PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : WoW Gidişatı [Server 1]

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11

KILIÇASLAN
13-04-2010, 06:04
mesajlarıma muhattabları cevap versın nısantasıkampus gıbı cluk cocukla muhattab etmeyın benı:)

umarım anlasılmıstır:)

E-fendy
13-04-2010, 09:30
Arkadaşlar Bırakın şimdi maziyi bütün hepsine limon sıkın gitsin pashacan 99 u bastı bitiyor oyun :)

tatminaTR
13-04-2010, 09:36
evet ya pasha 99 yaptı bazı arkadaşlar hâla tartışma içerisinde özellikle kılıçaslan arkadaş üste bakarsan 1 sayfa sırf senin msjın sakin biraz :)

CDTRF (GandalF)
13-04-2010, 09:37
İlk defa %100 katıldığım ve samimi olduğuna inandığım cümleler çıktı CDTRF'den. Aynı fikirleri paylaşıyorum.

Kurmak için elimizden geleni kimseyi incitmeden yaptık, kimseyi kullanmadan yaptık (natarlar hariç). Bütün bu kavgaların tartışmaların hepside bizi kullanmaya çalışan insanlara karşıydı, yaşandı ve bitmek üzere. Bunun sonunda ölüm yok.

Ziya müthiş bir hırsın var, müthiş bir azmin var. Eğer gerçekten başarılı olmak istiyorsan önce yalan söylemeyi bırakmanı tavsiye ederim sana. Çokta samimiyim ve ciddiyim bunu söylerken. Bu hırs ve azmi eğer doğru kullanabilirsen bir gün gerçekten çok başarılı olabilirsin ama kesinlikle yalansız olmalı ki hakikatten tadmin olabilesin. Tartışmak için yazmıyorum eğer bu cümlelerde alınabileceğin bi durum varsa şimdiden özür diliyorum. Gerçekten içimden geldi o yüzden yazdım, kendi düşüncelerim.

Sevgili Sim,

Sağolasın yazıların için ama son paragrafta benim yalan söylediğime dair bir ekleme yapmışsın. Ben konuyu çok kısa olarak kendimce yazıp uzatmadan bitireyim "Şerefim üstüne yemin ederim ki *kimseyi* kullanmadım, *kimseyi* satmadım, *kimseye* yalan söylemedim."

Benim bilgim dışında senin bana söyleyebileceğin varsa bilgin açık açık forumda yazışıyoruz buyur söyle. En başından beri dediğim gibi "nasıl başladıysam servera öyle bitirdim". En ufak gönlümde bir rahatsızlığım yok.

Sizleri sıkıp buralara uzun uzun yazmak niyetinde değilim. Ama bir insan yalan söyledin sen diyince ve bunu haksız bulduğumdan bir cevap vermeyide bana çok görmezsiniz umarım.

saygım ve sevgimle,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS (KUSURSUZ Birlikleri)

KILIÇASLAN
13-04-2010, 10:04
Arkadaşlar Bırakın şimdi maziyi bütün hepsine limon sıkın gitsin pashacan 99 u bastı bitiyor oyun :)

illaki bitecekti:)

oyun bıtsın tebrık edeceklerımı edecegım o yuzden oyunun bıtmesını beklıyorum.

Mazıyı bırakın meselesı degıl yanı bız umursamıyoruz zatende de burada bazıları sahsı sozlu saldırıda bulunmaya calısıyor.

Bunlarda sıkıntı degıl tanıyan daha once oynamıs olan varsa yapsın sozlu saldırısını bızde savunmamızı yaparız. Haksızsak haksızız derız olur bıter. Ama haksız olanda haksısız demesını ogrenecek.

Yapılanlar yapılmıs olan seylerdır herkeze tecrube olmustur. Servera yenı bır tecrube olmustur. Ama yaptık dıyebılmek ayrı bırseydır.:)

Nedense dıkkat edıyorsan hep muhattabı olmayan kısıler atlıyor mevzuya.

Neyse senı tebrık edememıstım bıraz gec oldu ama yaptıgın wow saldırısından oturu tebrık ederım. guzel ordu ıdı gercekden

KILIÇASLAN
13-04-2010, 10:10
Forumda S1 Başlığına Yazmayalığı cok uzun süre olmuştu kı Takı bu mesajını görene kadar ...

MR NO Bizim Sizin Duymak Veya Görmek İstemediğimiz Hiçbirşeyi Göstermedi Bundan Emin Olun .. MR NO nun Bulundugu GRUP MSN de Sadece Size Taşıması Gereken Mesajlar Yer Alıyordu .. sizin bilmemeniz gerekenler onun bulunmadıgı bir ortamda konuşuluyordu .. cünki MR NO nun ne Oldugunu biz ilk geldiği günden beri biliyorduk ..

Saygılarımla ..

Bırsey sorayım bu noktada? Mr. No yu tanımam acıkcası ne oldu ne tasıdı ne ettı neden oldu bılmemde benıde alakadar etmez ama bırsey dıkkatımı cektı.

Yanı bırlesme ıcındeyken mı bu tasınmasını ıstedıgınız seyler yoksa dusman olunduktan sonra mı nukse ettı?

Netıcede kufur vs seylerın tasındıgını MR NO nun yazısından tahmın edıyorum.(yanılıyor olabılırım) yanı neyın tasınması ıstenıyordu kı ks ye? veyada bırısının ks ye bırsey tasıması ne kazanc saglar sıze? Netıcede bıldıgını okuyan savasdan cekınmeyen bır bırlıktık

E-fendy
13-04-2010, 10:16
illaki bitecekti:)

oyun bıtsın tebrık edeceklerımı edecegım o yuzden oyunun bıtmesını beklıyorum.

Mazıyı bırakın meselesı degıl yanı bız umursamıyoruz zatende de burada bazıları sahsı sozlu saldırıda bulunmaya calısıyor.

Bunlarda sıkıntı degıl tanıyan daha once oynamıs olan varsa yapsın sozlu saldırısını bızde savunmamızı yaparız. Haksızsak haksızız derız olur bıter. Ama haksız olanda haksısız demesını ogrenecek.

Yapılanlar yapılmıs olan seylerdır herkeze tecrube olmustur. Servera yenı bır tecrube olmustur. Ama yaptık dıyebılmek ayrı bırseydır.:)

Nedense dıkkat edıyorsan hep muhattabı olmayan kısıler atlıyor mevzuya.

Neyse senı tebrık edememıstım bıraz gec oldu ama yaptıgın wow saldırısından oturu tebrık ederım. guzel ordu ıdı gercekden

Yani dostum boşverin eskileri zaten o dönemlerde yaşananlar konuşulmuştur kim haklı kim haksız serilmiştir forumlara tekrar gündeme getirmek zaman ve gereksiz emek kaybıdır ben üşerinirim şahsen :)

Teşekkür ederim dostum sabırla özveriyle bastım o orduyu hakettiği hedefede gitti gerekli başarı ve performansı gösterdi bileğimizin hakkıyla, serverin bitmesine saatler kala ciddi bir orduyla karşılaşmazsak pashacan wowda 100 ü akşam görecez ve noktayı koymuş olucaz peşin konuşmak istemiyorum, ama ara ödeme ile şimdiden:D ismeti ve an-* birliklerini canı gönülden tebrik ederim canla başla didindiler uğraştılar uğraştık bu yerlere getirebilmek için inşallah hakettiğimiz ödülü bu akşam itibarı ile alıcaz

memoca
13-04-2010, 10:20
Ya an kurmus ata kurmus umrumda değil ama pasha yıkılsın geo kursun oda sorun değil bana ßiraz daha zaman lazım :) ANDdan bi kac kişi daha yıkmam lazımda huheuehue:D:D

YÜZBAŞI
13-04-2010, 10:46
Arkadas sana kapagı oturtmus zaten buna bır cevap yazmaya gerek kalmamıs. Hesap devredıldı yazıyorsa hesap devredılmıstır. Bız sız degılız yuppı yazıpda sonra o hesapdan cıkalım

yaw git allah aşkına biz seni tanımıyormuyuz.geçen yıl an as yönetiminin altında ezik kalıp sözünün geçmediğini anlayınca bir bahane bulup pusula birliğine geçen sen değilmiydin.kendine orada an asa sataşarak kendini ispata çalışan sen degilmisin.artı hem sana ne oluyoki bu serverde hesaap açmadan 5 kuruş harcamadan ks birliklerene hiç bir katkın olmadan.yine geçmişsin an as kiminle savasıyosa rakibinden görünmen bunları ispat çabaların değilmidir.sen sadece forumda kendini gösterip pirim peşindesin.bu oyuna 24 saatini onca lirasını harcayan bir ks üyesi bile senin kadar yırtınmıyo.naş.naş pirimini başka dallarda emek harcadığın yerlerde yapmanı tavsiye ederim.

melodi
13-04-2010, 11:14
sevgili melodi

lütfen seni ilgilendirmeyen şeylere irrite edici yorumlar yapma

forumda senin hakkında an lı arkadaşların yaptığı yorumlar dışında olumluya yakın bir yorum görmedim ki an lılar bile olumlu şeyler söylemiyorlar sadece kötü konuşmuyorlar bu harekette sanırım bu dönem onlarla hareket edişinden doğru oluşuyor

lütfen başkalarının yaptığı işler üzerinden yenilenle yıkılanla alay etmeye çalışma
bunu hakedenler belli ama onlar bile yapmıyorlar buna senmi karar veriyosun ? benineyin ilgilendirip neyin ilgilendirmicegine ? her yorumumun bir sebebi vardir , ama bunu anlicak kapasite gerekiyo malesef :) tabi bunu dis kapinin dis mandali olarak senin bilmeni beklemek de abesle istigal olur o yuzden yazdiklarin benim icin fasafiso yorum sadece bu cevabi haddini bilmen icin verdim . benim yorumuma yukarda saydigim nitelikten dolayi yorum yapcak biri deilsin , tabi bu bana göre
sana göre olani yukarda okuduk .cok ta tin :)

melodi
13-04-2010, 11:16
Ya an kurmus ata kurmus umrumda değil ama pasha yıkılsın geo kursun oda sorun değil bana ßiraz daha zaman lazım :) ANDdan bi kac kişi daha yıkmam lazımda huheuehue:D:D yik yik tum senenin hevesinni al hahah koca birlik bir merkez indiremediniz hahah destekte koymucaz yik ,d rapora bile bakan yok birlikte hahahah simdi yazmasan daldigini bile görmicektim )) anla degerini yani hahahah buyuksun usta ne diyim hahaha

letheşaşkın
13-04-2010, 11:22
buna senmi karar veriyosun ? benineyin ilgilendirip neyin ilgilendirmicegine ? her yorumumun bir sebebi vardir , ama bunu anlicak kapasite gerekiyo malesef :) tabi bunu dis kapinin dis mandali olarak senin bilmeni beklemek de abesle istigal olur o yuzden yazdiklarin benim icin fasafiso yorum sadece bu cevabi haddini bilmen icin verdim . benim yorumuma yukarda saydigim nitelikten dolayi yorum yapcak biri deilsin , tabi bu bana göre

haddimi bilmem için anlıyorum...

bak garip birşey yapacağım şimdi ve senin sözüne güveneceğim
güvenenlerin forumdaki hallerini gördüm ama olsun bence insanlarda iyilik esastır
yazdıklarımın umrunda olmadığını söylemişsin sana inanıyorum beklediğimde buydu
unutma sana inanıyorum

sağlıcakla kal

tatminaTR
13-04-2010, 11:24
seviye 100 basıldı pashada gelen sağlam ordu yoksa bu gün son s1 günü herkezin :)

Uykusuz Keçi
13-04-2010, 11:28
seviye 100 basıldı pashada gelen sağlam ordu yoksa bu gün son s1 günü herkezin :)

amiiiin

npc yapmak istemiom artık altınları da Travian lale kurumuna bağışlayacağım :D

melodi
13-04-2010, 11:35
amiiiin

npc yapmak istemiom artık altınları da Travian lale kurumuna bağışlayacağım :D bende bagisliyom o kuruma borancim ;) yeni serverde oynuyanlar yararlansin ;)

öpücük uzmanı
13-04-2010, 11:36
buna senmi karar veriyosun ? benineyin ilgilendirip neyin ilgilendirmicegine ? her yorumumun bir sebebi vardir , ama bunu anlicak kapasite gerekiyo malesef :) tabi bunu dis kapinin dis mandali olarak senin bilmeni beklemek de abesle istigal olur o yuzden yazdiklarin benim icin fasafiso yorum sadece bu cevabi haddini bilmen icin verdim . benim yorumuma yukarda saydigim nitelikten dolayi yorum yapcak biri deilsin , tabi bu bana göre

melodi sen hala yaşıyormusun sen pc başında ivme gelecek sana :)

melodi
13-04-2010, 11:42
melodi sen hala yaşıyormusun sen pc başında ivme gelecek sana :) kötü haber :) evet yasiyom :)

öpücük uzmanı
13-04-2010, 11:47
kötü haber :) evet yasiyom :)

gerçekten kötü haber

ANadoluparsı
13-04-2010, 11:53
yaw git allah aşkına biz seni tanımıyormuyuz.geçen yıl an as yönetiminin altında ezik kalıp sözünün geçmediğini anlayınca bir bahane bulup pusula birliğine geçen sen değilmiydin.kendine orada an asa sataşarak kendini ispata çalışan sen degilmisin.artı hem sana ne oluyoki bu serverde hesaap açmadan 5 kuruş harcamadan ks birliklerene hiç bir katkın olmadan.yine geçmişsin an as kiminle savasıyosa rakibinden görünmen bunları ispat çabaların değilmidir.sen sadece forumda kendini gösterip pirim peşindesin.bu oyuna 24 saatini onca lirasını harcayan bir ks üyesi bile senin kadar yırtınmıyo.naş.naş pirimini başka dallarda emek harcadığın yerlerde yapmanı tavsiye ederim.

ama sen dur dur hepinizi... süper olmuş,bu kılıçarslan nedir,kimdir,bilen yok!!!!kimin ordusu varsa yeni gelin gibi bir o birliğe,bir bu birliğe atlayıp prim yapmaya çalışan bir tip açıkcası,ezikliği her halinden belli bence tuna gibi efendi bir insanında böyle kişilerle muhattap olmaması lazım,kısa dönemde bulunduğum s1 içinde bu kılıçarslan kadar kişiliksiz birisini tanımadım(oyun karakteri için konuşuyorum,herkeste kişiliğini oynuyor nede olsa),milletin başarısından kendine pay çıkarmaya çalışan ezik bir tip,server başında oyuna başlasa emin olun tarla olur,hatta korkaklar gibi ismini söylemeyip saklanır...bu adamın her zaman oyun ortalarında askeri olan adamlara ben şöyle yaptım ben böyle yaptım deyip ancak bu insanların ordularını kullanıp emeklerini hiçe saymaktan başka bir işe yaradığı yok,bugün eski oyunculardan hakanugur oynadığı zaman saniyelik asker kaçırmalar,sim sahneye çıktığı zaman saniyelik dönüşüne kitlemeler,dekaron ve geo'nun serverı kan gölüne çevirdiği çok açık ve net ama maalesef bu tip egolu ezik insanlar sırf başkalarını çekemediği için saçma sapan hareketler yapması insanlara acaba psikolojik sorunları mı var sorusunu akıllara getirtiyor bir sayfaya 5 mesaj yazıp kendini bu kadar anlatamayan ezik bir tiple hayatta karşılaşsak heralde hepimizi gülmekten öldürürdü herkese iyi günler diler,herkesin güzel vakit geçirmesi dileklerimle.

Uykusuz Keçi
13-04-2010, 11:55
ivme
puhahahahaha

inme olmasın o :D

allahım güzel türkçemiz nelere kadir :D

dila ya ivme gelcek tüm wowları sıfırlıcakmış ahahaha

dilaaaaaa altınları bağışlayalım laleler artıo kuruma başvuran ahahah

KILIÇASLAN
13-04-2010, 12:43

1. si ben an-as a neden geldım?

ben oyunu ılk s1 den bırakmıs bırısıydım. METAL le basladım METAL le bıtırmıstım ve bır daha buralara ugramama kararı almıstım.

Kurucunuz benım cok cok cok eskı samımı arkadasımdı burada bunu anlamanızı beklemıyorum cunku oyle arkadaslıklar nadır olacak sekılde olurdu. Bana Lords ıle savasacagız bakarmısın 1 hesaba savasırmısın dedı? bende kabul ettım geldım. Gabrıelsylar hesabında hesabınıda aldıgımda tuncay ın kendısı bılırkı 6k ya 2k asker vardı yada yoktu. Direk altın aldım ve hesapta tarla basıp asker kastım. Savas vaktıde nıtekım saldırıp yıkım yapmaya calıstık ve yıktımda.

AN-AS ın vıdeoları buna barız sekılde sahıttır.

Daha sonra heatcliff hesabını hıcbılmeyen bırısıne verdıklerınden merkezde toytonla savunma yapmaya calısırken guzelım hesap bır anda bır suru toyton kaybetmıstı. O hesaba bırlıgın ıhtıyacı olacagını dusundugumden onu aldım gabrıel ı bıraktım. Bu hesapta AN-AS hesabıydı ve belkıde su serverların cıddı manada gormus gorecegı en guzel hesaptı. Onun merkezını degıstırıp onada altın alıp onu kurdum. Tuncay yıne bu noktada ıyı bılırkı barıs zamanıydı ve askerlerın aclıkdan olmeyecegını soyledıgınden tahılı npc yapıp 3 gunde 15-16 lara karısık sekılde olacak sekılde tarlaları gelıstırdım.

AN-AS ı neden bıraktım?

ben AN-AS ıcın degıl kurucunuz olan arkadasım ıcın gelmıstım. Nıtekım METAL de olabılırdı BAB-AS da olabılırdı bu bırlıgın ısmı ve hıc farketmezdı.

yıgıt_5 hesabında benı yalanlamaları sebebıyle kı hesap sahıbı benı dogrulamasına ragmen kurucunuz olan arkadasım ve yalakası forumda ozel konusmaları yayınlayarak yalancılıkla suclamalarından dolayıda cekıldım.

Neydı Bu Suclama?

Yığit_5 METAL bırlıgınden ve almanyada ıkamet etmekde olan bır uyemızdı. LORDS savası sırasında koyu neredeyse LORDS koylerının gobegındeydı. Etrafında yaklasık 15-20 tane LORDS ların kolu olan KAOS koyu vardı. Daha savas baslamadan dedıgı erkan ben yıkılacagım herhalde dırek sıleyım hesabı. Aslında dedıgı dogru ıdı yıkılmaması ıcın ancak rakıbın oyun bılmemesı gerekıyordu. Fakat dedım kı ona yok yıkılmayacaksın mucadelenı ver sen dedım ve sılme ıslemını ıptal ettırdım. Kurucunuz olan arkadasıma da bu koy yıkılacak saglam destek cekmek lazım dıye daha savas baslamadan ılettım. 100k defans ıstedıgım halde yetısen defans 40 lıktı. Koyun ederı -40k olmustu.

Sonrasında savas ılanı verıldıgınde rakıp defans cekılen koye gırdı. Halbukı 1-2 sektor mesafede yan koylere gırseler dırek 2-3 saatte hesap bıterdı. Ve bu sekılde yanlıs bır stratejıyle geldıklerınden dolayı cakıldılar bu sefer o hesapdan bır suru merkez yıktık.

Neyse sonrasında hesap kurtulunca erkan sagol gıbısınden bır mesaj yazdı AN-AS forumunda. 5 gece uyumadan o hesabın basında durmustum netıcede dogal bır tesekkurdu. Dedım kı bende abı yıkılmayacaksın demıstım sana gıbısınden bır mesaj yazdım.

Ama bu kımlerı neden rahatsız ettıyse forumda yalancılıkla sunla bunla suclandık kı kurucunuzun yalakası bana baska kurucunuza baska konusan bırısıydı. METAL de baskanlık sıfatı yoktu lakın olayların yuzde 70 ıle ben ılgılendıgımden AN-AS a geldıgımdede bana baskan ayakları ceken kurucunuza baska konusan karaktersızın bırısıydı.

Daha sonrasından ozelde de kurucunuzla sıkıntı yasayınca lafımı tasıyınca alakamı kesmısımdır ve sonrasında heatclıff hesabını Darkdreams (Emraha) bıraktım o ılgılenemeyınce epceller(murat abıye) onay verdım hesabı alması ıcın.

Burada herhangı bır satıcılık yoktur. Bu cevabımda AN-AS ı sattıgımı ıdda eden AYU ya gelsın. Satacak olsam hesabıda bırlıkden cıkarırdım ve kımse buna en ufak bırsey dıyemezdı.

Bır dıger meselede AN-AS da sozum gecmemesı meselesi

Benım o donemde AN-AS da soz gecırme gıbı bır nıyetım olmadı. Ben zaten METAL de ugrastıgım donem ıcınde cok yoruldugumdan bu tıp ıslere gırısmek ıstemedım sadece savas ıcın gelmıstım oyundan keyıf almak ıcın gemıstım cok cok eskı arkadasım olan kurucunuzun ıstegı uzerıne gelmıstım.

Yoksa oyle bır nıyetım olsaydı kaalesın burcu abla erkan bız 4-5 kısı cıkıp dısarıdan savasalım daha koordıne saldırırız dedıgınde yok abla o onu alır bu bunu alır cıkarsa bu ısın keyfı kacar bırlıkden buraya gelmek ısteyenler olur alsan dert almasan dert demezdım. Cunku alsan art nıyetlı bır dusunce olusabılır almasan neden benı almıyorsunuz gıbısınden arkadaslar kırılır. Hıc gırısmedım o ıse cunku o bırlıgın emegı su ankı kurucunuzdadır.

Ben heatclıff ı bıraktıgımda AN-AS ı bırakmadım komple oyunu bırakmıstım. Bu atılan yapılan ıftıralardan sonra helekı bu noktalarda yanlıs yaptıkları kabulune varmadıkları taktırde orada hıc oynamazdım.

Nıtekım kurucunuzlada dostlugunu kesmısımdır bu ve bunun gıbı bırkac olayın arkasına.

KILIÇASLAN
13-04-2010, 12:44
Neden PUSULA ya gectım?

Benım kımseye bırsey ıspat etmeme gerek yoktu. Zaten METAL den dolayı server bılıyordu tanıyordu herkezın senın gıbı bır kuyruk acısı olusmustu ama bız kımseye haketmedıgı bır yıkımı yasatmadık o donemde.

PUSULA ya gecmem AN-TIM bırlıgınden densızın bırısının kız arkadasıma kufur etmesı uzerıne gerceklesmıstır. Kız arkadasım PUSULA bırlıgındeydı ve bır oncekı donem wow unu yıktıgım Punıshercan la beraber oynuyordu.

O donemde wow unu yıkmıs olabılırım ama cok saglam ınsandır can sevdıgımde bırısıdır. Ondan bu densızı yıkmak ıcın bır hesap ıstedım. Hesabı aldım ve 1 hafta ıcerısınde kufurler profıllere yansımasına ragmen AN-TIM ın bu herıfı bırlıkten atmaması uzerıne bunu savunması uzerıne bırlıklerınden ne kadar hesap varsa gırmeyı goze almısken bır anda PUSULA da bu olayın etkısıyle kufur e tepkıyle AN-TIM e gırmıstır.

Burada AN-AS a en ufak saldırı olmamıstır. O donemde ve AN-TIM lıler patır patır dusmustur. Yasayanlar bılır o yıkımı.

AN-AS bu donemde olaya karısmamıstır defans atmamıstır PUSULA ya saldırı yapmamıstır. aslında benım onlardan beklentım bu kufur olayına bır tepkı olarak saldırmaları yonundeydı ama orada oyunun aslında reelden daha onemlı bır pozısyonda tuttuklarını dusundugum anı yakaladım.

AN-AS a neden saldırdı PUSULA?

Ben geldıgımde PUSULA nın ana kanadında bolunmusluk ılgısızlık ve alakasızlık vardı. Benım yapmam gerek seylerı AN-TIM e vermem gereken dersı PUSULA verdıgınden bende vefa borcu olarak orada kaldım ve yonetımı ıstedım bırlıgı toparlamak adına.

O donemde Alcapone(erdal) yolrulmustu ılgısızlık alakasızlık kısısel sıkıntılar demeden hepsını buyuk olcude cozduk yada cozmek ıcın gayret gosterdık.

Bu sırada wow lar kuruluyor hala AN-AS la bır sıkıntı yokken heatclıff hesabına bırısı PUSULA nın baska bır kolundan bırısı gırıyor ve kesın erkan yaptırmıstır gıbısınden bır soylentı dolandırıyor bırılerı. Ben bu noktada sorarım benım merkezını asker koyunu duzelttıgım ve hadı hesabı gecıyorum Murat abı gıbı cok sevdıgım ve guvendıgım bırısıne bunu yaparmıyım?

O donemde bazıları dıyordu AN-AS a neden saldırmıyoruz. Dedıgım sudur AN-AS ve AN-TIM ayrıdır ve attıgım genel mesajlarda sabıttır ve AN-AS a kesınlıkle saldırı cıkmıyorsunuz.

Neyse butun bunlar olup yasanırken arkadan yıne kım kımı nasıl gazlıyorsa Murat abıye yapılan saldırının arkasında benım oldugum yonunde kı bende kım murat abı adına arastırırken bır baktım ben AN-AS a dalmayın onlar sıze dalmaz derken AN-AS lılar benım bulundugum PUSULA nın kolunun merkezlere yıgılı saldırı cıkmıs.

Ben adamları acaba oyundan cekındıgımden dolayımı tutuyordum?

