PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D.E.M. Birliklerinden Açıklama

Unique
21-06-2017, 23:05
Herkese merhabalar,
Forumda Kuzeyce , Burakx , Unique(Ben) dahil bir kaç kişinin sahte konuşmalarının paylaşıldığını ve bizler ile hiçbir alakasının olmadığını bildirmek isteriz.

Konuşmaları Ercey ( xmax ) ve s2den Headhunter nickli şahıslar hazırlamıştır.
Özel mesajların paylaşılmasının yasak olması sebebi ile Aybars(headunter) isimli şahsın yazış şeklini paylaşamıyoruz. Ercey ve headhunter nickli şahıslar "yapiyum , ediyum " diye konuşmaktadır. Forumda da s2 kategorisinde Ercey denen elemanın bu tip bir yazış şeklini görebilirsiniz.

Headhunter nickli şahıstan whatsapp ss'i istediğimizde de telefonun ,forumdaki ssleri çekenler ile 1e1 aynı olduğunu görmüş olduk. Nifak sokma ve iftira çalışmasından başka bir şey değildir.

Herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyoruz, herkese iyi oyunlar ve iyi forumlar diliyoruz.

black süvari
21-06-2017, 23:47
Herkese merhabalar,
Forumda Kuzeyce , Burakx , Unique(Ben) dahil bir kaç kişinin sahte konuşmalarının paylaşıldığını ve bizler ile hiçbir alakasının olmadığını bildirmek isteriz.

Konuşmaları Ercey ( xmax ) ve s2den Headhunter nickli şahıslar hazırlamıştır.
Özel mesajların paylaşılmasının yasak olması sebebi ile Aybars(headunter) isimli şahsın yazış şeklini paylaşamıyoruz. Ercey ve headhunter nickli şahıslar "yapiyum , ediyum " diye konuşmaktadır. Forumda da s2 kategorisinde Ercey denen elemanın bu tip bir yazış şeklini görebilirsiniz.

Headhunter nickli şahıstan whatsapp ss'i istediğimizde de telefonun ,forumdaki ssleri çekenler ile 1e1 aynı olduğunu görmüş olduk. Nifak sokma ve iftira çalışmasından başka bir şey değildir.

Herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyoruz, herkese iyi oyunlar ve iyi forumlar diliyoruz.

Kendi birliğini bir gecede Sır yapıp içindekiler ile birlikte devreden bir başkan :) Essiz mimarı SIR 'a veren (forumda satıldı dedikoduları) olan bir başkan..

Gelip burda yapiyum edium diye birilerinin yazış şekli üzerinden avcılık peşindesin.

Ya berk 2-3 hafta önce birileri çıkıp dem oyuncuydu galiba bas bas bağırdı sattınızda sattınız diye sen ne dedin ispat et sattığımızı.

Simdi ediyum yapiyum ispatmı sayılıyor

merak edenler s2 forumuna uğrasın vatan birlikleri başkanı kurtlar birlikleri başkanı forumda sorun arkadaşları

neyse sana hayırlı işler

ben şaşırmadım berk sadece s2 de gezen dedikodular su yüzüne çıkmış gibi

Unique
21-06-2017, 23:51
Kendi birliğini bir gecede Sır yapıp içindekiler ile birlikte devreden bir başkan :) Essiz mimarı SIR 'a veren (forumda satıldı dedikoduları) olan bir başkan..

Gelip burda yapiyum edium diye birilerinin yazış şekli üzerinden avcılık peşindesin.

Ya berk 2-3 hafta önce birileri çıkıp dem oyuncuydu galiba bas bas bağırdı sattınızda sattınız diye sen ne dedin ispat et sattığımızı.

Simdi ediyum yapiyum ispatmı sayılıyor

merak edenler s2 forumuna uğrasın vatan birlikleri başkanı kurtlar birlikleri başkanı forumda sorun arkadaşları

neyse sana hayırlı işler

ben şaşırmadım berk sadece s2 de gezen dedikodular su yüzüne çıkmış gibi
Süvarili Ercey ve Aybars'ın , süvarili savunması :)

black süvari
21-06-2017, 23:57

Dostum onlar SIR birliklerinde değilmiydi ? Valla kim kimi savunursa savunsun tinne ben senin pişkinliğine şaşırıyorum her defasında zeytinyağı gibi üste olmana :)

senle kötü olan herkes zaten süvari

ulen ne adamsın turnuvaya gittin orayıdamı karıştırmaya başardin enteresan bir tipsin

black süvari
22-06-2017, 00:00

Bu arada bu foruma gir

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=103151&page=10&p=2169863#post2169863

sattığın birliğin ve tılsımın hesabını kendi arkadaşlarına ver banane senin turnuvandaki davranışlarından vasinmiyim senin ?

ama bu tarz değişik yazılar ile kendini sütten ak kaşık gibi her gösterdiğinde ben altına gerçekleri yazıcam

((PADRONE))
22-06-2017, 00:07
Dostum onlar SIR birliklerinde değilmiydi ? Valla kim kimi savunursa savunsun tinne ben senin pişkinliğine şaşırıyorum her defasında zeytinyağı gibi üste olmana :)

senle kötü olan herkes zaten süvari

ulen ne adamsın turnuvaya gittin orayıdamı karıştırmaya başardin enteresan bir tipsin

Tinne guzeldi :))

Maskeli SÜVARİ
22-06-2017, 00:18
Nerde böyle bi olay var geliyo Unique yi buluyor vay arkadaş neymiş bu böyle ya

dön bi kendine bak dimi:)

xx_delis
22-06-2017, 01:12
Şimdi arkadaşlar bir kaç noktaya değineceğim. Bu konuşma ss lerine dikkatli baksın görenler. Ss lerde yeşil kısımlı gözüken Kerem (kuzeyce ) yazmış gibi görünüyor. Peki şimdi soru şu. Diyelim böyle bir şey var kerem neden ss alıp konuşmayı birine atıp kendini ifşa etsin ? Turkey gruplarından bir ss geldi elime. Orada ercey, tırsın ulan ve biri daha var. Gene yeşil kutucuklu yazıyı yazan kişinin kerem ( kuzeyce ) olduğu iddia ediliyor. Erceyle konuşuyor hatta. 'Akşama kadar yazış sonra tüm yazışmaları foruma atalım' kerem neden bunu söyleyip kendini ifşa etsin. Hepsini geçtim bu konuşma Turnuva diye bir grupta yapılıyor ve TURKEY birliği oyuncuları var bu grupta. Bu konuşmada neden TURKEY birliği oyuncuları var ? Tırsın Ulan da dahi. İsteyene ss i atabilirim. Arkadaşlar bu açıdan baktığımız zaman burada bir iftira söz konusu. Bende ilk gördüğümde gerçek sandım. Fakat detaylı inceleyince ve son ss ler gelince bu kanıya vardım.

xx_delis
22-06-2017, 01:19
Sunuda not düşeyim. Velev ki bu konuşma oldu DEM-SIR birliği kurulcak vs vs. Peki o zaman biri bana çıkıp Turnuva diye bir grupta içinde TURKEY birliği oyuncularının olduğu konuşmanın açıklamasını yapsın ? Yukarıda belirttiğim gibi konuşma ercey ve kerem olduğu iddia edilen biri arasında geçiyor. Önce ercey başkan ben kemale dönüş yapacaktım coşkun seni önerdi en iyisini sen yaparsın dedi' diyor daha sonra keremin yazdığı iddia edilen kısım 'akşama kadar yazış sonra tüm yazışmaları foruma atalım' ve sonra tırsın ulan yiğit diye bir şey yazıyor ruling yiğit diye biri efendim ömer abi diyor. tekrar tırsın ulan seni bizbize özel gruba kim aldı diyor. İsteyene ss i atabilirim arkadaşlar. Bana bunun açıklamasını yapsın biri ?

Maskeli SÜVARİ
22-06-2017, 01:22
Şimdi arkadaşlar bir kaç noktaya değineceğim. Bu konuşma ss lerine dikkatli baksın görenler. Ss lerde yeşil kısımlı gözüken Kerem (kuzeyce ) yazmış gibi görünüyor. Peki şimdi soru şu. Diyelim böyle bir şey var kerem neden ss alıp konuşmayı birine atıp kendini ifşa etsin ? Turkey gruplarından bir ss geldi elime. Orada ercey, tırsın ulan ve biri daha var. Gene yeşil kutucuklu yazıyı yazan kişinin kerem ( kuzeyce ) olduğu iddia ediliyor. Erceyle konuşuyor hatta. 'Akşama kadar yazış sonra tüm yazışmaları foruma atalım' kerem neden bunu söyleyip kendini ifşa etsin. Hepsini geçtim bu konuşma Turnuva diye bir grupta yapılıyor ve TURKEY birliği oyuncuları var bu grupta. Bu konuşmada neden TURKEY birliği oyuncuları var ? Tırsın Ulan da dahi. İsteyene ss i atabilirim. Arkadaşlar bu açıdan baktığımız zaman burada bir iftira söz konusu. Bende ilk gördüğümde gerçek sandım. Fakat detaylı inceleyince ve son ss ler gelince bu kanıya vardım.

Bende bakıyorum şuanda dediğin yerleri kereme sordum keremin acıklamaları mantıklı geldi .Eğer ercey yalandan hazırlamıssa bunları cezasını veririz.

Dipnot=>Ss leri isteyenlere atarken doğruluğundan emin olmadığımı altına not düştüm.Ama yinede yalan olduğuna kanaat getirirsem özrümü dilerim

COF Kemal Başer
22-06-2017, 01:23
[sıze=5] tanrı türkü korusun !!![/sıze]

xx_delis
22-06-2017, 01:24
Bende bakıyorum şuanda dediğin yerleri kereme sordum keremin acıklamaları mantıklı geldi .Eğer ercey yalandan hazırlamıssa bunları cezasını veririz

Turnuva isimli grupta konuşulan ss i de atabilirim istersen maskeli süvari yaz whatsapptan bana atayım.

Ercey666
22-06-2017, 01:27
Simdi herseyi benmi yapmisim berk harbiden brawo su yazismalari banada yolla bir bakayim nasil neler yaziyor oyun icerisinde oyun oynaniyor bu iste cok kelle gider soylemedi deme sen yaz bakalim kafana gore senaryo elbet bu iste senin bir parmagin vardir cikar kokusu bosuna s2 forumunda sattin falan demediler bu olayi uapmadim ama yapmisim gibi kabul ediyorum yakin zamanda bu sayfalarda görüsecez

finwe
22-06-2017, 01:28
bu ssleri size kim verdi , grupta zaten burakx buğra uni(G)ue var.bi de siz denilen oyuncu kuzeyce sanırım. kuzeyce neden böyle bişi yapacak , bu kadar konuştu madem ssleri kuzeyce vermediyse başka kim verdi ?

bu ssleri ilk çıkartan kimse bu konuda parmagı var.

Ercey666
22-06-2017, 01:31
05413504190 ise benim numaram yok degil ise ayni dumen ozaman oynaniyor

xx_delis
22-06-2017, 01:33
05413504190 ise benim numaram yok degil ise ayni dumen ozaman oynaniyor

TURKEY birliği oyuncularının olduğu gruptan gelen ss de numaran değil Tr.ercey isim yazıyor. Seni zaten biliyoruz problem yokta benim takıldığım mevzu. Madem DEM-SIR oluşumu kurulcak TURKEY birliği grubunda neden bu konuşma geçiyor bana açıklamasını yapsın biri bunun ?

