PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 1]

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

DeathLess
14-01-2010, 14:44
Selamlar.

S1 Oyun dünyamızda WoW dönemi başlamıştır. Bu süreçte de belirlenmiş olan hususlara göstereceğiniz hassasiyet sonucu konu içeriğinin daha iyi olacağı kanısındayız.

-Öncelikle forum kurallarımız tamamiyle geçerlidir.

-WoW konusu sohbet yeri değildir. Bu sebepten dolayı gereksiz / saçma yazılar forum yöneticileri tarafından silinebilir, gerek görülürse kullanıcı süreli ve/veya süresiz uzaklaştırılabilir.

-Raporlarınız ekran görüntüsü veya link şeklinde olsun ki konuyu takip eden diğer kullanıcılarımız da rahat bir şekilde görüntüleyebilsin.

-Aktif WoW süreci bitmeden defansın tamamı geçilmediği taktirde rakip wow köylerinin defansını belirten raporlar paylaşmayınız. (WoW sahibi bile olsanız paylaşmayınız) Bu tip paylaşım yapan kullanıcılarımız süreli ve/veya süresiz olarak uzaklaştırılacaktır.

-WoW köylerine yapılan saldırılarda oyuncu isimlerinin kapatılması mecburi değildir.

-Konu WoW dönemi boyunca açık ve tek başlık olarak devam edecektir. Ayrı bir başlık açmayınız.

-Oyun yöneticilerinin uygulamalarının forum genelinde tartışılmasına müsaade edilmediği gibi bu konuda da izin verilmemektedir. Yöneticiler ile ilgili sorunlarınızı ilgili iletişim adreslerini kullanarak iletmeniz rica olunur.

-Bu hususlar yaşanılan gelişmelere göre forum yönetimi tarafından güncellenebilir, ve güncellendiği andan itibaren de geçerlilik kazanır.

Konu hakkında paylaşım yapmak isteyen kullanıcılarımız bu hususları kabul etmiş sayılacaktır.

Natar köyleri aktif olunca wow konusu da aktifleştirilecektir.

TravianTR yönetimi adına herkese başarılar

cihat47
19-01-2010, 10:14
Herkese hayırlı olması dileğiyle sabah kalktım durum böyle ;);)

http://img40.imageshack.us/img40/7534/asdjm.png (http://img40.imageshack.us/i/asdjm.png/)

Tüm AN- Birliklerine başarılar dilerim

BobSwagger
19-01-2010, 10:26
Seviyeli bir wow gidişatı olması dileğiyle...

ATA-KS Birliklerine Başarılar...

charizard
19-01-2010, 10:27
herkese başarılar... iyi olan kazansın.......

prousios
19-01-2010, 10:34
Başta AN Birlikleri üyeleri Geo, pashacan, delphi ve SUPERTRAMP olmak üzere tüm arkadaşlara başarılar dilerim...

Allah size akıl fikir ve sabır versin :)

CDTRF (GandalF)
19-01-2010, 11:14
Oyunun son dönemecinde birliklere başarı ve iyi temennilerimi iletirim.

ATA Birlikleri olarak 6 wow köyü almış durumundayız şu anda. Bu sayıyı 9 yapıp aynı çatı altında ATA-WOW birliği olarak oyunun son dönemecini bu şekilde tamamlayacağız.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA

hakanugur
19-01-2010, 13:13
http://img36.imageshack.us/img36/9953/48676777.jpg (http://img36.imageshack.us/i/48676777.jpg/)

birinci belli ikinci kim :PPPP ismet abimiz döktürmüş,)

http://img696.imageshack.us/img696/3412/48347179.jpg (http://img696.imageshack.us/i/48347179.jpg/)

ikinci üçüncü hepsi belli aslında(mımıt ve delphi hiç boş durmamış,hain geo,sinsi geo organizasyonlarda hep sona girip askerini kaybetmeyen geo,wow'a asker saklayıp wow almayan geo,natar köyüne aktif olmadan madde atan geo:))))))) ANADOLU ailesinin tecrübesi tartışılamaz bile neden mi

natar köyleri alındıktan sonra saniyelik giren madde ve destekler vs sayamıyorum bile

natar köylerinin ilk üçünü hemen alarak bu zaman yarışında tecrübesini ve kalitesini gösteren ANADOLU BİRLİKLERİNE ve daha sonrasında bu yarışa ortak olan diğer arkadaşlarımıza başarılar dilerim...

http://img109.imageshack.us/img109/6788/81400223.jpg (http://img109.imageshack.us/i/81400223.jpg/)

spedar
19-01-2010, 13:23
haydi hayırlısı

girdigimiz savaslardan hep alnımızın akıyla cıktık.

wow yolunda da en iyisini yapacagımızı dusunuyorum.

başta anadolu birlikleri olmak uzere herkese basarılar.

hilmi

g0khannn
19-01-2010, 13:28
Tüm s1 oyuncularına hayırlı olsun..

Ve wow yolundaki tüm arkadaşlara BAŞARILAR DİLERİM..

Balcı2 & Bystill Gönlüm hep sizlerle..

Bahcivan
19-01-2010, 14:01
hadi bakalım serbay uykusuz geceler baslıyor desene wow donemınde basarılar dılerım ıyı olan kazansın..
gönlüm senden yana ama Bystill :)

(CANER)

.nanez
19-01-2010, 14:20
butun an-...birliklerine özellikle geo ya başarılar :)

ser_mr
19-01-2010, 16:45
Tüm Wonder Oyuncularına ve Destekçilerine Başarılar Dilerim...

Umarım saygı vede etik kurallar içerisinde geçen bir yarış olur.

Benim Temennim İyi Olanın Kazanması Yönündedir...

Saygı ve Sevgilerimle...

ATA-KS - BystiLL - Serbay

HBY
19-01-2010, 18:40
tüm s1 e hayırlı olsun iyi olan kazansın :)

Dominic-T
19-01-2010, 21:22
Tüm S1 in gözü aydın artık önümüzde sayılı günler kaldı.

WW birliklerine başarılar...

cerrah
19-01-2010, 21:26
Bütün Natar köyü sahiplerine başarılar..
Bu yol Zor ve emek isteyen bir yol..

İsteğimiz WoW u ATA birliklerinin Kurması tabiki...

mecra35
19-01-2010, 23:36
Tüm Wonder Oyuncularına ve Destekçilerine Başarılar Dilerim...

Umarım saygı vede etik kurallar içerisinde geçen bir yarış olur.

Benim Temennim İyi Olanın Kazanması Yönündedir...

Saygı ve Sevgilerimle...

ATA-KS - BystiLL - Serbay

Kanka wow köyün hayırlısı olsun bastığın ordular saldırı stratejilerin ve oyun tecrüben bence bu wowda rakipsiz yapar seni ama zaman ne gösterecek bakalım dediklerim çıkacak mı?Bence sür direk favorisin 1.05 ganyanın
hahahahhahahah

TurgutReisFb
20-01-2010, 21:19
Tüm server için yoğun çekişmeli ve centilmence bir wow döneminin geçmesini umuyorum
Büyük orduları, büyük yıkımları görmek için wow dönemini iple çekiyordum nihayetinde wow geldi kapımıza dayandı:D
öncelikde Anadolu birliklerine daha sonrasında da rakiplerine başarılar diliyorum

UNFORGIVEN
21-01-2010, 03:39
pusula yok bu sefer alır an-as:D alamazsada artık höhh yani:)

cerrah
21-01-2010, 22:12
pusula yok bu sefer alır an-as:D alamazsada artık höhh yani:)

ATA-PUSU MERT_TÜRK

Pusula birliğini temsil eder..
AN AS için Baya zor bir yol.. 2 Natar koyleri var ama belli olmaz oyunun neler getireceği..

22-BABA KARKO (188|117)
Halk: Cermenler
Birlik: ATA-WW
Sahibi: MERT_TÜRK
Nüfus: 241
Haberler:
Yeni haberler
yok

S.o.S
22-01-2010, 00:32
tüm servere hayırlı olsun...umarım wow süreci karşılıklı saygı çerçevesinde centilmence geçer...iyi strateji belirleyen kazanacaktır...durum biraz düşündürücü görünüyor ama :)

ATA birlikleri başta olmak üzere tüm wow sahiplerine başarılar...

gio
22-01-2010, 21:16
anadolu demişsin turgut abi daha öncede pusula diyordun dime :) sana hiç yakıştıramadım :D

Tüm server için yoğun çekişmeli ve centilmence bir wow döneminin geçmesini umuyorum
Büyük orduları, büyük yıkımları görmek için wow dönemini iple çekiyordum nihayetinde wow geldi kapımıza dayandı:D
öncelikde Anadolu birliklerine daha sonrasında da rakiplerine başarılar diliyorum

TurgutReisFb
22-01-2010, 21:27
anadolu demişsin turgut abi daha öncede pusula diyordun dime :) sana hiç yakıştıramadım :D

yoo bu kanıya nerden vardınız? daha öncede anadolu diyordum geçen servarda antimdeydim bu serverdada ankar anadolu birliklerinden hiç ayrılmadım bu arada sizi tanıyormuyum?

Burhann
23-01-2010, 13:03
eski bir traviancı ve veskı bır s1 lı olarak, herkese başarılar dilerim. hak eden kazansın inş.

safasa
23-01-2010, 13:54
bu şekilde wow süreci yaşanması saçmalıktan ibarettir..tüm server wowları tek çatında toplanması amacı nedir? gerçekten içleirnden birinin kazanması farketmez msjımıdır ? yoksa wowa saldırı almayalım mıdır? şu an oyuna zevk veren tek şey an asın oyuna devam etmesidir..olurda hepsi hesap silerse vazgecerse wow oynamaktan..o zman ne olacak? buyur sen önden kur mu diyeceğiz birbirimize:( yoksa belli seviyelere ulaşınca tükürdüklerimizi mi yalayacağız? görüşlerim kişiseldir birlikte oynadıkalrımı kapsamaz bu açıdan baktığımın bilinmesini istedim... varsa mantık çercevesi içinde düşüncelerimizi belirtelim..yok hain yok dürüstlük edebiyatlarıyla muhabbeti germeyelim....

cihat47
23-01-2010, 14:42
hiç güzel olmayan bir serverdeyiz şuan WOW ların 9 u ATA- birliklerine ait, 4 tanesi de AN- birliklerine ait serverde şuan sadece 2 rakip var AN- ve ATA- hiç böyle bir server görülmüş müdür ? :D:D birden çok birliğin 20 nin üzerinde birleşmesi var bir serverde sadece 2 tane rakibin olması enteresan değil mi :):):)

http://img32.imageshack.us/img32/8008/73743375.png (http://img32.imageshack.us/i/73743375.png/)

Beyazayi
23-01-2010, 19:03
hiç güzel olmayan bir serverdeyiz şuan WOW ların 9 u ATA- birliklerine ait, 4 tanesi de AN- birliklerine ait serverde şuan sadece 2 rakip var AN- ve ATA- hiç böyle bir server görülmüş müdür ? :D:D birden çok birliğin 20 nin üzerinde birleşmesi var bir serverde sadece 2 tane rakibin olması enteresan değil mi :):):)

http://img32.imageshack.us/img32/8008/73743375.png (http://img32.imageshack.us/i/73743375.png/)
gönül isterdiki herkes kendi bileğine yüreğine güvenip oyun başından bu yana kendine yakışan yada kulandığı adla wow mücadelesine girsin yada oyunu kazanan bizim ekibiz die kendi ayrıntısını koysun ama sanırım wowlar 99 a geince kendi adlarını renklerini bulacak oyunun beli başlı oyuncularının kendilerini kişiliklerini ispatlamış kişilerin böle yanar dönerliğe izin vermeyeceğine olan inancımı korumaktayım şu birlik kurdu wow u bizde diplomate die bir tuş var oraya tıkladık onların başarısına ortak olduk yaşasııın die mutlu veya tatmin olacak oyuncular için gercekten üzüntü duymaktayım

YÜZBAŞI
23-01-2010, 21:28
gönül isterdiki herkes kendi bileğine yüreğine güvenip oyun başından bu yana kendine yakışan yada kulandığı adla wow mücadelesine girsin yada oyunu kazanan bizim ekibiz die kendi ayrıntısını koysun ama sanırım wowlar 99 a geince kendi adlarını renklerini bulacak oyunun beli başlı oyuncularının kendilerini kişiliklerini ispatlamış kişilerin böle yanar dönerliğe izin vermeyeceğine olan inancımı korumaktayım şu birlik kurdu wow u bizde diplomate die bir tuş var oraya tıkladık onların başarısına ortak olduk yaşasııın die mutlu veya tatmin olacak oyuncular için gercekten üzüntü duymaktayım
geçen sene gene iyiydi. bu sene nedense an-as birliğine karşı tüm server birleşmiş durumda! ben merak ediyorum bu kadar birleşmeyle bu oyundan zevk alıyorlarmı? server sonunda görücez! kim kimin üstüne çıkmış! kim altta kalmış:)

Dominic-T
23-01-2010, 21:42
YÜZBAŞI, Beyazayi, cihat47, safasa, ...... başladınız gene entrikalara. Siz kendi oyununuza bakın kim kiminle birleşmişse birleşmiş.

Profesyonel
23-01-2010, 22:54
hiç güzel olmayan bir serverdeyiz şuan WOW ların 9 u ATA- birliklerine ait, 4 tanesi de AN- birliklerine ait serverde şuan sadece 2 rakip var AN- ve ATA- hiç böyle bir server görülmüş müdür ? :D:D birden çok birliğin 20 nin üzerinde birleşmesi var bir serverde sadece 2 tane rakibin olması enteresan değil mi

Yok Böyle bir Görüntü :) ikiye bölünmüş Resmen Ne zevki Çıkar ki bu WOW Sürecinin Artık Bu tarz görüntüler tüm serverlarda görülmeye başladı Renk, Zevk,Heyecan katması bakımından en kötü 4 5 birliğin farklı Olması daha iyi olurdu kanısındayım

Tüm Birliklere diyemiyeceğim 2 birliğe WOW sürecince Başarılar

safasa
23-01-2010, 23:51
YÜZBAŞI, Beyazayi, cihat47, safasa, ...... başladınız gene entrikalara. Siz kendi oyununuza bakın kim kiminle birleşmişse birleşmiş.

dedim ya fikri üreteleim diye..entrika diyorsunda bilmem baktınmı nerdeyim ben ata oluşumunda olan biriyim... şimdide hain vs muhabeti gelir ama fikir gene yok:( kendi gibi düşünmeyen ya haindir zate ya oyunu bilmiyordur... amaç bir ata birliğinin kazanmasıysa buyrun seçin birini kalanlar neden gece gündüz tahılla askerle uğraşıyorki? an asa hep beraber saldırı yapalım oda wow kursun...bak ben fikir ürettim bi tanede sizden de beklerim..yoksa 95 olunca kim öndeyse diğerini yıkacak mı olacak? çok gördük benzer senaryoları ........

Beyazayi
24-01-2010, 00:09
dedim ya fikri üreteleim diye..entrika diyorsunda bilmem baktınmı nerdeyim ben ata oluşumunda olan biriyim... şimdide hain vs muhabeti gelir ama fikir gene yok:( kendi gibi düşünmeyen ya haindir zate ya oyunu bilmiyordur... amaç bir ata birliğinin kazanmasıysa buyrun seçin birini kalanlar neden gece gündüz tahılla askerle uğraşıyorki? an asa hep beraber saldırı yapalım oda wow kursun...bak ben fikir ürettim bi tanede sizden de beklerim..yoksa 95 olunca kim öndeyse diğerini yıkacak mı olacak? çok gördük benzer senaryoları ........
arkadaşım sen boş şeyler anlatıyorsun neden mi karşndai insanlar eger saflarını belirleyecek cesarete değilse wow kurulmasına 1 kala wow adını a yaparım b yaparım ben birliğimden cıkarım o birliğe gecer sonra şu tarihte wow kurdum die caka satarım die midesizse boşa konuşuyosundur ben sadece HERKES BU OYUNU KAZANMAK İSTER CESURCA DELİKANLICA SAFINI BELİ EDER OYUNUN ZEVKİ CIKAR DİE FİKRİMİ SÖLEDİM ama bende boş konuşuyorum anlaşılan sırtından bıçaklamayı alışkanlık edenler sırtından bıcaklanır saygılar

YÜZBAŞI
24-01-2010, 00:09
dostum burda entiraka yapmıyoruz. sende istersen bırak bu alicengiz oyunlarını. ben sadece fikrimi ortaya koydum. sen niye bu kadar gocundun anlamadım.

Geo
24-01-2010, 00:17
3-4 vs 9-10 iyidir yaa bence güzel bir tablo neden abartıyorsunuz ki. Gayet de dengeli yani -.-

Herkese başarılar. ( Pashacan hariç :p )

Dominic-T
24-01-2010, 00:26
dostum burda entiraka yapmıyoruz. sende istersen bırak bu alicengiz oyunlarını. ben sadece fikrimi ortaya koydum. sen niye bu kadar gocundun anlamadım.

Gocunanlar ortada. Benim derdim yok kim kiminle birleşmiş yok öyle zevkli yok böyle zevkli. Bu birleşmeler aylardır böyle o zaman sesiniz çıkmadıda ww yi görüncemi çıktı? KUSURSUZ ve AN-AS ters düşmeselerdi de şuan el ele kol kola olsalardı. WW köyleri sadece KUSURSUZ AN-AS birleşmesinde olsaydı yine mi aynı görüşte olacaktınız?

Bu da benim fikrim buyrun ortaya koydum ;)

Geo
24-01-2010, 00:37
Eski KS'ler [AN-AS] ile birlşmede olsaydı şu anki kadar birleşme yapma gereği duyar mıydı +/+ ve -/- den :)

YÜZBAŞI
24-01-2010, 01:31
Gocunanlar ortada. Benim derdim yok kim kiminle birleşmiş yok öyle zevkli yok böyle zevkli. Bu birleşmeler aylardır böyle o zaman sesiniz çıkmadıda ww yi görüncemi çıktı? KUSURSUZ ve AN-AS ters düşmeselerdi de şuan el ele kol kola olsalardı. WW köyleri sadece KUSURSUZ AN-AS birleşmesinde olsaydı yine mi aynı görüşte olacaktınız?

Bu da benim fikrim buyrun ortaya koydum ;)
kusursuzmu öle bir birlikmi var. tüm serverı ata olarak aynı çatı altında topladınız.sen buna birleşme mi diyosun?bunu yapanda bir kaç kişi. oyunun dengesini bozdu. oyunun kalitesi düştü. benim kusursuzla alıp veremediğim yok. aksine benim inceden bi sempatim vardır kusursuzlara. tabi kusursuz birliği diye bişey kaldıysa ortada. neyse fazla uzun etmeye gerek yok. burdan 24 ata birliklerine başarılar.

Gonzalez
24-01-2010, 02:09
KUSURSUZ Birlikleri sadece Kuzey Batidayken.
Yani baska bölgelerle birlesmeleri yokken.

AN-AS - KUSURSUZ Savasinda AN-AS in serverin her bölgesinde birlesmesi yokmuydu ?

----

Serverdeki iki büyük olusumada basarilar.
Umarim hak eden kazanir.

@Geo, AN AS - KUSURSUZ Savasinda savasi kaybedecegini bilmeseydi birlesme yaparmiydi tüm bölgelerle, el altindan is cevirirmiydi ?

Burada eski konulari acmaya gerek yok, burasi WW Basligi.
Iki olusumunda güzel isler yapacagina inaniyorum.
Iki olusumda olsa S1 kolay kolay bitmez ..

spedar
24-01-2010, 02:16
biz anadolu olarak başladık bu servera

an as ankar an kur an tim an efe vs...

ve oylede bitirecegiz biz kusursuzuz diyenler neredeler. isimleri nereye gitti?

isimler degişince birlikler daha mı guclu oluyor hayır.

isimler sadece şekli degiştiriyor oyuncular aynı dolayısıyla degil baska baska bolgelerle birleşme baska serverlarla da birleşsen fark etmez cunku onemli olan sayısal cogunluk degil nitelikli cogunluktur.

bunun ne demek oldugunu oyunu bilenler anlar

saygılar

hilmi

Beyazayi
24-01-2010, 02:18
KUSURSUZ Birlikleri sadece Kuzey Batidayken.

Yani baska bölgelerle birlesmeleri yokken.

AN-AS - KUSURSUZ Savasinda AN-AS in serverin her bölgesinde birlesmesi yokmuydu ?

----

Serverdeki iki büyük olusumada basarilar.
Umarim hak eden kazanir.

@Geo, AN AS - KUSURSUZ Savasinda savasi kaybedecegini bilmeseydi birlesme yaparmiydi tüm bölgelerle, el altindan is cevirirmiydi ?

Burada eski konulari acmaya gerek yok, burasi WW Basligi.
Iki olusumunda güzel isler yapacagina inaniyorum.
Iki olusumda olsa S1 kolay kolay bitmez ..

kimsin bilmiyorum ama cok ağır şaçmalamışsın ya o kulandığını bidaha kulanma yada banada gönder süper kafa yapmış sende

Gonzalez
24-01-2010, 02:34
kimsin bilmiyorum ama cok ağır şaçmalamışsın ya o kulandığını bidaha kulanma yada banada gönder süper kafa yapmış sende

KUSURSUZ la AN-AS savastigi sirada, [AN-SAH] - - Birligi, [AYI] + + Birligi yokmuydu ?
Ve KUSURSUZ sadece Kuzeybati ydi.
Ama AN Olusumu 3 bölgede hatta DT yide baglamistiniz yani 4 Bölgede vardi ..
Isim olarak yoktu DT ama ruhsal olarak sizinleydi..

