PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herşey İçin Teşekkürler.

Burakx
19-06-2017, 16:38
Merhaba;

S2 Serverında 10 gün önce zaten kafamızda bitirdiğimiz olayı. Bugün tam anlamıyla hesap silerek bitirmiş bulunmaktayız.

Sır Birliklerinin ilk server'ı idi. Kendimizi tartmak denemek açısından güzel tecrübeler kazandığımıza inanıyorum.

Bölgemizde bizden çok daha kalabalık ve güçlü bir oluşum olduğu için aslında şanslı sayılırdık çünkü kendimizi görmemiz açısından daha iyi oldu.

Herkese keyifli oyunlar diliyoruz. Güzel mücadeleler oldu. Lütfen bu konunun altına polemik yaratacak şeyler yazmayınız biz güzel anılar ile ayrılmak istedik sadece. Kalplerini kırdıklarımız var ise özür dileriz.

Sır Birliklerini ellerinden geleni yapmıştır. Ama doğru ama yanlış fakat şunu içtenlikle söyleyebilirim ki hiç kimsenin olmadığı kadar da temiz.

Keyifli oyunlar diliyorum geride kalanlara. Komple silinmedi hesaplar illa ki devam edenler olacaktır. Hepsinin alnından öpüyorum.

Sır Birlikleri Genel Koordinatörü "idi"

Burakx.

HANBİRLİKLERİ
19-06-2017, 18:04
fazla duygusal bir yazı olmuş
göz yaşlarıma hakim olamadım :uzgun:

VİBE®
19-06-2017, 19:51
Emeginize saglik

Aslinda Elit yapisi kendi kendini yiyerek bitirdi. Suvariye ise ufak rutuslar yetti ve son geldi.
Gonul isterdiki rakipler devam etsin ve disedis bir mucadele olsun ama maalesef bu noktadan sonra serverin cokta tadinin kalacagini sanmiyorum..
Vibe hesabi olarak suvari birliklerine katki saglamak icin oynadik ve kendimce, oyun bilgim yettigi surece faydali oldugumu dusunuyorum, biri essiz mimar olmak uzere 4 tilsimi bireysel olarak suvari ekibine kattim ve son opta rakibin defansinin buyuk oranini eritttim.
Biz ustumuze duseni yaptik diye dusunuyoruz, geriye kalanlara zevkli ve eglenceli oyunlar dilerim...

Hesabiniz 46.32.03 saat sonra silinecektir..

TR PRİNCE
19-06-2017, 20:58
Emeginize saglik

Aslinda Elit yapisi kendi kendini yiyerek bitirdi. Suvariye ise ufak rutuslar yetti ve son geldi.
Gonul isterdiki rakipler devam etsin ve disedis bir mucadele olsun ama maalesef bu noktadan sonra serverin cokta tadinin kalacagini sanmiyorum..
Vibe hesabi olarak suvari birliklerine katki saglamak icin oynadik ve kendimce, oyun bilgim yettigi surece faydali oldugumu dusunuyorum, biri essiz mimar olmak uzere 4 tilsimi bireysel olarak suvari ekibine kattim ve son opta rakibin defansinin buyuk oranini eritttim.
Biz ustumuze duseni yaptik diye dusunuyoruz, geriye kalanlara zevkli ve eglenceli oyunlar dilerim...

Hesabiniz 46.32.03 saat sonra silinecektir..

S2 seni unutmayacak

((PADRONE))
19-06-2017, 23:07
Herkesin verdigi emek asikar emeklerinize saglik arkadaslar

[KUZEYCE]
20-06-2017, 09:06
iyi dileklereriniz için Teşekkür ederiz. daha güçlü daha saglam bir ekiple bır sure dinlenip yeni bir servere giriş yapacagımızdan şüpheniz olmasın...

((PADRONE))
20-06-2017, 22:59
;2169389']iyi dileklereriniz için Teşekkür ederiz. daha güçlü daha saglam bir ekiple bır sure dinlenip yeni bir servere giriş yapacagımızdan şüpheniz olmasın...

Uniqe yi almazsaniz basari olacaktir. :)

Ercey666
21-06-2017, 00:59
Uniqe yi almazsaniz basari olacaktir. :)

1 degil 1000tane birligi bir araya getirseler bunlardan bir cacık olmaz adamlar celiski icerisinde birkere turnuvaya gidiyuz dediler simdide dinlenip bir servere girecez diyorlar

black süvari
21-06-2017, 09:13
Beni sevdin ama dimi hadi itiraf et :D

Ünlü şair ibrahim tatlisesin dedigi gibi hersey yalan sen gerceksin ,seni sevmeyen ölsün, ölsünnn :)

xx_delis
21-06-2017, 09:41
Ünlü şair ibrahim tatlisesin dedigi gibi hersey yalan sen gerceksin ,seni sevmeyen ölsün, ölsünnn :)

Hahahahahaha eyvallah usta :)

[KUZEYCE]
21-06-2017, 10:56
senı seven sayısıdı bır elın parmaklarını geçmiyor be emrah başkan o ne olacak :D. ercey sen bak ışınr benım gzıman bır kere turnuva laf çıkmadı.

VİBE®
21-06-2017, 11:06

Ibrahim tatlises sairmiymis alla allla alla :)

;2169709']senı seven sayısıdı bır elın parmaklarını geçmiyor be emrah başkan o ne olacak :D. ercey sen bak ışınr benım gzıman bır kere turnuva laf çıkmadı.

Beni sevin siz.
Birbirinizi sevmeyin beni sevin yeter :oneydigiz:

black süvari
21-06-2017, 11:09
;2169709']senı seven sayısıdı bır elın parmaklarını geçmiyor be emrah başkan o ne olacak :D. ercey sen bak ışınr benım gzıman bır kere turnuva laf çıkmadı.

Genelde tokatladiklarim beni sevmezler kerem başkan bide madara ettiklerim :) geri kalan cemaat beni sever bak rakibini iyi taniyamama durumlarindan biri daha :)

Sen simdi usulca mouse birak masaya ,kapa forum sayfasini , hadi bakalim usulca yavas yavas yazin tadini cikar

:)

Ercey666
21-06-2017, 14:19
Genelde tokatladiklarim beni sevmezler kerem başkan bide madara ettiklerim :) geri kalan cemaat beni sever bak rakibini iyi taniyamama durumlarindan biri daha :)

Sen simdi usulca mouse birak masaya ,kapa forum sayfasini , hadi bakalim usulca yavas yavas yazin tadini cikar

Ben bu adamı seviyum yaww s2nin en güzel kapağıydı tebrikler

Maskeli SÜVARİ
21-06-2017, 14:30

kerem bu sonuca nerden vardın :) emrah abinin seveni baya çoktur :)

xx_delis
21-06-2017, 14:32

Ben seni seviyom yetmez mi ? :) erceyi sevmiyorum ama o beni üzüyor :( tamam makara malzemesi veriyor güldürüyor ama yalanlarını ortaya çıkarınca hakaret ediyor :D

xx_delis
21-06-2017, 14:35

Kuzeyce Süvari... Dilin böyle söylüyor ama yüreğin Siyah Süvari diye atıyor. Ne de olsa aynı saftasınız :)

Burakx
21-06-2017, 14:40
Seni sevmedim süt oğlan cok zip zip sin

adammisiniz siz dedin olmussun sen madam :)

Hadi git baska serverde eğlen tanimadigin rakiplerinede ileri geri sallama bir dahakine

Kafada bitmis filan fisman he gülüm he

Lütfen sev beni, senin sevgine çok ihtiyacım var yaşayamıyorum bu şekilde :)

Adam değilsin sen ve senin gibi bazı süvari oyuncuları bunu ber ortamda dile getirdim. Getirmeyede devam edeceğim. Üstüne alındığın sürece problem yok benim için :)

neyse hadi uğraştırmayın beni vaktimi harcattırmayın boşuna :) şu erceyede bi kupa falan verin adam o kadar yalakalığınızı yaptı :)

