PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S2 - - bolgesı hk

((PADRONE))
24-06-2017, 11:29
Sayin arkadaslar . Simdiden herkese iyi bayramlar dilerim

Bir konuya deginmeye calisayim. S2 de aramizda olmayan arkadaslar birlik forumlarinda yorumlar yapmakda iftiralar tartismalar havada ucusuyor .bu bir turlu engellenemedi ya bu arkadaslar burada olmasin yada artik siz bu yorumlara deginmeyin artik her bolgeden herkes tum konularin icinde bu konuya artik dur diyelim bolge idari birlikleri kisiler herkes degisti

VİBE®
24-06-2017, 11:31
Kimseye yorum yapma vs vs gibi bir kural koyma luxu olamaz.

Bende s2 de yokum hesabimi sildim ama yeri geldiginde bende yorum yapiyorum ve yaparimda.

Sonucta kisa donem olsada bende emek verdim oraya

((PADRONE))
24-06-2017, 11:47
Kimseye yorum yapma vs vs gibi bir kural koyma luxu olamaz.

Bende s2 de yokum hesabimi sildim ama yeri geldiginde bende yorum yapiyorum ve yaparimda.

Sonucta kisa donem olsada bende emek verdim oraya

Polimik yaratan arkadaslardan bahsediyorum vibe senin gibi olan bas tacidir. Millet sayip sovup gidiyor forumlara basil olsa gittik diye. Bu lux ise bu lux de olsun artik

caporegime
24-06-2017, 12:27
Polimikini yerim senin .
Sen erceyle bir olup trolluk yaparken bik bik oterke iyiydi ama koseye sıkışınca susalim arkadaslar yorum yapmayalim. Olay bu mu :D

xx_delis
24-06-2017, 13:16
Polimikini yerim senin .
Sen erceyle bir olup trolluk yaparken bik bik oterke iyiydi ama koseye sıkışınca susalim arkadaslar yorum yapmayalim. Olay bu mu :D

+++++++++++++++

((PADRONE))
24-06-2017, 13:42
Polimikini yerim senin .

Polimik yapan sizler gibi olsun butun ivir zivir isler sizden cikiyor ben bu yazismalarinizdan dolayi bunu yazdim kim yazsa atliyorsunuz buraya da atladiniz yine by arti rep veren arkadada buna dahil tamam hadi musade ediyorum suze atlayin bakalim bu arada bana bu oyuncu adini soylesene ilk defa gordum seni yeni polimikci olarak sen mu basladin

((PADRONE))
24-06-2017, 13:44
Bu arada bir ilave daha ercey dediginiz sahisi hic tanimam oda sizin icinizden cikan biri degilmiydi bit bit bit yaptiginiz zamanlardan :))

xx_delis
24-06-2017, 14:26
Bu arada bir ilave daha ercey dediginiz sahisi hic tanimam oda sizin icinizden cikan biri degilmiydi bit bit bit yaptiginiz zamanlardan :))

Yalan söyleme. Tanımazmış. Neyse şu gezegen mi jüpiter miydi onunla beraber yalan söylemekte üzerinize yok. Ercey server başı bizdeydi evet. Yaptıklarından sonra yolu verdik sırasıyla bütün birlikleri dolaştı. En son sizin kankilerinize sığınmıştı hala orada herhalde :) komik çocuk jüpiterle beraber erceyide yanınıza alıp ortalığı karıştırın karıştırın sonra burada polyanna oynayın :) sen git jüpiter başkanın gelsin

((PADRONE))
24-06-2017, 14:47
Yalan söyleme. Tanımazmış. Neyse şu gezegen mi jüpiter miydi onunla beraber yalan söylemekte üzerinize yok. Ercey server başı bizdeydi evet. Yaptıklarından sonra yolu verdik sırasıyla bütün birlikleri dolaştı. En son sizin kankilerinize sığınmıştı hala orada herhalde :) komik çocuk jüpiterle beraber erceyide yanınıza alıp ortalığı karıştırın karıştırın sonra burada polyanna oynayın :) sen git jüpiter başkanın gelsin

