrz 300 birlikleri wowu kuramayabilr bundan gram üzlmeyeceğiz çünkü biz burda mücadelemizi veriyoruz sonuna kadarda verceğiz ve burdayız...........

son olarak 300 birliklerindeki tüm yönetici arkadaşlara bana iannadıkları ve destekledikleri için teşekkür ederim server bilmesede onlar gerçeği biliyor bu bize yeter ve büyük üstat buüyük savaşçı gökay(toys) dostuma gecesini gündüzne kattığı ve birliklerimiz için ter döktüğü için büyük başkana özellikle teşekkür ederim....
herkes de bilsinki küllerimizden doğarız gelir babalar gibi savaşırz yıkarız yıkılırz dağılırz dağıtırz biz 300 birlikleri olrak bu servere adımızı her şekilde kazıdık kazımayada devam edeceğiz:))

ismim: mustafa
soy ismim: duman
istanbul acıbadem hastnesi kalp cerrahi bölümü...
binaya girdiğinzde resepsiyondaki hemşireye sorduğunuz da size yardımcı olunacaktır....

çöl aslanı........

Aslan, beni gram sevmediğini bilirim çünkü eser_ gibi önünden gitmedim neyse, ama şu şifreyi Leyladan aldıktan sonra köylere giripte anibiskivü ve salih hesaplarındaki hatta sivaslımda vardı galiba, bu hesaplardaki askerleri saldırıya göndermeni de anlatsana. Benim olaylardan haberim olup olmadığını bilmemeni söylemene rağmen neden bana anibiskivü hesabından mancınıklı saldırı çıkarmıştın? ya da başkan cammye mancınık göndermiştin. Birde millet salak ya, salihteki savunmaları 60 k destek yığdığın merkezine yağmayla saldırıya göndermen ise tam bir dahi işi.!! Fırsatı buldun, şifre eline geçti ve ne zarar verebilirsem kardır hesabı yaptın bence.. Şimdi senin bu etik olmayan fırşatçı davranışın ki; bunun adı hırsızlık hemde emek hırsızlığı, bu hareketin yüzünden 100 kişi oyundan gitti, 200-250 kişi merkezlerinden, askerlerinden oldu. Vicdanın rahat etti mi? Ayrıca benden Dimageyi istedin, fakat bunun için sana saldırmadığı halde saldırdı yalanını neden söyledin.? Bizim ENTER'i Wowda destekleyeceğimiz kararına rağmen neden oyuncularımıza kendin özel msj atıp "senin" wowunu neden desteklemedikleri konusunda sorgu yaptın? Hedeflerine hep entrikalarla mı varırsın?

Truvalı
17-01-2010, 02:16
Ayrıca diyeceksindir ki; ben o köye girmedim ve askerleri saldırı olarak çıkarmadım. Şifreyi aldığın gece yukarda bahsettiğim saldırılar çıkmıştı ve sabah birliğe geldiğimizde kimse de yetki yoktu, tek yetkili başkan sen olmuştun yani Birliğimiz bile çalınmıştı, akabinde ben yeni birlik kurup davet attğımda 51 kişi yeni birliğe gelmiş ve sen bize saldırı emri verdirtmiştin. Görev ver yetkisi anibiskivü ve cammyde vardı o gece. Cammy hesabı çalınamadığıan göre, anibiskivü hesabından yapılmıştı bu işler. Ve o hesaba girip askerleri senin gönderdiğini herkes gibi ENTER bile itiraf etti. O kadar çok konu varki, tüm bunlara rağmen Salih ve Anibiskivü arkadaşları oyuna devam etsin diye köylerini sildiler ve barış yapıldı. Bu barışı 10 gün sonra siz sebepsiz yere neden iptal ettin? Bizi oradan tamamen silmek için mi? Oyunu oyun gibi oynamadın Aslan, oyunu entrikalarla insanları kullanarak, küçülerek oynadın. Sana gece 12'den 4'e kadar 100 k destek toplandığını söylüyorsun. Bunuda düzeltelim. Sana ilk saldırı akşam 7 de çıktı ve mancınıklar sabah 08.25 lerde vardı. Neredeyse 13 saat. Bu kadar sürede bir kişiyi savunamayacak birlik zaten hesap silip gitsin. Ve şunu da unutma biz senin gibi entrikayla iş yapmadık, yedi düvele bildirerek girdik merkezine..!!

fuzuli24
17-01-2010, 17:35
Ayrıca diyeceksindir ki; ben o köye girmedim ve askerleri saldırı olarak çıkarmadım. Şifreyi aldığın gece yukarda bahsettiğim saldırılar çıkmıştı ve sabah birliğe geldiğimizde kimse de yetki yoktu, tek yetkili başkan sen olmuştun yani Birliğimiz bile çalınmıştı, akabinde ben yeni birlik kurup davet attğımda 51 kişi yeni birliğe gelmiş ve sen bize saldırı emri verdirtmiştin. Görev ver yetkisi anibiskivü ve cammyde vardı o gece. Cammy hesabı çalınamadığıan göre, anibiskivü hesabından yapılmıştı bu işler. Ve o hesaba girip askerleri senin gönderdiğini herkes gibi ENTER bile itiraf etti. O kadar çok konu varki, tüm bunlara rağmen Salih ve Anibiskivü arkadaşları oyuna devam etsin diye köylerini sildiler ve barış yapıldı. Bu barışı 10 gün sonra siz sebepsiz yere neden iptal ettin? Bizi oradan tamamen silmek için mi? Oyunu oyun gibi oynamadın Aslan, oyunu entrikalarla insanları kullanarak, küçülerek oynadın. Sana gece 12'den 4'e kadar 100 k destek toplandığını söylüyorsun. Bunuda düzeltelim. Sana ilk saldırı akşam 7 de çıktı ve mancınıklar sabah 08.25 lerde vardı. Neredeyse 13 saat. Bu kadar sürede bir kişiyi savunamayacak birlik zaten hesap silip gitsin. Ve şunu da unutma biz senin gibi entrikayla iş yapmadık, yedi düvele bildirerek girdik merkezine..!!
Başkanım bir sözde ben ekleyeyim peşine hesaplar hacklenip anıbisküvü ve salihin askerler yok edildikten sonra (TABİ BUNLAR GECE GEÇ SAATLERDE OLUYOR) BİZ SABAH UYKU SERSEMİ birliğimizin yönetiminde bir tane bile oyuncu kalmamış sadece çöl aslanının ismi var bizede salih ve sniper38 arasında geçtiği söylenen bir mesajlaşma ile yönetimde olanlar hakkında kısaca açıklama yapılıyor.
Şimdi forumu okuyacak tüm arkadaşlarar soruyorum sabah kalktığınızda böylr bir olayın başınıza geldiğini ve ne yapacağınızı tasavvur edin.Ben ve birlik arkadaşlarım yaklaşık bir senedir birlikte hareket ettiğimiz insanlaramı yoksa onları karalamaya çalışan bir insanamı inanacağımıza karar verme durumunda kaldık .Artık kardeş gibi olduğumuz kendi arkadaşlarımıza inanmak daha doğru geldi Şahsım olarak özellikle çölaslanının merkezine çakılmış olan savunma ordularınıda görünce hiç şüphem kalmadı.Tabiiiki kendi arkaşlarımın yanında yer alarak gerekirse emeğimin yok olmasına razı oldum.Şimdi geri dönüp baktığımda ne kadar doğru yaptığımı anlıyorum. Ya birde hala mesaj yazıp kendisince haklı olduğunu deklare ediyor gülerim ancak buna

cenewar
17-01-2010, 21:50
Eskiden brezilya menşeli diziler olurdu, pembe diziler onlar geldi aklıma
entrikaların ardı arkası yok kim eli kimin cebinde belli değil ilginç birliksiniz

kuzey fatihi
18-01-2010, 03:06
beyler başkanımız açıklama yapmış şifre olayını anlatmış ya okumadınızmı siz?
soru sormuşunuz şifreyi çalmadın mıaskerleri yollamadınmı diye adam şifrenin kim tarafından alındını yazmış bu gelişmelerin nedenini belirtmiş neden hiç biriniz şunu sorgulamıyosunuz onlar 300leri satma işine girerken msjlar yakalanıyor fakat ne işse kimse bunu sorgulamıyor atık bırakın bu ayakları bi başkan kendi alt birliğini neden dağıtsın kimse aptal değil siz ak süt gibi temiz olduğunuzu mu sanıyorsunuz

af_yok
18-01-2010, 14:28
çol aslanı dıkkat et hareketlerıne işinden olursun ıkı tane lınk bır aypını yollayım ısınden olursun bu ısı sıvıl hayata ne karıstırıyosun yaptın ısın farkına var bu bir oyun

GÖKAY
19-01-2010, 18:23
mustafa kardeşimiz ilk ve son açıklmasını yapmıştır...çok özel sorununuz varsa kimseyi buralarda aşağılamadan kendiniz bizzat özelden hallediniz sorununuzu...hesabı belli adresi belli...adam herşeyi açıkladı çok istediniz diye...lütfen oyunla ilgili konuşun server sıkıldı bu boş muhabbetlerden...wowla ilgili konuşun artık...eğer wowdan banane karakter oyunu bu diyorsanız gidin özelden halledin işinizi...kimseyi burda tehdit etmeye gerek yok..forumun amacı bu değildir...

tranusta
20-01-2010, 11:51
herkes bişeyler yazarak kendini haklı çıkarma yolunda ama şahsım adına ben kendime yapılanları biliyorum ve hakkımı helal etmiyorum oyunda olsa sonuçta emek hırsızlığı yapılmıştır bizim hesaplarımızı silmemizin tek nedeni yanlış kişilerle birleşmemizdir, ve sonuç olarak kendi kazdıkları kuyuya kendileri düşmüşlerdir vesselam , hak eden hakkını alacaktır ve bu 18 de wow u kasırga veya zerolar kuracaktır 300ler yormayın kendinizi boş yere .