KUSURSUZ la basa cikamiyacaginizi anlayinca, DT yi savasa sokmaya calismadinizmi, AND i savasa sokmayi calismadinizmi, yalanmi bunlar ?
Diger yönetici arkadaslarina sor, birbirinizden habersiz is yapiyorsaniz bilemem beyazayi.

Spedar birak AN MAN diye baslamadik.

KUSURSUZ ve AN-AS olarak beraber basladik zaten servere.
Oldukcada keyifli dönemdi, taa ki son olaylara kadar.

Spedar sen bi AN oldun bi TURKUAZ oldun, bi TURK-AS oldun simdi yine AN sin.
Siz hicmi isim degistirmediniz.

Ayrica su sözü hatirlatmak isterim: "Birlikleri Birlik Yapan isimleri değil, o birlik için savaşan neferleridir"

Tekrar söylüyorum, burasi WW Basligi.
Bu konustugumuz konunun yeri degil.
Bu baslikta yazanlar bir cok kez WW gördü, WW Basligida gördü, biz böyle yaptigimiz sürece WW basligi sürekli kilitlenecektir.
KUSURSUZ olarakta egleniyorduk, ATA olarakta zevk aliyoruz oyundan.
Önemli olanda budur zaten.

spedar
24-01-2010, 02:40
gonzalez oncelikle ankar hiçbir zaman kusursuzla bir işi olmamıstır siz bizi alt birlik olarak gordugunuz için an as la sorunumuz oldugunda bizle birleşmeyi habersiz attıgınızda biz sizi sildik. bazı seyleri bilerek konusmak gerek.

turquaz olmamızın sebebi an as la o zaman sorunlarımız olmasıydı ve zaten savastık da an as la.

sorunları cozup tekrar birleştigimizde de + - bolgesinde oyle bir guc olduk ki sonrasında tum server bize karsı birleşti.

sonuc ortada + - ye karsı 3 bolge.

Geo
24-01-2010, 05:02

Komple ATA olmasaydınız pek bi zevk alamıcaktınız zaten KS olarak da neyse :p

Bence şuan sadece görüntü var, ses gelir mi gelmez mi bundan emin değilim. Hakkaten öyleyse zaten olay bitmiştir. [AN-AS]'ı sadece tüm server bir araya gelerek devre dışı bırakacağınızı kabullenmişsinizdir. Bu da [AN-AS]'ın büyüklüğünü bir kez daha tesciller. Gerisinin pek bi önemi yok. ATA-XXX kurduğunda ATA-YYY de gerçekten sevinecek ve tatmin olcaksa size iyi oyunlar. Bununla ciddi ciddi de övünecekseniz de bence bir daha travian oynamayın. İlkokul 5 mantığı ile başarıyı yakalamış olacaksınız. Şimdiden tebrikler :)

Hiç mi kendi kimliğiniz yoktu. Hiç mi kendi başarınızı ölçmeyi istemediniz.. Amacı Wow kurmak olmayanlara söylüyorum. Bu oluşumların mantığı nedir peki? 9 tane WW'miz olsun. Herhangi bir tanemiz 100'ü tamamlasın. Wow'u biz kurmuş olalım biz de sevinelim? değil midir.. Sağda solda amacımız Wow kurmak değil demekle bu işler olmuyor. Söyledikleriniz ile gerçekleştirmeye çalıştıklarınız azcık biribiri ile uyumlu olsun..

Soldiers
24-01-2010, 10:05
Serverin başından beri KUSURSUZ ve AN-AS ittifakı var iken aklınız nerelerdeydi ? Devam birlikleriniz oyun başından beri 1. sayfayı kaplarken neden diğer bölgeler size gelipte aynı serzenişlerde bulunmadı ?

Tek 1 birlik bile size gelip, siz bu şekilde oynamaktan zevk alıyormusunuz diye sordumu ? Yoksa kendinden güçlü birliklerle sessiz sedasız savaşmayımı tercih ettiler ?

Bu zamana kadar her şey iyiydi güzeldi şimdimi aklınız başınıza geldi ?

Birliklerin aynı çatı altında beraber hareket etmesi bu oyunun ana direğidir. Bunu başaranlar güçlü olur ve oyunu kazanma yönünde avantaj elde ederler. Eğer bu iş o kadar kolay olsaydı şu anda AN birliklerinin sayısı çok daha fazla olabilirdi. Olmamasının sebebi sizin istememeniz değil başaramamanızdır. Denediniz farklı bölgelerde fakat bu kadar büyüyebildiniz. ATA birlikleri sizden daha büyük bir birleşimi gerçekleştirmeyi başardı ise suçu kendi stratejinizde ve diğer birlikler ile olan ilişkilerinizde arayınız.

Bu serzenişleriniz umutsuzluğunuzunda dışavurumudur. ATA Birlikleri dışardan görüldüğünden çok daha fazla birliklerine bağlıdır ve oyun sonuna kadar bunun bu şekilde kalacağına emin olabilirsiniz. Art niyetli düşünen olursada onlarında yine ATA Birlikleri tarafından cezalandırılacağına kefiliz.

Şunuda belirtmek isterim. An- Birlikleri bu birleşim olmasa dahi KUSURSUZ ile wow savaşını verecekti ve diğer birlikler avantajlı konuma geçeceklerdi. Birleştiler bizi yendiler diye bir olay ortada yok çünkü An-Birlikleri KUSURSUZ a saldırdığı gün wow şansını azaltmıştır. Sizin stratejik hatanız ATA Birliklerine mal edilemez. Lütfen bugüne kadar sürdürdüğünüz oyunun hakkını veren tutumu sürdürmeye devam ediniz. Siz başarılı oyuncularsınız. Aklımızda başarılı oyuncular olarak kalın. Sizi burayı ağlama duvarı haline getirirken görmek gerçekten üzücü.

Travian her ay 600 altın alıp yan köyden asker kasmaktan ibaret değildir. Oyun içerisindeki ilişkileriniz ve kendinize çizdiğiniz yol haritası mühimdir. Eğer güçlü güçsüz olayına girerseniz o zaman neden oyun başında güçsüzleri yağmalayıp yıktık hepimiz ? Strateji oyunu adı üstünde, tekrar oyunu analiz etseniz belkide bambaşka bir oyun anlayışı içerisinde olurdunuz. Belkide oyun başında KUSURSUZ ile hiç ittifak olmazdınız. O zaman oyun çok daha farklı bir durum alırdı.

Bunların hepsi stratejidir ve izlemiş olduğunuz strateji sizi bu noktaya getirmiştir. Suçu ATA birliklerinde değil kendinizde arayınız.

ATA birliklerinden bir arkadaşımız konuya yazmış. Arkadaşım biz ATA Birlikleriyiz. Oluşumumuzun tamamı AN birliklerine saldırmıştır. Zamanı gelince hepimiz üzerimize düşeni rakiplerimize karşı seve seve yapacağız. İlişkilerimiz diplomatie tuşuna basmaktan ibaret değildir. İçimizde belki ilerde ihanet etmeye çalışanlar olabilir ama biz o ihanet edenlerinde cezasını kendimiz vermeyi biliriz. ATA Birliklerini hepimiz benimsiyoruz, benimsemeyenlerin ise ATA Birliklerinin ardına sığınmasını tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu zihniyettekiler hem başarısız olacaklar hemde ihanet eden kişiler olarak anılacaklar. Elden geldikçe objektif bakmaya çalıştım.

Tabi bu tür konuşmaların ben samimiyetinede inanmıyorum . Yazımın başlarında belirttiğim gibi daha önce ilk sayfayı kaplayan birlikleri olan ve serverde 1. ve 2. konumda olanların gelipte şimdi bunları yazması, suçu kendilerinde aramaması strateji oyununun hakkını veremeyip isyan etmekten acaba araları bozulurmu diye senaryolar üretmekten farklı birşey değildir.

safasa
24-01-2010, 10:08
KUSURSUZ la AN-AS savastigi sirada, [AN-SAH] - - Birligi, [AYI] + + Birligi yokmuydu ?

KUSURSUZ la basa cikamiyacaginizi anlayinca, DT yi savasa sokmaya calismadinizmi, AND i savasa sokmayi calismadinizmi, yalanmi bunlar ?
Diger yönetici arkadaslarina sor, birbirinizden habersiz is yapiyorsaniz bilemem beyazayi.

Bu baslikta yazanlar bir cok kez WW gördü, WW Basligida gördü, biz böyle yaptigimiz sürece WW basligi sürekli kilitlenecektir.

DT yi kimse savaşa sokmadı..kimseylede ruhsal bağı yoktu..artık ben bile kendimden şüphe etmeye başladım:) sorun şu canım arkadaşım ks de lider ruhlu oyuncularız diye ally çeken 3-5 kişi kendisi gibi düşünmeyen herkesi an ascı yada hain yada birlik için savaşmadı diyerek lekeleyip çevrelerindekilerede inandırıyorlarya yanar yanar ona yanarım:( kendi oynadığı arkadaşlarını hain,ya bize saldırı yaparsa diyerek yıkanlara karşı bir duruş sergiledik...merak etme bu senaryolar bitmeyecek hep devam edecek...net yazarım burayada sonuçta ata oluşumundayım ksde değil..kendi içişlerimize karışma dersiniz o yüzden daha açık yazmıyorum...aslında derdim geçmiş değildi bu tartışmayı başlatırken bişey değişmiyeceğini biliyorum..şu anki düzenide değiştirmek değil amacım..ama başka serverlerde bu tarz wow yapılarının oluşmamasına belki faydamız olur..tek bir tahıl bile yollamadığım natar kazandığında dışarda konvoylarla sevineceğimiz günleri merak ediyorum sadece...ilk serverde wowu kurdum.2.de yoktum şu anda da kazanma olasılığım 12 de 9 yani yüksek oran.travian cv harika olacak:)...2 de 2 wow kazandım diyeceğim:( YOLA ÇIKTIKLARIMIZI YOLDA BULDUKLARIMIZLA DEĞİŞTİK ..bu tüm server için geçerlidir...

dalton13
24-01-2010, 14:08
Boş boş konuşacağınıza üstte ki Soldiers (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=11523) arkadaşın yazısını okuyun. Bişeyler anlarsınız belki konuyu saptırmayın.

Beyazayi
24-01-2010, 16:32

Spedar birak AN MAN diye baslamadik.

KUSURSUZ ve AN-AS olarak beraber basladik zaten servere.
Oldukcada keyifli dönemdi, taa ki son olaylara kadar.

Spedar sen bi AN oldun bi TURKUAZ oldun, bi TURK-AS oldun simdi yine AN sin.
Siz hicmi isim degistirmediniz.

Ayrica su sözü hatirlatmak isterim: "Birlikleri Birlik Yapan isimleri değil, o birlik için savaşan neferleridir"

ne diyim palavra bakanının dalkavuğu derim sana en fazla söylediklerin hem yalan hem cahilce hem kötü niyetli şimdiye kadar sustum coluk cocuğu muhatap almadım yada 0-5 yaş zeka dolu muhabetleri sen bize hadi depreme saldırın saldırın derken bize saldırın die baskı yaparken o sıradada depremle görüşme yapan onlarla ateşkes değil!!!! birleşme yapan bir babanın oğlusun depremleri bizleri kulanarak serverdan silmeye calışmış biz bunu kabul etmeyince şu anda biz saldırmayı redetiğimiz babanın oynuna gelmediğimiz için oyunda olan depremleri kulanarak bizleri zorda bırakmaya calışıyorsunuz Birlikleri Birlik Yapan isimleri değil, o birlik için savaşan neferleridir"

sözüde cidden nasıl insanlar olduğunuzun göstergesi an asa imrenen özenen bir birlik yönetiminiz var 2,5 yıldır kulandığımız profil sözünü araklarken utanır insan

Beyazayi
24-01-2010, 16:47
Serverin başından beri KUSURSUZ ve AN-AS ittifakı var iken aklınız nerelerdeydi ? Devam birlikleriniz oyun başından beri 1. sayfayı kaplarken neden diğer bölgeler size gelipte aynı serzenişlerde bulunmadı ?

Tek 1 birlik bile size gelip, siz bu şekilde oynamaktan zevk alıyormusunuz diye sordumu ? Yoksa kendinden güçlü birliklerle sessiz sedasız savaşmayımı tercih ettiler ?

Bu zamana kadar her şey iyiydi güzeldi şimdimi aklınız başınıza geldi ?

Birliklerin aynı çatı altında beraber hareket etmesi bu oyunun ana direğidir. Bunu başaranlar güçlü olur ve oyunu kazanma yönünde avantaj elde ederler. Eğer bu iş o kadar kolay olsaydı şu anda AN birliklerinin sayısı çok daha fazla olabilirdi. Olmamasının sebebi sizin istememeniz değil başaramamanızdır. Denediniz farklı bölgelerde fakat bu kadar büyüyebildiniz. ATA birlikleri sizden daha büyük bir birleşimi gerçekleştirmeyi başardı ise suçu kendi stratejinizde ve diğer birlikler ile olan ilişkilerinizde arayınız.

Bu serzenişleriniz umutsuzluğunuzunda dışavurumudur. ATA Birlikleri dışardan görüldüğünden çok daha fazla birliklerine bağlıdır ve oyun sonuna kadar bunun bu şekilde kalacağına emin olabilirsiniz. Art niyetli düşünen olursada onlarında yine ATA Birlikleri tarafından cezalandırılacağına kefiliz.

Şunuda belirtmek isterim. An- Birlikleri bu birleşim olmasa dahi KUSURSUZ ile wow savaşını verecekti ve diğer birlikler avantajlı konuma geçeceklerdi. Birleştiler bizi yendiler diye bir olay ortada yok çünkü An-Birlikleri KUSURSUZ a saldırdığı gün wow şansını azaltmıştır. Sizin stratejik hatanız ATA Birliklerine mal edilemez. Lütfen bugüne kadar sürdürdüğünüz oyunun hakkını veren tutumu sürdürmeye devam ediniz. Siz başarılı oyuncularsınız. Aklımızda başarılı oyuncular olarak kalın. Sizi burayı ağlama duvarı haline getirirken görmek gerçekten üzücü.

Travian her ay 600 altın alıp yan köyden asker kasmaktan ibaret değildir. Oyun içerisindeki ilişkileriniz ve kendinize çizdiğiniz yol haritası mühimdir. Eğer güçlü güçsüz olayına girerseniz o zaman neden oyun başında güçsüzleri yağmalayıp yıktık hepimiz ? Strateji oyunu adı üstünde, tekrar oyunu analiz etseniz belkide bambaşka bir oyun anlayışı içerisinde olurdunuz. Belkide oyun başında KUSURSUZ ile hiç ittifak olmazdınız. O zaman oyun çok daha farklı bir durum alırdı.

Bunların hepsi stratejidir ve izlemiş olduğunuz strateji sizi bu noktaya getirmiştir. Suçu ATA birliklerinde değil kendinizde arayınız.

ATA birliklerinden bir arkadaşımız konuya yazmış. Arkadaşım biz ATA Birlikleriyiz. Oluşumumuzun tamamı AN birliklerine saldırmıştır. Zamanı gelince hepimiz üzerimize düşeni rakiplerimize karşı seve seve yapacağız. İlişkilerimiz diplomatie tuşuna basmaktan ibaret değildir. İçimizde belki ilerde ihanet etmeye çalışanlar olabilir ama biz o ihanet edenlerinde cezasını kendimiz vermeyi biliriz. ATA Birliklerini hepimiz benimsiyoruz, benimsemeyenlerin ise ATA Birliklerinin ardına sığınmasını tavsiye etmiyoruz. Çünkü bu zihniyettekiler hem başarısız olacaklar hemde ihanet eden kişiler olarak anılacaklar. Elden geldikçe objektif bakmaya çalıştım.

Tabi bu tür konuşmaların ben samimiyetinede inanmıyorum . Yazımın başlarında belirttiğim gibi daha önce ilk sayfayı kaplayan birlikleri olan ve serverde 1. ve 2. konumda olanların gelipte şimdi bunları yazması, suçu kendilerinde aramaması strateji oyununun hakkını veremeyip isyan etmekten acaba araları bozulurmu diye senaryolar üretmekten farklı birşey değildir.
arkadaşım cok güzel bir şekilde imla kuraları ile yazmışsın eminim yazdıktan sonrada ohhh kulağa ne güzel geliyor die sevinmişsindir yazdıkların güzel ses veriyor ama ne bilgi veriyor ne de akıl sadece tahmin suclama ve cok bilmişlik var sana kafan almamış olabilir ben tane tane yazayım ozaman anlarsın her wow bir kaledir bir takım dır veya şirketir ben her takımın farklı bölgelerdeki her takımmın oynıyacaksa dürüstce kendi safının belirlemesini yakışanın bu olacağını ifade etim tabiki sizler an as karşısında 10 birlik yan yana durunca anca huzur içinde oluyor olabilirsiniz ama kendi arkadaşları veya kendi ekipleriyle bu oyunu beceremmiyeceğinizin ilanı zaten galibi beli etmiştir AN AS:)
AN -AS A KARŞI TÜM SERVER BİRLEŞMİŞ AN AS TÜM SERVERDAKİ DENGELERİ DEĞİŞTİRMİŞTİR

BobSwagger
24-01-2010, 17:39
arkadaşım cok güzel bir şekilde imla kuraları ile yazmışsın eminim yazdıktan sonrada ohhh kulağa ne güzel geliyor die sevinmişsindir yazdıkların güzel ses veriyor ama ne bilgi veriyor ne de akıl sadece tahmin suclama ve cok bilmişlik var sana kafan almamış olabilir ben tane tane yazayım ozaman anlarsın her wow bir kaledir bir takım dır veya şirketir ben her takımın farklı bölgelerdeki her takımmın oynıyacaksa dürüstce kendi safının belirlemesini yakışanın bu olacağını ifade etim tabiki sizler an as karşısında 10 birlik yan yana durunca anca huzur içinde oluyor olabilirsiniz ama kendi arkadaşları veya kendi ekipleriyle bu oyunu beceremmiyeceğinizin ilanı zaten galibi beli etmiştir AN AS:)
AN -AS A KARŞI TÜM SERVER BİRLEŞMİŞ AN AS TÜM SERVERDAKİ DENGELERİ DEĞİŞTİRMİŞTİR

hadi ya.

tüm server birleşmişmiş gelmiş an-as dengeleri değiştirmişmişmiş. çok bilmiş.

Olan biten belli.. gelip arkamızdan *pneden tut şerefsize kadar Demediğiniz kalmadı... halen KS tüm server karşı birleşmiş an-As gelmiş dengeleri bozmuş... yaw Allah aşkına bırakın bu ayakarı. birleşmelerimize laf ediyorsun... Size Birleşme yapamazsınız diyen oldumu? hayır olmadı. peki biz birleşme yaparken Sizdenmi izin alacaz? hayır.. eee o zaman niçin birleşmelerimizi bahane ediyorsun. neyin ispatını yapmaya çalışıyorsun.
Demekki gerekliymişte o kadar Birleşme yapıldı..Bu ATA-KS Birliklerinin bi bildiği varda bu kadar birleşme yaptı...

burası wow gidişatı... bu konuyu fazla uzatmasanız iyi olur :cool:

Gonzalez
24-01-2010, 19:06
ne diyim palavra bakanının dalkavuğu derim sana en fazla söylediklerin hem yalan hem cahilce hem kötü niyetli şimdiye kadar sustum coluk cocuğu muhatap almadım yada 0-5 yaş zeka dolu muhabetleri sen bize hadi depreme saldırın saldırın derken bize saldırın die baskı yaparken o sıradada depremle görüşme yapan onlarla ateşkes değil!!!! birleşme yapan bir babanın oğlusun depremleri bizleri kulanarak serverdan silmeye calışmış biz bunu kabul etmeyince şu anda biz saldırmayı redetiğimiz babanın oynuna gelmediğimiz için oyunda olan depremleri kulanarak bizleri zorda bırakmaya calışıyorsunuz Birlikleri Birlik Yapan isimleri değil, o birlik için savaşan neferleridir"

sözüde cidden nasıl insanlar olduğunuzun göstergesi an asa imrenen özenen bir birlik yönetiminiz var 2,5 yıldır kulandığımız profil sözünü araklarken utanır insan

Bak iste buna gülerim :))
Sorularimi yanitlamiyorsun, konuyu degistirip hakli olmaya calisiyorsun.

Bize o zamanki ismiyle DEPREM Birlikleri Baskin yoluyla saldiri yaptiginda, sizde savas vermedinizmi ?
Ona saldiriyoruz, suna saldiriyoruz diye yalan atmadinizmi ?
Biz - - de güc kazanmak isterken, osman karsi cikip, aninda siz birlesme yapmadinizmi ?
Ziya ise buna tepki olarak ciktiginda, osmandan temsilcilik alip,
Tüm Server üzeri Diplomasi yapmayi düsünmedinizmi ?
Bir araya gelip bunlari konusmadinizmi ?
Hatta KUSURSUZ u tam yönetiminizin altina almak icin, osmanin hesabi üzerinden ally cekmedinizmi ?
9 ay KUSURSUZ Birliklerinin Baskanligini yapmis kisiye, osmanin hesabiyla, osmanin adiyla, gaz verip hain hain diye allyleri cekmedinizmi ?
KUSURSUZ un Gelecegine siz karar vermek istediniz, siz yönetmek istediniz !
Basaramadiniz.
Büyük bir Diplomasi kurmak istediniz, BASARAMADINIZ !

Bizde sizin bu oyunlarinizi cözünce, osman birlikten cikti.
Savas basladi, 9ay KUSURSUZ Yöneticisi olan osman, bu sefer yikilmamizi istedi, elinden gelen herseyi yapti.
DT yle basladi, bir kismiyla sohbet ediyordum gercekten cok üzülmüstüm o savasa.
Ordularimiz AN AS merkezlerini silmeye yoldayken, yakin mesafeden asker köylerine, merkezlere saldiri cikildi..
Simdi neyseki safasaylada, birlikteki oyuncularlada aramizda bir sorun kalmadi.