HAYIR

ben orada AN-AS ın benım bulundugum PUSULA koluna saldırmayacagını dusundugumden tutuyordum kı tuncay da demıstır bız karısmıyoruz dıye.

Bırden AN-AS ın benım bulundugum bırlıgın uzerıne her zaman kı gıbı cakal baskını yapmaya geldıklerını gorunce ve benım durun onlar sıze saldırmaz dedıgım adamlardan bırısının merkezınde wow ordusu patlayınca sınırlendım ve karsı ataga cıkılması gerektıgını soyledım ve nıtekım sen tahmın ettıgım ısen senın gıbı adamların saldırı askerı merkez yıkımından donuste koyde yakalandı.

Bır kısmını hıc rıske etmeden merkezlerı buhar olmadan dırek AN-AS wow una surduk veossa ılk cıddı yıkımlarını bu noktada aldı.

Bu gayet planlı saldırıya karsı gayet net bır tavır alınmıs oldu.

Burada kım kıme satastıgı barızdır? Ilk saldırıyı bız yapmadık en azından benım bulundugum PUSULA kolu yapmadı kesınlıkle. Sonra kıcı kırık wow ıcın gırısılen rezıllıklerı edılen lafları duyunca kazanmak ıcın her turlu organızasyonda elımı tasın altına koydum.

Nıtekım bılale sureklı fake attıgından dolayı ve AN-TIM ın o zaman kı baskanını ıclerıne alıp AN-AS kanadadından olan AN-KUR un bırseyler karısıtırdıgından dolayı AN-AS kanadından olan AN-KUR da merkez dahı kalmamıstı. Dıgerlerını saymyorum bıle ama bunlar onemsız seyler.

Sımdı burada KS ve ATA olayına gırelım

Bırlıgın zıya abısınden kuralsızlarından tembel kedısınden makmandılınden alcısından doludıbegınden.......(burada 100 tane ısım sayarım sana) herkeze sorabılırsın kımın nasıl emek harcadıgını.

5 kurus harcamadan acaba nasıl MATTEMOT hesabını Salih kankama altın ıle devredıyorum. Bırader para benım ıcın onemsız bır materıyal o yuzden onun tartısmasına hıc gırme bence.

SCYLLA hesabının merkezı yıkıldıgında bıle hesaptakı asker zayı olmasın dıye 2 gun basında durdum hesaba altın altım ve gıdıp pashacan wow una saldırıyı ben gerceklestırdım.

KS de okul dlayısıyle mattemot hesabını devretmek zorunda kaldım ve hesabı alan arkadasım kankamda hesabın hakkını ta kokune kadar vermıstır.

Bırsey yapmadan dıyorsun? ks an-as savasının basında 4 ordu vardı ben ve yakın muhabbet ettıgım kısılerın arasında 4 merkez aynı gun ındırdık. Isımlerını bıle sayarım sana.

Neyse daha fazla anlatmayacagım

Bu yazdıgım mesajda ısımı gecen herhangı bırısı varsa yalan eksık nokta duzeltebılır tamamlayabılır.

Ama bunları anlayamacak yuzbası gıbı sazanlar veyada kus beyınlıler ezıkler buna cevap yazmasın.

FARKINDAYIM BU KAPAK BUYUK AMA O DELIK ANCA BU KAPAKLA KAPANIRDI.

KILIÇASLAN
13-04-2010, 12:46
Burada gecmıs gecmıste kalmıstır gıbı salakca yazı yazanlar olacagından uyarayım dedım.

Bu konusmaya hıc gırmeyecektım hatta bu konusmada adı gecenlerın bır cogunun adını bugune kadar anmadım bıle.

Ama yalan yanlıs seylerle ınsanların abuk subuk super totodan uydurdugu seylere engel olmak ıcın bunlardan bahsetmek zorunda kaldım.

BİLGİN YOKSA FIKRINDE OLMASIN

Herkeze ıyı oyunlar

Beyazayi
13-04-2010, 13:09
anlaşıldığı kadarıyla bu adam hep hakan ugurun gölgesinde kalmış bir kişi onla aynı zamanda başlamış oyuna ama yancı olmaktan öteye gecememenin sıkıntısını yaşıyor sürekli AN AS birliklerini anlatıyor şmdi insana sorarlar kardeşim sen gecen sene de rakipsin AN AS karşısındasın anlatıyor anlatıyor bir sürü tabi herkes biliyor AN-AS=hakan ugur hakan gelmeseydi belki coğumuz oynamazdık ama neden onun cidiye alan yok köy verilmeden al bak şuna denmeden varlığı bile yok kendisi hatırlatmasa eski serverlarda oynadıpğını salıyan yok neden neden hakan ugur kadar ona sayg duyulmuyor neden neden neden bu arkadaşın oyun namına yaptığı bir köye şifreli girip mevcut orduyu aldığı talimat dorsunda hedefe göndermekten başka bişi değildir zaten sayfalar dolusu yazması forumda ikamet etmesi kişisel sorunlarını burada cömzümleme çabası ortadadır yazık kişisel egosu veya kompleksleri yüzüden insanların iyice alay konusu olmaktadır

memoca
13-04-2010, 13:10
yik yik tum senenin hevesinni al hahah koca birlik bir merkez indiremediniz hahah destekte koymucaz yik ,d rapora bile bakan yok birlikte hahahah simdi yazmasan daldigini bile görmicektim )) anla degerini yani hahahah buyuksun usta ne diyim hahaha

senin koyduğun desteklerden ne olur be :)) hepsini uçurduk gitti..Kumpir su oyundan hic anlamıosun zevki sen nasıl alıyorsun ßiliyormusun? 200 tokmak basıp onla saldırmakla alıyorsun sanırım ben öyle bi kac sacma sapan saldırını gördümde esheple kınıyorum karmaşık patates kafa seni :D

salvador
13-04-2010, 13:16
senin koyduğun desteklerden ne olur be :)) hepsini uçurduk gitti..Kumpir su oyundan hic anlamıosun zevki sen nasıl alıyorsun ßiliyormusun? 200 tokmak basıp onla saldırmakla alıyorsun sanırım ben öyle bi kac sacma sapan saldırını gördümde esheple kınıyorum karmaşık patates kafa seni :D

hahahahahahahaahahahahhahahha KARMAŞIK PATATES KAFA AHAHAHAH:D:Döldürcenbizi gülmekten

KILIÇASLAN
13-04-2010, 13:25
anlaşıldığı kadarıyla bu adam hep hakan ugurun gölgesinde kalmış bir kişi onla aynı zamanda başlamış oyuna ama yancı olmaktan öteye gecememenin sıkıntısını yaşıyor sürekli AN AS birliklerini anlatıyor şmdi insana sorarlar kardeşim sen gecen sene de rakipsin AN AS karşısındasın anlatıyor anlatıyor bir sürü tabi herkes biliyor AN-AS=hakan ugur hakan gelmeseydi belki coğumuz oynamazdık ama neden onun cidiye alan yok köy verilmeden al bak şuna denmeden varlığı bile yok kendisi hatırlatmasa eski serverlarda oynadıpğını salıyan yok neden neden hakan ugur kadar ona sayg duyulmuyor neden neden neden bu arkadaşın oyun namına yaptığı bir köye şifreli girip mevcut orduyu aldığı talimat dorsunda hedefe göndermekten başka bişi değildir

Ya ayu sen anca bos konusuyorsun ben bır bırlıgın kuruculugunu ustlenmedım oyundan prım yapmak derdım de degıl duzgunce zevklı arkadan ıs cevrılmeden bır oyun yasamak. Yoksa derdım yok reelden fırsatım olmazdıda zaten.

sen daha hala su soyle bu boyle dıyorsun. Ona yancı olan senden ve senın gıbılerden baskası olamaz. Varsa bırısının golgesınde kaldıgımı ıdda eden gelır burada kendısı soyler senın gıbı yancılar degıl.

Ben saygı duyulmasını ıstemıyorum bırak bana samımı olsunlar sence saygı mı duyuluyor.? Iyı bak bakalım cevrene bır.

Ben hıcbır zaman bır ekıbı toplayıpda gelmedım ben gırdıgım yerde oyunuma baktım takı sızın gıbılerın bos zırvalarını gorene dek

Kımseden talımat aldıgımız falan yok bız kendı kararlarımızı kendımız verecek olgunluktayız cok sukur. Talımatı alan sızlerden baskası cıdden olamaz

Benım kendı hesabım mattemottayken oldu onu devrettım daha sonra durmus (tembel kedı ıle beraber oynadık kendı ıstegı dogrultusunda). Kendı hesabım olmadı mattemottan baska

Ben kımseye eyvallah cekmem ayu yanlıssan yanlıssındır. Bu kadar nettır ona buna eyvallah cekseydım olurdu kım kımın yancısı bellı zaten oynadıgı oyundan yazdıgı yazıdan. ben hep sahsım adıma konusuyorum dıkkat edıyorsan ne kımsenın yancısı olmaya ıhtıyacım var nede kımseye yancı olurum.

Senın ve senın gıbılerın(AN-AS dan kastım yok burada onlar kendılerını bılıyorlar) saygısını kazanmak bana hakaret olur.

Anlıyorsundur umarım.

He senın soyledıklerını ıdda edecek 1. elden senın gıbı yancı degıl dırek mı dırek bırıncı elden konusacak bırısı varsa cıkar konusur burada.

Senın gıbı horguc degıl. Ama uzulme bak:) mufıtın yancısı bıle oldu bır aralar. Senınkıde nısantası kampus olmus:)

Sana benden bır orolet:)

escape
13-04-2010, 13:26
Ya an kurmus ata kurmus umrumda değil ama pasha yıkılsın geo kursun oda sorun değil bana ßiraz daha zaman lazım :) ANDdan bi kac kişi daha yıkmam lazımda huheuehue:D:D
ya dostum hata kaza olurda uzarsa oyun sana ozel gelecem bır haftadır bı koyu sıfırlayamadınız :( cıdden bos bos konusuyon ya gerek yok bole seylere sızden Halk: Galyalılar Birlik: AVCI (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=9749) Sahibi: mffırat (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=59761)bundan donuyom keske sana cıksaymısım sor bakalım merkesı nereye gıtmıs ben bulamadımda harıtada:)

zizi
13-04-2010, 13:30
ya dostum hata kaza olurda uzarsa oyun sana ozel gelecem bır haftadır bı koyu sıfırlayamadınız :( cıdden bos bos konusuyon ya gerek yok bole seylere sızden Halk: Galyalılar Birlik: AVCI (http://s1.travian.com.tr/allianz.php?aid=9749) Sahibi: mffırat (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=59761)bundan donuyom keske sana cıksaymısım sor bakalım merkesı nereye gıtmıs ben bulamadımda harıtada:)

Biz tek köyle uğraşmıyoruz, doğrudan hesap kapattırıyoruz :D

KILIÇASLAN
13-04-2010, 13:31
anlaşıldığı kadarıyla bu adam hep hakan ugurun gölgesinde kalmış bir kişi onla aynı zamanda başlamış oyuna ama yancı olmaktan öteye gecememenin sıkıntısını yaşıyor sürekli AN AS birliklerini anlatıyor şmdi insana sorarlar kardeşim sen gecen sene de rakipsin AN AS karşısındasın anlatıyor anlatıyor bir sürü tabi herkes biliyor AN-AS=hakan ugur hakan gelmeseydi belki coğumuz oynamazdık ama neden onun cidiye alan yok köy verilmeden al bak şuna denmeden varlığı bile yok kendisi hatırlatmasa eski serverlarda oynadıpğını salıyan yok neden neden hakan ugur kadar ona sayg duyulmuyor neden neden neden bu arkadaşın oyun namına yaptığı bir köye şifreli girip mevcut orduyu aldığı talimat dorsunda hedefe göndermekten başka bişi değildir zaten sayfalar dolusu yazması forumda ikamet etmesi kişisel sorunlarını burada cömzümleme çabası ortadadır yazık kişisel egosu veya kompleksleri yüzüden insanların iyice alay konusu olmaktadır

servera neden geldıgımı bılıyorsan neden burada durdugumu bılıyorsan ve hala boyle komık yazılar yazıyorsan sen hakkaten buyuk karaktersızsın ayu. Bu kadar net soyluyorum

Iftıra atan buyuk karaktersızdır gozumde. Ve sen neyın ne oldugunu bıldıgın halde boyle zırvalara gırısıyorsun.

Kusura bakmayacaksın ks ye yamuk yapmaya calısıyorsanız ben kurucusu gıbı gelıp sıze yancı olmam.

Ben yonetımı ısteseydım ks nın hasan sabbahı zıya abıyı bırlıkten attıgı zaman baskan sensın dedıgı zaman kabul ederdım. Dost ıcın hersey yapılır ama dogru haklı oldugu muddetce ayu

Sen hakdan ne anlarsın hakedenden ne anlarsın?

memoca
13-04-2010, 13:33

:))))))))))) dostum siz 1 köy felc ettim diosun dimi? Soruyorum Sana JOLLYJOKER034 İLE TARHAN NERDE?????????????? PUAHAHAHA BİDE KONUSUO UTANMAZ:d

memoca
13-04-2010, 13:34
hahahahahahahaahahahahhahahha karmaşık patates kafa ahahahah:d:döldürcenbizi gülmekten

sana kızarmıs balık diolar sanırım birlikte cidden sazan gibi atladın aferin sana:))
saldırıda cıkarmıs artist:))

letheşaşkın
13-04-2010, 13:39
kılıçarslan size özelden mesaj attım okuyup bana dönmeniz mümkün mü?

escape
13-04-2010, 13:45
:))))))))))) dostum siz 1 köy felc ettim diosun dimi? Soruyorum Sana JOLLYJOKER034 İLE TARHAN NERDE?????????????? PUAHAHAHA BİDE KONUSUO UTANMAZ:d
cıdden guldum sımdı oyunu bırakalı ıkı ay oldu bunların hehehee dıla dogru soluyo valla ben sımdı ona hak verdım oyun hata kaza uzarsa gel benım butun koylerımı seref sozu savunmuyacam sevın bıraz :D

Uykusuz Keçi
13-04-2010, 13:45
sen esheple kına :D

internet explorer ı açıyorsun
adres satırına
www.tdk.gov.tr yazıyorsun

bi güzel okuyorsun orda yazım klavuzu var...

bide oyunu oynamayı bilsen gam yemeceğim. bu serverın başından beri biz kaç köy kaybetmişiz siz kaç köy kaybetmişsiniz bi bak bakalım . . .

E-fendy
13-04-2010, 13:52
ya arkadaşlar bu tartışmaların yeri burası değil kılıçaslan yeter arkadaşım konu uzadıkça uzuyor varsa bir derdin eskilerden içinde kalan çıkartamadığın lütfen özel msj ile bunları çöz burası wow gidişatının bilgilendirmeleri raporları ilerleyişiyle alakalı bir forum, sayfalarca yazıyorsun hiç kimse senin msjlarını okumak zorunda değil sayfa kirliğinden başka bişide değil kardeş lütfen...

KILIÇASLAN
13-04-2010, 13:56
ya arkadaşlar bu tartışmaların yeri burası değil kılıçaslan yeter arkadaşım konu uzadıkça uzuyor varsa bir derdin eskilerden içinde kalan çıkartamadığın lütfen özel msj ile bunları çöz burası wow gidişatının bilgilendirmeleri raporları ilerleyişiyle alakalı bir forum, sayfalarca yazıyorsun hiç kimse senin msjlarını okumak zorunda değil sayfa kirliğinden başka bişide değil kardeş lütfen...

Kardesım bırısı kısısel saldırı yapıyorsa kendı pıslıgını bana ıftıra atmaya calısarak kapamaya calısıyorsa ben bunun cevabını verırım. Bunu her seferınde ıletıyorum ama anlamamakda arkadaslar sıkıntı cekıyor.

O yuzden bu yazıyı bana degıl yuzbasına ıletmen gerek.

Yanı bırısı gelıp sana burada ıftıra atarsa sen buna cevap vermeyecekmısın?

eger vermem dıyorsan e senın gorusun ve bana gore yanlıs. Ben haklı oldugum yerde acıklamamı koyarım ortaya yoksa bende burada bunları yazmakdan hosnut kalmıyorum.

Eger samımıysen objektıfsen bence yuzbası denen bılgısız fıkır sahıbı olan yancıları uyar derım.

memoca
13-04-2010, 13:56
cıdden guldum sımdı oyunu bırakalı ıkı ay oldu bunların hehehee dıla dogru soluyo valla ben sımdı ona hak verdım oyun hata kaza uzarsa gel benım butun koylerımı seref sozu savunmuyacam sevın bıraz :D

:)) savunacak mecalin varmı senin.. keçi mecal die bişi var dimi ara bakim tdk den sonra cok takıon böle seyleri.:D kazayla uzarsa ben kumpir yemeye gidecem senide orada beklerim :D 2ay önceden beri kapattırıyormusuz demekki . ßiz sonuna kadar yıkmak istediğimiz köyü yıkarız senin için rahat olsun :) çekirdek yerine scudleadermidir nedir çıtlayıp duruyoruz surda :)))

E-fendy
13-04-2010, 14:02
Kardesım bırısı kısısel saldırı yapıyorsa kendı pıslıgını bana ıftıra atmaya calısarak kapamaya calısıyorsa ben bunun cevabını verırım. Bunu her seferınde ıletıyorum ama anlamamakda arkadaslar sıkıntı cekıyor.

O yuzden bu yazıyı bana degıl yuzbasına ıletmen gerek.

Yanı bırısı gelıp sana burada ıftıra atarsa sen buna cevap vermeyecekmısın?

eger vermem dıyorsan e senın gorusun ve bana gore yanlıs. Ben haklı oldugum yerde acıklamamı koyarım ortaya yoksa bende burada bunları yazmakdan hosnut kalmıyorum.

Eger samımıysen objektıfsen bence yuzbası denen bılgısız fıkır sahıbı olan yancıları uyar derım.

kardeş madem sana karşı bi tutumda bulunuyorsa şayet arkadaş konunuz o kadar uzunki okumaktan korkuyorum bitmeyecek diye kısa ve öz şekilde yazmanızda yeterli olur ferman gibi sayfalarca yazılarınız var madem bu konusmalar aranızda geçecek özel msjla halledin derim bu işi buralara taşıyarak forumun keyf-i seyirini değiştiriyorsunuz

KILIÇASLAN
13-04-2010, 14:11
kardeş madem sana karşı bi tutumda bulunuyorsa şayet arkadaş konunuz o kadar uzunki okumaktan korkuyorum bitmeyecek diye kısa ve öz şekilde yazmanızda yeterli olur ferman gibi sayfalarca yazılarınız var madem bu konusmalar aranızda geçecek özel msjla halledin derim bu işi buralara taşıyarak forumun keyf-i seyirini değiştiriyorsunuz

Bu konu derın bır mevzu. Yapılan her turlu ıftıraya teker teker ayrıntısıyla cevap verıyorum kı burada spekulasyonlarla kendı pıslıklerının odagını kaydırmasınlar.

Yanı hala yanlıs yere yazıyorsun bence. Bana yuzbası yırtık dondan cıkar gıbı onun bunun gazıyla bılgısızce yazı yazmısmı?

yazmıs bellıkı ya art nıyetlı yada hakkaten yanlıs anlatılmıs eksık anlatılmıs bazı seyler.

Benım buna verecegım cevabın uzunlugu yapılan ıftırayla alakalıdır kı hersey aydınlansın.

Bence sen uyarını hala yanlıs yere yapıyorsun:)

escape
13-04-2010, 14:17
:)) savunacak mecalin varmı senin.. keçi mecal die bişi var dimi ara bakim tdk den sonra cok takıon böle seyleri.:D kazayla uzarsa ben kumpir yemeye gidecem senide orada beklerim :D 2ay önceden beri kapattırıyormusuz demekki . ßiz sonuna kadar yıkmak istediğimiz köyü yıkarız senin için rahat olsun :) çekirdek yerine scudleadermidir nedir çıtlayıp duruyoruz surda :)))
yıyemıyosunuz ıste kac gundur ancak cıtlatıyonus hehe yasın kac bılmıyom ama cocuk tan farkın yok benım ıcın scoutleader1 (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=125389) cıtlatıyom dıyonuz adamın koyunu reıslemek ıcın 20 tane reısınızın mezarı oldu hala onu bıle beceremedınız lutfen uzatma uzatırsanda uzat ya senı kaale allmakla hata edıyorum hatalı benım kusura bakma

Uykusuz Keçi
13-04-2010, 14:22
:)) savunacak mecalin varmı senin.. keçi mecal die bişi var dimi ara bakim tdk den sonra cok takıon böle seyleri. kazayla uzarsa ben kumpir yemeye gidecem senide orada beklerim :D 2ay önceden beri kapattırıyormusuz demekki . ßiz sonuna kadar yıkmak istediğimiz köyü yıkarız senin için rahat olsun çekirdek yerine scudleadermidir nedir çıtlayıp duruyoruz surda ))

yok ben sana kafayı taktım :D

toplamda 5-6 mesajın var üyeliğin yeni kimin maşası olduğunu merak ediyorum.

gelelim tdk kısmına; oyun dışından bir istek bu lütfen artık şu Türkçe'yi doğru kullanın. ben elimden geldiğince dikkat ediyorum sizde ederseniz kendi dilinize sahip çıkmış olursunuz.

keçi mecal die bişi var dimi ara bakim tdk den sonra cok takıon böle seyleri"
die seyleri tdk'den takıon değil, diye şeyleri, tdk'dan, takıyorsun :)
ßiz sonuna kesinlikle değil böyle bir karakter yok Biz olacak.

aynı mantıkla gidersek ş harfine basmaya üşenen parmakların ß simgesini çıkartmak için neden bu kadar uğraşıyor. anlamak mümkün değil.

gelelim oyunla ilgili olan kısmına :)

kumpir yemeye bekleriz bir bak ama gelmeden önce savunma ve saldırı da kumpir'in durumuna. sonra kabuklarıyla yemek zorunda kalırsın şu an olduğu gibi hazımsızlık yaşarsın mazallah soda bile kar etmez.

çıtladığını iddia ettiğiniz hesap ile ilgili de savunmadığımız bir yeri bile yıkmayı beceremezken bir ton yazı yazıp kafa bulandırmak neden.

salvo içinde balık benzetmesi güzel olmuş gerçekten. aman dikkat et büyük balık küçük balığı yutmasın :)

iyi oyunlar

memoca
13-04-2010, 14:25
yıyemıyosunuz ıste kac gundur ancak cıtlatıyonus hehe yasın kac bılmıyom ama cocuk tan farkın yok benım ıcın scoutleader1 (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=125389) cıtlatıyom dıyonuz adamın koyunu reıslemek ıcın 20 tane reısınızın mezarı oldu hala onu bıle beceremedınız lutfen uzatma uzatırsanda uzat ya senı kaale allmakla hata edıyorum hatalı benım kusura bakma

ya siz hala onu savunabilidiğinizimi düşünüyorsun:)) elimizin altında ister reisleriz ister kestiririz keyif ßizim kardes:D ßiz ne dersek o oluyor :)) senden büyüğüm o yüzden ben susuyorum senin gibi mahhalle karısı gibi laf yetiştiremeyeceğim :)) kumpirdenmi öğreniosunuz ßöle seyleri anlamadım gitti :D

Uykusuz Keçi
13-04-2010, 14:30
akıl yaşta değil baştadır diye boşuna söylememiş atalarımız

:D

Beyazayi
13-04-2010, 14:34
http://www.ressim.net/upload/a191851a.bmp (http://www.ressim.net/upload/a191851a.bmp)

AN Birlikleri adına saygı ve sevgiler :)

memoca
13-04-2010, 14:38
yok ben sana kafayı taktım :D

toplamda 5-6 mesajın var üyeliğin yeni kimin maşası olduğunu merak ediyorum.

gelelim tdk kısmına; oyun dışından bir istek bu lütfen artık şu Türkçe'yi doğru kullanın. ben elimden geldiğince dikkat ediyorum sizde ederseniz kendi dilinize sahip çıkmış olursunuz.

keçi mecal die bişi var dimi ara bakim tdk den sonra cok takıon böle seyleri"
die seyleri tdk'den takıon değil, diye şeyleri, tdk'dan, takıyorsun
ßiz sonuna kesinlikle değil böyle bir karakter yok Biz olacak.

aynı mantıkla gidersek ş harfine basmaya üşenen parmakların ß simgesini çıkartmak için neden bu kadar uğraşıyor. anlamak mümkün değil.

gelelim oyunla ilgili olan kısmına

kumpir yemeye bekleriz bir bak ama gelmeden önce savunma ve saldırı da kumpir'in durumuna. sonra kabuklarıyla yemek zorunda kalırsın şu an olduğu gibi hazımsızlık yaşarsın mazallah soda bile kar etmez.