HAŞGERYAR

kıngdom
20-01-2010, 14:44
ya sız ne kadar bos konusuyounuz arkadas ya bırıncısı aslan sıfreyı calsa caldım dermı demez tabıkı oyle uzun ve guzel bı yorum yapar bende bu konu uzerıne 50 tane yorum yaparım sıfreyı calsam pekı soyle dım ona ınananlar elınızde bı kanıt varmıkı ona ınanıyosunuz o zaman bahsedılen msjlar varmıs onları sıze yolladılarmı gozunuzle gordunuzmu bosuna sayfa karalıyosunuz bırakın kendılerı ne yaparsa yapsın unutmayın burda dost yoktur...

fuzuli24
22-01-2010, 06:55
beyler başkanımız açıklama yapmış şifre olayını anlatmış ya okumadınızmı siz?
soru sormuşunuz şifreyi çalmadın mıaskerleri yollamadınmı diye adam şifrenin kim tarafından alındını yazmış bu gelişmelerin nedenini belirtmiş neden hiç biriniz şunu sorgulamıyosunuz onlar 300leri satma işine girerken msjlar yakalanıyor fakat ne işse kimse bunu sorgulamıyor atık bırakın bu ayakları bi başkan kendi alt birliğini neden dağıtsın kimse aptal değil siz ak süt gibi temiz olduğunuzu mu sanıyorsunuz

ya sonunda aslan şifreyi almışmı nasıl aldığı önemli değil önemli olan şifreyi aldıktan sonra aldığı hesaba ve temsilciliği olduğu hesaba yaptıkları adam saldır askerlerini istediği yerlere yollayacak savunma askerlerini kendi merkezine yollayacak ondan sonra bunlar böyle yaptı ben böyle yaptım diye oratlığa palavra sıkacak sende hala kimin haklı oladuğunu görmemekte inat edeceksik şu kafanı kumdan çıkar artık kral çıplak bir tek sen ve saz arkadaşların göremiyor bunu ya okadar yazının peşine .....:mad:

kuzey fatihi
22-01-2010, 20:57
ya sonunda aslan şifreyi almışmı nasıl aldığı önemli değil önemli olan şifreyi aldıktan sonra aldığı hesaba ve temsilciliği olduğu hesaba yaptıkları adam saldır askerlerini istediği yerlere yollayacak savunma askerlerini kendi merkezine yollayacak ondan sonra bunlar böyle yaptı ben böyle yaptım diye oratlığa palavra sıkacak sende hala kimin haklı oladuğunu görmemekte inat edeceksik şu kafanı kumdan çıkar artık kral çıplak bir tek sen ve saz arkadaşların göremiyor bunu ya okadar yazının peşine .....:mad:

peki hocam karşı tarafın hiç mi suçuyok böyle bişey yaptıysada neden yaptı sence insan kendi yandaşlarını durduk yere yıkar mı burda bi gariplik yok mu

peace21
23-01-2010, 03:04
peki hocam karşı tarafın hiç mi suçuyok böyle bişey yaptıysada neden yaptı sence insan kendi yandaşlarını durduk yere yıkar mı burda bi gariplik yok mu

tek bir soru soracam şifreyi alıp askerleri yollamakmı etik olurdu yoksa savaşarrak yıkmak mı ?

kuzey fatihi
23-01-2010, 17:56
tek bir soru soracam şifreyi alıp askerleri yollamakmı etik olurdu yoksa savaşarrak yıkmak mı ?

Etik olması işine girersen yıkmak daha dogru olandır ama şu da var seni satan biri için neden etik davranma çabası içerisnde olasın neden askerlerini kestiresin dostum durduk yere aslan veya başkası birinin şifresini alıp böyle bişey yaparsa tamam karşıyım ama adam seni satsın bu sorgulanmasın sonra densin bizim şifremizi çaldı bu yaptığı yok şöyle yok böyle eğer etik bir şekide ben hareket etceksem karşı tarafında öyle olması lazım insana insan gibi hayvana hayvan gibi davrancan derler bilirsin şimdi beni satan arkadan vurmaya çalaşanlar için ben neden etik olayım

haduuu
29-01-2010, 00:11
Kim ne derse desin şifreyi alıpta insanların emeklerini heba etmek ahlaksızlık. Tamam entrikaları öğrendin az delikanlı olda Kendi gücünle hallet hileyle hurdayla halletme.
Şifreyi veren arkadaşı tanımıyorum. Şifreyi vermesi yanlış belki . Sen resmen emek hırsızlığı yapmışsın. Öyle olmuş böyle olmuş farketmez. Erkek olupta erkekçe halledeydin.

-constantine-
29-01-2010, 12:01
Etik olması işine girersen yıkmak daha dogru olandır ama şu da var seni satan biri için neden etik davranma çabası içerisnde olasın neden askerlerini kestiresin dostum durduk yere aslan veya başkası birinin şifresini alıp böyle bişey yaparsa tamam karşıyım ama adam seni satsın bu sorgulanmasın sonra densin bizim şifremizi çaldı bu yaptığı yok şöyle yok böyle eğer etik bir şekide ben hareket etceksem karşı tarafında öyle olması lazım insana insan gibi hayvana hayvan gibi davrancan derler bilirsin şimdi beni satan arkadan vurmaya çalaşanlar için ben neden etik olayım

Arkadaslar bunu gecen gunde soledım ınsanlar burada kısılıklerını oynar onlar sızı satarak kısılıklerını oynadı ama sız sıfrelerını calarak onlardan dha kotu bır suc ısleyıp kısılıklernızın ne kadar zayıf oldugunu ıspatladınız butun servera..Savasta olabılırsınız sızı arkanızdan vurucak olabılırler.Bızımde basımıza geldı.Champıon savasında eskı kasırga4 ısmın yarasa yapıp champıonlara saldırmalarını beklerken bıze saldırdılar ve 5-6 merkezımızı yıktılar onların ıse sadece 2 gunu olmustu..Dogrusu budur bunu yapmanızı beklerdım bu sebeple sakın ısmınızı temızlemeye kalkmayın yapamazsınız cunku.Bızler burda bunu yapıyorsak dogru olanda buysa sızde onu yapmalıydınız..!!

kuzenler
29-01-2010, 13:39
Arkadaslar bunu gecen gunde soledım ınsanlar burada kısılıklerını oynar onlar sızı satarak kısılıklerını oynadı ama sız sıfrelerını calarak onlardan dha kotu bır suc ısleyıp kısılıklernızın ne kadar zayıf oldugunu ıspatladınız butun servera..Savasta olabılırsınız sızı arkanızdan vurucak olabılırler.Bızımde basımıza geldı.Champıon savasında eskı kasırga4 ısmın yarasa yapıp champıonlara saldırmalarını beklerken bıze saldırdılar ve 5-6 merkezımızı yıktılar onların ıse sadece 2 gunu olmustu..Dogrusu budur bunu yapmanızı beklerdım bu sebeple sakın ısmınızı temızlemeye kalkmayın yapamazsınız cunku.Bızler burda bunu yapıyorsak dogru olanda buysa sızde onu yapmalıydınız..!!

şimdi sizin yarasa olayını uzaktan da olsa biliyorum...yarasalar olayında adamlar sizden kesin olarak ayrıldılar.biz sizinle yokuz dediler.bu ayrı bir şey bizim olayımızda hem bizden olarak göründüler hem de bizim savvaştığımız birliğe destek yığdılar.biz bunları kendi birliklerinde çektikleri ally mesajlarla anlayabildik. bu haber duyulur duyulmaz seri bir yıkım operasyon yapılıyordu ama çölaslanıyla konuyu bizzat görüştüm ve yıkımlarını engelledik.enter de birliğe kesin talimat verdirmişti 300delilerin yıkılmasıyla ilgili.bunu başkan bizzat aslan engelledi..yoksa hepsi daha önce merkezleri bitmişti.oyuna bakınki daha önce yıkımları için emir vermiş olan enter bir şekilde daha önce ally mesajlarla salih ve anıbisküvi için onca şey söyleyen enter bir şekilde onların yanına geçmiş onların yıkımını durdurduğu çölaslanı ise kötü adam ilan edilmiştir. .oyunda olsa bu çok çiğ bir davranış.bence aslan az bile yapmış diyesi geliyor insanın.aslanın yaptığı bir nevi kıssasa kıssas davranışıdır.onların yaptığı harekete karşılık yapılmış bir hareket olarak değerlendirmek gerekiyor.sizin yarsalar gibi adam gibi biz sizinle değiliz deyip bizden ayrılsalardı bunlar olmazdı eminimki

premium
29-01-2010, 16:00
şimdi sizin yarasa olayını uzaktan da olsa biliyorum...yarasalar olayında adamlar sizden kesin olarak ayrıldılar.biz sizinle yokuz dediler.bu ayrı bir şey bizim olayımızda hem bizden olarak göründüler hem de bizim savvaştığımız birliğe destek yığdılar.biz bunları kendi birliklerinde çektikleri ally mesajlarla anlayabildik. bu haber duyulur duyulmaz seri bir yıkım operasyon yapılıyordu ama çölaslanıyla konuyu bizzat görüştüm ve yıkımlarını engelledik.enter de birliğe kesin talimat verdirmişti 300delilerin yıkılmasıyla ilgili.bunu başkan bizzat aslan engelledi..yoksa hepsi daha önce merkezleri bitmişti.oyuna bakınki daha önce yıkımları için emir vermiş olan enter bir şekilde daha önce ally mesajlarla salih ve anıbisküvi için onca şey söyleyen enter bir şekilde onların yanına geçmiş onların yıkımını durdurduğu çölaslanı ise kötü adam ilan edilmiştir. .oyunda olsa bu çok çiğ bir davranış.bence aslan az bile yapmış diyesi geliyor insanın.aslanın yaptığı bir nevi kıssasa kıssas davranışıdır.onların yaptığı harekete karşılık yapılmış bir hareket olarak değerlendirmek gerekiyor.sizin yarsalar gibi adam gibi biz sizinle değiliz deyip bizden ayrılsalardı bunlar olmazdı eminimki
arkadaşım bilip bilmeden konuşma istersen. kimmiş bize sizinle değiliz diyen. hiçde öyle bir şey yapmadılar. bir sabah kalktık baktık adamlar saldırılarını yola çıkartmışlar isimlerini değiştirdiler yolda geliyorlar. bunun neresi haberli neresi bilerek görünerek yapılmış bi olay. sizin olayınızdan hiç farkı yok bunun. mesele sizin etik olmayan davranışınız. bunu hala içinize sindirebiliyorsanız zaten size söylenecek hiç bir şey yok. kabullenmişsiniz kendinizi haklı görüyor olabilirsiniz. bu yaptığınız kesinlikle etik değil. sizin bu yaptığınızdan sonra onların 300 deli olayınada hiç bir şekilde laf etme hakkınız yok o zaman.
şimdiye kadar bu konu ile alakalı tek kelime bile yorum yapmamıştım ama artık yeter.
şifre çalma ele geçirme konusunda üstünüze yok maşşallah. hala devam ediyorsunuz. yada ediyorlar.
asıl toysunda aynı yola başvuracağını hiç beklemezdim ama oda aynı şekilde devam ediyor.
şimdiye kadar hep sustum yotrum yapmadım bi çok konuda ama yeri geldiğinde hem 300 deli olayı ile ilgili hem kaos olayı ile ilgili söyliyecek o kadar çok şeyim varki aslında. ama içinizdeki bazı kendini bilmez makhadena gibi ( bir başkası daha vardı şu an aklımda değil ) onlar gibi adamlarla muhattap olmamak için konuşmuyorum konuşmıyacamda. hala tüm server kaos -kasırga savaşının sebebini bilmiyor bilemezde. herkez kafasına göre birşeyler söyledi gitti. kaos dakiler bile bu savaşın neden çıktığını hala bilmiyorlar.

