PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : D.E.M. Birlikleri Operasyon: KuRtlaR & VATAN

Chancellor
05-06-2017, 21:50
Öncelikle bana mesaj olarak 13 tane saldırı raporu atan Ömer Faruk abime (TRlaz53) selamlar. Ama maalesef o 13 raporun 8-9 tanesi artçı saldırı dediğimiz (Bkz. https://resimyukle.xyz/resim/3Pd35 ) saldırılar. Bir de böyle tuhaf bulduğum bir saldırı raporu yollamış o 13 tanenin içinde (Bkz. https://hizliresim.com/jWzGMG ) Her neyse, tekrardan saygılar abilerim, kardeşlerim. Biz de bu saldırılara cevap olarak ufak çaplı bir operasyon başlattık. Ömer Faruk abimin 13 artçı saldırılı raporlarına karşılık ben 12 tane ana ordu raporu veriyorum. Artçı saldırıları koyarsam admin beni kovalar. :zuhaha:

18410

18361

18411

18412

18413

18414

18380
18419

18381

1838218383

Son olarak, MADMAN HK dostumuz güzel bir saldırıyla başladı ve köyünü de Baybars ile beraber 2 kişi KuRtlaR'ın liderlerine karşı savundu. Bence güzel de bir savunma yaptılar ikisi. MADMAN HK, Hünkar gibi ordu çakacak adamlar, Baybars gibi savunacak, elindeki 31 koçbaşısını yolla deyince yollayacak adamlar, alex10, yaraliyüz, safran, Musabeyli, LUSTRAL gibi hakiki yiğitler, Deepstate, Odysseus gibi komutanlar ve daha online olamadığı için rapor alamadığımız diğer 7 farklı arkadaşımıza, kısaca bu operasyonda emeği geçen 20 arkadaşımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Genel başkan CaRReRa-GT ve panTÜRK imzalı operasyonu birinci gününü kapatıyoruz. Hayırlı Ramazanlar.

Huseyinkaya
05-06-2017, 21:57
operasyona katılan arkadaşlarımızın eline yüreğine sağlık ne demişler 'kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz' Kurt birliğinin unutamayacağı bir ayaz oldu sanırım buda :)

Huseyinkaya
05-06-2017, 22:12
Yan Yıkıp Sevinmiyoruz Bakın Bir Tane Yan Köy Var mı? online olmadığı için alamadığımız bir çok raporlar mevcut şuan için bunlar bizi izlemeye devam edin :)

finwe
05-06-2017, 22:15
güzel raporlar tebrikler

Chancellor
05-06-2017, 22:22
:zuhaha::zaa::zuhaha::zaa::zuhaha::zaa::zuhaha::za a::zuhaha:

Huseyinkaya
05-06-2017, 22:24
eyvallah eski dost :)

finwe
05-06-2017, 22:41
elbet bir gün oynarız bi yerde :D

Huseyinkaya
05-06-2017, 23:04
elbet bir gün oynarız bi yerde :D

inşallah kardeşim :) turnuvaya geliyorsan pantürk hesabındayız :)

finwe
05-06-2017, 23:14
oynuyoruz o halde bi aksilik olmazsa inş :D ama bu server cidden çok kötü yalan oldu yav tam bi yılan hikayesi :D

Unique Raporlar
06-06-2017, 02:43
Hepinizin eline koluna sağlık, benim hesaptan da bir yere yollayın girsin ����

litityum
06-06-2017, 03:27
Ne yalan söyleyeyim çok güzel raporlar, iki tarafın da ellerine sağlık

Huseyinkaya
06-06-2017, 09:48
Herkese günaydın ava gidemeden avlanmak :) bizi izlemeye devam edin :) Attığım raporlar sadece ana ordular hepsinin arkası sıralı saldırılar sonucu yıkılmıştır..

18420

Huseyinkaya
06-06-2017, 10:14
Aynı hız ile devam ediyoruz :) Sadece ana saldırıları yayınlıyoruz :)
184241842218423

xx_delis
06-06-2017, 10:18
Elinize sağlık güzel raporlar

finwe
06-06-2017, 10:19
askerler fena yakalanmış heleki trlaz53.. tebrikler hacı :D

Huseyinkaya
06-06-2017, 10:51
askerler fena yakalanmış heleki trlaz53.. tebrikler hacı :D

eyvallah kardeşim:)

Huseyinkaya
06-06-2017, 11:58
36 Saatten gelen yıkım arkasında gelen sıralılarda bütün tarlaları vurulmuştur :)
18425

Huseyinkaya
06-06-2017, 12:24
oynuyoruz o halde bi aksilik olmazsa inş :D ama bu server cidden çok kötü yalan oldu yav tam bi yılan hikayesi :D

sw sw değil brezilya dizisi kardeşim bıraktığından daha bile karışık ortalık en temizini yaptın :zaa:

buldozer
06-06-2017, 14:11
dem birliklerini tebrik ediyorum eski genel başkanları berk bey SIR birliklerine içinde marabalarıyla birlikte komple birliği sattı :))) ahahahahahah buna gülüyorum işte neyseee

o salakça mevzudan sonra dem vatan ve kurtlar hatta kale sır olmayıp gayet güzel tepkilerini koydular oyuna güzellik geldi :D

Huseyinkaya
06-06-2017, 17:50
dem birliklerini tebrik ediyorum eski genel başkanları berk bey SIR birliklerine içinde marabalarıyla birlikte komple birliği sattı :))) ahahahahahah buna gülüyorum işte neyseee

o salakça mevzudan sonra dem vatan ve kurtlar hatta kale sır olmayıp gayet güzel tepkilerini koydular oyuna güzellik geldi :D

Bizde satılan birşey de yok satılık birşeyde yok kardeşim kimseye ihtiyacımız da yok olan birşey varsa dostluk ve ittifaktır buda bir strateji oyunu olduğuna göre sorun yok :)

Huseyinkaya
06-06-2017, 17:58
18451

yan köycülere inat merkezlere gitmeye devam..

SeaDevıL
06-06-2017, 19:11
18451

yan köycülere inat merkezlere gitmeye devam..

çok şakacısın

https://i.hizliresim.com/jWY1Rj.png (https://hizliresim.com/jWY1Rj)

Huseyinkaya
07-06-2017, 01:20
1847518476

Huseyinkaya
07-06-2017, 10:42
...............

18485

Huseyinkaya
07-06-2017, 17:53
Attığım bütün raporlar sıralıdır sadece öncü saldırıları koyuyorum :)
18491
18490

buldozer
07-06-2017, 18:08
Attığım bütün raporlar sıralıdır sadece öncü saldırıları koyuyorum :)
18491
18490

üstad güzel raporlar sunuyorsun ama kötü bir miras almışsın !

ısınamıyorum , samimi gelmiyor hele berk gibi bir çoçuk (20) koca koca adamları nasıl parmağında cevirmiş onuda anlamış değilim ?

Adam birliği sizlere sormadan kendi hür iradesi ve saz arkadaşları ile içindeki oyuncular ile SIR birliklerine sattı !!!

SAtıldınız !!! kendi başkanınız tarafından :D

ben travian tarihinde ne gördüm ne duydum böyle birşey şaka gibi :D

hayır satın alanlar ile satın alınanalar şuan ittifak :)

satılmayı yediremeyip öperim böle işe diyenler VATAN ve KURT birliği :D

yani

Satın alıp - satanlar ( SIR ve ELit ) ittifakken
Satın alma durumuna en sert tepki gösterenler KURT ve VATAN birlikleri düşman

bilmiyorum samimi gelmiyorsunuz bana kusura bakmayın

Burakx
07-06-2017, 18:38
üstad güzel raporlar sunuyorsun ama kötü bir miras almışsın !

ısınamıyorum , samimi gelmiyor hele berk gibi bir çoçuk (20) koca koca adamları nasıl parmağında cevirmiş onuda anlamış değilim ?

Adam birliği sizlere sormadan kendi hür iradesi ve saz arkadaşları ile içindeki oyuncular ile SIR birliklerine sattı !!!

SAtıldınız !!! kendi başkanınız tarafından :D

ben travian tarihinde ne gördüm ne duydum böyle birşey şaka gibi :D

hayır satın alanlar ile satın alınanalar şuan ittifak :)

satılmayı yediremeyip öperim böle işe diyenler VATAN ve KURT birliği :D

yani

Satın alıp - satanlar ( SIR ve ELit ) ittifakken
Satın alma durumuna en sert tepki gösterenler KURT ve VATAN birlikleri düşman

bilmiyorum samimi gelmiyorsunuz bana kusura bakmayın

Pazardan mal mı satın alıyorsun?

Biz Sır Birlikleri olarak Dem birliklerinin yaşadığı krizde yanlarında olduk. Toplanmalarına destek olduk. Bu ayrıştırmayı fırsat bilen kişiler farklı birlik kurup Dem oluşumuna karşı geldiler. Herkesin kendi hür iradesi bişey diyemeyiz. Sır Birlikleri olarak Dem birliklerinin kendi isminde devam etmesi gerektiğini bizzat ben Genel Başkan Carrera-GT ye ilettim.

Dolayısı ile satma gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Dem birlikleri gayet başarılı saygı değer ve seviyeli birlik olduklarını server başından beri gösteriyor. İçlerinde bazı oyuncuların çıkıp farklı bir oluşum kurması "şuan" lık kötü gözüksede ileride Dem birlikleri aslında nasıl bir beladan kurtulduklarını daha iyi anlayacaktır. Şahsım adına tüm DEM Ailesine Server'da ki Onurlu duruşlarından ve Dem'e olan bağlılıklarından dolayı tebrik ediyorum, takdir ediyorum. Keşke herkes onlar gibi Dik durabilse. Bu kadar ağır darbelere karşı halen "kendi bölgesinde ki" rakiplerine karşı yıkımları ve ezici üstünlükleri devam ediyor. Buda zaten nasıl güçlü bir oluşum olduklarının bir numaralı göstergesidir.

buldozer
07-06-2017, 18:41

Biz Sır Birlikleri olarak Dem birliklerinin yaşadığı krizde yanlarında olduk. Toplanmalarına destek olduk. Bu ayrıştırmayı fırsat bilen kişiler farklı birlik kurup Dem oluşumuna karşı geldiler. Herkesin kendi hür iradesi bişey diyemeyiz. Sır Birlikleri olarak Dem birliklerinin kendi isminde devam etmesi gerektiğini bizzat ben Genel Başkan Carrera-GT ye ilettim.

