PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm Türkiye Hep Beraber Güneydoğudayız

Sayfa : [1] 2 3

fatu
04-06-2017, 21:43
500 kişiyi bulursak bu iş tamam diye çıktığımız bu yolda, aklı selim tüm saygı değer insanların özellikle de Tırsın Ulan'ın omuz vermesiyle artık 1000 li 1500 lü rakamları telaffuz eder olduk.

Bölgemiz Güneydoğu hedefimiz hem eleme server ında hem turnuva da Türk adıyla wov dikerek başarılı olup herkesin Türkler isterse demesini sağlamaktır.

https://i.hizliresim.com/ZE2kq0.jpg

Karıncaya sormuşlar, nereye gidiyorsun?
Hacca gidiyorum demiş küçük karınca.

Ohooo demişler,
Sen bu hızla ölene kadar da varamazsın ki hacca.

Olsun demiş karınca, varamasam da yolunda ölürüm...

TırTıl
04-06-2017, 21:47
Hayırlı olsun GENEL BAŞKANIM

dr.vanilla
04-06-2017, 21:50
Güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Kadro sağlam ve herkes elinden geleni sonuna kadar yapacak bunu şimdiden görmek mümkün. Türklerin gücünü iliklerine kadar hissedecekler.

Küçük Hilmi
04-06-2017, 21:56
500 kişiyi bulursak bu iş tamam diye çıktığımız bu yolda, aklı selim tüm saygı değer insanların özellikle de Tırsın Ulan'ın omuz vermesiyle artık 1000 li 1500 lü rakamları telaffuz eder olduk.

Bölgemiz Güneydoğu hedefimiz hem eleme server ında hem turnuva da Türk adıyla wov dikerek başarılı olup herkesin Türkler isterse demesini sağlamaktır.

Ohooo demişler,

Çok can yanacak

bu oyun strateji oyunu ve en iyiler burada toplanıyor.

başarı kaçınılmaz...

dınar
04-06-2017, 21:56
hersey çok güzel olucak çok eylenecuk çok ama seraphim hesabı ile yanyana düşmek istemiyorum yine:zuhaha:

EdgarDaviDs
04-06-2017, 21:57
Alkış ����

hep beraber üstesinden geliriz sıkıntı yok.

dr.vanilla
04-06-2017, 21:58
hersey çok güzel olucak çok eylenecuk çok ama seraphim hesabı ile yanyana düşmek istemiyorum yine:zuhaha:

Beni unutmadın mı :D bu server beraberiz yine :)

ersoy09
04-06-2017, 21:59
Sa hayırlı ugurlu olsun BİR olmak adına.

dınar
04-06-2017, 22:02
Beni unutmadın mı :D bu server beraberiz yine :)

Abi nasıl unutayım iki hafta vaha mevzusu geçti haha ama senin yanında oynamak güzel herseyden önce :zuhaha:sen memnunsan sıkıntı yok :yagitgit:

MeteorA
04-06-2017, 22:05
Bu aziz yolda üstadlarımıza destek vermek görevimizdir..
Hesaplarımız , birliklerimiz bu onurlu insanlara adanmıştır.

Jolly Jokers
04-06-2017, 22:08

Ohooo demişler,

Boş hesap var mı ?

dr.vanilla
04-06-2017, 22:09
Boş hesap var mı ?

Üstad her daim var hesap

fatu
04-06-2017, 22:09
Boş hesap var mı ?
http://www.travian.com.tr/index.php?server=trx2#register

Bu linkten kayıt olacaksınız.

NoCry
04-06-2017, 22:10
Sa.arkadaşlar
Bu serverda TURKEY Birlikleri olarak ben ve dostlarımda burda olacağız...
İyi bir server olması dileğiyle
No_Cry veysel

dr.vanilla
04-06-2017, 22:11
Sa.arkadaşlar
No_Cry veysel

A.s hoşgeldiniz.

Jolly Jokers
04-06-2017, 22:11
http://www.travian.com.tr/index.php?server=trx2#register

Bu linkten kayıt olacaksınız.

:) Sağol.Umarım kazanmak da bu kadar kolay olur.

NoCry
04-06-2017, 22:13
A.s hoşgeldiniz.