Ayrıca peşimizde az yalvarmadınız gelin barış yapalım yoksa elit kazanacak oyunu falan diye diğer birliklere benzemediğimiz içinde burada karalamaya çalışırsınız ancak :) siz Sır ın tırnağı olamazsınız

xx_delis
21-06-2017, 14:43

Adam değilsin sen ve senin gibi bazı süvari oyuncuları bunu ber ortamda dile getirdim. Getirmeyede devam edeceğim. Üstüne alındığın sürece problem yok benim için :)

neyse hadi uğraştırmayın beni vaktimi harcattırmayın boşuna :) şu erceyede bi kupa falan verin adam o kadar yalakalığınızı yaptı :)

Ayrıca peşimizde az yalvarmadınız gelin barış yapalım yoksa elit kazanacak oyunu falan diye diğer birliklere benzemediğimiz içinde burada karalamaya çalışırsınız ancak :) siz Sır ın tırnağı olamazsınız

Erceye ben dün altın mala ödülü verdim :) bugünde altın sıva ödülünü veriyorum. Serverda tetikçiliğini yapmadığı birlik kalmadı :D Erceyi tanırım pırıl pırıl çocuktur :D

Maskeli SÜVARİ
21-06-2017, 14:59

ya hayatın yalan ne zaman olmuş öyle bişey sallama ya:D
yalvaran taraf sizdiniz.

abi anlasma olmazmı ++ da beraber hareket edelim
olmaz dostum ya süvari olursunuz yada olmaz
ateşkes yapalım o halde
yok olmaz

bunlar geçmiş diyaloglar burak burda yalanlar üzerinden algı yaptırtmam

senin emrah abiye adam değilsin demek hakkın değil.Sen hep forumda süvariyi karalamaya çalıstın.Hep boş konustun,saçma konustun hala da öyle yapıyorsun.Burada adam olmayan biri varsa o sensin

2 essizi aynı gün çalınca bi değişik oldunuz tabi
sırın tırnağı olamazmısız ahahahahahaha komik cocuk:D

Burakx
21-06-2017, 15:02
ya hayatın yalan ne zaman olmuş öyle bişey sallama ya:D
yalvaran taraf sizdiniz.

abi anlasma olmazmı ++ da beraber hareket edelim
olmaz dostum ya süvari olursunuz yada olmaz
ateşkes yapalım o halde
yok olmaz

bunlar geçmiş diyaloglar burak burda yalanlar üzerinden algı yaptırtmam

senin emrah abiye adam değilsin demek hakkın değil.Sen hep forumda süvariyi karalamaya çalıstın.Hep boş konustun,saçma konustun hala da öyle yapıyorsun.Burada adam olmayan biri varsa o sensin

2 essizi aynı gün çalınca bi değişik oldunuz tabi
sırın tırnağı olamazmısız ahahahahahaha komik cocuk:D

ya hadi canım bırakın bu işleri az yalvarmadınız bize :) bu oyun için yapmayacağınız hiç bişey yok sizin onu anladı bütün herkes ona seviniyorum en azından

Maskeli SÜVARİ
21-06-2017, 15:06
ya hadi canım bırakın bu işleri az yalvarmadınız bize :) bu oyun için yapmayacağınız hiç bişey yok sizin onu anladı bütün herkes ona seviniyorum en azından

ya yalan söyleme kardeş ne zaman oldu öyle bişey benim niye haberim yok ya:)

Sen yoktun bilmezsin oyun başlamadan grup kuruldu tartısıldı.

Kim kime ittifak için istek sundu sor kereme,ercan a .

Yalan söylemeye utanmıyorsunuz bide:)

kim anladı kim ya iyice saçmamaya başlamıssın sen kafanı biyerlere mi vurdun

tmr4vcgl
21-06-2017, 15:31

Kardeş bence bir dahaki server SIR birlikleri olarak değil TIR birlikleri olarak devam edin zira üzerinizden tır gibi geçtik kolay değil hala zırlıyon bir de hala sır birliklerinin tırnağı olamazsınız diyor yav siz kimsiniz ya biraz haddinizi bilin TIRıvırı yapma yalan konuşma

VİBE®
21-06-2017, 15:40
Surda yaptiginiz tek sey
Tartisarak ve birbirinizi asagilayarak aslinda birliklerinizin imajina zarar vermekten ote gitmez.
Ayiptir yaptiginiz birliginize..

Bir tarafta senelerdir sure gelen suvari diger tarafta yeni olusum yapan sır birlikleri.
Sen hakli ben hakli yada sen oyle yaptin vay ben boyle yaptim tartismsi yerine, devam eden oyununa baksin zevkini cikartsin
Silende yoluna baksin. Bursa saatlerce birbirinize hakaret etsenizde bos.
Sadece birliklerinizin disardan gorunen imajini zedelersiniz.
Gidin uyuyun. Hic birsey olmazsa bile sabah olur :)

Maskeli SÜVARİ
21-06-2017, 15:40
Yalan yalan nereye kadar yok onlara gidip anlaşma teklif etmişiz falan filan:)
olmayan seyleri görmek bu bi hastalıktı sanırım neydi adı

Maskeli SÜVARİ
21-06-2017, 15:41
Surda yaptiginiz tek sey
Tartisarak ve birbirinizi asagilayarak aslinda birliklerinizin imajina zarar vermekten ote gitmez.
Ayiptir yaptiginiz birliginize..

Bir tarafta senelerdir sure gelen suvari diger tarafta yeni olusum yapan sır birlikleri.
Sen hakli ben hakli yada sen oyle yaptin vay ben boyle yaptim tartismsi yerine, devam eden oyununa baksin zevkini cikartsin
Silende yoluna baksin. Bursa saatlerce birbirinize hakaret etsenizde bos.
Sadece birliklerinizin disardan gorunen imajini zedelersiniz.
Gidin uyuyun. Hic birsey olmazsa bile sabah olur :)

adem abi sen yogaya falan mı basladın:)

S.İ.T
21-06-2017, 15:43
Cok merak ediyorum akşam 20.00 civarlarında olacak bazı şeylerden sonra burakx oyun oynuyabilecekmisin turnuva sayfasına bak dedigim saatler arasında terbiyesiz yorum yapma yoksa iç çamaşırlarına kadar meydana dökerim turnuva form sayfasında dedigim saate yakın olacak bazı şeyler sadece uyarı olacak :) :) s2 süvari form un da da yayınlarım belki bişeler

xx_delis
21-06-2017, 16:00
Beyler seviye dusurmeyi birakin bence. Herkese soyluyorum bunu. Tamam SUVARI kazandi biz SIR olarak kaybettik. Ne bizimkiler cikip SUVARI soyle boyle diyebilir ne de diger taraf SIR soyle boyle diyebilir. Herkes haddini bilicek. Yok TIR olarak gelin falan yazmis biri. Kardesim amac burda hakaret edip kucuk dusurmekse ben oyle seyler yazarim ki burada kim insan icine cikamiyo hep beraber goruruz. Burak sende uzatma kardesim. S2 yi unut artik. Savastik mucadele ettim kaybettik. Rakip kazandi napalim tebrik ediyoruz hepsini. Ama kimse cikipta bizim mucadelemizide kucuk goremez. Ayagini denk alsin herkes. 2 birlik ustelik yeni kurulan ekip bence tebrigi ve saygiyi hak ediyor. Sahsi kavgalari birliklere veya diger emek veren oyunculara yansitamaz kimse. Buna bende dahil.