Ben sana yeterim meraklanma devrik liderler :)

caporegime
24-06-2017, 14:53
Polimik yapan sizler gibi olsun butun ivir zivir isler sizden cikiyor ben bu yazismalarinizdan dolayi bunu yazdim kim yazsa atliyorsunuz buraya da atladiniz yine by arti rep veren arkadada buna dahil tamam hadi musade ediyorum suze atlayin bakalim bu arada bana bu oyuncu adini soylesene ilk defa gordum seni yeni polimikci olarak sen mu basladin

Polemik dayicigim polemik .
Kale yoneticisiyim herhangi bir katakullide adimiz geçmedi cok sukur :)

((PADRONE))
24-06-2017, 15:33
Polemik dayicigim polemik .
Kale yoneticisiyim herhangi bir katakullide adimiz geçmedi cok sukur :)

Kale diye birlikmi vardi animsayamadim :))

PARSey
24-06-2017, 16:02

Oyun sizin espri yeteneğinizi de köreltmiş

caporegime
24-06-2017, 16:02
Hatırlatalım mi? :)

((PADRONE))
24-06-2017, 19:50
Hatırlatalım mi? :)

Hatirlat gozunu seveyim hadi

((PADRONE))
24-06-2017, 20:02
Cocuklar neyin pesindesiniz ben polimikcilee girmesin dedim.siz atladiniz hayirmi caninizmi sıkildi

Unique
24-06-2017, 20:05
Hatirlat gozunu seveyim hadi
150 küsur gündür yan gelip yatan, 100 küsur günlere gelince 1 kere sadece 15-16k askerini gördüğümüz. pasif , sönük oyuncu modelisin. 4 kere roma ile ordu vurdum 1 kere vurmadın çıkarttığın da 15-16k bir şeydi. Alttan alttan kuyu kazmaya çalışan dedenin ve sizin s1den gelen Aysun, Hüseyin gibi bir sürü arkadaşları sattı. Sebebi de kim olduğunuzu anlamaları oldu :)

unutmadan , ercey "ediyun " falan diye konuşuyordu sende yazmayı bilmiyorsun herhalde. Polimik değil, polemik.

SeaDevıL
24-06-2017, 20:07
-- bölgesi üç beş tane vızırtıdan temizlendi kaçaklar ancak burdan hikaye derdindeler :)

Unique
24-06-2017, 20:08
-- bölgesi üç beş tane vızırtıdan temizlendi kaçaklar ancak burdan hikaye derdindeler :)
Geldi , bir işe yaramayan. Kumdan kale kuracakmışsınız diye duydum :)

SeaDevıL
24-06-2017, 20:09
işine bak satış uzmanı:)

((PADRONE))
24-06-2017, 20:25
Geldi , bir işe yaramayan. Kumdan kale kuracakmışsınız diye duydum :)

Aha bir gereksiz polimikci daha geldi uniqe kapiya yazmistim polimikciler ve bu server da kacanlar gelemez diye sen niye burdasin :))) berk sana hayranlikla bakiyorum ne yuz varmis sende

((PADRONE))
24-06-2017, 20:33
işine bak satış uzmanı:)

Adam burda satti orda ne yapcak bunu takip etmek gerek ama berki mi sallayip takip etcez simdi gerek yok zaharya ya bunla ilgili bilgi vercem bu hafta

((PADRONE))
24-06-2017, 20:37
150 küsur gündür yan gelip yatan, 100 küsur günlere gelince 1 kere sadece 15-16k askerini gördüğümüz. pasif , sönük oyuncu modelisin. 4 kere roma ile ordu vurdum 1 kere vurmadın çıkarttığın da 15-16k bir şeydi. Alttan alttan kuyu kazmaya çalışan dedenin ve sizin s1den gelen Aysun, Hüseyin gibi bir sürü arkadaşları sattı. Sebebi de ne mal olduğunuzu anlamaları oldu :)

unutmadan , ercey "ediyun " falan diye konuşuyordu sende yazmayı bilmiyorsun herhalde. Polimik değil, polemik.

