PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KuRtlaR bu kaçıncı? Yıkıma devam ediyorlar MaşAllah

Padarsteiger
09-06-2017, 21:52
Yan köy yıkıcıları KuRtlaR birliği yıkımlarına devam ediyorlar. Ama bize de iftira atmaktan çekinmiyorlar, yok adamı birlikten atıp, yan yıkma görevi vermişiz falan. Buyurun sayın Kurt birlikleri! Adam 3. yan köye de yıkıma geliyor, kışlaları yıkıyor. Taktiğiniz çok güzel hocam.

18527
18528

TR PRİNCE
09-06-2017, 22:02
Kılıç bir sayfa dahamı açtınız ulaaa bundan sonra sayfa açarkende herkesin yerine siz açın bu işlerle uğraşmayı seviyorsunuz
Nerde abidik gubidik sayfa var siz açıyunuz

Padarsteiger
09-06-2017, 22:06
Kılıç bir sayfa dahamı açtınız ulaaa bundan sonra sayfa açarkende herkesin yerine siz açın bu işlerle uğraşmayı seviyorsunuz

Ya
git baska yerde takıl sen birader. burda kurtlardan cevap bekliyoruz. bakalım verecekler mi varmı yürekleri

xx_delis
09-06-2017, 22:11
Ya
git baska yerde takıl sen birader. burda kurtlardan cevap bekliyoruz. bakalım verecekler mi varmı yürekleri

Buna laf anlamazsın kardeşim boşa yorma o güzel çeneni :) birazdan sana yazar hesap adın ne yakında yıkmaya gelicem seni diye asdfghjklş :D

TR PRİNCE
09-06-2017, 22:12
Ya

Kılıç çok kirletiyorsunuz buraların havasını

TR PRİNCE
09-06-2017, 22:15
Buna laf anlamazsın kardeşim boşa yorma o güzel çeneni :) birazdan sana yazar hesap adın ne yakında yıkmaya gelicem seni diye asdfghjklş :D

Adamın nickini söylüyorum sizin düştüğünüz tongaya onlarda düştü her önüne geleni tıklamayacan

SeaDevıL
09-06-2017, 22:34
https://i.hizliresim.com/8d9Bm1.png (https://hizliresim.com/8d9Bm1)

açıklama burda

TR PRİNCE
09-06-2017, 22:36
https://i.hizliresim.com/8d9Bm1.png (https://hizliresim.com/8d9Bm1)

açıklama burda

Neymiş hemen karalama kampanyası başlatılmayacakmış tabi yaa bunlat alışkın boşver aga takma

Unique
09-06-2017, 22:41
merkez bina ve kışlayı da zaten reislemek için seçmiştir :)

SeaDevıL
09-06-2017, 22:48
merkez bina ve kışlayı da zaten reislemek için seçmiştir :)

sen gereksede konuşma şakacı bak birazdan değişir yazı hikayyeyi geç :)

Unique
09-06-2017, 22:50
Öyle Burak'a adımız karalanmasın , konuyu kaldırın diye rica etmen ile olmuyor o işler koçum. Birlikten at, yık adamını. Cezasını kes öyle kaldıralım. Yan yıkmak yok diyip de öyle özelden ağlama benim asabımı bozma.

SeaDevıL
09-06-2017, 22:52
Öyle Burak'a adımız karalanmasın , konuyu kaldırın diye rica etmen ile olmuyor o işler koçum. Birlikten at, yık adamını. Cezasını kes öyle kaldıralım. Yan yıkmak yok diyip de öyle özelden ağlama benim asabımı bozma.

senin kadar yalanı su gibi içeni görmedim ben gittim deyip kaçtıgın günü unutma koçun ayağı:)

Unique
09-06-2017, 22:53
senin kadar yalanı su gibi içeni görmedim ben gittim deyip kaçtıgın günü unutma koçun ayağı:)
senden mi kaçtım ahahahaha 3. sınıf oyuncu allah seni ne yapmasın. Burak'a özelden yazdıklarını da at da buraya yalan mı değil mi görelim. :)

TR PRİNCE
09-06-2017, 22:54

Berk şimdi ben bir sayfa açarım dem falan dinlemem turnuva biter o sayfayı bitirtmem saygılı olmasını öğren diğerleri gibi davranma yandaşlarına özenme benden sana bir tavsiye

Unique
09-06-2017, 22:56
Berk şimdi ben bir sayfa açarım dem falan dinlemem turnuva biter o sayfayı bitirtmem saygılı olmasını öğren diğerleri gibi davranma yandaşlarına özenme benden sana bir tavsiye
Ercey ikile , senin nasıl yalakalıklar yaptığını biz, kale , sır , jp , metal gördü daha görmeyen kaldı mı ? :)
Abi onu bu birliğe alalım yıkılmasın def basıyorum vs. vs. nereye yamansam diye 40 takla attın 4 ay içinde :)

TR PRİNCE
09-06-2017, 23:04
Ercey ikile , senin nasıl yalakalıklar yaptığını biz, kale , sır , jp , metal gördü daha görmeyen kaldı mı ? :)
Abi onu bu birliğe alalım yıkılmasın def basıyorum vs. vs. nereye yamansam diye 40 takla attın 4 ay içinde :)

4ay içinde sizin ne olduğunuzu öğrendim evet en basit örnwk vereyim 18529 işte sırlar gibi sende bunu yaparak adamlığa soyunuyun hatırladınmı sır ve sizin tüm grup ve görüşmwlerinden haberim var bence fazla kaşınma

Unique
09-06-2017, 23:08
4ay içinde sizin ne olduğunuzu öğrendim evet en basit örnwk vereyim 18529 işte sırlar gibi sende bunu yaparak adamlığa soyunuyun hatırladınmı sır ve sizin tüm grup ve görüşmwlerinden haberim var bence fazla kaşınma
Bunu zaten herkes biliyor, ben ne diyorum multileri silsin de hesabı açılsın :)

Ercey666
09-06-2017, 23:32
senin arkadaşın kim olacak bilmiyorum sanki senin getirdiklerini :D

Aekadas degil günün en bomba sarkisi tiklanma rekoru kirdi muzik sayenizde

Padarsteiger
09-06-2017, 23:59
Adamlık bu kadar mı ? Seadevil hacı bu adam 2. ve 3. köye saldırıyor kışla ve merkez binalarını komple yıkıyor bide savunuyorsunuz ya yazık

Unique
10-06-2017, 00:00
Aekadas degil günün en bomba sarkisi tiklanma rekoru kirdi muzik sayenizde
Dediğim kişiymiş, senin arkadaşın :) bildiğim halde ekledim :)

Ercey666
10-06-2017, 00:06
Dediğim kişiymiş, senin arkadaşın :) bildiğim halde ekledim :)

Kendini akilli saniyun degilmi ama degilsin akilli giibi davraniyun.