Ercey666
22-06-2017, 01:34
Sunuda not düşeyim. Velev ki bu konuşma oldu DEM-SIR birliği kurulcak vs vs. Peki o zaman biri bana çıkıp Turnuva diye bir grupta içinde TURKEY birliği oyuncularının olduğu konuşmanın açıklamasını yapsın ? Yukarıda belirttiğim gibi konuşma ercey ve kerem olduğu iddia edilen biri arasında geçiyor. Önce ercey başkan ben kemale dönüş yapacaktım coşkun seni önerdi en iyisini sen yaparsın dedi' diyor daha sonra keremin yazdığı iddia edilen kısım 'akşama kadar yazış sonra tüm yazışmaları foruma atalım' ve sonra tırsın ulan yiğit diye bir şey yazıyor ruling yiğit diye biri efendim ömer abi diyor. tekrar tırsın ulan seni bizbize özel gruba kim aldı diyor. İsteyene ss i atabilirim arkadaşlar. Bana bunun açıklamasını yapsın biri ?

Yani arkadasim bu olaylar karisik bir hal aldi kim yapti neler yapti takmam bile yazismalar da benim numaram geciyorsa kabulumdur tekrar numara vereyim 05413504190 olayin benle mantiken alakasi yok bir ss dusmus ortalik karismis ihale bizede vurdu

xx_delis
22-06-2017, 01:35
Yani arkadasim bu olaylar karisik bir hal aldi kim yapti neler yapti takmam bile yazismalar da benim numaram geciyorsa kabulumdur tekrar numara vereyim 05413504190 olayin benle mantiken alakasi yok bir ss dusmus ortalik karismis ihale bizede vurdu

Peki ercey sana şu soruyu sormak istiyorum. Sürekli asıp kesen bebelere balon 1 lira derken şimdi neden bir anda tutuştun ve sakin konuşmaya başladın ? Sende bana bu sorunun cevabını ver o halde.

Ercey666
22-06-2017, 01:36
TURKEY birliği oyuncularının olduğu gruptan gelen ss de numaran değil Tr.ercey isim yazıyor. Seni zaten biliyoruz problem yokta benim takıldığım mevzu. Madem DEM-SIR oluşumu kurulcak TURKEY birliği grubunda neden bu konuşma geçiyor bana açıklamasını yapsın biri bunun ?

Reis numaram vardi zaten sende aydinlandikca banada yazarsin ben yatmaya gider bugunluk bu kadar olayda yeter bence

Ercey666
22-06-2017, 01:38
Peki ercey sana şu soruyu sormak istiyorum. Sürekli asıp kesen bebelere balon 1 lira derken şimdi neden bir anda tutuştun ve sakin konuşmaya başladın ? Sende bana bu sorunun cevabını ver o halde.

Bebelere balon 1lira bizim bu konudaki muhabbet bizim arkadaslarin arasinda gecer sende biliyun bunu keyfi muhabbetler boyle durumlarda sakin olacanki olayi cozesin

xx_delis
22-06-2017, 01:40
Bebelere balon 1lira bizim bu konudaki muhabbet bizim arkadaslarin arasinda gecer sende biliyun bunu keyfi muhabbetler boyle durumlarda sakin olacanki olayi cozesin

Ercey bence de sakin olmalıyız. Ben şuanda gayet sakinim. TURKEY birliklerinden TIRSIN ULAN başka olmak üzere yetkili birinden açıklama bekliyorum.

Ercey666
22-06-2017, 01:41
Kizgin adam hata yapar ve cabuk parlar sakin olmakta fayda var

Ercey666
22-06-2017, 01:41
Ercey bence de sakin olmalıyız. Ben şuanda gayet sakinim. TURKEY birliklerinden TIRSIN ULAN başka olmak üzere yetkili birinden açıklama bekliyorum.

Ben soyleyecegimi soyledim orada benim numaram var ise kabulumdur

extreme
22-06-2017, 01:42

Çok bişi bekleme ağanın kankası nede olsa..

xx_delis
22-06-2017, 01:43
Kizgin adam hata yapar ve cabuk parlar sakin olmakta fayda var

Senden bunları duymak beni şaşırttı bir o kadar da mutlu etti Ercey.. Bak isteyince ne kadar güzel konuşuyorsun..

Ercey666
22-06-2017, 01:43
Sunuda suraya not birakayim bu muhabbeti yapan ilk buraya damlayan adamdir bu bir gercek

Ercey666
22-06-2017, 01:44
Senden bunları duymak beni şaşırttı bir o kadar da mutlu etti Ercey.. Bak isteyince ne kadar güzel konuşuyorsun..

Aga s2 forumuna gel kaldigimiz yerden devam edelim

xx_delis
22-06-2017, 01:45
Aga s2 forumuna gel kaldigimiz yerden devam edelim

Ercey merak etme gelicem oraya ben :) Sakin ol vaktimiz bol. Tekrar söylüyorum isteyen o konuşmanın ss ini atabilirim yukarıda da yazdım. Şimdi TIRSIN ULAN başta olmak üzere TURKEY birliklerinden bir yetkilinin buraya gelip açıklama yapmasını bekliyorum.

Ercey666
22-06-2017, 01:48
Ercey merak etme gelicem oraya ben :) Sakin ol vaktimiz bol. Tekrar söylüyorum isteyen o konuşmanın ss ini atabilirim yukarıda da yazdım. Şimdi TIRSIN ULAN başta olmak üzere TURKEY birliklerinden bir yetkilinin buraya gelip açıklama yapmasını bekliyorum.

Su yazismalari banada at ve birde ben inceleyeyim yok yani hatamiz olsa eser gurleriz ama gelip forumda 5ayda s2 forumunda 10u gecik forum acan bir insana itimat edecek degilim burada suphe uyandiriyor gecmis s2 yazismalarina bakinca sonuc hep ayni kisiye cikiyormus gibi geldi biran

JexxeR
22-06-2017, 01:48
Herkese iyi geceler ss'ler bir süvari yöneticisi tarafından TURKEY birliklerinde benimde olduğum bir gruba gönderildi böyle böyle durum var haberiniz olsun diye Önleminizi alın gibilerinden. Eş zamanlı olarakta foruma atılınca olay patlak verdi. Olayın doğruluğu yok anlaşıldığı üzere. Süvari yöneticisi Erceye topu atıyor. Ercey ben bilmiyorum diyor olay ortada kalıyor. Birisinin ortalık karıştırma çabasından öteye gidemeyecek bir durum.

xx_delis
22-06-2017, 01:51
Herkese iyi geceler ss'ler bir süvari yöneticisi tarafından TURKEY birliklerinde benimde olduğum bir gruba gönderildi böyle böyle durum var haberiniz olsun diye Önleminizi alın gibilerinden. Eş zamanlı olarakta foruma atılınca olay patlak verdi. Olayın doğruluğu yok anlaşıldığı üzere. Süvari yöneticisi Erceye topu atıyor. Ercey ben bilmiyorum diyor olay ortada kalıyor. Birisinin ortalık karıştırma cabasından öteye gidemeyecek bir durum. Olayın kimseyle ilgisi yok yani.

Bu olayı kim yaptıysa ortaya çıkacak söyleyecek. Gerçi kimin yaptığını herkes biliyor ya neyse..

finwe
22-06-2017, 01:52
Herkese iyi geceler ss'ler bir süvari yöneticisi tarafından TURKEY birliklerinde benimde olduğum bir gruba gönderildi böyle böyle durum var haberiniz olsun diye Önleminizi alın gibilerinden. Eş zamanlı olarakta foruma atılınca olay patlak verdi. Olayın doğruluğu yok anlaşıldığı üzere. Süvari yöneticisi Erceye topu atıyor. Ercey ben bilmiyorum diyor olay ortada kalıyor. Birisinin ortalık karıştırma cabasından öteye gidemeyecek bir durum. Olayın kimseyle ilgisi yok yani.

süvari yöneticisi topu erceye atiyorsa olayı ercey yapmış demek ki . zaten bu olayı servis edenden araştırmak gerekiyordu.

hayır yani Allah var herkesin boşluğuna geldi bu olay. grupta 4 kişi var bugra adinda biri burakx uniGue bi de siz denilen kişi de kuzeyce oluyor. kuzeyce bu yazıları kendisi ss alıp kan davalısı erceye veriyor. kolpa olaylara bak :D

Unique
22-06-2017, 01:52
Ruling Yiğit = Jexx Yiğit. Onu da belirteyim. Biz bize grubuna Kerem beni de ekledi , orada da Yiğit mevcuttu sadece Yiğit olarak o vurgulanıyor. Ruling Yiğit olarak.

Ercey666
22-06-2017, 01:54
süvari yöneticisi topu erceye atiyorsa olayı ercey yapmış demek ki . zaten bu olayı servis edenden araştırmak gerekiyordu.

Aga ben numarami biraktim oraya numaralar tutuyorsa kabulumdur

COF Kemal Başer
22-06-2017, 01:56
Ruling Yiğit = Jexx Yiğit. Onu da belirteyim. Biz bize grubuna Kerem beni de ekledi , orada da Yiğit mevcuttu sadece Yiğit olarak o vurgulanıyor. Ruling Yiğit olarak.

Şimdi de girip "çok da şey yapmayın ortada kalıyor bir sonuç çıkmaz" diyerek kestirip atılıyor mu yani? :)

birileri s*çtı, sıvıyor yani anlayacağımız.

Bakalım taşın altından yine bildiğimiz şeyler mi çıkacak...

xx_delis

Bu olayın kimin çıkardığı zaten belli oldu :) Fakat turnuva isimli grupta TURKEY oyuncularının olduğu bir gruptan gelen ss den olayı ben hala TURKEY birliği yönetiminden açıklama bekliyorum. Eğer o ss gerçekse burdan çıkabilecek tek sonuç vardır. TURKEY birlikleri bu durumdan yararlanıp COF ları dağıtmaya çalışmışlardır. Ama kimsenin vebalini almaya gerek yok. Ben o yüzden TURKEY birliği yönetiminden gelecek açıklamayı bekliyorum. Özellikle bu açıklamayı TIRSIN ULAN ( Ömer Bey ) yaparsa daha iyi olur.

finwe
Aga ben numarami biraktim oraya numaralar tutuyorsa kabulumdur

yapmadım diyorsun o adı geçen süvari yöneticisi neden topu sana atıyor ? demek ki sen verdin bu ssleri onun eline.hadi sen vermedin madem o malum süvari yöneticisi o ssleri kimden aldıgını açıklasın . bekliyoruz

JexxeR
22-06-2017, 01:57
Kısacası olayın Turkey birliğiyle bir ilgisi yok. Bana özel olarak yazıldı böyle durum var diye sonrada bir gruba eklendim bahsedilen grup bu. Unique(berk) çok sevmediğim bir isim ama yok yerede kimseyi karalamaya gerek yok. Kerem olsun diğer isimler olsunda zan altında kaldılar. Olayın doğruluk payı yok arkadaşlar.