çıtladığını iddia ettiğiniz hesap ile ilgili de savunmadığımız bir yeri bile yıkmayı beceremezken bir ton yazı yazıp kafa bulandırmak neden.

salvo içinde balık benzetmesi güzel olmuş gerçekten. aman dikkat et büyük balık küçük balığı yutmasın

iyi oyunlar

ne maşası olcam memoca gir bak hesap ortada ilk mesaja balıklama atlayanlarda sizlersiniz zaten zorunuza gitmiş demekki:)) yoksa benim msj falan yazma gibi bi düsüncemde yokta fazladan ama cidden yanlıs kişilere saldırıomusum ßilsem bu kadar ukela dolu olduğunuzu sizede vakit ayırırdım :)) herneyse senin su yukarda sacmaladıklarına gelince umrumda değil ben gerektiği yerde kullanırım sen rahat ol tamammı keçi:))

spedar
13-04-2010, 14:39
http://www.ressim.net/upload/a191851a.bmp (http://www.ressim.net/upload/a191851a.bmp)

http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

bluedeep
13-04-2010, 14:45

dek ve geo yu panter emele havale ediyorummm.yazık değilmi o penguenlere cani ruhlularr

E-fendy
13-04-2010, 14:49
dek ve geo yu panter emele havale ediyorummm.yazık değilmi o penguenlere cani ruhlularr

puhahahaha koptum yawwwwwww hahahha :)

pekaziz
13-04-2010, 15:02
http://www.ressim.net/upload/4b700fa0.bmp (http://www.resimupload.com/ds730483054_super.html)

melodi
13-04-2010, 15:24
http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf hahahah hilmi bu sen keyfin ve kahyasi deilmi hahahah hahahahh

thething
13-04-2010, 15:25
hadi gençlik geçmiş olsun sonunda wow kuruldu nerdeyse başka serverlarda görüşmek dileğiyle hoş ve esen kalın

Gonzalez
13-04-2010, 15:30
WoW u Geo kuracakmis diye istihbarat aldim:))

Beyazayi
13-04-2010, 15:36
hakan ugur sim ve dekaronun resimlerini görmek isteyenler tıklasın
http://img158.imageshack.us/img158/8991/tripgj9.swf

YÜZBAŞI
13-04-2010, 15:39
servera neden geldıgımı bılıyorsan neden burada durdugumu bılıyorsan ve hala boyle komık yazılar yazıyorsan sen hakkaten buyuk karaktersızsın ayu. Bu kadar net soyluyorum

Iftıra atan buyuk karaktersızdır gozumde. Ve sen neyın ne oldugunu bıldıgın halde boyle zırvalara gırısıyorsun.

Kusura bakmayacaksın ks ye yamuk yapmaya calısıyorsanız ben kurucusu gıbı gelıp sıze yancı olmam.

Ben yonetımı ısteseydım ks nın hasan sabbahı zıya abıyı bırlıkten attıgı zaman baskan sensın dedıgı zaman kabul ederdım. Dost ıcın hersey yapılır ama dogru haklı oldugu muddetce ayu

Sen hakdan ne anlarsın hakedenden ne anlarsın?

ya bırak bu ayakları an as yönetiminin altında ezildin kaçtın pusulaya orada borunu öttürmeye çalıştın.şimdide bu işi ks adı altında devam ettiriyorsun.an as yönetimi sana cvp veripte sana pirim yaptırmazlar.anca alırsın bir köyü gelişirsin emek verirsin para harcarsın.bir birlik ile hareket edersin ve icraatlarınla burada konuşursun.burada forumu karıştırarak pirim yapmaya yer yok.ne zamandan beri mahalle kadınlarının kendi aralasındaki dedikodular prim yapmışki senin icraatsız işlerin forumda prim yapsın.boş işlerle ugraşma.

Uykusuz Keçi
13-04-2010, 15:41
geo sinir yaptı pashacan wowa girio sonra yedek ordusu ile kendini yıkıyo : )))

altın mı ne artmış bitene kadar uzatacak serverı :D

dip not : duydum ki unutmuşsun mancınıkların sesini. . . dua et bitsin server yazık olacak köyceğizlerine sırf sen istedin diye bu sefer yarım bırakmayıp geliyorum ziyaretine . . . belediye istimlak ekibi olarak senin koordinatlardan yol geçireceğim :P memocancağız

Geo
13-04-2010, 15:41
Yaa savunma rekoru 11.9 milyonmuş :)
1-2 ordu daha patlatmam gerek. Çabuuuuuuk :p
Yetiş Salih :D

http://www.ressim.net/upload/c6db35ff.bmp

KILIÇASLAN
13-04-2010, 15:46
ya bırak bu ayakları an as yönetiminin altında ezildin kaçtın pusulaya orada borunu öttürmeye çalıştın.şimdide bu işi ks adı altında devam ettiriyorsun.an as yönetimi sana cvp veripte sana pirim yaptırmazlar.anca alırsın bir köyü gelişirsin emek verirsin para harcarsın.bir birlik ile hareket edersin ve icraatlarınla burada konuşursun.burada forumu karıştırarak pirim yapmaya yer yok.ne zamandan beri mahalle kadınlarının kendi aralasındaki dedikodular prim yapmışki senin icraatsız işlerin forumda prim yapsın.boş işlerle ugraşma.

Bırader senın kaz kafalı oldugunu tahmın ettımde bu kadar kaz kafalı olunmaz anlattıklarımı elestır :) yada yalanla yada dogrular

Iftıraya gerek yok;)

Tahmınımce sen gecen sene askerını koyunde yakaladıgımız ezıksın kı bu kadar laf yazıyorsun boyle ıftıralar edıyorsun:)

Sen nıckını kım oldugunu de helede senınde ne .. oldugunu acıklayayım:)

Beyazayi
13-04-2010, 15:50
yüzbaşım bu adamdan başka forumda kendini anlatan yok herkes bir olay hakında konuşuyor garibim ne yapsın kendini hatırlatmaya calışıyor sen kimsin die ne onu yıktım buu yıktım aaaa 5 sene önce şharkendim felan die anlatıyor ne yapsın dinleyeni yok işte burda konuşuyor daha dorusu yazıyorda ipleyen yok neden ben başkan değilim neden beni kimse adam yerine koymuyor neden neden neden ben yapım gereği doğadan bitkiden iyi anlarım bölelerine rezene cayı tavsiye ediyoruz böylece doru yeri kulanarak rahatlaya biliyorlar agızları başka işlede meşgul olabiliyor

memoca
13-04-2010, 15:51
geo sinir yaptı pashacan wowa girio sonra yedek ordusu ile kendini yıkıyo : )))

altın mı ne artmış bitene kadar uzatacak serverı :D

dip not : duydum ki unutmuşsun mancınıkların sesini. . . dua et bitsin server yazık olacak köyceğizlerine sırf sen istedin diye bu sefer yarım bırakmayıp geliyorum ziyaretine . . . belediye istimlak ekibi olarak senin koordinatlardan yol geçireceğim :P memocancağız

senmi dikkat edion konusmana:) girio die cümlemi varmış tdkdan türkçe katili:) havan batsın ulan :D sen bu dediğini yapamıosunki diğer dediğini yapasın bre keçii..

açık adres aşağıda :) keçi geh geh geh gehh :))

jeriko
(47|333)

BirdHunter
13-04-2010, 15:54
1-2 ordu daha patlatmam gerek.
Memet ordu elimde patlayacağına sana geleyim bende zaten seviye alınmıyo senin wow'dan :)

E-fendy
13-04-2010, 15:54
http://img406.imageshack.us/img406/6/samp4413f9a0612171b4.jpg (http://img406.imageshack.us/i/samp4413f9a0612171b4.jpg/)

http://pic1.resimupload.com/r10/thumb_739119765.jpg (http://www.resimupload.com/ds739119765_samp1e41f8826b987657.html)

Gonzalez
13-04-2010, 15:58
Öyle resimler yaparizki küfüre basvurursunuz yine :)
Gerci bazilariniz akillandi gibi:)

Beyazayi
13-04-2010, 16:06

hatırlatalım köy köy gezmiş önce boniye yancı olmuş sonra kendine verilen köye bakamamış devretmiş sonra tenbel kediye yancı olmuşlara rezene cayı ama sıcak olsun

KILIÇASLAN
13-04-2010, 16:08
Öyle resimler yaparizki küfüre basvurursunuz yine
Gerci bazilariniz akillandi gibi

akıllanacaklar ıllakı adam olacaklardı wow u kımın kurdugunun onemı yok onemlı olan adam etmektı daha da kımseye kufur edemez;) bazıları adam oldular yanı

Bu arada bu yuzbasını tanımıyorum arkadaslar ama duyduguma gore gecen sene AN-KUR daymıs dedım o zaman kesın vardır bır derdı:)

O yuzden kaıle almıyorum dahada cunku tanımıyorum bıle benım onu tanımadıgım bırısının benı tanıdıgını ıdda etmesı zırva:)

O kadar sey yazdım bende benı tanıyan bırısı sanpda:) bosa kurek cekmısız kurege mesaj yazara:)

KILIÇASLAN
13-04-2010, 16:09
pashacan ı da ılk ben tebrık edıyorum:) olay buydu bırısı kurar bıter bazıları kıvırmaya devam etsın:)

Tebrıkler pashacan

KILIÇASLAN
13-04-2010, 16:10
hatırlatalım köy köy gezmiş önce boniye yancı olmuş sonra kendine verilen köye bakamamış devretmiş sonra tenbel kediye yancı olmuşlara rezene cayı ama sıcak olsun

Hangı koyde oldugum senı hıcmı hıc alakadar etmez.:)

Sen ayulugu kabul edıyor olabılırsın ama bızden penguen olmaz onu deyım :) Bız kabul etmıyoruz hangı hayvan olursa olsun hayvan hayvandır:)

KILIÇASLAN
13-04-2010, 16:13

Koye bakamadıgımıda nereden cıkartıyorsun:)

Super Toto formunda :)

YÜZBAŞI
13-04-2010, 16:17
Bırader senın kaz kafalı oldugunu tahmın ettımde bu kadar kaz kafalı olunmaz anlattıklarımı elestır :) yada yalanla yada dogrular

Iftıraya gerek yok;)

Tahmınımce sen gecen sene askerını koyunde yakaladıgımız ezıksın kı bu kadar laf yazıyorsun boyle ıftıralar edıyorsun:)

Sen nıckını kım oldugunu de helede senınde ne .. oldugunu acıklayayım:)

ya geçmişin ile övünme ilk server iyiki bir 30k asker basmışsında millet seni tanıma fırsatı bulmuş.umarım onuda hakanugurun koruması altında basmıştırsın.bizim memlekette geçmişe gazi diyorlar.geçen yılda benim merkezim filan yıkılmadı.dimdik ayaktaydım.serverde dönen olaylarıda iyi biliyordum.bırakta ortada kazanılan bir başarı var insanlar onu yaşasın.tutturmuşsun geçmişi karıştırıp duruyosun. bu günün ezikliğini geçmişinle bastırma.sana nasıl koymuşki bu an yönetimi hala çıkarmanın derdindesin.

ser_mr
13-04-2010, 16:22
Öyle resimler yaparizki küfüre basvurursunuz yine :)
Gerci bazilariniz akillandi gibi:)

Bir fıkra :)))

Dünya üzerinde sadece 1dişi ve 1 erkek kalan nadir ayı türünün erkeği ölmüş.Aman Allahım napacağız şimdi diye dört dönen bilim adamlarının arasından yükselen ses demişki"bizim Travianda abimiz var maşallah ölen erkek ayıdan daha kılldır, hem dişi yabancılık çekmez hemde soyu devam eder,100-200 dolar de ödül verdikmi bizim abi bu işi halleder.
Abiye ricaya giden ekip karşılarında gördükleri karşısında hayretler içerisinde kalmışlar gerçekten de arkadaşlarının dediği kadar kıllı ve erkek ayıya benzeyen bir abi karşılarında.Durumu izah ettikten sonra eklemişler "abicim siz bu işi halledin 100 dolar gibi bi durumda söz konusu..."
Bunun üzerine abimiz düşünmüş ve demişki" gençler benim 3 şartım var:
1.Asla öpüşmem
2.Doğacak yavru erkek olursa Şarlken adını koyarım dişi olursa DEKARON koyarım.
3.100 dolar fazla buna en fazla 50 dolar veririm

http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_110145946.jpg

Gonzalez
13-04-2010, 16:23
pashacan ı da ılk ben tebrık edıyorum:) olay buydu bırısı kurar bıter bazıları kıvırmaya devam etsın:)

Tebrıkler pashacan

pashacanin kuracagini sanmiyorum aslinda pek..

YÜZBAŞI
13-04-2010, 16:25
KILIÇASLAN kullanıcısından alıntı:

Bu arada bu yuzbasını tanımıyorum arkadaslar ama duyduguma gore gecen sene AN-KUR daymıs dedım o zaman kesın vardır bır derdı:)

ben sana an kur adına cvp verirdimde benim muhattabım sen degilsin.ks yönetimi konuşsa cvb alır ama sen ne ks nede başka bir birlik adına konuşamazsın.ilk server bastığın 30k askeri sürekli gündeme getirip övünen zavallının tekisin.

KILIÇASLAN
13-04-2010, 16:31
ya geçmişin ile övünme ilk server iyiki bir 30k asker basmışsında millet seni tanıma fırsatı bulmuş.umarım onuda hakanugurun koruması altında basmıştırsın.bizim memlekette geçmişe gazi diyorlar.geçen yılda benim merkezim filan yıkılmadı.dimdik ayaktaydım.serverde dönen olaylarıda iyi biliyordum.bırakta ortada kazanılan bir başarı var insanlar onu yaşasın.tutturmuşsun geçmişi karıştırıp duruyosun. bu günün ezikliğini geçmişinle bastırma.sana nasıl koymuşki bu an yönetimi hala çıkarmanın derdindesin.

Arkadasım anladık ezıksın:) ezık yanı bu kadar basıt baskasından duydugunu konusan ezıktır. Ilk s1 de bız 60 kısı ıle esdık kımsenın korumasında falan degıldım hehe komıksın valla guluyorum su yazılanlara:)

buna ıhtıyacı olan sensın ılk serverda 30k askermıs daha hala akserı konusuyorsun bırader hakıkaten ezıksın:)

Senın bastıgın asker kadar bızım yıktıgımız merkez var yanı bız kurt avlıyoruz senın gıbı basıt elemanlarda sıkısmıs arada kusura bakma;)

bızde kazanılan basarıyı tebrık ettık zaten korun gozse ıklımın boz senın bırader.

Sacma sapan laf atmasan zaten sana yazmaya nıyetım yok bosuna dememısler etme essek ıle muhabbet dıye.

Isıne bak baskasından duydugun serylerle degıl yasadıklarınla konus yoksa mufıklıkten terfı edemezsın;)

Gonzalez
13-04-2010, 16:31

ben sana an kur adına cvp verirdimde senin muhattabın ben degilim.ks yönetimi konuşsa cvb alır ama sen ne ks nede başka bir birlik adına konuşamazsın.ilk server bastığın 30k askeri sürekli gündeme getirip övünen zavallının tekisin.

Erkanin oyunculugunumu tartisacaksiniz simdi ?
Hahahahaha
Erkan oynadigi hesaplarda hic ceza yememistir..
Ama sen YÜZBASI veya tuncay, vs vs sürekli cezalar yediniz ?

Demekki erkan oyunu sizden kat kat daha iyi oynayabiliyor.
Bonnie hesabinda erkan olmasa, bonnie hesabi ne o kadar saldiri puani yapabilirdi nede üst siralarda oynayabilirdi.
Tarlayida erkan basardi, askeride, yani osmana YARDIM ederdi..
Osman sadece saldiri atardi, hatta onu bile yapamazdi, kardesim sen at derdi..
Ben hic osmanin kendinin saldiri cikardigini görmedim.
Sadece hesabin adina konusurdu.
O kadar !
Erkanin daha cok emegi vardir bu yüzden.
Erkan 2 hafta oyuna bakmadi diye hesap 40 sira gerilemisti.
Ve ondan sonra ben yardim etmistim, erkanin yaptiklarini ben yapmistim.
Bazilari gercekten icraat yapar, konusulmayi sevmez, cünki zamaninda cok konusulmustur, reklama gerek yoktur ;)
Kimileride baskasinin yaptiklariyla övünür.
Yaptiklariyla bir yerlere gelmeyi denerler..

Mattemot hesabindaki vs yaptiklari hersey bilinir erkanin..
Siz kimsinizde erkanin oyunculugunu tartisacaksiniz ?

Beyazayi
13-04-2010, 16:34
serbay ava giden avlanır sen neden avlanamıyorsun sölesene bana hoşuna mı gidiyor yoksa sölesene hadi itiraf et

KILIÇASLAN
13-04-2010, 16:34

ben sana an kur adına cvp verirdimde benim muhattabım sen degilsin.ks yönetimi konuşsa cvb alır ama sen ne ks nede başka bir birlik adına konuşamazsın.ilk server bastığın 30k askeri sürekli gündeme getirip övünen zavallının tekisin.

:) sadece komıksın varya

ben kıvırarak asker basmam bırader laf neyse ıcraatte odur. Kıvırarak herkez bırseyler yapar ama bız bırseyler yapmanın derdınde degılız keyfımıze bakıyoruz senın gıbı ezıklerde neden kazana sazanlama dalıs yapıyor zaten bır bunu anlamıs degılım:)

benı tanımazsın? beraber oynamamısız? eeeeeee derdın ne mufıklıkde yancılıkda yalakalıkta yukselmek mı yoksa yıkılmıs olan merkezının mı ezıklıgını bastırmak?

acaba hangısı?

BobSwagger
13-04-2010, 16:36

ahahahaha :D Serbay beni güldürdün allah ta seni güldürsün :D vallahi gülmekten yaş geldi gözlerimden :D

Gonzalez
13-04-2010, 16:37
Anadolu Aslanlarinin kücük bi hatira fotosu :)

http://www.resimsakla.com/data/media/411/enikler_kangallar.jpg

Uykusuz Keçi
13-04-2010, 16:37
aslında server bitsinde artık bir huzur bulalım istiyorum

bir taraftanda bitmesin 98 olan wowları tek seferde sıfırlayalım duralım istiyorum.

başka bir taraftanda yenilgiyi hazmedemeyen forumdan yasaklanıp başka başka kullanıcı adları ile hesap açıp yazanlar için yenilgiyi öğrensinler biran önce diye bitsin istiyorum.

karar veremedim. :)

Bir gün Temel kız istemeye gider ve kızın babası sorar,

k.b-sigara içermisin oğlum ?
t- kesinlikle hayır !
k.b-içki içermisin ?
t.-sadece su içerim..
k.b-kumar oynarmısın ?
t.-katiyen hayır !
k.b-karı kız ayağın varmı ?
t.-annemden başkasını tanınmam...

Kızın babası ; peki oğlum kızı verdik,ama sana bişey soracağım,anlaşılan çok iyi aile terbiyesi almışsın,sende insansın herkesin bi kusuru vardır söyle bakalım senin ki nedir ?

Temel'de cvp verir ''ÇOK YALAN KONUŞURUM''

ben de bu fıkrayı çok severim paylaşmak istedim :)

KILIÇASLAN
13-04-2010, 16:38

Hahahahaha

Bonnie hesabinda erkan olmasa, bonnie hesabi ne o kadar saldiri puani yapabilirdi nede üst siralarda oynayabilirdi.
O kadar !
Bazilari gercekten icraat yapar, konusulmayi sevmez, cünki zamaninda cok konusulmustur, reklama gerek yoktur ;)

bosver bızım yaptıgımız bızde kalsın. Dayanamıyorlar zaten bana

bu ayununda derdı nerede basladı zaten onuda bılmıyorum. Ikı gun once sana dokunanı bılmem ne yaparım dıyen ayu 2 gun sonra onun bunun lafıyla bırden cephe aldı

cephesını alsın da adam gıbı alsın kıvırarak degıl dımdık.

YÜZBAŞI
13-04-2010, 16:51

Hahahahaha

O kadar !

oyuncu olsa tartışırdık.ama değil. bu serverda hesabı yokken bile mahalle karısı gibi her yere laf yetiştiren adamdan hayırmı gelir.prim yapmaya çalıştığı tamamen apaçık ortadadır.ben mh den ceza almış olabilirim.sanki bu şahısı çok temiz ilanı yapacaksın.bu sezon herhalde ceza almaz hesabı olmayan adam cezamı alır.biz geçen yıllardan aldığı cezalarıda biliyoruz.mh kızıp profilinde atıp tuttugunuda biliyoruz.

ser_mr
13-04-2010, 17:22
serbay ava giden avlanır sen neden avlanamıyorsun sölesene bana hoşuna mı gidiyor yoksa sölesene hadi itiraf et

Dekaron, benim wow ı reisleyecektiniz?

Neden reisleyemediniz ;)

Hava Şartları Nedeniylemi,

Yoksa Kuzey Kutbundan Buralara Fetih Yapmak Çok mu Zor?

Gel Sen Benim WoW a Taşın.. Küresel Isınma Falan, Oralar Cehnnem Ateşi Olucak Yakında...

Ben Sana ELverişli Ortam Sağlarım...

Herşey Kuru(cu) kankan yüzünden oldu... Fasulye işine girdi, atmosfere salgılattığı gaz OZON tabakasını deliyor...Ah bu kompradorlar hiç dünyayı düşünmüyor... Ozon tabakası delinecek roller değişecek, ayılar bedevilerin eline düşücek...

Neden dekaron neden.. söylesenee bu dünya neden adil değil...

KILIÇASLAN
13-04-2010, 17:28
oyuncu olsa tartışırdık.ama değil. bu serverda hesabı yokken bile mahalle karısı gibi her yere laf yetiştiren adamdan hayırmı gelir.prim yapmaya çalıştığı tamamen apaçık ortadadır.ben mh den ceza almış olabilirim.sanki bu şahısı çok temiz ilanı yapacaksın.bu sezon herhalde ceza almaz hesabı olmayan adam cezamı alır.biz geçen yıllardan aldığı cezalarıda biliyoruz.mh kızıp profilinde atıp tuttugunuda biliyoruz.

bırader ben senı bılmıyorum demekkı sen benı bılıuorsan eger gereksız bır kısısın burada kım oldugunu beyan etmeden hakkımda atıp tutmayacaksın.

Sonra senın gıbı gereksız kısılere cevap verıp forumu mesgul etmek durumunda kalıyorum.

Ben 2 sezondur tek bır multı hesap ıle gırmıyorum.

Sen gırmıs ısen sen serefsızsın ben gırmıs ısem ben serefsızım ? kabul musun bu lafıma?

netıcede arkadasların falan bılıyordur senın multı hesap ıle oyuna gırıp gırmedıgını

ıkımızde multı ıle gırmemıssek bır sorun yok abuk subuk konusma once kım oldugunu yaz gecmıs serverlardakı nıckını ver oyle konusalım. Mh ye kızdım o konu hıc senı ılgılendırmez o mh ıle ya da admın ıle benım aramdakı bır olaydır.

Daha hala bız bılıyoruz dıyorsun bende dıyorum kı sız kımsınız onu de once sonra burada atıp tut.

Yoksa basgıt hakkımda ılerı gerı konusma

BobSwagger
13-04-2010, 17:29

Neden reisleyemediniz ;)

Gel Sen Benim WoW a Taşın.. Küresel Isınma Falan, Oralar Cehnnem Ateşi Olucak Yakında...

Herşey Kuru(cu) kankan yüzünden oldu... Fasulye işine girdi, atmosfere salgılattığı gaz OZON tabakasını deliyor...Ah bu kompradorlar hiç dünyayı düşünmüyor... Ozon tabakası delinecek roller değişecek, ayılar bedevilerin eline düşücek...

wooahahahah yine güldüm yahu ! :D

onlar senin wowu değilde. başka bişi alırlar.

delikanlı olan gelir reisler. atıp atıp tutmakla olmuyor AYUU :D

BirdHunter
13-04-2010, 17:33
wooahahahah yine güldüm yahu ! :D

onlar senin wowu değilde. başka bişi alırlar.

delikanlı olan gelir reisler. atıp atıp tutmakla olmuyor AYUU :D
Serbay senin tayfada gaz kaçırıyo Hakan'ın kurulardan mı yediler acep :)

scoutman
13-04-2010, 17:33
ya siz hala onu savunabilidiğinizimi düşünüyorsun:)) elimizin altında ister reisleriz ister kestiririz keyif ßizim kardes:D ßiz ne dersek o oluyor :)) senden büyüğüm o yüzden ben susuyorum senin gibi mahhalle karısı gibi laf yetiştiremeyeceğim :)) kumpirdenmi öğreniosunuz ßöle seyleri anlamadım gitti :D

Diyecek birşey bulamıyorum gülmekten başka. :)))

(bu arada hatırlatayım bende senden büyüğüm)

Bonnie&Clyde
13-04-2010, 17:35
erkanin oyunculugunumu tartisacaksiniz simdi ?

hahahahaha
erkan oynadigi hesaplarda hic ceza yememistir..
ama sen yüzbası veya tuncay, vs vs sürekli cezalar yediniz ?

demekki erkan oyunu sizden kat kat daha iyi oynayabiliyor.
bonnie hesabinda erkan olmasa, bonnie hesabi ne o kadar saldiri puani yapabilirdi nede üst siralarda oynayabilirdi.
tarlayida erkan basardi, askeride, yani osmana yardım ederdi..
osman sadece saldiri atardi, hatta onu bile yapamazdi, kardesim sen at derdi..
ben hic osmanin kendinin saldiri cikardigini görmedim.
sadece hesabin adina konusurdu.
o kadar !
erkanin daha cok emegi vardir bu yüzden.
erkan 2 hafta oyuna bakmadi diye hesap 40 sira gerilemisti.
ve ondan sonra ben yardim etmistim, erkanin yaptiklarini ben yapmistim.
bazilari gercekten icraat yapar, konusulmayi sevmez, cünki zamaninda cok konusulmustur, reklama gerek yoktur ;)
kimileride baskasinin yaptiklariyla övünür.
yaptiklariyla bir yerlere gelmeyi denerler..

mattemot hesabindaki vs yaptiklari hersey bilinir erkanin..
siz kimsinizde erkanin oyunculugunu tartisacaksiniz ?

oylemı recep geçen sene antım de ençti hesabı ıle nasıl bı oyuncu olduğu kanıtladığımı duşunuyorum bunu pusula bırlığı ve erkan bılır sende çok ıyı bılırsın abı nasıl yapıosun neler yaptın oyle yenı server da oynayalım mutlaka dıyordun sonrasında bonnıe hesabında bahsetmışsın bunları sen değil erkan soylesın eğer durum boyle ıse gerçekten

YÜZBAŞI
13-04-2010, 17:44
bırader ben senı bılmıyorum demekkı sen benı bılıuorsan eger gereksız bır kısısın burada kım oldugunu beyan etmeden hakkımda atıp tutmayacaksın.

