PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 1]

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11

Bonnie&Clyde
01-04-2010, 11:56
Şimdi bir kuş sütü eksik olacak derken bunlardan bahsediyordum elbette. Yani arkadaşlarımız burada bunlar mı senin dediklerin diyip alay etmeye çalıştılar ve erken konuştular.

1- GEO yu bu oyundaki en değerli "oyuncu" olarak görüyorum. Benim görüşüm bu yönde. Her yönden son derece profesyonel bir travian oyuncusu. Kendisini tekrar tebrik ederim.

2- ARTI ların kurmasına hem biz razıyız hem AN lar. Bugüne kadar sessiz sedasız geldiler ve aradan da öyle çıkıyorlar. Hayırlı olsun wow. Bizde ARTI lara verdiğimiz sözü tuttuk ve onlara hiçbir ordu çıkarmayacağımızı beyan ettik. Lakin çıkarmış olsaydık AN ların kazanmasına yardımcı olurduk. Bu nedenle ARTI ları burada tek geçtik. Mert Türk Wowunada hem savunma askeri hem hammadde+tahıl attık. (*)

3- Server mücadele yönünden bazı birliklerde son derece çetin geçti. Biz ATA'nın KUSURSUZ Birlikleri olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. İlk kez bir arada oynamış olan oyuncularımızdan gayet iyi bir birlik kurduğumuza ve bu konuda başarı elde ettiğimize hepimizin kanısı tamdır.

4- AN Birliklerini göstermiş oldukları iyi rakiplikten ötürü kutluyorum. Düşman olmadığımızı sadece oyunda rakip olduğumuzu tekrar belirtmek istiyorum.

5- Kendi adıma yapmış olduğum her yalnış-eksik-hatalı hareket ve davranıştan ötürü hem birliklerimizden hem de rakip birliklerden özür diliyorum.

6- Bu oyunda ki en büyük destekçilerimiz olan Alcapone (Tolga), Balcı2 (Çağdaş), Romyak (Önder),Mattemot (Salih), Şarlken (Erkan),UTS (Münür) Eymen55 (İlkay), Pasha35 (Fatih), Hexen (Ozan), Zemheri (Resul), Kuralsızlar (Murat),Lankakanka (Ufuk), Zeybek (Erdinç),Kinova, Belalıadam (Bülent), Doludibek (Zeynep), Göktürkler (Erdoğan), Hazerhan (Ethem), Dark Lord (Engin), Böcüq (Ayşe), Yakaza (Erdal), Prem (Süleyman), Bystill (Serbay), Adar (Deniz), Nomad35 (Ünal), GNSD, TRT1, Dumanlık (Sakine) ve şu an aklıma gelmeyen tüm arkadaşlarımıza verdikleri eksiksiz destek ve güvenden ötürü kendi adıma tşk ederim.

7- Safasa arkadaşımıza aramızda geçen gerilmelerden ötürü,yaptığım eksik ve yanlışlardan ötürü özür dilerim.(sevgili safasa, raporlar bana oyunculardan direkt geldi, kimseye bana rapor atın demedim.Arkadaşlar doğrulayabilir)

8- Sim arkadaşımıza aramızda geçen gerilmelerden ötürü, yaptığım eksik ve yanlışlardan ötürü özür dilerim.

9- Osman'a...Bu serverda sadece Osman için bir dizi şiir yazmış adamım. Evet yalnış duymadınız adama şiir yazdım. xD İçimden geçenleri yazdım Osman'a. Kendisi bunu bilir. Ben Osman'ın bir hain olduğunu açıkçası içimde hiç düşünmedim. O da beni abi sen çok vicdan sahibisin çok merhametlisin,senin bu hissiyatlarını kullanmasınlar diye uyarırdı. (kendisi bunları doğrular burada) Fikir bazında ayrıldık,koptuk, ona hain yakıştırılması yapılınca o hızlı süreçte o da kendini iyi hissetmedi ve moralmen geriledi içinde...sonuçda istenmediğini ve dışlandığını düşündü,bir taraftan da hırslandı lakin o da iyi bir oyuncu idi, hatta Osmanın bu oyun tarzını beğendiğimi de kendisine bizzat söyledim. Osman da tek eleştirdiğim konu beni kritik bir toplantıda (Depremlerin aynı safta oynamamız meselesi) konusunda çok hızlı diskalifiye etmeye çalışması oldu. Ondan bunu beklemezdim hiç ve onun bu yaptığını ona ödetmek istedim. (*) Ödendi mi bilemem ama içimden geleni yaptım. Arkasından birşey değil,direkt yüzüne söyleyerek herşeyi gerçekleştirdik.

10- -/- deki arkadaşlarımızın göstermiş olduğu birlik beraberlik anlayışından ötürü son derece tşk ederim. En başından itibaren tam destek verdiler ve hiçbir zaman aramızda ayrı gayrı olmadı. Bu konuda Alc,Doludibek,Belalıadam,Drexx,Sailor,wwwAfacan,Ok idoki,Just Smile,Cermen54,Koca Yusuf,Makmandil ve adı aklıma gelmeyenler. Hepinize tşk ediyoruz.

Her zaman ki gibi samimi açıklamalarımdır.

Son Not: Mevcut oluşan son durumun ARTI lehinde kapanması için ben yine ihtiyat olarak elimde wow ordusu tutmaktayım. Serverın bu şekilde tamamlanacağını bekliyoruz son dk süprizleri çıkmaz ise şayet ve herkes "sözünü" tutarsa.

Mert Türk arkadaşımız şu anda 100. seviyeyi basmıştır. Yarın artık bu olay bitecektir. Herkese selamlar...

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZ'ları

YENİ SERVER DA GÖRÜŞMEK ÜZERE :) YENİ S1 DE -+ RAKİP OLARAK ÇOK ÇETİN GEÇİCEK BİR TARAFTA CDTRF DİĞER TARAFDA BİZ VE YENİ GELİCEK EKİPLER VS. KEYİF ALMAYA DEVAM YANİ :d

LankaKanka
01-04-2010, 11:59
YENİ SERVER DA GÖRÜŞMEK ÜZERE :) YENİ S1 DE -+ RAKİP OLARAK ÇOK ÇETİN GEÇİCEK BİR TARAFTA CDTRF DİĞER TARAFDA BİZ VE YENİ GELİCEK EKİPLER VS. KEYİF ALMAYA DEVAM YANİ :d

yeni ekip..?

kimler var acaba..ersele ali kesin olsun bak..:D
o olmassa olmaz...bi de uur kankimi de getirirsen daha guzel olur:d

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 11:59
Öncelikle AND birliğinin tetikçisi olduğunu söyleyenleredir lafım...

Birlik profilini okursanız server başından beri keyif amaçlı burda olduğumuzu görürsünüz. bi seneden fazladır o yazılar orda durmakta. kendim yazdım ordan biliyorum. üstüne kimse bize şuraya saldır demedi desede dinlemedik zaten. amacımız eğlenmekti ve son dakikaya kadar eğleneceğimizden emin olabilirsiniz. :)

herşey bir yana yok geçen sene şu oldu bu sene bu oldularla uğraşmayın, bu sene yanımızda olanları da gördük savaşırken. yada arkamızdan edilen lafları. evet askeri olarak güçlü bir birliğiz ve bu gücümüzü yeri geldiğinde kullanmaktan da çekinmedik.

haksızlığa tahammül etmedik etmeyeceğiz de. bu sebeple gittiğimiz yerler yıktığımız köyler bizim kendi seçimlerimizdir.

bunun dışnda söylenen her söz sahibinin kötü bakışı ve içten içe kıskançlığıdır. dost dediğimiz kimseye saldırmadık. dost dediğimiz ve bizim arkamızdan atıp tutanlarla da dostluğumuzu bitirdik.

olay basit ve bundan ibarettir.

wow yolunda uğraşan herkese bol şans. ama server tahminimden erken bitiyor. birşeyler yapılmalı ve bu sabah aldığım altınları harcayacağım bir süre daha devam etmeli. :D :D :D

ahh darkland ahh yaktın bu ayki maaşımı organize ve güzel saldırıların için tebrik ederim :cool:

ErSeLe
01-04-2010, 12:01
yeni ekip..?

Ben niye kesin oluyom ufuk öle bi şartmı var:)
Ufuk ben kesinlikle yokum hiçbir bölgede hatta hiçbir serverda benden buraya kadar:)

Yeniden başlıcaklara başarılar:)

Bonnie&Clyde
01-04-2010, 12:17
yeni ekip..?

Kimler var acaba..ersele ali kesin olsun bak..:d

an ekibinden -+ da açıcak kımse yok üstad cdtrf+ekibi,ben+ekibim ve her server olduğu gibi -+ ya gelecek yenı ekipler demek istedım.

LankaKanka
01-04-2010, 12:24
an ekibinden -+ da açıcak kımse yok üstad cdtrf+ekibi,ben+ekibim ve her server olduğu gibi -+ ya gelecek yenı ekipler demek istedım.

bekleriz Osman..-+ herseye gebedir xD

umarım seneye böle olmaz....

melodi
01-04-2010, 12:53
Kumpir burada blöf yapma... eğri ise eğri doğru ise doğru konuşalım...

Kimin ne misyon üstlendiğini biliyoruz.

Seni daha önce hakkında konuşulanlar için uyarmıştım.

An as ın baskısıyla az kalsın yakaza yı yıkıcaktınız, KS ile hiç bir husumetiniz olmadığı halde...

Ha yukarıdaki yazıyı yazarken, mert türk dahil kimseye sormadım...

Sadece tahmindi, ben an-as bilinciyle hareket etsem bende aynsını yapardım...

Amerika İran ı Vurmaz :) İsrail e Vurdurur... Çünkü Justice Böyle İstiyor :)

canim arkadasim an as bizim dostlarimizdir bu server an kar dakiler de benim arkadaslarimdir tabikide onlar icin giderim yikarim gelirim yada yikilirim bunu neden oyuncak oldu diye nitelendiriyosunuz onu anlamiyorum ben istersem giderim dostlarim icinde fizana giderim bunda gocuncak durum yok .ben kendi dostlarimin uyarisini göze alirim sadece tanimadiklarimi deil iyi yada kötü tum dostlarim basimin taci varmi ötesi ??? elimden geldigincede yardimci olcam tum an ailesine

melodi
01-04-2010, 12:57
and birliği dediğiniz birlik geçen serwer pusulanın dibinden hiç ayrılmadı pusula o kadar bonkördüki bir planını dahi bu and lara verdi herneyse mert_türke gelmeyen and bin yaşasın fakat and birliği kalkıpta an-as ın tetikçiliğini yaparsa çok üzülürüm,mert_türk pusuladır ve pusulada and birliğine geçmişte hertürlü desteği sağlamıştır işallah gölge düşmez bu yardımlara geçmişi unutmayın sayın and başkanı melodi hanım ;))

bide dipnot eğerki benim bilgim dışında saldıır olmuş dersen sakın derim kendinizi küçültmeyin lütfen.
bana mert turk pusula birliginden tek kisi göster gecen serverden arkadasim tekkisiyi göster amennah
bu arada konusmalarina dikkat et sende cacik cacik analiz yapmissin göya arpan fazla kacmis sanirim ,D tetikci olcam seni uzmek icin hahahah

arcmrt21
01-04-2010, 12:57
durumlar karışık , geçen s5 in aynısı :D desem...

kim kime dum duma...

kimin eli kimin cebinde,

o zaman güzel:))) Sawashan kim oluyor o zaman:p

g0khannn
01-04-2010, 13:06
bana mert turk pusula birliginden tek kisi göster gecen serverden arkadasim tekkisiyi göster amennah
bu arada konusmalarina dikkat et sende cacik cacik analiz yapmissin göya arpan fazla kacmis sanirim ,D tetikci olcam seni uzmek icin hahahah

Erkan bu ne diyor bana söylermisin. Bir tane bile yokmuymuş.

Rikki06 mı vardı orada acep şimdi :))

Belki hatırlar :D:D

Dominic-T
01-04-2010, 13:12
Geo wow 78' i gördü :D (ben demiştim 5x olmasa sıfırı görecekti diye)

ser_mr
01-04-2010, 13:43
Geo wow 78' i gördü :D (ben demiştim 5x olmasa sıfırı görecekti diye)

geo ya birşey olmaz... Bu sadece wow geciktirici sprey , duvar yıkılmadan geo yıkılmaz :p

Hani 5x tılsımının ilk sahibi bendim ya ordan biliyorum. ;)

pontiac
01-04-2010, 13:44
AND olsun yıkacaklar :)

LankaKanka
01-04-2010, 13:49

kankam bosver doktorlar melodi yi kendi haline bırakın dediler..biz de kendi haline bıraktık ama "Atın ölümü arpadan olsa gerek"
:D:D

g0khannn
01-04-2010, 13:52
kankam bosver doktorlar melodi yi kendi haline bırakın dediler..biz de kendi haline bıraktık ama "Atın ölümü arpadan olsa gerek"
:D:D

Hahahaha tamam kankam unutmuştum. Kusra bakmasın...

:cool::cool:

melodi
01-04-2010, 13:55

ayak takimiysa tanimam yönetimden birini gösterin ;D ayak takimiyla duz asker ilgileniyo ;)
ha göstersenizde kac yazar yeni pusula ile aramiz gayet iyiydi olaylari katil e sorun o anlatsin neden bu duruma geldigini daha iyi anlatir tabi ismi gibi guvenilir biriyse yok deilse kafasina göre seneryo yazcaktir oda beni hic mi hic baglamaz .ben gayet keyifli arkadaslarimin yaninda onlara destek birligimle eglenerek oyunuma bakiyorum burda laklak yapip seneryo yazmak sizlerin isiniz ;) bodimelli yi tanirim eski komutan oda pusulanin baska kolunda gerisini tanimam benide baglamaz

melodi
01-04-2010, 13:56
:D:Dayni doktorami gidiyoruz senle )) sana dedigine göre dr um aran iyi )9 gecmis olsun kardesim hahahah

LankaKanka
01-04-2010, 14:00
ayak takimiysa tanimam yönetimden birini gösterin ;D ayak takimiyla duz asker ilgileniyo ;)
ha göstersenizde kac yazar yeni pusula ile aramiz gayet iyiydi olaylari katil e sorun o anlatsin neden bu duruma geldigini daha iyi anlatir tabi ismi gibi guvenilir biriyse yok deilse kafasina göre seneryo yazcaktir oda beni hic mi hic baglamaz .ben gayet keyifli arkadaslarimin yaninda onlara destek birligimle eglenerek oyunuma bakiyorum burda laklak yapip seneryo yazmak sizlerin isiniz ;) bodimelli yi tanirim eski komutan oda pusulanin baska kolunda gerisini tanimam benide baglamaz

Ayak yapma bize :D

yoksa ayagın Allah ını yaparız :D

cermen 54
01-04-2010, 14:01
burdan hem savunan geo hem saldırıyı planlayıp organize eden arkadaşları tebrik ederim
yalnız and birliği biz taraf tutmadık falan filan diyor yalan söylüyor :)
size tembel kedi bizim emek vererek aldığımız tılsımı verdiğinde abi and bizimle onlar dostumuz falan yaptı hatta 1 ara ben ekselan_52 davet etti diye aranızdada bulundum kısa süre de olsa ama bakıyorum benim wow köyümle ilgilenen tek sizsiniz ben isterimki an-as gelsin yıksın veya an-as devam birlikleri saldırsın size nolduki sadece siz saldırıyorsunuz :)
ama neyse bu bir oyun herkes herşeyi yapıyor s1 enteresan bir server oldu
kaypaklıkların ,entrikaların dönmediği ve 1000 türlü oyunun sahnelenmediği küfürsüz saygı ve sevgi çerçevesinde bir travian diliyorum
bu son serverim son noktayı koyarken cidden burada daha fazla yalana dolana girilmesin evet biz tetikçilik yapıyoruz denilsin.veya tarafız denilsin zor değilki kaçak dövüşmeye gerek yok ATA ve AN birlikleri gerçekten serverin rengiydi onlarla oynamak zevk verdi bu 2 birliği serverden alsak heralde burası sadece farmville oynayanlarla dolacaktı tekrar GEO ve onun ekibini kutluyorum kolay defans değil ve saldıran takım arkadaşlarımda gerçekten güzel emek verip ordu hazırladılar kutluyorum

KILIÇASLAN
01-04-2010, 14:03
yeni ekip..?

Bır dahakı servere o bolgede bızde varız:). Oyunun kalıtesı artsın. Bızden kasıt baya kalıtelı oyuncular:). Sadece oyuncu olmak yetmıyor ınsanı degerlerede sahıp fakat bır o kadarda yapılan yanlısa karsı agrasıf olabılenler.

Neyse oyun bıtmedı henuz bıtecegınıde sanmıyorum 15 gunu daha var oyunun hıc yoksa ıcımden bır ses boyle dıyor sadece ama bu serverda olan burada kalmıstır buradan edındıgımız tek sey tecrubeler ve kımın ne nıyette olabıldıgıdır.

:)

LankaKanka
01-04-2010, 14:05
ayni doktorami gidiyoruz senle )) sana dedigine göre dr um aran iyi )9 gecmis olsun kardesim hahahah

hee aynı doktora gidioruz...hatırlarsan ilk karsılasmamız da sen daha lise talebesiydin carpısmıtık senn kitaplar dusmustu beraber toplamıstık yerden hahaha

yalnız ben deli doktoruna gidiordum senle orda karsılasmıstık...:D
benm tahtalar eksik olduguna gore sende de eksik gibi:D:D

melodi
01-04-2010, 14:08
hee aynı doktora gidioruz...hatırlarsan ilk karsılasmamız da sen daha lise talebesiydin carpısmıtık senn kitaplar dusmustu beraber toplamıstık yerden hahaha

yalnız ben deli doktoruna gidiordum senle orda karsılasmıstık...:D
benm tahtalar eksik olduguna gore sende de eksik gibi:D:D lanka hesabini silerken ki mesajin duruyo arsivde hala ))) buraya gelince karaktermi degistirdin sen bakiyim him ))

LankaKanka
01-04-2010, 14:15
lanka hesabini silerken ki mesajin duruyo arsivde hala ))) buraya gelince karaktermi degistirdin sen bakiyim him ))

KÖKBEN heabım duruor istersen ordn bi msj atam onu da arsive al:D

hayıdır mesajlarımdan cok etkilenmişşin heralde arsive kadar aldıgına gore :D
senn jeriko(suha abi) ile olan mesajlarında bende duruor hahah
natar koyleri için bilmem anlatabildim mi ;)
hahahah

melodi
01-04-2010, 14:16
burdan hem savunan geo hem saldırıyı planlayıp organize eden arkadaşları tebrik ederim
yalnız and birliği biz taraf tutmadık falan filan diyor yalan söylüyor :)
size tembel kedi bizim emek vererek aldığımız tılsımı verdiğinde abi and bizimle onlar dostumuz falan yaptı hatta 1 ara ben ekselan_52 davet etti diye aranızdada bulundum kısa süre de olsa ama bakıyorum benim wow köyümle ilgilenen tek sizsiniz ben isterimki an-as gelsin yıksın veya an-as devam birlikleri saldırsın size nolduki sadece siz saldırıyorsunuz :)
ama neyse bu bir oyun herkes herşeyi yapıyor s1 enteresan bir server oldu
kaypaklıkların ,entrikaların dönmediği ve 1000 türlü oyunun sahnelenmediği küfürsüz saygı ve sevgi çerçevesinde bir travian diliyorum
bu son serverim son noktayı koyarken cidden burada daha fazla yalana dolana girilmesin evet biz tetikçilik yapıyoruz denilsin.veya tarafız denilsin zor değilki kaçak dövüşmeye gerek yok ATA ve AN birlikleri gerçekten serverin rengiydi onlarla oynamak zevk verdi bu 2 birliği serverden alsak heralde burası sadece farmville oynayanlarla dolacaktı tekrar GEO ve onun ekibini kutluyorum kolay defans değil ve saldıran takım arkadaşlarımda gerçekten güzel emek verip ordu hazırladılar kutluyorum sen bizle kaldin aylarca bizi tanimis olman gerek dimi cermen )) kediler dostum deil benim dostum zero ve zeronun ekibi kediler zeronun ekibini yiktilar malesef o yuzden ata mf ile savastaydik o nasil zeronun ekibi yikti bizde onlarin merkezi aldik kedi mustafa abiden dahami degerli benim icin asla eski bela baskani mustafa abi dalmamak icin hesap sildiyse onunda kanini yerde birakcak deildirk sanirim kedinin hesapta sarlken dolasiyosa kedinin de ne oldugu ortada bizim taraf dostlarimizin tarafi her zaman ATA birlikleri bizim dostumuz deildi hic bir zaman olmadida olamazda eskilerden kim varsa herzaman sahip ciktim destek oldum saatlerce yola detsek attim zeronun ekipten bir kisi ciksin atmadi desin 70 saate destek attik baktik olmuyo 70 saate yikimada gittik sen efendi birisiydin bizdeykende öyle durdun zaten senle sorun yok cermencim sorun ortaligi karistiranlarda )) kimle dost kile dusman olcagimiza biz karar verdik bu gune dek bunuda kimsenin yargilamaya hakki yoktur keyif bizim oyun bizim emegim gecenler kendilerini iyi bilirler baskada lafim yok

melodi
01-04-2010, 14:16
KÖKBEN heabım duruor istersen ordn bi msj atam onu da arsive al:D

hayıdır mesajlarımdan cok etkilenmişşin heralde arsive kadar aldıgına gore :D
senn jeriko(suha abi) ile olan mesajlarında bende duruor hahah
natar koyleri için bilmem anlatabildim mi ;)
hahahah huyumdur saklarim dönekleri ortaya cikarirken iyi oluyo ))

