PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dem birlikleri saldırı ve savunma raporları

Huseyinkaya
05-06-2017, 19:46
Yeni saldırı ve savunma raporları burada paylaşılacak :)
http://ts2.travian.com.tr/berichte.php?id=46711261|d2974e9f&t=0&s=1
http://ts2.travian.com.tr/berichte.php?id=46711263|b5da3dbb&t=0&s=1

Burakx
06-06-2017, 13:45
Dem Birliklerini Tebrik ederim.

O kadar olaydan sonra ayağa kalkıp çok çok güçlü biçimde geri dönüp en sert tepkiyle karşılık veriyorlar.

buldozer
06-06-2017, 15:09

O kadar olaydan sonra ayağa kalkıp çok çok güçlü biçimde geri dönüp en sert tepkiyle karşılık veriyorlar.

yalamaya devammm ver gazı ver gazı :) sır olmadılar dimi olsun birleşme yapın birleşme :)

Huseyinkaya
07-06-2017, 02:23

eyvallah kardeşim benim dik durmak herkese yakışan bir eylem değildir.Çoğu sıkıştımı satar veya kaçar insan oğlu böyledir :)

buldozer
07-06-2017, 18:51
eyvallah kardeşim benim dik durmak herkese yakışan bir eylem değildir.Çoğu sıkıştımı satar veya kaçar insan oğlu böyledir :)

Dik durmak derken üstad genel başkanınız içinde marabalarıya beraber bütün birlikleri SIR a sattı :D şimdi bakıyorum aynı sırla kanki olmuşsunuz :D

birde resimler çıkmıyor attığın resimler Burakx seni tebrik etmiş ama görmediği bir şeyi nasıl tebrik ediyor onuda anlamadım ashhdjkashdkasld

komedi gibi :D

((PADRONE))
08-07-2017, 15:39
Dik durmak derken üstad genel başkanınız içinde marabalarıya beraber bütün birlikleri SIR a sattı :D şimdi bakıyorum aynı sırla kanki olmuşsunuz :D

birde resimler çıkmıyor attığın resimler Burakx seni tebrik etmiş ama görmediği bir şeyi nasıl tebrik ediyor onuda anlamadım ashhdjkashdkasld

komedi gibi :D

daha çok satılır .. hani ne oldu garanti wow :D

ne yazmışlardı wow garanti :D:D hala gülüyorum valla sağol abi wow verdin bize diyen olmadı ama daha :D:D

TR PRİNCE
08-07-2017, 15:46
Kafalarına göre yazıp çiziyorlar alıştık artık.
Serverin gidişatını görmeden kimse kimseye wow garantisi veremez hele hiç veremez en son şowunu yaptı ama yemedi hemen ithamlarda bulunarak kendisinin ne kadar olduğunu kanıtladı korkak ve korkaklara destek verenlerin karşısında olacaz berk duyrulur

((PADRONE))
08-07-2017, 22:53
Kafalarına göre yazıp çiziyorlar alıştık artık.
Serverin gidişatını görmeden kimse kimseye wow garantisi veremez hele hiç veremez en son şowunu yaptı ama yemedi hemen ithamlarda bulunarak kendisinin ne kadar olduğunu kanıtladı korkak ve korkaklara destek verenlerin karşısında olacaz berk duyrulur

Daha yolun basi ne ordular var hazir bekleyen destek verende alacaktir payini

TR PRİNCE
10-07-2017, 21:48
Daha yolun basi ne ordular var hazir bekleyen destek verende alacaktir payini

Açılsın inşa planları artık çakalım ordu görsün ordu basmasını bilmeyenler