PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wow Dönemi Olanlar

Phantom111
11-07-2017, 13:01
Merhabalar öncelikle Vefa ve Siyah oluşumlarını birlikte yaptıkları saldırılardan ötürü tebrik ederim.Bu yazı onların emeklerini veya bizim emeklerimizi görmezden gelmek için yazılmamıştır.
İlk önce saldırılar gelmeden önce diğer mimarı almak için reis atacaktık ama ne hikmetse hesap bot kullanımı denilip kitlendi x3 Mimarı alamadık. Hesaba bakan abi her gün belirli aralıkla hesaba giriyor olası saldırıları görmek ve tahılı dengelemek için. Hadi diyelim ki bot var , S7 admini veya multihunterı ile muhattab bile olmamak için 2 gün önce suçu olmamasına rağmen kabul etti ama hesabın açılması ne hikmetse 2 günü geçti.
Aynı zamanda wow hesabı saldırıların olduğu zaman 1 saate yakın kitlendi ve hiç bir işlem yapılamadı wow hesabında yıkılan binalar yerine 1 seviye bina basma işlemi yapılamadı kısaca. Başka bir hesap yine keyfi olarak kitlendi ve içinde ki 55 k hayvan silindi. Adamın altın harcayarak (1 tanesi bile gümüş çekme veya arkadaş daveti ile alınmayan altın ) alınan hayvanları bir güzel silmişler. Bu abimiz Ömer Ada isimli insan evladı olduğu düşünülen zatı arayıp durumu söyleyince cevap verememiş. İnsan olan hayvanların bedeli kadar altın hediye edelim der cebinden verir sonuçta adamın doğrudan parası gitti. 55k hayvanı çekmek kaç gün alıyor.
Vadi hesabının kitlenmesi 3 gün sürdü. Bu 3 günde wowlarımızdan biri reislendi içi yıkıldı asıl wow olmasa da orasının da içi kuruluydu olası bir durumda ordan da seviye basılacaktı. Aynı şekilde Ömer Adaya mesaj atıldı. Araba kullanıyormuş. Ertesi gün tekrar yazıldı araba kullanıyormuş yine heralde bu arkadaş Kamyon Şöförü hep direksiyon başında.
Onun dışında durup dururken alınan APC silmelere de bir anlam veremedik. APC silmeye alınan hesaplarda multi hesap yok hepsinin sahibi olan insanlar girip oynuyor.
Bu serverda şunu öğrendim Almanya ile değil İranla ilişkiler kurmamız gerekiyormuş.

udyrbot26
11-07-2017, 15:09
Selamun Aleyküm cümleten herkese...Saldırılarından ötürü öncelikli olarak Vefa ve Siyah oluşumlarını daha sonra diğer birlikleri tebriklerimizi iletiriz...Bu son zamanlarda wowa çok az kalan süre zarfında abimin dediği gibi hep bir terslikler yaşandı...Bu olaylar her oyunda bazı hırslı oyuncular tarafından sabote ettirek bir yere gelme yolunda bir işlevdir...Bu dediğim hiçbir birliği karalama değil,oyunun içindeki bazı düşük insanlara itifaten denilmektedir...Bu oyunlara başlama yaşım 11 di ve şuanda 17 yaşındayım.Her zaman profilime yazdığım bir şey vardır;
'OYUNUN OYUN OLDUĞUNU ASLA UNUTMA.AMA OYUNDAKİ
DAVRANIŞINI DA DEĞİŞTİRME.NEYSEN O'SUNDUR.'
Böyle işlere adım atıcak üçkağıt insanlar varken bu oyundan zevk nedense alamıyoruz...Oyunların yapılış amacı eğlence ve zaman geçirmek içindir.Bu eğlence ve zaman geçirme işlemini kendinize ve karşınızdakini kabusa geçirmektir...Oyunları hırs olarak değil eğlence amaçlı oynamak emin olun belki oyunu kazandırmaz lakin çok iyi dostluklar,çok iyi zamanlar ve çok eğlenceli vakitler kazandıracaktır...Ben bu oyun hayatımda çok fazla iyi abi tanıdım ve o kadar da hırslı abiler tanıdım...Çok fazla adam satan insanlara şahit oldum ve kendilerine hiç bir şey demedik...Demek istediğim;
'En güzel iş emek kokan iştir.'
Oyunda bizi yok etmek için bazı yöntemlere başvuran oyuncular varken bizler bu oyuna dahada sıkı sarılarak emeklerimizi yitirmemek için çabalicağımızdan s7 nin şüphesi olmasın...Bu yöntemlere başvuranlar zavallıdan başka hiçbir şey değildir...S7 deki bütün birliklere başarılar dilerim...,

Görünüşe aldanma; çünkü hiç bir şey göründüğü gibi değildir. Bugün hayat veren su, yarın sizi boğabilir.

(Bu konuşmamda hiçbir birliğe laf atılmamış sadece birliklerin içindeki bazı düşük insanlara,hırslı insanlara tavsiye vermek amaçlı yazılmıştır...)