Eyvallah hb

fatu
04-06-2017, 22:13
:) Sağol.Umarım kazanmak da bu kadar kolay olur.
Eleme server ında bu kadar olacak evet. Turnuva az biraz zaman alacak. (:

rüzgar46
04-06-2017, 22:18
Beklenen açıklama fatu başkanımızdan gelmiş öncelikle hayırlı olsun umarım güzel işler cikartiriz ve bu dönemde sizlere casus desteği vermek ve casuslanmadik köy bırakmamak işallah sizlere en iyi şekilde yardımcı olurum dört gözle oyunun başlamasini bekliyorum.

Jolly Jokers
04-06-2017, 22:21
Beklenen açıklama fatu başkanımızdan gelmiş öncelikle hayırlı olsun umarım güzel işler cikartiriz ve bu dönemde sizlere casus desteği vermek ve casuslanmadik köy bırakmamak işallah sizlere en iyi şekilde yardımcı olurum dört gözle oyunun başlamasini bekliyorum.

Casus rekoruna bir rekor daha eklesene o çok geride kaldı.

rüzgar46
04-06-2017, 22:23
Casus rekoruna bir rekor daha eklesene o çok geride kaldı.

Eklicem tabiki hedef 300k

Kewell
04-06-2017, 22:25
Türkler neden +/+ da COF ve +/- de diğer TÜRK birlikleri olarak bölünmüş durumda ?

fatu
04-06-2017, 22:28
Türkler neden +/+ da COF ve +/- de diğer TÜRK birlikleri olarak bölünmüş durumda ?Bunu Türk adı almak istemeyenlere neden sormuyorsun da buraya bugün kayıt olup yazıyorsun?

exnqast
04-06-2017, 22:28
80 90 kişilik ADAMUS kadrosu ile turnuvaya katılmak esprisini her platformda yapan troll arkadaşımız 1000-1500 rakamları telafuz edilince beklenen espriyi yapamamış. üzüldüm.

EdgarDaviDs
04-06-2017, 22:30
Türkler neden +/+ da COF ve +/- de diğer TÜRK birlikleri olarak bölünmüş durumda ?

her zaman ki gibi Türk mantığı 'EGO' yüzünden :) Türk Türk'e karşı yabancılarla anlaşıyor vs. Daha neler var neler

dr.vanilla
04-06-2017, 22:30
80 90 kişilik ADAMUS kadrosu ile turnuvaya katılmak esprisini her platformda yapan troll arkadaşımız 1000-1500 rakamları telafuz edilince beklenen espriyi yapamamış. üzüldüm.

O arkadaşlar belli aralıklarla banlanıyor yoksa yine yazarlar. Trol troldür her şartta her koşulda yazarlar. :)

Kewell
04-06-2017, 22:31
Bunu Türk adı almak istemeyenlere neden sormuyorsun da buraya bugün kayıt olup yazıyorsun?
Herhangi bir art niyetim yok. Turnuva da bütün Türklerin tek çatı altında toplanması gerektiğine inanıyorum. COF yapılanmasını tanımam o yüzden siz TÜRK arkadaşlarıma sormak istedim. Ön yargılı yaklaşmayalım lütfen

rüzgar46
04-06-2017, 22:32
Herkes nerde takılmak isterse orda olur coflar öyle istiyor bunu kurcalamanin bir mantığı yok kim nerede isterse orda oynar

fatu
04-06-2017, 22:33
Herhangi bir art niyetim yok. Turnuva da bütün Türklerin tek çatı altında toplanması gerektiğine inanıyorum. COF yapılanmasını tanımam o yüzden siz TÜRK arkadaşlarıma sormak istedim. Ön yargılı yaklaşmayalım lütfenSorduğun sorunun muhattabı biz değiliz o yüzden önyargılı yaklaştım evet. Bizde tüm Türk lerin bir arada tek çatı altında olması gerektiği düşüncesindeyiz zaten. (:

Amacımız da bu server dan 1800 bilet çıkarmak.