Noldu beyazayi, WoW u kuramiyacaginizi anlayinca, forumda kendinizi hakli cikarmayami calisiyorsun.
Sizin degilde bizimmi oyunlar kurdugumuzu söylemek istiyorsun.

KUSURSUZ la birlesmeliyken, o serefli birlesmemiz olmasaydi, yetismeseydi, simdi biz olmazdik.
Ve bunun gibi övgüler ..
Birlesme bozuldu, siz SEREFS...INIZ, I**ESINIZ..
Olurmu böyle sey?

+ + daki gücünüzü kaybettiniz, - + da size yardim edecek adam kalmadi.
Ne oldu güc kaybettiginizi simdimi anladiniz ?
Siz KUSURSUZ üzerinden oyun oynarken yaptiniz en büyük hatayi.

Beyazayi simdi benim son iki sayfadir yazdigim seyler yalanmi ?
Onu söyle sen bana !
Bunu sende iyi biliyorsun bende.. Herseyi kanitladik, isterseniz kanitlamayada devam ederiz.
Yok yani hani artik simdide yalan diyebiliyorsan yuh diyorum sana.

Ha birde o sözü sen ilk defa bu server kullaniyorsun.
Bende biliyorum o sözün AN-AS li bir Oyuncuya ait oldugunu.

Beyazayi
24-01-2010, 22:35
eski defterleri acmak istemiyorum uzun uzun burda ama ben seni kendime muhatap olarak kabul etmiyorum kişiliğinle oyunculuğunla ben insanlarla oturur tartışırım sana git kumda oyna diyorum

abi tavsiyesi
ETME NADANLA SOHBET S.CAR AĞZINA CEKERSİN ZAHMET

cerrah
24-01-2010, 23:34
Bu bolüm WoW Gidişatı [Server 1] diye açılmış..
Üst taraftaki birbirini takip eden konular artık mide bulandırıyor..
Serverin iyice b..u nu çıkarmadan oyuna devam edelim...

Gonzalez
25-01-2010, 00:09
eski defterleri acmak istemiyorum uzun uzun burda ama ben seni kendime muhatap olarak kabul etmiyorum kişiliğinle oyunculuğunla ben insanlarla oturur tartışırım sana git kumda oyna diyorum

abi tavsiyesi
ETME NADANLA SOHBET S.CAR AĞZINA CEKERSİN ZAHMET

Akil yasta degil bastadir,
Essektede yas var ama essek herzaman essektir.
O yüzden asil ben seni kaale almiyorum.
Oyununa bak kardesim aglama duvarina getirdiniz bu basligi.
Ama karakteriniz bu kadar ne yapalim,
sagda solda millete hakaret edersiniz.
Oyuncu olabilirsiniz belki ama adam olamazsiniz.

gio
25-01-2010, 00:47
yoo bu kanıya nerden vardınız? daha öncede anadolu diyordum geçen servarda antimdeydim bu serverdada ankar anadolu birliklerinden hiç ayrılmadım bu arada sizi tanıyormuyum?

geçen server pusula diğilmiydiniz siz?????şu anda reisss köyü size aitt diğilmi?

TurgutReisFb
25-01-2010, 02:45
geçen server pusula diğilmiydiniz siz?????şu anda reisss köyü size aitt diğilmi?
bahsettiğiniz hesap bana ait değil
size tavsiyem işi bilmeden öğrenmeden, kimin kim olduğunu bilmeden insanlara iftara atmayınız
ha çok mu merak ettin kimim KaßusXx diye arattır bulursun beni
şimdi cesaretiniz varsa bir sonraki mesajınızda sizde oyundaki isminizi açıklayında öğrenelim kimmiş bu iftiracı kişilik

büyük ayı
25-01-2010, 03:59
geçen server pusula diğilmiydiniz siz?????şu anda reisss köyü size aitt diğilmi?yalçın abi vay vay gene buralardasın demek ver çoşkuyu :D

büyük ayı
25-01-2010, 04:02
geçen server pusula diğilmiydiniz siz?????şu anda reisss köyü size aitt diğilmi? resetlediğimiz geçen server da az sabahlamadık yaf neyse dostlar hepinize başarılar umarım memnun olursunuz s1 güzeldir yedik nanesini:D:eek:

Geo
25-01-2010, 04:36
Yalnız dikkatimi çeken enteresan ve komik ifadeler var :)

- KS savaşını kaybeden [AN-AS]
- Wow'u kuramayacağını anlayan [AN-AS]
- Başka bölgelerle birleşmek isteyen ama başaramayan [AN-AS]

- vs. vs..

Güzel seneryolar yazıyorsunuz ama bu filmler pek gişe yapmaz söyliyeyim ben.
Gerçek s1'den alıntı yapıp orda gösterin performansınızı daha etkili olur.
Hem izleyiciler de boşa zaman kaybetmemiş olur :)

pekaziz
25-01-2010, 06:32
hadi ya.

tüm server birleşmişmiş gelmiş an-as dengeleri değiştirmişmişmiş. çok bilmiş.

Olan biten belli.. gelip arkamızdan *pneden tut şerefsize kadar Demediğiniz kalmadı... halen KS tüm server karşı birleşmiş an-As gelmiş dengeleri bozmuş... yaw Allah aşkına bırakın bu ayakarı. birleşmelerimize laf ediyorsun... Size Birleşme yapamazsınız diyen oldumu? hayır olmadı. peki biz birleşme yaparken Sizdenmi izin alacaz? hayır.. eee o zaman niçin birleşmelerimizi bahane ediyorsun. neyin ispatını yapmaya çalışıyorsun.
Demekki gerekliymişte o kadar Birleşme yapıldı..Bu ATA-KS Birliklerinin bi bildiği varda bu kadar birleşme yaptı...

burası wow gidişatı... bu konuyu fazla uzatmasanız iyi olur :cool:

siz gidin facebookta farmville oynayın :)) birleşin bizim için daha zevkli olacak. sizin için de öyle olmasını temenni ediyorum. İşiniz gücünüz tırıvırı. bi lafının altını çiziyorum çok doğru söylemişsin "Demekki gerekliymişte o kadar Birleşme yapıldı.." böyle demişsin ewt doğru bak bu söz :))))) Bide atanın lafını ağzınıza alıyosunuz birlik adınızı ATATÜRK'ün ATA'sını yapıyosunuz. ATATÜRK sizin gibi yapsaydı savaşta, 7 sülalen ingiliz, fransız yada başka bi ülkenin vatandaşı olacaktı vs...

İşin özü şu birleşmeler sıkıntı değil de Şu kendinize taktığınız ATA yazısını yukarıda yazdıklarım nedeniyle şiddetle kınıyorum.

Sizleri sokakta dövülen çocuklara benzetiyorum. çocuk dayak yer. Ardından dayak yiyen çocuk 3-5 kişi hatta sizin gibi 9-10 kişi toplayıp nasıl dövüldüğünü anlatır biraz da yalan katar içine. Sonrasında o 9-10 kişi çocuğu dövene diş bilerler ve akabinde 10 kişi o bi kişiyi dövmeye gider. Siz daha o çocuğun yalan masumiyetini dinleyen 9-10 kişisiniz. Dövme aşamasına gelebilmeniz için o çocuğun biraz daha ağlayıp sizi gaza getirmesi gerekiyor. bu Döngü böyle işler.

herkese başarılar wow döneminde

ew0
25-01-2010, 11:09
Derin gladyo yapılanması s1 e de adımını atmış durumda.. ((:Sabrımızı taşırmasınlar , herşeyi buradan açıklarız yerin dibine geçerler. Kimse durumu daha kötüye götürecek hareketler yapmasın.Kimse kimsenin kuyusunu kazmasın.Kazdığınız kuyuya gömeriz hepinizi.

PalYaC0

Profesyonel
25-01-2010, 11:46
Forumda çok fazla Dillidüdük varmış Lafa gelince Atıp tutanlar İcraata mevzuya gelince ortada yok oluyorlar

RoMYaK
25-01-2010, 12:36
ATA birliklerinin birleşmesinde rol oynayan, bu birleşimi en çok isteyen ve bizzat süreci yönetip birleşmeleri yapan kişi olarak söylemek istediğim bi kaç şey var...

ATA birliklerinin kuruluş amacı esasında WOW kurmak yada güçlü görünmek veya savaş kazanmak gibi bir olgu değildir. A tipi zekaya sahip arkadaşlarımız ezberledikleri bazı şeyleri kendi egolarını tatmin etmek için, ''neden yanlız kaldık'' sorusu karşısında ezilmemek için bi takım senaryolar ve vesveselerle bu serverı tamamlicak sanırım.

ATA birliklerinin asıl kurulma sebebi şunlardır;

AN birliklerinin bir WOW uğruna çirkin siyasetleriyle ''kanka'' tabiriyle birbirine hitab eden samimi dostların bile aralarına girerek nifak sokmak istemelerine tepki olarak,
(bu şekilde bir propaganda yapan kişiler yaşını başını almış kişilerdir. eğer böyle yapmaya devam ederlerse nifak sokmak için çektikleri msjları buradan yayınlayıp tüm servera ne rezil arkadaşlar olduklarını gösteriririm)

''Derviş dervişin arkasına sırayla geçer'' sözünden yola çıkarak tüm savaşa girdiği birlikleri ve özellikle KUSURSUZ birlğini en gafil anlarında yakalamak için pusuda beklemelerine ve bu kadar uyanık olduğunu düşünmelerine ve çabalarına tepki olarak,

serverın özellikle şu aşamalarında kaçınılmaz olan profil savaşlarında sürekli belden aşağı darbe vurmaya çalışan bi takım yöneticilerinin aşırı hırs ve tutkularından kaynaklanan dönem dönem rastladığımız bazı çirkin profil şekillerine tepki olarak,

halen daha ortalığa tehditler savurarak asarım keserim tarzı bir konuşma adabıyla, özellikle bir yönetici kesiminin, servera korku vermeye çalışıp komik duruma düşmesine tepki olarak,

ATA birliklerinin birleşmesinden önce birbirine dost diyen fakat farklı bölgelerde olan birlikleri birbirine düşürerek o dostluklara bir strateji uğruna balta vurup nifaklar sokup birbiriyle savaşa sürükleme politikalarına tepki olarak,

ve adabımın bozamayacağım daha bi çok konudan ötürü ATA birlikleri AN birliklerinin FİKİR yanlızlığı çekip belki bir sonraki serverlarda daha düzgün ve insancıl bir politika izlerler diye AN birliklerine yol göstermek amaçlı kurulmuş birlikler topluluğudur...

güç konusuna gelince ; AN birliklerinin karşısına güç olarak neden ATA gibi bi birlik çıkaralım ki ???? AN birliklerinin gücü üst üste savaşlar yaşamış olan KUSURSUZ birliklerine bile eşit GELEMEMİŞTİR. bunu hep birlikte gördük...

herşeyi bi kenara bırakıp oyunun bundan sonraki gidişatı için AN birliklerinden özel bi ricam olucak. insanlık namına bi ricam olucak....

lütfen ATA birliklerindeki bazı oyuncuların kanına girerek farklı yollar izlemesi için baskıda bulunmayın. çünkü bu yaptığınız hakikaten çok çok ÇİRKİN bir olay. ne stratejiye ne oyun ahlakına nede insanlığa sığan bi uslup. helede bunu yaşını başını almış AN yöneticileri yapınca bir o kadar daha üzülüyorum...

dilerim FİKİR yanlızlığınızı bir sonraki serverlarda yaşamazsınız....

saygılarımla...

fatu
25-01-2010, 12:53
Yazdıklarına kendin inandın mı bilmiyorum ama beni inandırdın romyak.

Bize çok güzel bir ders verdiniz, hemen yanlış yolda olduğumuz anladık. Bizde ata olmak istiyoruz bizide kabul edin. Yaşasın tek toplum, yaşasın üniversal yaşam, yaşasın çiçekler böcekler, yeşil kırlar temiz hava vadiler ormanlar. İnsanlar neşeli olsun, savaşmasınlar sevişsinler, oyunda neymiş wov da neymiş. Yaşasın hayatı seviyorum.

RoMYaK
25-01-2010, 12:57

Bize çok güzel bir ders verdiniz, hemen yanlış yolda olduğumuz anladık. Bizde ata olmak istiyoruz bizide kabul edin. Yaşasın tek toplum, yaşasın üniversal yaşam, yaşasın çiçekler böcekler, yeşil kırlar temiz hava vadiler ormanlar. İnsanlar neşeli olsun, savaşmasınlar sevişsinler, oyunda neymiş wov da neymiş. Yaşasın hayatı seviyorum.

başkanım sen beni hatırlamazsın ama ben seni çok iyi bilirim. bi önceki serverda başkanımdın çünkü...

inanıp inanmamakta serbests tabiki herkes. birazda kabullenebilme meselesi bu...

hakanugur
25-01-2010, 13:13

kadir abi kadir abi,ahahahahhahahahahahahaha romyak yine atıyor inanıyım mı abi

cdtrf toplu konusmada yazar neden AN-AS savaşmıyor neden,
birliğimi deprem savaşında wow'a güçsüz sokmak istemiyorum neden arkadaşlar neden sorun hadi kendinize neden bu AN-AS savasmadı hıc şimdi ankaradayım romyak cok duygusal yazmıs gul gul oldum bu sekılde sacma seylere gerek yok durum ortada opun kadır abınızın elını evet bız sızı cekemedık sız prof oyuncularsınız ama bızde ıyıyız demeyın bırakın sızın ıyı oldugunuzu bız soyluyelım guzel savas olsun ama ne mumkun hala karalama camur atarsan camur ustune sıcrar durun ben sıze anlatayım ılyada kımdır senın baskanın kımdır

gecen s1 de kusursuzun suandakı bolgesınde tam cızgıde duran yıkmadıgı bırlık kalmayan tek basına bır bırlık olan an tım bırlıgınınde kurucusu olup saldırganlıkta en yakın rakıbıne 280k fark atan oyunu dedesının vefatı ıle daha 4. yada 5. ayında bırakan bır oyuncu tek kısılık bırlık dıyebılırım boyle bır kısı karsısında bazıları daha ılk msn konusmasında capını bılmeden ortada bırsey yokken wowu kım kurcak dıyebılıyor

bız kımın ne hevesınde oldugunu bılıyoruz o yuzden cokta sorun degıl bızler ıcın bırsey yazacaksan karalamadan yaz nese ben ayunun yanına gıdeyım sacmalıklara devam etmeye gerek yok su olmus bu olmus o olmus felan fıstan olan olmus bız nıye demıyoruz daha oyun basından berı cıddı tek savası an savası olan kusursuza neden kusursuz savasmıyor neden dıyeee

duzeltıyım ata kusursuz ahahahahhahahahahahahahahahahahha

RoMYaK
25-01-2010, 13:32
gecen s1 de kusursuzun suandakı bolgesınde tam cızgıde duran yıkmadıgı bırlık kalmayan tek basına bır bırlık olan an tım bırlıgınınde kurucusu olup saldırganlıkta en yakın rakıbıne 280k fark atan oyunu dedesının vefatı ıle daha 4. yada 5. ayında bırakan bır oyuncu tek kısılık bırlık dıyebılırım boyle bır kısı karsısında bazıları daha ılk msn konusmasında capını bılmeden ortada bırsey yokken wowu kım kurcak dıyebılıyor

şimdi uğur en az senin kadar bende görebildim kimin nasıl bir yönetim sergileyebildiğini. bu konuda lafım yok. eskiden iyi bir yöneticiydi. ayrıca yukarıda yazdıklarımın hiçbiri SİM e itafen yazılmadı. kimlere itafen yazıldığını okuyunca herkes anlar...ayrıca bütün birlikleri yıkmış bir isim nasıl WOWu pusula birliklerine kaptırdı bunuda çözemedim :) sonuçta savaştığımız tek birlik PUSULA birliğiydi ve sonunda WOWu kuran onlar oldu. enteresan deilmi sencede :)

ayrıca CDTRF nin söylediklerinden yada yaptıklarından ben sorumlu olamayacağıma göre bunu pişirip pişirip ortaya koymaktan vazgeçmelisin ki o kendini savunabilr rahatlıkla...

benim gördüğüm işte senin uslubunda ve mantığındaki bazı yöneticilerinizin sizi bu yanlızlığa sürüklemesidir. hadi senden beklerdimde beklemediğim yöneticilerinizde vardı.

karalamayı sizden öğrendim ama kullanmayı hiç düşünmedim. foruma bir baktığımızda ATA birliklerine atılan iftiralar küçümsemeler ve karalamalarla dolu sayfalar... bence bu karalama politikasından vazgeçmesi gereken taraf sizsiniz. bak sonra bi kişilik olarak yerleşiyo sende ve gerçekleri bile karalama olarak nitelendiriyosun... psikolojine yazık uğur arkadaşım.

caş
25-01-2010, 13:53
ATA birliklerinin birleşmesinde rol oynayan, bu birleşimi en çok isteyen ve bizzat süreci yönetip birleşmeleri yapan kişi olarak söylemek istediğim bi kaç şey var...

ATA birliklerinin kuruluş amacı esasında WOW kurmak yada güçlü görünmek veya savaş kazanmak gibi bir olgu değildir. A tipi zekaya sahip arkadaşlarımız ezberledikleri bazı şeyleri kendi egolarını tatmin etmek için, ''neden yanlız kaldık'' sorusu karşısında ezilmemek için bi takım senaryolar ve vesveselerle bu serverı tamamlicak sanırım.

ATA birliklerinin asıl kurulma sebebi şunlardır;

AN birliklerinin bir WOW uğruna çirkin siyasetleriyle ''kanka'' tabiriyle birbirine hitab eden samimi dostların bile aralarına girerek nifak sokmak istemelerine tepki olarak,
(bu şekilde bir propaganda yapan kişiler yaşını başını almış kişilerdir. eğer böyle yapmaya devam ederlerse nifak sokmak için çektikleri msjları buradan yayınlayıp tüm servera ne rezil arkadaşlar olduklarını gösteriririm)

''Derviş dervişin arkasına sırayla geçer'' sözünden yola çıkarak tüm savaşa girdiği birlikleri ve özellikle KUSURSUZ birlğini en gafil anlarında yakalamak için pusuda beklemelerine ve bu kadar uyanık olduğunu düşünmelerine ve çabalarına tepki olarak,

serverın özellikle şu aşamalarında kaçınılmaz olan profil savaşlarında sürekli belden aşağı darbe vurmaya çalışan bi takım yöneticilerinin aşırı hırs ve tutkularından kaynaklanan dönem dönem rastladığımız bazı çirkin profil şekillerine tepki olarak,

halen daha ortalığa tehditler savurarak asarım keserim tarzı bir konuşma adabıyla, özellikle bir yönetici kesiminin, servera korku vermeye çalışıp komik duruma düşmesine tepki olarak,

ATA birliklerinin birleşmesinden önce birbirine dost diyen fakat farklı bölgelerde olan birlikleri birbirine düşürerek o dostluklara bir strateji uğruna balta vurup nifaklar sokup birbiriyle savaşa sürükleme politikalarına tepki olarak,

ve adabımın bozamayacağım daha bi çok konudan ötürü ATA birlikleri AN birliklerinin FİKİR yanlızlığı çekip belki bir sonraki serverlarda daha düzgün ve insancıl bir politika izlerler diye AN birliklerine yol göstermek amaçlı kurulmuş birlikler topluluğudur...

güç konusuna gelince ; AN birliklerinin karşısına güç olarak neden ATA gibi bi birlik çıkaralım ki ???? AN birliklerinin gücü üst üste savaşlar yaşamış olan KUSURSUZ birliklerine bile eşit GELEMEMİŞTİR. bunu hep birlikte gördük...

herşeyi bi kenara bırakıp oyunun bundan sonraki gidişatı için AN birliklerinden özel bi ricam olucak. insanlık namına bi ricam olucak....

lütfen ATA birliklerindeki bazı oyuncuların kanına girerek farklı yollar izlemesi için baskıda bulunmayın. çünkü bu yaptığınız hakikaten çok çok ÇİRKİN bir olay. ne stratejiye ne oyun ahlakına nede insanlığa sığan bi uslup. helede bunu yaşını başını almış AN yöneticileri yapınca bir o kadar daha üzülüyorum...

dilerim FİKİR yanlızlığınızı bir sonraki serverlarda yaşamazsınız....

saygılarımla...