COF Kemal Başer
22-06-2017, 01:58
yapmadım diyorsun o adı geçen süvari yöneticisi neden topu sana atıyor ? demek ki sen verdin bu ssleri onun eline.hadi sen vermedin madem o malum süvari yöneticisi o ssleri kimden aldıgını açıklasın . bekliyoruz

​+++++++++++++++++++++++++++++

JexxeR
İnsanların amacına ulaşmasına müsade etmeyin sağ duyulu olun :)

Bu olayın kimin çıkardığı zaten belli oldu :) Fakat turnuva isimli grupta TURKEY oyuncularının olduğu bir gruptan gelen ss den olayı ben hala TURKEY birliği yönetiminden açıklama bekliyorum. Eğer o ss gerçekse burdan çıkabilecek tek sonuç vardır. TURKEY birlikleri bu durumdan yararlanıp COF ları dağıtmaya çalışmışlardır. Ama kimsenin vebalini almaya gerek yok. Ben o yüzden TURKEY birliği yönetiminden gelecek açıklamayı bekliyorum. Özellikle bu açıklamayı TIRSIN ULAN ( Ömer Bey ) yaparsa daha iyi olur.

Ercey666
Bizde arastiriyoruz suverilerden oldugunu bilmem ama her tur sikintidan forum sayisini 10 u gecmis bir insan dan herseyi beklerim bu saatten sonra s2 forumuna bakin kisa ve oz anlayacaksiniz

xx_delis
22-06-2017, 02:00

Yok dostum. Ben şuanda gayet sağ duyuluyum. Yazılarımda kimse art niyet arayamaz. Ben açıklamayı bekliyorum. Ondan sonra gerekli konuşmayı yapıcam.

xx_delis
22-06-2017, 02:00
Bizde arastiriyoruz suverilerden oldugunu bilmem ama her tur sikintidan forum sayisini 10 u gecmis bir insan dan herseyi beklerim bu saatten sonra s2 forumuna bakin kisa ve oz anlayacaksiniz

Sen araştırıyorsan yandık demektir ercey :)

Unique
22-06-2017, 02:01
Hala ne diyorsun, ben sana edeceğim kadar küfürü bugün telefonda ettim. Sende normalde olmayacağın kadar sakindin çünkü yapacağım şeyleri gayet biliyor ve tanıyorsun demi Ercey. Tek 1 kanıta bakıyor unutma.

extreme
22-06-2017, 02:02
Şimdi de girip "çok da şey yapmayın ortada kalıyor bir sonuç çıkmaz" diyerek kestirip atılıyor mu yani? :)

birileri s*çtı, sıvıyor yani anlayacağımız.

Bakalım taşın altından yine bildiğimiz şeyler mi çıkacak...

+++++++++++++++++++++++++++++++++

extreme
22-06-2017, 02:04

Neden sağ duyulu olunması gerekiyor ki? Biri iftira attıysa şayet atan kişi bulunmalı yoksa sağ duyulu oluncak bir konu değil

Unique
22-06-2017, 02:06
Neden sağ duyulu olunması gerekiyor ki? Biri iftira attıysa şayet atan kişi bulunmalı yoksa sağ duyulu oluncak bir konu değil
Mehmet, bu Ercey yapmıştır. He bunlar bu kadar sakin duruyorsa bana göre bir haltlardan haberleri vardır.

Maskeli SÜVARİ
22-06-2017, 02:06
Kısacası olayın Turkey birliğiyle bir ilgisi yok. Bana özel olarak yazıldı böyle durum var diye sonrada bir gruba eklendim bahsedilen grup bu. Unique(berk) çok sevmediğim bir isim ama yok yerede kimseyi karalamaya gerek yok. Kerem olsun diğer isimler olsunda zan altında kaldılar. Olayın doğruluk payı yok arkadaşlar.

Arkadaşlar
ss leri ercey verdi
tekrar tekrar inceledim birsürü acık var
unique ye güvenmezdik kusura bakmasın bu olayda haklıymıs sanırım.

JexxeR
22-06-2017, 02:07
Bu konuda hem fikiriz bulunsun zaten ortada 2 seçenek var buda belirtildi. Ama turkey-cof Birbirine kırdımak vs vs yanlıs seyler ortam zaten yeterince gergin sağ duyulu olunması gereken konudan kastım oydu diğer yandan haklısınız.

JexxeR
22-06-2017, 02:09
Yasin Ortada 2 seçenek vardı bende bilgim dahilinde olan durumu açıkladım. Gerisi size kalmış. Severim sevmem ama yok yerede kimsenin zan altında kalmasına göz yumamam.

Arkadaşlar
ss leri ercey verdi
tekrar tekrar inceledim birsürü acık var
unique ye güvenmezdik kusura bakmasın bu olayda haklıymıs sanırım.

xx_delis
22-06-2017, 02:09
Bu konuda hem fikiriz bulunsun zaten ortada 2 seçenek var buda belirtildi. Ama turkey-cof Birbirine kırdımak vs vs yanlıs seyler ortam zaten yeterince gergin sağ duyulu olunması gereken konudan kastım oydu diğer yandan haklısınız.

Hayır böyle bir amaç asla yok. Fakat bu konu ciddi bir konu. Ve takdir edersiniz ki açıklama beklemek en doğal hakkımız. Çocuk oyuncağı değil bu işler.

extreme
22-06-2017, 02:10
Mehmet, bu Ercey yapmıştır. He bunlar bu kadar sakin duruyorsa bana göre bir haltlardan haberleri vardır.

sen sus bırak ellerin konussun mumkunse 1600 olsun :D :D

Maskeli SÜVARİ
22-06-2017, 02:14
Yasin Ortada 2 seçenek vardı bende bilgim dahilinde olan durumu açıkladım. Gerisi size kalmış. Severim sevmem ama yok yerede kimsenin zan altında kalmasına göz yumamam.

Biz iyi niyetle bize gelen bilgiyi paylaştık,yalan olduğunu bilmeden.
Kimsenin zan altında kalmasını bizde istemeyiz tabiki

JexxeR
22-06-2017, 02:14
Az önce öyle aktardınız o yüzden dedim.Ama zaten açıklamayı yanlış taraftan bekliyorsunuz bahsettiğim olay bu. Olayın TURKEY Birliğiyle bir ilgisi yok sadece kuzeyce TURKEY'de oynadığı için ortalık karıştırma çabası kısacası :)

Hayır böyle bir amaç asla yok. Fakat bu konu ciddi bir konu. Ve takdir edersiniz ki açıklama beklemek en doğal hakkımız. Çocuk oyuncağı değil bu işler.

xx_delis
22-06-2017, 02:16
Az önce öyle aktardınız o yüzden dedim.Ama zaten açıklamayı yanlış taraftan bekliyorsunuz bahsettiğim olay bu. Olayın TURKEY Birliğiyle bir ilgisi yok kuzeyce TURKEY'de oynadığı için ortalık karıştırma çabası kısacası :)

Eğer bu söylediklerini TIRSIN ULAN ( Ömer Bey ) destekler nitelikte açıklama yaparsa ortalığı karıştıran tek kişi kalıyor. Onuda söylemeye gerek yok sanırım. Ama ben öyle aktarmadım. Benim yerimde kim olsaydı aynı şeyleri düşünürdü. Hala da düşünüyorum. Ve gerekli açıklamanın yapılmasını bekliyorum. Bu da benim en doğal hakkım. Size olsaydı böyle bir şey ortalığı ayağa kaldırmıştınız şuanda. Kimse kimseyi kandırmasın o yüzden.

Unique
22-06-2017, 02:18
Server 2 de ;
Headhunter ve Ercey aynı kişidir. Headhunter'dan whatsapp ss'i alınmış telefon modeli , ekran çözünürlüğü ve konuşma tarzı 1e1'dir. Gerekirse ss bile gösterebilirim. Aynı dilde yazmaktadırlar. Headhunter da kesinlikle Aybars diye biri yok , sahte bir kişidir. Ercey'den de ss aldığım da görmüş oldum.

mordekai
22-06-2017, 02:22
Sızan konusmalar... Vs. Hangi aklı kıt böyle birşeye kalkışır ki gerçeğin ortaya çıkacağını bile bile.. Kontrollü bir tepki ölçme hamlesı bu kim tarafından yapıldıysa...mağdur görünenler masum görünmüyor. gerçeklerin çıkacağını bilerek yapılan(düzenlenen) sahte konuşmalar birşeyleri ortamını hazırlamak tepkılerı ölçmek veyahut dıplomasılere yön verme girişimidir

extreme
22-06-2017, 02:26
Sızan konusmalar... Vs. Hangi aklı kıt böyle birşeye kalkışır ki gerçeğin ortaya çıkacağını bile bile.. Kontrollü bir tepki ölçme hamlesı bu kim tarafından yapıldıysa...mağdur görünenler masum görünmüyor. gerçeklerin çıkacağını bilerek yapılan(düzenlenen) sahte konuşmalar birşeyleri ortamını hazırlamak tepkılerı ölçmek veyahut dıplomasılere yön verme girişimidir

Çok zekisin (!)

xx_delis
22-06-2017, 02:27

Erceyi tanimadigi ne kadar da belli :)

finwe
22-06-2017, 02:31
tırsın ulan - ercey ilişkisini bence yugi çözebilir.

Strunk
22-06-2017, 02:32
Delinin biri kuyuya taş atmış , kırk akıllı çıkaramamış. zxjajdasjd

Maskeli SÜVARİ
22-06-2017, 02:34
tırsın ulan - ercey ilişkisini bence yugi çözebilir.

Olay su erceyin sevmediği 2 kisi biri unique biri kuzeyce ikisini de kötülüyor
Turnuva da geçme sebebi daha büyük yankı yapmak:)

Unique
22-06-2017, 02:37
Headhunter da sizin elemanlardan teki diye biliyorduk hiç ses etmedik yalnız o da Erceymiş, haberiniz olsun.

finwe
22-06-2017, 02:38

hacı madem öyle diyelim. ama siz düpedüz görünen kolpa adamları sırf sizle aynı safta yer tuttu diye neden koruyorsunuz ?

onun sözüyle işler bile yapıyorsunuz . bence hatanın en büyüğü bu. biz de yaptık. sırf karşıdaki adami sevmiyorsunuz diye o adamın hasımlarıyla haşır neşir olmak ne kadar doğru ? :)

Ercey666
22-06-2017, 02:43
Erceyi tanimadigi ne kadar da belli :)

Ulaaa seb s2 sayfasina gelsene hem baristik diyun alttan alttan yaziyun

DieHard
22-06-2017, 02:44
Bu konuyu burada uzatmanın manası yok.

Birileri yine bi nane yemeye kalktı, sindirim sistemleri bozuldu. Yine bizi hiç şaşırtmıyor arkadaşlar, her hafta banko yeni bir skandal yaratıyorlar.

Suçluda, deynekçide, azmettiricide belirlendi.

Entrikanın toprakları Güneyde beyler :)

Hadi iyi geceler

Ercey666
22-06-2017, 02:45

Olayi aydinliga kavusturuyoruz ben turnuvaya hesap actim ama gelistirmedim bir mesaj biraktim ciktim benim s2 gibi biryerden gitme niyetim yok yaz gelmis bana ne turnuvasi

Ercey666
22-06-2017, 02:46
Headhunter da sizin elemanlardan teki diye biliyorduk hiç ses etmedik yalnız o da Erceymiş, haberiniz olsun.