onun için arkadaşım bilmediğin konularda ltf yorum yapma. normalde yine cevap vermiyecektim bu konuşmalara ama senin şimdiye kadar olan seviyeli konuşmaların üzerine bunu yazma ihtiyacı duydum. bir başkası olsa daha farklı cevap verirdim. herkez kendi penceresinden görmeye devam ettiği sürece kendi tarafına çekmeye çalıştığı sürece bu tartışma uzayıp gidecek ve işin içinden çıkılmayacak. o yüzden uzatmak istemiyorum şahsen konuyu. ilk ve son yazımdır bu konu ile alakalı.

kuzenler
29-01-2010, 20:15
arkadaşım bilip bilmeden konuşma istersen. kimmiş bize sizinle değiliz diyen. hiçde öyle bir şey yapmadılar. bir sabah kalktık baktık adamlar saldırılarını yola çıkartmışlar isimlerini değiştirdiler yolda geliyorlar. bunun neresi haberli neresi bilerek görünerek yapılmış bi olay. sizin olayınızdan hiç farkı yok bunun. mesele sizin etik olmayan davranışınız. bunu hala içinize sindirebiliyorsanız zaten size söylenecek hiç bir şey yok. kabullenmişsiniz kendinizi haklı görüyor olabilirsiniz. bu yaptığınız kesinlikle etik değil. sizin bu yaptığınızdan sonra onların 300 deli olayınada hiç bir şekilde laf etme hakkınız yok o zaman.
şimdiye kadar bu konu ile alakalı tek kelime bile yorum yapmamıştım ama artık yeter.
şifre çalma ele geçirme konusunda üstünüze yok maşşallah. hala devam ediyorsunuz. yada ediyorlar.
asıl toysunda aynı yola başvuracağını hiç beklemezdim ama oda aynı şekilde devam ediyor.
şimdiye kadar hep sustum yotrum yapmadım bi çok konuda ama yeri geldiğinde hem 300 deli olayı ile ilgili hem kaos olayı ile ilgili söyliyecek o kadar çok şeyim varki aslında. ama içinizdeki bazı kendini bilmez makhadena gibi ( bir başkası daha vardı şu an aklımda değil ) onlar gibi adamlarla muhattap olmamak için konuşmuyorum konuşmıyacamda. hala tüm server kaos -kasırga savaşının sebebini bilmiyor bilemezde. herkez kafasına göre birşeyler söyledi gitti. kaos dakiler bile bu savaşın neden çıktığını hala bilmiyorlar.

onun için arkadaşım bilmediğin konularda ltf yorum yapma. normalde yine cevap vermiyecektim bu konuşmalara ama senin şimdiye kadar olan seviyeli konuşmaların üzerine bunu yazma ihtiyacı duydum. bir başkası olsa daha farklı cevap verirdim. herkez kendi penceresinden görmeye devam ettiği sürece kendi tarafına çekmeye çalıştığı sürece bu tartışma uzayıp gidecek ve işin içinden çıkılmayacak. o yüzden uzatmak istemiyorum şahsen konuyu. ilk ve son yazımdır bu konu ile alakalı.

tabiki yarasa birliğiyle ilgili en doğrusunu siz bilirsiniz ben sadece takip edebildiğim kadarıyla bazı şeyleri idda ettim.benim bilgim de yarasa oyuncularının profillerine yazdıkları şeylerden ileri geliyor.ordan takip edebildiğim kadarıyla yazdım.

birde 300 delilerle ilgili şunu bilmen lazım onlar eyleme geçtikten sonra aslan harekete geçti.yani 300 deliler yani o zamanlar 300tm1 ler bizim hiçbir şekilde öngörmediğimiz halde kendilerini anabirlik olma yoluna düştüler bu amaçla kendilerine verilen hiçbir hedefe gitmedikleri gibi ana birliğin o sırada savaştığı trkler birliğine de gizliden destek veriyorlardı.üstüne üstük bir de daha natarlar çıkmadığı halde başkanları salihin merkez köyü etrafında wow için teşkilatlanmaya başladılar.bir süre sonra biz bu allyleri öğrendik.ayrıyeten o sırada dediğim gibi anabirliği zayıflatabilme adına ne gerekiyorsa yapan bu birlik bizim savaştığımız birliklere destek vermeye başladılar.türklerle o sıralarda savaş halindeydik ve bütün türkler birliği oyuncularının askerlerini kestik ama ne hikmettirki savunması kesilen ve en az 3-4 birlik tarafından saldırı alan türklerdeki bazı hedefler de önemli derecelerde savunma birkiyordu.biz bunu gördüğümüz halde operasyona devam ettik zira birliğimin en önemli özelliği inatçı olmaktır.bu savaş sürdü ama ana birlik destekler nedeniyle çok asker kaybetti.işin içyüzünü yani türklerin 300tm1 oyuncuları tarafından desteklendiğini daha sonra öğrendik.sonra yukarıdada da dediğim gibi başta enter olmak üzere 300 komutnları ve kaoslar 300tm1lere yıkım emri verdi.bir anda birçok 300tm1 oyuncusunun merkezi yıkılmaya başladı.daha sonra aslanla konuşulup iki kişinin hatasını tüm birliğe maletmeyelim diğerlerinin oyun haklarına saygı duyalım dedik ve aslanın emriyle yıkım durdu.ama aslanın onlara karşı gösterdiği bu iyiniyete karşı onlar tekrar ihanetle cevap verdiler.meğer bu sırada adamlar 300tm anabirliği ve aslan için bilenmişler bir gece harekatı başlattılar ve mesafenin yakın olmasından ayrıca o sırada bazı köylerin savunulmasını daha önemli gördüğümüzden köylerimizde savunma tutmadık ve adamlar birçok merkezi bu sayede yıktılar ve ertesi sabah şu kadar merkez yıktık diye forumda boy göstermeye başladılar.ben olsam yüzüm kızarırdı zira kendileri daha önce saldırdıkları birlik oyuncuları tarafından affedilmişler yıkımları durdurulmuştu.ve o sırada herkes de yana döne yağma köyü ararken.

GÖKAY
29-01-2010, 22:58
arkadaşım bilip bilmeden konuşma istersen. Kimmiş bize sizinle değiliz diyen. Hiçde öyle bir şey yapmadılar. Bir sabah kalktık baktık adamlar saldırılarını yola çıkartmışlar isimlerini değiştirdiler yolda geliyorlar. Bunun neresi haberli neresi bilerek görünerek yapılmış bi olay. Sizin olayınızdan hiç farkı yok bunun. Mesele sizin etik olmayan davranışınız. Bunu hala içinize sindirebiliyorsanız zaten size söylenecek hiç bir şey yok. Kabullenmişsiniz kendinizi haklı görüyor olabilirsiniz. Bu yaptığınız kesinlikle etik değil. Sizin bu yaptığınızdan sonra onların 300 deli olayınada hiç bir şekilde laf etme hakkınız yok o zaman.
şifre çalma ele geçirme konusunda üstünüze yok maşşallah. Hala devam ediyorsunuz. Yada ediyorlar.
Asıl toysunda aynı yola başvuracağını hiç beklemezdim ama oda aynı şekilde devam ediyor.
şimdiye kadar hep sustum yotrum yapmadım bi çok konuda ama yeri geldiğinde hem 300 deli olayı ile ilgili hem kaos olayı ile ilgili söyliyecek o kadar çok şeyim varki aslında. Ama içinizdeki bazı kendini bilmez makhadena gibi ( bir başkası daha vardı şu an aklımda değil ) onlar gibi adamlarla muhattap olmamak için konuşmuyorum konuşmıyacamda. Hala tüm server kaos -kasırga savaşının sebebini bilmiyor bilemezde. Herkez kafasına göre birşeyler söyledi gitti. Kaos dakiler bile bu savaşın neden çıktığını hala bilmiyorlar.

