PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cermen Taktikleri

Apholas Ceasly
08-06-2017, 13:53
Arkadaşlar oyundan uzun süredir uzağım aslında oyundan 1 yıl ama Cermende 3-4 yıldır uzağım.Ben kendi başıma da oynayabilirim fakat bana böyle gerçekten işe yarayan güzel bir Cermen taktiği verebilecek var mı ? Oyunun başında en hızlı şekilde yağma yapmak ve en hızlı şekilde tokmak basmam için neler yapmam gerek ? Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.Yeni sürümde Cermen hiç oynamadım diyebiliriz.

rüzgar46
08-06-2017, 14:00
Sen hiç oynama

................
08-06-2017, 14:11
Arkadaşlar oyundan uzun süredir uzağım aslında oyundan 1 yıl ama Cermende 3-4 yıldır uzağım.Ben kendi başıma da oynayabilirim fakat bana böyle gerçekten işe yarayan güzel bir Cermen taktiği verebilecek var mı ? Oyunun başında en hızlı şekilde yağma yapmak ve en hızlı şekilde tokmak basmam için neler yapmam gerek ? Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.Yeni sürümde Cermen hiç oynamadım diyebiliriz.
çok zor bir şey,ortağın yoksa,ddef hesabın yoksa,asker beslemelik hesabın yoksaiyağmayı bilmiyorsan hiç uğraşma baya zamanını alır

ultrAslan
08-06-2017, 14:18
taktik maktik yok bam bam bam

Apholas Ceasly
08-06-2017, 14:22
Sen hiç oynama

http://geekmuhit-image.s3-us-west-2.amazonaws.com/optimized/3X/3/1/31473a1aa229ce99060e75216acc7068410dd9ab_1_690x380 .jpg

çok zor bir şey,ortağın yoksa,ddef hesabın yoksa,asker beslemelik hesabın yoksaiyağmayı bilmiyorsan hiç uğraşma baya zamanını alır

Yağmayı da oyunu da çok iyi biliyorum.Ortaksız ne serverlar geçirdim bir görsen.Ortak işi sıkıntı değil halledilir.Sadece bana oyunu ilk 1-2 günü için böyle biraz tavsiye gerekiyor cermen için.Oyunu çoğunuzdan iyi biliyorum zaten merak etmeyin. :)

taktik maktik yok bam bam bam

................
08-06-2017, 14:25
Yağmayı da oyunu da çok iyi biliyorum.Ortaksız ne serverlar geçirdim bir görsen.Ortak işi sıkıntı değil halledilir.Sadece bana oyunu ilk 1-2 günü için böyle biraz tavsiye gerekiyor cermen için.Oyunu çoğunuzdan iyi biliyorum zaten merak etmeyin. :)

yağmayı bilmek dediğim top10 da birincilikten bahsediyorum,zaten oynayıpta birinci olamayanlar nasıl zevk alıyor hiç anlamadım,tabi sen ne kadar iddialısın ona da baglı

rüzgar46
08-06-2017, 14:26

Hahaha �� tokmak belediyeden çıkıyor bak unutma

Apholas Ceasly
08-06-2017, 14:26
yağmayı bilmek dediğim top10 da birincilikten bahsediyorum,zaten oynayıpta birinci olamayanlar nasıl zevk alıyor hiç anlamadım,tabi sen ne kadar iddialısın ona da baglı

Ustam benim TOP10 da gözüm yok.Etrafıma korku salayım yeterli.Yani ben şimdi uzun süredir oynamıyorum Cermen.Pata küte girer gene iyi kötü bir şeyler yaparım ama hani diyorum ''şunları yaparsan çok iyi asker basarsın ilk 1-2 gün'' diyen biri varsa özelden falan da yazabilir biraz tavsiye verebilir.

KULTIGIN
08-06-2017, 22:28
Kafes ya da merhem alıp vahalara dalmak en mantıklısı. Asker sayısını artırınca diğer oyuncuların köylerine de yağma yaparsın. Bir de oyun ilk açıldığında en yakın vahaya dalmak lazım. Hayvan az oluyor, kesilebilir ve iyi yağma yapılabilir.Ancak zaman ilerledikçe çevrede bulunan oyuncuların nüfusu artıkça hayvan sayısı da sanırım hızla artıyor. Buna dikkat etmek lazım.Benim aklıma ilk etapta gelenler bunlar. Sen girdin mi,madalya aldın mı diye soracak olursan,biz 3 kişi altın falan da var,hep kıl payı kaçırıp Top 10'a girememiştik ya da yerimizi muhafaza edememiştik galiba,neticede alamadık die hatırlıyorum.Tabi programsız tamamen manuel yapıyorduk. O zaman yağma listesi özelliği de yoktu sanırım.T4 geleli az zaman olmuştu.Sonra kızıp ortaklara devretmiştim.Girenler nasıl yapıyor sormak lazım. Bir de yağma köyü bulmak lazım. Yani şimdi her köyde asker /hayvan/kahraman üçünden biri mutlaka bulunuyor. Bu da ilk etapta kayıp demek. Benim aklıma gelenler bunlar. Tam bir reçete olamadı ama,en azından yazayım dedim.