PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 1]

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

röntgenci
23-03-2010, 15:33
nasıl alınmıyım oyunun basından beri sevdığım saydığım nadir kişilerden birisin her zaman da yanında olmaya çalıştığım kışı bana böyle mort flan deyınce alındım değer saygı gosterdığım kışıler boyle soyleyınce alınıyorum k.bakma abi..

valla osmanım kankan ck nın yazdıklarına bi bak sonra alın:) ben alınmıyorum,aksine hepinizi seviyorum.

Bonnie&Clyde
23-03-2010, 15:35
valla osmanım kankan ck nın yazdıklarına bi bak sonra alın:) ben alınmıyorum,aksine hepinizi seviyorum.

SENİ GAYET İYİ TANIYORUZ KS DEKILERDE İYİ TANIYOR :d

Bonnie&Clyde
23-03-2010, 15:37
oyundada seviyen yoktu,maalesef forumdada yok.zamanında yalayan yaladı yalayacağını(bonnie,elektro,ck hepsi yalama oldu)

:d:d:dd:d: SEN ÖYLE DİOSAN ÖYLEDİR BEKİR ORHAN BEY :dd:ddd:d:d

röntgenci
23-03-2010, 15:55
doğrudur iyi tanırlar:) kendini kurnaz zannedenler iyi tanır beni:) mesela army of eziks ler:D:D:D

CDTRF (GandalF)
23-03-2010, 15:57
Kusursuzdakiler elbette Bekir Orhanı çok iyi tanır. Sayılı oyunculardandır kendisi. Söylediğinin sonuna kadar arkasındadır. Nasıl başlamışsa öyle bitirir oyunu. Öyle böyle konuşmaz. Şöyle böyle demez. Bekir Orhan kadar sağlam oyuncu çok azdır.

Ne de olsa bir Trabzonludur. xD

C.More
23-03-2010, 17:34
Şu saldırılardan 2si veya 3ü mimar tılsımına çıkılsa daha etkili sonuçlar olmaz mıydı acaba?
Belkide bi mimar tılsımınız olacaktı

Hepsi acemice yapilmis saldirilar Geo ve ekibini yaptiklari savunmadan dolayi tebrik ederim..

Saldiran arkadaslari da sadece bastiklari askerleri icin tebrik edebilirim.

Iyi Oyunlar

.nanez
23-03-2010, 19:44
lennnnnnnnnnnn mımıttttt ahanda bakk ben sana dediydimm benım mızrakçılar palalar sayesinde gene ucuz atlattın...

Geo
23-03-2010, 19:56
lennnnnnnnnnnn mımıttttt ahanda bakk ben sana dediydimm benım mızrakçılar palalar sayesinde gene ucuz atlattın...

Ahah zaten yatıyorum kalkıyorum onlara dua ediyorum :p Bi de okudum üfledim dediydin bak onun da etkisi olmuş sanki :eek:

kusursuz
23-03-2010, 20:01
Ahah zaten yatıyorum kalkıyorum onlara dua ediyorum :p Bi de okudum üfledim dediydin bak onun da etkisi olmuş sanki :eek:

11000 pretoryanda ben yollamıştım :)

kusursuz
23-03-2010, 20:04
len mımıt hiç forumda göremiyoruz seni nasıl gidiyor ww :)

.nanez
23-03-2010, 20:07
çok dini bütün ir insanımdır :D

cerrah
23-03-2010, 20:55
Birdahaki iyi oyuncular listesine senide koyacak cerrah hiç merak etme sen. (:

Siz( Sen ve Anlamsız yazılar yazarak anırma boğume
ve inlemenin yazıya yansımış hali ile kendini ifade eden[ o kendini biliyor]) forumda dahi bu adamla baş edemiyosunuz..
İşiniz gücünüz dengesizlik.. Bide ben sövüyorum diyo yawww

Not: Kimse beni bi yere koyamaz ve ya birilerini bi yere koymam.. Koyarsamda belli etmem senide muhattap almam bi daha ... Bizide dostlar listesine koyanlar var sen rahat ol server çapında takılmasakta 3 - 5 oyuncu arkadaşımız var fazlasını salla gitsin..

Bu msj a Büyük Üsta dan bi şiirle son vereyim...

Tohum saç, bitmezse toprak utansın!
Hedefe varmayan mızrak utansın!

Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!

Eski çınar şimdi noel ağacı;
Dallarda iğreti yaprak utansın!

Ustada kalırsa bu öksüz yapı,
Onu sürdürmeyen çırak utansın!

Ölümden ilerde varış dediğin,
Geride ne varsa bırak utansın!

Ey binbir tanede solmayan tek renk;
Bayraklaşamıyorsan bayrak utansın!

orhunabidesi
23-03-2010, 23:43
Siz( Sen ve Anlamsız yazılar yazarak anırma boğume
ve inlemenin yazıya yansımış hali ile kendini ifade eden[ o kendini biliyor]) forumda dahi bu adamla baş edemiyosunuz..
İşiniz gücünüz dengesizlik.. Bide ben sövüyorum diyo yawww

Not: Kimse beni bi yere koyamaz ve ya birilerini bi yere koymam.. Koyarsamda belli etmem senide muhattap almam bi daha ... Bizide dostlar listesine koyanlar var sen rahat ol server çapında takılmasakta 3 - 5 oyuncu arkadaşımız var fazlasını salla gitsin..

Bu msj a Büyük Üsta dan bi şiirle son vereyim...

Tohum saç, bitmezse toprak utansın!
Hedefe varmayan mızrak utansın!

Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!

Eski çınar şimdi noel ağacı;
Dallarda iğreti yaprak utansın!

Ustada kalırsa bu öksüz yapı,
Onu sürdürmeyen çırak utansın!

Ölümden ilerde varış dediğin,
Geride ne varsa bırak utansın!

Ey binbir tanede solmayan tek renk;
Bayraklaşamıyorsan bayrak utansın!
Ziyanın yazışmalarında geçen 3.5 atmak lafını hiç beğenmedim insan önce saygılı dik durur bizler kusursuzlara herzaman destek verdik bizim ihtiyacımız olduğunda sırtlarını çevirdiler, bizlerin maşa olmadığını kabul et ziya biz bu oyunu senin fenomenlerin için oynamıyoruz

orhunabidesi
23-03-2010, 23:48
Ziyanın yazışmalarında geçen 3.5 atmak lafını hiç beğenmedim insan önce saygılı dik durur bizler kusursuzlara herzaman destek verdik bizim ihtiyacımız olduğunda sırtlarını çevirdiler, bizlerin maşa olmadığını kabul et ziya biz bu oyunu senin fenomenlerin için oynamıyoruz

galyalı genç
24-03-2010, 00:09
Saldırılardan görüldüğü üzere koçbaşı ordusu bile yok ortalıkda:d yoksa yıkılmayacak siper yoktur;)

kuntizzella
24-03-2010, 00:27
uzun zaman sonra gelmek güzel konuya çok bakamadım ama anladığıma göre anadolu götürüyor galiba işi:D zira forumda en çok alehte yazı anadoluya yazılmış

KAAN135
24-03-2010, 09:14
onu bunu boşverin öle yada böyle bu oyuna renk katan herkese teşekkürler sonuç da ufak tefek atışmalar işin tadı tuzu hakan ve ziya iki değerli ve oyuncu ikisinide tebrik ederim :D

metoz
24-03-2010, 09:37
zaten bu atışmalar olmasa wow sahipleri sıkıntıdan patlıyor pc başında okuyup okuyup gülürüyoruz muhahaha

Burhann
24-03-2010, 17:52
MERHABA;

TANIYANLAR ICIN BILGI MSJIDIR, HAKKIMDAKI ÖLDÜ HABERLERİNE İTİBAR ETMEYİNİZ, KANLI CANLI YAŞIYORUM, ELHAMDÜLİLLAH :D DOST DÜŞMAN HERKEŞLERE DUYRULUR :D

Lodos Birlikleri Kurucu Konsey Başkanı : Burhann

Beyazayi
24-03-2010, 20:31
MERHABA;

TANIYANLAR ICIN BILGI MSJIDIR, HAKKIMDAKI ÖLDÜ HABERLERİNE İTİBAR ETMEYİNİZ, KANLI CANLI YAŞIYORUM, ELHAMDÜLİLLAH :D DOST DÜŞMAN HERKEŞLERE DUYRULUR :D

vay buhran abi slmlar

VEOSSA
24-03-2010, 21:38
vay buhran abi slmlar
wayyy ccem abi sen nasılsın bea_?

VEOSSA
24-03-2010, 21:39
MERHABA;

Burhan abi ne edin be gene mi wow kurin :)

prousios
24-03-2010, 23:07
MERHABA;

Oy oy kimler teşrif etmiş :))

Özletme kendini bu kadar Burhanım..

Sevgiler..

Geo
25-03-2010, 01:04
http://www.ressim.net/out.php/i702568_g6.bmp

Çok suskunluk oldu xD Biraz güncel raporlarla renk kalatım bari :)

Tebrikler..

Keyifli oyunlar :)

spartacus
25-03-2010, 02:02
askere lafım yokta neden hiç mancınık ve kocbası yok onu anlamıyorum. korkmayın günah değil basmak:D mancınıksız ve kocbasısız (bunların sayısıda en az 10k olmalıdır bence) bu saldırı bi halta yaramaz... neyse vardır herhalde bir düşünceleri... saldıran ve savunan arkadasları tebrik ederim...

eflatun
25-03-2010, 08:27
MERHABA;

burhan kanka!sardın kendini işe güce böyle kendini unutturursan öldü derler tabii:D yaw bu server erkenmi bitecek??saldırılar geo ya gidiyor oda gögüste yumuşatıp taca atıyor.serverda hesap kalmamış zaten silen silene...

CDTRF (GandalF)
25-03-2010, 10:46
http://travian-reports.net/tr/img/44228fa0978.png
http://travian-reports.net/tr/img/442328f504e.png
http://travian-reports.net/tr/img/44235489034.png

Toplam gelen 5 ordudan 4 ünü silmiştir arkadaşımız. Bu konuda rekor Kuralsızlar arkadaşımızdadır.(7 ordu aynı anda)

D3ywalker arkadaşımız bugüne kadar bulunduğu birlikleri için çok çabalamış ve emek vermiştir. Hem saldırıda hem savunmada sonuna kadar mücadele etmiştir.Kendisini taktirle karşılıyor tşk ediyoruz.

saygılar,
CDTRF [GandalF]

Geo
25-03-2010, 12:01
d3ywalker1 Wow hesabı mı? Wow gidişatı ile alakasını çözmedim de..

geltiw
25-03-2010, 12:13
Wowdaki savunmayı çektiklerinden,bağdaş kurmuş olabilir:)

Geo
25-03-2010, 12:23
Hangi Wow'dan çekildi acaba. Aramasınlar o savunmayı çok sonra :D

ErSeLe
25-03-2010, 12:28

Ararlar mı dersin mmt:p

Geo
25-03-2010, 12:29
Ararlar mı dersin mmt:p

Kankam artık arasa da bulamaz kanımca :D:D:D

meres
25-03-2010, 12:35
SaLdıran ve Savunan arkadaşları tebrik ederim.
Wow saldırısı değil ama wowdan defans çekilip konulmuş konu yeri tam ortada:D:D:p

Not:Yalnız koçbaşı eksikliği var operasyonda; İlk Saldırıda Toprak siper yıkılsa tamamen son giren roma ordusunun yarısı kesilirdi ancak.

melodi
25-03-2010, 12:39
puhahahahah yaw ziya alem adamsin sen hahaha
iyi is cikarmis gibide yayinlamissin wow dan ordu cekip köy korumussunuz hahaha bide 5 ordu gömdük diye dolasiyomussun 3 kisiyi ayirmistim ben dahil planima görede ilerledi olay wow eksildi yikcak olanlara duyrulur ,d gerci bizde ordu bitmez sen bunu hala ögrenemedin mi
depremlerden 13 merkez 2 yarim
atamf den 5 merkez
"ATA" dan artik sayamicagim merkezler
hic birinin raporunu yayinlamadim simdiye kadar ;D hee bu arada ordum yok diye söyleniyodu hatirlarsan 1 ay önce senin adamin oldugunu bildigim biri merkezi indirdim diye buralarda seviniyodu ))
dur sende erken sevinmissin ziya )) daha oyun bitmedi
beni alma karsina derim ben )) böyle raporlari övünerek buralara koyma ))
hala bu ulu ziyanin pesine takilan varsa aklina sasarim ;D

caş
25-03-2010, 12:42
Kankam artık arasa da bulamaz kanımca :D:D:D

bakalım wowdan asker çekip merkez köy savunmak bir kaç orduyu çakmak zihniyeti arkadaşlara neye patlayacak oturup görelim:)

melodi
25-03-2010, 12:44
Toplam gelen 5 ordudan 4 ünü silmiştir arkadaşımız. Bu konuda rekor Kuralsızlar arkadaşımızdadır.(7 ordu aynı anda)

D3ywalker arkadaşımız bugüne kadar bulunduğu birlikleri için çok çabalamış ve emek vermiştir. Hem saldırıda hem savunmada sonuna kadar mücadele etmiştir.Kendisini taktirle karşılıyor tşk ediyoruz.

saygılar,
CDTRF [GandalF]

ah ahhhh bide sayi saymayi bilseniz ;D 3 koyup 5 yazinca dahami cafcaflli duruyo hahahaahha

Beyazayi
25-03-2010, 12:57
mımıt evliya gibi adamsın vala ne diyim malum mu oluyor nedir

melodi
25-03-2010, 12:57
SaLdıran ve Savunan arkadaşları tebrik ederim.
Wow saldırısı değil ama wowdan defans çekilip konulmuş konu yeri tam ortada:D:D:p

Not:Yalnız koçbaşı eksikliği var operasyonda; İlk Saldırıda Toprak siper yıkılsa tamamen son giren roma ordusunun yarısı kesilirdi ancak.

sorma hocam koclari bekliyemedim cok uzaktan geliyodu yoksa öncu olamicaktim 1000 yeterli diye dusundum geride cok kaldi koc
artik kurbana koc lazim olan bana yazsin elimda 7000 koc var ,DD

BirdHunter
25-03-2010, 13:05
Saldıran arkadaşı tebrik ederim :)

Beyazayi
25-03-2010, 13:06
ersele arkadaşımızı eskiden cok az severdim şimdi hiç sevmiyorum

Bonnie&Clyde
25-03-2010, 13:07
78. Seviyeden 3(x) mimar tılsımı olmasına rağmen koçbaşı ordusu kullanılmadan tek ordu ile yapılan güzel bir yıkım.

tebrikler ali emeğine sağlık..

[ımg]http://www.ressim.net/out.php/i704289_ersele-ztill-xxx.bmp[/ımg]

tebrikler ali tebrıkler serbay

ordu dediğin böyle olmalı ellerine sağlık..

ErSeLe
25-03-2010, 13:10
78. Seviyeden 3(x) Mimar tılsımı olmasına rağmen koçbaşı ordusu kullanılmadan tek ordu ile yapılan güzel bir yıkım.

Tebrikler Ali emeğine sağlık..

tebrik eden, etmeyen herkeze teşekkürler:)

Mmt Önüne koçbaşı ordusu koycaktım ama mancınık ordusunun geri dönmesinden çekindim;)

ÇEBİ
25-03-2010, 13:14
ah ahhhh bide sayi saymayi bilseniz ;D 3 koyup 5 yazinca dahami cafcaflli duruyo hahahaahha

Bırakın sevinsinler işte ne güzel ordu kesmişler:))) wowları hangisiydi bunların :))) bide orası nasıl savunma yapıyor ordan da yıkabilirmiyiz acaba bakalım :)

eflatun
25-03-2010, 13:16
ersele tebrikler güzel ordu net skor süüper!!tekrar tebrikler

CDTRF (GandalF)
25-03-2010, 13:23
Ersele emeğine sağlık. Çok güzel bir orduyla birliğin için son derece yararlı bir sonuç aldın. Tekrar kutluyorum seni.

saygılar,
CDTRF [GandalF]

melodi
25-03-2010, 13:32
tebrik eden, etmeyen herkeze teşekkürler:)

Mmt Önüne koçbaşı ordusu koycaktım ama mancınık ordusunun geri dönmesinden çekindim;)

ellerine saglik tebrikler emegin icin savunanlarida tebrik ederim süper rapor

spedar
25-03-2010, 13:35
ali :)

hataydayım iş seyahatindeyim wow yıkıyorsun hiç haberimiz yok:)))))

varmıydı yoksa lla alla dur çok yogunum ya karıstırdım.

aliş ersele:) tebrik eder gozlerinden operim.

Beyazayi
25-03-2010, 13:37
ellerine saglik tebrikler emegin icin savunanlarida tebrik ederim süper rapor
vermeyin şuna gaz tahıl atsın wowa bu gazla bir ordu daha basar yoksa

Geo
25-03-2010, 13:40

Bak şimdi dikkat ettim bu merkez ordusuymuş :D:D Senin tahıl işi yatar Cem abi. Bu işin daha önü var arkası var, yanı var, sağı solu var :p:p:p Var da var.. xD

ser_mr
25-03-2010, 13:40
Tebrik Eden Oyunculara ve Konu Takipçilerine Teşekkür Ederim...

Ersele ile daha öncede savaştım daha sonrada aynı birlikte oynadım. Beklentimi boşa çıkarmadı. Güzel, Saldırı Güzel Ordu...

Ne Yapalım, Yeraltı Tapınağı Yaparız Bizde...

Respectfully

Serbay - BystiLL

hurt_rock
25-03-2010, 13:41
78. Seviyeden 3(x) mimar tılsımı olmasına rağmen koçbaşı ordusu kullanılmadan tek ordu ile yapılan güzel bir yıkım.

Tebrikler ali emeğine sağlık..

