PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hakimiyet

MAVİGÖLGE
14-01-2010, 23:01
Hakimiyet

Hakimiyet I (http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=233380&postcount=1)

Hakimiyet II (http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=233388&postcount=2)

Hakimiyet III (http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=233390&postcount=3)

Hakimiyet IV (http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=233391&postcount=4)

Hakimiyet V (http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=233394&postcount=5)

Hakimiyet VI (http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=281428&postcount=38)

Hakimiyet VII (http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=295766&postcount=42)

Tarih:18 Mart 2015---23:45

ABD Başkanı'nın odasına açılan koridorda ayak sesleri duyulmaya başladı.Başkan Yardımcısı John Carter, Başkan Sam Willey'in odasının kapısına eliyle tıklattı ve içeri girdi.
''Efendim,İstanbul'a hava saldırısı,başarıyla gerçekleşmiştir.Çanakkale Boğazında ise bir uçak gemisiyle beraber 56 savaş gemimiz hali hazırda bekliyor.''

''Çok güzell..Beklemeye devam etsinler..'' dedi Başkan sinsice bir tavırla.

''Bir de efendim,İran, hem askeri,hem siyasi hemde sosyal bakımdan tamamen çökmüş durumda.Mısır da ise CIA'nin bildirdiğine göre hükümeti devirme çalışmaları için herşey hazır.Sizin emrinizi bekliyorlar. ''

''Onay verildi.Derhal işi bitirsinler.''

''Ayrıca efendim,Nasa'dan bize ulaşan yeni bir bilgi var.''Asoptis'' adı verilen bir asteroid hakkında veriler , size vereceğim dosyada mevcut.Lütfen bir bakınız.Dikkatinizi çekicektir..''

'' Şu an bunlarla uğraşıcak vaktim yok John.Sürekli yeni bulgularla bana geliyorsunuz ve hepside önemsiz şeyler.Türk'lerle hınca hınç bir savaştayız.Pakistan ise elindeki nükleer füze bataryalarını bize doğrultmuş durumda.Tam bir diken üstündeyiz.Bu kadar sorunumuz varken birde bunlarla uğraşmamımı bekliyorsunuz benden.Lütfen beni yalnız bırak...'' dedi Başkan Sam Willey.Yüzünden gergin olduğu okunabiliyordu...

Tarih:9 Temmuz 2022---02:15

'' Acil!!Beni Sector 2 'ye bağlayın.Derhal!! ''

''Sector 2 şu an meşgul''

''Lanet olası beceriksizler sizi!!Ne demek meşgul!!! ''

''Komutanım, Başkan hatta..''

''Efendim,işler hiçte umduğumuz gibi gitmiyor.Astroid, tahminimizden daha hızlı bir şekilde bize yaklaşıyor ve gittikçe de vereceği zararın değişebileceğini düşünüyorum.

''Peki sağolun Komutan.''

''Komutanım!! Çarpışma için son 3 dakika!! ''

'' Bataryalar hazır mı?

''Evet''

''Son 2 dakika..Menzilimize girmiş bulunmakta!!''

''Fırlatın şu lanet olası şeyi..Hadi!!! ''

''Füze ateşlendi.Hedefe doğru gidiyor...''

''Rus ve Çin füzeleri de hedefe doğru yollanmış durumda.Fransa,İngiltere,ve Almanya kuvvetleri de harekete geçti.Hedefe yaklaşıyorlar!! ''

''Aman Tanrım!!! Kırmızı alarm!!Kırmızı alarm!!.Füzeler astroide yaklaşamadan infilak etii.Acil!! koruma kalkanları devreye sokulsun!!''

''İşe yarayacağını zannetmiyorum kahrolası pislik!!Öleceğiz!!''

''Çarpışma için son 10 saniye ,9 ,8 sn,7 ,6 sn ,5 ,4 sn,3 ,2 sn,1......''

''..................''

''..................''

http://img525.imageshack.us/img525/6646/adszllz.png

24 Saat Önce

ABD'nin en üst kademe yetkilileri, özel olarak ayarlanmış sığınakta ,Başkan Sam Willey'in gelmesini bekliyordu.Bu bekleyiş kapının aralanıp onun içeri girmesiyle son buldu.
''Beyler!! '' diye söze başladı.Alnından ter aktığını herkes görebiliyordu.'' İçinde bulunduğumuz durum;kıyamet veya başka bir şey,ne dersek diyelim, devletimiz ve insanlık tehlike altında.Ve bu tehlikeyi zamanında almadığımız önlemler yüzünden biz yarattık...''