Headhunter mi benimmis o benden cikali cok oldu berk ama sijinti yok her turlu hesaba bakilir

xx_delis
Ulaaa seb s2 sayfasina gelsene hem baristik diyun alttan alttan yaziyun

Ercey ben barıştık demedim ki sana :) gece gece uranyum mu çektin anlamadım ki.. Bu arada bak ss leri atmışsın. Süvarideki arkadaşların öyle söylüyorlar. Demek ki bu iş senin başının altından çıkıyor.

Maskeli SÜVARİ
hacı madem öyle diyelim. ama siz düpedüz görünen kolpa adamları sırf sizle aynı safta yer tuttu diye neden koruyorsunuz ?

onun sözüyle işler bile yapıyorsunuz . bence hatanın en büyüğü bu. biz de yaptık. sırf karşıdaki adami sevmiyorsunuz diye o adamın hasımlarıyla haşır neşir olmak ne kadar doğru ? :)

valla aynı safta diye korumuyoruz.Şuan hala bizle aynı safta ama yanlış yaptığını anladığım an gelip yazdım buraya .

Benle irtibatta değildi zaten de ne bileyim bu kadar dümenci olduğunu :)

Ercey666
22-06-2017, 02:48
Bu olayin suvarilerlede alakasi yok biri diyorum kendiside forumda zaten alt altan ates verip harliyor millet cozdu olayi artik ben ayiktiysam baskalarinida ayiktirmisimdir elbet

Ercey666
22-06-2017, 02:51
Ercey ben barıştık demedim ki sana :) gece gece uranyum mu çektin anlamadım ki.. Bu arada bak ss leri atmışsın. Süvarideki arkadaşların öyle söylüyorlar. Demek ki bu iş senin başının altından çıkıyor.

İyi ben hala diyorum benlik degil gunah kecisi olabilirim Sikinti yok ama cozen cozdu artik kendi kalemiyle yazan kendi kalemini kirdi yakinda gormus olacaz hep beraber

xx_delis
22-06-2017, 02:53
İyi ben hala diyorum benlik degil gunah kecisi olabilirim Sikinti yok ama cozen cozdu artik kendi kalemiyle yazan kendi kalemini kirdi yakinda gormus olacaz hep beraber

Bilemiyorum ercey. Herkes seni söylüyor. S2 de ki dostların bile. Nasıl olacak ?

Cihat zerger
22-06-2017, 02:54
EDEP YAHU.............. EDEP

Beyler,Bayanlar;

Yaklaşık Üçyıldır Onlarca Kişi, Yoğun Bir Şekilde Gerek Maddi Gerek Manevi Olarak Bir Amaç Uğruna Emek Veriyoruz.
Nedir Amacımız: Beş Kıtadan Binlerce Kişinin Katılımı İle Gerçekleşen Bir Platformda, Kimliğini Taşıdığımız Ülkenin Prestiji Adına Performans Sergileyerek Bu Sportif Arenada Galibiyet Kupasına TÜRKİYE yazdırmak.

Bu Neyin Hırsıdır, Bu Neyin Kuyruk Acısıdır ki? Böylesine Göz Karartarak, Tüm Değer Yargılarını Hiçe Sayarak Bu Amaca Karşın Böylesine Çaba Sarf Ettiriyor...............?????

Hiç Bir Semavi Dinde "Dedikodu/Gıybet" Sevap Sayılmaz, Tüm Semavi Dinlerde Bu Eylemler GÜNAH Sayılır..!!
Bu Nasıl Bir TÜRK Olmak, Bu Nasıl TÜRKİYELİ Olmak, Bu Nasıl TÜRK Gibi Yaşamak ?????
Ya Taşıdığınız Kimliğin Onuruna yada Mensubu Olduğunuz İnanç a SAYGI' nız Olsun.
Malazgirtde, Çankkalede,Korede,Kıbrısta Şehit Olan Ecdamızın Zerre Haysiyeti Yokmu..!!

Günlerdir Sığ, Basiretsiz,Amaçsız Onlarca Konuşma. Bu Hedeflenen Amacı Beğenmiyor Olabilrsin, Keza İstemiyorda Olabilirsin, Onada Eyvallah, Lakin YETER Ne Ensemizde SÜLÜK Olun, Nede İçimizde PARAZİT. Gidin Şayet Minimikron Şerefiniz Varsa RAKİP Olun, Bizi Bize Bırakın.... Şefatinizden Vaz Geçtik Mezarımızdan Taş Çalmayın.

Bu An İtibari İle Her Kim ki "BEN" der Her Kim ki Kendinden " BİZ" İçin Vazgeçemez, Bilsinki, Eşinden İşinden Aşından Artırarak Bu KUTLU Yolda EMEK Sarfeden Her Kişinin VEBALİ Onların Boynunadır.

Kazanırsa TÜRKİYE Kazanacak, Kaybederse TÜRKİYE Kaybedecek (Yegane Reailte Bu)

Mevzu Bahis Olan TÜRKİYE İse Gerisi Teferruattan İbarettir.....!!!

Şundan Gayet Eminin ki, Adı Geçen Değerli Organizasyonlarımızın SAYGIN Yöneticileri, Akli Selim Olarak Bu Çapsız,Tiyniyetsiz Zavallı Asalaklardan Derhal Yapılarını Arındıracaklardır. Ve Kendilerine Yakışan Olgunlukla Ortak Hedefimiz Olan TÜRKYE WOW İçin Gereken Tüm Adımları Atacaktır.

Ulu Önderin de Bizlere Nasihat Ettiği Gibi Her Zaman TÜRKİYE Başarısına Engel Olmak İsteyen "Dahili ve Harici Bedbahtlar" Olacaktır. Bu Beşbinyıldır Böyle Kıyamete Kadarda Böyle Olacak.

Bizler de Hem Dahili Hemde Harici Bu Bedbahtları YOK EDECEĞİZ.............!!!

Dipnot: Bu Kadar Kendince Rekabet Hastalığına Yakalanların Maçası Yiyorsa Alenen Desin Ben Şu Organizasyona Rakibim. Hemen Final Serveri Sonrasında İstedikleri Özelliklerde Server Açılsın, Alem de Görsün Kimin Ederi Ne Kadar.Merdiven Altından Çıkın YÜREĞİNİZ Yetiyorsa !!!

xx_delis
22-06-2017, 02:56

Beyler,Bayanlar;

Yaklaşık Üçyıldır Onlarca Kişi, Yoğun Bir Şekilde Gerek Maddi Gerek Manevi Olarak Bir Amaç Uğruna Emek Veriyoruz.
Nedir Amacımız: Beş Kıtadan Binlerce Kişinin Katılımı İle Gerçekleşen Bir Platformda, Kimliğini Taşıdığımız Ülkenin Prestiji Adına Performans Sergileyerek Bu Sportif Arenada Galibiyet Kupasına TÜRKİYE yazdırmak.

Bu Neyin Hırsıdır, Bu Neyin Kuyruk Acısıdır ki? Böylesine Göz Karartarak, Tüm Değer Yargılarını Hiçe Sayarak Bu Amaca Karşın Böylesine Çaba Sarf Ettiriyor...............?????

Hiç Bir Semavi Dinde "Dedikodu/Gıybet" Sevap Sayılmaz, Tüm Semavi Dinlerde Bu Eylemler GÜNAH Sayılır..!!
Bu Nasıl Bir TÜRK Olmak, Bu Nasıl TÜRKİYELİ Olmak, Bu Nasıl TÜRK Gibi Yaşamak ?????
Ya Taşıdığınız Kimliğin Onuruna yada Mensubu Olduğunuz İnanç a SAYGI' nız Olsun.
Malazgirtde, Çankkalede,Korede,Kıbrısta Şehit Olan Ecdamızın Zerre Haysiyeti Yokmu..!!

Günlerdir Sığ, Basiretsiz,Amaçsız Onlarca Konuşma. Bu Hedeflenen Amacı Beğenmiyor Olabilrsin, Keza İstemiyorda Olabilirsin, Onada Eyvallah, Lakin YETER Ne Ensemizde SÜLÜK Olun, Nede İçimizde PARAZİT. Gidin Şayet Minimikron Şerefiniz Varsa RAKİP Olun, Bizi Bize Bırakın.... Şefatinizden Vaz Geçtik Mezarımızdan Taş Çalmayın.

Bu An İtibari İle Her Kim ki "BEN" der Her Kim ki Kendinden " BİZ" İçin Vazgeçemez, Bilsinki, Eşinden İşinden Aşından Artırarak Bu KUTLU Yolda EMEK Sarfeden Her Kişinin VEBALİ Onların Boynunadır.

Şundan Gayet Eminin ki, Adı Geçen Değerli Organizasyonlarımızın SAYGIN Yöneticileri, Akli Selim Olarak Bu Çapsız,Tiyniyetsiz Zavallı Asalaklardan Derhal Yapılarını Arındıracaklardır. Ve Kendilerine Yakışan Olgunlukla Ortak Hedefimiz Olan TÜRKYE WOW İçin Gereken Tüm Adımları Atacaktır.

Ulu Önderin de Bizlere Nasihat Ettiği Gibi Her Zaman TÜRKİYE Başarısına Engel Olmak İsteyen "Dahili ve Harici Bedbahtlar" Olacaktır. Bu Beşbinyıldır Böyle Kıyamete Kadarda Böyle Olacak.

Dipnot: Bu Kadar Kendince Rekabet Hastalığına Yakalanların Maçası Yiyorsa Alenen Desin Ben Şu Organizasyona Rakibim. Hemen Final Serveri Sonrasında İstedikleri Özelliklerde Server Açılsın, Alem de Görsün Kimin Ederi Ne Kadar.Merdiven Altından Çıkın YÜREĞİNİZ Yetiyorsa !!!

Yine bir ulusa sesleniş konuşması geldi CZ den. Sana katılıyorum ama gülmekten :)

Maskeli SÜVARİ
22-06-2017, 03:01
Bu konuyu burada uzatmanın manası yok.

Birileri yine bi nane yemeye kalktı, sindirim sistemleri bozuldu. Yine bizi hiç şaşırtmıyor arkadaşlar, her hafta banko yeni bir skandal yaratıyorlar.

Suçluda, deynekçide, azmettiricide belirlendi.

Entrikanın toprakları Güneyde beyler :)

Hadi iyi geceler

Deynekçi lafı bize geliyorsa

Biz elimize gelen bilgiyi (yanlıs olduğunu bilmeden) turnuvadaki Türk birliklerinin selameti için paylaştık.

Bunun dısında baska bi durum sözkonusu değildir.

xx_delis
22-06-2017, 03:02

Beyler,Bayanlar;

Dipnota bayildim sayin CZ. Sonuna kadar destekciniziz. Iyi forumlar. Hayirli ramazanlar.