LankaKanka
01-04-2010, 14:20
huyumdur saklarim dönekleri ortaya cikarirken iyi oluyo ))

senle olan mesajlasmalarım hal hatır sormaktı sadece ;)

anlasılan hal hatır mesajlarımdan da baya bi etkilemişsin ki Pribt Screen yapıp saklamıssın..benden bu kadar etkilenecegini bilmiodum hahah

onalrı yayınlıcaksan buyur bi zahmet yayınla..onun harıcınde de sana atmıs tek mesajım yok :D

yayınlasan da bende eski gunlerime donsem :D

g0khannn
01-04-2010, 14:22
huyumdur saklarim dönekleri ortaya cikarirken iyi oluyo ))

Al benide sakla nolurrr

Üzülürüm sonra kankamdan ayrı bırakma beni :))))

Kanka ben gider sen sahip çık... Bak arşivlerine kadar girmişsin hahahah dikkat et.. Ergenekondan almasınlar:p:p

LankaKanka
01-04-2010, 14:33
Al benide sakla nolurrr

Üzülürüm sonra kankamdan ayrı bırakma beni :))))

Kanka ben gider sen sahip çık... Bak arşivlerine kadar girmişsin hahahah dikkat et.. Ergenekondan almasınlar:p:p

zaten bası bos kaldıkları için bu durumdalar :p

neyse seneye melodi nin yanına koy kurar sahip cıkarım..:D

eee zor adamım kankim arsivler bile cözemez beni hahahah

melodi
01-04-2010, 14:38
zaten bası bos kaldıkları için bu durumdalar :p

neyse seneye melodi nin yanına koy kurar sahip cıkarım..:D

eee zor adamım kankim arsivler bile cözemez beni hahahah ay cok komiksiniz ;) muppet show eleman ariyo haberiniz olsun ;D

LankaKanka
01-04-2010, 14:42
ay cok komiksiniz ;) muppet show eleman ariyo haberiniz olsun ;D

neyse melodi sen hababam taburunla tıngırdanmaya devam et...gelecek s1 de gorusmek uzere :p

yanına koy kuracam kim kimi yagmalarsa hahahhah:D

tttihsan
01-04-2010, 15:11
saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum şükür servera renk geldi

LankaKanka
01-04-2010, 15:20
saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum şükür servera renk geldi

eyvallah kardesim..amacımız servera renk vermek...:D

KILIÇASLAN
01-04-2010, 15:38
O orduları basılmasında muhafaza edilmesinde organıze edilmesinde askerlerın yola cıkarılmasında emegı gecen herkezı tebrık ederım.

Netıcede ordular boyutuna gore bır wow a gırerek hakkını vermıslerdır dıye dusunuyorum. 3 sevıye 5 sevıye onemlı degıl onemlı olan yukarıdakı saydıklarımı gerceklestırebılmektır.

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 15:38
o, bu değilde benim ordu hala kayıpsız yolda onu ne yapıcaz :D

merkez düştü ordu düşmedi :p :p:p

LankaKanka
01-04-2010, 15:43
o, bu değilde benim ordu hala kayıpsız yolda onu ne yapıcaz :D

merkez düştü ordu düşmedi :p :p:p

Allah sag selamet gidecegi yere ulastırsın ne dielim elimizden bu gelior :p

BobSwagger
01-04-2010, 16:30
MERT_TÜRK ü Tebrik ederim.

MERT TÜRK ün wowu kurması ile ATA Bİrlikleri amacına ulaşmıştır. şu an kurmasa bile sayılı saatler kalmıştır.

Bugüne kadar AN- Birliklerinden yemediğimiz küfür kalmasada kendilerine oyuna zevk kattıkları için teşekkür ediyorum.

Zamanında bizleri bırakmayıp, oyuna devam eden ve ATA Birliklerini buraya kadar getiren Ziya Başkana (CDTRF) şükranlarımı sunarım.

ATA WOW lara Tahıl Savunma atan Bütün arkadaşlarıma, ATA Birlikleri Temsili Wowlara, Ordusunu gözünü kırpmadan birliğe feda eden abilerim,kardeşlerime hepsine teker teker teşekkür ediyorum.

KUSURSUZ Yöneticilerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Gösterdikleri sevgi,saygı,sadakat ve sabıra.

Ordumuz,amacına ulaşamayıp oyuna erken veda etsede, bugüne kadar ATA Birliklerine büyük hizmet ettiğimi düşünüyorum.Bu Birlikte oynamak benim için çok büyük bir zevk idi. kim ne derse desin server 1 gerçekten diğer serverlardan çok farklı.

Son olarak Bana her konuda güvenen kankam ortağım Furkan'a özel olarak teşekkürlerimi sunuyorum.

Gelecek s1 de görüşmek üzere..

Cappar01 - UMUT

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 16:43
benimkiler hedefine vardı işini yaptı
savunan arkadaşları tebrik ederim

raporları yayınlarız herhalde :)

dip not : darkland son saldırın yetişmedi arkadaşım. yinede güzel denemeydi gerçekten tebrik ederim. bana 120 adet altına mal oldu . . .

SoSyEtEM
01-04-2010, 16:57
Valla benim wowumda var KS-AV olarak seviyesi 0 ama inanın kordinasyonu 100 :D ayrıca ilk deneyimim olan bu travian serverına hiç bir şey bilmeden başladım. Bu süreçte bana destek olan tüm dostlarıma teşekkür ederim.
Çok güzel bir yıldı :)

Devamı 2011 de afrikada :p

Saygılar Hazerhan ;

Ethem Mirzabeyoğlu

:))

SoSyEtEM
01-04-2010, 17:02
bu arada totalde 28 köy reisledim. Daha fazla reisleyen varsa haberim olsun :))

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 17:07
Gördüğüm kadarıyla ARTI wowuna giren AND ları görüyorum. Raporları bekliyoruz.

saygılar,
CDTRF [GandalF]

melodi
01-04-2010, 17:23

saygılar,
CDTRF [GandalF] koyalim tabikide minik ordulardan cok is ,DD

http://travian-reports.net/tr/report/500881301fc,500909a3b61,5009189d375,50092475198,50 0937f1eba,50094045c58,50095929fbb,50096d71dd7

jeriko köy reislesin bu arada ,DD

ser_mr
01-04-2010, 17:26

saygılar,
CDTRF [GandalF]

Pontiac ı indirmişler...

-S-
01-04-2010, 17:28
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum..

SoSyEtEM
01-04-2010, 17:28
AND lar banada saldırıyo. ama köylerimde bir türkü çalıyor:) burası muştur yolu yokuştur giden gelmiyor acep ne iştir diye :))

spedar
01-04-2010, 17:29
koyalim tabikide minik ordulardan cok is ,DD

http://travian-reports.net/tr/report/500881301fc,500909a3b61,5009189d375,50092475198,50 0937f1eba,50094045c58,50095929fbb,50096d71dd7

dila seni ve birligini tebrik ederim.

guzel ve net bir saldırıydı yanılmıyorsam 26 seviye aldınız

redalert (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=26607) arkadası da ayrıca tebrik ederim ordusunu sag salim ulaştırdıgı için

ibrahimns
01-04-2010, 17:33
yahu goz gore gore server bitirilirmi ŞİKEMİ YAPILIYO MERKEZ HAKEM KOMİTESİ NERDE))))))

ibrahimns
01-04-2010, 17:34
:d:d:d:d:d:d
yahu goz gore gore server bitirilirmi şikemi yapılıyo merkez hakem komitesi nerde))))))

melodi
01-04-2010, 17:34
dila seni ve birligini tebrik ederim.

guzel ve net bir saldırıydı yanılmıyorsam 26 seviye aldınız

redalert (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=26607) arkadası da ayrıca tebrik ederim ordusunu sag salim ulaştırdıgı için saol hilmicim uykusuz keciydi o ))) darklan yikmaya kalkti gerci son saldirida cakildi )) depo yikmak aklina gelmedigi icin asker sag saglim ulasti ))) o tarla yikmaya calisiyodu hala ;DD

melodi
01-04-2010, 17:35
AND lar banada saldırıyo. ama köylerimde bir türkü çalıyor:) burası muştur yolu yokuştur giden gelmiyor acep ne iştir diye :)) sen kimsin ??

SoSyEtEM
01-04-2010, 17:39
bir dost :))

meres
01-04-2010, 17:44
sen kimsin ??

Sanırım inat:confused:

melodi
01-04-2010, 17:50
Sanırım inat:confused: ozaman dost deil :D ona dalan yok :D

BobSwagger
01-04-2010, 18:00
escape1 saldırısına çok güldüm.

adam tarlayı nişan almış :D

melodi
01-04-2010, 18:03
escape1 saldırısına çok güldüm.

adam tarlayı nişan almış :D simdi söylesem niye hedef aldigini tio alisriniz ;;))) nasil onca seviye alindigini :)) o yuzden he he diyip gecicem bunu ;)))

BobSwagger
01-04-2010, 18:09
simdi söylesem niye hedef aldigini tio alisriniz ;;))) nasil onca seviye alindigini :)) o yuzden he he diyip gecicem bunu ;)))

yo söyle sen. merak ettim doğrusu. Wow köyünde hangi mantıkla Tarlayı nişan aldınız acaba. tahılı - ye düşsün diyemi :D

kursat46
01-04-2010, 18:12
simdi söylesem niye hedef aldigini tio alisriniz ;;))) nasil onca seviye alindigini :)) o yuzden he he diyip gecicem bunu ;)))
yav biz senin kadar bu işte usta değiliz şu tiyonu versende feyz alsak benimgibi bi acemide askeri üssü seviye 19 a düşürüp tek atış yapardı

melodi
01-04-2010, 18:14
yav biz senin kadar bu işte usta değiliz şu tiyonu versende feyz alsak benimgibi bi acemide askeri üssü seviye 19 a düşürüp tek atış yapardı sölemem :) oyun sonunu bekleyin ozaman aciklicam hahahaha :D

Geo
01-04-2010, 18:15
Selamlar. Bu sabah hastanedeydim yıkımları bile canlı canlı izleyemedim. 10:45 sularında doktor iğneyi batırırken meğersem o sızı iğneden değil de Wow'dan geliyormuş. Tesadüf :) Tabi iğne koldan bacaktan değil de boğazdan girince biraz farklı olmadı değil. Belki bilenler vardır. İnce iğne aspirasyon biyopsi'si (guatr). Nodül vardı örnek aldılar. İyi huy, kötü huy ona bakıcaklar vs. Neyse uzatmayalım önemli bişey çıkçağını sanmıorum :)

Gelelim oyuna.. Saldıran arkadaşların eline sağlık. Elit orduları misafir etmek güzeldi. Herkes eğlenmiştir umarım. Bizim açımızdan sonuca bakarsak iyi olarak değerlendirebilirim. Ben daha fazla kayıpla atlatırız diye tahmin ediyorum. Server daha bitmedi yolumuz uzun. Tüm Wow'culara başarılar..

cihat47
01-04-2010, 18:16
Edt.......

Beyazayi
01-04-2010, 18:16
MERT_TÜRK ü Tebrik ederim.

MERT TÜRK ün wowu kurması ile ATA Bİrlikleri amacına ulaşmıştır. şu an kurmasa bile sayılı saatler kalmıştır.

Bugüne kadar AN- Birliklerinden yemediğimiz küfür kalmasada kendilerine oyuna zevk kattıkları için teşekkür ediyorum.

Zamanında bizleri bırakmayıp, oyuna devam eden ve ATA Birliklerini buraya kadar getiren Ziya Başkana (CDTRF) şükranlarımı sunarım.

ATA WOW lara Tahıl Savunma atan Bütün arkadaşlarıma, ATA Birlikleri Temsili Wowlara, Ordusunu gözünü kırpmadan birliğe feda eden abilerim,kardeşlerime hepsine teker teker teşekkür ediyorum.

KUSURSUZ Yöneticilerimize ayrıca teşekkür ediyorum. Gösterdikleri sevgi,saygı,sadakat ve sabıra.

Ordumuz,amacına ulaşamayıp oyuna erken veda etsede, bugüne kadar ATA Birliklerine büyük hizmet ettiğimi düşünüyorum.Bu Birlikte oynamak benim için çok büyük bir zevk idi. kim ne derse desin server 1 gerçekten diğer serverlardan çok farklı.

Son olarak Bana her konuda güvenen kankam ortağım Furkan'a özel olarak teşekkürlerimi sunuyorum.

Gelecek s1 de görüşmek üzere..

Cappar01 - UMUT
yan köye gömdüğüm 4, kusursuz :))))1 ziya 2, paşa35 3.... hatırlayamadım kendisi bir ses verirse sevinirim

cihat47
01-04-2010, 18:18
son dakika mert_türk indirildi raporlar pls.. :d:d

Yeni seviye 0 :):)

SoSyEtEM
01-04-2010, 18:20
geçmiş olsun Mehmet

asy
01-04-2010, 18:21
bu mancınıkla tek atış yapmak neden iki saldırı daha iyi olmaz mı yoksa tek saldırı daha mı güçlü oluyo açıklarsanız sevinirim...

cihat47
01-04-2010, 18:22
bu mancınıkla tek atış yapmak neden iki saldırı daha iyi olmaz mı yoksa tek saldırı daha mı güçlü oluyo açıklarsanız sevinirim...

Tek atışta daha güçlü

baytar_8
01-04-2010, 18:24
ne oldu atıp tutuyodunuzz :))

BobSwagger
01-04-2010, 18:26
yan köye gömdüğüm 4, kusursuz :))))1 ziya 2, paşa35 3.... hatırlayamadım kendisi bir ses verirse sevinirim

Sanırım o kada şeyi boşa yazdım.. bu serverın biteceği yok. :)

karadağ
01-04-2010, 18:28
sıra kimde ???

-S-
01-04-2010, 18:30
Rapor yok mu yaw..Ama top 10 da saldırıda 1. oldu adam demek iyi asker varmış..

http://s1.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın saldırıda en iyileriSıraOyuncularPuan1. I3attal (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=2449) 233986

BirdHunter
01-04-2010, 18:30
Hadi beyler raporları görelim artık :)

Beyazayi
01-04-2010, 18:31
melodi servera 1 nisan şakası yaptı hadi hayırlısı

myellow
01-04-2010, 18:32
MERT_TÜRK te indirildi yeni seviye 0 :) rapor beliyoruz:D indiren AND birliği dimi...

asy
01-04-2010, 18:32
Tek atışta daha güçlü

sağol bilgi için..

-S-
01-04-2010, 18:33
Haftanın savunmada en iyileriSıraOyuncularPuan1. Geo (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=15714) 25464442. MERT_TÜRK (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=41549) 18847563. pontiac (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=107469) 11389234. KAHRAMAN61 (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=89122) 9607615. balcı2 (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=20078) 8347686. pashacan (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=36426) 3690317. cermen 54 (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=71704) 3233598. alc1_ (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=2239) 2364379. Toğal (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=14161) 19674510. b-team (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=36326) 196080

melodi
geldim geldim heheh
öncelikle bu organizasyona imza atan sim yani kadir i tebrik ediyorum sonra aaliyi
sonra benim tum birligimi basta travian rekorunu kiran can yani 13attali tebrik ediyorum 95 ile makina daydi rekor simdi 13attala gecti bu rekor
sirada kim var bakalim heheh daha elde 15 ordu bekliyo ;D

http://travian-reports.net/tr/report/50122d7f04c,501272a694b,501300450ab,50133463f6a

Bonnie&Clyde
ERSELE 2.WOW SALDIRISI NASIL YAPTIN BUNU ARKADAŞIM BIZEDE YOL GOSTER NASIL BASILIR BU ORDULAR :s

SALDIRAN VE SAVUNAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDERİM

melodi
01-04-2010, 18:34
MERT_TÜRK te indirildi yeni seviye 0 :) rapor beliyoruz:D indiren AND birliği dimi... evet nasil bildin ;D

melodi
01-04-2010, 18:34
ERSELE 2.WOW SALDIRISI NASIL YAPTIN BUNU ARKADAŞIM BIZEDE YOL GOSTER NASIL BASILIR BU ORDULAR :s

SALDIRAN VE SAVUNAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDERİM 3. ve 4. yu de bekleyin derim ben hahahahah

caş
01-04-2010, 18:35
arkadaşlar 98den sıfırlanan mert_türk e admin arkadaşımız 1nisan dolayısıyla şaka yapmış.2nisanda 98den devam edecek seviye basmaya:)

ErSeLe

SALDIRAN VE SAVUNAN ARKADAŞLARI TEBRİK EDERİM

Osman yaptık bişiler:))

3.ordu için gönüllüler aranıyor.;)

Bende istiyorum diyen varsa..

ErSeLe yaz 4244 e yolla ersele wowunuza gelsin...

BirdHunter
Raporlar güzel saldıran ve savunan arkadasları tebrikler. Ali'den bi ordu daha bekliyordum demek buymuş tebrikler ali

KATİL35
01-04-2010, 18:36
Gerçekten ANLAR süper oyun oynadı.
önceki sayfada belirtilen bizden + / + ya saldırı çıkmayacak laflarını söyleyenler bu saatten sonra acaba hala bu lafının arkasında duracaklarmı merak ediyorum doğrusu..

Beyazayi
01-04-2010, 18:36
3. ve 4. yu de bekleyin derim ben hahahahah
arkadaşlar her yöne 4442 ye msj atın ersele wowunuza gelsin

meres
01-04-2010, 18:38
arkadaşlar 98den sıfırlanan mert_türk e admin arkadaşımız 1nisan dolayısıyla şaka yapmış.2nisanda 98den devam edecek seviye basmaya:)

Çok İyiydi
:D:D:D

Bu serverin en az 1 ayı var çok ordu var Çoookkkk:).
İhtar atışını AND yaptı hadi bakalım hayırlısı:)

ErSeLe
01-04-2010, 18:39
önceki sayfada belirtilen bizden + / + ya saldırı çıkmayacak laflarını söyleyenler bu saatten sonra acaba hala bu lafının arkasında duracaklarmı merak ediyorum doğrusu..

ARTI birliklerinden 2 gün önce yola çıkılan ve dün gece Geo ww ye ulaşan saldırıların arkasında duracakmısınız ?

kursat46
geldim geldim heheh
öncelikle bu organizasyona imza atan sim yani kadir i tebrik ediyorum sonra aaliyi
sonra benim tum birligimi basta travian rekorunu kiran can yani 13attali tebrik ediyorum 95 ile makina daydi rekor simdi 13attala gecti bu rekor

http://travian-reports.net/tr/report/50122d7f04c,501272a694b,501300450ab,50133463f6a
bu arada gene tarlaya çalışmışsınız şu işin sırrını versen noolur sanki

prousios
Dila tebrik ederim :) Gereksiz tartışmala giriyorsun bakıyorum da, bırak kim ne derse desin yakışmıyor sana :)

ErSeLe
01-04-2010, 18:41

Ordaki msjı ben sana açıklayım...
elimizde o kadar çok ordu varki tarlaları bile 0larız gerekirse mesajı veriliyor mesajı alabilene;)

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 18:42
az laf çok iş diyen bi arkadaş vardı bizim foruma gelip :D

hımm
çok laf ve çok iş beraber olmaktaymış demekki

:D

melodi
01-04-2010, 18:43
önceki sayfada belirtilen bizden + / + ya saldırı çıkmayacak laflarını söyleyenler bu saatten sonra acaba hala bu lafının arkasında duracaklarmı merak ediyorum doğrusu.. katilcim ilk ordular ++ dan AN birliklerine girmistir raporu sim koyar görürsün oldumu yani anlasmayi bozan kimmis görür herkez

asy
01-04-2010, 18:43
Oyuna şimdi renk geldi be devamını bekleriz..

kursat46
01-04-2010, 18:44
Ordaki msjı ben sana açıklayım...
elimizde o kadar çok ordu varki tarlaları bile 0larız gerekirse mesajı veriliyor mesajı alabilene;)
gözdağı yani

melodi
01-04-2010, 18:45
Dila tebrik ederim :) Gereksiz tartışmala giriyorsun bakıyorum da, bırak kim ne derse desin yakışmıyor sana :) haklisin katiliyorum sana . peki girmicem tartismaya bundan böyle tesekkür ederim uyarin icin beni bilen biliyo gerisi bos
tebrigin icinde tesekkür ederim birligim adina

escape
01-04-2010, 18:47
AND lar banada saldırıyo. ama köylerimde bir türkü çalıyor:) burası muştur yolu yokuştur giden gelmiyor acep ne iştir diye :))
sen kımsın oyunda kalanlarla sana gelelım hehe

caş
01-04-2010, 18:47
Şimdi bir kuş sütü eksik olacak derken bunlardan bahsediyordum elbette. Yani arkadaşlarımız burada bunlar mı senin dediklerin diyip alay etmeye çalıştılar ve erken konuştular.