Unique
10-06-2017, 00:09
Kendini akilli saniyun degilmi ama degilsin akilli giibi davraniyun.
keşke Türkçe konuşmasını da öğrensen Ercey .

xx_delis
10-06-2017, 00:31

Ne 40 ı 12598732 takla atmistir bu ercey

Ercey666
10-06-2017, 01:08
Ne 40 ı 12598732 takla atmistir bu ercey

Benimle ilgili sikintiniz var ise hayali genc e mesaj birakabilirsiniz hazimsizliga kizilay soda iyi geliyor size tavsiyede bulunur

xx_delis
10-06-2017, 08:51
Benimle ilgili sikintiniz var ise hayali genc e mesaj birakabilirsiniz hazimsizliga kizilay soda iyi geliyor size tavsiyede bulunur

Demek ki sen çok kullanmışsın kızılay sodayı iyi geldiğini biliyorsun :) ah ercey ah. sen olmadan forumda kiminle makara geçicem ben :D Hem seni neden hayaligence şikayet edeyim ki ercey.. Seninle makara geçmek varken :)

manisali
10-06-2017, 14:00

forumdaki hesapların %90ı bizim tabiki
oyunda da öyle :))
inanmıyosanız admin ve modaratörlere sorun tabi onlarında %90ı hesap :))

niye her açılan konu her atılan mesaj her oyuncunun bizim olduğu düşünülüyor, ilginç düşünceler

black süvari
10-06-2017, 16:48
keşke Türkçe konuşmasını da öğrensen Ercey .

Tekrar geri dönüş yapissin finallerde istedigin etki olmadimi yoksa :)

Buldozer diye biri vardi adam tirim tirim seni ariyordu herif banlandi sen ciktin piyasaya :) bu kadarmi korkuyorsun silah arkadaslarindan

Unique
10-06-2017, 16:50
Tekrar geri dönüş yapissin finallerde istedigin etki olmadimi yoksa :)

Buldozer diye biri vardi adam tirim tirim seni ariyordu herif banlandi sen ciktin piyasaya :) bu kadarmi korkuyorsun silah arkadaslarindan
Finallere aylar var, eleme serveri başlıyor keşke o kadar aklın bassa ayrıca daha başlamadı. Sen yan yıkım allysi geçsene :)

((PADRONE))
10-06-2017, 16:57

Ne oldu hocam neye kızdın :)

black süvari
10-06-2017, 18:08
Finallere aylar var, eleme serveri başlıyor keşke o kadar aklın bassa ayrıca daha başlamadı. Sen yan yıkım allysi geçsene :)

Sen benim dedigimi gayet iyi anladin o whatsap kanallarinda fazla iplenmedin döndün buralara daha önce komple sattigin arkadaslarinin yanina :)

Ben yikim ally si gecerim sorun yok sadec ally okuyup herkese artislik yapmana luzum yok. Suvariye casus soktuk diye :) guzel kardesim benim ozum sozum bir benim yanimi yikarsan ben k.k olarak senin yanini yikarim.

Bu gayet aciktir :) git ixyan baskanlarina sor bakim niye bunlar size geldi diye bana sorma niye bu ally atildi diye

Sen senin gibiler kivirmaya o kadar alismissinizki kendinizi kaf daginda saniyorsun ama yok berkcim degilsin. Sen benim gozumde kendi birligini satan bir baskan olarak anilicaksin.

black süvari
10-06-2017, 18:11

Ve bu arafa server basi ettigin Laflari yiyen birisin :) hani bak biz burdayiz siz nerdesiniz

Dogruya travian yonetimi ibidik gubidik yok o degildi server kitlendi acidi vs vs..
Siz daha jexx hesabini yikamadiniz keko sen süvari ilemi sidik yaristiricaksin ??? Sende o kabiliyet varmi ?

Huseyinkaya
10-06-2017, 22:22
Her gün yan yıkıyorlar arkadaşlar 1-2-3-4-5 artık yeter..
İnsan gibi kaç kere söyledik.Ahlaksızlık dedik terbiyesizlik dedik..
25 merkezden fazla yıktık.. Geldikleri merkez 2-3 ama yan ile birlikte 25 i bulmuştur :) Bundan sonra azınlık azınlığını bilsin..
Bu saatten sonra kimse çıkıp yok efendim biz zararı karşıladık falan demesin.. 5 tane oyuncuya sahip olamayan adam gitsin kumda oynasın...

Bundan sonra yan yıkanın ve sorumlularının bütün yanları yıkılacaktır..

((PADRONE))
10-06-2017, 23:13
Sen benim dedigimi gayet iyi anladin o whatsap kanallarinda fazla iplenmedin döndün buralara daha önce komple sattigin arkadaslarinin yanina :)

Ben yikim ally si gecerim sorun yok sadec ally okuyup herkese artislik yapmana luzum yok. Suvariye casus soktuk diye :) guzel kardesim benim ozum sozum bir benim yanimi yikarsan ben k.k olarak senin yanini yikarim.

Bu gayet aciktir :) git ixyan baskanlarina sor bakim niye bunlar size geldi diye bana sorma niye bu ally atildi diye

Sen senin gibiler kivirmaya o kadar alismissinizki kendinizi kaf daginda saniyorsun ama yok berkcim degilsin. Sen benim gozumde kendi birligini satan bir baskan olarak anilicaksin.

Ehehehe :) nami yurusun diycemde hangi nickle oynayacak nasil bulcaz onu :)

Huseyinkaya
11-06-2017, 00:02
Yan köy yıkıcıları KuRtlaR birliği yıkımlarına devam ediyorlar. Ama bize de iftira atmaktan çekinmiyorlar, yok adamı birlikten atıp, yan yıkma görevi vermişiz falan. Buyurun sayın Kurt birlikleri! Adam 3. yan köye de yıkıma geliyor, kışlaları yıkıyor. Taktiğiniz çok güzel hocam.

18527
18528

Bu oyuncu bardaktaki son damlayı taşırmıştır...
Hergün bir emek hırsızı ve 5 tane adama sözünü geçiremeyen adam gitsin kumda oynasın...
Bundan sonra kimseye af yok acıma yok..!! Yan yıkanla konuşma yok pazarlık yok buna aynı dilde karşılık verecek olan yan yıkmaya devam etmek isteyen her kim varsa hepsinin başına aynı şeyler gelecek kardeşlerimizin intikamı alınacaktır..
1854918550185511855218553

