PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ne 300 müş bee

00sincan00
10-01-2010, 14:41
300tm yine kaynar kazana dönmüş birbirlerine düşmüşler bildiğim kadarı iile bilgisi olan warmı bu konuda

manisali
10-01-2010, 14:59
konu adı biraz daha güzel olabilirdi :)

rapcı
10-01-2010, 15:01
konu adı biraz daha güzel olabilirdi :)
bencede :)

sagokoliq
10-01-2010, 16:00
:D
Babannem dengile kalasıcalar derdi o aklıma geldi şimdi :D:D

Onlar daha çok düşerler birbirlerine.Sırf bu yüzden wowu kuramayacaklar:)

SaLLa
10-01-2010, 19:24
:D
Babannem dengile kalasıcalar derdi o aklıma geldi şimdi :D:D

Onlar daha çok düşerler birbirlerine.Sırf bu yüzden wowu kuramayacaklar:)

valla meraktan soruyorum ''dengile kalasıcalar'' bu ne demek :)

Truvalı
12-01-2010, 15:50
Aslan koruyucuları diğer formu kilitledi hemen. Başka durumlarda editleme yaparlarken bazen müdahil olmalarıda ilginç..Elif, özel konuşmaların açıklanmasına zaten karşıyım dedim, ben ya da "bizler" dönen entrika ile ilgili açıklamalarını burdan bekliyoruz...

AnGeLPoLLis
15-01-2010, 19:24
EVET ARKADAŞLAR.. BU TÜR OYUNLARA GELMEYİN.. OYUNDA KENDİ ÇIKARLARI UĞRUNA (ÜST BİRLİK OLMAK UĞRUNA KENDİ BİRLİĞİNE İHANET EDEN VE KENDİSİNE İNANLARIDA KANDIRAN &SALİH& İN TÜM OYUNLARINI ORTAYA KOYACAGIZ..

1-) ENTER'İN GERÇEKTE BU FORUMDA HİÇ GİRMEDİĞİNİ BİLİYORMUSUNUZ?
2-) SANZELİZE'NİN GERÇEKTE &SALİH& İN KÖYÜ OLDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?
3-) KENDİ BİRLİĞİNİ ÜST BİRLİK YAPMAK İÇİN, 300LERİN SAVAŞTIGI BİRLİĞE DESTEK GÖNDERENİN KENDİSİ OLDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?
4-) ASLANIN HACKLEDİĞİNİ SÖYLEDİĞİ KÖYLERE, KENDİSİNİN GİRİP MANCOLARI SAĞA SOLA ATTIGINI BİLİYORMUYDUNUZ?
5-) GİZLİCE ÇEKTİĞİ MESAJLARIN ASLANIN ARŞİVİNDE OLDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?
6-) BU ÜST BİRLİK OLMA SEVDASINI YAPAMAYINCA, İÇİNE OTURDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?
7-) KENDİSİNE İNANAN OYUNCULARI KANDIRDIGINI BİLİYORMUYDUNUZ?
8-) FORUMDAKİ SANZELİZE'NİNDE &SALİH& İN OLDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?
9-) 300TM DEKİ CASUSUN SANZELİZE (&SALİH) OLDUGUNU BİLİYORMUYDUNUZ?

300tm oyuncuları siz bu tür oyunlara gelmeyin.. Rakip birliklerimize Sesleniyorum; Sizin Bu Yaptıgınzda Ayıptır.. Bir İnsana Bu Kadar Yalan Yanlış Karalama Kampanyası Yürüten Bir Kişiyi Desteklemek Sizin (Onurunuza, Gururunuza Nasıl Sıgar?)

Oyunu Bırakın, Bunun Gerçekte Sizin Başınıza Geldiğini Bir Düşünün..
Bu Tür Sahtekarların, Oyun dahi Olsa Bu Ortamda Barındırmayın Lütfen..

KASIRGA-BİNDELİ BİRLİKLERİ'nin Başkanları, Bu Durum Sizin Başınıza Geldiğini Düşünün ve Ona Göre Hareket Edin Lütfen.. Oyunda Olsa Herkesin Bir Onuru Gururu Vardır.. Lütfen Ama Lütfen Artık Bu Karalama Kampanyasına Alet Olmayın..

Oyundaki Küfürsüz Ortam İstediğimiz Gibi, Bu Tür Hainlerinde Barınmasına İzin Vermiyelim..
Ve Artık Bu Salihin Oyunlarına Gelmeyin..

