PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yancı kurt birlikleri

Huseyinkaya
06-06-2017, 18:37
Kaç gündür operasyon yapıyoruz 20 merkez yıktık 1 tane yan yıkmadık rapolar orada.Biz bilmiyormuyduk kolayını yapıp yan yıkmayı. Azıcık karekter sahibi insanlar olun be.Kim dedi size merkez yıkılıp 0 lanmadan yan yıkılır diye. Bu saatten sonra ya kurt birliği sakarya54 ve multisi eflakiyanın köylerini yıkıp 0 lar yada kimse bana adamlık rolü yapmasın bana konuşmasın...!!!
18446184471844818449

Chancellor
06-06-2017, 18:53
Hahahahahaha. Sakarya52 görünce şaşırmadım ben. Bu çocugun 3. Vukuatı
Daha once hesap çalarak emek hırsızlığı
Peşinden Berk'e söz verdi karşılığında bulunmayacağız sen hesabını sileceksin dedik. Tamam siliyorum dedi ekran görüntüsü attı silimdeydi. 1 hafta geçmiş, silmemiş iptal etmiş.
Bu da 3. Vukuatı. Yan köyleri vurnca hosuna gidiyor adamın. Karakter yoksunu olmak böyle bir şey

SeaDevıL
06-06-2017, 19:52
karşılıgında hesap patllattım diye berk in ahmet hocam diye attıgı mesaj var kardeşim yaz bana göndereyim sana emek hırsısı sadece sizsiniz söz veren kefilim diyen abilerine sor nasıl sonrasında dönüş yaptıklarını siz kendinize bir bakın ben birligimde olan yanlışları düzeltirim ben siz degilim söz senettir

Huseyinkaya
06-06-2017, 19:59
Berk oyunu bıraktı git bunları berkle konuş abi sana 50 kere söyledim bunu kimseyi karıştırma.Yan yıkmakmıdır olay bumu ben şöyleyim böyleyim diyorsun hala gelmiş carreara-gt ye söz veren benmiyim? Sen daha kendi birliğine sözünü geçiremiyorsun gelmiş daha hala bana şöyleyim böyleyim demesin kimse.Git sen önce sözünü tut sonra gel benimle konuş...
Benim açtığım konuya benimle ilgili sorununuz yanlışım varsa yazın yoksa kiminle ile gidin onunla konuşun

SeaDevıL
06-06-2017, 20:02
Berk oyunu bıraktı git bunları berkle konuş abi sana 50 kere söyledim bunu kimseyi karıştırma.Yan yıkmakmıdır olay bumu ben şöyleyim böyleyim diyorsun hala gelmiş carreara-gt ye söz veren benmiyim? bir birliğe söz geçeremiyorsan bana şöyleyim böyleyim demesin kimse.Git sen önce sözünü tut madem sonra konuşuruz.
Benim açtığım konuya benimle ilgili sorununuz yanlışım varsa yazın yoksa kiminle ile gidin onunla konuşun

soru işareti olan arkadaşa sorun merkezini yıktım hazmedemeyip yan vurdu geregini yapın önce bir 8 gün önce bu raporu gönderdim yetkili arkadaşlara tşk ederim konu benim için kapandı bir sıkıntı oldugunda yazarsınız çözerim

https://i.hizliresim.com/jWY1Rj.png (https://hizliresim.com/jWY1Rj)

Huseyinkaya
06-06-2017, 20:11
Daha bugün carreara-gt ile yan yıkılmayacak diye anlaşma yapıyorsunuz ally geçti adam.Bana kimse sözünde durmadı diyemez ama sen git önce sözünde dur sonra gel birlikte uzun uzun konuşalım..

1 yan daha yıkarsa eğer o birlikten biri yıktığımız merkezin 20 katı yan yıkarız..İster sözünüzde durun ister durmayın.
HERKES KAREKTERİNİ OYNAR..