Maskeli SÜVARİ
21-06-2017, 16:04
Beyler seviye dusurmeyi birakin bence. Herkese soyluyorum bunu. Tamam SUVARI kazandi biz SIR olarak kaybettik. Ne bizimkiler cikip SUVARI soyle boyle diyebilir ne de diger taraf SIR soyle boyle diyebilir. Herkes haddini bilicek. Yok TIR olarak gelin falan yazmis biri. Kardesim amac burda hakaret edip kucuk dusurmekse ben oyle seyler yazarim ki burada kim insan icine cikamiyo hep beraber goruruz. Burak sende uzatma kardesim. S2 yi unut artik. Savastik mucadele ettim kaybettik. Rakip kazandi napalim tebrik ediyoruz hepsini. Ama kimse cikipta bizim mucadelemizide kucuk goremez. Ayagini denk alsin herkes. 2 birlik ustelik yeni kurulan ekip bence tebrigi ve saygiyi hak ediyor. Sahsi kavgalari birliklere veya diger emek veren oyunculara yansitamaz kimse. Buna bende dahil.

mücadelenizi kücük görmeyiz lakin tırnağımız olamazsınız falan derseniz cevabınızı alırsınız

black süvari
21-06-2017, 16:06

Ama ama unutamiyorlarki :) sorun orda gittik diyorlar ama gidemiyorlar

Ben buragi şuna benzetiyorum

Celladina aşik olmus kirmizi pabuçlu pempiş fularli dolgun dudakli minik sari kiz gibi :/

Yani istesende kopamiyorsun çünkü o black tokadini yedi
Yemeden duramaz artik sende biliyorsun

xx_delis
21-06-2017, 16:09
Ama ama unutamiyorlarki :) sorun orda gittik diyorlar ama gidemiyorlar

Ben buragi şuna benzetiyorum

Celladina aşik olmus kirmizi pabuçlu pempiş fularli dolgun dudakli minik sari kiz gibi :/

Yani istesende kopamiyorsun çünkü o black tokadini yedi
Yemeden duramaz artik sende biliyorsun

Aranızdaki şahsi meseleler sizi bağlar. Benimde erceyle problemim var mesela. He server başı ağzımdan çok küfür çıktı SÜVARİ lere karşı konuşmaları var. İnkar etmiyorum etmemde ama yanlış olduğunuda söyledim. Ben kendi adıma tebrik ediyorum sizi kazandınız. Ama ercey efendi çıkıpta bu başarı ile övünemez. Her birliğe girip sığınıp 300 lü kordilere köy atan adam bana traviandan da başarıdan da bahsetmesin.

black süvari
21-06-2017, 16:10
mücadelenizi kücük görmeyiz lakin tırnağımız olamazsınız falan derseniz cevabınızı alırsınız

Kesinlikle hakli ben sizi hala rakip olarak goruyorum (Anka) o yuzden asla gardimo dusurmem koyveren oldumu oldu yapicak bisey yok ona ama biz hala bir yerlere daliyoruz
Didikliyoruz asker basiyoruz
Millet donup duruyor yahu bana ordu bastirtiyorsunda kime cakicaz diye

Adam hali bi tokmakci olmeden wow reisledik :/

Ama asla ne kaleyi ne demi ne sehiti ne kanakani ne jp yi ne an birliklerini ne natarlari asla kuvuk gormedik bilgin olsun

Ama bu burak cok kucuk bi insan alin sunu pistten

S.İ.T
21-06-2017, 16:14
demek oyunu bıraktı süsü verip süvariye gard düşüreceksiniz demek süvari dalga gecer gibi wow u reisledi sonrada geri verdi demek turkey ve cof un icindeki casuslarınız bu 2 birligi birbirine düşürecek sizde wow kuracaksınız :) birazdan yayınlanacak şeyler burakx in karşısındakini yaşına degerine bakmadan uslupsuzca konuşmasından kaynaklı olarak paylaşılacak ve bütün dem&sır birliklerini ilgilendirecek :))

black süvari
21-06-2017, 16:14
Aranızdaki şahsi meseleler sizi bağlar. Benimde erceyle problemim var mesela. He server başı ağzımdan çok küfür çıktı SÜVARİ lere karşı konuşmaları var. İnkar etmiyorum etmemde ama yanlış olduğunuda söyledim. Ben kendi adıma tebrik ediyorum sizi kazandınız. Ama ercey efendi çıkıpta bu başarı ile övünemez. Her birliğe girip sığınıp 300 lü kordilere köy atan adam bana traviandan da başarıdan da bahsetmesin.

Yaw ben senide seviyoruum erceyide seviyorum bakma sen burdasin diye o burda sende burda diye sen orda :) yaw seveni sev sevilenden dolayi

Lafmi yapistir kacirma :) ağir ifadeler kullanma. İkinizde forumun renkli simalarisiniz

Ama burakx degil o degisik bi arkadas seyimsi gibi nasil ifade edicegimi tam bulmamadim bulunca yazarim

black süvari
21-06-2017, 16:16
Aha sit dökümanlarla gelicem dedi oww baby :islik: çok eglenicez cok ama aramizda bir SİR olarak kalicak olurmu ;)

tmr4vcgl
21-06-2017, 16:21
Kimsin kimi fesisin bilmem ama yönetime koyduğunuz adamları düzgün seçmesseniz istediğimi derim adam aylardır kime kuyruk acısı varsa etmediği iftira kalmadı hala vır vır konuşuyor,saygı duyulmaz kazanılır alt tarafı bir oyun için kendine laf söylettiren adamları muhattap diye koymuşşunuz birlik emanet etmişşiniz bende tır gibi geçtik diyorum varmı ? bir kişi yüzünden bütün birliğinizi zan altında bırakıyorsunuz başka birşey değil,aylardır herif etmediği iftira kalmadı bir bölük insanın emeğine dil uzattı ve uzatıyor,ben burda bin kere yazdım sır birliklerinin mücadelesi takdire şayan ancak vasıfsız yöneticileri ve tecrübesizliğinden bundan sonrasını getiremicekler diye dönüp süvari sayfasından bulup oku çok sitersen,ancak benim uykusuz geceler geçirip bir inanç uğruna mücadele eden arakdaşlarıma iftira atan dil uzatan birine saygım yok onu savunanada saygım yok burda kimse ahkam kesmesin oyun forumda kazanılmıyor yada kaybedilmiyor bir oyun için kimsenin hakkına girmeyin karşılığını misliyle bulursunuz ben forumu çok aktif kullanmıyorum ama hak hukuk iftira meselelerinde kan beynime sıçrıyor

xx_delis
21-06-2017, 16:38

Ben burağada aynısını söyledim maskeli

xx_delis
21-06-2017, 16:38
Kimsin kimi fesisin bilmem ama yönetime koyduğunuz adamları düzgün seçmesseniz istediğimi derim adam aylardır kime kuyruk acısı varsa etmediği iftira kalmadı hala vır vır konuşuyor,saygı duyulmaz kazanılır alt tarafı bir oyun için kendine laf söylettiren adamları muhattap diye koymuşşunuz birlik emanet etmişşiniz bende tır gibi geçtik diyorum varmı ? bir kişi yüzünden bütün birliğinizi zan altında bırakıyorsunuz başka birşey değil,aylardır herif etmediği iftira kalmadı bir bölük insanın emeğine dil uzattı ve uzatıyor,ben burda bin kere yazdım sır birliklerinin mücadelesi takdire şayan ancak vasıfsız yöneticileri ve tecrübesizliğinden bundan sonrasını getiremicekler diye dönüp süvari sayfasından bulup oku çok sitersen,ancak benim uykusuz geceler geçirip bir inanç uğruna mücadele eden arakdaşlarıma iftira atan dil uzatan birine saygım yok onu savunanada saygım yok burda kimse ahkam kesmesin oyun forumda kazanılmıyor yada kaybedilmiyor bir oyun için kimsenin hakkına girmeyin karşılığını misliyle bulursunuz ben forumu çok aktif kullanmıyorum ama hak hukuk iftira meselelerinde kan beynime sıçrıyor

Sen yazdıklarımı tekrar oku istersen ben burağada aynı tepkiyi gösterdim onu bilde kardeşim.

xx_delis
21-06-2017, 16:39
Yaw ben senide seviyoruum erceyide seviyorum bakma sen burdasin diye o burda sende burda diye sen orda :) yaw seveni sev sevilenden dolayi

Lafmi yapistir kacirma :) ağir ifadeler kullanma. İkinizde forumun renkli simalarisiniz

Ama burakx degil o degisik bi arkadas seyimsi gibi nasil ifade edicegimi tam bulmamadim bulunca yazarim

Ercey Öztürk bir yaşam biçimidir :D Nerde o şimdiye gelmiş olması lazımdı. Ulan yoksa kalp krizi geçirip öldü mü ? Allah gecinden versin. Ercey olmazsa ben kiminle makara geçerim :D

tmr4vcgl
21-06-2017, 16:44
Sen yazdıklarımı tekrar oku istersen ben burağada aynı tepkiyi gösterdim onu bilde kardeşim.
Siz bugune kadar kişilere yapılan eleştirileri ama Sır birlikleri şöyle sır birlikleri böyle mücadele etti diye saptırıyorsunuz ben senin şahsına birşey demedim tanımadığımı söyledim,yazdıklarım genel olaraktı bugun yazılanalr değil aylardır devam eden hareketlere tepkim.

xx_delis
21-06-2017, 16:45
Siz bugune kadar kişilere yapılan eleştirileri ama Sır birlikleri şöyle sır birlikleri böyle mücadele etti diye saptırıyorsunuz ben senin şahsına birşey demedim tanımadığımı söyledim,yazdıklarım genel olaraktı bugun yazılanalr değil aylardır devam eden hareketlere tepkim.