[ımg]http://www.ressim.net/out.php/i704289_ersele-ztill-xxx.bmp[/ımg]

mmt bence cok acemıce bı saldırı olmus

melodi
25-03-2010, 13:43
aaaaaaaaaa atmiyomu ;D bak simdi geri alcam tebrigimi ne ayip ))
ben atayim yaw askeri kestiler nasilsa hahahahah cok buyuk bir operasyonla hahah istedigin tahil olsun ayucum yola cikti bile 500 k yeter dimi ))))))))

meres
25-03-2010, 13:44
sorma hocam koclari bekliyemedim cok uzaktan geliyodu yoksa öncu olamicaktim 1000 yeterli diye dusundum geride cok kaldi koc
artik kurbana koc lazim olan bana yazsin elimda 7000 koc var ,DD

Eeee olan olmuş şimdiden sonra asker basacaksın yapacak bişey yok:).Hayırlısı neyse o olsun..

Erseleyi wow saldırısından, Bystill ve Ata birliklerini savunmalarından dolayı kutlarım.
Emeğinize Sağlık arkadaşlar.

ErSeLe
25-03-2010, 13:47
Bak şimdi dikkat ettim bu merkez ordusuymuş :D:D Senin tahıl işi yatar Cem abi. Bu işin daha önü var arkası var, yanı var, sağı solu var :p Var da var.. xD

Aaaa mmt istediğin tahıl olsun attım 1 tane:p
Gerisi bana lazım :D

Teşekkürler serbay ama senin bu yarışı bırakmayacağını düşünüyorum serverda daha çok kişi 0ı görücek;) onun için herkez kadar şansın devam ediyor

pontiac
25-03-2010, 13:48
Yıldız oyuncular vardır, alır topu götürür sonra görür çerçeveyi bitirir işi...

10 numara iş çıkarmış arkadaşımız... Tebrik ederim...

Savunan için söylenecek birşey yok... Başa gelen çekilir...

Beyazayi
25-03-2010, 13:54
aaaaaaaaaa atmiyomu ;D bak simdi geri alcam tebrigimi ne ayip ))
ben atayim yaw askeri kestiler nasilsa hahahahah cok buyuk bir operasyonla hahah istedigin tahil olsun ayucum yola cikti bile 500 k yeter dimi ))))))))
ayıdan başka hayvan melodiden başka baytar tanımam tımar terbiye 10 numara büyüksün:)

Balcı
25-03-2010, 14:03
Saldırı güzel ordu dahada güzel savunmada güzel ama öyle bir orduya yapılacak pekte bişeyde yok sanırım serverin en büyük ordusu nede olsa :D:D:D

ersele & bystill ikinize tebrik ederim

wow yolunda herkeze başarılar

balcı

ELVADRİON
25-03-2010, 14:21
emeğine sağlık ali maşallahın var senden bekleneni gerçekleştirmişsin kardeşim...

pekaziz
25-03-2010, 14:29
Aaaa mmt istediğin tahıl olsun attım 1 tane:p
Gerisi bana lazım :D

Teşekkürler serbay ama senin bu yarışı bırakmayacağını düşünüyorum serverda daha çok kişi 0ı görücek;) onun için herkez kadar şansın devam ediyor

Aliiiiiiiiii tebrikler kanka .

Bu arada dediklerine tamamen katılıyorum oyun yeni başlıyo serbay pes etmez şansı onun da var bence de

Beyazayi
25-03-2010, 14:39
Kimin eli kimin cebinde bilmem ama Geo'yu yıkanı başkalarına yar etmicem :D:D:D
Yarın zaten sıfırı görcez kanımca :p Hadi hayırlısı :)

Ersele kankam çek kılıcını iade-i ziyaret yapçazzzzz :D

ayın 22 sinde demiş geo biraz uzatmalıda olsa dedigi gerçekleşmiş

Geo
25-03-2010, 14:51
ayın 22 sinde demiş geo biraz uzatmalıda olsa dediğini gercekleştirmiş

Hımmm :) Kuş sütü ile Aslan sütü arasındaki farkı az da olsa ucundan gösterelim dedik. Yoksa farklı bi amacımız yok yani. Tamamen duygusal.. :p

Beyazayi
25-03-2010, 15:03
Ali'ce bir yorum :)

Bana yapılan saldırıların acemice yapıldığından kastım, bu zaman zarfında seçilen hedeflerin yanlış olması.

Esas büyük darbeyi senden bekliyorum ;)

Haşalı bir saldırı, wow köyü reislemesi falan...

geo geleceğiz diyor bystil erselede ordu var cok büyük bir saldırı hasar bekliyorum diyor ???? by stil wowunda neden daha fazla savunma toparlanmadığı sorusu akılara geliyor mutlaka bizim bilmediğimiz bişeyler vardır ama sanki biraz yanlız bırakılmış gibi geliyor by stil titanıik misali :)

Gonzalez
25-03-2010, 15:34
erselenin ordusu bystille gidecegi belliydi, tebrikler..
umarim su an server1de gördügümüz en büyük ordu degildir

nba48
25-03-2010, 15:41
looo arıza sana dedim arıza çıkarma bak gidip yıkmışın bystili, bu kadar orduyu evdemi besledin :D
özellikle seni tebrik ederim tabi savunana bystil arkadaşımızıda kutlamak gerek ellerinize sağlık .

ErSeLe
25-03-2010, 15:45
looo arıza sana dedim arıza çıkarma bak gidip yıkmışın bystili, bu kadar orduyu evdemi besledin :D
özellikle seni tebrik ederim tabi savunana bystil arkadaşımızıda kutlamak gerek ellerinize sağlık .

:D Valla abi benden çok emeğin var.Merkez 1 ay önce yıkılmış 1 aydır günde 4 saatte 1 kere npc yapan sensin -200binde:) bende sana teşekkür ederim

LankaKanka
25-03-2010, 16:12
:D Valla abi benden çok emeğin var.Merkez 1 ay önce yıkıldı 1 aydır günde 4 saatte 1 kere npc yapan sensin -200binde:) bende sana teşekkür ederim

ooo Ali kankama bak sen..ordu basmıs wowa cakmıs haberimiz yok :D :D

tebrik ederim Alim....emegine saglık...

ser_mr
25-03-2010, 16:32
geo geleceğiz diyor bystil erselede ordu var cok büyük bir saldırı hasar bekliyorum diyor ???? by stil wowunda neden daha fazla savunma toparlanmadığı sorusu akılara geliyor mutlaka bizim bilmediğimiz bişeyler vardır ama sanki biraz yanlız bırakılmış gibi geliyor by stil titanıik misali :)

Bonnie&Clyde Öldü , BystiLL Yaralı, Geo Yaşıyor :)

erselenin ordusu bystille gidecegi belliydi, tebrikler..
umarim su an server1de gördügümüz en büyük ordu degildir

Çıkar Çıkar...

+ + dan...

kusursuz
25-03-2010, 16:44
sexwithcandy

bu ismi aklınızda tutun 2 gün sonra gündemde olacağım :d
o zaman görüceksiniz ayıyı,kuşu,aslanı :D

fatu
25-03-2010, 17:24
Kızlar resimleri hangi resim sitesine yükleyeceğinize dikkat edin bak görünmüyor raporlar yukarıda. (:

http://i42.tinypic.com/s60pwp.gif

Ellerine sağlık Alicim. En büyük ordumuzu çaktık ama değdi bak. Ziya kankam kan kusturdu bize nasıl basarız ki daha böyle ordular hiç mümkün mü..?

3 ordu çakıp 5 çaktık diyen ziya varken, tırnak çakısıyla aslan avına çıkan ziya varken, bonny&clayde de ölmüşken mümkünmüdür başka bişi. İşte sevinek durak bununla.

http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

ErSeLe
25-03-2010, 18:03
Kızlar resimleri hangi resim sitesine yükleyeceğinize dikkat edin bak görünmüyor raporlar yukarıda. (:

Ellerine sağlık Alicim. En büyük ordumuzu çaktık ama değdi bak. Ziya kankam kan kusturdu bize nasıl basarız ki daha böyle ordular hiç mümkün mü..?

3 ordu çakıp 5 çaktık diyen ziya varken, tırnak çakısıyla aslan avına çıkan ziya varken, bonny&clayde de ölmüşken mümkünmüdür başka bişi. İşte sevinek durak bununla.

Sağol kadir abi:)

Ayrıca Ordum çakıldıktan 5 saat sonra merkezime giren mehter isimli oyuncuyu tebrik ederim.
yaklaşık 2500 mancınığını bana hediye ettiği için;)
saldırı yapan arkadaşı bana yollayanıda tebrik etmek gerekir yaptığı plan sonucu bir ww ordusundan 2500 mancınık azalmış oldu:)
kahramansız gelince hadi önüne savunma koymuyozda aralarada savunma çekmiyoz sandı arkadaşlar :rolleyes:

prousios
25-03-2010, 18:58
Ali tebrikler dostum, temiz işçilik :))

Geo
25-03-2010, 19:38

Ayrıca Ordum çakıldıktan 5 saat sonra merkezime giren mehter isimli oyuncuyu tebrik ederim.
saldırı yapan arkadaşı bana yollayanıda tebrik etmek gerekir yaptığı plan sonucu bir ww ordusundan 2500 mancınık azalmış oldu:)
kahramansız gelince hadi önüne savunma koymuyozda aralarada savunma çekmiyoz sandı arkadaşlar :rolleyes:

ZzzZZzZZz... Zaten 8 olan tarlalarından ne istediler kankam :( Ayıp etmişler..

LankaKanka
25-03-2010, 19:54
ZzzZZzZZz... Zaten 8 olan tarlalarından ne istediler kankam :( Ayıp etmişler..

he walla mımıt ım aynen öle ne isterlerki bilinmez..

ben de zamanın behlinde eli kankama iade-i ziyarette bulunmustum ama tugla ocagını dahi tahrip edemedim:D

ama ali kankam geldi toprak siperimi tugla ocagımı hazınemi herseyimi yıktı gitt:D

ama kahramanı bende kalınca tılsımda alamadı :D:D

alim bi tanedir....bak bi ordu daha bekliom senden demedi deme ;)

MeHTeR
25-03-2010, 20:08

merhaba arkadaşlar,

ersele arkadaşımızın dediği gibi ona 2500 mancınık hediye ettim evet bi sorun nneden????

çünkü tılsım bende 16 mart günü sabah 5 de 2 kat tahılı arttırmış en son bakdığımda köyde 2 günlük tahıl vardı o sabah ailevi sebeplerden ötürü köyüme bakamadım eve döndüğümde mancınıklardan 4k toytonlardan 4k açlıkdan ölmüştü haliyle bu dk dan sora yapacak bişey kalmamıştı en ii ordunun erselede olduğunu duymuştum mancınıkların gideceğini bile bile sallamak zorundaydım yapacağım tek bişey vardı yaptım..

saygılar

KATİL35
25-03-2010, 20:10
hiç merak etme zamanı gelince + /+ ortaya çıktığı zaman kaçacak delik arayacaksın :D :D
Ortaya çıkacak orduları sende göreceksin tüm serverde görecek.

Ha unutmadan sizler böyle tahrik etmeye devam edin sanmayın bunca lafı sarfettikten sonra yanınıza kar kalacak :mad: :mad: Elbet herkes hakettiği cevabı server bitmeden bu oyunda alacaktır.

Şunu açık açık söylüyorum Wow seviye 99 dahi olsa Hiç bir Allahın kulu Wowu tamam ben kuruyorum demesin.

MeHTeR
25-03-2010, 20:18
ayrıca ersele arkadaşıma bi sorum olacak o ordunun yarısını bile kullanarak aynı sonucu alacakken hepsini oraya gömerek telef ettin sen kaç mancınık hediye ettin bi düşün ;)

ErSeLe
25-03-2010, 20:22
ayrıca ersele arkadaşıma bi sorum olacak o ordunun yarısını bile kullanarak aynı sonucu alacakken hepsini oraya gömerek telef ettin sen kaç mancınık hediye ettin bi düşün ;)

Napalım acemilik işte anca bu kdar oldu;)

Ama sonuçta askerleri paket yapalım bi dahaki server kullanırsın demiyor oyun yöneticileri:D

Bir merkezde kaybedilen mancınık ile ww saldırısında kaybedilen askerler arasındaki farkı bilmek lazım;)

vellet
25-03-2010, 20:24
savunan bystıle saldıran ersele ve erselenın askeırnı bu zamada kadar bakan ısımsız arkadaşlara tbr ler

MeHTeR
25-03-2010, 20:26
Napalım acemilik işte anca bu kdar oldu;)

Ama sonuçta askerleri paket yapalım bi dahaki server kullanırsın demiyor oyun yöneticileri:D

Bir merkezde kaybedilen mancınık ile ww saldırısında kaybedilen askerler arasındaki farkı bilmek lazım;)
çok iyi biliyorum arkadaşım eğer dediğim gibi wow ordumu tılsım çökertmese senin merkezinle işim olmazdı zaten o saatten sora ben askerler ölsün de ne kadar zarar verirse versin diyerek yolladım ;) kendi seviyene göre bi wow a çaksan lafım yok eywallah güzel ordu basmışsın ama iş bunlarla bitmiyor herkese saygılar...

nba48
25-03-2010, 20:29

ahhh arıza ahh sana o kadar dedim bi abi sözü dinlemiyon mehterde aynı düşüncede orduyu 4 e bölelim 4 tane ww yıkalım diye bir dahaki server ben ne dersem onu yapacan looo tamammı :D:D:D:D:D

kuntizzella
25-03-2010, 21:32

http://i42.tinypic.com/s60pwp.gif

ilyada yine buralardaysa ozaman zaferde yakın demektir kadir abi yine anadoluya karalama yapmaya çalışıyolar galiba...
ama sanırım biraz zayıf bunlar görülen o ki hafif kalmışlar :)

g0khannn
25-03-2010, 21:36
aynen salihim ne olsa artıya hediye edildi wow daha muhabetini yapıyo katil anlamadım

Sus ulvi :))

Abime laf yok :)

Kursunlar sanki önceden demiştim :p

Neyse ben ulvi yi yıkacam zaten bekliyom zamanı gelsin ulvimmmm benim hahahaahhaha

CDTRF (GandalF)
25-03-2010, 22:08
Bizde sizdeki gibi başkanımız çok yaşa yoktur...Herkez istediği düşüncesini söyler...Ve kadir abi herkezin düşüncesine saygılıdır.Sizdeki gibi ben söyledim öyle olucak sus haddini bil otur yoktur

Anlayabilmen için daha açık yazayım tekrar cümlem içinden bir anlam çıkartım onun üstüne yoğunlaşıyorsun..
ATA-KS bystili
ATA-MF&ATA-DP alc1_ i
ATA-PEARL cermen 54 ü destekliyor. Yani demek istediğim her serverda olan bir olay.. bir birlik servere hükmeder[AN-AS] , diğer birlikler bu birlikle başedebilmek için birleşir ATA birlikleri oluşumu..

Bizden küfür duydunmu diyorsun belkide birliğinizde tanıdığım en değerli 2 oyuncuya ezik diyorsun bu çok yanlış bence.

İnan ANADOLU birlikleri ww kurmuş kurmamış umrumda olmaz.Benim ne yaptığım önemlidir benim için, eğlenmişsem oyunun hakkını vermişsem gerisi umrumda olmaz.

Evet biri kurucaksa bencede ARTI olmalıdır.Çünkü en azından bazılarının egolarını tatmin etmek için oyuncak olmadıklarıdır.Kurmasalarda serverdaki dik duruşları için tebrik ederim

Bu sana yazacağım son cevap...

E eğlendin işte ne güzel...bizde ARTI dediğimize göre bu demek oluyor ki ya hakan kanki ya fatu kanki pek yakında yoklar ARTI yı...

ama önce bizim yoklamamızı isteyecekler AN ları...acaba hakan kanki ben sizi yoklamasam da siz kafa kafa ya bir ARTI larla gitseniz 100 e kadar...orada diyorum hani hakan kanki ARTI dan birisini 1*2 basamak önde olduğunu görsen hani bu durum hakan kankimin iştahını bir azdırsa....

Ahhh kankim ahhh...bak yine kandırmaca oynuyorsun...kandır kandır server kana kana gülmekten ölecek kanki...

Diana
26-03-2010, 00:49
Konu incelenmiş; Forum seviyesini düşüren ve birbirlerine hakaret eden arkadaşlar cezalandırılmıştır. WoW başlığında olayları kişiselleştirmeden saygı ve hoşgörü çerçevesinde, üslubunuzu bozmadan herkes tarafından sıkılmadan okunabilecek mesajlar yazınız. Burası size yada sadece s1'de oynayanlar için değil forumun geneline açık bir bölümdür.

Diana...

Diana
26-03-2010, 12:04
Konuyu saptırdığınız için teşekkürler.

Başlık 27.03.2010 12:00 tarihine kadar kilitlenmiştir.

Diana...

Diana
27-03-2010, 14:55
Başlık açılmıştır.

Diana...

