PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 1]

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

g0khannn
20-02-2010, 17:50
sen isen sorun olmaz salih'im dost elinden yıkılmak güzeldir :d

Şu oyunda yıkmayacağım iki adamdan birisin

1-romyak (oda gerek yok rüzgarıma kapılır hihihihi)
2- oda sen

En çok istediğim adam yakaza ona kötü şakalarım var :D:D:D:D

g0khannn
20-02-2010, 17:52
İmzanı değiştirmişsin sözüm sana değil osmanım.. Biliyorsun ki arkadaşlığımız oyundan ibaret değil. Sevgimiz ve hürmetimiz sonsuz, değerlisin bizim için :)

Kokusunu alıyorum. Havada bi romalı kokusu var:cool::cool::cool::cool:

Bonnie&Clyde
20-02-2010, 17:54
İmzanı değiştirmişsin sözüm sana değil osmanım.. Biliyorsun ki arkadaşlığımız oyundan ibaret değil. Sevgimiz ve hürmetimiz sonsuz, değerlisin bizim için :)

PEK İNANMADIM AMA :d:d:d:d BİLMUKABELE KARDEŞİM EKSİK OLMA EYVALLAH :)

Bonnie&Clyde
20-02-2010, 17:56
Şu oyunda yıkmayacağım iki adamdan birisin

1-romyak (oda gerek yok rüzgarıma kapılır hihihihi)
2- oda sen

En çok istediğim adam yakaza ona kötü şakalarım var :D:D:D:D

SENİ İLK GÖRDÜĞÜMDE,İLK KONUŞMAMIZDA SEVMİŞTİM EKSİK OLMA KARDEŞİM EYV..

AŞKIMIZIN BİR ÖMÜR BOYU SÜRMESİNİ TEMENNİ EDERİM :pp

ser_mr
20-02-2010, 17:57
Kokusunu alıyorum. Havada bi romalı kokusu var:cool::cool::cool::cool:

Hadi Oradan Brütüs ;)

Bizde sadece çağdaş romalı :)

safasa
20-02-2010, 18:08
Birde wow takipçilerine birliklerdeki derin devletlerden bahsetmek isterim... Sizin ilerde süpriz olarak göreceğiniz benim ise şimdiden sezgilediğim durumlar var... Hiç beklemediğiniz bir kişiden, hiç beklemediğiniz bir davranışla karşılacaksanız... Gizli anlaşmalar vs... İzleyelim görelim... Coming soon..

osman senle ben değilizdir..serbay beklemediğiniz bir kişi demiş..bizi bi kere hain yaptılar...ikimiz

hakkımızı savdık:) en azından rengimizi biliyor herkes....

... a l i e n ...

metoz
20-02-2010, 18:10
Neler oluyo burada :D:D

ser_mr
20-02-2010, 18:21
osman senle ben değilizdir..serbay beklemediğiniz bir kişi demiş..bizi bi kere hain yaptılar...ikimiz

hakkımızı savdık:) en azından rengimizi biliyor herkes....

... a l i e n ...

Ben daha önce kimseyi bir sözle itham etmedim.... Ne seni ne Osman ı..

Bu söylediklerimi şimdilik unutalım gitsin, zamanı gelince bu sayfaya döneriz..

ErSeLe
20-02-2010, 18:30
Ersele de vardır diyorum :) bir koçbaşılı birde mancınıklı ordu... Mancınıklı Olan Ordusunu çaktı ama :) Geçen server öyle yapmıştı, hızlı asker basma vede tahıl tılsımı var... Dikkat çekmemek adınada birlikten çıkmış... ;)

Ersele de vardır diyorsun ne vardır ?
Mancınıklı olan ordusunu çaktı diyorsun ama top10a bakınca o orduyu ersele hesabının çakmadığı belli olur sanırım;)
Ersele hesabını iyi analiz etmişsin bu kadar yakından takip etmenin bir sebebi vardır elbet:)

ser_mr
20-02-2010, 19:52
Ersele de vardır diyorsun ne vardır ?
Mancınıklı olan ordusunu çaktı diyorsun ama top10a bakınca o orduyu ersele hesabının çakmadığı belli olur sanırım;)
Ersele hesabını iyi analiz etmişsin bu kadar yakından takip etmenin bir sebebi vardır elbet:)

Saldırıda kullandığın yaklaşık 3700 mancınık çakıldı, saldırı sonrası 500 tane falan kaldı.Ama sendeki mancınık saldırıda kullandığın mancınıkla sınırlı olduğunu sanmıyorum..

Eee analiz ve istatistiğe dayalı bir oyun, bırakta o kadarını takip edelim...Sadece bir isim verdim ;) Ziya Başkan CTDRF de daha bunun 10 larcası var ;)

Başarılar Dilerim...

ErSeLe
20-02-2010, 20:10
Saldırıda kullandığın yaklaşık 3600 mancınığın var idi, saldırı sonrası 500 tane falan kaldı.Ama sendeki mancınık saldırıda kullandığın mancınıkla sınırlı olduğunu sanmıyorum..

Eee analiz ve istatistiğe dayalı bir oyun, bırakta o kadarını takip edelim...Sadece bir isim verdim ;) Ziya Başkan CTDRF de daha bunun 10 larcası var ;)

Başarılar Dilerim...

O saldırı için yapılan bir yoruma alıntı yapıp öyle yazınca yanlış anlamışım demekki:) Hesabın 1 hafta öncesi hakkında bilgim yok daha önce herhangi bir saldırıda mancınık kaybedildiğini bilmiyordum.

Analiz ve istatistiğe dayalı bir oyun ama direk ersele de vardır diye belirtince özel olarak takip ettiğini düşünmüştüm:p Tabiki her birlik yönetiminin rakip oyuncular hakkında analizler yapması kadar doğal birşey yoktur.

WW yolunda başarılar

erbey
20-02-2010, 23:47
Saldırıda kullandığın yaklaşık 3700 mancınık çakıldı, saldırı sonrası 500 tane falan kaldı.Ama sendeki mancınık saldırıda kullandığın mancınıkla sınırlı olduğunu sanmıyorum..

Başarılar Dilerim...

seninkide mubarek kahve falı gibi erseleyle ilgili yazdıgın ilk mesaj öldüm gülmekten ama inş dogru gözlemdir

erbey (shadows)

caş
22-02-2010, 14:12
ATA-KS birliğinden merkezde tarlası 10 seviyeden yukarı olan parmak kaldırsın:)

Dominic-T
22-02-2010, 14:14

Ben....................

caş
22-02-2010, 14:31
Ben....................

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=9772&page=6

oofffffof bu link öyle göstermiyo:)yalan beyan yapma seni biliyoruz yokda baskasının varmı acaba.:)

Dominic-T
22-02-2010, 14:33

oofffffof bu link öyle göstermiyo:)yalan beyan yapma seni biliyoruz yokda baskasının varmı acaba.:)

Bende merkez çooook :D

DipNot: Yalan beyan vermedim hiç bir zaman vermemde ;)

kusursuz
22-02-2010, 18:38

bende kaldırıyorum
ama yanlış anlama orta parmağımı değil işaret parmağımı kaldırdım

spedar
22-02-2010, 20:13
indirin parmakları s16 dısında serverda oynamazdım.

ilk s1 deneyimim oldu bu kadar vahşi bir server gormedim:)

farklı bolgeler bile kesmiyo milleti az durun wow heyecanı yasayalım yahu :))

hep kesim hep kesim bu serverda 2 gun barış olmayacak mı:)

herkese wow da bol şans...

erbey
22-02-2010, 22:47

serverin ilk 6 ayı sona göre çok sakindi ama bende ozaman bune yav bukadar sakin server görmemiştim diyodum neydi ne oldu :D:D:D

Dominic-T
23-02-2010, 08:34
serverin ilk 6 ayı sona göre çok sakindi ama bende ozaman bune yav bukadar sakin server görmemiştim diyodum neydi ne oldu :D:D:D

Evet. S1 ve S2 nin hep kaderidir çok uzun süre diplomasilerden dolayı durgun gider, son zamanlarda da dur desende durmaz o derece haretlidir :)

VEOSSA
23-02-2010, 12:48

Tuncay abi beni sevirmisin xD ...

caş
23-02-2010, 16:42
Tuncay abi beni sevirmisin xD ...

sevmezmiyim osman ım hatta aşığım diyebilirim.:)

caş
23-02-2010, 16:48

kimse kaldırmadığına göre demekki yokmuş.birleşelim baride biraz birleşmemiz sayesinde palazlansınlar,güçlensinler sonra devam ederiz savaşa.savaşa derken yıkıma.kardeşim istanbulda o kadar çarpık yapılaşmada bile bu kadar yıkım olmadı.

CDTRF (GandalF)
23-02-2010, 18:06
Tuncay foruma dadanmışsın. Birşey mi söylemeye çalışıyorsun bizlere. Bizlerin tarlaları 10 u geçmiyor demişsin...hadi bakalım tuncay...xD

saygılar,
CDTRF
ATA nın KUSURSUZLARI

caş
23-02-2010, 18:21
Tuncay foruma dadanmışsın. Birşey mi söylemeye çalışıyorsun bizlere. Bizlerin tarlaları 10 u geçmiyor demişsin...hadi bakalım tuncay...xD

saygılar,
CDTRF
ATA nın KUSURSUZLARI

yok bee ziya kankam.hazır uğur ile senin sesin bu aralar kesilmişken bir cümlede ben yazayım dedim hemen lafı yerleştirmişin.:)

CDTRF (GandalF)
23-02-2010, 18:45
yok bee ziya kankam.hazır uğur ile senin sesin bu aralar kesilmişken bir cümlede ben yazayım dedim hemen lafı yerleştirmişin.:)

MSN den devam edelim Tuncayım. Burası kesmiyor bizi. xD

gaga
24-02-2010, 13:22
rapor rapor rapor rapor

vıdı vıdı vıdı ne bu ya

arcmrt21
24-02-2010, 17:08
MSN den devam edelim Tuncayım. Burası kesmiyor bizi. xD

hoca s1 de oynamadık diye ne suçumuz var. Msnden değil burada yazın yazacaklarınızı:) Biraz da rapor isteyruk...

BobSwagger
24-02-2010, 18:48
biraz daha sabır arkidaşlar. üç vakte kadar birkaç ordu çıkar piyasaya.

CDTRF (GandalF)
25-02-2010, 01:06
biraz daha sabır arkidaşlar. üç vakte kadar birkaç ordu çıkar piyasaya.

Zamansız öten horoz u keserlermiş değil mi recebim. Horozu kestirmemek için saklıyoruz kümeste.xD

VEOSSA
25-02-2010, 11:20
sevmezmiyim osman ım hatta aşığım diyebilirim.:)

Aşk bir sudur iç iç kudur sen xD Beni sev yeter :P

caş
25-02-2010, 12:18
[QUOTE=CDTRF (GandalF);361892]Zamansız öten horoz u keserlermiş değil mi recebim. Horozu kestirmemek için saklıyoruz kümeste.xD[/QUO

ziyacığım dikkat edin kümese tilki girmesin.:)

caş
25-02-2010, 13:04
O zaman en yetkili ağızdan cevap yazayım madem merak ettiniz.

Şunlar WOW köylerimizdir (sıralama önemli değildir)

1- balcı2
2- bystill
3- cermen 54
4- Toğal
5- alc1_
6- pontiac
7- MERT_TÜRK

Yukarıdaki oyuncularımızdan herhangi birisinin kurması yeterlidir. Açgözlülük, ikiyüzlülük, öyle demiştik de böyle olduculuk, dün buydu yarın böyle olurculuk gibi konular beni tanıyan herhangi bir oyuncumuz bilir ki benim bünyede öyle şeyler olmaz. Ne dediysek en başından itibaren o doğrultuda olur.

saygılar,
CDTRF
ATA'nın KUSURSUZLARI

ziya hayırdır 8 wow köyümüz var diyordun övünüyordun. sanırım 1 taneyle tamamlayacan oyunu.bu kopmalar neden oldu.milleti bilgilendirsen diyorum.server neyin ne oldugunu anlamaya başladı sanırım.

http://s1.travian.com.tr/statistiken.php?id=6 (http://s1.travian.com.tr/statistiken.php?id=6)

Burhann
25-02-2010, 14:31
Rapor Yokmu Rapor :)

Dominic-T
25-02-2010, 14:45
Rapor Yokmu Rapor :)

Bütün birliklerde binlerce rapor var. Burda yayınlanmaya kalksa kimse takip etmeye yetişemez. Her geçen gün yüzlercede raporluk saldırılar düzenleniyor. S1' in içinde olanlar zaten raporlardan haberdar gerisi teferruat ;)

cerrah
25-02-2010, 20:11
Arkadaşlar Hayırlı Kandiller..
Bu gün Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa ( S.A.S ) Doğum günüdür..

Bütün Oyuncu arkadaşlarımızın MEVLÜT KANDİLİ MUBAREK OLSUN..

_u_t_s_
25-02-2010, 21:06

hakanuuuuuuur un veliahtımısın yoksa... saçmalamada üstüne yok .... galiba bi kılçık durumu daha var :)

cnbc-e
25-02-2010, 21:28
Bütün birliklerde binlerce rapor var. Burda yayınlanmaya kalksa kimse takip etmeye yetişemez. Her geçen gün yüzlercede raporluk saldırılar düzenleniyor. S1' in içinde olanlar zaten raporlardan haberdar gerisi teferruat ;)

Olmadı insanlar burada nasıl bir oyun oynandığını görsünler bizler şanslı oyuncularız s1 de oynuyoruz onlarda enazından forumdan takip edip bizim oyunumuza ortak olsalar bence iyi olurdu.
Sana hak vermemekte elde değil bu kadar savaşın olduğu bir serverde nerde rapor koyacaksın.Sadece arada tek tük koymaktan zarar çıkmaz diyorum :D

KATİL35
25-02-2010, 22:33
Tüm Arkadaşlarıma Wow Süresince başarılar dilerim.

NOT : Burda yazdıklarımızı her yaştan ve cinsten Arkadaşlarımızın okuduğunu bilerek seviyeli ve saygılı bir şekilde yazalım.

SAYGILARIMLA.
KATİL35

UNFORGIVEN
26-02-2010, 00:49
Aşk bir sudur iç iç kudur sen xD Beni sev yeter :P

vaaaaayyyyyyy osman abim seni sevmeyen ölsün, ne yapıyorsun ya, nasıl gidiyor? abi bunlar işi gücü bırakmış hala wow kurmaya calısıyorlar yaaa:)))) birde cene calıyorlar birbirlerine ya:)))) neyse abi hürmetler, sevgiler:) dikkat et kendine

Dominic-T
26-02-2010, 05:13
Olmadı insanlar burada nasıl bir oyun oynandığını görsünler bizler şanslı oyuncularız s1 de oynuyoruz onlarda enazından forumdan takip edip bizim oyunumuza ortak olsalar bence iyi olurdu.
Sana hak vermemekte elde değil bu kadar savaşın olduğu bir serverde nerde rapor koyacaksın.Sadece arada tek tük koymaktan zarar çıkmaz diyorum :D

Evet katılıyorum arada sırada gerçekten süper rapor dedirtecek raporların forumda paylaşılmasına. Fakat AN ve ATA birliklerinden karşılıklı 2 kişi bir karar almış rapor yayınlamayalım diye 2000 kişi buna uyuyor. :)

metoz
26-02-2010, 07:47
Arkadaşlar cümleten kandiliniz mübarek olsun .....

Saygılarla
balcı2
ata-wow

pontiac
26-02-2010, 13:37
Tüm Arkadaşlarıma Wow Süresince başarılar dilerim.

NOT : Burda yazdıklarımızı her yaştan ve cinsten Arkadaşlarımızın okuduğunu bilerek seviyeli ve saygılı bir şekilde yazalım.

SAYGILARIMLA.
KATİL35

Ekip kuruluyor galiba ... Abim hoşgeldin...

röntgenci
27-02-2010, 01:59
bu ne ya harbiden bıdır bıdır:) gaga kankam haklı,nerde wow raporları ???
ziya aman haaaa kestirme horozu:xD

metoz
27-02-2010, 08:22
bu ne ya harbiden bıdır bıdır:) gaga kankam haklı,nerde wow raporları ???
ziya aman haaaa kestirme horozu:xD
oooo bekir abiii :D forumda takılıyosun hesaba bakmıyon :D:D gözümden kaçmıyo heee :D:D

balcı
ATA-WOW

Arıza Büyük
27-02-2010, 09:17
tüm s1 camiasına başarılar dilerim...

arıza büyük - GENERALS - S3

ser_mr
27-02-2010, 09:21
http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=350435&postcount=240

Dediklerim yavaş yavaş çıkıyor... ;) Birkaç sayfa önceden uyarmıştım...

Rakiple Anlaşıp, Devasa ordusuyla hesap silenlerden mi bahsetsem...

Düşman gazıyla (safsataları ile) wow birliğinden çıkanlardan mı bahsetsem...

İçeriyi karıştırıp, wow ordularını hiç etmeye çalışan Savaş Çıkarmak İsteyen Dost Yüzlülerden mi Bahsetsem...

Dahasıda var... Bekleyelim...

metoz
27-02-2010, 11:37
http://forum.travian.com.tr/showpost.php?p=350435&postcount=240

Dediklerim yavaş yavaş çıkıyor... ;) Birkaç sayfa önceden uyarmıştım...

Rakiple Anlaşıp, Devasa ordusuyla hesap silenlerden mi bahsetsem...

Düşman gazıyla (safsataları ile) wow birliğinden çıkanlardan mı bahsetsem...

İçeriyi karıştırıp, wow ordularını hiç etmeye çalışan Savaş Çıkarmak İsteyen Dost Yüzlülerden mi Bahsetsem...

Dahasıda var... Bekleyelim...
lord of war kankam dı serbay ım rakiple anlaşma söz konusu değil lord of un hedefi rakip wowdu sadece askere gideceği için sildi hesabı silinirken başkasını silmek istemdi .ama devam etse hedefini bizzat biliyodum .bir rakip wowa hazırlanıyodu ..

hatta altınları bile bende

Hallo balcı2,

tr1 oyun dünyasında,LoRd Of waR isimli oyuncu size 303 adet altınını hesabınıza transfer etmek istiyor.

bugün 14:53 tarihli altın transferini kabul et.

Saygılarımızla

Travian Ekibiniz

boşverelim silindi bi kez açmaya gerek yok meseleyi .....

saygılarla
balcı
ATA-WOW

CDTRF (GandalF)
27-02-2010, 11:52
O zaman silinirken kullanacaktı. Kullanmaması ne anlama geldiğini biliyoruz. 300 altın kişisel olarak transfer etti diye bir iyilik abidesi olmadı. Askerlik bazı şeyleri öğretir umarım.

saygılar,
CDTRF [GandalF]

ELVADRİON
27-02-2010, 13:04
merhaba arkadaşlar;

öncelikle bütün herkeze başarılar diliyorum. gördüğüm kadarı ile gökay ( lord of war ) hakkında konuşuluyor. tepkisiz kalamadım gökay benim reel den tanıdım bir kardeşimdir. oyunu silmesinin tek bir nedeni vardır oda oyundan sıkılmasıdır. Bakın gökay ile ben baya eski arkadaşızdır ama gördüğünüz üzere aynı birlikte deildik hatta gökay ( böcüq ) hesabı ile bana saldırmıştır.

he birde neden orduyu kullanmadı neden saldırmadı gibi sözler söz konusu bunada bi açıklama yapayım eğer orduyu çekip uğraşcak olsaydı saldıracağı kişi pashacan dı. ama o denli soğumuş ki oyundan öle bi orduyu çıkarmadan sıralama da 1. olan bi hesabı kimseye söylemeden sildi benim bile hesap silindikten sonra haberim oldu

bakın arkadaşlar iyi yada kötü şöyle yada böyle bir şekilde bu oyunu kimseyi kırmadan üzmeden oynadı

herkeze iyi oyunlar........

dumanlık
27-02-2010, 13:46
Birbirimizi yemekten ne zaman vazgeçeceğiz biz? Savaş oyunundan çok televizyondaki gündüz programlarına benzedi. Rakiplerimizden çok kendimize zarar veriyoruz. Şimdi wow zamanı, bu tartışmaların geride bırakılması gerekmez miydi? Kendi birlik arkadaşlarımıza bile saygımız kalmamış. Herkes profiline yazmış: BEN yok, BİZ varız diye. Şu BEN'i (EGO) bir kenara bırakıp gerçekten BİZ olamazsak devam etmenin anlamı yok. Herkesi kendi BEN'i ile başbaşa bırakalım. BİZ olabilenler yoluna devam etsin.

Not: şahsi fikrimdir, kimse üzerine alınmasın herhangi bir şahıs hedef alınmamıştır.

spedar
27-02-2010, 14:03
bonnie cycle arkadasımız da ordusunu kullanmadan hesabını silmişti yanlış hatırlamıyorsam.

herkesin kendi tercihidir. kimseye zorla birşeyler yaptıramassınız hem yine yanlış hatırlamıyorsam o bonnie arkadasımız kusursuz tarafından hain de ilan edilmişti! hain olan biri zarar vererek siler hesabını ama o arkadas silip gitti.

bazı seyleri sorgularken neden sonuç ilişkisini iyi irdelemek gerek.

herkese wow da basarılar

iyi oyunlar

ser_mr
27-02-2010, 14:35
Kusursuz Birliğindeki Oyuncuların Savunma Vasfı AN-AS tarafından yapılması ilginç...

ELVADRİON
27-02-2010, 14:45
Kusursuz Birliğindeki Oyuncuların Savunma Vasfı AN-AS tarafından yapılması ilginç...

arkadaşım kimsin bilmiyorum ama gökay reel den kardeşim oldugu için açıkladım.

gereksiz tartışmalar gereksiz cümleler bunlar... arkadaşlar bırakın bu laf atışmasını burası wow için açılmış bir bölüm wow ile ilgili raporlar ve saldırı raporları hakkında konuşulmalıdır.

safasa
27-02-2010, 15:04
O zaman silinirken kullanacaktı. Kullanmaması ne anlama geldiğini biliyoruz. 300 altın kişisel olarak transfer etti diye bir iyilik abidesi olmadı. Askerlik bazı şeyleri öğretir umarım.

saygılar,
CDTRF [GandalF]

askerlik neyi öğretir mesela?

kişiler değişiyor ama ithamları yapan ve yapış şekli değişmiyor....aranızda geçen onca tartışmaya

rağmen serbayın tahmin ettiği gibi sizin wowa dalmadan gittiyse ...iyilik abidesi say..... nasıl oynadı

bilemem ama güzel gitti...herkes hain basit, ziya doğru ne güzel hayat.... oyun şekliyle eleştiri

yapmak varken direk nazik cümlelerle kişiliğe saldırmayı bırakma emi ...

not: direk kişiye söylenmiştir dumanlık(sakine) gibi havaya söylenmemiştir..

KATİL35
27-02-2010, 15:24
Ekip kuruluyor galiba ... Abim hoşgeldin...

Hoşbulduk kardeşim..

BAŞARILAR DİLERİM..

Bonnie&Clyde
27-02-2010, 17:21

Kişiler değişiyor ama ithamları yapan ve yapış şekli değişmiyor....aranızda geçen onca tartışmaya

rağmen serbayın tahmin ettiği gibi sizin wowa dalmadan gittiyse ...iyilik abidesi say..... Nasıl oynadı

bilemem ama güzel gitti...herkes hain basit, ziya doğru ne güzel hayat.... Oyun şekliyle eleştiri

Not: Direk kişiye söylenmiştir dumanlık(sakine) gibi havaya söylenmemiştir..

gokay ı tebrık edıyorum yaptığı davranış biçimi çok doğru idi zamanında bende aynısını yaptım bende onun kadar asker yoktu belkıde ama onemlı olan o askerle hesabı sılıp bı mesaj vermek ama bu mesajı anlayana...

Bende anlarlar dıe düşündüm ama anlayan olmadığını duşunuyorum...

Herkes kendine yakışanı yapar gokay da ayşede kendılerıne yakışanı yapmıştır..

Tebrık edıyorum her ıkısınıde...