AnGeLPoLLis..

aKmet
16-01-2010, 05:58
bu na kim inanır :D

aslanlar inanır :D

Truvalı
16-01-2010, 21:03
bu na kim inanır :D

aslanlar inanır :D

Akmet"Aslanlar"da inanmıyorda karizma çizilmesin diye server sonuna kadar 3 maymunu oynuyorlar Akmet. Birde yazılanlara bak1- Enter bu foruma hiç girmemiş miş miş miş... Cevap: "Nasıl girmemişse, benle olan özel konuşmasını bile yazmış" Yoksa ENTER'in ruhumu girdi gizlice. 2- Salih mançoları kendi köyünden kendi çıkmış mış mış mış.. Cevap: "Salih mançoları o zaman kime gönderdi nasıl gönderdi? Salih mançoları yağmayla gönderecek kadar aptaldı ya, anibiskivü hesabındakiler nede bana saldırı olarak geliyordu o sabah?" Hani "atma recep" derler ya, bu onuda geçmiş. Birde Salih Aslana saldıracak ve savunma askerlerini yağma olarak Aslanın merkez köye gönderecek öylemi? Hakkaten "atma Recep"..!! 3- Sanselize hesabında oyuncunun kendisi var, adı da Özkan. Salihle muhabbeti var, çünkü 10 ay aynı birlikteydiler. Ona bakarsan estergon37 ile Cammyninde muhabbeti var ama Esergonu af_yok yıktı, estergonda ordusunu cammynin merkeze gömdü. Beyler, biraz ciddi olalım. 3 maymunu oynamayalım, bari oynuyorsanız, 3 Aslancığı oynayın, nasılsa tüm s18 neyin ne olduğunu anladı.

kuzenler
16-01-2010, 22:03
Akmet"Aslanlar"da inanmıyorda karizma çizilmesin diye server sonuna kadar 3 maymunu oynuyorlar Akmet. Birde yazılanlara bak1- Enter bu foruma hiç girmemiş miş miş miş... Cevap: "Nasıl girmemişse, benle olan özel konuşmasını bile yazmış" Yoksa ENTER'in ruhumu girdi gizlice. 2- Salih mançoları kendi köyünden kendi çıkmış mış mış mış.. Cevap: "Salih mançoları o zaman kime gönderdi nasıl gönderdi? Salih mançoları yağmayla gönderecek kadar aptaldı ya, anibiskivü hesabındakiler nede bana saldırı olarak geliyordu o sabah?" Hani "atma recep" derler ya, bu onuda geçmiş. Birde Salih Aslana saldıracak ve savunma askerlerini yağma olarak Aslanın merkez köye gönderecek öylemi? Hakkaten "atma Recep"..!! 3- Sanselize hesabında oyuncunun kendisi var, adı da Özkan. Salihle muhabbeti var, çünkü 10 ay aynı birlikteydiler. Ona bakarsan estergon37 ile Cammyninde muhabbeti var ama Esergonu af_yok yıktı, estergonda ordusunu cammynin merkeze gömdü. Beyler, biraz ciddi olalım. 3 maymunu oynamayalım, bari oynuyorsanız, 3 Aslancığı oynayın, nasılsa tüm s18 neyin ne olduğunu anladı.

daha önce de defalarca dediğim gibi keşke böyle olmasaydı özgür..ben de afyok kardeşimin saldırısından önce 15k toyton ve 40k baltalımı wow sürecinde delilere veya kasırgalara yollasaydım.olmadı kısmet değilmiş.cammy de o kadar ordusunu aslana gönderdi.iş yapacak ordular heba oldu.neyse ben tekrar burdan diyorumki bırakalım artık karşılıklı sataşmaları ve wow sürecine bakalım.o kadar şey söylendi ama kimse hiçbir 300lü birliğinden geçmedi.altı üstü sanal bir oyun bu .aslanın özeli beni ilgilendirmez.

Truvalı
16-01-2010, 22:25
daha önce de defalarca dediğim gibi keşke böyle olmasaydı özgür..ben de afyok kardeşimin saldırısından önce 15k toyton ve 40k baltalımı wow sürecinde delilere veya kasırgalara yollasaydım.olmadı kısmet değilmiş.cammy de o kadar ordusunu aslana gönderdi.iş yapacak ordular heba oldu.neyse ben tekrar burdan diyorumki bırakalım artık karşılıklı sataşmaları ve wow sürecine bakalım.o kadar şey söylendi ama kimse hiçbir 300lü birliğinden geçmedi.altı üstü sanal bir oyun bu .aslanın özeli beni ilgilendirmez.

Erhan, herşey istendiği gibi gerçekleşmiyor ne yazık ki, aynen gerçek hayatta olduğu gibi. Erhan'la oynamak güzeldi, gerçek bir birlik oyuncususun, birliğimizde verdiğin Emek için ve her şey için teşekkürler Erhan. Bizim için oyunda hedef kalmamıştır artık. Dolayısıyla hesap siliyoruz. Hakkın var Erhan olarak. Helal et.

kuzenler
16-01-2010, 23:10
Erhan, herşey istendiği gibi gerçekleşmiyor ne yazık ki, aynen gerçek hayatta olduğu gibi. Erhan'la oynamak güzeldi, gerçek bir birlik oyuncususun, birliğimizde verdiğin Emek için ve her şey için teşekkürler Erhan. Bizim için oyunda hedef kalmamıştır artık. Dolayısıyla hesap siliyoruz. Hakkın var Erhan olarak. Helal et.

haklısın özgür..herşey istendiği gibi olmuyor.benim de son serverim bundan sonra çok büyük ihtimalle oynamayacağım bu oyunu bir daha.dediğim gibi son serverimde isterdimki askerlerimi heba etmeyeceğim bir yere göndeeyim olmadı.benim de tek amacım bundan sonra herşeye rağmen 300 wowunu desteklemek.bütün yaşanılanlara rağmen bu şekilde vedalaşma güzel.hayatta sana başarılar dilerim özgür.

fuzuli24
17-01-2010, 17:53
evet arkadaşlar.. Bu tür oyunlara gelmeyin.. Oyunda kendi çıkarları uğruna (üst birlik olmak uğruna kendi birliğine ihanet eden ve kendisine inanlarıda kandıran &salih& in tüm oyunlarını ortaya koyacagız..