''Son 6 yıl içeriside Orta Doğu'daki Müslüman Devletlere ve özellikle Türkler'in topraklarını işgal edip yeni bir düzen kurma çabamız;bölgemizdeki atmosfer tabakasının incelmesine, ülkemizdeki ardı ardına meydana gelen büyük depremlere neden oldu.Ve son olarak şu an içinde bulunduğumuz durum...'' dedi Başkan.Bu tür ilahi şeylere inanan birisiydi Sam Willey.Üzerlerinde Tanrı'nın laneti olduğunun sık sık belirtiyordu.Son zamanlarda ise yakın çevresi, onun pek çok kez günah çıkarttığını belirtiyordu.

''Tanrı bizi cezalandırıyor beyler!!Tarih boyunca gözlerimizi diktiğimiz bu toprakları ve zenginlikleri ele geçirmek amacıyla yaptığımız tüm zalimlikler, kirli oyunlar ve düzenler şu an bizden hesap sormaya geliyor.Medyaya verdiğimiz yalan demeçlerle bu göktaşını durdurabileceğimizi söyledik.Hatta Rusların ve Çinlilerin de bizimle birlikte hareket edeceğini duyurduk.Ama olaylar tahmin ettiğimiz gibi gelişmedi.Nasa'dan aldığımız son bilgiler ise hiçbir füzyolojik veya balistik bir füzenin bu göktaşına etki edemiyeceğini söylüyorlar..Ve bunu bilenler sadece ülkelerin üst düzey yetkilileri...'' dedi bir süre soluklandı.

''Şimdi yapmamız gereken tek şey ise Tanrı'dan bize merhamet etmesini dilemek...''

Devam edecek...

MAVİGÖLGE

MAVİGÖLGE
14-01-2010, 23:05
Hakimiyet II

Soğuk savaştan itibaren sürekli ortaya konulan;büyük bir güç olma çabaları ile birlikte şekillendirilen amaçlar ve atılan adımların hepsi ''Yeni Dünya Düzeni'' tabiriyle başgöstermişti.Fakat asıl ''Yeni Dünya Düzeni'' şimdi ortaya çıkacaktı.Bu düzeni sağlamak amacıyla da ilk adımı ''Asoptis'' astroidi atmıştı.Yeniden adeta bir bilek güreşine ev sahipliği yapıcaktı Dünya...Üzerinde oynanan oyunlar ve kirli emeller onu daha da yıpratıcak,daha da mahvedecekti.Dünya,birilerinin kendisini bu kaostan kurtarması için yalvaracaktı.İşte o zaman bu Dünya'ya daha önce de hükmetmiş kişilerin torunları, görevi devralıp bu tarihi sürdürecekti....

Kuzey Kutup Noktası'na doğru etkisini daha fazla gösteren astroid;Amerika'nın Güney'in de kalan Teksas,Arizona ve Kalifornia hariç tüm topraklarını;Rusya'nın orta kısımları,Moskova'dan itibaren Sibirya ve üst tarafları ;Rusya'dan gelen etkilerle Çin'in kuzey ve batı bölgeleriyle birlikte ,Güney ve Kuzey Kore,Japonya toprakları tamamen çöl halini almıştı.Ayrıca Atlas Okyanusun'daki suların kalkmasıyla birçok bölge sular altına gömülmüştü...

Dünya'nın kuzeyinde bunlar olurken güneyinde ise teknolojiden ve güvenlik,sağlık,sosyal vb ihtiyaçlardan yoksun Afrika ülkeleri olanları sadece seyrediyordu.Hindistan ile Pakistan'ın aralarındaki anlaşmazlıklar sonucu çıkan savaşlar sonucu her iki ülkede salgın hastalıklarında başgöstermesiyle nüfüsları yarı yarıya azalmış;alt yapı olarak tamamen çökmüş durumdalardı...

İsrail ise Dünya'ya çarpan gök taşını farklı yorumluyordu.Ülkede bunun Mesih'in habercisi olduğunu iddaa ediyorlardı.Sözde yeryüzüne inip İsrailoğulları'nı bu Dünya'ya egemen kılacak olan Mesih'in geleceğini söylüyorlardı.Öyleki inançlarında Mesih'in gelmesi için üç şart gerekiyordu.İlk olarak tüm Dünya'ya yayılarak kutsal topraklarda bir yahudi devleti kurmak;ikincisi Kudüs'ün ele geçirilmesi;son olarak da Süleyman'nın Tapınağı'nın yeniden inşaa edilmesi gerekiyordu.Bu durumu, son maddenin uygulanması için gelen bir haber olarak yorumluyorlardı.Fakat bunun için çok önemli bir pürüz vardı.Eski Tapınak'ın bulunduğu alan üzerinde iki İslam mabedi;Mescid-i Aksa ve Kubbet-üs Sahra bulunuyor.Pürüz Dünya Müslümanları.Onlar varoldukları sürece bu iki mabedin yıkılmalarına izin yok.Tabii ele geçirilmediği sürece...