:) buraya kadar geldiyseniz zaten an-as birliğinin birleşmesinde oldugunuz için geldiniz.köylerinizi bu kadar geliştirdiyseniz yine bu bizimle olan birleşmeniz sayesinde olduğunu hala anlamakta zorluk çekiyorsunuz.sanki bu birleşme olmasaydı.kusursuz diye bir birlik bu zamana kadar gelebilirmiydi bir kere onu düşünmeni isterim.birleşmemizde rahatlıkla köylerinizi geliştirdiniz.sonra hepiniz an-as birliğinin alt birliği gibi görünmenizden rahatsız oldunuz ve bu kompleksi fazla kaldıramadınız.oysaki biz osman ve ekibiyle iki birlik çok şeylerin altına birlikte imza atacaktık.biraz saldırı ordusu olan arkadaşlarınız hiç yıkılmayız herkesi yıkarız en büyük beziz biz tek başımızada savaşırız düşüncesi sizi batağa sürükledi.hem neden an as sizi arkadan vurdu diye ağlıyorsunuzki.ilk köprüleri yıkan birleşmeyi atan sizdiniz.madem kendinize güvemiyordunuz neden birleşmeyi attınız.birleşmeyi atıyorsan saldırıya açıktırsın.yıkılıncada yok an-as kalleşlik yaptı yok şöyleydi böyleydi hepiniz tek bir ağız etmiş gibi aglıyorsunuz.bu oyunda yıkıldımı ağlamayacaksın rakibi tebrik edeceksin.bak ateşx ile savaşımızda adamlar tüm birlik benim merkeze girdiler bir çok orduyu bıraktılar çoğuda benim tarlaları alıp geri döndüler.1 kere bile adamlara tek laf etmiş degilim.hiç bir zamanda bahaneye sıgınmadım.tüm an as üyeside benim yaptığımı yapar ve bahaneye sığınmadan savaşır ve icraat yapar.sende tüm server ile yaptığın birleşmeyi maharet sanıp bir başarı elde ettiğini sanıyorsun.bırak tüm server ile ile birleşmeyi s2 ilede birleşsen yine kurtuluşunuz yok sanırım:)

ew0
25-01-2010, 14:04
off acı koymus lafı :D

ew0
25-01-2010, 14:08
bide kim dilli düdük kim icraat yapıor oyunda belli oluyor:) bi günde 30 merkez gitti ata- ks nin. yakaza nın 1 günde 11000 nufusu gitti. karsılık olarak ne yaptınız ? yakaza sadece bir köye girebildi. siz busunuz işte. yenilgiyi kabullenemiyorsunuz.

fatu
25-01-2010, 14:11
şimdi uğur en az senin kadar bende görebildim kimin nasıl bir yönetim sergileyebildiğini. bu konuda lafım yok. eskiden iyi bir yöneticiydi. ayrıca yukarıda yazdıklarımın hiçbiri SİM e itafen yazılmadı. kimlere itafen yazıldığını okuyunca herkes anlar...ayrıca bütün birlikleri yıkmış bir isim nasıl WOWu pusula birliklerine kaptırdı bunuda çözemedim :) sonuçta savaştığımız tek birlik PUSULA birliğiydi ve sonunda WOWu kuran onlar oldu. enteresan deilmi sencede :)

ayrıca CDTRF nin söylediklerinden yada yaptıklarından ben sorumlu olamayacağıma göre bunu pişirip pişirip ortaya koymaktan vazgeçmelisin ki o kendini savunabilr rahatlıkla...

benim gördüğüm işte senin uslubunda ve mantığındaki bazı yöneticilerinizin sizi bu yanlızlığa sürüklemesidir. hadi senden beklerdimde beklemediğim yöneticilerinizde vardı.

karalamayı sizden öğrendim ama kullanmayı hiç düşünmedim. foruma bir baktığımızda ATA birliklerine atılan iftiralar küçümsemeler ve karalamalarla dolu sayfalar... bence bu karalama politikasından vazgeçmesi gereken taraf sizsiniz. bak sonra bi kişilik olarak yerleşiyo sende ve gerçekleri bile karalama olarak nitelendiriyosun... psikolojine yazık uğur arkadaşım.

Sende pusuladan gördün tabi nasıl arkadan vurdular, nasıl oyunlar çevrdiler şimdi uygulamaya çalışıyorsun değil mi..? (: Aferin başkanından azcık nasıl oynanır öğreneceğine gidip pusuladan nasıl kalleşlik yapılır öğrenmişsin.

Beni çok iyi tanıdığını zırvalıyorsun, üstüne birde ugurun yukarıda 4-5 nci aylarda oyunu bıraktığımı yazmasına rağmen pusula kurdu wovu diyorsun. Yazıları okumuyorsun, ezberlemişsin bişiler kenarda sürekli aynı yalanları vurgulamaya çalışıyorsun. Hiçbir şey elde edemezsin.

Eğerki bu oyundan gerçekten zevk almak istiyorsanız, delikanlıca, yıkılmaktan korkmadan, çekinmeden, mertçe dürüstçe oyununu oyanayacaksınız. Politika ile siyaset ile propaganda ile wovu belki kurarsın ama sadece kendini kandırırsın. Bizim oyundan almak istediğimiz şeylerin hepsini aldık. TOpluca gittik defalarca yıktık, tek tek gittik defalarca yıktık, tılsımlarınız aldık. Çok eğlendik ve bunları yapabildiğimiz için mutlu olduk. Sonuçta bu bir savaş oyunu ve savaşıyoruz. Oyun kelimesinin sözlükteki anlamı eğlenerek vakit geçirmektir. Onu bunu kandırarak kendi yalanlarına kendini inandırarak, kendi kendini kandırarak egolarını tatmin etmek değil. Bu şekildekendini kandırmaya devam edersen bozuk bir kişilikle büyüyeceksin. Örnek alman gereken insanları seçerken çok dikkatli olmalısın.

He ayrıca kişisel olarak eğer ki ben oyunu bırakmasaydım, çok şeyler farklı olabilirdi. Benim oyunu bırakmamdan sonra senin örnek aldığın kişiler gibi karakterleri oturmamış, kendine müslüman insanlar tarafından oluşan taht kavgaları olmayacaktı. An-Tim ile An-As arasındakikavgalar fikir ayrılıkları olmayacaktı. Bugün senin yaptığın gibi KS ile An ların arasını açtığın gibi ben geçen sene oyunu bırakmam sonra aynen bu serverda yaşadıklarımız yaşanmış ve işte senin gibiler yüzünden geçen senede An birlikleri wovu kuramamış. Hİç önemli değil, biz oyun oynuyoruz ve eğleniyoruz. Biz yıkıldığımız zamanda eğleniyoruz. Bizim dayanamadığımız tek şey kalleşlik ve yalanlarınız.

Bırakın artık yalan söylemeyi oyununuza bakın. Bütün server sizin olsun, demekki bütün server a ihtiyacınız var bizden korkuyorsunuz, korkmanız için de zaten birçok neden verdik elinize sizlerin %70 inizi yıkarak. Tabi bi takım işler yapmak lazım An-As ı karşına alıyorsan ama saçmalamadan dürüstçe, gerçekleri göz ardı etmeden bişiler yapmak lazım. Oyununuzu oynayın sizler bu kadar köyü oyuncular değilsiniz.

Böyle korkakça hareketler kendinizi reizl etmekten başka bişeye yaramaz. Görünen köylerin klavuza ihtiyacı yok.

RoMYaK
25-01-2010, 14:12
:) buraya kadar geldiyseniz zaten an-as birliğinin birleşmesinde oldugunuz için geldiniz.köylerinizi bu kadar geliştirdiyseniz yine bu bizimle olan birleşmeniz sayesinde olduğunu hala anlamakta zorluk çekiyorsunuz.sanki bu birleşme olmasaydı.kusursuz diye bir birlik bu zamana kadar gelebilirmiydi bir kere onu düşünmeni isterim.birleşmemizde rahatlıkla köylerinizi geliştirdiniz.sonra hepiniz an-as birliğinin alt birliği gibi görünmenizden rahatsız oldunuz ve bu kompleksi fazla kaldıramadınız.oysaki biz osman ve ekibiyle iki birlik çok şeylerin altına birlikte imza atacaktık.biraz saldırı ordusu olan arkadaşlarınız hiç yıkılmayız herkesi yıkarız en büyük beziz biz tek başımızada savaşırız düşüncesi sizi batağa sürükledi.hem neden an as sizi arkadan vurdu diye ağlıyorsunuzki.ilk köprüleri yıkan birleşmeyi atan sizdiniz.madem kendinize güvemiyordunuz neden birleşmeyi attınız.birleşmeyi atıyorsan saldırıya açıktırsın.yıkılıncada yok an-as kalleşlik yaptı yok şöyleydi böyleydi hepiniz tek bir ağız etmiş gibi aglıyorsunuz.bu oyunda yıkıldımı ağlamayacaksın rakibi tebrik edeceksin.bak ateşx ile savaşımızda adamlar tüm birlik benim merkeze girdiler bir çok orduyu bıraktılar çoğuda benim tarlaları alıp geri döndüler.1 kere bile adamlara tek laf etmiş degilim.hiç bir zamanda bahaneye sıgınmadım.tüm an as üyeside benim yaptığımı yapar ve bahaneye sığınmadan savaşır ve icraat yapar.sende tüm server ile yaptığın birleşmeyi maharet sanıp bir başarı elde ettiğini sanıyorsun.bırak tüm server ile ile birleşmeyi s2 ilede birleşsen yine kurtuluşunuz yok sanırım:)

buda değişik bi yaklaşım :D fikirlere saygım var tabiki ama lütfen kimin serzenişte ve sürekli bir karalama kampanyasında olduğuna iyi dikkat et arkadaşım. önceki sayfalara bir bak ve ATA birliklerine atılan ve senin atmaya devam ettiğin çamurlara dikkatle bak lütfen. elbette yıkanı tebrik etmeyi hepimiz bilmeliyiz keza WOWu kuran taraf kim olursa olsun tebrik etmeye hazırız.

sizden güzel ve organize saldırılar geldi bunuda inkar edemez kimse ve tebrik etmesini biliriz. kimsenin oyunculuğuyla yada saldırı yapmasıyla ilgili en ufak bi yorumda dahi bulunmadım farkındaysan. izlenen siyasetin çirkinliğinden bahsettim.

Osmanda sizin bu döngünüz içersinde arada kaldı ve silmek zorunda kaldı. kendisi şahittir hesabımı ona devretmeyi bile teklif ettim telden arayarak ama kabul etmedi.

bu arada köylerimi geliştirmeme fırsat verdiğiniz için teşekkürler :D büyüksünüz :P

oyuncu adın neydi ? bi köyüme senin adını vermek isterim :))

ew0
25-01-2010, 14:22
buda değişik bi yaklaşım :D fikirlere saygım var tabiki ama lütfen kimin serzenişte ve sürekli bir karalama kampanyasında olduğuna iyi dikkat et arkadaşım. önceki sayfalara bir bak ve ATA birliklerine atılan ve senin atmaya devam ettiğin çamurlara dikkatle bak lütfen. elbette yıkanı tebrik etmeyi hepimiz bilmeliyiz keza WOWu kuran taraf kim olursa olsun tebrik etmeye hazırız.

sizden güzel ve organize saldırılar geldi bunuda inkar edemez kimse ve tebrik etmesini biliriz. kimsenin oyunculuğuyla yada saldırı yapmasıyla ilgili en ufak bi yorumda dahi bulunmadım farkındaysan. izlenen siyasetin çirkinliğinden bahsettim.

Osmanda sizin bu döngünüz içersinde arada kaldı ve silmek zorunda kaldı. kendisi şahittir hesabımı ona devretmeyi bile teklif ettim telden arayarak ama kabul etmedi.

bu arada köylerimi geliştirmeme fırsat verdiğiniz için teşekkürler :D büyüksünüz :P

biz mi karalama ya calısıyoruz ? bırakın ya. siz kimsiniz ki sizi karalayalım ki ? arada seviye meselesi var. akıllı olun adam olun. :)

RoMYaK
25-01-2010, 14:28
Sende pusuladan gördün tabi nasıl arkadan vurdular, nasıl oyunlar çevrdiler şimdi uygulamaya çalışıyorsun değil mi..? (: Aferin başkanından azcık nasıl oynanır öğreneceğine gidip pusuladan nasıl kalleşlik yapılır öğrenmişsin.

başkanım ben sizi çok iyi tanıdığımı söylerken yönetiminize şahit olduğumu kasdettim. ve takdir ettiğimide söyledim lütfen dikkatli okuyalım.

ayrıca dikkat ederseniz halen daha başkanım diye hitab ediyorum ki bu saygımdan ötürüdür. ''kalleşlik'' gibi ithamlarda bulunmadan önce bi kere daha düşünürseniz sevinrim.

bu derece bir hitabetle yazıştığınıza göre oyundan zevk alma aşamasında ufak bi sorun yaşıyor olmalısınız sanırım.

başka bir cevap vermek istemiyorum size çünkü SİM ismiyle forumda atışmak istemiyorum.

sağlıcakla...

fatu
25-01-2010, 14:38
Bizim dayanamadığımız tek şey kalleşlik ve yalanlarınız.

Ulu bir kavak ağacının yanında bir kabak filizi boy göstermiş. Bahar ilerledikçe bitki kavak ağacına sarılarak yükselmeye başlamış. Yağmurların ve güneşin etkisiyle müthiş bir hızla büyümüş ve neredeyse kavak ağacı ile aynı boya gelmiş. Bir gün dayanamayıp sormuş kavağa:
-Sen kaç ayda bu hale geldin ağaç?
-On yılda, demiş kavak.
-On yılda mı? Diye gülmüş ve çiçeklerini sallamış kabak.
-Ben neredeyse iki ayda seninle aynı boya geldim bak!
-Doğru, demiş kavak.
Günler günleri kovalamış ve sonbaharın ilk rüzgârları başladığında kabak üşümeye sonra yapraklarını düşürmeye, soğuklar arttıkça da aşağıya doğru inmeye başlamış. Sormuş endişeyle kavağa:
-Neler oluyor bana ağaç?
-Ölüyorsun, demiş kavak.
-Ni çin?
-Benim on yılda geldiğim yere, iki ayda gelmeye çalıştığın için.

caş
25-01-2010, 14:41

gerek yok benim ismimi vermene benim yerime ziya kankanın ismini verde popilitesi artsın:)bu aralar düştü top10 dan.

RoMYaK
25-01-2010, 14:51
gerek yok benim ismimi vermene benim yerime ziya kankanın ismini verde popilitesi artsın:)bu aralar düştü top10 dan.

kimse kankam deildir. kendi fikirlerimle oynayabilicek kadar yetişkin biriyim. senin gibi düşünen bi çok kişiye şunu sormak isterim. madem ben ziya ile kankayım neden aramızda onlarca görüş ayrılığı oldu ? olmayada devam ediyor... ki kankam dediğiniz kişi tarafından KUSURSUZ birliklerinden bi dönem ihrac edilmiş bir insanım...bunun nedeninide biliyorsanız zaten önceki konuşmalarımda neden AN birliklerine yanlış siyaset uyguladıklarını anlamış olursunuz...

CDTRF (GandalF)
25-01-2010, 15:00
Soldiers ve Romyak kaleminize kuvvet aklınıza sağlık.

Büyütmeden,germeden,uzatmadan,savrulmadan madde halinde tümleçleri dizmek isterim.

1- Server bitimine çok fazla zaman kalmayan şu zamanlarda oyun bir şekilde sonlanacak.

Bu oynadığım serverda elbette içersinde barındırdığı usta oyuncular nedeniyle zorlu ve çetin geçti. Rakip birliklerde dahil olmak üzere efendi ve sağlam oyuncular tanıdım (Apişko en iyi örneklerden birisi rakibimiz olarak,keza spedar da kişilik olarak beğendiğimiz olgun bir arkadaşımız. )

Oyunun ahlak,vicdan şu veya bu kısmına girmeden herkesin göstermiş olduğu "oyuncu damarından" ötürü tebrik ediyorum.

2- KUSURSUZ Birliklerine söyleyeceğim birkaç şey var. Sizlerle bu oyunu oynadığım için gerçek anlamda mutluyum. Aranızda çok sağlam iyi niyetli doğru bildiği yoldan sapmayan ve hakkaniyetle değerlendirme yapabilen oyuncular tanıdım. (sağolsunlar msn ve tlf etmeden duramıyorlar.Azıcık az arayın ltf xD) Elbette tasvip etmediğimiz arkadaşlarımızda oldu. Kendileri aramızda değil. Ama oyunun bir tarafındadır bazıları farkındayız. Onlarda kendi "oyuncu damarlarının" getirdiği azimle ve inandıklarını şeyler için duruyorlardır.

3- S1 serverı görüldüğü gibi en zor server konumunda. Bu server ile yarışabilecek diğer bir zor server S2 dir. Lakin orada da kemikleşmiş profesyonel oyuncular vardır. (COF,Müfreze (Derin Tr),Metal,..vs

4- Bu oyuna 2 türlü insan gelir.

a) Kendini bilerek gelip oyunda amacı olanlar
b) Öylesine gelip eğlenmek isteyenler

Bu oyunun tadı 2 türlü çıkar

a) Savaşarak
b) Savaşarak

xd

Bu oyunda 2 türlü birlik vardır

a) Menfaati için savaşan birlikler
b) Menfaati için savaşmayan birlikler

Bu oyunda 2 türlü yönetici vardır

a) Birliği için herşey mübahtır diyenler
b) Birliği içinde olsa biz işimizi temiz götürelim diyenler

Bu oyunun şu tarz kişilikler vardır

a) Yaşı ufak, hayatta henüz kişiliğini oturtamamış insanlar
b) Yaşı büyük, hayatta henüz kişiliğini oturtamamış insanlar
c) Oyunu sadece zevk ve eğlence gören vurunca gülebilen insanlar
d) Oyun son derece ciddiye alan "damarı" olan oyuncular. Olmazsa olmazcılar.
e) İşsizler
f) Aşırı işliler ve kafa dağıtmak için yer arayanlar
g) Canı ne yapacağını bilemeyenler
h) Canı çıkasıcılar...xD
ı) Ben o adamı döverim diyisiciler
i) Bırak kardeşim Allah ından bulsun diyiciler
j) Aşırı savsaklar
k) Aşırı dangalaklar
l) Aşırı ciddiler
m) Zayıf kişilikler (aniden bir anne edebiyatı dizebilecekler)
n) Abi ne olacak beni nasıl olsa bulamaz bu adam, sadece burada ben,klavyem ve ekranım var. Bırak buna ne edersek edelim diyenler.
o) 14242342 hesabım var ve seni sileceğiz diyenler. Ama bir türlü o gelmeyen yıllarda çürüyenler
ö) 1 hesabım var burada başladım burada bitirecem diyip kendi yağında kavrulanlar
p) Benciller, aman bırak uğraşmayalım,biz şuradan şunu halledip gidelim diyenler.
r) Canım abimciler. Aman abi sen en büyüksün diyiciler. Sen varya sen sen acayip koca adamsın edebiyatındanda gizli saklı kalanlar
s) Ben varya acayip oyuncuyum diyenler. Böyle tek başıma bir birliği yedim bitirdim ben acayip adamın gibi Edgar Allan Poe dan "HELEN'e" şiirini ardından okuyanlar ve bunu yutturma yolunu arayanlar
ş) MSN iştirakçileri...MSN i hayatının orta noktasına koyup oradan devasa ordularla zaferler kazanan gece kuşları
t) Playstationda PS3 tadında, süt+malibu ikilisi ile sabah 6 layan uyuyacak yer arayıp sabah travian zili çalınca, şimdi bu travian varya ben bunun tam ellerinden öpeyim diyenler.
u) Hakangiller ile Ziyagiller dizisini seyredip, yahu burada bizim rolümüz ne diyenler
ü) Dağ aslanı, kar leoparı, kır düğünü, sabah namazı, akşam vakti,gece bülbülü,seher vakti,ay ışığı,çınaraltı,has bahçesi,hanımın çiftliği,kurtların vadisi,ezelin imtikamı,zühtünün postalı,şenerin eşkiyası, zaati muhterem saati, eşref saati,dolmabahçe gülü,hidiv kasrı sevgilisi,siyah mambası,yaşandı ve bittisi ile dumlupınar türküsünde harlemin bitik sokak çetecileri arasındakiler
v) z ye yol vermek için v yi buraya koyan engelli koşucular
y) z ye yol vereciler
z) Ziyanın adını yaş taşa koyanlar ile boynuna ipliği dolayanlar,akabinde wallace the freedom horozuna taş atan afacanların çocuk parklarından yükselen sesler eşliğinde abisi hırsızı soysuzu düzenbazı sahtekarı sahibi hayri ile necminin çiçek pasaşı nameleri eşliğinde ekselanzları rahmete kavuşmuşken karşıdaki galata nın puanlarını tutturma gayreti içersindeki sokak sıralarına dizilmiş geleceğin delikanlıları. Bu harfi sana adadım mesajında diyip derin bir analiz ile yumruğu karnında yiyeceksinin rüyasını görenlerin sabah kalkışlarında ki develenme kırık gülüşleri.

Bu çocuk ne yazdı ile delilik ve zekanın sapıttığı keza akabinde arkadaşlığına mazhar olan morfin yemiş yalnızlık eşliğinde kalakalan istavrit avlarken bu ne dediği mezgite oltasında yer vermeyen çağının garibanı aklının hapisanesinde kıs kıvrak kalakalmış gelen ışığa kanat çırpan gönül beyefendisi.

On para verme on para veren para yoksa 5 para ver diyip de çoluk çocuğa yağmur işkencesi yapan çağının böyük oldurulmuş yönetici akışkanı. Ezberi güçlü dili kıllı ağzı kanamalı yarsız türküler ile aldım elime sazımı ben kaçar döverim seni diyen uslanmaz miskin...z ye adadım betimi, evliya idin oldun kahvehane dedikodusu.

