PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Unique VS Kurtlar Raporları

Unique
09-06-2017, 15:05
Öncelikle Özden abi ve Kerem'e sonrasında da destek yetişen yetişmeyen herkese teşekkürler.
Kurtlardaki arkadaşlar köyü casuslamışlar depolar ağzına kadar dolu görünce herhalde bana op atmışlar mancınık mesafesi ile hesaplayınca 1.5 gün falan sürüyordur herhalde neyse gece saatlerinde saldırıyı gördüm ve sonucu hüzün dolu. :)
Not: yok 2. bir ordu var, yok bunları çakmaya çalıştık vs gibi palavralar yapacaksanız hiç boşa yapmayın. Gece ben oyuna girdiğim saatlerde Ahmet hoca " berk hala oyunda mı ? " sorusu sorduğu duygusal anlar yaşandı :)

5 ordunun cezası 5 tarla oldu , büyük depoya geçirecektim köyü sağ olsunlar 3-5 tanesine 5er altın vermekten kurtardılar gönül istedi ki son gelen sıralılarda 4 tanesinde 1-2 tane daha depo seçilseydi. Kader kısmet :zuhaha:

20 saat geç görülecek şekilde hesaba bakılmadığı halde 25 sıradan geçen 4 sıra için de Kurtları ( ? ) tebrik ederim

1851818514185151851618517

xx_delis
09-06-2017, 15:06
Öncelikle Özden abi ve Kerem'e sonrasında da destek yetişen yetişmeyen herkese teşekkürler.
Kurtlardaki arkadaşlar köyü casuslamışlar depolar ağzına kadar dolu görünce herhalde bana op atmışlar mancınık mesafesi ile hesaplayınca 1.5 gün falan sürüyordur herhalde neyse gece saatlerinde saldırıyı gördüm ve sonucu hüzün dolu. :)
Not: yok 2. bir ordu var, yok bunları çakmaya çalıştık vs gibi palavralar yapacaksanız hiç boşa yapmayın. Gece ben oyuna girdiğim saatlerde Ahmet hoca " berk hala oyunda mı ? " sorusu sorduğu duygusal anlar yaşandı :)

5 ordunun cezası 5 tarla oldu , büyük depoya geçirecektim köyü sağ olsunlar 3-5 tanesine 5er altın vermekten kurtardılar gönül istedi ki son gelen sıralılarda 4 tanesinde 1-2 tane daha depo seçilseydi. Kader kısmet :zuhaha:

20 saat geç görülecek şekilde hesaba bakılmadığı halde 25 sıradan geçen 4 sıra için de Kurtları ( ? ) tebrik ederim

Seni sevmem ama eline sağlık üstad. Çok temiz ordular çakmışsın..

Unique
09-06-2017, 16:10
Seni sevmem ama eline sağlık üstad. Çok temiz ordular çakmışsın..
Sağ olasın :)

black süvari
09-06-2017, 16:42

hayırdır gezinion buralarda

çok değişik bir arkadaşsın egon feci başlık bile feci tek basına birlikeri içindeki marabalarla satman vs... finalde görüşürüz ;) whatsapp kanallarında fazla lak lak etme yok casusum var yok hala haber alıyorum dıye fazla ucma indirirler sonra

Unique
09-06-2017, 17:02
hayırdır gezinion buralarda

çok değişik bir arkadaşsın egon feci başlık bile feci tek basına birlikeri içindeki marabalarla satman vs... finalde görüşürüz ;) whatsapp kanallarında fazla lak lak etme yok casusum var yok hala haber alıyorum dıye fazla ucma indirirler sonra
yan yıkımı için ally geçenler de toplanmış.

JexxeR
09-06-2017, 17:15
Daha fazla rezil olamam korkusuyla ekibini bırakıp kaçanlarda.