Onun için arkadaşım bilmediğin konularda ltf yorum yapma. Normalde yine cevap vermiyecektim bu konuşmalara ama senin şimdiye kadar olan seviyeli konuşmaların üzerine bunu yazma ihtiyacı duydum. Bir başkası olsa daha farklı cevap verirdim. Herkez kendi penceresinden görmeye devam ettiği sürece kendi tarafına çekmeye çalıştığı sürece bu tartışma uzayıp gidecek ve işin içinden çıkılmayacak. O yüzden uzatmak istemiyorum şahsen konuyu. Ilk ve son yazımdır bu konu ile alakalı.

dostum mrb oyun nickini bilmiyorum kusura bakma.ben toys hesabının sahibiyim.benle ilgili bir msjın geçmişte.rica etsem bana köyünden msj atarmısın tel nonu rica etcem senden bende yazabilirim vermek istemezsen ordan merak ettiğin veya yanlış duyumlarla yaptığın açıklamalara cevap verim daha sağlıklı olur senin içinde.istediğin her soruyu yüzde yüz yaşayan kişiden duymak senide aydınlatır diye düşünüyorum.kavga ile kimse kimseden net bişey alamaz öğrenemez.olgun insanlar gibi konusalım.yine sen istediğin gibi yazarsın.bekliyorum dostum köyüme.

peace21
30-01-2010, 12:21

ben olsam yıkardım göstere göstere yıkardım hani yağlı güreşte derler ya er meydanı

çıkardım er meydanına kimin savaşma kabiliyeti fazla ise o kazanırdı

sana ardakaşım diye hitap edecem sebeide çoğuz zaman seviyeli tutumundur

bu oyun bir araçtır ama herkesin amacı farklıdır kimi zaman geçirmek için kimi dünya harikasını kurmak için kimide eğlenmek için oynar

ben ve dostlarım eğlenmek için oynuyoruz ama eğlenirkende oyunun hakkını vererek oynuyoruz

oyunun temeli olan strateji'nin yanına dostluğumuzu ekliyoruz bu nedenle bizler etik olanı

uyguluyoruz etik görmediğimiz olaylarada yorumumuzu yapıyoruz

etik gelmeyen olaylar eğer yakın cevremizde ise ve bu kişi arkadaşımız bile olsa tepkimizi

gösteriyoruz

insanlar hata yapabilir ama hataya hata ile karşılık verilmez diye düşünüyorum

kuzenler
31-01-2010, 09:16
ben olsam yıkardım göstere göstere yıkardım hani yağlı güreşte derler ya er meydanı

ben olsam ordularımı postu daha eder olan birliklere saklardım.öyle de yapmış aslan.bunlara tek ordu harcamak bile gereksiz.hoş ben bunlarda bir ordu gömdüm orası ayrı mesele ama aslanın yaptığı çok doğru bir hareket.herkese gerektiği gibi muamele edeceksin.haine hain, düşmana düşman , dosta dost gibi..

00sincan00
02-02-2010, 03:46

iyide ersnim bizim suçumuz neydi bok yoluna gittik walla ama her neyse ben bu olayı çözdüm bsende çözmüşündür heralde bu açıklamada tam oldu olayda tek we en masum kişi benim galiba yazık bana yaa gitti güzelim birlik arkadaşlar askerler :)

ama amsterdam olayı hala muamma :)

dellyemre
11-02-2010, 02:17

sana ardakaşım diye hitap edecem sebeide çoğuz zaman seviyeli tutumundur

bu oyun bir araçtır ama herkesin amacı farklıdır kimi zaman geçirmek için kimi dünya harikasını kurmak için kimide eğlenmek için oynar

ben ve dostlarım eğlenmek için oynuyoruz ama eğlenirkende oyunun hakkını vererek oynuyoruz

oyunun temeli olan strateji'nin yanına dostluğumuzu ekliyoruz bu nedenle bizler etik olanı

uyguluyoruz etik görmediğimiz olaylarada yorumumuzu yapıyoruz

etik gelmeyen olaylar eğer yakın cevremizde ise ve bu kişi arkadaşımız bile olsa tepkimizi

gösteriyoruz

insanlar hata yapabilir ama hataya hata ile karşılık verilmez diye düşünüyorum

Ya arkadaşlar siz kendiniz neden bukadar yoruyorsunuz zamanında DELİLER birliğiyle savaşa girdik mesafe göz etmeksizin geldik yıktık yıkıldık ama geri vites yapmadık siz kendi isteğinizle barış imzaladınız yok wow yolunda hep beraber daha güzel 1 yarış olur diye BAŞKANINIZ SALLA arkadaşı yıktık temizledik gereki,len işleri yiğitçe yaptık ve sonuç bıraktığımız geride kalan küllerden oluşum kurup bizim size göre en savunmasız anımızda gelip mesafe gözetmeksizin sırtımızdan vurdunu sizler düşman olmayı hak edin önce sonra gelin başka birliklerin savunmasını yapın burda ileri geri konuşucağınıza önce etik olmak nasılmış onun öğrenin sonra başkasının görüş ve fikirlerini savunun arkanıza sığınacak birlik OLARAK SİZE EN YAKIN OLAN HESAPTA DOST DİYE ADLANDIRDIĞINIZ KASIRGA BİRLİĞİNİ ALDINI NEDEN HEM ZEROTOOL İLE SAVAŞTAYDI HEMDE SİZİN İÇİN AVANTAJLI İDİLER şimdi öne sürdüğünüz kişilere bakalım ÖN 300tm1 ARKASINDAN KASIRGA E TABİ BU ARADA SİZDE GEREKİLEN AŞIYI VERMİŞ OLDUNUZ KARŞI TARAFA SİZDE KENARDAN KENARDAN WOW YOLUNDA İLERLEME KAYDETMEYEDEVAM EDİYORSUNUZ AMA UNUTMAYINKİ ADAM OLAN SIRTINDAN VURMAZ GELİR YAPABİLİCEĞİNİN EN İYİSİNİ YAPAR SONRA GİDER AHKAM KESER SİZLER DAHA ASKER KESMEYİ BİLMİYORSUNUZ AHKAM NASIL KESİCEKSİNİZ BENDE BUNA GÜLÜYORUM ONUNİÇİN BENCE BAŞKASINI SAVUNCAĞINIZA ÖNCE KENDİ ÜSTÜNÜZDEKİPİSLİKLERİ TEMİZLEYİN NE DEMİŞ BÜYÜKLERİMİZ BAŞKASININ ŞEYİYLE GERDEĞE GİRİLMEZMİŞ SİZDE ÖNÜNÜZDEN YERSENİZ HEPİMİZ İÇİN GÜZEL SAĞLIKLI VE MUTLU 1 SON OLURVE KLAVYE KABADAYILIĞINA GEREK YOK HERKEZ HADDİNİ BİLSİN VE SAYGI ÇERÇEVESİNDE BU OYUNU OYNASIN ADRES VERMEYLE TEL VERMEYLE BU OYUN OYNANMAZ GELİRSİN YIKARSIN BİLEĞİN VE GÜCÜN YETİYORSA ZEVK YAPARSIN HE ŞAYET YETMİYORSA BİLE GİTTİM GÖRDÜM ÇAKILDIM DERSİN OYUNA KALDIĞIN YERDEN İSTER DEVAM EDERSİN İSTERSEN HEMEN SOL KÖŞEDE OYUNU SİLME BÖLÜMÜNE ŞİFRENİ YAZAR UZAR GİDERSİN BENİM BİLDİĞİM OYUNBUDUR HERKEZE İYİ OYUNLAR DİLER SAYGI VE DÜRÜSTÜLÜK VE KARŞILIKLI GÜZEL KONUŞMALAR OLMASI DİLEĞİYLE HERKEZE WOW YOLUNDA BAŞARILAR DİLERİM SAYGILARIMLA dellyemre...

SaLLa
11-02-2010, 02:42
Ya arkadaşlar siz kendiniz neden bukadar yoruyorsunuz zamanında DELİLER birliğiyle savaşa girdik mesafe göz etmeksizin geldik yıktık yıkıldık ama geri vites yapmadık siz kendi isteğinizle barış imzaladınız yok wow yolunda hep beraber daha güzel 1 yarış olur diye BAŞKANINIZ SALLA arkadaşı yıktık temizledik gereki,len işleri yiğitçe yaptık ve sonuç bıraktığımız geride kalan küllerden oluşum kurup bizim size göre en savunmasız anımızda gelip mesafe gözetmeksizin sırtımızdan vurdunu sizler düşman olmayı hak edin önce sonra gelin başka birliklerin savunmasını yapın burda ileri geri konuşucağınıza önce etik olmak nasılmış onun öğrenin sonra başkasının görüş ve fikirlerini savunun arkanıza sığınacak birlik OLARAK SİZE EN YAKIN OLAN HESAPTA DOST DİYE ADLANDIRDIĞINIZ KASIRGA BİRLİĞİNİ ALDINI NEDEN HEM ZEROTOOL İLE SAVAŞTAYDI HEMDE SİZİN İÇİN AVANTAJLI İDİLER şimdi öne sürdüğünüz kişilere bakalım ÖN 300tm1 ARKASINDAN KASIRGA E TABİ BU ARADA SİZDE GEREKİLEN AŞIYI VERMİŞ OLDUNUZ KARŞI TARAFA SİZDE KENARDAN KENARDAN WOW YOLUNDA İLERLEME KAYDETMEYEDEVAM EDİYORSUNUZ AMA UNUTMAYINKİ ADAM OLAN SIRTINDAN VURMAZ GELİR YAPABİLİCEĞİNİN EN İYİSİNİ YAPAR SONRA GİDER AHKAM KESER SİZLER DAHA ASKER KESMEYİ BİLMİYORSUNUZ AHKAM NASIL KESİCEKSİNİZ BENDE BUNA GÜLÜYORUM ONUNİÇİN BENCE BAŞKASINI SAVUNCAĞINIZA ÖNCE KENDİ ÜSTÜNÜZDEKİPİSLİKLERİ TEMİZLEYİN NE DEMİŞ BÜYÜKLERİMİZ BAŞKASININ ŞEYİYLE GERDEĞE GİRİLMEZMİŞ SİZDE ÖNÜNÜZDEN YERSENİZ HEPİMİZ İÇİN GÜZEL SAĞLIKLI VE MUTLU 1 SON OLURVE KLAVYE KABADAYILIĞINA GEREK YOK HERKEZ HADDİNİ BİLSİN VE SAYGI ÇERÇEVESİNDE BU OYUNU OYNASIN ADRES VERMEYLE TEL VERMEYLE BU OYUN OYNANMAZ GELİRSİN YIKARSIN BİLEĞİN VE GÜCÜN YETİYORSA ZEVK YAPARSIN HE ŞAYET YETMİYORSA BİLE GİTTİM GÖRDÜM ÇAKILDIM DERSİN OYUNA KALDIĞIN YERDEN İSTER DEVAM EDERSİN İSTERSEN HEMEN SOL KÖŞEDE OYUNU SİLME BÖLÜMÜNE ŞİFRENİ YAZAR UZAR GİDERSİN BENİM BİLDİĞİM OYUNBUDUR HERKEZE İYİ OYUNLAR DİLER SAYGI VE DÜRÜSTÜLÜK VE KARŞILIKLI GÜZEL KONUŞMALAR OLMASI DİLEĞİYLE HERKEZE WOW YOLUNDA BAŞARILAR DİLERİM SAYGILARIMLA dellyemre...