Sonra senın gıbı gereksız kısılere cevap verıp forumu mesgul etmek durumunda kalıyorum.

Sen gırmıs ısen sen serefsızsın ben gırmıs ısem ben serefsızım ? kabul musun bu lafıma?

netıcede arkadasların falan bılıyordur senın multı hesap ıle oyuna gırıp gırmedıgını

ıkımızde multı ıle gırmemıssek bır sorun yok abuk subuk konusma once kım oldugunu yaz gecmıs serverlardakı nıckını ver oyle konusalım. Mh ye kızdım o konu hıc senı ılgılendırmez o mh ıle ya da admın ıle benım aramdakı bır olaydır.

Daha hala bız bılıyoruz dıyorsun bende dıyorum kı sız kımsınız onu de once sonra burada atıp tut.

hocam bak kimsen kimsin.geçmişin kimseyi ilgilendirmez.geçmiş geçmişte kalmış üsteki konu başlığı nedir.s1 wow süreci yani bu wowda dönen olaylar.senin bu server ne oldugun belli değil hesabın yok birseyin yok.hiç bir hesabı oyun sonuna kadar geliştirmemişin 5 kuruş para harcayıp hiç zamanını vermemişsin.burada geçmişteki dedikodularınla milletin emeğini çalmaya emek hırsızlığı yapmaya kalkıyorsun.senin burda yaptığın an as ın karşı tarafında durup sadece kendine prim yapmaya çalıştığın tamamen apaçık ortadadır.bu server rekor ordular basıp 5.10 merkez patlatan insanlar bile senin kadar konuşmuyor.bak farkındaysan ben senden başka hiç bir ks veya diğer hiç bir birlik üyesine yazmıyorum.çünkü kendi çaplarında oyunlarını oynamışlar az yada çok birliklerine katkıda bulunmuşlar hepsine saygım var.ama senin gibi emek hırsızlarına çok kızıyorum.git primini emek verdiğin bir kulvarda veya serverde vermeye çalış.son lafımda benim hesabım yüzbaşı yaptıklarımı tüm server şahittir ve biliyordur.5 yıl sonra senin gibide buraya gelip kendi reklamımı yapmam.egerki ben birşeyler yaptıysam bir başarı elde ettiysem travian camiası konuşur senin gibi kendi kumaşımı burada kendim belirlemem bırakta yaptıklarını şahit olanlar değerlendirsin.

denco_07
13-04-2010, 17:57

Bu hesaba girme işinden multi denilemez en kötüsünden bir başkan bile yaklaşık 20-30 hesabın şifresini bilir 40-50 hesaba girmiştir Ki güven duyulan oyunculara online olanlara işi bilenler köy emanet edilir yada saldırı atmasını iyi bilenler köy teslim edilir askerler max. yararla kullanılır yada gerekli yere destek atılır oyun içinde bu tür kaçamakları herkes yapar ve birlik için çok büyük yarar getirir Ki asker kontrolü v.s içinde tek tek temsilcilik almak zordur özellikle oyunun başında bas bas bağırır yönetimdekler birlik alımları temsilcilik alınmadan yapılmaz evet ama birliğe girdikten sonra gevşeyip rehavete kapılanlar olmasın diyede hesaplar kontrol edilmelidir Arada denk gelir multi kitler nedeni de çok basittir şifreli giriş ki bunu kendi oyunlarına artı getirsin diye yapmaz genelde bu tür oyuncular.Bu yüzden ceza alana şerefsiz gibi ağır bir ithamda da bulunulmamsı gerekilir Yok eğer hiç taşın altına elini sokmuyorsan oyunun başından beri ot gibi 1 hesaba bön bön bakıyorsan nasıl zevk alırsın ki bu oyundan ? Benim kişisel görüşüm budur kaçamak yapabildiğiniz kadar yapın enerjiniz varken :D Bu size tecrübede kazandırır. Ama profillere kadar gelmişsen multi yapmada ya küfür etmişsindir yada sürekli hammade çekmişsindir yani şerefsizliğin en alasını yapmışsındır.Hakka geçmişsindir.

Gonzalez
13-04-2010, 17:59
oylemı recep geçen sene antım de ençti hesabı ıle nasıl bı oyuncu olduğu kanıtladığımı duşunuyorum bunu pusula bırlığı ve erkan bılır sende çok ıyı bılırsın abı nasıl yapıosun neler yaptın oyle yenı server da oynayalım mutlaka dıyordun sonrasında bonnıe hesabında bahsetmışsın bunları sen değil erkan soylesın eğer durum boyle ıse gerçekten

Dürüst olacaksan herseyi tartisiriz burada !
Zaten cogu sey netlesmistir, ama senin simdiki söylediklerinede cevap vereyim..

Gecen sezon [AN-TiM] de farkli hesaplarla oynadin.
WoW zamani bir cok yikim yaptin dogrudur, büyük merkezler yiktin dogrudur.
[AN-TiM] de WoW zamani en cok performans gösteren Oyunculardan biriydin, dogrudur.
Merkezin nufus 2de kalmisti sanirim, kisa sürede merkezi geri kurdun.
Eyvallah gecen sezona laf yok, hatirladigim kadariyla iyidin.
Ben gecen sene osman hic bisey yapmadi etmedi dedimmi ?

Gelelim, yeni serverde beraber oynayalim mevzusuna.
Daha sonra alacahan hesabina gectin.
Ally cekmistin oradan bir dahaki serverde oynamak isteyenler yazsin, bende erhan abiye sormustum, abi girelimmi diye.
Bakti alacahan, evet iyi bir ekiptir bunlar, sond vs, girelim.
Girdik, keyif alarak oynadik.
Taa ki gercekleri ögrenene kadar..
Öncelikle alacahan hesabini devir aldigini sonradan söyledin bunu sende biliyorsun.
Hadi neyse o sorun degil coktan basladik ettik, ortam güzeldi.

Ama biz kendimi kullandirtirmayiz !
Bir yere kadar degilmi ?
Sende anlayinca, kendini temize cikarmaya calistin.
Ziya abi sagolsun temize cikardi seni.
Hala gelipte bu forumda Ziya abiye laf ediyorsan, bisey demiyorum sana.

DEPREM Savasindan yeni cikmasaydik, DT yi ne olursa olsun baglarim diyipte baglamasaydin, bu savasin cok cok farkli bitecegini biliyordun degilmi ?
KUSURSUZ Kurucularindan biri olarak neden KUSURSUZ un yikilmasini istedin ?
Madem KUSURSUZ Kurucu larindan biriyim diyorsun.
Hadi dürüst ol, nede olsa o kadar süre beraber oynadik.
Esit sartlarda olsa nasil sonlanirdi bu savas ?

Vede AN-AS Birliginden son ricam, eski müttefigiyiz.
Böyle dalga gecmeler vs. olmuyor, maymuna cevirmeyelim sizleri.
Karsilik görünce sonra yine küfüre basvurmayin !
Biz sizlerin ne oldugunu biliyoruz sizde bizlerin ne oldugunu.
Kücük düsürücü hareketler yakismiyor

KILIÇASLAN
13-04-2010, 18:09

Osman sen yola cıktıklarını yanında olanları unuttun bu net. Bız burada senın kurucusu oldugun bırlıgın mucadelesını verdık vermeyede devam ederız. Yeterkı rakıp rakıp olsun dusman degıl.

Ben senın hesabına baktıgım donem ıcın en ufak sıkıntı cekmedım zevk alarak baktım bunu ınkar edecek degılız cunku dost bılıyorduk. Ne zamankı sen Zıya abı ıle olan problemını bırlıge nuksettırdın bırlıkte kurucu oldugun halde baskanlık gorevını ustlendın o zaman ısler karıstı.

Zıya abıyı sevmeyebılırsın. Benıde sevmeyebılırsın. Bunun hıcbır onemı yok ama senın kurudugun bırlıgın uyelerının hakkını bız savunduk. Orada sadece Zıya abı yoktu. Bazılarıda Zıya abıye yalakalık yapıyormusum gıbı konusuyor. Zıya abının oyun tarzı benım dusundugum tarzdan farklı. He bana gore ıyı degıldı oyun tarzı. Ama bu degılkı zıya abı kotu oyuncu. Netıcede ben kımın ıyı kımın kotu oldugunu karar verecek bır otorıte degılım. Netıcede oda bana kotu oyuncu olarak bakabılır gayette normal. Ilk bastakı tavırlarınıda begenmıyordum.

He bunları neden yazıyorum bız ıyı yonlerınıde kotu yonlerınıde elestırıyoruz kımseye kayıtsız sartsız sen mukemmelsın gıbı bır tutumuz olmamıstır. Kımsede mukemmel degıldır zaten.

Zıya abının azmını bırlıgı kontrol edısını ve attıgı mesajlardakı uslubuda cok begenıyorum mesala.

Neyse ne bu zıya abıye yalakalık yapıyormusuz gıbı lafı nukse edenlere bır cevap olmustur umarım. Bız bırbırımızı elestırebılıyoruz sızdekı gıbı yancı usuluyle ısler yurumuyor burada.

Senın Zıya abıyle problemın oldu dıye ben bırlıktekı adamların merkezlerının haınce yıkılısını seyredecek degılımdım. Burayada zaten sen cagırdıgın ıcın geldım yoksa hıc gelıpde su meselelere gırmezdım. Aslında hıc gırmezdım ama bu haınce arkadan kazılan mesajları gorunce mecbur kaldık.

O bırlıkde Zıya abı varsa Romyak da vardı Salıh de vardı Muratta vardı Yakazada vardı ..... vardı yanı. Varda vardı bu adamların emegını ezdırecek degıldık nıtekım sonuna kadar da durduk. Kazandık mı kaybettık mı? Bu bakıs acısına gore degısır. Kazandıgımız seylerde oldu kaybettıklerımızde.

Oyunun ıcıne edeyım. Oyun gercekden hıcbırsey zerre kadar umrumda degıl. Burada 10 degıl 1000 sefer yıkılsak dık duracaktık ve nıtekım serverın sonuda geldı.

Kufur mevzuna hıc gırmeyecegım SIM ı salla o benı ne bılır bılmesınde zaten gelıp neyın ne oldugunu bılmeden kufur eden adam bılse ne olur bılmese ne olurda senın arkadan kufur edecegını hıc dusunmezdım. Hemde sahsıma degıl aılevı bır kufur.

Bunu bu recep cıkarttı dıye halakı onu karsına almaya devam edıyorsun. Recep benı savundugundan degıldı ben buraya gelene kadar recep ı de tanımazdım sayende tanıstık ama tutup senın bana yaptıgın yanlısı ortaya cıkardı o konuda recep e de tessekkur edıyorum. Yoksa senı dost dıye kalbımızde tutacaktık.

Bu arada gormeyen arkadaslar ıcın tekrar yazayım

PASHACAN WOW u ve oyuna keyıf katan renk katan net tavırlar sergıleyen tum oyuncuları tebrık ederım herkeze hayat boyu basarılar dılerım.

Herkez hata yapar onemlı olan bu hatalardan ders cıkabılmektır.

g0khannn
13-04-2010, 18:15

Kanka bilsem valla sana atardım herhalde 200k keserdin hesaplamadım hiç..:cool:

Gonzalez
13-04-2010, 18:16
Erkan o mesaji sana osmani sevmedigimden yolladim..
Hayir, Osman abi diye hitap ederdim hemde, oyun icide olsa keyif alarak sohbet ederim kendisiyle..
Ama senin hem hesabina hemde birlige verdigin o kadar emege ragmen sana ailevi o kadar küfür edebiliyorsa, kendi kurdugu birligin sonunu hazirlama gibi bir plani varsa, ben bunlari görüyorsam, öyle eli bos durmayacaktim herhalde.
Ne tek basina kurdu nede tek basina yönetti..
Yarinda belki bize küfür ederdi öyle degilmi ?, Etmismidir, bilemiyecegim.
Arkadaslari onun yerine cok etti, mesela karaktersiz bi SiM var dedigin gibi.
Yazsin dursun, it ürür kervan yürür, banada ailevi küfür etti.
Ben ona yazacagimi yazdim zaten.
Ya adam gibi durur yada sonrasini düsünmek bile istemez zaten

KILIÇASLAN
13-04-2010, 18:22
hocam bak kimsen kimsin.geçmişin kimseyi ilgilendirmez.geçmiş geçmişte kalmış üsteki konu başlığı nedir.s1 wow süreci yani bu wowda dönen olaylar.senin bu server ne oldugun belli değil hesabın yok birseyin yok.hiç bir hesabı oyun sonuna kadar geliştirmemişin 5 kuruş para harcayıp hiç zamanını vermemişsin.burada geçmişteki dedikodularınla milletin emeğini çalmaya emek hırsızlığı yapmaya kalkıyorsun.senin burda yaptığın an as ın karşı tarafında durup sadece kendine prim yapmaya çalıştığın tamamen apaçık ortadadır.bu server rekor ordular basıp 5.10 merkez patlatan insanlar bile senin kadar konuşmuyor.bak farkındaysan ben senden başka hiç bir ks veya diğer hiç bir birlik üyesine yazmıyorum.çünkü kendi çaplarında oyunlarını oynamışlar az yada çok birliklerine katkıda bulunmuşlar hepsine saygım var.ama senin gibi emek hırsızlarına çok kızıyorum.git primini emek verdiğin bir kulvarda veya serverde vermeye çalış.son lafımda benim hesabım yüzbaşı yaptıklarımı tüm server şahittir ve biliyordur.5 yıl sonra senin gibide buraya gelip kendi reklamımı yapmam.egerki ben birşeyler yaptıysam bir başarı elde ettiysem travian camiası konuşur senin gibi kendi kumaşımı burada kendim belirlemem bırakta yaptıklarını şahit olanlar değerlendirsin.

Ben bırlesmedeyken KS AN-AS bırlıklerının kaynasması ıcın elımden gelenı yapmısımdır. Samımı sanıyorsun adamları hatta ayu ıle ROMYAK ı bızzat o donemde ben tanıstırmısımdır. Bunuda ınkar edecek degıldır herhalde.

Benım prıme ıhtıyacım yok sende bunu anlamıyorsun . Burada prım yapsam kac yazar yapmasam kac yazar? oyunu bıraktından 3 ay sonra anlarsın bu dedıklerımı.

Sen benım kac merkez yıktıgımın haddını hesabını bılemezsın burada ben bunları konusmak ıstemedıkce sen burada abuk subuk mesajlar yazarak benım sınırlarımı zorlamaya calısıyorsun baskada bırsey degıl bırader. Sen benımle konustun mu sen benımle oyun oynadın mı sen benımle toklastın mı?

Butun bunları yapmamıssan eger benım hakkımda atıp tutabılıyorsan benım sana hakkım gecer ve bu hakkımı helal etmıyorum . Cunku dırek olarak benım sahsıma saldırıya gırısıyorsun neden? cunku AN-AS ın yaptıklarını bır bır ortaya serıyorum ve muhtemelende tuncay ın yaptıklarını ortaya serdıgımden dolayıdır. Tuncayın kardesıymıssın dıye duydum eger oyleyse buna baglıyorum.

Bırak benım laf ettıgım ınsanlar konussun burada. Onların yuzu yoksa sen ne demeye burada kımın avukatlıgını yapıyorsun.

Ben hala dıyorum oyunun ıcıne edeyım oyun ne kı? yanı oradan ıkı tık yaparak prım yapacaksam bırak kalsın o prım. Prım pesınde kossam reelden kopup buraya gelmem.

Benım yaptıklarımı arkadaslarım taktır eder yada etmez ben bunları anlatmak derdınde hıc degılım. Ama egerkı bır laf atıpda KAPAGI alıyorsan sonra gecmısden bahsedıyorsun gıbı sacma salak tavırlar ıcerısıne gırmeyeceksın.

Ya ıftıra atmayacaksın Ya da cevabı oldumu sımdı gecmısden bahsedıyorsun demeyeceksın.

Ugur ıle soyleydı boyleydı muhabbetıne gırıp de yalaklık yapmayın. Benım kendısıyle oyunsal manada hıcbır problemım yoktur. Oyunu problem etmem. Kendısının oyunsal manada problemı varsa buraya yazar sızın gıbı yalaklar anca ara bozmak ıcın elınden gelenı yapar.

ser_mr
13-04-2010, 18:24
Serbay senin tayfada gaz kaçırıyo Hakan'ın kurulardan mı yediler acep :)

Sizinkiler Kadar Değil ;)

Bir çakmak ÇAKTIM... Havaya Uçuyorlardı Az Kalsın...

http://pic1.resimupload.com/r8/resim_543306409.jpg

g0khannn
13-04-2010, 18:27
[sıze=4]sizinkiler kadar değil ;)[/sıze]

[ımg]http://pic1.resimupload.com/r8/resim_543306409.jpg[/ımg]

[sıze="3"]:d:d:d:d:d:d:d[/sıze]

meres
13-04-2010, 18:28

Yanlış bilgi Geo ya da rekor geliştirildi.Biten s15'ten Sayılar..

http://www.yukleresim.com/images/y1mk1tkz66ca2vc0z7h.jpg (http://www.yukleresim.com/)

KILIÇASLAN
13-04-2010, 18:30
Bu hesaba girme işinden multi denilemez en kötüsünden bir başkan bile yaklaşık 20-30 hesabın şifresini bilir 40-50 hesaba girmiştir Ki güven duyulan oyunculara online olanlara işi bilenler köy emanet edilir yada saldırı atmasını iyi bilenler köy teslim edilir askerler max. yararla kullanılır yada gerekli yere destek atılır oyun içinde bu tür kaçamakları herkes yapar ve birlik için çok büyük yarar getirir Ki asker kontrolü v.s içinde tek tek temsilcilik almak zordur özellikle oyunun başında bas bas bağırır yönetimdekler birlik alımları temsilcilik alınmadan yapılmaz evet ama birliğe girdikten sonra gevşeyip rehavete kapılanlar olmasın diyede hesaplar kontrol edilmelidir Arada denk gelir multi kitler nedeni de çok basittir şifreli giriş ki bunu kendi oyunlarına artı getirsin diye yapmaz genelde bu tür oyuncular.Bu yüzden ceza alana şerefsiz gibi ağır bir ithamda da bulunulmamsı gerekilir Yok eğer hiç taşın altına elini sokmuyorsan oyunun başından beri ot gibi 1 hesaba bön bön bakıyorsan nasıl zevk alırsın ki bu oyundan ? Benim kişisel görüşüm budur kaçamak yapabildiğiniz kadar yapın enerjiniz varken :D Bu size tecrübede kazandırır. Ama profillere kadar gelmişsen multi yapmada ya küfür etmişsindir yada sürekli hammade çekmişsindir yani şerefsizliğin en alasını yapmışsındır.Hakka geçmişsindir.

Yok ısteyen gırsın ıstemeyen gırmesın hocam benı baglamıyor onu yakalamak multının gorevıdır. Benım onu degerlendırme yetkım yoktur ama bana temız oyun oynamıyorsun dıyorsa ben burada bu cevabı verırım. Egerkı multı ıle oynamıssam serefsızım ama aynı lafı kendı dıyemez bu adam. Cunku cevresı ıllakı bılıyordur. Dıyemedı de yanı demesın umrumdada degıl ama kendın bırsey yapıpda baskasına acızce suclama yapmayacaksın

Butun mesele bundan ıbaret yoksa dedııgm gıbı oynayan oyledır demek degıldı mesajımdakı ana tema. Isteyen oynar ısteyen oynamaz multı yakalarsa kılıtler ceza verır ama IFTIRA atan serefsızdır.

prousios
13-04-2010, 18:30
» 423 Saldırılar

» 986 Destek

pashacan WOW da son durum, hadi bakalım hayırlısı :)

KILIÇASLAN
13-04-2010, 18:35
» 423 Saldırılar

» 986 Destek

pashacan WOW da son durum, hadi bakalım hayırlısı :)

:) muhtemelen kurar kendısının duzgun net bır oyun sergılemesı hos yanı guner tebrıgımıde o yuzden ettım zaten

ama cıkarmı bır rapor bılınmez? cıkabılır cıkmayabılır:) bılmıyorum bende

prousios
13-04-2010, 18:38
:) muhtemelen kurar kendısının duzgun net bır oyun sergılemesı hos yanı guner tebrıgımıde o yuzden ettım zaten

Bakim şu saldırıları inceleyeyim bitime kadar kaç saldırı griyor, az çok fikir sahibi olurum :)

KILIÇASLAN
13-04-2010, 18:39
Bakim şu saldırıları inceleyeyim bitime kadar kaç saldırı griyor, az çok fikir sahibi olurum :)

cıkarsa rapor beklerız:) ıyı defans vardır herhalde cıksada cok renk verıcı bır rapor olmaz gıbı:)

BobSwagger
13-04-2010, 18:56

çakılma durumu olmaz ise pashacan 99 natarı ile başbaşa kalıcak.

edit: serbay resimler fenaa:Dahaahahah

KILIÇASLAN
13-04-2010, 18:59
Yanlış bilgi Geo ya da rekor geliştirildi.Biten s15'ten Sayılar..

http://www.yukleresim.com/images/y1mk1tkz66ca2vc0z7h.jpg (http://www.yukleresim.com/)

Gecen sene ben bılal wow ve veossa wow lardan bırısının 14 mılyon dıgerının 16 mılyon defansıfte oldugunu hatırlıyorum? Aklımda oyle kalmıs sankı?

Hatırlayan varsa yada bu sekılde resım olan yazarsa sevınırım?

KILIÇASLAN
13-04-2010, 19:01
çakılma durumu olmaz ise pashacan 99 natarının tadını oluklarına kadar hissedicek..

edit: serbay resimler fenaa :D ahaahahah

oyunun keyfı acısından bızde beklıyoruz:) yoksa tekrar edıyorum

bız yapacagımızı yaparız kımın kazandıgıda en ufak sevınc yada uzuntu yaratmayacaktır. Keydımıze bakma kararını alalı cok oluyor:) ama bence pashacan wow kazanacak gıbı gelıyor:)

YÜZBAŞI
13-04-2010, 19:05
Ben bırlesmedeyken KS AN-AS bırlıklerının kaynasması ıcın elımden gelenı yapmısımdır. Samımı sanıyorsun adamları hatta ayu ıle ROMYAK ı bızzat o donemde ben tanıstırmısımdır. Bunuda ınkar edecek degıldır herhalde.

Benım prıme ıhtıyacım yok sende bunu anlamıyorsun . Burada prım yapsam kac yazar yapmasam kac yazar? oyunu bıraktından 3 ay sonra anlarsın bu dedıklerımı.

Sen benım kac merkez yıktıgımın haddını hesabını bılemezsın burada ben bunları konusmak ıstemedıkce sen burada abuk subuk mesajlar yazarak benım sınırlarımı zorlamaya calısıyorsun baskada bırsey degıl bırader. Sen benımle konustun mu sen benımle oyun oynadın mı sen benımle toklastın mı?

Butun bunları yapmamıssan eger benım hakkımda atıp tutabılıyorsan benım sana hakkım gecer ve bu hakkımı helal etmıyorum . Cunku dırek olarak benım sahsıma saldırıya gırısıyorsun neden? cunku AN-AS ın yaptıklarını bır bır ortaya serıyorum ve muhtemelende tuncay ın yaptıklarını ortaya serdıgımden dolayıdır. Tuncayın kardesıymıssın dıye duydum eger oyleyse buna baglıyorum.

Bırak benım laf ettıgım ınsanlar konussun burada. Onların yuzu yoksa sen ne demeye burada kımın avukatlıgını yapıyorsun.

Ben hala dıyorum oyunun ıcıne edeyım oyun ne kı? yanı oradan ıkı tık yaparak prım yapacaksam bırak kalsın o prım. Prım pesınde kossam reelden kopup buraya gelmem.

Benım yaptıklarımı arkadaslarım taktır eder yada etmez ben bunları anlatmak derdınde hıc degılım. Ama egerkı bır laf atıpda KAPAGI alıyorsan sonra gecmısden bahsedıyorsun gıbı sacma salak tavırlar ıcerısıne gırmeyeceksın.

Ya ıftıra atmayacaksın Ya da cevabı oldumu sımdı gecmısden bahsedıyorsun demeyeceksın.

Ugur ıle soyleydı boyleydı muhabbetıne gırıp de yalaklık yapmayın. Benım kendısıyle oyunsal manada hıcbır problemım yoktur. Oyunu problem etmem. Kendısının oyunsal manada problemı varsa buraya yazar sızın gıbı yalaklar anca ara bozmak ıcın elınden gelenı yapar.

hocam sende ne kadar tuncay takıntısı var.olayların tuncay ile ne ilgisi var.ben geçen yıl an kur saldırı komutanıydım.ve an as ile en yakın birlik oldugumuz için bütün olaylar ile iç içeydim.ben tuncayın kardeşi filanda değilim yaş olarak büyük ihtimalle ondan büyük olabilirim.sen ne kadar tanıyorsan bende o kadar tanıyorum.belki benden daha iyi tanırsın kendisini.kimseninde sözcüsü degilim.ben tuncaydan 1 tek kelimemi yazdım burada.ben senin bu server oyuna hiç bir katkı yapmayıpta an as birliğinin karşısına geçip kendine prim yapmanı ve burada kazanılan bir koca an birliklerinin başarısını geçmişe dönük gereksiz olaylarla gölgelemeye kalkıyosun.oyun ile alakalı degilsen git başka serverde yorumunu yap.prim peşinde oldugun her haliyle belli önce adama sorarlar neden başka yerde yazmıyorsunda burada yazıyorsun.bunun cvb ver sen.

prousios
13-04-2010, 19:07
Natarlar fena daldı yalnız :D

okidoki 20:38:01
SYKYCY 20:43:50

Bu 2 arkadaşın saldırısından sonra herşey belli olur:)

Gonzalez
13-04-2010, 19:08
Oyuncu ismi vermek yasakti diye hatirliyorum..

