PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : North west birlikleri

Night Elf
13-07-2017, 22:07
Merhaba degerli s1 sakinleri. Yeni açılacak Server 1 de Son s1 in galibi olarak NORTH WEST birlikleri yenilenen kadrosuyla yerini alıyor. Dost ve rakip birliklere duyurulur. Bolgemiz gecen serverki gibi -/+ Kuzey Batı olacaktir. Kuzeyin koruyucuları yerini alıyor.

Baslayacak olanlara bol şans diliyoruz.

MeRt__
13-07-2017, 22:09
Merhaba degerli s1 sakinleri. Yeni açılacak Server 1 de Son s1 in galibi olarak NORTH WEST birlikleri yenilenen kadrosuyla yerini alıyor. Dost ve rakip birliklere duyurulur. Bolgemiz gecen serverki gibi -/+ Kuzey Batı olacaktir. Kuzeyin koruyucuları yerini alıyor.

Gelecek aya kadar doya doya uyuyun sonra uyku haram diosn :(

Cadı
13-07-2017, 22:17
Northa rakip gelecek mi acaba ?

mesela montana ? Mesela kumarbaz ?

merakla bekliyorum :zuhaha:

TOMMİKS
13-07-2017, 22:18
Hazırlanalım bakalım :)

MeRt__
13-07-2017, 22:20
Northa rakip gelecek mi acaba ?

mesela montana ? Mesela kumarbaz ?

merakla bekliyorum :zuhaha:

Geçen sene geldiler noldu sanki... Yine gelsinler :D

Cadı
13-07-2017, 22:21
Geçen sene geldiler noldu sanki... Yine gelsinler :D

bence de gelsinler :)

çiçili
13-07-2017, 22:34

Yaktin bizi vahit kumarbaz montana ve no fearlara şimdiden başarılar :)

MeRt__
13-07-2017, 22:40
Yaktin bizi vahit kumarbaz montana ve no fearlara şimdiden başarılar :)

Diğerleri insan değil mi ? 3 harflisi 4 harflisi... Geçen sene yapılanları unutmadık unutmıcaz :)

Night Elf
13-07-2017, 23:07
Diğerleri insan değil mi ? 3 harflisi 4 harflisi... Geçen sene yapılanları unutmadık unutmıcaz :)

Valla bu ekibe harf sayısı onemli degil artik ��

gozzak
13-07-2017, 23:44

Merhaba arkadaşlar server 5 in son iki donem şampiyonu olan Ç&T birlikleri olarak NORTH WEST birliğine destek amaçlı s1 e geleceğiz . O kadar met ettiler bakalım s1 nasıl oluyormuş:D

Şimdiden gelecek ekiplere başarılar dilerim.

Ç&T Birlikleri Genel Başkanı

Ç&T Okan_

MeRt__
13-07-2017, 23:48
Merhaba arkadaşlar server 5 in son iki donem şampiyonu olan Ç&T birlikleri olarak NORTH WEST birliğine destek amaçlı s1 e geleceğiz . O kadar met ettiler bakalım s1 nasıl oluyormuş:D

Ç&T Okan_

Şimdiden hoş geldiniz. Sizle oynamak bize çok çok güç katacak :)
Çok mu çok oluyoruz acaba ? :D

crysis82
14-07-2017, 00:03

Ç&T Okan_

bayılacaksın speed ve s1 dallası aratmaz :D

arcmrt21
14-07-2017, 00:18
bayılacaksın speed ve s1 dallası aratmaz :D

eskiden s5 dı o :) dallas çekim merkezi... ilk 5 serveri brezilya dizisi kıvamında idi :)

gozzak
14-07-2017, 13:13
eskiden s5 dı o :) dallas çekim merkezi... ilk 5 serveri brezilya dizisi kıvamında idi :)

Eski s5 efsaneydi bilirim o zamanları :)

gozzak
14-07-2017, 13:14
Şimdiden hoş geldiniz. Sizle oynamak bize çok çok güç katacak :)
Çok mu çok oluyoruz acaba ? :D

Eyvallah sağolun teşekkür ederiz. :)

çiçili
14-07-2017, 13:17
Eyvallah sağolun teşekkür ederiz. :)
h.g okan :)

çiçili
14-07-2017, 13:48
vahit erken açiklama yapti şimdi kimse gelmez :zuhaha:

JrApprentice
14-07-2017, 19:37

Ç&T Okan_

Ses etmeyecektiniz kimse gelmez şimdi :D

Yilmayan
14-07-2017, 23:15

Ç&T Okan_

Biz hesabı ödedik kardeşşş...

çiçili
14-07-2017, 23:18
Biz hesabı ödedik kardeşşş...

Bizim olduğumuz yerde hesap ödenmez kardeşşşş ...

Yilmayan
15-07-2017, 00:52
Bizim olduğumuz yerde hesap ödenmez kardeşşşş ...