Baba33
27-03-2010, 16:26
Wow da son durum...

http://www.ressim.net/out.php/i719881_son-durum.bmp (http://www.ressim.net)

LankaKanka
27-03-2010, 19:29
Diana ya cektigim mesaj etkli olmus :))

ac dedim bizim s1 in wow bölumunu yoksa ugur kankim e sölerim dedim....hemen acmıs ahahahhaha

escape
27-03-2010, 19:35
Wow da son durum...

alc1_ 72sevıye gostermıs burda bı yanlıslık olmasın bıde burdan bakın :)))

http://www.ressim.net/out.php/i721352_gelmirraalc1-.png (http://http%20/www.ressim.net)

tttihsan
27-03-2010, 20:07
gelmir kardeşimizi tebrik ediyorum

mert69
27-03-2010, 20:11
Birliğin doktoru yapmış yapacağınıda iyileştireceğine neşteri tersmi tutmuş ne..:D
Ellerine sağlık Uğurcum..:D
Fena da olmamış hani :p:p

Geo
27-03-2010, 20:14
Tebrikler güzel sonuç.

death.blow
27-03-2010, 20:31
Wow da son durum...

bunlar hepsi ata wow bu ne loo

escape
27-03-2010, 20:49
bunlar hepsi ata wow bu ne loo

hepsı ata olsa nolur ya tepede bı tane kalmıs oda bugun yarın duser:)
ona beledıye ızın vermıs kat cıkmasına ama fazla kat cıkıyo cezasını bulur dıgerlerı gıbı hehe

ÇAPANOĞLU
27-03-2010, 21:26
ona beledıye ızın vermıs kat cıkmasına ama fazla kat cıkıyo cezasını bulur dıgerlerı gıbı hehe

Yönetmeliği bilmiyorsun İstimlak ediyorsun Üstad :)

escape
27-03-2010, 21:48
Yönetmeliği bilmiyorsun İstimlak ediyorsun Üstad :)

yonetmelık ne anlamadım ustad :)

cerrah
27-03-2010, 21:56
balcı2 arkadaşa başarılar..
İşi çok zor ama Kendisi bu işi KUSURSUZ ca halledecektir ...

geltiw
28-03-2010, 00:42
tebrik eden arkadaşlara teşekkür ediyorum bende,gelmirr hesabının sahibi olarak:)

salvador
28-03-2010, 11:20
lem doktor nezaman bastın daha 2 gün önce herkese tahıl atıyordun::)sana hayırlı tezkereler,yolun açık olsun kardeşim

-lplplplp-
28-03-2010, 12:41
arkadşalar bişi sorcam erselenin ıfırladıgı wow kaçıncı seviyedi???

pontiac
28-03-2010, 13:44
79 gibi anımsıyorum...

ErSeLe
28-03-2010, 13:48
79 gibi anımsıyorum...

seviye 78 di...

cihat47
28-03-2010, 18:51
bakalım balcıyı kim indirecek(hasar verecek) :D:D:D

TURKOGLU
28-03-2010, 20:40
arkadaslar koun ile alakasız ama bişi soracam :D

ben AN-AS ın ılk kuruldugu serverdan yigit5

biizm o zamanlar videolarımız vardı onların lınkını halen tutan varsa verebilirmi , bana ;)

kuntizzella
28-03-2010, 20:49
arkadaslar koun ile alakasız ama bişi soracam :D

ben AN-AS ın ılk kuruldugu serverdan yigit5

biizm o zamanlar videolarımız vardı onların lınkını halen tutan varsa verebilirmi , bana ;)
bende var kardeşim rüzgarın kızı ben AN-AS tan:)

http://www.izlesene.com/video/oyun-s1-anadolu-aslanlari-an-as/531868 ,

sadece bu var bende

TURKOGLU
28-03-2010, 20:54

sadece bu var bende

yahoodakılerı buldum :D teşekkurler

http://video.yahoo.com/watch/3935113/10696748

kuntizzella
28-03-2010, 21:00
yahoodakılerı buldum :D teşekkurler

http://video.yahoo.com/watch/3935113/10696748

ne günlerdi bee az köy yıkmadık az adam çakılmadı senin köye

TURKOGLU
28-03-2010, 21:03
ne günlerdi bee az köy yıkmadık az adam çakılmadı senin köye

hehe hiç hatırlatma :D

varmı eskılerden oynayan daha

kuntizzella
28-03-2010, 21:07
hehe hiç hatırlatma :D

varmı eskılerden oynayan daha

uur lar falan burda galiba sonra ilyada burdaymış

baytar_8
28-03-2010, 21:55
favorim yağcı balcı2
lulunun öğrencisiyim :D

fatu
29-03-2010, 05:50
Kunticim kusura bakma banlanınca selamını alamadım. BUralardayız kısmetse elimizden gelenle beraber. (: Eski yeni herkese selam. Tanıştırcaz kaynaştırcaz herkesi.

Bu da oss1ci arkadaşımız wova dalışı. Üzerine düşeni başarıyla yapmış, tebrikler Kemal'im..!

http://travian-reports.net/tr/report/4743836383c

http://i43.tinypic.com/rm0j9i.jpg

pekaziz
29-03-2010, 07:23
Kunticim kusura bakma banlanınca selamını alamadım. BUralardayız kısmetse elimizden gelenle beraber. (: Eski yeni herkese selam. Tanıştırcaz kaynaştırcaz herkesi.

Bu da oss1ci arkadaşımız wova dalışı. Üzerine düşeni başarıyla yapmış, tebrikler Kemal'im..!

http://travian-reports.net/tr/report/4743836383c

:) kadir abi iyi olumş yaw. eywallah teşekkür ederim.

savunan emeği geçen herkesi tebrik ederim

pekaziz
29-03-2010, 07:58
en büyük ayı bizim ayı dimi ? :))

aslan cem abi yaaaa hahahahaha

fatu
29-03-2010, 08:47
Wov seviyesini 40-50 civarına getirmeyi planladığımız bi organizasyon idi, Geo sıralamada 3 ncü değilde 4 ncü girdiği için 10 levellik bir sapma oldu. Arkadaşlarımız kutluyoruz. Wov'da bu saldırılardan önce server ın en güçlü ikinci wovu idi, savunanlarıda tebrik etmek gerek çok emek var. Wov romalı olduğundan sur kolay düşüyor ve dolayısı ile işler daha kolaylaşıyor doğru organizasyonlarla.

Herkesin emeğine sağlık, server gerçekten ciddi anlamda renk veren raporlar. Hem saldıranların adına hem savunanların adına.

http://i40.tinypic.com/21p03z5.jpg

http://i44.tinypic.com/i35aqe.jpg

http://i40.tinypic.com/b5qpky.jpg

http://i41.tinypic.com/102tegn.jpg

Bonnie&Clyde
29-03-2010, 08:55
...............

Bonnie&Clyde
29-03-2010, 08:59
wov seviyesini 40-50 civarına getirmeyi planladığımız bi organizasyon idi, geo sıralamada 3 ncü değilde 4 ncü girdiği için 10 levellik bir sapma oldu. Arkadaşlarımız kutluyoruz. Wov'da bu saldırılardan önce server ın en güçlü ikinci wovu idi, savunanlarıda tebrik etmek gerek çok emek var. Wov romalı olduğundan sur kolay düşüyor ve dolayısı ile işler daha kolaylaşıyor doğru organizasyonlarla.

Herkesin emeğine sağlık, server gerçekten ciddi anlamda renk veren raporlar. Hem saldıranların adına hem savunanların adına.

[ımg]http://i40.tinypic.com/21p03z5.jpg[/ımg]

[ımg]http://i44.tinypic.com/i35aqe.jpg[/ımg]

[ımg]http://i40.tinypic.com/b5qpky.jpg[/ımg]

[ımg]http://i41.tinypic.com/102tegn.jpg[/ımg]

saldıran ve savunan arkadaşları emeklerınden dolayı tebrik ederim..

safasa
29-03-2010, 09:17
Wov seviyesini 40-50 civarına getirmeyi planladığımız bi organizasyon idi, Geo sıralamada 3 ncü değilde 4 ncü girdiği için 10 levellik bir sapma oldu. Arkadaşlarımız kutluyoruz. Wov'da bu saldırılardan önce server ın en güçlü ikinci wovu idi, savunanlarıda tebrik etmek gerek çok emek var. Wov romalı olduğundan sur kolay düşüyor ve dolayısı ile işler daha kolaylaşıyor doğru organizasyonlarla.

dekaron(CEM) :) hariç saldıran ve organizasyonu planlayan arkadaşaları balcı wowu adına tebrik

ediyorum.roma surunun dezavantajına ragmen başlarda 90.seviyelerde hesapladığımız defans

sayısına ulaşamamız gelen saldrıların 3 aşağı 5 yukarı amacına ulaşmasını sağlamıştır.sevgili

baytar hem suru yıkıp hem lulunun öğrencisiyim diyorsun ya lulu kadar taş düşsün başına emi:)

bizler bunun bir oyun olduğu bilincindeyiz anaslı arkadaşlarımız oyunda rakibimiz olmakla birlikte

oyun dışında arkadaşlarımızdır...oyunun gereği ne ise 2 tarafta gerekeni yapacaktır ve

yapıyorda...server hakettiği raporlara kavuşmaya başlamıştır... her saldrı organizasyonu daha

sonraki serverler için bir tecrübedir..kazanan kim olursa olsun hakkıyla kazanacaktır..bizlere düşen

bu süreçte rakip olarak saldrı ve savunamda oyun bitene kadar elimizden geleni yapmaktır...

alcapone
29-03-2010, 09:37
Güzel saldırılar. Emeği geçen herkesi tebrik ederim.

salvador
29-03-2010, 09:40

http://i40.tinypic.com/21p03z5.jpg

http://i44.tinypic.com/i35aqe.jpg

http://i40.tinypic.com/b5qpky.jpg

http://i41.tinypic.com/102tegn.jpg

çok güzel bir saldırı olmuş tebrikler:)bu arada ARTI lar aradan sıyrıacak gibi:)

gooislove1907
29-03-2010, 09:45
saldıran ve savunan arkadaşlara tebrikler

HAZERHAN( DOĞAN )

fatu
29-03-2010, 09:55
Aslında tam olarak hedeflediğimiz seviyeye ulaşamadık ama yeterli bir sonuç aldığımızı düşünüyoruz. Hatalarımızdan dersler alıyoruz.

Safasa bu server da benim arkadaşımı dostumu, koruması gerektiği zaman üzerine düşeni layıkıyla yerine getirmiş, bu yerine getirme işini yaparken de ister istemez bizlere faydalı olmuştur. Şu anda rakibiz ve herkes üzerine düşeni yapacaktır tabiki server renklensin. Gereksiz saçmalıklarla çok fazla oyalandı herkes sıkıldı. Böyle karşılıklı saygı çerçevesinde devam etmeyi umuyorum. Oyun içerisinde rakip ile düşman kelimelerini aynı anlama gelir, oyun içerisindeki düşmanlık gerçek hayattaki dostluğu hiçbir zaman etkilemez, etkilemeyecek (kendi payıma konuşuyorum). Osman da olsaydı karşıda aynı şeyler olacaktı büyük ihtimal ve burda şimdi osmanla makara yapacaktık nasıl yıktık diye, yarında o bizi yıkacaktı o da bizimle makara yapacaktı nasıl yıktık diye. Bunlar güzel şeyler, kısmet böyleymiş. (:

(Artı birliği bizim birleşmemizdeki bir birliktir. Birleşmemizde olduğu sürece de ilerde olması ve hatta wovu kurması da bizim ortak sevincimiz olacaktır.)

eflatun
29-03-2010, 10:14
sonunda güzel ordular çıkmaya başladı. her birlik için emek verenlerin emekleri boşa gitmez inşallah.ayucuk cem i de ayrıca tebrik ederim eski düşman kadim dost...

caş
29-03-2010, 10:37
çok güzel raporlar çıkmış.saldıran ve savunan arkadaşları kutlamak isterim.şöyle bir bakıldığında 2 tarafta başarılı sayılır.iki tarafında konuşmaya söz hakkı vardır.diledikleri gibi bu hakkı kullanabilirler.hiç olmazsa bazı arkadaşlar gibi icraatsız konuşmamış olurlar.

Optimus
29-03-2010, 12:28
Tebrikler...

Savunan ve saldıran arkadaşların büyük emeği olmuş...

Kusursuzda mancınığı olan ordular yoldadır sanırım...

baytar_8
29-03-2010, 12:33
benim ordu görevini yaptı..diğer arkadaşlarımıda canı gönülden kutlarım.. savunan arkadaşımızıda :)

merak içindeyim 10k dan fazla koç basan arkadışımız varmı gelecek raporları merak ediyorum :)

merc48
29-03-2010, 15:37
ARTI birlikleri zaten bütün serverla birleşmiş bırakın onlar kazansın herkes mutlu olsun.
lol

Saldırıları yapanlara tebrikler.

KILIÇASLAN
29-03-2010, 16:10
ARTI birlikleri zaten bütün serverla birleşmiş bırakın onlar kazansın herkes mutlu olsun.
lol

Saldırıları yapanlara tebrikler.

+1

dogru soze ne denır

Beyazayi
29-03-2010, 16:12
sonunda güzel ordular çıkmaya başladı. her birlik için emek verenlerin emekleri boşa gitmez inşallah.ayucuk cem i de ayrıca tebrik ederim eski düşman kadim dost...
tebrikleri tüm an birlikleri adına kabul ederim teşekkürler arkadaşlar daha iyi daha organize saldırılar görme oyuna daha fazla heyecan gelmesini diliyorum saldırılar sırasında yola cıkmadan merkezm ucmuş ve 50 saat boyunca pc den ayrılmadan wc ye giderken bile pc ile giden... gelen her hammadeyi ziyan olmasın die hemen hemen her seferinde npc yaptı bu ayu :) yorucu ama keyifli br 50-60 saat gecti
son söz olarakta tüm an birliklerine teşekkür ediyorum saldırı köyüme yapılan saldırıya 56 saat uzaktan destek atan arkadaşlarım olmuş geri gönderirken farketim wow a giderken bide 70 k lık bir cıtır cakıldı savunmamıza :) şimdilik oyun dışıda kalmış gibi gözüksemde ...
DAHA YAPACAK COK İŞİMİZ VAR

ErSeLe
29-03-2010, 16:20
tebrikleri tüm an birlikleri adına kabul ederim teşekkürler arkadaşlar daha iyi daha organize saldırılar görme oyuna daha fazla heyecan gelmesini diliyorum saldırılar sırasında yola cıkmadan merkezm ucmuş ve 50 saat boyunca pc den ayrılmadan wc ye giderken bile pc ile giden... gelen her hammadeyi ziyan olmasın die hemen hemen her seferinde npc yaptı bu ayu :) yorucu ama keyifli br 50-60 saat gecti
son söz olarakta tüm an birliklerine teşekkür ediyorum saldırı köyüme yapılan saldırıya 56 saat uzaktan destek atan arkadaşlarım olmuş geri gönderirken farketim wow a giderken bide 70 k lık bir cıtır cakıldı savunmamıza :) şimdilik oyun dışıda kalmış gibi gözüksemde ...
DAHA YAPACAK COK İŞİMİZ VAR

tebrik ederim ayu:) eskidende sevmezdim seni şimdi saldırganlıktada geçtin beni hiç sewmiyim:p

Saldıran oyuncuları tebrik ederim..
Savunan oyuncu ve birliklerinide tebrik ederim güzel savunma birikmiş belliki ama surun dezavantajı arkadan giren orduları sursuz bir ww ile karşı karşıya bırakmış

tatminaTR
29-03-2010, 16:42
hiç şaşırmadım an birliklerinde yıkım potansiyali her zaman vardı var olacakta her wowa göre ordumuz mevcuttur herkez zamanını beklesin :P birleşmemiz olan birlikler dışında tabi (=

Beyazayi
29-03-2010, 16:48
dekaron(CEM) :) hariç saldıran ve organizasyonu planlayan arkadaşaları balcı wowu adına tebrik

ediyorum.roma surunun dezavantajına ragmen başlarda 90.seviyelerde hesapladığımız defans

sayısına ulaşamamız gelen saldrıların 3 aşağı 5 yukarı amacına ulaşmasını sağlamıştır.sevgili

baytar hem suru yıkıp hem lulunun öğrencisiyim diyorsun ya lulu kadar taş düşsün başına emi:)

bizler bunun bir oyun olduğu bilincindeyiz anaslı arkadaşlarımız oyunda rakibimiz olmakla birlikte

oyun dışında arkadaşlarımızdır...oyunun gereği ne ise 2 tarafta gerekeni yapacaktır ve

yapıyorda...server hakettiği raporlara kavuşmaya başlamıştır... her saldrı organizasyonu daha

sonraki serverler için bir tecrübedir..kazanan kim olursa olsun hakkıyla kazanacaktır..bizlere düşen

bu süreçte rakip olarak saldrı ve savunamda oyun bitene kadar elimizden geleni yapmaktır...
ESKİLER YİĞİDİN İYİSİ ZORDA BELLİ OLUR DER
mağlubiyetide galibiyetide çirkinleşmeden cirkinleştirmeden kabul etmek önemli bir vasıf safasa burdada değerli bir rakip iyi bir oyun arkadaşı olduğunu göstermiştir o nekadar beni tebrik etmesede ben onu tebrik ederim tavrı ve duruşu yüzünden

baytar_8
29-03-2010, 16:56
tebrik ederim ayu:) eskidende sevmezdim seni şimdi saldırganlıktada geçtin beni hiç sewmiyim:p

Saldıran oyuncuları tebrik ederim..
Savunan oyuncu ve birliklerinide tebrik ederim güzel savunma birikmiş belliki ama surun dezavantajı arkadan giren orduları sursuz bir ww ile karşı karşıya bırakmış

bende seni sevmiyim erseleeee :D nerden sur yıktık keşke siper olaydı :)))

safasa
29-03-2010, 18:41
ESKİLER YİĞİDİN İYİSİ ZORDA BELLİ OLUR DER
mağlubiyetide galibiyetide çirkinleşmeden cirkinleştirmeden kabul etmek önemli bir vasıf safasa burdada değerli bir rakip iyi bir oyun arkadaşı olduğunu göstermiştir o nekadar beni tebrik etmesede ben onu tebrik ederim tavrı ve duruşu yüzünden

:) yapacak bir işin kalmadı git kış uykusuna yat:) ata tm olarak forumda kargaşa yerine raporların

hakkıyla yorumlanması, emeklerin hak ettiği değeri bulması için ortamı gerip kişiselleştirmeyi

uygun görmedik ki. şahsıma yönelik sözlerini birlikte oyandığım tüm arkadaşlarıma ait olduğunu

düşünüyor teşekkür ediyorum...( bu seferde konuyu kavga etmiyorlar diye kilitlemesinler)

serverin wow sürecinde espirili bir dille , gidişata göre bursa şampiyon öngörüsünde

bulunmuştum...artı grubu wow kurar yada kuramaz bilemem ama kurarsa kimse aradan sıyrıldılar

bizim istediğimiz kurdu gibi muhabetlerle oradaki emeklere haksızlık yapmamalı...itirazı olan varsa

bu şekildeki gidişata ordusuyla eder , burada yapılan işi küçümseyerek hor görerek değil...