Bonnie&Clyde
27-02-2010, 17:31

SENI KIMSE SAVUNMUYOR :d SENI KIMSE SEVMIYOR SERBAY HAA BI SEVEN VARR RECEP :dd:d:d

ser_mr
27-02-2010, 21:54
SENI KIMSE SAVUNMUYOR :d SENI KIMSE SEVMIYOR SERBAY HAA BI SEVEN VARR RECEP :dd:d:d

Savunulmayı gerektiren bir hata yapmadım ki osmanım?

Ayrıca kendimi ifade edebilicek , savunacak nitelikteyim, avukata ihtiyacım yok ;)

Beni bilen bilir, bilmeyen kendi bilir...

Ayrıca recep konusuna gelince, senin hesabına baktığı gibi bir müddet benim hesabıma baktı...

Ama artık yok ;)

CDTRF (GandalF)
27-02-2010, 22:54

kişiler değişiyor ama ithamları yapan ve yapış şekli değişmiyor....aranızda geçen onca tartışmaya

rağmen serbayın tahmin ettiği gibi sizin wowa dalmadan gittiyse ...iyilik abidesi say..... nasıl oynadı

bilemem ama güzel gitti...herkes hain basit, ziya doğru ne güzel hayat.... oyun şekliyle eleştiri

not: direk kişiye söylenmiştir dumanlık(sakine) gibi havaya söylenmemiştir..

İyilik abidesi sayıp heykelini dikmeyi düşünüyoruz herhangi bir wowa. Nazik cümleler ile neye saldırıp saldırmayacağımı kendim bilirim. En azından direkt yapıyorum. 3 günde değişmiyorum. Anladı anlayan.

Not: Hiçbir oyuncuyu karakteri ile birlikte asla unutmam. Henüz yanıldığımı düşündüğüm bir adam çıkmadı hakkında. Bu çıkarsa direkt söyleyecem.

Bir tek hakanuugur için birşey söyleyebilirim. Hoşuma gitti duruşu tarzı. Belki sizler ilede reel bir şekilde tanışmış olsak eksik/yalnış/yalan dolan minimum olurdu. Daha bir gerçek olurduk.

Herneyse durum şu, bittiği vakit bitmiştir.Yeni yüzler,eski gerçekler ile oynanacaksa oynanır,olmayacaksa olmaz.

saygılar,
CDTRF

Bonnie&Clyde
27-02-2010, 23:06
iyilik abidesi sayıp heykelini dikmeyi düşünüyoruz herhangi bir wowa. Nazik cümleler ile neye saldırıp saldırmayacağımı kendim bilirim. En azından direkt yapıyorum. 3 günde değişmiyorum. Anladı anlayan.

Not: Hiçbir oyuncuyu karakteri ile birlikte asla unutmam. Henüz yanıldığımı düşündüğüm bir adam çıkmadı hakkında. Bu çıkarsa direkt söyleyecem.

Bir tek hakanuugur için birşey söyleyebilirim. Hoşuma gitti duruşu tarzı. Belki sizler ilede reel bir şekilde tanışmış olsak eksik/yalnış/yalan dolan minimum olurdu. Daha bir gerçek olurduk.

Herneyse durum şu, bittiği vakit bitmiştir.yeni yüzler,eski gerçekler ile oynanacaksa oynanır,olmayacaksa olmaz.

Saygılar,
cdtrf

herzaman ki gibi süpersin bu ışı ıyı yapıyorsun ama ışın sonunda elınde avucunda ne kalıcak merak etmıyorum biliyorum çunku :):):):):):)):

kgervan
27-02-2010, 23:52
acaba birisi son wow durumunu kopyalayabilirmi buraya?

fatu
27-02-2010, 23:57
Bu server da Bonny&Clayde Osman'a saflığından, temizliğinden, dürüstlüğünden ve delikanlılığından dolayı, _ck_ Semih'e korkusuzluğundan, mertliğinden, yürekliliğinden ve ağzından çıkanların arkasında durmasın dolayı ve Safasa Abdullah'a ne yaptığını hangi amaca hizmet ettiğini tam olarak bilerek hareket etmesinden dolayı hayran kaldığımı söylemek istedim. Facebook tada hayranları olacak 3 ününde. (:

Saygılar
KGBJGT Başkanı (1992)
CIAFRD Kurucusu (1994)
INTERLO Dağıtıcısı (1997)
KRPGNT Reisi (1999)
FNSRTE Senatörü (2001)

CDTRF (GandalF)
28-02-2010, 00:09
herzaman ki gibi süpersin bu ışı ıyı yapıyorsun ama ışın sonunda elınde avucunda ne kalıcak merak etmıyorum biliyorum çunku :):):):):):)):

Osmanım ben elde ettim zaten. Başladığım çizgide oyunu bitirdim. Sen neyi ne kadar düşüyorsun bilemiyorum ama en ufak fikrimde bir geri adım olmadı. Ayrıca senin daha önce deprem yan birliklerine attığın mesajlar gözümün önünde. Hatırlatmayayım onları ama kısaca şöyle demiştin ZİYA ve KUSURSUZLAR olmayacak artık. Server bitecek Osmanım. Kimin olmadığını biliyoruz.

Benim birşey kaybedeceğimi umman,temenni etmen bile ilginç aslında. Oysa senin nötür olduğunu düşünüyordum son konuşmamız akabinde kahvaltıda. Bu kadar fazla AN doğrultusunda görüş bildirmene lüzum yok Osmanım.AN ım ben diyip ona göre konuşurum deseydin anlardım da sen o da değildin diye biliyorum. Ama belki bunuda bilmiyoruzdur değil mi? nasıl olsa gizli hesaplar gizli saklı kimlerle de ustalık var değil mi? ama ben bak hiçbirşeyi saklamadım. 1 hesapla gelip 1 hesapla gidiyorum. Lakin "x" hesap da destek verdi.Sağolsunlar

Hem bana gelip abi beraber oynayalım yeni serverda diyip hemde elinde ne kalacak göreceksin gibi şık olmayan bir yazı yazman da anlam bulmakda zorlansamda şu ana kadar ki geliş biçimi aslında neyin ne kadar nerelerde olduğunu anlatıyor.

Benim kaybettiğim en ufak şey olmadı Osmanım. Hatta gerçekten çok da iyi oldu. En ufak pişmanlık ve en ufak bir farklı düşüncem yok. Rahatım. Umarım sende aynı şeyler vardır.

saygım ve sevgim ile,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZLARI

CDTRF (GandalF)
28-02-2010, 00:17
Akıllı adamlara da bir hatırlatma yapayım.

Bir mesajı "[quote]" yaparken ilgili kişinin "ismi-rumuzu" olduğu gibi yani büyük harfse büyük harf küçükse küçük harf yapar.

Osman arkadaşımızın benim mesajıma "quote" ine dikkat edin.

Bunlar anlamsız işler osmanım...üstelik kahvaltıdan sonra en azından bunları yapmayacağını düşünmüştüm ama kurtulamamışsın bazı şeylerden !!!

saygılar sevgiler,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZları

fatu
28-02-2010, 00:41
Osmanım ben elde ettim zaten. Başladığım çizgide oyunu bitirdim. Sen neyi ne kadar düşüyorsun bilemiyorum ama en ufak fikrimde bir geri adım olmadı. Ayrıca senin daha önce deprem yan birliklerine attığın mesajlar gözümün önünde. Hatırlatmayayım onları ama kısaca şöyle demiştin ZİYA ve KUSURSUZLAR olmayacak artık. Server bitecek Osmanım. Kimin olmadığını biliyoruz.
Bunları okuyanda sanacak server da hala kusursuz birlikleri var felan sanacak. Server 1 de Kusursuz birlikleri diye bir birlik yada birlikler kalmamıştır. Herkes servera iyi baksın bu oyuncunun laflarının hiçbirine itimat etmeyiniz hepsinde bir yalan dolan ve kandırmaca mevcuttur. Bunları yazan şu anda Server 1 de Ata birlikleri oluşumunun en çok yıkılmış olan merkezlerinde tarla kalmamış olan ufak bir parçası olan ATA-KS birliğinin bir oyuncusu/yöneticisidir.

Kusursuz birlikleri AN-AS tan korktuğu için -/- deki Deprem birlikleriyle gizlice görüşmeler yapmış ve birleşmişlerdir. Baktılar ki yetmeyecek AN-AS yinede yıkacak +/+ da ne kadar birlik varsa hepsi ile birleşmeye çalışmış ve birleşmişlerdir. Taiki korkuyla yapılan birleşmeler çözülecektir. +/+ dan kopmalar başlamıştır zaten. Deprem birlikleri ile olan ilişkileride ilerleyen zamanlarda izleyeceğiz, henüz konuşmak için elde somut birşey yok.

Sonuç itibarı ile KUSURSUZ birlikleri diye birşey kalmamıştır server da dağıttık hepsini ve yeni bir oluşum içine sığındılar. İnsanları yanlış yönelndirmeyin kandırmayın burda.

Bir mesajı "quote" yaparken ilgili kişinin "ismi-rumuzu" olduğu gibi yani büyük harfse büyük harf küçükse küçük harf yapar.İşte bu kadar takıntılı bir adamsın ki yaptığı alıntıdaki harflerin büyüklüğünü küçüklüğünü kafana takıyorsun. İşte bu yüzden bu haldesin birliğinide olmadık bir sürü işlere ve zahmetlere soktun ve birçoğunu yıktırdın.

Bu konunn başındaki mesajları herkes iyi okusun. 9 wov ile server ı bitireceğiz dedin, sonra yine burdaki mesajlarında 7 ye düşürdün listeyi diğerlerinin planları yok ondan saymadım diye yalan söyledin, şimdi ise elinde 3 yada 4 wov kaldı. Kaç wov ile bitireceğini hep beraber göreceğiz. Tamamen kişisel konuşuyorum çünkü bunların hepsi senin kişisel söylemlerin kişisel yalan dolanların.

Osman ın durumu da senden hem kişisel olarak hemde birliksel olarak kat be kat çok daha iyi durumdadır. Server 1 de SiM hesabının sahibidir ve bende yardımcısı olarak onun direktiflerinde söylediklerini uygulamaktayım.

pontiac
28-02-2010, 00:49
acaba birisi son wow durumunu kopyalayabilirmi buraya?

http://img692.imageshack.us/img692/5890/wowpr.jpg (http://img692.imageshack.us/i/wowpr.jpg/)

CDTRF (GandalF)
28-02-2010, 01:20
fatu, bırak bu işleri...

olmadı yapamadın rahat rahat farkındasın durumun. Ama seninle konuşmak zaman kaybı olacak lakin sen rakipsin ki kendinin olağanüstü bir kişilik ve doğruluk abidesi olduğuna inandırmak ve oyunu kazanmak adına her türlü hile hurdaya başvurduğunu biliyoruz.

Pamuç pahalıya maloldu fatu. Oyunun tutmadı...olsun belki birgün olmadığımız yerlerde sinekleri avlarsın.

Bu arada birşeyler dağıtmışsın. İçki içtin sanırım dağılan göremiyoruz, birlikteki madalyaların olduğu birlikleri mi dağıttın? yoksa gülümse diye bir hesap vardı kusursuz ismini çalan oyunda orayı mı dağıttın? xD (birlik adına ve profiline bakanlar zaten görüyor)

dağılmana gerek yok bu kadar fatu...oyun bu olur bunlar.

Takıntılıdan selamlar.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZLARI

CDTRF (GandalF)
28-02-2010, 01:33
Birde Osman ben S1 de oynamıyorum demişti.Bende SIM de olduğunu öğrendim doğrumu demiştim. Yok yahu ben S1 de değilim artık demişti.

Sağolasın Fatu kendi ağzınızla bir yeni yalanı daha ortaya çıkardınız.

saygılar,
CDTRF [GandalF]

gkn
28-02-2010, 01:54
Bunları okuyanda sanacak server da hala kusursuz birlikleri var felan sanacak. Server 1 de Kusursuz birlikleri diye bir birlik yada birlikler kalmamıştır. Herkes servera iyi baksın bu oyuncunun laflarının hiçbirine itimat etmeyiniz hepsinde bir yalan dolan ve kandırmaca mevcuttur. Bunları yazan şu anda Server 1 de Ata birlikleri oluşumunun en çok yıkılmış olan merkezlerinde tarla kalmamış olan ufak bir parçası olan ATA-KS birliğinin bir oyuncusu/yöneticisidir.

Kusursuz birlikleri AN-AS tan korktuğu için -/- deki Deprem birlikleriyle gizlice görüşmeler yapmış ve birleşmişlerdir. Baktılar ki yetmeyecek AN-AS yinede yıkacak +/+ da ne kadar birlik varsa hepsi ile birleşmeye çalışmış ve birleşmişlerdir. Taiki korkuyla yapılan birleşmeler çözülecektir. +/+ dan kopmalar başlamıştır zaten. Deprem birlikleri ile olan ilişkileride ilerleyen zamanlarda izleyeceğiz, henüz konuşmak için elde somut birşey yok.

Sonuç itibarı ile KUSURSUZ birlikleri diye birşey kalmamıştır server da dağıttık hepsini ve yeni bir oluşum içine sığındılar. İnsanları yanlış yönelndirmeyin kandırmayın burda.

İşte bu kadar takıntılı bir adamsın ki yaptığı alıntıdaki harflerin büyüklüğünü küçüklüğünü kafana takıyorsun. İşte bu yüzden bu haldesin birliğinide olmadık bir sürü işlere ve zahmetlere soktun ve birçoğunu yıktırdın.

Bu konunn başındaki mesajları herkes iyi okusun. 9 wov ile server ı bitireceğiz dedin, sonra yine burdaki mesajlarında 7 ye düşürdün listeyi diğerlerinin planları yok ondan saymadım diye yalan söyledin, şimdi ise elinde 3 yada 4 wov kaldı. Kaç wov ile bitireceğini hep beraber göreceğiz. Tamamen kişisel konuşuyorum çünkü bunların hepsi senin kişisel söylemlerin kişisel yalan dolanların.

Osman ın durumu da senden hem kişisel olarak hemde birliksel olarak kat be kat çok daha iyi durumdadır. Server 1 de SiM hesabının sahibidir ve bende yardımcısı olarak onun direktiflerinde söylediklerini uygulamaktayım.

iyi güzel konuşdun bilmeyen biri arkadan iş çevirmeyi kusursuz yaptı zannedecek deprem le kusursuz savaşından galip gelen kusursuz u yıkmanın tek yolunun zayıf bi anda kusursuz a saldırmakdan geçtiğini düşünen sütten çıkmış bir ak kaşık olan an as şu an da ne durumda peki yıkılacaklarını anladılar diyorsun bu yüzden depremle anlaşdı kusursuz falan filan bence biraz ayaklarınız yere bassın servardaki en büyük arkadan iş çevirme olayını an as la beraber boine adlı oyuncu yapmışdır savaşdan çıkmış bir birliğe savaş ilan etmenin ve kendi birliğini satmanın yapılan anlaşmaların yanındaki aşşağılık değerleri kıyaslanamaz bile !!! s1 hazerhan (gökhan)

fatu
28-02-2010, 02:19
Bir konuştuğunuz diğerini tutmuyor. Bir üst mesajda osmana posta koyamaya kalkıyorsun hava atmaya kalkıyorsun, adın kusursuz bile değil. Sığıntılar birliği. Diğer server lardan da adam toplamaya başlayın belki kalan diğer köylerinizi kurtarır.

Biz adam gibi oyunumuzu oynadık ve adam gibi oynayanların durumuda ortadır. Yıkıyoruz eğleniyoruz keyif alıyoruz. Onun bunun altına girmeye çalışmıyoruz. Onurlu insanlarız biz. Adımızı server ın diğer bölümlerindeki birliklerle birleşebilmek uğruna değiştirmiyoruz. He bu kötü birşey mi kesinlikle kötü birşey yada aşağılanacak bir durum değil. Ama bunu dostluk adına yaparsan kötü birşey değil aşağılanacak birşey değil. AN-AS tan kaçmak için AN-AS aı diğerleriyle oyalayıp durumdan sıyrılabilmek için yaparsan bana attığın iftiraların hepsini zaten otomatikman yapmış olursun.

Bana olmadı tutmadı vb. saçma sapan şeyler söyleyerek beni gaza getirip burda senin gibi atıp tutturucaksın aklın sıra. Ben senin bildiğin hayat tecrübesi olmayan genç arkadaşlarımızdan değilim. Benim durumumda birliğim de ortada senin durmunda birliğinde ortada. Madalyaları (%80 inini Kusursuz adı taşırken Bonny&Clayde başınızda iken aldınız. Kalan %20 sini zaten server daki her birlik alabiliyor. Bütün birliklerin profillerinde madalyalar mevcut. ATA oluşumuna sığındıktan sonra aldıklarınızı da zaten zoraki aldınız, tabiki alacaksınız saldırıyoruz yıkıyoruz. Biz ne kadar saldırganlık madalyası alıyorsak sizde o kadar defans madalyası tabiki alacaksınız, o kadar yıkılmışsınız hakkınızdır tabiki.

Ayrıca ben alkol yada benzeri kullanmam, herhangi kötü alışkanlıklarım da yok sigaradan başka. Aklım başımda olduğundan senin bizans oyunlarının hepsini önceden sezdim ve seni bu durumlara düşürdüm. Sen bu kadar şeytani işler çevirirken, herkesi kullanırken, herkesi kandırırken, kişisel egolarını bütün birleşme yaptığın birliklere lanse ederken, arkamızdan her türlü konuşurken, bunları önceden sezdiğim ve önlem aldığım için birliğimde el üstünde tutuluyorum çok seviliyorum ve saygı görüyorum çok şükür. Arkamdan kimse konuşmuyor kendi birliğimde. Senin uydurduğun yalanlara inananların dışında server da da biliyorlar ne kadar delikanlıca mertçe dürüstçe oynadığımı ve savaştığımı.

Senin gibi bir egoist olsam AN-AS oraya benzemez, çoktan paket ederlerdi beni ne adım kalırdı ne sanım. AN-AS öyle başkanının arkasından konuşup konuşup hiçbirşey yapmayan korkaklardan kurulu bir birlik değil. Yapılması gereken birşey varsa hemen yapar, konuşmaz sadece vıdı vıdı..!

İkiyüzlülükleriniz bitiyor yavaş yavaş. Herkes anladı akla karayı. 3-5 genç inanadursun sana.

fatu
28-02-2010, 02:45
Çocukları kandırıyorsun herhalde madalyalarla, alt birliklerden sürekli yaptığın transferlerle. Ayağını kaydırıp artık adamlarını çalamayacağın birlik kalmadığında neler olacak onu da göreceğiz tabi. Bi ara +/+ dan -/- den birliğe adam toplamaya başlamıştın nüfusta birinciliği kaptırmayım diye, şimdi yine almışsın 2 kişi daha aferin nüfusta birincisiniz hala. (:

Bu savaş başlamadan önce siz öndeydiniz saldırganlıkta, çok vaha kesmiştiniz tabi normaldir.

Nerde KUSURSUZ birliği..? Yok..! Kusursuz birliğini dağıttık ATA oluşumuna sığındı..!

http://i48.tinypic.com/jidxdu.jpg

http://i45.tinypic.com/14dewcy.jpg

gkn
28-02-2010, 03:08
İkiyüzlülükleriniz bitiyor yavaş yavaş. Herkes anladı akla karayı. 3-5 genç inanadursun sana.[/QUOTE]

hakketten artık daha ne kadar iki yüzlülük yapabilirki an as servar bitiyo :D

Bonnie&Clyde
28-02-2010, 11:28
iyi güzel konuşdun bilmeyen biri arkadan iş çevirmeyi kusursuz yaptı zannedecek deprem le kusursuz savaşından galip gelen kusursuz u yıkmanın tek yolunun zayıf bi anda kusursuz a saldırmakdan geçtiğini düşünen sütten çıkmış bir ak kaşık olan an as şu an da ne durumda peki yıkılacaklarını anladılar diyorsun bu yüzden depremle anlaşdı kusursuz falan filan bence biraz ayaklarınız yere bassın servardaki en büyük arkadan iş çevirme olayını an as la beraber boine adlı oyuncu yapmışdır savaşdan çıkmış bir birliğe savaş ilan etmenin ve kendi birliğini satmanın yapılan anlaşmaların yanındaki aşşağılık değerleri kıyaslanamaz bile !!! s1 hazerhan (gökhan)

SENDE KIMSIN NE BILIYORSUN :d:d:d:

YALAKALIK YAPMA !!!

SEN ETHEM BAŞKANINI TANIRSIN GİT BENI ONA SOR NASIL OLDUĞUMU KIM OLDUĞUMU NEYE HIZMET ETTİĞİMİ SENIN IYI TANIDIĞIN ESKI BASKANIN ARKADAŞIN IYI BILIR YALAKALIK YAPTIĞIN ADAMIDA II BILIR ...

Bonnie&Clyde
28-02-2010, 11:32
osmanım ben elde ettim zaten. Başladığım çizgide oyunu bitirdim. Sen neyi ne kadar düşüyorsun bilemiyorum ama en ufak fikrimde bir geri adım olmadı. Ayrıca senin daha önce deprem yan birliklerine attığın mesajlar gözümün önünde. Hatırlatmayayım onları ama kısaca şöyle demiştin ziya ve kusursuzlar olmayacak artık. Server bitecek osmanım. Kimin olmadığını biliyoruz.

Benim birşey kaybedeceğimi umman,temenni etmen bile ilginç aslında. Oysa senin nötür olduğunu düşünüyordum son konuşmamız akabinde kahvaltıda. Bu kadar fazla an doğrultusunda görüş bildirmene lüzum yok osmanım.an ım ben diyip ona göre konuşurum deseydin anlardım da sen o da değildin diye biliyorum. Ama belki bunuda bilmiyoruzdur değil mi? Nasıl olsa gizli hesaplar gizli saklı kimlerle de ustalık var değil mi? Ama ben bak hiçbirşeyi saklamadım. 1 hesapla gelip 1 hesapla gidiyorum. Lakin "x" hesap da destek verdi.sağolsunlar

hem bana gelip abi beraber oynayalım yeni serverda diyip hemde elinde ne kalacak göreceksin gibi şık olmayan bir yazı yazman da anlam bulmakda zorlansamda şu ana kadar ki geliş biçimi aslında neyin ne kadar nerelerde olduğunu anlatıyor.

Benim kaybettiğim en ufak şey olmadı osmanım. Hatta gerçekten çok da iyi oldu. En ufak pişmanlık ve en ufak bir farklı düşüncem yok. Rahatım. Umarım sende aynı şeyler vardır.

Saygım ve sevgim ile,
cdtrf [gandalf]
ata'nın kusursuzları

kahvaltı yaptık diye seni destekliyorum demek olmuyor ziyacım :)

senın anlayamadığın askerlğini yapmış olmana rağmen kavrayamadığın olay ne bılıyormusun??

Benim ıçın oyun ayrı reel dostluklar ayrıdır göruyorum kı sen bunu askerlığını yapmana rağmen kavrayamamışsız...

Kaldıkı yenı server da senle oynarım sadece dıyen sen idinnnnn ben değil buna canlı şahit ck hakanuuur ve geo vardır..

CDTRF (GandalF)
28-02-2010, 11:40
- Osman helal olsun, msn açıp abi yeni serverda sen ve ben olursak işi götürürüz diyen sen değilmiydin osman?

NEDEN YALAN SÖYLÜYORSUN AÇIK AÇIK?

- Osman helal olsun, benim S1 de artık hiçbir alakam yok diyen, SIM de oynamıyorum bunları kim çıakrdı diyen sen değiş miydin osman?

Osman öyle böyle değil de oyun için bu kadar ufalmana gerek var mı? yani biliyorsun ki yalan söylüyorsun yüzüme baka baka, neden bunu oyun için yapıyorsun osman? neden bu seviyeye kadar geriledin?

neden dürüst ve efendice doğru söz kullanmayıp yalanlarla işleri idare etmeye gayret gösteriyorsun.

Peki Osman bundan sonra nasıl benimle bir muhabbet içinde olacaksın şerefim üstüne yalan söylediğin bu kadar gerçekken...yani değermiydi osman bunları yapmana.

ne kadar doğru kararlar aldığımı ve gönlümün ne derece rahat olduğunu birkez daha kanıtladığın için son bir tşk ederim sana.