1-) enter'in gerçekte bu forumda hiç girmediğini biliyormusunuz?
2-) sanzelize'nin gerçekte &salih& in köyü oldugunu biliyormuydunuz?
3-) kendi birliğini üst birlik yapmak için, 300lerin savaştıgı birliğe destek gönderenin kendisi oldugunu biliyormuydunuz?
4-) aslanın hacklediğini söylediği köylere, kendisinin girip mancoları sağa sola attıgını biliyormuydunuz?
5-) gizlice çektiği mesajların aslanın arşivinde oldugunu biliyormuydunuz?
6-) bu üst birlik olma sevdasını yapamayınca, içine oturdugunu biliyormuydunuz?
7-) kendisine inanan oyuncuları kandırdıgını biliyormuydunuz?
8-) forumdaki sanzelize'ninde &salih& in oldugunu biliyormuydunuz?
9-) 300tm deki casusun sanzelize (&salih) oldugunu biliyormuydunuz?

300tm oyuncuları siz bu tür oyunlara gelmeyin.. Rakip birliklerimize sesleniyorum; sizin bu yaptıgınzda ayıptır.. Bir insana bu kadar yalan yanlış karalama kampanyası yürüten bir kişiyi desteklemek sizin (onurunuza, gururunuza nasıl sıgar?)

oyunu bırakın, bunun gerçekte sizin başınıza geldiğini bir düşünün..
Bu tür sahtekarların, oyun dahi olsa bu ortamda barındırmayın lütfen..

Kasırga-bindeli birlikleri'nin başkanları, bu durum sizin başınıza geldiğini düşünün ve ona göre hareket edin lütfen.. Oyunda olsa herkesin bir onuru gururu vardır.. Lütfen ama lütfen artık bu karalama kampanyasına alet olmayın..

Oyundaki küfürsüz ortam istediğimiz gibi, bu tür hainlerinde barınmasına izin vermiyelim..
Ve artık bu salihin oyunlarına gelmeyin..

Angelpollis..
ya buna sen inandınmı ne salihmiş be arkadaş not:aslında salih multininde kendisi bilmiyordun değilmi işte öğrendin....hahahahaha

cenewar
17-01-2010, 22:12
wow gidişatı başlığı baktım 300 yüzünden kitlendi.
Antonio silviyayı öpmüş, sezar claudiayı ellemiş, enterin bıyığı varmış bize ne ya açın bi başlık yeyin orda birbirinizi ilgisiz konu kitlendi yaw
isminiz yunan efsanesi olunca oyununuzda bizans oyunu oluyor demekki :))

kuzenler
18-01-2010, 00:53
wow gidişatı başlığı baktım 300 yüzünden kitlendi.
Antonio silviyayı öpmüş, sezar claudiayı ellemiş, enterin bıyığı varmış bize ne ya açın bi başlık yeyin orda birbirinizi ilgisiz konu kitlendi yaw
isminiz yunan efsanesi olunca oyununuzda bizans oyunu oluyor demekki :))

biz birşeyleri kapatmaya çalıştıkça adamlar açmaktan zevk alıyorlar..bırakın da artık oyun oynayalım.cidden artık sıkmaya başladı muhabbetler.başkan da gerekli izahatı yaptı.artık üstelemeyin insanlar salak değil açıklamalardan gerekli sonuçları çıkartıyorlar.

lütfen ama lütfen artık laf değil oyun oynayalım !!

&salih&
18-01-2010, 14:44
ya buna sen inandınmı ne salihmiş be arkadaş not:aslında salih multininde kendisi bilmiyordun değilmi işte öğrendin....hahahahaha

kanka biraz daha çirkeflikler ortaya çıksa onuda benim yaptığımı söyleyecekler :) aslında herkes herşeyin farkında ama malesef dediğim gibi atı alan üsküdar ı geçtiği için yapacak bişey kalmıyor... onlar kendi iç dünyalarındaki aslancığı kedicik yapmayı kabullenemiyorlar... :D:D neyse biz intikamımızı fazlasıyla aldık bi defa daha server e gelmeyi düşünüyorum ozaman da toys için geleceğim o küçük yaramazında kulaklarını çekmeli boyundan büyük laflar etmeye başlamış :) wow köyünün üzerinde aslan la çay içeceklermiş... hahaha :D:D

toranaga
03-03-2010, 18:36
evet biri toysa cezasını vermeli