Buğra bey
22-06-2017, 03:57
Ben bu ssleri dahi görmedim ama SSlerde benim de grupta oldugum belirtilmis :) YAHU BENIM BERKi SEVMEDIGI HERKES BİLİR BENI TANIYAN HERKES. aha berk burda yuzune soyluyorum ben berke 3 serverdir ısınamadım ve sevmiyorum. ben sevmedigim bir adamla ihanet planları mi yapacagim? oyundan da sacma sacma mesajlar gelmeye basladı bizi itham eden bos cumleler vs. Ercey seni birlilte atmakla cok buyuk bir iş basarmisim eger bu olayın altından da sen cikarsan hic sasırmam. BIZE OYNANAN BU OYUNU HERKES GORMUS SEVINDIRICI OLAN TEK SEY BU

lycan
22-06-2017, 07:19
Ne goygoy olmuş gece

Ercey666
22-06-2017, 08:47
Günaydın arkadaşlar gün içerisinde bu olayı aydınlatıyoruz dün numara bırakmamın faydası oldu bu sebeble berk kerem burak ve bende dahil herkesi burada görmek istiyorum dönen dolapları itina ile burada yayınlacağız kim suçsuz kim mağdur gün içinde ortaya çıkar.
Antrikalar nereye kadar sürecek berk bey merak etme yalanın arkasına saklanan kendi pisliğinde boğulur

xx_delis
22-06-2017, 08:48
Günaydın arkadaşlar gün içerisinde bu olayı aydınlatıyoruz dün numara bırakmamın faydası oldu bu sebeble berk kerem burak ve bende dahil herkesi burada görmek istiyorum dönen dolapları itina ile burada yayınlacağız kim suçsuz kim mağdur gün içinde ortaya çıkar.
Antrikalar nereye kadar sürecek berk bey merak etme yalanın arkasına saklanan kendi pisliğinde boğulur

Merakla bekliyoruz ercey. İnşallah bu işin altından da sen çıkmazsın.

[KUZEYCE]
22-06-2017, 09:16
günaydın beyler kusura bakmayın uyuyodum. :D. bahsı geçen arkadaş benmişim. ulan valla helal olsun bana. büyük adammışım oturmuşum berkle burakla buğrayla ömer abiyle kemal başkanın kuyusunu kazmışım. sizin bilmediğiniz şeylerde var ruslarla anlaştım ruslarla. plan çökmeseydı finallere gidecek en buyuk darbeyi size finalde vuracak serveri ruslara verecektim 10.000 euro önerdiler bana. yaw siz ne boş adamlarsınız. bu oyunu bu kadar hayatınızın içine sokmayın dun gece 80 kere telefonum bolundu. benim kendimi aklama gibi bir kaygım yok. zaten IQ seviyosu 1 olan bir insan bile orada siz dediği kişinin benim olduğunu anlar. SS lere ben atmışım gorunutuye göre. kusura bakmayın ben aptal değilim.

He ama buna inanan inanmaya teşebbüs eden kardeşim dediğim insanlar var. Akla kara belli oldu. beni tanımak sizede nasip olmamış. özelliklede sana yasin. Herkez inansın rakıplerden de sen inanma.?

Ayrıca SIR ÖZEL grubunda konuşulmuş bunlar olmayan bir grup can burda Ben turvaya gıtme kararını son akşam aldım. STAN çağırınca. ben ne zaman konuşmuşum bunları. :D helal olsun bana serverlerin gidişatını değiştirmeye ismim bile yeter olmuş :SD:S:SDDS: neyse yormayın beni. hadı bakın dalganıza gençlik kasmayın bu kadar.

xx_delis
22-06-2017, 09:20
;2169962']günaydın beyler kusura bakmayın uyuyodum. :D. bahsı geçen arkadaş benmişim. ulan valla helal olsun bana. büyük adammışım oturmuşum berkle burakla buğrayla ömer abiyle kemal başkanın kuyusunu kazmışım. sizin bilmediğiniz şeylerde var ruslarla anlaştım ruslarla. plan çökmeseydı finallere gidecek en buyuk darbeyi size finalde vuracak serveri ruslara verecektim 10.000 euro önerdiler bana. yaw siz ne boş adamlarsınız. bu oyunu bu kadar hayatınızın içine sokmayın dun gece 80 kere telefonum bolundu. benim kendimi aklama gibi bir kaygım yok. zaten IQ seviyosu 1 olan bir insan bile orada siz dediği kişinin benim olduğunu anlar. SS lere ben atmışım gorunutuye göre. kusura bakmayın ben aptal değilim.

He ama buna inanan inanmaya teşebbüs eden kardeşim dediğim insanlar var. Akla kara belli oldu. beni tanımak sizede nasip olmamış. özelliklede sana yasin. Herkez inansın rakıplerden de sen inanma.?

Ayrıca SIR ÖZEL grubunda konuşulmuş bunlar olmayan bir grup can burda Ben turvaya gıtme kararını son akşam aldım. STAN çağırınca. ben ne zaman konuşmuşum bunları. :D helal olsun bana serverlerin gidişatını değiştirmeye ismim bile yeter olmuş :SD:S:SDDS: neyse yormayın beni. hadı bakın dalganıza gençlik kasmayın bu kadar.

Küçük bir düzeltme. Son akşam bizi satıp TURKEY lerle oynama kararı aldın. Orayı bir düzeltelim :)

[KUZEYCE]
22-06-2017, 09:31
Küçük bir düzeltme. Son akşam bizi satıp TURKEY lerle oynama kararı aldın. Orayı bir düzeltelim :)

ben sana hiç coflarla gelicem demedim bakarız kardeşim dedim turnuva ya gelmek istemediğimi en iyi sen biliyorsun can akrdeşim. ömer abinin ekibinden yazılınca serhat abı arayınca kıramadım onu.

neyse şimdi O watsapp gruplarında forumda sagla solda oyunda Arkamdan atıp tutan şahısların ozür dilemesini bekliyorum :D

xx_delis
22-06-2017, 10:09
;2169969']ben sana hiç coflarla gelicem demedim bakarız kardeşim dedim turnuva ya gelmek istemediğimi en iyi sen biliyorsun can akrdeşim. ömer abinin ekibinden yazılınca serhat abı arayınca kıramadım onu.

neyse şimdi O watsapp gruplarında forumda sagla solda oyunda Arkamdan atıp tutan şahısların ozür dilemesini bekliyorum :D

Bırak bu işi. Bizimle oynayacaktın son gün çıktın ben güneydoğuya gidiyorum dedin :) Neyse

Buğra bey
22-06-2017, 10:26
yasin bize bir sey mi demis yok ya inanmam ben yasine toz kondurmam o da bize kondurmamistir bence

Maskeli SÜVARİ
22-06-2017, 11:36
yasin bize bir sey mi demis yok ya inanmam ben yasine toz kondurmam o da bize kondurmamistir bence

ben siz yaptınız demedim ama şüphe ile kaldım kendimce sebeplerim vardı kerem biliyor ;)

black süvari
22-06-2017, 11:58
ben siz yaptınız demedim ama şüphe ile kaldım kendimce sebeplerim vardı kerem biliyor ;)

:) Yasin senin bisey demene gerek yok fotolarda kimbelli yaziyor ha gercek ha montaj

Beni turnuva filanda ilgilendirmiyor ama o knusmalarin icinde beni ilgilendiren bir durum var Tilsimi kac altina sattiniz ?? Sayin berk bey ?

Bir ay oncesinde dem oyuncusuyum diyen bi bulduzer lakapli arkadas forumda yardirdi durdu sattiniz bizide sattiniz icendeki marabalarla komple birligi sattiniz diye hatta kemal sunalin o muthis filminden alintida yapti

S2 de kimle iki kelam etseniz berk satti ya donuyor muhabbet.

Bir ay sonra Pattt ss ler piyasaya cikiyor evet arkadasim bu banada ulasti bende gerekli kisilere yolladim isteyene yine yollim o ss leri bende kayit altinda ha montaj ha gercek ama ortaliktada dolasan bir iddayi destekler nitelikte

NaRKoTiQ
22-06-2017, 12:13
ercey beyefendi siz elemede kısa bir süre error içinde bulunan,hesabınızı kontrol etmemize izin vermeyen,sonra giderli konuşan,sonra bizim şutladığımız arkadaş mısınız acaba?ercey diye çok fazla isim görmedim çünkü.

eğer sizseniz beni normal serverlarda herkes tanır diyordunuz da,kendinizi nasıl tanıttığınız ortada gibi.

xx_delis
22-06-2017, 12:16
ercey beyefendi siz elemede kısa bir süre error içinde bulunan,hesabınızı kontrol etmemize izin vermeyen,sonra giderli konuşan,sonra bizim şutladığımız arkadaş mısınız acaba?ercey diye çok fazla isim görmedim çünkü.

eğer sizseniz beni normal serverlarda herkes tanır diyordunuz da,kendinizi nasıl tanıttığınız ortada gibi.

Sizide mi karıştırdı ? O merak etme dostum. Başka ercey yok.

Buğra bey
22-06-2017, 12:26
ortalikta dolanan bir iddiayi fake mesajlara gecirmis olamazlar mı ? ayrıca akıl var mantık var o mesajlarda turnuva konusulurken hangi mal kafa gelip de tilsimlari da size sattim der? Ben SIR BİRLIĶLERI genel baskan yardimcisiyim. altin mevzuusu var mi bilmiyorum ben bilmez iken bunu (ben bilmiyorsam boyle bir seyin gercek olmasina imkan dahi yok) Size laf dusuyor mu? biraz akıl mantık el insaf

Buğra bey
22-06-2017, 12:28

error mu? turnuvadaki ismi error deme bana? gercekten yıkılirim eger dogruysa bizim birlikte error isimli oyuncu var

NaRKoTiQ
22-06-2017, 12:33
Sizide mi karıştırdı ? O merak etme dostum. Başka ercey yok.

bu arkadaş etliye sütlüye karışmadan büyüme derdindeydi error içerisinde,hop gel bakalım şöyle hesabına seni de 1-2 opeye katalım boş duranı Allah sevmez dediğimizde siz beni nasıl tanımazsınız,benim elimde 1m def var,bana düzgün davransanız bu 1m defi size verirdim ama kötü davrandığınız için siliyorum şeklinde tavır aldı(kısacası bir bahane uydurup açılmak üzere olan 3xe hesap açacak).tabi biz kendisini şutladık hemen.onun bilmediğimizi sandığı tek nokta şuydu,köy planından ss atarak bize def sayısını ispat etmeye calıstı.bre benim çok zeki kardeşim errorun tüm hesapları benim elimden tek tek geçiyor,o zamanlar o kadar köy sayısına sahip 15-20 hesap var zaten ve hepsinin de şifreleri bende bizzat var.

biten ama sıfırlanmayan 3xden ssleri çekmiş göndermiş,aklınca sert konusup bir de bizi o sözde 1m deften mahrup edip aman yapma dedirtecek.ne tip bir insan olduğun ve kapasiten oradaki 5 dakikalık diyalogumuzdan anlaşılıyordu ercey bey.

error mu? turnuvadaki ismi error deme bana? gercekten yıkılirim eger dogruysa bizim birlikte error isimli oyuncu var

hayır birliğimizin ismi olan errordan bahsediyorum,onun hesap adlarını suan hatırlamıyorum maalesef.

xx_delis
22-06-2017, 12:44
bu arkadaş etliye sütlüye karışmadan büyüme derdindeydi error içerisinde,hop gel bakalım şöyle hesabına seni de 1-2 opeye katalım boş duranı Allah sevmez dediğimizde siz beni nasıl tanımazsınız,benim elimde 1m def var,bana düzgün davransanız bu 1m defi size verirdim ama kötü davrandığınız için siliyorum şeklinde tavır aldı(kısacası bir bahane uydurup açılmak üzere olan 3xe hesap açacak).tabi biz kendisini şutladık hemen.onun bilmediğimizi sandığı tek nokta şuydu,köy planından ss atarak bize def sayısını ispat etmeye calıstı.bre benim çok zeki kardeşim errorun tüm hesapları benim elimden tek tek geçiyor,o zamanlar o kadar köy sayısına sahip 15-20 hesap var zaten ve hepsinin de şifreleri bende bizzat var.

biten ama sıfırlanmayan 3xden ssleri çekmiş göndermiş,aklınca sert konusup bir de bizi o sözde 1m deften mahrup edip aman yapma dedirtecek.ne tip bir insan olduğun ve kapasiten oradaki 5 dakikalık diyalogumuzdan anlaşılıyordu ercey bey.

hayır birliğimizin ismi olan errordan bahsediyorum,onun hesap adlarını suan hatırlamıyorum maalesef.