Çok iyi oldu.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZLARI

Bonnie&Clyde
28-02-2010, 11:44
- Osman helal olsun, msn açıp abi yeni serverda sen ve ben olursak işi götürürüz diyen sen değilmiydin osman?

- Osman helal olsun, benim S1 de artık hiçbir alakam yok diyen, SIM de oynamıyorum bunları kim çıakrdı diyen sen değiş miydin osman?

Osman öyle böyle değil de oyun için bu kadar ufalmana gerek var mı? yani biliyorsun ki yalan söylüyorsun yüzüme baka baka, neden bunu oyun için yapıyorsun osman? neden bu seviyeye kadar geriledin?

neden dürüst ve efendice doğru söz kullanmayıp yalanlarla işleri idare etmeye gayret gösteriyorsun.

Peki Osman bundan sonra nasıl benimle bir muhabbet içinde olacaksın şerefim üstüne yalan söylediğin bu kadar gerçekken...yani değermiydi osman bunları yapmana.

ne kadar doğru kararlar aldığımı ve gönlümün ne derece rahat olduğunu birkez daha kanıtladığın için son bir tşk ederim sana.

Çok iyi oldu.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZLARI

CANLI ŞAHTLERİ KONUŞTURUCAĞIM BEN KONUSMYACAĞIM :):) OYUN IÇIN UFALMAK YALAN SOYLEMEK BENIM YAPMAYACAĞIM BİR İŞ BENİ TANIYANLAR BUNU ÇOK IYI BILIR

BU SOYLEDIKLERIN ÇOK KOMIK ::d:d:d:d:

dalton13
28-02-2010, 11:55
tvdeki kadın programlarına döndü burası bırakın bu işleride oynunuzu oynayın arkadaş

Bonnie&Clyde
28-02-2010, 12:23

Çok iyi oldu.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZLARI

AHH ZIYACIM AHHH O AKŞAMKI KONUŞMAMIZ HAKANUGUR UN PC SINDE KAYITLI KIMIN NE YALAN SOYLEDIĞINI BURAYA YAPIŞTIRAYIM MI ?? YAPIŞTIRAYIM MI HEEE ???

:d:d:d:d:d

CDTRF (GandalF)
28-02-2010, 13:07
AHH ZIYACIM AHHH O AKŞAMKI KONUŞMAMIZ HAKANUGUR UN PC SINDE KAYITLI KIMIN NE YALAN SOYLEDIĞINI BURAYA YAPIŞTIRAYIM MI ?? YAPIŞTIRAYIM MI HEEE ???

:d:d:d:d:d

Osman %100 yalan söylediğine şerefim üstüne yemin ederim ve en sevmediğim şey ise senin gözlerimin içine bakarak bunu yapman. Oyun adına bu denli ufalmayacaktın Osman. Gerek yokdu bu kadar alçalmana.

Senin adına ben birşey yapamam belki sen özür dilersin ve hatanı söylediğin yalanı dile getirirsin ancak o şekilde gözümde düzelirsin. Yalan olduğunu söylemeden artık gözümden hiç olmadığın kadar düştün. Bu kadar ufalmana gerek yoktu. Yazık ettin kişiliğine ve oyundaki duruşuna.

saygılar sevgiler,
CDTRF [GandalF]

safasa
28-02-2010, 13:15
Alıntı yapmadan genel yazayım...belki tespitlerimiz sonraki serverlerde dikkate alınır..öncelikle oyun başındaki an as- ks birleşmesi doğru değildi..sokağın iki büyük abisi yanyana diğer çocukları dövecek ezecek ego yapacak..Her iki tarafında savaşlar sırasında birbirlerine destek vermediklerini beyan etmeleri büyüklük kavramına yakışmamıştır.güçlü ve büyük olan kendi savaşını son derece güzel yapabilir..kimse kalmayınca wow zamanı herkes kendi wowu için mücadele edecekti..zaten wowa kalmadan bu birliktelik bozuldu.doğrusuda buydu. wowda buyur siz kurun mu denecekti. nerede kaldı savaşın, taktiğin ruhu?.buradaki ayrılık oyunun gidişine göre olmuştur kişilikler yüzünden değil... deprem savaşında neden yardım etmedi an as hainler vsye gerek yoktu (direk kişiliklerine saldıracaksın forumlarda sonrada en zayıf zamanımızda bize daldı diye suçlayacaksın..güzel ve bilinçli bir idarecilik tavrı mıdır bu?) o zamanda dedim..depremle paşalar gibi savaşırdık hep beraber, ama kazanırdık ama kaybederdik bir duruşumuz olurdu..biz madem iyi bir ks oluşumuyduk ihtiyacımız yoktu anasa.değilsek zate haketmiyorduk kazanmayı.... ama bir gecede saldırılar yoldayken herkesin ismi değişti tepki verdik hain olduk...bu oluşum yanlış dedik gelinen noktada bazı ataların isim değişmesi dediklerimizi doğruladı.(kına yaktım merak etmeyin)
-gelelim wow sürecine hiçbir yönetici kendi wowu üzerinden pazarlık yapmamalıdır.para ve zamanını harcayan oyuncularına saygısızlıktır bu..onlar kurmasın kim kurarsa kursun mantığına karşıydık hep…benim wowuma kim tahıl atıyorsa o kazansın olay bu kadar basittir…

gelelim sevgili ziya sana; ks birliğinde çok çok iyi oyuncular bulunmaktaydı halada varlar, hatta ks olmaktan gocunmayan arkadaşlarımla wow bile kuruyorum..şöyle bi bak çevrene senin fikirlerine inanmadıkları için isim değişti insanlar yada hesap sildi…yoksa savaştan korktukları için değil.kişisel üzüntüm ks oluşumunun sana mahkum kalması … oyundaki kurguladıkların ve planların yanlıştı ,olayları ifade ediş şeklin yanlıştı, ben egolu idarecilik tavrın yanlıştı,imzamda da dediğim gibi buğday ekip yulaf biçemezsin….şimdi hasat zamanı herkes ektiğini biçecek..biçtiklerine göre kendini değerlendirmen dileğiyle…birde birlikte başladığın , hatta yazmışsın yüz yüze kahvaltı yaptığın kişiler yıkılırken biz değil sen savunmalıydın ne olursa olsun sebeb….

CDTRF (GandalF)
28-02-2010, 14:08
Safasa,

arkadaşımız yani eski DT birliği başkanı, bizimle ittifakda ki KS-DT birliğinden çıkma. Bölgede Bonnie&cycle la işbirliği yapıp Kusursuzdan ayrılma...akabinde Bonnie malumuznu SIM de oynuyor yani Kusursuz rakibi An da. Aralarında ki ilişkiler de malumunuz. KS-DT den 3 günde dönen DT birliğini 10 gün gibi kısa bir sürede dağıtmak durumunda kaldık. Birlik 3-4 parçaya ayrıldı, bazıları ki şu an gerçek arkadaşlarımız oyunda hemen yanımızda yeraldılar. Bazıları ise safasa ayarında devam ettiler.

Ama -/+ bölgesi KUSURSUZ bölgesidir Safasa. O yüzden burada bir etkin olması mümkün değildi. Konunun ayrıntısı kafa adamlar gereğince biliyor. Ayrıca sende çok açık görüyorsun ki en ufak bir sıkıntımız bulunmamakdatır arkadaş bakımından.

Bazıları nötür kaldı. Ama durum da kontrol dışı değil...sadece ayar çekiliyor içerde. Gerekli kişiler ile gereken konuşmalarımızı yaptık. Bilmesi gereken adamlar şu anda biliyorlar.

İnce ayarı şu anda yapıyoruz yine içedeki bazı hesaplara. Arkadaşlarımız sandığından çok daha fazla arttı. Aklından bile gelmeyecek kadar arttı.

KUSURSUZ Birliğimizde çok çok iyi oyuncular hatta eski bazı oyuncularda farklı hesaplarda bilgimiz dahilinde aynen devam etmektedirler. İsimlerini şu anda vermiyorum.

Ego felan konularına gelince bunlar elbette yine psikolojik yıpratma çabasının bir argümanı. O konuları çoktan geçtik. Egomuz yok, bu birlikler bu birliklerde oynayan oyuncularındır. 1 kişi ile işler bitmez. Ama elbette her birlikte olduğu gibi birileri yönetir birileri yönetilir. Kusursuz olmakdan en başından beri zevk aldık ve keyif duyduk. Mücadelede türlü türlü oyunlar döndüğünün son derece farkındayız.O yüzden ayrıntısı bizde saklı. Kimin kimlerle nerede görüştüğünü,msn notlarınızı,oyundaki notlarınızı,rakip birliklerle olan kimlerin hangi ilişkilerini,Kusursuzlar içersinde yer alan bazı arkadaşlarımızla yapılan etkileme çalışmaları, ATA-BELA birliğimiz üzerinde oynamaya çalışılan oyunları, ATA-KSak birliğimiz üzerinde yapılmaya çalışılmış ayarlamaların farkındayız ve süreci en yakından biliyoruz.

Tuncay arkadaşımızın güzel bir sözü var yani İlyada. Burada söylemekten çekinmiyorum lakin gizli saklı değil.

İlyada: CDTRF sen orada olmasan 50 kez KS yi bitirmiştik. Taktir ediyorum.

Gerisi hikayedir arkadaşlar. Rakip birlikten bir oyuncunun bu itirafı yeterlidir. Oynana oyunları bir bir görüp elimine ettik. Bu kadar fazla ses çıkmasının nedeni SIM ve bazı rakip oyuncuların amaçlarını rahatlıkla yapacaklarını düşünüyorlarken yapamamalarıdır.

Son Söz: 'Başkasını ve kendini bilirsen, yüz kere savaşsan tehlikeye düşmezsin; başkasını bilmeyip kendini bilirsen bir kazanır bir kaybedersin; ne kendini ne de başkasını bilmezsen, her savaşta tehlikedesin'.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZLARI

Geo
28-02-2010, 15:08
Böcüq merkezi yıkıldı ve tılsımı alındı diye hatırlıyorum ama :)
Bir de Tuncay abinin dediğine bir ekleme yapayım. Ziya abi olmasa KS 50 kere dağılırdı demiş.
Bence de Böcüq olmasa 50 değil 150 kere dağılırdı :)

_u_t_s_
28-02-2010, 16:42
merhaba arkadaşlar;

öncelikle bütün herkeze başarılar diliyorum. gördüğüm kadarı ile gökay ( lord of war ) hakkında konuşuluyor. tepkisiz kalamadım gökay benim reel den tanıdım bir kardeşimdir. oyunu silmesinin tek bir nedeni vardır oda oyundan sıkılmasıdır. Bakın gökay ile ben baya eski arkadaşızdır ama gördüğünüz üzere aynı birlikte deildik hatta gökay ( böcüq ) hesabı ile bana saldırmıştır.

he birde neden orduyu kullanmadı neden saldırmadı gibi sözler söz konusu bunada bi açıklama yapayım eğer orduyu çekip uğraşcak olsaydı saldıracağı kişi pashacan dı. ama o denli soğumuş ki oyundan öle bi orduyu çıkarmadan sıralama da 1. olan bi hesabı kimseye söylemeden sildi benim bile hesap silindikten sonra haberim oldu

bakın arkadaşlar iyi yada kötü şöyle yada böyle bir şekilde bu oyunu kimseyi kırmadan üzmeden oynadı

eva merak ettiğim bir konu var . sonuçta geçmişte kaldı ve saldırı çıkan hesaplar silindi gitti. sana gelen saldırıyı önceden biliyormuydun. merağımın tek sebebi saldırıya katılanların yakın arkadasların olduğunu söylemen . cevap verirsen sevinirim.

Geo
28-02-2010, 17:17
eva merak ettiğim bir konu var . sonuçta geçmişte kaldı ve saldırı çıkan hesaplar silindi gitti. sana gelen saldırıyı önceden biliyormuydun. merağımın tek sebebi saldırıya katılanların yakın arkadasların olduğunu söylemen . cevap verirsen sevinirim.

http://travian-reports.net/tr/raport.php?id=433893d1242

Sizce saldırının oraya gittiğini bilsek Geo'da da bu kadar defans toplama ihtiyacı duyar mıydık?

Bu aynı gece bana da attığınız fake'lerdeki defans. Hatta burdaki saldırı askeri Cem Abi (Dekaron)'undur. Cem abi ile ikimiz server saldırganlığında tatlı bi rekabette olmamıza rağmen ben yıkılmıyayım diye tutup tüm saldırı askerini bana göndermişti. "Mımıt, ciğerim senin canın sağolsun asker dediğin nedir ki tekrar basarız" dediğini hiç unutmam ve ne kadar teşekkür etsem azdır. Buraya kadar olanı size cevabımdı bundan sonrası genel olarak söylemek istediğim birkaç sey.

Biliyorum ki BystiLL Wow Köyünü almadan önce, KS yönetiminin bilgisi dahilinde orayı reislemek için yola çıkan KS oyuncusu henüz orayı reisleyemeden Ww Köyü BystiLL'e geçiyor. Sadece basit bir köşk kurup oyuncunun saldırı askerinin geri dönmesini sağlayabilecekken acil defans çekip kendi oyuncunuzu çakıyorsunuz..

Ayrıca şu son olaylar için de birkaç şey söylemek istiyorum. Artık hırs bazılarının gözünü o kadar bürümüş ki. Geo hesabının Wow'unu veya merkezini yıktırabilmek için BeLa Birliğine asker bastıran ve bu askeri basabilmeleri için bu güne kadar kendilerine sonsuz yardımları dokunmuş olan KS-AK birliğinin yağmalanmasına göz yuman bir yönetim anlayışını da ayrıca tebrik ediyorum..

ser_mr
28-02-2010, 17:53
Biliyorum ki BystiLL Wow Köyünü almadan önce, KS yönetiminin bilgisi dahilinde orayı reislemek için yola çıkan KS oyuncusu henüz orayı reisleyemeden Ww Köyü BystiLL'e geçiyor. Sadece basit bir köşk kurup oyuncunun saldırı askerinin geri dönmesini sağlayabilecekken acil defans çekip kendi oyuncunuzu çakıyorsunuz..

Bazı şeyler duymuşsun bir kısmı doğru...

Bir kısmı derken bana çakılan saldırı ordusundan bahsediyorum...

Duyumlarla yorum yaparken net konuşmamalısın bence. 1 doğru var ise 5 yanlışın var.

Wonder a gelen 30 saldırı var iken, tek bir saldırı ordusu uğruna wow daki defansı boşaltmak sence ne kadar mantıklı?

Duygu ve Paranoya ile yazılan mesajlarda bir sitem, etrafa saldırma, bahane olur.Ben sende bunu seziledim...

Kusursuz birliği iç işlerine karışman, karıştırmaya çalışman, bela birliğinden vede yıkılmaktan çekinmen vs...

O Zaman Seninle Bir Anlaşma Yapalım.

Seni Kimse Yıkmasın, Tek Bir Fake Bile Atmasınlar...

Kusursuz Birliğine Ally Mesajları Atın.

Kurucu Bir Başkan Atayın

Birliği Yönetin.

Hani Tıpkı Eskisi Gibi...

Ne dersin ;)

ŞAKA BİR YANA SİZ KENDİ İÇİŞLERİNİZLE UĞRAŞIN...

ATA BİRLİKLERİ KENDİNDEN SORUMLUDUR...
YANLIŞ HAREKET BUNLAR GEO...

ELVADRİON
28-02-2010, 18:25

merhaba;

tabiki bilinmiyordu sadece oyun bilgimize dayanarak yaptığımız br savunmaydı o sabah çıkılan saldırıların hepsini analiz edip GEO mımıtım ile bana geldiklerini kestirdik ve defansı ikiye böldük biz burda sadece oyun oynuyoruz. benim bu ne ilk serverım nede ilk wow um 5 6 senedir travian ın içindeyim o şekilde yada bu şekilde ama asıl bu tarz entrika yada olayları tasvif etmem onaylamam bu bir oyun vakit öldürmek ve eylenmek amacımız.

metoz
28-02-2010, 18:43
Sözlerim genellik taşır hedef aldıgım bir isim yok :

Arkadaşlar inanın olmuyor bu şekilde şurada olmaz böle. Oyun bu direk birbirinizin kişiliklerine karakterlerine konusuyorsunuz ..koca koca adamlarız polemiktekilerin çoğu bildigim kadarı ile 25 yaş üstü.olgun luk için yeterli sanırım ...

Kusursuz ve an as mükemmel bir mücadele verdi ...tebrik etmek gerekken birbirinizi laf üretmek yakışmaz.geçmişi bırakın üzerinden ay gecti...

Low la böcüq e gelince silmelerine en fazla ben kızdım low u ben kadar tanıyanınız yoktur bana hayır dediğine göre vardır önemli meselesi ...

Ama söylemeden gecemem kusursuzu dağıttık vs nağraları atmayalım duruyor yerinde ...

Kimse an as ı dağıttık nağraları atmasın oda duruyor yerinde ..

60 saatten 2 dev birlikten biri dağılırsa dağılan birlik dev değildir ...

Depremlere gelince gercekten samimiyiz kendi adıma içten söylüyorum bunu...

Arkadaşlar belirtmek isterim oyun oynuyoruz memleket kurtarmıyoruz ....

Vede burası wow gidişatı sayfası kusursuz an as sayfası var zaten forumda bu konuya oradan devam edersek daha iyi olur diye düşünüyorum...

Herkeze saygılarımı sunarım
tüm wow oyuncu ve destekçilerine başaılar dilerim ..

Balcı2
ata-wow

Dominic-T
28-02-2010, 19:18
Sevgili ATA (ATA-KS) ve AN (AN-AS) oyuncuları. Yeterince burda sohbet ettiğiniz görüşündeyim. Geçmiş geçmişte kaldı o öyle yaptı bu böyle yaptı, o yalancı ben doğrucu vs. gibi polemiklerle bu konu kirlenmekte. Tartışmalarınızı bu konu (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=9772) üzerinden devam ettirebilirsiniz.

1 yıldır S1 de oynuyoruz ki bunca zamandır 2 birlikte serverda öyle yada böyle bir mücadele veriyor. KUSURSUZ vs. AN-AS savaşı başladığından beri iki oluşumda yıktı yıkıldı merkezler dağıldı ordular çakıldı defanslar kesildi tılsımlar el değiştirdi. Önemli olan bunca sert mücadelelere rağmen iki birlikte dimdik ayakta. Kaliteli oyuncular ve doğru stratejiler sayesinde. Bunca yaşananların ötesinde WoW mücadelesi devam ediyor. Önemli olan bu savaştan ve bu tartışmalardan kimin galip geldiği değil Wonder' ın tepesine kimin bayrağı dikeceği. WoW u hangi birlik kurarsa onun adı yürür diğerleri yaptıkları mücadele ile belli bir zaman sonra unutulur.

WoW sürecinin daha yarıdan fazlası duruyor. Kalan bu süreçte bari az laf çok iş politikası izlensede burada artık kafaları bulandırıcı mesajlar okumasak.

Saygılar...

caş
28-02-2010, 19:33
Böcüq merkezi yıkıldı ve tılsımı alındı diye hatırlıyorum ama :)
Bir de Tuncay abinin dediğine bir ekleme yapayım. Ziya abi olmasa KS 50 kere dağılırdı demiş.
Bence de Böcüq olmasa 50 değil 150 kere dağılırdı :)

evet memo biz ziya ile konuştuk.biz burada oyunculuk tartışmıyoruz.ben onun yöneticiliğini tebrik ettim.belki böcüq ve ekibine girilmediği için ks ye yardım etmiş olabilirler buda ks nin biraz daha ayakta durmasını saglamıştır.benim ziyayı taktir ettiğim konu çok farklıdır.biliyorsun ks en eyi darbeyi son operasyon ile vurduk.neredeyse yıkılmadık tarla kalmadı.ama bakıyorum ziya hergün yeni oyuncular alarak birliği ayakta tutmaya çalıştı.biz yıktıkça ziya yıkılanın yerine merkezi saglam adamlarla doldurdu.girenlerin çoguda yıkıldıysada ziyanın mantıgı birlik olarak 1.sırada olmak.onun belki oyun mantığı odur.buda ekibine moral aşılıyo olabilir.benim onu tebrik etmemin sebeplerinden biride dedim neredeyse girilmedik adam kalmamasına ragmen birliği yeni adamlarla ayakta tutuyosun aynı operasyonları siz bize yapsaydınız biz dagılırdık dedim.biliyosun ateşx birliğini bunun yarısı kadar bile yıpratmadan adamlar darmadağın oldular.ama bakıyosun ks hala aynı birlik isimiyle duruyor.bunu yapmakta bir beceridir.ayrıyeten ziyanında bazı konuları anladığını gördüm.onunda bizi tebrik ettiği konular var.mesala kendisi bizim en iyi savaşan birlik oldugumuzu beyan etmiştir.bu konuda serverde ezici üstünlüğümüzü ispatladımızı söyledi.birde ks ile önceki ilşkilerimizin boyutunu bu kadar iyi oldugunu bilmediğini ve bunu sonradan fark ettiğini.kendisinin bağımsız bir birlikle hareket etmek istemesinden kaynaklandıgını ilişkilerimizin saglam oldunu iletişim eksikliğinden kaynaklandıgını ve yapılanında kendisi açısından hata oldugunu kabullendiğini beyan etmiştir.olayın özeti budur.

GeceGEZEN
28-02-2010, 19:34
O değilde bu Geo Neden hiç seviye basmıyor..
Yoksa birisi yıkarda serverde Karizma çizilir mi düşüncesine sahip...
Yoksa Diğer oyuncular kadar cesareti yokmu

CDTRF (GandalF)
28-02-2010, 20:54
evet memo biz ziya ile konuştuk.biz burada oyunculuk tartışmıyoruz.ben onun yöneticiliğini tebrik ettim.belki böcüq ve ekibine girilmediği için ks ye yardım etmiş olabilirler buda ks nin biraz daha ayakta durmasını saglamıştır.benim ziyayı taktir ettiğim konu çok farklıdır.biliyorsun ks en eyi darbeyi son operasyon ile vurduk.neredeyse yıkılmadık tarla kalmadı.ama bakıyorum ziya hergün yeni oyuncular alarak birliği ayakta tutmaya çalıştı.biz yıktıkça ziya yıkılanın yerine merkezi saglam adamlarla doldurdu.girenlerin çoguda yıkıldıysada ziyanın mantıgı birlik olarak 1.sırada olmak.onun belki oyun mantığı odur.buda ekibine moral aşılıyo olabilir.benim onu tebrik etmemin sebeplerinden biride dedim neredeyse girilmedik adam kalmamasına ragmen birliği yeni adamlarla ayakta tutuyosun aynı operasyonları siz bize yapsaydınız biz dagılırdık dedim.biliyosun ateşx birliğini bunun yarısı kadar bile yıpratmadan adamlar darmadağın oldular.ama bakıyosun ks hala aynı birlik isimiyle duruyor.bunu yapmakta bir beceridir.ayrıyeten ziyanında bazı konuları anladığını gördüm.onunda bizi tebrik ettiği konular var.mesala kendisi bizim en iyi savaşan birlik oldugumuzu beyan etmiştir.bu konuda serverde ezici üstünlüğümüzü ispatladımızı söyledi.birde ks ile önceki ilşkilerimizin boyutunu bu kadar iyi oldugunu bilmediğini ve bunu sonradan fark ettiğini.kendisinin bağımsız bir birlikle hareket etmek istemesinden kaynaklandıgını ilişkilerimizin saglam oldunu iletişim eksikliğinden kaynaklandıgını ve yapılanında kendisi açısından hata oldugunu kabullendiğini beyan etmiştir.olayın özeti budur.

Tuncay ağzına sağlık. +1

Birtek şu kısmı anlamadım: "yapılanında kendisi açısından hata olduğunu kabullenmem" ve birde "ezici üstünlük kelimesi" bana ait değil. Burada sanırım biraz tuncay abartmış.

Neyi kabullendiğimi anlamadım? ama üstte diğer yazılanların hepsine katılıyorum. AN-AS Birliği saldırı ordularını en iyi kullanan ve saldırıda çok daha aktif bir birlik. Bunu ben söylemesen zaten travian istatistikleri söylüyor. Sonuçta gerçekler yalanlarla örtülemez.

