PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kuzeydoğu Bildirgesi

DieHard
19-06-2017, 00:58
Hayallerimizden bahsetmiştik.

Finalleri birgün elbet kazanacağız. Bunun için önce içeriden sonra dışarıdan oldukça fazla destek almak zorundayız. Ayrılıkçı fikirde ki insanların desteği bize bu aşamada gerekmiyor.

COF ve TUNA birlikleri olarak bugünden itibaren aynı doğrultuda hareket edeceğiz. Farklı isimlerde olsa dahi “Ortak Amaç” ilkesinin benimsenmesi bizler için büyük bir adım.

Kuzeydoğuda Türk birlikteliği savaşsız bir şekilde sağlanmıştır.

Saygılarımla;
COF ve TUNA Birlikleri adına;
//Emirhan

Ercey666
19-06-2017, 01:07
Bu guzel bir haber saygiyla alkisliyorum

the Wise
19-06-2017, 01:56

Finalleri birgün elbet kazanacağız. Bunun için önce içeriden sonra dışarıdan oldukça fazla destek almak zorundayız. Ayrılıkçı fikirde ki insanların desteği bize bu aşamada gerekmiyor.

COF ve TUNA birlikleri olarak bugünden itibaren aynı doğrultuda hareket edeceğiz. Farklı isimlerde olsa dahi “Ortak Amaç” ilkesinin benimsenmesi bizler için büyük bir adım.

Saygılarımla;
//Emirhan

iki taraf içinde hayırlı olsun

x-ray
19-06-2017, 02:00
demek ki neymiş kimse kimseyi biryerlere yerleştirmemiş...

TUNA BİRLİKLERİ
19-06-2017, 02:03

Saygılarımla;
//Emirhan

Amaçlarımız Hedeflerimiz Ortak
Finallerde Basırılı olmak ve TÜRK Bayrağını Dalgalandırmak istiyorsak sayet
Birlik olmak ve birlikte olmaktan Başka bir seçeneğimiz yok
Birgün o TÜRK WOW u dikilecek ve bütün TÜRK Oyuncular bundan gurur duyacagız
Hepimize Hayırlı uğurlu olsun

TUNA BİRLİKLERİ Adına
Hakkı BAĞCI

Cihat zerger
19-06-2017, 02:15
Amaçlarımız Hedeflerimiz Ortak
Finallerde Basırılı olmak ve TÜRK Bayrağını Dalgalandırmak istiyorsak sayet
Birlik olmak ve birlikte olmaktan Başka bir seçeneğimiz yok
Birgün o TÜRK WOW u dikilecek ve bütün TÜRK Oyuncular bundan gurur duyacagız
Hepimize Hayırlı uğurlu olsun

TUNA BİRLİKLERİ Adına
Hakkı BAĞCI

KAHROLSUN Çiğdemciler.........................

Bunca Eyyamcı, Kaos Nemacıları vs. vs. vs, Her Zaman Aklı Selim ve Değerlerimiz Kazanacak..............! ! !

TÜRKİYE WOW Yolunda Armstrong Tabiri Harıkulade Bir Adım, Her İki Değerli Organizasyonumuz Yönetimlerini ve Emek verenlere TEŞEKKÜRLER........................

Özdemir
19-06-2017, 02:27
Yugi de kina yakiyodur simdi :)

xx_delis
19-06-2017, 02:30

Gene mi sen :) sen kendi derdine yan ercey müttefik birliklerden birine sığındın ama korkunun ecele faydası yok erceeyyyy..

Yugi
19-06-2017, 02:36
Olması gereken oldu.İki birliğin arasını bozmaya çalışanlar oldu.Fakat dostluk kazandı.Adamuslar şu an kıskançlıktan elçilik basıyorlardır.

VİTO
19-06-2017, 02:52
ben anlamadım ki
adamus ekibi turkey birliği mi?
turkey ile cof dost mu düşman mı?
gelişigüzel oynuyorum haberim yok diplomasiden

Yugi
19-06-2017, 03:06
ben anlamadım ki

Arkadaşım adamuslar Turkey birliği yönetimini ele geçirdi.Turkey ile Cof arası limoni.İkiside tüm diplomatlarını köylerine çağırdı.Bir nevi soğuk savaş.Bunun sebebi Adamusdaki AntiCof u benimsemiş kişiler.

ELANOO
19-06-2017, 03:13
En son mesajı okuyunca kahkaha atmamak elde değil :)

Özdemir
19-06-2017, 03:13
Arkadaşım adamuslar Turkey birliği yönetimini ele geçirdi.Turkey ile Cof arası limoni.İkiside tüm diplomatlarını köylerine çağırdı.Bir nevi soğuk savaş.Bunun sebebi Adamusdaki AntiCof u benimsemiş kişiler.