SeaDevıL
06-06-2017, 20:13
Daha bugün carreara-gt ile yan yıkılmayacak diye anlaşma yapıyorsunuz ally geçti adam.Bana kimse sözünde durmadı diyemez ama sen git önce sözünde dur sonra gel birlikte uzun uzun konuşalım..

1 yan daha yıkarsa eğer o birlikten biri yıktığımız merkezin 20 katı yan yıkarız..İster sözünüzde durun ister durmayın.
HERKES KAREKTERİNİ OYNAR..

ben geregini yaparım sen önce bir agzını sil kardeşim

JexxeR
06-06-2017, 21:09
Bu konudan dert yanacak son ekipsiniz sanırım. Bu yan mevzusunu ortaya çıkartan hep siz oldunuz bu kanıtlarla ortada zaten. Yancılık elbette çok yanlış ama önce iğneyi kendinize , çuvaldızı başkasına batırın derim. Umarım sorun en kısa sürede çözüme kavuşur.

karakaya33
06-06-2017, 22:29
Yan olayını başlatan sizlersiniz, önce jexx'in daha sonra ahmet abinin,benim ve diğer arkadaşların yanlarına geldiniz.Mevzu yan yıkmak değil, 10 köyün mü var 9 tanesine fakeleri döşer her gece 1 köyünü sıfırlar geçerim engel bile olamazsınız.iyi oyunlar iyi forumlar.
Karakaya/Oğuzhan

TR PRİNCE
06-06-2017, 22:53
Bir ceza kesecez ozaman.:)

Unique Raporlar
07-06-2017, 01:06
karşılıgında hesap patllattım diye berk in ahmet hocam diye attıgı mesaj var kardeşim yaz bana göndereyim sana emek hırsısı sadece sizsiniz söz veren kefilim diyen abilerine sor nasıl sonrasında dönüş yaptıklarını siz kendinize bir bakın ben birligimde olan yanlışları düzeltirim ben siz degilim söz senettir
Orada dur bakalım, bu adam silmez falan ben güvenmem sen kısasa kısas yap dedin, bizde yaptık. Madem sözünün eri olduğunu düşünmüyorsun sonucuna katlanırsın.

Huseyinkaya
07-06-2017, 01:25
Size burada sorununuz kiminle ise gidin onunla konuşun diyorum siz hala ne diyorsunuz ben size bugün yapılan yan yıkılmayacak anlaşmasından sonra yıkılan bir yan köyden bahsediyorum hani kim sözünün eri nerede çıksın ?? Yada sussun

Huseyinkaya
07-06-2017, 01:32
Bu konudan dert yanacak son ekipsiniz sanırım. Bu yan mevzusunu ortaya çıkartan hep siz oldunuz bu kanıtlarla ortada zaten. Yancılık elbette çok yanlış ama önce iğneyi kendinize , çuvaldızı başkasına batırın derim. Umarım sorun en kısa sürede çözüme kavuşur.

Sen nediyon yiğit kimin yanını yıkmışım ben?? bana benimle olmayan ve benden önceki muhabbetlerle gelmeyin bugün bir anlaşma olmuş kimse bana yan yıktın diyemez bir rapor koyun siler giderim yoksa kapatın çenenizi bu konuyu ben açtım ve burayı kirletmeyin bugün olan yan yıkılmayacak anlaşması üzerine yıkılan yandan bahsediyoruz burada

Huseyinkaya
07-06-2017, 01:35
Yan olayını başlatan sizlersiniz, önce jexx'in daha sonra ahmet abinin,benim ve diğer arkadaşların yanlarıma geldiniz.Mevzu yan yıkmak değil, 10 köyün mü var 9 tanesine fakeleri döşer her gece 1 köyünü sıfırlar geçerim engel bile olamazsın.Büyüklerinize sorup cevap almanızı tavsiye ederim.iyi oyunlar iyi forumlar.
Karakaya/Oğuzhan

Sen nediyon Mukadder abimin oğlu?? Git babana sor bakalım Huseyin Kaya(Roa dan hatırlarsın sende) hangi sw de yan yıkmış?? biz çakal değiliz babanla dostluğumuz var baban süvari bile olsa benden birtek fake yemez korkma sen bilip bilmeden herşeye karışma kardeşim ilk önce sen büyüklerine sor birşeye karışmadan...