Etik olmak derken öncelikle ne yazdığına dikkat edeceksin aşşağıda yazacaklarımı kim inkar edebilir?
1. Sen belki bilemezsin ama SaLLa merkezden bir tane bile 300 ordusu çıkamadı. Sadece yan köylerimi yıkabildiniz o yan köyleride 15 gün içinde toparladım.

2. Bize savaş açtığınız dönemde biz peş peşe çok ağır savaşlar yaşamıştık ve mutlaka o dönemde saldırı gücü olarak hırpalanmıştık. Bunun bilincinde olduğunuz için 300 ün tüm birlikleri Anadolu birlikleri, Kaos birlikleri ve Türkler birliği bir olup bize saldırdınız. Tek bir söz ettik mi ne diye bu kadar kişi bir olup geliyorsunuz dedik mi?

3. Onca ordu çaktırdınız o dönemde. Kimi yıktınız peki? SaLLa yan köyleri, Sultan Sencer Merkez köyü, king akrep, ve metem merkez var mı başka yıkımınız o dönemde?

4. Peki bu son savaşı kim başlattı? Yine 300 birliği başlattı siz haddinizi bilmeden wow dönemi bize savaş açmak gibi bir yanılgıya düştünüz ve o yanılgı ile SENDE DAHİL OLMAK üzere 45 kişi merkezinden oldu. Bu mudur usta oyunculuk? 4 kişide ordunuz var 4 kişi ile kaç kere wow yıkacaksınız?

5. Bindeli asker kesmeyi bilmiyor muş? Bunu dile getirmeden önce server genel savunma istatistiklerine baktın mı hiç? 300 ün bu son savaşta bizde kaç ordu çaktırdığını biliyor musun? Bence önce kendi oluşumuna bak sonra DELİLERE laf söyle tamam merkez köyünü DELİLER yıkmış olabilir ama bu at gözlüğü takmanı gerektirmez. Herşey tüm verileri ve tüm sonuçları ile ortada. Bu serverda 300 'ün wow kurmak gibi şansıda asla yok bunu sizlerde iyi biliyorsunuz ama bildiğiniz bu olumsuz durum üzerine bizi suçluyacağınıza kendi birlik yöneticilerinizi sorgulayın en nihayetinde onların stratejileri ile ilerliyorsunuz.

Diğer yorumlarına gelince. Biz mi dedik LAST OF THE B.E (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a) sen öne çık diye yada biz mi dedik leydy (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=479298&c=1c) sen öne çık diye? O halde git önce çöl aslanı.. (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=229304&c=43) wowu sorgula neden last ofun o kadar gerisinde ilerledik diye bizim hangi hızda ne şekilde seviye basacağımız seni hiç mi hiç ilgilendirmez sen kendi oluşumunla ilgilen!!! Birde dost dediğin şey size göre hesapta veya sözde olabilir bu doğruda bunu 300 TR A, Türkler ve Kaos birliklerine takındığınız tavırlarla fazlasıyla gördük zaten ama bizde hesapta dost diye bir kavram yok herkesi kendinizle kıyaslamayın...

MAKHEDA
11-02-2010, 03:09
dellyemre ve salla nickli oyuncular kişisel kavganızı köylerden birbirinize yazarak halledin.wow dan seviye alıyorlar sizin derdinizmi kaldı şimdi.son uyarıdır.uzatmayın.aksi halde ceza alcaksınız.

dellyemre
11-02-2010, 03:29
dellyemre ve salla nickli oyuncular kişisel kavganızı köylerden birbirinize yazarak halledin.wow dan seviye alıyorlar sizin derdinizmi kaldı şimdi.son uyarıdır.uzatmayın.aksi halde ceza alcaksınız.

kişisel 1 tavrımız yokarkadaşım ceza verilicekse bu konuşmalara verilsin saçmalamayı bırakta oyununa bak bence sende tabi oyun oynuyorsan burası açıkoturum herkezin kendini ifade edebilceği açık forum bunu kalkıp sana sorucak değiliz eğer yetkili kişiysenki ben yeniyim bilmiyorum genede yaklaşımın yanlış herkezin işine karışma bence kabak sanada patlamasın sonra iyi oyunlar .......

dellyemre
11-02-2010, 03:36
etik olmak derken öncelikle ne yazdığına dikkat edeceksin aşşağıda yazacaklarımı kim inkar edebilir?
1. Sen belki bilemezsin ama salla merkezden bir tane bile 300 ordusu çıkamadı. Sadece yan köylerimi yıkabildiniz o yan köyleride 15 gün içinde toparladım.

2. Bize savaş açtığınız dönemde biz peş peşe çok ağır savaşlar yaşamıştık ve mutlaka o dönemde saldırı gücü olarak hırpalanmıştık. Bunun bilincinde olduğunuz için 300 ün tüm birlikleri anadolu birlikleri, kaos birlikleri ve türkler birliği bir olup bize saldırdınız. Tek bir söz ettik mi ne diye bu kadar kişi bir olup geliyorsunuz dedik mi?

3. Onca ordu çaktırdınız o dönemde. Kimi yıktınız peki? Salla yan köyleri, sultan sencer merkez köyü, king akrep, ve metem merkez var mı başka yıkımınız o dönemde?

4. Peki bu son savaşı kim başlattı? Yine 300 birliği başlattı siz haddinizi bilmeden wow dönemi bize savaş açmak gibi bir yanılgıya düştünüz ve o yanılgı ile sende dahil olmak üzere 45 kişi merkezinden oldu. Bu mudur usta oyunculuk? 4 kişide ordunuz var 4 kişi ile kaç kere wow yıkacaksınız?

5. Bindeli asker kesmeyi bilmiyor muş? Bunu dile getirmeden önce server genel savunma istatistiklerine baktın mı hiç? 300 ün bu son savaşta bizde kaç ordu çaktırdığını biliyor musun? Bence önce kendi oluşumuna bak sonra delilere laf söyle tamam merkez köyünü deliler yıkmış olabilir ama bu at gözlüğü takmanı gerektirmez. Herşey tüm verileri ve tüm sonuçları ile ortada. Bu serverda 300 'ün wow kurmak gibi şansıda asla yok bunu sizlerde iyi biliyorsunuz ama bildiğiniz bu olumsuz durum üzerine bizi suçluyacağınıza kendi birlik yöneticilerinizi sorgulayın en nihayetinde onların stratejileri ile ilerliyorsunuz.

Diğer yorumlarına gelince. Biz mi dedik last of the b.e (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=58828&c=5a) sen öne çık diye yada biz mi dedik leydy (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=479298&c=1c) sen öne çık diye? O halde git önce çöl aslanı.. (http://s18.travian.com.tr/karte.php?d=229304&c=43) wowu sorgula neden last ofun o kadar gerisinde ilerledik diye bizim hangi hızda ne şekilde seviye basacağımız seni hiç mi hiç ilgilendirmez sen kendi oluşumunla ilgilen!!! Birde dost dediğin şey size göre hesapta veya sözde olabilir bu doğruda bunu 300 tr a, türkler ve kaos birliklerine takındığınız tavırlarla fazlasıyla gördük zaten ama bizde hesapta dost diye bir kavram yok herkesi kendinizle kıyaslamayın...

evet doğru söylüyorsun bizim ordularımız çakılmış olabilir ben çakılmadı demedim ve merkezime bişey olması problem değil bunu hala anlamış değilsiniz önemli olan merkez sıfırlamak değil işini yapmak server bitiminde eğer biz kuramıyacaksan emin ol deliler birliği hiçkuramaz bunu aklına yaz he dersenki biz ön plana çıkmıyoruz geriden takipçi olucaz ozaman tamam kasırganın rüzgarı altında bu oyunu oynamaya devam edicez diyorsan ona amenna herzaman sırtını biyere dayamakla olmuyor bunu bil her duvarın 1 temeli bide yapıcısı vardır ama şunuunutmaki hepsini gün gelir yıkıcııda çıkar onuniçin kendini bukadar büyütmene gerek yok herkez kendini biliyor bizde seni biliyoruz arkadaşım eğer wow kurucak birlik siz iseniz ki bu sadece hayal gücü uykuya dalınca görülen 9 saniyelik 1 rüya emin ol server içinde gördüğün tüm rüyalarında birlik olarak kabusun oluruz sende bu rüyadan vaz geçmek zorunda kalırsın saygılarım iyi şanslar dilerim wow yolunda başarılar salla salla nereye kadar valla......

MAKHEDA
11-02-2010, 03:41
kişisel 1 tavrımız yokarkadaşım ceza verilicekse bu konuşmalara verilsin saçmalamayı bırakta oyununa bak bence sende tabi oyun oynuyorsan burası açıkoturum herkezin kendini ifade edebilceği açık forum bunu kalkıp sana sorucak değiliz eğer yetkili kişiysenki ben yeniyim bilmiyorum genede yaklaşımın yanlış herkezin işine karışma bence kabak sanada patlamasın sonra iyi oyunlar .......

sen yenisin galiba buralarda benim sözüm geçer.herkes tanır sende tanısan iyi olcak.s18 forumu benim kontrolümde.kavganızın sonu yok.hakarete varıyor dedikleriniz.köyden yazın bunları.sen onu yıkmışın o seni yıkmış.bize ne?wow bittiğinde sizde boş konuşmuş olcaksınız.sanki sizin karakterinizi biliyoruz.açık oturumda hakaret olmaz.son uyarıdır.yılların konusunu tartışmak için geç kaldınız ayrıca.söz hakkınızı wow gidişatta wow hakkında yapınız herkes takip etsin.