MAVİGÖLGE

MAVİGÖLGE
14-01-2010, 23:05
Hakimiyet III

İnsanlar yol boyunca uzanmış; onlardan kopan et parçalarıyla , yükselen haykırışlar ve ağıtlar doldurmuştu etrafı.Şüphesiz ki insanlar ne yapıcağını bilmez halde ona buna koşuyor,birşeyler söylüyordu.Ve ağızdan çıkan sözlerle birlikte göz yaşları sel olup,kanla karışıyordu. Savaştan çıkmış bir millet olarak yaralarını sarmaya çalışıyorlardı.Ardından gelen bir gök taşı ile daha da artan facialar...

İstanbul ,harabe haline dönüşmüştü.Üç farklı imparatorluğa ev sahipliği yapmış bu yer ,mirasıyla ,kültürüyle,güzellikleriyle göz kapıştıran bu yer ,şimdi ağlıyordu...Ve birçok kentte buna eşlik ediyordu.

Karadenizde de gök taşının etkisi kendini gösteriyordu.Denize düşmesiyle buranın sular altında kalmasına neden olmuştu.Doğal afetlerde ardı ardına baş göstermeye başlamıştı...

Ülkede ki düşman askerleri ise evsiz barksız kalmış;yine büyük Türk Milleti kucağını açmıştı onlara düşman demeden.Sadece insan oldukları için, değer verdikleri için bu yüceliği göstermişlerdi.Bazı bölgelerde ise savaşın bittiğinden dolayı bir yandan sevinç bir yandan da hüzün vardı...

17 Temmuz 2022---20:00

Halkın, yetkililerden bir açıklama beklediğini gören Başbakan ,bir ulusa sesleniş için özel olarak ayarlanmış bir yerde, gazetecileri topladı ve söze başladı.
'' Şu an sizlerin önünde konuşmaktan ve yüce Türk Milleti'ne Başbakanlık etmekten büyük bir gurur duyduğumu belirtmek isterim.'' dedi kameralara bakarak.Önünde ise okumak için hiçbir kağıt bulunmuyordu...

''Son zamanlarda yaşanan bir olayı açığa kavuşturmak isterim.Dünya!! Bazılarının kölesi haline getirilip bizi ve birçok ülkeyi de bu oyuna alet ettiler.Bizde bu oyuna bir son vermek amacıyla; uzun süredir üzerinde çalıştığımız,çok gizli şekilde yürütülerek geliştirdiğimiz bir silah sayesinde ,Dünya'nın çok uzağından geçmesi gereken bir astroidi ,atmosfer dışından hedefe yani Dünya'ya yolladık.Bu kararı verirken vicdanımız sızlamadı zannetmesinler.Eğer biz bu kararı vermeseydik savaşlar daha da büyüyecek daha büyük felaketler,daha büyük hasarlar görecekti insanlık.Evsizler barksızlar,öksüz çocuklar daha da artacaktı.Peki şimdi savaşlar tamamen son mu buldu?Hayır.Ama ne yaptıklarının farkında olmalarını istedik!!Ve şimdi...Tarih sayfalarına bizi yine soykırımcı olarak göstermek isteyenler olacaktır.Ama bunun mecburiyetimizden kaynaklanan bir durum olduğunu tekrar tekrar belirtmek isterim.Bundan zararsız çıktığımızı zannetmeyin.Bizde tabii payımızı aldık.Çok zor bir süreçten geçtik;çok büyük hasarlar aldık.'' dedi ve önündeki su bardağından bir yudum aldı.Daha sonra tekrar başladı.

Bir süre daha verilen zaaiyatlar ve açıklamalarına devam ederken yanına sözcüsü geldi ve çok önemli bir konu olduğunu bildirerek konuşmasını böldüğü için özür diledi.
''Efendim,İsrail harekata başladı.'' dedi.

''Bu kadar çabuk mu?''

''Evet efendim.Şu anda Mescid-i Aksa saldırı altında ve orayı savunan birlik sayısı çok az.Ve bu direniş çok uzun sürmeyecek...''

MAVİGÖLGE

MAVİGÖLGE
14-01-2010, 23:06
Hakimiyet IV

19 Temmuz 2022--- 21:30

Patlayışın yarattığı basınç zaman zaman insanları yaprak gibi savuruyordu.Burayı savunacak olan askerler,kendi kazdıkları mahzenlerde düşmana karşı koymaya çalışıyor;etrafı barut,yıkıntı,buhar bulutları,alevler ve sağır edici savaş gürültüsü kaplıyordu...

Tehlike az da olsa önlenmişti ama birçok asker katledilmişti.Yaralılar yerde yatıyor,hava kararınca da yardım gelmesi umuduyla bekliyorlardı kımıldamadan.