LankaKanka
29-03-2010, 19:26
Dekaron (Cem), Geo (Mımıt), salata ve baytar arkadaslarımızı tebrik ederim...guzel bi organızasyon...emeginize saglık...

hayde s1 canlan artık =))))

ordu gormek istiyoruz...=)))))))

tttihsan
29-03-2010, 19:55
saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim. güzel ve heyecalı bir rapor

KILIÇASLAN
29-03-2010, 21:20

sadece bu var bende

benım taaaaa gabrıeldeyken yaptıgım saldırılarıda gorunce sasırdım lol haha bu arada yasıyon mu sen umıt:)

kımsın dıye sorma ŞARLKEN erkan ben:) yenı nıck bu :)

Sup3rb0y1
29-03-2010, 21:28
Ahh Cagdas ahh ben sana demedimmi en önde gitme vururlar die =) Neyse daha kaybedilmis birsey yok bütün wowlarin birer sefer yikima ugrayacagini düsünürsek bir bakima avantaj bile oldu =)

hurt_rock
29-03-2010, 21:34
Dekaron (Cem), Geo (Mımıt), salata ve baytar arkadaslarımızı tebrik ederim...guzel bi organızasyon...emeginize saglık...

hayde s1 canlan artık =))))

ordu gormek istiyoruz...=)))))))

eyvallah dostum (salata)

ser_mr
29-03-2010, 21:54
:) yapacak bir işin kalmadı git kış uykusuna yat:) ata tm olarak forumda kargaşa yerine raporların

hakkıyla yorumlanması, emeklerin hak ettiği değeri bulması için ortamı gerip kişiselleştirmeyi

uygun görmedik ki. şahsıma yönelik sözlerini birlikte oyandığım tüm arkadaşlarıma ait olduğunu

düşünüyor teşekkür ediyorum...( bu seferde konuyu kavga etmiyorlar diye kilitlemesinler)

serverin wow sürecinde espirili bir dille , gidişata göre bursa şampiyon öngörüsünde

bulunmuştum...artı grubu wow kurar yada kuramaz bilemem ama kurarsa kimse aradan sıyrıldılar

bizim istediğimiz kurdu gibi muhabetlerle oradaki emeklere haksızlık yapmamalı...itirazı olan varsa

bu şekildeki gidişata ordusuyla eder , burada yapılan işi küçümseyerek hor görerek değil...

Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim....

lulu bu arada şampiyon fenerbahçe :)

cerrah
29-03-2010, 22:50
Güzel saldırı raporları artık icraatlar konuşmaya başlıyor..
Ortada güzel bir atışma var sıra KUSURSUZ birliklerinde ..

Bekliyoruz...

denge
29-03-2010, 23:31
evet bencede güzel bir sonuç ellerine sağlık an-ların gücü işte fark edemeyen etsin

cem78

thething
29-03-2010, 23:46
wowda sona yaklaştık mümkünse eski yeni farketmez güzel veya komik savaş raporlarınızı paylaşabilir misiniz

DİYADİN
30-03-2010, 02:20
Alıntı:
escape kullanıcısından alıntı http://forum.travian.com.tr/images/travian/buttons/viewpost.gif (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?p=423969#post423969)

dostum balcıya bir şey olmaz merak etme o gene tepeden bakar sizlere an birliklerinden ne kadar insan var biliyormusun destekleyen

ibrahimns
30-03-2010, 02:22
evet yeni ordular bekliyoruz s1 e yakışan ordular bu server 1 çok sönük geçiyo diyenlere cevaben

DİYADİN
30-03-2010, 02:22
file:///C:/DOCUME%7E1/ADMINI%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png

sizlerinde başına gelebilir neme lazım bende girecem yakında an wowa vew ben anwowlar dayım :D:D

DİYADİN
30-03-2010, 02:25
ibrahimns (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=14438)
Üye

http://forum.travian.com.tr/images/travian/reputation/reputation_balance.gif

http://forum.travian.com.tr/images/icons/icon1.gif
evet yeni ordular bekliyoruz s1 e yakışan ordular bu server 1 çok sönük geçiyo diyenlere cevaben

abim sendemi burdasın yav

nisantasıkmpüs
30-03-2010, 02:48
zaten oyunun wow donemı

wow donemınde wow oyunu oynanır genelde yıkarsınız yıkılırsınız ama

Bu sefer hedefımız :

Goruldugu uzere bırcok wow umuz yıkıldı sahsı manada cok onemsemıyorum ama orada emek veren arkadaslarıda desteklemek gerek

oyunu kazanmamız cok zor bır ıhtımal

bız kaybedersek

AN-AS bırlıklerıde kazanamazsa herhangı bır ustunluk kurduklarını ıdda etmelerı mumkun olmayacaktır. O yuzden ARTI bılrıgıne yada oradakı herhangı bır oyuncuya en ufak fake dahı olmayacak

hatta ozelden mesaj alan kısıler gosterılen ARTI wowlarına tahıl dahı atacaklardır ( Su anlık sadece tahıl defans ıstenırse defans )

herkeze tekrardan ıyı oyunlar

ata-mf den bir ally muhtemelen tum atalarda bu çekilmiş...Yorumsuz herşeyı anlatıyor

HERKES KIMIN NE OLDUĞUNU PERFORMANSININ NE OLDUĞUNUN FARKINDA GEREK YOK BUNLARA AN BİRLİKLERININ BAŞARISI ORTADADIR...

YALNIZ ANLAMADIĞIM NOKTA DAHA BİR HAFTA ONCESİNDE ARTIYA BURDA ATIP TUTANLAR ARADAN SIYRILIP WOW KURDURMAYIZ BIZ KIMI DERSEK O KURAR ARTIDA DİĞEN ARKADAŞLARA NE OLDU...

GORMEK ISTEYEN ARKADAŞLAR 10-15 SAYFA GERİLERE GİDEBİLİR...

''AN''LATMAK ISTEDIK AMA SİZ ''AN''LAMAK ISTEMEDINIZ ARKADAŞLAR...BEN DEMEDİM Mİ İBRAHİM BU ''AN''LAR ATA DA WOW BIRAKMAZLAR :DD

KILIÇASLAN
30-03-2010, 04:32
zaten oyunun wow donemı

Bu sefer hedefımız :

Goruldugu uzere bırcok wow umuz yıkıldı sahsı manada cok onemsemıyorum ama orada emek veren arkadaslarıda desteklemek gerek

bız kaybedersek

AN-AS bırlıklerıde kazanamazsa herhangı bır ustunluk kurduklarını ıdda etmelerı mumkun olmayacaktır. O yuzden ARTI bılrıgıne yada oradakı herhangı bır oyuncuya en ufak fake dahı olmayacak

hatta ozelden mesaj alan kısıler gosterılen ARTI wowlarına tahıl dahı atacaklardır ( Su anlık sadece tahıl defans ıstenırse defans )

ata-mf den bir ally muhtemelen tum atalarda bu çekilmiş...Yorumsuz herşeyı anlatıyor

HERKES KIMIN NE OLDUĞUNU PERFORMANSININ NE OLDUĞUNUN FARKINDA GEREK YOK BUNLARA AN BİRLİKLERININ BAŞARISI ORTADADIR...

YALNIZ ANLAMADIĞIM NOKTA DAHA BİR HAFTA ONCESİNDE ARTIYA BURDA ATIP TUTANLAR ARADAN SIYRILIP WOW KURDURMAYIZ BIZ KIMI DERSEK O KURAR ARTIDA DİĞEN ARKADAŞLARA NE OLDU...

''AN''LATMAK ISTEDIK AMA SİZ ''AN''LAMAK ISTEMEDINIZ ARKADAŞLAR...BEN DEMEDİM Mİ İBRAHİM BU ''AN''LAR ATA DA WOW BIRAKMAZLAR :DD

Bız profosyenel bır ekıp ıle oynamıyoz ne kadar kuyruk acısı olan varsa cıkıyor bul bul gıbı sekmeye ıstedıgımız kısıye destek atar ıstedıgımıze dalarız bu bızım tercıhımızdır o yuzden hıc bosuna dandırı dastık danaları bostan mesajlar sallamayın ısınıze bakın tıpkı bızım gıbı

KILIÇASLAN
30-03-2010, 04:42
zaten oyunun wow donemı

Bu sefer hedefımız :

bız kaybedersek

sen bu mesajı alarak zaten nasıl bır oyun sergıledıgınızı kendınız ortaya koyuyorsunuz zaten. Hayır senın gıbı adamların yuzunden tum bırlıklerınız ıtham altında kalabılıyor:)

hadı ısıne sana buradan ekmek cıkmaz sen gıt casuslugunu yap bız oyunumuza bakarız. Bunu kapalı soylemıyoruz zaten gerekırse destekde atarız atıyorumda sahsen. Balcıya da atarız Mert_Turk e de atarız hepsınede atarız hepsınede tahıl gonderırız.

Bunların hepsı bızı baglar savasamayanlar ıste boyle casuslukla ugrasırlar:)

bu arada belırteyım bu arkadasın hesabı AN-SAH savasında sılınmıstır. Her ne kadar cengız abıden destek ıstesede(yanı cermen54 den) o bıle kurtarmamıstır:)

Bırakmasınlar AN lar gıbı 3 seneın bırıkımı olan bır bırlık yok burada. Saglam sekılde takım oyunu oynadıklarını bız zaten gızlemıyor aksınıde ıdda etmıyoruz ama yıkılmıs merkezlere bakarsan anlarsın AN lar buyuk zaıyat aldı AND bırlıklerı savasa dahıl olmasaydı AN ların halı hakıkaten ıcler acısı ıdı ama oldu yıktılar yıkıldılar. Oyun cercevesınde gerceklestı hersey

Buradan AND bırlıklerınıde yaptıkları basarılı yıkım organızasyonlardan dolayı kutlarım yıgıdı oldur hakkını ver dıye bır tabır vardır.

ŞARLKEN

safasa
30-03-2010, 09:51
zaten oyunun wow donemı

Bu sefer hedefımız :

bız kaybedersek

ata tm olarak böyle bir ally çekilmemiştir birliğimizde ve bu tarz bir düşünceye sahip değiliz.bilgi

sahibi olmadan yorum yapmak lüksünü kulanmışsın.zaten artı grubuda kimseden defans yada tahıl

isteyeceğini sanmıyorum... 94.seviyeden sonra kalan süre...
79 saat
= 3 gün , 7 saat kalmış demektir

BirdHunter
30-03-2010, 10:54
Herkes blöf yapıyo anlaşılan. Bakalım kim bu blöfü görecek

nisantasıkmpüs
30-03-2010, 11:59
sen bu mesajı alarak zaten nasıl bır oyun sergıledıgınızı kendınız ortaya koyuyorsunuz zaten. Hayır senın gıbı adamların yuzunden tum bırlıklerınız ıtham altında kalabılıyor:)

hadı ısıne sana buradan ekmek cıkmaz sen gıt casuslugunu yap bız oyunumuza bakarız. Bunu kapalı soylemıyoruz zaten gerekırse destekde atarız atıyorumda sahsen. Balcıya da atarız Mert_Turk e de atarız hepsınede atarız hepsınede tahıl gonderırız.

bu arada belırteyım bu arkadasın hesabı AN-SAH savasında sılınmıstır. Her ne kadar cengız abıden destek ıstesede(yanı cermen54 den) o bıle kurtarmamıstır:)

Bırakmasınlar AN lar gıbı 3 seneın bırıkımı olan bır bırlık yok burada. Saglam sekılde takım oyunu oynadıklarını bız zaten gızlemıyor aksınıde ıdda etmıyoruz ama yıkılmıs merkezlere bakarsan anlarsın AN lar buyuk zaıyat aldı AND bırlıklerı savasa dahıl olmasaydı AN ların halı hakıkaten ıcler acısı ıdı ama oldu yıktılar yıkıldılar. Oyun cercevesınde gerceklestı hersey

Buradan AND bırlıklerınıde yaptıkları basarılı yıkım organızasyonlardan dolayı kutlarım yıgıdı oldur hakkını ver dıye bır tabır vardır.

ŞARLKEN

1-Benım casusum var diye bişey demedim bunu nerden uydurduysan ki bu olsada cok abest birşeymiş gibi karşılamnda ayrı bir olay cunku her bırlığın casusu vardır kendi birliğimde olanlardan biliyorum...

2-SİZ CASUSLA UĞRAŞIN BİZ SAVAŞIRIZ DEMİŞSİN DOSTUM SEN HANGİ SERVERDA SAVAŞIYORSUN YAZARMISIN BANA BAKAYIM NASIL SAVAŞIYORSUN...

3-AND birliği savaşa girmese işiniz yaş demişsin.Yanlış anlaşılmasın ama riyakarlığın,yüzsüzlüğünde bu kadarı sen gıt ezikliğini tum serverı kendine bağlamaya çalışarak gidermeye calış sonra gel bize deki arkadaşım and olmasa yanardınız...

4-AND BİRLİĞİ OYUNCULARI BIZIM SERVER BAŞINDAN BERİ DOSTLARIMIZDIR VE ONLARIN YERİ HEP BIZIM YANIMIZDI...SIZIN YAPTIĞINIZ BIRLEŞMELER GİBİ AA HADİ BİZ BAŞ EDEMİYORUZ BİRLEŞELİM BELKİ EDERİZ MANTIĞI İLE YAPILMIŞ BİR BİRLEŞME OLMAMIŞTIR...

5-ŞİMDİ YAZICAĞIM BENI BAĞLAR HİÇ BİR BİRLİK UYEMI BAĞLAMAZ TAMAMI İLE KENDİ DÜŞÜNCEMDİR WOWU ARTI KURACAĞINA BALCI VEYA CERMEN 54(cengiz abinin) KURMASINI YEĞLERİM BUNU ÇOK SAMİMİ BİR ŞEKİLDE SÖYLÜYORUM...

nisantasıkmpüs
30-03-2010, 12:09

ŞARLKEN

bunu kaçırmışım cengiz abi ile köylerimizi yan yanadır ve paylaşımlarımız senın anlayamayacağın kadar çok olmuştur...kusursuz savaşında benden gıden desteklerı sor cengiz abine ve hesap sılınmıştır kurtaramamıştır demişsin...bak bu sana ders olsun şimdi traviana bir tayfa ile başlanır onla devam edilir biizm oyun felsefemiz budur...

benım orda aylardır oynadığım arkadaşlarımdan en değer verdiğim tahribat ve genç osman arkadaşımızın silmesi ile alakalıdır... kalkıpta bunun uzerinden pirim yapmak ayrı bır ezikliğinde göstergesi tabi an-şah her alanda uzerine düşeni yapmıştır ...

KILIÇASLAN
30-03-2010, 12:40
bunu kaçırmışım cengiz abi ile köylerimizi yan yanadır ve paylaşımlarımız senın anlayamayacağın kadar çok olmuştur...kusursuz savaşında benden gıden desteklerı sor cengiz abine ve hesap sılınmıştır kurtaramamıştır demişsin...bak bu sana ders olsun şimdi traviana bir tayfa ile başlanır onla devam edilir biizm oyun felsefemiz budur...

benım orda aylardır oynadığım arkadaşlarımdan en değer verdiğim tahribat ve genç osman arkadaşımızın silmesi ile alakalıdır... kalkıpta bunun uzerinden pirim yapmak ayrı bır ezikliğinde göstergesi tabi an-şah her alanda uzerine düşeni yapmıştır ...

Prime ıhtıyacım yok eger olsada uzerınden prım yapacagım bırısı degılsın. Hadı baska kapıya dedık ama dımı?

KILIÇASLAN
30-03-2010, 12:47
1-Benım casusum var diye bişey demedim bunu nerden uydurduysan ki bu olsada cok abest birşeymiş gibi karşılamnda ayrı bir olay cunku her bırlığın casusu vardır kendi birliğimde olanlardan biliyorum...

2-SİZ CASUSLA UĞRAŞIN BİZ SAVAŞIRIZ DEMİŞSİN DOSTUM SEN HANGİ SERVERDA SAVAŞIYORSUN YAZARMISIN BANA BAKAYIM NASIL SAVAŞIYORSUN...

3-AND birliği savaşa girmese işiniz yaş demişsin.Yanlış anlaşılmasın ama riyakarlığın,yüzsüzlüğünde bu kadarı sen gıt ezikliğini tum serverı kendine bağlamaya çalışarak gidermeye calış sonra gel bize deki arkadaşım and olmasa yanardınız...

4-AND BİRLİĞİ OYUNCULARI BIZIM SERVER BAŞINDAN BERİ DOSTLARIMIZDIR VE ONLARIN YERİ HEP BIZIM YANIMIZDI...SIZIN YAPTIĞINIZ BIRLEŞMELER GİBİ AA HADİ BİZ BAŞ EDEMİYORUZ BİRLEŞELİM BELKİ EDERİZ MANTIĞI İLE YAPILMIŞ BİR BİRLEŞME OLMAMIŞTIR...

5-ŞİMDİ YAZICAĞIM BENI BAĞLAR HİÇ BİR BİRLİK UYEMI BAĞLAMAZ TAMAMI İLE KENDİ DÜŞÜNCEMDİR WOWU ARTI KURACAĞINA BALCI VEYA CERMEN 54(cengiz abinin) KURMASINI YEĞLERİM BUNU ÇOK SAMİMİ BİR ŞEKİLDE SÖYLÜYORUM...