1- GEO yu bu oyundaki en değerli "oyuncu" olarak görüyorum. Benim görüşüm bu yönde. Her yönden son derece profesyonel bir travian oyuncusu. Kendisini tekrar tebrik ederim.

2- ARTI ların kurmasına hem biz razıyız hem AN lar. Bugüne kadar sessiz sedasız geldiler ve aradan da öyle çıkıyorlar. Hayırlı olsun wow. Bizde ARTI lara verdiğimiz sözü tuttuk ve onlara hiçbir ordu çıkarmayacağımızı beyan ettik. Lakin çıkarmış olsaydık AN ların kazanmasına yardımcı olurduk. Bu nedenle ARTI ları burada tek geçtik. Mert Türk Wowunada hem savunma askeri hem hammadde+tahıl attık. (*)

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZ'ları

ziyacıgım iyiki savunma ve tahıl atmışsın ya atmasaydın mert_türk ün durumu ne olurdu düşünemiyorum.attığın 1k savunma ve 100k tahılla mavi boncuk dağıtma millete.

KATİL35
01-04-2010, 18:48
ARTI birliklerinden 2 gün önce yola çıkılan ve dün gece Geo ww ye ulaşan saldırıların arkasında duracakmısınız ?

benim bilgim dahilinde tek bir ordu çıkmadı. ve hala benim birliğimden tek bir saldırı çıkmadı hala..
ancak sizi gerçekten tebrik ederim çok güzel bir kalleşlik oyunu çıkartınız.

hakanugur
01-04-2010, 18:48

çok komıksınız hatırlıyorumki b team emre abiye planı verdıgımde ondan herhangı bırsey talep etmedım yada herhangı bır durum olmasını beklemedım zaten merkezlerı yıkılmıs ve gucsuz durumda ıdıler aynı zamanda ordularıda kalmamıstı sımdı durumu ozetlıyelım dun wow koyunde ıdım memet rahatsız oldugu ıcın ve ANADOLU bırlıgınden yaklasık olarak 51 pusula bırlıgınden yaklasık olarak19 saldırı gelmiş 2000 3000 mancınıklı,emre abının yoklugunda karsılıksız plan verdıgım anadolu bırlıgı bunu haketmıyor sadecce emre abıye saygım sonsuz eklemeye devam edıyorum balcı merkezlere gırcem deyıp gırmeyen arkadaslar komık duruma dusmesınler bız balcı wowu yıkcaz sız hem sozunuzde durmucaksınız hemde wow kurcaksınız dahasıda var pontıac ve mert turk AN bırlesmesınden rahatsızlarmıs pontıac kafasına gore bırlıgınden cıkmıs balcı ıle hemde katılın en sevdıgı adam ıle bırlesme yapıyor daha sonra bırlıgıne alınmayınca tekrar balcının bırlıgıne gırıp sevıye basıor eger senın bırlesmen ben ısem dersınkı hakan bırlık teklıfı at sevıye basıyım emre abı kaza gecırdı vs bos konusmalar wow da yıkamadıgımız wow yok yıkıldıgımızda cok nadır ve en az kayıplarla atlatılan seylerdır bu bır oyun ama herkes kısılıgını oynuyor herkese gulucuk sacarak polyana olunmaz bazı kısıler profılınde acıklama yapıyor aksını soylemesını ıstedıgımde bazıları kacıyor neden acaba ıkı gun once yapmıs oldugunuz tum saldırılarınızdan dolayı anadolu ve pusula aılesını kutluyorum ayrıca erseleyı tekrar kutlamak lazım nasıpse uc kere wow yıkcak durum onu gosterıyor.

MeHTeR
01-04-2010, 18:49
tebrik ederim saldırıyı yapan arkadaşları özellikle ersele yi :)

SoSyEtEM
01-04-2010, 18:50
Benim kim olduğumu kimse bilmez :) çok lazımsa öğren :) Erseleyi tebrik ediyorum. Başarı ve rekor ona aittir. Yandakçı olarak nemalanmak isteyen kişilere sadece gülüyorum... Ete süte karışmadan bugünlere gelen bir takım birlikler şimdi AN-AS 'a sırtını dayamış show yapıyor :)

Devam edin go go go :)

ErSeLe
01-04-2010, 18:51
benim bilgim dahilinde tek bir ordu çıkmadı. ve hala benim birliğimden tek bir saldırı çıkmadı hala..
ancak sizi gerçekten tebrik ederim çok güzel bir kalleşlik oyunu çıkartınız.

"ARTI birliğinin profilinden alıntıdır.

HER HANGİ BİR WOW KÖYÜMÜZE YAPILAN SALDIRI O BİRLİGİN BAGLI OLDUGU WOW KÖYÜNE SALDIRI OLARAK TARAFIMIZDAN İADE EDİLECEKTİR

SONRA BİZE O SADECE BİR ALT BİRLİK BİZİM NE ALAKAMIZ VAR DEMEYİN.
AYLARDIR SAVAŞMIYORUZ. ASKERLERİ EVE GÖTÜRECEK DEGİLİZ."

yani burdan anlıyoruz ki alt birliklerinizden çıkan saldırı sizi bağlar .ki bu 1-2 saldırı değil 5-6 saldırı ve peş peşe gelen saldırılardır.

ser_mr
01-04-2010, 18:51
Osman yaptık bişiler:))

3.ordu için gönüllüler aranıyor.;)

Bende istiyorum diyen varsa..

ErSeLe yaz 4244 e yolla ersele wowunuza gelsin...

Ben dedim bu herifi tutun diye :)

Bir mancınık birde koçbaşı ordusu var diye..

Linkleri bile vermiştim 2 ordu köyü bunları yıkın diye :)))

Ama es geçilmişti...

escape
01-04-2010, 18:52
tebrik ederim saldırıyı yapan arkadaşları özellikle ersele yi :)
alının de bı ordu daha varmıs ama kocbasılı ordu arıyo :D

luca
01-04-2010, 18:52
Oyunun sonu geldi denildi ama gelmeyeceğini herkes biliyordu. İnsanlara tetikçi deyip onları diğer insanlar önünde küçük düşürme amacında olanlar, karalamada bulunanlar için söylemem gereken birşeyler olduğunu düşünüyorum.

Vakt-i zamanında MERT_TURK un wow koyunu almak isteyen AND birliğine biz alacağız denildiğinde bile sukunetini koruyan kişilerin içlerinde oluşan burukluğu, wow koyu alımında oyun hırsına yenik düşen kişilerde şuan gördüğümüzü düşünüyorum.

O zamanki durumu yaşayan biri olarak wow yıkımında AND birliğinin olması görüşünü hep savundum. Wow döneminde sıralamadan hareketle yıkım ibresi +/+ bolgesine dönmüştür.Değişen sadece budur. Bu saldırılar kimsenin tetikçiliği yapıldığından değil, oyunda wow kurma amacına hizmet eden kişiler olduğu gibi yıkma amacına hizmet eden kişilerde olması gerektiği düşüncesinden hareketle oyuna renk katma amacıyla yapılmıştır.

ErSeLe
01-04-2010, 18:54
Ben dedim bu herifi tutun diye :)

Bir mancınık birde koçbaşı ordusu var diye..

Linkleri bile vermiştim 2 ordu köyü bunları yıkın diye :)))

Ama es geçilmişti...

Ahh serbay ahh:) dinlemediler seni yıktırdılar :)

Evet söylemişsin ama iyi analiz yaptığın için değil beni ve ömeri iyi tanıdığın içindir;)

Hadi serbay 3.ordumu bul zuahahahaa

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 18:56

Güven bana inanmazsan böyle olur. Sana kaç ay önce söyledim bunu değil mi? bile bile lades oldun. Şimdi bunlara neden şaşıyorsun ki?

Açık açık böyle böyle yapacaklar sana demedim mi? biraz dinleseydin beni ihtiyatı elden bırakmazdın. Son ana kadar gelecekler ve dalacaklar dedim sana. Ama önce bizim dalmamızı isteyecekler dedim. Bende dalmayacam sözümün arkasında olacam dedim.

İşte sana aylarca önceden söylediğim görüntü. Şimdi düşün bakalım gerisini xD

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS

tttihsan
01-04-2010, 18:56

birinciyi melodi sonra açıklar 2. de sıralamayı takip et wow hedefti wow sıfırlanınca rasgele atıldı tarla nasibini aldı bu arada arkadaşlarımı tebrik ediyorum

melodi
01-04-2010, 18:58
çok komıksınız hatırlıyorumki b team emre abiye planı verdıgımde ondan herhangı bırsey talep etmedım yada herhangı bır durum olmasını beklemedım zaten merkezlerı yıkılmıs ve gucsuz durumda ıdıler aynı zamanda ordularıda kalmamıstı sımdı durumu ozetlıyelım dun wow koyunde ıdım memet rahatsız oldugu ıcın ve ANADOLU bırlıgınden yaklasık olarak 51 pusula bırlıgınden yaklasık olarak19 saldırı gelmiş 2000 3000 mancınıklı,emre abının yoklugunda karsılıksız plan verdıgım anadolu bırlıgı bunu haketmıyor sadecce emre abıye saygım sonsuz eklemeye devam edıyorum balcı merkezlere gırcem deyıp gırmeyen arkadaslar komık duruma dusmesınler bız balcı wowu yıkcaz sız hem sozunuzde durmucaksınız hemde wow kurcaksınız dahasıda var pontıac ve mert turk AN bırlesmesınden rahatsızlarmıs pontıac kafasına gore bırlıgınden cıkmıs balcı ıle hemde katılın en sevdıgı adam ıle bırlesme yapıyor daha sonra bırlıgıne alınmayınca tekrar balcının bırlıgıne gırıp sevıye basıor eger senın bırlesmen ben ısem dersınkı hakan bırlık teklıfı at sevıye basıyım emre abı kaza gecırdı vs bos konusmalar wow da yıkamadıgımız wow yok yıkıldıgımızda cok nadır ve en az kayıplarla atlatılan seylerdır bu bır oyun ama herkes kısılıgını oynuyor herkese gulucuk sacarak polyana olunmaz bazı kısıler profılınde acıklama yapıyor aksını soylemesını ıstedıgımde bazıları kacıyor neden acaba ıkı gun once yapmıs oldugunuz tum saldırılarınızdan dolayı anadolu ve pusula aılesını kutluyorum ayrıca erseleyı tekrar kutlamak lazım nasıpse uc kere wow yıkcak durum onu gosterıyor. yok yok mh avcilara plan veriyodur ondan yukseldiler onlar ;)) ikili oynayanlar yikilmaya mahkumdur
hem AN lari baglicaksin hem ATA lari baglicaksin hem AND ile dost olcaksin 1200 def le WOW kurcaksin ekürün jerikoda bunlari yaparken ses cikarmicaksin ve dostluktan bahsedeceksin öylemi katilcim yanlis hesap bagdattan döndü el atindan yardim edenler de dahiil buna
son askerimize kadar ikili oynayanlarin karsisindayiz AND olarak

ser_mr
01-04-2010, 18:59
Ahh serbay ahh:) dinlemediler seni yıktırdılar :)

Evet söylemişsin ama iyi analiz yaptığın için değil beni ve ömeri iyi tanıdığın içindir;)

Hadi serbay 3.ordumu bul zuahahahaa

Tebrik Ederim Seni :)

En azından başkalarının gölgesi altında oynamadın ;) Sonuna dek An-as da idin...

kursat46
01-04-2010, 18:59
birinciyi melodi sonra açıklar 2. de sıralamayı takip et wow hedefti wow sıfırlanınca rasgele atıldı tarla nasibini aldı bu arada arkadaşlarımı tebrik ediyorum
depolar vurulabilirdi en az 10 tane tahıl ve hammadde deposu vardır daha

baytar_8
01-04-2010, 19:00
erselee(ali) benide yıksana :D ama 5 weya 6. ordunu yollaa :D tbrkler krdeşim...

Geo
01-04-2010, 19:02
Ben raporları paylaşayım o zaman. Anadolu oyuncularına birşey demiyorum. Emre abinin yokluğunu bu şekilde değerlendirmişer. Saygı duyarız onların tercihleri söyleyecek birşey yok. Daha yan köylerime çıkılan saldırılar vs. paylaşmaya gerek bile duymuyorum bunlar yeterli olur sanırım. Giriş saatlerine bakarsanız bu saldırılar girmeden Ersele yola çıkmamıştır. Bu hareketler sonucunda alınan bir karardır Ersele'nin ARTI'ya çıkması.. Abuk subuk yorumlar yapmadan önce biraz etrafa bakıp bilgi sahibi olmanız yeterli. Balcı'ların organizesi girmeden önce Geo hesabı 1 milyon savunma puanı vardı top10'da. O zman kimse neden sormuyordu bu Geo kimden saldırı aldı acaba diye?

http://travian-reports.net/tr/report/50150d2f8e1,501519b7bff,50152a63923,501535e6644,50 1547f6d82,501550c121d,5015751928e

tttihsan
01-04-2010, 19:03
hedef wow diyorum wow sıfırlanınca rasgele atılmış bilmem anlatabildimmi

ser_mr
son askerimize kadar ikili oynayanlarin karsisindayiz AND olarak

Bence ikili oynayanların yanındasınız ;)

Hatta, başkalarının misyonunu üstleniyorsunuz...

karadağ
erselee(ali) benide yıksana :D ama 5 weya 6. ordunu yollaa :D tbrkler

krdeşim...

b-team (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=313597&c=95) raporlarınını ne zamana alıcaz :D

ErSeLe
Ben raporları paylaşayım o zaman. Anadolu oyuncularına birşey demiyorum. Emre abinin yokluğunu bu şekilde değerlendirmişer. Saygı duyarız onların tercihleri söyleyecek birşey yok. Daha yan köylerime çıkılan saldırılar vs. paylaşmaya gerek bile duymuyorum bunlar yeterli olur sanırım. Giriş saatlerine bakarsanız bu saldırılar girmeden Ersele yola çıkmamıştır. Bu hareketler sonucunda alınan bir karardır Ersele'nin ARTI'ya çıkması.. Abuk subuk yorumlar yapmadan önce biraz etrafa bakıp bilgi sahibi olmanız yeterli. Balcı'ların organizesi girmeden önce Geo hesabı 1 milyon savunma puanı vardı top10'da. O zman kimse neden sormuyordu bu Geo kimden saldırı aldı acaba diye?

http://travian-reports.net/tr/report/50150d2f8e1,501519b7bff,50152a63923,501535e6644,50 1547f6d82,501550c121d,5015751928e

Mmt Geo'ya giren birlikleri not al hepsini dolaşıcam tek tek zuahahaah

prousios
01-04-2010, 19:09
Benim kim olduğumu kimse bilmez :) çok lazımsa öğren :) Erseleyi tebrik ediyorum. Başarı ve rekor ona aittir. Yandakçı olarak nemalanmak isteyen kişilere sadece gülüyorum... Ete süte karışmadan bugünlere gelen bir takım birlikler şimdi AN-AS 'a sırtını dayamış show yapıyor :)

Devam edin go go go :)

AND bize sırtını dayamadı, biz onlara sırtımızı dayadık dostum;)

AN Birliklerinin bir Kurucusunun ağzından bunu duyman inşallah seni mutsuz etmez..

iyi oyunlar..

kursat46
01-04-2010, 19:09
http://travian-reports.net/tr/img/4984129cf6a.png
http://travian-reports.net/tr/img/4983994b4f0.png
http://travian-reports.net/tr/img/49840b2d144.png
http://www.travian-reports.net/tr/img/498322547a2.png
http://travian-reports.net/tr/img/49833f4b50a.png
http://www.travian-reports.net/tr/img/49831e38d7a.png

Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum.

saygım ve sevgim ile,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS
şimdi bir şu raporlara bakın birde and ların raporlarına arada dağlar kadar fark var and lar boş köye saldırmış övünüyorlar pöh

meres
01-04-2010, 19:14
şimdi bir şu raporlara bakın birde and ların raporlarına arada dağlar kadar fark var and lar boş köye saldırmış övünüyorlar pöh

Bence yersiz bi yorum olmuş..
Bilmediğin konular için ortalığı bulamamanı tavsiye ederim sadece;)..

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 19:15
doldursaydınız ozaman
kusura bakmayında sizin bu yaptığınız artık su kaçırmak oluyor

adam 98 de diyorsunuz ki 100 basıldı hayırlı olsun server bitti :D

şimdide boş wow ları indirdiniz övünmeyin

doldursaydınııııııııııııııııııııııııızzzzz

eğer boşsa boş indi mi indi basit...

ha bu arada farkındamısınız bilmem bizim wow 3üncü sırada

iki wow daha kaldı bizde de ikinci saldırı orduları toplanıyorlar harekete . . .

önceden söylemiş olalım sonra yok boştu yok bilmem neydi demezsiniz. . .

Geo
01-04-2010, 19:15
Mmt Geo'ya giren birlikleri not al hepsini dolaşıcam tek tek zuahahaah

Geo vs s1 kankam :) Tek tek uğraştırma şimdi beni :p

ibrahimns
01-04-2010, 19:17
Evet demekki oyun da hiç bir şey belli olmuyo yıklıması en zor wow geonun wow u olduğuna göre geo kuracak bu wow u ha unutmadan oyun uzarsa bu arada benim ordularda yetişirse geonun hiç şansı kalmaz

kursat46
01-04-2010, 19:17
Bence yersiz bi yorum olmuş..
Bilmediğin konular için ortalığı bulamamanı tavsiye ederim sadece;)..
geo ya saldıranın hiçbiri top10 da yok ama daha küçük bir orduyla saldıran battal zirvede bunu nasıl açıklarsınız tamam sur yıkılmış olabilir ama aynı surun vazifesini 4 tane kahramanda yapar (defi 20 ise)

Geo
01-04-2010, 19:18
Evet demekki oyun da hiç bir şey belli olmuyo yıklıması en zor wow geonun wow u olduğuna göre geo kuracak bu wow u ha unutmadan oyun uzarsa bu arada benim ordularda yetişirse geonun hiç şansı kalmaz

İbo bi gelemedin paso fake çakıosun xD

kursat46
01-04-2010, 19:19
doldursaydınız ozaman

iki wow daha kaldı bizde de ikinci saldırı orduları toplanıyorlar harekete . . .

o üçüncü sıradaki wow da iner geo indikten sonra

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 19:20
kürşad46

git kumda oyna arkadaşım

ıslat kumu wow yap

etrafına da sur yap

aman dalgadan uzak bi yere yap aman kaza olur falan yıkılmasın wow un :D

prousios

Boş mu?? CDRTF doldurduk, savunma attık diyordu, ondan gittiler :))

İyi oyunlar..

melodi
şimdi bir şu raporlara bakın birde and ların raporlarına arada dağlar kadar fark var and lar boş köye saldırmış övünüyorlar pöh hahahaah az ordu cok is hahahaha

meres
01-04-2010, 19:22
geo ya saldıranın hiçbiri top10 da yok ama daha küçük bir orduyla saldıran battal zirvede bunu nasıl açıklarsınız tamam sur yıkılmış olabilir ama aynı surun vazifesini 4 tane kahramanda yapar (defi 20 ise)

İşte diyorum ya işinde stratejisi orada.Ben bu durumu çok iyi anlıyabiliyorum..
Buyuk ordu onemli değil taktik ve strateji önemli...
AN- ekibi ve AND ekibi ilk s1den beri oynarlar neyi nerede yapacağını iyi bilirler.
Ha sen yine tarla yıkmışlar dersen cvp vermem sana orada bile tek taraflı kayıp yoktur derine inmen gerek biraz;)..

escape
01-04-2010, 19:28
mertekılerı ıncelemedım ama pontıac ta onden gırenler festıvalde oldugu ıcın koyler hedefler rasgele secıldı dostum yenı en azından ben ole sectım umarım yeterlı bı acıklama olmustur bıdahakını dırek dunya harıkasına ısaretlıyecem ama senın ıcın :))

escape
01-04-2010, 19:30
o üçüncü sıradaki wow da iner geo indikten sonra
ındırınde gorelım ozaman renk katabılıyosanız katın sızde yeterkı pısmıs asa su katmayın hehee

kursat46
01-04-2010, 19:31
kürşad46

git kumda oyna arkadaşım

ıslat kumu wow yap

etrafına da sur yap

aman dalgadan uzak bi yere yap aman kaza olur falan yıkılmasın wow un :D
senin yaşın kaç birader merak ettim kuma meraklısın galiba

escape
01-04-2010, 19:33
dostum sen ne ıcraat yaptın koy surayada gorelım zır zır zırlayıp durma sınek gıbı :D

safasa
01-04-2010, 19:35
açıklama: pontiac-balcı wowları bildiğim kadarıyla geo yuda çağırdılar 1 günlük forumdaki kavgalara karşı geçici kurulmuştur... dönüşü sırasında bize gelen bilgi artı birliğine geri girememektedir.b-team in kaza geçirmesi sonucu... kendileri seviye basma konusunda bizden yardım istemiştir.sonuçta bu seviyede madur olmaması gerektiğini düşünüp elimizden geldiğince yardımcı olduk.ata tm olarak birliğimizden hiç kimse artı wowlarına destek ve tahıl yollamamıştır ...