TR PRİNCE
09-06-2017, 17:44
Acayip acayip hareketler gruplarda aşşağılamalar bir bir düzen bozukluğu şimdi burayamı yayınlıyun anlamıyorumki sen kendini yükseltecem diye dibe vuruyun çoluk çocuk kimyanı bozmuş

Unique Raporlar
09-06-2017, 17:54
Acayip acayip hareketler gruplarda aşşağılamalar bir bir düzen bozukluğu şimdi burayamı yayınlıyun anlamıyorumki sen kendini yükseltecem diye dibe vuruyun çoluk çocuk kimyanı bozmuş
Ercey kumda oyna bence :)

gezegen111
09-06-2017, 17:54
saldıran arkadaşları ve savunan devrik başkan unigue i tebrik ederim..Oyunun bu aşamasında 200 k ordu çokta önemli değil millet o orduları rapor dahi vermeden kesiyor artık..Bu server çok anlamsız şeyler oluyor izahı kolay değil...birlik profillerinde kale birliklerinin toptan hesap silmesinden ,dem yönetiminin oyundan çekildiğinden vs söz ediliyor lakin kaleler ve dem hala oyunda .Eşsiz mimar neden sırlara verildi madem dem wow kuracaktı ..sorular sorular.

Geçen s1 de bilenler bilir ..hesaplarımı silmeye karar verdiğimde 2 tane tılsım vardı .Hesabı ve tılsımları çok isteyenler oldu lakin öylece sildim ..iyi niyetle versem dahi sattı demesinler diye..zira başkan hesap devretmez..başka birliğe tılsım vermez..

bence berk senin travian serüvenindeki başkanlık serüvenin bitmiştir..zaten aklı selim dem oyuncuları seni tecrit etmiştir..

sürgün yıllarında serverden servere perişanlık ve hayal kırıklığı seni beklemektedir...kendi birliğini başka bir birliğe payanda eden başkan olarak hatırlanacaksın...seni özlemeyeceğiz...

turnuvada başarılar

Unique Raporlar
09-06-2017, 17:55
Daha fazla rezil olamam korkusuyla ekibini bırakıp kaçanlarda.
Ekibin büyük çoğunluğu turnuvaya giriyor, kurtlarda ve vatanda oynayan arkadaşların bile bir kısmı bizimle geliyor. Sizde saygı Yok da içinizdekileri çoktan saygı duymuş, sıkıntı yok. Savaştıklarımızın bizimle birlikte oynamaya geliyor olması yeterli :)

extreme
09-06-2017, 17:58
saldıran arkadaşları ve savunan devrik başkan unigue i tebrik ederim..Oyunun bu aşamasında 200 k ordu çokta önemli değil millet o orduları rapor dahi vermeden kesiyor artık..Bu server çok anlamsız şeyler oluyor izahı kolay değil...birlik profillerinde kale birliklerinin toptan hesap silmesinden ,dem yönetiminin oyundan çekildiğinden vs söz ediliyor lakin kaleler ve dem hala oyunda .Eşsiz mimar neden sırlara verildi madem dem wow kuracaktı ..sorular sorular.

Geçen s1 de bilenler bilir ..hesaplarımı silmeye karar verdiğimde 2 tane tılsım vardı .Hesabı ve tılsımları çok isteyenler oldu lakin öylece sildim ..iyi niyetle versem dahi sattı demesinler diye..zira başkan hesap devretmez..başka birliğe tılsım vermez..

bence berk senin travian serüvenindeki başkanlık serüvenin bitmiştir..zaten aklı selim dem oyuncuları seni tecrit etmiştir..

sürgün yıllarında serverden servere perişanlık ve hayal kırıklığı seni beklemektedir...kendi birliğini başka bir birliğe payanda eden başkan olarak hatırlanacaksın...seni özlemeyeceğiz...

turnuvada başarılar

FETÖ nün traviandaki halisin açık ve net ..

Unique Raporlar
09-06-2017, 18:02

turnuvada başarılar dedecim ekip hala benim ekibim, istediğim an istediğim mevkide olurum kimse sıkıntı etmez ayrıca kimse tılsım konusunu da sıkıntı etmedi sen kendini avutacağına içindeki arkadaşlar direk niye benim ile turnuvaya geliyorlar sana bencil bize def atmıyor diyorlar bir onu düşün. D.E.M. var ise benim hesabım olmasa da yetkim olur sen kendi dostlarına sor Berk'le gidiyormuşsunuz de bakalım kim sana dürüst olacak ( s1den geldiğin senin birliğinde şuan oynayan bile var)

hadi herkese iyi forumlar

Huseyinkaya
09-06-2017, 18:06
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum... Siyaset veya Propaganda diye bir konu açın arkadaşlar size hep diyorum raporların altını kirletmeyelim.. farklı bir konuda sabaha kadar konuşalım lütfen duyarlı olalım..