Strunk
11-06-2017, 00:07
Bu böyle uzar gider , biran önce uzlaşılmalı

black süvari
11-06-2017, 00:48

Kesinlikle derdi olanlar yazmali uzlasmali bende istemem yan olayini ama bi durumda artik film kopuyor ne yazikki

tahsin_talha
11-06-2017, 03:53
bu deepstatenin kendi genel başkanından haberi olmadan karalama kampanyası yapmaya çalıştıgı bir durum dün sorun çözüldü burda boş hikaye anlatıyor yönetiminden haberi olmayan komutan da yeni moda saymayı bilmiyor 5 kişi degil 60 tane adam var azınlık dedigin duruma bir baksın döüp 23 merkez almış saymayı hiç bilmiyor alınan merkezler bak raporlara gel konuş burda gece 04:39:01 de kafa hesap kene1 in merkezine bak bakalım ne olmuş o olmadı ise vantus daha az önce girildi boş kelime kalabalıgı yapma abim allah razı olsun deyip yalvarıp burda millete çamur atma işine bak komutan mısın yoksa yaygaracı mı ögren işin aslını işin gücün boş vaaz işine bak hadi

tahsin_talha
11-06-2017, 03:55

bu deepstatenin kendi genel başkanından haberi olmadan karalama kampanyası yapmaya çalıştıgı bir durum dün sorun çözüldü burda boş hikaye anlatıyor yönetiminden haberi olmayan komutan da yeni moda saymayı bilmiyor 5 kişi degil 60 tane adam var azınlık dedigin duruma bir baksın döüp 23 merkez almış saymayı hiç bilmiyor alınan merkezler bak raporlara gel konuş burda gece 04:39:01 de kafa hesap kene1 in merkezine bak bakalım ne olmuş o olmadı ise vantus daha az önce girildi boş kelime kalabalıgı yapma abim allah razı olsun deyip yalvarıp burda millete çamur atma işine bak komutan mısın yoksa yaygaracı mı ögren işin aslını işin gücün boş vaaz işine bak hadi

tahsin_talha
11-06-2017, 04:12
senin gönderdigin karalama yaptıgın raporun tarihine bir bak çöüzeln genel başkanınız carera açıklma yapacagını dün gece söyledi az öncede yazdım gerekeni yapmasını çözülen mevzu ile aglama burda gerek yok eline birşey geçmez seni anlıyorum bunlar son çırpınışların deepstate yaz bunu bir yere karalama ile kurtarılmaz yaptıgın ali cengiz fırfırı işlerini al sana rapor hadi kurtar şimdi

https://i.hizliresim.com/VMADNn.png (https://hizliresim.com/VMADNn)

tahsin_talha
11-06-2017, 04:16
https://i.hizliresim.com/JlXDJJ.png (https://hizliresim.com/JlXDJJ)

tahsin_talha
11-06-2017, 04:17
daha konuş hadi bulayım mı daha vurdugunuz yanları aglama az biraz dik dur

tahsin_talha
11-06-2017, 04:27
furky 1 furky 4 hepsi aynı yapmayın bunları bak kanıtlı delilli ekledim fotaları adamın yan köyünü vuruyorsunuz kaç gündür daha birde magdurmuşuz pozları kesmeyin ayıp yakışmıyor birde degmez bu kadar burdan söylüyorum genel başkanınız carere bana yaptıgın açıklamayı gel buraya yaz yok forum kullanmıyorsan eger söyle bu arkadaşa boş konuşmasın

tahsin_talha
11-06-2017, 04:40
https://i.hizliresim.com/WQ4D5P.png (https://hizliresim.com/WQ4D5P)

tahsin_talha
11-06-2017, 04:40
bak dolu dolu deepst mistitit hüso

Huseyinkaya
11-06-2017, 12:14

Asıl hiç birşeyden haberi olmayan sensin seadevil ile anlaştıktan sonra 9 yanımız yıkıldı 4 gün insan gibi uyardık.. Ama senin genel başkanın 5 tane adama söz geçiremedi..
Ben komutan olarak görevimi yapıyorum 60 kişinin 20 si multi forumda saldırı sayfamıza gir 25 merkez say ben komutan olarak görevimi yapıyorum sen ne vasıfla konuşuyorsun pekiii???

1857018571185721857318574

Huseyinkaya
11-06-2017, 12:19
furky 1 furky 4 hepsi aynı yapmayın bunları bak kanıtlı delilli ekledim fotaları adamın yan köyünü vuruyorsunuz kaç gündür daha birde magdurmuşuz pozları kesmeyin ayıp yakışmıyor birde degmez bu kadar burdan söylüyorum genel başkanınız carere bana yaptıgın açıklamayı gel buraya yaz yok forum kullanmıyorsan eger söyle bu arkadaşa boş konuşmasın

Sen benim muhattabım değilsin sen git genel başkanın gelsin...4 gündür yıkılan yanları genel başkanının yaptığı dilleri verdiği sözleri atarım buraya rezil olursun... Bilip bilmeden konuşma gidin 5 tane adama sahip çıkın sonra konuşun burada benim asabımı bozmayın... kanıt istiyorsan gel özelden atayım 50 tane sana boş boş konuşup benim canımı sıkma..

Huseyinkaya
11-06-2017, 12:22
Kesinlikle derdi olanlar yazmali uzlasmali bende istemem yan olayini ama bi durumda artik film kopuyor ne yazikki

kaç kere yazdık elimde hepsinin whatsap konuşmaları var...Her gün bir yenisi eklendi demediğim kalmadı... Hala bilip bilmeden boş konuşmaya devam ederse whatasp konuşmalarını da atacam buraya.Hani seadevil çıksın desin bunlar beni uyarmadı hadi desin kaç kere uyardık.. Ama 5 tane adama sözünü geçiremiyor genelbaşkanlık yapıyorum diyor dostum..

tahsin_talha
11-06-2017, 13:40
kaç kere yazdık elimde hepsinin whatsap konuşmaları var...Her gün bir yenisi eklendi demediğim kalmadı... Hala bilip bilmeden boş konuşmaya devam ederse whatasp konuşmalarını da atacam buraya.Hani seadevil çıksın desin bunlar beni uyarmadı hadi desin kaç kere uyardık.. Ama 5 tane adama sözünü geçiremiyor genelbaşkanlık yapıyorum diyor dostum..

sen sesinı kapa kardeş genel başkanın gelip açıklamanı yapacak daha neyin çenesi diline mi vurdu yada çok mu zoruna gidiyor :) hadi bunlar daha iyi günlerin eger iş pislige dönerse senin gibi 500 tanesini dogrulugumla ezerim boş bekleme yapma

((PADRONE))
11-06-2017, 19:28
Vay yancilar vay :)

((PADRONE))
11-06-2017, 19:29
sen sesinı kapa kardeş genel başkanın gelip açıklamanı yapacak daha neyin çenesi diline mi vurdu yada çok mu zoruna gidiyor :) hadi bunlar daha iyi günlerin eger iş pislige dönerse senin gibi 500 tanesini dogrulugumla ezerim boş bekleme yapma

Sozu gecmeyen bi elitde genel baskan vardi sanirim

gezegen111
11-06-2017, 19:57
Sozu gecmeyen bi elitde genel baskan vardi sanirim

adamlar hala öyle savaşıyoruz böyle savaşıyoruz diyorlar ellerinde bir tane tılsım kalmadı....yarın bu konuşanlarda gider yerine başkaları gelir.Biz hep burdayız kıymetli dostum...:)

kurtlar gerçekten muazzam hırslı oynuyorlar..geçen yıkılan trlaz hesapları vardı 4 günde merkezi diktiler... üstüne 2 tanede kafa hesap indirdiler..böyle devam ederse bu savaşı sayı üstünlüğüne rağmen kurtlar kazanır. Durum bu :)

tahsin_talha
11-06-2017, 21:20
adamlar hala öyle savaşıyoruz böyle savaşıyoruz diyorlar ellerinde bir tane tılsım kalmadı....yarın bu konuşanlarda gider yerine başkaları gelir.Biz hep burdayız kıymetli dostum...:)