BobSwagger
13-04-2010, 19:10
Natarlar fena daldı yalnız :D

okidoki 20:38:01
SYKYCY 20:43:50

Bu 2 arkadaşın saldırısından sonra herşey belli olur:)

hm. natarlardan önce girerler diye tahmin ediyordum. yanılmışım galiba

prousios
13-04-2010, 19:11
Oyuncu ismi vermek yasakti diye hatirliyorum..

Ben hatırlamadığımdan gayet rahatlıkla verdim;)

gio
13-04-2010, 19:23
Gecen sene ben bılal wow ve veossa wow lardan bırısının 14 mılyon dıgerının 16 mılyon defansıfte oldugunu hatırlıyorum? Aklımda oyle kalmıs sankı?

Hatırlayan varsa yada bu sekılde resım olan yazarsa sevınırım?

o kadar olmamıştı erkan,sebep açık wow çakılması gereken bir çok ordu elde kalmıştı diğer kısmıda merkezlerde çakılı kalmıştı hatırladığım kadarıyla .geo ya gelen saldırıların yarısı pashacana gitseydi dünya harikası kesinlikle sıfır olurdu burada pashacan kursa dahi bana göre geo wow kurmuş sayarım saldırıda defansta nüfusta herşeyde geo var tılsımları bile en iyi tılsımlar herneyse tabi bu takım çalışmasıdır ve takdir ediyorum an-as ekibini beni yanıltmadılar hepsini tebrik ediyorum ama son diyeceğim geo kuracak pashacan yıkılacak .

dünyada hangi savaşta ajan casus yalan haber insan kullanmak yapılmamıştır m.ö savaşlarda dahi bir çok savaşta enrikalara ve stratejik(psikolojiğide başına ekleyelim)olmuştur buda sanal bir savaş oyunu ve yapılan herşey normaldir gelecek server herkes bugünleri hatırlasın ve yapacağı birleşmeleri iyi düşünsün dostuz diyipte sonra savaşacağımıza baştan tavrımızı sergileyelim ,burada olay şudur madem kullanıldık diyoruz madem yalan sölediler diyoruz madem aldatıldık diyoruz bide suçu kendimizde arayalım neden bu kadar güvendik bizde hiç suç yokmu eğer yok diyorsanız ben size başka bişey söyleyeyim güvenmekte bir çeşit suçtur demekki kendinde eksiklikler orataya çıkmış .

benim favorim geo dur kendisine başarılar dilerim şimdiden ama geo kuramazsada kuranı şimdiden tebrik ederim.

KILIÇASLAN
13-04-2010, 19:34
hocam sende ne kadar tuncay takıntısı var.olayların tuncay ile ne ilgisi var.ben geçen yıl an kur saldırı komutanıydım.ve an as ile en yakın birlik oldugumuz için bütün olaylar ile iç içeydim.ben tuncayın kardeşi filanda değilim yaş olarak büyük ihtimalle ondan büyük olabilirim.sen ne kadar tanıyorsan bende o kadar tanıyorum.belki benden daha iyi tanırsın kendisini.kimseninde sözcüsü degilim.ben tuncaydan 1 tek kelimemi yazdım burada.ben senin bu server oyuna hiç bir katkı yapmayıpta an as birliğinin karşısına geçip kendine prim yapmanı ve burada kazanılan bir koca an birliklerinin başarısını geçmişe dönük gereksiz olaylarla gölgelemeye kalkıyosun.oyun ile alakalı degilsen git başka serverde yorumunu yap.prim peşinde oldugun her haliyle belli önce adama sorarlar neden başka yerde yazmıyorsunda burada yazıyorsun.bunun cvb ver sen.

kardesım hastamısın sen ıllakı bır hesapta oynuyoruz herhalde. SCYLLA hesabına bakarsan ben oradayım. Abuk subuk konusuyorsun 2 aydırda bu hesaptayım sadece wow a tahıl ve gereklı yerlere defans atıyorum.

Benım server oyunana ne katkı yaptıgımı nereden ne bılıyorsun? balcı2 sınden tutda alcısına kadar hepsı su yazına cevap olarak sana kapagı oturtacaklardır sen merak etme.

Prım pesınde olsam ben burada gecen sene AN-KUR merkezlerını ucururkende yazardım wow bıtımınde kazandıgımız zamanda yazardım. Ama senın o kus beynın bunu algılayamacak kadar bos.

Ben wow kazandıgımızda tek kelıme yazmadım bunuda defalarca belırttım. Yada ben bır merkez yıkıpda foruma prım maksatlı koymadım koymuslugumda yoktur. Ama halaaaaaaaa bır tarafların kasınıyor ve kendın ulasamadıgından baskalarına kasıtma derdındesın. O kada buyuk delık varkı ne kadar kapak atsan kapanmıyor cunku cıddı manada sartlanmıs sekılde hep aynı seylerı dondurup dolastırıp yazıyorsun ve zeka ıle ılgılı bır problemın oldugunu dusunuyorum gercekden:) saka degıl cıdden algı problemı var sende

Ben degıl sız kendı kendınızı yapamayacagınız sozler vererek zaten golgede bırakmıs durumdasınız ve hala bunun farkında degılsın. Sen hala woltran gıbı cızgıfılmler ızlıyorsun galıba.

Sen sureklı sacma sapan konusacagına burada gelırsın bu multı karalama yapmaya calıstıgın mesajlara cevap verırsın. ondan sonra konusursun.

Sana ne desem bos kulaktan gırıyor ama beyne nufuz etmıyor cunku

prousios
13-04-2010, 19:40
okidoki okeylemedi bu işi yola devam :D

http://travian-reports.net/tr/report/638472ce98f

tttihsan
13-04-2010, 19:41
bu wow kurma işi gerçekten sabır gerektiriyor bu ne ya 2 saat kalmıştı tekrar başa döndük güner allah sana sabır versin ne diyim

Uykusuz Keçi
13-04-2010, 19:41
gene iki gün uzadı ya offff
napalım bari eldeki orduları yola çıkaralım bizde :D

şurda bi kaç senatör olacaktı du bakayım :p

KILIÇASLAN
13-04-2010, 19:42

fena rapor sayılmaz 99 da kı bır wow ıcın:)

uzadı desene :) uzadı uzuldum neden ? cunku bu gereksız yuzbasının prım yaptıgımı ıdda etmesı komık hahhah

g0khannn
13-04-2010, 19:45
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/13/4669.jpg (http://urlal.com/)
Buda son saldırımız ;);)

Gonzalez
13-04-2010, 19:50
lucada seviniyordu herhalde sonunda bitiyor S1 diye ahahaha :))
Bitsede kitleyelim su konuyu diye :)

KILIÇASLAN
13-04-2010, 19:50
Ayrıca kopeklerı degıl sahıplerını beklerım mesajlara muhhattapları cevap verır. Sazanlar degıl

ser_mr
13-04-2010, 19:53
Buda son saldırımız ;);)

Gözün doysun salih... Yağmada top10 olacam diye benim wow köyüne yağma at 7k toyton ile :))

KILIÇASLAN
13-04-2010, 19:53
Buda son saldırımız ;);)

tebrıkler salıh:)

g0khannn
13-04-2010, 19:55
Gözün doysun salih... Yağmada top10 olacam diye benim wow köyüne yağma at 7k toyton ile :))

Kanka o toytonlar olsaydı daha çok yıkardım senin altına alırdım herhalde ginede beklediğimden az aldı :cool:

Uykusuz Keçi
13-04-2010, 19:56
ltüfen kendinize bir topic açın orda tartışın sizin yazılarınız yüzünden raporlar kaynıyor. . .

gidin bi başlık açın kim haklı kim haksız merak eden ordan takip etsin sizi

yeter daa koca wowdan 3 seviye aldılar raporu bulcam diye sayfalarda geziyorum

kardeşlerim dostlarım sizde muhatap almayın istediğini veriyorsunuz şu yaşam formuna . . . bırakın it ürür kervan yürür diye bir atasözü var ;)

g0khannn
13-04-2010, 19:56
tebrıkler salıh:)

Sağolasın erkan emaneten aldık senden elimizden geldiğince hakkını vermeye çalıştık.

2 ordu baya dengesiz oldu:cool: idare et sebebini biliyorsun sen :D

KILIÇASLAN
13-04-2010, 19:58
o kadar olmamıştı erkan,sebep açık wow çakılması gereken bir çok ordu elde kalmıştı diğer kısmıda merkezlerde çakılı kalmıştı hatırladığım kadarıyla .geo ya gelen saldırıların yarısı pashacana gitseydi dünya harikası kesinlikle sıfır olurdu burada pashacan kursa dahi bana göre geo wow kurmuş sayarım saldırıda defansta nüfusta herşeyde geo var tılsımları bile en iyi tılsımlar herneyse tabi bu takım çalışmasıdır ve takdir ediyorum an-as ekibini beni yanıltmadılar hepsini tebrik ediyorum ama son diyeceğim geo kuracak pashacan yıkılacak .

dünyada hangi savaşta ajan casus yalan haber insan kullanmak yapılmamıştır m.ö savaşlarda dahi bir çok savaşta enrikalara ve stratejik(psikolojiğide başına ekleyelim)olmuştur buda sanal bir savaş oyunu ve yapılan herşey normaldir gelecek server herkes bugünleri hatırlasın ve yapacağı birleşmeleri iyi düşünsün dostuz diyipte sonra savaşacağımıza baştan tavrımızı sergileyelim ,burada olay şudur madem kullanıldık diyoruz madem yalan sölediler diyoruz madem aldatıldık diyoruz bide suçu kendimizde arayalım neden bu kadar güvendik bizde hiç suç yokmu eğer yok diyorsanız ben size başka bişey söyleyeyim güvenmekte bir çeşit suçtur demekki kendinde eksiklikler orataya çıkmış .

benim favorim geo dur kendisine başarılar dilerim şimdiden ama geo kuramazsada kuranı şimdiden tebrik ederim.

yalcın abı su pusulaya gecme mevzularınada bır el atsanda arkadaslar neden gectıgımı nıcın gectıgımı daha ıyı algılasınlar.

Ben bır yerden bır yere gecmedım. 2 ay ara vermıssem ben bır oyuna bu o bırlıkden bu bırlıge gecme tasımaz ama hakketen bunu algılayamayanlar var. Ben gecerken pusulanın gucunu sordum mu bır kere yada ne kadar askerınız var dedım mı? sadece alacagım hesapdakı askerı bılıyordum oda cuzzı bır rakamdı

17k ya 6k seklınde ve 3k da mancınıgı olan bır hesaptı. Yanı yalcın abıde bılır neden nıcın gectıgımı ama burada bunların akılları buna basmaz oyunu degerlı gorurler.

Neyse pusulanın temel tasları olarak olarak sız neyın ne oldugunu zaten fazlasınada yazmama kararı aldım. Zaten 1 sayfalık yazım mevcuttur.

KILIÇASLAN
13-04-2010, 20:00
Sağolasın erkan emaneten aldık senden elimizden geldiğince hakkını vermeye çalıştık.

2 ordu baya dengesiz oldu:cool: idare et sebebini biliyorsun sen :D

Kanka hakkını kokune kadar verdın. ben bayragı baskasından aldım bayragı vermemız gereken yerdede verdık;)

sende fınale tasımıssın zaten. Tekrardan helal olsun sana bır degıl bın hesap feda olsun:D

luca
13-04-2010, 20:04
lucada seviniyordu herhalde sonunda bitiyor S1 diye ahahaha :))
Bitsede kitleyelim su konuyu diye :)

Artık sadece izliyorum.

Konuşmalar ve tartışmalar o kadar gereksiz bir hal aldı ki, Allah izleyen herkese sabır versin ;)

meres
13-04-2010, 20:04

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/13/4783.jpg (http://urlal.com/)

Saldıran ve Savunan Arkadaşlara tebrikler.

prousios
13-04-2010, 20:07
Artık sadece izliyorum.

Konuşmalar ve tartışmalar o kadar gereksiz bir hal aldı ki, Allah izleyen herkese sabır versin ;)

Amin luca amin, ağzı olan konuşuyor ;)

Hikayeler, hikayeler, hikayeler :D

tttihsan
13-04-2010, 20:11
mattemot ve okidoki arkadaşlarımı saldırılarından dolayı tebrik ediyorum pashacanı ve kahramanıda savunmalarından dolayı tebrik ediyorum bide arkadaşlar lütfen artık tartışmayın bu oyun ya bunu unutmayın

KILIÇASLAN
13-04-2010, 20:11
Artık sadece izliyorum.

Emrah bırısı bır suclama yapıyorsa cevabını verırım yanı. Kusura bakma bu konuda ama huyumdur neyse odur;) Ne soyledıgımden eksık nede fazla ıcınden bosver dedıgını bılıyorum:) sende haklısın

Uykusuz Keçi
13-04-2010, 20:12
yok yok başlığın adını deiştirsin super moderatorler

"eski s1 wowlarını da kapsayan gelmiş geçmiş tüm s1 lerde yaşanan ve içinizde patlayanları kusun" yapsınlar

bize de bir "s1 wow süreci (sadece 2010 senesindeki olayları kapsayacaktır)" şeklinde bir başlık açılsın

bizde keyfimize bakalım :)
geçmiş olsun güner tebrikler saldırıanlara yazıcam fırsat bulup araya giremedim

du giriyim

güner geçmiş olsun bi 3 gün daha burdayız demek . . .

saldıran arkadaşların da emeğine sağlık

hurt_rock
13-04-2010, 20:14

:))))
anlayan anlar

Sup3rb0y1
13-04-2010, 20:19
Schaudenfreuunde hesabina sifreli giris yaparak tilsim kaciran hurt_rockta burdaymis :D

prousios
13-04-2010, 20:20
yok yok başlığın adını deiştirsin super moderatorler

"eski s1 wowlarını da kapsayan gelmiş geçmiş tüm s1 lerde yaşanan ve içinizde patlayanları kusun" yapsınlar

bize de bir "s1 wow süreci (sadece 2010 senesindeki olayları kapsayacaktır)" şeklinde bir başlık açılsın

bizde keyfimize bakalım :)
geçmiş olsun güner tebrikler saldırıanlara yazıcam fırsat bulup araya giremedim

du giriyim

güner geçmiş olsun bi 3 gün daha burdayız demek . . .

saldıran arkadaşların da emeğine sağlık

Teşekürler :(, ben de tebrik ediyorum saldıran arkadaşı bu arada:)
Bilmiyorum artık kaç gün burdayız, Allah sabır versin herkese :)

caş
13-04-2010, 20:20
erkan kardeş bak sustukça susuyorum.farkındaysan sana hiç bir kelime yazmadım.yaşananlar oldu bitti haklısın veya haksızsın aradan bir 1 yıl geçmiş ben senin adını 1 kere bile anmamışken baştan aşagı tuncay ismiyle sayfaları doldurmuşsun.ben burda oyun hakkında oyunun gidişatıyla yorumumu yapar çıkarım.benide bu geçmiş olayların içine çekmeye çalışma.bak bazen kullandığın cümleleride seçerek kullanmanı tavsiye ediyorum.ben senin kişiliklerin veya degerlerin hakkında tek kelime yazmadım yazmamda sen degil hiç kimsenin hakkında yazmam.diyorsunki tuncay küfürü kişilik olarak kaldırır diyosun.patişahın arkasından 40 kişi söver 1 kişide karşısına çıkıp konuşamaz.küfür eden kişi zaten kendini ifade edemeyen aciz insandır.ben saldırı çıkmadım diye arkamdan küfür edildiyse zaten bilgim dışında edilmiş bir olaydır.şimdi seninde arkandan 40 kişi küfür ediyordur.senin elinden birşey geliyormu.gelmiyor.demekki seninde kişiliğin küfürü kaldırıyormuş.önemli olan o kişi kimse gelecek suratıma bırak küfürü en adi bir çümle kullanırsa ve ben bunu yutarsam o zaman sen böyle bir çümle kullanma hakkın vardır.geçmişe dayalı biraz sohbetimiz oldugu için senden ricam beni pisliğinin içine çekmemeni rica ediyorum.haa şunuda söyleyim forumda takıştığın insanlarında benimle uzaktan yakından ilgisi yoktur.adamlar farkı şeylerden bahsediyorlar sen tuncaydan bahsediyorsun.kiminle sidik yarışına giriyorsan gir beni bu işlere katma.

isimsiz
13-04-2010, 20:32
99 natarının örnek bir saldırısı varmı arkadaşlar ekleyebilecek biri

KILIÇASLAN
13-04-2010, 20:37
erkan kardeş bak sustukça susuyorum.farkındaysan sana hiç bir kelime yazmadım.yaşananlar oldu bitti haklısın veya haksızsın aradan bir 1 yıl geçmiş ben senin adını 1 kere bile anmamışken baştan aşagı tuncay ismiyle sayfaları doldurmuşsun.ben burda oyun hakkında oyunun gidişatıyla yorumumu yapar çıkarım.benide bu geçmiş olayların içine çekmeye çalışma.bak bazen kullandığın cümleleride seçerek kullanmanı tavsiye ediyorum.ben senin kişiliklerin veya degerlerin hakkında tek kelime yazmadım yazmamda sen degil hiç kimsenin hakkında yazmam.diyorsunki tuncay küfürü kişilik olarak kaldırır diyosun.patişahın arkasından 40 kişi söver 1 kişide karşısına çıkıp konuşamaz.küfür eden kişi zaten kendini ifade edemeyen aciz insandır.ben saldırı çıkmadım diye arkamdan küfür edildiyse zaten bilgim dışında edilmiş bir olaydır.şimdi seninde arkandan 40 kişi küfür ediyordur.senin elinden birşey geliyormu.gelmiyor.demekki seninde kişiliğin küfürü kaldırıyormuş.önemli olan o kişi kimse gelecek suratıma bırak küfürü en adi bir çümle kullanırsa ve ben bunu yutarsam o zaman sen böyle bir çümle kullanma hakkın vardır.geçmişe dayalı biraz sohbetimiz oldugu için senden ricam beni pisliğinin içine çekmemeni rica ediyorum.haa şunuda söyleyim forumda takıştığın insanlarında benimle uzaktan yakından ilgisi yoktur.adamlar farkı şeylerden bahsediyorlar sen tuncaydan bahsediyorsun.kiminle sidik yarışına giriyorsan gir beni bu işlere katma.

mesele arkadan kufretmesı degıl kufur etmesı degıl ben server basından berı bu olay yuzuden durdum prım pesınde yadaı ıhtıyacım olmadıgını sende bılıyorsun. Oyle seyler pesınde mıyım degılmıyım sence net delıkanlı gıbı cevap ver? Kufur olayı olmasa cokdan cekılmıstım serverdan yanı buranın cok sevdalısı olmadıgımı sen bılıyorsun? Metal donemınde zar zor durdugumu sen bılıyorsun? Ama bır kerede tasdık etmemek adına bu dıger bırseyden haberı olmayan kısılerın laflarına cevap vermıyorsun?

bu arada senınle ılgılı konuda haklısın sana lafım yok bundan sonra buradada senden ozur dılerım cıdden haklısın cunku. Ben eskıden tanıdıgım kısılerın adını anmamak ıcın yırtındıkca daha burada nasıl zorladıklarına sahıtsın? o oradan bu buradan gelıyor.

Oyun bu herseyden once. Ama net bır sekılde senden su yanıtı ıstıyorum. Sen gecen sene bana soz verdıgın halde sozunu kırmadın mı? he cok onemsemıyorum senın bana karsı sozunu kırman mesele degıl ama ben senın sozune guvenıp soz verıyorsam benı yalancı cıkarırdın o donemde. Yanı ben senın sozune guvenıp de ıse gırısmısım yoksa wow zerre kadar umrumda degıldı benı orada kızdıran aramızı acan mevzu sozunu yemenden zıyade o sozunu yedıgın ıcın benı yalancı posızyonuna dusurmendır.

Ikıncısı benım herhangı bır satısıma sahıt oldun mu? bunların ıcınde benı en cok sen tanıyorsun netıcede.

Bunlara cevap ver

Cevap vermesende hakkını helal et sana haksızlık oldu cunku ama ıllakı konusturmak ıcın yırtınıyorlar.

caş
13-04-2010, 21:09
mesele arkadan kufretmesı degıl kufur etmesı degıl ben server basından berı bu olay yuzuden durdum prım pesınde yadaı ıhtıyacım olmadıgını sende bılıyorsun. Oyle seyler pesınde mıyım degılmıyım sence net delıkanlı gıbı cevap ver? Kufur olayı olmasa cokdan cekılmıstım serverdan yanı buranın cok sevdalısı olmadıgımı sen bılıyorsun? Metal donemınde zar zor durdugumu sen bılıyorsun? Ama bır kerede tasdık etmemek adına bu dıger bırseyden haberı olmayan kısılerın laflarına cevap vermıyorsun?

bu arada senınle ılgılı konuda haklısın sana lafım yok bundan sonra buradada senden ozur dılerım cıdden haklısın cunku. Ben eskıden tanıdıgım kısılerın adını anmamak ıcın yırtındıkca daha burada nasıl zorladıklarına sahıtsın? o oradan bu buradan gelıyor.

Oyun bu herseyden once. Ama net bır sekılde senden su yanıtı ıstıyorum. Sen gecen sene bana soz verdıgın halde sozunu kırmadın mı? he cok onemsemıyorum senın bana karsı sozunu kırman mesele degıl ama ben senın sozune guvenıp soz verıyorsam benı yalancı cıkarırdın o donemde. Yanı ben senın sozune guvenıp de ıse gırısmısım yoksa wow zerre kadar umrumda degıldı benı orada kızdıran aramızı acan mevzu sozunu yemenden zıyade o sozunu yedıgın ıcın benı yalancı posızyonuna dusurmendır.

Ikıncısı benım herhangı bır satısıma sahıt oldun mu? bunların ıcınde benı en cok sen tanıyorsun netıcede.

Bunlara cevap ver

Cevap vermesende hakkını helal et sana haksızlık oldu cunku ama ıllakı konusturmak ıcın yırtınıyorlar.

bak erkanım sana yapılan sözlü saldırıların benim ile ilgisi olmadığı için o kişilere senin avukatlığını yapamam.insanlar burada bu yılki olayları tartışıyo seninde önceki yıllardan bahsetmen an birliklerinin başarısını gölgelemek amaçlı oldugunu düşünerek sana yazıyolar sanırım.geçen yılada gelince bir kere şunu baştan belirteyim senin olman gereken yerin an as birliği oldugunu tüm çevrenin ve arkadaş ortamının burada fazlalık oldugunu belirtmek isterim.önceleride zaten sende biliyorsun an as birliğinde birçok hesapta oynadın veya katkın oldu.hepimize çok yakın oldugun için tüm an as birliğinin tüm ordularını kimde ne asker var kim hangi köyünden basıyo kimin ne yapabilecegini iyi bilen bir kişisin.seninle bir kaç arkadaş buluştuk sohbet ettik biliyosun.ne o zaman ne başka zaman pusulada hesabın oldugunu hiç kimse bilmiyordu.bu bir kere başlı başına kendi adıma konuşuyorum çok yanlış bir olaydı.bizde bunu wowlar çıktıktan sonra ögrendik bir baktık erkan karşımıza rakip olarak geçmiş.bir kere senin oraya geçişin bile hatanın en başlı kaynagıdır.gelelim söz verme meselesine biliyorsunki veossa wowu herşeyiyle benim eserimdi.toplanan savunma büyütülmesi gibi işleri hep benim başında oldugumu biliyorsun.önceleri seninde kumandan wowda takıldığını biliyorsun ben sana sizin wowa gelmem demiş olabilirim.yine sözümü tuttum ve kumandana girmedim ve bilal wowu yıktım.buraya kadar sana verilen sözüm varsa tutmuşum.gelelim genele ben veossayı büyütüyorum.hakanugur sizden birinin asker köyünü uçurttu diye sen tüm pusulayı veoossa wowa salan kişli değilmisin.benim gözüm gibi baktıgım wowu yıktırıyosun.bu durumda benim daha ne yapmamı beklersin.ordumu kendi wowlarımıza çakayımda kendime küfürmü ettirseydim.bunumu demek istiyorsun.bu ziyanın by stili yıkması gibi bir olay gibi görmelisin.bahsettiğin olay böyle birşey.artı onuda geştik senin gözünde ben kötü olabilirim.ama an as birliğinde onca arkadaşın varken neden hiç biri seni sevmez oldu.bunu kendin düşünürsen kimin yanlış yaptığı ortaya çıkacaktır.biraz beyin jimlastiği yaparsan sen kendinde anlarsın zaten.haa şuda var buraya kadar saydığım olaylarda sana hiç bir kırılganlığım olmamıştı seni sildiğim olayıda anlatayım.insanlar bir takım samimiyetlikler arkadaşlıklar kurar.ve birşeyler paylaşır ne zamanki kişiler arasında az bir kırılmalar olunca geçmişe dönük msn kayıtlarını çıkarıp o sana bunu diyordu bu sana şunu diyordu gibi tavırlara girmen ne sana yakışır ne hiç kimseye yakışır.yapan kişininde zaten ben karakterinden şüphe duyarım.ben seni dost bildiysem bir takım birseyler paylaştıysam sende aynı şeyleri paylaşıp bunu ilerde kullanıyorsan zaten o kişi benim gözümde bitmiştir.seninde bitişin o şekilde olmuştur.söyleyeceklerim bunlardır.

