PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alumentum Birliği Yönetim Arayışı (Speed Server)

Wlerox
14-07-2017, 12:12
Herkese Selamlar;
Alumentum Birliği Olarak ++ Bölgesine Konuşlanacağız.Bu Bizim Düzenli Bir Biçimde Gireceğimiz İlk Server ve Yönetim Arayışı İçerisindeyiz 3 Başkan Hazır 2 Komutan-1 Diplomat-1 Üye Sorumlusu(Danışman) Arayışı İçerisindeyiz Cevaplarınızı Bekliyoruz.Gayemiz Birliği Olabildiğince Üst Sıralara Taşımak.
Bizle Buradan İrtibata Geçebilirsiniz:https://www.facebook.com/Travian-Alumentum-Ba%C5%9Fvuru-Sayfas%C4%B1-439324759784148/

JrApprentice
14-07-2017, 20:40
Herkese Selamlar;
Alumentum Birliği Olarak ++ Bölgesine Konuşlanacağız.Bu Bizim Düzenli Bir Biçimde Gireceğimiz İlk Server ve Yönetim Arayışı İçerisindeyiz 3 Başkan Hazır 2 Komutan-1 Diplomat-1 Üye Sorumlusu(Danışman) Arayışı İçerisindeyiz Cevaplarınızı Bekliyoruz.Gayemiz Birliği Olabildiğince Üst Sıralara Taşımak.
Bizle Buradan İrtibata Geçebilirsiniz:https://www.facebook.com/Travian-Alumentum-Ba%C5%9Fvuru-Sayfas%C4%B1-439324759784148/

Birliğe kendi içinden birini yetkilendirmek yerine dışardan birini almak ne kadar doğru olur? 1 yıl emek vereceksiniz sonuçta. Garip geldi biraz ama bunun için facebook sayfası felan açmak takdir ettim. Şimdiden başarılar.

Wlerox
14-07-2017, 21:07
Birliğe kendi içinden birini yetkilendirmek yerine dışardan birini almak ne kadar doğru olur? 1 yıl emek vereceksiniz sonuçta. Garip geldi biraz ama bunun için facebook sayfası felan açmak takdir ettim. Şimdiden başarılar.

Öncelikle teşekkürler birliğin ilk serveri olduğu için adını bilen çıkmaz hızlı bir şekilde yönetimi kurmak için böyle bir şey yapıyoruz facebook sayfası foruma üye olmayanların kolayca erişebilmesi için ama belki de devam ettiririz kim bilir... :)

crysis82
14-07-2017, 22:50
Herkese Selamlar;

İş ilanı gibi olmuş ama dikkat çekici. Başvuruları 3 başkan mı inceleyecek nasıl olacak? :)

Haci Vosvos
14-07-2017, 23:34
1 yıl 3x ?

Wlerox
14-07-2017, 23:47
1 yıl 3x ?

Yaw temsili demis adam dükkanın önünü kapatmayın ben gomutanlarımı bekliyorum

crysis82
15-07-2017, 00:09
1 yıl 3x ?

rakamlara takılma diyor başkan :) bence de takılma oyun 3 ay sürse de etkisi 1 yıl sürüyor bence haklı :D

Yaw temsili demis adam dükkanın önünü kapatmayın ben gomutanlarımı bekliyorum

Bence Gomutan değil de amele arıyor gibisin :D

iyi forumlar...

Wlerox
15-07-2017, 01:03
rakamlara takılma diyor başkan :) bence de takılma oyun 3 ay sürse de etkisi 1 yıl sürüyor bence haklı :D

Bence Gomutan değil de amele arıyor gibisin :D

iyi forumlar...

Niye öyle dedin ki ��

crysis82
15-07-2017, 01:04
Niye öyle dedin ki ��

serverin etkisini mi sordun yoksa amele kısmını anlamadım ? :)

Wlerox
15-07-2017, 01:37
serverin etkisini mi sordun yoksa amele kısmını anlamadım ? :)

Amele kısmı hocam

crysis82
15-07-2017, 03:13
Amele kısmı hocam

Belirttiğiniz görevlerin yükü ağır 3x de oynayacağınızı da düşünürsek bana göre amelelik. Dışarıdan bu işleri yapacak adam bulma şansınız yok bulsanız da sonuçları tehlikeli olabilir. Daha önceden oynadın mı ya da oynadınız mı 3x de bilmiyorum ama dallas'a el sallayın :)

Bir örnek vermek isterim çok kıymetli bir abim hesabın casus olduğu belli olmasın diye önden koçbaşıyla girip çakılmıştı arkasından giren ordulara neler olduğunu anlatmama gerek yok diye düşünüyorum. Sizlere başarılar şans yanınızda olsun.

iyi forumlar...

Wlerox
15-07-2017, 11:38
Belirttiğiniz görevlerin yükü ağır 3x de oynayacağınızı da düşünürsek bana göre amelelik. Dışarıdan bu işleri yapacak adam bulma şansınız yok bulsanız da sonuçları tehlikeli olabilir. Daha önceden oynadın mı ya da oynadınız mı 3x de bilmiyorum ama dallas'a el sallayın :)

Bir örnek vermek isterim çok kıymetli bir abim hesabın casus olduğu belli olmasın diye önden koçbaşıyla girip çakılmıştı arkasından giren ordulara neler olduğunu anlatmama gerek yok diye düşünüyorum. Sizlere başarılar şans yanınızda olsun.

iyi forumlar...

Bu işi hızlandırmak için yapılmış bir şey zaten gelen olursa bir köşeye koyup dolmayan boşluklara koyucaz alternatif yani... sizede iyi forumlar