Çoğu Müslüman devletleri sımsıkı kenetlenmiş,İran ve diğer Arap ülkeleriye,ağır bir hezimetle savaştan çıkan İsrail'e tekrar karşı konuluyordu.Günün şartlarından çok farklı olarak füze kullanılması olanaksızdı.Ülkelerde ki füze stokları tükenmiş,yada bitmek üzere olduğundan sadece savunma amaçlı olarak saklanıyordu.Ancak İsrail bu yolda hiç çekinmeden elinde kalan son uçaklarla burayı bombalamak için harekete geçti..

İsrail Hava Kuvvetlerine bağlı F-35'lerin kalkışı için tüm hazırlıklar yapıldı.Kökten çözüm için 3 uçak orayı bombalamaya gidiyordu.

'' Koordinatlar yüklendi! ''

'' Hedef saptanıyor..''

''Hadi bitirelim şu işi çok sabırsızlanıyorum!! ''

''Hahaha..Bende çok sabırsızlanıyorum sizi kıçınızdan vurmak için!! '' dedi bir ses.Bu son cümlenin sahibinin sesi tanıdık değildi.Telsiz de bir parazit olduğunun farkettiler. Hemen ardından GPS' te yabancı bir uçaklar belirdi.Şimdilik 2 tane gözüküyordu.

''Kahretsin!! Düşman uçakları!!Hemen arkamızdalar!!Oyalamaya çalı....'' sözünü bitiremeden parçalara bölündü uçakla beraber.Daha sonra bir ikincisi aynı kaderi paylaştı onunla.

Yerde çatışan askeri birlikler gökten düşen parçalar nedeniyle korunmak için kendilerini mevzilendirmişlerdi.Karşılıklı çatışmalar durmuş,gökyüzündeki asıl çatışmaları seyretmeye başlamışlardı.Savunma birliklerinden bir asker;gökyüzündeki uçakların ikisinin üstünde de ay yıldızlı bir bayrağı gördü ve bağırdı.

''Türkler!! Türkler!! Allahuekber!!Allahuekber!! '' eliyle işaret ederek tekrarlıyordu bunu.

Şaşkınlık içinde birbirlerine bakan askerler ,ani bir sesle daha irkildi.Gökyüzünden yere doğru alevler içinde düşen bir düşman uçağı daha gördüler.Ve sonra tekrar;

''Allahuekber!! Allahuekber!! '' naraları yükseldi etraftan...

MAVİGÖLGE

MAVİGÖLGE
14-01-2010, 23:07
Hakimiyet V

20 Temmuz 2022---Başkabanlık Temsili Binası

'' Daha fazla dayanamayacağım!! Ahh!! ''

'' Nerden geldiği belli mi? ''

''Hayır efendim.''

''Allah yardımcımız olsun.Başım çatlayacak neredeyse..''

''Efendim tüm hazırlıklar yapıldı.İstediğiniz gibi herşey hazırlandı.''

''Doktorlar hazır mı? Hayli kalabalığız.''

''Hazır efendim.''

''Peki derhal çıkıyoruz o zaman!! ''

Savaştan önce tüm elektromanyetik dalga akım saldırılarına karşı korunan,Başbakanlık,MİT,Genelkurmay gibi binalar yıkılmış,temsili olarak kurulan bu binalar da elektromanyetik dalga saldırılarına maruz kalıyorlardı.İleri boyutlarda zihni kontrol etmeye kadar götürecek bu saldırı,şimdilik sadece personeli stres altında bırakıp,kafalarının içinden türlü türlü sesler duymasını sağlıyordu.Öyleki 24 saat boyunca bu acıyı çeken insan intihar etmeyi bile göze alabilirdi.Bir piskolijik bunalım evresine sokuyorlardı insanları bu cihazlar sayesinde.Şimdi de hedefi Türk yetkilileri idi...

Başbakanlık binasından çıkan yetkililer hızlı hızlı arabalara biniyor;elleri kafalarında bu acıyı dindirmek için çaba sarfediyorlardı.Büyük bir kafile oluşturuldu.İlk olarak dikkat çekmemesi için bir grup araba,ardından diğer grup harekete geçecekti.

''Kimin yaptığını öğrenemediniz mi hala? '' dedi Başbakan yanında duran MİT müsteşarına.

''Hayır efendim,ama araştırıyoruz.''

''Hemen bulsanız iyi edersiniz.Bunu yaygınlaştırırlarsa ve halkın üzerinde de denemeye çalışırlarsa mahvoluruz.O yüzden elinizi çabuk tutun.. ''

''Peki efendim.''

Meksika/ Mexico City---Hükümet Binası

Hükümet binasının önemli bir misafiri vardı.Medyadan gizli olarak yapılacak olan görüşme ABD Başkanı'nın isteği üzerine gerçekleştirilecekti.

'' Merhaba Sam '' dedi Meksika Başbakanı arkadaşça bir tavırla.Biraz zaman geçti ve '' Ohh!! Özür dilerim!! Yaşadıklarından sonra..''