KILIÇASLAN
13-04-2010, 21:20
bak erkanım sana yapılan sözlü saldırıların benim ile ilgisi olmadığı için o kişilere senin avukatlığını yapamam.insanlar burada bu yılki olayları tartışıyo seninde önceki yıllardan bahsetmen an birliklerinin başarısını gölgelemek amaçlı oldugunu düşünerek sana yazıyolar sanırım.geçen yılada gelince bir kere şunu baştan belirteyim senin olman gereken yerin an as birliği oldugunu tüm çevrenin ve arkadaş ortamının burada fazlalık oldugunu belirtmek isterim.önceleride zaten sende biliyorsun an as birliğinde birçok hesapta oynadın veya katkın oldu.hepimize çok yakın oldugun için tüm an as birliğinin tüm ordularını kimde ne asker var kim hangi köyünden basıyo kimin ne yapabilecegini iyi bilen bir kişisin.seninle bir kaç arkadaş buluştuk sohbet ettik biliyosun.ne o zaman ne başka zaman pusulada hesabın oldugunu hiç kimse bilmiyordu.bu bir kere başlı başına kendi adıma konuşuyorum çok yanlış bir olaydı.bizde bunu wowlar çıktıktan sonra ögrendik bir baktık erkan karşımıza rakip olarak geçmiş.bir kere senin oraya geçişin bile hatanın en başlı kaynagıdır.gelelim söz verme meselesine biliyorsunki veossa wowu herşeyiyle benim eserimdi.toplanan savunma büyütülmesi gibi işleri hep benim başında oldugumu biliyorsun.önceleri seninde kumandan wowda takıldığını biliyorsun ben sana sizin wowa gelmem demiş olabilirim.yine sözümü tuttum ve kumandana girmedim ve bilal wowu yıktım.buraya kadar sana verilen sözüm varsa tutmuşum.gelelim genele ben veossayı büyütüyorum.hakanugur sizden birinin asker köyünü uçurttu diye sen tüm pusulayı veoossa wowa salan kişli değilmisin.benim gözüm gibi baktıgım wowu yıktırıyosun.bu durumda benim daha ne yapmamı beklersin.ordumu kendi wowlarımıza çakayımda kendime küfürmü ettirseydim.bunumu demek istiyorsun.bu ziyanın by stili yıkması gibi bir olay gibi görmelisin.bahsettiğin olay böyle birşey.artı onuda geştik senin gözünde ben kötü olabilirim.ama an as birliğinde onca arkadaşın varken neden hiç biri seni sevmez oldu.bunu kendin düşünürsen kimin yanlış yaptığı ortaya çıkacaktır.biraz beyin jimlastiği yaparsan sen kendinde anlarsın zaten.haa şuda var buraya kadar saydığım olaylarda sana hiç bir kırılganlığım olmamıştı seni sildiğim olayıda anlatayım.insanlar bir takım samimiyetlikler arkadaşlıklar kurar.ve birşeyler paylaşır ne zamanki kişiler arasında az bir kırılmalar olunca geçmişe dönük msn kayıtlarını çıkarıp o sana bunu diyordu bu sana şunu diyordu gibi tavırlara girmen ne sana yakışır ne hiç kimseye yakışır.yapan kişininde zaten ben karakterinden şüphe duyarım.ben seni dost bildiysem bir takım birseyler paylaştıysam sende aynı şeyleri paylaşıp bunu ilerde kullanıyorsan zaten o kişi benim gözümde bitmiştir.seninde bitişin o şekilde olmuştur.söyleyeceklerim bunlardır.

Benım AN-AS da oynarken kesınlıkle baska bırlıkle alakam olmamıstır. Neden bıraktıgımıda yazdım oraya gıt uguruda ara punıshercanı da ara. Ben an-as a heahclıff hesabını devrettıkden sonra oyunu bıraktım arayıp emrahada sorabılırsın ben o donemde o hesaba bıle bakamıyordum.

Daha sonrasıda kufur olayı oldugu ıcın geldım ve o arada tam 2 ay vakıt vardı. Sımdı boyle bırseyı acıklıga kavusturalım demekkı yanlıs bılıyormussunuz. Gıdın ugurada sorun can a da sorun mevzuyu. 2 ay olmus yanı ve haklı bır sebeble gerı donmusum.

Evet o yaptıgım yanlıstı ama senın yaptıgında dogru degıldı bır merkez yıkıldı dıye degıldı onlar wow ordusuydu merkezlerıne AN-AS saldırısı cıktıgı anda o wow ordularını dırek AN-AS a cakmamız kadar dogal hıcbırsey olamaz. Kaldıkı tum pusula degıl 3 hesap gırdı.

Yanı demekkı sız yanlıs bıldıgınız ıcın olayıda yanlıs lanse edıyorsunuz.

KILIÇASLAN
13-04-2010, 21:22
bu arada yaptıgım yanlıstı derken tuncaya kısısel bır yanlıstır sagdan soldan kımse dolandırmasın lafı olayın ıcınden bırısı gırmısken

KILIÇASLAN
13-04-2010, 21:43
Arkadaslar bu konuyu kapanmıstır. Dahada yazana cevap vermeyecegım cunku benım AN-AS da oyun oynarken PUSULA da hesabım oldugunu tuncay dıyorsa e yuhhhhhhhh dıyorum baska bırsey demıyorum.

Mesajın zaten dıger kısımlarına cevap bıle yazmaya gerek gormuyorum.

Elımde msn konusmasıda kayıtlıdır. Erkan kusura bakma ben sana soz verdım ama cok zorladılar sızınkılerde veossa ya gırınce gırmek zorunda kaldım dıye.

Bunlar elımde halaaaa durmaktadır. Ama boyle bır mesaj elımde dururken burada yok sızın wow kumandan wow bılala farklı wow gıbı bır mesajıda gorunce helekı tuncaydan gorunce hıc yazmama kararı aldım. Cunku elımde delılı olan bır sey hakkında bıle helekı tuncay yanlıs konusuyorsa ve benım AN-AS da hesabım varken PUSULA da hesabım oldugunu ıdda edıyorsa olay zaten ne kadar carpıltıgı ortadadır. Tuncaya numaramı verdım konuyu kapattım.

kazananı sımdıden tebrık ederım . Herkeze ıyı oyunlar dılerım

prousios
13-04-2010, 22:16
arkadaşlar bu başlığı takip edenler sizlerin eski serverda neler yaşadınızı merak ettiğinden değil emin olun.. Varsa bir derdiniz birbirinizle açıklağa kavuşturmak istediğiniz özelden mesajlaşın yaw, kabak tadı verdi artık:)

Erkan sana özel bi konu başlığı açmak lazım,
orda konuş dertlerini anlat, içini dök:p

kuntizzella
13-04-2010, 22:49
Arkadaslar bu konuyu kapanmıstır. Dahada yazana cevap vermeyecegım cunku benım AN-AS da oyun oynarken PUSULA da hesabım oldugunu tuncay dıyorsa e yuhhhhhhhh dıyorum baska bırsey demıyorum.

Elımde msn konusmasıda kayıtlıdır. Erkan kusura bakma ben sana soz verdım ama cok zorladılar sızınkılerde veossa ya gırınce gırmek zorunda kaldım dıye.

Bunlar elımde halaaaa durmaktadır. Ama boyle bır mesaj elımde dururken burada yok sızın wow kumandan wow bılala farklı wow gıbı bır mesajıda gorunce helekı tuncaydan gorunce hıc yazmama kararı aldım. Cunku elımde delılı olan bır sey hakkında bıle helekı tuncay yanlıs konusuyorsa ve benım AN-AS da hesabım varken PUSULA da hesabım oldugunu ıdda edıyorsa olay zaten ne kadar carpıltıgı ortadadır. Tuncaya numaramı verdım konuyu kapattım.

kazananı sımdıden tebrık ederım . Herkeze ıyı oyunlar dılerımerkan senin iki yerde hesabınmı varmış rüyamda görsem inanmam:D

UNFORGIVEN
13-04-2010, 23:58
hakanugur sizden birinin asker köyünü uçurttu diye sen tüm pusulayı veoossa wowa salan kişli değilmisin.benim gözüm gibi baktıgım wowu yıktırıyosun.bu durumda benim daha ne yapmamı beklersin.
Allahtan oynamıyoruz haa, yokluğumuzu hissedince sallamaya da başlanmış... Senaryolar falan güzel begenerek takip ediyoruz :)

gio
14-04-2010, 00:04

kazananı sımdıden tebrık ederım . Herkeze ıyı oyunlar dılerım

erkan bir laf var bilirmisin ?

Önyargıları yok etmek, atom çekirdeğini parçalamaktan daha zordur...

senin ne dediğini doğruluğunu ve insaniyetini düşünmeden yazıyorlar sen pusulaya neden gelmiştin dime?kız arkadaşına kendi birliğinin içersinden küfür eden bir kişi yüzünden bize geçmiştin isim vermek istemiyorum ama malesef delikanlılıktan bahsedenler doğruluktan bahsedenler riyakarlıktan bahsedenler bu lafları gözrmezden geliyor ben ve tüm pusula ailesi senin nasıl biri olduğunu iyi biliyoruz.

an-as veya diğer rakip oyuncuların bulunduğu birlikler biz ne dersek ne çizersek inanmazlar onun için pek sende senin hakkında yazılanları kafana takma,4 senedir travian oyunu içindeyim ve saygısı sevgisini büyüğünden küçüğünden eksik etmeyen birisin sen kendini dostlarına karşı kanıtlamış birisin seni tanımayanlarda tanıanlara sorsunlarki ön yargıları kalksın ortadan.

erkan daha öncede yazdım küfür hakaret yok ise oyunda boşver kafana takma kim kime ihanet etmiş kim kimin ajanı diye, bu bir oyun oyunun kuralları çerçevesinde casusluk ajanlık adam satma gibi kanun lar yok stratejik bir oyundur ve herşey mübahtır bence ,bunu bizden iyi yapmışlarsada(biz den de yapan olmuştur illaki :P)şapka çıkartıp alkışlayalım ve gelecek server bu tarz hareketlere dikkat edelim .

gkn
14-04-2010, 00:06
Buda son saldırımız ;);)

usta bırak allah aşkına vardır sende bi ordu daha :D:D

gio
14-04-2010, 00:11

sevgili caş weossa wow yan köylerini ben yıktırdım bilgin olsun çokta büyük bir zevk aldık birlikçe sanırım 2 gün sürmeden 2 köyü kalmıştı elinde pardon 3 köyü kalmıştı :)) profilinede o saldırılardan sonra şu mesajı yazmıştı hiç bir serverda bu kadar çaresiz kalmamıştım :)) wow köyüne ise son operasyonuda ben yapmıştım ama weossaya giren en güzel ordu an-timden di kendi elinizle bakıp wow nuzu yıkan köy :))

gio
14-04-2010, 00:13
Allahtan oynamıyoruz haa, yokluğumuzu hissedince sallamaya da başlanmış... Senaryolar falan güzel begenerek takip ediyoruz :)

erdalım tekrar hoş geldin :D ewet geçen sezonu açdık durduk ama sanırım an-as taki çoğu arkadaşın haberi yok geçen sezon onlara geçtiğimiz kıyakları örmek senin ordun hahahah sen orduyu görselerdi dudakları uçuklardı.

UNFORGIVEN
14-04-2010, 00:18
erdalım tekrar hoş geldin :D ewet geçen sezonu açdık durduk ama sanırım an-as taki çoğu arkadaşın haberi yok geçen sezon onlara geçtiğimiz kıyakları örmek senin ordun hahahah sen orduyu görselerdi dudakları uçuklardı.

Kahpe kader abi n'olsun işte. Dedik ki bu anadolu yapar bi son marifet bize, sigorta olarak tutalım bu orduyu son vuruş güzel olur diye ama nerden bileydik meğer anad'0'lu da ordu kalmamış... Abi meydanı boş bırakmayın sallıyor millet yaw, önceki s1'in senaryoyu bu server değiştirdiler vallahi:)

Sup3rb0y1
14-04-2010, 00:21
Salihim cikar o son sakladigin gizli ordunu :D

gio
14-04-2010, 00:26
Kahpe kader abi n'olsun işte. Dedik ki bu anadolu yapar bi son marifet bize, sigorta olarak tutalım bu orduyu son vuruş güzel olur diye ama nerden bileydik meğer anad'0'lu da ordu kalmamış... Abi meydanı boş bırakmayın sallıyor millet yaw, önceki s1'in senaryoyu bu server değiştirdiler vallahi:)

ehehhhehe ewet erdal keşke gitseydi oo ordu ama puni-canda weossa çaksaydı daha keyifli olurdu :))

erdal valla ağızı olan konuşuyor ne edek :P bu serverda aynı oyunlar oldu kırk defa dedim ama hata bizde onların oyununa kandık :S kafadan savaşlar oldu +/+ da ateş ve pusula biz yıkıldık arkamızdan ateş yıkıldı ama bu küllerden güzel şeylerde oluştu geçen dönem weossayı bitirdiğimiz gibi geo yuda yeseydik yan köylerini bu kadar atıp tutamazlardı :D yinede geo bu server damgasını vurdu bana göre adam herşeyde ilk beşte emeği gerçekten çok ama bu hırsın gereçk nedeni geçen sezonun çaresiliğidi :D kumandan wowu öne atıp bilalle kurdurduk orduları kumandan da heba oldu .

meres
14-04-2010, 00:48
Zaten her S1 WoW Gidişatında geçmiş seneler olmuştur anlaşılmaz biçimde.
Oyun mu çok saçma hal aldı, S1 mi yoksa Forum mu?Çözemedik.
Zaten bu sene S1 boyle biterse pekte bi rekabet oldu sayılamaz.
İnş biraz daha ordu ve strateji görürüzde rekabet bi hal alır.

İyi Forumlar Arkadaşlar.

Beyazayi
14-04-2010, 01:18
[QUOTE=ser_mr;460954]Dekaron, benim wow ı reisleyecektiniz?

Neden reisleyemediniz ;)

serbay kulanıcısından alıntı
hadi serbay wow u neden silmek istediğini anlat hasretlik ağırmı geldi öle duydum sen
ankarada o afrikada hasretlk ağır geldi dimi dadi doruyu söyle terzi yamağı oyunda bitmek bilmiyordu dayanamadın sevda ateşine

FİRARİST
14-04-2010, 01:44
Ayrıca kopeklerı degıl sahıplerını beklerım mesajlara muhhattapları cevap verır. Sazanlar degıl

yazdıklarına dikkat et arkadaşım böyle köpek sazan falan yakışmıyor.. burası senin veya birliğinin forumu değil. burada herkes birşeyleri paylaşmakta özgürdür. ama seviyeli bir şekilde.

Geo
14-04-2010, 02:39
yinede geo bu server damgasını vurdu bana göre adam herşeyde ilk beşte emeği gerçekten çok ama bu hırsın gereçk nedeni geçen sezonun çaresiliğidi :D

Ha gayret düşürceksiniz LayLom'un gerisine biraz daha yüklenin :p

Bu arada Pashacan ve Kahraman61 saldırılarında savunan ve saldıran tarafların emeklerine saygılar.
Özellikle Okidoki'nin Koç & Manco sayısı takdir edilesi cinsten :)

KIZILEKİM
14-04-2010, 03:57
:d
bir fıkra :)))

dünya üzerinde sadece 1dişi ve 1 erkek kalan nadir ayı türünün erkeği ölmüş.aman allahım napacağız şimdi diye dört dönen bilim adamlarının arasından yükselen ses demişki"bizim travianda abimiz var maşallah ölen erkek ayıdan daha kılldır, hem dişi yabancılık çekmez hemde soyu devam eder,100-200 dolar de ödül verdikmi bizim abi bu işi halleder.
abiye ricaya giden ekip karşılarında gördükleri karşısında hayretler içerisinde kalmışlar gerçekten de arkadaşlarının dediği kadar kıllı ve erkek ayıya benzeyen bir abi karşılarında.durumu izah ettikten sonra eklemişler "abicim siz bu işi halledin 100 dolar gibi bi durumda söz konusu..."
bunun üzerine abimiz düşünmüş ve demişki" gençler benim 3 şartım var:
1.asla öpüşmem
2.doğacak yavru erkek olursa şarlken adını koyarım dişi olursa dekaron koyarım.
3.100 dolar fazla buna en fazla 50 dolar veririm

[ımg]http://pic1.resimupload.com/r4/thumb_110145946.jpg[/ımg]
:d:d:d:d:d:d:d:d:d

spedar
14-04-2010, 08:25
http://www.ressim.net/upload/73420f7d.jpg (http://www.ressim.net)

SALDIRANI VE SAVUNANI TEBRİK EDERİM

100 OLMASINA KISA BİR ZAMAN KALA 3 SEV ALIP 36 SAAT DAHA UZATTI OKİDOKİ

YENİ VE GUZEL RAPORLARIN DEVAMINI DİLERİM

CDTRF (GandalF)
14-04-2010, 08:30
http://www.travian-reports.net/tr/img/642679d8783.png

Okidoki (okan ve drexx den murat) arkadaşımı ve savunan Pashacan arkadaşımızı tebrik ediyoruz.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS (KUSURSUZ Birlikleri)

caş
14-04-2010, 08:42
Benım AN-AS da oynarken kesınlıkle baska bırlıkle alakam olmamıstır. Neden bıraktıgımıda yazdım oraya gıt uguruda ara punıshercanı da ara. Ben an-as a heahclıff hesabını devrettıkden sonra oyunu bıraktım arayıp emrahada sorabılırsın ben o donemde o hesaba bıle bakamıyordum.

Daha sonrasıda kufur olayı oldugu ıcın geldım ve o arada tam 2 ay vakıt vardı. Sımdı boyle bırseyı acıklıga kavusturalım demekkı yanlıs bılıyormussunuz. Gıdın ugurada sorun can a da sorun mevzuyu. 2 ay olmus yanı ve haklı bır sebeble gerı donmusum.

Evet o yaptıgım yanlıstı ama senın yaptıgında dogru degıldı bır merkez yıkıldı dıye degıldı onlar wow ordusuydu merkezlerıne AN-AS saldırısı cıktıgı anda o wow ordularını dırek AN-AS a cakmamız kadar dogal hıcbırsey olamaz. Kaldıkı tum pusula degıl 3 hesap gırdı.

Yanı demekkı sız yanlıs bıldıgınız ıcın olayıda yanlıs lanse edıyorsunuz.

bak erkan olayları hala çarpıtıyosun. bir kere şunu söyleyim eğerki rakip birlikten bir hesaba rahatlıkla girebiliyosan helede bu hesap kız arkadaşınınsa bu hesabı büyütmeyede çok katkı sagladıysan bu hesap senin sayılır.kendine özel bir hesap sonradan almış olabilirsin onu bilemem.ama sen gel bizim ile haşır neşir ol sonra en güvenilir adam ol sonra kim ettiyse bilmiyorum kız arkadaşıma küfüt ettiler deyip karşı birliğe geç an as kuyusunu kaz.bu başlı başına bir yanlış.böyle bir olay olduysa senin yapacağın iş oyunu silip bırakmandır.1kişi küfür etti diye kişisel olayları en çok arkadaşının dostunun olduğu bir birliği satıp karşısına geçmek yakışıksız bir olay.diğer olaylara gelince yineilk saldırı sizden heahclıff geldimi geldi sonrasında buna karşılık verildi bunlar benim dışımda gelişen olaylar.sende buna karşılık benim büyüttüğüm veossa hesabına en iyi orduları yollayıp yıktırdınmı yıktırdın.biliyorsun önceleri abi ben kumandan wowa bakıyorum dedin bende bende senin wowa saldırı gelmez demiş olabilirim.ve yinede benim kendi ordumla bilali yıktım.bunun neresinde hata olduğunu söylermisin.savaşıyoruz arkadaşda olsak karşı birliklerdeyiz sen beni güzel bir hırpalıyorsun. sonrada diyorsunki ben yaptım sen yapma.git günahsız bizi izleyen seyirciyi döv.senin mantığın bumu yani.

Bonnie&Clyde
14-04-2010, 10:02
O ÖLDÜ BU ÖLDÜ Bonnie&Clyde HALA HAYATTA :D

ser_mr
14-04-2010, 10:13
[

Neden reisleyemediniz ;)

serbay kulanıcısından alıntı

hadi serbay wow u neden silmek istediğini anlat hasretlik ağırmı geldi öle duydum sen
ankarada o afrikada hasretlk ağır geldi dimi dadi doruyu söyle terzi yamağı oyunda bitmek bilmiyordu dayanamadın sevda ateşine

http://pic1.resimupload.com/r6/resim_431413854.jpg

letheşaşkın
14-04-2010, 11:21
serbay ilginç ve güçlü bir mizah anlayışınız var:)

denco_07
14-04-2010, 13:10
Yok ısteyen gırsın ıstemeyen gırmesın hocam benı baglamıyor onu yakalamak multının gorevıdır. Benım onu degerlendırme yetkım yoktur ama bana temız oyun oynamıyorsun dıyorsa ben burada bu cevabı verırım. Egerkı multı ıle oynamıssam serefsızım ama aynı lafı kendı dıyemez bu adam. Cunku cevresı ıllakı bılıyordur. Dıyemedı de yanı demesın umrumdada degıl ama kendın bırsey yapıpda baskasına acızce suclama yapmayacaksın

Butun mesele bundan ıbaret yoksa dedııgm gıbı oynayan oyledır demek degıldı mesajımdakı ana tema. Isteyen oynar ısteyen oynamaz multı yakalarsa kılıtler ceza verır ama IFTIRA atan serefsızdır.

O zaman seninde desteklediğin biri için bunu diyebiliriz eski hesabını bir birliğe sokuyor (arkadaşının birliğine) yeni hesabından orda sarı yakanı gri yakanı yağmalayalarak wow ordusu çıkarıyor bu da bir tür haksızlık değilmi

lafın kime gittiğini o anlar mutlaka anlamazlıktan gelirse yuh artık Kurallara uygun multi yapıyorlar :D İki hesabın var bu benim bildiğim daha fazlada olabilir 2sine temsilcilikle bakıyorsun bol elamanın sarı gri yaktığı 2 birliğe sokuyorsun onu sonra anlaşmalı v.s de olmasın diye birlikten çıkıyorsun hababam yağmalaa :D nerden geliyor değirmenin suyu :)

Bakınız Mattemot alcapone (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=297371&c=e8)1096(-201|29)

ATA-KSav - Kusursuz Avcılar deki eski hesabı

47.Q__UBİ (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=219724)14363
48.g0khannn (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=9876)14353

denco_07
14-04-2010, 13:14
usta bırak allah aşkına vardır sende bi ordu daha :D:D

Olur tabiki usta niye olmasın ki zamanı yetsin yeter kaynak sorununa çok güzel çözüm bulmuşlar :D:D

Altın varsada beceriye bile gerek kalmıyor yağma at asker bas basit bir olay tebrik ederim :)

YÜZBAŞI
14-04-2010, 13:20
kardesım hastamısın sen ıllakı bır hesapta oynuyoruz herhalde. SCYLLA hesabına bakarsan ben oradayım. Abuk subuk konusuyorsun 2 aydırda bu hesaptayım sadece wow a tahıl ve gereklı yerlere defans atıyorum.

Benım server oyunana ne katkı yaptıgımı nereden ne bılıyorsun? balcı2 sınden tutda alcısına kadar hepsı su yazına cevap olarak sana kapagı oturtacaklardır sen merak etme.

Prım pesınde olsam ben burada gecen sene AN-KUR merkezlerını ucururkende yazardım wow bıtımınde kazandıgımız zamanda yazardım. Ama senın o kus beynın bunu algılayamacak kadar bos.

Ben wow kazandıgımızda tek kelıme yazmadım bunuda defalarca belırttım. Yada ben bır merkez yıkıpda foruma prım maksatlı koymadım koymuslugumda yoktur. Ama halaaaaaaaa bır tarafların kasınıyor ve kendın ulasamadıgından baskalarına kasıtma derdındesın. O kada buyuk delık varkı ne kadar kapak atsan kapanmıyor cunku cıddı manada sartlanmıs sekılde hep aynı seylerı dondurup dolastırıp yazıyorsun ve zeka ıle ılgılı bır problemın oldugunu dusunuyorum gercekden:) saka degıl cıdden algı problemı var sende

Ben degıl sız kendı kendınızı yapamayacagınız sozler vererek zaten golgede bırakmıs durumdasınız ve hala bunun farkında degılsın. Sen hala woltran gıbı cızgıfılmler ızlıyorsun galıba.

Sen sureklı sacma sapan konusacagına burada gelırsın bu multı karalama yapmaya calıstıgın mesajlara cevap verırsın. ondan sonra konusursun.

Sana ne desem bos kulaktan gırıyor ama beyne nufuz etmıyor cunku

benim neden bahsettiğimi anlaman için önce adam olacaksın. bu şekil konuşmalarla bir yere varamazsın. multim yok diyosun şimdi SCYLLA hesabındayım diyosun. ben gördüm senin kadar fırıldağını görmedim. ama sende haklısın sen ve senin gibiler için forumda bir sayfa açılmalı sen ve senin gibiler geçmişiyle orada yaşamalı.
artık buranın s1 wow süreci olduğunu ona göre yazman gerektiğini anlamışsındır.