C.More
01-04-2010, 19:36
koyalim tabikide minik ordulardan cok is ,DD

geldim geldim heheh

:D s1 bitmediyse geleyim biraz köy yikayim bende :D Yine yaptin yapacagini tebrik ederim :))

HaRuN

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 19:37
Boş mu?? CDRTF doldurduk, savunma attık diyordu, ondan gittiler :))

İyi oyunlar..

Şu oyunda oyununuzu yemeyen ender adamlardan birisiyim. Yiyenler düşünsün gönlümüz rahat...

Ayrıca Mert Türk e birşey doldurmadık son 1 hafta kala biraz yardımda bulunduk bazı hesaplardan. O kadar. Ben katil35 e ve ARTI dakilere verdiğim sözü sonuna kadar yine daha önce olduğu gibi tuttum. Katil35 ve ekibinin bu işten gerektiği dersi alıp tecrübe ettiğini düşünüyorum.

Diğer serverlarda biraz daha ihtiyatlı davranır ve daha derin düşünür. Katil35 in yanlışı AN ları kandırdığını düşündü. Maksadı AN ordularını üstüne çekmemekti. Bende yaptığının yanlış olduğunu en son ana kadar muhakkak yoklanacağını söyledim. (burada AN ların maksadı ATA ordularından bazılarını acaba ARTI lara gönderirlermi düşüncesiydi...ama tabi yemedik)

Bizim öngörümüz dışında hiçbirşey olmadı henüz. Bu arada Katil35 ve ekibi bu işin öyle yatarak olmayacağınıda anladı sanırım. Bu da bir tecrübe oldu haliyle.

Son sözüm AN lara. Plan ve programınızı tahmin eden bizler (birleşme yapıldığından itibaren durumu anladık ARTI - AN + AND le) sizleri geliştirdiğiniz stratejik anlayıştan ötürü kutluyoruz. ARTI ları bu dönemde iyi kullandınız. ARTI larda kullanılmaya izin verdi haliyle.

ARTI birliklerine sözüm var...beni dinlememelerin cezasını çektiler...gelin size yol haritası vereyim en azından mevcut durumunuza karşılık bir dengelemede bulunursunuz. Yok biz kendi kafamıza göre davranacağız derseniz yine inanın size söyleyeceğimden %40-50 daha az verimli sonuçlar alacaksınız.

Durum budur. Bu oyun çelik çomak oyunu değil...aklınızı başınıza getirin artık.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS

kursat46
01-04-2010, 19:37
dostum sen ne ıcraat yaptın koy surayada gorelım zır zır zırlayıp durma sınek gıbı :D
bakıyorumda seviyeyi düşürüyorsunuz yok kumda oyna yok sinek gibi benden en ufak hakaret içeren birşey duydunuzmu ? duymadınız o zaman lütfen bana yazarken benim kullandığım seviyede yazın

geltiw
01-04-2010, 19:38
bi dahakine savunmayıda biz atarız içeri,sizinkiler cimri davranmış anlaşılan:),bu orduya bu seviye bence de çok:D
gel gör ki içi boş bi wowa oyun teslim edilmediği için hakkımızı vermen gerek;)

escape
01-04-2010, 19:41
bakıyorumda seviyeyi düşürüyorsunuz yok kumda oyna yok sinek gibi benden en ufak hakaret içeren birşey duydunuzmu ? duymadınız o zaman lütfen bana yazarken benim kullandığım seviyede yazın
ben sevıye dusurmuyorum ssevıye dusuren bırı varsa oda sensın laf olsun dıye yazıp cızıyon madem bos koymus bos saldırı, yapmısız falan fılan....

http://s1.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın saldırıda en iyileri Sıra Birlik Puan
1. AND (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=654) 1004889
2. ATA™ (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=449) 874090
3. [AN-AS] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=279) 496369
4. [AN.WOW] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=10372) 386033
5. ATA [KS] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=167) 304154
6. İSTİKL@L (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=7157) 160884
7. ATA-PRL® (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=842) 151327
8. [AN-KUR] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=813) 149761
9. ATA- AR (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=3462) 132919
10. Ş E R O™ (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=10313) 101521

lısteye bak bı ıstersen BUDAMI BOS ?

BOS BOS KONUSUYON ISTE:(

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 19:46
yaşım kaç

hımm du bi hesaplayayım

bilmem bugun çalışanlarımla işi gücü bırakıp 1 nisan kutlayacak, hadi bu kutlamayı WOW patlatarak yapalım diyecek kadar var sanırım.

hoş atalarımızın güzel sözleri var;

akıl yaşta değil baştadır diye. akıl veren (haddime değil gerçi de sanki azcıkda olsa ihtiyaç varmış gibi geldi) ben olduğuma göre. . .

ha bide şu sözü çok severim
tahsil cehaleti alır eşşeklik baki kalır

kursat46
01-04-2010, 19:46
ben sevıye dusurmuyorum ssevıye dusuren bırı varsa oda sensın laf olsun dıye yazıp cızıyon madem bos koy bos saldırı, yapmısız

http://s1.travian.com.tr/img/x.gif Haftanın saldırıda en iyileri Sıra Birlik Puan 1. AND (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=654) 1004889 2. ATA™ (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=449) 874090 3. [AN-AS] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=279) 496369 4. [AN.WOW] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=10372) 386033 5. ATA [KS] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=167) 304154 6. İSTİKL@L (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=7157) 160884 7. ATA-PRL® (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=842) 151327 8. [AN-KUR] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=813) 149761 9. ATA- AR (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=3462) 132919 10. Ş E R O™ (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=10313) 101521
BUDAMI BOS ?

BOS BOS KONUSUYON ISTE
senin anladığın bu kadar işte geo 2500000 asker kesmiş o saldıranların hiç biritop10 da yok mert türk 1800000 kesmiş onlar zirvede buda merttürk köyünde sağlam defans olmadığını gösterir

kursat46
01-04-2010, 19:47
yaşım kaç

hımm du bi hesaplayayım

bilmem bugun çalışanlarımla işi gücü bırakıp 1 nisan kutlayacak, hadi bu kutlamayı WOW patlatarak yapalım diyecek kadar var sanırım.

hoş atalarımızın güzel sözleri var;

akıl yaşta değil baştadır diye. akıl veren (haddime değil gerçi de sanki azcıkda olsa ihtiyaç varmış gibi geldi) ben olduğuma göre. . .

ha bide şu sözü çok severim
tahsil cehaleti alır eşşeklik baki kalır
tahsilin iyi o zaman

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 19:50
yok üniversiteyi terkettim meydan eşeklere kalsın diye. :P

ama bu kadar anıracakları aklıma gelmezdi

söz meclisden dışarı şimdi üstüne alınıp cevap yazan eşekler çıkmasın ağzımızın tadı kaçmasın :rolleyes:

denco_07
01-04-2010, 19:50

1 Biz o ordulardan çok yedik zamanında çok fazla birlik dağıtıldı şimdi o orduları basanların %kaçı bu kadar savaşa katıldı ki
2 sizin yaptığınız da bizim yaptığımız da ortada :) Ordu basmak önemli ama daha önemlisi nasıl kulanacağını bilmektir :)

escape
01-04-2010, 19:54
senin anladığın bu kadar işte geo 2500000 asker kesmiş o saldıranların hiç biritop10 da yok mert türk 1800000 kesmiş onlar zirvede buda merttürk köyünde sağlam defans olmadığını gösterir

mertturk pontıac wowlarını dolduramamıssa bunda bızım sucumuz ne bız kesımımızı yıkımımızı yapmısız demı ıkı wow a da ben ona bakarım
hala cıdden gereksız yere konusuyon

kursat46
01-04-2010, 19:55
herkes yazdıklarıyla seviyesini belirliyor ben saldırılara yorum yapıyorum konu nerelere geldi ha bide o kıymetli başkanınız melodiyi burhann a sorun size anlatsın

denco_07
01-04-2010, 19:56
doldursaydınız ozaman

Bu msjdan sonra onların yerinde olmak istemezdim :) :)

gandalf yem atıyor wowa gerçekten destek atılmış gibi gösteriyor yani by pinokyoculuğu oynuyor
o wowun sıfırlanacağını sen mi bilmiceksin ki 100 olmuştur diceksin bu yaptığın göz boyamadan başka bir şey değil mertlerin wowda buna kandıysa yuh olsun ki sen ayllarrrrr önce şu şu şu olacak diye milletin gözüne gözüne sokmuyormuydun kehanetlerini :D:D aylar önceki tutarda 2 gün önceki mi tutmaz alla alla

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 19:57
niye tanımadığım ve güvenmediğim birine ;

Dostum kardeşim olan birini sorup referans isteyeyim ki :)

neyse burası wow başlığı

geldik gördük yıktık 1 nisanı doyasıya kutladık...

herkese başarılar seviyeleri yükseltin de 5 nisan şakasını da yapalım :p

not : kahraman o saatte dirilcek ondan yoksa özel bi kehanet sebebi yok yani :D müneccim sofrasına oturmadım ben :D

kursat46
01-04-2010, 19:59
burhann ı servere sorun tek bitane aleyhte kelime duyamazsınız bide o çok kıymetli başkanını sor

escape
01-04-2010, 20:00
herkes yazdıklarıyla seviyesini belirliyor ben saldırılara yorum yapıyorum konu nerelere geldi ha bide o kıymetli başkanınız melodiyi burhann a sorun size anlatsın
cıddensevıyene dusmuyecem sus otur oturdugun yere bu kadar zoruna gıtmıskı saldırılarımız hem saldırılarımız kucumsuyosun hem hala konusuyosun ıcraatını goster dedık oda yok formda ne ısın var

kursat46
01-04-2010, 20:01
cıddensevıyene dusmuyecem sus otur oturdugun yere bu kadar zoruna gıtmıskı saldırılarımız hem saldırılarımız kucumsuyosun hem hala konusuyosun ıcraatını goster dedık oda yok formda ne ısın var
sabaha gelir sıkma canını

escape
01-04-2010, 20:02
burhann ı servere sorun tek bitane aleyhte kelime duyamazsınız bide o çok kıymetli başkanını sor
dostum konumuz ne burhan tabı tanımıyorum bu arkadasıda nede bızım degerlı baskanımız konuyu deıstırme konu senın bızım saldırılarımızı hafıfe alman benım ıcın bız amacımıza ulastık bu bıze yeter lutfen sus artık ıcraat goster laf cambazlıgı yapma

LankaKanka
01-04-2010, 20:05
ARTI konusunda ben de birkaç şey söyliyeyim o zaman :) Şimdi benim dikkat çekmek istediğim nokta şudur. Yapılan birleşmeler 1-2 günlük olay değil sonuçta. Neden ilk yapıldığı zaman bu kadar tepki görmedi de şuanda bu kadar çok gündeme getiriliyor. Yapılan birkaç görüşme sonucu aldığınız olumsuz yanıtlar buna etki etmiş olabilir mi acaba? veya artık işlerin gerçekten ciddiyetine vardınız da çıkmaza mı girdiniz?

Şöyle devam edeyim. Sizin AN Birliklerinden beklentileriniz nelerdir? Zaten -/+ ve -/- üzerimize geliyor. Diyorsunuz ki birleşmenizde bulunan +/+ 'yı da siz indirin. 2 bölge bizi kesmedi 3 bölge halinde üzerinize gelelim? Bu mudur yani olay. Biz zaten oyundan yeterince zevkimizi aldık. +/+ olsun -/+ olsun -/- olsun her bölge ile birlik savaşlarımızı verdik ve halen de veriyoruz.

Peki bu sizin yatış politikanızın sebebini sorabilir miyim? Neden herşeyi AN Birlikerinden bekliyorsunuz. Bir korkunuz bir sıkıntınız mı var. Yoksa ince hesaplar peşinde koşup bu işi de mi şekillendirmeye çalışıyorsunuz. Daha önce arkadaşlar da belirtmiş ama ben birkez daha ifade edeyim. ARTI ya ne tek bir ordu yollarım ne de arkadaşlarıma yollatırım. Ordular erimesin diye savaştan çekindiğiniz sessiz sedasız yatıp her türlü saldırı olsun savunma olsun Wow'unuzu güçlendirdiğiniz yetmedi mi? Hala neyin peşindesiniz cidden anlamıyorum. ARTI ya laf ediyorsunuz ama esas sorumluluk almak isteyenlerin onlar değil de başkalarının olduğunu görür gibiyim..

Neyse fazla uzatmıyayım. Herkese başarılar. Burada daha önce de yazılıp çizilen birçok şey oldu. Ama gidişat sürekli değişiyor. Bazı şeyler havada kalıyor.

Keyifli oyunlar..

eet sayın AN-AS ve ekibi...

işte burda Geo nun kendi agzından dokulen bazı sözler var..ne demiş..ARTI ya ne bi tek ordu yollarım ne de arkadaslarıma yollatırım...

Geo ya gelen dun aksamki ANADOLU birliginin saldırılarını gordum...raporları da var bende...eger ki anadolu birligi geo ya adam gibi dalmak isteseydi orya 3k-5k asker deil elindeki en ii orduları yollardı...
ki ben o orduların ANADOLU tarafından yollandıgına da inanmam ama neyse..saldıran sahıslar malesef o birligin uyeleri...

artık biri cek mi yazdı nedir...:D
sizler 4-5k lık ordular yollaın da bize de su MERT_TÜRK ü indirmek için fırsat dogsun....bu benim dusuncem...
ayrıca katil35 e de bu Pusu ya dustugu için gecmiş olsun diorum..gerci Görünen köy kılavuz istemez ama demekki katil35(güven) abimiz gorememiş..

AND birligi de CİRKEF ligin alasını yaptıgı için kendilerini burdan kutlarım...

KATİL35
01-04-2010, 20:06
Melodi bir günde değiştin biliyorsun dimi o da Anlardan talimatı alır almaz değiştin.
Jeriko o lafı bir ortam esnasında söylemiş ama bazı adamlar hemen sana yetiştirmiş:))
sende hazır bahane hemen hopladın zıpladın birleşmeyi attın.
ben sana baştanda söyledin ben bu oyundan alacağım zevki almışım.
O wowu sırf bana yakın diye aldım bunu sende biliyorsun.
benim ne zaman yalan söylediğimi gördün veya duydun. lütfen konuştuklarına dikkat et.

Gelelim oyuna benim birliğim yeni savaştan çıktığı için bizim savunma gücümüz çok zayıftı. nitekim wowun yıkılışını çok kolay oldu.
bu yıkımın arkasında sağolsun kapanan köylerimizin ve natarın çok büyük payı olduğunu kimse inkar edemez:))

ben hiç bir sözümü tutmamazlık yapmadım halada sözümün arkasındayım.
bana saldırmayana saldırmam dedim hala daha tek bir saldırı çıkmadım bu sözümü tuttuğumu açıkca ortaya koyar sanırım.
GEO gerçekten bu serverde WOW'u kurmayı en çok hak eden kişi sensin bunu belirtmek isterim ancak bu saatten sonra bilki kurmaman için elimden geleni yapacağım:)) Çünkü sizler sözünüzü tutmadınız.

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 20:08
şimdi aynı burhanı bende tanıyorum
ilk s1 in lodosun kurulmasından beri . . .

aynı şekilde ilk serverda bakıcılık yaptığım wow a ait olan birlik yani . . .

geçen serverda da o wow dan aldığım seviyeler vardı. . .

hepsinin sebebi belli

şimdi sen kimsinde bana melodi hakkında atıp tutuyorsun. kimin ne düşündüğü ile ilgilenmiyorum. tanıdıklarım şahsen görüştüklerim dostum kardeşim olan insanlar ve şahhit olduklarım bana yeter de artar bile. . .

burhann da allahın selameti üstüne olsun. ama bana uzak olsun. hedef şaşırtmaya gerek yok. melodi kız kardeşimdir ve adını rütbesini elinde herhangi bir ispat yoksa ortaya koyup, çamur atayım izi kalsınlarla bir yere gelemezsin. . .

şimdi bugun 1 nisan mı

evet

bugun wowlarınız seviye 98 lerdde ve 100 ü bastık server bitti diye geriniyormuydunuz

evet

şimdiii server uzadı mı

evet

kazanmayı hazmetmek kadar yıkımı karşılamak ve hazmetmekte öenmlidir. lütfen çamur atmayın tebrik edin.

bugun gün içinde defalarca darkland i tebrik ettim burdan hemde. çok güzel ve organize geldi askerimi yolda öldürecekti az daha. . .

ama biz BİRLİK'iz bişi yapamadı. ama sonuna kadar tebrikler son askerine kadar son saniyeye kadar savaştı. keşke ben saldırıyı çıktığımda başlasaydı buna veya birlik arkadaşları da deneseydi şanslarını son dakikada gelmeseydi akıllarına . . .

sözün özü ;

geldik gördük yıktık yıkıcaz ve yıkılıcaz. . .

oyun oynuyoruz

sevgiler

KILIÇASLAN
Arkadaslar her ıkı tarafdan da bazıları bos beles bazıları ıse gayet mantıklı konusuyor.

Bunun olacagı bellı ıdı zaten. Kazanırsın elınde zulada sakladıgın bır kac ordu durur ve son durumu beklersın o sekılde elınde ordu patlayabılır ve gayet normaldir. Onda sıkıntı yoktur.Fakat elınde o kadar ordun olacak ve gıdıp saldırı yapmayacaksın? bu sacma sapan bır durumdur. Oyuncuna oyun oynama ımkanı vermemektır.

AN bırlıklerının cevırdıgı dolaplar da zaten ortadadır. Yanı bunu bosuna ınkar ederler. Tutamayacagı sozlerın altına gırdıklerını ılk kez gormuyoruz sonda olmayacaktır zaten. AN bırlıklerı ortalıgı yoklar ınsanların suratına farklı konusurken madolyonun bırde dıger kısmını gosterırler. Oyunculuk guzel fakat o kadar dolabı dondurup burada ahkam kesmek ıse ısın komık olan tarafıdır.

Egerkı ATA bırlıklerı potada olsa ıdı muhtemelen dalmayacaklardı. Fakat bunun verılen sozle uzakdan yakından alakası yoktur. Ve boyle bır durum gerceklesse ıdı sozumuzu tuttuk dıyeceklerdı.

Yoksa orada gosterılen yok sızın ıkı oyuncunuz bıze daldı gıbısınden sebep gecerlı sebep degıldır. Zaten ne bos oyuncu oldukları yapılan saldırıdan ortadadır. Kaldıkı casusluguda cok ıyı bılırler ve bu oyuncuların casus olma ıhtımallerı bıle olabılırdı?

O rapordan dolayı daldık lafıda bır haylı komık kacmaktadır.

Bunu gıdıpde tum bırlıge mal edercesıne bır anlayıs samımıyetsızlıgın ta kendısıdır.

Bırde saldırı saatı ve ordunun cıkarıldıgı saate ıyı bakmak lazım.

Neyse verılen soze uyulmamak ayrı bırsey ama bırde bunu ınkar etmek basıtce sebebler sunmak oda basıt bırsey. Netıcede cocuk degılız kı yutalım?

Herseye ragmen basılan guzel orduları tebrık ederım organızasyonu yapan kısıyı tebrık etmem ıstersen ayda astronot ol adam olmadıkdan sonra tebrıgı alamazsın.

HBY
MERT_TÜRK te indirildi yeni seviye 0 :) rapor beliyoruz:D indiren AND birliği dimi...

en yakın zamanda karşılığı verilecektir. dost görünüp arkadan vuran çakallar yakında hesap verecekler

LankaKanka
01-04-2010, 20:13
Melodi bir günde değiştin biliyorsun dimi o da Anlardan talimatı alır almaz değiştin.
Jeriko o lafı bir ortam esnasında söylemiş ama bazı adamlar hemen sana yetiştirmiş:))
benim ne zaman yalan söylediğimi gördün veya duydun. lütfen konuştuklarına dikkat et.