Kusursuz birliklerinin temel özellikleri ise şunlar

1-) -/+ da toplama bir birlik ile ne kadar başarı elde edilebileceğinin kanıtıdır
2-) ilk kez birbiri ile oynamış oyuncuların ne kadar başarılı olabileceğine bir kanıttır.
3-) Savunmada serverın en iyi birliğidir.
4-) Saldırıda serverın 2.en iyi birliğidir.
5-) Diplomatik ilişkileri en iyi gerçekleştiren birliktir.

Bir birliğin en iyi olması sadece en iyi saldırı,en iyi savunma,en iyi diplomasi ile mümkün değildir. Bunlardan 1 si iyi olup diğerleri kötü olursa yetersiz kalınır en iyiyi tanımlamakta. Kusursuz birliği saydığım 3 konudan 2 sinde en iyi birliktir. Ve kanımda serverın bu kadar toplama bir birlikle bir araya getirilmiş,üstelik S1 gibi son derece zor hatta en zor serverı diyebileceğimiz TR deki bir yerde Kusursuz tam bir başarıdır.

%100 emin olunmalı ki bu başarı 1 kişiye değil birliklerimize aittir. Ama elbette temel bir yönetim olmasa ve bu anlayışı kabul eden bir yönetim buraya kadar gelinmesi mümkün değildi.

Diğer bir nokta ise şu, bana yani CDTRF a oyunun en başında BİZLER BİR AN birliğiyiz, BİZLER bunun doğrultusunda hareket edeceğiz,-/+ da AN AS birliğinin farklı bir uzantısıyız dense idi şayet orada ben bunu ya kabul eder ya da reddederdim farklı bir birlik ile devam ederdim, ya da tamam AN ların -/+ koluyuz derdim.

Ama tüm bu meseleler 6 ay sonra ortaya gün ışığı gibi çıkınca orada ben direkt muhalefet etmek durumunda kaldım ve sonradan ortaya çıkan durumu bizlerin bir kandırılması olarak görerek birliklerdeki herkesi uyarma gereği gördüm.

Yani olay bir BİLMEMEK konusu. AN AS ile tanışmam zaten bu serverda oldu. Ben daha önce hiçbir AN AS oyuncusunu tanımamıştım,görüşmemiştim (1-2 kişisel tanıdıklarım dışında oyuncu bazında - o da ilk s2 de oynayan metal üyeleri vardı)

İşin özeti şudur. Ben şahsen bu serverın yine 1.server olarak iyi geçtiğini söylemem gerekir. Rakip olarak iyi oyuncularla karşılaştık,mücadelemizde iyi oldu. Yıkılmamız yıkmamız oldu. Rakip oyunculardan bazılarına saygı duydum, bazılarına ise gerçekten ciddi sorunları olduğunu düşünüyorum. Bizlerde saygı gördük hem rakipten hemde içimizden.

Rakip birliklerde aklımda kalan oyuncular şunlar oldu;

- GEO (mehmet - akıllı ve sakindir mehmet.),APİŞKO (kardeşim),İLYADA (tuncay - kredi kartı kabul etme artık tuncay),DEKARON (söz möz yok arkadaşımız oyun birincisi saldırıda), MR NO (sağolasın en büyük desteği verdi ve birleşmedeki bir birliğe nasıl davranılır hep örneğini gösterdi ama yönetime etki edecek gücü yoktu o yüzden onu dinleyende minimal kaldı)

Birliklerimizde aklımda kalan oyuncular şunlar oldu;

- BEKİR ORHAN (söze gerek yok bir daha başınıza bulaşırsa kurtuluş yok), HEXEN (ozanımız,ne yazıkki bazı ailesel sorunlar nedeniyle gitti), ZEMHERİ (resul, tek başına 5-10 adama bedel), PREM (süleyman - şu şu diyin yeterli,gerisini halleder prem), EYMEN (ilkay - savunmamı dediniz,gizli kahraman), ROMYAK (önder, beni ilk AN lar konusunda uyaranlardan),YAKAZA (erdal), Alcapone (tolga, yegane tam destek veren tolgamız,en iyi anlayan adam neyin ne olduğunu,leb demeden leblemi diyen cinsten),Bystill (en başında ne ise odur. Her zaman tam destek verdi.Bir ara dağıttı ama kız mız felan filan....son düzlükde topladı yine xD), Recep (yalan dolanı ortaya çıkartan en iyi adamlarımızdan birisi,gizli hesapçı xD)

Belalıadam (bülent, karadeniz uşağı), Balcı2 (çağdaş, oyun başından itibaren ne ise o. Al yanına oyun sonu git kardeşim artık dersin o cinsten), UTS (münüre ya dostsundur ya düşman,çok lafa gerek yok ben gittim der gider,geldim der gelir xD)

Böcüq adınıda yazmadan geçmem doğru olmaz. Her ne kadar istikrarlı görmesemde kendisi birliklerimiz için mücadele vermiş bir oyuncudur.

Hayal Kırıklıkları da oldu elbet ama onların adını yazmayayım sonra polemikler başlar. Onlar kendilerini biliyor, bu isimlerle umarım farklı serverlarda kendi isimleri ile karşılaşma fırsatı buluruz. Saklanmadan oynarlar ümit ederim.

saygılar,
CDTRF

fatu
28-02-2010, 21:24
Ama söylemeden gecemem kusursuzu dağıttık vs nağraları atmayalım duruyor yerinde ...

Kimse an as ı dağıttık nağraları atmasın oda duruyor yerinde ..

60 saatten 2 dev birlikten biri dağılırsa dağılan birlik dev değildir ...

Ben bu listelerde kusursuz diye bir birlik göremiyorum nerde kusursuz..? ATA-KS adındaki birliğin varlığından bahsediyorsan ATA oluşumuna sığınmış kusursuz oyuncuları onlar, kaçmış oyuncular onlar. Göz göre göre nasıl aksini söylemeden geçemiyorsun..? Kusursuzu dağıtttık ve kaçtı, korktu adını da değiştirdi.

CDTRF (GandalF)
28-02-2010, 21:31
Fatu(SIM), bunlar sökmez...

Kısaltma: ATA-KS
Isim: KUSURSUZ BİRLİKLERİ
S1: http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=167

fazla debelenmeye gerek yok SIM. Belki başka serverda tutturursun tütsünü. Burada yemedi.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZLARI
KUSURSUZ ATAM xD

Geo
28-02-2010, 21:37
bela birliğinden vede yıkılmaktan çekinmen vs...

Serbay,

Haklısın yazının geri kalan kısımları tartışılabilir. Savunma geri yollanıp riske edilirdi edilmezddi tabi ki onlar sizin bileceğiniz işler vs. Ama şu kısmı es geçemicem. Ben birilerinden ve yıkılmaktan çekinecek korkacak olsam serverda sayısını bile hatırlamadığım kadar hesaba saldırı atıp 540k saldırganlık puanı toplamaz, onun yerine etliye sütlüye karışmadan askerimi basar yatardım. Ki böyle bi tarzı ne ben ne de HakanuUur'un yönetici olduğu bir birlik benimseyebilir.

Diplomasi ile işim olmaz. Ama yine de Bela Birliğine karşı neden saldırı çıkılmadığı konusunda bişeyler bilmek istiyorsanız bu konuda Kadir abi (Sim) olsun, Cem abi (Dekaron) olsun, Uğur (hakanuUur) olsun sizlere daha net bilgiler verebilirler..

fatu
28-02-2010, 21:39
Etrafta dolanan üzerine defalarca basıp böyklettiğim 2 tane karafatma var. Bu seslerden nefret ediyorum her sene oluyor. Duymamazlıktan geliyorum. Kaale alıncak insanları kaale alyıroum. Klasmanıma yaklaşamayacak müsvettelere cevap bile vermemeye gayret göstereceğim.

CDTRF (GandalF)
28-02-2010, 21:41
Etrafta dolanan üzerine defalarca basıp böyklettiğim 2 tane karafatma var. Bu seslerden nefret ediyorum her sene oluyor. Duymamazlıktan geliyorum. Kaale alıncak insanları kaale alyıroum. Klasmanıma yaklaşamayacak müsvettelere cevap bile vermemeye gayret göstereceğim.

işte gerçek kişilik...

herşey var mübarek kulda: küfür (msn de kimse görmeden veya oyunda bireysel), aşağılama, hor görme, kendisi dışında herkesi dinlememe,vurdumduymazlık....

Bir KUSURSUZ olamazsın SIM, çok kusurlusun.

saygılar,
CDTRF
ATAMIZIN KUSURSUZLARI

fatu
28-02-2010, 21:48
Sığıntı bir birliğin elemanı olmaktansa intihar ederim. Onurlu biriyim ben. Hak edene ana avrat söverim her türlü..! Önce insan olacak herkes canımı yesin sonra ölüme giderim.

Ben kenar mahalle delikanlısıyım. Çocukluğumda çokomel kutularıyla sinek yakalayıp poposuna süpürge çırpısı sokarak eğlenmişliğim var..! Aslımı inkar edemem, özenti olamam, her kelimemi ilginç hale getiricem diye sözlük karıştırıp kelime arayamam. Yüreğim ne diyorsa söyleyiveririm hak edene her türlü..!

Hele hele kıskanç hiç değilim, birileri başkasına saygı gösteriyor başkanım diyor diye ortadan ikiye yarılıp saçmalamaya başlayamam.

Dominic-T
28-02-2010, 21:54
Çocukluğumda çokomel kutularıyla sinek yakalayıp poposuna süpürge çırpısı sokarak eğlenmişliğim var..!

Vahhh vahhhh doktorluksun sen:eek:

metoz
28-02-2010, 21:58
Fatu(SIM), bunlar sökmez...

Kısaltma: ATA-KS
Isim: KUSURSUZ BİRLİKLERİ
S1: http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=167

fazla debelenmeye gerek yok SIM. Belki başka serverda tutturursun tütsünü. Burada yemedi.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZLARI
KUSURSUZ ATAM xD

Ben bu listelerde kusursuz diye bir birlik göremiyorum nerde kusursuz..? ATA-KS adındaki birliğin varlığından bahsediyorsan ATA oluşumuna sığınmış kusursuz oyuncuları onlar, kaçmış oyuncular onlar. Göz göre göre nasıl aksini söylemeden geçemiyorsun..? Kusursuzu dağıtttık ve kaçtı, korktu adını da değiştirdi.

DİKKATİMİ ÇEKTİ SENDEN BAŞKA DAĞITTIK KAÇIRDIK DİYEN YOK BU TARZ İBARELERLE ZAN ALTINDA BIRAKAN YOK.çünkü öyle bişey yok ..NEDEN ACABA sadece sen ???

YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME heleki YİĞİT ÖLMEDEN HİÇ HAKKINI YEME

ser_mr
28-02-2010, 22:05
Serbay,

Haklısın yazının geri kalan kısımları tartışılabilir. Savunma geri yollanıp riske edilirdi edilmezddi tabi ki onlar sizin bileceğiniz işler vs. Ama şu kısmı es geçemicem. Ben birilerinden ve yıkılmaktan çekinecek korkacak olsam serverda sayısını bile hatırlamadığım kadar hesaba saldırı atıp 540k saldırganlık puanı toplamaz, onun yerine etliye sütlüye karışmadan askerimi basar yatardım. Ki böyle bi tarzı ne ben ne de HakanuUur'un yönetici olduğu bir birlik benimseyebilir.

Diplomasi ile işim olmaz. Ama yine de Bela Birliğine karşı neden saldırı çıkılmadığı konusunda bişeyler bilmek istiyorsanız bu konuda Kadir abi (Sim) olsun, Cem abi (Dekaron) olsun, Uğur (hakanuUur) olsun sizlere daha net bilgiler verebilirler..

Yazdıklarına istinaden yazmıştım onları...

Bizden için hırs yaptığımızı vede seni yıkmamız için bir birliği seferber ettiğimizi yazmışsın...

Sana şunu söyleyim ki ;kişiye özel plan yapmak wonder sürecinin bu safhasında ne kadar mantıklı?

Bir haftaya kadar 7 kişiydik, 3 kişiye düştük...

Bir hafta önce 13 wow oyuncusu vardı sayı 11 e düştü.

Yani plan yaptıysan planın suya düştü...

Bunlar tabiki sizin içinde geçerli... Yarının ne getiriceği belli değil...

ATA Birliklerinin Kişiye Göre Bir Plan Yaptığı Söylenmesi Doğru Değildir...

Ama Şunu Bilmenizi İstiyorum ki, Yapacağınız Her Hamlenini Bir Karşılığı Olacaktır.

fatu
28-02-2010, 22:23
DİKKATİMİ ÇEKTİ SENDEN BAŞKA DAĞITTIK KAÇIRDIK DİYEN YOK BU TARZ İBARELERLE ZAN ALTINDA BIRAKAN YOK.çünkü öyle bişey yok ..NEDEN ACABA sadece sen ???

YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME heleki YİĞİT ÖLMEDEN HİÇ HAKKINI YEME

Ben bütün birliklerim adına konuşuyorum. Yiğit zaten hiç yoktu yiğit değildi. Yiğit olmayanda ortada yok sığındı bitti gitti. Gerçekten yiğit olanlara her türlü saygımız var, nabzına göre şerbet veriyoruz. Düşmanda olsa gerçekten yiğitse alnından öperim.

Egositlik megalomanlık yapıp her mesajımın altına kim olduğumu kimlerin adına konuştuğumu yazmama gerek yok. Bilmesi gerekenler biliyor ve destekliyor. Ben şuyum ben buyum diye yaygara yapmaya, hak etmediğim şekilde saygı görmeye çalışmama gerek yok.

metoz
28-02-2010, 22:27
Ben bütün birliklerim adına konuşuyorum. Yiğit zaten hiç yoktu yiğit değildi. Yiğit olmayanda ortada yok sığındı bitti gitti. Gerçekten yiğit olanlara her türlü saygımız var, nabzına göre şerbet veriyoruz. Düşmanda olsa gerçekten yiğitse alnından öperim.

Egositlik megalomanlık yapıp her mesajımın altına kim olduğumu kimlerin adına konuştuğumu yazmama gerek yok. Bilmesi gerekenler biliyor ve destekliyor. Ben şuyum ben buyum diye yaygara yapmaya, hak etmediğim şekilde saygı görmeye çalışmama gerek yok.

polemiğe gerek yok fatu haklısın sanada hak veriyorum ....

iyi oyunlar

Bonnie&Clyde
01-03-2010, 00:08
Osman %100 yalan söylediğine şerefim üstüne yemin ederim ve en sevmediğim şey ise senin gözlerimin içine bakarak bunu yapman. Oyun adına bu denli ufalmayacaktın Osman. Gerek yokdu bu kadar alçalmana.

Senin adına ben birşey yapamam belki sen özür dilersin ve hatanı söylediğin yalanı dile getirirsin ancak o şekilde gözümde düzelirsin. Yalan olduğunu söylemeden artık gözümden hiç olmadığın kadar düştün. Bu kadar ufalmana gerek yoktu. Yazık ettin kişiliğine ve oyundaki duruşuna.

saygılar sevgiler,
CDTRF [GandalF]

HAKANUGUR'UN PCSINDE KAYITLI O GECEKI KONUSMAMIZ :)

BAKALIM NE KADAR ŞEREFLİSİN..

GÖZÜNDE DÜZELMEK ??? :))) ÇOK KOMIK GELDI BANA :) PARDON KBB :d:d:d

BEN KUSURSUZ BIRLIĞI ICIN GECE GUNDUZ EMEK VERDIM SENIN YUZUNDEN DIŞLANDIM HERKESI DOLDURDUN BURADA YAPTIĞIN GIBI EDEBIYAT YAPTIN BENI NE HALE GETIRDIN KI KURDUĞUM BIRLIĞE DUŞMAN OLDUM!!!

UZULUYORUM KI KS DE BU OYUNU KAZANMAYI HAK EDEN DUZGUN OYUNCULARIN EMEKLERINE ISIM VERMEYECEĞİM ONLAR KENDINI BILIRLER

SERBAY MSJ LARI KOYMUŞ O MESAJLAR BEN KUSURSUZ DAN DIŞLANDIĞIMDA OLAN MESAJLARDIR BUNUN AKSINI IDDAA EDEMEZ KIMSE BEN KUSURSUZ KURUCU OLDUĞUM TARIHLER BELIRLIDIR O TARIHLERDE BU TARZA BI MESAJ KOYUN ONDAN SONRA BURAYA MSJ YAZIN..

DAHA FAZLA SEVIYENE INEMEYECIĞIM ZIYAAA

SON SOZ OLARAK VİCDANIN OLDUKÇA RAHAT KUSURSUZ BIRLIĞI BENI DIŞLAYANA KADAR DERLERYA KANIMIM SON DAMLASINA KADAR SAVAŞTIM KS ICIN AYNEN BOYLE IDIM HERKES IYI BILIR AMA ZIYA HERKESI BANA KARŞI DOLDUKTAN SONRAA HERKES HAINSIN DEDIKTEN SONRA KS ILE IŞIM BITMIŞTIR BU YAZIMI EDITLERSINIZ KS ADI ALTINDA HIÇBI WONDER 100 YAPAMAYACAKTIR...

g0khannn
01-03-2010, 01:37
merhaba arkadaşlar;

valla ustad iyi hoş gökay hesabı sildide böcüq e hiç anlam veremedim. Onun oyundan yana canı sıkılacağını söyleseler inanmam. Burada bu ikilinin açıklamasını yapmadan konuşmak yersiz kalıyor.

gooislove1907
01-03-2010, 07:52

YALAKALIK YAPMA !!!

SEN ETHEM BAŞKANINI TANIRSIN GİT BENI ONA SOR NASIL OLDUĞUMU KIM OLDUĞUMU NEYE HIZMET ETTİĞİMİ SENIN IYI TANIDIĞIN ESKI BASKANIN ARKADAŞIN IYI BILIR YALAKALIK YAPTIĞIN ADAMIDA II BILIR ...

Orda dur osman bey öncelikle ne seni bilirim ne seni tanırım sennde bizimle hiç konuşman olmamıştır.hesap ortağıma yalaka diyemezsin önce kendine bak sonra konuş ;) serverın başından beri kimseye de yalanmamışızdır senin gibi varsa böle bi durum çıksın sölesin burda kime yalamışız ;) ve seni tanımamızada gerek yok imzanda dediğin gibi ölmüşsün :)

Bonnie&Clyde
01-03-2010, 08:23
orda dur osman bey öncelikle ne seni bilirim ne seni tanırım sennde bizimle hiç konuşman olmamıştır.hesap ortağıma yalaka diyemezsin önce kendine bak sonra konuş ;) serverın başından beri kimseye de yalanmamışızdır senin gibi varsa böle bi durum çıksın sölesin burda kime yalamışız ;) ve seni tanımamızada gerek yok imzanda dediğin gibi ölmüşsün :)

sende haklısın beni tanımazsın ziya sizede demış osman haindir sizde bilmeden görmeden inanmışsınız sizin sucunuz yok..

Dominic-T
01-03-2010, 08:56
sende haklısın beni tanımazsın ziya sizede demış osman haindir sizde bilmeden görmeden inanmışsınız sizin sucunuz yok..

Osman bu saaten sonra neyin peşindesin? Madem sen bir KUSURSUZ dun (hain değilim diyorsun ya) KUSURSUZ' u ben kurdum diyorsun ya, biz (aylarca beraber mücadele verdiğin savaştığın birlik arkadaşların) şuan WOW mücadelesi veriyoruz! Sen nerdesin? Yanımızda değilsin! Yanımızda olmadığına göre: Ziya size benim hain olduğumu söyledi şöyle dedi böyle dedi demeye hakkın yok. Ziya abimiz bize Osman haindir demedi, sadece senin yazılarının olduğu dökümanları objektif bir şekilde yayınladı bizler neyin ne olduğuna kendimiz karar verdik. Sen, Ziya abinin gerçekleri öğrenmesinden korktun ve o nu birlikten apar topar attın. Yetkilerini kötüye kullandın. Hepimiz enayiyiz sen çok akıllısın. Artık bunca yaşananlardan sonra senin kendini aklamak gibi bir sıkıntın olmasın. Hangi safta ve nerede mücadele verdiğin belli iken sırtını yaslamaya devam et derim. AN-AS ' a bari laflarınla değilde askerlerinle destek ol.

Saygılar...

Bonnie&Clyde
01-03-2010, 09:04
osman bu saaten sonra neyin peşindesin? Madem sen bir kusursuz dun (hain değilim diyorsun ya) kusursuz' u ben kurdum diyorsun ya, biz (aylarca beraber mücadele verdiğin savaştığın birlik arkadaşların) şuan wow mücadelesi veriyoruz! Sen nerdesin? Yanımızda değilsin! Yanımızda olmadığına göre: Ziya size benim hain olduğumu söyledi şöyle dedi böyle dedi demeye hakkın yok. Ziya abimiz bize osman haindir demedi, sadece senin yazılarının olduğu dökümanları objektif bir şekilde yayınladı bizler neyin ne olduğuna kendimiz karar verdik. Sen, ziya abinin gerçekleri öğrenmesinden korktun ve o nu birlikten apar topar attın. Yetkilerini kötüye kullandın. Hepimiz enayiyiz sen çok akıllısın. Artık bunca yaşananlardan sonra senin kendini aklamak gibi bir sıkıntın olmasın. Hangi safta ve nerede mücadele verdiğin belli iken sırtını yaslamaya devam et derim. An-as ' a bari laflarınla değilde askerlerinle destek ol.

Saygılar...

senin peşinde değilim ragat ol muattabım değilsin burası herkes e açık bi forum benımde yazma hakkım var senden mı ızın almam gerekmıyor. Muhattabım ziyadır sen değil

Dominic-T
01-03-2010, 09:05
senin peşinde değilim ragat ol muattabım değilsin burası herkes e açık bi forum benımde yazma hakkım var senden mı ızın almam gerekmıyor. Muhattabım ziyadır sen değil

Aman olma da zaten teşekkür ederim ;)

gooislove1907
01-03-2010, 09:43

benim ağzımdan sana hainsin yada hain değilsin diye bir laf çıktımı ;) ama görünen köyde pekte klavuz istemez

Bonnie&Clyde
01-03-2010, 09:44
benim ağzımdan sana hainsin yada hain değilsin diye bir laf çıktımı ;) ama görünen köyde pekte klavuz istemez

haklısın ustadım :D büyüksün en iyisin

CDTRF (GandalF)
01-03-2010, 10:32

Osman Ethem seni gerçekten tanırmış xD

HAKANUGUR'UN PCSINDE KAYITLI O GECEKI KONUSMAMIZ

BAKALIM NE KADAR ŞEREFLİSİN..

Osmanın şereften felan bahsetmeye başladın.Ben sana o kadar büyük ithamda bulunmayayım.Bana yakışmayacak şeyleri söylemem. Sen ama bu yolu biraz daha zorla belki bu yüzyıl içersinde bir sonuç alırsın.

BEN KUSURSUZ BIRLIĞI ICIN GECE GUNDUZ EMEK VERDIM SENIN YUZUNDEN DIŞLANDIM HERKESI DOLDURDUN BURADA YAPTIĞIN GIBI EDEBIYAT YAPTIN BENI NE HALE GETIRDIN KI KURDUĞUM BIRLIĞE DUŞMAN OLDUM!!!

Osman senin yaptığın yalnış şu idi. Gereğinden fazla AN doğrultusunda hareket etmen,kararlarda AN ları sürekli dikkate alman ve bağımsız karar vermene engel olması veya yeterince arkaplanında sürekli kayıtlı kalması. Söz vermiş olmana rağmen bana oyunda üstünlük sağlayabileceğimiz hamlelerin önüne adımlar atmak ve yolu AN lara rahatça açmak. (gereksiz savaşlara sürüklemek ve KS yi anlamsız savaşların içinde bırakıp devam ettirmek) Bu arada gece gündüz emek verdim demişsin. Herkesin taktiridir heralde benim verdiğimin 5 de 1 ine denki ya verdin ya vermedin.Bunu bilenler herşeyin farkında. Ama bu konuda da fazla birşey söylemek istemiyorum sana.