Hocam aylardır bizede çok yanlış ithamlarda bulunuldu. Malesef bazen hırsımıza yenik düşüp söylemeyeceğimiz şeyleri söylüyoruz buna bende dahil. Ama olan oldu biten bitti. Siz kazandınız biz kaybettik. Tebrik ederim sizi :) Şimdi izninle ben konu açtım ercey kankimle orda kavga edicem artık bırakın bizi :D

resulözdemir
21-06-2017, 16:46
yok şimdi anlamadığım muhabbet abi siz oyunu bırakmadınız mı neden hala forumda gözünüz neden hala süvari söylüyor diliniz? siz hayırdır ya tüm s2 ye rezil olan sır birliğini mi savunuyosunuz hala ve profilinizde yazdığı gibi siz kendinizi test etme amaçlı gelmiştiniz kurmuştunuz hani sır birliğini kaç yıllık süvariye mi sırın tırnağı olamazsınız diyosunuz şakacı çocuk burak git kumdan kule yap sen işiniz gücünüz dalavere çok boş konuşup ona buna çamur atın anca ne tılsım ne wow koruyamıyosunuz kalkmış burda sır birliğinin tırnağı olamazsınız diyosun git olm ya git bi elini yüzünü yıka sıcakmı çarptı oruç mu vurdu :zuhaha:

xx_delis
21-06-2017, 16:49
yok şimdi anlamadığım muhabbet abi siz oyunu bırakmadınız mı neden hala forumda gözünüz neden hala süvari söylüyor diliniz? siz hayırdır ya tüm s2 ye rezil olan sır birliğini mi savunuyosunuz hala ve profilinizde yazdığı gibi siz kendinizi test etme amaçlı gelmiştiniz kurmuştunuz hani sır birliğini kaç yıllık süvariye mi sırın tırnağı olamazsınız diyosunuz şakacı çocuk burak git kumdan kule yap sen işiniz gücünüz dalavere çok boş konuşup ona buna çamur atın anca ne tılsım ne wow koruyamıyosunuz kalkmış burda sır birliğinin tırnağı olamazsınız diyosun git olm ya git bi elini yüzünü yıka sıcakmı çarptı oruç mu vurdu :zuhaha:

Tüm s2 ye rezil olmadık öncelikle bunu bil. Kendimizi test etmeye geldik diye kim söylüyorsa yalan söylüyordur gülün geçin. Ben söylüyorsam bana da gülebilirsiniz. İlk zamanlar hedefimiz kendimizi test etmekti lakin demlerle olan birleşimden sonra hedef wow du. Ama yapamadık. Dostum herkes egolarını bıraksın şapkasını önüne koysun. Biz hatalarımızdan ders çıkardık. Bir daha karşılaşırsak daha tecrübeli ve hatalarımızın bilincinde olarak gelicez :) sakin olun o yüzden. Ve artık taş atmayı bırakın sizin yüzünüzden ercey kankimle kavga edemiyorum :(

Maskeli SÜVARİ
21-06-2017, 16:52
demek oyunu bıraktı süsü verip süvariye gard düşüreceksiniz demek süvari dalga gecer gibi wow u reisledi sonrada geri verdi demek turkey ve cof un icindeki casuslarınız bu 2 birligi birbirine düşürecek sizde wow kuracaksınız :) birazdan yayınlanacak şeyler burakx in karşısındakini yaşına degerine bakmadan uslupsuzca konuşmasından kaynaklı olarak paylaşılacak ve bütün dem&sır birliklerini ilgilendirecek :))

spordan çıkana kadar beklesinler sonrasında herşey dökülecek ortaya

Maskeli SÜVARİ
21-06-2017, 16:53
Tüm s2 ye rezil olmadık öncelikle bunu bil. Kendimizi test etmeye geldik diye kim söylüyorsa yalan söylüyordur gülün geçin. Ben söylüyorsam bana da gülebilirsiniz. İlk zamanlar hedefimiz kendimizi test etmekti lakin demlerle olan birleşimden sonra hedef wow du. Ama yapamadık. Dostum herkes egolarını bıraksın şapkasını önüne koysun. Biz hatalarımızdan ders çıkardık. Bir daha karşılaşırsak daha tecrübeli ve hatalarımızın bilincinde olarak gelicez :) sakin olun o yüzden. Ve artık taş atmayı bırakın sizin yüzünüzden ercey kankimle kavga edemiyorum :(

kendinizi test etmeye falan gelmediniz kardeşim bu sonradan uydurulmuş bi yalan .Oyunu kazanmaya geldiniz bunu oyun basında çok acık dile getirdi başkanlarınız .Ama olmadı yapacak bisi yok :)

tmr4vcgl
21-06-2017, 16:53
Hocam aylardır bizede çok yanlış ithamlarda bulunuldu. Malesef bazen hırsımıza yenik düşüp söylemeyeceğimiz şeyleri söylüyoruz buna bende dahil. Ama olan oldu biten bitti. Siz kazandınız biz kaybettik. Tebrik ederim sizi :) Şimdi izninle ben konu açtım ercey kankimle orda kavga edicem artık bırakın bizi :D

Valla ben tam olarak bilemicem forumda gördüğüm kadarıyla size körü körüne saldıran kimse yok herkesin sempatisini kazanmıştınız bir zamanlar ancak muhattap diye önümüze koyduğunuz kişiler size karşı bu tepkilere sebep oldu farkındaysan kaç kişi tepki gösteriyor dimi :) valla bu ercey muhabbetini anlatında bi bende öğreneyim server 2 de yada turnuvada aynı nickleyim bir yerden yazarsan merak ediyorum çok yada forumda yazabilirsin :) buyrun sevenleri ayırmak günahtır :)

xx_delis
21-06-2017, 16:57
kendinizi test etmeye falan gelmediniz kardeşim bu sonradan uydurulmuş bi yalan .Oyunu kazanmaya geldiniz bunu oyun basında çok acık dile getirdi başkanlarınız .Ama olmadı yapacak bisi yok :)

O zaman şöyle düzelteyim. ROA dan getirdiğim ekip ile amacımız kendimizi test etmekti. Demlerle olan birleşime kadar ciddiye almadık oyunu :) sonra wow du hedef. Aynen olmadı canımız sağolsun :) ama bana teşekkür etmelisiniz çıktım tebrik ettim sizi ayıp ediyorsunuz ama :(

xx_delis
21-06-2017, 17:00
Valla ben tam olarak bilemicem forumda gördüğüm kadarıyla size körü körüne saldıran kimse yok herkesin sempatisini kazanmıştınız bir zamanlar ancak muhattap diye önümüze koyduğunuz kişiler size karşı bu tepkilere sebep oldu farkındaysan kaç kişi tepki gösteriyor dimi :) valla bu ercey muhabbetini anlatında bi bende öğreneyim server 2 de yada turnuvada aynı nickleyim bir yerden yazarsan merak ediyorum çok yada forumda yazabilirsin :) buyrun sevenleri ayırmak günahtır :)

Ercey ilk bizleydi sonra yol verdik sonra sırasıyla bütün birlikleri dolaştı en son size sığındı :D benim bir sorunum yoktu onunla durduk yere server başında sinirlenip ettiğim küfürleri yeniymiş gibi buraya atarak lanse etti. O günden sonra düşman olduk onunla. Keşke server başı diye not düşseydi. Zaten inkar etmezdim etmedim de özür bile diledim hatta maskeliden :)