Kewell
04-06-2017, 22:33
her zaman ki gibi Türk mantığı 'EGO' yüzünden :) Türk Türk'e karşı yabancılarla anlaşıyor vs. Daha neler var neler
Zaten biz TÜRK leri yenmek için ilk parçalamaları lazım. Bunu da biz kendimiz başarıyoruz malesef gerek kalmıyor dış mihrakların oyununa.

Kewell
04-06-2017, 22:35
Sorduğun sorunun muhattabı biz değiliz o yüzden önyargılı yaklaştım evet. Bizde tüm Türk lerin bir arada tek çatı altında olması gerektiği düşüncesindeyiz zaten. (:

Amacımız da bu server dan 1800 bilet çıkarmak.
Haklısın bir de onlara sorayım bakalım nedeni neymiş öğrenelim.

ByCiks
04-06-2017, 22:42
S9 MİZAH birlikleri ve s5 Miralay birlikleri kemik kadrosuyla Türk birlikleriyle güney doğudayız...Fitili ateşleyin patlamaya geliyoruz... : ))

TatarKralı
04-06-2017, 22:43
Bunu Türk adı almak istemeyenlere neden sormuyorsun da buraya bugün kayıt olup yazıyorsun?

Kadir abi neden algı yönetiyorsun? Kim Türk adı almak istemiyor?

Sen değil misin ortak grubu terk eden?

Biz değil miyiz herşeye rağmen senide ortak TÜRK grubuna alan, konuşmaya çalışan?

Burada kendinizi yüceltip bizi yerin dibine sokmaya çalışıyorsunuz aklınızca, ayıptır. Hepimiz TÜRK adındayız, sen TÜRK olduğunu anlamak için birliğine bu ismi yazma mecburiyetindeysen o senin sorunundur. Biz TÜRK'lüğümüzünde, yapacaklarımızında bilincindeyiz...

Bizim geçen seneki hatalarımıza daha server başlamadan düşmeye başladınız. Nediyim, umarım istedikleriniz gerçekleşir ve biz haksız oluruz.

Bu arada güzel bölge seçimi, bol şans.

rüzgar46
04-06-2017, 22:46
Zaten biz TÜRK leri yenmek için ilk parçalamaları lazım. Bunu da biz kendimiz başarıyoruz malesef gerek kalmıyor dış mihrakların oyununa.

Biz değil miyiz herşeye rağmen senide ortak TÜRK grubuna alan, konuşmaya çalışan?

Burada kendinizi yüceltip bizi yerin dibine sokmaya çalışıyorsunuz aklınızca, ayıptır. Hepimiz TÜRK adındayız, sen TÜRK olduğunu anlamak için birliğine bu ismi yazma mecburiyetindeysen o senin sorunundur. Biz TÜRK'lüğümüzünde, yapacaklarımızında bilincindeyiz...

Bizim geçen seneki hatalarımıza daha server başlamadan düşmeye başladınız. Nediyim, umarım istedikleriniz gerçekleşir ve biz haksız oluruz.

Dostum cof birliğini casuslar sam bir sorun olmaz dimi

mordekai
04-06-2017, 22:49

bol şans gerektiren bir bölgemi orasi

Kewell
04-06-2017, 22:50
Dostum cof birliğini casuslar sam bir sorun olmaz dimi
Eğer amacın diğer ülkeleri değil de TÜRKİYE yi temsil eden bir birliği casuslamak ise sende bir sorun var demektir

Bam Bamm
04-06-2017, 22:54
S9 MİZAH birlikleri ve s5 Miralay birlikleri kemik kadrosuyla Türk birlikleriyle güney doğudayız...Fitili ateşleyin patlamaya geliyoruz... : ))

:islik: :islik:

rüzgar46
04-06-2017, 22:57
Eğer amacın diğer ülkeleri değil de TÜRKİYE yi temsil eden bir birliği casuslamak ise sende bir sorun var demektir

Sakasina takiliyorum casus desteği lazımsa yaz oyundan

TırTıl
04-06-2017, 22:58
sen ne makara adamsın ya harbiden güldürüyorsun:)))

çiçili
04-06-2017, 22:58

Bu atlı casusların sana gelişi kaça :confused:

OYUNCUKEDİ
04-06-2017, 23:02

Tırsın Ulan organizasyon yapıyor ,Fatu komutan bundan sonra bize düşen sadece anlaşıldı demektir bu söz dışındaki her kelime amaçlara zarar verir hayırlısı olsun

Ohooo demişler,

Tırsın Ulan organizasyon yapıyor ,Fatu komutan görev başında, bundan sonra bize düşen sadece anlaşıldı demektir bu söz dışındaki her kelime amaçlara zarar verir hayırlısı olsun

exnqast
04-06-2017, 23:04
Anlayamadığım bir şey var.