TR PRİNCE
09-06-2017, 18:17
Saldıran ve savunan arkadaşları tebrik ediyorum... Siyaset veya Propaganda diye bir konu açın arkadaşlar size hep diyorum raporların altını kirletmeyelim.. farklı bir konuda sabaha kadar konuşalım lütfen duyarlı olalım..

Senin nick deepstade ydi değilmi yanlış haturlamıyorsam en kısa zamanda dönecem sana

gezegen111
09-06-2017, 18:17
dedecim ekip hala benim ekibim, istediğim an istediğim mevkide olurum kimse sıkıntı etmez ayrıca kimse tılsım konusunu da sıkıntı etmedi sen kendini avutacağına içindeki arkadaşlar direk niye benim ile turnuvaya geliyorlar sana bencil bize def atmıyor diyorlar bir onu düşün. D.E.M. var ise benim hesabım olmasa da yetkim olur sen kendi dostlarına sor Berk'le gidiyormuşsunuz de bakalım kim sana dürüst olacak ( s1den geldiğin senin birliğinde şuan oynayan bile var)

hadi herkese iyi forumlar

eğer benim birliğimde senle turnuvaya gelecek olan varsa benim için sorun olmaz..ben kimsenin kimle nerde oynayacağına karışmam.kendileri bilir..ayrıca birliğimde ki herhangi bir oyuncunun def talebine sırt çevirdiğim görülmemiştir..lakin senin artık o ekibin lideri olmadığını ikimizde biliyoruz..tılsımı dert etmediler diyorsunya acı gerçeği ben söyleyeyim yüzüne sattı diyorlar..

hükmün sona erdi torun....umarım turnuvadada burda yaptığın hataları yapmaz bilgi ve tecrübeni ülke menfaatleri yönünde kullanırsın

Maskeli SÜVARİ
09-06-2017, 18:35
Bir kerede sözünde dursa şaşacam bu arkadaş:D

Savunma için tebrikler:)

Unique Raporlar
09-06-2017, 18:41
eğer benim birliğimde senle turnuvaya gelecek olan varsa benim için sorun olmaz..ben kimsenin kimle nerde oynayacağına karışmam.kendileri bilir..ayrıca birliğimde ki herhangi bir oyuncunun def talebine sırt çevirdiğim görülmemiştir..lakin senin artık o ekibin lideri olmadığını ikimizde biliyoruz..tılsımı dert etmediler diyorsunya acı gerçeği ben söyleyeyim yüzüne sattı diyorlar..

hükmün sona erdi torun....umarım turnuvadada burda yaptığın hataları yapmaz bilgi ve tecrübeni ülke menfaatleri yönünde kullanırsın hayal dünyan çok geniş

Unique Raporlar
09-06-2017, 18:41
Bir kerede sözünde dursa şaşacam bu arkadaş:D

Savunma için tebrikler:)
Ara ara bakmak lazım boş mu bırakalım hesabı komple ? :)

Maskeli SÜVARİ
09-06-2017, 18:58

yıkım icin ally geçmedim fake icin geçtim:)

VİBE®
09-06-2017, 19:25
Benimde elimden tutan olsa,
Bende turnuvada oynardım ama yok ,:(
Uniq

Senin ekibin dediğin elitin %50 sini bana ver, tüm tr serverları na ambargo koyarim...
İyi oyuncu olabilirsin iyi bir insan olabilirsin kimsenin kişiliği vsvs karakteri üzerine değerlendirme yapmam ,
Ama şu gerçek , bu sene yonetemedin kadroyu...

Ben Gaziantep te arkadaşlar ile bir arada iken , kale dem süvari oyuncuları ile, ve o zaman elit yeni kurulmstu,
O zaman dedim bu elit dağılır ve birbirinize girersiniz..

Unique Raporlar
09-06-2017, 19:28
yıkım icin ally geçmedim fake icin geçtim:)
Soadan bahseden kim?, sizin birlikleri ben sizden iyi biliyorum demek ki

VİBE®
09-06-2017, 19:32

Burada kısmen doğru yön var,
Şahsen ben süvarininde iyi yada hak edildiği gibi yönetildiğini düşünmüyorum, ama ekibin eski olması ve aradaki vefa etki ediyor , ama bu süvariyi yeni tanıyan benim gibi üyeler için geçerli değil :)))

Unique Raporlar
09-06-2017, 19:32
Benimde elimden tutan olsa,
Bende turnuvada oynardım ama yok ,:(
Uniq

Senin ekibin dediğin elitin %50 sini bana ver, tüm tr serverları na ambargo koyarim...
İyi oyuncu olabilirsin iyi bir insan olabilirsin kimsenin kişiliği vsvs karakteri üzerine değerlendirme yapmam ,
Ama şu gerçek , bu sene yonetemedin kadroyu...