Ercey666
21-06-2017, 17:14
Ercey ilk bizleydi sonra yol verdik sonra sırasıyla bütün birlikleri dolaştı en son size sığındı :D benim bir sorunum yoktu onunla durduk yere server başında sinirlenip ettiğim küfürleri yeniymiş gibi buraya atarak lanse etti. O günden sonra düşman olduk onunla. Keşke server başı diye not düşseydi. Zaten inkar etmezdim etmedim de özür bile diledim hatta maskeliden :)

Sizmi bana yol verdiniz ulaaa ben bana küfür edildiktwn sonra gruplarınıza yazdım oyunmu istiyorsun ozaman oyun oynayalım diye olan grup yazışmalarınız duruyor daha neyin peşindesiniz siz evet her birliği dolaştım ama sizden ayrıldıktan sonra değerli bir abim ile anlaşma yaptık alayını serverda rezil edecez diye siz milleti kışkırttıkça ben herzaman bir adım daha öne geçtim siz tam benim istediğimi yaptını benide yanınızda götürdünüz hem sizden bir adım öndeydim hem sizinşeydin stratejiyi size ben öğrettim ama nasıl uygulayacanı öğretmedim

xx_delis
21-06-2017, 17:18
Sizmi bana yol verdiniz ulaaa ben bana küfür edildiktwn sonra gruplarınıza yazdım oyunmu istiyorsun ozaman oyun oynayalım diye olan grup yazışmalarınız duruyor daha neyin peşindesiniz siz evet her birliği dolaştım ama sizden ayrıldıktan sonra değerli bir abim ile anlaşma yaptık alayını serverda rezil edecez diye siz milleti kışkırttıkça ben herzaman bir adım daha öne geçtim siz tam benim istediğimi yaptını benide yanınızda götürdünüz hem sizden bir adım öndeydim hem sizinşeydin stratejiyi size ben öğrettim ama nasıl uygulayacanı öğretmedim

Ercey akşam özelden sana bişey sorucam bunlarla ilgili değil konuşabilir miyiz ? Şuan çok ciddiyim kavga etmek için söylemiyorum

xx_delis
21-06-2017, 17:28
Arkadaşlar az önce turnuva sayfasında bir konu açıldı konuşmalar paylaşıldı. Onu paylaşan bana mesaj atabilir mi ? Mail olarak istiyorum o konuşmaların hepsini.

Nozzle(-_+)
21-06-2017, 17:37
Arkadaşlar az önce turnuva sayfasında bir konu açıldı konuşmalar paylaşıldı. Onu paylaşan bana mesaj atabilir mi ? Mail olarak istiyorum o konuşmaların hepsini.
banada pasla merak ettim :D

xx_delis
21-06-2017, 17:39
banada pasla merak ettim :D

Ben konuşmaları gördüm hepsini fakat admin konuyu kapatmış hemen inceleyemedim detaylı. O yüzden o konuşmaları atan arkadaş özelden yazsın bana mail adresimi vereyim lütfen mail olarak atsın o konuşmaları bana.

gezegen111
21-06-2017, 17:41
Gorduklerime inanamadim ...yaziklar olsun bu konusmalarda ismi olanlara ziya pasanin dedigi gibi yuh olsun yuh olsun...ayip be

S.İ.T
21-06-2017, 17:43
cidden igrenc şeyler vardı yanı yedigi kapa pisliyenlerin konuşmaları cof la turkeyi birbirine düşürelim türkler wow kuramasında gerekirse yabancılarla biz kuralım diye bende göremedim bi cogunu ama suanda tüm turnuva wp lerinde paylaşıldıgını duydum yanlış degilse

Nozzle(-_+)
21-06-2017, 17:44
Ben konuşmaları gördüm hepsini fakat admin konuyu kapatmış hemen inceleyemedim detaylı. O yüzden o konuşmaları atan arkadaş özelden yazsın bana mail adresimi vereyim lütfen mail olarak atsın o konuşmaları bana.
yine kim kimin arkasindan kuyu kazmaya calismis :D

SeaDevıL
21-06-2017, 17:49
Öncelikle tüm abilerimin kardeşlermin mübarek olsun Kadir gecesi ...

yazılan ve gördügüm fotograflardan sonra yok artık demek isterdim ama malesef diyemiyorum alıştık artık yazık gerçekten bu kadarına pes ....

çiçili
21-06-2017, 17:55
yine kim kimin arkasindan kuyu kazmaya calismis :D

Oooo avatar geri gelmiş :)

xx_delis
21-06-2017, 17:58
cidden igrenc şeyler vardı yanı yedigi kapa pisliyenlerin konuşmaları cof la turkeyi birbirine düşürelim türkler wow kuramasında gerekirse yabancılarla biz kuralım diye bende göremedim bi cogunu ama suanda tüm turnuva wp lerinde paylaşıldıgını duydum yanlış degilse

Yanlış değil. Bizzat ben paylaştım. O konuşmaları kim attı göremedim ismini atan kişi özelden yazsın tamamını mail olarak istiyorum o konuşmaların.

Garip Süvari
21-06-2017, 17:58
Gerçekten çok tuhaf şeyler

Rock
21-06-2017, 18:09
Arkadaş her kimse bu platformda paylaşım yapamayacağı belli.O yüzden ya onları paylaşacak başka bir platform bulsun ya da rica ederekten mail olarak atabilirse memnun olurum.

gezegen111
21-06-2017, 18:21
Bunlari kim paylastiysa sonsuz tesekkurler...bizi bu pisliklerin icinden cekip alan rabbime sukurler olsun..aylardir bazi seyleri az cok tahmin ediyordum..forumdada ima ettim lakin delil olmadigi icin yazmak istemedim...bosuna dememisler sen dogru git egri belasini bulur ..diye ..ikaz ettigim dostlar beni anlamadi. Tekrardan bu bilg8lendirmeyi yapan kardesime tesekkur ediyorum..dert yuzu gormeyesin

black süvari
21-06-2017, 18:24

Daha yeni farkettin dimi vah vah :( hemde ne vah

black süvari
21-06-2017, 18:25
Gorduklerime inanamadim ...yaziklar olsun bu konusmalarda ismi olanlara ziya pasanin dedigi gibi yuh olsun yuh olsun...ayip be

Aynen ben en bastan beri dedim ama inkar ettiler burda yazik cok yazik bu yuzden baskanligi birak adam olamicaklar adam adam

AXESS
21-06-2017, 18:28

Süvari yi kimsenin anlamasına gerek yok süvari yaşanır anlaşılamaz anlatılmaz hee senin gibi böyle çekemeyenlerde b.. atmaya çalışır . Birde dayanamıyacam artık sustum sustum ama yeter ya siz nasıl yalancı terbiyesiz haysiyetsiz olmuşsunuz birde bı sır tır artık neyse :) ne kadardır var kaç serverder oynuyor kaç oyuncusu var bi söyle hele siz Süvari `nin tırnağı değil hiç birşeyi olamadığınız için bu zorunuza gitmeler oluyor o yüzden sen artık git ya insanların sinirlerini hoplatma...

black süvari
21-06-2017, 18:28
Öncelikle tüm abilerimin kardeşlermin mübarek olsun Kadir gecesi ...

yazılan ve gördügüm fotograflardan sonra yok artık demek isterdim ama malesef diyemiyorum alıştık artık yazık gerçekten bu kadarına pes ....

Ustad bahsetmistim bagirmistim burda onlar ise inkar ettiler
Sizleri vatan haini bellediler aha gör kim hakli kim haksiz

SeaDevıL
21-06-2017, 18:41
Ustad bahsetmistim bagirmistim burda onlar ise inkar ettiler
Sizleri vatan haini bellediler aha gör kim hakli kim haksiz

Haklı belli Üstadım bilen zaten biliyor du kanıtlı delilli sunuldu yapanın elleri dert görmesin Allah razı olsun...

DieHard
21-06-2017, 18:58
Mevcut yazışmaların tamamı bana özelden atılabilir mi?

Maskeli SÜVARİ
21-06-2017, 18:59
Ts2 den maskeli süvari
Finalden clone club
Merak edenler ulaşsın atayım

DieHard
21-06-2017, 19:02
Elemelerden attım mesaj dostum

Nozzle(-_+)
21-06-2017, 19:04
Oooo avatar geri gelmiş :)
Kanka siyahlarda bir arkadasa ozel bir avatardi o. Duyduguma gore oyunu birakmis artik koymaya gerek yok :D

black süvari
21-06-2017, 19:10
Mevcut yazışmaların tamamı bana özelden atılabilir mi?