Daha önce Bizle olmayan herkes karşımızdadır diye NATO veren sen değilmiydin ?

yanımda olan 1 yabancı, karşımda olan 1000 türkten iyidir yazan ayrıştıran. COF Adı altında karşında başka türk grubu olmaması adına ALGI yapan sen değilmiydin ?

Lütfen kelimelerimizi dikkatli seçelim. Biz TÜRK milli takımı hedefindeyiz. siz COF milli takımı.

Saygı selamlar.

rüzgar46
04-06-2017, 23:09
sen ne makara adamsın ya harbiden güldürüyorsun:)))

İşimiz bu tırtıl subhaneke amin.

hayaligenc
04-06-2017, 23:10
Merhaba ;

Hayırlara vesile olsun :) Bol başarılar dilerim birliklerimize.

Zafer tüm Türk oyuncularımızla ( foruma konu açmış olsun veya olmasın bu turnuvada savaşacak tüm birliklerimizle ) beraber olsun.

Keyifli Forumlar

rüzgar46
04-06-2017, 23:13
Merhaba ;

Hayırlara vesile olsun :) Bol başarılar dilerim birliklerimize.

Zafer tüm Türk oyuncularımızla ( foruma konu açmış olsun veya olmasın bu turnuvada savaşacak tüm birliklerimizle ) beraber olsun.

Keyifli Forumlar

Saul Allah razı olsun �� casus lazimmi

hayaligenc
04-06-2017, 23:14
Saul Allah razı olsun �� casus lazimmi

şuanda yok olursa ilk ulaşacağım kişi siz olacaksınız merak etmeyin :)

TatarKralı
04-06-2017, 23:15

yanımda olan 1 yabancı, karşımda olan 1000 türkten iyidir yazan ayrıştıran. COF Adı altında karşında başka türk grubu olmaması adına ALGI yapan sen değilmiydin ?

Lütfen kelimelerimizi dikkatli seçelim. Biz TÜRK milli takımı hedefindeyiz. siz COF milli takımı.

Saygı selamlar.

Birincisi NATO verilmez, NOTA verilir, NATO ülkelerin bir araya gelip oluşturduğu askeri bir örgütün ismi.

İkincisi, evet Türk Birliklerine trollük yapan, gerek forumda gerek oyunda başarımızı baltalamaya çalışan 1000 Türk oyuncusunu, bırak Vietnam'ı, 1 Mozambik'liye bile değişmem/değişmeyiz. Bu sözümü farklı yerlere çekmeye çalışmak art niyet göstergesidir, sözün adreside muhatabıda bellidir.

Üçüncüsü, COF Milli Takımı diye birşey yok. Ortada bir milli varsa bu Türk kimliğidir. Biz COF üyeleri ve müttefiklerimizde bu yüce kimliğin birer neferleriyiz. Ayrıca geçen finalleri acısıyla tatlısıyla bitirdik, Ruslarda, Romanyalılarda, Araplarda, Çeklerde COF çok iyi oynadı demedi, Türkler muhteşemdi dedi. Bu bizi bahtiyar eden yegane şeydir.

Daha final yüzü görmemişler için bu dinamikleri bilmemek garip değil. Sizlerde öğreneceksiniz. Umarım birgün daha derli toplu bir halde bilinçlenerek başarırız bu işi.

Umarım anlatabilmişimdir, saygılar selamlar bizdendir.

Selametle.

Edit; Final yüzü görmemişlerden kastım genellemedir, şahsınıza söylemedim, malum TR oyuncularının %80'lik kısmı Şampiyona yüzü görmedi.

rüzgar46
04-06-2017, 23:16
şuanda yok olursa ilk ulaşacağım kişi siz olacaksınız merak etmeyin :)

Herzaman bekleriz siz bana ban atmayın yeter ����

hayaligenc
04-06-2017, 23:18

siz ban durumu olacak bir şey yapmayın, biz de banlamayalım :)

dr.vanilla
04-06-2017, 23:20

Saygı selamlar.