JexxeR
07-06-2017, 02:23
Az ağar bas biraz , kalp kırmayalım oyun için. ben sen yıktın demedim zaten bulunduğun ekibe dön bak derim, wp gruplarında tüm yanları yıkalım diye sohbetlerinize kadar ben biliyorum. Sen veya bir başkası dem çatısında gerçekleşen bir olay olduğu için yazıyorum buraya. Yapılan bir anlaşma varsada haberim yok kişisel olarak benim yanıma gelmeyenede gitmişliğim yok. Ama öyle kolay Düne çentik atıp bugüne devam edilemiyor ne yazık ki. Olayıda kişiselleştirmene gerek yok. Zaten benim Asıl sözüm sana değil bu naneleri yiyip yiyip kuyruğunu sıkıştırıp kaçanlara.

Sen nediyon yiğit kimin yanını yıkmışım ben?? bana benimle olmayan ve benden önceki muhabbetlerle gelmeyin bugün bir anlaşma olmuş kimse bana yan yıktın diyemez bir rapor koyun siler giderim yoksa kapatın çenenizi bu konuyu ben açtım ve burayı kirletmeyin bugün olan yan yıkılmayacak anlaşması üzerine yıkılan yandan bahsediyoruz burada

Huseyinkaya
07-06-2017, 02:32
Az ağar bas biraz , kalp kırmayalım oyun için. ben sen yıktın demedim zaten bulunduğun ekibe dön bak derim, wp gruplarında tüm yanları yıkalım diye sohbetlerinize kadar ben biliyorum. Sen veya bir başkası dem çatısında gerçekleşen bir olay olduğu için yazıyorum buraya. Yapılan bir anlaşma varsada haberim yok kişisel olarak benim yanıma gelmeyenede gitmişliğim yok. Ama öyle kolay Düne çentik atıp bugüne devam edilemiyor ne yazık ki. Olayıda kişiselleştirmene gerek yok. Zaten benim Asıl sözüm sana değil bu naneleri yiyip yiyip kuyruğunu sıkıştırıp kaçanlara.

O zaman bana ima eder gibi konuşma kardeşim burda bana da atarlanma gel yüzüme söyle aynı semtteyiz.. Oyun bitince senin yüzüne KURTTA bakmaz DEMDE o konuşmalarıda ben yapmadım.Bir yan yıkım raporu gösterin tüm sw ler dahil siler giderim hadi çıkarın..
Beni gerçek hayatta da bilirsin benim ne gerçek hayatta oram buram oynar ne oyunda..
Bugün bir yan yıkmama anlaşması oldu ben komutan olduğumdan beri kimse yan yıkmadı zatende yıkılmaması için ally de geçildi ondan sonra bizim yanımız yıkıldı benim tepkim burada bunaydı

JexxeR
07-06-2017, 02:41
Mesajlarmı iyi oku :) Sana kişisel olarak ne yazım olmuş (sen) diyerek veya atarlanmam. Benim kimseye ihtiyacım yok inan. Atıp tutan asan kesen herkesin bileti coktan kesildi. Benimde bu serverdaki işim bitti. Yeni komutan olmuşsundur anlıyorum olayı ama büyük resime baktığında sonucta yönetim değişsede dem isminin geçmişi sizinle olacak. Yeni bir oluşuma gidersiniz o zaman anlarım ama aynı isimi taşıyorsanız iyisiyle kötüsüyle o geçmişide silip atamaz kimse . Umarım anlatabilmişimdir