Cofcular allah yardimciniz olsun :)

Maskeli SÜVARİ
21-06-2017, 19:21

iftardan sonra göndereyim usta

gezegen111
21-06-2017, 20:23

üstadım böyle insanları barındırmayın aranızda.Eminim ki ülkemizim iki kıymetli oluşumu COF ve TURKİYE birlikleri gerekeni yapacaktır...Zaafiyet gösterirseniz sonuçları vahim olabilir...:uzgun:

xx_delis
21-06-2017, 20:44
iftardan sonra göndereyim usta

Maskeli süvari bende attım banada gönderir misin

Nozzle(-_+)
21-06-2017, 21:03
Yazismalar komik aga 2-3 tane sumuklunun isi fissss

xx_delis
21-06-2017, 21:07
Arkadaşlar s2 de oynayanlar varsa xx_delis, sertan ve gogo hesapları SÜVARİ birliklerine devredilecektir. Para falan istemez. İsteyen varsa yazsın özele şifreleri vereyim.

((PADRONE))
21-06-2017, 21:12
Arkadaşlar s2 de oynayanlar varsa xx_delis, sertan ve gogo hesapları SÜVARİ birliklerine devredilecektir. Para falan istemez. İsteyen varsa yazsın özele şifreleri vereyim.

Bu dem cilerin masallahi var her turlu gardolap var onlarda satti devretti garanti wow dedi ne adamlarmis be

xx_delis
21-06-2017, 21:13
Bu dem cilerin masallahi var her turlu gardolap var onlarda satti devretti garanti wow dedi ne adamlarmis be

Kardeşim bana tek bir şeyi söyle ? Güvendiğin adamlar seni sırtından bıçaklasalardı hemde turnuvada ve konuşmaları görseydin sen ne yapardın ? Bana bunu söyle sadece. Ama dürüst ol.

((PADRONE))
21-06-2017, 21:13

Aman deyim turnuva server inda deme dikkat edin satisa gelmeyin

finwe
21-06-2017, 21:15
bu server tamamiyle fitne yuvası oldu s2 komple kapatılmalı bence :D s2 yalandı şimdi olay turnuvaya da taşındı :D

xx_delis
21-06-2017, 21:16
Aman deyim turnuva server inda deme dikkat edin satisa gelmeyin

Çok şükür kardeşim ben Can Mutlu xx_delis hesabının sahibi olarak kimseyi satmadım satmam da. O konuşmaları bende sizin gibi burada gördüm ve şuanda büyük üzüntü ve kızgınlık içerisindeyim.

((PADRONE))
21-06-2017, 21:21
Çok şükür kardeşim ben Can Mutlu xx_delis hesabının sahibi olarak kimseyi satmadım satmam da. O konuşmaları bende sizin gibi burada gördüm ve şuanda büyük üzüntü ve kızgınlık içerisindeyim.

Biz bunu en basinda biliyorduk ve bir cok arkadasda biliyordu bu servera ticaret yapmaya geldiler bu ap acik ortada kimsenin bilmedigi bir cok gercegi biz ortaya cikaracaz korkusu ile insanlari bize kotu ederek isi kurtardi bi donem artik neler anlattiysa ama o gece uzun uzun muhabet ederken biz guzel ordular hazirladik lakin simdide kendi hesaplarini kitletiyiorlar yazik

((PADRONE))
21-06-2017, 21:22
bu server tamamiyle fitne yuvası oldu s2 komple kapatılmalı bence :D s2 yalandı şimdi olay turnuvaya da taşındı :D

Bunlarin oldugu yerde biz olmayiz daha.

((PADRONE))
21-06-2017, 21:25
Kardeşim bana tek bir şeyi söyle ? Güvendiğin adamlar seni sırtından bıçaklasalardı hemde turnuvada ve konuşmaları görseydin sen ne yapardın ? Bana bunu söyle sadece. Ama dürüst ol.

Padrone olarak bu serverda durust olmayan bir davranisim olduysa bunu kim derse yuzum burda. Bize olanin aynisi oldugu icin biz bu konuda tecrubeliyiz biz bir selam bile vermeden bize zamaninda gulenlere inat vatan i kurduk kurt birligini kurduk diplomaciler yaptik bir dem mi yoksa komple - - mi simdi tecrubeliler soylesin oblar karar versin

xx_delis
21-06-2017, 21:36
Padrone olarak bu serverda durust olmayan bir davranisim olduysa bunu kim derse yuzum burda. Bize olanin aynisi oldugu icin biz bu konuda tecrubeliyiz biz bir selam bile vermeden bize zamaninda gulenlere inat vatan i kurduk kurt birligini kurduk diplomaciler yaptik bir dem mi yoksa komple - - mi simdi tecrubeliler soylesin oblar karar versin

Şimdi bana hak verdin mi ? Bak bana çıkıp desinler can bize hakaret etti küfür etti ana avrat düz gitti derim eyvallah sinirlenmişimdir etmişimdir. Ama ben kimseyi satmadım. Bu konuşmaları sizin gibi bende burdan gördüm.

gezegen111
21-06-2017, 21:49
Şimdi bana hak verdin mi ? Bak bana çıkıp desinler can bize hakaret etti küfür etti ana avrat düz gitti derim eyvallah sinirlenmişimdir etmişimdir. Ama ben kimseyi satmadım. Bu konuşmaları sizin gibi bende burdan gördüm.

insanın yanlış olan arkadaşlarının hatasını gördüğünde yolunu ayırması erdemdir..hatalarına rağmen takipte ısrar etmesi ise ahmaklık..

inş karşına böyle yanlış insanlar çıkmaz çıktığındada yeter deme cesaretine sahip olursun..turnuvada başarılar

gezegen111
21-06-2017, 22:02
Biz bunu en basinda biliyorduk ve bir cok arkadasda biliyordu bu servera ticaret yapmaya geldiler bu ap acik ortada kimsenin bilmedigi bir cok gercegi biz ortaya cikaracaz korkusu ile insanlari bize kotu ederek isi kurtardi bi donem artik neler anlattiysa ama o gece uzun uzun muhabet ederken biz guzel ordular hazirladik lakin simdide kendi hesaplarini kitletiyiorlar yazik

bu dediklerine yüzde yüz katılıyorum dostum..ben bunları çok önceden yazacaktım lakin azınlıklar yıkılmadan korktukları için yazdılar demesinler diye hiç değinmedim..bütün bölgeyi gezegen ve vatana düşman ettiler.sürekli önyargılarla beslediler hiç bir şeyden habersiz insanları..Oyunu bırakan bize duyduğu nefretten ordusunu bize çaktı gitti..

şimdi soruyorum bu arkadaşlara gezegen size ne yaptı..birinize kötü bir söz mü söyledi..şifre mi çaldı ..hakaret mi etti.tılsım mı sattı kendine menfaat mi ağladı.dostum dediği insanları sırtından mı bıçakladı..oyun adabına ters bir hareket mi yaptı vs ne yaptı..

oyunu sonuna kadarda böyle devam edecek birliğimin başında olacağım...içinde dem olan bütün oluşumlar oyunla sınırlı kalmak kaydıyla düşmanımdır..

bu dalaverecilerle birlikte kim yürüyorsa kalbini yoklasın derim

sağlıcakla kalın hayırlı kandiller dilerim

Ercey666
21-06-2017, 22:42
bu dediklerine yüzde yüz katılıyorum dostum..ben bunları çok önceden yazacaktım lakin azınlıklar yıkılmadan korktukları için yazdılar demesinler diye hiç değinmedim..bütün bölgeyi gezegen ve vatana düşman ettiler.sürekli önyargılarla beslediler hiç bir şeyden habersiz insanları..Oyunu bırakan bize duyduğu nefretten ordusunu bize çaktı gitti..