Dolayısı ile satma gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Dem birlikleri gayet başarılı saygı değer ve seviyeli birlik olduklarını server başından beri gösteriyor. İçlerinde bazı oyuncuların çıkıp farklı bir oluşum kurması "şuan" lık kötü gözüksede ileride Dem birlikleri aslında nasıl bir beladan kurtulduklarını daha iyi anlayacaktır. Şahsım adına tüm DEM Ailesine Server'da ki Onurlu duruşlarından ve Dem'e olan bağlılıklarından dolayı tebrik ediyorum, takdir ediyorum. Keşke herkes onlar gibi Dik durabilse. Bu kadar ağır darbelere karşı halen "kendi bölgesinde ki" rakiplerine karşı yıkımları ve ezici üstünlükleri devam ediyor. Buda zaten nasıl güçlü bir oluşum olduklarının bir numaralı göstergesidir.

hacım sen ya yanlış dünyada yaşıyorsun yada anlamazlıktan geliyorsun yada ciddi ciddi algı yönetimi yapıyorsun :D

enteresan bir arkadaşsın burda forumda berk çıkıp yazmadımı arkadaş ????? Bütün elit birliklerini SIr a bıraktık(sattık) diye :D

ahahahahah ciddi olamazsın yaaa bide yazıyosun yaaa siz söylediniz hadi lenn :) güldürme beni adamlar satılmaya yediremediler kendilerini kale oldular dem oldular vatan oldular kurt oldular ama

SIR olamadılar !!!

buldozer
07-06-2017, 18:43

https://i.hizliresim.com/LnoWXo.png

buldozer
07-06-2017, 18:46

Biz Sır Birlikleri olarak Dem birliklerinin yaşadığı krizde yanlarında olduk.

Pazardan siz mal satın almaya çalıştınız bu 1
2. ise siz DEM birliklerine yanaştınız ittifak için bari bizden olmadılar ittifak olalım diye !! sen vatanada gittin !!! Kurt birliğinide gittin !!! kıcına yedin tekmeyi !!!

niye biliyormusun bak yukarıda resmini attım !! siz KOCA ELİT BİRLİKLERİNİ içindeki oyuncularla birlikte satın aldınız yahu , altın uğruna adamlara soru sorulmadan !!

yoksa durup dururken bi anda KALE,DEM , VATAN ve KURT birlikleri var oldu???

Maskeli SÜVARİ
07-06-2017, 18:48

Burak kimseyi kandırmayalım.Adam sattı.Siz aldınız.Sonra yönetimdeki oyuncuları çekince DEM dedi ki noluyor kardeşim.Biz DEM olarak devam edecez müttefikliğimiz sürebilir.Bunun en büyük kanıtı da essiz mimarın sizde olması.Adam kendi oyunu bırakıyorsa bile niye size versin tılsımı .Hala devam eden kendi birliğine bırakır yani.

buldozer
07-06-2017, 18:54
Burak kimseyi kandırmayalım.Adam sattı.Siz aldınız.Sonra yönetimdeki oyuncuları çekince DEM dedi ki noluyor kardeşim.Biz DEM olarak devam edecez müttefikliğimiz sürebilir.Bunun en büyük kanıtı da essiz mimarın sizde olması.Adam kendi oyunu bırakıyorsa bile niye size versin tılsımı .Hala devam eden kendi birliğine bırakır yani.

BaK Yasin abim doğru diyor !! Demekki +/+ dan bakılıncada böyle gözüküyormuş !! Ama BURAK abim yooo diyor biz dem birliklerine yardım ettik.

ETtiniz abi etmedinizmi multi hesapları kontrol edip kendinize güzel küçük bir dünya kurdunuz -/- de hayırlı olsun :D

Burakx
07-06-2017, 19:00

Dem noluyor kardeşim falan demedi. Demin şuan ki genel başkanına sorabilirsiniz bunu. Bizzat ben söyledim isminizi Sır değil Dem yapın eski günlerinize geri dönün diye. Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın lütfen. Veya direk yanlış sonuca varmayın.

Ben Dem birliklerinin Süvarinin en büyük rakibi olabileceğini düşünenlerden birisiyim dolayısı ile -/- de Sır birliklerinin olup olmaması bizi pek ilgilendirmiyor. Önemli olan o bölgede Dem birliklerinin olması idi.

Yönetimde durduk birlik isimlerini değiştirdik Elit istenmiyordu çünkü Kale birlikleride isimlerini değiştirdi. Dolayısı ile 1-2 günlüğüne biz Demlere destek olduğumuz için isimleri o süre için Sır olarak değiştirdik. Sonra Dem birliklerine yönetimlerini tekrar kurmaları oyuna devam etmeleri gerektiğini söyledim. Onlarda sım sıkı sarıldılar eskisinden daha çok sırf bu çakallara inat!

Bu yüzden ne Dem birlikleri oyuncuları kendini sattı çünkü hiçbirşeyden haberleri bile yoktu. Neden Sır birlikleri Dem birliklerini satın aldı. Dem birlikleri yöneticileri ile aramız gayet iyi durumda. Dem birlikleri oyuncuları ile de sıcak temas kurduk. Kendilerine kendimizi yakın hissediyoruz. Hemen hemen bizim yediğimiz darbeleri onlarda yedi ve aynı bizim gibi mücadele ediyorlar. Tek farkları biz kendi bölgemizde mutlak güç değiliz, onlar öyle.

Maskeli SÜVARİ
07-06-2017, 19:02
Dem noluyor kardeşim falan demedi. Demin şuan ki genel başkanına sorabilirsiniz bunu. Bizzat ben söyledim isminizi Sır değil Dem yapın eski günlerinize geri dönün diye. Bilmediğiniz konularda yorum yapmayın lütfen. Veya direk yanlış sonuca varmayın.

Ben Dem birliklerinin Süvarinin en büyük rakibi olabileceğini düşünenlerden birisiyim dolayısı ile -/- de Sır birliklerinin olup olmaması bizi pek ilgilendirmiyor. Önemli olan o bölgede Dem birliklerinin olması idi.

Yönetimde durduk birlik isimlerini değiştirdik Elit istenmiyordu çünkü Kale birlikleride isimlerini değiştirdi. Dolayısı ile 1-2 günlüğüne biz Demlere destek olduğumuz için isimleri o süre için Sır olarak değiştirdik. Sonra Dem birliklerine yönetimlerini tekrar kurmaları oyuna devam etmeleri gerektiğini söyledim. Onlarda sım sıkı sarıldılar eskisinden daha çok sırf bu çakallara inat!

Bu yüzden ne Dem birlikleri oyuncuları kendini sattı çünkü hiçbirşeyden haberleri bile yoktu. Neden Sır birlikleri Dem birliklerini satın aldı. Dem birlikleri yöneticileri ile aramız gayet iyi durumda. Dem birlikleri oyuncuları ile de sıcak temas kurduk. Kendilerine kendimizi yakın hissediyoruz. Hemen hemen bizim yediğimiz darbeleri onlarda yedi ve aynı bizim gibi mücadele ediyorlar. Tek farkları biz kendi bölgemizde mutlak güç değiliz, onlar öyle.

ben inanmadım burak ama öyle diyorsan öyle olsun:)

Burakx
07-06-2017, 19:06
ben inanmadım burak ama öyle diyorsan öyle olsun:)

Dediğim gibi bunu Dem birliklerinede sorabilirsin inanmıyorsan. Bizim karımız olmaz -/- bölgesinde idare edemeyiz zaten. Bölgeyi bilen kişiler gayet güzel devam ettiriyor orayı :) Bizde kendilerine tebriklerimizi sunuyoruz.

buldozer
07-06-2017, 19:06

sen yazdıklarına inanıyormusun üstad sahiden birebir olayın icinde olan biri olarak VATAN sır olmicaz dedi !! Kurt sır olmicaz dedi !! El mecbur dem eldki oyuncuların kacmaması iin tekrar eski ismini aldı ve kalede aynen öyle :)

adamları komple satın almaya kalktınız hacım travian tarihinde bir ilk siniz ne tılsım ne hesap birlik birlik 2 bölgeye hitap eden !!!

Bölgemin içine ettiniz paramparça ettiniz !!! kendi +/+ bölgenizde yaşamak için savaş verirken belki en güçlü olan -/- bölgesini siz bozdunuz burak siz !!!

Sırf sizin şişmiz herşeye sahip olmaz egonuz yüzünden !!!

alll mutlumusun şimdi bölgenin yarısı SIR birliklerinden nefret ediyor sebebi sormadan soruşturmadan satın almanız !!! bir maraba gibi bir eşya gibi !

Burakx
07-06-2017, 19:10
sen yazdıklarına inanıyormusun üstad sahiden birebir olayın icinde olan biri olarak VATAN sır olmicaz dedi !! Kurt sır olmicaz dedi !! El mecbur dem eldki oyuncuların kacmaması iin tekrar eski ismini aldı ve kalede aynen öyle :)

adamları komple satın almaya kalktınız hacım travian tarihinde bir ilk siniz ne tılsım ne hesap birlik birlik 2 bölgeye hitap eden !!!

Bölgemin içine ettiniz paramparça ettiniz !!! kendi +/+ bölgenizde yaşamak için savaş verirken belki en güçlü olan -/- bölgesini siz bozdunuz burak siz !!!

Sırf sizin şişmiz herşeye sahip olmaz egonuz yüzünden !!!

alll mutlumusun şimdi bölgenin yarısı SIR birliklerinden nefret ediyor sebebi sormadan soruşturmadan satın almanız !!! bir maraba gibi bir eşya gibi !

Biz Vatana gidip Sır olun demedik ki. Veya Kurt birliğine? Vatan zaten Dem ve Kale Elit ismindeyken de VATAN olarak oynuyordu. Onlar için hiçbir şey değişmedi. Kurtlar birliği ise sonradan oluşan bir birlik. Ve o birliğe geçen arkadaşlar yıkıldıkları için değiştirdiler birliğini :) Bizim egomuz yok hiçbir zamanda olmadı. Biz -/- bölgesini bozmadık ayrıca. Zaten bozulmaya müsaitti. Fakat bence bozulması daha iyi oldu. Şimdi çok daha düzgün bir şekilde ilerliyor kanımca.

buldozer
07-06-2017, 19:10
O kadar çok sinirliyimki lanet olsun !!!! Forumda yazan adam bile değildim !! ama dün gece bi abimiz ile telefon ile konuşmamada seni satın alanlarla aran nasıl dedi !!! evet haklıydı !!!

Ben berk denen o bebenin yüzünden kendi arkadaşlarıma sırt cevirdim !!! Onlarla düşman oldum !!! Üstürübuyla gitmedi !

Gitseydi bu yaşananların hiç biri olmazdı o giderken sattı bizi evet lanet olsun!!

İstar sahati sinirlerim zipladı !! kendime yediremiyorum

Burak kardeşim kusura bakma sana yüklendiysem ama suçlusunuz sen değilsin belki elbet ama bu duruma getirenler suçludur ve onları affetmicem !