Lonewolf
14-04-2010, 13:35
[

Serbaycım muhteşemsin :D:D

YÜZBAŞI
14-04-2010, 13:39
Buda son saldırımız ;);)

salih tebrikler kardeşim güzel saldırı emeğine sağlık. savunan kardeşimede tebrik güzel savunma az kayıp.

ser_mr
14-04-2010, 13:42
Serbaycım muhteşemsin :D:D

Her zaman ANti :)

BirdHunter
14-04-2010, 13:56
Toğal'ın wow'mu inmiş bana mı öyle geldi ?:)

YÜZBAŞI
14-04-2010, 13:57

saldıran arkadaşı tebrik ederim. günerim güzel savunma tebrikler kardeşim. bu ordu 3 seviye almışsa bu iş bitmiş demektir. wow an birliklerine hayırlı olsun:)

gooislove1907
14-04-2010, 13:58
olur tabiki usta niye olmasın ki zamanı yetsin yeter kaynak sorununa çok güzel çözüm bulmuşlar :d:d

altın varsada beceriye bile gerek kalmıyor yağma at asker bas basit bir olay tebrik ederim :)

ah canım üzüldün mü gel senide alalım birliğe belki sende yağma yaparsın gri yakmış oyuncuya

hazerhan(doğan)

gooislove1907
14-04-2010, 14:18
O zaman seninde desteklediğin biri için bunu diyebiliriz eski hesabını bir birliğe sokuyor (arkadaşının birliğine) yeni hesabından orda sarı yakanı gri yakanı yağmalayalarak wow ordusu çıkarıyor bu da bir tür haksızlık değilmi

lafın kime gittiğini o anlar mutlaka anlamazlıktan gelirse yuh artık Kurallara uygun multi yapıyorlar :D İki hesabın var bu benim bildiğim daha fazlada olabilir 2sine temsilcilikle bakıyorsun bol elamanın sarı gri yaktığı 2 birliğe sokuyorsun onu sonra anlaşmalı v.s de olmasın diye birlikten çıkıyorsun hababam yağmalaa :D nerden geliyor değirmenin suyu :)

Bakınız Mattemot alcapone (http://forum.travian.com.tr/karte.php?d=297371&c=e8)1096(-201|29)

ATA-KSav - Kusursuz Avcılar deki eski hesabı

47.Q__UBİ (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=219724)14363
48.g0khannn (http://forum.travian.com.tr/spieler.php?uid=9876)14353

g0khannn hesabı o dediğin olaydan ötürü birliğe girmedi madem bu kadar iyi araştırmışsın şunuda düşünemedin mi inat hesabı ++ da wow köyü almıştı ve gokhannn hesabı bu wowa yakındı inat arkadaşımız o köyden mal çekebilmek için temsilciliğini alıp ve biliğe yerleştirildi dediğin gibi herşey kurallarına göre gitmiş durumda hala neyin lafını yapıyorsun

Haftanın yağmalamada en iyileriSıraOyuncularHammadde1. SiM (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=54072) 156754962. Geo (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=15714) 122615683. serpil (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=5788) 81836664. onursal (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=57394) 66275415. memika (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=117496) 61918376. Nefret (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=62213) 59284347. EMPERYANN (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=25034) 53539078. EYLÜL (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=2591) 50882329. hayvanadam (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=9957) 432072010. ersele (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=894) 4238422

sence bunlar bu kadar maddeyi ne diye topluyolar ya wowa atmak için yada asker kasmak için ;)peki bunlar bu kadar maddeyi nereden topluyor kendi bölgesi dışındaki yerlere giderek mi

Geo
14-04-2010, 14:27
Gözün mü kaldı?

Baba33
14-04-2010, 14:30
Toğal'ın wow'mu inmiş bana mı öyle geldi ?:)

Evet 4. kez BELA Birliği tarafından cüzi bir ordu ile yıkıldı. :D

http://www.ressim.net/upload/cc6b5192.bmp (http://www.ressim.net)

Oyun bitmeden wow köyü veya wow yıkmak isteyen 300-400 mancınık ile saldırı yapabilir :):p

denco_07
14-04-2010, 14:56
g0khannn hesabı o dediğin olaydan ötürü birliğe girmedi madem bu kadar iyi araştırmışsın şunuda düşünemedin mi inat hesabı ++ da wow köyü almıştı ve gokhannn hesabı bu wowa yakındı inat arkadaşımız o köyden mal çekebilmek için temsilciliğini alıp ve biliğe yerleştirildi dediğin gibi herşey kurallarına göre gitmiş durumda hala neyin lafını yapıyorsun

Haftanın yağmalamada en iyileriSıraOyuncularHammadde1. SiM (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=54072)156754962. Geo (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=15714)122615683. serpil (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=5788)81836664. onursal (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=57394)66275415. memika (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=117496)61918376. Nefret (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=62213)59284347. EMPERYANN (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=25034)53539078. EYLÜL (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=2591)50882329. hayvanadam (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=9957)432072010. ersele (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=894)4238422

sence bunlar bu kadar maddeyi ne diye topluyolar ya wowa atmak için yada asker kasmak için ;)peki bunlar bu kadar maddeyi nereden topluyor kendi bölgesi dışındaki yerlere giderek mi

Bunu suistimal ettiği gerçek sayfalar dolusu rapor var ortada sende iyi bilirsin

netimdeki sorundan dolayı özür dilerim yarım kaldı

gkn
14-04-2010, 14:59
Olur tabiki usta niye olmasın ki zamanı yetsin yeter kaynak sorununa çok güzel çözüm bulmuşlar :D:D

Altın varsada beceriye bile gerek kalmıyor yağma at asker bas basit bir olay tebrik ederim :)

yav anlamadığım niye bu kadar zorunuza gidiyor bu olay bu kadar savaşdığımız adamlar sanki sütten çıkmış ak kaşık hepsi geo wow a orduyu çakdı hala her hafta yağmalama madalyası alıyor adamlar wow kurmuşlar birlik profilinde savunma madalyası kadar yağma madalyası da var eleştiriyorsan eleştirdiğin şeyi yapmayacaksın sen yaparsan başkasına laf atmayacaksın

denco_07
14-04-2010, 15:00

Haftanın yağmalamada en iyileriSıraOyuncularHammadde1. SiM (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=54072)156754962. Geo (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=15714)122615683. serpil (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=5788)81836664. onursal (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=57394)66275415. memika (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=117496)61918376. Nefret (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=62213)59284347. EMPERYANN (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=25034)53539078. EYLÜL (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=2591)50882329. hayvanadam (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=9957)432072010. ersele (http://s1.travian.com.tr/spieler.php?uid=894)4238422

Bunu suistimal ettiği gerçek sayfalar dolusu rapor var ortada sende iyi bilirsin

Belki başka bir amaç için girdi her neyse ney ama bunu kendi lehine de çevirmiş bunuda inkar etmek akla aykırı :)

temsilcilik işi birlik inat v.s vay be neler varmış bilmediğimiz :)
Diğerlerinin yağmalarına gelince görmeden birşey diyemem iftira atmış olurum belkide 1ham bile haksız yere almıyorlardır ben bildiğimi paylaştım sadece geçen birisi görmeden laf atmıştı şu kadar yağma nasıl oluyor v.s de ben olanlardan biri bu şekilde işte görün dedim demeyede hakkım olduğu için yazdım birşeyin peşindeysem buda odur.

denco_07
14-04-2010, 15:08
ah canım üzüldün mü gel senide alalım birliğe belki sende yağma yaparsın gri yakmış oyuncuya

hazerhan(doğan)

Biz çalışarak buluruz bunu sen merak etme analiz etmek 2 gün almaz milyonlarca yağma çıkar bilmiyorsan özelden rica et sanada püf noktalarını anlatırız Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demiş atalarımız

2.side dediğimiş tam anlamamş olmalısınki birliğe gel yağma yap demişsin :) taktiği çözememişsin henüz

gooislove1907
14-04-2010, 15:12

Belki başka bir amaç için girdi her neyse ney ama bunu kendi lehine de çevirmiş bunuda inkar etmek akla aykırı :)

temsilcilik işi birlik inat v.s vay be neler varmış bilmediğimiz :)
Diğerlerinin yağmalarına gelince görmeden birşey diyemem iftira atmış olurum belkide 1ham bile haksız yere almıyorlardır ben bildiğimi paylaştım sadece geçen birisi görmeden laf atmıştı şu kadar yağma nasıl oluyor v.s de ben olanlardan biri bu şekilde işte görün dedim demeyede hakkım olduğu için yazdım birşeyin peşindeysem buda odur.

mattemot hesabının elindeki tüm askerleri an wowu na saldırcağını herkes tarafından bilinen bi gerçek bunu kim inkar edebilir ki belki de 3.ordusunuda pasaya doğru yola çıkarmıştır bile ata ks av den yağmaladığı birileri varsa bunu o oyuncu bilir sarı yada gri yakmış oyuncuya gidip saldırmışlığı yok av den kendi lehine çevirmiş olayı nedir onu anlamadım bu oyunun sonunda wowu 100 e getiren kazanmıyor mu birileri kurucak birileri yıkıcak salihte yıkmayı seçti geo ve kahraman61 saldırıp ikisinden de seviye almayı başardı bunu kendi lehine çevircek gibi bi durum yok an wow larından birilerine saldırcaktı ve saldırdı. kendi lehine çevirmeye çalışsaydı giderdi merkezlere saldırırdı :cool::cool::cool:

denco_07
14-04-2010, 15:21
mattemot hesabının elindeki tüm askerleri an wowu na saldırcağını herkes tarafından bilinen bi gerçek bunu kim inkar edebilir ki belki de 3.ordusunuda pasaya doğru yola çıkarmıştır bile ata ks av den yağmaladığı birileri varsa bunu o oyuncu bilir sarı yada gri yakmış oyuncuya gidip saldırmışlığı yok av den kendi lehine çevirmiş olayı nedir onu anlamadım bu oyunun sonunda wowu 100 e getiren kazanmıyor mu birileri kurucak birileri yıkıcak salihte yıkmayı seçti geo ve kahraman61 saldırıp ikisinden de seviye almayı başardı bunu kendi lehine çevircek gibi bi durum yok an wow larından birilerine saldırcaktı ve saldırdı. kendi lehine çevirmeye çalışsaydı giderdi merkezlere saldırırdı :cool::cool::cool:

Sen beni hiç anlamamışsın ki konuyu başka yönlere döndermişsin hemen ben sana bunlarla alakalı hiç birşey sormuyor yada ima etmiyorken neden bunları anlattın bende anlamadım inan :)

benim demek istediğim her ne nedenle girmiş olursa olsun eski hesabındaki oyuncuları yağmalayarak şimdi yıktığı orduları kurdu EMEK = 0 demek istediğim tek şey Artık gerisi gönlünce yorumlayabilirsin

gooislove1907
14-04-2010, 15:22
Biz çalışarak buluruz bunu sen merak etme analiz etmek 2 gün almaz milyonlarca yağma çıkar bilmiyorsan özelden rica et sanada püf noktalarını anlatırız Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp demiş atalarımız

2.side dediğimiş tam anlamamş olmalısınki birliğe gel yağma yap demişsin :) taktiği çözememişsin henüz

ah işte naparsın püf noktalarını bilmiyorum bu oyunun ben bi tek nüfus kasmaktan anlarım bak inanırmısın daha saldırılara askeri üstten bakıldığını bundan iki gün önce öğredim :eek:

birliğe gel seni alayım dediğimde gel önce bi bak birliğe kim sarı yakmış kim gri kim kırmızı ona göre saldırırsın ;) analiz işine gelirsen hazerhan bi ortağı zaten matematik okuyor analiz onun işi anlar mı dersin o işten :p

gkn
14-04-2010, 15:32
ah işte naparsın püf noktalarını bilmiyorum bu oyunun ben bi tek nüfus kasmaktan anlarım bak inanırmısın daha saldırılara askeri üstten bakıldığını bundan iki gün önce öğredim :eek:

birliğe gel seni alayım dediğimde gel önce bi bak birliğe kim sarı yakmış kim gri kim kırmızı ona göre saldırırsın ;) analiz işine gelirsen hazerhan bi ortağı zaten matematik okuyor analiz onun işi anlar mı dersin o işten :p

kanka inanırmısın bende geçen gün öğrendim saldırılara askeri üstten bakılacağını 28 köy reisledik şu oyuna sonradan başlayıp bi saldırıları göremiyordum ona da ojgee sağ olsun anlattı :D ama bu kardeşimiz sanırım servarın en sağlam oyuncusu muhtemelen an as da da oynuyordur baksana ahlak dersi veriyo sağ a sol a emek = 0 kanka bizde doğru salih g0khannn hesabındayken an as lı şerefli oyuncular salihin merkezine fake atıp yan köylerni yıkdığı sırada adamın çatır çutur merkez patlatması hiç bişeydi değilmi emek yanköyleri sıfırlamak olsa gerek emek savaşdan çıkmış birliğe saldırmak yada hakanuur gibi profil delikanlılığı yapmak daha da süperi başkanı olduğun birliği satmak biz bunların hiç birini yapmadık yapmayızda yani anlayacağın arkadaş özelden ayan beyan yazsada adam satmanın ne demek olduğunu bize öğretemez gel biz bırakalım bu oyunu :D

gooislove1907
14-04-2010, 15:34
Sen beni hiç anlamamışsın ki konuyu başka yönlere döndermişsin hemen ben sana bunlarla alakalı hiç birşey sormuyor yada ima etmiyorken neden bunları anlattın bende anlamadım inan :)

benim demek istediğim her ne nedenle girmiş olursa olsun eski hesabındaki oyuncuları yağmalayarak şimdi yıktığı orduları kurdu EMEK = 0 demek istediğim tek şey Artık gerisi gönlünce yorumlayabilirsin

ya önce bi dediğin şeylere bak sonra bana de alakasız alakasız cevaplar veriyorsun de sen demedin mi g0khannn hesabından av yi gözetliyor ona göre yağma yapıyor diye bende sana dedim o hesabı birliği alış sebebimiz o değil ve zaten o hesaba mattemot bakmıyor sen diyorsun yağmalamadaki amaç ne ben sana diyorum an wowlarına çakıcaktı askerleri ve çaktı git bana ata-ks av den bi oyuncu göster deki bu adamın seni yağmaladığından haberin var mı yok mu diye zaten tüm oyuncuları değil sadece kendine yakın 2 hesap vardı rica etti bizden biz de arkadaşlara sorduk kabul ettiler ve o hamlarla asker bastı ve ata birlikleri için gitti an wowlarından seviye aldı bunu ne gibi kendi lehine çevirmiş anlıyamıyormusun bu işi ha ciyag ciyag konuşuyon

BobSwagger
14-04-2010, 15:35
[

serbay döktürmüşün yine :D

Geo
14-04-2010, 15:48
bi saldırıları göremiyordum ona da ojgee sağ olsun anlattı :D

Bu hesap ismini bir daha tekrar edip gündeme getirirsen seni 2.kez uyarmam. Akıllı ol adam ol işine bak.

_u_t_s_
14-04-2010, 15:49
[

keşke formun tamamı karşındakini kırmadan böyle güzel atışma ve karikatürlerle geçse . aralardada güzel saldırı raporlarıyla çok keyifli bir form sayfası olurdu.

emek harcayıp form sayfasını güzelleştiren tüm arkadaşlara tşk ler.

_u_t_s_
14-04-2010, 15:54
Evet 4. kez BELA Birliği tarafından cüzi bir ordu ile yıkıldı. :D

http://www.ressim.net/upload/cc6b5192.bmp (http://www.ressim.net)

Oyun bitmeden wow köyü veya wow yıkmak isteyen 300-400 mancınık ile saldırı yapabilir :):p

bence sen burda birlik başkanın için savunma dilen daha çok o lazım gibi :)))
20 k askerle 2 k mancınıkla wow yıkmış marifet gibide buraya koymuş :))

ser_mr
14-04-2010, 16:03
keşke formun tamamı karşındakini kırmadan böyle güzel atışma ve karikatürlerle geçse . aralardada güzel saldırı raporlarıyla çok keyifli bir form sayfası olurdu.

emek harcayıp form sayfasını güzelleştiren tüm arkadaşlara tşk ler.

:) Teşekkür ederim münir hocam...

Bizim orada bir söz vardır.

''Zarara rızasıyla girene merhamet edilmez...''

Cem-Dekaron bir karikatür yapmış, bizde karşılık verelim dedik...

Ayı Kardeş Knock Out ;)

serbay döktürmüşün yine :D

Teşekkür Ederim Umut...Olsun o kadar...

Baba33
14-04-2010, 16:19
bence sen burda birlik başkanın için savunma dilen daha çok o lazım gibi :)))
20 k askerle 2 k mancınıkla wow yıkmış marifet gibide buraya koymuş :))

Bence sen kendi birliğinden destek dilende bütün köylerini yağma olmaktan çıkar ve yıkımdan kurtar. Daha başkanımızın son 3 köyüne zar zor yıkım yapabiliyorsunuz gelmiş birde burda artistik kelimeler yazıp, cümleler kuruyorsun. Haydi sen kaçış yaptığın birliğinde takıl. ;)

Ayrıca; Bizim yaptığımız evet, Marifet. 900 mancınıkla wow yıkıyoruz. Hemde bu wow kendisini kusursuz olarak ima eden ATA-WOW ların içinde... Daha ne denilebilir ki ? :);)

BELAya bulaşma, BELAnı bulursun (Senin için geçerli değil, yeterince buldun zaten BELANI :D )

_u_t_s_
14-04-2010, 17:15
Bence sen kendi birliğinden destek dilende bütün köylerini yağma olmaktan çıkar ve yıkımdan kurtar. Daha başkanımızın son 3 köyüne zar zor yıkım yapabiliyorsunuz gelmiş birde burda artistik kelimeler yazıp, cümleler kuruyorsun. Haydi sen kaçış yaptığın birliğinde takıl. ;)

Ayrıca; Bizim yaptığımız evet, Marifet. 900 mancınıkla wow yıkıyoruz. Hemde bu wow kendisini kusursuz olarak ima eden ATA-WOW ların içinde... Daha ne denilebilir ki ? :);)

BELAya bulaşma, BELAnı bulursun (Senin için geçerli değil, yeterince buldun zaten BELANI :D )

:)
tek yapman gereken birlik saldırılarına bakmak . bukadarınıda yapabiliyosundur heral . seni ve başkanını seviyorum. fuzuli işkal etmiyelim formu . bu son iletim olucak sana . birde saldırı raporum olur zamanı geldiğinde :)

atilla the hun
14-04-2010, 17:28

Bu arada Pashacan ve Kahraman61 saldırılarında savunan ve saldıran tarafların emeklerine saygılar.

daha ben geliyorum kesin düşücen ((:

gkn
14-04-2010, 17:32
Bu hesap ismini bir daha tekrar edip gündeme getirirsen seni 2.kez uyarmam. Akıllı ol adam ol işine bak.
eğer etmezsen adam değilsin

atilla the hun
14-04-2010, 17:36

sevgili caş weossa wow yan köylerini ben yıktırdım bilgin olsun çokta büyük bir zevk aldık birlikçe sanırım 2 gün sürmeden 2 köyü kalmıştı elinde pardon 3 köyü kalmıştı :)) profilinede o saldırılardan sonra şu mesajı yazmıştı hiç bir serverda bu kadar çaresiz kalmamıştım :)) wow köyüne ise son operasyonuda ben yapmıştım ama weossaya giren en güzel ordu an-timden di kendi elinizle bakıp wow nuzu yıkan köy :))

can abi dedik zamanında geonun yan indirelim diye ama dinleyen olmadı ((:
herkese 1 köy ver merkez hariç ((: köy möy kalmazdı ((:

şaka biyana geo yu her yönden tebrik ederim tekrar(ustalık-diplomasi-bölgeler arası savaş)
geçen server1 den çok iyi ders almışlar gerçekten ((:
darısı bize bizde bu serverdan ders alalım pusula olarak

Beyazayi
14-04-2010, 17:46

Neden reisleyemediniz ;)

yem serbay daha dün ağlıyordun ben wow siliyorum die pek azizin dediği gibi haftada 3 gün kolunu alcıya aldırmak bide cene yapmak forumda yazmak zuhahahahaha ağlama değmez hayat o göz yaşlarına işte böle yapar AN BİRLİKLERİ adama wow sildirir bu arada ayının bacakları arasındaki ni bir görme gayreti var sende sorununu anlamadım umarım tedavi olursun

Geo
14-04-2010, 17:50
eğer etmezsen adam değilsin

Sahibinin hatrı var..

memoca
14-04-2010, 17:56
Patates Kafalı Kaç Başka var? :) Bak o sacma saldırı yapan adamlarına söyle feykle uğrasacak durumda değilim bu saatte bide saldırı yaparız die artistlik yaparlar wowa asker cakmaya benzemez bu işler escapemisin nesin o kadar feykle uğrassaydım simdi AND içiom ANDta köy üstüne köy bırakmamıstım:)) mannaklık la senin yaptın :D HEEE Patates kafa sana gelince 250 tokmak dedim diye herhalde bozuldun artık 1000 tokmakla saldırıon sağa sola :) vallah oyundan anlamıon git evinde çayiz hazırla :D alan olursa puahhaha :))))))

salvador
14-04-2010, 18:12
Patates Kafalı Kaç Başka var? :) Bak o sacma saldırı yapan adamlarına söyle feykle uğrasacak durumda değilim bu saatte bide saldırı yaparız die artistlik yaparlar wowa asker cakmaya benzemez bu işler escapemisin nesin o kadar feykle uğrassaydım simdi AND içiom ANDta köy üstüne köy bırakmamıstım:)) mannaklık la senin yaptın :D HEEE Patates kafa sana gelince 250 tokmak dedim diye herhalde bozuldun artık 1000 tokmakla saldırıon sağa sola :) vallah oyundan anlamıon git evinde çayiz hazırla :D alan olursa puahhaha :))))))

hahahahahhhahhahahahahaahaha biri bunu durdursun ölecem gülmekteennnnn yaw dila bütün suç sende koca sene oturttun bizi bunlara dokundurtmadın bak çok komikler baya bi eğlenecektik
bu arada patates kafa bitirdi beni

gkn
14-04-2010, 18:29
Sahibinin hatrı var..

:D:D yav kop git işine yav bi daha uyarmam diyorsun şimdide sahibinin hatrı var diyorsun garnti sahibim de etem dir :D

Geo
14-04-2010, 18:51
:D:D yav kop git işine yav bi daha uyarmam diyorsun şimdide sahibinin hatrı var diyorsun garnti sahibim de etem dir :D

Evet bak nasıl da biliyorsun :) Neyse uzatmayalım oyundan yeterince yazışıyoruz zaten burda da kirlilik olmasın.. Buna da cevap vericeksen ver ama benim bir sonraki mesajına cevap verip daha fazla uzatmaya niyetim yok. Yeterince ikili çekişme var forum sayfalarında. +1'e gerek yok.

gkn
14-04-2010, 18:55
Evet bak nasıl da biliyorsun :) Neyse uzatmayalım oyundan yeterince yazışıyoruz zaten burda da kirlilik olmasın.. Buna da cevap vericeksen ver ama benim bir sonraki mesajına cevap verip daha fazla uzatmaya niyetim yok. Yeterince ikili çekişme var forum sayfalarında. +1'e gerek yok.
la şöyle hep mantıklı düşünebilseydin ben adını koyduğum kişi için şimdi senden özür diliyo olurdum

YÜZBAŞI
14-04-2010, 19:29
:) Teşekkür ederim münir hocam...

Bizim orada bir söz vardır.

''Zarara rızasıyla girene merhamet edilmez...''

Cem-Dekaron bir karikatür yapmış, bizde karşılık verelim dedik...

Ayı Kardeş Knock Out ;)

Teşekkür Ederim Umut...Olsun o kadar...

serbay bu kadar mizaha zaman ayıracağına wow köyüne savunma aramakla geçirsen daha fazla başarılı olacağına inanıyorum.birlikten birisi 970 manço basmış abi serbaya dalayımmı kaç seviye alırım diyo.:)

_u_t_s_
14-04-2010, 19:49
serbay bu kadar mizaha zaman ayıracağına wow köyüne savunma aramakla geçirsen daha fazla başarılı olacağına inanıyorum.birlikten birisi 970 manço basmış abi serbaya dalayımmı kaç seviye alırım diyo.:)

çok kaliteli birlik oyuncuların varmış . bayramda bebelere balon dagıtıyon heral :))))

denco_07
14-04-2010, 20:21
çok kaliteli birlik oyuncuların varmış . bayramda bebelere balon dagıtıyon heral :))))

wowu pasta yapmışlar dilim dilim dağıtıyorlar :D:D Koptum yavf 900 mancınığa yıkılıyorlar

prousios
14-04-2010, 20:22

Evet, oldukça kaliteli oyuncularımız var..