Edebiyat yapmayı açıkçası pek beceremem benim matematikle aram iyidir. Ama tabi çok okur çizerim,belki oradan kalmıştır biraz birşeyler

UZULUYORUM KI KS DE BU OYUNU KAZANMAYI HAK EDEN DUZGUN OYUNCULARIN EMEKLERINE ISIM VERMEYECEĞİM ONLAR KENDINI BILIRLER

Evet evet herkes biliyor. xD

SERBAY MSJ LARI KOYMUŞ O MESAJLAR BEN KUSURSUZ DAN DIŞLANDIĞIMDA OLAN MESAJLARDIR BUNUN AKSINI IDDAA EDEMEZ KIMSE BEN KUSURSUZ KURUCU OLDUĞUM TARIHLER BELIRLIDIR O TARIHLERDE BU TARZA BI MESAJ KOYUN ONDAN SONRA BURAYA MSJ YAZIN..

Bir KS üyesi nasıl da rahatlıkla bir AN kurucusunun hesabına kurulabiliyor. Sende ahte vefa yok mu? sende arkadaşlarının aleyhinde hareket etmek edeplice birşey mi? burada ziya yok ki sadece, tonla oyuncumuz var...senin derdin sadece ziya mı? boşver ziyayı miyayı hedef aldığın birlik KUSURSUZ birliğidir. Gerisi o dediğin ebediyattır. Kara edebiyat. Kişide biraz vefa olsa kurmakta emeği geçtiği bir birliğine karşı gelmez. Ayrıca seni buradan kimse atmadı ki...sen safasanın yanına kurulup AN larla bir olup KS lere karşı bir mücadeleye girişmesen kimse sana ne hain derdi ne de başka birşey...Sen KS de mücadele devam edecektin. Kimsede sana hain felan demeyekti. Sen ne yaptın? AN lar arkadaşım onların yanındayım diyip KS leri düşman bildim. Bu mu sahip çıkmak birliğe? insan görüş ayrılığına düşebilir hemen birliğini bırakıp karşı rakip birlikle mi olur insan? kime anlatıyorsun bunları osman?

DAHA FAZLA SEVIYENE INEMEYECIĞIM ZIYAAA

Sen seviyeni bulmuşsun Osman, bulunduğun yere yakışmadığını düşünürdüm ama düşünmeme gerek kalmadı lakin kendini oraya getirmişsin.

Sonuç: "Kangren olmuş uzuvlar lavanta suyuyla iyileştirilemez."

saygım ve sevgim ile,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZLARI
KUSURSUZ ATAM

Bonnie&Clyde
01-03-2010, 10:54
[ı]osman ethem seni gerçekten tanırmış xd[/ı]

[ı]osmanın şereften felan bahsetmeye başladın.ben sana o kadar büyük ithamda bulunmayayım.bana yakışmayacak şeyleri söylemem. Sen ama bu yolu biraz daha zorla belki bu yüzyıl içersinde bir sonuç alırsın.[/ı]

[ı]osman senin yaptığın yalnış şu idi. Gereğinden fazla an doğrultusunda hareket etmen,kararlarda an ları sürekli dikkate alman ve bağımsız karar vermene engel olması veya yeterince arkaplanında sürekli kayıtlı kalması. Söz vermiş olmana rağmen bana oyunda üstünlük sağlayabileceğimiz hamlelerin önüne adımlar atmak ve yolu an lara rahatça açmak. (gereksiz savaşlara sürüklemek ve ks yi anlamsız savaşların içinde bırakıp devam ettirmek) bu arada gece gündüz emek verdim demişsin. Herkesin taktiridir heralde benim verdiğimin 5 de 1 ine denki ya verdin ya vermedin.bunu bilenler herşeyin farkında. Ama bu konuda da fazla birşey söylemek istemiyorum sana.[/ı]

[ı]edebiyat yapmayı açıkçası pek beceremem benim matematikle aram iyidir. Ama tabi çok okur çizerim,belki oradan kalmıştır biraz birşeyler[/ı]

[ı]evet evet herkes biliyor. Xd[/ı]

[ı]bir ks üyesi nasıl da rahatlıkla bir an kurucusunun hesabına kurulabiliyor. Sende ahte vefa yok mu? Sende arkadaşlarının aleyhinde hareket etmek edeplice birşey mi? Burada ziya yok ki sadece, tonla oyuncumuz var...senin derdin sadece ziya mı? Boşver ziyayı miyayı hedef aldığın birlik kusursuz birliğidir. Gerisi o dediğin ebediyattır. Kara edebiyat. Kişide biraz vefa olsa kurmakta emeği geçtiği bir birliğine karşı gelmez. Ayrıca seni buradan kimse atmadı ki...sen safasanın yanına kurulup an larla bir olup ks lere karşı bir mücadeleye girişmesen kimse sana ne hain derdi ne de başka birşey...sen ks de mücadele devam edecektin. Kimsede sana hain felan demeyekti. Sen ne yaptın? An lar arkadaşım onların yanındayım diyip ks leri düşman bildim. Bu mu sahip çıkmak birliğe? Insan görüş ayrılığına düşebilir hemen birliğini bırakıp karşı rakip birlikle mi olur insan? Kime anlatıyorsun bunları osman?[/ı]

[ı]sen seviyeni bulmuşsun osman, bulunduğun yere yakışmadığını düşünürdüm ama düşünmeme gerek kalmadı lakin kendini oraya getirmişsin.[/ı]

sonuç: "kangren olmuş uzuvlar lavanta suyuyla iyileştirilemez."

saygım ve sevgim ile,
cdtrf [gandalf]
ata'nın kusursuzları
kusursuz atam

senin bu yazdıklarına kımse inanmıyor artık ziya ama sen yazmaya devam et bi kaç kışı var sana inanan...

Ata oluşumunda ki başarılarının devamını diliyorum ziyacım..

Yeni s1 de goruşmek uzere yine -+ da aynı isimle olacağım beklerim rakip olarak tab io cesaretin var ise :)

CDTRF (GandalF)
01-03-2010, 10:56
senin bu yazdıklarına kımse inanmıyor artık ziya ama sen yazmaya devam et bi kaç kışı var sana inanan...

Ata oluşumunda ki başarılarının devamını diliyorum ziyacım..

Yeni s1 de goruşmek uzere yine -+ da aynı isimle olacağım beklerim rakip olarak tab io cesaretin var ise :)

Birkaç 500 kişi var evet xD

Osmancığım SİM le Allah muhabbetini arttırsın, AN lı osmanım...

Yeni S1 de KUSURLU mu olacaksın? xD

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA'nın KUSURSUZU
KUSURSUZ ATAM
ATAM KUSURSUZDUR
KUSURUNU BİLDE KONUŞ
xD

Bonnie&Clyde
01-03-2010, 11:01
YENİ EKİP İLE -+ DA OLUCAĞIZ KUSURLU FENA DEĞİL ASLINDA BI DÜŞÜNEYİM :d

fatu
01-03-2010, 12:10
Osman'ım daha fazla yorma kendini söyleyeceklerimizi söyledik, kaşarlanmamış bir yüz, kaşarlanmamış bir yürek, kaşarlanmamış bir onuru olan insan anlar ne anlattığımızı. Yazık ya 10 larca kişi neye hizmet ettiğini bilmeden kaşarca fikirler doğrultusunda hareket ediyor. Kaşarca uydurulmuş yalanlara inanarak hareket ediyor.

İnsanları nasıl kandırırım da bizim hala kusursuz olduğumuza inandırırım diye düşünmüş tasarlamış ve buna zamanla kendi de inanmış. (: Atatürk'ü de kullanmaya çalışacaktı bi tarafı yemedi. Bunlar herşeyi yapar. Korkacaksın böylelerinden.

Sanki biz bunları ispatlayınca, bunları anlatabilince savaşmicaz, sanki biz savaştan korkuyoruz, sanki biz yenilmişiz zor durumdayız da hala birşeyler anlatmaya çalışıyoruz insanlara. Şu gençliğe yazık, şu insanlara yazık. Gerçekten yazık. Utan artık biraz Ziya. Bu nasıl bir yüz böyle, nasıl bir insansın, aynaya baktığında ne düşünüyorsun yazıktır be vallahi. Yemin ediyorum senin adına bile üzülüyorum durumuna. Çok yazık memleketimizin böyle karakterli insanları var. Hemde ne için..?

Romyak ta dün Bela birliğinden birine bizim DOST*AK birliğine destek yığdığımızı yazmış. Yahu bize ne kardeşim niye destek yığacakmışız. Ya bunlara inanan saflar varmı hala burda ya. Yazıktır be. Tabiki onların savaşı bizim işimize gelir ama niye destek gönderelim..? Neye hizmet ediyorsun..? Aferin iki birliği barıştırmaya çalış yönetici olarak sana düşen bu. Bunu yap çok güzel ama bize niye iftira atıyorsun, haberimiz bile olmayan birşeyi bizim yaptığımızı iddia ediyorsun.

Vallahi billahi yazıklar olsun. İnsan biraz utanır ya, bu kadar yalancı bir millet değiliz biz. Olmamalıyız. Yalancıları barındırmamalıyız, prim yaptırmalıyız azcık ucundan delikanlı olmalıyız..! Yazıklar olsun be.

CDTRF (GandalF)
01-03-2010, 13:06
Fatu utanıyorum. Gerçekten utanıyorum. Ama neden utanıyorum dur söyleyeyim aynı yerde bulunuyoruz...benim adıma utanç oldu, şöyle eli yüzü düzgün 2 kelime arasına "kaşar" ve bilimum her türlü seviyesiz yazışmayı eklemeyen bir rakiple konuşamadığıma utanıyorum.

Abi gel beraber oynayalım diyip sonra a ben öyle mi dedim diyenden utanıyorum. Yapıp yapmadım diyenden, birde en utanç verici şey ne biliyormusun yani oyunda yenebilir birisi diğeri yenemez. Bunu dünya ahiret meselesi yapmana utanıyorum. Yüksek ego nun altında ezilmene ve benimde seninle aynı havayı bu ortamda solumama utanıyorum.

Oyun sonunu bitirmek gibi bir görevim olduğundan ve tonla oyuncumuzu bırakıp gidemediğimden bunları yapıyorum. Onlara ayıp olmasın diye duruyorum. Yoksa aylar olmuştu gideli. Al oyun senin olsun bu kadar ufalmana gerek yok diyip çoktan göçmüştüm. Evet utanıyorum...

Utanmayanlar adınada utanıyorum.

kal sağlıcakla,

CDTRF [GandalF]
ATA ve KUSURSUZ
ATA'nın KUSURSUZU
KUSURSUZ ATAM
.
..
...
xd

Dominic-T
01-03-2010, 13:10
Ziya abi sen neden başkalarının ayıbına utanıyorsun. Sen şerefinle görevini icra ediyorsun. Herkes seviyesi olan kişilerle muhattap olmalı, ki senin bu bölümde rakip birliklerden muhattabın yok. Bırak seviyesizlik yapan kendinden utansın...

Bonnie&Clyde
01-03-2010, 13:23
Fatu utanıyorum. Gerçekten utanıyorum. Ama neden utanıyorum dur söyleyeyim aynı yerde bulunuyoruz...benim adıma utanç oldu, şöyle eli yüzü düzgün 2 kelime arasına "kaşar" ve bilimum her türlü seviyesiz yazışmayı eklemeyen bir rakiple konuşamadığıma utanıyorum.

Abi gel beraber oynayalım diyip sonra a ben öyle mi dedim diyenden utanıyorum. Yapıp yapmadım diyenden, birde en utanç verici şey ne biliyormusun yani oyunda yenebilir birisi diğeri yenemez. Bunu dünya ahiret meselesi yapmana utanıyorum. Yüksek ego nun altında ezilmene ve benimde seninle aynı havayı bu ortamda solumama utanıyorum.

Oyun sonunu bitirmek gibi bir görevim olduğundan ve tonla oyuncumuzu bırakıp gidemediğimden bunları yapıyorum. Onlara ayıp olmasın diye duruyorum. Yoksa aylar olmuştu gideli. Al oyun senin olsun bu kadar ufalmana gerek yok diyip çoktan göçmüştüm. Evet utanıyorum...

Utanmayanlar adınada utanıyorum.

kal sağlıcakla,

CDTRF [GandalF]
ATA ve KUSURSUZ
ATA'nın KUSURSUZU
KUSURSUZ ATAM
.
..
...
xd

SEN DEMEDIN MI ZIYA SEN OYNARSAN SENINLE OYNARIM YOKSA OYNAMAYI DUŞUNMUYORUM O AKŞAM BU YAZIŞMAYI GÖREN SEMIH MEHMET UGUR OLMASA YINE INANICAK HERKES ALLAH'TAN UGUR UN PC DE KAYIT ALTINA ALINMIŞ BU KONUŞMA HALA YALANDAN DOLANDAN ŞEREFTEN BAHSEDIYORSUN.EDEBIYAT FELSEFE MATAMETİK YAPIYORSUN MADEM MATEMATIĞIN IYI BI HESAPLA BAKALIM BEN BIRAKTIKRAN SONRA NE DERECE BAŞARILI OLMUŞSUN :d ATTIĞIN ADIMLARIN YAPTIĞIN ANLAŞMALAR SENI NE DERECE BAŞARIYA ULAŞTIRMIŞ BI HESAPLA SONRA ŞURADA BI O GUZEL MATEMATIĞINI GÖSTER HADİ BEKLIYORUM.

CDTRF (GandalF)
01-03-2010, 13:49
Ziya abi sen neden başkalarının ayıbına utanıyorsun. Sen şerefinle görevini icra ediyorsun. Herkes seviyesi olan kişilerle muhattap olmalı, ki senin bu bölümde rakip birliklerden muhattabın yok. Bırak seviyesizlik yapan kendinden utansın...

Sağolasın zaten sizler olmasanız çoktan bitmişti server kendi adıma. Gerek yok milyon yalana. Al oyunu git dersin olur biter.

Son Söz: Mürüvvete endaze olmaz.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS

eflatun
01-03-2010, 14:10
birlik savaşlarından çıkmış olay kişisel çatışmalara dönmüşş caanım s1..gerçi hep vardı bu türden hesaplaşmalar fakat biraz ipin ucu kaçmış galiba...takip ediyorum devamlı s1 i içeriden, keşke sadece savaşlar,raporlar,fb-gs rekabeti gibi rekabet ve incitmeden kırmadan sonsuz iddaa konuşulsa,saygı ve sevgi konuşulsa.
unutmayın iki ay sonra biter bu oyun.onurlu mücadele gösteren bütün birliklere başarılar dilerim.şuan tek merakım s1 e yakışan ordular çıkacakmı takipdeyim tebrik etmek için.

Geo
01-03-2010, 14:13
Adamlarla 10 dakika msn'de muhabbet ettik ertesi gün hain ilan edildiler yok böyle birşey :)

Romyak efendi yine binbir türlü palavraları ile ABM'i kandırmaya çalışmış. Yok biz(AN'lar) AK*DOST'a defans yığıyormuşuz bilmem ne. Baktılar yüz bulamadılar veya istedikleri gibi cevap alamadılar diyelim biz ona. Eee işler iyi gitmeyince de ne yapalım. Nasıl olsa alışık olduğumuz bir sistem. AK*DOST'u da hain ilan edelim yıkalım gitsin.

Hey yavrum hey ne kadar basit değil mi. Nasıl olsa AK*DOST'ta saldırı askeri yok. Nasıl olsa onlar AN Wow'larına zarar veremez. Yıkalım gitsin o zaman. Çünkü diğer taraftakilerin saldırı askeri var, onlar bizim işimize yarar, onları elimizde tutalım mantığı :)

pekaziz
01-03-2010, 16:02
Adamlarla 10 dakika msn'de muhabbet ettik ertesi gün hain ilan edildiler yok böyle birşey :)

Romyak efendi yine binbir türlü palavraları ile ABM'i kandırmaya çalışmış. Yok biz(AN'lar) AK*DOST'a defans yığıyormuşuz bilmem ne. Baktılar yüz bulamadılar veya istedikleri gibi cevap alamadılar diyelim biz ona. Eee işler iyi gitmeyince de ne yapalım. Nasıl olsa alışık olduğumuz bir sistem. AK*DOST'u da hain ilan edelim yıkalım gitsin.

Hey yavrum hey ne kadar basit değil mi. Nasıl olsa AK*DOST'ta saldırı askeri yok. Nasıl olsa onlar AN Wow'larına zarar veremez. Yıkalım gitsin o zaman. Çünkü diğer taraftakilerin saldırı askeri var, onlar bizim işimize yarar, onları elimizde tutalım mantığı :)

ewt dün ABM ile grştüm ROMYAK ne adammış yaaaa yalan yanlış yazılar pazar ve tezgahtan öte değil. Askeri olan adama peşkeş çekmek askeri olmayanı yollamaya çalışmak size yakışan bi davranış. MIMIT karakter meselesi bu. Bizde Ordular kesilince atılan veya dışlanan bi AN birliği yok. 0 ordumuz kalsa da AN birliğiyiz. Ayrıca AK*DOST a defans atılmıyo ROMYAK Lafım sana. İŞİN GÜCÜN DALAVERE olmuş. Ama ZİYA kaptanın öğrencilerisiniz olacak o kadar. :)

saygılar
sevgiler
başarılar
S1 AN-KUR
oss1ci
Atanın birliği bile değiliz :) ATANIN ADI BÖYLE DALAVERELE YAKIŞMAZ siz yıkılınca biz ATAYI yıkmış mı oluyoruz aşaaa işte gerek yok ATA yazmaya oraya ayıp ettiniz

metoz
01-03-2010, 16:12
S.A arkadaşlar bırakın hadi bu kişisel hırsları kişisel hesaplaşmaları tadı kaçtı yani... seviyelere asılalım :D depolar bitti artık ...artık s1 rapor görsün ....hakkını verelim öyle değilmi ....

erken kalkan yol alır ...

saygılarla
balcı

CDTRF (GandalF)
01-03-2010, 16:39
ewt dün ABM ile grştüm ROMYAK ne adammış yaaaa yalan yanlış yazılar pazar ve tezgahtan öte değil. Askeri olan adama peşkeş çekmek askeri olmayanı yollamaya çalışmak size yakışan bi davranış. MIMIT karakter meselesi bu. Bizde Ordular kesilince atılan veya dışlanan bi AN birliği yok. 0 ordumuz kalsa da AN birliğiyiz. Ayrıca AK*DOST a defans atılmıyo ROMYAK Lafım sana. İŞİN GÜCÜN DALAVERE olmuş. Ama ZİYA kaptanın öğrencilerisiniz olacak o kadar. :)

Diyorsun ki ben dalavere ustasıyım sende bir meleksin. Olmadı Sevgili Pekaziz...o iş yürümedi dediğin gibi. Çocukluk yılları geride kaldı. Artık pazarda bizlere ancak sebze satıyorlar, legolar bitmiş bizlere.

MSN yazışmaları çok değerli SIM in, bu kurucunuz değil mi? bak kurucunuz ne kadar muhterem bir kişilik.Meleklik canım arkadaş ;

SiM & Fatu:
bunun adı k........
SiM & Fatu:
k.......... bırak
SiM & Fatu:
tarafsızsan tarfsız ol
SiM & Fatu:
işte bu adamlık
SiM & Fatu:
laf kalabalığı yapma
cem:
adam ol
cem:
sana efendi gibi bişey anlatacaktım
cem:
ama delikanlı değilmişsin
SiM & Fatu:
bi s..... git lan
cem:
vay edepsiz

Pekaziz, senin muhterem başkanın yüce haşmetin çok yüce sözleri yukarıda. Oyuncularımızla bu düzeyde yazışmalar yapıyor. Ama benim gibi dalavere çeviren bir adamdan bunları ne görmüşsündür ne duymuş. İşte bu seviyelerden bahsediyorsunuz ya...heee işte seviye size.

Taktir oyuncuların.

saygılar,
CDTRF
ATA mın ATAsı
KUSURSUZ ATAM
xD

Bonnie&Clyde
01-03-2010, 17:01
Hak edene hakkettiği kadar...

spedar
01-03-2010, 17:15
SİM gibi bir oyuncunun sizlerle bu kadar konustuguna bile hayret ediyorum.

kadir sen neden yazıyorsun buralara sana demedim mi sen birlikler ustusun...

senin buraya yazman için s2 s3 falan bize savas acmalı ...

fatu
01-03-2010, 17:16
Burda geçen konuşmalar doğrudur, eksikleri vardır, bu cem adındaki şahıs bana aylardır tarafsızız biz diyen (Bela birliğinden) ödleğin tekidir. Bu konuşmada da bana yaklaşmaya çalışmış Cracker dan onlardan birisine giden saldırının fake mi gerçek mi olduğunu öğrenmeye çalışıcakken çenesini kapattığım için birden bire bana "senin canını yakmışlar" "adam ol" vb saçma sapan kelimeler saf edince anasına da sülalesine de soyuna da sopuna da küfür ederim. Ayrıca bu konuşmada önce küfür eden karşı taraftır.

Demekki bu adamı bu ziya göndermiş bana bak ağzımdan laf alacak aklı sıra. Tabi beni hiçbir şekilde bu şerefsizliklerin içine sokamadıkları için ayrıca karı gibi saklanmayın diye yüzlerine yüzlerine konuştuğum için bunu ne şekilde nereye lanse edeceğini şaşırmış. E kişininde adı cem olunca konuşmada, Dekaron samış herhalde ilk başta heyecanlanmış birliğine de öyle lanse etmiş. (((((((((((:

Adamı şaşırtırım ziya, Allah beterinden korusun. Evire çevire bütün yollarının a.... kodum. (: Ya işte böyle şebelebebeklik yaparsın burda. Sanki sen hayatın boyunca hiç küfür etmemisin gibi şu şebekliğe bak ya. Allah seni ıslah etsin. Yuh artık yuh. Şaşırmış ziya çok fena şaşırtırım adamı. Bana erişemezsin ziya. (;

hakanugur
01-03-2010, 17:22
..... ben dalavere ustasıyım sende bir meleksin....

bu kurucunuz değil mi? bak kurucunuz ne kadar muhterem bir kişilik.Meleklik canım arkadaş ;

Ama benim gibi dalavere çeviren bir adamdan bunları ne görmüşsündür ne duymuş.

saygılar,
CDTRF
ATA mın ATAsı
KUSURSUZ ATAM
xD

KURUCU benim kankam ziyaaaaaaaaaaaaaa,kadir abimiz,has mı has delikanlısıdır bu birliğin aynı şekilde osman abimizde kimseye laf yok sen zaten dalavereciyim demişsin ahahahahahaha bana bu yeter uzun süredir ara ara bakıyorum saçmalardan seçmeler konu wow gidişatı ama görüyorumki hep kadir abim size gitmiş gelmiş ahahahahahahah arkadaşlar ben tutup karşı tarafa siz salaksınız desem kabul edermisiniz etmezsiniz kim eder,eden zaten salaktır böyle bir düşünce eşliğinde herkesin doğruları kendinedir herkes kendi doğrusu ile başkalarının düşüncelerini değiştiremez o şunu demiş bu bunu demiş saçmalık adam zaten dedim diyor inkar etmiyor ama sen osmana mesela diyorsunki bunu dedin hahahahhaha konuşma geçmişi var mı elinde!!!!! hadi bi sor kendine ziyaaa neden bu hakanugur herşeyi arşivliyor ahahahahahahaha tarihini doğu roma,çinden öğrenen nesiller belli oluyor,birazda ders almak lazım dimi looo terbiyesizlik şudur buraya kişiler arasında geçen konuşmaları yayınlıyamazsınız bu yasal bir şuçturda aynı zamanda forum kurallarından bahsetmeme gerek yok forumdan alın burası wow gidişatı yapacak birşeyiniz kalmayınca çenenize mi vuruyor arkaşlar ben şu şöle bu böle dıyemem desemde bana goredır kımse bır bırını sevmek zorunda degıl vs klasik dusunceler ama bir gerçek var

o bu değilde nasıl çakıoz looo hahahahahahahhahahahahahhahahaha

gönül isterki centilmence geçsin herşey düzgünce olsun ama ne mümkün wowla ilgili konuşun looo çene çalmayın şikayet etcem sizi admın kankama ahahahhahahaha

Geo
01-03-2010, 18:43
Ben bu yazışmada çevrilen bir alavere dalavare, bir yalan dolan görmedim şahsen. Neyin açıklaması bu veya neden burda paylaşma gereği duydun ki. Başı sonu ortası belli olmayan msn konuşmasından bir kesit :) Burdaki kışkırtmayı ilkokul talebesine sorsan altını çizer gösterir yani.

