PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ortak bilgisayar kullanımı

Antonius
19-06-2017, 16:21
2 kardeşimde aynı bilgisayardan benimle aynı serverda oynamak istiyor bu konuda bazı sorularım var yardımcı olabilir misiniz ?

1-Ortak kullanımı nasıl bildirebilirim ve limiti varsa kaç kişidir ?
2-Davet linkimi kullanabilir miyim ? yani 2.köyü attıklarında altın alabilir miyim ?
3- Hammadde ve Asker olayında ne gibi kısıtlamalar var. Aynı köyü yağmalamak ya hammadde transferi gibi ?
4- Ortak kullanım yerine ellerindeki telefonun operatöründen girerlerse bunun içinde bildirmemiz gerekir mi ?

Jolly Jokers
19-06-2017, 16:23
2 kardeşimde aynı bilgisayardan benimle aynı serverda oynamak istiyor bu konuda bazı sorularım var yardımcı olabilir misiniz ?

2-Davet linkimi kullanabilir miyim ? yani 2.köyü attıklarında altın alabilir miyim ?
3- Hammadde ve Asker olayında ne gibi kısıtlamalar var. Aynı köyü yağmalamak ya hammadde transferi gibi ?
4- Ortak kullanım yerine ellerindeki telefonun operatöründen girerlerse bunun içinde bildirmemiz gerekir mi ?

Öğrenirsen bana da haber ver

Yugi
19-06-2017, 16:27
Vay be.Adam travian forumdan illegal yol öneriyor agsgwhwh

Jolly Jokers
19-06-2017, 16:28
Vay be.Adam travian forumdan illegal yol öneriyor agsgwhwh

Çaktırma skdkdkdkx

Antonius
19-06-2017, 16:43
Kardeşlerimle beraber nasıl oynayanileceğimi bilemiyorum hem oluyorsa da altın alabilir miyim merak ettim

hayaligenc
19-06-2017, 16:53

Merhaba ;

Bu (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=100509&p=2047423&viewfull=1#post2047423) yanıt size yardımcı olacaktır :)

İyi Forumlar

Öğrenirsen bana da haber ver

Merhaba

Sildiğiniz ya da editlediğiniz mesajlarınızı gördüğümü umarım biliyorsunuzdur ?

İyi Forumlar

PsiGoPaT
19-06-2017, 16:55
Merhaba ;

Bu (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=100509&p=2047423&viewfull=1#post2047423) yanıt size yardımcı olacaktır :)

İyi Forumlar

Merhaba

İyi Forumlar

Öğrencek abisi daha çok şeyapma :D korkudan multiye mlt. falan yazan adamdan ne zarar gelecek :D

Jolly Jokers
19-06-2017, 17:13
Öğrencek abisi daha çok şeyapma :D korkudan multiye mlt. falan yazan adamdan ne zarar gelecek :D

mlt malatya

Antonius
19-06-2017, 17:14
Merhaba ;

İyi Forumlar

Merhaba

İyi Forumlar

açıkçası sorularımla alakalı hiçbirşey bulamadım ama yinede teşekkürler

Jolly Jokers
19-06-2017, 17:31
açıkçası sorularımla alakalı hiçbirşey bulamadım ama yinede teşekkürler

anlatırlar anam

Sirius
19-06-2017, 19:17
Smodum gerekli yanıtı vermiş ancak sorularıma yanıt alamadım yinede demişsin kısaca bir dip not geçeyim :)

Cevap: Aynı modem üzerinden girdiğin sürece her zaman bir sıkıntı teşkil edecektir. Bunun bir limiti yoktur.
Cevap: Oyuncu davetleri- Oyuncu davetiye sisteminin kötüye kullanılması halinde(örneğin:§1.1'i ihlal ederek birden fazla hesap açılması) hem davet eden hem de davet edilen oyuncu kural ihlali sebebiyle cezalandırılabilir.
Cevap: Multi köy yağmalamak, cezai işlemlere tabii tutulmanıza neden olabilir. Aynı modem üzerinden bağlandığınız sürece yaptığınız her işlem ya da şikayet edilmesi cezaii yaptırıma tabii tutulabilir.
Cevap: Telefonun kendi interneti üzerinden bağlanılırsa farklı IP olduğu müddet sorun teşkil etmeyecektir.

HANBİRLİKLERİ
19-06-2017, 19:22
adam multi hesabı üzeri kapalı nasıl idare ederim diye sormuş
birde bundan gelir elde edebilirmi edemezmi bunuda araya sıkıştırmış :)

Antonius
19-06-2017, 19:27
adam multi hesabı üzeri kapalı nasıl idare ederim diye sormuş
birde bundan gelir elde edebilirmi edemezmi bunuda araya sıkıştırmış :)

Altını alabiliyorsam eğer kardeşimde oynamak istiyorsa neden almayayım ki :)

Turkish Power
19-06-2017, 19:29

Ortak olun tek hesaba bakın hocam kesin çözüm :)

Antonius
19-06-2017, 19:30
Ortak olun tek hesaba bakın hocam kesin çözüm :)

bilirsin kardeşler arası birbiriyle yarış da vardır biraz tek hesapta anlaşacağımızı sanmıyorum :). Yorumlar için teşekkürler

HANBİRLİKLERİ
19-06-2017, 19:31

kanka o iş yaş macera arama açın bir hesap kardeş kardeş oynayın
durduk yere kardeşliğe multi bulaşmasın :)

Sirius
19-06-2017, 19:43
Multidir kardeşidir orasını Allah bilir :) Arkadaşın merakı giderildiyse sorun yok. Ya tek hesapta ortak oynarsınız diğer arkadaşlarında dediği gibi ya da telefonun internetinden girebilirsin öbür hesaba ya da taktik maktik yok ban ban ban seçim sizin :D

Antonius
19-06-2017, 19:46
Multidir kardeşidir orasını Allah bilir :) Arkadaşın merakı giderildiyse sorun yok. Ya tek hesapta ortak oynarsınız diğer arkadaşlarında dediği gibi ya da telefonun internetinden girebilirsin öbür hesaba ya da taktik maktik yok ban ban ban seçim sizin :D

açıkçası merak da etmedim değil yani incelerken kurallara baktığım kadarıyla gidip 2-3 hesap açsa telefonun internetinden şudur budur girse davet atsa. Kasanlar böyle altın kasıyor her halde ? Forumda gördüğüm tek konu şikayetler ama olayı anlamadığımdan ( ne için şikayet çoklu hesap vs ) merak da ediyorum. aaa şu adamlar nasıl kazanıyormuş gibi

Sirius
19-06-2017, 19:56
İllegal yollar ile oyun oynayanlar eninde sonunda ceza yiyorlar. Siz bunlara kanmayın :) Forum içerisinde ödüllü bir çok etkinlik yapıyoruz. Bunları takip ederek ve katılarakta bir çok ödülün sahibi olabilirsiniz.

Jolly Jokers
19-06-2017, 20:05
İllegal yollar ile oyun oynayanlar eninde sonunda ceza yiyorlar. Siz bunlara kanmayın :) Forum içerisinde ödüllü bir çok etkinlik yapıyoruz. Bunları takip ederek ve katılarakta bir çok ödülün sahibi olabilirsiniz.

Eninde sonunda ceza yemiyor kullanan herkes.