PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bayram mesajı

gezegen111
24-06-2017, 13:59
Arkadaşlar

Acısıyla tatlısıyla serverin 150 gününü geride bıraktık.Saatler sonra barış sürecine girmiş olacağız.Bugüne kadar gerek önceden tanıdığımız gerek yeni tanıştığımız gerekse de tanıma fırsatı bulamadığımız s2 ahalisinin ve travian forum Türkiye ailesinin ramazan bayramını içtenlikle kutlarım.

oyuna kısa bir mola verip sevdiklerinizle güzel bir bayram idrak etmenizi temenni ediyorum.

((PADRONE))
24-06-2017, 20:52
Arkadaşlar

Acısıyla tatlısıyla serverin 150 gününü geride bıraktık.Saatler sonra barış sürecine girmiş olacağız.Bugüne kadar gerek önceden tanıdığımız gerek yeni tanıştığımız gerekse de tanıma fırsatı bulamadığımız s2 ahalisinin ve travian forum Türkiye ailesinin ramazan bayramını içtenlikle kutlarım.

oyuna kısa bir mola verip sevdiklerinizle güzel bir bayram idrak etmenizi temenni ediyorum.

Sagol mudurum hayirli bayramlar :)

Unique
24-06-2017, 21:07
kendi kendilerine kutlamışlar, whatsapp yok muydu ? koca forumda sizi takan olmamış. Boşa konu kalabalığı :)

((PADRONE))
24-06-2017, 21:27
kendi kendilerine kutlamışlar, whatsapp yok muydu ? koca forumda sizi takan olmamış. Boşa konu kalabalığı :)

Berk seni sallayamlari gostersene bana . Say hadi kac kisi senin yandaslarin cevap verenlerin senin multilerindi yine bizde en azindan gercek kisiler var az dir ozdur ama fake degildir herkes foruma girmek zorunda degil. Berk bu arada ahmet hocadan niye bu kadar korkuyorsun simdi desek ahmet hoca ile gezegen elemelere geldi diye rengin beyazlar

ultrAslan
24-06-2017, 21:38
Arkadaşlar

iyi bayramlar kardeşim.

StPatrick
24-06-2017, 21:44
Arkadaşlar

Sağolasın Erdal abi. Senin de ve tüm travian oyuncularının da bayramı mübarek olsun, hepinize iyi oyunlar :)

Bir iyi bayramlar diyemeyecek kadar seviyesiz bir insansın. Boş konuşmaktan başka da bir şey yaptığın yok. Madem iyi dileklerini dile getirmeyeceksin, hadi kış kış o zaman.

gezegen111
24-06-2017, 22:53

Bir topluluğa karşı bayram tebriği yayınlandığı zaman kimse karşılık olarak beni tebrik etsin diye beklemez..Whathsapp tan yap demişsin demek ki mesajı dahi okumamışsın.

Sanada iyi bayramlar...

((PADRONE))
24-06-2017, 23:00
iyi bayramlar kardeşim.

Iyi bayramlar ustadim

((PADRONE))
25-06-2017, 01:13
Bir topluluğa karşı bayram tebriği yayınlandığı zaman kimse karşılık olarak beni tebrik etsin diye beklemez..Whathsapp tan yap demişsin demek ki mesajı dahi okumamışsın.

Sanada iyi bayramlar...

Salla uniqe efendi haric herkeain bayrami kutlu olsun diyelim gecelim onu kim saydiki zaten

Unique
25-06-2017, 01:51
Berk seni sallayamlari gostersene bana . Say hadi kac kisi senin yandaslarin cevap verenlerin senin multilerindi yine bizde en azindan gercek kisiler var az dir ozdur ama fake degildir herkes foruma girmek zorunda degil. Berk bu arada ahmet hocadan niye bu kadar korkuyorsun simdi desek ahmet hoca ile gezegen elemelere geldi diye rengin beyazlar
s2den kaçan ahmet mi? yoksa diğer 2 ahmet'ten bir tanesi mi ? hangisine ahmet hoca diyorsun onu bilmiyorum her neyse. Elemelere gel zaten sen benden bol bol korkarsın, gerçi sen girmişsin sanırım oyuna eğer sensen başkanın da hırsız bir arkadaş sana yakışır :)

hayaligenc
25-06-2017, 03:02
iyi bayramlar arkadaşlar :)

Apholas Ceasly
25-06-2017, 03:10
İyi bayramlar herkese :) :)

SeaDevıL
25-06-2017, 03:36
Herkesin bayramı mübarek olsun hayırlı bayramlar...

((PADRONE))
25-06-2017, 08:59
s2den kaçan ahmet mi? yoksa diğer 2 ahmet'ten bir tanesi mi ? hangisine ahmet hoca diyorsun onu bilmiyorum her neyse. Elemelere gel zaten sen benden bol bol korkarsın, gerçi sen girmişsin sanırım oyuna eğer sensen başkanın da hırsız bir arkadaş sana yakışır :)

Cocuk bir bayram mesajinj bile kaldiramiyorsun birak artik bu isleri

((PADRONE))
25-06-2017, 09:00
iyi bayramlar arkadaşlar :)

Sagol sagol iyi bayramlar bil mukabil

Cihat zerger
25-06-2017, 09:29
Merhaba;

Başta İslam Alemi Olmak Üzere, Tüm İnsanlığa Hayırlara Vesile Olsun.....................

Mübarek Bayramın Tüm Hayr ve Bereketi Seven ve Sevdikleriniz İle Üzerenize Yağsın..................

NİCE BAYRAMLARA......

xx_delis
25-06-2017, 09:49
Merhaba;

Başta İslam Alemi Olmak Üzere, Tüm İnsanlığa Hayırlara Vesile Olsun.....................

Mübarek Bayramın Tüm Hayr ve Bereketi Seven ve Sevdikleriniz İle Üzerenize Yağsın..................

NİCE BAYRAMLARA......

Sağol seninde bayramın mübarek olsn panpa

Turkish Power
25-06-2017, 10:13
İyi bayramlar :)

Özcan altın
25-06-2017, 11:26
Herkese hayırlı bayramlar küslük ve dargınlık ların bitmesi dileği ile

Jolly Jokers
25-06-2017, 11:31
Bu tosun sana kosun bayramın mübarek olsun .)

osmancan71
25-06-2017, 12:25
Herkese iyi bayramlar.

@Artes amca ver elını opem :D bı rep felan verırsın belkı :D

Montanalarında bayramı mübarek olsun :D

Jurnal
25-06-2017, 13:23
İyi bayramlar.

Özcan altın
25-06-2017, 22:41
Hayırlı bayramlar

((PADRONE))