Bazıları vardır söylenen her lafı yutar veya yutmak zorundadır. Çünkü öylesi çıkarlarına uygundur. Bazıları vardır kişiliğine karakterine adamlığına delikanlılığına edilen lafları kaldıramaz. Nerde olursa olsun istediği cevabı verir çekinmez sözünü esirgemez. Ahlak dersi mi vermeye çalışıyorsun anlamadım ki.

Reel hayattaki statü ve olgunlukla oyunu bağdaştıran bi düşünce yapısından farklı şeyler beklemek de tuhaf olurdu gerçi. İstersen cumhurbaşkanı ol, istersen vasıfsız işçi ol. İster 15 yaşında ister 55 yaşında ol. Bunlar oyunda sana bir artı veya eksi kazandırmaz. Doğru olduktan sonra, insanları yalanlarla dolanlarla süslü yazılarla etki altına almaya çalışmadıktan sonra iyi işler çıkarıyorsan zaten etrafında iyi insanlar olur. Kendine ve başkalarına hak etmedikleri vasıfları yüklemekle bir yere gelemezsin :)

Not: Askerliğimi henüz yapmadım :p Ama buraya yazıyorum. Bir sorun olmaz umarım xD Neden Geo seviye basmıyor neden. Söyle bana neden Uğur kankam :)

metoz
01-03-2010, 21:20
LA ARTIK YETER NAPTINIZ BURAYI :) SERVER DE KONUSULACAK ŞEY Mİ KALMADI DA HERKEZ BİRBİRİNE ATTIGI PARMAKLARI KONUSUYOR....

BEYLER WOW DİYORUZZZZ:d

gkn
01-03-2010, 21:51

YALAKALIK YAPMA !!!

puahahaha bi kişi de desin ki ben adam değilim ben arkadan iş çevirdim yav atılan mesajları yapılan işleri görüyorum birine sormama gerek yok kimin ne olduğunu öğrenmem için bu arada kimseye yalakalık felan yaptığım yok belki de senin yalakalık tanımın farklı kusursuzun başkanı olupda an as a çalışmak değil yalakalık benim bunları söylemem öylemi yav fatuya diyordum ayakların yere bassın diye ama sen onu da geçtin be :D

s1hazerhan(gokhan)

Geo
01-03-2010, 21:54
Abi benim hesaptaki Wow'da seviye yok neyini konuşayım. Seviyesi olanlar konuşsun -.-
Sen konuş mesela anlat bize. Neler hissediyosun. Heyecan yaptım şimdi. Nasıl bişey seviye basmak :)

cerrah
01-03-2010, 23:00
Dünya harikası

1. MERT_TÜRK PUSUL@- K@R@H@N ARTI 39 -
2. balcı2 KARABÜK_78 ATA-WOW 35
3. pontiac AVCI+PUSULA+ŞERO ARTI 34
4. Toğal KAFAMIZ Bİ DÜNYA :) dost-ak 32
5. alc1_ ATA_MF-DP-PRL-SON:) ATA-MF 27 -
6. BystiLL ███ KUSURSUZ ███ ATA-WW 27 -
7. KAHRAMAN61 [AN KAP] & NEFES [AN.WOW] 9 -
8. cermen 54 ATA_DP-SON-PRL-MF ATA-WW 9 -
9. b-team ANADOLU ARTI 4 -
10. pashacan AND WW [AN.WOW] 2 -
11. Geo Yok Seviye Falan :) [AN.WOW] 1 -
12. okidoki ATA-SON 0 -
13. Natarlar - 0

Kısaca baktığımız zaman WoW köyleri ve Ouyncuları devamlı değişim içinde
Şu an WoW köyleri içerisindei stikrarlı 1 oyuncu var o da GEO seviyesi hep aynı :)
Bystill iyi toparlamış durumda .
ARTI WoW lar ise sessiz sedasız geliyor Zaten artı oluşumlarıda PUSULA Birlikleri ağırlıklı olarak göze çarpıyor..
Şu an serverde her birlik oyuncusu 3 5 kişilik takımlar halinde olduğu için Her takım Bilmem neden nem kapıyor ve hemen etrafındaki 3 5 adamı alıp birlik kuruyor..
Serverde(s1 2009-2010) seviyeli ve akıllı başlı seviyeli olan bir çok oyuncu var ama bunlardan öne çıkan [GandalF] CDTRF arkadaşımız forum msjlarını takip ediyorum ve kendisini tebrik ediyorum..

Bonnie&Clyde
01-03-2010, 23:35
puahahaha bi kişi de desin ki ben adam değilim ben arkadan iş çevirdim yav atılan mesajları yapılan işleri görüyorum birine sormama gerek yok kimin ne olduğunu öğrenmem için bu arada kimseye yalakalık felan yaptığım yok belki de senin yalakalık tanımın farklı kusursuzun başkanı olupda an as a çalışmak değil yalakalık benim bunları söylemem öylemi yav fatuya diyordum ayakların yere bassın diye ama sen onu da geçtin be :d

s1hazerhan(gokhan)

sen benim muhattabım değilsin seviyeme gelmen ıçın çok çalışmalısın hadi gir koyune asker bas kesım flan yap hadi koçum...

pekaziz
01-03-2010, 23:43
Diyorsun ki ben dalavere ustasıyım sende bir meleksin. Olmadı Sevgili Pekaziz...o iş yürümedi dediğin gibi. Çocukluk yılları geride kaldı. Artık pazarda bizlere ancak sebze satıyorlar, legolar bitmiş bizlere.

MSN yazışmaları çok değerli SIM in, bu kurucunuz değil mi? bak kurucunuz ne kadar muhterem bir kişilik.Meleklik canım arkadaş ;

SiM & Fatu:
bunun adı k........
SiM & Fatu:
k.......... bırak
SiM & Fatu:
tarafsızsan tarfsız ol
SiM & Fatu:
işte bu adamlık
SiM & Fatu:
laf kalabalığı yapma
cem:
adam ol
cem:
sana efendi gibi bişey anlatacaktım
cem:
ama delikanlı değilmişsin
SiM & Fatu:
bi s..... git lan
cem:
vay edepsiz

Pekaziz, senin muhterem başkanın yüce haşmetin çok yüce sözleri yukarıda. Oyuncularımızla bu düzeyde yazışmalar yapıyor. Ama benim gibi dalavere çeviren bir adamdan bunları ne görmüşsündür ne duymuş. İşte bu seviyelerden bahsediyorsunuz ya...heee işte seviye size.

Taktir oyuncuların.

saygılar,
CDTRF
ATA mın ATAsı
KUSURSUZ ATAM
xD

bak şimdi ziya kaptan sana neden dalavereci diyorum ortaya msn kayıtlarını atıyosun, kişiler belli değil bişey belli değil, ahmet, mehmet kim bunlar olay net değil. Ayrıca güzel bi yazı tarzı değil kopya da olabilir msn kaydını yapıyosan çek fotosunu öyle yolla daha bi doğruluk payı olsun ama dert değil kadir abinin kimle konuştuğunu biliyoruz zaten. Ama sen biliyo musun ROMYAK kankanın neler çevirdiğini? tabiyki biliyosun antiziyacı olanlar çeviriyo sanırım bu muhabbeti ama şunu iyi bil Yaptıklarınız, söyledikleriniz doğru olsun kimseye yollamadığımz defansı attığımızı iddaa etmeyin. Olan bitenden konuşun. BELA ekibine de başarılar size de. Biz türlü manevralar yaparak olammış olayları olmuş gibi gsterme artık.

Server aylarca uyutuldu ama sağlam dik durdun şimdiye kadar. Şimdiden sonra bari doğruyu konuş ziya kaptan. Lütfennnn

oss1ci
AN-KUR
AN birliği
vs. vs.
vs. vs.
vs.... xD

metoz
02-03-2010, 06:26
Abi benim hesaptaki Wow'da seviye yok neyini konuşayım. Seviyesi olanlar konuşsun -.-
Sen konuş mesela anlat bize. Neler hissediyosun. Heyecan yaptım şimdi. Nasıl bişey seviye basmak :)

ehehehe mmt :D msn dede diyom bas artık adranalin olsun :D ama basmak çok süper basarken süper hissediyosun :D:D bina şah a kalkıyo

:P

ÇAPANOĞLU
02-03-2010, 06:35
OOO burası cümbüş olmuş :))) kavga etmeyelim beyler :)

Mukina
02-03-2010, 16:30
Ziya sen bu s1in kaşarlanmışı oyuncularıyla uğraşamazsın onlara ne desen bos mükürsen yarabbi şükür derler boş ver oyununu oyna wowu gecen seneki gibi kaybettiklerinde zaten salya an as ağlarlar:D

Mukina
02-03-2010, 16:31
ziya boşver sen buranın s1in kaşarlanmış bir kaç an as lısına zaten onlar gecen seneki gibi wowu kaybedince salya an as ağlarlar:D

fatu
02-03-2010, 20:20
İşte geçen sene öptüklerimizin çocukları da böyle dolanıyor burda tek tük, seneyede ziyanın çocukalrını görürüz burda (Yanlış anlaşılmasın, oyun içerisindeki yetiştirdiği çocukları). Tencere yuvarlanmış kaşarını destekliyor işte.

ÇAPANOĞLU
02-03-2010, 21:12
İşte geçen sene öptüklerimizin çocukları da böyle dolanıyor burda tek tük, seneyede ziyanın çocukalrını görürüz burda (Yanlış anlaşılmasın, oyun içerisindeki yetiştirdiği çocukları). Tencere yuvarlanmış kaşarını destekliyor işte.

Sim sana yakışmamış bu sözcük Oyun bu o yüzden boşver böyle 2 li tartışmaları Hayatta herkesin bir kumaşı vardır ve rengide bellidir..

speedy_10
02-03-2010, 22:12
burasıda ateş içinde biraz anlayış karşımızdakine saygı oyun olduğunu unutmayalım iyi olan kazansın :))))

gkn
02-03-2010, 23:39
sen benim muhattabım değilsin seviyeme gelmen ıçın çok çalışmalısın hadi gir koyune asker bas kesım flan yap hadi koçum...

yav sen rahat ol benim senin seviyene gelmek gibi bi isteğim yok ne karakter olarak ne de oyuncu olarak karakterin konusunda gene kendini översin ben arkadan iş çevirmem bana güvenenleri satmam diye bunun aksini ispatlamaya gerek yok he oyun stratejisine gelirsek o öldü bu öldü hazerhan ayakda ;) varsa başka bi kulvar söyle illaki ordada kuyruğuna basar canını yakarım :D:D

caş
03-03-2010, 08:59
Ziya sen bu s1in kaşarlanmışı oyuncularıyla uğraşamazsın onlara ne desen bos mükürsen yarabbi şükür derler boş ver oyununu oyna wowu gecen seneki gibi kaybettiklerinde zaten salya an as ağlarlar:D

geçen yılda aynıydı bu yılda aynı.neden tüm server an birliklerine karşı birleşiyo.ve savaşıyo bu sorunun cevabını kendin bir düşün.acaba bu an birlikleri ile bir kaç birliğin başa çıkamadığının bir özetimi acaba.hem merak etme ağlayanda yok.1,5 yıl kimseyle savaşma asker bas sonra wow kur ben kazandım de.hiç bir an birlik üyesi böyle bir wowu kabul etmez zaten.senin başkanın ziyada bana katılır bu konuda.sende pusula zihniyeti sezindim.yoksa onların bir üyesimiydin?

Mukina
03-03-2010, 14:30

fatu devam salya an as takılmaya senden iyi kaşarmı olur eski kaşar......gecen sene 0 lar klubuydunuz boy sırasına koymuşduk wowları hepsinde seviye 0dı :)

Mukina
03-03-2010, 14:33
geçen yılda aynıydı bu yılda aynı.neden tüm server an birliklerine karşı birleşiyo.ve savaşıyo bu sorunun cevabını kendin bir düşün.acaba bu an birlikleri ile bir kaç birliğin başa çıkamadığının bir özetimi acaba.hem merak etme ağlayanda yok.1,5 yıl kimseyle savaşma asker bas sonra wow kur ben kazandım de.hiç bir an birlik üyesi böyle bir wowu kabul etmez zaten.senin başkanın ziyada bana katılır bu konuda.sende pusula zihniyeti sezindim.yoksa onların bir üyesimiydin?

evet neden herkes size düşman bazı oyuncularınzın kişilik bozukluklarından olmasın

kusursuz
03-03-2010, 15:32
la bi susun şu lanet olası server bitsede kurtulsak
s13 den başka server da oynamam artık zaten bu ne yaw :mad::o

Optimus
03-03-2010, 16:32
Server resetlendiğinde tüm beklentimiz ve çabamız gülen tarafın ATA-Kusursuz birlikleri olmasıdır.

Nihayetinde bir oyun, bu gerçeği unutmadan emek veren ve wow kurmaya çalışan tüm oyunculara başarılar...

Saygılar.

premium
03-03-2010, 16:46
Sağolasın zaten sizler olmasanız çoktan bitmişti server kendi adıma. Gerek yok milyon yalana. Al oyunu git dersin olur biter.

Son Söz: Mürüvvete endaze olmaz.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS
ziya başkan selamlar. eski bir s1 kusursuz oyuncusundan şu anda yaklaşık 20 dakika sonra wow kuracak olan kasırga birlikleri başkanı olarak serverımızın son durumunu iletmek istedim.
ilk 5 hesap birliklerimizdeki hesaplara aittir. rakip 2 wow hesap silmişlerdir. diğer rakiplerimizin tüm wowları sıfırlanarak servera nokta koyulmak üzeredir:))
tüm kusursuz ailesine sevgilerimle prem / süleyman

not: böcüq bilale çamaşır işinide verebilirsin artık bulaşık kesmez onu:))))

http://i45.tinypic.com/mtasuv.jpg

cerrah
03-03-2010, 16:50
Birgün radyonun birinde çalışan bayan, dinleyicilerine canlı yayında muziplik olsun diye şöyle bir soru yoneltmiş..
Beni alıcak olsanız ne kadar başlık parası verirsiniz...
Dinleyiciler Peşi peşine bağlanmışlar canlı yayına biri demiş ben 10 000 TL veririm beie demiş ben 100 000 TL veririm tabi bizim radyocu kız coşmuşta coşmuş..
İlerleyen saatlerde bi genç dinleyici bağlanmış canlı yayına
Bayan radyocu: Bana nekadar başlık parası veririsin ?
Bağlanan genç: 5 TL
Bayan radyocu: aaaaa o kadar azmı...
Bağlanan Genç:NAPALIM KAŞARIN KİLOSU BU KADAR..

Mevzuyu konu dağılsın diye anlattım.. Kimse üstüne alınması Herkez üstüne alabilir...

caş
03-03-2010, 18:04
ziya başkan selamlar. eski bir s1 kusursuz oyuncusundan şu anda yaklaşık 20 dakika sonra wow kuracak olan kasırga birlikleri başkanı olarak serverımızın son durumunu iletmek istedim.
ilk 5 hesap birliklerimizdeki hesaplara aittir. rakip 2 wow hesap silmişlerdir. diğer rakiplerimizin tüm wowları sıfırlanarak servera nokta koyulmak üzeredir:))

http://i45.tinypic.com/mtasuv.jpg

bilal e selamımı söyle iyi tanır beni.adımı tuncay diye söylersin.gerçi tuncay adını pek sevmez ama sen yinede söylersin:)

caş
03-03-2010, 18:26
evet neden herkes size düşman bazı oyuncularınzın kişilik bozukluklarından olmasın

tek kişilikli sizsiniz zaten.hatta delikanlılığın kitabınıda senin yazdığını söylemler arasında.birlik arkadaşlarında bu kitaptan kişilik öğreniyolarmış sanırım.

premium
03-03-2010, 18:54
bilal e selamımı söyle iyi tanır beni.adımı tuncay diye söylersin.gerçi tuncay adını pek sevmez ama sen yinede söylersin:)
peki iletirim:)
gerçi bu aralar biraz yoğun olacak sanırım. temizlik bulaşık çamaşır filan ama yinede görünce söylerim:))

wow yolunda herkeze başarılar. s18 wow tamamlanmıştır. ilgilenenlere duyrulur:)

saygılarımla.

.nanez
03-03-2010, 19:58
ahahahha zuahahahaaaha yavv çok gülüyorumm yazdıklarınıza :) hepinizz dünyayı kurtaran adamın torunlarısınızz :)

BobSwagger
03-03-2010, 20:48
isteyen istediği kadar birleşme yapabilir. bu hiçbirşeye bahane olamaz.

Bahane eden yenilgiye kılıf arıyordur. başka bir açıklaması olamaz.

o yüzden tüm server bize karşı birleşti ayaklarını bırakın. çok duyduk o masalları. bu masallar size zafer getirmedi.

ama kendiniz avutmaya yetiyor sanırım.

-constantine-
04-03-2010, 02:41
tek kişilikli sizsiniz zaten.hatta delikanlılığın kitabınıda senin yazdığını söylemler arasında.birlik arkadaşlarında bu kitaptan kişilik öğreniyolarmış sanırım.

ustadım ben bılal ama kusuruma bakma bır turlu cıkaramadım:(

Sanırım tek hatırladıgım 7*7mde bır oyuncu vardı ısmı tuncaylı bırseydı senmısın yoksa?

Cıdden ozur dılerım.

Suleyman abı.Bız sana butun ıctenlıgımız sevgı saygımızı sunuyoruz sen bızı travıan camıasına rezıl edıyorsun:)

premium
04-03-2010, 11:36
ustadım ben bılal ama kusuruma bakma bır turlu cıkaramadım:(

Sanırım tek hatırladıgım 7*7mde bır oyuncu vardı ısmı tuncaylı bırseydı senmısın yoksa?

Cıdden ozur dılerım.

Suleyman abı.Bız sana butun ıctenlıgımız sevgı saygımızı sunuyoruz sen bızı travıan camıasına rezıl edıyorsun:)
bilalim ben sana bişi demiştim dimi hatırlarsın;) cezanın hafiflemesi senin elinde diye. sonuca bakıyorum ve hafifletici unsurlar gerçekleşmemiş. neyse artık bu kadar olsun cezan:D

-constantine-
04-03-2010, 11:45
bilalim ben sana bişi demiştim dimi hatırlarsın;) cezanın hafiflemesi senin elinde diye. sonuca bakıyorum ve hafifletici unsurlar gerçekleşmemiş. neyse artık bu kadar olsun cezan:D

Arkadas guney ole bı saldırı cıkardıkı server bıttıkten sonra bende onun bana verdıgı saate ayrlamstım operasyonu:)

Senın canın sagolsun be abı:)

kotanjant
04-03-2010, 22:20
cümleten s.a eski dostlarım.
ben mete
eski s1 AKEB(kotanjant)

Oyunu aylar önce bırakmış birisi olarak wow döneminize başarılar dilemek için yazıyorum.

Eğlenceli dakikalar diliyorken; tüm üyelere bunun bir oyun olduğunu, ilierki dönemlerde geride kalan dostluklarınızdan gurur, kırıcı davranışlarınızdanda utanç duyacağınızı hatırlatmak istiyorum .

Oyunu oyun gibi görmek en iyisidir. Hepiniz ALLAH'a emanet olun...

CDTRF (GandalF)
05-03-2010, 09:50

IMGhttp://i45.tinypic.com/mtasuv.jpg/IMG

Süleymanım, ellerinize sağlık.

sevgim ve saygım ile,
CDTRF [GandalF]

metoz
06-03-2010, 08:49
Serverde seviyeler başladı tam anlamı ile geo ve pashacan arkadaşlarımızın da seviyeye başlaması yarışa start verdi

herkeze başarılar.....hakaden kazansın...

Dedikodususuz dırdırsız bir wow dönemi dileği ile ....

Burada artık mahalle kavgası değil wow bilgisi wow raporu paylaşmak daha eğlenceli olur.....

Saygılarla
balcı

tüm wow oyuncuları ve destekçilerine başarılar...

g0khannn
07-03-2010, 00:07
Serverde seviyeler başladı tam anlamı ile geo ve pashacan arkadaşlarımızın da seviyeye başlaması yarışa start verdi

herkeze başarılar.....hakaden kazansın...

Dedikodususuz dırdırsız bir wow dönemi dileği ile ....

Burada artık mahalle kavgası değil wow bilgisi wow raporu paylaşmak daha eğlenceli olur.....

Saygılarla
balcı

tüm wow oyuncuları ve destekçilerine başarılar...

Tamam çağdaş ne acele ediyon yıkılacaksın

spedar
07-03-2010, 03:23
ATA-KS bu oyuncuya savaş ilanı yaptı AN-AS]. bugün 00:29

Tribunlere oynamayın :)

zaten 6 aydır savas halindeyiz

ciddiye alırız her hafta 2 milyon definizi keseriz sonra wow a def kalmaz demedi demeyin!

kararlı mısınız hele bi yazın ona gore davranalım:)

g0khannn
07-03-2010, 12:58

Tribunlere oynamayın :)

zaten 6 aydır savas halindeyiz

ciddiye alırız her hafta 2 milyon definizi keseriz sonra wow a def kalmaz demedi demeyin!

kararlı mısınız hele bi yazın ona gore davranalım:)
Vay bee 6 ay oldu demek.. :cool:

hakanugur
07-03-2010, 13:15

dadmin edemiceksen tahrikte etmiceksin sonra ağlatırlar kankam anlamamış bunlar daha

hee valla salihcim 6 aydır dadmin ediyoruz askerliğini yapmış yapmamış demeden hiç ayırt etmiyoruz :PPPP e o kadar çok yıktık sizde izledinizki zamanın nasıl geçtiğini anlamadınız bileee g0khannn bile öldü koskoca ahahahahahahahhahahahahahahahah eşsiz gökhan oldu eşsiz geo hahahahahaha

ezel gibi dizi cekıyoruz :D:D

KILIÇASLAN
07-03-2010, 14:50
konusturmayın beni:) butun kurtlarınız dokerım:)

delıkanlı gecınen arkadaslar, delıkanlıgı hıc tanımadıgı ınsana neyın ne oldugunu bılmeden kufur ederek arayan adres ısteyen arkadaslar:) yapamayacagınız vaatler vermeyeceksiniz.

iş küfüre kaldıysa, iş argoya kaldıysa kankalarınız iyi bilir o konuda kütüphanemiz geniştir. Ama ki gönül elvermez şu basit oyun için.

Bilip bilmeden, kimin ne hakedip ettiğini kendi kafanda kurduğun dünyanla karar verip konuşmayacaksın. Bilmediğin kuyulara dalmayacaksın. Mazallah boğulursun. Sonra profilde adama yuppiiiiiiiiiiiiiii yazdırırlar mazallah

neyse oyununuza ne dünya bu oyunla başladı nede burada son bulacak

yalanlarınızla buraları süslemeye kalkarsanız cevap bulursunuz. Hadi oyununuza bakın

ŞARLKEN

KILIÇASLAN
07-03-2010, 14:58

kankam salih:) sen an-as dan iyimi bilecen delikanlığın kitabını yazmıs adamlar.

tuncay wow larınızda ne kadar asker var:) soylesene tuncay haha an-as lı tuncay pusulaya laf yazmıssın ama gecen sene hatırlatırım kı az kalsın an-as ın cekırdek ekıbı senı yıkıyorlardı lords savasında verilen hedefe girmedin diye:) haaaa server bıttıgınde de en cok ordu cıkanlardan bırısı sendin:) yani o yuzden an-as ın martalıtesı olarakdan burada ders vermeye kalkma otur oturdugun yerde asker bas:)

g0khannn
07-03-2010, 15:05
dadmin edemiceksen tahrikte etmiceksin sonra ağlatırlar kankam anlamamış bunlar daha

hee valla salihcim 6 aydır dadmin ediyoruz askerliğini yapmış yapmamış demeden hiç ayırt etmiyoruz :PPPP e o kadar çok yıktık sizde izledinizki zamanın nasıl geçtiğini anlamadınız bileee g0khannn bile öldü koskoca ahahahahahahahhahahahahahahahah eşsiz gökhan oldu eşsiz geo hahahahahaha

ezel gibi dizi cekıyoruz :D:D
Uuur cum sen olmayınca tadı çıkmıyor işte bu forumun tadı. Bende askerlik yapmadım :)

He yha hiç sorma g0khannn gitti :)

La memett tılsımımı ver ayu ayıp deil mi çalıyon.. Ne zaman istedinde vermedim..

g0khannn
07-03-2010, 15:07
kankam salih:) sen an-as dan iyimi bilecen delikanlığın kitabını yazmıs adamlar.

tuncay wow larınızda ne kadar asker var:) soylesene tuncay haha an-as lı tuncay pusulaya laf yazmıssın ama gecen sene hatırlatırım kı az kalsın an-as ın cekırdek ekıbı senı yıkıyorlardı lords savasında verilen hedefe girmedin diye:) haaaa server bıttıgınde de en cok ordu cıkanlardan bırısı sendin:) yani o yuzden an-as ın martalıtesı olarakdan burada ders vermeye kalkma otur oturdugun yerde asker bas:)

Vayyy kanka nickin çok güzelmiş olum..