Bizim yabancı forumlara ben Türklerin lideriyim yazacak kadar ingilizcemiz yoktu ne yapalım yapan yapıyor. Sonra egolu biziz :(

rüzgar46
04-06-2017, 23:20
Arkadaşlar cof birliğine bu kadar takilmayin onlar yapsın ecnevilerle anlaşma falan onların tercihi biz yallah ya selamet deyip serveri titreticez coflarda geçen finalde error birliği gibi olmaz sanırım yine diyorum ayıdan post ecnevilerden dost olmaz

rüzgar46
04-06-2017, 23:21
siz ban durumu olacak bir şey yapmayın, biz de banlamayalım :)

Ban olursa eyivallah atın ama bir sene 5 ay Ban olurmu hahaha el insaf su foruma benim kadar katkı yapan varmı ��

HANBİRLİKLERİ
04-06-2017, 23:22
O birlik bu birlik şu birlik toplanmış türk çatısı altında türk ismi ile kimliğini yansıtmaya gitmekte
bu ismi taşıyarak oynayacak her oyuncuya başarılar dilerim
bunun dışında herhangi bir birliğin reklamını turnuvada yapmaya çalışanları kınıyorum

TatarKralı
04-06-2017, 23:23
Arkadaşlar cof birliğine bu kadar takilmayin onlar yapsın ecnevilerle anlaşma falan onların tercihi biz yallah ya selamet deyip serveri titreticez coflarda geçen finalde error birliği gibi olmaz sanırım yine diyorum ayıdan post ecnevilerden dost olmaz

Yalnız, ERROR'u o hale getiren bizim söylediklerimizin dışında, sadece TÜRK WoW'u olacak ısrarlarıydı, bir milliyetçilik furyasıyla çıktılar yola, tanıdık geldimi?

Bil istedim :)

rüzgar46
04-06-2017, 23:27
Yalnız, ERROR'u o hale getiren bizim söylediklerimizin dışında, sadece TÜRK WoW'u olacak ısrarlarıydı, bir milliyetçilik furyasıyla çıktılar yola, tanıdık geldimi?

Peki ben sana sorim error noldu yok oldu elemelerde gayet basarililardi gittikleri bölge olmasın

Cihat zerger
04-06-2017, 23:27

Ohooo demişler,

Merhaba;
Öncelik ile Tüm Hazırlıklarını Tamamlamış Oturmuş Kadrosu İle Yeni Servere Başlıyacakken, Bu KUTLU Yolda Tüm Meşakatini Göze Alıp Belkide Tamamen Hazır Olmamasına Rağmen TÜRKİYE İçin Değil Elini Kafasını Taşın Altına Uzatan Tüm Adamus Yöneticilerini ve Yürekli Gönül Daşlarını Gönülden Kutlarım, GAZA'mız Mübarek Ola.....
Değerli Travian Müdavimleri, Yeter Bilgi Birikimine Sahip Olmayan, Kişilik Sendromlu Bilgisi ve Ufku Kendi Hesabından Beri Olan Çapsız, Hastalıklı, Ezik Yorumlara LÜTFEN Prim Vermeyin.
Her Katılımcı Organizasyonun Yöneticileri Var, Bunlar Zaten Gerekli Açıklamaları Yapıyor. Bu Kadrolarda ki Tüm Katılımcılara İnandıkları Yöneticilerini Takip Etsinler. Hiç Bir Katılımcının Bir Diğer Organizasyon İçin Yorum Hakkı Yok, Beğenen Kişi İnandığı Organizasyonda Ter Döker.
Amaç Tek, Hedef Tek, Yollar Çeşitli Olabilir, Kimi Uzun Olur Kimi Kısa Bu Önemli Değil.
Tüm Katılımcı Organizasyonlarında Gerek Sözcüleri Gerekse Kadim Liderleri, LÜTFEN AKLI SELİM Davranalım, İdari ve Stratejik Konularda Bir Diğerini Hedef Tahtasına Koymayalım. Her Konuyu da Yerli Yersiz Kamuoyuyla Paylaşmayın.
Canlar Eleme Server leri nin Yegane Amacı Katılım Hakkı Kazanmak ve Ekibe Final İçin Antrenman Yaptırtmaktır. Savaş Arenası Değildir. Hırsınızı TÜRKİYE Adına Performans Olarak Kullanmak İçin Finallere Saklayın.
Her TÜRK 'ün ve TÜRK gibi Yaşayanın Yegane GÖREVİ Final Serverine Maksimum Hesapla Gelmerktir. Geri Kalan Her Şey Tatavadır. LÜTFEN Herkez İşine Odaklansın.....
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.....