4- Server teklifleriniz için son derece teşekkür ederim. Yeni S1,S2,S10 ve S16 da oynamam için gönderdiğiniz güzel mesajlar içinde teşekkür ederim. Bu konuda bir karar vermiş değilim. İşlerimde
keza bir yandan tüm yoğunluğu ile devam ediyor. İngiltere ye bir müddet yerleşme ihtimalim var işler nedeniyle. Sanırım bir sonraki S1 de olamama ihtimalim yüksek. Belki ondan sonrakinde gelirim. Oyuncu adım değişmez CDTRF [GandalF] sabittir.

saygılarımla,
CDTRF
ATA-KS
ATA-WW

caş
25-01-2010, 15:11
kimse kankam deildir. kendi fikirlerimle oynayabilicek kadar yetişkin biriyim. senin gibi düşünen bi çok kişiye şunu sormak isterim. madem ben ziya ile kankayım neden aramızda onlarca görüş ayrılığı oldu ? olmayada devam ediyor... ki kankam dediğiniz kişi tarafından KUSURSUZ birliklerinden bi dönem ihrac edilmiş bir insanım...bunun nedeninide biliyorsanız zaten önceki konuşmalarımda neden AN birliklerine yanlış siyaset uyguladıklarını anlamış olursunuz...

oyun başından beri tek köy yıkamamış adamdan başkanmı olur.o adamın peşinden gidipte egolarını tatmin etmeye yardımcı olmayın.hem seninde anlamakta güçlük çektiğin konıular var.an birlikleri hiç bir zaman siyaset yapmıyor oyun oynuyor icraat yapıyor.siz siyaset yapmaktan oyunu unutmuşsunuz.bizimde siyaset yapmamızı bekliyorsunuz.siyaset yapmıyoruzki yanlış olsun.siyaset yapsak sizin gibi tüm server ile birleşirdik.farkındaysan hiç kimseyi katmadan termiz bir şekilde yıkım yapıyoruz.hiç bir zaman başkalarıyla birleşipte bizanz oyunları oynamayız.geçen yıl pusulanın uyguladığı taktiği aynen uygulamışsınız.nede olsa içinizde bir sürü pusulalı yönetici ve oyuncu var.bu duruma şaşırmış değim yani.

fatu
25-01-2010, 15:14
Birde senin gibi ne yazdığının farkında olmayanlar var ziya. Kusursuz birliklerine yazıcaklarını ally çekmeyip umuma açık forum ortamında yazan ziya. Madem kusursuz birliklerine yazıyorsun git oyun içerisinden yaz. Burası umuma açık bütün birliklerin ortak olarak kullanabileceği özgür bir yer. Kusursuz birliklerine yazıyorum diyerek insanları tahrik etmeye çalışma, bu siyaseti bırak artık.

Kendini övmek için 3-5 yaşı küçük arkadaşımızı vay be ne adammış dedirtmek için bir takım cümleler kurmak zorunda değilsin. Yazdıkların baştan aşağı saçmalık ve çok bildiğini herşeyden anladığını göstermeye çalışmaktan başka bişi değil.

İnsanların kafasını karıştırmaya çalışma artık. YUkarıdaki yazıları da yeni bir tartışma yaratıp arka sayfalarda yazılanların gerilerde kalmalarını sağlayarak daha az kişinin okumasını sağlamaya çalışıyorsun. Bu kadar düşürme kendini yazık.

Bırakın siyaseti oyununuzu oynayın artık.

fatu
25-01-2010, 15:16
Ayrıca hani ataydınız siz ne kusursuz birlikleri. (: Yoksa ataların diğer kısımlarını dışlıyormusun..? Ağız alışkanlığı dersin sen şimdi.

spedar
25-01-2010, 19:24
kadirim gerek yok bu tur polemiklere sen birlikler ustusun :)

senin konusman için daha buyuk gelişmeler olmalı mesela baska serverlar da anadolu birliklerine savas acacak ki sen o zaman konusacaksın.

s1 de rakip yok maalesef.

anadolu birliklerine karşı 3 bolge :)

ama yine de kesmedi kesmez de

saygılar

hilmi

Dominic-T
25-01-2010, 19:51
Boşuna yorulmayın WoW; ATA-KS' ye de kalmayacak, AN-AS' a da kalmayacak ;)

Adnan
25-01-2010, 21:53
Boşuna yorulmayın WoW; ATA-KS' ye de kalmayacak, AN-AS' a da kalmayacak ;)

Umrumda Değil :D Zevk Aldıkmı .. Fazlasıyla.. Bide Wow İndirirsek ne mutlu bize wowu kim kurcaksa kursun :))

ser_mr
25-01-2010, 22:40
ATA Birliklerinde Bulunan Arkadaşlarım...

Ortaya atılan polemiklere yanıt vermeyiniz...
Bir kaos ortamı yaratılmaya çalışılmaktadır.
Biz birbirimizi biliyoruz...
Kimilerine, kendimizi ifade etme gereksiniminde bulunmamıza gerek yoktur...

Etikten ahlaktan dem vuranlar geçmişlerine baksınlar...

Oyunumuza odaklanalım lütfen...

Bir ATA-sözü... Anlayana....

Gururu büyük olur küçükse insan, eşeklik baki kalır okusa ilim irfan...

metoz
26-01-2010, 00:13
Arkadaşlar wow yolunda herkeze başırılar dilerim dilerimki iyi olan kazansın polemiklerden uzak kalp kırmadan bi süreç yaşarsak amaca ulaşmış oluruz .amacımız eğlenmek oyun oynamak .... Herkeze saygılar

ata - balcı

prousios
26-01-2010, 00:48
ATA-PRL® (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=842) bu birliğe teklif gönderdi:[AN-KAR] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=568)18.01.10 10:56

Değerli ATA Birlikleri yetrince birleşmeniz yok mu:confused:

Tüm serverin gördüğü üzere birbirimize yetiyoruz AN Birlikleri olarak hala göremeyenler S1 istatistiklerini incelesinler lütfen..

Serverda 5 Birliğe karşı 25 Birlik dengeyi hemen hemen sağlamış durumda, yanımıza başka birlikler çekip dengeleri bozmak amacında değiliz ki zevk alabilelim zorlanaraktan :)

Tekrardan tüm birliklere WOW yolunda başarılar, iyi olan kazansın..

Saygılarımla..

Radiohead
26-01-2010, 07:15
Birde senin gibi ne yazdığının farkında olmayanlar var ziya. Kusursuz birliklerine yazıcaklarını ally çekmeyip umuma açık forum ortamında yazan ziya. Madem kusursuz birliklerine yazıyorsun git oyun içerisinden yaz. Burası umuma açık bütün birliklerin ortak olarak kullanabileceği özgür bir yer. Kusursuz birliklerine yazıyorum diyerek insanları tahrik etmeye çalışma, bu siyaseti bırak artık.

Kendini övmek için 3-5 yaşı küçük arkadaşımızı vay be ne adammış dedirtmek için bir takım cümleler kurmak zorunda değilsin. Yazdıkların baştan aşağı saçmalık ve çok bildiğini herşeyden anladığını göstermeye çalışmaktan başka bişi değil.

İnsanların kafasını karıştırmaya çalışma artık. YUkarıdaki yazıları da yeni bir tartışma yaratıp arka sayfalarda yazılanların gerilerde kalmalarını sağlayarak daha az kişinin okumasını sağlamaya çalışıyorsun. Bu kadar düşürme kendini yazık.

Bırakın siyaseti oyununuzu oynayın artık.

burası umuma acık dıyorsun sonra kendını curutuyorsun,adamın yazdıklarından kendıne pay cıkarmamıs olabılırsın ama buraya her yazılan sey senı ılgılendırmek zorundamı?!! yırtık dondan cıkmıs gıbı bı halın var.bı tek sen kabak gıbı sırıtıyorsun burda

arcmrt21
26-01-2010, 09:43
5 e 25 diye bir şey yoktur. Burada izlenen politika AN-AS kurmaması mantıgıdır. Wow kurulunca butun ATA birlikleri sevinecektir sevinmelidirlerde. Herkese başarılar...

Serbay yine wow almışsın hadi bakayım bu sefer sonlandırırsın inşAllah...

kgervan
26-01-2010, 12:05
lütfen artık tartışmaları bırakalım.artık serverda 3 birlik wow peşinde koşuyo.birbirimize çamur atmak yerine artık oyunun zevkini çıkaralım.biz hepimiz burada oyun oynuyoruz.lütfen artık birbirimizi kırmayalım.kusursuz la-an-? ların ayrılması çok iyi oldu.servera büyük bir rekabet geldi.artık iki tarafta oyununu oynasın.wowunu kursun.saygılarla...

burak1954
26-01-2010, 20:22
şuanda kim birinci serwerdee

Dominic-T
26-01-2010, 20:56
şuanda kim birinci serwerdee

Sw birincisi: akro (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=76278)

ser_mr
27-01-2010, 11:55
5 e 25 diye bir şey yoktur. Burada izlenen politika AN-AS kurmaması mantıgıdır. Wow kurulunca butun ATA birlikleri sevinecektir sevinmelidirlerde. Herkese başarılar...

Teşekkür ederim dostum.
İyi olanın kazanması düşüncesindeyim...

Geo
27-01-2010, 15:16
İyiler her zaman kazanamaz. Arada kötülerin kazandığı da olur -.-

ser_mr
27-01-2010, 18:02

Belkide haklısındır... Bu oyunda insan psikolojisi değişkenlik gösterebiliyor...

Truva ætlarının, helen lerin vs. olduğu bir oyun dönemindeyiz...

Zamanında taşıdıkların şimdi düşman olabiliyor...

İyi veya kötünün göstereceği semptomları şimdiden kestirmek zor...

Kadeh şuan için herkese dolu.. Yada öyle gözüküyor..

Gözüken yol Paris, kimine patika, kimine otoban...

Seninle oyun içinde veya başka bir ortamda yazışmak kısmet olmadı...

Bu sana yazdığım ilk mesaj da başarılar diliyorum...

Bystill - Serbay

gio
28-01-2010, 02:41
ben kaçırdım sanırım iyi olan kim?kötü olan kim?

arcmrt21
28-01-2010, 03:12
eben...............?

hızlı girmişin cumleye:)

MANTI_BÖREĞİ
28-01-2010, 11:28
Eski bir S1 oyuncusu olaraktan AN-.... birliklerine başarılar dilerim . . .

Bahcivan
30-01-2010, 02:10
durum ne su anda arkadaslar planlar aktıf oldumu ? sevıyler basılıyormu.

Gonzalez
30-01-2010, 14:40
durum ne su anda arkadaslar planlar aktıf oldumu ? sevıyler basılıyormu.

Aktif olmadi..
Burasi speed degil hele yavass

DupDupDup
30-01-2010, 22:14
Aktif olmadi..
Burasi speed degil hele yavass

ellesem active olur mu :eek:

arcmrt21
30-01-2010, 23:56
tartışma yok mu tartışma:) Çok sakin yahu s1 bu wow gidişatında... Şimdiye kadar wow koyu felan reislemeler felan olması lazımdı ama:)

Gonzalez
31-01-2010, 07:45
ellesem active olur mu :eek:

Sen ellersen active olur tabii

tuna1903
02-02-2010, 03:01
Yanlış anlaşılmasın ama bunu ciddi anlamda söylicem cdtrf yazdığı yazıyı gördüm ve diyerleri uzun uzun ya sizin başka işiniz yokmu lafa gelince herkes armatör,şirket sahibi nasıl iştir bu anlamadım...yaştan bahsedişyorsunuz abi gidin çoluğunuz çocuğunuzla vakit geçirin kasmayın bu kadar :d:d:d

Maksiboard
02-02-2010, 15:09

AN-AS Birligine karşı tüm server

herkes farklı şeyler görür baktıgında benim gördügüm ise çok saglam birlikki tüm server karşısına geçiyor anca baş edebiliyor veya başetmeye çalışıyor başarılı veya başarısız oluyorlar bunu tartışmıyorum

asıl başarı burda tüm server size karşı iken birligin dagılmaması herkese inad kalıp devam etmeleri serverin sonucunu merakla bekliyor olucagım fakat şundan eminimki AN-AS birligi sonuna kadar mücadele edicektir karşı birlikten wow yıkabilirler veya kendi wow ları yıkılabilir bunuda tartışmıyorum oyunun akışı herşeyi gösterir fakat bu birliktelikleri bozulmayacaktır bundan eminim sözlerim çarpıtılıp yanlış anlaşılmasın

kim oldugumu merak eden arkadaşlar içinde şunu yazmak istiyorum ben bu oyunu 2 yıldır oynamıyorum 2 yıl önce server 1 de oynayan oyunculardan birisiyim ve oyuna tekrar başlamayı düşünüyordum forma girdim server 1 in son haline bakmak istedim başka serverde oynamayacagım için 2-3 ay burayı beklicem

tüm birliklere oyunculara başarılar dilerim kırmak kolaydır tamir etmek zor oyun için fromda kimseyi kırmaya çamur atmaya gerek yok ki fromdaki savaş oyundakinden daha ateşli geçiyor unutmayınki herşeyin sonu var oyunun sonu ortalama 2 ay

arcmrt21
02-02-2010, 15:51
AN-AS Birligine karşı tüm server

herkes farklı şeyler görür baktıgında benim gördügüm ise çok saglam birlikki tüm server karşısına geçiyor anca baş edebiliyor veya başetmeye çalışıyor başarılı veya başarısız oluyorlar bunu tartışmıyorum

asıl başarı burda tüm server size karşı iken birligin dagılmaması herkese inad kalıp devam etmeleri serverin sonucunu merakla bekliyor olucagım fakat şundan eminimki AN-AS birligi sonuna kadar mücadele edicektir karşı birlikten wow yıkabilirler veya kendi wow ları yıkılabilir bunuda tartışmıyorum oyunun akışı herşeyi gösterir fakat bu birliktelikleri bozulmayacaktır bundan eminim sözlerim çarpıtılıp yanlış anlaşılmasın

kim oldugumu merak eden arkadaşlar içinde şunu yazmak istiyorum ben bu oyunu 2 yıldır oynamıyorum 2 yıl önce server 1 de oynayan oyunculardan birisiyim ve oyuna tekrar başlamayı düşünüyordum forma girdim server 1 in son haline bakmak istedim başka serverde oynamayacagım için 2-3 ay burayı beklicem

tüm birliklere oyunculara başarılar dilerim kırmak kolaydır tamir etmek zor oyun için fromda kimseyi kırmaya çamur atmaya gerek yok ki fromdaki savaş oyundakinden daha ateşli geçiyor unutmayınki herşeyin sonu var oyunun sonu ortalama 2 ay

hoca bu servere kafadan ben 3 ay veriyorum daha da fazla uzayabilir. Bir birliği birbirine en fazla baglayan rakipleridir. AN-AS ta bunu başarabildi. Kendi oynadıgım serverde de aynı durum oldu s12 de server bize karşı birleşse de biz aldık wow mucadelesini 6 aydan uzun suren bir wow mmucadelesi sonucunda:)

black_joe
02-02-2010, 21:43
S1 de ilk oyunumu oynadım pek fazla saldırı almadım ve çok fazla saldırmadım=) İlk oyunumda 1 reisleme yaptım sadece . Bu benim için büyük bir zevkti.

Ronin olarak başladım ATEŞ X unutulmazdı orada devam ettim en son KS olarak oyunuma son verdim ...

Oyunuma son verirken çok bilmişlik yapan bi arkadaşın AND birliği KUMPİR saldırı ordusunu kesip oyunumu sildim =))

Wow u da KS birliğinin kuracağından şüphe duymuyorum. Başarılarının devamını diliyorum..

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=836656f47df,83666d93239,83667112885, 836700153d2,83671deb48d,83672d6a874

cnbc-e
03-02-2010, 14:17
bir son durum alabilirmiyiz acaba arkadaşlar?

yada şöyle bak s1 ne rapor çıkmış diyebileceğimiz bir saldırı raporu:D

ÇAPANOĞLU
03-02-2010, 16:03
Tüm Travian Alemine Sevgiler Wow Döneminiz Hayırlı Olsun Wow Kuran, Kurmak İsteyen, Kurmaya Çalışan yada Hayal Dünyasında Dolaşan Dostlara Sevgiler...

Coming soon :)

kusursuz
03-02-2010, 18:55
Tüm Travian Alemine Sevgiler Wow Döneminiz Hayırlı Olsun Wow Kuran, Kurmak İsteyen, Kurmaya Çalışan yada Hayal Dünyasında Dolaşan Dostlara Sevgiler...

Coming soon :)

abi senden bi isteğim var
lütfen ama lütfen natarlarıda kandırıp birliğine alma...
ayrıca natar hesabının şifresini isteyip onların köyünden bize saldırma
en azından bu sefer

ÇAPANOĞLU
04-02-2010, 10:52
abi senden bi isteğim var
lütfen ama lütfen natarlarıda kandırıp birliğine alma...
ayrıca natar hesabının şifresini isteyip onların köyünden bize saldırma
en azından bu sefer

Merak Etme Natarlar İnsanlardan Daha Akıllı ve Daha Saygılıdır.. Hiç Yoktan Küfür Bilmezler.. Hiç Yoktan Neden Saldırıyorsunun sonuna Küfür Eklemezler Hiç Yoktan Yalan Söylemezler.. DELİKANLIDIR Natarlar..

Travian Server 1 de birçok kişi gibi kaypak değildir...

Gücün yetiyorsa Saldırırsın Gücün yetmiyorsa Saldırmazsın Prensibindeler..

Bilmem İzah edebildimmi...

kusursuz
04-02-2010, 13:56
Merak Etme Natarlar İnsanlardan Daha Akıllı ve Daha Saygılıdır.. Hiç Yoktan Küfür Bilmezler.. Hiç Yoktan Neden Saldırıyorsunun sonuna Küfür Eklemezler Hiç Yoktan Yalan Söylemezler.. DELİKANLIDIR Natarlar..

Travian Server 1 de birçok kişi gibi kaypak değildir...

Gücün yetiyorsa Saldırırsın Gücün yetmiyorsa Saldırmazsın Prensibindeler..

Bilmem İzah edebildimmi...

bence natarların prensibi WW kimdeyse ona saldırmak :D
kim küfür etmiş? kim yalan söylemiş? açıkla ki öğrenelim

kgervan
04-02-2010, 15:33
hayırlı uğulu olsun ilk seviye basıldı.

1.alc1_ (http://s1.travian.com.tr/karte.php?d=391264&c=bb) ATA_MF ATA-WW (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=10354) 1 -

cnbc-e
04-02-2010, 23:43
hayırlı uğulu olsun ilk seviye basıldı.

1.alc1_ (http://s1.travian.com.tr/karte.php?d=391264&c=bb) ATA_MF ATA-WW (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=10354) 1 -

hadi bakalım hayırlı olsun

gooislove1907
05-02-2010, 09:30
wow yolunda tüm birliklere başarılar

kalbimiz balcı2 ilen kursa da kuramasada fark etmez ;)

hazerhan(doğan)

BobSwagger
05-02-2010, 11:37
Oyunun Sonunu Görebiliyorum :rolleyes:

cerrah
05-02-2010, 20:51
Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. cermen 54 ATA_DP-SON-PRL ATA-WW 2 -
2. alc1_ LOST&LOST ATA-WW 1 -
3. Toğal KUSURSUZ-DOST dost-ak 1 -
4. b-team ATA-WW 0 -
5. Geo [AN.WOW] 0 -
6. pashacan [AN.WOW] 0 -
7. KAHRAMAN61 [AN.WOW] 0 -
8. SUPERTRAMP [AN.WOW] 0 -
9. BystiLL ATA-WW 0 -
10. balcı2 ATA™ 0 -
11. Sipahi ATA-WW 0 -
12. MERT_TÜRK ATA-WW 0 -
13. pontiac ATA-WW 0 -

Şu an ATA Birlikleri Önde Gözüküyor..
Bunun Böyle bitmesi en büyük hedefimiz..

metoz
06-02-2010, 11:02
wow yolunda tüm birliklere başarılar

kalbimiz balcı2 ilen kursa da kuramasada fark etmez ;)

hazerhan(doğan)

sağolasın kardeşim bizde varız yarışta ...

tüm wow birliklerineve destekcilerinre vede wow oyuncularına tekrardan başarılar.....

Dominic-T
07-02-2010, 11:03
http://img17.imageshack.us/img17/1719/21857799.jpg

gooislove1907
07-02-2010, 12:44
sağolasın kardeşim bizde varız yarışta ...

tüm wow birliklerineve destekcilerinre vede wow oyuncularına tekrardan başarılar.....

dostum herkeze başarılar da sen hangi hesabın oyuncususun

metoz
07-02-2010, 12:53
dostum herkeze başarılar da sen hangi hesabın oyuncususun

balcı2 kardeşim ;)

safasa
07-02-2010, 14:20
hadi bakalım hayırlı olsun

oo ilk s1 ilk wow kuran o wowa bakanlardan biri olan sevgili cnbc-e ..öyle uzaktan olmaz:) s1 e bekliyorum....şu an herkes bir taktik denemekte önde yada geride diye kimse yorum yapmamalı ne zaman yıkımlar başladı ayakta kalan yada az yıkılanlar bellli olunca yorum yapabiliriz..biz nasıl olsa yıkılır diye seviye basmamaya karar verdik:)

cerrah
07-02-2010, 15:30
Dünya harikası

1. BystiLL ████ KUSURSUZ ████ ATA-WW 3 -

WoW yolunda başarılar...
BystiLL ile KUSURSUZ WoW kuracaklar....

cnbc-e
07-02-2010, 17:15
oo ilk s1 ilk wow kuran o wowa bakanlardan biri olan sevgili cnbc-e ..öyle uzaktan olmaz:) s1 e bekliyorum....şu an herkes bir taktik denemekte önde yada geride diye kimse yorum yapmamalı ne zaman yıkımlar başladı ayakta kalan yada az yıkılanlar bellli olunca yorum yapabiliriz..biz nasıl olsa yıkılır diye seviye basmamaya karar verdik:)

akıllıca olmuş başkanım aslında neden olmasın ben sana bir ulaşayım:D

hangi serverde oynarsam oynayayım s1 hep aklımda olmuştur ve hep eski ekiple geri dönmek istemişimdir..

BobSwagger
07-02-2010, 17:44
İlk Natar Saldırısı Hayırlı oLsun... BystiLL'e Kısmetmiş :p

ser_mr
07-02-2010, 22:46
İlk Natar Saldırısı Hayırlı oLsun... BystiLL'e Kısmetmiş :p

Bundan Önceki S5 tede İlk Bana Gelmişti...