kurtlar gerçekten muazzam hırslı oynuyorlar..geçen yıkılan trlaz hesapları vardı 4 günde merkezi diktiler... üstüne 2 tanede kafa hesap indirdiler..böyle devam ederse bu savaşı sayı üstünlüğüne rağmen kurtlar kazanır. Durum bu :)

bizim yerimiz genel bakanımızın yanı Seadevıl ne derse odur oyun için degmez bu deeps in sesi fazla çıkıyor seadevıl icabına bir baksın oda bir baksın kılıcın tadına açılmış 500 şikayet var seadevıl hesabı için oyun bırakırız diye herzaman ki blöfleri yapmışlar yine de başkan açtırdı hesabını şimdi konuşssunlar bakalım da görelim sesi çıkıyor bir kaç güne ne oluyor görelim :)boş tatava yapmayacaksın adam sizin ki gibi devrik degil küllerinden dogdu multi kullanıyormuş 13 hesabı varmış 500 hesabı da olsa açıtırdı mı hesabı geç bunları kanıt yok delil yok ancak boş hikaye yapıyor çektir şimdi ally yine seadevıl ı nasıl acarsınız diye agla hadi :)

Unique Raporlar
11-06-2017, 21:37
Bütün beyin fakirleri birliklerden çıkmış gayet de iyi olmuş ortam sanırsam, serverden çekildik diye duyuru yaptık. devrik devrik yazıyorlar ah be acıdım size bir tarafta tekmeyi bastığımız Vatan bir tarafta oyun tecrübesi bir hiç olan ahmetler.
harbiden ahmet, niye bize ağlıyorsun bir oyuncularına anlatsana. Süvari eşsiz mimarı sırdan almış ne olacak ne yapacağız diye bize ağlama , güldürüyorsun :)

gezegen111
11-06-2017, 21:44
Bütün beyin fakirleri birliklerden çıkmış gayet de iyi olmuş ortam sanırsam, serverden çekildik diye duyuru yaptık. devrik devrik yazıyorlar ah be acıdım size bir tarafta tekmeyi bastığımız Vatan bir tarafta oyun tecrübesi bir hiç olan ahmetler.
harbiden ahmet, niye bize ağlıyorsun bir oyuncularına anlatsana. Süvari eşsiz mimarı sırdan almış ne olacak ne yapacağız diye bize ağlama , güldürüyorsun :)

İsim Oyuncu Mesafe
Büyük depo inşa planı IV
Hazine: 20, Etkisi: Hesap
acars 61
Daha hızlı asker yetiştirme
dadaş 75
Daha hızlı askerle
Hazine: 10, Etkisi: Köy
gezegen1 106
Daha az tahıl tüketimi
gezegen1 106
Daha iyi Casus
Eflakiyan 121
Daha iyi Casus
G Ö K T U G 125
Daha az tahıl tüketimi
SeaDevıL 125
Daha hızlı asker yetiştirme
Firstman 125
Büyük sığınak III
Natarlar 138
Daha büyük depo için inşa planı VI
TRlaz53

an itibariyle 150 birim..kimin kime tekme attığı ortadadır...serverden çekildik diyorsunda hesabın ve birlik arkadaşların aktif..serverde dem adında bir birlik mevcut..kaldı ki çekilmek zorunda kaldın...wow umudun olsa bırakırmıydın

samimi olalım lütfen

((PADRONE))
11-06-2017, 22:01

Berk server den cekilme amacin ne idi tam olarak neden cekildin. Ben sana aciklik.getireyim sen vatan a tekme atmadin atamazdinda vatan la prim yaptin sadece bizdeki oyuncularla sabaha kadar whatshp da tatava yaparak kafaya aldin sonra onlarda sildi gitti yine yemedi. Vatan ordan gezegen1 in talimati ile o tarihde gece 02.00 da ayrilmis ve bir daha da ayni masaya oturmamistir. Yani tekmeyi atan sen degil bizdik. Server dan.cekilmen dogru olmus bira yuzu olmali insanin 17 k lik orduyuda cakinca elden bisey gelmezdi zaten sidevil ahmet hoca ile ilgilide konusulcak olursa onunla ayni birlikde oldugun gunler sozunuz geciyordu adam gitti atip tutmayin arkasindan

tahsin_talha
11-06-2017, 22:17

biz elimizdekilere sahip çıkarız sen eşşizi niye vedin tebrik ettim süvariyi helal olsun adamlar profesyonel oldugu kadar üslubu yolu yordamı bilen adamlar sen nerdesin çekildim deyip gece saldırı görünce ally çekiyorsun atayımmı çektigin ally yi 500 k da def koysan tüm ordularda çakılsa geldik mi geldik ezdik mi ezdik madem öyle beyin fakiriyiz neden hala dem deki komutanın günlerce yalvardı birleşelim diye :)))) yapma artık yutmuyor kimse tılsıma gelince süvariden kim isterse veririz yardım da ederiz bu bizim bilecegimiz iş sen işine bak devrilmiş ba şkan

((PADRONE))
11-06-2017, 22:24
biz elimizdekilere sahip çıkarız sen eşşizi niye vedin tebrik ettim süvariyi helal olsun adamlar profesyonel oldugu kadar üslubu yolu yordamı bilen adamlar sen nerdesin çekildim deyip gece saldırı görünce ally çekiyorsun atayımmı çektigin ally yi 500 k da def koysan tüm ordularda çakılsa geldik mi geldik ezdik mi ezdik madem öyle beyin fakiriyiz neden hala dem deki komutanın günlerce yalvardı birleşelim diye :)))) yapma artık yutmuyor kimse tılsıma gelince süvariden kim isterse veririz yardım da ederiz bu bizim bilecegimiz iş sen işine bak devrilmiş ba şkan

Hakikatten cekildiysen bura seni niye bu kadar ilgilendiriyor kopamadin bi turlu :) sana yazmaz aslinda burda kimsede ne oldugunu bilsinler diye yazilip ciziliyor birazda

tahsin_talha
11-06-2017, 23:01

sen ally geç saldırı geliyor diye beklme yapma :)

Huseyinkaya
12-06-2017, 00:42
herkese ally geçildi ben sabahtan beri dışardayım...Biz senin başkanların gibi defleri kendimize çekip kalanlar yıkılsın demeyiz :) tek başıma kaç hesabınıza koydum aç otur sen ona bek önce sonra sen kimsin nick in ne kimi yıktın boş beleş anca çene yapıyorsun :)

Huseyinkaya
12-06-2017, 00:45

Dedeciğim bak oyundaki profilime gir bak ne yazıyor sen tam olarak işte o avı avcıya getirensin... Kendi hiç bir başarın yok hep böyle başkalarının yankiliğini yapıyorsun senin işin gücün yokmu başka birlik propogandası yapmaktan başka :) onlar 2 merkez indirdi de biz 25 teneke indirdik herhalde :D kalmış ellerinde 5 ordu hala konuşuyorlar :)