Dominic-T
14-04-2010, 21:07
Şu soğuk karikatür atışmalarınız ne zaman biter artık dozunu kaçırıyorsunuz

arcmrt21
14-04-2010, 21:19
forumun çivisi çıkmış artık... Tılsımlı bir server olmasına ragmen daha oyle guzel bir ordu goremedik. Demek ki sadece dile vuruyormuş. Zamanında an-as taki hesabımı bırakarak ne kadar iyi ettiğimi şimdi daha iyi anlıyorum...

winchester
14-04-2010, 21:24
forumun çivisi çıkmış artık... Tılsımlı bir server olmasına ragmen daha oyle guzel bir ordu goremedik. Demek ki sadece dile vuruyormuş. Zamanında an-as taki hesabımı bırakarak ne kadar iyi ettiğimi şimdi daha iyi anlıyorum...
+1135456465465

memoca
14-04-2010, 21:32
hahahahahhhahhahahahahaahaha biri bunu durdursun ölecem gülmekteennnnn yaw dila bütün suç sende koca sene oturttun bizi bunlara dokundurtmadın bak çok komikler baya bi eğlenecektik
bu arada patates kafa bitirdi beni

yahu acıklıyorum AND saldırı askeri olmayan aciz bir birlikten baska birsey değil :) sizin feyklerinizde beni güldürüo feykten baska bişi bilmezmisiniz :D kumpir hammaddesi iste patates yabancımı geldide gülüon :D

gio
14-04-2010, 21:36
inanç_2000 saldırı attımı ben ondan çok şey bekliyorum :D bana göre en iyi ordu inanç_2000 den çıkacak demedi deme ibrahimm :D

VEOSSA
14-04-2010, 21:38
inanç_2000 saldırı attımı ben ondan çok şey bekliyorum :D bana göre en iyi ordu inanç_2000 den çıkacak demedi deme ibrahimm :D
Memedim memedim ben sana ne dedim xD çok bağlandın cok :)

BobSwagger
14-04-2010, 21:58
http://pic1.resimupload.com/r5/resim_161818246.jpg

ahahahahaha :D

laylom
14-04-2010, 22:19

Geo nun yan köylerde yıkılmayla bitmiyorki:))yıkıldıkça köy alıyor:)Weossanın 3 köyu kaldıgınıda hatırlattın ya gio(yalçın). Nerede o eski oyun.Geo yu da 3 leseydik fena olmayacaktı aslında.:)Tekrar tebrikler geo.bu arada kp basmayı bırakta birazda seviye bas:))))

CDTRF (GandalF)
14-04-2010, 22:28
Kusursuz Üyeleri, sizlere yakışmayacak yazışmaların içersinde yer almayın. Bir cevap verme yarışına girmeyin. Cevap var cevap var. Efendiliğin bozulduğu ortamda birşey anlatılamaz. Sizde aynı hataya düşmeyin.

Sizlerden rica ediyorum bu tür bir yazışma silsilesine girişmeyin. İş kopmuş bel altına girmiş. Sizler bunun bir parçası olmayın. Oyun için aşağılanmayın.

Cevap verdiğinizi gördüğüm taktirde ciddi anlamda bozuşacağımızı söyleyeyim. Buraya kadar çok şükür gelindi bundan sonra aramızın açılmasını istemiyorsanız üslubunuzu bize yakışır ölçüde sürdürün lütfen.

saygılar,
CDTRF [GandalF]
ATA-KS
KUSURSUZ Birlikleri

gio
14-04-2010, 22:33
Geo nun yan köylerde yıkılmayla bitmiyorki:))yıkıldıkça köy alıyor:)Weossanın 3 köyu kaldıgınıda hatırlattın ya gio(yalçın). Nerede o eski oyun.Geo yu da 3 leseydik fena olmayacaktı aslında.:)Tekrar tebrikler geo.bu arada kp basmayı bırakta birazda seviye bas:))))

zamanında dediğimi yapsaydı pusulallı arkadaşlar sorun kalmazdı ismail,geo bu sezon bu kadar köy alma sebebi yan köylerini kaybetme korkusuydu tüm pusula başkanlarına dedim tılsımı olan herkesin yan köylerini yıkak şu an-as ta :)).

weossa sende gelmişsin hoş gelmişsin inanç diye yazdım ama sen takmışsın tüküye memedim memedim türküsüne hahha sen geçen sene hangi türküyü okuyordun ? hahha hahhaaa

laylom
14-04-2010, 22:49
zamanında dediğimi yapsaydı pusulallı arkadaşlar sorun kalmazdı ismail,geo bu sezon bu kadar köy alma sebebi yan köylerini kaybetme korkusuydu tüm pusula başkanlarına dedim tılsımı olan herkesin yan köylerini yıkak şu an-as ta :)).

weossa sende gelmişsin hoş gelmişsin inanç diye yazdım ama sen takmışsın tüküye memedim memedim türküsüne hahha sen geçen sene hangi türküyü okuyordun ? hahha hahhaaa

Weossanın geçen seneki okudugu turkü çok hoştu.Yanlış hatırlamıyorsam şöyle birşeydi:)
Yandı Bagrımın Ucu Canan Bir Su ver:)))
Daha öncede belirttigim gibi burada düşünülmesi gereken olaylar var.nerede hata yaptık diye.umarım devam edecek arkadaşlar seneye bu oyunlara gelmez birliklerin ve bölgelerinin kıymetini bilirler.

RoMYaK
14-04-2010, 23:13
yaw arkadaşlar ayıptır. belden aşağı muhabbetler oluyor. hepimiz karakter sahibi, özgüveni olan insanlarız. eminim ki hepimiz tatlı bir rekabet için bu tür ifadeler kullanmadan daha zekice cevaplar verebilriz birbirimize.

wow saldırılarında saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim. emeklerine sağlık. fikrimce renkli ve zevkli bir server oldu.

wowu hak eden kişi özellikle geo olmuştur bence. kendisini özellikle tebrik ederim.

ama rakip olduğumuz için yıkılacağını umudediyorum :):p:D

Geo
15-04-2010, 00:12

Kp zaten basmıyorum. Seviye konusunda sıkıntı yok onu her türlü tıklıyorum -.- Sizle de uğraşmak istemiyorum açıkçası. Yoksa vahada bile çakarım siz o yönlerimi pek bilmezsiniz o.O Şu an sadece yapmaya çalıştıklarınızı ve kapasitenizi izleyip not alıyorum. Bir sıçrarsınız iki sıçrarsınız üçüncüye sıçramaya ya fırsatınız kalmaz ya da Pasha son noktayı koyar sizi de bu dertlerden kurtarır.. ,-)

luca
15-04-2010, 00:12
Tebrikler arkadaslar (!)

Keyifle okuyoruz yazılanları. Wow harici her tür konuşma mevcut ve yazdıklarınız edebiyatımızı baya bir genişletti :confused:

Beyazayı,pekaziz ve ser_mr kullandıkları kelimeler ve karikaturler nedeniyle 3 gun uzaklastırıldılar.

gio
15-04-2010, 00:39
Kp zaten basmıyorum. Seviye konusunda sıkıntı yok onu her türlü tıklıyorum -.- Sizle de uğraşmak istemiyorum açıkçası. Yoksa vahada bile çakarım siz o yönlerimi pek bilmezsiniz o.O Şu an sadece yapmaya çalıştıklarınızı ve kapasitenizi izleyip not alıyorum. Bir sıçrarsınız iki sıçrarsınız üçüncüye sıçramaya ya fırsatınız kalmaz ya da Pasha son noktayı koyar sizi de bu dertlerden kurtarır.. ,-)

dostum seni fazla şişirdik galiba ne adammışsın da bizi vahada bile çakıyorsun !! pasha yıkılırsa görecem senin vahalarında çakmalarını kapisetemizi sen çözemezsin sen dua et sana zamanında gelmedik havaya girme bizim ne yapabileceğimizi çokta güzel biliyorsun ;)

Geo
15-04-2010, 00:54
dostum seni fazla şişirdik galiba ne adammışsın da bizi vahada bile çakıyorsun !! pasha yıkılırsa görecem senin vahalarında çakmalarını kapisetemizi sen çözemezsin sen dua et sana zamanında gelmedik havaya girme bizim ne yapabileceğimizi çokta güzel biliyorsun ;)

(93|-10) sularında birkez çaktık zaten ama tatmin olmadınız sanırım ,) Şimdi 200'er manco biriktirdiniz yan köycülük mü oynamaya başladınız -.- Bi dahaki servera artık bu server şansınıza küsün..

Çok da iyi kp basarım Büyük festivaller hiç ama hiç durmaz.. Biz o yollardan geçeli çok oldu çook. İhtiyacı olan bassın benim öyle bi eksikliğim yok.. Ha gayret ,)

http://www.ressim.net/upload/8c31ce23.bmp

laylom
15-04-2010, 01:02

Geo şurada keyifli zaman geçirmeye ve oyunun tadını çıkarmaya çalışıyoruz.Vahada çakarsın çakmazsın ayrı konu.bende oyunun farklı bir yanından bahsediyorum.sadece wow da degil sıralamada da bir çekişme var.bukadar alıngan olmanıza gerek yok.forumda yazılanları okumaktan herşeyi yanlış taraflara çeker olmuşsun.relaxxx geo relaxxxxxx.

Geo
15-04-2010, 01:08
Geo şurada keyifli zaman geçirmeye ve oyunun tadını çıkarmaya çalışıyoruz.Vahada çakarsın çakmazsın ayrı konu.bende oyunun farklı bir yanından bahsediyorum.sadece wow da degil sıralamada da bir çekişme var.bukadar alıngan olmanıza gerek yok.forumda yazılanları okumaktan herşeyi yanlış taraflara çeker olmuşsun.relaxxx geo relaxxxxxx.

Ben de onu kasdediyorum. Sizin amacınız Wow hesabı olduğum için zarar vermek değil. Sadece senden önde olduğum için indirip geçmeyi planlıyorsunuz ,) Ama vaha mezuuna takmışsınız niyeyse.

laylom
15-04-2010, 01:18
Ben de onu kasdediyorum. Sizin amacınız Wow hesabı olduğum için zarar vermek değil. Sadece senden önde olduğum için indirip geçmeyi planlıyorsunuz ,) Ama vaha mezuuna takmışsınız niyeyse.

takıntılı oldugumuz bir durum yok.sadece oyunun keyfi yönundeyiz.elbetteki saldıracagız.önceki saldırdıgımız gibi.bence sende foruma fazla takılma wow 100 olmadan sen uçacaksın yoksa:))kişisel bir durum olarak algılama bunu.oyun ve bizde oynumuzu oynuyoruz.ta ki wow tamamlanana kadar.

Geo
15-04-2010, 01:22
takıntılı oldugumuz bir durum yok.sadece oyunun keyfi yönundeyiz.elbetteki saldıracagız.önceki saldırdıgımız gibi.bence sende foruma fazla takılma wow 100 olmadan sen uçacaksın yoksa:))kişisel bir durum olarak algılama bunu.oyun ve bizde oynumuzu oynuyoruz.ta ki wow tamamlanana kadar.

Merak etmeyin bu işi ilk deneyen sizler değilsiniz ,)

VEOSSA
15-04-2010, 01:34

Hoş buldum... He valla geldim dayanamadım napim xD Ama görüyorum ki speed daha matrak ve eğlenceli hemen odan arkadasın hesabına ortak oldum :) Ula şu serverde illa benle bilal mi olcaz ki forum 3000 sayfaları geçicek xD Heee burhan abiyi unutmamam lazım :)

Ama merak etmeyin yeni sezonda sizlerle olcam hepinizi yıkcammmm çok fena dinlendim xD

VEOSSA
15-04-2010, 01:36
Merak etmeyin bu işi ilk deneyen sizler değilsiniz ,)
Yaa memedim ben seni yıkacak adam göremiyorum xD Sen ki serkan abilerimin ugurların alihanların elinden erkek güzeli secilip kız tarafından tavlanmıssın :)

Seni burdamı beğenmicekler xD

VEOSSA
15-04-2010, 01:38
Weossanın geçen seneki okudugu turkü çok hoştu.Yanlış hatırlamıyorsam şöyle birşeydi:)
Yandı Bagrımın Ucu Canan Bir Su ver:)))
Daha öncede belirttigim gibi burada düşünülmesi gereken olaylar var.nerede hata yaptık diye.umarım devam edecek arkadaşlar seneye bu oyunlara gelmez birliklerin ve bölgelerinin kıymetini bilirler.
Çooook yanlıs hatırlıyorsun cananım :) Ben türkü çığırmam lafla öperim xD

laylom
15-04-2010, 01:42
Çooook yanlıs hatırlıyorsun cananım :) Ben türkü çığırmam lafla öperim xD

işte bu lazım.bu ne gerginlik bu ne ızdırap.helal sana weossa:))

VEOSSA
15-04-2010, 01:45
işte bu lazım.bu ne gerginlik bu ne ızdırap.helal sana weossa:))
Ne demek efendim adımız olmussa EFSANE oluruz her zaman eğlenceye amade xD

Ama gecen dönem neydi bee pehhh .. Mührümü basarım hic bir travian serveri o denle eğlenceli ve stresli gecmemistir .... Yıllarımı yedi ama healal olsun Allam a bir daha öle olsun bir daha feda olsun ...

3 köy kaldım genede yılmamıstım bea :) En önemlisi tüm server bir oldu ama yıkamadı beni yazıklar olsun yazıklar xD Bide bilal cıkmıs ben kurdum ben kurdum bağırmaz mı delü .... Sanki çok büyük birsey yapmıs hıh :)

VEOSSA
15-04-2010, 01:56
Tebrikler arkadaslar (!)

Keyifle okuyoruz yazılanları. Wow harici her tür konuşma mevcut ve yazdıklarınız edebiyatımızı baya bir genişletti :confused:

Beyazayı,pekaziz ve ser_mr kullandıkları kelimeler ve karikaturler nedeniyle 3 gun uzaklastırıldılar.
İşte bu yaa... Modum süper modum speed ede el atsan diyorum yane ... Gargara lazım orayada gargara xD

Emrah ne zaman başlıcaz senle şu oyuna :)

melodi
15-04-2010, 02:16
[IMG]http://travian-reports.net/tr/img/6551016c506.png[IMG]
[IMG]http://travian-reports.net/tr/img/655117e5652.png[IMG]

KALAN ORDULARIMIZ LA SON SALDIRILARIMIZ DEVAMI VAR DAHA ;D
YAPAMAMIS OLMA RISKINE KARSI BIR LINK DAHA KOYUYORUM

http://travian-reports.net/tr/report/6551016c506,655117e5652

gio
15-04-2010, 02:20
Ne demek efendim adımız olmussa EFSANE oluruz her zaman eğlenceye amade xD

Ama gecen dönem neydi bee pehhh .. Mührümü basarım hic bir travian serveri o denle eğlenceli ve stresli gecmemistir .... Yıllarımı yedi ama healal olsun Allam a bir daha öle olsun bir daha feda olsun ...

3 köy kaldım genede yılmamıstım bea :) En önemlisi tüm server bir oldu ama yıkamadı beni yazıklar olsun yazıklar xD Bide bilal cıkmıs ben kurdum ben kurdum bağırmaz mı delü .... Sanki çok büyük birsey yapmıs hıh :)

hehehhee valla travian tarihine geçtin 3 köyle neredeyse wow kuracaktın :P.

ben kumandan wow köyüne bakıyordum o kadar sıılmıştım ki tüm yetkili ağızlara mesaj geçip orduları üstüme çekecem diyip seviye basmaya başladım yıkılacağını bile bile .

gerçekten çok güzeldi bilal çok uğraştı ve başardı ama gerçekten weossa-bilal-kumandan arasında çekişme olmuştu gelecek server daha zevkli olacak emin ol weossa ismiyle oynada tek tek köy aramayak yıkmak için :P

ama son zamanlarda sana kızmıştım bana laf etmiştin :D dostçul köy almalarını orataya çıkardığım için hahhahaha mh ye mesaj yazmak lazım geo içinde buradan suç duyurusu yapıyorum sayın yetkililer geo dostçul köy alıyor bakalım mh ne diyecek geo sen bizi takip ederlen bende seni takip ediyorum sen meraklanma bomban patlayacak bugün yarın dua ette pasha wow kursun .

ÇEBİ
15-04-2010, 02:24
http://travian-reports.net/tr/report/6551016c506,655117e5652

elinize saglık tebrikler

meres
15-04-2010, 02:25
[IMG]http://travian-reports.net/tr/img/6551016c506.png[IMG]
[IMG]http://travian-reports.net/tr/img/655117e5652.png[IMG]

KALAN ORDULARIMIZ LA SON SALDIRILARIMIZ DEVAMI VAR DAHA ;D
YAPAMAMIS OLMA RISKINE KARSI BIR LINK DAHA KOYUYORUM

http://i1004.hizliresim.com/2010/4/15/556.jpg (http://urlal.com/)

Tebrikler Saldıran ve savunan Arkadaşlara.

VEOSSA
15-04-2010, 02:26
hehehhee valla travian tarihine geçtin 3 köyle neredeyse wow kuracaktın :P.

ben kumandan wow köyüne bakıyordum o kadar sıılmıştım ki tüm yetkili ağızlara mesaj geçip orduları üstüme çekecem diyip seviye basmaya başladım yıkılacağını bile bile .

gerçekten çok güzeldi bilal çok uğraştı ve başardı ama gerçekten weossa-bilal-kumandan arasında çekişme olmuştu gelecek server daha zevkli olacak emin ol weossa ismiyle oynada tek tek köy aramayak yıkmak için :P

ama son zamanlarda sana kızmıştım bana laf etmiştin :D dostçul köy almalarını orataya çıkardığım için hahhahaha mh ye mesaj yazmak lazım geo içinde buradan suç duyurusu yapıyorum sayın yetkililer geo dostçul köy alıyor bakalım mh ne diyecek geo sen bizi takip ederlen bende seni takip ediyorum sen meraklanma bomban patlayacak bugün yarın dua ette pasha wow kursun .

Bana kızma ben çok haklı idim ve haklı olduğum sonradan anlaşıldı zaten .. Ama tartışacak değilim.

Sadece o zaman cidden köy kurmakla yarısırken plan kacırıyorum ... Birde üstüne o olay gelince gümledim ... Zaten biliyorsun o zaman mh ye ne denli iğrenc bir msj yazdığımı :)

Allam aklıma geldikce o msj kendimden utanıyorum ... Ben o kadar pis değilim bea buna çok kişi şahit :)

Bu arada seni gördüğüme memnun oldum kumandan bey :) ,

Sana bir sır hani bizim birlikte Tuncay vardı yaa .. o senin hesabı kontrol ediyordu :) Kime tem vermissin haberin yok xD

VEOSSA
15-04-2010, 02:35
http://i1004.hizliresim.com/2010/4/15/556.jpg (http://urlal.com/)

Tebrikler Saldıran ve savunan Arkadaşlara.

Tebrik ederim her iki tarafıda ... Yahu kumandan hatırlıyormusun ... 16 k mancınık benden sadece 4 seviye alabilmisti ... Rekor roma ordusu ile :) artı surum çökmüştü

Yok arkadas daha güzel rapor isteriz xD Sarmadı beni :P

gio
15-04-2010, 02:45
Bana kızma ben çok haklı idim ve haklı olduğum sonradan anlaşıldı zaten .. Ama tartışacak değilim.

Sadece o zaman cidden köy kurmakla yarısırken plan kacırıyorum ... Birde üstüne o olay gelince gümledim ... Zaten biliyorsun o zaman mh ye ne denli iğrenc bir msj yazdığımı :)

Allam aklıma geldikce o msj kendimden utanıyorum ... Ben o kadar pis değilim bea buna çok kişi şahit :)

Sana bir sır hani bizim birlikte Tuncay vardı yaa .. o senin hesabı kontrol ediyordu :) Kime tem vermissin haberin yok xD

walla senin işin zordu bende zaman ve sağlam bir birlik vardı iyi bir plan yapıp timlere bölünerek sana geldi :D

sen wownuz için çok emek verdin şimdi olsaydı sen çoktan kurmuş olurdun wowu.

mesaj olayında ise gerginliğinden bence yazdın birazda zordaydın plan wow öyünde 400k asker de vardı sanırım :D sıkıştırılmış olarak .

bende senin gibi iyi sağlam yürekli eski bir rakibi görmekten çok mutlu oldum.

VEOSSA
15-04-2010, 03:05
Ne olur birbirnizi kırmayın yaa ... Bakın çok üzülüyorum :(

O zaman plan köyünde 1m ye yakın asker def vardı xD

Keşke şimdi o dönemi yasasam bir daha nerde .... Normal bir daha gelmez o güzelim eğlence :(

luca
15-04-2010, 06:04
Melodi ettiği kelimeler yüzünden 3 gün, gio ise 7 gün süreyle forumdan uzaklastırıldı.

Sıradaki kim olacak çok merak ediyorum :eek:

luca
15-04-2010, 06:06
İşte bu yaa... Modum süper modum speed ede el atsan diyorum yane ... Gargara lazım orayada gargara xD

Emrah ne zaman başlıcaz senle şu oyuna :)

Burasi bitti bitecek Osman, o zaman oraya da el atarım :)

Bir müddet ara vereceğim, bu sene olsaydın iyi olurdu, bundan sonra enaz 1 yıl yokum ;)

spedar
15-04-2010, 09:02
[QUOTE=meres;463981]http://i1004.hizliresim.com/2010/4/15/556.jpg (http://urlal.com/)

AND VE DEGERLİ EKİBİNİ TEBRİK EDERİM.

DİLA SİZİN GİBİ MUTTEFİK OLSUN TUM SERVER VARSIN BİZE DUSMAN OLSUN.

jerıko-suha
15-04-2010, 09:55
yaw arkadaşlar ayıptır. belden aşağı muhabbetler oluyor. hepimiz karakter sahibi, özgüveni olan insanlarız. eminim ki hepimiz tatlı bir rekabet için bu tür ifadeler kullanmadan daha zekice cevaplar verebilriz birbirimize.

wow saldırılarında saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim. emeklerine sağlık. fikrimce renkli ve zevkli bir server oldu.

wowu hak eden kişi özellikle geo olmuştur bence. kendisini özellikle tebrik ederim.

ama rakip olduğumuz için yıkılacağını umudediyorum :):p:D
Teşekkürler ROMYAK çok güzel dile getirmişsin :)

caş
15-04-2010, 10:02
[QUOTE=meres;463981]http://i1004.hizliresim.com/2010/4/15/556.jpg (http://urlal.com/)

AND VE DEGERLİ EKİBİNİ TEBRİK EDERİM.

DİLA SİZİN GİBİ MUTTEFİK OLSUN TUM SERVER VARSIN BİZE DUSMAN OLSUN.

çok güzel raporlar çıkmış yine.sanırım tüm ks wowları sıfırı çekip oyun öyle bitecek.saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim.çok dengesiz bir s1 yaşıyoruz.inanın bu durumdan bizde hoşnut değiliz.rakiplerimiz dahada güçlü olabilseydi server dahada güzel olurdu.

Geo
15-04-2010, 10:24
Güzel raporlar tebrikler.

öpücük uzmanı
15-04-2010, 10:54
[QUOTE=spedar;464071]

çok güzel raporlar çıkmış yine.sanırım tüm ks wowları sıfırı çekip oyun öyle bitecek.saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ederim.çok dengesiz bir s1 yaşıyoruz.inanın bu durumdan bizde hoşnut değiliz.rakiplerimiz dahada güçlü olabilseydi server dahada güzel olurdu.

:)

tttihsan
15-04-2010, 10:56
saldıran arkadaşlarımı tebrik ediyorum

caş
15-04-2010, 11:23

osmanım biliyorsun ben kumandan ve bilal wowa sahiplerinden fazla girip çıkıyordum.istedimki server güzel geçsin hak eden savaşarak kazansın.kazanacaksak hile ile kazanmayalım düşüncesindeydik.eğerki bizim gözümüzü wow kurma hırsı bürünmüş olsaydı.benim bu iki rakibimize yapmayacağım sey olmazdı.örneğin yaptığımız saldırılarda savunmayı boşaltabilirdim.onada gerek yok merkez binadan 98 ki wowu 10 dk içinde sıfırada çekebilirdim.biz hilesiz temiz kendi kişiliğimizden ödün vermemek adına bu işlere girişmedik. böyle şeyleri kendimize yakıştıramadık.ama şimdi görüyorumki milletin ağızının çuval olmadığını burada laf olsun diye ne güzel yazıp çizip karşı tarafı yapmadığı olaylar ile suçlayabiliyolar.neyse yine doğrular onlarınki olsun biz bildiğimiz dogrulardan ayrılmadık ayrılmayacağızda.bu oyunu temiz ve saygı çerçevesinde oynayan bizden veya rakip olan hiç fark etmez herkese saygımız vardır.umuarım herkes bu çizgide devam eder.

zaza-xerib
15-04-2010, 12:05
slm ya nasıl saldırı buraya yapıştırılıyor...

link yapıp mı ekliyorsunuz..yoksa saldırıyı resim haline getirip mi yapıştırıyorsunuz ...

ya kopyalayım yapıştırdıgın da renk li çıkmıyor pek belli olmuyor...

"çaş" ekledigi rapor tarzı nasıl ekleye bilirim...

g0khannn
15-04-2010, 12:18
Olur tabiki usta niye olmasın ki zamanı yetsin yeter kaynak sorununa çok güzel çözüm bulmuşlar

Dostum anlamadığım birşey şurada toplasan 3 hafta bile top 10 da değildim.

Ve bu yağma yaptığım zamanlarda ben wow saldırısı yaptım.

Herhalde sen benim kışlada hammaddeyi verince direk asker çıkıyor sanıyorsun:D

Geo kaç aydır top 10 da?

Ersele bunlar benden kat kat durdular.

Biri wowuna diğeride ordusuna güç katmak için saldırı yapmışlar. Ben 2 hafta yapınca neden bu kadar söz oldu anlamadım. 2 tane wow saldırısı yaptık diye mi:D

Kusra bakmayın bir dahakine yapmayız kardeşim:p

g0khannn hesabına mattemot hesabını aldıktan sonra toplasan 3-4kezgirmişimdir.

Benim emeklerimi senin doğrulamanı zaten beklemiyorum. Zevk almak, keyfini çıkarmak, güzel insanlarla tanışmak ve zaman geçirmek için oynuyoruz bu oyunu ;)