PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Enter

-constantine-
12-01-2010, 15:48
Sanırım zaman doldu enter..

Yazıda sılınecege benzemıyor.300lerın gercek yuzunu bırde senden duysun gozu kapalı s18 halkımız.

TuVaReQ
12-01-2010, 19:08
ne kadar meraklıymışsın bilal gitmiş bide hemen konu açmışsın bu konuda:):)

00sincan00
12-01-2010, 19:37
Sanırım zaman doldu enter..

Yazıda sılınecege benzemıyor.300lerın gercek yuzunu bırde senden duysun gozu kapalı s18 halkımız.

yanış bi deyim olmadımı gözü kapalı bende sabırsızlıkla bekliyorum ama sadece oyununu oynayan etliye sütlüye karışmayan adamın ne haberi olacak

AnGeLPoLLis
15-01-2010, 19:23
EVET ARKADAŞLAR.. BU TÜR OYUNLARA GELMEYİN.. OYUNDA KENDİ ÇIKARLARI UĞRUNA (ÜST BİRLİK OLMAK UĞRUNA KENDİ BİRLİĞİNE İHANET EDEN VE KENDİSİNE İNANLARIDA KANDIRAN &SALİH& İN TÜM OYUNLARINI ORTAYA KOYACAGIZ..

1-) ENTER'İN GERÇEKTE BU FORUMDA HİÇ GİRMEDİĞİNİ BİLİYORMUSUNUZ?
2-) SANZELİZE'NİN GERÇEKTE &SALİH& İN KÖYÜ OLDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?
3-) KENDİ BİRLİĞİNİ ÜST BİRLİK YAPMAK İÇİN, 300LERİN SAVAŞTIGI BİRLİĞE DESTEK GÖNDERENİN KENDİSİ OLDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?
4-) ASLANIN HACKLEDİĞİNİ SÖYLEDİĞİ KÖYLERE, KENDİSİNİN GİRİP MANCOLARI SAĞA SOLA ATTIGINI BİLİYORMUYDUNUZ?
5-) GİZLİCE ÇEKTİĞİ MESAJLARIN ASLANIN ARŞİVİNDE OLDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?
6-) BU ÜST BİRLİK OLMA SEVDASINI YAPAMAYINCA, İÇİNE OTURDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?
7-) KENDİSİNE İNANAN OYUNCULARI KANDIRDIGINI BİLİYORMUYDUNUZ?
8-) FORUMDAKİ SANZELİZE'NİNDE &SALİH& İN OLDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?
9-) 300TM DEKİ CASUSUN SANZELİZE (&SALİH) OLDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?

300tm oyuncuları siz bu tür oyunlara gelmeyin.. Rakip birliklerimize Sesleniyorum; Sizin Bu Yaptıgınzda Ayıptır.. Bir İnsana Bu Kadar Yalan Yanlış Karalama Kampanyası Yürüten Bir Kişiyi Desteklemek Sizin (Onurunuza, Gururunuza Nasıl Sıgar?)

Oyunu Bırakın, Bunun Gerçekte Sizin Başınıza Geldiğini Bir Düşünün..
Bu Tür Sahtekarların, Oyun dahi Olsa Bu Ortamda Barındırmayın Lütfen..

KASIRGA-BİNDELİ BİRLİKLERİ'nin Başkanları, Bu Durum Sizin Başınıza Geldiğini Düşünün ve Ona Göre Hareket Edin Lütfen.. Oyunda Olsa Herkesin Bir Onuru Gururu Vardır.. Lütfen Ama Lütfen Artık Bu Karalama Kampanyasına Alet Olmayın..

Oyundaki Küfürsüz Ortam İstediğimiz Gibi, Bu Tür Hainlerinde Barınmasına İzin Vermiyelim..
Ve Artık Bu Salihin Oyunlarına Gelmeyin..

AnGeLPoLLis..

!'^%&(FB)?
15-01-2010, 19:26
Aynı mesajı neden farklı konulara yazıyorsun?

AnGeLPoLLis
15-01-2010, 19:30
Aynı mesajı neden farklı konulara yazıyorsun?

Birçok yere yayılmış durumda 1konuda ondan ötürü.. tek biryerde toparlamak için..

fuzuli24
17-01-2010, 17:57
evet arkadaşlar.. Bu tür oyunlara gelmeyin.. Oyunda kendi çıkarları uğruna (üst birlik olmak uğruna kendi birliğine ihanet eden ve kendisine inanlarıda kandıran &salih& in tüm oyunlarını ortaya koyacagız..

1-) enter'in gerçekte bu forumda hiç girmediğini biliyormusunuz?
2-) sanzelize'nin gerçekte &salih& in köyü oldugunu biliyormuydunuz?
3-) kendi birliğini üst birlik yapmak için, 300lerin savaştıgı birliğe destek gönderenin kendisi oldugunu biliyormuydunuz?
4-) aslanın hacklediğini söylediği köylere, kendisinin girip mancoları sağa sola attıgını biliyormuydunuz?
5-) gizlice çektiği mesajların aslanın arşivinde oldugunu biliyormuydunuz?
6-) bu üst birlik olma sevdasını yapamayınca, içine oturdugunu biliyormuydunuz?
7-) kendisine inanan oyuncuları kandırdıgını biliyormuydunuz?
8-) forumdaki sanzelize'ninde &salih& in oldugunu biliyormuydunuz?
9-) 300tm deki casusun sanzelize (&salih) oldugunu biliyormuydunuz?

