PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Siz Ne Dersiniz

Jurnal
15-06-2017, 03:08
Bir op yaptık. Bazı arkadaşların ricası üzerine onların siralilarini biz yaptık. Bu işlemimizden dolayı hesabımız kitlendi. Sizce onca multili hesap varken bize uygulanan bu ceza adil mı?

black süvari
15-06-2017, 04:16
Bir op yaptık. Bazı arkadaşların ricası üzerine onların siralilarini biz yaptık. Bu işlemimizden dolayı hesabımız kitlendi. Sizce onca multili hesap varken bize uygulanan bu ceza adil mı?

üstad hangi birliktesin bilmem ama herkes kendi sırasını kendi cıkıcak ben ne anladım o zaman hata payı nerde ???

bu av ile avcı arasındaki mevzuya benzer avcılık kanununda pompalı yada otomatık tufekler takozlu kullanılır yani 2+1 fısek atma gucundedır sebebı av içinde bir nevi şans tanımaktır ama piyasada 6+1 , 7+1 gibi satılır. Ve devlet yakaladımı direk el koyar cezasıda extra.

şimdi bu örnekten yola cıkarsan ban yemen gayet normal dimi? belki adam 10 sn sektırıcek belki interneti yavas vs vs bir sürü ornek. Defans takı adam bundan faydalanıcak.

hem travıan kuralları geregı sadece kendı hesabına sıfrelı gırıs yapabılırsın ve sadece o hesaptan hucum modunda yollarsın bu kural acıkca yazıyor

Küçük Kasap
15-06-2017, 04:49
Katılıyorum; Kurallar gereği yalnızca 1 serverda 1 hesaba şifreli giriş yapabilirsiniz. Dolayısıyla yaptığınız şeyden dolayı ceza almanız bence normal ve doğru. Herkesin multisi var onlar almıyor biz de almayalım mantığı olamaz. Ha keşke herkes yakalansa hiçbir şekilde multiye vs göz yumma olmasa ama ona da şimdilik yapacak bir şey yok gibi maalesef. Yakalanan alıyor siz de düşmüşsünüz ban kervanına

((PADRONE))
15-06-2017, 07:47
Katılıyorum; Kurallar gereği yalnızca 1 serverda 1 hesaba şifreli giriş yapabilirsiniz. Dolayısıyla yaptığınız şeyden dolayı ceza almanız bence normal ve doğru. Herkesin multisi var onlar almıyor biz de almayalım mantığı olamaz. Ha keşke herkes yakalansa hiçbir şekilde multiye vs göz yumma olmasa ama ona da şimdilik yapacak bir şey yok gibi maalesef. Yakalanan alıyor siz de düşmüşsünüz ban kervanına

ceza alınması gayet normal herkes saldırısını bilene çıkartsa zaten adaletsiz bir düzen olur bu oyun tecrübe ile oynanır

hayaligenc
15-06-2017, 08:59

Merhaba ;

Oyun kurallarımız bu kadar açık ve netken, bunu tartışmaya açmak ne derece doğru acaba ? Hele yaptığınız kıyaslamayı hiç söylemiyorum bile :)

Oyun kuralları 1.3. ve diğer kurallar bellidir. Uyulmayan her kural cezasız bırakılmaz, multisiz hesapta paylaşılan şifrede.

İyi Forumlar