Ben bu yugi hesabının arkasinda 3 harflilerin oldugunu dusunmekteyim. Bu kadar bilgiye sahip olmasi normal degil

mnemonic
19-06-2017, 03:17

Saygılarımla;
//Emirhan

cümleten hayırlı olsun , savaşa hayır :)

@ELANOO C grubu elemesindeysen ulaşabilir misin :)

holeyzone
19-06-2017, 03:21
Ya arkadaş adamus birlikleriymiş türkiye birlikleriymiş cof birlikleriymiş bunlar bence anlamsız tartışmalar ya burası 4 ülkenin vatandaşlarının katıldığı turnuva değil mi ? o zaman düşman belli türkler olarak kendi aramızda savaşacağımıza ruslar olsun çinliler mi artık koreli mi bilmiyorum he bide polanya var galiba onlara cephe alsak ya olmaz mı burda TÜRKİYE olarak savasmamız lazım yanlışmıyım yine birbirimize düşersek kazanacak kişiler türkler olmuyacak düşman olucak o yüzden bana göre artık farklılıkları kenara bırakıp TÜRKİYE olarak birlik olmamız lazım.

Özdemir
19-06-2017, 03:50
Ya arkadaş adamus birlikleriymiş türkiye birlikleriymiş cof birlikleriymiş bunlar bence anlamsız tartışmalar ya burası 4 ülkenin vatandaşlarının katıldığı turnuva değil mi ? o zaman düşman belli türkler olarak kendi aramızda savaşacağımıza ruslar olsun çinliler mi artık koreli mi bilmiyorum he bide polanya var galiba onlara cephe alsak ya olmaz mı burda TÜRKİYE olarak savasmamız lazım yanlışmıyım yine birbirimize düşersek kazanacak kişiler türkler olmuyacak düşman olucak o yüzden bana göre artık farklılıkları kenara bırakıp TÜRKİYE olarak birlik olmamız lazım.

Agiz tadiyla tartismaya izin vermiyosunuz :) padisahlara bile taht a gecerken kardesleriyle savaşmışlar ayni milletten insanlar birbirlerine girmisler. Demokrasinin olmadigi yerde bunlar olacak... Ha diyosaniz demokrasiyle birileri basa gecsin o zaman oylarla acik ara fark atan Cihat Zerger basa gecmeli.

Maskeli SÜVARİ
19-06-2017, 03:57
Ben bu yugi hesabının arkasinda 3 harflilerin oldugunu dusunmekteyim. Bu kadar bilgiye sahip olmasi normal degil

Youtube da poppy ,forum da yugi ahahah :)

Özdemir
19-06-2017, 04:04

Ben yine de poppy diyorum :) illu falan ama gideri var.

Apholas Ceasly
19-06-2017, 04:10
Ben yine de poppy diyorum :) illu falan ama gideri var.

Yugi yi görmeden karar verme derim

Bayburtlu69
19-06-2017, 11:33
ben anlamadım ki

Ahahah:zuhaha:

COF Kemal Başer
19-06-2017, 11:51
Tüm entrika yığınının arasından filizlenen güzel bir haber.

+/+ nın verimli topraklarında artık çiçekler açacak, 7 krallığa haber salın, Kuzey'de olan Kuzey'de kalır. Kuzey unutmaz.

Kış geliyor.

Winter is COFing.

Özdemir
19-06-2017, 14:02
Tüm entrika yığınının arasından filizlenen güzel bir haber. +/+ nın verimli topraklarında artık çiçekler açacak, 7 krallığa haber salın, Kuzey'de olan Kuzey'de kalır. Kuzey unutmaz. Kış geliyor. Winter is COFing.Yaniyruh burda sen kış geliyo diyosun

DieHard
19-06-2017, 14:14
Razor&Dante arkadaşımız akşam burada çok güzel bir çeviri yayınlayacak.

Yabancı bir COF oyuncusu ile TURKEY birliklerinden birisinin mesajlaşmalarını.

Entrikaların ağababaları yola çıkmş ama ellerinde patlamış gibi gözüküyor :)

Akşamı bekleyelim...

MeRt__
19-06-2017, 14:16

+/+ nın verimli topraklarında artık çiçekler açacak, 7 krallığa haber salın, Kuzey'de olan Kuzey'de kalır. Kuzey unutmaz.

Kış geliyor.

Winter is COFing.