Usta 'bebelere balon 1 lira' da dedimi ? :D Doğru erceyden bahsediyorsun şuanda. Klinik bir ercey vakası işte.. Şaşırdık mı ? Tabi ki de hayır.

[KUZEYCE]
22-06-2017, 12:48
emrah başkan gerçekten düşünce yetini kaybetnişsin. hakaret olarak algılama asla sana karşı oyle bir tutumum olmaz ama düşüncen yanlış. ne demek iddalar motsaj olsun gerçek lsun farketmez ıddada berkın harıcınde geri 3 kısı sır bırlıklerı yonetımınden. ve gerçeklik şüphelik bşir durumudda kalmadı herşey cıktı ortaya

black süvari
22-06-2017, 12:59
;2169995']emrah başkan gerçekten düşünce yetini kaybetnişsin. hakaret olarak algılama asla sana karşı oyle bir tutumum olmaz ama düşüncen yanlış. ne demek iddalar motsaj olsun gerçek lsun farketmez ıddada berkın harıcınde geri 3 kısı sır bırlıklerı yonetımınden. ve gerçeklik şüphelik bşir durumudda kalmadı herşey cıktı ortaya

Kerem ben dogru veya yanlis demem bi resim var bi taraf doru diyor bi taraf fake diyor ben ne diyorum tinne

S2 forumunda bir iddaa vardi birlikler icindeki tilsim ve marabalariyla beraber satildi diye,
Hatta bu olusuma karsi cikildi kurtlar kuruldu, karsi cikildi sir oldu dem ve kale tekrar
Ve bu icraatin basi kim Berk !

Bende bu herifin olduu her yerde bu tarz alengirli islervar olabilir olmustur olucaktir diyorum.

Evetsen varsin suphem var bugrayi tanimam yeni cikti , burakx ilk defa bugun ozur diledi gonlumu fethetti

4 kisilik konusma ve iki kiisi arasinda geciyor kuzeyce ve berk(tam emin degilim) baskasi ile konusulup ss ler sana atilmis gibi

black süvari
22-06-2017, 13:05
;2169995']emrah başkan gerçekten düşünce yetini kaybetnişsin. hakaret olarak algılama asla sana karşı oyle bir tutumum olmaz ama düşüncen yanlış. ne demek iddalar motsaj olsun gerçek lsun farketmez ıddada berkın harıcınde geri 3 kısı sır bırlıklerı yonetımınden. ve gerçeklik şüphelik bşir durumudda kalmadı herşey cıktı ortaya

Yalniz bunu hazirlayan eğer fake ise ki şuanda genel kani öyle fatura erceye kesilmis

1- bazi arkadaslar rahatsiz hesaplar kitletiliyor diye bu benim kulagima kadar geliyor
2- cof - turkey savasi isteniyor bunu kendi icinizde sorucaksiniz berk sahiden gruplarda insanlari kiskirtip cof - turkey savasini gazliyormu
3- wow istenmesi sir-dem istenmesi buna gore altyapi kurmak finallerde birsey bahane edilip yeni kazanilan oyuncularla guclu bir birlik olup baska servere girmek

Guzep bir tespit yapmis kanimca tespit dogrumu degilmi onu muhattaplari karar verir

Kerem iddalar bu ve bu iddalar beni hicmi hic ilgilendirmiyor

Ercey konusuna gelince eski birligi ile anlasamamis bize gecmis gecme sebebide aslinda net server iki kutuplu :)
Ya sizde kalicakti ya bizde durum bu.

extreme
22-06-2017, 13:26
Yalniz bunu hazirlayan eğer fake ise ki şuanda genel kani öyle fatura erceye kesilmis

1- bazi arkadaslar rahatsiz hesaplar kitletiliyor diye bu benim kulagima kadar geliyor
2- cof - turkey savasi isteniyor bunu kendi icinizde sorucaksiniz berk sahiden gruplarda insanlari kiskirtip cof - turkey savasini gazliyormu
3- wow istenmesi sir-dem istenmesi buna gore altyapi kurmak finallerde birsey bahane edilip yeni kazanilan oyuncularla guclu bir birlik olup baska servere girmek

Guzep bir tespit yapmis kanimca tespit dogrumu degilmi onu muhattaplari karar verir

Ercey konusuna gelince eski birligi ile anlasamamis bize gecmis gecme sebebide aslinda net server iki kutuplu :)

herkesn dilinde bir cof turkey savası arkadas cok mu onemlı bu? Cof bırbırını yıyo bırbırını yagmalayp askerını kesıyo turkeyle savassa ne olur savasmasa ne olur?
Turkler belkı eskıden bırlık ve beraberlık yonunden cok ıyı olabılır fakat o gunler eskıde kaldı..
Tüm türklerin ortak noktası geçmişle övünmelerıdir. Geleceğiyle övünen bir türk göremedım henüz..

Buğra bey
22-06-2017, 13:34
Kerem ben dogru veya yanlis demem bi resim var bi taraf doru diyor bi taraf fake diyor ben ne diyorum tinne

S2 forumunda bir iddaa vardi birlikler icindeki tilsim ve marabalariyla beraber satildi diye,
Hatta bu olusuma karsi cikildi kurtlar kuruldu, karsi cikildi sir oldu dem ve kale tekrar
Ve bu icraatin basi kim Berk !

Bende bu herifin olduu her yerde bu tarz alengirli islervar olabilir olmustur olucaktir diyorum.

Evetsen varsin suphem var bugrayi tanimam yeni cikti , burakx ilk defa bugun ozur diledi gonlumu fethetti

4 kisilik konusma ve iki kiisi arasinda geciyor kuzeyce ve berk(tam emin degilim) baskasi ile konusulup ss ler sana atilmis gibi

bugra yeni cikmadi hep vardı sadece aktif degildi arka plandaydi ama bizi zan altinda birakmak yanlis

xx_delis
22-06-2017, 13:35

1-) Doğru evet. Hesaplarımız kitletildi. Dünde burak açık açık söyledi şu oyuncunun hesabını kitleticem mh ye diye. Ve bir arkadaşımız multiden kilit yediğinde iyi olmuş dedi yüzüne. Kısacası sattı bizi turnuvada ihanet etti.
2-)Zannetmiyorum. O konuşmalar montaj bence. Ispatlandı da.
3-)Kerem zaten yeni bir SIR oluşumu ile yeni bir tr serverında oynamak istiyor. Bunu zaten cümle alem biliyor. Ama bunun turnuva ile alakası yok. Günahını alamam asla.

Ercey meselesine gelincede. Server iki kutupluda ercey kaç kutuplu çözemedim. Bütün birliklere girdi hepsini karıştırdı. Bu muhabbette yaptıkları ortada. Sonra az önce error birliklerinden biri yazdı zamanında orayıda karıştırmış. Ercey işte ne diyim.

Buğra bey
22-06-2017, 13:37

madem ilgilendirmiyor neden hala ortaligi karistiriyorsun COF da TURKEY de bizi sucsuz buldu ve gercekten de öyle. sen hala fake ya da gercek bilmem diyorsun bilmiyorsan bence sana ayirdigimiz surenin sonuna geldik

black süvari
22-06-2017, 13:49
madem ilgilendirmiyor neden hala ortaligi karistiriyorsun COF da TURKEY de bizi sucsuz buldu ve gercekten de öyle. sen hala fake ya da gercek bilmem diyorsun bilmiyorsan bence sana ayirdigimiz surenin sonuna geldik

:) İyi tamam he he

Yugi
22-06-2017, 14:05
Arkadaşlar saçma sapan konuşmayın biraz.Dünden beri 80 kere telefonum çaldı.Şimdi her şeyi açıklıyorum bu konu kapanacak.

Ercey denilen şahıs , Tırsın ulan ömer tarafından talimat verilen bir şahıstır.Aklınca kumpas kurup Cof içinde kargaşa çıkaracaklardı.Peki neden yapsınlar?
Tırsın ulan AntiCof oyuncusu.Çok zengin bir şahıs.Cof içinde oyuncu besleyip yıkım yapma peşinde.Bu planı tek başına yapmış olamaz! Adamuslar da bu işin içinde.Yani Turkey birliğinin genel yönetimi idaresinde gerçekleşmiştir.
Kaç gündür sürekli tahrik edici hareketler yapıyorlar.Herkese server başında neden turnuvaya geldiklerini söylemiştim.Turkey oyuncuları uyuma! Yönetim kendi çıkarlarını düşünüyor.

xBurak
22-06-2017, 14:29
1-) Doğru evet. Hesaplarımız kitletildi. Dünde burak açık açık söyledi şu oyuncunun hesabını kitleticem mh ye diye. Ve bir arkadaşımız multiden kilit yediğinde iyi olmuş dedi yüzüne. Kısacası sattı bizi turnuvada ihanet etti.
2-)Zannetmiyorum. O konuşmalar montaj bence. Ispatlandı da.
3-)Kerem zaten yeni bir SIR oluşumu ile yeni bir tr serverında oynamak istiyor. Bunu zaten cümle alem biliyor. Ama bunun turnuva ile alakası yok. Günahını alamam asla.

Ercey meselesine gelincede. Server iki kutupluda ercey kaç kutuplu çözemedim. Bütün birliklere girdi hepsini karıştırdı. Bu muhabbette yaptıkları ortada. Sonra az önce error birliklerinden biri yazdı zamanında orayıda karıştırmış. Ercey işte ne diyim.