O zaman bana ima eder gibi konuşma kardeşim burda bana da atarlanma gel yüzüme söyle aynı semtteyiz.. Oyun bitince senin yüzüne KURTTA bakmaz DEMDE o konuşmalarıda ben yapmadım.Bir yan yıkım raporu gösterin tüm sw ler dahil siler giderim hadi çıkarın..
Beni gerçek hayatta da bilirsin benim ne gerçek hayatta oram buram oynar ne oyunda..
Bugün bir yan yıkmama anlaşması oldu ben komutan olduğumdan beri kimse yan yıkmadı zatende yıkılmaması için ally de geçildi ondan sonra bizim yanımız yıkıldı benim tepkim burada bunaydı

Huseyinkaya
07-06-2017, 02:52
Mesajlarmı iyi oku :) Sana kişisel olarak ne yazım olmuş (sen) diyerek veya atarlanmam. Benim kimseye ihtiyacım yok inan. Atıp tutan asan kesen herkesin bileti coktan kesildi. Benimde bu serverdaki işim bitti. Yeni komutan olmuşsundur anlıyorum olayı ama büyük resime baktığında sonucta yönetim değişsede dem isminin geçmişi sizinle olacak. Yeni bir oluşuma gidersiniz o zaman anlarım ama aynı isimi taşıyorsanız iyisiyle kötüsüyle o geçmişide silip atamaz kimse . Umarım anlatabilmişimdir

Eyvallah :) sana şunu söyliyeyim kardeşim ben her sw hangi birlikte başladıysam onda bitirdim hep :) Ben birlik değiştirmem her ne olursa olsun yapıma ters ben bu sw den önce ne berki tanırdım ne salihi ne fatihi ne burağı biz roa dan 30 kişi geldik çoğu devretti gitti yapıma ters şuan yeni bir yönetim var SIR yaptık çene Elit yaptık çene Dem yaptık yine çene :) Ben karekterimi oynarım bak gerçek hayatta alnım ak sırtım dik oyundada beni geri kalan çokta ilgilendirmiyor :)

JexxeR
07-06-2017, 02:54
Neyse birbirimizi gayet iyi anladığımıza inanıyorum. Dem in kötü mirası canınızı daha fazla sıkmaz umarım diyor geri
kalan süreçte başarılar diliyorum. :)

Eyvallah :) sana şunu söyliyeyim kardeşim ben her sw hangi birlikte başladıysam onda bitirdim hep :) Ben birlik değiştirmem her ne olursa olsun yapıma ters ben bu sw den önce ne berki tanırdım ne salihi ne fatihi ne burağı biz roa dan 30 kişi geldik çoğu devretti gitti yapıma ters şuan yeni bir yönetim var SIR yaptık çene Elit yaptık çene Dem yaptık yine çene :) Ben karekterimi oynarım bak gerçek hayatta alnım ak sırtım dik oyundada beni geri kalan çokta ilgilendirmiyor :)

Huseyinkaya
07-06-2017, 03:22
Neyse birbirimizi gayet iyi anladığımıza inanıyorum. Dem in kötü mirası canınızı daha fazla sıkmaz umarım diyor geri
kalan süreçte başarılar diliyorum. :)

eyvallah kardeşim her birlikte var kötü miras bak foruma temiz birlik yok :) Adıma yazılan birtane kötü laf varmı yok önemli olan bu :)

TR PRİNCE
07-06-2017, 15:30
eyvallah kardeşim her birlikte var kötü miras bak foruma temiz birlik yok :) Adıma yazılan birtane kötü laf varmı yok önemli olan bu :)

Sizde depo tılsımı duruyor değilmi işinizin biteceği yok nasılsa artık bizimde kullanma vaktimiz geldi

((PADRONE))
07-06-2017, 20:14

:) ah hocam ah :) salla gitsin

Unique Raporlar
08-06-2017, 03:43
18497

Merkez yok yan var diyorlar , bıraktık ama bu yan diye ağlayanların yana girmesi komediymiş

gezegen111
08-06-2017, 17:41
Yan yıkılmayacak diye karar aldık diyorsunuz.. Birlikten çıkarıp yıkıma gönderiyorsunuz..