250 gün önce biz bu lafları kullanmaya başladık. :D Jasede geçen hafta wow açıklamasında kullandı. Bari alıntıdır yazaydın :D Oldu olacak bir operasyon var bu gece mottomuzu da kullan söz senden telif hakkı almıcam :D

osmancan71
19-06-2017, 14:47
250 gün önce biz bu lafları kullanmaya başladık. :D Jasede geçen hafta wow açıklamasında kullandı. Bari alıntıdır yazaydın :D Oldu olacak bir operasyon var bu gece mottomuzu da kullan söz senden telif hakkı almıcam :D

Vıdeolara telif alırım kullanırsa :D

NapoleoneX
19-06-2017, 15:46
Olması gereken oldu.İki birliğin arasını bozmaya çalışanlar oldu.Fakat dostluk kazandı.Adamuslar şu an kıskançlıktan elçilik basıyorlardır.

Allah Allah kim bozmaya çalıştı acaba ? ! :)

Epsilon
19-06-2017, 15:49

Akşamı bekleyelim...

++++++++ :)

HANBİRLİKLERİ
19-06-2017, 16:46

Kış geliyor.

Winter is COFing.

reis adanaya kış gelmez
THİS İS ADANA

caporegime
19-06-2017, 17:21
kardeşim varsa önemli bir gelişme burda paylaşın lütfen. tamam ekip halinde geldiniz çoğunuz ama ben ve benim gibi üyeler gelişigüzel hesap açtık. bilgilenelim diye foruma giriyorum ama yok yugi trolluyor yok şu at adam trolluyor. tamam güldük eğlendik hepiniz çok komik insanlarsınız ama doğru düzgün bir açıklama yapılsın artık şu forumda.

HANBİRLİKLERİ
19-06-2017, 19:01

Akşamı bekleyelim...

bekliyoruz kardeş
ya gelmez yazmazsa ne olacak

COF Kemal Başer
19-06-2017, 23:15

bak gene tosladın :)

Bu sözler G.O.T ile gündelik yaşama girdi.

Peki biz bu Kurt Başı (Stark) armasını ne zaman kullanmaya başladık? 250 günden çok ama çok daha önce :)

Tamam ben de almıyorum telif hakkı, alıntıdır yazmana gerek yok :)

COF Kemal Başer
19-06-2017, 23:18
bekliyoruz kardeş
ya gelmez yazmazsa ne olacak

Hayır eklenmeyecek. Rica ettim arkadaşlardan o çeviriyi eklemeyecekler. Burda herkesin okuması gereken bir söz değil.

Unique
19-06-2017, 23:31
sen dışarıda bekle ercey , uzaktakileri sesi ile korkutacak bir canlı lazım olursa surlara seni bağlarız.

HANBİRLİKLERİ
20-06-2017, 00:17
Hayır eklenmeyecek. Rica ettim arkadaşlardan o çeviriyi eklemeyecekler. Burda herkesin okuması gereken bir söz değil.

reis şimdi o kadar laf ile bir birliği zan altında bırakıp eklememek af edersin bu yazıyı yazan arkadaş açısından tükürdüğünü yalamaktır. bu arkadaşın bundan sonraki yazacağı hiç bir yazının itibarı olmamasıdır.

varsa birşey çıkar açıklar
yoksa birşey zan altında bıraktığı birlikten çıkar özür diler
bu oyuncakmıki bunlar bunu yapıyor diyeceksin sonrada adamlara acıdım açıklamadım diyeceksin
burda büyük bir çelişki var ve bu çelişkinin her açısı diehardın elinn ayarının olmamasına çıkıyor

MeRt__
20-06-2017, 00:57
bak gene tosladın :)

Bu sözler G.O.T ile gündelik yaşama girdi.

Peki biz bu Kurt Başı (Stark) armasını ne zaman kullanmaya başladık? 250 günden çok ama çok daha önce :)

Tamam ben de almıyorum telif hakkı, alıntıdır yazmana gerek yok :)

Bak yanlış tosladin.
Kurtu ilk kullanan türk boyları sen ordan aldin ki bizim simgemiz kurt degil. Bu lafları oyunda ciddi anlamda kullanan ilk kim? Biz... Oyun dışına çıkacaksak ne anlamı kaldı ki ? :D

Telif almıyorum canın sağolsun. Benden bir çay söyleyin kemal beye :)

Nozzle(-_+)
20-06-2017, 01:17
Kafa oyuncular istedigi merkezleri aldi sanirsam :D

manisali
20-06-2017, 01:33
sa gençler ortam nasıl :)