şimdi soruyorum bu arkadaşlara gezegen size ne yaptı..birinize kötü bir söz mü söyledi..şifre mi çaldı ..hakaret mi etti.tılsım mı sattı kendine menfaat mi ağladı.dostum dediği insanları sırtından mı bıçakladı..oyun adabına ters bir hareket mi yaptı vs ne yaptı..

oyunu sonuna kadarda böyle devam edecek birliğimin başında olacağım...içinde dem olan bütün oluşumlar oyunla sınırlı kalmak kaydıyla düşmanımdır..

++++++++++++++

VİBE®
21-06-2017, 22:53
oyun tecrubeme hep guvenmısımdır , ınsanları tanımada yardımcı oluyor , gerek reel gerek sanal alemde olsun ,

bazı na hoş durumlardan dolayı ve serverda gorevımı tamamladıgımız ıcın pabucumuzun dama atılmasından dolayı sılmeye almıstım hesabı ,

Su yazılanlara bkaıncada ne guzel bı karar almısım ,

Galiba serverdan zevk alarak oynayan sayılı kısılerdenım :)

Hesabın siliniş zamanı: 1:52:50

((PADRONE))
21-06-2017, 23:53

Olay soyle server basinda gezegen1 ile ben bir birlik kurduk iclerinde samimi arkadaslarimiz vardi toplam 90 kisi idik neredeyse ve guzel bir cati kurarken elit uniqe den bir mesaj geldi gelin beraber oynayalim vsvs dedik birlikden kuvvet dogar yapalim sonra ilerlerken baktik alti tophane ustu sishane biri cikiyor ben denetleyecem oburu cikiyor ben ticaret yapacam bizden de ivir zivir adamlar oraya katildi biz cekildik geri bu surede bir delikanli demedi abi biz senleyiz size yanlis yapildi bu is dogru degil allah var bir sidevil ole irtibatimiz oldu . Biz bekledik maske dusecek kel goruncek dedik bundan sonra da bizden kimse sabir beklemesin adamin biri vardi yine orda benim uzak koyumu o kadar muhabetim oldugu halde sonradan reislemeye calisti. O ekip halen orda uniqe denen zat bana o donem yaMia huysuz ihtiyarlar diye komik komik olaylar . Yavrum seni 18 inde biz baskan ettik kendin olmadin sen ana.gazi biraz fazla vermisiz simdi dersin e biz gittikdemi konusuyorsun hayir biz senle konusmak icin kaldik bu serverda sen ve senin yandaslarin dahildir buna ama.bundan sonra bizden bir se iki gidecektir. Zakkum kurt ve vatan bundan sona da ortak hareket etmeye devam edecektir

SUVARII
21-06-2017, 23:57
Yav yendik yenildiniz ayrı konuda su sırdakilere fake atmayı ögretin gözunuzu seveyim gulmekten mesaj atamıyorum sizinkilere :D

((PADRONE))
22-06-2017, 00:06
Yav yendik yenildiniz ayrı konuda su sırdakilere fake atmayı ögretin gözunuzu seveyim gulmekten mesaj atamıyorum sizinkilere :D

Kime diyosun suvari :)

((PADRONE))
22-06-2017, 00:09
oyun tecrubeme hep guvenmısımdır , ınsanları tanımada yardımcı oluyor , gerek reel gerek sanal alemde olsun ,

bazı na hoş durumlardan dolayı ve serverda gorevımı tamamladıgımız ıcın pabucumuzun dama atılmasından dolayı sılmeye almıstım hesabı ,

Vibe ozleyecegiz seni

black süvari
22-06-2017, 00:14

adamın hesabı silinişi bile benim için bir kıyak oldu be son kıyak için teşekkürler :)

SUVARII
22-06-2017, 01:18
sır yöneticilerine :D

Buğra bey
22-06-2017, 03:42
buyur bir sorun mu var

Buğra bey
22-06-2017, 04:17
su ssleri bize de atın da ne konusmusuz (!) biz de gorelim. fotograflarımızı ss alıp profil yapip bizim adimiza mesajlasmis cok merak ediyorum�� komiksiniz vallaha kim bu kalkısmada bulundu ? :)

VİBE®
22-06-2017, 06:53
adamın hesabı silinişi bile benim için bir kıyak oldu be son kıyak için teşekkürler :)

Ne yapmisim gene bilmeden :)

[KUZEYCE]
22-06-2017, 09:29
günaydın beyler kusura bakmayın uyuyodum. :D. bahsı geçen arkadaş benmişim. ulan valla helal olsun bana. büyük adammışım oturmuşum berkle burakla buğrayla ömer abiyle kemal başkanın kuyusunu kazmışım. sizin bilmediğiniz şeylerde var ruslarla anlaştım ruslarla. plan çökmeseydı finallere gidecek en buyuk darbeyi size finalde vuracak serveri ruslara verecektim 10.000 euro önerdiler bana. yaw siz ne boş adamlarsınız. bu oyunu bu kadar hayatınızın içine sokmayın dun gece 80 kere telefonum bolundu. benim kendimi aklama gibi bir kaygım yok. zaten IQ seviyosu 1 olan bir insan bile orada siz dediği kişinin benim olduğunu anlar. SS lere ben atmışım gorunutuye göre. kusura bakmayın ben aptal değilim.

He ama buna inanan inanmaya teşebbüs eden kardeşim dediğim insanlar var. Akla kara belli oldu. beni tanımak sizede nasip olmamış.ŞİMDİ akla kara meydana çıktı olayları konuşmalarda benim omadığım birinin ismini kullandığı kanıtlandı. Şimdi soruyorum ben SEadevil olacak ınsan zamanında ahmet abi dediğim biri . Arkadan iş çevirmeyi en iyi sen bilirsin benle kardesim demle bir birimizi yiyip bitirelim sonra goruşuruşuz anlaşmayı deyip sonrada DEM e burak abilere sır oradan çekilecek çekilirse sızle anlasırım dıyen sensin. ala vere dalavere işleri sşzde bitmiş birileri arkamdan iş çeviriyor. beim için sorun yok bak inanlar yine kendileri hala daha turnuvada turkey bırlığındeyım

Ayrıca SIR ÖZEL grubunda konuşulmuş bunlar olmayan bir grup can burda Ben turvaya gıtme kararını son akşam aldım. STAN çağırınca. ben ne zaman konuşmuşum bunları. :D helal olsun bana serverlerin gidişatını değiştirmeye ismim bile yeter olmuş :SD:S:SDDS: neyse yormayın beni. hadı bakın dalganıza gençlik kasmayın bu kadar.

Nozzle(-_+)
22-06-2017, 16:08
............................... edittt

SeaDevıL
22-06-2017, 16:46
;2169968']günaydın beyler kusura bakmayın uyuyodum. :D. bahsı geçen arkadaş benmişim. ulan valla helal olsun bana. büyük adammışım oturmuşum berkle burakla buğrayla ömer abiyle kemal başkanın kuyusunu kazmışım. sizin bilmediğiniz şeylerde var ruslarla anlaştım ruslarla. plan çökmeseydı finallere gidecek en buyuk darbeyi size finalde vuracak serveri ruslara verecektim 10.000 euro önerdiler bana. yaw siz ne boş adamlarsınız. bu oyunu bu kadar hayatınızın içine sokmayın dun gece 80 kere telefonum bolundu. benim kendimi aklama gibi bir kaygım yok. zaten IQ seviyosu 1 olan bir insan bile orada siz dediği kişinin benim olduğunu anlar. SS lere ben atmışım gorunutuye göre. kusura bakmayın ben aptal değilim.

He ama buna inanan inanmaya teşebbüs eden kardeşim dediğim insanlar var. Akla kara belli oldu. beni tanımak sizede nasip olmamış.ŞİMDİ akla kara meydana çıktı olayları konuşmalarda benim omadığım birinin ismini kullandığı kanıtlandı. Şimdi soruyorum ben SEadevil olacak ınsan zamanında ahmet abi dediğim biri . Arkadan iş çevirmeyi en iyi sen bilirsin benle kardesim demle bir birimizi yiyip bitirelim sonra goruşuruşuz anlaşmayı deyip sonrada DEM e burak abilere sır oradan çekilecek çekilirse sızle anlasırım dıyen sensin. ala vere dalavere işleri sşzde bitmiş birileri arkamdan iş çeviriyor. beim için sorun yok bak inanlar yine kendileri hala daha turnuvada turkey bırlığındeyım

Ayrıca SIR ÖZEL grubunda konuşulmuş bunlar olmayan bir grup can burda Ben turvaya gıtme kararını son akşam aldım. STAN çağırınca. ben ne zaman konuşmuşum bunları. :D helal olsun bana serverlerin gidişatını değiştirmeye ismim bile yeter olmuş :SD:S:SDDS: neyse yormayın beni. hadı bakın dalganıza gençlik kasmayın bu kadar.