Burakx
07-06-2017, 19:14
O kadar çok sinirliyimki lanet olsun !!!! Forumda yazan adam bile değildim !! ama dün gece bi abimiz ile telefon ile konuşmamada seni satın alanlarla aran nasıl dedi !!! evet haklıydı !!!

Ben berk denen o bebenin yüzünden kendi arkadaşlarıma sırt cevirdim !!! Onlarla düşman oldum !!! Üstürübuyla gitmedi !

Gitseydi bu yaşananların hiç biri olmazdı o giderken sattı bizi evet lanet olsun!!

İstar sahati sinirlerim zipladı !! kendime yediremiyorum

Burak kardeşim kusura bakma sana yüklendiysem ama suçlusunuz sen değilsin belki elbet ama bu duruma getirenler suçludur ve onları affetmicem !

Bir kişi tek başına bir birliği satamaz hocam. Berk i tanımam etmem. Giderken dedi ki Sır birliklerine devrediyoruz. Bizde dedik ki ne oluyor ya bi duralım düşünelim.

Sonra farkettik -/- bölgesi yavaş yavaş kopmuş Kaleler ayrılmış Vatan zaten ayrıydı Kurt birliği kurulmuş Dem oyuncuları ne olduğunu bilmiyor. Bizde dedik ki 1-2 gün gidelim durumu anlayalım üyelere izah edelim gerekli toparlanmayı başlatalım. Gerisini Dem kendi kendine halleder.

Ve öyle de oldu zaten. Kurt birliği oyuncularını anlıyorum fakat onları satan veya satmak isteyen kişi Berk'se bu sorunu Berk'e iletsinler. Şuan ki Dem birlikleri gayet ılımlı ve oyununu oynamak isteyen akıllı kişiler. Hiçbir olayla alakaları yoktur. Hele ki oyuncuların asla haberi bile olmadı bazı şeylerden.

buldozer
07-06-2017, 19:16
Bir kişi tek başına bir birliği satamaz hocam. Berk i tanımam etmem. Giderken dedi ki Sır birliklerine devrediyoruz. Bizde dedik ki ne oluyor ya bi duralım düşünelim.

Sonra farkettik -/- bölgesi yavaş yavaş kopmuş Kaleler ayrılmış Vatan zaten ayrıydı Kurt birliği kurulmuş Dem oyuncuları ne olduğunu bilmiyor. Bizde dedik ki 1-2 gün gidelim durumu anlayalım üyelere izah edelim gerekli toparlanmayı başlatalım. Gerisini Dem kendi kendine halleder.

Ve öyle de oldu zaten. Kurt birliği oyuncularını anlıyorum fakat onları satan veya satmak isteyen kişi Berk'se bu sorunu Berk'e iletsinler. Şuan ki Dem birlikleri gayet ılımlı ve oyununu oynamak isteyen akıllı kişiler. Hiçbir olayla alakaları yoktur. Hele ki oyuncuların asla haberi bile olmadı bazı şeylerden.

Tek başına öyle güzel sattıki hemde içinde marabalarıyla beraber sen neden ayrışmaya başlandı sanıyrsun turnuva hevesi yuzunden adam bize sormadı bize bırak kimseye sormadı beee artık kaç altın aldıysa sizden

adamın nasıl aklına girdiniz birmiyorum ama carrera diyorsun yaaa ona bile bırakmadı bırlıgı hacı baba heyyy gıdı heyyy

SIR yönetimine bıraktı SIR

dalgamı gecıyorsun sen bizim aklımızla

Burakx
07-06-2017, 19:18
Tek başına öyle güzel sattıki hemde içinde marabalarıyla beraber sen neden ayrışmaya başlandı sanıyrsun turnuva hevesi yuzunden adam bize sormadı bize bırak kimseye sormadı beee artık kaç altın aldıysa sizden

adamın nasıl aklına girdiniz birmiyorum ama carrera diyorsun yaaa ona bile bırakmadı bırlıgı hacı baba heyyy gıdı heyyy

SIR yönetimine bıraktı SIR

dalgamı gecıyorsun sen bizim aklımızla

Biz kendimize zor altın alıyoruz :)
Senin kızgınlığın Berk'e hocam. Bizimle değil senin olayın. Biz yardımcı olmaya çalıştık sadece, ve olduğumuza da inanıyorum.

VİBE®
07-06-2017, 19:20
Burak banada altın alsana :D

EDİT : KAF Birlikleri ULUSAL ONURSAL ORDİNARYUS YÜCE ULU GENEL BASKANI olarak sizi ( DEM ) bunyme katabilrilm :De

Burakx
07-06-2017, 19:22
Burak banada altın alsana :D

EDİT : KAF Birlikleri ULUSAL ONURSAL ORDİNARYUS YÜCE ULU GENEL BASKANI olarak sizi ( DEM ) bunyme katabilrilm :De

Olur abi ne kadar altın alayım?
:)

VİBE®
07-06-2017, 19:26
Olur abi ne kadar altın alayım?

artık bı tane 600 bana server sonunu getirir :D

TR PRİNCE
07-06-2017, 19:30
Server başında ana avrat anasına bacısına küfret sonra ittifak kur bizde bir söz var dır tükürdüğünü yalamayacan küfrediyorsan karşısında duracan sözünü çiğnemeyecen sözünü çiğneyenede dönek derler ahhh evladım ahhh ben sizi geç tanıdım klasik serverlardan tanımış olsaydım alayınızı terbiye ederdim

Maskeli SÜVARİ
07-06-2017, 20:15
18492

Şimdi bu mesajı anlayan anlar değilmi kısa ve öz dönmenin anlamı yok burası e 5karayolu değil kafana göre kıvıramazsın tabiii yaa siz alışkınsınız

Başkan birliği satarsa tabi darbe olmaz :)
Ama halk bi dur der yani:)

TR PRİNCE
07-06-2017, 20:36

Ama başkan duyduklarıma göre sehit gibi elitide ben dağıtmışım ama ne güldüm buna ortak grupta konuşurlarken ben zaten konuşmalar akıyordu 18493

Burakx
07-06-2017, 21:18

Halk bizim yanımızda siz rahat olun. :) Bu tarz polemikler ile hiçbir yere varamazsınız. Sadece belirtmek istedim.

buldozer
07-06-2017, 23:46
Halk bizim yanımızda siz rahat olun. :) Bu tarz polemikler ile hiçbir yere varamazsınız. Sadece belirtmek istedim.

tabi halk sizin yanınızda kurtlar birliği yumurtadan çıktı yada vatan :D yada isimlerini sır olarak düşünmeyen dem ve kale

hala gözünüz bizim bölgede düşün be kardeşim size ihtiyacımız yok biz burda kendimizde wow kurabiliriz sizin himayenizle değil !!!

buldozer
07-06-2017, 23:48
Şimdi bu mesajı anlayan anlar değilmi kısa ve öz dönmenin anlamı yok burası e 5karayolu değil kafana göre kıvıramazsın tabiii yaa siz alışkınsınız

bu mesajları görüp hala konuşanlar yokmu hala bunları savunanlar adamlar emeğimize çöktüler be :/ banane sırdan ben dem olarak tek basıma wow kurmak istiyorum ağa nerde iki bölgenin en güçlü birliği

şimdi sırların yardımına muhtacız dimi burak abi

buldozer
08-06-2017, 01:06
Çok takma hocam geçenlerde gözluk dıye adam vardı elıt sayfasında vatan trolcusu bırı bıter bırı baslar .. Kimseye de bir acıklama yapmak zorunda deılsın ağzı olan konusuyor maalesef ..

hocam gerekcelerimi niye göz ardı ediyorsunuzki vatan da değilim kurtta değilim süvaride değilim dem oyuncusuyum dem ve hoşuma gitmiyor verilen tavizler

ben burda kim olursa olsun dem'e kim laf atarsa !!! bizi bu hallere getirenlerin gittikleri yerde suratlarına bunu hep yazıcam hep yazıcam !!!

gerek final whatsap gruplarında !! gerek final sayfalarında !! gerek burda !!! gerek oyundan !!

herkesi trolcu veya densiz muamelesi yapmayın aslolan DEM dir ve düştüğü hal bir tek beni üzüyor sanırsam sizin iplediğiniz yok

buldozer
08-06-2017, 01:10
hocam niye edebsiz olayım ve konuyu neden kirletim siz halinizden memnunsanız ne ala size ben memnun değilim arkdaşım dem için uğraşan bir neferim ama burda çıkıp her bir atışmaya ve her bir idaaya çıkıp neden BURAKX denen sahış cevap veriyor neden dem yönetimi cevap vermiyor başkanlarım vermiyor ben buna takılıyorum

ben bu konuda kendi yorumlarımı yapamazmıyım ?? kendi eleştirimi ??

şundan 3-4 ay önce neler konuşuyorduk şimdi neler konuşuyoruz olmuşuz sır birliğinin oyuncağı sizde bunların sesi olmuşsunuz

niye dem ve kale yönetimi sesimi duymuyor niye biz kendi başımıza şurdan 2 ay öncesi eski konumumuza gelemiyoruz ?? kendi göbeğimizi kesemiyoruz ??

ricanı göz önüne alıcam hocam burayı daha fazla kirletmicem gerekli mevzularım ve rahatsızlıklarım bunlardır ben dem neferiyim ve oyun sonuna kadarda öyle olucam arkdaşlarım için dostlarım için ama bana densiz demen hiç hoş değil

hocam son konuyuda yazim baride aklımda kalan sonra ne haliniz varsa görün arkadaş biz essiz mimari neden SIR birliklerine verdik ??? Biz kurmicakmıyız wowu ?? koruyamıcakmıyız ? koruyamaz durumdamıydık !

adam aldı kullanıcak bak wowun ısmıne jp&sır&metal eee bedava giden essiz nolucak ?? kim vericek onun hesabını ??

neyse ben iyice dellendim bide trol muhabbeti yapıyorsunuz ya iyice delleniyorum yahu hadi selametle

extreme
08-06-2017, 01:11
hocam gerekcelerimi niye göz ardı ediyorsunuzki vatan da değilim kurtta değilim süvaride değilim dem oyuncusuyum dem ve hoşuma gitmiyor verilen tavizler

ben burda kim olursa olsun dem'e kim laf atarsa !!! bizi bu hallere getirenlerin gittikleri yerde suratlarına bunu hep yazıcam hep yazıcam !!!

gerek final whatsap gruplarında !! gerek final sayfalarında !! gerek burda !!! gerek oyundan !!

herkesi trolcu veya densiz muamelesi yapmayın aslolan DEM dir ve düştüğü hal bir tek beni üzüyor sanırsam sizin iplediğiniz yok