http://travian-reports.net/tr/report/165737048a9

rapor daha yenidir

((PADRONE))
10-06-2017, 00:01
Bu hesaplarda bu arkadaslarin multisidir baska aciklama varmi

Unique
10-06-2017, 00:04
Yan yıkılmayacak diye karar aldık diyorsunuz.. Birlikten çıkarıp yıkıma gönderiyorsunuz..

http://travian-reports.net/tr/report/165737048a9

rapor daha yenidir

Bu hesaplarda bu arkadaslarin multisidir baska aciklama varmi

valla o kadar zaman oynadık söylediğiniz nickin 1 telefon numarası bile bizde mevcut değil, bende mevcut değilse diğer arkadaşlarda olacağını hiç sanmıyorum. Kendi halinde oynuyordu

((PADRONE))
10-06-2017, 10:49
Peki ne diyelim

Huseyinkaya
10-06-2017, 23:19
18538

18539
Her gün yan yıkıyorlar arkadaşlar 1-2-3-4-5 artık yeter..Bu saatten sonra kimse çıkıp yok efendim biz zararı karşıladık falan demesin.. 5 tane oyuncuya sahip olamayan adam gitsin kumda oynasın...
Bundan sonra yan yıkanın ve sorumlularının bütün yanları yıkılacaktır..

tahsin_talha
11-06-2017, 04:57
18538

18539
Her gün yan yıkıyorlar arkadaşlar 1-2-3-4-5 artık yeter..Bu saatten sonra kimse çıkıp yok efendim biz zararı karşıladık falan demesin.. 5 tane oyuncuya sahip olamayan adam gitsin kumda oynasın...
Bundan sonra yan yıkanın ve sorumlularının bütün yanları yıkılacaktır..

bu deepstatenin kendi genel başkanından haberi olmadan karalama kampanyası yapmaya çalıştıgı bir durum dün sorun çözüldü burda boş hikaye anlatıyor yönetiminden haberi olmayan komutan da yeni moda saymayı bilmiyor 5 kişi degil 60 tane adam var azınlık dedigin duruma bir baksın döüp 23 merkez almış saymayı hiç bilmiyor alınan merkezler bak raporlara gel konuş burda gece 04:39:01 de kafa hesap kene1 in merkezine bak bakalım ne olmuş o olmadı ise vantus daha az önce girildi boş kelime kalabalıgı yapma abim allah razı olsun deyip yalvarıp burda millete çamur atma işine bak komutan mısın yoksa yaygaracı mı ögren işin aslını işin gücün boş vaaz işine bak hadi

tahsin_talha
11-06-2017, 05:41
https://i.hizliresim.com/WQ4D5P.png (https://hizliresim.com/WQ4D5P)

Huseyinkaya
11-06-2017, 12:50
https://i.hizliresim.com/WQ4D5P.png (https://hizliresim.com/WQ4D5P)

Tek saldırı diye dikkate almadık birdahaki sefere bekleriz :)
185551855618557

Huseyinkaya
11-06-2017, 12:55
bu deepstatenin kendi genel başkanından haberi olmadan karalama kampanyası yapmaya çalıştıgı bir durum dün sorun çözüldü burda boş hikaye anlatıyor yönetiminden haberi olmayan komutan da yeni moda saymayı bilmiyor 5 kişi degil 60 tane adam var azınlık dedigin duruma bir baksın döüp 23 merkez almış saymayı hiç bilmiyor alınan merkezler bak raporlara gel konuş burda gece 04:39:01 de kafa hesap kene1 in merkezine bak bakalım ne olmuş o olmadı ise vantus daha az önce girildi boş kelime kalabalıgı yapma abim allah razı olsun deyip yalvarıp burda millete çamur atma işine bak komutan mısın yoksa yaygaracı mı ögren işin aslını işin gücün boş vaaz işine bak hadi