''Dalga mı geçiyorsun benimle?''

''Asıl sen benimle mi dalga geçiyorsun!!Ne cüretle buraya geliyorsun ve yine ne isteyeceksin!!Dünya 'nın zenginliklerini sömürürken beni dışarıda tutup safsatalarla geçiştirmeye çalıştın..Tehtid ettin!Şimdi sıra bende!! '' dedi bir süre birirlerine öfke dolu gözlerle bakmaya başladılar.Ardından ''Şu an da bir hiçsin biliyor musun?Devletin mahvoldu,halkın öldü ve sen de şu an, ölüsün!'' dedi Meksika Başbakanı.

''Seni pislik herif!! '' dedi Sam Willey ve ardından elini kaldırıp yumruk atmaya kalkıştığı sırada korumalar araya girdi ve onu dışarı çıkardılar.

Binadan çıkarken ettiği küfürler ise tüm bina da yankılanmaya başladı...

MAVİGÖLGE

LaST-KiNG
14-01-2010, 23:09
Güzel olmuş,mutlaka devamını getir...;)

MAVİGÖLGE
14-01-2010, 23:11
Güzel olmuş,mutlaka devamını getir...;)

Teşekkürler:)Devamını getirmeye çalışacağım...

Daneel
14-01-2010, 23:15
Devamını bekliyorum.. :)

MAVİGÖLGE
14-01-2010, 23:29
Devamını bekliyorum.. :)

Beğenilirse tabi ki de devamı gelicek:DAncak yeterli görüş alamazsam boşuna kendimi yorupta uzatmak istemiyorum...:(

Daneel
14-01-2010, 23:32
Beğenilirse tabi ki de devamı gelicek:DAncak yeterli görüş alamazsam boşuna kendimi yorupta uzatmak istemiyorum...:(

Açıkçası şimdilik pek bişey anlaşılmıyo. Ama devam edilirse çok güzel şeyler çıkacağına, çıkaracağına eminim :)

alperen k.
14-01-2010, 23:44
Tarafsız anlatırsan daha güzel olur...

MAVİGÖLGE
15-01-2010, 00:10
Tarafsız anlatırsan daha güzel olur...

Bu şekilde başladık böyle de devam edeceğim gibi gözüküyor.Çünkü tarafsız hale getirebilmem için konunun tamamen değiştirilmesi gerek.O da olmaz:(

Yorumun için teşekkürler...

musti05
15-01-2010, 00:15
eğer devam eder ve olayları birazdaha şekillendirirsen daha güzel olur gibime gelio

Engerek
15-01-2010, 17:25
devamı gelsin...

MAVİGÖLGE
17-01-2010, 21:53
2.bölüm eklenmiştir.Keyifle okumanız dileğiyle...

LaST-KiNG
17-01-2010, 21:57
Güzel olacağa benziyor.Devam,devam...:)

MAVİGÖLGE
17-01-2010, 22:00
Güzel olacağa benziyor.Devam,devam...:)

Sağolasın...Seninkiler de güzel:) fakat uzun olduğundan okumam biraz zamanımı alıcak.En kısa zamanda okumaya çalışacağım..

LaST-KiNG
17-01-2010, 22:04
Sağolasın...Seninkiler de güzel:) fakat uzun olduğundan okumam biraz zamanımı alıcak.En kısa zamanda okumaya çalışacağım..

Teşekkürler,ederim...:)

Hatta şimdi başlıyorum....:D

Haydi hayırlısı bakalım...:)

MAVİGÖLGE
17-01-2010, 22:06
Teşekkürler,ederim...:)

Hatta şimdi başlıyorum....:D

MAVİGÖLGE
20-01-2010, 19:09
3.bölüm eklenmiştir.Keyifle okumanız dileğiyle...

LaST-KiNG
20-01-2010, 21:24
Keyifle okudum Teşekkürler...;)

Devam ...

MAVİGÖLGE
20-01-2010, 21:29
Keyifle okudum Teşekkürler...;)

Devam ...

Sağol teşekkürler:DSende olmasan başka yorum yapan yok...:(

MAVİGÖLGE
24-01-2010, 21:18
4.bölüm eklenmiştir.Keyifle okumanız dileğiyle...

LaST-KiNG
24-01-2010, 21:19
Woooow Süper Olmuş..:)

(Dip: Devamını geç getirme.)

MAVİGÖLGE
24-01-2010, 21:20
Woooow Süper Olmuş..:)

(Dip: Devamını geç getirme.)

Sağolasın..:)

TogaX
26-01-2010, 16:57
Çok güzel.

Konuyu uplamış olacağım ama..:)

MAVİGÖLGE
26-01-2010, 18:06
Çok güzel.

Konuyu uplamış olacağım ama..:)

Eyvallah sağolasın...:)

MAVİGÖLGE
26-01-2010, 20:32
5.bölüm eklenmişitr.Keyifle okumanız dileğiyle...