Gelelim oyuna benim birliğim yeni savaştan çıktığı için bizim savunma gücümüz çok zayıftı. nitekim wowun yıkılışını çok kolay oldu.
bu yıkımın arkasında sağolsun kapanan köylerimizin ve natarın çok büyük payı olduğunu kimse inkar edemez:))

bana saldırmayana saldırmam dedim hala daha tek bir saldırı çıkmadım bu sözümü tuttuğumu açıkca ortaya koyar sanırım.
GEO gerçekten bu serverde WOW'u kurmayı en çok hak eden kişi sensin bunu belirtmek isterim ancak bu saatten sonra bilki kurmaman için elimden geleni yapacağım:)) Çünkü sizler sözünüzü tutmadınız.

Güven abi melodi adlı kişinin nası bi oyuncu karakteri var bunu hepimizden cok iyi bilmen lazım...
ama olan oldu artık yapıcak bişe yok...

Geo ya saldırı atan bawer poweruser ALTAN mbr ırmakcafe..bunlar hangi akla mantıga gore hareket edip 3-5k lık ordular yolluyolar...sakın bu oyunculara acık cek verilmiş olmasın...ne dersin...

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 20:14
spedar yazdı:

+ wowu yapacak ziya.

bunu neden soyluyorum cunku biz + ya tek bir saldırı bile cıkmama kararı aldık.

bunu da tum bolgeyi birleştirdigin için yaptık.

senin birleşme politikanın sonucu bu maalesef.

onlar da tabiki bunu yapacaklar gucleri nispetinde oynuyorlar.

ama biz AN birlikleri olarak bunu beyan ettik zaten.

+ ya bizden tek saldırı yok.

burası acık ve net.

wow da hayırlı olsun. onlara mertturk pontiac bteam kim yaparsa hayırlı olsun bu kadar acık ve net

Ohhh Spedar usta dökdürmüşsün. Hahahaa....Allah sizlerin iyiliğini versin emi...oyunda varya bukelemunu oynadınız. Böyük AN lar...hahhahaa

Bukelemun taktiği süper...dün dündü bugün bugündür yarın yarın olacaktır ondan sonraki gün de ondan sonraki gün...hahaha...

ÇAPANOĞLU nerdesin...Bunlar seni geçti oğlum. Bak geçildin hemen olaya müdahele et. xD

saygılar,
CDTRF [GandalF]

KILIÇASLAN
01-04-2010, 20:17
Bı oncekı sayfada yazdıgım seneye bızde o bolgedeyız lafını msn den soruyorlar sureklı:) arkadaslar orada sadece ortaya takılmak babına bır laf attım. Zaten 2 sezondur ne ıcın oynadıgımı gereklı kısıler bılıyor. Benım ıcın METAL zamanında bıtmıstır zaten oyun.

Ama seneye gırersem egerkı ekıbı begenırsem gırerım (oyunculuk yonunden degıl buradakı begenmeden kasıt samımıyetten yana) kendımız ekıbımızle bagımsız sekılde ne zıya abıye nede baska daha oncekı herhangı bır ekıbe baglı olmaksızın tamamen verılen soze gore hareket eden bır ekıp ıle gırerım ve ugrasmadan net bır oyun sergılerız.

Bu arada ekleyeyım daha once hıcbır servera bır ekıp ıle gırmedım olursada bu ılk olur:)

g0khannn
01-04-2010, 20:19
Neyse arkadaşlar bunların olacağı çok açık ve net belliydi. Buna biz çok şaşırmadık açıkcası ama erselenin girmesi şaşırttı serbay senin yanında mı dedi. Biz girmiyoruz sizden giren var mı hahahahhahah

Ne diyelim halısaha maçına davet ediyorum herkesi...

İlk 11 i kurmaya başlıyoruz :p:p

KATİL35
şimdi aynı burhanı bende tanıyorum
ilk s1 in lodosun kurulmasından beri . . .

aynı şekilde ilk serverda bakıcılık yaptığım wow a ait olan birlik yani . . .

geçen serverda da o wow dan aldığım seviyeler vardı. . .

hepsinin sebebi belli

şimdi sen kimsinde bana melodi hakkında atıp tutuyorsun. kimin ne düşündüğü ile ilgilenmiyorum. tanıdıklarım şahsen görüştüklerim dostum kardeşim olan insanlar ve şahhit olduklarım bana yeter de artar bile. . .

burhann da allahın selameti üstüne olsun. ama bana uzak olsun. hedef şaşırtmaya gerek yok. melodi kız kardeşimdir ve adını rütbesini elinde herhangi bir ispat yoksa ortaya koyup, çamur atayım izi kalsınlarla bir yere gelemezsin. . .

şimdi bugun 1 nisan mı

evet

bugun wowlarınız seviye 98 lerdde ve 100 ü bastık server bitti diye geriniyormuydunuz

evet

şimdiii server uzadı mı

evet

kazanmayı hazmetmek kadar yıkımı karşılamak ve hazmetmekte öenmlidir. lütfen çamur atmayın tebrik edin.

bugun gün içinde defalarca darkland i tebrik ettim burdan hemde. çok güzel ve organize geldi askerimi yolda öldürecekti az daha. . .

ama biz BİRLİK'iz bişi yapamadı. ama sonuna kadar tebrikler son askerine kadar son saniyeye kadar savaştı. keşke ben saldırıyı çıktığımda başlasaydı buna veya birlik arkadaşları da deneseydi şanslarını son dakikada gelmeseydi akıllarına . . .

sözün özü ;

geldik gördük yıktık yıkıcaz ve yıkılıcaz. . .

oyun oynuyoruz

sevgiler

bana bak benim muhattabım sen değilsin.
sana bir şey dedimmi ben.
ben kime laf söylledimse o çıksın bana söz söylesin sen değil.

denco_07
eet sayın AN-AS ve ekibi...

işte burda Geo nun kendi agzından dokulen bazı sözler var..ne demiş..ARTI ya ne bi tek ordu yollarım ne de arkadaslarıma yollatırım...

Geo ya gelen dun aksamki ANADOLU birliginin saldırılarını gordum...raporları da var bende...eger ki anadolu birligi geo ya adam gibi dalmak isteseydi orya 3k-5k asker deil elindeki en ii orduları yollardı...
ki ben o orduların ANADOLU tarafından yollandıgına da inanmam ama neyse..saldıran sahıslar malesef o birligin uyeleri...

artık biri cek mi yazdı nedir...:D
sizler 4-5k lık ordular yollaın da bize de su MERT_TÜRK ü indirmek için fırsat dogsun....bu benim dusuncem...
ayrıca katil35 e de bu Pusu ya dustugu için gecmiş olsun diorum..gerci Görünen köy kılavuz istemez ama demekki katil35(güven) abimiz gorememiş..

AND birligi de CİRKEF ligin alasını yaptıgı için kendilerini burdan kutlarım...

AND birliği niçin çirkeflik yapmış açıklayabilirmisin? eğer ki yukarıda açıklamışsan bile ben tam anlamadım

LankaKanka
01-04-2010, 20:23
AND birliği niçin çirkeflik yapmış açıklayabilirmisin? eğer ki yukarıda açıklamışsan bile ben tam anlamadım

anlama kapasitene baglı...dısarda zırlayan essegin bile haberi var...sen hala duymadın mı yoksa...

winchester
01-04-2010, 20:25
ulan nasıl adamlar varmış şu s1de. Multilerinizle ANADOLUDAN geoya saldırı çıkın sonra onlar saldırdıda saldırdık diye bahane uydurun. kolpaçinolar :p

ser_mr
01-04-2010, 20:25
Ohhh Spedar usta dökdürmüşsün. Hahahaa....Allah sizlerin iyiliğini versin emi...oyunda varya bukelemunu oynadınız. Böyük AN lar...hahhahaa

Bukelemun taktiği süper...dün dündü bugün bugündür yarın yarın olacaktır ondan sonraki gün de ondan sonraki gün...hahaha...

ÇAPANOĞLU nerdesin...Bunlar seni geçti oğlum. Bak geçildin hemen olaya müdahele et. xD

saygılar,
CDTRF [GandalF]

biz yapsak düşük çeneli imla katili şöyle yazardı...

söyle mmt söyle kanka neden dalmıcaz dediniz yere daldınız yoksa birliğin söz dinlemiyormu

söyle hilmi söyleeeeeeee ahahahahahahahaaaaaaaahaha

LankaKanka
01-04-2010, 20:28

biz yapsak düşük çeneli imla katili şöyle yazardı...

söyle mmt söyle kanka neden dalmıcaz dediniz yere daldınız yoksa birliğin söz dinlemiyormu

söyle hilmi söyleeeeeeee ahahahahahahahaaaaaaaahaha

yok bea serbay ım onu bile diemezdi söle derdi....

ahahahhahahhahahha :D

denco_07
01-04-2010, 20:28
anlama kapasitene baglı...dısarda zırlayan essegin bile haberi var...sen hala duymadın mı yoksa...

zırlayan eşşek ben olmadığım için anlamıyor olabilirim bence tek sebep bu :)

LankaKanka
01-04-2010, 20:29
ulan nasıl adamlar varmış şu s1de. Multilerinizle ANADOLUDAN geoya saldırı çıkın sonra onlar saldırdıda saldırdık diye bahane uydurun. kolpaçinolar :p

KOLPAÇİNO hem de nasıl KOLPAÇİNO :D:D

KILIÇASLAN
Neyse arkadaşlar bunların olacağı çok açık ve net belliydi. Buna biz çok şaşırmadık açıkcası ama erselenin girmesi şaşırttı serbay senin yanında mı dedi. Biz girmiyoruz sizden giren var mı hahahahhahah

benıde yaz kalecı olarak hahah

CDTRF (GandalF)

Tabi canım ne çirkefliği....96 olunca Mert Türk wowu hemen birleşmeyi at...sonra hoppala...Süper süper...Melodi tarzı işte. Valla Allah razı olsun çocuklar sizden server artık iyi anlamıştır sizleri. Biz önceden gördüğümüzden serverın görmesi için elimizden geleni yaptık.

Strateji canım...BUKELEMUN stratejisi...Böyük AN stratejisi.

LankaKanka
01-04-2010, 20:30
zırlayan eşşek ben olmadığım için anlamıyor olabilirim bence tek sebep bu :)

demek onun (zırlayan eşşek) kadar bile anlama yetenegin yok..
yapabilecegim bişe yok...

jerıko-suha
01-04-2010, 20:32
sadece gülümsüyoruz :D

LankaKanka
01-04-2010, 20:34
sadece gülümsüyoruz :D

Süha abim Sezen AKSU dan Gülümse sarkısını sizlere armagan ediyorum...:D

nevsehirli
01-04-2010, 20:34

çok ağır mı geldi saldırılar ağlayan ağlayana bu ne yaaa :D:D

ibrahimns
01-04-2010, 20:35
ibo bi gelemedin paso fake çakıosun xdaskermi varda gelelim kardeş iki defa saldırdık iki defa çakıldık iki madalya aldık kaçak güreşmedik ki bizde bir wowa gidelim))))))

ser_mr
01-04-2010, 20:35
Tabi canım ne çirkefliği....96 olunca Mert Türk wowu hemen birleşmeyi at...sonra hoppala...Süper süper...Melodi tarzı işte. Valla Allah razı olsun çocuklar sizden server artık iyi anlamıştır sizleri. Biz önceden gördüğümüzden serverın görmesi için elimizden geleni yaptık.

Strateji canım...BUKELEMUN stratejisi...Böyük AN stratejisi.

söyle ziyaaaaaaaa kanka söyleeeeeee, an as herkesi neden yarı yolda bırakıyor söyleesene...

söyle ziyaaaa söyleee geo neden yıkılmıyor ahahah...

jiang ziyaaa bu aslanlar neden avlanmıyor çakın keskin değilmi söyleeeeeeeee :D :D

LankaKanka
01-04-2010, 20:36
çok ağır mı geldi saldırılar ağlayan ağlayana bu ne yaaa :D:D

aglamayı kişiliksiz olmaya tercih ederim...
AN'lıyana....

jerıko-suha
01-04-2010, 20:37
tebrik ederiz 2 WOW u koruyamadık 3 yolda bakalım hayırlısı

wow ların seviyesi basılır tekrar indirirsiniz
bunlar oyunun güzel yanları

tebrik ederiz

önemli olan burdaki seviyeyi indirmeyin
Saygılarımla

jerıko-suha
01-04-2010, 20:38

Teşekkürler dostum nasılsın bizde durum malum :)

C.More
01-04-2010, 20:39

Adamim bu mac Geometrinin köyde yapilan maclara benzemesin :D 2. kez Maca davet ettiler yine kaybettiler :D

KILIÇASLAN
01-04-2010, 20:39
He kısısel olarak sunuda ekleyeyım:) 2 serverdır burada durus sebebım keyıf almak babında olmamıstır dıye belırtmıstım:)

Bu server SIM denen organızatorunuzun bılıp bılmeden msn konusmasında bana kufur ettıgı ıcın tepkı olarak karsısında durdum. He guzelde cevabını aldı anlık sınırle orası .

Nıtekım kufur ettıgı sebebın ben olmadıgım ortaya cıktıkı blır bılmez konusmustur bır kere. Bu sebeble oyunu kazandırmamak ıcın bulundum. Cok etkılı olduk mu? baya yordugumuzu tahmın edıyorum.

Ama su var su dusulen komık durumdan sonra kımın kazandıgının benım ıcın en ufak onemı yoktur:) kım kazanırsa kazansın tebrık ederım. Basılan ordular yapılan defanslara gore oyunun hakkı Geo dadır zaten bunu ınkar etmenın manası yok.

( bu noktada ekleyım eger kı AND ve AN bırlıklerını bır butun olarak gorursen Geo dadır. Cunku AN lar henuz ersele ve balcı2 yıkımı dısında cıddı bır ordu cıkartmamıstır ve buda bır elın sayısı kadardır. He vardır ama cıkmadı bunu tartısmıyoruz.)

Su komık durum yakalandıkdan sonra zaten ben gereklı cevabı vermıs oldum kufurbaz gızemlı kendını bılmeze;)

LankaKanka
01-04-2010, 20:40
Teşekkürler dostum nasılsın bizde durum malum :)

valla Süha abim biz böyle olacagını bastan beridir diyorduk ama sakalımız da var dinletemedik...

saglık olsun olan oldu...onumuzdeki maclara bakıcaz:D

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 20:41
söyle ziyaaaaaaaa kanka söyleeeeeee, an as herkesi neden yarı yolda bırakıyor söyleesene...

söyle ziyaaaa söyleee geo neden yıkılmıyor ahahah...

jiang ziyaaa bu aslanlar neden avlanmıyor çakın keskin değilmi söyleeeeeeeee :D :D

ÇunÇin ciya dan stilingo cerbaya, ceo wowu goruyamamış hakan kanki...neden yıkıyorlar bizi hakan kanki söyle bakem...

Bukelemun taktiğine göre Böyük An ların bu normalmiş....BÖYÜK AN KAR Komutanı Alaattin SPEDAR dedi ki: Hiç bir + wowuna biz saldırmayacağız...

Heyttttttt....

İşte böyük komutan ve sözleri...Ya bırakında bir gideyim bu kadar dalaverecilik görmedik...AN lar Nirvana yaptı resmen...süper hakan kanki taktiği

escape
01-04-2010, 20:41
en yakın zamanda karşılığı verilecektir. Dost görünüp arkadan vuran çakallar yakında hesap verecekler
bız kımseyı arkadan vurmadık dostum arkamızdan atıp tutan sız deılmısınız kafasına gore uyelerınız ben dahıl olmak usere saldır cıkmadımı bıze yok bırı oyunu devretmıs yok bırı bırakıyomus hepmı bızı buldu bunlar neyse karsılık verecekmıssınız ya ben den baslayın nolurrr:)

denco_07
01-04-2010, 20:42
demek onun (zırlayan eşşek) kadar bile anlama yetenegin yok..
yapabilecegim bişe yok...

o kadar alışmısın ki onun ( ) gibi düşünmeye ne desem desek anlamazsın saygılar :)

çerez ordular diyorsunuz saldıranları inceleyince hepsinin bir birlikten organize geldiğinide görürsünüz ki saldıranlar alt birlikten yandan şurdan burdan da değil iyi denilebilcek oyunculardan ve ana birlikten
powerpc
gökhannn
mbr
ALTAN
poweruser
baver
ırmakcafe

Birleşmeninde ne zaman ve niçin atıldığına bakmak gerekir her hesap silen hurra And ya gelecekse ve bunlardan gelen zararlar ödenmicekse niye birleşme bozulmasın :)

g0khannn
01-04-2010, 20:44
Adamim bu mac Geometrinin köyde yapilan maclara benzemesin :D 2. kez Maca davet ettiler yine kaybettiler :D

La harun senmisin hahah orada kurdunuz tebrikler kardeşim.. Deme aynen bi benzeri olacak :))

Harun sen beni anladın bizimkiler AN lamadı hahahahahah :))

LankaKanka
01-04-2010, 20:46
o kadar alışmısın ki onun ( ) gibi düşünmeye ne desem desek anlamazsın saygılar :)

çerez ordular diyorsunuz saldıranları inceleyince hepsinin bir birlikten organize geldiğinide görürsünüz ki saldıranlar alt birlikten yandan şurdan burdan da değil iyi denilebilcek oyunculardan ve ana birlikten
powerpc
gökhannn
mbr
ALTAN
poweruser
baver
ırmakcafe

Birleşmeninde ne zaman ve niçin atıldığına bakmak gerekir her hesap silen hurra And ya gelecekse ve bunlardan gelen zararlar ödenmicekse niye birleşme bozulmasın :)

dostum gozlerinde bi bozukluk varsa en yakın göz doktoruna gitmeni tavsiye ederim...muayene ucreti de benden :D

bunlara acık cek yazılmıs belli...:p

jerıko-suha
01-04-2010, 20:49

valla Süha abim biz böyle olacagını bastan beridir diyorduk ama sakalımız da var dinletemedik...

saglık olsun olan oldu...onumuzdeki maclara bakıcaz:D

Maç devam ediyor aceleye gerek yok ;)

denco_07
01-04-2010, 20:51
dostum gozlerinde bi bozukluk varsa en yakın göz doktoruna gitmeni tavsiye ederim...muayene ucreti de benden :D

bunlara acık cek yazılmıs belli...:p

bunların yerinde olsan hain olsan sen önce en çok tanıdıklarını yıkmazmısın niye 10 saat çevrende yıkabileceğin yok edebiliceğin o kadar ordu varken wowa gelesin bir sor kendine :) Ki bu kişileride karalamış oluyorsun ne hakla s1 de oynuyormusun merak etmeye başladım açıkcası

LankaKanka
01-04-2010, 20:53
bunların yerinde olsan hain olsan sen önce en çok tanıdıklarını yıkmazmısın niye 10 saat çevrende yıkabileceğin yok edebiliceğin o kadar ordu varken wowa gelesin bir sor kendine :) Ki bu kişileride karalamış oluyorsun ne hakla s1 de oynuyormusun merak etmeye başladım açıkcası

yok canım benim oynamıorum :D

kafamdan sallıyorum ama iyi tutuyor de mi...

Müneccim im loo ben ahahah

qhakanq
01-04-2010, 20:59

ne anlatacakmış! biz melodiyi de burhan'ı da iyi tanırız. lodoslular da beni iyi tanır
sen kimsin onu söyle önce, boş konuşma kendini tanıt

prousios
01-04-2010, 20:59
Gittik yıktık arkadaşlar..

Kendinizi daha fazla küçük düşürmeyin ARTI lar a gaz verceğiz ARTI lar AN WOW larına saldırı çıksın diye, bunları göze almasaydık saldırı çıkmazdık..
Yeter hakkatten komik oluyorsunuz...
Bastırlmış eziklik duygularını dışa vuran çok arkadaş var gördüğüm kadarıyla Forumda bülbül kesilmişler, hiçbirşey değiller fakat kendilerini çok şey sanıyorlar..

Birine cevap yazıyor, işi gücü yok hala kafası orda gelip tekrar altına bişeyler yazıyor..
Travian profesörleri :))

Kasmayın bu kadar ya :)

Kimsenin kurduğu WOW la mutlu olmayız, oyunun zevkini yeterince tattık ve WOW u biz kurarsak da mutlu oluruz, kuramzsak da Canımız saolsun o kadar..

AN Birliklerine yapmış olduğunuz tüm hakaretleri kınıyor ve sizlere iade ediyorum.. 100 lerce tanımadığınız kişiyi bu şekilde karalayamazsınız, karalamaya kalkarrsanız o sizin içinizliğin pisliğindendir..