60 kişi dediğin birliğin 20 si seadevil multisi :) Ben sana yıkılan 25 merkez sayarım sen anca 2 tane sayarsın böyle hiç birşey yapamayıp herşeyi elinize yüzünüze bulaştırdınız o kene_1 bak sizin tılsım köyünü darma duman etti bugün hadi ikile :D

Gir bizim saldırı ve sapunma raporlarına otur merkezleri say sonra konuş yetişemezsen ben sana sayarım benim herşeyden haberim var çok şükür sen bir nick ver banada daha fazla ötme senide indirmediysek hala şımarma otur sıranı bekle :)

Huseyinkaya
11-06-2017, 13:02

Ben komutan olarak görevimi yapıyorum sen hangi vasıfla konuşuyorsun karşımda peki???? Bak yıktık dediğin kene al sana darmaduman etmiş :D
1856118562

tahsin_talha
11-06-2017, 14:44
15 tarlasına ne olmuş herneyse ben GEnel başkanın CAarerayı bekliyorum gelsin gerçegi söylesin sende sus boş boş bekleme yapma

Huseyinkaya
12-06-2017, 02:15
15 tarlasına ne olmuş herneyse ben GEnel başkanın CAarerayı bekliyorum gelsin gerçegi söylesin sende sus boş boş bekleme yapma

Bu sayfa benim ben açtım seni davet edende olmadı şimdi cevabınıda aldın..YÖRÜÜ LENNN :zaa:

tahsin_talha
12-06-2017, 03:41
dolaş diger sayfalarrı hadi görelim

by-fatih
12-06-2017, 20:02
dolaş diger sayfalarrı hadi görelim

hayırdır talha beni neden bekliyorsun ben pek forumda olmam

hüseyim lütfen sadece rapor paylaşalım askerlerimiz konuşuyor tartışmaya girmeyelim kimse ile

güzel paylaşımlar dileklerimle

((PADRONE))
13-06-2017, 00:50
60 kişi dediğin birliğin 20 si seadevil multisi :) Ben sana yıkılan 25 merkez sayarım sen anca 2 tane sayarsın böyle hiç birşey yapamayıp herşeyi elinize yüzünüze bulaştırdınız o kene_1 bak sizin tılsım köyünü darma duman etti bugün hadi ikile :D

Gir bizim saldırı ve sapunma raporlarına otur merkezleri say sonra konuş yetişemezsen ben sana sayarım benim herşeyden haberim var çok şükür sen bir nick ver banada daha fazla ötme senide indirmediysek hala şımarma otur sıranı bekle :)

Arkadas tutturmussun bir multi varmi elinde ispatin su hesap diyecegin bir yer lakirti lakirti nereye kadar

Ercey666
13-06-2017, 00:52
Arkadas tutturmussun bir multi varmi elinde ispatin su hesap diyecegin bir yer lakirti lakirti nereye kadar

Reis kendi multilerini seadevilin diye sikayette bulundular oraya resim attik olayi baska yönlere cekip zedelenmis gururlarini saklamaya calisiyorlar tarih yapilan yanlisi unutmaz hele travian hic unutturmaz

((PADRONE))
13-06-2017, 00:56
Reis kendi multilerini seadevilin diye sikayette bulundular oraya resim attik olayi baska yönlere cekip zedelenmis gururlarini saklamaya calisiyorlar tarih yapilan yanlisi unutmaz hele travian hic unutturmaz

Ya dertleri polimik cikartmak baska bisey degil de bu kadar belli etmeseler sidevili cekemediklerini

Ercey666
13-06-2017, 01:39
Ya dertleri polimik cikartmak baska bisey degil de bu kadar belli etmeseler sidevili cekemediklerini

Hain diyenlerler ile hesabimiz bitmemis olup. Casus damgasi vurmaya calisanlarla defterimiz dürülmemistir.
Bu server bitsin finalde tepelerine cökmeye geliyorum ben tek onlar alayi