LaST-KiNG
26-01-2010, 20:58
Güzel gidiyor

D-e-v-a-m...

(Dip:Bölümleri biraz daha uzun yazarsan,daha iyi olur.;))

MAVİGÖLGE
26-01-2010, 21:02
Güzel gidiyor

D-e-v-a-m...

(Dip:Bölümleri biraz daha uzun yazarsan,daha iyi olur.;))

Teşekkürler..:)

Daneel
26-01-2010, 21:52
Fırsat bulduğumuz bi zamanda okuycam Cihan. Ama eminim güzeldir :)

MAVİGÖLGE
26-01-2010, 22:09
Fırsat bulduğumuz bi zamanda okuycam Cihan. Ama eminim güzeldir :)

Güzel güzel merak etme...:D

Senin hikaye ne oldu? 4-5 gündür yayınlamıyosun.Arayı fazla açma..:)

Daneel
26-01-2010, 22:11
Güzel güzel merak etme...:D

Senin hikaye ne oldu? 4-5 gündür yayınlamıyosun.Arayı fazla açma..:)

Bu akşam yayınlamaya çalışırım..

TogaX
27-01-2010, 11:57
Son bölümü şimdi okudum.Vay canına.Gerçekten güzel yazıyorsunuz ! :)

Devamını sabırsızlıkla bekliyorum. :)

LaST-KiNG
27-01-2010, 13:01
Güzel gidiyor...

Devam...

(Dip:Yorumu dün akşam attım sanıyodum.Kusura bakma.Geç yazdım :D)

Hawkfire
27-01-2010, 13:08
Çok güzel gidiyor :) Devamını bekliyorum :)

Dip: Böyle bir hikayenin olduğunu bilmiyordum yeni farkettim. İyi ki farketmişim :)

MAVİGÖLGE
27-01-2010, 14:39
Son bölümü şimdi okudum.Vay canına.Gerçekten güzel yazıyorsunuz ! :)

Devamını sabırsızlıkla bekliyorum. :)

Sağol teşekkürler.Elimden geldiğince yayınlamaya çalışacağım...

Güzel gidiyor...

Devam...

(Dip:Yorumu dün akşam attım sanıyodum.Kusura bakma.Geç yazdım

Zaten sen yorumunu atmıştın yaa.Ne kusuru,2.yorumun oldu bu..:D

Çok güzel gidiyor . Devamını bekliyorum :)

Dip: Böyle bir hikayenin olduğunu bilmiyordum yeni farkettim. İyi ki farketmişim :)

Teşekkürler..Senin hikayeni bitireyim yorumumu yapacağım.10.bölümdeyim daha...:)

MAVİGÖLGE
29-01-2010, 21:35
Hakimiyet VI

2 Gün Önce

18 Temmuz 2010---01:00

Temelinde ''aydınlanma,ruşenlik,vahdet-i vücud felsefesi'' fibi muhterif felsefi akımlarının etkisi olduğu iddaa edilen İlluminati ''Dünya'yı Yönetenler'' hareketi,yılda bir kez bir araya gelen üyeleri acil olarak toplanmak zorunda kalmıştı.

Bu güç şebekesi; Dünya'nın en güçlü kişilerinden,yatırımcılarından ve siyasilerinden oluşuyordu.''İç Çember'' denilen en tepedeki 10 kişiye bağlı yüzlerce insan alt kadroda yer alıyordu.Bu 10 kişilik grup; Fransa'dan 3,ABD'den 2,Avusturya,İngiltere,İspanya,Kanada,Güney Afrika'dan olmak üzere 1'er üye bulunuyordu.Ancak gök taşının dünyaya çarpması ile beraber Fransa'dan 2 ,ABD'den 1 üye hayatını kaybetmişti.Şimdi yeniden hedefledikleri planları konuşmak için bir araya gelmiştiler.Yuvarlak Masa Şovalyeleri'nin günümüz şartlarındaki bir kolu olan bu örgüt;iç ve dış huzursuzluklar ile kuşatılmıştı.Bu yüzden yine kirli oyunlar ve planlar geliştirmek amacıyla sahneye çıkacaklardı.

'' Evet kardeşlerim!Konuyu anlatmama gerek yok diye düşünüyorum.Herkes neler döndüğünün farkında.Şimdi...Ne yapmamız gerekiyor.?Bir önerisi olan var mı?'' dedi Hakim Müfettiş Umumi Azamı.En yüksek derecedeki üyeye bu isim verilirdi. ''Kilise tarafından halen büyük bir baskı altındayız.Bizi saf dışı bırakmak istiyorlar.Özellikle Vatikan bu iş üstünde çok duruyor.Bunu da göz önünde bulundurmanızı öneririm.'' diye devam etti Başkan.