Can ben kimseyi satmadım, ihanette etmedim. Haklıdan yana oldum her zaman. Eğer bir oyuncunun multiden dolayı kitlendiğine sevinmek ihanetlikse tamam ihanet etmişimdir. Fakat ben multi ye karşı ve her zaman hak edenin bir yerlere gelmesini isteyen bir insan olarak. Multiyi destekleyen ve en çok nem alan birlik ile aynı çatı altında nasıl olayım? Ki bana defol dendiği halde :) Biraz empati yapın. Sen oyuna para yatırıyorsun, zamanını harcıyorsun, saatlerce yağma listesi arıyorsun oluşturmak için. Fakat adamın birisi 20 tane multi ile gününü gün ediyor.. Ben buna karşıyım. Ve karşı olduğum için Cof bünyesi beni dışarı attı. Canları sağolsun herkesin :)

Ama ihanet ve satmak yok. Ben seni bilirim sen beni bilirsin.

xx_delis
22-06-2017, 14:36
Can ben kimseyi satmadım, ihanette etmedim. Haklıdan yana oldum her zaman. Eğer bir oyuncunun multiden dolayı kitlendiğine sevinmek ihanetlikse tamam ihanet etmişimdir. Fakat ben multi ye karşı ve her zaman hak edenin bir yerlere gelmesini isteyen bir insan olarak. Multiyi destekleyen ve en çok nem alan birlik ile aynı çatı altında nasıl olayım? Ki bana defol dendiği halde :) Biraz empati yapın. Sen oyuna para yatırıyorsun, zamanını harcıyorsun, saatlerce yağma listesi arıyorsun oluşturmak için. Fakat adamın birisi 20 tane multi ile gününü gün ediyor.. Ben buna karşıyım. Ve karşı olduğum için Cof bünyesi beni dışarı attı. Canları sağolsun herkesin :)

Burak sen çıkar ceza almış bir yoldaşına iyi olmuş dersen grupta multisi olanları kitlettirirsen biri de ben. Sonra grupta TURKEY birliklerini tunaları Fatu yu Tırsın Ulanı övüp durursan. Bende çıkar sana ihanet ettin derim. Turnuva öncesi s2 deyken rusları övüyordun hep. Övdüğün ruslar kişi başı 4-5 multi ile geliyor turnuvaya. Turnuvada zafere giden her yol mübahtır. İhanet ettin evet. Bu düşüncem asla değişmeyecek. Ama bu öfke sadece travian sınırları içerisindedir. Reel hayatta ne zaman istersen arayabilirsin oturur kahve içer sohbet ederiz. İyi forumlar.

xx_delis
22-06-2017, 14:39

Ayrıca ben çıkıp Kemal Başer'e ARMINIUS'a gidip burak benim kardeşimdir ben kefilim ihanet etmez bize diyorsam ve sen 48 saat sonra çıkıp açık açık ben şu oyuncuyu kitlettiricem diyorsan bana çıkıpta ihanet etmedim satmadım diyemezsin. Senin yüzünden ben mahçup oldum insanlara. Bu konuda sana karşı olan öfkem asla geçmeyecek.

wanlı
22-06-2017, 14:40
Başka ülkede yaşayamam :) bi deli bir kuyuya taş atmiş 80 akilli çikarmaya calişiyor.guven kolay kazanilmaz kolay kaybedilir.ama bu şekilde hile hirdayla degil.

extreme
22-06-2017, 14:41
Ayrıca ben çıkıp Kemal Başer'e ARMINIUS'a gidip burak benim kardeşimdir ben kefilim ihanet etmez bize diyorsam ve sen 48 saat sonra çıkıp açık açık ben şu oyuncuyu kitlettiricem diyorsan bana çıkıpta ihanet etmedim satmadım diyemezsin. Senin yüzünden ben mahçup oldum insanlara. Bu konuda sana karşı olan öfkem asla geçmeyecek.

Gizli gizli yapsa daha mı iyiydi? Hem multi hesapların koruncak nesi var ki? s5 de unique kac kere sıkayet etmıslıgım var multi hesaptan :D :D

extreme
22-06-2017, 14:45
Başka ülkede yaşayamam :) bi deli bir kuyuya taş atmiş 80 akilli çikarmaya calişiyor.guven kolay kazanilmaz kolay kaybedilir.ama bu şekilde hile hirdayla degil.

Güven diye birşey kalmadı ki safaklar sabahdan berı demlern alt bırlıklerıne saldırıyorlar AMA ONLAR YÜCELER YÜCESİ TÜRK TANRI ONLARI KORUYACAK hahah sadece gülüyorum artık

xx_delis
22-06-2017, 14:46
Gizli gizli yapsa daha mı iyiydi? Hem multi hesapların koruncak nesi var ki? s5 de unique kac kere sıkayet etmıslıgım var multi hesaptan :D :D

Güzel kardeşim turnuvada zafere giden her yol mübahtır. Aynısını TURKEY birliği oyuncularınada yapsaydı gene aynı tepkiyi gösterirdim. Tr serverı ile turnuvayı bir tutmayın bence.

extreme
22-06-2017, 14:49
Güzel kardeşim turnuvada zafere giden her yol mübahtır. Aynısını TURKEY birliği oyuncularınada yapsaydı gene aynı tepkiyi gösterirdim. Tr serverı ile turnuvayı bir tutmayın bence.

Hileyle kazanılan zafer; zafer değildir. Sadece aldatmacadır.

xx_delis
22-06-2017, 14:50
Hileyle kazanılan zafer; zafer değildir. Sadece aldatmacadır.

O zaman geçen sene ruslara yenildiğimiz zaman kimse sallamayacaktı dostum. Sen sanıyor musun ruslar tek hesap geliyor finale ?

extreme
22-06-2017, 15:00
O zaman geçen sene ruslara yenildiğimiz zaman kimse sallamayacaktı dostum. Sen sanıyor musun ruslar tek hesap geliyor finale ?

bak bunun çözümü çok basit ADAM KAZANMAK evet çözüm bu kadar basit 10 20k ıcın cevrendekı arkadaslarnı yıkıp yakmak yerıne onları kazanmak anca bu sekılde hıle yapmadan kazanabılrsın..
Önceki sayfalarda dediğim gibi türkler eskıden bırlık ve beraberlk olarak cok ıyı olabılrler fakat suan sadece acgozluluk var bu da bu turnuva dahıl her turnuvayı kaybedıcekler (cez) anlamına gelıyor

xBurak
22-06-2017, 15:02
Burak sen çıkar ceza almış bir yoldaşına iyi olmuş dersen grupta multisi olanları kitlettirirsen biri de ben. Sonra grupta TURKEY birliklerini tunaları Fatu yu Tırsın Ulanı övüp durursan. Bende çıkar sana ihanet ettin derim. Turnuva öncesi s2 deyken rusları övüyordun hep. Övdüğün ruslar kişi başı 4-5 multi ile geliyor turnuvaya. Turnuvada zafere giden her yol mübahtır. İhanet ettin evet. Bu düşüncem asla değişmeyecek. Ama bu öfke sadece travian sınırları içerisindedir. Reel hayatta ne zaman istersen arayabilirsin oturur kahve içer sohbet ederiz. İyi forumlar.

Ben kimseyi kitlettirmedim. Eğer hesap kitleme bir kişinin söylemiyle olsaydı serverda kitlenmeyen hesap kalmazdı sanırım.

Rusları övmemin sebebi adamlar birleşip beraber yol almayı biliyorlar. Bizim feyz almamız gerekli onlardan.

İhanet etmek o şekilde olmuyor. Ben gelipde bir cof oyuncusuna saldırırsam ihanet etmiş olurum asıl veya casusluğunu yaparsam ihanet etmiş olurum.

Ben neyse o, direk söylerim evet sevindim. Ben oyunda kural dışı oynayan birisi kitlenince seviniyorum. Turnuva ile alakası yok bu durumun.

dexaz
22-06-2017, 15:05
[sıze=5] tanrı türkü korusun !!![/sıze]

Tengri Türüküg Közedzün Yegedzün !

Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin !

Yugi
22-06-2017, 15:48
Bence s2 den gelenler banlansın.

Nozzle(-_+)
22-06-2017, 16:13

Ulan dun mesajlari okudugmda direk bu herif aklima gelmisti zaten. Potansiyal var kucuk adamda...

Unique
22-06-2017, 16:20
Ulan dun mesajlari okudugmda direk bu herif aklima gelmisti zaten. Potansiyal var kucuk adamda...
Boş yapma teneke.

DieHard
22-06-2017, 16:21
@⁨Berk Unique Travian⁩ bu arkadaş DEM başkanı. s2'de oynuyordu. O zamanlar *Ercey* diye de bir rakibi var ve birbirlerinden nefret ediyorlar. *Ercey* adını aklınızda tutun önemli.

Bu *Ercey* mazlum bir arkadaş, gelen kovuyor giden kovuyor. Yediremiyor tabi hırs yapıyor arkadaş.

DEM birlikleri ve @⁨Berk Unique Travian⁩ elemelere geliyor COF birliklerine destek olmaya. s2'yi de bırakıyorlar. *Ercey*'de yemin ediyor bu DEM'lere rahat vermeyeceğim diye.

*Ercey* 4-5 tane hat çıkartıyor kendine. Bu hatları kendi telefonuna "Unigue", "Buğra", "Burakx" olarak kaydediyor. Bu şahısları tamamı vaktiyle *Ercey*'i birliklerinden atmış adamlar ve kendi aralarında da husumetleri var. Sonra *Ercey* kendi kurduğu grupta, kendi numaraları arasında dün malum olan sohbeti çeviriyor...

Ardından bu sohbeti, oyunda kendisine iyi davranan tek birlik olan *SÜVARİ* Birliklerinin WoW'cusu *Kontes Süvari Coşkun*'a atıyor. "Bunlar böyle konuşuyor, bunları Kemal Başer'e gösterebilir miyiz atsınlar DEM'i" diyor. *Kontes Süvari Coşkun* ise *Tırsın Ulan Ömer*'i tanıyor ve ortak grup kurup konuşmaları atıyor. *Tırsın Ulan Ömer*'de Emin olmak için zaman istiyor. *Ercey* sabredemiyor ve forumda fake hesap açıp konuşmaların tamamını atıyor ve bizimde haberimiz oluyor.

Şimdi olay nasıl çözüldü?

1-) Grupta olduğu iddia edilen insanlar *Berk Unique*, *Buğra*, *Kuzeyce Kerem* ve *Burakx* ve ben bu arkadaşların hepsini tanıyorum telefon markalarına kadar haberim var alınan ss'ler bunlardan herhangi birinin telefonundan alınmış olamaz.

2-) Foruma bu görüntüleri lanse eden hesabın IP'si *Ercey* ile aynı :)

3-) *Ercey*'in telefonu ile görüntülerde ss alınmış telefon aynı marka/model.

Yani olay %100 kesinliğe kavuştu.

*Şimdi Amaç Ne?*
Amaç şu; Mazlum *Ercey* DEM'den her platformda intikam almak istiyor. Arkasında büyük eller falan yok ne yazık ki, sadece bir şahsın çevirdiği kaliteli bir entrika.

Teşekkürler, saygılar, sevgiler ������

Whatsapp gruplarına attığım mesajı aynen burayada atıyorum. Olay çözülmüştür.

İyi forumlar.

Nozzle(-_+)
22-06-2017, 16:33
Boş yapma teneke.
hahaha gerilme evladim potansiyalin var dedik.

Strunk
22-06-2017, 18:08
@⁨Berk Unique Travian⁩ bu arkadaş DEM başkanı. s2'de oynuyordu. O zamanlar *Ercey* diye de bir rakibi var ve birbirlerinden nefret ediyorlar. *Ercey* adını aklınızda tutun önemli.

Bu *Ercey* mazlum bir arkadaş, gelen kovuyor giden kovuyor. Yediremiyor tabi hırs yapıyor arkadaş.

DEM birlikleri ve @⁨Berk Unique Travian⁩ elemelere geliyor COF birliklerine destek olmaya. s2'yi de bırakıyorlar. *Ercey*'de yemin ediyor bu DEM'lere rahat vermeyeceğim diye.

*Ercey* 4-5 tane hat çıkartıyor kendine. Bu hatları kendi telefonuna "Unigue", "Buğra", "Burakx" olarak kaydediyor. Bu şahısları tamamı vaktiyle *Ercey*'i birliklerinden atmış adamlar ve kendi aralarında da husumetleri var. Sonra *Ercey* kendi kurduğu grupta, kendi numaraları arasında dün malum olan sohbeti çeviriyor...