Bana 10 tane 1600 altın alırsın sen :)

efresiyap
15-07-2017, 01:23
NORTH' un olduğu yerde herşey NORTH yüzünden olmuştur..
kimileri multihunteri bahane etmiştir,kimileri dışardan sonradan oyuna dahil olmuş gördükleri hırs karşısında geri adım atmıştır, kimileri bu günün yarını var bugün turnuva var, olurda Türk serverlarına geri göndük dersek rakip 3 iken 15 olma ihtimali var diye geri adım atmıştır,kimileri artık tarihin tozlu sayfalarına karışmıştır,çok şey yazılır kapanan s1 de yaşananlarla ilgili,
amma harcanan altınlar, amma yeni ırklar sebep yada bahane olmuş olsun erken açılan S1 in tadı başkadır,bunu oyunda bilir,bu yüzden erken açtılar belki,lakin burası NORTH birliklerinindir,
Peşinen not olsun,NORTH kaybederse daleveriniz azdır, asılmamışızdır,
arkadan vurma,yarı yolda bırakma,3 bölge sözde savaş yapıp asıl amaç NORTH' a gelme gibi uzun vadeli de olsa planlarınızı sezmediğimiz için belki kazanırsınız,
Lakin herkes Bilsin ki NORTH UNUTMAZ,
Kabul görür görmez bilmiyorum amma fark edilmiştir,bir uyuyan devdir NORTH,
iyi bir dilekle başlamak gerekirse;
Tanrı düşmanlarımızı Kinimizin Gazabından Korusun.....

byhickimse
15-07-2017, 01:34
NORTH' un olduğu yerde herşey NORTH yüzünden olmuştur..
kimileri multihunteri bahane etmiştir,kimileri dışardan sonradan oyuna dahil olmuş gördükleri hırs karşısında geri adım atmıştır, kimileri bu günün yarını var bugün turnuva var, olurda Türk serverlarına geri göndük dersek rakip 3 iken 15 olma ihtimali var diye geri adım atmıştır,kimileri artık tarihin tozlu sayfalarına karışmıştır,çok şey yazılır kapanan s1 de yaşananlarla ilgili,
amma harcanan altınlar, amma yeni ırklar sebep yada bahane olmuş olsun erken açılan S1 in tadı başkadır,bunu oyunda bilir,bu yüzden erken açtılar belki,lakin burası NORTH birliklerinindir,
Peşinen not olsun,NORTH kaybederse daleveriniz azdır, asılmamışızdır,
arkadan vurma,yarı yolda bırakma,3 bölge sözde savaş yapıp asıl amaç NORTH' a gelme gibi uzun vadeli de olsa planlarınızı sezmediğimiz için belki kazanırsınız,
Lakin herkes Bilsin ki NORTH UNUTMAZ,
Kabul görür görmez bilmiyorum amma fark edilmiştir,bir uyuyan devdir NORTH,
iyi bir dilekle başlamak gerekirse;
Tanrı düşmanlarımızı Kinimizin Gazabından Korusun.....

North ne kardeşim bundan 3-5 sene önce öyle bişey yoktu S1 DE COF VE AN birlikleri vardı :D vay be bu ne ego :D yarıldım gülmekten zaman geçtikce yenileri türüyor forumda :D

efresiyap
15-07-2017, 01:50
doğru 10 yıl önce kahramanı toyton dan mı baltalı dan mı yapalım diye düşünürdük,dediğine göre neler değişmiş dimi,
Yarılma ile çatlama arasında fark var,bi daha bak bence kendine..
İşte böyle gelin göstere göstere....

byhickimse
15-07-2017, 01:53
doğru 10 yıl önce kahramanı toyton dan mı baltalı dan mı yapalım diye düşünürdük,dediğine göre neler değişmiş dimi,
Yarılma ile çatlama arasında fark var,bi daha bak bence kendine..
İşte böyle gelin göstere göstere....

kardeşim bu oyunda korumadan kahraman ceaserisle cıkan 1 tane hesap var oda bana aittir. multihunterla aynı kişi olunca oyuncu yaşanıyordu böyle olaylar bu arada 8 sene önce kırdığımız rekorlar hala kırılamamış bu üzücü ;)

efresiyap
15-07-2017, 02:05
şahsi başarılarınızdan dolayı tebrik ederim,inşallah bi on-yirmi yıl daha kırılmaz rekorunuz ve genç nesiller tebrik eder,
lakin anlatılmak isteneni çok yanlış anlamışsınız,bahsedilen şey birlik olma,yapılan dalaveralara laf atma vb.karşı bir ön hazırlık diyelim öyle bir mesajdı,vay neler dönmüş diye düşünecekken bende böyleyim diye rol çalmanız abes olmuş,
neyse size on yıl önce kırdığınız ve hala her lafa atlamak için her hakkı kazandıran emeğiniz için tebrik ederim...

Yilmayan
15-07-2017, 11:17
kardeşim bu oyunda korumadan kahraman ceaserisle cıkan 1 tane hesap var oda bana aittir. multihunterla aynı kişi olunca oyuncu yaşanıyordu böyle olaylar bu arada 8 sene önce kırdığımız rekorlar hala kırılamamış bu üzücü ;)

Güzel fıkraymış kardeş

VicariouS
15-07-2017, 11:27

Üzüldüm adına, buradakiler korumadan önce göçmen hazırlayıp mancınık çıkartıyor. Bil istedim.. S1 e gelebilirseniz her bölgede antik kentler ve harabeler bulabilirsiniz. Sizinkilerden de iyi yıkılan oldu gece birliklerinde. Desene 8 yıl rekor kır, gel s1 de rezil ol. Olacak iş değil