Orta yaşlı bir adamdı.Uzun boylu ,siyah saçlı,nadiren konuşan,daha da az gülümseyen birisiydi.Dizlerine kadar inen pahalı bir cüppe ,onun üstünde de siyah ketenden yapılma bir yelek vardı.Yeleğin üzerinde liderliğini belirten simge olarak bir arma yer alıyordu.

Yuvarlak bir masanın etrafında dizilmişti hepsi.Önlerindeki merkezi şöminede küçük bir ateş yanıyordu ama yine de geniş oda, üyelerin nefesinin sis gibi yükselmesine yetecek kadar soğuktu.

Bundan yarım saat önce bir ayin düzenlemişlerdi ölen kardeşleri için.Tüm ışıklar kapatılmış,hepsi zifiri karanlıkta kendileri gibi şovalyelerin sisin altında uyuduğu ve ölenlerin sevdiklerinin ruhlarını çağırdığı karaya doğru yolculuğu hayal ediyorlardı.Sonrasında da yakılan tütsüler ve okunan sözler eşliğinde ayin son bulmuştu...

''Sevgili kardeşlerim!! Bizim amacımız nedir?Hedef din ve ilahi inançlardan uzak, tek dünya egemenliği kurmak olduğunu hatırlatmak isterim size.Bunun için yüzlerce kardeşimiz canını verdi bu uğurda ve şimdi bizi ne bu yaşananlar ne de kilise ilgilendirir.Amacımız doğrultusunda biz; bu Dünya'ya I.Dünya Savaşı'nı yaşatmaktan,ekonomik krizler çıkarmaktan ,çeşitli hastalıklar yaymaktan geri kalmadık.Şimdi bunlar mı bizi yıldıracak! '' dedi Kadüsen Şovalyesi.Alt rütbelerden birisiydi bu.

''Bunlar dediğin Türkler, sevgili kardeşim.'' diye araya girdi Güneş Şovalyesi.Yine aynı şekilde başka bir alt rütbeydi bu cümlenin sahibi.

''Benim için farketmez.Sizin için de öyle olmalı.Biz ''Her yerde sizi gözlüyoruz'' demek amacıyla Amerikan Dolarının üzerine piramidin içindeki gözü yerleştirdik.Ne yani onlar mı bu Dünya hakimiyetini ellerinde tutacak.''

''Şunu unuttun galiba.Şimdi ne Amerika ne de doları bulunuyor.Ve onları yok edenler ise yine Türkler'' dedi heyecanlı bir tavırla Güneş Şovalyesi.Ardından devam etti.''Şimdi sen söyle bana lütfen! '' biraz soluklandı.Ve

''Onlara karşı durup, sonumuzun gelmesini mi bekleyeceğiz?Yoksa bir köşeye çekilip olanları seyredip,hayatımızı devam mı ettireceğiz? ''

MAVİGÖLGE

MAVİGÖLGE
29-01-2010, 21:35
6.bölüm eklenmiştir.Keyifle okumanız dileğiyle...

LaST-KiNG
29-01-2010, 21:39
Olanları seyretmeniz daha iyi ... :D

Güzel olmuş,devam...

Dip:Bu sefer yorum yazdığıma eminim... :D

MAVİGÖLGE
29-01-2010, 21:52
Olanları seyretmeniz daha iyi ... :D

Güzel olmuş,devam...

Dip:Bu sefer yorum yazdığıma eminim... :D

Bence de..:D

Teşekkürler...

MAVİGÖLGE
02-02-2010, 20:46
Hakimiyet VII

21 Temmuz 2022---22:45

İsrail--Esir Kampı

Kara bulutlar gökyüzünü kaplamış,yaşanan onca saldırıdan sonra yerde yatan insan bedenlerinden akan kanı temizlemek için yağmur vaadi getiriyordu.Etraftaki acı çığlıklar ve haykırışlar da yardım dilenmekteydi.

Türk uçaklarının İsrail uçaklarına karşı sağlıdığı üstünlük ve ardından gelen İslam mabedlerini koruma çabası sonucu düşman askerleri caydırılmıştı.İsrail kuvvetleri yavaş yavaş geri çekilip ellerine geçirdikleri esirleri de infaz etmek için beraberlerinde götürmüşlerdi.

İsrail askeri kuvvetlerine bağlı özel olarak ayarlanmış 7 kişilik infazcı timine teslim edilen esirler;ıssız bir göl kenarında kurulmuş harabe bir mekanda hayatlarının son dakikalarını yaşamaktaydılar.Gözlerindeki o masum bakışlar,karşılarında duran acımasız askerler için faydasızdı.Gözleri kan bürümüş ve yaptıkları eziyetlerden zevk alan canilerden bir farkları yoktu hepsinin.Sürekli elleri telsizlerinde ,ileri geri dönüp dolaşıp haberleşme sağlanıyordu.