Bunu burada dile getirerek arkadaşın konusunu kirletiyorsun bu konu rapor için açılmış
Birlik dağıtılırken herkese kendı kararını verme hakkı tanındı bunun tartısılcak bır tarafı yok bırlıkler kurulur yıkılır wow un kım tarafından hangı bırlıgın kurdugunun da bır onemı yok kalıcı olan dostluklardır Ben daha yazmıcam eğer arkadasa karsı bıraz saygın varsa sende yazmazsn ki trol olmadıgını gosterms olup benı mors etmıs olursun
Hayırlı geceler

buldozer
08-06-2017, 01:14
Bunu burada dile getirerek arkadaşın konusunu kirletiyorsun bu konu rapor için açılmış
Birlik dağıtılırken herkese kendı kararını verme hakkı tanındı bunun tartısılcak bır tarafı yok bırlıkler kurulur yıkılır wow un kım tarafından hangı bırlıgın kurdugunun da bır onemı yok kalıcı olan dostluklardır Ben daha yazmıcam eğer arkadasa karsı bıraz saygın varsa sende yazmazsn ki trol olmadıgını gosterms olup benı mors etmıs olursun
Hayırlı geceler

mors filan etmicem hocam ben susucam sizde susarsınız olay biter

buraya yazma amacı aslında çok basit baksana kendi içimizden çıkan bir kurt birliğine karşı savasıyoruz !! onlar bizim arkadaşlarımızdı ! bak vatan bırlıgıne onlar başkamıydı ?? kale birlikleri ile ne guzel bir birliketelik kurulmuştu ne raporlar olucaktı bu sayfalarda şimdi bölge içinde oyuncak olduk buraya yazmımde nereye yazım

neyse ustad herkese hayırlı sahurlar dediğim gibi ben kabullenemıyorum selametle

yyy
08-06-2017, 01:38
mors filan etmicem hocam ben susucam sizde susarsınız olay biter

buraya yazma amacı aslında çok basit baksana kendi içimizden çıkan bir kurt birliğine karşı savasıyoruz !! onlar bizim arkadaşlarımızdı ! bak vatan bırlıgıne onlar başkamıydı ?? kale birlikleri ile ne guzel bir birliketelik kurulmuştu ne raporlar olucaktı bu sayfalarda şimdi bölge içinde oyuncak olduk buraya yazmımde nereye yazım

neyse ustad herkese hayırlı sahurlar dediğim gibi ben kabullenemıyorum selametle

Dostum selam. Arkadaşlar zaten içtenlikle cevaplamışlar sorularını ama satıldık kelimesine o kadar inanmışsın ki cevapları hep geçiştirmişsin. Evet bu birlikte bazı şeyler yerinden oynadı bir sürü insan bıraktı ayrıldı vs. Ama su akar yolunu bulur misali dem tekrar ismini aldı oyununa devam etme kararı alanlarla en iyisini yapıcaktır. Çok değerli arkadaşlarımız oyunu bıraktı bırakıcakta önemli olan inandığın yerde devam edip en iyisini yapmak en nihayetinde bu bir yaşam biçimi değil bu bir oyun. Bunun bilinciyle yine dem olarak devam kararı alındı. Bunu sır birliğide gördü ve çekildi -- bölgesinden. Bu arkadaşlar bizi satın almadı neden dostumuz olduğunu birçok alanda kanıtladı bizde onlara bazı konularda destek verdik vermeyede devam edicez. Mesele kısaca bundan ibaret.

buldozer
08-06-2017, 01:46
Dostum selam. Arkadaşlar zaten içtenlikle cevaplamışlar sorularını ama satıldık kelimesine o kadar inanmışsın ki cevapları hep geçiştirmişsin. Evet bu birlikte bazı şeyler yerinden oynadı bir sürü insan bıraktı ayrıldı vs. Ama su akar yolunu bulur misali dem tekrar ismini aldı oyununa devam etme kararı alanlarla en iyisini yapıcaktır. Çok değerli arkadaşlarımız oyunu bıraktı bırakıcakta önemli olan inandığın yerde devam edip en iyisini yapmak en nihayetinde bu bir yaşam biçimi değil bu bir oyun. Bunun bilinciyle yine dem olarak devam kararı alındı. Bunu sır birliğide gördü ve çekildi -- bölgesinden. Bu arkadaşlar bizi satın almadı neden dostumuz olduğunu birçok alanda kanıtladı bizde onlara bazı konularda destek verdik vermeyede devam edicez. Mesele kısaca bundan ibaret.

üstadım söz verdim konuyu kirletmek istemiyorum gerekçelerim daha önceki sayfalarda yazılı (huzursuzlugumun)

biz olduğumuz sürece dem ismini zaten yaşatıcaz yasatmaya devam edicez öyle kolay silinen bir geçmişimiz yok arkadaşımın konusu bence yeteri kadar kirlettik ben içimi döktüm ha hoşunuza gider ha gitmez ama ben böyle gördüm

gidenler niye sır lara bıraktı yonetımı onca arkadasımız vardı ki şuan gayet güzel işler yapıyor yakında benımde raporlarımı burda goruceksınız belkı en son goruceksınız asker basmaya devam dem yaşasın yaşatalım

ama kimse benden sindirmemi beklemesin sindiriyormuş gibi yapıcam ve dostlarımla kalan zamanda en ıyısını yapmaya calısıcam yeterkı bazı kişiler ikide bir zıplamasın başkanımın kararına saygılıyım ıttıfaksa ıttıfak ama yardım ettik lafı bile beni üzüyor

bu arada ne güzel yazmısım kardeşim buraya rapor attı ama kimse dogru durust tebrık bıle etmedı daha sık gelin bu foruma daha cok tebrık edın yapılanları

siz yapmazsanız biz yapmassak elin adamı himayesindeymişiz hissi yaratır

artık raporlarımız konussun

tekrar ıyı geceler

Chancellor
08-06-2017, 01:47
Başkanlardan cevap istiyormuşsun ben sana başkan olarak cevap verdim artık kapa konuyu.

buldozer
08-06-2017, 01:50
Başkanlardan cevap istiyormuşsun ben sana başkan olarak cevap verdim artık kapa konuyu.

birlik ve beraberlik için konuyu kapattım başkanım ama huseyın kardesımız rapor attıkca sizleride bu sayfada daha cok gormek ıstıyoruz

saygılar ıyı geceler

Unique Raporlar
08-06-2017, 02:44
birlik ve beraberlik için konuyu kapattım başkanım ama huseyın kardesımız rapor attıkca sizleride bu sayfada daha cok gormek ıstıyoruz

saygılar ıyı geceler nick nedir merak ettim

Huseyinkaya
08-06-2017, 16:39

saygılar ıyı geceler

eyvallah hocam nick ne merak ettim. Birde biz burada rapor paylaşıyoruz bakın lütfen birdaha böyle yerlerde forumu kirletmeyin hocam sadece benim değil bunu kimseye yapmayın hoş birşey değil siz ordan birşey diyorsunuz o ordan öteki ordan çıkıyor geliyor rapor hariç herşey dolmuş maşallah

Huseyinkaya
08-06-2017, 16:41
Neyse ben rapor koymaya devam edeyim.Not raporların hepsi sıralıdır..
18506185071850818509

gezegen111
08-06-2017, 17:06
Yan yıkılmayacak diye karar aldık diyorsunuz.. Birlikten çıkarıp yıkıma gönderiyorsunuz..

http://travian-reports.net/tr/report/165737048a9

rapor daha yenidir

Huseyinkaya
08-06-2017, 20:53
Yan yıkılmayacak diye karar aldık diyorsunuz.. Birlikten çıkarıp yıkıma gönderiyorsunuz..

http://travian-reports.net/tr/report/165737048a9

rapor daha yenidir

kimseye öyle bir yetki vermedik öyle birşey planmadık birliklerimizden 120 kişi ihraç oldu gidin bütün KURT birliğine düşman olun o zaman bizden giden bizden değildir..

SeaDevıL
08-06-2017, 23:27
kimseye öyle bir yetki vermedik öyle birşey planmadık birliklerimizden 120 kişi ihraç oldu gidin bütün KURT birliğine düşman olun o zaman bizden giden bizden değildir..

Slm kurt birligi ihraç bir birlik degil kendi rızasıyla oluşan bir birlik ....

Unique
09-06-2017, 04:46
Slm kurt birligi ihraç bir birlik degil kendi rızasıyla oluşan bir birlik ....
siz 30 kişi falansınız kalan yarısı multi ? zaten sırf 15 tane senin multi def hesabın var. Sil de bazılarını banın açılsın.
1-2 senelik oyuncular da bır bır konuşuyor ya çok gülüyorum.

SeaDevıL
09-06-2017, 06:18
siz 30 kişi falansınız kalan yarısı multi ? zaten sırf 15 tane senin multi def hesabın var. Sil de bazılarını banın açılsın.
Şakacı ; o multi dediklerinden liste yapıyordun Ahmet hocam 10ar k 15 er k def gönderebilirmisin diye unuttuysan whatsaptan açıp bakarsın yoksa ben gönderebilirim bana hesap çok dert degil sevenim çok ne yapayım :)

by-fatih
09-06-2017, 08:52
Bizler DEM Ailesiyiz, Bu Saatten sonra biz sustuk arkadaşlar Olabildiğince nacizane askerlerimiz konuşuyor birlik arkadaşlarımdan ve dostlarıma ricamdır kimse ye laf yetiştirmek yada kendimizi ispatlamak zorunda değiliz raporlarımızı paylaşalım tebrik edelim ve tebrikleri kabul edelim kafi saygı ve sevgilerimi sunuyorum tüm servere iyi oyunlar diliyorum.

black süvari
09-06-2017, 13:19

hesabın açılmış en sonunda :) senin kaç multin varmış :) neyse elemelerde s2 deki üstün multi açma başarısını gösteriisin bilet lazım bize bilet bilet :)

Huseyinkaya
09-06-2017, 17:08
Ne kadar forum kirletmeyi seviyorsunuz gezegen git seadevil e sor bakalım fsm34 ne yapmış??? bilip bilmeden dışarıdan müdahalede bulunmayın lütfen...

biz rakip olabiliriz ama küfür etmeden saygı sınırlarını aşmadan savaşıyoruz yan yıkım allyleri geçmiyoruz...

Huseyinkaya
09-06-2017, 17:18

185201852118522185231852418525

Huseyinkaya
11-06-2017, 11:58
18558
1855918560

DİKKAT!!! 2 şer kişilik timler savunmuştur..