SaLLa
11-02-2010, 12:51
evet doğru söylüyorsun bizim ordularımız çakılmış olabilir ben çakılmadı demedim ve merkezime bişey olması problem değil bunu hala anlamış değilsiniz önemli olan merkez sıfırlamak değil işini yapmak server bitiminde eğer biz kuramıyacaksan emin ol deliler birliği hiçkuramaz bunu aklına yaz he dersenki biz ön plana çıkmıyoruz geriden takipçi olucaz ozaman tamam kasırganın rüzgarı altında bu oyunu oynamaya devam edicez diyorsan ona amenna herzaman sırtını biyere dayamakla olmuyor bunu bil her duvarın 1 temeli bide yapıcısı vardır ama şunuunutmaki hepsini gün gelir yıkıcııda çıkar onuniçin kendini bukadar büyütmene gerek yok herkez kendini biliyor bizde seni biliyoruz arkadaşım eğer wow kurucak birlik siz iseniz ki bu sadece hayal gücü uykuya dalınca görülen 9 saniyelik 1 rüya emin ol server içinde gördüğün tüm rüyalarında birlik olarak kabusun oluruz sende bu rüyadan vaz geçmek zorunda kalırsın saygılarım iyi şanslar dilerim wow yolunda başarılar salla salla nereye kadar valla......

Valla asıl sallayan sensin şunu anlayabilmiş değilim 3-4 tane ordunuz kalmış kime nasıl kabus olacaksınız? Biz bugün istiyelim sizin wowunu reisleriz bu derece vahim durumdayken bu şekilde ahkam kesmek çaresizlikten olsa gerek bizim gücümüz var havamızı atıyoruz varsa sizde atın zorunuza giden nedir? Ne diyeyim belki başka serverda daha iyi bir birlikte daha heyecanlı bir server yaşarsın. Sana söyledim burada bize laf atmaktansa yönetimini eleştir.
Ayrıca Kasırga birliğinin gölgesinde falan değiliz aksine tam içindeyiz ha deli ha kasırga bir fark yok, ikide bir her üyenizle birleşimi bozmak için çaba sarfediyorsunuz ama üzgünüm yemezler :) ne delilerdeki arkadaşlar bu oyunlarınızı yerler nede Kasırgadaki arkadaşlar yerler bir önceki mesajımda da söyledim bizleri kendinizle karıştırmayın, sizlere çiftçilik hayatınızda başarılar dilerim...

Son.

MAKHEDA
11-02-2010, 13:25
wow reislemek acemi başkanların her wow sürecinde sürekli bahsettikleri fakat hayalden öteye gidemicek aksine seviye alırken bile ne kadar zorlanıldığı zorlu bir sürecin yaşanıldığı bir dönemdir.bir çok acemi başkan ilk wow deneyimleri oldugu için her wow sürecinde biz reisleriz wowu,biz 100 yaptıgımızda diğer wowu 0 a getirip final yapcaz gibi komik laflarla psikolojik avantaj yakalamaya çalışır.ancak 100 e gelindiğinde herkes anlar ki wow başkadır.acemi başkanlarda bunu ilk kez deneyim etme fırsatı bulurlar.

SaLLa
11-02-2010, 13:43
Çok bilmiş seni ben wowunuzu reisliyeceğiz falan gibi bir söz mü ettim? Sadece wowunuzu reisliyecek kadar güce sahip olduğumuzu söyledim birde biz bu güçteyken burada birilerinin 3-4 ordu ile kabusunuz oluruz safsataları yapmalarına güldüm ayrıca rahat ol sen emekliye ayrılacak kadar tecürebeliyim bu oyunda MALESEf, malesef diyorum çünkü senin gibilerle aynı ortamı paylaşmak zorunda kalıyorum bu oyun yüzünden... Kendilerini dev aynasında görenlerin çaresizliklerini seyretmekte ayrı br keyif oluyor ben şuanki psikolojik durumlarınızı fazlasıyla biliyorum o yüzden sizleri iyi anlıyorum rahat olun :) wowunuza gelince korkmayan reislemiyeceğiz sadece biraz hırpalıyacağız hedef wow bellidir koordinat vermeme gerek yok dime?

MAKHEDA
11-02-2010, 14:59
Biz bugün istiyelim sizin wowunu reisleriz :D (alıntı)

acemi başkanların en sık başvurduğu yollardan biri malesef inkarda olur.ayrıca sık sık 10larca ordumuz var ve hedef belli gibi işi kişisele dökmüş sadece tek hedef gözeterek kendince plan yaptıgını sanan acemi başkanlar tek wow indirmekle oyunun kazanılmadıgını oyun resetlendiğinde acı bir şekilde öğrenecektir.

SaLLa
11-02-2010, 22:40
gözüm benim adresini ver senide reisliyelim :)

MAKHEDA
12-02-2010, 00:35
gözüm benim adresini ver senide reisliyelim :)

sen wow reislicen ya :D boşver beni biz wow seviye alcaz reislemek gibi acemi işi laflar etmicez.

SaLLa
12-02-2010, 01:32
sen wow reislicen ya :D boşver beni biz wow seviye alcaz reislemek gibi acemi işi laflar etmicez.

gerekirse reislerizde deliyiz biz gözüm ne yapacağımız belli olmaz sen hemen git şimdi tüm köylerinden merkezinden falan mızrakçı bas :D

MAKHEDA
12-02-2010, 02:00
gerekirse reislerizde deliyiz biz gözüm ne yapacağımız belli olmaz sen hemen git şimdi tüm köylerinden merkezinden falan mızrakçı bas :D

reislersin tabi ahmet sana yeni bir rüyasını mı anlattı yoksa :D acemi başkan ben wow yıkmaya hazırlanıyorum sen naparsın??reislersinnn tabi :D mızrakçıyı sen adamlarına söyle lazım olur sana mızraklar iyidir.sivri sivri :D

SaLLa
12-02-2010, 02:08
seviyeni bozduğun anda seninle muhattap olmayı kestiğimi biliyorsun...

Son.

MAKHEDA
12-02-2010, 02:57
seviyeni bozduğun anda seninle muhattap olmayı kestiğimi biliyorsun...

Son.

sana ahmeti tut dedim içimdeki canavarı uyandırdı gene :D sen ona kızma ama gel bana seviye muahbeti yap burda.herzaman anlıcagınız dilden devam.güzelce yazdık ama uslu durmadınız napak.

fuzuli24
13-02-2010, 11:37
arkadaşım sen neyi sorgulayacağını şaşırmışsın bence hala etik ne onu soruyorsun kim şuçlu kim şuçsuz bunu anlamayamı çalışıyorsun senin eleman öyle yada böyle şifreyi almış etik olmayan bu eğer karşı tarafta bir hata var diye düşünüyorsa bunu birliğine anlatır ondan sonra komple saldırı çıkartarak işi bitirirsin öyle alavere dalavere ile gelip palavralarla milleti uyutup sonrada ben böyle aldım şöyle aldım demenin bir mantığı yok, sen şahsi olarak düşünsene birisi çöl aslanının köy şifresini alsa sonrada oradan saldırı çıksa keyfine göre sen ne yapardın onun bir de anlayayım.görmediklerinizi görün bakmayan gözlerinizle bakın.
ÇÖLASLANI söylüyor sizde ya bak böyleymiş doğru yapmışmı diyorsunuz

MAKHEDA2
18-02-2010, 18:49

evet kardeş msjına aynen katılıyorum heminet ve glstn da bunu yapmalı ve kimseyi casuslukla şuçlayıp şifre ile girerek askerleri başka bir wowa atarak avantaj sağlamaya çalışmamalıydılar.şimdi dediğin gibi sakın isminizi temizlemeye çalışmayın.emek hırsızlığı yapıp başkalarına laf attınız herzaman.kendileri söylüyor şifre ile girip atmışlar askerleri çölaslanına.buna ne dersin inan hiç merak etmiyorum çünkü adamını savuncaksın yine.biz olsak şöle yapardık diyorsunda ne yaptıgınız tüm serverın gözü önünde oldu.açıklamaya çalışmakta komik olcak ugraşma hiç.

Fatsaliii
19-02-2010, 09:35
evet kardeş msjına aynen katılıyorum heminet ve glstn da bunu yapmalı ve kimseyi casuslukla şuçlayıp şifre ile girerek askerleri başka bir wowa atarak avantaj sağlamaya çalışmamalıydılar.şimdi dediğin gibi sakın isminizi temizlemeye çalışmayın.emek hırsızlığı yapıp başkalarına laf attınız herzaman.kendileri söylüyor şifre ile girip atmışlar askerleri çölaslanına.buna ne dersin inan hiç merak etmiyorum çünkü adamını savuncaksın yine.biz olsak şöle yapardık diyorsunda ne yaptıgınız tüm serverın gözü önünde oldu.açıklamaya çalışmakta komik olcak ugraşma hiç.

ya senn katılmadıgın bırsy yokku he ben onn sıfresını calmadımkı o orduyu zeten sadece ve sadece col aslanının wow koyune yollamak ıcın hazırlıyordum orduyu basan benım krdesım bu oly cıkıpta o msjlrı okuyunca sadece erken yolamıs oldum okdr ortada sıfre calıp ta orduyu sldırya yolamak gıbı bır sey yok hee bunuda solım bn medem okdr ak kasık sınız o ordunn sag salım wow koyune vrmasını saglasın madem okdar sorunsuz du olyse egr ımknlarını kullanıp o orduyu wow koyune gıdene kdr besler ve bnde bu oyuna son verırım amakı o ordu oraya vrmadan yolda olurse bu kesınlıkle olayın koptugu noktadır gel gelelım tekrrlıyorum olyr cassluksa ve cassluk oyunn yazılmayan kuralıysa kı ole yakalann casusun sonuda olum olur oraya oldugu gıbı kımse bnm emegımle dstlarımın emegıne zarar veremes vermesıne ızın vermm zeten ...

süleyman3587
02-03-2010, 22:44
bizi satanlar akıllarınca büyük başarı göstermişler
ahkem kesiyorlar aslında bizi satmadınız kendinizi sattınız bukadar ucuz olacagınızı bilseydik sizlere fiyat biçerdik 1krş luk bile fiyatınız yok
satılık
et
parçaları

pantolon giyipte sokağa
çıkmayın
sizi
adam zannetmesinler

Nice İnsanlargördüm Üstünde elbisesiyok
Nice elbiseler Gördüm İçinde insan yok

YÜRÜBE ÇÖL ASLANI.. KİM TUTAR SENİ...

WOWU KURSAKTAKURMASAKTA

ALAYINA İNADINA

300 = ÇÖL ASLANI..