İçlerinde komutanları olan bir asker ,yanında duran diğer askere ''zamanı geldi'' der gibi bir bakış fırlattı.Yerinden kalkan diğer asker omzundaki tüfeği eline alıp bahçeye çıkarmak için diğer arkadaşlarında yardım istedi.

Dizleri üzerine çökertildi hepsi.Karşılarında duran 7 askerin elindeki silahların namlularına dikmişlerdi gözlerini.Artık ölümün nefesi yanıbaşlarında, karanlığın içinde ebedi bir yolculuğa uğurlanmak için beklemekteydiler.Hepsinin ağızlarında Kelime-i Şaadet'ler fısıldanıyordu.Son defa hayatlarını bir gözden geçirdiler ve kendilerini karşılarında duran bu pis ellere bıraktılar.Bu bekleyiş az sonra tamamen şaşkınlığa dönüştü.

Nereden geldiği belli olmayan,7 el ateş yankılandı etrafta.Ardından yere düşen 7 cansız beden.Ve kana bulanan toprak...

Yere diz çökmüş olan esirleri infaz etmek isteyenler,yerde öylece serilmiş,uygulamak istedikleri ebedi yolculuğa kendileri varmışlardı.Kafalarında açılan bir delik ve oradan boşan kan ise bunun cabasıydı.

Çalılıkların arasından teker teker tam donanımlı;hepsi bir savaşçı görünümlü Türk yiğitleri çıkmaya başladı.Üstlerindeki kamuflaj elbisesini atmaya başladılar.Ardından yere çökmüş olanlara yardım edip ayağa kaldırdılar.

''Selamunaleyküm!'' dedi gür bir sesle Türk Komutan.''Ben Yüzbaşı Barış!'' diye devam etti eli ile kendini göstererek.Kendisini anladıklarından emin değildi.

''Aleykumselam!! '' dediler hepsi bir ağızdan.Yüzlerindeki sevinç belirtileri kendisini gösteriyordu...

MAVİGÖLGE

LaST-KiNG
02-02-2010, 20:48
Heeyt Beee :D

Süper olmuş...

Devam..

MAVİGÖLGE
02-02-2010, 20:51
Heeyt Beee :D

Süper olmuş...

Devam..

Yaa boş adam yazmıyor bunları..:D

Sağol..

EcHeLoND
12-02-2010, 18:26
Mutlakıa devam etmelisin;)

Daneel
12-02-2010, 19:25
Yaz Cihan. Şurada 2 tane Yazar rütbeli hikaye yazar var :)

MAVİGÖLGE
12-02-2010, 22:37
Mutlakıa devam etmelisin;)

İnşallah vakit buldukça yazmaya çalışacağım..

Yaz Cihan. Şurada 2 tane Yazar rütbeli hikaye yazar var :)

Başka da çıkmaz zaten::p... EcHeLoND duymasın..:D

Eyvallah sağolasın..Yazacağız, yazacağızki kendimizi geliştirebilelim...

Daneel
12-02-2010, 22:41
Başka da çıkmaz zaten::p... EcHeLoND duymasın..:D

Eyvallah sağolasın..Yazacağız, yazacağızki kendimizi geliştirebilelim...

EcH'in daha yolu var. Ben Hawkfire ve LaST-KiNG'i düşünüyorum şimdilik ama önemli olan benim düşünmem değil :D

LaST-KiNG
12-02-2010, 22:42
EcH'in daha yolu var. Ben Hawkfire ve LaST-KiNG'i düşünüyorum şimdilik ama önemli olan benim düşünmem değil :D

Sağol... :D

MAVİGÖLGE
12-02-2010, 22:46

Valla biz işi Yazın&Düşün sorumlulularına bırakalım..

Herhangi bir baskı unsuru oluşturmayalım üzerlerinde...:)Oluşsa da farketmez ya..:D

ThievesOfLaw
12-02-2010, 22:57
Bütün bölümleri şimdi okudum :)
Ne kadar çok şey kaçırdığımı farkettim :D

Çok güzel olmuş, devamını bekliyorum :)
Dip: Aboneyim abonee :D

Daneel
12-02-2010, 22:59

Aslında ToL'da iyi yazıyor ama hayalgücü biraccık daha az.. Benim ilk 3 tevsiye ediceğim kişilerdensin ;)

ThievesOfLaw
12-02-2010, 23:07
Aslında ToL'da iyi yazıyor ama hayalgücü biraccık daha az.. Benim ilk 3 tevsiye ediceğim kişilerdensin ;)

Dünyamı yıktın, parasını öde :D
Şaka bir yana, şu an yeni bir hikaye üzerinde çalışıyorum. Yarın öbür gün gelir. Fikrini değiştirir mi bilmem :cool:

MAVİGÖLGE
13-02-2010, 18:08

Teşekkürler sağolasın...