Kesin Çapan Ayartmıştır :p

http://img237.imageshack.us/img237/6136/saldr1.jpg

Dominic-T
08-02-2010, 17:13
Natarlar benim yedek hesabım dimi :p

Natarlar artık aktif ya WoW köylerine saldırı çıkabiliyorlar ya ondan asıl hesabını bırakıyor olabilirsin, natarları daha rahat yönetebilmek için :D:D:D:D

ÇAPANOĞLU
08-02-2010, 20:16
Natarlar artık aktif ya WoW köylerine saldırı çıkabiliyorlar ya ondan asıl hesabını bırakıyor olabilirsin, natarları daha rahat yönetebilmek için :D:D:D:D

bak bak bak hakkımda herkese sır verme sonra beni bulurlar :)))

cnbc-e
08-02-2010, 20:39
hocam bir kıyak yaparsan bana bu natarları tanıyorsan söylermisin banada bir el atsınlar bende tılsım arıyorum fellik fellik şimdi git başkasından al kullanılmış oluyor olmaz ben 0 olsun istiyorum.

Bu arada ben wow savunmalarının raporda gözükmesinin yasak olduğunu sanıyordum...

ÇAPANOĞLU
08-02-2010, 21:19
Helal olsun Fatih çok iyi bir rapor arkasına mancınıklarıda sallasaydın çok daha iyi olurdu. Bunada şükür ellerine sağlık :)

Tek başına Savaşınca ancak bukadar oluyor Mancınıklar yıkımdalar merak etme burada bir merkez binası yıkana kadar destek olanları yıkmak daha zevkli oluyor :) Öpüyorum onları :p

Dominic-T
08-02-2010, 21:24
Tek başına Savaşınca ancak bukadar oluyor Mancınıklar yıkımdalar merak etme burada bir merkez binası yıkana kadar destek olanları yıkmak daha zevkli oluyor :) Öpüyorum onları :p

Yıkıma giden askerleri bende öperim :D duble helal olsun ;)

tuna1903
08-02-2010, 22:00

hahaha artise bak ya yok destek olanalrı yıkmak çok guzel oluyormuş...çapoooooo unuttunmu 2 hafta önce 10 köyünün anahtarını verdik eline sonra araya hatırlı dostlarımızı soktun bordoya duaa et sen bordoya onun içindeki insan sevgisine yoksa bir günlük işin var senin ertesi güne kalmazsın bile

usta adam böyle acemice saldırımı atar amacın asker kesmek mi oraya 3 birlikten herkes 500 savunma atsa toplanır zaten kalkmışsın burda yaptığın saflığınlamı övünüyorsun :D

o raporu her gören sana ne ile gülüyor biliyormusn manco ile gelip yıksaydın ambarları helal derdim ama böyle çok komiksin çapoo şimdi diyorum ki sana hadi yüreğinde delikanlılık kıvılcımı varsa silme hesabını :D:D hadi yeşilcam artisi D::D

ÇAPANOĞLU
08-02-2010, 23:23
hahaha artise bak ya yok destek olanalrı yıkmak çok guzel oluyormuş...çapoooooo unuttunmu 2 hafta önce 10 köyünün anahtarını verdik eline sonra araya hatırlı dostlarımızı soktun bordoya duaa et sen bordoya onun içindeki insan sevgisine yoksa bir günlük işin var senin ertesi güne kalmazsın bile

usta adam böyle acemice saldırımı atar amacın asker kesmek mi oraya 3 birlikten herkes 500 savunma atsa toplanır zaten kalkmışsın burda yaptığın saflığınlamı övünüyorsun :D

o raporu her gören sana ne ile gülüyor biliyormusn manco ile gelip yıksaydın ambarları helal derdim ama böyle çok komiksin çapoo şimdi diyorum ki sana hadi yüreğinde delikanlılık kıvılcımı varsa silme hesabını :D:D hadi yeşilcam artisi D::D

amacım yıkmak olsaydı seviyenizi beklerdim evladım ama sizde seviye olmadıgı için seviyenizi beklemek istemedim hani coooook büyük birlik gibi wow kuruyorsunuz ya size vercem her zarar birliklerimin faydasınadır. siz tecrubeli oyuncusunuz ya hani okadar askerle wow kuruyorsunuz :))) gariplerim benim 3 hesapla wowu alır elinize veririm sizin :)))

Bordo insancılmı hadi canım sende

insanlıktan bahsetmek yerine saygıda kusur etmesenizde oyunculugunuzu görsem..

sevgilerle öperim

çapanoğlu

tuna1903
09-02-2010, 00:43
amacım yıkmak olsaydı seviyenizi beklerdim evladım ama sizde seviye olmadıgı için seviyenizi beklemek istemedim hani coooook büyük birlik gibi wow kuruyorsunuz ya size vercem her zarar birliklerimin faydasınadır. siz tecrubeli oyuncusunuz ya hani okadar askerle wow kuruyorsunuz :))) gariplerim benim 3 hesapla wowu alır elinize veririm sizin :)))

Bordo insancılmı hadi canım sende

insanlıktan bahsetmek yerine saygıda kusur etmesenizde oyunculugunuzu görsem..

sevgilerle öperim

çapanoğlu

ahhh çapooo ahhh neden böylesin çözmek zor... neyin yarışına giriyorsun anlamak zor ortalık o.... olmuşsun hala atıp tutuyorsun.yok 3 hesapla alırdım wowunuzu diyorsun birde utanmadan bordoya laf atıyorsun ulan o adam gibi bir adam server 1 de nadir bulunur cermen 54 ,bordo bereli bunlar harbi oyunculardır ama senin gibileri kaypak oyuncular ... şimdi diyorum oyuncusun profsun ya hadi silme hesabı bizde senle vassak geçelim zuhahhahah

not:wowunuzu 3 hesapla yok yıkardım demişsin sen gelmeden önce haber ver köydeki tum savunmayı geri yollucam birlikteki tokmak sallayanlar sana yeter zaten hahahha :D:D

wow kurmak diyorsun merak etme kuracağımız wowun derdin de olmadık biz yıkacaklarımızn derdindeyiz.

Geo
09-02-2010, 17:46
Amaçsız bi Wow saldırısı olmuş. Resmen asker çakılsın da kurtulayım tarzında bir saldırı yani. Koçbaşı & mancınık yok, hasar yok. Arkasından giren herhangi bir ordu da yok ki kaybedilen asker en azından savunmayı zayıflatmış da işe yaramış diyelim. Öyle fantazi atışı olmuş biraz :)

spedar
09-02-2010, 17:49
Amaçsız bi Wow saldırısı olmuş. Resmen asker çakılsın da kurtulayım tarzında bir saldırı yani. Koçbaşı & mancınık yok, hasar yok. Arkasından giren herhangi bir ordu da yok ki kaybedilen asker en azından savunmayı zayıflatmış da işe yaramış diyelim. Öyle fantazi atışı olmuş biraz :)

HADİ Onlardan da gectim de saldırdıgı koyunun ismi ilginç bu çoçukta AN AS ve AN birliklerine karsı gizli bir hayranlık var sanırım. - - de beceremedikleri butunlugu biz + - de basardıgımız için olsa gerek.

boş işler boş saldırılar...

tuna1903
09-02-2010, 22:59
HADİ Onlardan da gectim de saldırdıgı koyunun ismi ilginç bu çoçukta AN AS ve AN birliklerine karsı gizli bir hayranlık var sanırım. - - de beceremedikleri butunlugu biz + - de basardıgımız için olsa gerek.

boş işler boş saldırılar...

bu kadar reklam seven bir adam olamaz abi diyor ki travian kampanyam küfüre hayır ama bordo bereli'ye ne küfürler atıyor mesaj olarak ben okudum bizzat bir insan bu kadar mı kolpaçino olur:D

evet AN-ASA çok hayran arkadaş biz bu hayranlığı an-şah birliği olarak arkadaşa göstermek istiyoruz ama siliyormuş üzüntümüzden yas ilan edildi birlikte 1 ay çok üzgünüz :(:(...

ama bizdeki çapan aşkı bitermi hayır server 11 de hesap açmış oraya geçiyoruz... pazara kadar değil mezara kadar sevdamız :D:D

cerrah
10-02-2010, 21:58
Burda bu konular iyice sıktı arkadaşlar..
Bu şekilde devam eden bütün konular kapatıldı..
WoW sürecinde Varsa bi gelişme Koyalım ortaya..!!!
Diğer Serverlerden Bu konulara bakanlar varsa Bu oyunu başından beri iyi oynadığını söyleyen insanların laf dalaşını Böyle bir başlık altında görünce neresiyle güler artık bilinmez..

Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. alc1_ ATA_MF_PE@RL_DEPREM_ ATA-WW 11
2. BystiLL ███ KUSURSUZ ███ ATA-WW 10
3. Toğal KAFAMIZ Bİ DÜNYA :) dost-ak 7 -
4. cermen 54 ATA_DP-SON-PRL-MF ATA-WW 3 -
5. KAHRAMAN61 GERÇEK DOSTLAR [AN.WOW] 2 -
6. MERT_TÜRK ATA-WW 2 -
7. pontiac ATA-AVCI ATA-WW 2 -
8. Geo (: Dünya Harikası :) [AN.WOW] 1 -
9. b-team ATA-WW 0 -
10. pashacan [AN.WOW] 0 -
11. SUPERTRAMP [AN.WOW] 0 -
12. balcı2 ATA™ 0 -
13. Sipahi ATA-WW 0 -

ser_mr
10-02-2010, 23:59
BU ASKERLER ŞEREFLERİYLE SAVAŞTILAR :) AN-ŞAH WOW

Fatih Düşmanda Olsa Forumda WOW sahibi bir oyuncunun defans askerini gösteremezsin.

Bu hem forum kural ihlalidir...

Hemde etik açıdan yanlıştır...

Bu hatayı yapmayacak kadar tecrübeli bir oyuncusun , bir anlık heyecanla fevri hareket edip giderken, kötü bir izlenim yaratma derim...

Anlayışla karşılaman dileğimle...

Dominic-T
11-02-2010, 10:35
20.03.2009 dan bu yana S1 de yapılan saldırılarından Travianın amacına yönelik olan ilk saldırı ELVADİRON dan geldi. Darısı artık bizimde başımıza, elbet bizimde WW indirmek için gizli silahlarımız var ;)

DeathLess
11-02-2010, 10:44
Defansın tamamı geçilmediği sürece aktif WoW defansını foruma koyamazsınız...

g0khannn
11-02-2010, 15:21
Yokmu rapor arkadaşlar...

Dominic-T
11-02-2010, 16:03
Yokmu rapor arkadaşlar...

Bende anlamadım bi sessizlik hakim konuya. Car car konuşması gerken kişiler nedense yorumsuz kalıyorlar.

isimsiz
11-02-2010, 16:21
ByStill i indirmişler -- 12 falandan indirdiler -- hayırlısı olsun

Dominic-T
11-02-2010, 16:28
ByStill i indirmişler :D:D 12 falandan indirdiler :D:D:D hayırlısı olsun

Kutlamalarınızı yapın ;) Herkes bilir ki son gülen iyi güler. WoW; 100 metre yarışı değil, bir Maratondur. Hızlı giden değil pes etmeyen kazanır.

Bystill 'in seviye 12 den inidirilmesi süreçte biraz zaman kaybettirdi o kadar. Henüz yolun sonu yakın değil.

Ama bize düşen saldırıyı tebrik etmektir. Bende buradan tebrik ederim şahsım adına.

isimsiz
11-02-2010, 16:45
Kutlamalarınızı yapın ;) Herkes bilir ki son gülen iyi güler. WoW; 100 metre yarışı değil, bir Maratondur. Hızlı giden değil pes etmeyen kazanır.

Bystill 'in seviye 12 den inidirilmesi süreçte biraz zaman kaybettirdi o kadar. Henüz yolun sonu yakın değil.

Ama bize düşen saldırıyı tebrik etmektir. Bende buradan tebrik ederim şahsım adına.

Elbette zaten sende haklısın aynen şahsen sana katılıyorum daha yolun başıdır herşey bitmiş değil bu arada gülmüşsem özür dilerim :):)

cerrah
11-02-2010, 18:07
Şu aşamada takip ettiğim kadarı ile bazı oyuncu arkadaşlarımız natar koylerinde seviye basma işini erteliyorlar veyahut basmaya çekiniyorlar...
ByStill için değişen fazla bişey yok çok kişinin seviyeleri düşer..

TurgutReisFb
11-02-2010, 18:08
saldırıyı yapan arkdan yada wow sahibinden raporu görmek isteriz konu şenlensin biraz :D

cerrah
11-02-2010, 18:09
Bu arada Bu saldırıyı gerçekleştiren arkadaşımız bi resim koyma zahmetine girerse en azından süre gelen çapan Raporundan daha ii bir rapor görmüş oluruz...

Geo
11-02-2010, 18:35
Turan abi ( Elvadrion ) foruma pek takılmaz. Hesabı silmeye aldığı için yollamıştı askeri de zaten. Raporu da paylaşacağını düşünmüyorum :)

g0khannn
11-02-2010, 20:53
Turan abi ( Elvadrion ) foruma pek takılmaz. Hesabı silmeye aldığı için yollamıştı askeri de zaten. Raporu da paylaşacağını düşünmüyorum :)

O zaman sen paylaşırsın mehmet :)

Bende açıkcası çok şaşırdım bu saldırı nereden çıktı demek hesap silmesinden dolayı..

Reel hayatında başarılar ve mutluluklar dilerim...

Geo
11-02-2010, 22:01
Akşam eve geçtiğinde görüşürüz izin verirse paylaşırız veya kendisi bişeyler yazar ve yayınlar belki.
Tabi hesap o zamana kadar silinmemiş olursa :p Report yapmak için önce saldırı linkine ihtiyacımız var :)
Olmadı Serbay koyar -.- Saldıranın ismini gizler, biz de bilmiyormuş gibi yaparız xD

ELVADRİON
11-02-2010, 22:47
merhaba arkadaşlar hepinizi iyi akşamlar duydumki forumda saldırı merak ediliyormuş hazırlayıp yayınlayacağım size

Geo
11-02-2010, 23:20
Evet yayınlayalım o zaman Turan abimizin raporunu :) Öncelikle s1'e veda ettiğin için üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Keşke sonuna kadar beraber olabilseydik ama şartlar bunu gerektirdi demekki. Sağlık olsun diyelim.

Veda etmeden önce de oldukça başarılı işler yaptın ve s1'in hakkını verdin. En son icraatlarından bahsetmek gerekirse CDTRF merkezini ??? yaparak çok iyi bir yıkım gerçekleştirdin. Aslında raporlarda görünen sayıların üzerinde bir askere sahipti. CDTRF'ye saldırı atmak için asker çekildiğinde 55k tokmak 50k balta 30k toyton 1k koç 8k mancınık vardı. Bunların bir kısmı daha hedefe ulaşamadan yolda tahılsızlıktan öldü. Az bir kısmını da defansı keserken kaybettik. Geri kalan askerler de BystiLL Wow'a gönderildi köye döner dönmez ama tahıl sorunu yüzünden köyde bekleyen kahraman da açlıktan öldü :)

Bunları şu yüzden anlatıyorum. Hani görünen asker sayısı kimilerinin gözüne az gelebilir. Daha çok asker beklerdik gibi yorumlarla karşılaşmamak için. Sadece bilgilendirmek amaçlı. Velhasılı kelam Wow'a ulaşabilen asker sayısı budur. He 6700 mancınık yerine 8000 mancınık olsa çok mu bişey farkedicekti. Tabi ki hayır. Mancınıkların 3 hedef wuracak hali yoktu :) Bence gayet başarılı bir saldırı. İstenilen yıkım gerçekleşmiştir. Ellerine sağlık Turan abi. Umarım bir gün yine yollamrımız kesişir. Seni tanımak çok güzeldi :)

http://img192.imageshack.us/img192/9551/elvadrionbystill.jpg (http://img192.imageshack.us/i/elvadrionbystill.jpg/)

Kral13
11-02-2010, 23:34
tebrikler elvadrion tebrikler turan abi askr sayısıda ii bunu yapamayanlar da var :D sen s14 te oynamıştın bi müddet galiba efendi olarak oradan hatırlıyorum ama çok değil

ELVADRİON
11-02-2010, 23:42
ewt :) ordada oynamıştım EFENDİ birlikleri kurucusu :)

ELVADRİON
11-02-2010, 23:43
bu arada mımıtım (GEO) duygulandırdın beni :) yüreğim herzaman sizinle biliosun herkeze başarılar güzel bi wow süreci geçirmesi dileği ile bütün birliklerin.

Kral13
11-02-2010, 23:52
ewt :) ordada oynamıştım EFENDİ birlikleri kurucusu :)

bilmez olurmuyum size katıldık hatta lider hırpaladı filan :D

röntgenci
12-02-2010, 01:34
la boşa asker çakmışınız:) wow harici bile gönderilen desteğin yarısını tahılsızlıktan öldüren serbay wow a nası bakacak?????
zuhahahaha

g0khannn
12-02-2010, 05:31
Evet yayınlayalım o zaman Turan abimizin raporunu :) Öncelikle s1'e veda ettiğin için üzgün olduğumu belirtmek istiyorum. Keşke sonuna kadar beraber olabilseydik ama şartlar bunu gerektirdi demekki. Sağlık olsun diyelim.

Veda etmeden önce de oldukça başarılı işler yaptın ve s1'in hakkını verdin. En son icraatlarından bahsetmek gerekirse CDTRF merkezini ??? yaparak çok iyi bir yıkım gerçekleştirdin. Aslında raporlarda görünen sayıların üzerinde bir askere sahipti. CDTRF'ye saldırı atmak için asker çekildiğinde 55k tokmak 50k balta 30k toyton 1k koç 8k mancınık vardı. Bunların bir kısmı daha hedefe ulaşamadan yolda tahılsızlıktan öldü. Az bir kısmını da defansı keserken kaybettik. Geri kalan askerler de BystiLL Wow'a gönderildi köye döner dönmez ama tahıl sorunu yüzünden köyde bekleyen kahraman da açlıktan öldü :)

Bunları şu yüzden anlatıyorum. Hani görünen asker sayısı kimilerinin gözüne az gelebilir. Daha çok asker beklerdik gibi yorumlarla karşılaşmamak için. Sadece bilgilendirmek amaçlı. Velhasılı kelam Wow'a ulaşabilen asker sayısı budur. He 6700 mancınık yerine 8000 mancınık olsa çok mu bişey farkedicekti. Tabi ki hayır. Mancınıkların 3 hedef wuracak hali yoktu :) Bence gayet başarılı bir saldırı. İstenilen yıkım gerçekleşmiştir. Ellerine sağlık Turan abi. Umarım bir gün yine yollamrımız kesişir. Seni tanımak çok güzeldi :)

http://img192.imageshack.us/img192/9551/elvadrionbystill.jpg (http://img192.imageshack.us/i/elvadrionbystill.jpg/)

Gerçekten askerler yolda ölüyormuş. Bunu yaşayanlar bilir rakamlar kendini çok açık ifade ediyor.. Ellerine sağlık güzel bi saldırı çıkmıştır. Ben çok erken buldum ama kendisinin geçerli sebepleri vardır elbette. Arada bi balcı2 yide yıkın raporlarına bakalım...

CDTRF (GandalF)
12-02-2010, 10:36
GEO, Mehmetim, Elvadrion iyi bir oyuncu. Uzunca zaman ortada görünmedi bu saldırı ordusunu basarken. Kendisini tebrik ettim yaptığı tüm bu başarılı saldırılardan ötürü.

2 farklı oyun tarzı var,

1- Oyun boyunca saldırmak daha küçük ordularla ve ordu kaybettiğinden bu zaman süresince 3-4 ordu çıkarmak.
2- Oyun sonuna kadar bekleyip daha büyük bir saldırı ordusu çıkarmak. Elvadrion tarzı.

Bu 2.sinden pek hoşlanmıyorum şahsi oyun tarzım olarak. Ama tabi böyle oyuncular var ve gereklide bu tarz oyuncular. Elbette ATA birliklerimizde de var elvadrion tarzı ordular. Ama onları daha uygun anlarda çıkartacağız. Şu aşamada mantıklı değil bunları çıkarmak.

Bu bir maraton olduğu için yarışı en başta hızlı koşmak veya yavaş koşmak taktikseldir. Birisi en başta hızlı koşar,diğeri yavaş koşar. Birisi depoları kurar önce sonra level basar,diğeri level basar sonra depo kurar. Bilindik wow süreçleri.

Herkese keyifli oyunlar.

saygılar,
CDTRF
ATA-KS

escape
12-02-2010, 11:09
s1 de ilk oyunumu oynadım pek fazla saldırı almadım ve çok fazla saldırmadım=) ilk oyunumda 1 reisleme yaptım sadece . Bu benim için büyük bir zevkti.

Ronin olarak başladım ateş x unutulmazdı orada devam ettim en son ks olarak oyunuma son verdim ...

Oyunuma son verirken çok bilmişlik yapan bi arkadaşın and birliği kumpir saldırı ordusunu kesip oyunumu sildim =))

wow u da ks birliğinin kuracağından şüphe duymuyorum. Başarılarının devamını diliyorum..

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=836656f47df,83666d93239,83667112885, 836700153d2,83671deb48d,83672d6a874

bence asıl cok bılmıs sensın dostum gece saldırı cıkıp saldırı varır varmaz koyunun harıtadan kaybolması ne demek adam olsaydında gelenı bekleseydın zaten sen sılmesen 2 gun sonra koyunu zaten harıtada bulamıyacaktın bıde mathaf bısey yapmıssın gıbı burda paylasıyosun yazık...:(((

safasa
12-02-2010, 11:48

saldırının ekstra şekilde yapıldığı zaten açıklanmış erkendi geçti doğruydu yanlıştı kısmını konuşmak gereksiz.yorum yapılacak olursa rapor için 12.seviyeden dünya harikası yıkılması 20 saatlik bir kayıp sayılabilir,depo yıkılmış galiba 3 günde ordan kayıp olsa toplamda 4 günlük bir kayba neden olmuş..bu aşamada can sıkan bir saldrı ama can çıkaran değil:) can sıkan saldrılar 80.seviyelere kadar olacaktır ama özellikle 90.seviyeden sonra can çıkaran saldrıları beklememiz gerekiyor...sonuç olarak ilk ciddi wow saldırısı yıkım gerçekleştirmesi nedeniyle ; tarihte yerini alacaktır...