Ordular küçükmüş Geo ya giden ARTI lardan, o ordular diğer WOW lara gitse seviye alır balcı2, bystill, cermen54 ten :))

''ne şiş yansın, ne kebap'' he :rolleyes:

Komik oluyorsunuz derken de ciddiyim, sayın strateji uzmanları ;)

Geo
01-04-2010, 21:01
Ne çok boş konuşan insanlar var yaa. Hee açık çek yazdım. 150 bin dolar verdim Binbir gece masalları yazdım. Tatmin oldun mu? Sonra hepsinden tek tek şifre aldım saldırıları da kendim attım..

Erkan (Şarlken) zamanlarla ilgili problemin var sanırım. Bir daha incele iyi incelememişsin veya es geçmişsin. Böyle ayrıntıları kaçırmaması lasım senin gibi bir oyuncu..

Zaten AN Birliklerinin yanında olanlar ya Hain ya Çirkef diye sıfatlandırılıyor değil mi..? Daha aşağısı kurtarmıyor. Yakında kafanıza göre yeni şeyler de türetmeye başlarsınız.

Herkes işine baksın. Koyarsın raporunu konuşursun veya boğazına dizilir konuşmakta zorlanırsın hık mık edersin geçersin. Koyarız raporumuzu güleriz eğleniriz içimiz rahattır. Tek yaptığınız ve kısmen de başarılı olduğunuz şey POLİTİKA. Ama malesef onun yeri de burası değil. Sezarın hakkı Sezar'a.. Boş laflar değil oyundaki icraatlar karın doyuruyor. O yüzden daha fazla karalama şu bu kampanyalara girişmeyin. Hoş girişseniz ne olur girişmeseniz ne olur orası da ayrı bir tartışma meselesi de neyse..

Bu tarz bir yazı yazmak istemezdim ama malesef o kadar basit ve kendi gözünüzden (at gözlüğü takmış gibi) yorumlar yapıyorsnuz ki kendimi tutamadım.

Yolunuz açık olsun. Eyvallah..

denco_07
01-04-2010, 21:03
yok canım benim oynamıorum :D

kafamdan sallıyorum ama iyi tutuyor de mi...

Müneccim im loo ben ahahah

işte şimdi iyi sallamaya başladın yerinde olsam aynını yapardım :) Konunun uzatacağın bir yanı kamadı gırgır şamata ki bunu en iyi and yapar :D unutma sakın

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 21:04
spedar yazdı:

+ wowu yapacak ziya.

bunu neden soyluyorum cunku biz + ya tek bir saldırı bile cıkmama kararı aldık.

bunu da tum bolgeyi birleştirdigin için yaptık.

senin birleşme politikanın sonucu bu maalesef.

onlar da tabiki bunu yapacaklar gucleri nispetinde oynuyorlar.

ama biz AN birlikleri olarak bunu beyan ettik zaten.

burası acık ve net.

wow da hayırlı olsun. onlara mertturk pontiac bteam kim yaparsa hayırlı olsun bu kadar acık ve ne

AN KAR KOMUTANINIZ TANIŞTIRAYIM....

anlatın arkadaşlar anlatın...daha anlatın...güzel oluyor böyle...xD

LankaKanka
01-04-2010, 21:06
Gittik yıktık arkadaşlar..

Kendinizi daha fazla küçük düşürmeyin ARTI lar a gaz verceğiz ARTI lar AN WOW larına saldırı çıksın diye, bunları göze almasaydık saldırı çıkmazdık..
Yeter hakkatten komik oluyorsunuz...
Bastırlmış eziklik duygularını dışa vuran çok arkadaş var gördüğüm kadarıyla Forumda bülbül kesilmişler, hiçbirşey değiller fakat kendilerini çok şey sanıyorlar..

Birine cevap yazıyor, işi gücü yok hala kafası orda gelip tekrar altına bişeyler yazıyor..
Travian profesörleri :))

Kasmayın bu kadar ya :)

Kimsenin kurduğu WOW la mutlu olmayız, oyunun zevkini yeterince tattık ve WOW u biz kurarsak da mutlu oluruz, kuramzsak da Canımız saolsun o kadar..

AN Birliklerine yapmış olduğunuz tüm hakaretleri kınıyor ve sizlere iade ediyorum.. 100 lerce tanımadığınız kişiyi bu şekilde karalayamazsınız, karalamaya kalkarrsanız o sizin içinizliğin pisliğindendir..

Ordular küçükmüş Geo ya giden ARTI lardan, o ordular diğer WOW lara gitse seviye alır balcı2, bystill, cermen54 ten :))

''ne şiş yansın, ne kebap'' he :rolleyes:

Komik oluyorsunuz derken de ciddiyim, sayın strateji uzmanları ;)

ooo melodi nin en has dostu Güner burda...

Güner im kimin ne oldugu ortada....wowu MERT_TÜRK ün kuracagı anlasıldı ve ANADOLU birliginden göze gelmeyen ordular yollatıldı...neyi merak ediorum bilior musun..acaba anadolu birliginde daha iyi yada seviye alabilcek ordu yok mu da onlar yollanmıs..ki ben oldugunu da gayet iyi biliyorum...

kusura bakma ama AN birlikleri 3 senedir kuramıyor ve içlerinde UKDE olarak kaldı..bu sene kurmak için ellerinden gelen herseyi yapıcaklar yada yapıcaksınız..gerci seni Senol kankim i bu(A)N ların içnde gormek istemezdim ama...

ser_mr
01-04-2010, 21:08
ÇunÇin ciya dan stilingo cerbaya, ceo wowu goruyamamış hakan kanki...neden yıkıyorlar bizi hakan kanki söyle bakem...

Bukelemun taktiğine göre Böyük An ların bu normalmiş....BÖYÜK AN KAR Komutanı Alaattin SPEDAR dedi ki: Hiç bir + wowuna biz saldırmayacağız...

Heyttttttt....

İşte böyük komutan ve sözleri...Ya bırakında bir gideyim bu kadar dalaverecilik görmedik...AN lar Nirvana yaptı resmen...süper hakan kanki taktiği

Bir nisan diye bu kadar şaka yapılır mı ya :)

Adamlar ist da oturuyor maazallah senin zulmünden kurtulmak için ayağına taş bağlayıp denize atlar vs. sonra vicdan azabından kurtulamazsın :))

Demedim mi jiang ziyaaa :) an-as kendilerine kalkan olan kusursuzu yarı yolda bıraktı wow uğruna, artı birliğine sol şeriti açacağınamı inanacaksın, komik :)Söylediklerimin hepside çıktı, an-as önce gaz verip anadoluyu ve diğer kuzeydoğu birliklerini artı bünyesine çıkardı, daha sonra rakip olunca kullan at mendil gibi buruşturup attı, bunuda birkaç canlı bomba ile yaptı :) ufak çaplı canlı bombalar geo ya geldi , Daha sonra bu bahane ile ABD İsrail i kullandı, İran a saldırttı :) İran a demokrasi geldi...

Ben KS ana birliği wow sahibi vede yöneticilerinden biri olarak, 1 yılı aşkın bir süredir edinilen gözlemlerde KS nin etik dışı bir hatasını görmüyorum.4bölgeyle savaştık, yıktık yıkıldık, sonunda yüzde 90 kazanan olduk...Ego tatmin etmedik sadece eğlendik, saygılı olduk, saygı gördük... Kimse KS birliği kötü bir ithamda bulunamaz... Aksini düşünenler önce oyun benliğinden çıkıp, oyun öncesi kişisel benliğine kavuşsunlar...

Serbay - BystiLL

denco_07
01-04-2010, 21:09
nasreddin hoca ya tutarsa :)

daha 10 sayfa ilerde s1 bitmişti buu diyenler hala forumda yazıyorlarya ne yüzsüzlük :) Mert wow yıkıldı bari siz mertçe susmayı öğrenin artık plase

LankaKanka
01-04-2010, 21:12
ARTI konusunda ben de birkaç şey söyliyeyim o zaman :) Şimdi benim dikkat çekmek istediğim nokta şudur. Yapılan birleşmeler 1-2 günlük olay değil sonuçta. Neden ilk yapıldığı zaman bu kadar tepki görmedi de şuanda bu kadar çok gündeme getiriliyor. Yapılan birkaç görüşme sonucu aldığınız olumsuz yanıtlar buna etki etmiş olabilir mi acaba? veya artık işlerin gerçekten ciddiyetine vardınız da çıkmaza mı girdiniz?

Şöyle devam edeyim. Sizin AN Birliklerinden beklentileriniz nelerdir? Zaten -/+ ve -/- üzerimize geliyor. Diyorsunuz ki birleşmenizde bulunan +/+ 'yı da siz indirin. 2 bölge bizi kesmedi 3 bölge halinde üzerinize gelelim? Bu mudur yani olay. Biz zaten oyundan yeterince zevkimizi aldık. +/+ olsun -/+ olsun -/- olsun her bölge ile birlik savaşlarımızı verdik ve halen de veriyoruz.

Peki bu sizin yatış politikanızın sebebini sorabilir miyim? Neden herşeyi AN Birlikerinden bekliyorsunuz. Bir korkunuz bir sıkıntınız mı var. Yoksa ince hesaplar peşinde koşup bu işi de mi şekillendirmeye çalışıyorsunuz. Daha önce arkadaşlar da belirtmiş ama ben birkez daha ifade edeyim. ARTI ya ne tek bir ordu yollarım ne de arkadaşlarıma yollatırım. Ordular erimesin diye savaştan çekindiğiniz sessiz sedasız yatıp her türlü saldırı olsun savunma olsun Wow'unuzu güçlendirdiğiniz yetmedi mi? Hala neyin peşindesiniz cidden anlamıyorum. ARTI ya laf ediyorsunuz ama esas sorumluluk almak isteyenlerin onlar değil de başkalarının olduğunu görür gibiyim..

Neyse fazla uzatmıyayım. Herkese başarılar. Burada daha önce de yazılıp çizilen birçok şey oldu. Ama gidişat sürekli değişiyor. Bazı şeyler havada kalıyor.

Keyifli oyunlar..

Mımıt ben kendi kafamdan demiyorum sen kendin diorsun...
neden ANADOLU dan sana saldırılar daha once degil de simdi geldi ve hiç de göze gelmeyen ordularla...

ayrıca MERT_TÜRK seviye 98 leri gormeden neden herangi bi saldırı olmadı da artık kuracagı anlasıldıgı zman saldırılar geldi...bu da ilginçççç

Geo
01-04-2010, 21:15
Siz iftira atma cesaretini nereden buluyorsunuz kendinizde? Herşeyden önce bu tarz şeyler günahtır.. Ama sizde vicdan var mı yok mu tartışılır. Anca milletin günahını alırsınız. Gösterin bana bir kanıt o hesapların bir tanesi ile olan bir ilişkimi eyvallah diyeyim? Yazık bir oyun için bu tip ithamlar..

Balcı
01-04-2010, 21:16
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/1/5070.jpg (http://urlal.com/)

arkadaşlar salihimin ellerine sağlık bu rapor eksik kalmış ben ekliyim dedim
serverde çarpıcı olaylar var biz sadece işimize oyunumuza bakarız

herkeze başarılar

LankaKanka
01-04-2010, 21:19
Siz iftira atma cesaretini nereden buluyorsunuz kendinizde? Herşeyden önce bu tarz şeyler günahtır.. Ama sizde vicdan var mı yok mu tartışılır. Anca milletin günahını alırsınız. Gösterin bana bir kanıt o hesapların bir tanesi ile olan bir ilişkimi eyvallah diyeyim? Yazık bir oyun için bu tip ithamlar..

iftira atmıyoruz mımıt gercekleri ve daha önce söylenilip de sonradan yutulan seyleri konusuyoruz...

heralde zor geldiki üzerini kapatmya calısıorsunuz...

uur kankim gibi de güleyim ahahhahaha

C.More
01-04-2010, 21:21
La harun senmisin hahah orada kurdunuz tebrikler kardeşim.. Deme aynen bi benzeri olacak :))

Harun sen beni anladın bizimkiler AN lamadı hahahahahah :))

Tesekkür ederim :)

Valla bekledigimden kolay oldu bosu bosuna okadar izdirap cektik :D Elde kalan ordulari görsen gülmekten kopardin :D

Ama mac yaparken dikkat et disardan yabanci maddeler atiyorlar sahaya hahaha :D

Balcı
01-04-2010, 21:25
Kahraman61 yıkım raporları Saldıran ve savunan arkadaşları Tebrik ederim...

Balcı

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/1/5088.jpg (http://urlal.com/)

g0khannn
01-04-2010, 21:28
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/1/5070.jpg (http://urlal.com/)

arkadaşlar salihimin ellerine sağlık bu rapor eksik kalmış ben ekliyim dedim
serverde çarpıcı olaylar var biz sadece işimize oyunumuza bakarız

herkeze başarılar

Ne demek kardeşim canın sağolsun....

Serbay seni unuttum sanma :D

luca
01-04-2010, 21:28
Arkadaslar

Yazısırken usluplarımıza dikkat edelim. Bir oyun için ne kimsenin kalbini kırmaya ne de bir baskasını asagılamaya, alay konusu etmeye hakkımız var.

Saldırılar ile ilgili acıklamayı onceki mesajlarda yaptım. Bunun ustune birsey katmak istiyorsanız o sizlerin bileceği iştir, bundan dolayıdır ki cevap hakkımı kendi adıma kullanmayacağım. AND birliğinin de kullanmaması taraftarıyım ama kimseye yazma demek gibi anlayış içinde olmadığımdan bu mesajla seslenebildiğim kadar sesleniyorum ancak ;)

g0khannn
01-04-2010, 21:29
Tesekkür ederim :)

Valla bekledigimden kolay oldu bosu bosuna okadar izdirap cektik :D Elde kalan ordulari görsen gülmekten kopardin :D

Ama mac yaparken dikkat et disardan yabanci maddeler atiyorlar sahaya hahaha :D

Kankam şimdi Ezik FB li selçuk 35 metrelerden attıya bende öyle bişey deneyecem :))

Kanat futbolu artık OUT

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 21:32
luca :)

o bu deilde 1 nisan :p

C.More
01-04-2010, 21:34
Kankam şimdi Ezik FB li selçuk 35 metrelerden attıya bende öyle bişey deneyecem :))

Kanat futbolu artık OUT

:D Ayip oluyo ama ben de Fenerbahce'liyim :D

scylla
01-04-2010, 21:37
Yeni yıkımlar hayırlı olsun

Bu serverda birleşmelerin atılması nedense çok olay yapılıyor. Pusula atadan ayrıldı an-as a birleşme attı düşüncede ipi göğüsleyecek oyuu kazanacaklardı Peki hak Ettiler mi. Bence etmediler Belki çok emek verdiler kendilerince ama ne ATA ne AN-AS kadar emekleri yok bu serverda WOW u GEO da kursa balcı da kursa bence hakettikleri için kurmuş olacaklardır kimse kusura bakmasın bence boşuna atışmayın an-as yapması gerekeni yaptı pusula daki yönetici arkadaşlar YANLIŞ Hesap BAĞDATdan Dönermiş....

Ayrıca seviye 98 bir wow un bu kadar az savunması olmasıda çok ilginç bi durum.....

saygılar

Murat

ser_mr
01-04-2010, 21:37
Ne demek kardeşim canın sağolsun....

Serbay seni unuttum sanma :D

Saldırıyı bana ve bizim ulviye armağan ediyorsun dimi :) Yanlış anlamadıysam :D

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 21:44
Hakanuugur yazılanları yaklaşık 30 dk felan okudu...normal olarak Hakan kanki 10-15 kez cevap verirdi ama artık o da dayanamadı olan bitene...adam ne desin "sattık ulan var mı ötesi" diyemiyor tabi...Hakan kanki profiline yaz "bilmem ne ziya diye" oralarda iyi oynuyorsun iyi laf ediyorsun oralardan sen.

Bu Ciya kanki kötü adam herif söylediklerini yüzlerine vuruyor sonra da diyorlar ki İFTİRA atıyorsun. Yahu insan ölür gülmekten ne iftirasu, yazan sizsiniz yapan sizsiniz sonra İFTİRA atıyorsun diyorsunuz bizlere.

Bu kadar PİŞKİNLİĞİN bir açıklaması var mı? nasıl bu denli pişkin olunabiliniyor? Bize bu raporlardan sonra çok keyifli bir gece yaşattınız. Göz göre göre bize baka baka yalan söylediniz. Sonrada İFTİRA dediniz. Birside birşey diyemedi heee yaptık komik oluyorsunuz felan dedi. Bukelemun stratejisini travian da uygulayan yegane en iyi birlik olarak sizleri selamlıyoruz.

Biliyorum fazlaca yüklendik üstünüze. Ama siz bu kadar insanlarla dalga geçerseniz,arkadan hareket etmeyi adet haline getirirseniz,etik oynamak yerine boşver şimdi öyle diyelim yarın başka birşey deriz derseniz bu konuşmalara mağruz kalırsınız.

Ben sizi sadece oyunda rakip bildim. Hiç düşman gözüyle bakmadım. Bakmayacam da. Ama rakibede insan saygı duyar...sorunumuz şu oynadığını oyun "tarzına" saygı duymuyoruz. Oyunda sizlere daha öncede söyledim sizin en büyük rakibiniz "yalnış yapılan yönetici taktikleri" ve "etik davranmamamız - böbürlenme" ve server yapısıyla yani insanlarla amaçlarınız doğrultusunda istediğiniz gibi oynama hürriyetini kendinizde hissetmeniz".

Birazcık söylediklerinizin arkasında olsaydınız bugün AN lar GÜLE oynaya WOW kurardı.Üstünüze ne bu kadar ordu çekerdiniz ne sizle bu kadar uğraşılırdı. Bunlar neden geldi başınıza oturup düşünün aklı selim.

DEATHLESS (süper moderatör) şöyl yazmıştı: AN ların en büyük sorunu yönetimdir. Ne yazık ki geçen senelerde yapılan hatalar bu senede başlarına iş açacağa benziyor.

Moderatörler bile anlamış durumu.

saygılar,
CDTRF

ÇAPANOĞLU
01-04-2010, 21:52

saygılar,
CDTRF [GandalF]

Ah be ziyam Siz Doğruluktan ayrılmayın sakın :) Wowa Tam gaz ileri gidin :) Mazotu biten araç aküsüde biter misali yolda kalacakdır dert etme.. ben kaybolmadım buralardayım sadece oyun içerisinde deşifre olmamam gerekiyor wowlardan birtanesi benim :)
Boynuz Kulağı geçerler derlerdi ya sen inanma Ben boynuzu takalı 3 ay oldu eski kulağı kesiklerdenim :)))

Seviyorum Sizi

Optimus
01-04-2010, 21:53
Optimus kullanıcısından alıntı

Wow bu....

Her yol mübah...

Bence sabredemez, kusursuzdan yada anlardan birileri artıya dalar...

Artılarda saldırana saldırır...

Wow o zaman başlar...

Ama işte o zaman kimin delikanlı olduğu anlaşılır,çünkü anlarda kusursuzda biz saldırmıcaz demiştir...

Ama dedim ya wow bu,her yol mübah...

Saldıran içinde derlerki bizim haberimiz yoktu,bizden bağımsız saldırmış...

Merak etme dostum ortadan bi kamil çıkar

Onların zamanı şimdi hahahhaahha

:):):)

KILIÇASLAN
01-04-2010, 21:53
Ne çok boş konuşan insanlar var yaa. Hee açık çek yazdım. 150 bin dolar verdim Binbir gece masalları yazdım. Tatmin oldun mu? Sonra hepsinden tek tek şifre aldım saldırıları da kendim attım..

Erkan (Şarlken) zamanlarla ilgili problemin var sanırım. Bir daha incele iyi incelememişsin veya es geçmişsin. Böyle ayrıntıları kaçırmaması lasım senin gibi bir oyuncu..

Zaten AN Birliklerinin yanında olanlar ya Hain ya Çirkef diye sıfatlandırılıyor değil mi..? Daha aşağısı kurtarmıyor. Yakında kafanıza göre yeni şeyler de türetmeye başlarsınız.

Herkes işine baksın. Koyarsın raporunu konuşursun veya boğazına dizilir konuşmakta zorlanırsın hık mık edersin geçersin. Koyarız raporumuzu güleriz eğleniriz içimiz rahattır. Tek yaptığınız ve kısmen de başarılı olduğunuz şey POLİTİKA. Ama malesef onun yeri de burası değil. Sezarın hakkı Sezar'a.. Boş laflar değil oyundaki icraatlar karın doyuruyor. O yüzden daha fazla karalama şu bu kampanyalara girişmeyin. Hoş girişseniz ne olur girişmeseniz ne olur orası da ayrı bir tartışma meselesi de neyse..

Bu tarz bir yazı yazmak istemezdim ama malesef o kadar basit ve kendi gözünüzden (at gözlüğü takmış gibi) yorumlar yapıyorsnuz ki kendimi tutamadım.

Yolunuz açık olsun. Eyvallah..