Ya bırader coluk colukla ugrasmıyorum . MF ve DP yı hakkında soyleyebılecegım sey ıse tamamen delıkanlı bır bırlıklerdır. Sızın o kadar ATA bırlesımını bırakın beraber oynayalım laflarınıza aldırmayıp gereklı cevabı vermıslerdır. Nıtekım sılınmıssınızdır.

Olay bundan ıbarettır. AN-SAH da eskı serverlardan cok samımı 2 arkadasımda bu savas ıcerısınde yıkılmıslardır hesap sılmıslerdır. Ama halakı arkadaslarımdır. Iste senın o kafanın alamayacagı seyde budur.

AND bırlıgı ne kadar basarı gostermısse sızde bır o kadar basasırız olmussunuzdur. Bu kadar nettır. Sahıne Ferrarı, esege at dıyecek degılız. Sen benım neler yaptıgımı anlayamazsın o yuzden buradan konusma. Ayrıca balcı2 kardesım gayet duzgun ınsandır sana prım verecegını sanmam. Senın ısın forumda anca sacma sapan ıslerle ugrasmaktır. Laf ıle degıl baskasının yaptıklarının altına sıgınarak degıl ıcraat ıle gel karsıma

KILIÇASLAN
30-03-2010, 12:49
Herkes blöf yapıyo anlaşılan. Bakalım kim bu blöfü görecek

blof falan degıl hocam saldırı cıkılmadı bılgımız dahılınde ama varsa bırılerının namusaıt nıyetlerı gorecegız oyun sonunda cıkacaktır zaten.

tttihsan
30-03-2010, 16:54
mert türk 95 bastı şuan şimdi herkes burda onlar kursun diyor ama içlerindende yokmu şunu yıkacak diyorlar

Geo
30-03-2010, 17:44
Durun ben yıkam madem. 2250 balta 875 toyton 180 mancınık çıkmış :p
İnsafsız Çağdaş kesti tüm askerlerimi acımadı :D
Bi kez İsmet abiye (pashacan) dalmıştım orda görmüştüm hiçbir askerin geri dönmedi haberini. Bu da ikinci oldu :)

Optimus
30-03-2010, 17:56
Wow bu....

Her yol mübah...

Bence sabredemez, kusursuzdan yada anlardan birileri artıya dalar...

Artılarda saldırana saldırır...

Wow o zaman başlar...

Ama işte o zaman kimin delikanlı olduğu anlaşılır,çünkü anlarda kusursuzda biz saldırmıcaz demiştir...

Ama dedim ya wow bu,her yol mübah...

Saldıran içinde derlerki bizim haberimiz yoktu,bizden bağımsız saldırmış...

baytar_8
30-03-2010, 18:03
ya arkadaşlar benim anlamadığım birşey var tmm birlikler arası birleşme oluyoda wowlar arası birleşme saçma değilmi.. biri birini yıkıyo diğeri wow kuruyo kimseye lafım değil sadece bana saçma geliyo çünkü herkez wow için oynuyo emek weriyo ama sonu birleşme sadece muhabbet olsun diye yazıyorum :)) kimse art nihet aramasın :))

tttihsan
30-03-2010, 18:13
bencede saçma boşunamı adamlar gecelerini gündüzlerine katıp o kadar altın harcıyorlar wowda birleşim olmaz

baytar_8
30-03-2010, 18:16
nebiliyim rapor görmek istiyoruz ama ortada bişey yok 2 gün sonra oyun biter bu gidişle :))
merkez yıkmak daha zevkli yaa :D

winchester
30-03-2010, 18:28
başkalarının başarılarıyla övünmeyin onlar kurarsa bizde mutlu oluruz ayaklarınıda geçin ;) bursaya bırakmazlar şampiyonluğu bana göre görecez.

baytar_8
30-03-2010, 18:33
bursanın şampiyon olması,galatasarayın şampiyon olmasından iyidir ,) ki başarılarda ortada zaten :) mutluyuz zaten..

ErSeLe
30-03-2010, 18:38
nebiliyim rapor görmek istiyoruz ama ortada bişey yok 2 gün sonra oyun biter bu gidişle :))
merkez yıkmak daha zevkli yaa :D

Cuma günü saat 11:30 civarında(seviye basmakta duraksama olmassa veya yıkılmassa) oyun biticektir.Ondan sonra rapor değil ama oyuncular elde kalan ordularını burada paylaşırlarsa görebiliriz;)

Geo
30-03-2010, 18:45
Cuma günü saat 11:30 civarında(seviye basmakta duraksama olmassa veya yıkılmassa) oyun biticektir.Ondan sonra rapor değil ama oyuncular elde kalan ordularını burada paylaşırlarsa görebiliriz;)

Photoshop kabiliyeti yüksek olanın asker sayısı da yüksek olucak desene kankam -.-
Dur ben antreman yapayım. Şu 50k tokmak 150k balta 65k toyton 14k manco ordumu paylaşmam lasım :D

ErSeLe
30-03-2010, 18:51
Photoshop kabiliyeti yüksek olanın asker sayısı da yüksek olucak desene kankam -.-
Dur ben antreman yapayım. Şu 50k tokmak 150k balta 65k toyton 14k manco ordumu paylaşmam lasım :D

:D madem photoshop yapcan rekor kırcak bir ordu yapta yaptığına değsin:D birazda koçbaşı koy:p
zaten ordu olanlar bellidir mmt photoshop yapanları anlarız herhalde:)

Not : sen ilk önce savunma görebildiğin bir rapor photoshopla hahaha..daha hiç savunma görmediğim raporum yok bilmiyorum yani:D

KILIÇASLAN
30-03-2010, 19:55
Wow bu....

Her yol mübah...

Wow o zaman başlar...

Ama işte o zaman kimin delikanlı olduğu anlaşılır,çünkü anlarda kusursuzda biz saldırmıcaz demiştir...

Bılgımız dahılınde tek ordu cıkılmamıstır, cıkılmayacaktır. neyse soz odur bugun farklı yarın farklı durus sergıleyecek degılız.

ATA bırlıklerını kıskırtmaya calısmayın bence. Ya da AN hıc farketmez burada bırılerını kıskırtmaya calısmayın. Sen kımdensın dıye tanımayanlar olabılır bende ATA bırlıklerının bır oyuncusuyum.

nisantasıkmpüs
30-03-2010, 20:52
Ya bırader coluk colukla ugrasmıyorum . MF ve DP yı hakkında soyleyebılecegım sey ıse tamamen delıkanlı bır bırlıklerdır. Sızın o kadar ATA bırlesımını bırakın beraber oynayalım laflarınıza aldırmayıp gereklı cevabı vermıslerdır. Nıtekım sılınmıssınızdır.

Olay bundan ıbarettır. AN-SAH da eskı serverlardan cok samımı 2 arkadasımda bu savas ıcerısınde yıkılmıslardır hesap sılmıslerdır. Ama halakı arkadaslarımdır. Iste senın o kafanın alamayacagı seyde budur.

AND bırlıgı ne kadar basarı gostermısse sızde bır o kadar basasırız olmussunuzdur. Bu kadar nettır. Sahıne Ferrarı, esege at dıyecek degılız. Sen benım neler yaptıgımı anlayamazsın o yuzden buradan konusma. Ayrıca balcı2 kardesım gayet duzgun ınsandır sana prım verecegını sanmam. Senın ısın forumda anca sacma sapan ıslerle ugrasmaktır. Laf ıle degıl baskasının yaptıklarının altına sıgınarak degıl ıcraat ıle gel karsıma

ilk once karşındakını tanımadan daha normal hayatı ile ilgili iki muhabbet etmeden onla ilgili fikir sahibi olma tanımadığın bır ınsana çocuk diyorsun aklınca ezmeye çalışıyorsun...

evet ata-mf ve ata-dp arkadaşlar o kadar delikanlı bır duruş sergilerdilerki kusursuz savaşından sonra bir çok arkadaşımız silmiş veya gitmiştir - - den forumlarda alay konusu olmuştur UCAN MERKEZLER İSTEMİYORUZ DİYE DEPREM birlikleri ile alaycı usluplar kullanılmıştır bunları bızzat biliyoruz...Ve savaş bıter bıtmez kurucu başkan kusursuz bırlığıne geçmiştir hepsi ve biz bunlara karşı koyarak an birliklerine geçtik diye delikanlı olmayan bız olduk uzerine kalktık dedik ki arkadaşlar pearl olalım - - de sonuna kadar gideriz gerçek kımlığımıze dönelim dedik bunlar bunu kabul etmedi hayır olmaz bız başkasının gudumunde iyi yaşıyoruz dedi birbirinden delikanlı arkadaşlarım...

AN BİRLİKLERİ VE ANAS - - YI TEK OPERASYONLA FELÇ ETMİŞTİR UCAN 35 YAKIN ASKER KOYU VAR DIKKAT EDİN MERKEZ DEĞİL ASKER KOYU NOKTA ATIŞ BUNLAR GOKTEN VAHI İLE INMEDİ KORDİNATLAR BÖLGEDE YIKILICAĞIMIZDAN TABIKI SÜPEMİZ YOKTU 3-4 BİRLİK VE KOYLER ARASI MESAFE 2-3 SAAT HEDEFİMİZ - - FELÇ ETMEKTI BUNU FAZLASI İLE BAŞARDIRĞIMIZI DUŞUNUYORUM KATILIRSIN KATILMAZSIN...

BURDA GOZ BOYAMAK ICINDE BEBEM YOK KUZUM GIBI KELIMELER KULLANIPTA USTE ÇIKTIĞINI ZANNETME...

uzaya uydu fırlatmıyorsun,gen haritasıda çıkarmıyorsun altı ustu ınternet uzerinden oynan bır oyun normal hayatta hiç bir başarısı olmayan adamların bıle oynayabileceği kadar basıt bır oyun bu oyunda onemli olan tekşey bırlık beraberlık tek vucut olabilme an birliklerinin başarısı bundandır...

hangi birlik üyeleri msnde gecelerce siyaset,futbol veya vizyona giren yeni bir flimi tartışabiliyor an birliğinin başarısı burda yatar cunku herkes ciddi anlamda paylaşımlar göstermektedir...

icraat saysam ne olucak sıdık yarışına gırmeye nıyetım yok tamam sen ağasın,paşasın bu oyunun seçilmiş kişisin sensın hadi mutlu ol egon tatmin olsun :D :D :D

cihat47
30-03-2010, 21:39
koca serverde MERT_TÜRK'ü indirecek bi adam yokmu yaw :D:D:D

BobSwagger
30-03-2010, 22:54
AN- Lar MERT TÜRK'ü seve seve değilde öbür türlü indirecek. ;)

ATA Birliklerinin kaybedicek bir şeyi yok.

AN- Birlikleri uzun süredir wow kurma çabasında. her denemeleri hüsranla sonuçlandı. hatta isimleri ANAD'0'LU ya çıkmıştı bi ara.:D

Sözlerinde dururlarsa tekrar hüsrana uğrucaklar.

bakalım neler olucekk.

KAAN135
30-03-2010, 23:20
koca serverde MERT_TÜRK'ü indirecek bi adam yokmu yaw :D:D:D

aslında var ; var emme oda şu anda jamaikada tatilde dur ben bi sesleneyim

kamil abüüüüüü

kamil abüüüüüüü

yıkılcak bi wow var bi koşu gel bea

not : eskiler bilir kamil abimizi bu işi yapsa yapsa o yapar :D

KILIÇASLAN
31-03-2010, 00:37
ilk once karşındakını tanımadan daha normal hayatı ile ilgili iki muhabbet etmeden onla ilgili fikir sahibi olma tanımadığın bır ınsana çocuk diyorsun aklınca ezmeye çalışıyorsun...

evet ata-mf ve ata-dp arkadaşlar o kadar delikanlı bır duruş sergilerdilerki kusursuz savaşından sonra bir çok arkadaşımız silmiş veya gitmiştir - - den forumlarda alay konusu olmuştur UCAN MERKEZLER İSTEMİYORUZ DİYE DEPREM birlikleri ile alaycı usluplar kullanılmıştır bunları bızzat biliyoruz...Ve savaş bıter bıtmez kurucu başkan kusursuz bırlığıne geçmiştir hepsi ve biz bunlara karşı koyarak an birliklerine geçtik diye delikanlı olmayan bız olduk uzerine kalktık dedik ki arkadaşlar pearl olalım - - de sonuna kadar gideriz gerçek kımlığımıze dönelim dedik bunlar bunu kabul etmedi hayır olmaz bız başkasının gudumunde iyi yaşıyoruz dedi birbirinden delikanlı arkadaşlarım...

AN BİRLİKLERİ VE ANAS - - YI TEK OPERASYONLA FELÇ ETMİŞTİR UCAN 35 YAKIN ASKER KOYU VAR DIKKAT EDİN MERKEZ DEĞİL ASKER KOYU NOKTA ATIŞ BUNLAR GOKTEN VAHI İLE INMEDİ KORDİNATLAR BÖLGEDE YIKILICAĞIMIZDAN TABIKI SÜPEMİZ YOKTU 3-4 BİRLİK VE KOYLER ARASI MESAFE 2-3 SAAT HEDEFİMİZ - - FELÇ ETMEKTI BUNU FAZLASI İLE BAŞARDIRĞIMIZI DUŞUNUYORUM KATILIRSIN KATILMAZSIN...

BURDA GOZ BOYAMAK ICINDE BEBEM YOK KUZUM GIBI KELIMELER KULLANIPTA USTE ÇIKTIĞINI ZANNETME...

uzaya uydu fırlatmıyorsun,gen haritasıda çıkarmıyorsun altı ustu ınternet uzerinden oynan bır oyun normal hayatta hiç bir başarısı olmayan adamların bıle oynayabileceği kadar basıt bır oyun bu oyunda onemli olan tekşey bırlık beraberlık tek vucut olabilme an birliklerinin başarısı bundandır...

hangi birlik üyeleri msnde gecelerce siyaset,futbol veya vizyona giren yeni bir flimi tartışabiliyor an birliğinin başarısı burda yatar cunku herkes ciddi anlamda paylaşımlar göstermektedir...

icraat saysam ne olucak sıdık yarışına gırmeye nıyetım yok tamam sen ağasın,paşasın bu oyunun seçilmiş kişisin sensın hadi mutlu ol egon tatmin olsun :D :D :D

Bırader yasını bılmeme gerek yok senın reelde ne oldugunu bılmem ama sanalda bır hıcsın daha hala dıyorsun kı AN-AS sunu yaptı bunu yaptı? AN-AS dan 2 bılemedın 3 ordu geldı. Hadı bırak AN-AS yapsın sen ne yaptın dıyoruz?

Kaldıkı kımın kımın gudumune gırdıgını bız bılıyoruz bız kımseyı gudumumuze sagımıza solumuza almadık almıyoruz. Bız haftalarca bunun konusmasını yaparken anında AN-SAH olanlarıda bılıyoruz. Yanı kedı cıger mevzunu tartısıyorsun. Senı kaıle bıle almıyorum.

Benım ego tatmınıne ıhtıyacım yok. Burada oyun oynuyoruz ama komsunun kızı gıbı paparazı gıbı anca cen cen cene pesındesın.

Ayrıca sen ne bılıyorsun bızım ne konustugumuzu? Yanı gıt sen sıyaset konusmak ıstıyorsan baska forumlara gır madem bu kadar meraklısın? burada bunu demenın geregı ne? AN-AS kotu bır bırlık dıyende yok zaten ama egerkı savas gormek ıstıyorlardı karsılıklı olarak oradan pusuda bekleyen cakal gıbı DEPREM savasınan cıkmıs bır bırlıge saldırmazlardı. AN-AS cıddı manada savas gormemıstır cıddı manada organızasyon gormemıstır.

En son wow harıcı savasını LORDS AN-AS savasında gormustur. Dıger gordugu savasların yuzde 90 ı ya baskın usuludur ya da savastan cıkmıs bırlıklere savas acma seklındedır.

Icraat sayamazsın cunku yok DEPREM savasındanda bılıyorum bır ıcraatın yok burada KS DEPREM savasından kendı adına var olan faydalı bır rapor koyamazsın. YOKK cunku sen kendın bır duzen kuramazsın. Kurulu duzene var olan duzene sıgınan bır oyuncudan ılerı gecemezsın.

Yazısını okuyan da sanarkı bu adam KS DEPREM savasında esıyordu bırlestık esemedı. Alakası yok o donemde KORKUSUZ yanı en son AN-SAH olarak rastlanan bırlıkden saldıran 2 oyucu vardı bırısı Şafak_79 dıgerı ıse Mechull . Koskaca savasda bu bırlıkden saldıran baska oyuncu yoktu.

Bırlık ıcındekı oyuncular zayıf olabılır yonetım zayıf olabılır oyuncuların egoları yada bencıllklerı bırlıgı zayı tutabılır. Bunlar oyun cercevesınde cok cok rastlanılan seyler. Ama tum bunlara ragmen bu kadar bos konusmak sacmalamak saksakcılık yapmak ayrı bır durumdur. Bunlara nadır rastlanır ve en bos tıplerdır

KILIÇASLAN
31-03-2010, 00:45
aslında var ; var emme oda şu anda jamaikada tatilde dur ben bi sesleneyim

kamil abüüüüüü

kamil abüüüüüüü

yıkılcak bi wow var bi koşu gel bea

not : eskiler bilir kamil abimizi bu işi yapsa yapsa o yapar :D

kamıl abı bıldıgım kadarıyla pusuladandı:) su espırılı kamıl abımız degılmı o:)

nisantasıkmpüs
31-03-2010, 00:52
Bırader yasını bılmeme gerek yok senın reelde ne oldugunu bılmem ama sanalda bır hıcsın daha hala dıyorsun kı AN-AS sunu yaptı bunu yaptı? AN-AS dan 2 bılemedın 3 ordu geldı. Hadı bırak AN-AS yapsın sen ne yaptın dıyoruz?