ÇÖL ASLANI..= 300

ZORUNUZA GİTMESİN SATICILAR (kendilerini herkes bilior)

ya baska serverda görürsünüz oyunun sonunu yada ondan bundan aldıgınız hesaplarla

vatan sever
04-03-2010, 13:43
Bende kasırgayı tebrik etmek istedim ama konu kapanmış. 300 birliklerinden bir kaç arkadaşada demiştim wow'u 300 ler hayatta alamaz ama inanmamışlardı malesef acı gercegi oyunun sonunda gördüler çiftcilikle bu işler yürümiyecegini ögrenmişlerdir artık.Delileride kutlarım onlarda bayagı gayret gösterdiler nerede ise alacaklardı fakat kasırga hak ettigi bir galibiyet aldı tekrarda wow kuran arkadaşımızı tebrik ediyorum

kuzenler
04-03-2010, 16:18
Bende kasırgayı tebrik etmek istedim ama konu kapanmış. 300 birliklerinden bir kaç arkadaşada demiştim wow'u 300 ler hayatta alamaz ama inanmamışlardı malesef acı gercegi oyunun sonunda gördüler çiftcilikle bu işler yürümiyecegini ögrenmişlerdir artık.Delileride kutlarım onlarda bayagı gayret gösterdiler nerede ise alacaklardı fakat kasırga hak ettigi bir galibiyet aldı tekrarda wow kuran arkadaşımızı tebrik ediyorum

onlarda farkındaydı ama her profosyonel oyuncu gibi sonuna kadar mücadele ettiler.öte yandan onların çiftçilik yaptıkları görüşüne katılmıyorum serverde en çok savaş içinde olan birliklerden biriydi.savaşlardan bir türlü kurtulamadılar kaoslarla başlayan savaşlar silsilesi toylar türkler deliler kasırgalar ve 300 delilerle devam etti bu kadar birlikle savaşan bir birlik tabiki wow sürecine askersiz girer .aynı şey zerolarda da oldu.delileri de savaş içindeydi ama onlar ilk 300 savaşında akıllıca davranarak saldırmadılar sadece savunarak ordularını korudular.2. 300 savaşında zaten kendilerine savunmasız köyler buldular.eski bir 300 lü olarak başta kendimi ve birlik arkadaşlarımı savunma ihtiyacı duydum bu konuda.herkese saygılar.

SaLLa_
04-03-2010, 16:49
onlarda farkındaydı ama her profosyonel oyuncu gibi sonuna kadar mücadele ettiler.öte yandan onların çiftçilik yaptıkları görüşüne katılmıyorum serverde en çok savaş içinde olan birliklerden biriydi.savaşlardan bir türlü kurtulamadılar kaoslarla başlayan savaşlar silsilesi toylar deliler kasırgalar ve 300 delilerle devam etti bu kadar birlikle savaşan bir birlik tabiki wow sürecine askersiz girer .aynı şey zerolarda da oldu.delileri de savaş içindeydi ama onlar ilk 300 savaşında akıllıca davranarak saldırmadılar sadece savunarak ordularını korudular.2. 300 savaşında zaten kendilerine savunmasız köyler buldular.eski bir 300 lü olarak başta kendimi ve birlik arkadaşlarımı savunma ihtiyacı duydum bu konuda.herkese saygılar.

bence 300 lerin wowa askersiz girmelerinin nedeni strateji hatasıydı. Ben halen algılıyabilmiş değilim wow köyleri çıktı ve alındı ondan sonra 300 birliği Delilere karşı saldırı başlattı bunu tahminimce önceki savaşın rahatlığını düşünerek yaptılar ama önceki savaşta çok farklı şeyler vardı. Birincisi sts-masters-badboyz-champion-ravage-devaju bunların hepsi ile peş peşe savaş yaptık son olarak bu birliklerden geriye kalan tüm üyeler 300 TRA ve 300 TRB yi oluşturdular onlarlada savaşı sürdürdük ve bu süreçte çok fazla saldırı askeri kayıpları yaşadık işte tamda o süreçte tüm 300 ve kaos birlikleri yanlarına anadolu birlikleri 300 TRA ve B birlikleri hepsi birden üzerimize geldiler zaten saldırı askeri konusunda zayıftık bir yol seçmem lazımdı ya sağlam savunmalarla rakibi geri püskütürtecektik yada 3-5 tane ordu ile onca birliğe karşı saldırı yapacaktık ben tabikide savunma savaşını tercihledim bunda da başarılı olduk ama bu başarının nedeni yine karşı tarafın hatasıyla eşdeğerdi. Bir itirafta bulunayım mesela Metem isimli hesabın sahibi öğretmendir kendisi yaz tatilinde yaklaşık 2 ay kadar oyuna girmedi ben baktım köyüne o gelene kadar. O köye hızlı asker tılsımı verip yola çıkardık yola çıktıktan 1 dakika sonra hızlı asker tılsımını ben ondan aldım ki rakip o kadar kısa sürede tılsımsız geldiğini görünce feyk sandı ve tahıl tılsımı 8-9k asker kayıbı ile alındı derdim tılsım falanda değildi oluşumununuzun tılsıma karşı zaafı olduğunu biliyordum ve metem merkeze savunma tuzağı kurduk, ayrıca kaos birliğinden bir kişide meteme doğru saldırıların çıktığını söyledi, üstelik bu kişi yönetimden birisiydi, kaos metem merkezde bir dünya ordu bıraktı öncesinde 300 sultan sencer ve tuveraq merkezinde bir sürü ordu çaktırdı yine benim merkezimde çakılan bir dünya ordu vardı kısacası tek düze saldırılar yüzünden aslında o ilk savaştada 300&kaos başarısız olmuştu. Son savaştada 300 bela_sevdam güdümlü saldırılara başladı herkes bela_sevdam başta olmak üzere 300 birliğine karşı saldırı yapmak istedi ben bunuda engelledim ısrarla dediğim şey şuydu bela_sevdam maşa olarak öne sürüldü kesinlikle o birliğe saldırı yapmak yok hedef 300tm dedim ki doğru bir hamleydi buda... Ayrıca bir ally geçtim o dönemde wow yıkım için kendini hazırlıyan varsa başka bir deli birliğine geçsin son orduya kadar 300tm ye saldıracağız dedim ve öylede oldu katil58 dışında tüm orduları kullandık son savaşta ve sadece 4 ordumuz çakıldı. Ben yinede söylüyorum keşke 300 daha güçlü bir şekilde wowa girseydi en nihayetinde oyunu eğlence amaçlı oynuyorduk onlar ne kadar güçlü girebilseydi wowa bizde o kadar tat alırdık açıkçası gördüğüm en berbat wow dönemi oldu büyük bir saygıyla karşıladığım tek şey kasırga_bindeli birleşimi bir çok kesime ders oldu eminim bir çok kişi herşeyin çıkardan ibaret olmadığını bu birleşim sayesinde görmüş oldu ortak wow saldırıları gerçektende çok anlamlıydı...

Ben 300 birliğindeki arkadaşlarada sonsuz teşekkürler ederim arada sertleşmeler olsada genel olarak seviyeli savaşlar yaşadık ve eminim o savaşlar sayesinde her iki tarafta oyundan keyif almıştır kalbini kırdığım yada istemedende olsa üzdüğüm birisi olmuşsa özür dilerim herşey gönlünüzce olsun.

SaLLa...

kuzenler
04-03-2010, 20:02
bence 300 lerin wowa askersiz girmelerinin nedeni strateji hatasıydı. Ben halen algılıyabilmiş değilim wow köyleri çıktı ve alındı ondan sonra 300 birliği Delilere karşı saldırı başlattı bunu tahminimce önceki savaşın rahatlığını düşünerek yaptılar ama önceki savaşta çok farklı şeyler vardı. Birincisi sts-masters-badboyz-champion-ravage-devaju bunların hepsi ile peş peşe savaş yaptık son olarak bu birliklerden geriye kalan tüm üyeler 300 TRA ve 300 TRB yi oluşturdular onlarlada savaşı sürdürdük ve bu süreçte çok fazla saldırı askeri kayıpları yaşadık işte tamda o süreçte tüm 300 ve kaos birlikleri yanlarına anadolu birlikleri 300 TRA ve B birlikleri hepsi birden üzerimize geldiler zaten saldırı askeri konusunda zayıftık bir yol seçmem lazımdı ya sağlam savunmalarla rakibi geri püskütürtecektik yada 3-5 tane ordu ile onca birliğe karşı saldırı yapacaktık ben tabikide savunma savaşını tercihledim bunda da başarılı olduk ama bu başarının nedeni yine karşı tarafın hatasıyla eşdeğerdi. Bir itirafta bulunayım mesela Metem isimli hesabın sahibi öğretmendir kendisi yaz tatilinde yaklaşık 2 ay kadar oyuna girmedi ben baktım köyüne o gelene kadar. O köye hızlı asker tılsımı verip yola çıkardık yola çıktıktan 1 dakika sonra hızlı asker tılsımını ben ondan aldım ki rakip o kadar kısa sürede tılsımsız geldiğini görünce feyk sandı ve tahıl tılsımı 8-9k asker kayıbı ile alındı derdim tılsım falanda değildi oluşumununuzun tılsıma karşı zaafı olduğunu biliyordum ve metem merkeze savunma tuzağı kurduk, ayrıca kaos birliğinden bir kişide meteme doğru saldırıların çıktığını söyledi, üstelik bu kişi yönetimden birisiydi, kaos metem merkezde bir dünya ordu bıraktı öncesinde 300 sultan sencer ve tuveraq merkezinde bir sürü ordu çaktırdı yine benim merkezimde çakılan bir dünya ordu vardı kısacası tek düze saldırılar yüzünden aslında o ilk savaştada 300&kaos başarısız olmuştu. Son savaştada 300 bela_sevdam güdümlü saldırılara başladı herkes bela_sevdam başta olmak üzere 300 birliğine karşı saldırı yapmak istedi ben bunuda engelledim ısrarla dediğim şey şuydu bela_sevdam maşa olarak öne sürüldü kesinlikle o birliğe saldırı yapmak yok hedef 300tm dedim ki doğru bir hamleydi buda... Ayrıca bir ally geçtim o dönemde wow yıkım için kendini hazırlıyan varsa başka bir deli birliğine geçsin son orduya kadar 300tm ye saldıracağız dedim ve öylede oldu katil58 dışında tüm orduları kullandık son savaşta ve sadece 4 ordumuz çakıldı. Ben yinede söylüyorum keşke 300 daha güçlü bir şekilde wowa girseydi en nihayetinde oyunu eğlence amaçlı oynuyorduk onlar ne kadar güçlü girebilseydi wowa bizde o kadar tat alırdık açıkçası gördüğüm en berbat wow dönemi oldu büyük bir saygıyla karşıladığım tek şey kasırga_bindeli birleşimi bir çok kesime ders oldu eminim bir çok kişi herşeyin çıkardan ibaret olmadığını bu birleşim sayesinde görmüş oldu ortak wow saldırıları gerçektende çok anlamlıydı...