Huseyinkaya
12-06-2017, 00:53

Bugün, 00:01 #58 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=103080&p=2167251&viewfull=1#post2167251)

tahsin_talha

Bu saatten veya önce bana saldırı geldi diye atılan ally yi ya buraya atarsın yada biraz onurun varsa kapar çeneni gidersin allah düşmanın bile onurlusunu versin
Senin kadar gereksiz iftiracı boş konuşan insan görmedim :) şak şakçılar sizi gidin kumda oynayın :)
Senin nick in ne kaç gündür bağırıyorsun burda ezik :) senide mi yıktım canın mı yandı kıyamam abim :)
(http://forum.travian.com.tr/member.php?u=175546)

gezegen111
12-06-2017, 01:27
Dedeciğim bak oyundaki profilime gir bak ne yazıyor sen tam olarak işte o avı avcıya getirensin... Kendi hiç bir başarın yok hep böyle başkalarının yankiliğini yapıyorsun senin işin gücün yokmu başka birlik propogandası yapmaktan başka :) onlar 2 merkez indirdi de biz 25 teneke indirdik herhalde :D kalmış ellerinde 5 ordu hala konuşuyorlar :)

Şahsi başarın yok derken ne kastettiğini anlamadım..saldırıda 200k savunmada 420 k kesin yapmış gezegen1 hesabı ..Biz oyun başından beri sürekli savaşıyoruz zaten...ama sen yeni sayılırsın bilmezsin:)

daha bu hafta bir tılsımınızı çaldım..:)

Gereksiz yere çirkefleşme ...kurtlar müttefik birlik çokta emek veriyorlar takdir etmek suç mu?
her gün herkes biryerleri yıkıyor kimse senin gibi bir hafta reklam yapmıyor...Raporlar ortada ..herkes yorumunu kendine göre yapar...

Yakında zaten kimin neyi var çıkar ortaya..

tahsin_talha
12-06-2017, 02:42
kaldımı yan olayı bu 2 gün önce nin açıldıgı gün yapılan açıklama

((PADRONE))
12-06-2017, 07:48
Şahsi başarın yok derken ne kastettiğini anlamadım..saldırıda 200k savunmada 420 k kesin yapmış gezegen1 hesabı ..Biz oyun başından beri sürekli savaşıyoruz zaten...ama sen yeni sayılırsın bilmezsin:)

daha bu hafta bir tılsımınızı çaldım..:)

Gereksiz yere çirkefleşme ...kurtlar müttefik birlik çokta emek veriyorlar takdir etmek suç mu?
her gün herkes biryerleri yıkıyor kimse senin gibi bir hafta reklam yapmıyor...Raporlar ortada ..herkes yorumunu kendine göre yapar...

Yakında zaten kimin neyi var çıkar ortaya..

Hayırdır Hüseyin Kaya Konuşma Hakkını Sana mı verdiler :D biz senle muhatab olmayız :D

Huseyinkaya
12-06-2017, 09:27
Hayırdır Hüseyin Kaya Konuşma Hakkını Sana mı verdiler :D biz senle muhatab olmayız :D

Neden oluyorsun o zaman git duvar ile konuş benim açtığım konularda değil kardeş :zaa:

((PADRONE))
12-06-2017, 14:14
Neden oluyorsun o zaman git duvar ile konuş benim açtığım konularda değil kardeş :zaa:

Hüseyin kaya bizle ilgili yada arkadaslarımla ilgili konuşuyorsun esasen sen bize muhatab değilsin senin açtığın konuda biz varsak lafını da alırsın uzatmak istemiyorsan trajedilerinize bizi karıştırmayın

Huseyinkaya
13-06-2017, 00:19
Hüseyin kaya bizle ilgili yada arkadaslarımla ilgili konuşuyorsun esasen sen bize muhatab değilsin senin açtığın konuda biz varsak lafını da alırsın uzatmak istemiyorsan trajedilerinize bizi karıştırmayın

Kendin gelip karışıyorsun heryere seni kırmızı mumla davet eden mi var :) Gidin kendi konunuz da konuşun süvari alkışlayın kurt şakşaklayın :D başka işin mi var senin git kardeşim sayfalarımızdan hadi ikileee :D

((PADRONE))
13-06-2017, 22:44
Kendin gelip karışıyorsun heryere seni kırmızı mumla davet eden mi var :) Gidin kendi konunuz da konuşun süvari alkışlayın kurt şakşaklayın :D başka işin mi var senin git kardeşim sayfalarımızdan hadi ikileee :D

Ne kadar komik bir adammissin sen mizah anlayisin genismis. Bizim kimi alkisladigimizi gordun sen cocuk . O isleri sen iyi yapiyorsun ne yapalim alkislayacazmi simdi senide :D hadi bizim konumuz var senin virgulun bile yok bu serverda. :D

Ercey666
13-06-2017, 22:53
Ne kadar komik bir adammissin sen mizah anlayisin genismis. Bizim kimi alkisladigimizi gordun sen cocuk . O isleri sen iyi yapiyorsun ne yapalim alkislayacazmi simdi senide :D hadi bizim konumuz var senin virgulun bile yok bu serverda. :D

Virgül kismina tamamen koptum :):):)

Huseyinkaya
14-06-2017, 01:18

******* sen bu sw de yaşamamışsın abim bak çiftçiliğini görde utan bak oyun nasıl oynanır gör :D Ben saldıranda 32.sıra sen 828.sıra utan be multiler kadar asker kesememişsin :)
1859818599

Ercey666
14-06-2017, 01:25
Lan sen bu sw de yaşamamışsın abim bak çiftçiliğini görde utan bak oyun nasıl oynanır gör :D Ben saldıranda 32.sıra sen 828.sıra utan be multiler kadar asker kesememişsin :)
1859818599

Simdi bu yetenekmi.....
Alayi turnuvaya kacti senide burada unuttularmi...???
Simdi ben sana soyleyeyim seni neden burada biraktiklarini cunku yuzleri kalmadi simdi piyon olarak seni öne surduler

1DahAsla
14-06-2017, 01:26
Adam belki savunma kasıyorr... : )
Lan sen bu sw de yaşamamışsın abim bak çiftçiliğini görde utan bak oyun nasıl oynanır gör :D Ben saldıranda 32.sıra sen 828.sıra utan be multiler kadar asker kesememişsin :)
1859818599

Huseyinkaya
14-06-2017, 01:45
Simdi bu yetenekmi.....
Alayi turnuvaya kacti senide burada unuttularmi...???
Simdi ben sana soyleyeyim seni neden burada biraktiklarini cunku yuzleri kalmadi simdi piyon olarak seni öne surduler

sende turnuvaya ondan kaçtın galiba kardeşim :D orda inşallah sabit bir birlik bulup başarı yakalarsın inşallah :D

Ercey666
14-06-2017, 01:52
sende turnuvaya ondan kaçtın galiba kardeşim :D orda inşallah sabit bir birlik bulup başarı yakalarsın inşallah :D

Ben tutnuvaya kacacak korkak degiljm wowlarinizi basiniza yikmadan gitmek yok ama finalde tepenize çökecem

Huseyinkaya
14-06-2017, 02:00
Ben tutnuvaya kacacak korkak degiljm wowlarinizi basiniza yikmadan gitmek yok ama finalde tepenize çökecem

burda çok çöktün ya aman finalde çökme abi noluuurr :D kaldır hadi olmayan orduyu sana merkezim ağır gelir gelemezsin :D yürü leen kekooo :D