S.o.S
12-02-2010, 11:51
Gerçekten askerler yolda ölüyormuş. Bunu yaşayanlar bilir rakamlar kendini çok açık ifade ediyor.. Ellerine sağlık güzel bi saldırı çıkmıştır. Ben çok erken buldum ama kendisinin geçerli sebepleri vardır elbette. Arada bi balcı2 yide yıkın raporlarına bakalım...

yakında oda mümkündür...gereken rapor bırakılacak dostum...

Dominic-T
12-02-2010, 11:55

Her sakallıyı dedeniz zannetmeyin ;)

S.o.S
12-02-2010, 11:57
Her sakallıyı dedeniz zannetmeyin ;)

benim dedem sakalsızdı,sakallı dedeleri sevmem,polemiği sevmediğim gibi....

safasa
12-02-2010, 12:09
talihsiz bir açıklama:( ama bu msjın altına oyundaki isminizi birliğinizi vs de belirtirseniz daha net cevap verebilirim..... yıkılmayacak wow yoktur..ve yıkanları bireysel düşünemeyiz mutlaka bir amaca hizmet ediyorlardır..olurda dediğin gibi rapor koyabilirsen ; burada raporu yine yorumlarız yukarda yaptığımız gibi ... sonra bağlı olduğun amacın wowuna yapılan saldırıların raporlarınıda yorumlarız forumda...

melodi
12-02-2010, 12:30
bence asıl cok bılmıs sensın dostum gece saldırı cıkıp saldırı varır varmaz koyunun harıtadan kaybolması ne demek adam olsaydında gelenı bekleseydın zaten sen sılmesen 2 gun sonra koyunu zaten harıtada bulamıyacaktın bıde mathaf bısey yapmıssın gıbı burda paylasıyosun yazık...:(((
cok bisey yapmis gibide yazmis hahahaha allam yaw artik bikac sene idare eder onu bu gurur hahahah kumpiri kestiydim diye he bu arada kestigin minik bir askerdi sadece
ayni dakika silinmeyip dursaydin asil orduyu görme firsatin olurdu ama nerde o yürek ,DD bide gelmis yazmis buralara :))))))))))))))))))

LankaKanka
12-02-2010, 13:22
siz gidin facebookta farmville oynayın :)) birleşin bizim için daha zevkli olacak. sizin için de öyle olmasını temenni ediyorum. İşiniz gücünüz tırıvırı. bi lafının altını çiziyorum çok doğru söylemişsin "Demekki gerekliymişte o kadar Birleşme yapıldı.." böyle demişsin ewt doğru bak bu söz :))))) Bide atanın lafını ağzınıza alıyosunuz birlik adınızı ATATÜRK'ün ATA'sını yapıyosunuz. ATATÜRK sizin gibi yapsaydı savaşta, 7 sülalen ingiliz, fransız yada başka bi ülkenin vatandaşı olacaktı vs...

İşin özü şu birleşmeler sıkıntı değil de Şu kendinize taktığınız ATA yazısını yukarıda yazdıklarım nedeniyle şiddetle kınıyorum.

Sizleri sokakta dövülen çocuklara benzetiyorum. çocuk dayak yer. Ardından dayak yiyen çocuk 3-5 kişi hatta sizin gibi 9-10 kişi toplayıp nasıl dövüldüğünü anlatır biraz da yalan katar içine. Sonrasında o 9-10 kişi çocuğu dövene diş bilerler ve akabinde 10 kişi o bi kişiyi dövmeye gider. Siz daha o çocuğun yalan masumiyetini dinleyen 9-10 kişisiniz. Dövme aşamasına gelebilmeniz için o çocuğun biraz daha ağlayıp sizi gaza getirmesi gerekiyor. bu Döngü böyle işler.

herkese başarılar wow döneminde

Oyunu bu kadar ciddiye alma bea akrdesim..oyunun oyna zevkini al keyfine bak...birliklerimiziin adı ATA oldu die neden bu kadar hakaret etme gereksinimi duydun..biz burda oyun oynuyoruz,ulkemizi dusmanlardan korumuyoruz...ATA ismini aldık diye bunu illa ATATURK uzerindenrant saglamaya getirmeyin ana muhalefetin yaptıgı siyaseti yapamyın lutfen..

ATA kelimesinin anlamına bak da öle konsuun..
yoksa ATATURK olmasaydı su an ingiliz mi fransız mı ne mi olcagınız belli deildi tarzında cumleler kurmaın..cunku burda ATATURK ile ilgili hiçbişe yapmıyoruz sadece oyunumuzu oynuyoruz keyfimize bakıoruz...

ULU ONDER ATATURK ümuzun uzerinden rant saglamaya calısma....

spedar
12-02-2010, 15:20
Turan dostumu(elvadrion) yaptıgı saldırıdan oturu tebrik ederim.

son derece basarılı ve amacına uygun bir saldırıydı.

sanırım bazı wow lar pek seviye cıkamayacak! AN AS içindeki derin devlet yapılanması ve AN AS ın gizli yonetim kurulu(GLADYO) :) bu tur surprizler yaşatmaya devam edecekler.

metoz
12-02-2010, 18:46

:D

saygılar
balcı:p

S.o.S
12-02-2010, 20:42
:D

saygılar
balcı:p

saygı ile yazdım...nihayetinde oyun...ve her an herşey olabilir...

kusursuz
12-02-2010, 20:58
yaw arkadaş gökhan abinin yazdığı her yorum adamı dinlendiriyor,sakinleştiriyor(bence) :D ve göze hoş geliyor :) imla kurallarına falan dikkat ediyor :) abi sen hep yorum yap ya :p

metoz
12-02-2010, 22:03
saygı ile yazdım...nihayetinde oyun...ve her an herşey olabilir...

estagfurullah sadece güldüm :D

tekrardan saygılar
balcı2

tüm wow oyucuları ve destekçilerine başıralar diler saygılarımı sunarım

safasa
13-02-2010, 01:08
[sıze=3]tüm servere hayırlı olsun...umarım wow süreci karşılıklı saygı çerçevesinde centilmence geçer...iyi strateji belirleyen kazanacaktır...durum biraz düşündürücü görünüyor ama :)[/sıze]

[sıze=3]ata birlikleri başta olmak üzere tüm wow sahiplerine başarılar...[/sıze]

balcı hariç deseydiniz bari:)

Lucifer
13-02-2010, 18:59
Çapanoğlu Acemice saldırı çıkmamış bence wowun seviyesi yok ve An-Şah birliğinin etrafındaki tüm köyler yıkılmış durumdadır. Ee Nasıl olsa Çapanoğlu bu :)

efe009
13-02-2010, 21:43
Güzel bir saldırı olmuştur. Organizatör yakaza ve Bsiyah'ı tebrik ederim

http://img692.imageshack.us/img692/2618/forumresmi.jpg (http://img692.imageshack.us/i/forumresmi.jpg/)

S.o.S
13-02-2010, 23:44
balcı hariç deseydiniz bari:)

gayet açık ve net yazdığımıN bilincindeyim.... :)

cerrah
14-02-2010, 00:21

http://img692.imageshack.us/img692/2618/forumresmi.jpg (http://img692.imageshack.us/i/forumresmi.jpg/)

Güzel bir Saldırı olmuş tebrik ederim...

kusursuz
14-02-2010, 00:24
TOĞAL ın ww a saldırı oldu
rapor bekliyoruz :D

Geo
14-02-2010, 01:14
Bazıları Dekaron hesabını Wow zannetti sanırım :) Görmemişin raporu olmuş, tutmuş heryerde yayınlamış derim ben sadece buna :)

ArTeS
14-02-2010, 02:37
Evet, TOĞAL in wow'u icin rapor varsa rica edelim. Wow seviye dusmemis ama..

prousios
14-02-2010, 04:37
http://img10.imageshack.us/img10/8369/pashacanalc1.png (http://img10.imageshack.us/i/pashacanalc1.png/)

pekaziz
14-02-2010, 06:21
Bazıları Dekaron hesabını Wow zannetti sanırım :) Görmemişin raporu olmuş, tutmuş heryerde yayınlamış derim ben sadece buna :)

adamlar aynen dediğin gibi ww gidişatı yerine normal raporlar koyuyolar :))))))) şimdi kakaza sağlam olsa şöyle derdi ;

25 tane rapor koyayım mı koyayım mı?
70 küsür merkezinizi aldık resimleyim mi resimleyim mi?

adam olun aklınızı alırım. burayı rapora boğarız demi looo mımıt :)

safasa
14-02-2010, 13:24

b-siyahın tarlaları yıkıldığı için orduyu çakma amaçlı yolamıştır...kendisi dışında kimse bilmemektedir nereye gittiğini...bu raporu buraya koymak ayıptan başka birşey değildir...saldırı yapan arkadaşımız raporun konulmasına üzülmüştür.koyanlar kendi adlarına diler mi bilemem ama dekoran arkadaşımızdan özür diliyoruz...

kusursuz
14-02-2010, 16:55
ama güzel rapormuş ha :)

g0khannn
14-02-2010, 21:36
Şimdi anlamadığım olay bu kadar argoya gerek yok..

Dikkatimi çekti safasa neden bu raporun yayınlanması ayıp oluyor. Tamam konusu yanlış olabilir.

Saldırı yapan arkadaşımız rahatsız olmasına gerek yok. Böyle diyorsa ben burada ard niyet ararım kimse kusra bakmasında ;);)

CDTRF (GandalF)
14-02-2010, 22:31
b-siyahın tarlaları yıkıldığı için orduyu çakma amaçlı yolamıştır...kendisi dışında kimse bilmemektedir nereye gittiğini...bu raporu buraya koymak ayıptan başka birşey değildir...saldırı yapan arkadaşımız raporun konulmasına üzülmüştür.koyanlar kendi adlarına diler mi bilemem ama dekoran arkadaşımızdan özür diliyoruz...

Sevgili Safasa,

Tolganın forum rumuzu,hesabı bulunmaktadır. Kaldıki B-siyah ın tarlalarının yıkılmış olmasını neden rakip birlik oyuncularına ve foruma afişe ettiğine anlam veremedik. Orduyu çakma amaçlı olduğu düşünceside senin kendi düşüncendir. Tolga bu orduyu ileridede kullanacaktır. Kaldı ki orduya bakmak gibi bir sıkıntısı yoktur Tolganın. Ben herhangi bir hesapta o ordulara rahatlıkla baktırırım.

Benim merkezde Elvadrion adlı sağlam bir oyuncu tarafından silindi. O da buyursun koyabilir. Bunlar dert mi? bunlar ayıp mı? tebrik ederiz konu tamamlanır. Herkesin merkezi silinebilir,hesabı silinebilir.

Saldırı yapan arkadaşımız raporu koyulmasından üzülmüş olduğunu bizzat kendisi burada yazabilir ve kendi yorumunu kendisi yapabilir.

saldırının ekstra şekilde yapıldığı zaten açıklanmış erkendi geçti doğruydu yanlıştı kısmını konuşmak gereksiz.yorum yapılacak olursa rapor için 12.seviyeden dünya harikası yıkılması 20 saatlik bir kayıp sayılabilir,depo yıkılmış galiba 3 günde ordan kayıp olsa toplamda 4 günlük bir kayba neden olmuş..bu aşamada can sıkan bir saldrı ama can çıkaran değil can sıkan saldrılar 80.seviyelere kadar olacaktır ama özellikle 90.seviyeden sonra can çıkaran saldrıları beklememiz gerekiyor...sonuç olarak ilk ciddi wow saldırısı yıkım gerçekleştirmesi nedeniyle ; tarihte yerini alacaktır...

Yine dikkat ettim bizim birliklerimizin aleyhinde ve rakip birlik lehinde,paralelinde yazılar yazıyorsun. Bunu neden yapıyorsun?

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZ
BİRLİKLERİ

metoz
14-02-2010, 23:01
SAFASA BU TARZ SÜRTÜŞMELERDE BULUNMA ABİ koyan koysun raporu yorumlayan yorumlasın kimsenin sözcüsü yada avukatı değilsin

balcı2

yakaza
14-02-2010, 23:42

safasa nın da dediği gibi saldırı direk arkadaşımızın kendi planıdır ben sadece kendisine tılsımı verdim raporu bu şekilde koyan arkadaşıda tanımam resmim facebook sayfamdan alınıp eklenmiştir. Zaten an-as birliklerinde dekaron en sevdiğim saygı duydugum oyunculugu ortada bir kişidir .

yusufk
15-02-2010, 01:29
vaay (: Serbay'ım wow almışsın :) umarım Seviye 100 ü de görürsün.

pekaziz
15-02-2010, 02:28
Ben sinirlerime hakim olamamış olabilirim kusura bakmayın ama ortada şöyle bi husus var; Bu raporların yeri burası mıdır? Değildir. oldu ya ww gidişatı hakkında bişeyler söylenmesi gerekirse burada konuşulur tartışılır. Anladığım kadarıyla raporu farklı arkadaşlar koymuş. Gerekip gerekmediği de sizlerce yorumlanmış. Asabiyetimden dolayı kusura bakmayın, sürçü lisan eylediysek affola, hepimizin böyle anları olabilir. Ama yineliyorum tekrar tekrar Bu raporun yeri asla burası değil.

Çekişmeli, güzel bir ww dönemi olması temennimdir.

ser_mr
15-02-2010, 09:13
vaay (: Serbay'ım wow almışsın :) umarım Seviye 100 ü de görürsün.

Teşekkür ederim yusufk.. Bakalım dostum olursa olur :)

spedar
15-02-2010, 10:57
Bizler buraya tek bir kusursuz yıkımı bile koymadık

rapor koymak gerekse o raporlardan bizde çok ama yapmadık.

Neyse cocuklar dekaronun merkezini yıkınca heyecan yapmıs normaldir

gaga
15-02-2010, 11:15
herkese wow sürecinde başarılar,

ama burası, altın günü yapan bayanların dır dır yeri gibi olmuş:D
muhabbeti daha sonra da yaparsınız arkadaşlar,
raporları sergileyinde gözümüz gönlümüz açılsın biraz.

CDTRF (GandalF)
15-02-2010, 12:53
Değerli Arkadaşlar,

Konu başlığı "WOW Gidişatı". Bu konu başlığına uygun raporlar olursa onu koyarsınız bir zahmet. Ama bir oyuncunun merkezi yıkılmışsa ve bir rapor koymak istiyorsanız illaki lütfen bunu diğer uygun yerlerde yapalım.

Ayrıca dekaron gibi değerli bir oyuncunun merkezinin yıkılmış olması onun oyunculuğuna zeval getirmez. Yıkılmayacak hesap yoktur. Dekaron serverın tartışmasız en değerli oyuncularından birisidir.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZLARI

kusursuz
15-02-2010, 16:35
http://img14.imageshack.us/img14/1180/asasasa.png

crazymrt
15-02-2010, 16:37
herkese başarılar iyi olan kazansın :)

gkn
15-02-2010, 17:41
http://img14.imageshack.us/img14/1180/asasasa.png

birinci belli sanırım ;) bu wow da sistemli gidenler kazanır herkez yılsım lar açılınca hemen başladı wow kasmaya niye herkez olduğu yerde de balcı 0 dan gelip herkezi geçti bunu kusursuz oyuncularının düşünmesi lazım elindeki depoyu bitirmeden wow a asılsırsan wow elinde patlar saygılarımla s1hazerhan(gökhan)

Dominic-T
15-02-2010, 17:44
birinci belli sanırım ;) bu wow da sistemli gidenler kazanır herkez yılsım lar açılınca hemen başladı wow kasmaya niye herkez olduğu yerde de balcı 0 dan gelip herkezi geçti bunu kusursuz oyuncularının düşünmesi lazım elindeki depoyu bitirmeden wow a asılsırsan wow elinde patlar saygılarımla s1hazerhan(gökhan)

Daha henüz hiç bir şey belli değil. AN birlikleri henüz seviye basmadılar? ATA birliklerinden de basmayanlar var. Planlar taktikler her şey 50.seviyeden sonra yavaş yavaş belli olacaktır. yarışta iddalı olanlar kendini belli edeceklerdir.

denge
15-02-2010, 20:42
önemli olan hıslı seviye basmak değil bence sistemli seviye basmak ve o seviyeyi koruya bilmek

s1 cem78

Geo
15-02-2010, 21:28
Yeterli miktarda depo seviyesi basan Wow oyuncusu yoktur daha zaten. Şu anki seviyelerle kimse non-stop basamaz :) Basar da yalandan basar yani, tek yıkıma durur seviye :)

cerrah
15-02-2010, 21:32
http://img508.imageshack.us/img508/5143/s1wow.png
Bunu tekrarlıyorum Şu aşamada Bazılarının seviyelerini 15 - 30 vs. vs. yapmaları önemli değil 3 - 4 oyuncu var; Bu adamlar aynı yerlerinde bekliyorlar. Bu adamlar bu işi baya iyi çözmüşler...
Bystill de şimdi aynı taktiği uyguluyor...

Ama bu şekilde giderse WoW u Hiç beklenmedik biri kurup serveri sonlandırabilir...

ser_mr
15-02-2010, 22:44
Yeterli miktarda depo seviyesi basan Wow oyuncusu yoktur daha zaten. Şu anki seviyelerle kimse non-stop basamaz :) Basar da yalandan basar yani, tek yıkıma durur seviye :)

Geo diyorsun ki oyuncular psikolojik oynayarak, taraflarına moral bazında seviye basıyorlar...Alt yapıya yatırım yapma lüksünde bulunmuyorlar...

Öncü olmak adına bir miktar seviye bastım, elvadrion giderayak yıktı... Aslında istediğim buydu...

Elvadrion asker ve mancınık sayısını oyun sonuna kadar çok çok iyi ,muazzam bir duruma getirebilirdi... Herkesin büyük bir hamle gördüğü bu yıkım, aslında sadece bir intihar bombacısının son yapabiliceği durum idi... (mh den ceza yemiş + merkezi yıkılmış)

Aynı yanlışı pashacan da yaptı, yanlış zamanda yanlış hamle... (merkeze kurulu def sağlayıp, tılsımı garantiye almak adına mancınık vede koçbaşına kıydı)

Anlık yıkımlar, oyunun bu dönemimde sadece yıkılan oyuncuya avantaj sağlar. Önünü görüp daha sağlam gelmesi vs..

Yukarıda wow hakkındaki pitstop luk yazdığın yazıya gelince;

Ben derim ki kişilere göre değişir bu strateji... Herkes kapalı kutu, bu evrede kimseyi çözmek mümkün değil... Mesela benim ne yapacağımı benden başka kimse bilmez, temsilciler bile...

Geçen s1 de olduğu gibi çoğunluk sıfırlandı tekrar kurdular...

Ama an as wow hakkında düşüncem senin hedef olucağın , aradan pashacan ı kaçırıcağınız yönünde... En mantıklısıda bu olsa gerek... ;)

g0khannn
15-02-2010, 23:06
Doğru söze ne hacet :cool: Depocukları kurun seviye gelir bir ara :D

Geo
15-02-2010, 23:21
Ben adam gibi full kapasite depo basıcam diyorsan daha 16 gün sürer bu depoların tamamlanması :)
Ondan sonra 0-100 arası da 610.5 saat zaten. 25 gün de o eder. Ohoo çok varmış daha 41 gün :)

safasa
15-02-2010, 23:25

1 BHD (büyükhammade deposu) 45.seviyeye kadar
2 BHD -70.seviyeye kadar
3 BHd- 85.seviye
4 BHD 96.seviye
5.bhd sonuç almak için yeterli --(varsa bilgi yanlışı düzeltebilir)

hiç yıkılmadan 25-26 günde 100. seviyeye ulaşılabilir...depoalrı 3 günden büyük hammade depoalrını 2 gün den, merkez bina 20 yapma 1 günden hesaplar ..19 ocaktada natar aktif olduğunu hesaplarsak yıkılmayan yada yıkılan her wowda aşağı yukarı neredeyiz tahmin edebiliriz...wowun başınıda sonunuda belli bir fikirde oynamaya çalışmak önemlidir..önde yada geride olmak çok birşeyi değiştirmiyor..gidilecek yol belli yapılanlarda belli 3 aşağı beş yukarı aynı yani herkes:) yıkımlardan sonra birazcıkda şansı olanların wow ordularını doğru yönlendirenrlerin wow kurma şansı olabilir ama şu gerçek wow yolunda yapılacak her öngörü şartlara göre değişeceği için olma ihtimali düşüktür.(şahsıma ait bir öngörü travianın uzun wow süreci olabilecek bir server oynuyoruz).. 99.seviyede bile oyunun kazananı belli değildir..