300tm oyuncuları siz bu tür oyunlara gelmeyin.. Rakip birliklerimize sesleniyorum; sizin bu yaptıgınzda ayıptır.. Bir insana bu kadar yalan yanlış karalama kampanyası yürüten bir kişiyi desteklemek sizin (onurunuza, gururunuza nasıl sıgar?)

oyunu bırakın, bunun gerçekte sizin başınıza geldiğini bir düşünün..
Bu tür sahtekarların, oyun dahi olsa bu ortamda barındırmayın lütfen..

Kasırga-bindeli birlikleri'nin başkanları, bu durum sizin başınıza geldiğini düşünün ve ona göre hareket edin lütfen.. Oyunda olsa herkesin bir onuru gururu vardır.. Lütfen ama lütfen artık bu karalama kampanyasına alet olmayın..

Oyundaki küfürsüz ortam istediğimiz gibi, bu tür hainlerinde barınmasına izin vermiyelim..
Ve artık bu salihin oyunlarına gelmeyin..

Angelpollis..
aynı mesaja aynı cevapta benden ne &salih&miş be arkadaş.bak unutmuşsun ekleyeyim aslında çölaslanıda &salih&.multinin kendiside salih& hatta kurulan wow ları yıkmak için natarları yollaynda &salih& aslında bir kaştane daha &salih& var ama onlar gizli kalsın...

fuzuli24
17-01-2010, 17:58
Hepimiz &salih&hiz hepimiz 300üz...

af_yok
17-01-2010, 18:03
aynı mesaja aynı cevapta benden ne &salih&miş be arkadaş.bak unutmuşsun ekleyeyim aslında çölaslanıda &salih&.multinin kendiside salih& hatta kurulan wow ları yıkmak için natarları yollaynda &salih& aslında bir kaştane daha &salih& var ama onlar gizli kalsın...

ya kanka supersın ya cok guzldum bu ezigde koyden yazıyorum ama hala tık yok abuk sabuk mesaj yazıyor deiyor ben konustum netcafeyle oyle mesaj yokmuş veriyim tem okusun kimseye iftira atmasın mesaj burda maco yiyorsa koyunu silmeye alıyorsa haber ver tem veriyim kimsye artık ifralarını atma 1 kere duzgun oynayın ya :D 300 kıvrak sizi :D

la get kızdırma benı
o buskıvı mıdır ne dır ne cı oldugunu bılmıyorsun
enter zamanında herseyı msn den anlattı neyın ne bol oldıgını cok ıyı bııyorum aslanında hatalar olmus ama
bu bırlık salıh ve anının yuzunden bu hle geldı
enter kendısı bana tek tek anlattı dostum hepısnız abla derken
ben enterın 23 yasında oldugunu bılıyordum hatta .) dogum gunu hedıyes bıle aldım yanı neyse olan oldu dostum gorusuruk

ama aslan ın pisliklerini bile bile arkasından gitmene üzülüyorum dostum bence emek vereceğine sil gitsin daha ii. ben biraz takılıp öyle yapıcam çünkü hiç birşey için değmiyormuş hele aslan a olan emeklerimiz aklıma geliyorda imkanım olsa onu traviandan silerim ( kaç aydır bizi ii kullanmış helal olsun vallahi ama emeklerim haram olsun hakkımı helal etmiyorum

öyleydı ama ben ona abla mecburu olarak dıyordum yoksa
yasını bılıyordum
ortalık onun yuzunden karıstı dostuk bılmedıklerın var
elifin msn sı bende vardı
yaw cok sorunlar vardı bu bırlıkte salla gıtsın boşver
gıtıtı yere kadar dostum oyun sonucta ucunda dunyanın kurtulusu yok

düne kadar abla dediğiniz birine nasıl kaşar diyosunuz onu anlamadım

kım haklı kım haksız bılınmez enterde de az kasar deyıldı hanı yanı ..
hep sorun hep sorun

yok casus ben değildim ama keşke olsaymışım enter in yazdıklarını okuduktan sonra orada kalmamın bi manası yokmuş onu anladım aylar önce bu birlikten aslan a güvenerek doğruluğuna İNANArak çıkmıştım ama keşke gelmeseymişim senle yine dostuz ama kusura bakma aslan ın bi oyun için bu kadar çirkefleşeceği aklıma bile gelmezdi :(((

neyse üzüldum bak sen guvendıgım adamdın ama neyse
casus senmıydın la yoksa?

sizin balık baştan kokmuş :)))

laaa sendemı sattın biri biritüz :)

GUARDIYAN
23-02-2010, 12:48
sizden filim olur valla :))) ule bu ne entirikalar dönüyo kardeşim s18 de :))

fuzuli24
24-02-2010, 07:03
sizden filim olur valla :))) ule bu ne entirikalar dönüyo kardeşim s18 de :))
arkası yarın kuşağı burada tekrar başlayacak kısa bir reklem arası verelim magazin günlügüyle devam edeceğiz....