Kaldıkı kımın kımın gudumune gırdıgını bız bılıyoruz bız kımseyı gudumumuze sagımıza solumuza almadık almıyoruz. Bız haftalarca bunun konusmasını yaparken anında AN-SAH olanlarıda bılıyoruz. Yanı kedı cıger mevzunu tartısıyorsun. Senı kaıle bıle almıyorum.

Benım ego tatmınıne ıhtıyacım yok. Burada oyun oynuyoruz ama komsunun kızı gıbı paparazı gıbı anca cen cen cene pesındesın.

Ayrıca sen ne bılıyorsun bızım ne konustugumuzu? Yanı gıt sen sıyaset konusmak ıstıyorsan baska forumlara gır madem bu kadar meraklısın? burada bunu demenın geregı ne? AN-AS kotu bır bırlık dıyende yok zaten ama egerkı savas gormek ıstıyorlardı karsılıklı olarak oradan pusuda bekleyen cakal gıbı DEPREM savasınan cıkmıs bır bırlıge saldırmazlardı. AN-AS cıddı manada savas gormemıstır cıddı manada organızasyon gormemıstır.

En son wow harıcı savasını LORDS AN-AS savasında gormustur. Dıger gordugu savasların yuzde 90 ı ya baskın usuludur ya da savastan cıkmıs bırlıklere savas acma seklındedır.

Icraat sayamazsın cunku yok DEPREM savasındanda bılıyorum bır ıcraatın yok burada KS DEPREM savasından kendı adına var olan faydalı bır rapor koyamazsın. YOKK cunku sen kendın bır duzen kuramazsın. Kurulu duzene var olan duzene sıgınan bır oyuncudan ılerı gecemezsın.

Yazısını okuyan da sanarkı bu adam KS DEPREM savasında esıyordu bırlestık esemedı. Alakası yok o donemde KORKUSUZ yanı en son AN-SAH olarak rastlanan bırlıkden saldıran 2 oyucu vardı bırısı Şafak_79 dıgerı ıse Mechull . Koskaca savasda bu bırlıkden saldıran baska oyuncu yoktu.

Bırlık ıcındekı oyuncular zayıf olabılır yonetım zayıf olabılır oyuncuların egoları yada bencıllklerı bırlıgı zayı tutabılır. Bunlar oyun cercevesınde cok cok rastlanılan seyler. Ama tum bunlara ragmen bu kadar bos konusmak sacmalamak saksakcılık yapmak ayrı bır durumdur. Bunlara nadır rastlanır ve en bos tıplerdır

kuyruk acını ınan çok çok ıyı anlıyorum bu kadar kınle yazdığına göre gerekenı yapmışız demek ki :D:D:D

not:burda toplasan benım 6-7 tane yazım yoktur benım her lafa salça olan savunma mekanizması geliştiren sensın sonra kalkıpta bıdı bıdı lak lak yapıyorsun diyende sen cin olmadan aadam çarpmak hayd breee

melodi
31-03-2010, 00:53
kamıl abı bıldıgım kadarıyla pusuladandı:) su espırılı kamıl abımız degılmı o:) sait bana diyo kamil abi diye dimi sait hahahahah yettimmmmm geliyom ;))

g0khannn
31-03-2010, 01:01
Wow bu....

Her yol mübah...

Wow o zaman başlar...

Merak etme dostum ortadan bi kamil çıkar :)

Onların zamanı şimdi hahahhaahha

KILIÇASLAN
31-03-2010, 01:04
kuyruk acını ınan çok çok ıyı anlıyorum bu kadar kınle yazdığına göre gerekenı yapmışız demek ki :D:D:D

not:burda toplasan benım 6-7 tane yazım yoktur benım her lafa salça olan savunma mekanizması geliştiren sensın sonra kalkıpta bıdı bıdı lak lak yapıyorsun diyende sen cin olmadan aadam çarpmak hayd breee

Ayrıca benım kuyruk acım falan yoktur. Kendı saglam arkadaslarımla organızasyon yaptıgımız zaman ındırmedıgımız bır merkezde olmamıstır.

Benım sahsen burada durus sebebım zaten daha oncede belırtmısımdır. Bılır bılmez kendı gormez ıner cıkmaz kendını bılmez ınsanların bılıp bılmeden ettıgı kufurlerdır. Bunu gıt sor abılerıne Objektıfce anlatabıleceklerse anlatsınlar. Yoksa ben taaaa bonny olaylarının yasandıgı donemde hesabın sıl tusuna basmıstım. Cokda umrumda olan bır ortam degıl. Ben doydum oyuna artık oyun cercevesı dısında yapılanlara kusuyorum ...

Neyse bosu bosuna mesgul etmeyelım sayfaları raporları gorelım karsılıklı tebrıklesmelerı gorelım....

KILIÇASLAN
31-03-2010, 01:06
sait bana diyo kamil abi diye dimi sait hahahahah yettimmmmm geliyom ;))

Benım bıldıgım esprılı kamıl abıdır gecen serverda pusulada oynayan yorumlarıyla ortalıgı kırıp gecıren baska kamıl abı tanımam :)

melodi
31-03-2010, 01:11
Benım bıldıgım esprılı kamıl abıdır gecen serverda pusulada oynayan yorumlarıyla ortalıgı kırıp gecıren baska kamıl abı tanımam :) yok yok o benim garanti ;D sait gelsin söler zaten ;D

nisantasıkmpüs
31-03-2010, 01:15
Ayrıca benım kuyruk acım falan yoktur. Kendı saglam arkadaslarımla organızasyon yaptıgımız zaman ındırmedıgımız bır merkezde olmamıstır.

Benım sahsen burada durus sebebım zaten daha oncede belırtmısımdır. Bılır bılmez kendı gormez ıner cıkmaz kendını bılmez ınsanların bılıp bılmeden ettıgı kufurlerdır. Bunu gıt sor abılerıne Objektıfce anlatabıleceklerse anlatsınlar. Yoksa ben taaaa bonny olaylarının yasandıgı donemde hesabın sıl tusuna basmıstım. Cokda umrumda olan bır ortam degıl. Ben doydum oyuna artık oyun cercevesı dısında yapılanlara kusuyorum ...

Neyse bosu bosuna mesgul etmeyelım sayfaları raporları gorelım karsılıklı tebrıklesmelerı gorelım....

ne için duyduğuna saygı duyarım

ama lütfen sende tembel kedi adlı arkadaşımız kendi profilinde bızzat benım ıcın ettiği küfürleride ona sor ondan sonra konuşalım bende bunun ıcın hala gecemı gunduzume katarak ilgileniyorum şuanda bir oyun ıcın ne şerefimizi bıraktı nede ana bıraktı nede bacı bıraktı bunu cermen 54 sor ve profilinde 10 gunden fazla kaldı cezada yedi nufus cezası sor normal hayatta şahsım adına tek bir söz bile duymamış adam bir oyun için tembel kediden ne küfürler yedi ve arkadaşada sorarmısn benden tek kotu soz duymuş mu ?

ziya başkan atıp tutuyor ya hanı kufur tterbiyeliler var terbiyesizler var diye profilde bizzat adam aileme kutsal saydığım değerlere sövdü benım anca klavye delikanlılığı yapar onun gibiler zaten

KILIÇASLAN
31-03-2010, 02:09

ama lütfen sende tembel kedi adlı arkadaşımız kendi profilinde bızzat benım ıcın ettiği küfürleride ona sor ondan sonra konuşalım bende bunun ıcın hala gecemı gunduzume katarak ilgileniyorum şuanda bir oyun ıcın ne şerefimizi bıraktı nede ana bıraktı nede bacı bıraktı bunu cermen 54 sor ve profilinde 10 gunden fazla kaldı cezada yedi nufus cezası sor normal hayatta şahsım adına tek bir söz bile duymamış adam bir oyun için tembel kediden ne küfürler yedi ve arkadaşada sorarmısn benden tek kotu soz duymuş mu ?

ziya başkan atıp tutuyor ya hanı kufur tterbiyeliler var terbiyesizler var diye profilde bizzat adam aileme kutsal saydığım değerlere sövdü benım anca klavye delikanlılığı yapar onun gibiler zaten

sen baya zorlamıssın demekkı adamı ben oyunda kufur etmem reelde arkadas ortamında ara sıra kullanırız. Yalana gerek yok ama esprılı sekıldedır bız bızı senelerdır tanıdıgımız ıcındır. Ama ben tembel kedının agzından bugune bugun kufur duymadım.

Sye hesabından edılen kufurlerede bızzat sahıdım o yuzden bosa konusuyorsun cunku bır cok seyı goruyorum. Bız sızın profıllerde baskasının bılmem neyıyle bılmem ne yapılmaz yazdıklarınızıda bılıyoruz. O yuzden hıc nefesını yorma benım elımde msn kayıtlarıylada mevcuttur. Bosa nefesını harcıyorsun. Cunku sen hırsına yenılen yenılgıyı hazmedemeyen bır tıpsın. Bunu saygıyla karsılarım oturursun oyun oynarsın gelırsın gecersın karsımıza savasırız bunuda saygıyla karsılarım yıkarsanda tebrık ederım. Ama gelıpde burada saksakcılık yapmanın yıkılıpda arkadan sye hesabından kufur edıpde sonra o bana kufrettı demenın saygı duyulacak hıcbır yanı yoktur bırader.

Sana soyleyecegım tek sey yanlıs yoldasın. Basıt dusunuyorsun cunku kufur edıyorsun ve kufur edıldı dıyorsun. Adama ne kuurler edıldıgıne temsılcısı oldugumdan ben sahıdım kıme neyı anlatıyorsun?

KILIÇASLAN
31-03-2010, 02:23

Senı daha kaıle almıyorum cunku yalan soyluyorsun. Ben Tembel Kedıye edılen kufurlere dısını sıktıgınıda bılıyorum. Cekemeyen sızlerın neler yaptıgını hangı dolaplar pesınde oldugunu sye hesabından ne kufurler ettıgınızı buna ragmen cevap dahı alamadıgınızı bıldıgınız halde daha hala sureklı karsıyı kıskırtarak sabrını zorladıgınızı ve hata yapsın dıye sırf oyunda yıkamadıgınız ıcın kufurden ceza aldıralım dedıgınızı de bılıyorum. Nıtekım durmus arkadasım yanı Tembel Kedı sızın bu yaptıgınız pıslıge dayanamayıp oyundan ayrılmıstır ve oyunu bırakmıstır. Senın hırsın basarısız olusunuza bırlıgı yonetemeyısınıze adam gıbı oyun sergıleyemesınızedır. Oyunda beceremedınız cunku bır turlu yıkmayı el mahkumsa cene gardıyandır dıyorsun.

Nıtekım kendısı yoksada bızler buradayız ve arkasından ıftıra atılmasınada ızın vermem. Egerkı yapmıssa bır hata emın ol cok sansınızı zorlamıssınızdır. O yok dıye arkasındanda konusmanın manası yok zıra olmayan bırısı kendısını savunacak pozısyonda degıldır.

Dahada sana cevap vermıyorum. Son mesajımdır cunku ne yaptıgınızı ne pıslık ıcınde oldugunuzu aslında bılıyorsunuz fakat burada bunu ıtıraf edemıyorsunuz neden? madalyonun bır yuzu altın gıbı parlıyor ama dıger yuzu kuflenmıs.

Kendını duzeltıp dogruyu konustugun taktırde gelırsın cayımızıda ıcersın muhbabetımızıde yaparız. Gerekırse karsılıklı savasır guler eglenırızde ama bu tavırlarlar bu yalan konusan dılınle bırak senı karsıma almayı forumda dahı cevap vermeyı uygun gormuyorum.

Cıkar menfaat dunyasında bu sekılde belkı basarılı olablırsın ama sen yıne de duzelt kendını bence gec kalmıs sayılmazsın

Raporları gorelım!!!

Uykusuz Keçi
31-03-2010, 02:37
az sabır yoldayım :D

nisantasıkmpüs
31-03-2010, 02:51
sen baya zorlamıssın demekkı adamı ben oyunda kufur etmem reelde arkadas ortamında ara sıra kullanırız. Yalana gerek yok ama esprılı sekıldedır bız bızı senelerdır tanıdıgımız ıcındır. Ama ben tembel kedının agzından bugune bugun kufur duymadım.

Sye hesabından edılen kufurlerede bızzat sahıdım o yuzden bosa konusuyorsun cunku bır cok seyı goruyorum. Bız sızın profıllerde baskasının bılmem neyıyle bılmem ne yapılmaz yazdıklarınızıda bılıyoruz. O yuzden hıc nefesını yorma benım elımde msn kayıtlarıylada mevcuttur. Bosa nefesını harcıyorsun. Cunku sen hırsına yenılen yenılgıyı hazmedemeyen bır tıpsın. Bunu saygıyla karsılarım oturursun oyun oynarsın gelırsın gecersın karsımıza savasırız bunuda saygıyla karsılarım yıkarsanda tebrık ederım. Ama gelıpde burada saksakcılık yapmanın yıkılıpda arkadan sye hesabından kufur edıpde sonra o bana kufrettı demenın saygı duyulacak hıcbır yanı yoktur bırader.

Sana soyleyecegım tek sey yanlıs yoldasın. Basıt dusunuyorsun cunku kufur edıyorsun ve kufur edıldı dıyorsun. Adama ne kuurler edıldıgıne temsılcısı oldugumdan ben sahıdım kıme neyı anlatıyorsun?

cidden komiksin ya ciddi ciddi cevap bile verme gereksinimi duymuyorum alis harikala diyarında gezmeye devam edin :D:D:D

KILIÇASLAN
31-03-2010, 05:32
az sabır yoldayım :D

soyle saldırı vaktıne yakın bır vakıt versende bızde gorsek raporu?:) beklerız yanı ızlerız artık kım kıme gırıyorsa:)

thething
31-03-2010, 15:34
wow kurmaya çalışan ve kuran arkadaşlar oyun bittikten sonra bütün natar ve normal saldırı raporlarınızı yayınlarsanız süper olur bizlerde azçok bişiyler öğrenmiş oluruz böylece

ibrahimns
31-03-2010, 16:42
cidden komiksin ya ciddi ciddi cevap bile verme gereksinimi duymuyorum alis harikala diyarında gezmeye devam edin :d:d:d
yahu ne işle meşgulsunuz burda fırtına öncesi sessizlik var kimse girmeyecekse yazın burayada ben giriyim şu wowlara teker teker)))))))))))

cihat47
31-03-2010, 20:04
MERT_TÜRK 97 yaptı :D:D bakalım yarın kim indirecek :D inş. raporlar gelir yarın :D

mawi
31-03-2010, 20:30
Bitirin de gidelim ;)

Optimus
31-03-2010, 21:51
Gençken yapılacak 100 şey;

Madde 99: 99. seviyedeki wowu indirmek....:)

ser_mr
31-03-2010, 22:01
MERT_TÜRK 97 yaptı :D:D bakalım yarın kim indirecek :D inş. raporlar gelir yarın :D

ATA lardan yola çıkan bir ordu yok... Ama AN-AS AND birliğini yola çıkarmıştır :)

AND bir yıkım yaparsa bu bir süpriz olmaz... Derin Devlet Operasyonu Olur :)

Gonzalez
01-04-2010, 00:50
ATA lardan yola çıkan bir ordu yok... Ama AN-AS AND birliğini yola çıkarmıştır :)

Devlet sirri, söylenirmi ya :))

thething
01-04-2010, 01:03
walla andden saldırılar çıktı ama bence an-as ta asker yok fazla
atalar son dakka darbesi planlıyolar sanki öyle bi sessizlik var ortalıkta

thething
01-04-2010, 01:22
1 nisan şakasını hangi birlik yapıcak acaba:D

melodi
01-04-2010, 01:57

yahu amma cok sey biliyon sen bi yorum yapiyosun bari destekli yorum yap bahsettigin birlik AND ve 58 ADET KENDINE MUNHASIR oyuncusu olan birlik yillardir
kim kimi cikarabilir ki .bizistersek cikariz bunu hala ögrenemeissiniz bide yoruma katilmissin ,lad olsun torba dolsun diye NISAN 1 ;) bakalim nolcak heheheh SÜPRÜZZZ

melodi
01-04-2010, 01:58
walla andden saldırılar çıktı ama bence an-as ta asker yok fazla
atalar son dakka darbesi planlıyolar sanki öyle bi sessizlik var ortalıkta
sana cikis raporu verdigmizi hatirlamiyorum ;)) kim dedi ne dedi ne zaman dedi niye dedi hahah ve sen kimsin ??

g0khannn
01-04-2010, 02:18
Erkan kanka havada kamil kokusu alıom sende alıyon mu :cool::cool::cool:

KILIÇASLAN
01-04-2010, 02:27
Erkan kanka havada kamil kokusu alıom sende alıyon mu :cool::cool::cool:

Muahaha alıyorum kanka almazmıyım hiç:)

Bekleyecegız gorecegız kım samımı kım hakıkı:) kım adrenalın tutkunu:)

g0khannn
01-04-2010, 02:31
Muahaha alıyorum kanka almazmıyım hiç:)

Bekleyecegız gorecegız kım samımı kım hakıkı:) kım adrenalın tutkunu:)

:D

Herkese salih ten bi yolluk :)

gio
01-04-2010, 03:06
and birliği dediğiniz birlik geçen serwer pusulanın dibinden hiç ayrılmadı pusula o kadar bonkördüki bir planını dahi bu and lara verdi herneyse mert_türke gelmeyen and bin yaşasın fakat and birliği kalkıpta an-as ın tetikçiliğini yaparsa çok üzülürüm,mert_türk pusuladır ve pusulada and birliğine geçmişte hertürlü desteği sağlamıştır işallah gölge düşmez bu yardımlara geçmişi unutmayın sayın and başkanı melodi hanım ;))

bide dipnot eğerki benim bilgim dışında saldıır olmuş dersen sakın derim kendinizi küçültmeyin lütfen.