Banada bi tane alalım..Valla kanka an-as herşeyi biliooo hele bu uur yok mu seyyar basın :))

KILIÇASLAN
07-03-2010, 15:15
Vayyy kanka nickin çok güzelmiş olum..

Banada bi tane alalım..Valla kanka an-as herşeyi biliooo hele bu uur yok mu seyyar basın :))

bundan sonraki oyundakı nickim bu olacaktı kısmet olmadı ıste hesap acmak:) seneyede acarmıyım bılmıyorum oynamak ısterım ama :) hakkını veremeyecegım ıse gırmem o yuzden fırsat olmayabilir:)

g0khannn
07-03-2010, 15:17
bundan sonraki oyundakı nickim bu olacaktı kısmet olmadı ıste hesap acmak:) seneyede acarmıyım bılmıyorum oynamak ısterım ama :) hakkını veremeyecegım ıse gırmem o yuzden fırsat olmayabilir:)

Kanka ayıp valla ben bir dahaki s1 de seninle oynayacağımı düşünüyordum. Beraber oynarız.

KILIÇASLAN
07-03-2010, 15:37
sen ıste yeter kanka :) her turlu elımızden gelen yardımı saglarız. Onca zaman hesabına baktıgım ınsanlar gıbı arkamdan kufretmeyeceksen:P sıkıntı degıl her turlu oynarım:) haha

askerlerı koyu kıymetsız olan arkadaslarla oynarız mumkunse wow ıdealı olmayanları toparlayalım:)

metoz
07-03-2010, 17:13
Tamam çağdaş ne acele ediyon yıkılacaksın

kardeşş yıkılmaya hazır şekilde bekliyorum :) bu wow u yıkanında vay haline :D

metoz
07-03-2010, 17:15
Kanka ayıp valla ben bir dahaki s1 de seninle oynayacağımı düşünüyordum. Beraber oynarız.

la salih kankaaaa hepberaberiz yine muhahahahah :D

ÇAPANOĞLU
07-03-2010, 20:25
Server 1 Ahalisi ne güzel bir server burası ben çok seviyorum burasını Gelecek Sezon + - Bölgesinde oyuna başlayacam :)))

Optimus
08-03-2010, 16:04
Raporları bekliyoruz...

Dominic-T
08-03-2010, 21:22
WW Village (106|-192) niye hız kesti bilen var mı? :D

cerrah
08-03-2010, 22:26
WW Village (106|-192) niye hız kesti bilen var mı?

Belkide bişeler olmuştur...
Misafir ağırlamıştır.
Ne bilim Depolar filan bişeyler olmuştur...
ama çok büyük bir hasar almış gibi gözükmüyor

Sup3rb0y1
09-03-2010, 08:35
Bu serveri seviyorum yahu,bitsede gitsek =)

CDTRF (GandalF)
09-03-2010, 11:03
http://travian-reports.net/tr/img/28167541a0b.png

saygılar,
CDTRF
ATA-KS

spedar
09-03-2010, 11:22
[ımg]http://travian-reports.net/tr/img/28167541a0b.png[/ımg]

saygılar,
cdtrf
ata-ks

tebrik ederim guzel bir romalı. Merkezi hasar gordugunden erken cıkarmak zorunda kaldı ama yine de guzel bir emek soz konusu

saygılar

KILIÇASLAN
09-03-2010, 14:54
tebrik ederim guzel bir romalı. Merkezi hasar gordugunden erken cıkarmak zorunda kaldı ama yine de guzel bir emek soz konusu

saygılar

erken degıl aslında bekleyenler hata edıyor bana sorarsan. Kımın neye gore ne zaman bekleyecegı duruma gore degısıklık gosterır ve bu ordunun cıkması lazımdı

asıl sebebı merkezı yıkılmıs olması falan degıldı asker koyu bılınmıyordu zaten acık verılmemıstı lakın arkadasımız gereken sekılde ılgılenemeyecegını dusundugumuzden konusup yola cıkarma kararı aldık. Ordunun basımındakı buyuk emegı gecen arkadas ıse zaten bana hersey uyar mantıgında ıdı ve de fedakar bır arkadastı. Netıce ıtıbarıyle ordunun cekımı ve sokumu sırasında ozellıkle attıgım mesajlara kayıtsız kalmayıp destek veren tum arkadaslara ve dahada onemlısı ordunun basımında buyuk emegı gecen scylla arkadasımıza tesekkurler.

ŞARLKEN

werweq
09-03-2010, 16:35
WoW seviyelerini gösteren ve devamlı güncellenen bir link veya resim yok mu?
Bilen bir arkadaş varsa yazarsa sevinirim...

cerrah
09-03-2010, 21:32

saygılar,
CDTRF
ATA-KS

Güzel bir rapor romalıdan çok zor bir ordu...
Ama arkasından giden olmadığı için belkide biraz etkisiz kalmış

BobSwagger
09-03-2010, 21:46

dostum. ordu çift atış 2 de 2 yapmış. yani ordu %100 amacına ulaşmış. nesi etkisiz kalmış acaba.

KILIÇASLAN
10-03-2010, 00:06
bır sorum olacaktı oyun profılınde wow saldırısı raporu yayınlamak yasak mı?

KILIÇASLAN
10-03-2010, 00:08

bır ordunun yapacagı herseyı yapmıstır hocam o ordu. bizzat kendim çıktım saldırıyı etkısı daha nasıl olabılır? netıcede siz 5x mimarı olan bir wow a giriyorsunuz bundan daha iyi bir etki nasıl olabilir?

röntgenci
10-03-2010, 08:50
çağdaş oğlum bi sus la:) bıdır bıdır bıdır:) illa yıktıracan kendini:) bak çapaloğluda çıktı piyasaya........

röntgenci
10-03-2010, 08:54
valla arkadaşlar o rapora kimse laf etmesin,mükemmel bi rapor.5x li wow a girip o kadar iş yapacak başka bi romalı çıksın ceketimi iliklerim....emeği geçenin emeğine sağlık.

metoz
10-03-2010, 09:05

saygılar,
CDTRF
ATA-KS

mükemmel bir roma ordusu olmuş tebrik ederim scylla yı .....

merc48
10-03-2010, 10:22
Scylla'nın merkezinin yıkılmasının da orduyu hedefin deki sayıya ulaştıramadan çıkarmasının da tek sebebi artık oyuna vakit ayıramayacak kadar meşgul olmasıydı. Şahsen bende aynı sebeblerden dolayı oyunu 1 ay kadar önce orduyu çaktıktan sonra bıraktım.

Herkese wow yolunda başarılar
akhunimparatoru

LankaKanka
10-03-2010, 15:51
kardeşş yıkılmaya hazır şekilde bekliyorum :) bu wow u yıkanında vay haline :D

uleynn cagdas ben yıkacam o wowu goreceksin...sen benm askerlere yer bul senn wowu yıkmak kolay..:D

gelecek s1 de +- de olacam herkese duyrulur..
ugur kankam ile birlikte oynucaz...

ama nickim LankaKanka olmıcak yoksa ugur kankam beni hemen siler...

seneye AN-AS ı içten cokertecem

ugur kankam bak demedi deme ona gore :)))))))

metoz
10-03-2010, 16:50
[QUOTE=LankaKanka;391748]uleynn cagdas ben yıkacam o wowu goreceksin...sen benm askerlere yer bul senn wowu yıkmak kolay..:D

kankam senin canın sağolsun bu wow sana hav hav desin:D la ne aç gözlü adamsın utanmasan bana diyecen çiftçim diye muhaha

tüm wow oyuncu ve destekçilerine başarılar
bir fiil
herkeze basarılar

saygılarla
balcı

KILIÇASLAN
10-03-2010, 18:47
mert turk wow u 60 dan 58 e cekmıs galıba bırısı

pontiac
11-03-2010, 00:28
mert turk wow u 60 dan 58 e cekmıs galıba bırısı

Tespit doğru... Ufak bir gıdıklama durumu söz konusu...

Ama silinen 2 seviye MERT_TÜRK'e nelere mal olur bilinmez...

moonlight07
11-03-2010, 06:54
ssssssssss

moonlight07
11-03-2010, 06:56
aaaaaaaaaaa

metoz
11-03-2010, 11:03
Tespit doğru... Ufak bir gıdıklama durumu söz konusu...

Ama silinen 2 seviye MERT_TÜRK'e nelere mal olur bilinmez...

arkadaşlar bi rapor yokmu ? fikir sahibi olalım ne tarz ordulara set olusturacağımıza karşın

malum s1 herşeyi dikkate almak şart

premium
11-03-2010, 12:04
bır ordunun yapacagı herseyı yapmıstır hocam o ordu. bizzat kendim çıktım saldırıyı etkısı daha nasıl olabılır? netıcede siz 5x mimarı olan bir wow a giriyorsunuz bundan daha iyi bir etki nasıl olabilir?
üstat sonuç olarak sebeplerine bakıldığı zaman ordu görevini olabilecek en iyi başarı ile yerine getirmiştir. ancak görüyorumki bazı arkaşlar hala wowlarda tılsımların etkisinin olmadığının farkında değil. bilmiyenler için duyurulur. hiç bir tılsımın wow köylerine hiç bir şekilde etkisi yoktur.

Geo
11-03-2010, 12:34
üstat sonuç olarak sebeplerine bakıldığı zaman ordu görevini olabilecek en iyi başarı ile yerine getirmiştir. ancak görüyorumki bazı arkaşlar hala wowlarda tılsımların etkisinin olmadığının farkında değil. bilmiyenler için duyurulur. hiç bir tılsımın wow köylerine hiç bir şekilde etkisi yoktur.

Diyosuuun :) Şu imzadaki askeri sen mi bastın?

premium
11-03-2010, 12:48
Diyosuuun :) Şu imzadaki askeri sen mi bastın?
geçen hafta biten s18 de kullandık işte wow kurmazdan önce:)
serverın ikinci yarısından itibaren bastığım asker onlar. bi o kadarda planlarda ve savaşta kullandım.
s1 de devam ediyor olsaydım büyük ihtimalle şimdiye bu rakamı çoktan aşardım. nasip başka serverlara.
speed ordumuzda varda imza yeri yetmiyor malesef:))

Geo
11-03-2010, 13:09
geçen hafta biten s18 de kullandık işte wow kurmazdan önce:)
serverın ikinci yarısından itibaren bastığım asker onlar. bi o kadarda planlarda ve savaşta kullandım.
s1 de devam ediyor olsaydım büyük ihtimalle şimdiye bu rakamı çoktan aşardım. nasip başka serverlara.
speed ordumuzda varda imza yeri yetmiyor malesef:))

Ahah güzel :) Ama Wow'a hiçbir tılsım etki etmiyor konusunu biraz daha düşün bence :):)

CDTRF (GandalF)
11-03-2010, 13:38
WOW a tılsım etki ediyor arkadaşlar. Sadece dünya harikasına etki etmiyor.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS

safasa
11-03-2010, 17:33
imzandaki ordu 75.seviyede wowa gitmeyecek bir ordu demekki sizden önce girip suru yıkmışlar surun seviyesi görünmüyor:( tahıl tılsımı tahıla etki ediyorsa(balcı ve geo onaylarlar heralde:) mimarda sura binalara etki ediyor... sadece tılsım wwowu tabiki korumaz pashacan wowda daha seviyeler yeni diye yeterli def olmaması nedeniyle ordu çift atış ve yıkımı yapmış görünüyor...oyun sonunda 4k civarı bi defansla etkisini böyle bir ordunun ne derece etkili olacağını merak ediyoruz...sonuç olarak riske etmemek için koçbaşı basmaya devam:)

scylla
11-03-2010, 18:13
Öncelikle Ben oyuna giremezken köyümün yıkılması ayrıca oda yetmez gibi askerime bakan 2 arkadaşındaha merkezlerinin sıfırlanması sonucu -160k gibi bir durumla karşı karşıya kalan köyü temsilcilerim idare edemediler bunun üzerine orduyu çakmaları için arkadaşlarıma rica etim çünkü hedefim olan orduya bu şartlar altında ulaşamayacağım belli idi vede her geçen gün elimdekileride kaybediyordum sadece merkezim yıkıldıgında 1k mancınıgım heba oldu bunun yanında ölen askerlerimi hesaba katmıyorum zaten Burdan sadece aylar süren emeğimin boşa gitmemesini sağlamak için elinden geleni yapan ve ben oyuna giremez iken hesabımı en güzel şekilde yöneten erkan arkadaşıma teşekkür etmek istiyorum gönül isterdiki başında bekleyebiliyeydim ama nasip değilmiş burdan s1 deki tüm arkadaşlara başarılar dilerim.....

saygılar

murat

scylla
11-03-2010, 18:16
imzandaki ordu 75.seviyede wowa gitmeyecek bir ordu demekki sizden önce girip suru yıkmışlar surun seviyesi görünmüyor:( tahıl tılsımı tahıla etki ediyorsa(balcı ve geo onaylarlar heralde:) mimarda sura binalara etki ediyor... sadece tılsım wwowu tabiki korumaz pashacan wowda daha seviyeler yeni diye yeterli def olmaması nedeniyle ordu çift atış ve yıkımı yapmış görünüyor...oyun sonunda 4k civarı bi defansla etkisini böyle bir ordunun ne derece etkili olacağını merak ediyoruz...sonuç olarak riske etmemek için koçbaşı basmaya devam:)

Düşüncene saygı duyuyorum ama bu ordu hedefimin yanından bile geçmiyor şuan ve emin olabilirsinki benim koçbaşı basan bir ortağımda vardı ama nasi olmadıki onla bir arada gidelim güzel bir wow a :)))

CDTRF (GandalF)
11-03-2010, 20:37
Scylla (Murat) bizleri unutma sakın sadece ben 2 milyon tahıl attım orduyu öldürmemek için xD

Erkan (Şarlken) arkadaşımızada bu konuda teşekkür ediyoruz. O ordu görevini yapmıştır. Diğer ordular görevini yapmak için zaman kollamaktadırlar.

saygılar,
CDTRF
ATA-KS [GandalF]

hakanugur
12-03-2010, 01:56
Scylla (Murat) bizleri unutma sakın

SADECE BEN=======>>(yapma ziya bencil olma sencil ol)

2 milyon tahıl attım orduyu öldürmemek için xD

saygılar,
CDTRF
ATA-KS [GandalF]

come on ziyaaaaa:D They did not teach you!!! You can not destroy us

kankam Jiang Ziya çok duygulandırıyorsun bizleri ,) selpak felan yollayım istersen kutu kutu

scylla arkadaşımızı tebrik etmek lazım bunda sanırım herkes hem fikir emeğinden ve göstermiş olduğu hareketlerinden,bu ordu herkes 40k madde atsa her türlü çıkcak bir ordu geriye sadece npc yapmak kalıyor ,) haa iki saatte bir yap haaa 3 saatte bir bunun zor bir yanı yok,bunuda büyük bir meziyetmiş gibi etrafa yayagara yapanlar kaale alınmıcak kadar basit iş yapmıştır(:hamallık:)

bu kadar basit bir diğer düşünce ise şudur ben sana 2 milyon tahıl attım bak bende bu işin içindeyim,benide söyleyin benide:D siyasetci olduğun belli jiang ziyaaa,)

Oyunu bir kilo bulgara satıp ve insanların çaresizliklerinden yararlanan insan modelinin düşüncesidir.

Bu

yani scylla adlı oyuncu ağır başlı biriside aaaaa bak ziya abim bana 2 milyon tahıl atmış canım abim benim mi demeli sence yoksa koftiden verdiğin savaş ilanına kızıp babasının hayrına biz ata olmadık atacaksınız tabi mi demeli bi kerede işe yara be ziyacığım,yoksa atanın ziyası değil,ziya ata bak derler

atanın jiang ziyası :P

merak edenlere çok erken çıkmış güzel bir roma ordusu -1;)

KAAN135
12-03-2010, 09:29

kankam Jiang Ziya çok duygulandırıyorsun bizleri ,) selpak felan yollayım istersen kutu kutu

scylla arkadaşımızı tebrik etmek lazım bunda sanırım herkes hem fikir emeğinden ve göstermiş olduğu hareketlerinden,bu ordu herkes 40k madde atsa her türlü çıkcak bir ordu geriye sadece npc yapmak kalıyor ,) haa iki saatte bir yap haaa 3 saatte bir bunun zor bir yanı yok,bunuda büyük bir meziyetmiş gibi etrafa yayagara yapanlar kaale alınmıcak kadar basit iş yapmıştır(:hamallık:)

bu kadar basit bir diğer düşünce ise şudur ben sana 2 milyon tahıl attım bak bende bu işin içindeyim,benide söyleyin benide:D siyasetci olduğun belli jiang ziyaaa,)

Oyunu bir kilo bulgara satıp ve insanların çaresizliklerinden yararlanan insan modelinin düşüncesidir.

Bu

yani scylla adlı oyuncu ağır başlı biriside aaaaa bak ziya abim bana 2 milyon tahıl atmış canım abim benim mi demeli sence yoksa koftiden verdiğin savaş ilanına kızıp babasının hayrına biz ata olmadık atacaksınız tabi mi demeli bi kerede işe yara be ziyacığım,yoksa atanın ziyası değil,ziya ata bak derler

merak edenlere çok erken çıkmış güzel bir roma ordusu -1;)

biri şu hakanı tercüme etsin lam sabah sabah kpss sınavına girmiş kadar oldum kafa beyin kalmadı :D hakanımm seni tdk ya şikayet etcem bak
dur ya tdk felan uğraşmayak talip kanka sen halldersin hakanımı :D

metoz
12-03-2010, 10:35
gidenler gelenler profillerde görülmeyen birleşmeler neler neler :D bu s1 e ordu yetmez yıkmaya defans yetmez sawunmaya durmamak lazım kasmaya devam ...

erbey
12-03-2010, 15:20
gidenler gelenler profillerde görülmeyen birleşmeler neler neler :D bu s1 e ordu yetmez yıkmaya defans yetmez sawunmaya durmamak lazım kasmaya devam ...

aynen çağdaş ben anlamadım bu işi şu oyun biteydi hayırlısıyla kimin eli kimin cebinde belli degil

erbey( s1 shadows )

Balcı
12-03-2010, 15:37
aynen çağdaş ben anlamadım bu işi şu oyun biteydi hayırlısıyla kimin eli kimin cebinde belli degil

erbey( s1 shadows )
aynen bu arada metoz iptal has ismimizle devam edelim foruma erbey kardeşim :D

saygılarla
balcı

hakanugur
12-03-2010, 16:29
biri şu hakanı tercüme etsin lam sabah sabah kpss sınavına girmiş kadar oldum kafa beyin kalmadı :D hakanımm seni tdk ya şikayet etcem bak
dur ya tdk felan uğraşmayak talip kanka sen halldersin hakanımı :D

vay kankam sait napıon loo bak ne buldum ahahahahahahahahahhaha

http://img149.imageshack.us/img149/812/forumduldulucz9.jpg
By hakanugur (http://profile.imageshack.us/user/hakanugur) at 2007-12-19

premium
12-03-2010, 18:30
elbetteki önden koçbaşı ordusu sokulmuş bir wowa girdim. tek girişte suru sıfırladık ardındanda bütün orduları soktuk. wowun tüm binalarını tamamen sıfırladık ve wowu kurduk:)
ayrica hiç kimse boşuna iddia etmesin wow köyüne ( hesaba demiyorum dikkatinizi çekerim ) wow köyüne hiç bir tılsımın hiç bir şekilde herhangi bir etkisi yoktur.
ne mimar tılsımının ne tahıl tılsımının nede casus tılsımının hiç bir etkisi wow köyüne yoktur. nokta:p

Geo
12-03-2010, 21:48
ayrica hiç kimse boşuna iddia etmesin wow köyüne ( hesaba demiyorum dikkatinizi çekerim ) wow köyüne hiç bir tılsımın hiç bir şekilde herhangi bir etkisi yoktur.
ne mimar tılsımının ne tahıl tılsımının nede casus tılsımının hiç bir etkisi wow köyüne yoktur. nokta:p

Çok iddalısın ama yok öyle birşey. Etki ediyor büyük tılsımlar :) Mimar da sadece Wonder Binasına etki etmiyor. Siper-çit-sur ve depolara etki ediyor..

tuna1903
12-03-2010, 22:15

Bu

merak edenlere çok erken çıkmış güzel bir roma ordusu -1

hakan urrr askerliğini yapta gel eğer askerliğini yapmış olsaydın anlardın sen yardımlaşmanın ne demek olduğunu :D

o tahılla yapılan ekmeklerin asker ocağında anlamı buyuktur... onu kastetmişti server 1 lerın gururu olan kusursuz birliği başkanı ulu önder ,buyuk insan, travian profesörü ,fenomen ziyaaaa başkan :D

BU ARADA YAKAZA 37 KOYU KURUNCA NATARLAR ÇIKIYORDU SERVER BİTTİ HALA KURMUYOR SANA KUSMUŞ HAKAN UĞURR ŞİMDİ YAKAZA SENIN WOWUNU YIKSIN MI HEEE YIKSIN MIII HAHAHAHHA

üzüklerin efendisi L-G-L-S [LEGOLAS] :D

hakanugur
12-03-2010, 22:26
hakan urrr askerliğini yapta gel eğer askerliğini yapmış olsaydın anlardın sen yardımlaşmanın ne demek olduğunu :D

o tahılla yapılan ekmeklerin asker ocağında anlamı buyuktur... onu kastetmişti server 1 lerın gururu olan kusursuz birliği başkanı ulu önder ,buyuk insan, travian profesörü ,fenomen ziyaaaa başkan :D

BU ARADA YAKAZA 37 KOYU KURUNCA NATARLAR ÇIKIYORDU SERVER BİTTİ HALA KURMUYOR SANA KUSMUŞ HAKAN UĞURR ŞİMDİ YAKAZA SENIN WOWUNU YIKSIN MI HEEE YIKSIN MIII HAHAHAHHA

üzüklerin efendisi L-G-L-S [LEGOLAS] :D

kakaza kankama dedım 37.koyu kurunca natar cıkmıyor hakanugur yıkmaya gelcek dedım ınanmadı:D

gun yuzu gostermedıler koskoca yakazaya zalim AN'lar bu acıyı bitek yakazan ANlar...ziyaa kankamı dınlıcem okulum bitsin hemen askere gitcem hemde ata jiang ziya kankam neresini derse orda görev yapcam vatanın her karış toprağı kutsaldır,ata'nında gandalfı çok kutsalmış ben öle duydum ,)

CDTRF (GandalF)
12-03-2010, 22:36
Çocuklar sizler müthişsiniz. Allah bozmasın. hakan ben biraz daha ingilazca öğrenip dönecem sana. xD

hakan kanka beni taktir etmesi çok bekledim muratın (syclia) acep etmedi beni sevmiyormu yoksa. Ben bu hafta biraz düşüneyim hakan kankası. Yakazaya laf etmişsin hakan kanka, iyide kanka senin merkez ilk uçmadı o ne oldu kanka, kaan a rapor atmışsın kendi raporunuda bir koy kanka,bide sende casus tılsımımı ne vardı öyle nasıl gitti onu da bir yaz böyük oyuncu kankalar kralı,absent tokmak lideri xD

Not: Yakaza kankanız Las Vegas da. Siz onunla dalga geçerken o da hayatla dalga geçiyor ve eminim bu dalga deniziniz Las Vegas odalarına vızıltı şeklinde bile gitmiyor. Ama olsun Yakaza kankanız size hep sevdi. xD

saygım ve sevgim ile,
CDTRF [GanfalF]
ATA-KS

cerrah
12-03-2010, 22:41
Bu hakanugur gene ortaya çıktı ..
Sulu Süklüm püklüm, Abuk sabuk ,Hatta Apık SApık msjlara başladı..
Bu adamın msj ları sayesinde 10 konudan fazlası kitlendi en sonunda buraya dadandı
bi ihtimal bursıda kilitlenebilir...