Ben Gaziantep te arkadaşlar ile bir arada iken , kale dem süvari oyuncuları ile, ve o zaman elit yeni kurulmstu,
O zaman dedim bu elit dağılır ve birbirinize girersiniz..
Fikrine saygım var ama yanlış biliyorsun, kale ile birbirimize girmedik sonradan bize dahil olan arkadaşlar ile dönem dönem anlaşamadık hepsi o. Benim ekibim dediğim ekip ve daha fazlası yine benimle turnuvaya geliyor. Şuan zaten bir kısmı bırakıyoruz dediğimizde hesabı sildi wow çevresi köylerden ve gri çevresinin -/- +/- etrafının boşalmasından oldukça fark ediliyor olması lazım

Huseyinkaya
09-06-2017, 19:48
Senin nick deepstade ydi değilmi yanlış haturlamıyorsam en kısa zamanda dönecem sana

Ne yapıcan yan mı yıkıcan ?? Allah çok korktum bak dizlerimin bağı çözüldü :D yürü leenn tırrek :D
heryerde çıkıntılık yapma..

xx_delis
09-06-2017, 19:48

Ercey papucu yarim cik disariya oynayalim :) kanka senin yalanlarini ortaya cikardim biliyo musun beklemede kal :)

xx_delis
09-06-2017, 19:49
Ne yapıcan yan mı yıkıcan ?? Allah çok korktum bak dizlerimin bağı çözüldü :D yürü leenn tırrek :D
Sana kemik atan yokken heryerde çıkıntılık yapma..

Asdfghhkl 300 lu koordinata koy atti ercey siz guneybatidasiniz zaten gelemez gul gec erceye :)

TR PRİNCE
09-06-2017, 20:10
Asdfghhkl 300 lu koordinata koy atti ercey siz guneybatidasiniz zaten gelemez gul gec erceye :)

Hayatında başarı yakalayamamış ve şiödi elinde ordusu olmayan sadece kışkırtıp saldırı atmamı bekleyen birisi ve en önemlisi ise oyunda başarısız olan biri benim dengim değil dir

Maskeli SÜVARİ
09-06-2017, 20:16

Hee hatırladım yan yıkımı serbest diye ally de geçtim.Bu konunun muhattabı keremdir,karşılıklı böyle konuştuk .Özel durum Süvari K ya yan yıkın diye geçildi.Çünkü o birlikteki Birsürü kisinin yanları yıkılmasına rağmen gerekli yaptırımı göremedik karsıdan

Cahilin tekine bi kitap vermişler
kitabı okumak yerine ,yarım sayfa özetini okuyup herşeyi anladığını sanmış

Cahil iste yapacak bisi yok :)

black süvari
09-06-2017, 20:22

Sen ally okuyorsun yigenim hatta bazi bilinen whatsap gruplarindan sana laf tasiniyor niye bu hesapla yaziyorsun ana hesabinda acilmis bu banlanir digeri banlanmasin diyemi derdin

Berk adindaki arkadas çok üfürüyorsun

Ve yazamadim gecen buldozer diye bi arkadas yaziyrdu forumda adam ne guzel yaziyordu dogrulari soyluyordu

Hala ukalasin ve hala buram buram koftilik tasliyorsun

black süvari
09-06-2017, 20:23
Hee hatırladım yan yıkımı serbest diye ally de geçtim.Bu konunun muhattabı keremdir,karşılıklı böyle konuştuk .Özel durum Süvari K ya yan yıkın diye geçildi.Çünkü o birlikteki Birsürü kisinin yanları yıkılmasına rağmen gerekli yaptırımı göremedik karsıdan

Cahil iste yapacak bisi yok :)

Bide bu finale gitti dimi bide orda başkan sifati ile dolasiyor :) ne baskani doye kimse sormuyor

Unique Raporlar
09-06-2017, 20:37

Cahil iste yapacak bisi yok :) ben onu da demiyorum , harbiden sizin birliklerinizden haberiniz yok k.k da geçilen yan sıfırlanması için olan ally mesajını dedim :)

extreme
09-06-2017, 20:41
ben onu da demiyorum , harbiden sizin birliklerinizden haberiniz yok k.k da geçilen yan sıfırlanması için olan ally mesajını dedim :)