Huseyinkaya
11-06-2017, 12:05
İntikamlarını yine 2 kişilik tim almıştır hem savunmaları hem saldırıları için arkadaşları tebrik ediyorum.. :)

1856318564

tahsin_talha
11-06-2017, 17:36
https://i.hizliresim.com/9dRzYo.png (https://hizliresim.com/9dRzYo)

black süvari
11-06-2017, 18:01
Cok guzel bi kapismaya sahne oluyor bölgeniz savaşin dibine vuruyorsunuz
Normalinde oralar ciftlikti ama şimdi canavar

((PADRONE))
11-06-2017, 22:46

Ver gazi :) saka bi yana hareketlilik geldi :)

Huseyinkaya
12-06-2017, 01:26

Eyvallah hocam bende sizi tebrik ediyorum :)
Taktik,strateji anlayaşınız ile sw yi aldınız bu bir laf sokma değil yanlış anlamayın kurnazlık ve stratejidir yaptığınız :)
Bakın Seadevilede dedik savaşırsak süvari kazanır diye dinlemedi
Dün akşam ağlıyor burağa ama süvariye dalacak ordu mu kaldı diye :)

black süvari
12-06-2017, 01:34
Fitne,fesatlık,taktik,strateji anlayaşınız ile sw yi aldınız bu bir laf sokma değil yanlış anlamayın kurnazlık ve stratejidir yaptığınız :)
Bakın gerikafalı Seadevilede dedik savaşırsak süvari kazanır diye dinlemedi

fitne ve fesatlık olmamış be üstad ne yanlışımızı gördün ? ne yapmısız ?

onu öyle söylemek yerine ta en baştaki forumun ilk konularındaki laf sokmaları örnek gösterip şöyle tespitte bulunabilirdin.

adamları gaza getirdik !

Dostum sen süvariyi dünkü birlik sandın biz stratejimizi planımızı programımızı daha oyun başlamadan yaparız bunu aklının bir köşesine koy

ikincisi burada ciddi manada daha oyunun en başından beri uğraşılan bir süvari var dağılmadık nereye dağılıcaz ? sen bu ekip kaç senedir oynuyor biliyormusun ? verdiği sözleri tutmuşmu tutmamışmı hic araştırdınmı ? hatta dha tecrübeli isimlere süvari kimdir diye sordunmu ?

bak seadevile şuan gerizekalı diyerek hakaret ediyorsun , efsane başkanınız berkcanın dilini kullanıyorsun yapma bence hele şuanki raporlarınızdan harika bir görüntü çıkıyor güzel bir savaş olurken bence rakibini aşağılama küçümseme

black süvari
12-06-2017, 01:39
ve ben sahiden güzel raporlar koydugunuzu sizlerin keyif aldığını varsayarak yorum yapıyorum, bu bir tespittir bunu kötü manaya çekmenize gerek yok

oyunun en basından beri 100 sayfayı devırmıs bir süvari raporu sayfası mevcuttur ben dün 2 merkez sıfırladım buraya rapor bile koymuyorum artık uğraşmıyoruz en ilgi çekenleri paylaşıyoruz.

sakın ordaki durumunuzu süvariden bilme önce kendiniz icinde bi sorgulayın nolduda çiftlikçilik oynarken bu hale geldik

bu yönetimin basiretsizliği olabilirmi sence ? niye seadevil kazan kaldırdı ? niye başkanınız size bırakmak varken birliği sır birliği yöneticilerine bıraktı ?

ac bak forumda yazıyor kendi hatta silmişse ver cebını özelden sana atim resmini

tahsin_talha
12-06-2017, 02:01
Fitne,fesatlık,taktik,strateji anlayaşınız ile sw yi aldınız bu bir laf sokma değil yanlış anlamayın kurnazlık ve stratejidir yaptığınız :)

bizde ordu çok dert tasa yok süvari ekibine gelince adamlar Adam rakip olacak sa böyle olsun Emrah abi sen arkadaşı hoşgör
Seadevıl a gelince adam niye aglıyor siz birleşelim diye yalvaran taraf oldugunu bak itiraf ediyorsun istemiyor yıkabiliyorsan yık adam multi oynuyormuş ally cektiniz kapansın diye 13 hesap bir tanesini kapatmış mı adam gerek yok birde herzaman ki blöf hesaplarımızı sileriz ne Seadevıl mış be birdaha tebrik ettim adam zaten söyledi tek rakip var bu elitten kalma şimdi senin konuştugun üslubda kim varsa yok olana kadar devam diye madem Seadevıl hiç birşey bilmiyor neden seadevıl a savaşmayalım diyorsun yazdıklarının alayı çelişki yine söylüyoruz senin gibileri bitirene kadar bu savaş devam edecek

tahsin_talha
12-06-2017, 02:05
ve ben sahiden güzel raporlar koydugunuzu sizlerin keyif aldığını varsayarak yorum yapıyorum, bu bir tespittir bunu kötü manaya çekmenize gerek yok

oyunun en basından beri 100 sayfayı devırmıs bir süvari raporu sayfası mevcuttur ben dün 2 merkez sıfırladım buraya rapor bile koymuyorum artık uğraşmıyoruz en ilgi çekenleri paylaşıyoruz.

sakın ordaki durumunuzu süvariden bilme önce kendiniz icinde bi sorgulayın nolduda çiftlikçilik oynarken bu hale geldik

bu yönetimin basiretsizliği olabilirmi sence ? niye seadevil kazan kaldırdı ? niye başkanınız size bırakmak varken birliği sır birliği yöneticilerine bıraktı ?

ac bak forumda yazıyor kendi hatta silmişse ver cebını özelden sana atim resmini
. Emrah abim bu zihniyet aynı taht degişssede baht degişmiyor giden aynı gelen aynı KURT birligi multi diyor anlatıyor ama ne hikmetse ateşkes isteyip biz savaşırsak süvari kazanır diyorlar madem multi bunlar multilere diş geçiremiyorsun ayak oyunlarına başvuruyorsun SÜVARİ ile nasıl baş etmeyi düşünüyorsun

tahsin_talha
12-06-2017, 02:20

geç bunları kim kime ne demiş kanıt var kalabalık yapma:)

tahsin_talha
12-06-2017, 02:21
gelme bunlarla :)

Maskeli SÜVARİ
12-06-2017, 02:30

aaaa oldumu simdi yalanlarını ortaya döktün hocam :)

tahsin_talha
12-06-2017, 02:31
bir saniye yasin gitme al bak buda son jestim :) ahmet hocam beni parçalar ama kaşındı bu deepstate yan için açtıgı konuya son nokta

tahsin_talha
12-06-2017, 02:32
özel mesaj paylaşımı yasaktır
hr

tahsin_talha
12-06-2017, 02:34
yasin fotlara tıkla bak ve son yorumu sen yap yancılık nerde bana sen söyle bu deepstatatta anlamaz :)

tahsin_talha
12-06-2017, 02:52
aaaa oldumu simdi yalanlarını ortaya döktün hocam :)

Yasin yeni ekledigim fotograflara bak senin için bu yan olayını noktaladım ilk koydukları an Seadevıl Ahmet hocanın grubumuzda bakın durum bu diye paylaştıkları heralde konu kapanır şu hüsamettinden de artık kurtuluruz genel başkanı olayı çözdüm dedi onunda bir kabahati yok bu hüsamettin baktı olmuyor karalamak daha keyifli geldi devam devam devam :)

tahsin_talha
12-06-2017, 02:58
özel mesaj paylaşımı yasaktır
hr

VİBE®
12-06-2017, 06:43
Gunaydin

Essiz mimar tilsimi ile daha once wow kurmus ve rakip wowda olursada kaybimizi nekadar etkileyecegini bilen biri olarak tek hedefim bu tilsimi suvariye almakti ve bunun icin daha once dedigim gibi 1 ay gibi bir sure feykledim ve sonumda sabrin sonu selamet oldu.
Maskeli suvari wow hesabimiz bizzat kontrumde ve o tilsimi benden almak imkansiza yakin :)

((PADRONE))
12-06-2017, 07:50
bizde ordu çok dert tasa yok süvari ekibine gelince adamlar Adam rakip olacak sa böyle olsun Emrah abi sen arkadaşı hoşgör
Seadevıl a gelince adam niye aglıyor siz birleşelim diye yalvaran taraf oldugunu bak itiraf ediyorsun istemiyor yıkabiliyorsan yık adam multi oynuyormuş ally cektiniz kapansın diye 13 hesap bir tanesini kapatmış mı adam gerek yok birde herzaman ki blöf hesaplarımızı sileriz ne Seadevıl mış be birdaha tebrik ettim adam zaten söyledi tek rakip var bu elitten kalma şimdi senin konuştugun üslubda kim varsa yok olana kadar devam diye madem Seadevıl hiç birşey bilmiyor neden seadevıl a savaşmayalım diyorsun yazdıklarının alayı çelişki yine söylüyoruz senin gibileri bitirene kadar bu savaş devam edecek

Fitne Fesat ile Toplanan Elit birliği Hüseyin Kayanın Dediği gibi yine fitne fesatla gitti sizin yarınız Bizim S1 den getrdiğimiz adamlardı ama kavun değilki koklayasın karakterlerini bilsek getirmezdik

((PADRONE))
12-06-2017, 07:51
Gunaydin

Essiz mimar tilsimi ile daha once wow kurmus ve rakip wowda olursada kaybimizi nekadar etkileyecegini bilen biri olarak tek hedefim bu tilsimi suvariye almakti ve bunun icin daha once dedigim gibi 1 ay gibi bir sure feykledim ve sonumda sabrin sonu selamet oldu.
Maskeli suvari wow hesabimiz bizzat kontrumde ve o tilsimi benden almak imkansiza yakin :)

Ben İstesem Bana da mı vermezsin vibe :D

VİBE®
12-06-2017, 08:12
Ben İstesem Bana da mı vermezsin vibe :D

Babama bile vermem :)

Huseyinkaya
12-06-2017, 09:11
bir saniye yasin gitme al bak buda son jestim :) ahmet hocam beni parçalar ama kaşındı bu deepstate yan için açtıgı konuya son nokta

gelde kaşı ulan o zaman gereksiz boş boş konuşma bak KURT aile mezarlığı yazdım gelmesi zor olmasın diye :) Kaç gündür korkudan oyunda ki nick ini bile yazamıyorsun yıkacam diye :D
Yoksa çoktan yıkıldın mı heee??? Senin kuyruk acın ne de bakayım :D

Huseyinkaya
12-06-2017, 09:18

yörü len burdan :zaa: yan yıkan tokmakçı hasanın yanı yıkmışız abim ben hallederim zararı karşılarım diye ağlayamadınız dimi :zaa: gelin bir yan daha yıkın hadi göreyim :) Yoksa dün şu asker köyünü ve merkezini yıktığım furky misin sen :)

Huseyinkaya
12-06-2017, 09:20
Yasin yeni ekledigim fotograflara bak senin için bu yan olayını noktaladım ilk koydukları an Seadevıl Ahmet hocanın grubumuzda bakın durum bu diye paylaştıkları heralde konu kapanır şu hüsamettinden de artık kurtuluruz genel başkanı olayı çözdüm dedi onunda bir kabahati yok bu hüsamettin baktı olmuyor karalamak daha keyifli geldi devam devam devam :)

Neyi karalıyom gereksiz korkudan kaç gündür nick veremiyorsun :) ezme seni çene yapacağına bu kadar ilk önce işini düzgün yap yıkılma :D ben seni oyunda tokatlarım hele bir nick ver daha fazla çene yapma işini yap :D

Huseyinkaya
12-06-2017, 09:22
Bunada yan köy diye ağlamadan hemen açıklama yapayım asker köyü olduğu bu raporda belli yetmeyene bu köyden bize attığı sıralı saldırıları koyabilirim :) Yan ile asker köyünü ayıracak beyin olmayan gitsin kumda oynasın böyle :)
18579

Aha size yan köy :D
18580

Huseyinkaya
12-06-2017, 09:56
fitne ve fesatlık olmamış be üstad ne yanlışımızı gördün ? ne yapmısız ?

onu öyle söylemek yerine ta en baştaki forumun ilk konularındaki laf sokmaları örnek gösterip şöyle tespitte bulunabilirdin.

adamları gaza getirdik !