Ercey666
14-06-2017, 02:02
burda çok çöktün ya aman finalde çökme abi noluuurr :D kaldır hadi olmayan orduyu sana merkezim ağır gelir gelemezsin :D yürü leen kekooo :D

Wowunuzu bekliyorum ordumu bende ordudan cok ne varkj parasini veriyum def bastiriyorum parasinj veriyum ordu basiyorum sanada para verem sesin kapansin patronun gibi turnuvaya altin aldiranlardansin

Huseyinkaya
14-06-2017, 02:07
Wowunuzu bekliyorum ordumu bende ordudan cok ne varkj parasini veriyum def bastiriyorum parasinj veriyum ordu basiyorum sanada para verem sesin kapansin patronun gibi turnuvaya altin aldiranlardansin

senin gibi 10 tane adamı cebimden çıkarırım :D
Ben sana parasını veremde defol git kekocum kaçıncı kovalamam bak :D:D

VİTO
14-06-2017, 02:10
bu ercey midir nedir ne başarısı var bunun?
şimdiye kadar hangi hamlesi ses getirdi ?

ben kale birliği yöneticisiyim . elit oldugumuz vakitlerde wp gruplarında anca boş konuşuyordun. ne başarı yakaladın?
bizim toplama birlikle,yeni bir ekiple yaptıklarımız ortada. sen naptın? kimsin? senin oynadıgın oyunu kulağıma damlatırım ben.

deepstate sende şunu oyuncudan sanıp cevap verme kendini germe hocam .

Ercey666
14-06-2017, 02:13

ben kale birliği yöneticisiyim . elit oldugumuz vakitlerde wp gruplarında anca boş konuşuyordun. ne başarı yakaladın?
bizim toplama birlikle,yeni bir ekiple yaptıklarımız ortada. sen naptın? kimsin? senin oynadıgın oyunu kulağıma damlatırım ben.

Bjrliginizin yarisi sari kirmizi yakmis birde gelmis yoneticiyim diyun bos konusuyordum oylemi ben alayiniz bos konusuyor diye grubu sessize almistim

Huseyinkaya
14-06-2017, 02:20

Hocam yüz astar olmayan bir varlık kovanlanmak ve iteklenmekten hoşlanır :) Hiç bir başarısı yok bence şizofren :)
En çok bu ve pandorenin sesi çıkıyor :D
Övündüğü ordusu aşşağıda sabittir :D ama dediğim gibi yüz astar yok utanmaz :D

18607
198 nüfusta kesiyor adamlar şuna bak git biraz utan gel hadi :) senin o ordu ordu dediğin meşhur ordunu izliyoruz :D

VİTO
14-06-2017, 02:21
Bjrliginizin yarisi sari kirmizi yakmis birde gelmis yoneticiyim diyun bos konusuyordum oylemi ben alayiniz bos konusuyor diye grubu sessize almistim

e çoğumuzun oyun hevesi kaçtı . büyük bir kısım bıraktı veya seyrek bakıyor. amacımız eğlenmek .
böyle saçma bir sv için kasmıyorum ben kendimi.
KALE ekibinin yaptıkları ortada. herhangi bir şey kanıtlamama gerek yok ama kendini oyuncudan sanıp boş boş konuştugunu görünce müdahale etmek istedim.
sadece benim kontrolümde yarım milyon defans gücü vardı . kaç rakibi çaktık, kaç rakibi yıktık haberin var mı?
rakibin kaç kafa hesabına erişim olanagımız var haberin var mı? oyuncu musun sen ?
adını sanını duymadıgım biri atıp tutuyor.
seni son kez muhattap alıyorum. oyununu oyna arkadaşım boş ithamlarda bulunma

edit : padrone de sanırım dem ekibinden biri emin değilim.
berk le turnuvada konuşursam söyleyeceğim kale-dem birleşimi bizi pişman etti. hemde öyle böyle değil. bundan da ders çıkardık çok şükür :)
boş beleş adamlarla uğraşıyoruz hale bak .

Huseyinkaya
14-06-2017, 02:25
Benim gibi 10tane bulamazsin birtane ERCEY var onun icin ben sana cebimden degil aldigin mefes kadar hüsöcuk bulurum

Evet nerden nasıl doğdun bilmiyorum ama senin gibisi bir daha doğmaz :D

Ercey666
14-06-2017, 02:26
e çoğumuzun oyun hevesi kaçtı . büyük bir kısım bıraktı veya seyrek bakıyor. amacımız eğlenmek .
KALE ekibinin yaptıkları ortada. herhangi bir şey kanıtlamama gerek yok ama kendini oyuncudan sanıp boş boş konuştugunu görünce müdahale etmek istedim.
sadece benim kontrolümde yarım milyon defans gücü vardı . kaç rakibi çaktık, kaç rakibi yıktık haberin var mı?
rakibin kaç kafa hesabına erişim olanagımız var haberin var mı? oyuncu musun sen ?

Senin gibi bir kactane daha yoneticiyim diyordu ama o vasiflari tasimayadiginiz icin ancak yagma koy olursunuz emin olun bende elimden geleni yapiyorum adimi duymamistin ogrenmis oldun profilime bak bakayim ne kadar basarili olmusum ben sizinle oyun oynamiyorum sadece harbi oyuncu ariyorum bana gore siz daha acemisiniz

Huseyinkaya
14-06-2017, 02:28

edit : padrone de sanırım dem ekibinden biri emin değilim.
berk le turnuvada konuşursam söyleyeceğim kale-dem birleşimi bizi pişman etti. hemde öyle böyle değil. bundan da ders çıkardık çok şükür :)
boş beleş adamlarla uğraşıyoruz hale bak .

Yok hocam ercey süvariye kapak attı en son ordakiler bile bana takma şunu diyor biz boşverdik onu dinleme sakın diyorlar :D padrone de vatan oyuncusu işe yaramazın teki onunda başarısı ercey kadar tencere kapak birbirlerini bulmuşlar :D

Ercey666
14-06-2017, 02:29
Hocam yüz astar olmayan bir varlık kovanlanmak ve iteklenmekten hoşlanır :) Hiç bir başarısı yok bence şizofren :)
En çok bu ve pandorenin sesi çıkıyor :D
Övündüğü ordusu aşşağıda sabittir :D ama dediğim gibi yüz astar yok utanmaz :D

18607
198 nüfusta kesiyor adamlar şuna bak git biraz utan gel hadi :) senin o ordu ordu dediğin meşhur ordunu izliyoruz :D

Pasam ben daha ordu cikarmamisim hic kullanmamisim bana boyle gelme baska yerden vurmaya calis

Ercey666
14-06-2017, 02:30
Yok hocam ercey süvariye kapak attı en son ordakiler bile bana takma şunu diyor biz boşverdik onu dinleme sakın diyorlar :D padrone de vatan oyuncusu işe yaramazın teki onunda başarısı ercey kadar tencere kapak birbirlerini bulmuşlar :D

Wowunuzu yagma listeleeine eklettigimde nereye kapak attigimi beyninize kursun gibi isletecem