Mehmet bız onu konustuk ali ıle koyde ıdı dedı neyse onemı yok:) guzel eglence oldu gercekden. Bız eglenıyoruz cıdden. Bızım buradakı eglence noktamız sadece oyun degıl. Kım nereye kıvırıyor hangı acıyla kıvırıyor onu ızleyıp onu goruyoruz.

Egerkı cıdden saglam eglencelı bır oyun gecmesını ısteseydınız ks ye ıcten oyun dondurmezdınız buda bır gercektır. Bılıyorsun bana dokunan olmaz dokunan kendınden gecmesı lazım. Zaten ıstesem onlarca wow ordusu gelıstırırdım. Ama belırttıgım gıbı zaten bız bır kere yasadık bunu hemde buyuk bır mucadele ıle kı wow o zamanda degıldı. Sımdıde umrumuzda degıl kı o yuzden ARTI ya sız soz vermıssınız bız dalmamısız. POLITIKA nın alasını zaten sız yapmıssınız. Gercı bu ulenın ınsanı bos vaatlere alısık o yuzden bol keseden yapılamayacan ne varsa sallanıyor:)

he bu arada tuncay(ilyada) hehe bos vaatlerın bır dıger dıger adıdır:) gecen serverdan tecrubelı kendısı

Sız yaptıklarınızla kendı kendınızı karalıyorsunuz bence Mehmet:)

Bu arada en son bır wow u kaldı ARTI nın onu ne zamana ındıreceksınız :) vallaha beklıyoruz merakla

yakaza
01-04-2010, 21:54
Şimdi burda şatış varmı yokmu diye tartışmanın bir anlamı yok, artıyı vurcakları zaten çok netti bunu görmemek sadece masumane hayalden ileri gitmezdi an- birliklerinin amacı gayet açık bir şekilde balcı2 lerin birliğinin + lara gidecegini düşünmeleriydi bunu düşünmelerinde ki sebeb ise ismi lazım degil ama daha once ks birliklerini arkadan vurdurmak için kullandıkları kişiye güvenmeleriydi fakat an lar balcı wow una girince güvendikleri adamın yapacak birşey i kalmadı geo wow una girmek durumunda kaldı ama inanın onda bile tılsıma saldırı yaptırmayarak sizin için üzerine düşeni en iyi şekilde yaptı şimdi bir takım bahanelerle artı ya saldırma gerekçesi sunmaya kalkmanızın bir anlamı yok iyi organize olmuş oyunu iyi bilen bir ekiple wow yolunda ilerlerken yok onlar dostumuz du demeniz yersiz tabiki kendi wow unuz için yıkacaksınız zaten an- birliği cok seçme bir birlik iyi oyuncuların yanına cok iyi de vaaz veren oyuncuları koyarsanız sonuç güzel olur ben bu wow u kursunlar kurmasınlar an oyuncularını ve yöneticilerini başarılarından dolayı kutlarım hedef odaklı oynadılar ve hedefleri için gereken herşeyi mübah gördüler

Geo
01-04-2010, 21:55
Ziya abi sana burdan laf yetiştiremem, ne desem dallandıracak budaklandırcak yine ortaya tatlı bi yorum çıkarıcaksın. O yüzden daha fazla konuşmaya gerek yok. Bu arada bu seferki menü daya iyiydi emek verip saldırı çıkaran arkadaşları bir kez daha tebrik ederim. Mümkünse bundan sonra yine böyle raporlar geldiğinde muhatap olalım. Yoksa boş boş konuştukta kırıcı olmaktan öteye gidemiyoruz. Saygılar..

KILIÇASLAN
01-04-2010, 22:04
mehmet eglencede bı sıkıntı yok cidden eğlendik :) Ama su cumlen dıkkatımı cektı?

Koyarsın raporu konusursun demıssın:) Foruma kaydı raporlamı alıyorlar mehmet? benım bıldıgım foruma kayıt olurken rapor ıstenmıyor? haliyle herkezede konusma hakkı doğuyor:)

POLITIKA demıssın de forumda POLITIKA/DIPLOMASI dıye bır alan var galıba? POLITIKANIzı orada acıklayabılırsın mehmet:)

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 22:08
Ziya abi sana burdan laf yetiştiremem, ne desem dallandıracak budaklandırcak yine ortaya tatlı bi yorum çıkarıcaksın. O yüzden daha fazla konuşmaya gerek yok. Bu arada bu seferki menü daya iyiydi emek verip saldırı çıkaran arkadaşları bir kez daha tebrik ederim. Mümkünse bundan sonra yine böyle raporlar geldiğinde muhatap olalım. Yoksa boş boş konuştukta kırıcı olmaktan öteye gidemiyoruz. Saygılar..

Geocum ben sana hakkını verdim. Bundan bilmem kaç sayfa önce yazdım durumu. Beğenmediğimiz yanınız oyunda herşey mübahtır anlayışı idi. He ben beğenmişim beğenmemişim bu önemli değil. Sen içine sindirdikten sonra olay bitmiştir zaten. Sen en azından ne diyorsun? "ziya abi"...diğerleri ne dediler kahvaltıda "ziya abi"....sonra ne yazdılar profilde "bilmem ne ziya"....eee bu tarz oyunculuğa bu tarz dadaşmalar çok değil değil mi.

Kuş sütü konusu 1-2 günlük değildi Mehmet. Kuş sütü eksik olmayacak derken oyun sonuna kadar menün zengin olacak dedim. Ben verdiğim sözü tutuyorum. Menün de halan bazı eksiklikler var onuda tamamlamayı düşünüyoruz.Dediğim gibi oyun oynuyoruz ama olayların bu noktaya gelmesini istemezdim. Dah tatlı bir rekabet olsaydı...ama olay gerçekten öyleydide böyleydi...şöyle demiştik de böyle oldu...oydu du buydu gibi işlere döndü.

Keyifle kal...

Gonzalez
01-04-2010, 22:10
AND in organizesini bile SiM yapiyomus :))
AND i nasil yönetiyorlar bilmiyorum, melodi üzerinden iyi yönetiyor SiM o baska..

KS yida yönetmek istemislerdi, KOSKOCA KUSURSUZ BIRLIKLERI KURUCUSU OSMANIN hesabindan:))..
Ziyayi yenemediler naapsinlar adamlar...

-Birlikten at osmanim, hain ilan edelim, KUSURSUZ un gelecegine biz karar verelim, kullanalim, wowu sen kur, kahraman ol:))))
Allyleri biz cekeriz takma kafana..

KILIÇASLAN
01-04-2010, 22:13
Arkadaslar

Yazısırken usluplarımıza dikkat edelim. Bir oyun için ne kimsenin kalbini kırmaya ne de bir baskasını asagılamaya, alay konusu etmeye hakkımız var.

Saldırılar ile ilgili acıklamayı onceki mesajlarda yaptım. Bunun ustune birsey katmak istiyorsanız o sizlerin bileceği iştir, bundan dolayıdır ki cevap hakkımı kendi adıma kullanmayacağım. AND birliğinin de kullanmaması taraftarıyım ama kimseye yazma demek gibi anlayış içinde olmadığımdan bu mesajla seslenebildiğim kadar sesleniyorum ancak ;)

Emrah peki sence ortada dalga gecılecek bır durum yok mu:) AND bırlıklerı ıcın degıl AN bırlıklerı ıcın soyluyorum bunu?

Dalmayacagız dıye yapamayacagın tutamayacagın vaadı verdıkden sonra:) dalarsan ınsanların cıddıyetten bıraz uzaklasıp dalga yada degıl!! burada eglenmeye hakkı yok mu

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 22:14
şu AND adını desturla alın ağzınıza artık

yok oymuş yok buymuş yok uzaktan yönetiolarmış

ver oyundaki nickini uzaktan yönetmek neymiş gör yada vereyim temsilcilik sana gir bak mesajlara

çamur atmaktan b.k atmaktan vazgeçin. ya tebrik edin yada terk edin.

YETER

edit : lafım gonzalese araya giren mesajda da and adı geçmekte bildireyim yeterince gerginlik var bide ekstrası olmasın

KILIÇASLAN
01-04-2010, 22:18

ver oyundaki nickini uzaktan yönetmek neymiş gör yada vereyim temsilcilik sana gir bak mesajlara

YETER

edit : lafım gonzalese araya giren mesajda da and adı geçmekte bildireyim yeterince gerginlik var bide ekstrası olmasın

Arkadasım lafım gonzalese demıssınde cogul konusmussun yanlıs anlama sadece ıyı nıyetlı bır uyarı olarak algıla bunu. Cunku eglenmeye bakıyoruz. Elestırmek ıstesem cok acıdan elestırırdım ama ıhtıyac yok bayadır boyle 1 nısan gecırmıyordum:) komık oldu gercekden:)

Geo
01-04-2010, 22:18
Erkan gerçekten kimse kimseye birşeyler açıklamak veya ispat etmek zorunda değil. Burdan Artı'ya saldırı gidiyorsa onun avukatlığını siz yapmayın. Şöyle dediniz böyle dediniz vs. hee bakın biz şöyle demiştik, bakın bakın yine bildik. Biz herşeyi biliriz havalarına bürünmeye gerek yok. Kime neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz? s1'de olanlar zaten olaylardan haberdar.. Bu konuda konuşması gerekenler konuşmuyorken gelip de siz burda bişeyler söylüyorsanız olmaz. He Güven abi çıkmış söylemiş birşeyler. Saygı duyarız birşey diyemeyiz. Sadece başarılar dileriz ama bunun neden ve sonuçlarını iyi irdelemesi gerektiğini öneririm sadece bir kardeşi olarak.. s1'in pisliklerini ortaya dökmeye çalışsan şu forum sayfalarını okurken insanın midesi bulanır..

Çağdaş ve Abdullah abi gibi bir duruş sergileseniz herşey daha güzel olucak da. Neyse sonuçta dediğin gibi burası herkesin özgür düşencelerini paylaşabildiği bir yer. Çamur atmaya devam.. Başarılar..

orhunabidesi
01-04-2010, 22:23
herkese slm ben artı birliğinin kurucularındanım bizim ww larımız hakkında çok yorumlar yapıldı, lütfen birde bizleri dinleyin

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 22:24

YETER

AND birliğini ben nereden tanırım biraz hafızamı yoklayayım...LodosAND...oradan tanırım...Bir sorunum bugüne kadar olmadı birlikle. Tek sorunum bir gün bana bir emir vaki yazı yazmaya çalıştı Melodi ilk S1 de...bende ona güzelce "bana bundan sonra tek kelime yazma dedim". O günden sonra yani 4 yıl mı oldu nedir? ilk kez burada birşeyler yazmaya çalıştı tarafıma. Orada da bir aşağılama tarzını denemeye çalıştı. Tabi nafile, bu tarz yazışmalar sahibini ufaltır önce...karşısındakine birşey etmeden.

Velhasıl benim bir lafım yok AND a. SIM kullanmışmıdır kullanmamışmıdır bilemem. Bilmedğim konudada yazamam. He arkaplanda kullanmış olma ihtimali yüksek derim yönetici vasıtasıyla ama bundan emin değilim o yüzden beyan edemem.

Bunun yanında tek eleştiri konum şudur AND lı arkadaşlara. Mert Türk 96 ya geldiğinde birleşme bir gecede atıldı ve ordular yola çıktı. Oysa 50-60 seviyedir Mert e birşey yapılmamıştı. Neden en son seviyler beklendi.Önemli soru burada yatıyor.

Ben sizlere söyleyeyim yani diğer okuyu arkadaşlara.

AN ve AND lar...ATA ların ARTI lara girmesini beklediler sonuna kadar. Baktılar ki şaka maka ATA lar girmiyor...ve ARTI da Mert Türk 100.seviyey bastı gidiyor. Hemen önlem almak gerekiyor denip bir güzel girildi wow a.

Bizimde öngörümüz düşüncemiz zaten buydu, yani biz rakibin sözünü yutacağını biliyorduk lakin daha önce verdiklerini yuttuklarını gördük.İşte buna ben bukelemun stratejisi, ya da siz herşey mübahtır sus otur stratejisi diyebilirsiniz xD. Durum budur...

Nihayetinde olay atla devede değildir. Görünen köye sadece varılmıştır.

Gonzalez
01-04-2010, 22:31

YETER

Bu saldirilarda tebrik edilecekse artik ... :)))
Güzel ordular basilmis onun icin tebrik edilir ama böyle bi saldiri icin kullandiklari icin bu tebrigide hak etmiyorsunuz..
Adamlar burda bosunami yaziyor..
AN-AS Yöneticileri kesinlikle saldiri cikmayacagiz vs..
Baktilar ATAlar ordu göndermiyor, hatta 100. seviyeyi bastigini bile biliyolar..
Hemen SiM bi organize yapti..
Bizde bir ordu gönderecegiz, yine en cok AND tebrik edilecek:)))

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 22:34
Artı Birliğiyle biz anlaşma yaptık katiyen bizim hiçbir ordumuz ARTI ya gitmeyecek diyen AN-KAR komutanının merkezini bu gece ziyarete gittik. Köyü boş bulduk.

http://www.travian-reports.net/tr/img/5032689a631.png

beraberinde 12 tarlası silinmiştir.

saygılar,
CDTRF

prousios
01-04-2010, 22:37
Artı Birliğiyle biz anlaşma yaptık katiyen bizim hiçbir ordumuz ARTI ya gitmeyecek diyen AN-KAR komutanının merkezini bu gece ziyarete gittik. Köyü boş bulduk.

http://www.travian-reports.net/tr/img/5032689a631.png

beraberinde 12 tarlası silinmiştir.

saygılar,
CDTRF

Yaw sen bizim Merkezleri WOW sanıyorsun sanırım, konu başlığını tekrar tekrar okumanı tavsiye ederim :))
Tamam kötüyüz biz, en kötü biziz.. mutlu olun yeter ki :)

Not: Saldırı için tebrik ederiz yinede fevkaledenin fevkinde bir saldırı :)

spedar
01-04-2010, 22:40
Yaw sen bizim Merkezleri WOW sanıyorsun sanırım, konu başlığını tekrar tekrar okumanı tavsiye ederim :))
Tamam kötüyüz biz, en kötü biziz.. mutlu olun yeter ki :)

Not: Saldırı için tebrik ederiz yinede fevkaledenin fevkinde bir saldırı :)

guner bunlar ya acemi yada bu ilk serverları.

oyun wowlarda sıkısmıs herkes wow a odaklanmıs boş ve işe yaramayan merkezleri 15k balta ile yıkıyor raporu da buraya koyuyor.:)

yaw hakkaten guluyorum. sen wowunu koruyamıyorsun utanmadan işe yaramayan bir merkezi buraya rapor koyuyorsun.

hacıı ona buna cene yapacagına bilstill wowuna sahip cık defans koy defans.

tek orduyla 0 latma wowunu

Uykusuz Keçi
01-04-2010, 22:42
hangi AND bu
hayır uzun zamandır 4seneden fazladır olduğum AND mı

enteresan hani içimizdeymişsinde biliyormuşsun gibi konuşuyorsun. ki biz burdan o dediklerini göremeyecek kadar körüz ayrı konu.

madem siz bu kadar iyi biliyordunuz ve sabahtan beri artı ların avukatlığını yapıyorsunuz kendileri tek kelime etmedi enteresandır, madem görünen köy, madem onların kurmasından yanaydınız yıkılınca

biz boş bir wow a neden girdik. . .
girmesek bakın destekledik kurdular biz istedik oldu girdik yıktık siz sözünüzde durmadınız.

herkes kara siz sütten çıkma akkaşık. . .

pardon ya özür dileriz asker yetiştirip, bizim hakkımızda ileri geri konuşanlarla düşman olduğumuz dostlarımızın yanında durduğumuz için. bir özür daha 4 saat içinde iki wow u da potadan uzaklaştırıp okadar madalyanın yanına bir yenisini eklediğimiz için, özür dileriz atalarla olan savaşta 10larca merkez indirip sadece 3 merkez kaybettiğimz için özür dileriz gerçekten.
siz ulu manitu biz şeytanın yancıları

ne ayıp ki bize buraya geldik foruma birşeyler karalayıp üstünüze çamur attık. gerçekten ayıp bize . kınıyor ve lanetliyorum kendimizi

az laf çok iş diyordunuz iş yaptık şimdi de yapmamalıydınız diyorsunuz. hayır size yaranmaya çalışıyor olsak beceremeyecekmişiz. AN- birliğinden bana ne.

4 sneden fazladır AND ım ben. gerçekten yeter oyununuza bakın. gelin yıkın. ama insanca çamur atmadan yapın ne yapacaksanız.

basit sanal bir oyun için insanları rencide edip, yalan söyleyip, asenayı aratacak kıvırmalarla yazmayın. yada yazın isteyen istediğine inansın. sonuç değişmez. biz 4 sene önce ki oyuncularımızla biraradayız 4 sene önceki duruşumuz neyse şu andaki de o. dost bildiklerimiz dost gördüklerimiz ile sonuna kadar gittik. gitmeyede devam edeceğiz.

Gonzalez
01-04-2010, 22:42

oyun wowlarda sıkısmıs herkes wow a odaklanmıs boş ve işe yaramayan merkezleri 15k balta ile yıkıyor raporu da buraya koyuyor.:)

yaw hakkaten guluyorum. sen wowunu koruyamıyorsun utanmadan işe yaramayan bir merkezi buraya rapor koyuyorsun.

Ahahaha spedar yazacak baska bisey bulamadinmi..
WoW hakkinda yaz biraz:))
Rezil oldunuz bu server rezill:))
O kadar söz vermisin bide, nasi komutansin senn
Hani ARTI kuracakti wowuu
Gerci SiM de senin gibi diyodu oda yok ortaliklarda:))

burası acık ve net.

wow da hayırlı olsun. onlara mertturk pontiac bteam kim yaparsa hayırlı olsun bu kadar acık ve net.

cok acik ve netmis spedarr, anladik tesekkürler kardesssssssssssssss
ne mal oldugunuzu dahada iyi anladik

.nanez
01-04-2010, 22:43
her şeyi bilen yüce kusursuz brliğinin yüce başkanı söle bakalım wow kimin olacak...

qhakanq
01-04-2010, 22:44
AND birliğini ben nereden tanırım biraz hafızamı yoklayayım...LodosAND...oradan tanırım...Bir sorunum bugüne kadar olmadı birlikle. Tek sorunum bir gün bana bir emir vaki yazı yazmaya çalıştı Melodi ilk S1 de...bende ona güzelce "bana bundan sonra tek kelime yazma dedim". O günden sonra yani 4 yıl mı oldu nedir? ilk kez burada birşeyler yazmaya çalıştı tarafıma. Orada da bir aşağılama tarzını denemeye çalıştı. Tabi nafile, bu tarz yazışmalar sahibini ufaltır önce...karşısındakine birşey etmeden.

Velhasıl benim bir lafım yok AND a. SIM kullanmışmıdır kullanmamışmıdır bilemem. Bilmedğim konudada yazamam. He arkaplanda kullanmış olma ihtimali yüksek derim yönetici vasıtasıyla ama bundan emin değilim o yüzden beyan edemem.

Bunun yanında tek eleştiri konum şudur AND lı arkadaşlara. Mert Türk 96 ya geldiğinde birleşme bir gecede atıldı ve ordular yola çıktı. Oysa 50-60 seviyedir Mert e birşey yapılmamıştı. Neden en son seviyler beklendi.Önemli soru burada yatıyor.

Ben sizlere söyleyeyim yani diğer okuyu arkadaşlara.

AN ve AND lar...ATA ların ARTI lara girmesini beklediler sonuna kadar. Baktılar ki şaka maka ATA lar girmiyor...ve ARTI da Mert Türk 100.seviyey bastı gidiyor. Hemen önlem almak gerekiyor denip bir güzel girildi wow a.

Bizimde öngörümüz düşüncemiz zaten buydu, yani biz rakibin sözünü yutacağını biliyorduk lakin daha önce verdiklerini yuttuklarını gördük.İşte buna ben bukelemun stratejisi, ya da siz herşey mübahtır sus otur stratejisi diyebilirsiniz xD. Durum budur...

Nihayetinde olay atla devede değildir. Görünen köye sadece varılmıştır.

bende LODOSAND wowunu kuran qhakanq
birleşmenin atılmasına jerikonun tutumu sebep olmuştur, bilgi için katile sorabilirsin

BobSwagger
01-04-2010, 22:46

ortada iftira flan yok. herşey apaçık ortada. görünen köy klavuz istemez. Allah kitaptan bahsediyosun.burada arkadaşlarından yediğimiz küfürlerin hakaretlerin haddi hesabı yok mehmet.Onlara niçin günah demiyorsun? ki biz doğruları konuşuyoruz. ne güzelde ayak yapıyonuz.biri ana avrat bırakmaz. diğeri allah kitaptan bahseder. siz ayrı dünyaların insanlarısınız.

ahahahahhaha söyle hakan kankin gelsin biraz güldürsün bizi :D

o Kooskoca AN-KAR Komutanı da iyi sallamış.

spedar
01-04-2010, 22:46
Ahahaha spedar yazacak baska bisey bulamadinmi..
WoW hakkinda yaz biraz:))
Rezil oldunuz bu server rezill:))
O kadar söz vermisin bide, nasi komutansin senn
Hani ARTI kuracakti wowuu
Gerci SiM de senin gibi diyodu oda yok ortaliklarda:))

cok acik ve netmis spedarr, anladik tesekkürler kardesssssssssssssss
ne mal oldugunuzu dahada iyi anladik

memo + dan sana cıkan orduların raporlarını koy da sussun sunlar.

ellerinde seker yalamaya devam ediyorlar.

bilmiyorsun konusma konusuyorsan bil de konus.