((PADRONE))
13-06-2017, 20:01
Hain diyenlerler ile hesabimiz bitmemis olup. Casus damgasi vurmaya calisanlarla defterimiz dürülmemistir.
Bu server bitsin finalde tepelerine cökmeye geliyorum ben tek onlar alayi

Hain Dedikleri hain oldukları için mi intikam oluyor ihanete uğradıkları içinmi bu düşündürücü işde :)

Ercey666
13-06-2017, 21:45
Hain Dedikleri hain oldukları için mi intikam oluyor ihanete uğradıkları içinmi bu düşündürücü işde :)

Millete hain diyenlerin kendileri hain olduğundanmı yoksa millete satış koyduklarındanmı bilinmez ama tarih yazdı bir kenara bunların tamamının nasıl insan olduklarını

((PADRONE))
13-06-2017, 22:57
Millete hain diyenlerin kendileri hain olduğundanmı yoksa millete satış koyduklarındanmı bilinmez ama tarih yazdı bir kenara bunların tamamının nasıl insan olduklarını

Dur simdi.gelir sonrada bitme :)

Huseyinkaya
14-06-2017, 02:23

lan siz önce konuşmayı öğrenin lüzumsuzlar :) hebele hübele yapmayın sonra oyun oynamayı padrone denen şahsın tek başarısı çene ve çiftçilik bknz: :D:D:D sende biraz yüz varsa bu raporlardan sonra çeneni kaparsın dengim değilsin git sen kumda oyna :)
1860018601

Ercey666
14-06-2017, 02:47
[QUOTE=Huseyinkaya;2168083][I][B]lan siz önce konuşmayı öğrenin lüzumsuzlar :) hebele hübele yapmayın sonra oyun oynamayı padrone denen şahsın tek başarısı çene ve çiftçilik bknz: :D:D:D sende biraz yüz varsa bu raporlardan sonra çeneni kaparsın dengim değilsin git sen kumda oyna

Padrone fazla aglatma bunlari burada baska abileri artik buraya gelmiyor buda garibim tek tabanca kurusıkı atıyor

Huseyinkaya
14-06-2017, 02:55
[QUOTE=Huseyinkaya;2168083][I][B]lan siz önce konuşmayı öğrenin lüzumsuzlar :) hebele hübele yapmayın sonra oyun oynamayı padrone denen şahsın tek başarısı çene ve çiftçilik bknz: :D:D:D sende biraz yüz varsa bu raporlardan sonra çeneni kaparsın dengim değilsin git sen kumda oyna

Padrone fazla aglatma bunlari burada baska abileri artik buraya gelmiyor buda garibim tek tabanca kurusıkı atıyor

Lan oğlum seni şu forumda kimse neden iplemiyor şimdi anladım bende seni takmayacağım sende işe yaramazın birisin kim kimi ağlatıyor belli :D :D Ben bozmaktan bıktım siz bozulmaktan bıkmadınız be kardeşim :D

Ercey666
14-06-2017, 02:59
[QUOTE=Ercey666;2168091]

Lan oğlum seni şu forumda kimse neden iplemiyor şimdi anladım bende seni takmayacağım sende işe yaramazın birisin kim kimi ağlatıyor belli :D :D Ben bozmaktan bıktım siz bozulmaktan bıkmadınız be kardeşim :D

Ben sana soyleyeyim yalan ve dolan ile bir haltlar karistirmak isteyenler cevap bulamadigi icin cevap veremiyor.

Milletin arkasindan koyusunu kazaraj basari elde edemediniz

Simdi ciyak ciyak otecek seni birakmislar

((PADRONE))
15-06-2017, 01:00
[QUOTE=Ercey666;2168091]

Huseyin kaya bana da bi operasyon duzenlesene rica etsem saglamlardan secip :D merkezimi bi sifirlayin hadi sana bi sans :D