Ardından bu sohbeti, oyunda kendisine iyi davranan tek birlik olan *SÜVARİ* Birliklerinin WoW'cusu *Kontes Süvari Coşkun*'a atıyor. "Bunlar böyle konuşuyor, bunları Kemal Başer'e gösterebilir miyiz atsınlar DEM'i" diyor. *Kontes Süvari Coşkun* ise *Tırsın Ulan Ömer*'i tanıyor ve ortak grup kurup konuşmaları atıyor. *Tırsın Ulan Ömer*'de Emin olmak için zaman istiyor. *Ercey* sabredemiyor ve forumda fake hesap açıp konuşmaların tamamını atıyor ve bizimde haberimiz oluyor.

1-) Grupta olduğu iddia edilen insanlar *Berk Unique*, *Buğra*, *Kuzeyce Kerem* ve *Burakx* ve ben bu arkadaşların hepsini tanıyorum telefon markalarına kadar haberim var alınan ss'ler bunlardan herhangi birinin telefonundan alınmış olamaz.

*Şimdi Amaç Ne?*
Amaç şu; Mazlum *Ercey* DEM'den her platformda intikam almak istiyor. Arkasında büyük eller falan yok ne yazık ki, sadece bir şahsın çevirdiği kaliteli bir entrika.

İyi forumlar.

Şimdi gerçekten yazılarınızı analizlerinizi çok beğeniyorum ancak. Sizin gibi 3 düşünüp 1 oynayan bir isimin. Dün foruma ''Pislik Güneyde'' beyler yazıp diğer birlikleri suçlaması ne kadar doğruydu. Bu bir çok isimi zan altında bırakmadı mı sizcede? Şimdide öyle olmadığı ortaya çıkmış.Bana göre çok yanlıştı. Olayı açığa kavuşturmuş olduğunuza gerçekten çok sevindim. Ama lütfen Artık bir olalım. Türk'ü türk'e kırdırmaya çalışana gereken cevabı verelim arkadaşlar.

((PADRONE))
22-06-2017, 20:09
Bende bakıyorum şuanda dediğin yerleri kereme sordum keremin acıklamaları mantıklı geldi .Eğer ercey yalandan hazırlamıssa bunları cezasını veririz.

Dipnot=>Ss leri isteyenlere atarken doğruluğundan emin olmadığımı altına not düştüm.Ama yinede yalan olduğuna kanaat getirirsem özrümü dilerim

Esasen banada inandirici gelmedi. Ama bu mevcut tutumumuzu degistirmez tabiki

((PADRONE))
22-06-2017, 20:10
Bence s2 den gelenler banlansın.

Ahajaja banlansin bakalim :)

VİBE®
22-06-2017, 20:49
Bana mantıklı gelmedı para verıp tılsım almak yada satmak ,

Serverda bunu yapacak vardı ıbrahım ulu ( son of anarshı ) :)

Bende ordu carpıp aldım sonucta o ordularda para harcanarak basılıyoru , demkkı bnde para vermıs almısım :D

:D:D:D::D

caporegime
22-06-2017, 20:56
Bana mantıklı gelmedı para verıp tılsım almak yada satmak ,

Serverda bunu yapacak vardı ıbrahım ulu ( son of anarshı ) :)

Bende ordu carpıp aldım sonucta o ordularda para harcanarak basılıyoru , demkkı bnde para vermıs almısım :D

:D:D:D::D
künefe zihin açıyor demek adem abi :D

xx_delis
22-06-2017, 21:22

*Şimdi Amaç Ne?*

Teşekkürler, saygılar, sevgiler 😘😘😘

İyi forumlar.

Erceyden ses yok hala. Normal şartlarda çoktan damlardı buraya rahat durmazdı.

((PADRONE))
22-06-2017, 21:27

Dem e mazlum demek komple olmaz bence bu kadar basit degil 100 lerce kisi hesap sildi bazi arkadaslar ve genel baskandan dolayi ama oyunla entrika ile bu isleri yapmak da hos degil illaki

VİBE®
22-06-2017, 21:46
künefe zihin açıyor demek adem abi :D

Bu gun dondurma ile yetindim sadece :(

Ercey666
22-06-2017, 22:56
Masallah dokturmussunuz yine yine bir kurban yine masum bir cocuk ne zaman haksiz olduki iyiki birgun gireemedik firsatcilar yine isbasina dusmus suclu kim kim sucsuz karman corman olmus berk yine reklamini yapti bende gereken kisiye gereken kisileri gosterdim ortada 3tane numara var biri benim digeri seri numara sin 2 rakamlari farkli ne hokmet ise ikiside berk ile iletisimdw bulunmuslar berke soruyorum musteri hizmetlerini aradinmi diye ozel numara diyor ben ariyorum sirket hatti olsrak kadem gundogar adina kayitli cikiyor eee berk bunuda inkar edersin sen

Ercey666
22-06-2017, 23:05
Bugun ailem ile alibey tatil koyune gelmisim ona ragmen ben gerekwn insanlara yardimci oldugumu dusunuyorum headhunter hesabinin sabibini soyleyen vatandaslarin bic hesaba girmedigi asil sahibi ile gorusulup hesap tamamen bana birakilmistir headhunterin sahibiyim diyen vatandaslar ile berkin iletisimj oldugu ve muhabbetlerinjn oldugu yazismalarda ortaya cikarilmistir simdi soruyorum berke bu adamlarla bagin vardi veya yoktu ama muhabbetleriniz donmus yazismissiniz en son dakikaya kadarda yazismalar var sonradan bu olay cikiyor ve sen adama sorgusuz kufur ediyun amac ney neyin pesindesin suclumu ariyun suclayacak adammi ariyun ayni seri numaradan 2 tane var ve sen bunlardan bahsetmiyun tanjmadigini soyluyun

Ercey666
22-06-2017, 23:10
Yani arkadaslar kisa ve oz essege bineyimmi binmeyeyimmi davasi berk inde oldugu bir dumen cevirildi butun oyunlarda berki buluyor oldu

Ercey666
22-06-2017, 23:13

Alibey tatil koyune gelmisim tekir ovada gelmek isteyeni bwklerim benim icin tatil baslamistir ozamana kadar berk yazacak senaryolari biz okuyacaz artik tatil donusu toplu cevap veririm berke unique berk

Ercey666
22-06-2017, 23:17
Sunuda ekleyeyim turnuva grubundaki berkin arkadasida olan aybars kurt olduguda ortaya cikmistir birisi en basinda beri yazismalari atsaydi ve orada numaralari soyleseydi iyi olurdu ama sıkıntı yok sanal alemde gizli diye birsey yoktur maalesef

conqueror41
23-06-2017, 02:02
Sunuda ekleyeyim turnuva grubundaki berkin arkadasida olan aybars kurt olduguda ortaya cikmistir birisi en basinda beri yazismalari atsaydi ve orada numaralari soyleseydi iyi olurdu ama sıkıntı yok sanal alemde gizli diye birsey yoktur maalesef
Susmayacaksın hala he :)

[KUZEYCE]
23-06-2017, 10:47
Olayin kahramani bendim.bakin simdi ilgi dagildi ustunden kendini kotu hissediyorum hadi beni suclayin iraz daha bu kadarcabuk mu pes ettiniz ������

Unique
23-06-2017, 16:02
Susmayacaksın hala he :)
Aybars diye sahte bir isim kurmuş aklından aybars = ercey . hala saçma sapan konuşuyor boş ver :)

Ercey666
23-06-2017, 20:44
YAPTIKLARI İLE KÜÇÜLENLER LAFLARIYLA BÜYÜDÜKLERİNİ SANMASIN BEN YAPMIŞ OLSAYDIM EN BABASINI YAPARDIM
MESLEĞİM GEREĞİ

KİMSEYE BİRŞEY KANITLAMA GEREĞİ DUYMUYORUM BANA O NUMARALARI SORGULADIM DİYENLER YOK IP AYNI DİYENLER SADECE UZAKTAN GÜLÜYORUM BERK BEY MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN İSİM SORGULAMASINI BİLMİYORSAN GEL SANA ÖĞRETEYİM BANA LAF CAMBAZLIĞI YAPMA HEADHUNTER HESABINA DAHİ GİRMEMİŞ BİRİSİ EN ÇOK SENİNLE KONUŞMUŞ BUNU HİÇ ANLATMIYUN
NE ARKAMDA KONUŞANLARA BAKARIM NEDE BENİ ÇEKEMEYENLERİ TAKARIM ALLAHA HAVALE EDER YOLUMA BAKARIM

***3 puntodan büyük font ve tamamı büyük harf içeren cümleler kullanmayınız! -S

Aybars diye sahte bir isim kurmuş aklından aybars = ercey . hala saçma sapan konuşuyor boş ver :)

Ercey666
23-06-2017, 20:54
Paşam benim yol verdiklerim bana iş koyuyor sanal alemde en baba adamı bile takmam benimle böyle hareketler birilerin üzerine gitmeyeceğimi bilen bilir ben alayına meydan okudum gücü yetmeyince dala vereler dündü yok ss ler aynı yok şu ıp aynı saniyelerimizi hak etmeyenlere zamanımızı ziyan etmişiz bana birşeyler yapacağını düşünenler açık adres verip konum paylaşayım birde yüzlerine vurayım bebe kalkmış aklonca reklam yapıp prim yapmaya çalışıyor 3kuruşluk değere 5kuruşluk laf ağır gelir

susmayacaksın hala he :)

Unique
24-06-2017, 01:36
Mesajım silinmiş, küfür yok , hakaret yok neden silindi bilmiyorum.
Ercey, hırsızlık yapma abicim httrack ile script çalma sitene tamam mı? para ver, al emek çalma :)

xx_delis
24-06-2017, 11:40
;2170220']Olayin kahramani bendim.bakin simdi ilgi dagildi ustunden kendini kotu hissediyorum hadi beni suclayin iraz daha bu kadarcabuk mu pes ettiniz ������

Sana katılıyorum ama gülmekten qnq

((PADRONE))
26-06-2017, 13:55

Berk seninde kasetlerin cikar yakinda :)))))))

((PADRONE))
26-06-2017, 16:00

Aynen butun islerin kapisi uniqe ye cikiyor diyelim daha dogru :)

((PADRONE))
29-06-2017, 21:09
Berk efendi hesabin niye kilitli bunuda bi aciklasana her seyi aciklardin bunu niye est gectin

A.S.Ş.
29-06-2017, 21:18
Berk efendi hesabin niye kilitli bunuda bi aciklasana her seyi aciklardin bunu niye est gectin
Yaramazlık yapmıştır. :D

((PADRONE))
02-07-2017, 08:02
Yaramazlık yapmıştır. :D

Donusunu bekliyoruz israrla :)

Buğra bey
09-07-2017, 01:25

*Şimdi Amaç Ne?*

İyi forumlar.

Emirhan kardesim ne de guzel aciklamis biraz gec gordum mesajı ama adamsın 😀

TinkieWinkie
12-07-2017, 23:53

*Şimdi Amaç Ne?*

Teşekkürler, saygılar, sevgiler 😘😘😘

İyi forumlar.

yaw ne tartışmaymış s2 den buralara taşmış. olan olmuş geçen geçmiş bi salın artık. berk i biraz tanıyan biri bile konuşma ve yazım tarzı olarak " yapıyom ediyom" tarzında bozuk Türkçesi olmadığını bilir bunun için IP araştırmasına bile gerek yok. bana da geldi o yazışmalar ilk dikkatimi çeken yazım şekliydi.