Dostum sen süvariyi dünkü birlik sandın biz stratejimizi planımızı programımızı daha oyun başlamadan yaparız bunu aklının bir köşesine koy

ikincisi burada ciddi manada daha oyunun en başından beri uğraşılan bir süvari var dağılmadık nereye dağılıcaz ? sen bu ekip kaç senedir oynuyor biliyormusun ? verdiği sözleri tutmuşmu tutmamışmı hic araştırdınmı ? hatta dha tecrübeli isimlere süvari kimdir diye sordunmu ?

bak seadevile şuan gerizekalı diyerek hakaret ediyorsun , efsane başkanınız berkcanın dilini kullanıyorsun yapma bence hele şuanki raporlarınızdan harika bir görüntü çıkıyor güzel bir savaş olurken bence rakibini aşağılama küçümseme

Biliyorum merak etmeyin pislik cermen(ezer) ile oynamıştım oradan yeterince bilgi sahibiyim dünkü çocuk değiliz çoğu insandan önce başlamışımdır bu oyuna bir çok kez de birlik yönetimlerinde görev aldım :)

Huseyinkaya
12-06-2017, 10:00
. Emrah abim bu zihniyet aynı taht degişssede baht degişmiyor giden aynı gelen aynı KURT birligi multi diyor anlatıyor ama ne hikmetse ateşkes isteyip biz savaşırsak süvari kazanır diyorlar madem multi bunlar multilere diş geçiremiyorsun ayak oyunlarına başvuruyorsun SÜVARİ ile nasıl baş etmeyi düşünüyorsun

Lan boşkonuştuğunu bütün foruma duyurdun ezik :D savaşmayalım dedim 2 birlik güçlü kalsın diye savaşmayı seçtiniz git bak raporlarınıza kaç merkez yıktınız say bakalım :D gel bak bizim raporları say birde yetişebilirsen :D Hala utanmadan baş edemiyorsun falan diyorsun :D 3 gündür oyuncu nick i soruyorum korkudan söyleyemiyorsun :D yıkıldın diye ağlama yıkılacam diye korkma :D

Huseyinkaya
12-06-2017, 10:04

ELİT dağılmasaydı işiniz zordu hocam daha bunu sizde biliyorsunuz SIR birliğinle bile kaç ay uğraştınız malum

Bize bıraktı zaten ben bu yüzden buradayım ve koyduğumuz raporlar uğraşlarımızı paylaşıyoruz kimseye yalakalık etmiyoruz.. Minnet etmiyoruz af dilemiyoruz sadece saldırıp savunup oyundan keyif almaya bakıyoruz :)

Maskeli SÜVARİ
12-06-2017, 10:31
ELİT dağılmasaydı işiniz zordu hocam daha bunu sizde biliyorsunuz SIR birliğinle bile kaç ay uğraştınız malum

Bize bıraktı zaten ben bu yüzden buradayım ve koyduğumuz raporlar uğraşlarımızı paylaşıyoruz kimseye yalakalık etmiyoruz.. Minnet etmiyoruz af dilemiyoruz sadece saldırıp savunup oyundan keyif almaya bakıyoruz :)

Elit dağılmasaydı işimiz zordu ama Elitin dağılacağı belliydi bunu göremeyen yöneticiler düşünsün

Süvari nin saldırı timinden bu sene memnun değilim.çok az operasyona çıktık ,hep aynı kişilerle çıktık .Buna biraz da ekibin büyük olmasından gelen bir hantallık etkisi sebep oldu.Ama 2 operasyonla da işi bitirmesini yine bildi saldırı timimiz.

TR PRİNCE
12-06-2017, 11:09
Ulaa bir kaçgündür girmiyum dedim yeni konular açılmıştır yine aynı muhabbetler

black süvari
12-06-2017, 12:04

Zor olurdu niye zor olmasin hala zor ben seni ve rakiplerimizi kücümsemiyirum farkindaysan sezarin hakki sezara hala kora kor savasiyorsunuz napim boş serveri

Erzer konusunda ise ezeri severim her ne kadar ne anlatti size bilmem ama ben ezer hakkinda herkese dedigimi yine buraya yaxuyorum ezer iyi bir genc uslubuda cok iyi cogu traviandaki oyuncunun aksine.

Evet bir durum olustu ve kabak bizim basimiza patladi olsun napalim simdi bassin ordusunu caksin bize oyle intikam alicaksa alsin kardesim napalim

Ama kimse sunu demesin bu oyunda logistik savas gucu savunma gucu oldugu kadar istihbarat gucude onemlidir

Ben yine diyorum kimse buraya piknik yapmaya gekmedi savas oyunu bu savasiyoruz dimi

Clash of ckans gibi koy yerle bir olunca bir dakika sonra eski haline gekmiyor demekki mevzu bahis gerceklige daha yakin.

Keske berkcan en basta size biraksaydi tantalar cikinca size birakmak zorunda kaldilar kendi ellerinizle essiz tilsimi sir birligine verdiniz

Mesafeyi kisalttiniz bu konuda size tesekkuru bir borc bilirim

TR PRİNCE
12-06-2017, 13:32
Birileri ordu kaldıracakmış tılsımı alıp yerlerde sır olup gömülen itibarlarını kurtarmak için ama yemezler şunuda not olarak bırakayım hanii hesaplarımız çalındı şifreyle giriş oldu gibi muhabbetler le Sahneye çıkmayı akıl edenlerde cavabını alır burada

((PADRONE))
12-06-2017, 14:07
Babama bile vermem :)

benimde kulağım var peki ben yermiyim hayır :D

((PADRONE))
12-06-2017, 14:12
Elit dağılmasaydı işimiz zordu ama Elitin dağılacağı belliydi bunu göremeyen yöneticiler düşünsün

Süvari nin saldırı timinden bu sene memnun değilim.çok az operasyona çıktık ,hep aynı kişilerle çıktık .Buna biraz da ekibin büyük olmasından gelen bir hantallık etkisi sebep oldu.Ama 2 operasyonla da işi bitirmesini yine bildi saldırı timimiz.

Hüseyinkaya neyi savunuyorsun tam olarak sen

TR PRİNCE
12-06-2017, 15:44

Bu tam replikti++++++

Maskeli SÜVARİ
12-06-2017, 17:35
yanlıs alıntı yaptın heralde hocam:)

Huseyinkaya
12-06-2017, 19:53
Zor olurdu niye zor olmasin hala zor ben seni ve rakiplerimizi kücümsemiyirum farkindaysan sezarin hakki sezara hala kora kor savasiyorsunuz napim boş serveri

Erzer konusunda ise ezeri severim her ne kadar ne anlatti size bilmem ama ben ezer hakkinda herkese dedigimi yine buraya yaxuyorum ezer iyi bir genc uslubuda cok iyi cogu traviandaki oyuncunun aksine.

Evet bir durum olustu ve kabak bizim basimiza patladi olsun napalim simdi bassin ordusunu caksin bize oyle intikam alicaksa alsin kardesim napalim

Ama kimse sunu demesin bu oyunda logistik savas gucu savunma gucu oldugu kadar istihbarat gucude onemlidir

Ben yine diyorum kimse buraya piknik yapmaya gekmedi savas oyunu bu savasiyoruz dimi

Clash of ckans gibi koy yerle bir olunca bir dakika sonra eski haline gekmiyor demekki mevzu bahis gerceklige daha yakin.

Keske berkcan en basta size biraksaydi tantalar cikinca size birakmak zorunda kaldilar kendi ellerinizle essiz tilsimi sir birligine verdiniz

Mesafeyi kisalttiniz bu konuda size tesekkuru bir borc bilirim

Orduyu size değil bize çaktı gerçi bana çakmaz :) kendisi ile 15 senelik dostluğumu var olanlarıda biliyorum
o zaman bazı istikbaratlar dan çok geri kalmışsınız ezer bırakalı çok oluyor :)
Sizin konuşma üslubunuzu beğendim diğer arkadaşlar gibi bulaşık ve gereksiz konuşmuyorsunuz :)
Gerçekçi adamla oturup herzaman muhabbet ederim

Huseyinkaya
12-06-2017, 20:42
1858318584185851858618587185881858918590

black süvari
12-06-2017, 22:03
Orduyu size değil bize çaktı gerçi bana çakmaz :) kendisi ile 15 senelik dostluğumu var olanlarıda biliyorum
o zaman bazı istikbaratlar dan çok geri kalmışsınız ezer bırakalı çok oluyor :)
Sizin konuşma üslubunuzu beğendim diğer arkadaşlar gibi bulaşık ve gereksiz konuşmuyorsunuz :)
Gerçekçi adamla oturup herzaman muhabbet ederim

Ezer size çakmışsa evet bi istihbarat zaafiyeti mevcut ben bi araştirim konuyu ben hala devam ediyor biliyorum. Yalnız şunu biliyorum ağanın yeri jexx ve ezeri casus olarak mimlemiştiniz siz. Ağanın yeri direnemedi Jexx ise bayağı bi ordu ağırladı ama ezer size yakın diye biliyordum demekki bir olay olmuş :/

neyse bu arada bana seviyeli gelen herkesle üslübumuzu bozmayız karşımızdaki de yanımızdakide adam olsun bize kafi

iyi oyunlar

extreme
12-06-2017, 23:10
Ezer size çakmışsa evet bi istihbarat zaafiyeti mevcut ben bi araştirim konuyu ben hala devam ediyor biliyorum. Yalnız şunu biliyorum ağanın yeri jexx ve ezeri casus olarak mimlemiştiniz siz. Ağanın yeri direnemedi Jexx ise bayağı bi ordu ağırladı ama ezer size yakın diye biliyordum demekki bir olay olmuş :/

neyse bu arada bana seviyeli gelen herkesle üslübumuzu bozmayız karşımızdaki de yanımızdakide adam olsun bize kafi

iyi oyunlar

Geçen mesaj attım ezer oynuyodu o cevapladı aramızdaki husumeti dağıtmak için fakat pek girmiyormus oyle dedi işleri yoğun sanırım. DEM e yakın deıl ezer en az 15 20 saat