KILIÇASLAN
01-04-2010, 03:11
:D

Herkese salih ten bi yolluk :)

o kadar dıyorsun :)

ibrahimns
01-04-2010, 05:21
saldırı çıkılıyoda yıkmaya muktedir ordu yok gibi görünüyo((/)))))

kuntizzella
01-04-2010, 07:54
benım taaaaa gabrıeldeyken yaptıgım saldırılarıda gorunce sasırdım lol haha bu arada yasıyon mu sen umıt:)

kımsın dıye sorma ŞARLKEN erkan ben:) yenı nıck bu :)

yaşıyorum yahu bu server ara vereyim dedim biraz ama yeni s1 de gene güneydoğudayız:D

ser_mr
01-04-2010, 08:19
yahu amma cok sey biliyon sen bi yorum yapiyosun bari destekli yorum yap bahsettigin birlik AND ve 58 ADET KENDINE MUNHASIR oyuncusu olan birlik yillardir
kim kimi cikarabilir ki .bizistersek cikariz bunu hala ögrenemeissiniz bide yoruma katilmissin ,lad olsun torba dolsun diye NISAN 1 ;) bakalim nolcak heheheh SÜPRÜZZZ

Kumpir burada blöf yapma... eğri ise eğri doğru ise doğru konuşalım...

Kimin ne misyon üstlendiğini biliyoruz.

Seni daha önce hakkında konuşulanlar için uyarmıştım.

An as ın baskısıyla az kalsın yakaza yı yıkıcaktınız, KS ile hiç bir husumetiniz olmadığı halde...

Ha yukarıdaki yazıyı yazarken, mert türk dahil kimseye sormadım...

Sadece tahmindi, ben an-as bilinciyle hareket etsem bende aynsını yapardım...

Amerika İran ı Vurmaz :) İsrail e Vurdurur... Çünkü Justice Böyle İstiyor :)

Dominic-T
01-04-2010, 09:44
Geo nun wow u ıslatmışlar, biraz çekmiş gibi geldi :D:D:D

7.Geo (http://s1.travian.com.tr/karte.php?d=328904&c=8f)AN!'Layan AN!'Lar[AN.WOW] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=10372)84

kursat46
01-04-2010, 09:50

7.Geo (http://s1.travian.com.tr/karte.php?d=328904&c=8f)AN!'Layan AN!'Lar[AN.WOW] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=10372)84

ellerine sağlık indirenin

ErSeLe
01-04-2010, 09:51

Saldıran orduların başka bir ww ye saldırdığında alabilceği seviye miktarını düşünürsek fazlada bir zararın(12 lwl ) olmadığını görebiliriz;)

Saldıran oyuncuları tebrik ederim..Güzel ordu basmışlar

Dominic-T
01-04-2010, 09:52
ellerine sağlık indirenin

Evet :)

Son gülen her zaman en iyi gülendir. ;)

Rapor gelmedi henüz ama şimdiden saldırı yapan arkadaşın askerlerine sağlık ;)

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 09:54
Saldıran orduların başka bir ww ye saldırdığında alabilceği seviye miktarını düşünürsek fazlada bir zararın(12 lwl ) olmadığını görebiliriz;)

Saldıran oyuncuları tebrik ederim..Güzel ordu basmışlar

Gereken yere saldırılar yapıldı. Diğer wowlara saldırı yapsak yarısı boşa giderdi. O yüzden en korunaklı,5x tılsımlı,yüksek savunmalı GEO ya gittik bilerek. 96 idi bugün saat 10:35 lerde. Şu an 84 e geriledi. Daha da gerileyecek. xD

saygılar,
CDTRF [GandalF]

kursat46
01-04-2010, 09:58
Evet :)

Son gülen her zaman en iyi gülendir. ;)

Rapor gelmedi henüz ama şimdiden saldırı yapan arkadaşın askerlerine sağlık ;)

yarın bir raporda ben vereceğim

fatu
01-04-2010, 10:03
Güzel ordular saldıranların emeğine sağlık, server ı renklendirdiler. Yetişebilseydim renklerin birini uçurucaktım yolda ama yetişemedim kısmet. (: Çokomel kutusu hazırdı aksilik oldu, 3 level fazladan gitti.

Güzel organizasyon, B-siyah ı da tebrik etmek lazım, gelenleri tespit etmemizi zorlaştırdı. Emeği geçen herkesi tebrik ederim.

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 10:08
http://travian-reports.net/tr/img/4984129cf6a.png
http://travian-reports.net/tr/img/4983994b4f0.png
http://travian-reports.net/tr/img/49840b2d144.png
http://www.travian-reports.net/tr/img/498322547a2.png
http://travian-reports.net/tr/img/49833f4b50a.png
http://www.travian-reports.net/tr/img/49831e38d7a.png

Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum.

saygım ve sevgim ile,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS

Dominic-T
01-04-2010, 10:14

saygım ve sevgim ile,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS

+1 Devamını bekliyoruz Ziya abi ;)

Düşünün ki 5x 'e rağmen böyle bir de o olmasaydı (Dünya Harikası tahrip edildi yazacaktı :D)

(an)(as)ını ağlatmışınız wowun :D

tatminaTR
01-04-2010, 10:16
................................

ErSeLe
01-04-2010, 10:19

saygım ve sevgim ile,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS

Saldıran oyuncuları tekrar tebrik ederim çok güzel raporlar siperin yıkılamaması askerleri beklenen etkiyi gösterememesine sebeb oldu.Ama yinede çok güzel raporlar tebrikler.

Birde önden giren koçbaşı ordusu olcaktı.Seviye alamasada saldıran arkadaşın bunca emeği için en azından raporu koyabilirdin.Sonuçta bir emek söz konusu..saldırıda başarılı olan bizdendir olamayanı tanımam mantığı çok yanlış bence

LankaKanka
01-04-2010, 10:22
Saldıran oyuncuları tekrar tebrik ederim çok güzel raporlar siperin yıkılamaması askerleri beklenen etkiyi gösterememesine sebeb oldu.Ama yinede çok güzel raporlar tebrikler.

Birde önden giren koçbaşı ordusu olcaktı.Seviye alamasada saldıran arkadaşın bunca emeği için en azından raporu koyabilirdin.Sonuçta bir emek söz konusu..saldırıda başarılı olan bizdendir olamayanı tanımam mantığı çok yanlış bence

hayır ali cim onların raporlarını simdi attım ziya ya..birasdan onlarda yayınlancak...herkesin emegine saygımız var...

fatu
01-04-2010, 10:23
4 level fazladan gitmiş yukarıda 3 dedim yanşış söyledim. Ayrıca ortada güzel bir organizasyon var evet ama henüz başarıdan söz etmek çok saçma, ben ortada bir başarı göremiyorum devamı yoksa, devamını görelim ondan sonra başarılı oldumu olmadı mı o zaman söyleriz. Şu anda bu ordular amaca ulaşmamış başarısız durumdalar devamı yoksa.

ErSeLe
01-04-2010, 10:23
hayır ali cim onların raporlarını simdi attım ziya ya..birasdan onlarda yayınlancak...herkesin emegine saygımız var...

tmm ozmn ufuk bende yayınlayabilirim ama saldıran taraf siz olduğunuz için onu yayınlamakta sizin hakkınız sonuçta ben sadece tüm raporları görünce onu göremeyince o şekilde düşündüm yayınlanıcaksa sorun yok;)

RoMYaK
01-04-2010, 10:24
[QUOTE=CDTRF (GandalF);432358]http://www.travian-reports.net/tr/img/498322547a2.png
http://travian-reports.net/tr/img/49833f4b50a.png
http://www.travian-reports.net/tr/img/49831e38d7a.png

balcı2 kardeşime armağanım olsun bana ait olan rapor :)

geo bu oyunda gördüğüm stratejisi en sağlam oyuncu. yürekten tebrik ederim. ama wowunun sıfırlanmasını tercih ederdim :D

amaç geo yu potadan uzaklaştırmaktı. sanırım bunu yapabildik. eğer yapabilmişsek saldırıların kaç seviye aldığı önemli değil. yapamadıysak ozaman başarısız olduk demektir.

kabul etmek gerekirse güzel bir savunma stratejisi kurmuş arkadaş...

bu yüzden öncelikle savunanları sonra saldırıda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

önder

Dominic-T
01-04-2010, 10:28
[QUOTE=fatu;432377]...ben ortada bir başarı göremiyorum...[QUOTE]

Göz hastalıkları uzamanına muayene olmanızı tavsiye ederim :D

salvador
01-04-2010, 10:34
and birliği dediğiniz birlik geçen serwer pusulanın dibinden hiç ayrılmadı pusula o kadar bonkördüki bir planını dahi bu and lara verdi herneyse mert_türke gelmeyen and bin yaşasın fakat and birliği kalkıpta an-as ın tetikçiliğini yaparsa çok üzülürüm,mert_türk pusuladır ve pusulada and birliğine geçmişte hertürlü desteği sağlamıştır işallah gölge düşmez bu yardımlara geçmişi unutmayın sayın and başkanı melodi hanım ;))

bide dipnot eğerki benim bilgim dışında saldıır olmuş dersen sakın derim kendinizi küçültmeyin lütfen.

öncelikle son saldırılar süper emeği geçen herkese saldıranı savunanı tebrik ederiz....
AND birliği kimsenin tetikçiliğini yapmaz,yapmamıştır.biz tek başına 58 tane kendi kendisinden sorumlu bir birliğiz.wow u kimin kuracağı bizi zerre kadar ilgilendirmez.içerisinde olmadığımız bir yarışın gidişatını bizller tayin edemeyiz,koca 1 sene de hiç bir birliğin destekçisi yada yandaşı olmamışız da 2 ay kalamı birilerini destekliceğiz,gülünç.
bu oyunda her birlik kendi çıkarı doğrultusunda bir başka birliğe yardımı dokunmuştur,ama bu yardım sonucu serwerlar boyu sürecek yada anlaşılacak anlamına gelmez.
şu an ki durum itibari ile artı birliği wow u kuracak gibi,bizler bize çok yakın olan bu wow köyünü steseydik bu zamana kadar saldırı larla rahatsız eder zaiyat verdirirdik.bu yüzden herkesin emeğine saygı duymak lazım kim nereye isterse oraya saldırır.

nisantasıkmpüs
01-04-2010, 10:38
+1 Devamını bekliyoruz Ziya abi

Düşünün ki 5x 'e rağmen böyle bir de o olmasaydı (Dünya Harikası tahrip edildi yazacaktı :D)

(an)(as)ını ağlatmışınız wowun :D

arkadaşım ordular gerçekten çok guzel buyuk emek var burda tebrik ediyorum ...

ama geo arkadaşımızı asıl tebık etmek lazım cunku bu orduların bırı başka bır wowa girse tek

başına dunya harıkasından 40-50 sevıye alır.O wow bu başarıyı gostermişse içinde ki

defanstan dolayıdır.Tek ordunun girip wow tahrip ettiği serverda 5-6 buyuk orduyu 10 sEviye ile

atlatmak kolay olmasa gerek ortada ağlayan bir wow yok gerçi nerden baktığına bağlı ;)

not:WOLVERİNE arkadaşımızı ayrı tebrik ediyorum birincisi süper ordu hepsinden önemlisi süper

koçbaşı sayısı 1903 beşiktaşımıza armağan olsun:D

18 NİSAN DİKKAT FENER KOCAN GELİYOR :D:D

LankaKanka
01-04-2010, 10:39
öncelikle son saldırılar süper emeği geçen herkese saldıranı savunanı tebrik ederiz....
AND birliği kimsenin tetikçiliğini yapmaz,yapmamıştır.biz tek başına 58 tane kendi kendisinden sorumlu bir birliğiz.wow u kimin kuracağı bizi zerre kadar ilgilendirmez.içerisinde olmadığımız bir yarışın gidişatını bizller tayin edemeyiz,koca 1 sene de hiç bir birliğin destekçisi yada yandaşı olmamışız da 2 ay kalamı birilerini destekliceğiz,gülünç.
bu oyunda her birlik kendi çıkarı doğrultusunda bir başka birliğe yardımı dokunmuştur,ama bu yardım sonucu serwerlar boyu sürecek yada anlaşılacak anlamına gelmez.
şu an ki durum itibari ile artı birliği wow u kuracak gibi,bizler bize çok yakın olan bu wow köyünü steseydik bu zamana kadar saldırı larla rahatsız eder zaiyat verdirirdik.bu yüzden herkesin emeğine saygı duymak lazım kim nereye isterse oraya saldırır.

alla alla yaptıklarınızı unuttun heralde...kimi destekledigizi ve neye hizmet ettignizi herkes bilior kardesim

Gorunen köy klavuz istemez...:)

Dominic-T
01-04-2010, 10:41
arkadaşım ordular gerçekten çok guzel buyuk emek var burda tebrik ediyorum ...

ama geo arkadaşımızı asıl tebık etmek lazım cunku bu orduların bırı başka bır wowa girse tek

başına dunya harıkasından 40-50 sevıye alır.O wow bu başarıyı gostermişse içinde ki

defanstan dolayıdır.Tek ordunun girip wow tahrip ettiği serverda 5-6 buyuk orduyu 10 sEviye ile

atlatmak kolay olmasa gerek ortada ağlayan bir wow yok gerçi nerden baktığına bağlı ;)

not:WOLVERİNE arkadaşımızı ayrı tebrik ediyorum birincisi süper ordu hepsinden önemlisi süper

koçbaşı sayısı 1903 beşiktaşımıza armağan olsun:D

18 NİSAN DİKKAT FENER KOCAN GELİYOR :D:D

Geo nun defanstan çok buradaki en büyük etmen 5x mimar tılsımının olmasıdır. Eğer ki tüm wow lar eşit koşulda olsaydı şuan ortada Geo nun wow u kalmazdı ;)

ErSeLe
01-04-2010, 10:45
Geo nun defanstan çok buradaki en büyük etmen 5x mimar tılsımının olmasıdır. Eğer ki tüm wow lar eşit koşulda olsaydı şuan ortada Geo nun wow u kalmazdı ;)

5x mimar tılsımı dünya harikasına etkilemiyor.Sadece siper ve depolara etkiliyor.
Burda siperi yıkamadığınız için az lwl aldınız siper yıkılsaydı en fazla 20 lwl daha alınırdı.
5x mimar olan ww nin içine savunma koymazsan 5x ne yapsın ?
bakınız bystill ww 3x mimar var ama 78 den 0a çekiyor tek ordu;)

Dominic-T
01-04-2010, 10:47
5x mimar tılsımı dünya harikasına etkilemiyor.Sadece siper ve depolara etkiliyor.
Burda siperi yıkamadığınız için az lwl aldınız siper yıkılsaydı en fazla 20 lwl daha alınırdı.
5x mimar olan ww nin içine savunma koymazsan 5x ne yapsın ?
bakınız bystill ww 3x mimar var ama 78 den 0a çekiyor tek ordu;)

Dolaylı da olsa 5x etkili daha ne uzatıyorsunuz işte görünen köy kılavuz istemez :D

nisantasıkmpüs
01-04-2010, 10:53
Dolaylı da olsa 5x etkili daha ne uzatıyorsunuz işte görünen köy kılavuz istemez :D

etkili ama siperde etkili şuan itibari ile geo wowdakı siperi yıkıcak koçbaşı ordusu hiç gelmediki

10-12 k arası koç başı gelsin tamam diyeceğim ama şuan itibari ile gelmedi 5x cokta kullanmış

sayılmayız ... geo yu kutlamak lazım balcı arkadaşımızı çıkarırsak şuandakı tum wowların toplamı

kadar bir savunma toplanmıştır wowda :D

escape
01-04-2010, 10:54
alla alla yaptıklarınızı unuttun heralde...kimi destekledigizi ve neye hizmet ettignizi herkes bilior kardesim

gorunen köy klavuz istemez...:)

senı tebrık ederım dostum bole bı yorum ıcın ben de and bırlıgındeyım ama kıme veya neye hızmet ettıgımızı ıcınde olduGUm halde BEN anlamadıM :((

bıldıgım teksey var kafamız nereye eserse canımız neyı ısterse onu yapıyoz hehe:)
BUNLARI HOSGORSENDE GORMESENDE BIZ KEYFIMIZE DUSKUN BI BIRLIGIZ SENIN KASTEDDIGIN GIBI KIMSENIN TETIKCISI VEYA HICBISEYI DEILIZ BIZ BIZIZ:)

ErSeLe
01-04-2010, 10:56
etkili ama siperde etkili şuan itibari ile geo wowdakı siperi yıkıcak koçbaşı ordusu hiç gelmediki

10-12 k arası koç başı gelsin tamam diyeceğim ama şuan itibari ile gelmedi 5x cokta kullanmış

sayılmayız ... geo yu kutlamak lazım balcı arkadaşımızı çıkarırsak şuandakı tum wowların toplamı

kadar bir savunma toplanmıştır wowda :D

11k koç ordusu girmiştir raporu yukarıda vardır ama 11k koç lwl alamamıştır

safasa
01-04-2010, 10:57
*sokrates bizzat şahsıma ait bir hesaptır..lulu

hesabından sonraki hesabımdır...

*wolverine kasım ve serkan kardeşimle

ortaklaşa bakılmış bir hesaptır...tüm

sorumluluğu şahsıma aittir...

*yangından kaçırır gibi bizim raporları koyan, en

büyük benim reklamına devam eden sevigili

ziyaya hediye ediyorum saldırılarımızı ve

organizasyonumuzu...artık bu mantıkla tartışmayı

bile kendime hakaret sayıyorum...