Ercey666
14-06-2017, 02:33
Evet nerden nasıl doğdun bilmiyorum ama senin gibisi bir daha doğmaz :D

Evet dogmaz cunku karakterim satilik degil ne zaman nerde duracagimi biliyorum safinizda durdum baktim iraniz buraniz oynuyor heee dedim ercey arka planda konusulanlardan benim haberim yok dedim anlasilan bunlari bir terbiye edeyim

VİTO
14-06-2017, 02:33
padrone daha boşmuş desene :D biz buna saralım bence :D :D
gezegen i forumdan biliyom aklı selim birisi gibi ama bu padrone yi nasıl başkan yapmışlar hayret :D
hüseyin dostum boşver şunu konuşsun dursun

Unique
14-06-2017, 02:34
Youtube gir , Red - Ofsayt Yrrm yaz. Oradakileri üstüne alabilirsin Ercey. Whatsapptan yazıp seviyene inmeyeyim dedim , o şarkıda sana gerekli çoğu söz var :)

Ercey666
14-06-2017, 02:36
Youtube gir , Red - Ofsayt Yrrm yaz. Oradakileri üstüne alabilirsin Ercey. Whatsapptan yazıp seviyene inmeyeyim dedim , o şarkıda sana gerekli çoğu söz var :)

Sen seviyeni her turlu bozuyun sorun yok ettigin kufurler hala duruyor pasam turnuvada adamda toparlasniz sizden bir cacik olmaz hani hedefiniz oyle yaa

Ercey666
14-06-2017, 02:38
padrone daha boşmuş desene :D biz buna saralım bence :D :D
gezegen i forumdan biliyom aklı selim birisi gibi ama bu padrone yi nasıl başkan yapmışlar hayret :D
hüseyin dostum boşver şunu konuşsun dursun

Hadi canim sen cekil kenara aglamana devam et yaniciniz da geldi yandascilarinizda

Unique
14-06-2017, 02:42
Sen seviyeni her turlu bozuyun sorun yok ettigin kufurler hala duruyor pasam turnuvada adamda toparlasniz sizden bir cacik olmaz hani hedefiniz oyle yaa
Yetimhaneye bırakılan , sahiplenen ailelerden hiç birinin sevmediği sürekli attığı çocuk gibisin. Gelen atıyor, giden atıyor. Acıma yetime ... :)

iyi forumlar

Huseyinkaya
14-06-2017, 02:44
Hadi canim sen cekil kenara aglamana devam et yaniciniz da geldi yandascilarinizda

noldu ercey kalın mı geldiiii??? :D:D

Huseyinkaya
14-06-2017, 02:45
Yetimhaneye bırakılan , sahiplenen ailelerden hiç birinin sevmediği sürekli attığı çocuk gibisin. Gelen atıyor, giden atıyor. Acıma yetime ... :)

iyi forumlar

Boşver berk bunu (......)sen zina,öldürsen günah :D:D

StPatrick
14-06-2017, 02:47
noldu ercey kalın mı geldiiii??? :D:D

Bu arkadaşın terbiyesi mi eksik ? Açık açık ne demek istediği belli, gelip bi moderatör bi görevli de ses etmiyor, biz de mi hakaret edelim ne yapalım ? Biraz terbiyeli oynayın şu oyunu ya. Memleket meselesine çeviriyorsunuz kardeşim, insanlıktan çıkacaksanız oynamayın. Ramazan ramazan ettiğin laflara bak

Ercey666
14-06-2017, 02:47

iyi forumlar

Kimse beni atmamistir genellikle ben birakmisimdir adam olsaydiniz yaninizda olurdum ama hileyle kufur ile hic bir zaman bir yere gelemesiniz

VİTO
14-06-2017, 02:49
bi adamı dostuna değil düşmanına soracaksın. git sor süvarilere veya eski bora birliği oyuncularına.
bir kişi hakkımda olumsuz yorum yaparsa gel beni madara et gıkım çıkmaz. gayet güzel sohbetim var çoğuyla.
kimin yandaşcısı olduk arkadaşım sen ve padrone gibi 2 boş insan dışında kimi linç ettik bu forumda :)

vurun beyler daha ölmedi

Ercey666
14-06-2017, 02:49
Boşver berk bunu (......)sen zina,öldürsen günah :D:D

Berk bosvermeden kaybetti zaten birde bos verse hic dusunemiyum gerisini direk intihar eder

Ercey666
14-06-2017, 02:50
bi adamı dostuna değil düşmanına soracaksın. git sor süvarilere veya eski bora birliği oyuncularına.
bir kişi hakkımda olumsuz yorum yaparsa gel beni madara et gıkım çıkmaz. gayet güzel sohbetim var çoğuyla.
kimin yandaşcısı olduk arkadaşım sen ve padrone gibi 2 boş insan dışında kimi linç ettik bu forumda :)

vurun beyler daha ölmedi

Ben once size baktim birde basinizdakilere ama sizin muhabbetler hic sarmiyordu hepsi bostaydi alayiniz geri vites yapiyunuz

Huseyinkaya
14-06-2017, 02:51
Bu arkadaşın terbiyesi mi eksik ? Açık açık ne demek istediği belli, gelip bi moderatör bi görevli de ses etmiyor, biz de mi hakaret edelim ne yapalım ? Biraz terbiyeli oynayın şu oyunu ya. Memleket meselesine çeviriyorsunuz kardeşim, insanlıktan çıkacaksanız oynamayın. Ramazan ramazan ettiğin laflara bak

Kalın yazıyorum diye kalın gelmiş olabilir kardeşim :) 10 kere sayfadan kovaladık...Anlayıp gitmiyor ise zorla gönderirim gitsin kendine konu açsın konuşsun şizofren
Bizim raporlarımızı forumlarımızı günde 50 mesajla kirletmeye hakkı yok ....
10 gündür nerdesin şimdi damdan düşer gibi çıkıp geliyorsun????

Ercey666
14-06-2017, 02:51
Hayir 3kisi bir çeyreklik edemediniz yaa ona uzuluyorum

Ercey666
14-06-2017, 02:52
Kalın yazıyorum diye kalın gelmiş olabilir kardeşim :) kaç kere 10 kere sayfadan kovaladık...Anlayıp gitmiyor ise zorla gönderirim gitsin kendine konu açsın konuşsun şizofren
Bizim raporlarımızı forumlarımızı günde 50 mesajla kirletmeye hakkı yok ....

Burasi genele acik istedigim yere yazarim sen degil hepiniz bir adam olsaniz kimse dur diyemez

Ercey666
14-06-2017, 02:54
Isterseniz whatsapa gecelim daha kolay olur size yoksa benim vaktim sizinkinden bol devamli yazarim

Unique
14-06-2017, 02:55
Arkadaşlar, boş yere Ercey'e cevap vermeyin. Herhangi bir vasfı olmayan elemanın teki. Casus iması yaptım yaptım 2 gün , ne kadar yüzsüz acaba ne zaman çıkacak diye herkes de kendi hariç biliyordu. 2 günde anca çıktı. Yüz olsa, şeref olsa çeker giderdi ama dinledi dinledi 2 gün boyunca anca birine yaslandı da çıktı gitti. O yüzden fazla üzerine gitmeyin. He diyin gitsin, kendisinin belirli bir hesabı, birliği olmadığı gibi karakteri de yok. Boşa forumda bu arkadaşa da vakit harcamayın. Turnuvaya gelirse de bu sefer rusa falan yamanır. Bir aralar yiğit vardı buna benzeyen, o gitti bu kaldı. Bu da yakında yok olur 2 ay görmezden gelin, cevap vermeyin. Ne demişler havlayan köpek ısırmaz.