Huseyinkaya
12-06-2017, 23:20
[QUOTE=black süvari;2167744]Ezer size çakmışsa evet bi istihbarat zaafiyeti mevcut ben bi araştirim konuyu ben hala devam ediyor biliyorum. Yalnız şunu biliyorum ağanın yeri jexx ve ezeri casus olarak mimlemiştiniz siz. Ağanın yeri direnemedi Jexx ise bayağı bi ordu ağırladı ama ezer size yakın diye biliyordum demekki bir olay olmuş :/

Saydığın jexx=yiğit ağanın yeri=hasan pislik cermen=ezer aynı semtin çocuklarıyız :) ben dostlarıma saldırmam reelde veya gerçekte.. onlar berk ile tartıştılar benim her sw de aynı politikam vardır ne olursa olsun nerde başladıysam orda bitiririm asla hiçbir sw de birlik değiştirmedim değiştirmem de :) o yüzden bıraktı ezer işleri yoğun bakmıyor hesaba ortağına bıraktı arada sırada giriyorum dedi 1-2 haftadır görüşmedik en son böyle idi :)

SeaDevıL
13-06-2017, 03:21
zırh da çakılan ordu koymuşssunuz bunu unuttunuz galiba ben ekleyeyim buraya:))

https://i.hizliresim.com/nWAOq0.png (https://hizliresim.com/nWAOq0)

SeaDevıL
13-06-2017, 03:25
https://i.hizliresim.com/lWkOmJ.png (https://hizliresim.com/lWkOmJ)

Huseyinkaya
14-06-2017, 01:39
https://i.hizliresim.com/lWkOmJ.png (https://hizliresim.com/lWkOmJ)

Elinde kalan son ordu ile bunada ordu denirse tabi :) oyunu bırakanların listesini vereyim de onları gez sıra sıra :) kendine defans topla git kendi konun altında rapor koy :) Ben koymaya yetişemiyorum bıraktım bak artık :)

1860418605Al sıcak sıcak ordu gör 5-10k ile ortada gezme :) Kafana 74k baltayı yiyecektin ama dua et süvari abin kesti bu akşam vahada :D
Bundan sonra da git kendi sayfanda rapor koy size kemik atan yok burada :)

SeaDevıL
14-06-2017, 03:01
https://i.hizliresim.com/bGlqZb.png (https://hizliresim.com/bGlqZb)

SeaDevıL
14-06-2017, 03:20
Elinde kalan son ordu ile bunada ordu denirse tabi :) oyunu bırakanların listesini vereyim de onları gez sıra sıra :) kendine defans topla git kendi konun altında rapor koy :) Ben koymaya yetişemiyorum bıraktım bak artık :)

1860418605Al sıcak sıcak ordu gör 5-10k ile ortada gezme :) Kafana 74k baltayı yiyecektin ama dua et süvari abin kesti bu akşam vahada :D

merkezimin kalan askeri :))))

https://i.hizliresim.com/6XZgW9.png (https://hizliresim.com/6XZgW9)

Ercey666
14-06-2017, 03:45

Aga insanlarin gozunun icine baka baka salliyorlar yaa tutarsa bilmedikleri okadar cok sey varki biliyormus havasina girerek zedelenmis gururlarini avutuyorlar

black süvari
14-06-2017, 15:05

Vahada.asker yattigini gorunce dayanamiyoruz üstad şeytan dürtüyor

((PADRONE))
15-06-2017, 22:17

Huseyin goruyoruz ((( konulan))) raporlari :D

SeaDevıL
15-06-2017, 22:43
Huseyin goruyoruz ((( konulan))) raporlari :D

bu saldırınının ardına 12 sıralı girildi abim

Padarsteiger
16-06-2017, 00:08
o saldırı kac hafta onceydi yav seadevil

SeaDevıL
16-06-2017, 00:52
kusura bakmayın

SeaDevıL
16-06-2017, 01:05
o saldırı kac hafta onceydi yav seadevil

abim maksatım eski saldırıyı göstermek degil arkadaş bu kadar asker mi olur falan deyince bende kalan askerim bu arkadaş dedim

manisali
16-06-2017, 01:24
ben sırf sizleri sevdiğim için serverdaki aktifiliğimi kestim küstüm oynamıyorum ve de süvariden sevdiğimiz kardeşlerimiz olduğu için bize operasyon yapmasınlar kırgınlık olmasın diye el emeği kastığımız hesabımızı kendimiz multihunter kardeşimize ricayla kitlettik Allah razı olsun bizleri kırmadı :)
ne süvari ne de kurt rakip değil ancak kardeşimizdir, biz oyunu dostluk kazanmak için oynarız allahın selamını veren herkes abimizdir kardeşimizdir, s2de benim hal hatır muhabbet sohbet eden herkesten Allah bin kat razı olsun selametle

Ercey666
16-06-2017, 01:27
ben sırf sizleri sevdiğim için serverdaki aktifiliğimi kestim küstüm oynamıyorum ve de süvariden sevdiğimiz kardeşlerimiz olduğu için bize operasyon yapmasınlar kırgınlık olmasın diye el emeği kastığımız hesabımızı kendimiz multihunter kardeşimize ricayla kitlettik Allah razı olsun bizleri kırmadı :)
ne süvari ne de kurt rakip değil ancak kardeşimizdir, biz oyunu dostluk kazanmak için oynarız allahın selamını veren herkes abimizdir kardeşimizdir, s2de benim hal hatır muhabbet sohbet eden herkesten Allah bin kat razı olsun selametle

Daha yeni basliyorduk...��

manisali
16-06-2017, 01:28
Daha yeni basliyorduk...��

ercey seni de severim :)) biliyosun dostlarıma rakip oynayamıyorum :)

Ercey666
16-06-2017, 01:28
Allaha emanet eyw.

SeaDevıL
16-06-2017, 13:25
sabah raporu

https://i.hizliresim.com/Akm9qL.png (https://hizliresim.com/Akm9qL)

black süvari
16-06-2017, 17:10

Allaha emanet olasın rakibin bile merti demiş atalarımız yolun açıkolsun

((PADRONE))
16-06-2017, 22:03

Kemal kusecek kirilcak biri varsa bizdik ama.bak kusmedik kirilmadik o kadar hata yapildigi halde o sahis haric kimseye kusmedik :)

((PADRONE))
16-06-2017, 22:04
sabah raporu

https://i.hizliresim.com/Akm9qL.png (https://hizliresim.com/Akm9qL)

Ahahahah bunun bu kadar askeri mi varmis

Ercey666
16-06-2017, 22:12

Eyw. Ustad zaten benim seninle sorunum yok 4kisi haricinda ;);) basimla beraber

xx_delis
16-06-2017, 22:59
Eyw. Ustad zaten benim seninle sorunum yok 4kisi haricinda ;);) basimla beraber

Ercey o 4 kişiden biri ben miyim :) bensem sen o treni çoktan kaçırdın hacı.. Turnuvada varsan gel karşıma ama kozları orda paylaşalım s2 de yokum artık malesef

Ercey666
16-06-2017, 23:43
Ercey o 4 kişiden biri ben miyim :) bensem sen o treni çoktan kaçırdın hacı.. Turnuvada varsan gel karşıma ama kozları orda paylaşalım s2 de yokum artık malesef

Kactiniiz yani iyiymis valla.

((PADRONE))
17-06-2017, 09:19
Kactiniiz yani iyiymis valla.

server bize devam ediyor başka hedefler bulmalı :)

SeaDevıL
18-06-2017, 00:24
bunu buraya ekledim ki yan köyüne gidince gelip yine yancı demesinler

https://i.hizliresim.com/9d5zZN.png (https://hizliresim.com/9d5zZN)

Ercey666
18-06-2017, 02:18
server bize devam ediyor başka hedefler bulmalı :)

Bulunca haber ver banada

Mumkun ise ordusu olsun 3-5k ile dolasmasinda

Ercey666
18-06-2017, 02:19
bunu buraya ekledim ki yan köyüne gidince gelip yine yancı demesinler

https://i.hizliresim.com/9d5zZN.png (https://hizliresim.com/9d5zZN)

Abiii hani siz yanciydiniz oyle diyorlardi

VİTO
18-06-2017, 03:18
garip serverın garip bir saldırısı...
bu sv satan satana seadevil abiciğim artık yan köy yıkımları bana normalmiş gibi geliyor o hale geldik :)
def yığdıgın,her gün sohbet muhabebt ettiğin adamlar ayrı bir oluşum kurup ordan rakip birliğe yamanabiliyor.
ve garip olan bu kişilerinde profillerinde adamlık,karakter,ahlak gibi ifadeler sıklıkla yer alıyor. ha olmadı mh ye sallıyorlar :)

özetle diyeceğim o ki , yan köy yıkımı falan bu sv ye hafif kalır sen şöyle bol adam satmalı bi olayla gel bize :)))
artık etkilemiyor bu olaylar:D

SeaDevıL
18-06-2017, 03:43
garip serverın garip bir saldırısı...
bu sv satan satana seadevil abiciğim artık yan köy yıkımları bana normalmiş gibi geliyor o hale geldik :)
def yığdıgın,her gün sohbet muhabebt ettiğin adamlar ayrı bir oluşum kurup ordan rakip birliğe yamanabiliyor.
ve garip olan bu kişilerinde profillerinde adamlık,karakter,ahlak gibi ifadeler sıklıkla yer alıyor. ha olmadı mh ye sallıyorlar :)

özetle diyeceğim o ki , yan köy yıkımı falan bu sv ye hafif kalır sen şöyle bol adam satmalı bi olayla gel bize :)))
artık etkilemiyor bu olaylar:D

bu server gerçekten bir garip anlayamadım abim bu nedir böyle ölü topragı varmış gibi üzerimizde

VİTO
18-06-2017, 04:14
bu server gerçekten bir garip anlayamadım abim bu nedir böyle ölü topragı varmış gibi üzerimizde
ölü toprağı falan önemli değil abi . birlikte eğlenirsin-yıkarsın-yıkılırsın yani oyun işte. dostlarınla vakit geçirirsin özetle.
ama bana tılsımı az verdiler burdan kaçayım, aman saldırı almayayım şuraya gideyim kafasında oyuncular çok vardı bizim bölgede... :(
bizim ilk wowcu küsüp gitti ya böyle bir olay var mı :) seyis ve spectre hesapları birliği karıştırdı maalesef. sonra zaten abi dediğimiz sinop57 , texas bosna,canii gibi zamanında koruyup kolladıgımız hesaplar oraya kaçtı şimdi de hesap silerken askerleri bizim kafa hesaplara çakacaklar . işin acı yanı bunlar yetmezmiş gibi rakip birliğimiz süvari ile de anlaşma yaptılar. :)
e zaten dem in başkanı berk mevzusunu sen çok daha iyi biliyorsun
aman allah korusun böyle bir server daha oynamayız inşallah.