( hiçbirbirlik aleyhinde yada lehinde yazılmamıştır:) )

ser_mr
15-02-2010, 23:27
1 BHD (büyükhammade deposu) 45.seviyeye kadar
2 BHD -70.seviyeye kadar
3 BHd- 85.seviye
4 BHD 96.seviye
5.bhd sonuç almak için yeterli --(varsa bilgi yanlışı düzeltebilir)

hiç yıkılmadan 25-26 günde 100. seviyeye ulaşılabilir...depoalrı 3 günden büyük hammade depoalrını 2 gün den, merkez bina 20 yapma 1 günden hesaplar ..19 ocaktada natar aktif olduğunu hesaplarsak yıkılmayan yada yıkılan her wowda aşağı yukarı neredeyiz tahmin edebiliriz...wowun başınıda sonunuda belli bir fikirde oynamaya çalışmak önemlidir..önde yada geride olmak çok birşeyi değiştirmiyor..gidilecek yol belli yapılanlarda belli 3 aşağı beş yukarı aynı yani herkes:) yıkımlardan sonra birazcıkda şansı olanların wow ordularını doğru yönlendirenrlerin wow kurma şansı olabilir ama şu gerçek wow yolunda yapılacak her öngörü şartlara göre değişeceği için olma ihtimali düşüktür.(şahsıma ait bir öngörü travianın uzun wow süreci olabilecek bir server oynuyoruz).. 99.seviyede bile oyunun kazananı belli değildir..

http://travian.kirilloid.ru/build.php#b=40&mb_lvl=1&n (http://travian.kirilloid.ru/build.php#b=40&mb_lvl=1&n)

Burdan Bakabilirsin Seviye,Zaman,Kaç Depo ve Ambar İstediğini ....Rus sitesi ama dil Türkçe

g0khannn
15-02-2010, 23:28

Açıklamalar güzel. Ama şunu bilirim travian bu her zaman farklı bi yolu bulunur bu işinde bir çok farklı yeri var

Kırmızılı yer çok dikkatimi çekti harbi güzel dipnot :)

safasa
16-02-2010, 12:10
Açıklamalar güzel. Ama şunu bilirim travian bu her zaman farklı bi yolu bulunur bu işinde bir çok farklı yeri var

Kırmızılı yer çok dikkatimi çekti harbi güzel dipnot :) serverde epey wow

konusunda bilgi sahibi oyuncular var...merkez bina 41 nufus-bhd 30 nufus-btd 30 nufus-çit20

nufustan düşünürsek:) natarlar alındıktan sonra nufusu takip ettiğimiz zaman (OYUNU BİLENLERİN

NELER BASACAĞIDA BELLİ OLDUĞUNA GÖRE), hangi wowda hangi

işlemler yapıldığını kim kaç bhd bastı kaç tahıl deposu bastı aşağı yukarı tahmin edebiliriz.geonun

verdiği en alt limit 41 gün..5 depo yetmekle birlikte 7-8 depo basan birine 90.seviyede 2 bhd yıktık

diye sevinmek acemilikten başka bişey olmasa gerek...oyun sonundaki en büyük merakım tılsımlı

köylerden tılsımlı natarlara yapılacak saldrıların raporlarının sonuçları:) martın 15 ine doğru bu

raporları göreceğimizi düşünüyorum...

( DİPNOT HALA GECERLİ:) )

arcmrt21
16-02-2010, 14:37
kafayı fazla yormamak lazım:) Cermen bir wow kazanacaktır tahminime gore... Bence ATA birlikleri fazla wowlu olmanın avantajını kullanabilirse çok guzel olacaktır diye düşünüyorum.

Ayrıca ha seviye kasmışsınız ha depo bu oyunda saldırı ordusunu gonderdiğiniz vakit süreden yıkım yapacaktır. Yani seviye miktarı onemli değildir. ha 50 den sıfırlamışsın ha 98 den 70 e çekmişsin ikiside aynı değer...

Seviye göze gelir depo gaza gelir:)

Not: Ayrıca serbay tekrar başarılar. Eski s5 liler olarak arkandayız:)

TurgutReisFb
17-02-2010, 13:33
Ama bu şekilde giderse WoW u Hiç beklenmedik biri kurup serveri sonlandırabilir...
bu ne demek şimdi ya "hiç beklenmedik biri kurarsa" zaten wow kuran 2 birlik var :D
seviye basan wowlarda ksata birliklerinin wowları bu wowlar arsında beklenmedik wowlar mı var?
ayriyetten önde gidenler herzaman sorun yaşamıştır sanırım wow konusunda biraz tecrübesizsiniz

erbey
17-02-2010, 22:34
balcının bir bildigi vardır herhalde aksi halde kötü ha bu arada raporları unutmayalım daha hareket yok ama

cerrah
17-02-2010, 22:36
bu ne demek şimdi ya "hiç beklenmedik biri kurarsa" zaten wow kuran 2 birlik var :D
seviye basan wowlarda ksata birliklerinin wowları bu wowlar arsında beklenmedik wowlar mı var?
ayriyetten önde gidenler herzaman sorun yaşamıştır sanırım wow konusunda biraz tecrübesizsiniz

Demek istediğim WoW u kuracak olan Kurması Beklenen 2 -3 oyuncu var ..
Bystiill balcı Geo bu arkadaşlar a kuaracak gözü ile bakılıyor bunların dışında herangi biri...
Bu arada Daha herşeyin başındayız beklenmedik WoW larda olabilir... Örneğin ilk s1 de olan ..
WoW işi Emek ve Sadakat işidir..
Birliklerin Planları olabailir ama oyuncularında kendilerine Göre planları vardır Örneğin senin hesabın gibi...

Not: Tecrübe dediğin nedirki 3 - 5 köy, çoklu sekme multi multihunter..

Beyazayi
18-02-2010, 01:11
safasa nın da dediği gibi saldırı direk arkadaşımızın kendi planıdır ben sadece kendisine tılsımı verdim raporu bu şekilde koyan arkadaşıda tanımam resmim facebook sayfamdan alınıp eklenmiştir. Zaten an-as birliklerinde dekaron en sevdiğim saygı duydugum oyunculugu ortada bir kişidir .

hakımda birsürü yazılan şey olmuş :) öncelikle yaktın beni erdal abi zuhahahahahh
şaka bir yana saldırıyı yapan arkadaşı tebrik ediyorum eline sağlık herkes yıkılabilir saldırının başarılı olmasında benim online sorunlarımın olması kişisel sorunlar gibi bahaneler arkasına saklanmıcam olan olmuştur saldırıyı yapan arkadaş planlarımı biraz ertelememe ve masraf yapmama sepep olmuştur okadar bir kez merkezini yıktığım cakalık yapıp 3-4 yan köyünü yıktığım yakazanın hakımda yazdıklarından umarım bişiler cıkarılabilir

öle beleş sevmek yok made at yakuza efendi :)

TurgutReisFb
18-02-2010, 01:21
Bystiill balcı Geo bu arkadaşlar a kuaracak gözü ile bakılıyor bunların dışında herangi biri...
Bu arada Daha herşeyin başındayız beklenmedik WoW larda olabilir... Örneğin ilk s1 de olan ..
WoW işi Emek ve Sadakat işidir..
Birliklerin Planları olabailir ama oyuncularında kendilerine Göre planları vardır Örneğin senin hesabın gibi...

Not: Tecrübe dediğin nedirki 3 - 5 köy, çoklu sekme multi multihunter..

biraz laf ebeliği yapıyorsunuz sanki
benim asıl merak ettiğim şuydu beklemedğiniz "balcı, bystill, geo dışındakiler" ata-ks wowları 85 90 olunca
acaba ataksliler bekledikleri wowları birinci yapmak için bu beklenmedik wowlara ne yapacak?
bunlarda bizim diye sahiplenecek mi? yoksa "wow yolunda herşey mubahdır" lafınamı sığınıcaklar

tecrübenize laf etmek istemem nitekim sizi tanımıyorum :D söylediklerim şahsınıza değil geneldir

Dominic-T
18-02-2010, 08:57

Benim görüşüm WoW köyünü alan herkesin eşit şansı var. WoW u kuracak olan kişi değil birliktir. Bu sebeple 2-3 kişi değil 13 kişide kurabilecek kapasitede oyunculardır ve birliklerdir.

Buna bende katılıyorum ATA-KS nin derdi WoW u AN-AS a kurdurtmamak, AN-AS ın derdi ATA-KS ye kurdurtmamak, aradan sıyrılan mutlaka olur ama gözden kaçmaz tabiki...

cnbc-e
18-02-2010, 09:02
Ne olursa olsun s1 de wow yapmak kolay değil her daim yıkılma ihtimaliylede wow bakmak gerçekten zor olsa gerek.ALLAH s1 de wow bakanlara yardımcı olsun ne sıkıntı verici bir olay...
Aradan birsii çıkabilir bencede bide tavşan olayını iyi yakalamak lazım:D

CDTRF (GandalF)
18-02-2010, 10:11
benim asıl merak ettiğim şuydu beklemedğiniz "balcı, bystill, geo dışındakiler" ata-ks wowları 85 90 olunca
acaba ataksliler bekledikleri wowları birinci yapmak için bu beklenmedik wowlara ne yapacak?
bunlarda bizim diye sahiplenecek mi? yoksa "wow yolunda herşey mubahdır" lafınamı sığınıcaklar

tecrübenize laf etmek istemem nitekim sizi tanımıyorum :D söylediklerim şahsınıza değil geneldir

O zaman en yetkili ağızdan cevap yazayım madem merak ettiniz.

Şunlar WOW köylerimizdir (sıralama önemli değildir)

1- balcı2
2- bystill
3- cermen 54
4- Toğal
5- alc1_
6- pontiac
7- MERT_TÜRK

Yukarıdaki oyuncularımızdan herhangi birisinin kurması yeterlidir. Açgözlülük, ikiyüzlülük, öyle demiştik de böyle olduculuk, dün buydu yarın böyle olurculuk gibi konular beni tanıyan herhangi bir oyuncumuz bilir ki benim bünyede öyle şeyler olmaz. Ne dediysek en başından itibaren o doğrultuda olur.

saygılar,
CDTRF
ATA'nın KUSURSUZLARI

Dominic-T
18-02-2010, 13:51

1- balcı2
2- bystill
3- cermen 54
4- Toğal
5- alc1_
6- pontiac
7- MERT_TÜRK

b-team ve EFSUNN ?

spedar
18-02-2010, 14:01
b-team ve efsunn ?

canım o da var yedekte wow çok :)

şaka bi yana sade s1 degil s2 s3 te de eger wow kurulursa an birlikleri kaybetmiş olacak wowu:)

hey allahım !

Dominic-T
18-02-2010, 14:19
canım o da var yedekte wow çok :)

şaka bi yana sade s1 degil s2 s3 te de eger wow kurulursa an birlikleri kaybetmiş olacak wowu:)

hey allahım !

Ben bütün oyuncuları WoW yolunda eşit şansta görüyorum 23.seviyedeki balcı2 de, seviye basmamış supertramp da eşit şanstalar (henüz tabiki)

Birliklere gelince ATA birlikleri 9 WoW köyüne sahip olduklarından %70 daha avantajlı AN birlikleri ise %30.

Süreç daha çok uzun ne olup biteceğini zamanla göreceğiz.

pontiac
19-02-2010, 01:44
Tüm s1 ailesini saygıyla selamlar, wow yolunda bütün birliklere başarılar dilerim...

Teğmen pontiac ...

metoz
19-02-2010, 02:05

sayın arkadaşım öyle bireşey söz konusu değil tüm arkadaşlar iddalı sürecte ...s1 zor olmakla beraber süprizlerle dolu ....buda wow kurmayı yada yıkmayı zorlaştırıyor muhtemelen .....

tüm wow oyuncuları vede destekçilerine gönülden başarılar dilerim

saygılarla
balcı

CDTRF (GandalF)
19-02-2010, 10:57
b-team ve EFSUNN ?

2 sinin planları olmadığından isimlerini yazmadım. Elbette kendileri oyuncularımızdır.

cnbc-e
19-02-2010, 13:43

1- balcı2
2- bystill
3- cermen 54
4- Toğal
5- alc1_
6- pontiac
7- MERT_TÜRK

Yukarıdaki oyuncularımızdan herhangi birisinin kurması yeterlidir. Açgözlülük, ikiyüzlülük, öyle demiştik de böyle olduculuk, dün buydu yarın böyle olurculuk gibi konular beni tanıyan herhangi bir oyuncumuz bilir ki benim bünyede öyle şeyler olmaz. Ne dediysek en başından itibaren o doğrultuda olur.

saygılar,
CDTRF
ATA'nın KUSURSUZLARI

birliğinizin savunmasını bu kadar çok savunmak için gerçekten bölecekmisiniz?
Yada bu kadar wow u savunacak kadar savunma hazırlığı yaptınız mı?
Kişisel görüşüm bunlardan 3 tanesi savunma bile toplamayacak kalan 4 tanede savunma olacak ama bunlardan sadece 2 sinde gerçek savunma olacak.Saldırı yapan ilk 3 e giderse yazık olacak wow ordusuna kalan 4ten 2 az savunmalıya giderse enazından gerçek wowları anlamış olacak:D
ne anlattım ama
tüm birliklere başarılar...

kusursuz
19-02-2010, 16:53
başarılar toğal :D .............

CDTRF (GandalF)
19-02-2010, 18:40
birliğinizin savunmasını bu kadar çok savunmak için gerçekten bölecekmisiniz?
Yada bu kadar wow u savunacak kadar savunma hazırlığı yaptınız mı?
Kişisel görüşüm bunlardan 3 tanesi savunma bile toplamayacak kalan 4 tanede savunma olacak ama bunlardan sadece 2 sinde gerçek savunma olacak.Saldırı yapan ilk 3 e giderse yazık olacak wow ordusuna kalan 4ten 2 az savunmalıya giderse enazından gerçek wowları anlamış olacak:D
ne anlattım ama
tüm birliklere başarılar...

İstersen tüm stratejiyi anlatayım herkese açık forumda ve çekip gidelim xD.

metoz
19-02-2010, 21:04
:D:D demi yaniii

TurgutReisFb
19-02-2010, 22:51

1- balcı2
2- bystill
3- cermen 54
4- Toğal
5- alc1_
6- pontiac
7- MERT_TÜRK

saygılar,
CDTRF
ATA'nın KUSURSUZLARI
cevabınız benim için teşekkürler inş oyunun son dönemlerinde tekrar bu msjınızı hatırlatmak zorunda kalmayacağım oyunculara sahipsinizdir.

metoz
19-02-2010, 23:57
cevabınız benim için teşekkürler inş oyunun son dönemlerinde tekrar bu msjınızı hatırlatmak zorunda kalmayacağım oyunculara sahipsinizdir.

sahibiz kardeşş :D

CDTRF (GandalF)
20-02-2010, 01:12

Oyuncuların tek tek kişiliklerini kimse tam olarak bilemez. Biz böyle temenni ettik,bu şekilde kurguladık. Buna ters düşen birisi olursada o kendini yakar ve ismini karalar. Benim onun adına yapabileceğim birşey olamaz.

Sonuçta dağ fare doğuracaksa bu dağı etkilemez. Fare gölgesinde dolaşır dağın, fosil olur gider.

saygılar,
CDTRF

Bonnie&Clyde
20-02-2010, 10:35
Konuyu baştan bir okudum ama görünen oki henüz kaydadeğer bi rapor yok raporları merakla bekliyorum..

Kusursuz birliğine ve lulu nun birliğine başarılar diliyorum wow döneminde..

Gönlüm lulu nun kurmasından yana....

Herkese selamlar saygılar bu arada anadoluya başarı dılemıyorum sonra dedıkodular çıkıyor :)

saygılar sevgiler..

isimsiz
20-02-2010, 11:32
al size rapor yolluyom benden olsun

http://i1002.hizliresim.com/2010/2/20/2486.bmp (http://urlal.com/dqqf)

isimsiz
20-02-2010, 11:36
;););););););

g0khannn
20-02-2010, 13:21
oh oh bonnie kardeşimde burada nerede eski forumun canlılığı susmuş bunlar.

uurr neredesin la senin gelmeni pek istemezler ama :rolleyes::rolleyes:

Bu arada saldırı yapanın adını neden gizlediniz onu anlayamadım..:confused::confused:

Saldırı yapan arkadaşı tebrik ederim

arcmrt21
20-02-2010, 14:17
oh oh bonnie kardeşimde burada nerede eski forumun canlılığı susmuş bunlar.

uurr neredesin la senin gelmeni pek istemezler ama :rolleyes::rolleyes:

Bu arada saldırı yapanın adını neden gizlediniz onu anlayamadım..:confused::confused:

Acaba 2 ordusu olan birisi olabilir mi? Şahsen ben şüphelenirdim tarlalarını indirirdim:) Bu zamanda savunma zor bulunur koylerde:D

isimsiz
20-02-2010, 14:24

yok ölesine gizledim :):):)

g0khannn
20-02-2010, 15:40
yok ölesine gizledim :):):)

Evet nickindende bunu belli ediyorsun kardeşim.

isimsiz
20-02-2010, 16:52
Evet nickindende bunu belli ediyorsun kardeşim.

......:):):):)......

safasa
20-02-2010, 17:51
Konuyu baştan bir okudum ama görünen oki henüz kaydadeğer bi rapor yok raporları merakla bekliyorum..

Herkese selamlar saygılar bu arada anadoluya başarı dılemıyorum sonra dedıkodular çıkıyor :)

saygılar sevgiler..

ve efsane döndü:)kurmasakta kurmuş kadar olduk:)uzaktan şans dilemek olmaz gel wowa tahıl

at....

geoya şans dilememişsin bak o da yıkar seni....:)

CNBC-E (OZAN'IM) strateji taktik demişsin wowla ilgili ..bizimkini açıklıyorum:)

önden git , yıkanı yık...kazanamasanda kazandırma...ilk s1de wowu kazandığımızda metal birlikleri

için söylemiştim.kazanmasalarda kazananı belirlediler...al sana taktik kazanmasanda kazandırma:)

yıkılmıyacak wow yoktur.ordusu-tahılı-direnci çok olanlar yarışa güzellik katacaklardır.

ser_mr
20-02-2010, 18:02
Acaba 2 ordusu olan birisi olabilir mi? Şahsen ben şüphelenirdim tarlalarını indirirdim:) Bu zamanda savunma zor bulunur koylerde:D

Ersele de vardır diyorum :) bir koçbaşılı birde mancınıklı ordu... Mancınıklı Olan Ordusunu çaktı ama :) Geçen server öyle yapmıştı, hızlı asker basma vede tahıl tılsımı var... Dikkat çekmemek adınada birlikten çıkmış... ;)

Birde wow takipçilerine birliklerdeki derin devletlerden bahsetmek isterim... Sizin ilerde süpriz olarak göreceğiniz benim ise şimdiden sezgilediğim durumlar var... Hiç beklemediğiniz bir kişiden, hiç beklemediğiniz bir davranışla karşılacaksanız... Gizli anlaşmalar vs... İzleyelim görelim... Coming soon..

CDTRF (GandalF)
20-02-2010, 18:15

saygılar sevgiler..

Osmanım o öldü bu öldü şu öldü onlar öldü bizler öldük sen nerdesin xD

Stratejimizi açıklıyorum...sıkı durun;

- İş Aş
- İş Aş
- İş Aş

gerisi gelir...

saygılar,
CDTRF
ATA nın KUSURSUZ Evlatları xD

Bonnie&Clyde
20-02-2010, 18:21
Ersele de vardır diyorum :) bir koçbaşılı birde mancınıklı ordu... Mancınıklı Olan Ordusunu çaktı ama :) Geçen server öyle yapmıştı, hızlı asker basma vede tahıl tılsımı var... Dikkat çekmemek adınada birlikten çıkmış... ;)

Birde wow takipçilerine birliklerdeki derin devletlerden bahsetmek isterim... Sizin ilerde süpriz olarak göreceğiniz benim ise şimdiden sezgilediğim durumlar var... Hiç beklemediğiniz bir kişiden, hiç beklemediğiniz bir davranışla karşılacaksanız... Gizli anlaşmalar vs... İzleyelim görelim... Coming soon..

ÇOK MERAK ETTİM AÇIKCASI :d

Bonnie&Clyde
20-02-2010, 18:23
Osmanım o öldü bu öldü şu öldü onlar öldü bizler öldük sen nerdesin xD

Stratejimizi açıklıyorum...sıkı durun;

- İş Aş
- İş Aş
- İş Aş

gerisi gelir...

saygılar,
CDTRF
ATA nın KUSURSUZ Evlatları xD

VAY VAY VAY KİMLER VAR BURDA :d

ATA'NIN KUSURSUZ EVLATLARI KAZANICAK ELBET HEPİMİZ ÖYLE OLDUĞUMUZA GÖRE KİMİN KURACAĞI ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL :d

BAŞARILAR..

ser_mr
20-02-2010, 18:25
ÇOK MERAK ETTİM AÇIKCASI :d

Osmanm Selamlar...Öngörüsü kuvvetli birisin ;) sudoku bulmacada favorimsin:) Düşün irdele azcık :))

Bonnie&Clyde
20-02-2010, 18:28
Osmanm Selamlar...Öngörüsü kuvvetli birisin ;) sudoku bulmacada favorimsin:) Düşün irdele azcık :))

SENİ SEVMEYEN BİRİSİDİR BENCE :ppp

g0khannn
20-02-2010, 18:31
Tamam tamam söylüyorum o kişi benim hadi fazla aramayın :D:D:D

Bonnie&Clyde
20-02-2010, 18:35
[sıze=3]tamam tamam söylüyorum o kişi benim hadi fazla aramayın :d:d:d[/sıze]

sen isen sorun olmaz salih'im dost elinden yıkılmak güzeldir :d

ser_mr
20-02-2010, 18:42
SENİ SEVMEYEN BİRİSİDİR BENCE :ppp

Beni sevmeyenler yaşamıyor Osman... Beni sevmeyen ölüyor... :)Yaşayanlarda ya tavan arasında yaşıyor yada çiçek dalında dikene saklanarak... Çok imalı oldu :p

Bonnie&Clyde
20-02-2010, 18:46
beni sevmeyenler yaşamıyor osman... Beni sevmeyen ölüyor... :)yaşayanlarda ya tavan arasında yaşıyor yada çiçek dalında dikene saklanarak... çok imalı oldu :p

sağlık olsun serbay'ım nihayetinde bir oyun keyfini çıkarın :)

ser_mr
20-02-2010, 18:50
sağlık olsun serbay'ım nihayetinde bir oyun keyfini çıkarın :)
İmzanı değiştirmişsin sözüm sana değil osmanım.. Biliyorsun ki arkadaşlığımız oyundan ibaret değil. Sevgimiz ve hürmetimiz sonsuz, değerlisin bizim için :)