Ercey666
14-06-2017, 02:56
Berk kac altina gitti hayallerin

Unique
14-06-2017, 02:58
Berk kac altina gitti hayallerin
Bendeki parayla senden 100 tane satın alırım da bende yediği kaba pisleyecek kuçiye verecek para yok :)

Ercey666
14-06-2017, 03:00
Arkadaşlar, boş yere Ercey'e cevap vermeyin. Herhangi bir vasfı olmayan elemanın teki. Casus iması yaptım yaptım 2 gün , ne kadar yüzsüz acaba ne zaman çıkacak diye herkes de kendi hariç biliyordu. 2 günde anca çıktı. Yüz olsa, şeref olsa çeker giderdi ama dinledi dinledi 2 gün boyunca anca birine yaslandı da çıktı gitti. O yüzden fazla üzerine gitmeyin. He diyin gitsin, kendisinin belirli bir hesabı, birliği olmadığı gibi karakteri de yok. Boşa forumda bu arkadaşa da vakit harcamayın. Turnuvaya gelirse de bu sefer rusa falan yamanır. Bir aralar yiğit vardı buna benzeyen, o gitti bu kaldı. Bu da yakında yok olur 2 ay görmezden gelin, cevap vermeyin. Ne demişler havlayan köpek ısırmaz.

Berk sen daha travianin t sini ogrenirken ben sizin gibilere ders veriyordum sen nezaman arka gruplarda plan yaptin ben ozaman cikmayi kafaya koymustun kendini akilli saniyun ama harbiden safsin stratejin 0 oyun anlayisin 0 eee geriye ne kaldi yine 0 ben ruslarin serverinada gittim macarlarinda almanlarinda senin 10dayanamayacagin serverlarda boy gosterdim beni kendinle karistirma daha coculsun hep oyle kalacaksin

Ercey666
14-06-2017, 03:01
Bendeki parayla senden 100 tane satın alırım da bende yediği kaba pisleyecek kuçiye verecek para yok :)

Sende para yok emin ol sad3ce gostermelik kosturuyun

Unique
14-06-2017, 03:02
Travian'ın Tsini öğrenirken keşke bir de Türkçe öğrenseydin. sen sanırım Türkçe konuştuğunu saniyun : ))))

iyi güzel gece gece güldürdüğüne göre ( Allah seni güldürsün derdim de sanmiyum : )))) ) bana müsade , iyi forumlar

Ercey666
14-06-2017, 03:02
Harbi sana ne desen boş kardeşim defol git ten sen ne anlıyorsun lan sen defol git diyoruz daha hala yazarım whatsapp diyorsun..DEFOL LAN DEFOL...ne geniş adamsın lan adam olan kafasına sıkardı lan utançtan lan
Defol git lan keko gözüm görmesin seni bir daha..

Elinden geliyorsa gonder yapamadigin icin zoruna gidiyor

Ercey666
14-06-2017, 03:03
Travian'ın Tsini öğrenirken keşke bir de Türkçe öğrenseydin. sen sanırım Türkçe konuştuğunu saniyun : ))))

iyi güzel gece gece güldürdüğüne göre ( Allah seni güldürsün derdim de sanmiyum : )))) ) bana müsade , iyi forumlar

Sende bos hava atiyun

Ercey666
14-06-2017, 03:07
Bebelere balon 5kuruş oldu 3 al 2öde kampanyasi baslamistir

((PADRONE))
14-06-2017, 08:23
1859818599

Sorsan 3 5 k askeri vardir buda konusuyor :)

((PADRONE))
14-06-2017, 08:29
Pasam ben daha ordu cikarmamisim hic kullanmamisim bana boyle gelme baska yerden vurmaya calis

Salla muhatab olma sunla kendini bisey sanacak :D kendini nimetten saydi bianda havaya girdi :D

((PADRONE))
14-06-2017, 08:32
Salla muhatab olma sunla kendini bisey sanacak :D kendini nimetten saydi bianda havaya girdi :D

Arkadas oyle bi kendinden gectiki en son banlandi

Ercey666
14-06-2017, 10:02
Sorsan 3 5 k askeri vardir buda konusuyor :)

Okadarda askeri yoktur.

Ercey666
14-06-2017, 10:04
Arkadas oyle bi kendinden gectiki en son banlandi

Bunlarla muhabbet edilmiyor neydi bunları altına takas yapan unirgurye onu getirelim gerçi oda boş boş sıkıyor ama en azından azda olsa adam yerine koymuşluğumuz var 2günd! Olsa onun havasına girmiisti

((PADRONE))
14-06-2017, 12:48

Berk sen hala s2 de misin aynı şeyleri bizde sana sormak isteriz bu arada senin casus hesabı ihraç etmedik halen o bize bakıyor biz ona arada ona özel mesaj atıyoruz ally gibi o size yetiştiriyor oyle gidiyor :d

Ercey666
14-06-2017, 15:24
Berk sen hala s2 de misin aynı şeyleri bizde sana sormak isteriz bu arada senin casus hesabı ihraç etmedik halen o bize bakıyor biz ona arada ona özel mesaj atıyoruz ally gibi o size yetiştiriyor oyle gidiyor :d

Benim asıl hesabımın xmax olduğunu bilmiyorlar ruslarında bunlardan daha iyi olduğunuda bilmiyorlar ve hiç birşey bilmiyorlar ancak multi hesaplardan wp grubundan küfür ederler foruma gelince seviyeden bahsediyorlar...

Yeni doğmuş çocuğuma küfür edecej kadar düştükleri için her forumda bunlara kafa takarım artık onun için yenilgiyi kabullenemeyen aciz insanlar her zaman çirkefiliğe vurarak kendisinide yanında olanıda rezil eder aynen berk ve kerem burak ve hayatımda değer vermediğim bir çok isimler gibi ama ben bunları itina ile terbiye ediyorum

Ercey666
14-06-2017, 15:28
Bana adamlıktan bahsedenler önce kendisine bakacak sonra bana laf söyleyecek 3 5 kişi yoksunluk yaşıyorlar yalan dolan milleti içeriden yıkmalar falan gerek yok böyle muhabbetlere bizde bir söz vardır ne olursan ol nasıl olursan ol çıktığın yoldan dönene dönek derler.

((PADRONE))
15-06-2017, 00:04
******* sen bu sw de yaşamamışsın abim bak çiftçiliğini görde utan bak oyun nasıl oynanır gör :D Ben saldıranda 32.sıra sen 828.sıra utan be multiler kadar asker kesememişsin :)
1859818599

He ben ciftciyim siralamda biraz geri kalmisim ama sonuc acidir unutma padrone daha hic asker kestirmedi :)