Berk bu aysun vs tam senin akranlarin satisda uzerinize yok bu arada 15 k ordu benim yan koyumun en alt sayisi sen benim askerimi takip ederken yanlis not almissin sana dedik sen ben buyur kafa kafaya diye sesin cikmadi daha once forumda konulari bulabilirim. He bide edeysun gideysun beni ilgilendirmiyor imla kurallarini senden ogrenmeyecegiz turkceyi senden iyi bilirim bir dip not padrone bana yanlis yapti diye bul birini ama ben sana bulurum en az 100 adam konusup batirma kendini iyice

Kazım
24-06-2017, 20:45
S2 çok değişik, olaylara müdahil değilim fakat, dışarıdan gördüğüm kadarıyla.
Bir birine bu kadar kini olan insanlar aslında oyunun zevkli hale gelmesini sağlarlar.
Fakat oynamak yerine tartışmak daha revaçta, anlamıyorum neden...

Bir sonraki S2 de bir birinize asker göndererek hıncınızı alsanız.

((PADRONE))
24-06-2017, 21:17
S2 çok değişik, olaylara müdahil değilim fakat, dışarıdan gördüğüm kadarıyla.
Bir birine bu kadar kini olan insanlar aslında oyunun zevkli hale gelmesini sağlarlar.
Fakat oynamak yerine tartışmak daha revaçta, anlamıyorum neden...

Bir sonraki S2 de bir birinize asker göndererek hıncınızı alsanız.

Bakinca direk yorum yapmak kolay oluyor neyin ne oldugu belli ustadim. Genel baskanimiz bayram mesaji yayinliyor bizim eski demci eleman altina dösuyor bunlarla savassak ne olcak konuşsak ne olcak

ELANOO
24-06-2017, 21:39
Arkadaşlar sakin,herkese iyi bayramlar dileyelim geçelim..Herkes herşeyi biliyor...

((PADRONE))
24-06-2017, 22:03
Arkadaşlar sakin,herkese iyi bayramlar dileyelim geçelim..Herkes herşeyi biliyor...

Eleno bundan sonra herkes lafina sozune dikkat etsin gına geldi artik. Seni tanimam etmem muhabetimde yok madem ordasin artik bu ise dur deyin ve gereksiz muhabetleri bitirin hersey saygi cercevesinde devam etsin savas istiyorsanizda bayramdan sonra kartlari acalim

ELANOO
25-06-2017, 00:54
Oyuna devam eden hiç bir oyuncum buraya gelerek tartışmaya katilamaz.Kendinize tartışacak yeni kişiler bulun.Açıklamayı oyunda genele açık forumda yaptık.Gezegenlede bir konuşmamız oldu.Biz sessizce oyunumuzu oynacagiz.Gerisi bizi ilgilendirmiyor...Derdi olan oyundan yazabilir.Buralardan cevap beklemeyin..
Mutlu bayramlar tekrar...

Unique
25-06-2017, 01:02
Adam burda satti orda ne yapcak bunu takip etmek gerek ama berki mi sallayip takip etcez simdi gerek yok zaharya ya bunla ilgili bilgi vercem bu hafta
hahahaha beni bir gülme tuttu, s2deki kadro olduğu gibi neredeyse turnuvadayız. Seni kim takar ? :)

Ercey666
25-06-2017, 01:50
hahahaha beni bir gülme tuttu, s2deki kadro olduğu gibi neredeyse turnuvadayız. Seni kim takar ? :)

Tam benim istedigim kivama geliyun berk tam tatil bittiginde tependeyim cocugum sen yaramazlik etmeye devam et

Ercey666
25-06-2017, 01:57

Kacacak yerin yok geldigin yere birdaha girsen bu sefer seni ben cikartirim evladim

((PADRONE))
25-06-2017, 02:56

Server dan ayrilinca yazi yazma kaliten dahi dusmus pismis pismis guluyorsun ama hem cocuksun hem bizim icin onemli bir kalem degilsin o yuzden senin mesajlarini hic sallamiyorum. Benimde aklima 17 k lik buyuk ordun geldikce gulesim.geliyor yanlis soylediysem kusura bakma 17100 falansa hakkini yemeyim cocuk

((PADRONE))
25-06-2017, 02:58
Ercey salla takma su cocugu :)