Selam...
iş nasıl bir iş anlayamadım döndü dolaştı yine Ahmet hoca'ya gelmiş bakın arkadaşlar açık açık söylüyorum eğer kalbimizde bir art niyet olsaydı tılsım çıktıgı gün 05.05.17 saat 15:45:03 de TULPAR aldı bu tılsımı önünden başkası girdi ilk giren pantürk öyle yada böyle biz aldık bu tılsımı ve ayın 24.05.17 saat 00:40:07 ye kadar 19 koca gün biz baktık ve ayrılmadan önce hazine kurulsun diye kendimiz sürekli hammdde gönderdik ki verelim kurtulalım Eşşiz mimarı diye eger arkadan iş çevirecek olsaydık bu tılsımı da vermezdik biz teslim ettik elit e ve sonrası sizin sorununuz sattınız mı kattınız mı ilgilenmiyorum +/+ dan benim sana senin bana ne faydan olacak biz burda zaten birbirimizi yiyoruz sana dedim ki şuan ki durum içerisinde yapabilecegim birşey yok benim derdim belli dedim yine söylüyorum geri adım atmıyorum kısaca beni ilgilendirmiyor sizin eşşizi çaldırmış olmanız biz ekip olarak kendi yolumuza bakıyoruz rica ediyorum KURT birligini bu durumların içerisine almaya çalışmayın tartışılacak bir mevzu yok herkese başarılar dilerim kolay gelsin ...

çiçili
22-06-2017, 17:01
;2169968']günaydın beyler kusura bakmayın uyuyodum. :D. bahsı geçen arkadaş benmişim. ulan valla helal olsun bana. büyük adammışım oturmuşum berkle burakla buğrayla ömer abiyle kemal başkanın kuyusunu kazmışım. sizin bilmediğiniz şeylerde var ruslarla anlaştım ruslarla. plan çökmeseydı finallere gidecek en buyuk darbeyi size finalde vuracak serveri ruslara verecektim 10.000 euro önerdiler bana. yaw siz ne boş adamlarsınız. bu oyunu bu kadar hayatınızın içine sokmayın dun gece 80 kere telefonum bolundu. benim kendimi aklama gibi bir kaygım yok. zaten IQ seviyosu 1 olan bir insan bile orada siz dediği kişinin benim olduğunu anlar. SS lere ben atmışım gorunutuye göre. kusura bakmayın ben aptal değilim.

s6 daki kuzeyce uğur abinin forum hesabimi ?

Unique
22-06-2017, 17:50
Selam...
iş nasıl bir iş anlayamadım döndü dolaştı yine Ahmet hoca'ya gelmiş bakın arkadaşlar açık açık söylüyorum eğer kalbimizde bir art niyet olsaydı tılsım çıktıgı gün 05.05.17 saat 15:45:03 de TULPAR aldı bu tılsımı önünden başkası girdi ilk giren pantürk öyle yada böyle biz aldık bu tılsımı ve ayın 24.05.17 saat 00:40:07 ye kadar 19 koca gün biz baktık ve ayrılmadan önce hazine kurulsun diye kendimiz sürekli hammdde gönderdik ki verelim kurtulalım Eşşiz mimarı diye eger arkadan iş çevirecek olsaydık bu tılsımı da vermezdik biz teslim ettik elit e ve sonrası sizin sorununuz sattınız mı kattınız mı ilgilenmiyorum +/+ dan benim sana senin bana ne faydan olacak biz burda zaten birbirimizi yiyoruz sana dedim ki şuan ki durum içerisinde yapabilecegim birşey yok benim derdim belli dedim yine söylüyorum geri adım atmıyorum kısaca beni ilgilendirmiyor sizin eşşizi çaldırmış olmanız biz ekip olarak kendi yolumuza bakıyoruz rica ediyorum KURT birligini bu durumların içerisine almaya çalışmayın tartışılacak bir mevzu yok herkese başarılar dilerim kolay gelsin ...
SIR tılsımı kaptırınca Burak'a eee eşsiz mimarı kaybetmişler şimdi ne olacak burak , süvari mi kazanacak ne yapacağız diyen whatsapptan sen değil misin ?

extreme
22-06-2017, 18:08
Senin kalıbına tüküreyim. SIR tılsımı kaptırınca Burak'a eee eşsiz mimarı kaybetmişler şimdi ne olacak burak , süvari mi kazanacak ne yapacağız diyen whatsapptan sen değil misin ? hay senin karakterine...

O adam kaç gün boyunca essizi gözü gibi baktı korudu hemide SIR dan cok daha iyi bir şekilde Essiz mimar olaynda laf söylenılcek en son insan Ahmet abigildir.
Ki careranın yaptıgı gıbı tılsımı dem e vermek yerıne Kendi kullanabılırdı ki dem o tılsımı tüm orduları caksa da alamazdı bunu sende cok ıyı blıyorsun..

SeaDevıL
22-06-2017, 19:54
SIR tılsımı kaptırınca Burak'a eee eşsiz mimarı kaybetmişler şimdi ne olacak burak , süvari mi kazanacak ne yapacağız diyen whatsapptan sen değil misin ?

ben böyle birşey yazmadım eşşiz gitti diye yazanıda ben burda paylaştıgım için ceza aldım yine istersen yine paylaşırım ben geregini yaparım bana yakıştıgı şekilde verdim teslim ettim sen hazine kurasın diye hammdde gönderdim neyse bu mevzulara girmeye gerek yok ben çaldırmadım ben teslim ettim ve başımız dik burda boş anlatım yapmama gereken bir durum yok

SeaDevıL
22-06-2017, 19:57
O adam kaç gün boyunca essizi gözü gibi baktı korudu hemide SIR dan cok daha iyi bir şekilde Essiz mimar olaynda laf söylenılcek en son insan Ahmet abigildir.
Ki careranın yaptıgı gıbı tılsımı dem e vermek yerıne Kendi kullanabılırdı ki dem o tılsımı tüm orduları caksa da alamazdı bunu sende cok ıyı blıyorsun..

Selam üstad...
Tşk ederim sana sagol hiç bir şekilde yanlışı gördügünde susmayan gerçekten degerli birisin cevabı arkadaşa verdigin için tşk ederim herşey gönlünce olsun MEHMET üstad....

((PADRONE))
24-06-2017, 11:23

Bu serverda olmayip server a mudahale etmek istemek ne kadar guzel

((PADRONE))
24-06-2017, 11:24
Selam üstad...
Tşk ederim sana sagol hiç bir şekilde yanlışı gördügünde susmayan gerçekten degerli birisin cevabı arkadaşa verdigin için tşk ederim herşey gönlünce olsun MEHMET üstad....

Extrem seni gordukce actigin forum konusu aklima geliyor bi ara ne eglenmistin degilmi

((PADRONE))
24-06-2017, 11:25
ben böyle birşey yazmadım eşşiz gitti diye yazanıda ben burda paylaştıgım için ceza aldım yine istersen yine paylaşırım ben geregini yaparım bana yakıştıgı şekilde verdim teslim ettim sen hazine kurasın diye hammdde gönderdim neyse bu mevzulara girmeye gerek yok ben çaldırmadım ben teslim ettim ve başımız dik burda boş anlatım yapmama gereken bir durum yok

Salla gitsin hocam seni bilen bilir bilmeyen ede ogretecek degiliz ya

((PADRONE))
26-06-2017, 21:53

Cocuk.seni hesap niye kapali peki simdi :)))

((PADRONE))
26-06-2017, 21:55

Dogru lafa ne nedir ahmet o tilsima gozu gibi bakti ama.senin boyle dusunmen beni sevindirdi sahsen

Buğra bey
09-07-2017, 01:14
s6 daki kuzeyce uğur abinin forum hesabimi ?

hayır kerem köse kardesim o