CDTRF (GandalF)
12-03-2010, 22:46
Bu hakanugur gene ortaya çıktı ..
Sulu Süklüm püklüm, Abuk sabuk ,Hatta Apık SApık msjlara başladı..
Bu adamın msj ları sayesinde 10 konudan fazlası kitlendi en sonunda buraya dadandı
bi ihtimal bursıda kilitlenebilir...

Öyle deme Cerrah, hakan kanka böyük oyuncudur, gizli eldir, iyi konuşur kankası, ingilizceside var onu bak yazdı come on felan dedi, askere gitmemiş biri için bu böyük bir meseledir,taktir etmeni bekliyorken hakan kankayı küçük görüyorsun. O da bizden biri...apık sapık değildir o...iyidir iyidir...tiye alır o...çocuğun bakışı bu hakan kankaya laf yok...hisarın gülü, çengelin bülbülü,mimarın hası,askere gitmeyenlerin kralı,gideceklerin şahı o...

Geo
12-03-2010, 23:11
Uur senin hiç Amerika'ya gidebilen kankan var mı bro :D:D:D Konu açılmışken sorayım dedim es geçmiyeyim :p Artık ne alakaysa xD

hakanugur
12-03-2010, 23:12
Öyle deme Cerrah, hakan kanka böyük oyuncudur, gizli eldir, iyi konuşur kankası, ingilizceside var onu bak yazdı come on felan dedi, askere gitmemiş biri için bu böyük bir meseledir,taktir etmeni bekliyorken hakan kankayı küçük görüyorsun. O da bizden biri...apık sapık değildir o...iyidir iyidir...tiye alır o...çocuğun bakışı bu hakan kankaya laf yok...hisarın gülü, çengelin bülbülü,mimarın hası,askere gitmeyenlerin kralı,gideceklerin şahı o...

kankam cengel hıyarı ıle meshurdur gordumde senın gıbı cengel ziyası gormedım hahahahahahah

mesela kankam zıyaaaa casus tılsımı ıle merkezını sıfırlatan ılkler arasına gırdı raporu travıanla ılgılı ılgınc konulara ekledım cok ılgı gordu :D kankam zıyaaa cerrahın ıpını sıkı tut aman kacırma seslerı gelıyor ,) kakaza kankamda askerlıgını yapmamıs sureklı yurt dısına cıkıyormus kotu alıskanlıkları varmıs bız ole duyduk hadı sor zıyaaa kankam kıbrıs varken neden baska yerlere gıdersın hadı bır sor kendıne

KILIÇASLAN
13-03-2010, 00:50
arkadaslar bazıları wow hakkında degısık dusunceler sunmus. 75. sevıyeye o ordu gıtmez falan fıstan demıs premıum un ordusu hakkında.

ama hıc dusunmemısmı? o ordu 99 da gırse 1 sevıye alabılırmı? onemlı olan orduyu koye defans yokken sokabılmek ve 99 u bekleyen bır cok ordu husranla gerı donecektır. Bundan adım gibi eminim.

Gecen sene cekilen pusulanın wow u sıfır gorecek seklındekı genel mesajları hatırlar gbiyim. Ama ne varki tomtom nickli arkadasımızın ordusu 70 kusurlu wow dan 12-16 arası komık bır sevıye alıp gerı donmustur.

Bu sene kimin kazandığı benı en ufak ılgılendırmemektedir. Cunku organızesınde bulunmadıgım meseleseye sıradan bır oyuncu gıbı bakarım. Bu da gayet normaldir.

Bazılarıda scylla nın ordusunun zamansız cakıldıgını ve emek gerektırmeyen hamalca bır ıs oldugunu dıle getırmıstır. Iste tonlarca multılerı olup hesap saklayacak hesapları olan arkadaslar ıcın vakıtsız dusuncesı gayet normal bır dusunce olabılır. Ama hesap elıme gectıgınde ne depolarında bır gram madde nede altın vardı. O halde bosver wow u savasa surelım bu orduyu dıyen cok arkadas oldu. Malum bende savasa surmek ısterdım o orduyu ama hem bakması zor bır ordu hemde o ordu kadar ederı olan bırısı yok serverda.

İkinci bir mevzu hamallık meselesı. Eger o kadar 30-40 k tahılla cozulecekt veı basında beklemek hammallık ise neden ELVADRİON un kahramanı bıle yolda ıken aclıkdan oldu?:)

Ilk 1. gun 6-8 saat ıcınde hammadde akısını ayarladıkdan sonra gerısı gayet kolay oldu. Fakat o 6-8 saat gayet bıldıgınız depolarda 2-3 saatlık tahılla ıdare ettık. Hesabın plusını alıp yola cıktık. Gerısı fındık fıstık yerken 2 bira cakarken arada bır npc ye kaldı.

Burada keyfı degıl zaruri bir durum vardır. Ama tonlarca multıden tonlarca sıfreyle oynayan arkadaslara bunu anlatmak zor

hadi sız gıdın bos hesaplarınızı yagmalayın

CDTRF (GandalF)
13-03-2010, 00:53
kankam cengel hıyarı ıle meshurdur gordumde senın gıbı cengel ziyası gormedım hahahahahahah

mesela kankam zıyaaaa casus tılsımı ıle merkezını sıfırlatan ılkler arasına gırdı raporu travıanla ılgılı ılgınc konulara ekledım cok ılgı gordu :D kankam zıyaaa cerrahın ıpını sıkı tut aman kacırma seslerı gelıyor ,) kakaza kankamda askerlıgını yapmamıs sureklı yurt dısına cıkıyormus kotu alıskanlıkları varmıs bız ole duyduk hadı sor zıyaaa kankam kıbrıs varken neden baska yerlere gıdersın hadı bır sor kendıne

Kanka Hakan,çengelin hıyarı meşhur,hisarın kızları...hisarın bülbülü, çengelin düldülü, yakazanın gülü, gitmemiş askere böyük kanka,mimar sinanımız, aralara kısa paslaşma atan hakanı uzak namlunu sok cebine,onu askerde kullanacan...hadi gören hakan kanka...las vegas dan öpüyormuş yakaza seni...xD

cerrah aman desteğini esirgeme sakın yoksa naparız hisar bülbülü ile...

KILIÇASLAN
13-03-2010, 00:58
ikinci bir mevzu biz kımseye bırseyın yaygarasını yapmıs degılız. O orduyu ben cıkardım yola yaygarasını yapacak olsam cok ıcraatım var gider onun yaygarasını yapardım. Nitekim gecen sene wow bıttugunde bıle gelip foruma en ufak mesaj yazmadım.

Wow u kuran arkadasa sorarsanız ne buyuk emeklerım oldugunu kendısı soyleyecektır. wow saldırılarınıda 3-4 kısı organıze etmıstık. Bazıları ıstegımız dısında oldu onlara dıyecek lafımda yok kendı fikridir. Ama butun organıze wow saldırın kararlarınız 3-4 kısı bırlıkde vermıs olup bır baska 3-4 kısıden onay almıs bulunmaktayız. Nesye dedıgım gıbı burada ıcraatlerı anlatacak durumum yok ama yaygarayı yapanlar farklıdır.

Biz sadece keyfımıze bakıyoruz.yardıma ıhtıyacı olana yardım edıyoruz muhabbetımıze bakıyoruz:) AN-latabildim umarım:)

ŞARLKEN

KILIÇASLAN
13-03-2010, 01:04
Uur senin hiç Amerika'ya gidebilen kankan var mı bro :D:D:D Konu açılmışken sorayım dedim es geçmiyeyim :p Artık ne alakaysa xD

baco amerıkadan gelmıs gıbısın ama. Bro falan ne ayak haha.

KILIÇASLAN
13-03-2010, 01:11
Öncelikle Ben oyuna giremezken köyümün yıkılması ayrıca oda yetmez gibi askerime bakan 2 arkadaşındaha merkezlerinin sıfırlanması sonucu -160k gibi bir durumla karşı karşıya kalan köyü temsilcilerim idare edemediler bunun üzerine orduyu çakmaları için arkadaşlarıma rica etim çünkü hedefim olan orduya bu şartlar altında ulaşamayacağım belli idi vede her geçen gün elimdekileride kaybediyordum sadece merkezim yıkıldıgında 1k mancınıgım heba oldu bunun yanında ölen askerlerimi hesaba katmıyorum zaten Burdan sadece aylar süren emeğimin boşa gitmemesini sağlamak için elinden geleni yapan ve ben oyuna giremez iken hesabımı en güzel şekilde yöneten erkan arkadaşıma teşekkür etmek istiyorum gönül isterdiki başında bekleyebiliyeydim ama nasip değilmiş burdan s1 deki tüm arkadaşlara başarılar dilerim.....

saygılar

murat

murat kardesım onemlı olan o orduyu basabılmek. sahsen samımı olan herkeze destegımı esırgemedım esırgememde. Asıl bu orduyu basıp aylarca ugrastıgın ıcın ben senı tebrık ederım

Geo
13-03-2010, 01:40
murat kardesım onemlı olan o orduyu basabılmek. sahsen samımı olan herkeze destegımı esırgemedım esırgememde. Asıl bu orduyu basıp aylarca ugrastıgın ıcın ben senı tebrık ederım

Hımmm ordu basılmış ama server boyunca saldırganlık puanı 29k imiş :) Eksiği fazlası yok total 29k yani :D O da börtü böcek vaha kesimidir. Oyundan aldığı zevk tartışılır. Ziya abinin sevmediği oyuncu tarzıdır ama Wow'a çakınca en sevilen adam olur :p

Erkan ayrıca adamın kendisi belirtti bunu. 2 hesapta asker bakıyordum ama onlar da yıkıldı diye. Sen hala multilerden şunlardan bunlardan bahsediyorsun :) Onu geççeksin. He bana soracak olursan tek bir tane bak. İki bile değil.. Tek askerimi baktığım hesap ismi kanıt vs. göster. Hesap şifresini şu foruma açık açık yazarım. Kimi yağmalayıp yağmalayamayacağımıza da biz karar veririz. Kimseyi alakadar etmez :)

KILIÇASLAN
13-03-2010, 02:38
Hımmm ordu basılmış ama server boyunca saldırganlık puanı 29k imiş :) Eksiği fazlası yok total 29k yani :D O da börtü böcek vaha kesimidir. Oyundan aldığı zevk tartışılır. Ziya abinin sevmediği oyuncu tarzıdır ama Wow'a çakınca en sevilen adam olur :p

Erkan ayrıca adamın kendisi belirtti bunu. 2 hesapta asker bakıyordum ama onlar da yıkıldı diye. Sen hala multilerden şunlardan bunlardan bahsediyorsun :) Onu geççeksin. He bana soracak olursan tek bir tane bak. İki bile değil.. Tek askerimi baktığım hesap ismi kanıt vs. göster. Hesap şifresini şu foruma açık açık yazarım. Kimi yağmalayıp yağmalayamayacağımıza da biz karar veririz. Kimseyi alakadar etmez :)

sahsına neden alınıyorsun mehmet ben senden ıcın soylemedım bunu zaten elbettekı ıkı hesapda bakılacak bu asker sızde cok daha buyuklerı mevcut hepsıde multımı?

kımde bakıldıgını hesaba gırınce gordum ve yakından uzakdan temsılcılık ılıskısı bıle olmayan bır hesap ve o hesaptada asker var bılıyorum o yuzden her buyuk asker basana multı gozuyle bakmamak lazım ıstesem her turlu bende basarım ama ben bunu ılk s1 de bır kere yaptım. Oda savasmadıgımdan degıl akıllı gırıp askerı kaybetmedıgımden yoksa bazen bır hedefe gırmeden once 2 hafta 3 hafta boyunca fakelerdım

adamına gore bu ısler

KILIÇASLAN
13-03-2010, 02:41
he sunuda ekleyım benım ıcın oyun ılk s1 de bıtmıstır:) daha sonra ŞARLKEN nıckıyle acılmıs bır hesap yoktur. Ikıncı vede ucuncu s1 e nasıl bulastıgımı sen bılıyorsun zaten yoksa cokda tın yanı o bunu yıkmıs bu onu yıkmıs. Sadece agzı bozuk kısılıgı kayık adamlara ders olması acısından buradayım;) onlar bılıyor kendını sende bılıyorsun kım olduklarını

atıfa cevap dahı veremedıler veremezler cunku barız bır sekılde haksızlar

moonlight07
13-03-2010, 03:27
Wow yolunda başarılar arkdaşLar...;)

KILIÇASLAN
13-03-2010, 06:27
Hımmm ordu basılmış ama server boyunca saldırganlık puanı 29k imiş Eksiği fazlası yok total 29k yani O da börtü böcek vaha kesimidir. Oyundan aldığı zevk tartışılır. Ziya abinin sevmediği oyuncu tarzıdır ama Wow'a çakınca en sevilen adam olur

bu serverda oynuyorsak bızıde alakadar eder mehmet. ne olacak bosalmıs bakamadıgınız basedecemedıgınız hesapları yagmalıyorsun goz var nızam var. ama eksık yapıyorsun ya la. tuncay kankan gıbı etrafına koy kurdurup reısleyeceksın haha sonrada forumda sakacaksın.:)

neyse yagmala ıstersen 5 katını yagmala tın tınn ama sen gozlerını kapayınca dunya yok olmuyor:)

Geo
13-03-2010, 11:02
bu serverda oynuyorsak bızıde alakadar eder mehmet. ne olacak bosalmıs bakamadıgınız basedecemedıgınız hesapları yagmalıyorsun goz var nızam var. ama eksık yapıyorsun ya la. tuncay kankan gıbı etrafına koy kurdurup reısleyeceksın haha sonrada forumda sakacaksın.:)

neyse yagmala ıstersen 5 katını yagmala tın tınn ama sen gozlerını kapayınca dunya yok olmuyor:)

Şaka mı yapıyosun ciddi misin anlamadım ki. Wow hesabına madde aktarımı sınırsızdır. Bunu ister yağma ile alırısn ister pazardan ben pek bi fark göremiyorum?

Balcı
13-03-2010, 12:11
no liyi burada :D server karısık gibi sanki az öle sezdim :D eller ceplerde ama hangi ceplerde

bu arada prem kardeşim tılsımlar wowa etki ediyo GEO KADAR defim olmasada bana da faydası var

mımıt naptın looo serveri toplamışsın köye :D

KILIÇASLAN
13-03-2010, 12:45
Şaka mı yapıyosun ciddi misin anlamadım ki. Wow hesabına madde aktarımı sınırsızdır. Bunu ister yağma ile alırısn ister pazardan ben pek bi fark göremiyorum?

Yenı cıkan kurallara gore saldırı ıle alabılıyorsan bılemem. Zaten oyunda yapılan bır cok seyın bırbırınden farkı yok kulagını dırek sagdan tutmak yasak dolandırıp soldan tutmaksa serbest gıbı

KILIÇASLAN
13-03-2010, 12:47
no liyi burada :D server karısık gibi sanki az öle sezdim :D eller ceplerde ama hangi ceplerde

bu arada prem kardeşim tılsımlar wowa etki ediyo GEO KADAR defim olmasada bana da faydası var

yok kanka ne karısık olacak ıkı laklaklıyoruz:D oda anlamamıs cıddımı yım haha sakamı yapıyorum banane olum kım ne yaparsa yapsın ama gorulen koy kılavuz ıstemıyor yani. Tuncay haha kp ın mı bıttı haha reıslemeyı durdurdun haha

Geo
13-03-2010, 16:04

Looo o buzdağının sadece görünen kısmıydı.. Kahretsin hiç de mütevazi değilimdir :D:D
Şaka bi yana dur merak ettim atayım ben de bi yağmacık sana :p

büyük ayı
13-03-2010, 17:29
he sunuda ekleyım benım ıcın oyun ılk s1 de bıtmıstır:) daha sonra ŞARLKEN nıckıyle acılmıs bır hesap yoktur. Ikıncı vede ucuncu s1 e nasıl bulastıgımı sen bılıyorsun zaten yoksa cokda tın yanı o bunu yıkmıs bu onu yıkmıs. Sadece agzı bozuk kısılıgı kayık adamlara ders olması acısından buradayım;) onlar bılıyor kendını sende bılıyorsun kım olduklarını

atıfa cevap dahı veremedıler veremezler cunku barız bır sekılde haksızlar
vay vay erkan kardeşim i gördüm aman efendim nasılsınız msn de de hala kayıtlısınız s1 in kibar insanı arotornastı değilmi pusula c deki hesap adı yav nasıl bulaştın erkanım tekrar :eek:

cerrah
13-03-2010, 18:10

Ziya Usta neyin gizli eli bu klavye kabadayılığı ve klavye kibarlığı artık nefret getirdi..
Bazen bi msj lar okuyoruz yarısından çoğu Bağırtı ve Böğürtünün yazıya yansımış şekli..

Balcı
13-03-2010, 18:15
Looo o buzdağının sadece görünen kısmıydı.. Kahretsin hiç de mütevazi değilimdir :D:D
Şaka bi yana dur merak ettim atayım ben de bi yağmacık sana :p

looo sen işini biliyonya hade bakalım :D bende yok kahretsin :S 250k defle gidiyom :d

yağmaya fazla asker atma mmt 150 balta yeter :D

CDTRF (GandalF)
13-03-2010, 18:29
Ziya Usta neyin gizli eli bu klavye kabadayılığı ve klavye kibarlığı artık nefret getirdi..
Bazen bi msj lar okuyoruz yarısından çoğu Bağırtı ve Böğürtünün yazıya yansımış şekli..

Yahu cerrah sende...hakan kanka tiye alıyor oyunu, arada bir bizi de almaya karambolde deniyor yoğurt göl misali.

İyidir iyi.

scylla
13-03-2010, 21:54

16. http://s1.travian.com.tr/img/x.gif Luffy akhunimparatoru (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=4898) 77 300814
22. akhunimparatoru (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=4898) 15113 21 314304
42. akhunimparatoru (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=4898) 15113 21 209695

Bu da kardeşimin hesabı iki kişi girdik bu s1 denen yere kararımızı verdik benim hesapla wow askeri kasacak onun hesaplada ortalığı dağıtacakdık sence dağıtmadıkmı ????

Bilmeden etmeden boş konuşanları sevmem......

Geo
13-03-2010, 22:38
16. http://s1.travian.com.tr/img/x.gif Luffy akhunimparatoru (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=4898) 77 300814
22. akhunimparatoru (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=4898) 15113 21 314304
42. akhunimparatoru (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=4898) 15113 21 209695

Bu da kardeşimin hesabı iki kişi girdik bu s1 denen yere kararımızı verdik benim hesapla wow askeri kasacak onun hesaplada ortalığı dağıtacakdık sence dağıtmadıkmı ????

Zuahhaha lem sicilya senin işlem tamam. Mission Complete yani rahat ol kasma kendini bişe demedik :)
Bak biz de Cem abimle (Dekaron) beraber geldik. Ama hiç yapıştırıyormuyuz sağa sola icraatlarımızı. Ayıp ayıp :p Olan var olmayan var :D

KILIÇASLAN
14-03-2010, 00:41
vay vay erkan kardeşim i gördüm aman efendim nasılsınız msn de de hala kayıtlısınız s1 in kibar insanı arotornastı değilmi pusula c deki hesap adı yav nasıl bulaştın erkanım tekrar :eek:

mehmet abey senın ne ısın var burada haha :) boyuk boyuk organızator mehmet abı haha hala aklımda abı haha o ucurdugun merkezler haha

ya sorma yıne b.ktan bır dava ıle oynuyoruz. Kendını bılmez bılır gelmez gelır gıtmez gıder sahsıyet etmez bırısının ınadına duruyoruz. yoksa bılıyorsun gecen server ındallah etmıstık haha gece boyunca sumu bumu boylemı yapsak soylemı gıbısınden plan yapmakdan haha

sen ne yapıyorsun oynuyormusun? hala

büyük ayı
14-03-2010, 11:51
mehmet abey senın ne ısın var burada haha :) boyuk boyuk organızator mehmet abı haha hala aklımda abı haha o ucurdugun merkezler haha

ya sorma yıne b.ktan bır dava ıle oynuyoruz. Kendını bılmez bılır gelmez gelır gıtmez gıder sahsıyet etmez bırısının ınadına duruyoruz. yoksa bılıyorsun gecen server ındallah etmıstık haha gece boyunca sumu bumu boylemı yapsak soylemı gıbısınden plan yapmakdan haha

sen ne yapıyorsun oynuyormusun? halayaf sorma erkanım can çıkar huy çıkmaz derler miş :D diyenler boşa dememiş bu büyüklerimiz boş adam değilmiş anladım bir kere daha geçen s1 bitince malum :eek: online rekortmeni biri olarak kendimi rehabiltasyona aldım dı dı dı 6 ay iyi dayandım s12 de ekim ayı gibi bir arkadaş ım oyunu bırakınca yaf bak hesap heba olmasın deyince içim cız etti gene anladım ki rehabilitasyon 5 para etmemiş :D ya allah bismillah dedik gene ekran başında kültablasını boşaltmakla vaktim geçti malum vov kurduk kaçınılmaz son :D şimdi seyirci olarak nefsimi tedarikliyorum 2 ay kadar oldu çok şükür tahriklere kapılmıyorum yaf sorma erkan gece demesek daha iyi olur sabahları horozlar sayemizde emaneti bize devretmişlerdi ,gece bekçilerinin uğramadığı tek sokak bizim sokaktı :cool: kim bilir bana ne dua etmişlerdir

cerrah
14-03-2010, 18:08
WoW sevieleri..
Son Durum

Dünya harikası
Oyuncular İsim Birlik Seviye
1. balcı2 KARABÜK_78 ATA-WOW 67
2. MERT_TÜRK PUSUL@- K@R@H@N ARTI 65
3. Geo AN!'Layan AN!'Lar [AN.WOW] 61
4. b-team ANADOLU ARTI 59 -
5. KAHRAMAN61 [AN KAP] & NEFES [AN.WOW] 59 -
6. pontiac AVCI+PUSULA+ŞERO ARTI 58 -
7. BystiLL ███ KUSURSUZ ███ ATA-WW 56
8. cermen 54 ATA_DP-SON-PRL-MF ATA-WW 55
9. Toğal KAFAMIZ Bİ DÜNYA ATA-WOW 52
10. alc1_ ATA_MF-DP-PRL-SON ATA-WOW 34 -
11. pashacan AND WW [AN.WOW] 30 -
12. sabrimayer [AN-AS] 0 -
13. iNAt ATA-KSav 0 -

CDTRF (GandalF)
14-03-2010, 18:29

Murat eline sağlık. Birşey göstermek durumunda değilsin. Emek verdin,senin verdiğinin yarısını vermeyen tonla oyunuca var. Boşver gerisini. Herşey için teşekkür ederiz.

saygılar,
CDTRF [GanfalF]

spedar
14-03-2010, 18:48
scylla emegini kimse inkar edemez ROMA ya her zaman saygım vardır:)

bu arada - - bolgesinde eper bir defans varmış hemde yakın zamanda an şah la savasılmasına ragmen! yok etmemiz sanırım kalan wow zamanı için cok kritik onem arz ediyordu geregi yapıldı.

Haftanın saldırıda en iyileri

Sıra Birlik Puan

1. AND (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=654) 493535

2. [AN-AS] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=279) 425935

3. [AN-KUR] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=813) 370708

4. [AN-KAR] (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=568) 367134

RAPOR HERZAMAN OLDUGU GİBİ PAYLAŞILMAYACAKTIR

herkese bol şans

iyi oyunlar

HİLMİ