1- once pontiac bizle birleşmeden rahatsızmıs onun yuzunden birleşme atıldı

2- zcok degerli strateji uzmanı ziya profilinde mertturk wowu destekledigini soyledi hakanuur defalarca uyarmasına ragmen forumda herhangi bir destek alınmadıgı soylenmedi

3- + daki alt birliklerden geo wowa organize saldırılar duzenlendi. boş boş konusmayın.

bilin ole konusun buraya yazmıyorum diye sapıtmayın akılı olun

Gonzalez
01-04-2010, 22:50
Akilli olursam bana oyun yapmassiniz dimi bidahaki server abiii

--

Yahu siz burada Ziyayla tamam ARTI nin wowu kurmasinda anlasmadinizmi ??

escape
01-04-2010, 22:53

bu senı yıkan mutlu oluyosa boyle yıokımdan gelsın benım merkesıde yıksın soz savunmuyacam yeterkı o mutlu olsun bıseyler yaptıgını sansın HİLMİ hehe

melodi
01-04-2010, 22:54

GEO gerçekten bu serverde WOW'u kurmayı en çok hak eden kişi sensin bunu belirtmek isterim ancak bu saatten sonra bilki kurmaman için elimden geleni yapacağım:)) Çünkü sizler sözünüzü tutmadınız. oo sendemi talimat diyosun pes valla onlar bennim arkadaslarim sende biliyosun bunu gayet net hemde deilmi ??? bunda gocuncak nokta varmi ?? yok onlari senden önce tanirim bundada anlasilmayan yok sanirim
gelelim jerikonun lafina sana ne yazdim ben istersen kopyalayip buraya yapistirayim yazdigimi o kisi bana tek kelime ederse sorumlusu sensin dedim sen onun tertibisin cunki ve bana dedigi lafi ben hazmedemem kusura bakma ben bu oyunda bazilari gibi kimseye mavi boncuk dagitmis biri deilim cunki bunu wow uyla ödedi kendisi buda benim hincimi almaktaki en dogal hakkim deilmi ??
anlarin saldirisina gelince öyle yada böyle siz saldiri yaptiniz bende onlarla gittim hatta onlar gelmiyodu hadi sizde gelin diyen benim onlara yani seni yikmak benim fikrimdi ersele gelmese bile yine yikardim senin wow u sebebi ise jeriko adli kisinin arkadan kuyu kazma planina alet olman bu benim gerekcem sen bunu gayet iyi biliyorsun mudurum . ve senle anlasmayi attim oyun geregini yaptim ve daldik askerimizle bundan ogal ne olabilirki ?? biri kurcak digeri yikcak senden mesaj bekledim atmadan önce ne yazdin bana ?? sakayla karisik senin okucagiini bilmeden demis dedin dimi ?? ee hic haz etmedigim adami niye tölere edyimki ben bana öyle diyen bi adami ? ve sende onu hala koruyup kolladin o gune dek tek bir sorunumz olmadi sana defalarca dedim ööncelikle arkadaslarimin wow u AN sonra onlar kuramassa senin wow u destekliyorum diye
hangi lafimin arkasinda deilmisim söylermisin ?? mert benden tahil istediginde onada yazdim öncleik arkadaslarimin wow u diye GEO PASACAN sonra siz dedim defalarca
bundan daha mertce konusan bir erkek ciksin burda göreyim .ama sizler yanlis yaptiniz malesef
hele hala ziya denen kisi yazip ciziyo ya onada hayretler icerisindeyim .sim ler size saldirmicakti hatta geo saldiri raporlarini bile koymadi buraya . yanlisi sizler yaptiniz mudurum hatayi kabul etmekte erdemdir bu erdemi göster bir polis memuru olarak lutfen . senle kisisel sevgim saygim ayni duzeydedir yanliz oyunun geregi ve sahsima hakaret eden birini affetmem imkansizdir
herkez onuru icin yasar burda yazanlarin cogu coluk cocuk o yuzden kaile almiyorum cogu yazani hatta eskileri örnek veren kisielride kulantan dolma ne duyuyosa onu yaziyolar cocuklar iste
ama sen yetiskin birisin e bunu görmelisin bence . sözunde durcagini biliyorum ama bunu uckagat yapan kisileri savunarak yapamassin mudurum .
o yuzden ne kadiri nede baska kimseyi sucla kendinde ara hatayi .o asker ATA yikimi icindi ama sana döndu malesef
bunun zemininide sen hazirladin malesef

sevgiler
melodi

ser_mr
01-04-2010, 22:55
Geocum ben sana hakkını verdim. Bundan bilmem kaç sayfa önce yazdım durumu. Beğenmediğimiz yanınız oyunda herşey mübahtır anlayışı idi. He ben beğenmişim beğenmemişim bu önemli değil. Sen içine sindirdikten sonra olay bitmiştir zaten. Sen en azından ne diyorsun? "ziya abi"...diğerleri ne dediler kahvaltıda "ziya abi"....sonra ne yazdılar profilde "bilmem ne ziya"....eee bu tarz oyunculuğa bu tarz dadaşmalar çok değil değil mi.

herşey mübahtır vasıtasıyla profilden hakaretvari mesajlar yazan AN-AS KURUCU-SU dur...

Kendindeki yumuşaklığı, oyuncu isminde ''Ğ'' harfini kullanmamakla giderileceğini sanan, casus tılsımı olduğu halde kızgın kumlardan ve serin sulardan gelen saldırıları bilerekten karşılamayan, tecavüz kaçınılmazsa zevk almasını bil felsefesiyle yaşayan Uğursuz Etkisiz Eleman a Saygılarımı İletiyorum, Sen Olmasan Bu Oyun Çekilmez... Tesbih başlığı gibisin :))

ANladın mı KURU-CU

http://pic1.resimupload.com/r4/resim_235856534.jpg

luca
01-04-2010, 22:57
Emrah peki sence ortada dalga gecılecek bır durum yok mu:) AND bırlıklerı ıcın degıl AN bırlıklerı ıcın soyluyorum bunu?

Dalmayacagız dıye yapamayacagın tutamayacagın vaadı verdıkden sonra:) dalarsan ınsanların cıddıyetten bıraz uzaklasıp dalga yada degıl!! burada eglenmeye hakkı yok mu

Erkan ben olayların içinde olan bir insanım, o yuzden rahat rahat konuşuyorum ve çoğu kez yazılanları okuyup oyunun değil insanların geldiği noktayı şaşkınlıkla karşılıyorum.

ARTI wowlara saldırı çıkılmadan önce ersele ve güner ile konuşuyorduk. Daha önceki düşüncelerimizde bizim dalacağımız(AND ın düşüncesi) wow balcının wowuydu. Ama aşağıda yazacağım bazı sebepler nedeniyle ibre ARTI ya döndü ve ersele dalmayacaklarını acıkca beyan etti. Bende kendisine bir kere daha teklif yapıp olayı üstelemedim. O konuşma esnasında ARTI larla ilk birlesme atan günerdir. Sebepte ARTI ların hiçbir şekilde etliye sütlüye karışmadıkları ve bu saatten sonra da karışmayacakları düşüncesidir. Kaldı ki konuşma esnasında eskiden yarım bıraktığımız işlerin bize yansımalarından bahsetmişiz ve günerde bizimle olan bağına istinaden birlesmeden çıkmıştır. AN-AS ın birleşme atma sebebi ise wowlarına çıkılan saldırılardır. Akşam çıkmayı düşündüğümüz saldırı oyunda bazı arkadaşlarımızın o an itibariyle olmaması nedeniyle ertelenmiştir. Sabah mesajlasma trafiği sonunda erselenin katılımı ile bu plan yapılmıştır. Bundan fazlasını duymak isteyenler forumu okuyabilir, burada yeteri kadar senaryo üretildiğini düşünüyorum.

Ha bana AN ların baska politikalarından bahsedersen onlar hakkında yorum yapamam, çunku politikaları, oyun stratejileri o birlik içinde bulunan oyuncular tarafından tahlil edilecek bir durumdur. Benim sınırlı vaktim oyunda ancak asker basma , tahıl ayarlama, saldırı çıkma gibi oyunsal faaliyetlerde harcanmaktadır. O yuzden bu server kim ne yapmış, ne yapıyor gibi oyun tahlilleri yapma fırsatım çok fazla olmamıştır.

İnsanların eğlenmesi kısmına gelince ona kimsenin karışmaya hakkı yok. Ama biri benim içimde bulunduğum birlik hakkında üstü kapalı şekilde yalaka, sığınmacı, tetikçi derse o zaman açıklama yapma gereği duyarım. Ne kimse için boyle tanımlamalar kullanırım, ne de kendim hakkında kullanılmasını isterim. Diğer konularda da arkadasların birbirlerine karsı kırıcı olmaması taraftarıyım, eglencenin ise her daim yanındayım Bu yazışmaların uzatılmaması adına sessiz kalma hakkımı kullanmayı tercih ettiğimi de bilmenizi isterim.

BobSwagger
01-04-2010, 22:57
memo + dan sana cıkan orduların raporlarını koy da sussun sunlar.

ellerinde seker yalamaya devam ediyorlar.

bilmiyorsun konusma konusuyorsan bil de konus.

1- once pontiac bizle birleşmeden rahatsızmıs onun yuzunden birleşme atıldı

2- zcok degerli strateji uzmanı ziya profilinde mertturk wowu destekledigini soyledi hakanuur defalarca uyarmasına ragmen forumda herhangi bir destek alınmadıgı soylenmedi

3- + daki alt birliklerden geo wowa organize saldırılar duzenlendi. boş boş konusmayın.

bilin ole konusun buraya yazmıyorum diye sapıtmayın akılı olun

dikkat et o şekeri sana yalatmıyalım.

spedar: + ya bizden tek saldırı yok.
burası acık ve net.
wow da hayırlı olsun. onlara mertturk pontiac bteam kim yaparsa hayırlı olsun bu kadar acık ve net

Siz yalama olmuşsunuz. başka birşey değil.

cerrah
01-04-2010, 23:03
B- team apsın bu işi ..
Hiç deilse bi müddet olsa belki hafızalarda kalır
boyle bir anı olur...

AN larmıyız saldırı ATArmıyız bi dahaki s1 dede b- team ın ismini AND ırmak için yaparmıız bişeyler...

Geri kalan ne varsa k. a...

tam yazmıyorum hayal gücünüze kalmış

prousios
01-04-2010, 23:06
dikkat et o şekeri sana yalatmıyalım.

spedar: + ya bizden tek saldırı yok.
burası acık ve net.

Siz yalama olmuşsunuz. başka birşey değil.

Terbiyeni takın, terbiyesizlik yapma tanımadığın 100 lerce kişiye..

Gonzalez
01-04-2010, 23:09
Terbiyeni takın, terbiyesizlik yapma tanımadığın 100 lerce kişiye..

Kardesim yüzlerce kisiye kahpe deniliyor, kasar deniliyor, í*ne deniliyor, serefsiz deniliyor.
Bir kere bi arkadasimiz yalama demis, nooldu ?
Birde bunu diyenler üst yöneticileriniz !

mecra35
01-04-2010, 23:10
http://pic1.resimupload.com/r4/resim_235856534.jpg[/QUOTE]

Valla bystille bu tür ithamda bulunmanı sana yakıştıramadım ama dur bizde bir yolunu buluruz bakarsın bir şarkı bakarsın bi klip bakarsın . . .

kurucudan takılmayız bize gelmez GAZ yapar
saat 12 den sonra laz demişler uyuşulmaz NAZ yapar
sivilde hep korkak tavuk sanallarda CAZ yapar
BYSTİLL bu bulaşma bak öz ama AZ yapar

MY NAME IS MECRA !!!
BENİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN KENDİ BİLİR !!!

Gonzalez
01-04-2010, 23:11
Valla bystille bu tür ithamda bulunmanı sana yakıştıramadım ama dur bizde bir yolunu buluruz bakarsın bir şarkı bakarsın bi klip bakarsın . . .

kurucudan takılmayız bize gelmez GAZ yapar
saat 12 den sonra laz demişler uyuşulmaz NAZ yapar
sivilde hep korkak tavuk sanallarda CAZ yapar
BYSTİLL bu bulaşma bak öz ama AZ yapar

MY NAME IS MECRA !!!
BENİ BİLEN BİLİR BİLMEYEN KENDİ BİLİR !!!

yeah :cool:

thething
01-04-2010, 23:16
arkadaşlar ben servera dahil olalı 6 ay oldu ve bi hesabı devraldım ve wow olayı kısmı çok dikkatimi çekti benim dıştan gördüğüm şey açıkça şu wow kurulma esnasında pekçok dost görünen birlik düşman olmuş birbirlerinin kuyusunu kazmıştır.pekçok tartışma yaşanmıştır.benim gözlemleyebildiğim başka bir konu ise şu
and birliği zamanında pusulayla düşman olmuş savaşmış daha sonra ateşkes yapmıştır ki wow kurulma aşamasında taa baştan belliydi pusulanın adının geçtiği wowlara and birliğinin saldıracağı ben pontiacın wowuna destek atıyordum ve 2-3gün önce gelen mesajda pontiacın wowuna and den saldırı çıktığı ve buna karşılık derhal saldırı hazırlığı yapılması gerektiğidir ama noldu biliyor musunuz bu konuda birlikteki pek çok kişinin tabiri caizse UYUMASI sebebiyle ne wowlara düzgün bi destek gitti nede düzgün bi saldırı timi oluşturulup saldırı çıktı hatta şunu diyim binlerce askeri olup sarı-kırmızı ışık yakan birsürü arkadaş var buna eminim o yüzden ne mert_türk ne de pontiac düzgün bi savunmaya sahip olamamıştır ayrıca hiçkimseden geonun wowuna saldırı çıkarılması konusunda bi yazı geçmemişken +pusula+ dan ırmakcafe saldırı çıkarmıştır benimle aynı birlikte olmasına rağmen ben bile şaşırdım arka planlarda pekçok bizans oynu dönüyodur onu bilemem sonuçta ben yeni sayılırım bu serverda ve siyaset kısmına pek girmem ama şunu diyim wow kurma aşaması kimin gerçek kimin geçici olduğunu açıkca ortaya koymuştur ben eniştemin yanında hastanede refakatçilik yaparken bile fırsat buldukça wowa destek vererek görevimi yapmışken pekçok arkadaş oynu bırakmış salmış kendi seyrine bırakmıştır

herneyse bu kadar yazı yazdım ama ben bile bu kadar yazıyı okumaya üşenirim sizde üşenirseniz haklısınız:D wow yolunda tüm birliklere başarılar dilerim benim tahminimce wowu ata birlikleri kuracaktır

KATİL35
01-04-2010, 23:17
Melodi kardeş ben kimseyi korumuyorum. o zamanda böyle söyledim şimdide söylüyorum. ben sadece sevdiğim iki kişinin savaş yapmasını istemiyordum.
hem o bahsettiğin kişiyi haddime değil korumak adam 2 metre boyunda bir dev:)) ben bu halimlemi onu koruyacağım:))
Şakası bir tarafa bu oyunda benim desteklediğim Wowun oyunu kazanmasını bende beklemiyordum. nitekim rahatlıkla yıkıldık.
Ancak bana kimse verdiğim sözü benim bozduğumu söyleyemez. iki tarafta birliğimi kendi yanına alıp diğer tarafa saldırı çıkarttırmak istiyordu ancak ben iki tarafada saldırı gelmedikten sonra bizden saldırı çıkmayacağını söyledim. hiç kimse benim birliğimden tek bir saldırı gösteremez. Ancak senin bir anda birleşmeyi atman vede 30-40 saatlik yollardan gelip bu kadar kısa bir sürede bana saldırman biraz düşündürücü değilmi??
neyse boşverelim bunları Natar saldırısınıda akıllıca değerlendirip güzel bir yıkım yaptınız tebrik ederim.

prousios
01-04-2010, 23:19
Kardesim yüzlerce kisiye kahpe deniliyor, kasar deniliyor, í*ne deniliyor, serefsiz deniliyor.
Bir kere bi arkadasimiz yalama demis, nooldu ?
Birde bunu diyenler üst yöneticileriniz !

Ben de yöneticiyim, kimseye ne hakaret içeren ne de küçük düşüren yazı yazmam, profil delikanlısı da hiç değilim..
Birinin ettiği hakareti de savunmam, küçük düşürmesini de..

Siz yalama olmuşsunuz ne demek?? Kendime yalama denmesinden hoşlanacak biri değilim bir kere de olsa, o kişi bana da demiyor siz [AN] Birliklerine diyor, kaç kişiyi tanımış muhabbet etmiş bizde??
Ylama kelimesi seni onure ediyorsa sana dendiğinde mutlu olacaksan buyur üstüne al..

Geçmiş karşıma bir de savunuyorsun, yazık size ya..

Bu iki taraftaki oyuncular için de geçerli..

KILIÇASLAN
01-04-2010, 23:22
Erkan ben olayların içinde olan bir insanım, o yuzden rahat rahat konuşuyorum ve çoğu kez yazılanları okuyup oyunun değil insanların geldiği noktayı şaşkınlıkla karşılıyorum.

ARTI wowlara saldırı çıkılmadan önce ersele ve güner ile konuşuyorduk. Daha önceki düşüncelerimizde bizim dalacağımız(AND ın düşüncesi) wow balcının wowuydu. Ama aşağıda yazacağım bazı sebepler nedeniyle ibre ARTI ya döndü ve ersele dalmayacaklarını acıkca beyan etti. Bende kendisine bir kere daha teklif yapıp olayı üstelemedim. O konuşma esnasında ARTI larla ilk birlesme atan günerdir. Sebepte ARTI ların hiçbir şekilde etliye sütlüye karışmadıkları ve bu saatten sonra da karışmayacakları düşüncesidir. Kaldı ki konuşma esnasında eskiden yarım bıraktığımız işlerin bize yansımalarından bahsetmişiz ve günerde bizimle olan bağına istinaden birlesmeden çıkmıştır. AN-AS ın birleşme atma sebebi ise wowlarına çıkılan saldırılardır. Akşam çıkmayı düşündüğümüz saldırı oyunda bazı arkadaşlarımızın o an itibariyle olmaması nedeniyle ertelenmiştir. Sabah mesajlasma trafiği sonunda erselenin katılımı ile bu plan yapılmıştır. Bundan fazlasını duymak isteyenler forumu okuyabilir, burada yeteri kadar senaryo üretildiğini düşünüyorum.

Ha bana AN ların baska politikalarından bahsedersen onlar hakkında yorum yapamam, çunku politikaları, oyun stratejileri o birlik içinde bulunan oyuncular tarafından tahlil edilecek bir durumdur. Benim sınırlı vaktim oyunda ancak asker basma , tahıl ayarlama, saldırı çıkma gibi oyunsal faaliyetlerde harcanmaktadır. O yuzden bu server kim ne yapmış, ne yapıyor gibi oyun tahlilleri yapma fırsatım çok fazla olmamıştır.

İnsanların eğlenmesi kısmına gelince ona kimsenin karışmaya hakkı yok. Ama biri benim içimde bulunduğum birlik hakkında üstü kapalı şekilde yalaka, sığınmacı, tetikçi derse o zaman açıklama yapma gereği duyarım. Ne kimse için boyle tanımlamalar kullanırım, ne de kendim hakkında kullanılmasını isterim. Diğer konularda da arkadasların birbirlerine karsı kırıcı olmaması taraftarıyım, eglencenin ise her daim yanındayım Bu yazışmaların uzatılmaması adına sessiz kalma hakkımı kullanmayı tercih ettiğimi de bilmenizi isterim.

emrah bosver eglenmene bak bystill gulduruyor cıdden bugun baya bır eglendım gercekden gulmekden:) bosverın gerısını hıc bu kadar keyıf almamıstım oyundan :)

Sen bılmıyorsun dogrudur emrah sana lafım yok ama:) Cıdden cok komık duruma dustuler ve sabahdan berı guluyoruz mesele o kazandı bu kazandı degıl gelınen noktada artık kımseye bos vaatler verecek durumlarının kalmayısıdır.:)

Hakkaten cok eglendım werther ı bılırsın. Yan odadan gelıp neye guluyorsun gıbısınden merak edıyor. O kadar eglendım yanı:)

Bu arada werther in Melodi ye selamı var:) eheh