Ben 300 birliğindeki arkadaşlarada sonsuz teşekkürler ederim arada sertleşmeler olsada genel olarak seviyeli savaşlar yaşadık ve eminim o savaşlar sayesinde her iki tarafta oyundan keyif almıştır kalbini kırdığım yada istemedende olsa üzdüğüm birisi olmuşsa özür dilerim herşey gönlünüzce olsun.

SaLLa...

bende onu diyorum başkan.haklısın bizimkilerin tılsım sevdası vardı ve operasyonun ismine de tılsım operasyonu denildi yani hedef çok açık şekilde belli edildi.siz de doğal olarak saldırı gelmesi muhtemel köylere savunmaları yığdınız.biz o tılsımları aldık ama tılsımla eşdeğer olmayan ordular yitirdik.açıkcası çok büyük kayıp oldu bizim için.artı tam o sıralarda sizile olan savaşı bitirip o tılsımları değerlendirsek yine belki wow sürecine süper şekilde girebilirdik ama tam o sıralarda türklerle olan savaşlar başladı o savaşta da hedef açık seçik belli edildi paşa yıkılacaktı.hedef belli olduğu için de rakip paşayı sürekli besledi asker olarak bence çok yanlış zamanda çok yanlış savaşlara girdik.bu sürec ama isteyerek oldu ama istemeyerek bunu yönetimde olmadığım için bilemiyorum.burda 300 oyuncularına da bir anti parantez değinmek isterim gerek kaotaki arkadaşlar gerekse 300 deki arkadaşlar bindeli merkezlerinin savunma durumunu bildikleri halde saldırmaktan geri durmadılar.bu yüzden bence taktir edilmeliler.bazen aramızda tartışıyorduk seferleri ama kimsede en ufak ordum gidecek biz neden saldırıyoruz dediklerini görmedim.aksine herkes ilk girmek için hevesleniyordu.velhasıl ordular gittiği için wow sürecine zayıf girdik.benim şahit olduğum en kolay wow kuruldu.resmen kasırga deliler wow sürecini sürklase ettiler adeta şov oldu.biraz daha zaman olsa sanırım serverde düşman birlik kalmayacak bütün oyuncuların merkez köyleri gidecekti.sizinle olan son savaşta da aslan sanırım size ve kasırgalara bir mesaj vermek istemek için mi savaş açtı bilemiyorum ama bu savaşın da mantıklı bir tarafı yoktu zannımca.neyse sonuçta bu bir oyun .oyun biter dostluklar baki kalır.Allah gerçek hayatta bizlere telafi edemeyeceğimiz hatalar nasip etmesin.

lostktlm
05-03-2010, 01:59

Kasırgaları tebrık edecek bır durum varmıkı server boyunca suya sabuna dokunmadılar saldırmak yıkmak savunmak yerıne bol bol çiftçilik yaparak asker bastılar oyunun en rutin bırlığıydıler şu 1 aylık sureç dışında hiç bır aktif faalıyetlerı olmadı oyunun en zevksız bırlığıydıler oysa zerolar bindelıler 300 ler hakkıyla oynadı oyunu sonuna kadar savastı hepsı wow olmasada olur butun bunların yanına kımın oyundan zevk aldığı ortada

SaLLa_
05-03-2010, 10:20
bende onu diyorum başkan.haklısın bizimkilerin tılsım sevdası vardı ve operasyonun ismine de tılsım operasyonu denildi yani hedef çok açık şekilde belli edildi.siz de doğal olarak saldırı gelmesi muhtemel köylere savunmaları yığdınız.biz o tılsımları aldık ama tılsımla eşdeğer olmayan ordular yitirdik.açıkcası çok büyük kayıp oldu bizim için.artı tam o sıralarda sizile olan savaşı bitirip o tılsımları değerlendirsek yine belki wow sürecine süper şekilde girebilirdik ama tam o sıralarda türklerle olan savaşlar başladı o savaşta da hedef açık seçik belli edildi paşa yıkılacaktı.hedef belli olduğu için de rakip paşayı sürekli besledi asker olarak bence çok yanlış zamanda çok yanlış savaşlara girdik.bu sürec ama isteyerek oldu ama istemeyerek bunu yönetimde olmadığım için bilemiyorum.burda 300 oyuncularına da bir anti parantez değinmek isterim gerek kaotaki arkadaşlar gerekse 300 deki arkadaşlar bindeli merkezlerinin savunma durumunu bildikleri halde saldırmaktan geri durmadılar.bu yüzden bence taktir edilmeliler.bazen aramızda tartışıyorduk seferleri ama kimsede en ufak ordum gidecek biz neden saldırıyoruz dediklerini görmedim.aksine herkes ilk girmek için hevesleniyordu.velhasıl ordular gittiği için wow sürecine zayıf girdik.benim şahit olduğum en kolay wow kuruldu.resmen kasırga deliler wow sürecini sürklase ettiler adeta şov oldu.biraz daha zaman olsa sanırım serverde düşman birlik kalmayacak bütün oyuncuların merkez köyleri gidecekti.sizinle olan son savaşta da aslan sanırım size ve kasırgalara bir mesaj vermek istemek için mi savaş açtı bilemiyorum ama bu savaşın da mantıklı bir tarafı yoktu zannımca.neyse sonuçta bu bir oyun .oyun biter dostluklar baki kalır.Allah gerçek hayatta bizlere telafi edemeyeceğimiz hatalar nasip etmesin.

Valla 300 birliklerinde en çok takdir ettiğim şeye değinmişsin hatta bu olayla ilgili bir muhabbet olmuştu bizim birlikte bir tane doktor abi var o bir söz etmişti bir hayli gülmüştüm sözüde şuydu ''bu adamlara sanki hap içirmişler şuursuz gözleri kapalı yolluyorlar askerleri'' sahidende böyleydi göz göre göre çakılmaya geldiler olayın bu boyutuna bakınca birlikteki o kişilerin fedakar oyuncular oldukları net bir şekilde ortada, herkesin emeğine sağlık tekrar tekrarda söylüyorum kalbini kırdığım birisi olmuşsa özür dilerm hadi kalın sağlıcakla...

korsanAVCISI
05-03-2010, 22:06
lostktlm den alıntı

Kasırgaları tebrık edecek bır durum varmıkı server boyunca suya sabuna dokunmadılar saldırmak yıkmak savunmak yerıne bol bol çiftçilik yaparak asker bastılar oyunun en rutin bırlığıydıler şu 1 aylık sureç dışında hiç bır aktif faalıyetlerı olmadı oyunun en zevksız bırlığıydıler oysa zerolar bindelıler 300 ler hakkıyla oynadı oyunu sonuna kadar savastı hepsı wow olmasada olur butun bunların yanına kımın oyundan zevk aldığı ortada

birincisi demekki sen bu oyunu kendi kafanla yorumluyorsun.... -/+ +/+ +/- -/- diye dört bölge var... bazıları bize diyorki kasırga savaşmadı... kasırga oyunun ilk zamanlarından belli savaşıyodu. sizlerin kendi bölgenizde yapamdıgınız olayı biz kendi bölgemizde yaptık... -/- nin tek hakimi olduk. bunu yapmak kolaymıydı sizce eger kolaydı diyosanız siz neden kendi bölgenizi temizleyemediniz... bizleri yaptıgını sizlere yapamadıgınız için atıp tutmak kolay... wow kuruldu deli kasırga ailesi olarak diger wowlardan seviyler 0 ile 20 arasında degişiyor dikkatini çekerim biz deki çiftçi dediklerin sizlerin wowlarını indir digi yetmedi artı çok oyuncununda askeri elinde patladı . eger bu ise çiftçilik eve biz çiftçiyiz:))) şunuda unutma bu oyunda kendi bölgesine ilk temizleyen ve hakim olan taraf herzaman kazançlıdır ...

asz1
06-03-2010, 02:03

bak guzel kardesım bız ılk 6 7 ay hep savas ıcındeydık....-/- bolgesınde ve kener kıyı kesımde olan kım varsa yok ettık yıktık hesap sıldırdık...neden wow zamanı rahat etmek ıcın....ılk 6 ay ıcınde -/- bolgesınde 10 tane bırlık vardı...p power champıonlar stsler kaos bırlıgı
bbd bırlıgı,300 bırlıklerı yarasa bırlıgı ve buna benzer 10 15 kısılık 6 7 atne daha bırlık vardı...bız ne yaptık bunları yok ettık sıldık...ve bız bundan dolayı kendı kendımızın efendısı olduk kendı bolgemızde...bu bızım savas stratejımızdı ve bundada yanılmadıgımızı gormus oldu butun herkes...ve bız ılerde bıze artıslık yapabılcek sorun cıkartıcak kendı ıcımızdekı bırlıklerı tespıt ettık ve onlarıda yok ettık zamanında...yılanın basını erken kestık...
ornek:yarasa bırlıgı ve mehmetozkanlının bırlıgı sonradan 300 oldu bunlar ama fayda eetmedı...
sonra kaldık 6 bırlık kala kala...ve bu 6 bırlık 35 kısıden 210 kısı eder ortalama olarak...
bız tılsım sevdasına bosu bosuna ordu cakmadık tılsımları okadar akıllı dolastırdık kı zaten tılsımların gecmıs tarıhe bakarsan anlarsın ne kadar cok kısıde dolasmıs?
yanı efendı olsan zaten tebrık edersın sorgulamazsın...
yukarda ozet gectım hemen hemen herseyı yuzeysel olarak anlattım...