Hangı ally o berk? Su yan koy yıkıp raporunu aly geçilen mesaj mı ? yoksa isyanın yanları yıkın diye söyledikleri ally mi ? Gerçi ne fark eder 2sine aynı seyin seysi değil mi

Maskeli SÜVARİ
09-06-2017, 21:01
ben onu da demiyorum , harbiden sizin birliklerinizden haberiniz yok k.k da geçilen yan sıfırlanması için olan ally mesajını dedim :)

Ben birliklerimde geçilen her ally yi bilmek zorunda değilim .Demekki çok önemli birşey değilmiş .O tarafı ilgilendiren birşeymiş bilmemişim

Asıl sıkıntı su bizim birlikle o kadar ilgilenmişsin ki kendi olusumunu kaçırmışsın. hertaraf paramparçaaaaaaa

Hangı ally o berk? Su yan koy yıkıp raporunu aly geçilen mesaj mı ? yoksa isyanın yanları yıkın diye anırdıkları ally mi ? Gerçi ne fark eder 2sine aynı seyin seysi değil mi

terbiyeni takın anırmak falan ne demek oluyor.

extreme
09-06-2017, 21:03
Ben birliklerimde geçilen her ally yi bilmek zorunda değilim .Demekki çok önemli birşey değilmiş .O tarafı ilgilendiren birşeymiş bilmemişim

Asıl sıkıntı su bizim birlikle o kadar ilgilenmişsin ki kendi olusumunu kaçırmışsın. hertaraf paramparçaaaaaaa

terbiyeni takın anırmak falan ne demek oluyor.

Değiştirdim.

Maskeli SÜVARİ
09-06-2017, 21:07
Türkçesini bilmiyorum özür dilerim ..

anırma demekle eşşeksin demek arasında fark yok böyle küçük laflar la yazacaksan yazık sana

VİBE®
09-06-2017, 21:10
O resim gercekmi yaw
Abowwwww

extreme
09-06-2017, 21:20
O resim gercekmi yaw
Abowwwww

Ercey ve süvari diye caps yapmıştık modlar sildi :D :D

black süvari
09-06-2017, 21:27
Ercey ve süvari diye caps yapmıştık modlar sildi :D :D

Ercey keyif adami ugrasmayin adamla biz bile ugrasmiyoruz ne ugrasiyorsunuz adamla ?

Strunk
09-06-2017, 21:30
https://i.hizliresim.com/29YprN.jpg (https://hizliresim.com/29YprN)

:D :D :D :D :D :D :D :D :D

Unique Raporlar
09-06-2017, 21:32

:D :D :D :D :D :D :D :D :D hahhahaha bak bu güzelmiş :D server başında böyle makaralar çok yapıyorduk

black süvari
09-06-2017, 21:33

Ahahaha ulan sivri zekanin aşigiyim guzel yapmissiniz

extreme
09-06-2017, 21:38

orda bir berk gördüm sanki hahahah :D

xx_delis
09-06-2017, 21:59
Hayatında başarı yakalayamamış ve şiödi elinde ordusu olmayan sadece kışkırtıp saldırı atmamı bekleyen birisi ve en önemlisi ise oyunda başarısız olan biri benim dengim değil dir

Hahahahaahaha kanka hayatta basari travianla mi oluyo ? Ercey reel hayatta basariyi soruyorsan hic girmeyelim o konuya kimin basarili kimin basarisiz oldugu ortada :) he ayrica ercey kanka fitne fesat konusunda basarilisin kanka baska basarin yok sana yilin fitnecisi odulunu veriyorum :D

((PADRONE))
09-06-2017, 23:58
Birakin mutlu olsun :) 13 k lik raporu atarken insan bi dusunur bu rapormu diye 13 k kesilse ne olcak kesilmese ne ama :) ahmet hocanin hesabi kilitlmese idi o koy dagilirdi :)

Unique
09-06-2017, 23:59
Birakin mutlu olsun :) 13 k lik raporu atarken insan bi dusunur bu rapormu diye 13 k kesilse ne olcak kesilmese ne ama :) ahmet hocanin hesabi kilitlmese idi o koy dagilirdi :)
o multilerini kapatırsa açılır : )))))

((PADRONE))
09-06-2017, 23:59
:) bu guzeldi