PARSey
18-06-2017, 04:30
ölü toprağı falan önemli değil abi . birlikte eğlenirsin-yıkarsın-yıkılırsın yani oyun işte. dostlarınla vakit geçirirsin özetle.
ama bana tılsımı az verdiler burdan kaçayım, aman saldırı almayayım şuraya gideyim kafasında oyuncular çok vardı bizim bölgede... :(
bizim ilk wowcu küsüp gitti ya böyle bir olay var mı :) seyis ve spectre hesapları birliği karıştırdı maalesef. sonra zaten abi dediğimiz sinop57 , texas bosna,canii gibi zamanında koruyup kolladıgımız hesaplar oraya kaçtı şimdi de hesap silerken askerleri bizim kafa hesaplara çakacaklar . işin acı yanı bunlar yetmezmiş gibi rakip birliğimiz süvari ile de anlaşma yaptılar. :)

bırak çaksınlar napıyolarsa yapsınlar da silsinler s2 nin ortalaması artsın biraz

SeaDevıL
18-06-2017, 04:33

bölgemiz birbirine girdi evet bana göre yanlışlar vardı belkide yanlış yapmışımdır ama geri adım ne olursa olsun atmadım çünkü bana yanlış gelen benimle aynı fikirde çok güzel dostluk kurduk bu serverden alacagımı aldım çok güzel bir dostluk sagladık keşke daha önceden yapsaydım demiyor degilim ama bundan sonra ekip olarak gidecebilicegimiz saglam bir ekip olduk inşallah bu bu şekilde devam eder üç güne yıkılırsınız dediler yıkmak yıkılmak için oynuyoruz zaten önemli olan dostlarımız ile beraber olmaktı ziyadesiyle memnunumum 1 köyü olan da benim için aynı 100 köyü olanda tek tek bakıyorum bir tanesinin de attıgı mesaj a of demiyorum onlarda memnun bende memnumum artık keyif alıyor herkes yıkılnca hesap silmiyor kimse şimdi çünkü elimizde ne varsa paylaşıyoruz bencillik yapmayınca bu oyun çok keyili oluyor geç kaldık ama dedigim gibi abim buna şükür diyorum

VİTO
18-06-2017, 04:36
bölgemiz birbirine girdi evet bana göre yanlışlar vardı belkide yanlış yapmışımdır ama geri adım ne olursa olsun atmadım çünkü bana yanlış gelen benimle aynı fikirde çok güzel dostluk kurduk bu serverden alacagımı aldım çok güzel bir dostluk sagladık keşke daha önceden yapsaydım demiyor degilim ama bundan sonra ekip olarak gidecebilicegimiz saglam bir ekip olduk inşallah bu bu şekilde devam eder üç güne yıkılırsınız dediler yıkmak yıkılmak için oynuyoruz zaten önemli olan dostlarımız ile beraber olmaktı ziyadesiyle memnunumum 1 köyü olan da benim için aynı 100 köyü olanda tek tek bakıyorum bir tanesinin de attıgı mesaj a of demiyorum onlarda memnun bende memnumum artık keyif alıyor herkes yıkılnca hesap silmiyor kimse şimdi çünkü elimizde ne varsa paylaşıyoruz bencillik yapmayınca bu oyun çok keyili oluyor geç kaldık ama dedigim gibi abim buna şükür diyorum

Ayni kafadayız abi bu server ekibimizi tanıma serveri oldu. Iyi ki aramizda olan çürük elmalar cesitli bahanelerle saf degistirdi. Bu guzel insanlari tanıyamazdım yoksa. Gerek ishimura gurkan olsun gerek keylogger meltem olsun cok iyi dostluk kurduk.kemik kadrom 20 30 kisi yeter bana

VİBE®
18-06-2017, 10:23
Banada yer varmi :)

VİTO
18-06-2017, 10:36
Seni zaptedemem abi ben :D :D var var:0

VİBE®
18-06-2017, 11:28
Seni zaptedemem abi ben :D :D var var:0

Sıkıldım suvariden .
Degisiklik iyidir :)

black süvari
18-06-2017, 12:38
İyi güzel anlatiyorsun üstad ama şu var bu herifler neden kaçti ? Bunun sorusunu sormuyorsun kendi icinde hesaplasmiyorsun şunu yapiyorsun çürük yumurta !

Bu tabir hala insanlari küçümsemedir.
Bu tabir yola ciktigin insanlari tanimamaktir.
Bu tabir yolda bulduklarini zamaninda ayiklamamaktir.

Kendi şapkanizi önünüze koymuyorsunuz diyorsunuzki oraya kaçtilar eee peki niye kactilar ??

Ben k.k dn örnek verim dostum sana bosver süvariyi timden bahsedim. Bize ibrahim ulu gelmedimi ? Gettertollsa bak kac günde yol verildi ?(her ne kadar merkez guvendiyse) biz kendi aramizda istisaremizi gayet iyi yaptik !
Daha en baştan kestik kangaren olan kolu ! Ben bilmiyormuyum saniyorsun herkesle anlasma yapmayi ?
Herkese cicekler vermeyi ? Sözler vermeyi ?

-/+ da ilk kurulus 8 kisiyken simdi ilk iki birligimizden biri 1 biri 9 sirada oburkude yakinda ilk ona giricek k.k olarak.

O zaman sormazlarmi adama biri coktu aza dondu biri azdi coka dondu sebebi ne ?

Bizim yol verdigimiz hesaplarin hepsi ilk 50 deydi ! Ama uymuyordu ruhumuza ! Simdi onlar varmi ?

Hayir yok ilanlarda catir catir reislendi !

Beyler bu is dostlik isi ! Bu is arkadaslik isi !

Bu seye bnziyir 100 kisiyi pesine takip mekan basmaya ! Ne anladim ben bu isten !

Xkanakan kac birlikti 3 hadi diyelim bunlarin bir birligi multi olsun ! Kac kisi devirdi o birligi biliyorsun ? 4 adam arkadasim 4 tane aslanlar gibi adam !

Göbege yerlestiler dostum göbege tam ortaya ! Ben bu server bastigim defansi uykusuz geceleri baska hic bir yerde yasamadim !

Bu adamlar suan tukenmislik sendromu yasiyorlar ! :) Hic biri serverda aktif degil kizamiyorum gitti diye uzuluyorum ama haklilar cunku bittiler onlarda rakipleride !

Ee peki sadece onlarmi ?? Hayir tum tim harike isler yaptive hala yapiyor!

Bi ara cebini yaz vito biraz konusalim

VİTO
18-06-2017, 12:55
yazarım başkan. yönetim olarak hata yapıldı mı? illaki hatamız vardır. kah büyük kah küçük ama vardır. ufak tefek sorunlar olur zaten bunlar önemli değil. ama emrah başkan ''bu tılsımı natardan ben aldım en çok bende kalacak'' kafasında olan adam zaten gitsin. gideyim bir hesap daha satın alayım onu düşman birliğe sokayım bu sayede kimsenin ruhu duymadan gıcık aldıgım birlik arkadaşlarımı yıkarım kafası yaşayan adamlarda gördüm.
bak biz bu birliği sıfırdan inşaa ettik. tamamen sıfırdan. öyle 5 yıldır 7 yıldır değil SIFIRDAN. bu durumdan kafaya oynayan birlik çıkarttık. ama sıfırdan kurmanın cefası da bu demekki. adamları yeni yeni tanıyorsun. en ufak sıkıntıda dostlarını bırakır gider bunu biliyorum artık.
bizim en büyük hatamız DEM le birleşmek oldu. onu da zaten sayısal olarak süvari ile eşitlenelim diye yaptık.
ha genel olarak pişman mıyım burda oynamaktan. değilim. harbiden çok kafa çok eğlenceli adamlar tanıdım. onlarla yoluma başka serverlarda devam edeceğim umarım

cebimi istersen forumdan atayım istersende maskeli süvariden veya vibe dan al başkan

TR PRİNCE
18-06-2017, 13:46
yazarım başkan. yönetim olarak hata yapıldı mı? illaki hatamız vardır. kah büyük kah küçük ama vardır. ufak tefek sorunlar olur zaten bunlar önemli değil. ama emrah başkan ''bu tılsımı natardan ben aldım en çok bende kalacak'' kafasında olan adam zaten gitsin. gideyim bir hesap daha satın alayım onu düşman birliğe sokayım bu sayede kimsenin ruhu duymadan gıcık aldıgım birlik arkadaşlarımı yıkarım kafası yaşayan adamlarda gördüm.
bak biz bu birliği sıfırdan inşaa ettik. tamamen sıfırdan. öyle 5 yıldır 7 yıldır değil SIFIRDAN. bu durumdan kafaya oynayan birlik çıkarttık. ama sıfırdan kurmanın cefası da bu demekki. adamları yeni yeni tanıyorsun. en ufak sıkıntıda dostlarını bırakır gider bunu biliyorum artık.
bizim en büyük hatamız DEM le birleşmek oldu. onu da zaten sayısal olarak süvari ile eşitlenelim diye yaptık.
ha genel olarak pişman mıyım burda oynamaktan. değilim. harbiden çok kafa çok eğlenceli adamlar tanıdım. onlarla yoluma başka serverlarda devam edeceğim umarım

cebimi istersen forumdan atayım istersende maskeli süvariden veya vibe dan al başkan

Anlaşmalar kaideleri bozmaz şu gerçeği kabul etmelisiniz birileri sizi kullanmaya kalktı baktı istediği gibi verim alamayınca rotasını değiştirdi anlatılması gereken çok konu var ama biz buraya yazışmalarıda atsak fayda etmez..

((PADRONE))
19-06-2017, 04:16
Anlaşmalar kaideleri bozmaz şu gerçeği kabul etmelisiniz birileri sizi kullanmaya kalktı baktı istediği gibi verim alamayınca rotasını değiştirdi anlatılması gereken çok konu var ama biz buraya yazışmalarıda atsak fayda etmez..

Bu server da cok hata yapildi cok goz yumuldu gecmisin hatasi demeli

TR PRİNCE
19-06-2017, 12:47
Bu server da cok hata yapildi cok goz yumuldu gecmisin hatasi demeli

Geçmişin hatası değil baskan tecrubesizlik

((PADRONE))
19-06-2017, 14:47
Geçmişin hatası değil baskan tecrubesizlik
tam olarak tecrube denmez insanlar birilerine inandı güvendi güven mağduru oldu desek daha iyi