*bize karşı yapılan saldrıya cevaben elimizdeki

güç buydu, elimizden geldiğince cevap

verdik..bizler yıkıldığında an aslı arkadaşların

bizlere gösterdiği saygıyı bir kez daha

teşekkürler.bu raporları kulanarak egolarını

kimse tatmin etmesin.sever yada sevmezsiniz

oyunu gerçek anlamda oynamasını bilen bir

gruba anca saygı duyulur..

not: patarapa (murat)-alcopone (tolga)-wolwerine(kasım) 3 gündür uykuyuda unutarak harcadıkları emeklere

sonsuz teşekürler...

caş
01-04-2010, 10:58
saldıran arkadaşları oyuna katığı renklerinden dolayı tebrik ederim.savunan geo ya gelincede çok başarılı sayılır.5.6 tane ks birliklerinin üst düzey ordularının suru yıkamadan 12 level gibi bir seviye aldığını düşünürsek ben çok çok başarılı görüyorum.birde eklemek istediğim konu ise an birliklerinin elindeki ordulara bakılırsa bu işi çok abarttıkları görünüyor.orduları tek wowa yollasalar orduya yazık oluyor.2 wowada yollayamayacaklarına göre içinden çıkılmaz bir durum ortaya çıkıyor.buda demektirki ks wow larının zayıf halkalardan oluştuğunu görebilmek münkün.

LankaKanka
01-04-2010, 10:58
yok 11k ya yakın bir koç ordusu geldi ama saldırı başarısız olunca o bizden değildir diyip raporu yayınlanmadı :D

ii bak ali şim..illa elinize sözluk gozunuze gozluk mu verelim =)

2 sayfa geri gel gorursun yayınlanmıs mı yayınlanmamıs mı....

nisantasıkmpüs
01-04-2010, 10:59
yok 11k ya yakın bir koç ordusu geldi ama saldırı başarısız olunca o bizden değildir diyip raporu yayınlanmadı :D

saldırılar ıcın erken kalktım 11 de göreyim diye ama altlarda kalmış saldırılar kısmından

bakamadım tebrik etmek lazım arkadaşı o zamn 11 k az bir ordu değil hatta belki koç başı rekoru

bile odur ersele ne dersin itirazın varmı :D:D:D

alcapone
01-04-2010, 11:00
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim. 2 tarafında emeğine sağlık.

ErSeLe
01-04-2010, 11:00

tmm ufuk editlenmiş ayrı bir msj olarak bekliyordum:)

bende yazdıklarımı editlerim şimdi sorun yok:)

ser_mr
01-04-2010, 11:02

Heyecanlanmış abisi :))

LankaKanka
01-04-2010, 11:02
tmm ufuk editlenmiş ayrı bir msj olarak bekliyordum:)

bende yazdıklarımı editlerim şimdi sorun yok:)

zahmet olcak ama =)

LankaKanka
01-04-2010, 11:03

heyecanlanmasınagerek yok..:D

hayat memat meselesi deil ki :D

arcmrt21
01-04-2010, 11:08

durumlar nasıl serbay... Kim kime ne yapıyor:)

meres
01-04-2010, 11:09
Mimar tılsımı ve savunma hattı çok guzel işler yapıyor.
Mimar tılsımı olmasa WoWun ve toprak siperin sıfırlanma olasılığı çok yüksek.
Tebrikler saldıran ve savunan arkadaşlara tebrikler.

spedar
01-04-2010, 11:13
*sokrates bizzat şahsıma ait bir hesaptır..lulu

hesabından sonraki hesabımdır...

*wolverine kasım ve serkan kardeşimle

ortaklaşa bakılmış bir hesaptır...tüm

sorumluluğu şahsıma aittir...

*yangından kaçırır gibi bizim raporları koyan, en

büyük benim reklamına devam eden sevigili

ziyaya hediye ediyorum saldırılarımızı ve

organizasyonumuzu...artık bu mantıkla tartışmayı

bile kendime hakaret sayıyorum...

*bize karşı yapılan saldrıya cevaben elimizdeki

güç buydu, elimizden geldiğince cevap

verdik..bizler yıkıldığında an aslı arkadaşların

bizlere gösterdiği saygıyı bir kez daha

teşekkürler.bu raporları kulanarak egolarını

kimse tatmin etmesin.sever yada sevmezsiniz

oyunu gerçek anlamda oynamasını bilen bir

gruba anca saygı duyulur..

not: patarapa (murat)-alcopone (tolga)-wolwerine(kasım) 3 gündür uykuyuda unutarak harcadıkları emeklere

sonsuz teşekürler...

Tebrik ederim. eldeki tum imkanlarla guzel bir karşılık verildi.

ama defansın cok olması ve tılsımın bu defansa katkı koyması ayrıca surun da yıkılamaması orduların yeterince iş gorememesine sebep olmus.

simdi dengeler daha da netleşti. karsılıklı birer hamle ile ustumuzde olan balcı wow altımıza alınmıs oldu.

yeni orduların gelecegi(her iki taraftan da) yeni yıkımlar yapılacagı muhakkak.

tekrar tebrikler safasa ve ekibine

woverine(kasım)
01-04-2010, 11:14
emegi geçen herkese tşk ediyorum ordum kendisine yakışan bi savunmada gitmiştir geoyu tebrik ederim..
not:1903 bilerek yapılan bişey degildir ben fanatik fenerliyim:)

Bonnie&Clyde
01-04-2010, 11:17
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrık ediyorum.defans konusunda muazzam bi başarı gösteren an ekibini kutlamak gerekir.

LankaKanka
01-04-2010, 11:18
emegi geçen herkese tşk ediyorum ordum kendisine yakışan bi savunmada gitmiştir geoyu tebrik ederim..
not:1903 bilerek yapılan bişey degildir ben fanatik fenerliyim:)

ben de kocbası 2001...bendeki ne anlama gelior biri hemen sölesin =))

ser_mr
01-04-2010, 11:19
durumlar nasıl serbay... Kim kime ne yapıyor:)

durumlar karışık , geçen s5 in aynısı :D desem...

kim kime dum duma...

kimin eli kimin cebinde,

CDTRF (GandalF)
01-04-2010, 11:24
Şimdi bir kuş sütü eksik olacak derken bunlardan bahsediyordum elbette. Yani arkadaşlarımız burada bunlar mı senin dediklerin diyip alay etmeye çalıştılar ve erken konuştular.

1- GEO yu bu oyundaki en değerli "oyuncu" olarak görüyorum. Benim görüşüm bu yönde. Her yönden son derece profesyonel bir travian oyuncusu. Kendisini tekrar tebrik ederim.

2- ARTI ların kurmasına hem biz razıyız hem AN lar. Bugüne kadar sessiz sedasız geldiler ve aradan da öyle çıkıyorlar. Hayırlı olsun wow. Bizde ARTI lara verdiğimiz sözü tuttuk ve onlara hiçbir ordu çıkarmayacağımızı beyan ettik. Lakin çıkarmış olsaydık AN ların kazanmasına yardımcı olurduk. Bu nedenle ARTI ları burada tek geçtik. Mert Türk Wowunada hem savunma askeri hem hammadde+tahıl attık. (*)

3- Server mücadele yönünden bazı birliklerde son derece çetin geçti. Biz ATA'nın KUSURSUZ Birlikleri olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. İlk kez bir arada oynamış olan oyuncularımızdan gayet iyi bir birlik kurduğumuza ve bu konuda başarı elde ettiğimize hepimizin kanısı tamdır.

4- AN Birliklerini göstermiş oldukları iyi rakiplikten ötürü kutluyorum. Düşman olmadığımızı sadece oyunda rakip olduğumuzu tekrar belirtmek istiyorum.

5- Kendi adıma yapmış olduğum her yalnış-eksik-hatalı hareket ve davranıştan ötürü hem birliklerimizden hem de rakip birliklerden özür diliyorum.

6- Bu oyunda ki en büyük destekçilerimiz olan Alcapone (Tolga), Balcı2 (Çağdaş), Romyak (Önder),Mattemot (Salih), Şarlken (Erkan),UTS (Münür) Eymen55 (İlkay), Pasha35 (Fatih), Hexen (Ozan), Zemheri (Resul), Kuralsızlar (Murat),Lankakanka (Ufuk), Zeybek (Erdinç),Kinova, Belalıadam (Bülent), Doludibek (Zeynep), Göktürkler (Erdoğan), Hazerhan (Ethem), Dark Lord (Engin), Böcüq (Ayşe), Yakaza (Erdal), Prem (Süleyman), Bystill (Serbay), Adar (Deniz), Nomad35 (Ünal), GNSD, TRT1, Dumanlık (Sakine) ve şu an aklıma gelmeyen tüm arkadaşlarımıza verdikleri eksiksiz destek ve güvenden ötürü kendi adıma tşk ederim.

7- Safasa arkadaşımıza aramızda geçen gerilmelerden ötürü,yaptığım eksik ve yanlışlardan ötürü özür dilerim.(sevgili safasa, raporlar bana oyunculardan direkt geldi, kimseye bana rapor atın demedim.Arkadaşlar doğrulayabilir)

8- Sim arkadaşımıza aramızda geçen gerilmelerden ötürü, yaptığım eksik ve yanlışlardan ötürü özür dilerim.

9- Osman'a...Bu serverda sadece Osman için bir dizi şiir yazmış adamım. Evet yalnış duymadınız adama şiir yazdım. xD İçimden geçenleri yazdım Osman'a. Kendisi bunu bilir. Ben Osman'ın bir hain olduğunu açıkçası içimde hiç düşünmedim. O da beni abi sen çok vicdan sahibisin çok merhametlisin,senin bu hissiyatlarını kullanmasınlar diye uyarırdı. (kendisi bunları doğrular burada) Fikir bazında ayrıldık,koptuk, ona hain yakıştırılması yapılınca o hızlı süreçte o da kendini iyi hissetmedi ve moralmen geriledi içinde...sonuçda istenmediğini ve dışlandığını düşündü,bir taraftan da hırslandı lakin o da iyi bir oyuncu idi, hatta Osmanın bu oyun tarzını beğendiğimi de kendisine bizzat söyledim. Osman da tek eleştirdiğim konu beni kritik bir toplantıda (Depremlerin aynı safta oynamamız meselesi) konusunda çok hızlı diskalifiye etmeye çalışması oldu. Ondan bunu beklemezdim hiç ve onun bu yaptığını ona ödetmek istedim. (*) Ödendi mi bilemem ama içimden geleni yaptım. Arkasından birşey değil,direkt yüzüne söyleyerek herşeyi gerçekleştirdik.

10- -/- deki arkadaşlarımızın göstermiş olduğu birlik beraberlik anlayışından ötürü son derece tşk ederim. En başından itibaren tam destek verdiler ve hiçbir zaman aramızda ayrı gayrı olmadı. Bu konuda Alc,Doludibek,Belalıadam,Drexx,Sailor,wwwAfacan,Ok idoki,Just Smile,Cermen54,Koca Yusuf,Makmandil ve adı aklıma gelmeyenler. Hepinize tşk ediyoruz.

Her zaman ki gibi samimi açıklamalarımdır.

Son Not: Mevcut oluşan son durumun ARTI lehinde kapanması için ben yine ihtiyat olarak elimde wow ordusu tutmaktayım. Serverın bu şekilde tamamlanacağını bekliyoruz son dk süprizleri çıkmaz ise şayet ve herkes "sözünü" tutarsa.

Mert Türk arkadaşımız şu anda 100. seviyeyi basmıştır. Yarın artık bu olay bitecektir. Herkese selamlar...

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZ'ları

g0khannn
01-04-2010, 11:38
Şimdi bir kuş sütü eksik olacak derken bunlardan bahsediyordum elbette. Yani arkadaşlarımız burada bunlar mı senin dediklerin diyip alay etmeye çalıştılar ve erken konuştular.

1- GEO yu bu oyundaki en değerli "oyuncu" olarak görüyorum. Benim görüşüm bu yönde. Her yönden son derece profesyonel bir travian oyuncusu. Kendisini tekrar tebrik ederim.

2- ARTI ların kurmasına hem biz razıyız hem AN lar. Bugüne kadar sessiz sedasız geldiler ve aradan da öyle çıkıyorlar. Hayırlı olsun wow. Bizde ARTI lara verdiğimiz sözü tuttuk ve onlara hiçbir ordu çıkarmayacağımızı beyan ettik. Lakin çıkarmış olsaydık AN ların kazanmasına yardımcı olurduk. Bu nedenle ARTI ları burada tek geçtik. Mert Türk Wowunada hem savunma askeri hem hammadde+tahıl attık. (*)

3- Server mücadele yönünden bazı birliklerde son derece çetin geçti. Biz ATA'nın KUSURSUZ Birlikleri olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret gösterdik. İlk kez bir arada oynamış olan oyuncularımızdan gayet iyi bir birlik kurduğumuza ve bu konuda başarı elde ettiğimize hepimizin kanısı tamdır.

4- AN Birliklerini göstermiş oldukları iyi rakiplikten ötürü kutluyorum. Düşman olmadığımızı sadece oyunda rakip olduğumuzu tekrar belirtmek istiyorum.

5- Kendi adıma yapmış olduğum her yalnış-eksik-hatalı hareket ve davranıştan ötürü hem birliklerimizden hem de rakip birliklerden özür diliyorum.

6- Bu oyunda ki en büyük destekçilerimiz olan Alcapone (Tolga), Balcı2 (Çağdaş), Romyak (Önder),Mattemot (Salih), Şarlken (Erkan), Eymen55 (İlkay), Pasha35 (Fatih), Hexen (Ozan), Zemheri (Resul), Kuralsızlar (Murat),Lankakanka (Ufuk), Zeybek (Erdinç),Kinova, Belalıadam (Bülent), Doludibek (Zeynep), Göktürkler (Erdoğan), Hazerhan (Ethem), Dark Lord (Engin), Böcüq (Ayşe), Yakaza (Erdal), Prem (Süleyman), Bystill (Serbay), Adar (Deniz), Nomad35 (Ünal), GNSD, TRT1, Dumanlık (Sakine) ve şu an aklıma gelmeyen tüm arkadaşlarımıza verdikleri eksiksiz destek ve güvenden ötürü kendi adıma tşk ederim.

7- Safasa arkadaşımıza aramızda geçen gerilmelerden ötürü,yaptığım eksik ve yanlışlardan ötürü özür dilerim.(sevgili safasa, raporlar bana oyunculardan direkt geldi, kimseye bana rapor atın demedim.Arkadaşlar doğrulayabilir)

8- Sim arkadaşımıza aramızda geçen gerilmelerden ötürü, yaptığım eksik ve yanlışlardan ötürü özür dilerim.

9- Osman'a...Bu serverda sadece Osman için bir dizi şiir yazmış adamım. Evet yalnış duymadınız adama şiir yazdım. xD İçimden geçenleri yazdım Osman'a. Kendisi bunu bilir. Ben Osman'ın bir hain olduğunu açıkçası içimde hiç düşünmedim. O da beni abi sen çok vicdan sahibisin çok merhametlisin,senin bu hissiyatlarını kullanmasınlar diye uyarırdı. (kendisi bunları doğrular burada) Fikir bazında ayrıldık,koptuk, ona hain yakıştırılması yapılınca o hızlı süreçte o da kendini iyi hissetmedi ve moralmen geriledi içinde...sonuçda istenmediğini ve dışlandığını düşündü,bir taraftan da hırslandı lakin o da iyi bir oyuncu idi, hatta Osmanın bu oyun tarzını beğendiğimi de kendisine bizzat söyledim. Osman da tek eleştirdiğim konu beni kritik bir toplantıda (Depremlerin aynı safta oynamamız meselesi) konusunda çok hızlı diskalifiye etmeye çalışması oldu. Ondan bunu beklemezdim hiç ve onun bu yaptığını ona ödetmek istedim. (*) Ödendi mi bilemem ama içimden geleni yaptım. Arkasından birşey değil,direkt yüzüne söyleyerek herşeyi gerçekleştirdik.

10- -/- deki arkadaşlarımızın göstermiş olduğu birlik beraberlik anlayışından ötürü son derece tşk ederim. En başından itibaren tam destek verdiler ve hiçbir zaman aramızda ayrı gayrı olmadı. Bu konuda Alc,Doludibek,Belalıadam,Drexx,Sailor,wwwAfacan,Ok idoki,Just Smile,Cermen54,Koca Yusuf,Makmandil ve adı aklıma gelmeyenler. Hepinize tşk ediyoruz.

Son Not: Mevcut oluşan son durumun ARTI lehinde kapanması için ben yine ihtiyat olarak elimde wow ordusu tutmaktayım. Serverın bu şekilde tamamlanacağını bekliyoruz son dk süprizleri çıkmaz ise şayet ve herkes "sözünü" tutarsa.

Mert Türk arkadaşımız şu anda 100. seviyeyi basmıştır. Yarın artık bu olay bitecektir. Herkese selamlar...

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZ'ları
İşte en güzel mesajlardan biri iyisiyle kötüsüyle güzel bir server oldu. Herkese Teşşekürler..

Daha bitmedi ama:cool:

LankaKanka
01-04-2010, 11:43
İşte en güzel mesajlardan biri iyisiyle kötüsüyle güzel bir server oldu. Herkese Teşşekürler..

Salih imin askeleri yolda daha =))

3-4 seviye fazlası haram olum :D

woverine(kasım)
01-04-2010, 11:49

6- Bu oyunda ki en büyük destekçilerimiz olan Alcapone (Tolga), Balcı2 (Çağdaş), Romyak (Önder),Mattemot (Salih), Şarlken (Erkan), Eymen55 (İlkay), Pasha35 (Fatih), Hexen (Ozan), Zemheri (Resul), Kuralsızlar (Murat),Lankakanka (Ufuk), Zeybek (Erdinç),Kinova, Belalıadam (Bülent), Doludibek (Zeynep), Göktürkler (Erdoğan), Hazerhan (Ethem), Dark Lord (Engin), Böcüq (Ayşe), Yakaza (Erdal), Prem (Süleyman), Bystill (Serbay), Adar (Deniz), Nomad35 (Ünal), GNSD, TRT1, Dumanlık (Sakine) ve şu an aklıma gelmeyen tüm arkadaşlarımıza verdikleri eksiksiz destek ve güvenden ötürü kendi adıma tşk ederim.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZ'ları

TEBRİK EDERİM yazından ötürü