mordekai
04-06-2017, 23:29

kıbrıslı vardı sizde lokman tunaya gönderme yapan :) sizin kemal başer ondan daha birleştirici çıktı tüm turnuvayı ruslara karşı birleştirmiş. birde başkalarına laf atmanız yokmu ah sizler ...

Bam Bamm
04-06-2017, 23:30

:zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:

kardeşimin içine işlemiş ban olayı :zuhaha:

Jolly Jokers
04-06-2017, 23:31

Peki aklımda takılan bir şey var.Diyelim siz ve diğer milletler kazandı.O kazanca Türkler kazandı demek mantıklı olmaz.Ruslar kazanamadı demek mantıklı olur.Sizinki kazanmakdan çok birilerine kazandırmamak.Tabii şahsi görüşüm ancak o kadar milletle kazanıp Türkler kazandı derseniz ayıp olur,yazık olur.:)

mordekai
04-06-2017, 23:33
kıbrıslı vardı sizde lokman tunaya gönderme yapan :) sizin kemal başer ondan daha birleştirici çıktı tüm turnuvayı ruslara karşı birleştirmiş. birde başkalarına laf atmanız yokmu ah sizler ...

Peki aklımda takılan bir şey var.Diyelim siz ve diğer milletler kazandı.O kazanca Türkler kazandı demek mantıklı olmaz.Ruslar kazanamadı demek mantıklı olur.Sizinki kazanmakdan çok birilerine kazandırmamak.Tabii şahsi görüşüm ancak o kadar milletle kazanıp Türkler kazandı derseniz ayıp olur,yazık olur.:)

tekbendeğilim ayni şeyi düşünen

exnqast
04-06-2017, 23:35
Sizlerde insanları küçümsemek babadan mı geliyor ? bu ego nedir ? Yapılmış bir kelime hatasına laf çarptırmak falan.

Final yüzü görmemiş derken ? Askerlik arkadaşımmısın tanıyorsun da finalde oynamadığımı biliyorsun ?

Senin yeni öğrendiklerini ben unuttum emin ol :)

Burda duyar kasmana gerek yok. Eğer Egolarınızı bir kenara bırakabilseydiniz. şu an bunları konuşuyor olmazdık.

Neyse sen türkler muhteşemdi dediler diye kendini avutmaya devam et.

Bol Şans.

Birincisi NATO verilmez, NOTA verilir, NATO ülkelerin bir araya gelip oluşturduğu askeri bir örgütün ismi.

İkincisi, evet Türk Birliklerine trollük yapan, gerek forumda gerek oyunda başarımızı baltalamaya çalışan 1000 Türk oyuncusunu, bırak Vietnam'ı, 1 Mozambik'liye bile değişmem/değişmeyiz.

Üçüncüsü, COF Milli Takımı diye birşey yok. Ortada bir milli varsa bu Türk kimliğidir. Biz COF üyeleri ve müttefiklerimizde bu yüce kimliğin birer neferleriyiz. Ayrıca geçen finalleri acısıyla tatlısıyla bitirdik, Ruslarda, Romanyalılarda, Araplarda, Çeklerde COF çok iyi oynadı demedi, Türkler muhteşemdi dedi. Bu bizi bahtiyar eden yegane şeydir.

Daha final yüzü görmemişler için bu dinamikleri bilmemek garip değil. Sizlerde öğreneceksiniz. Umarım birgün daha derli toplu bir halde bilinçlenerek başarırız bu işi.

Selametle.

NoBODY
04-06-2017, 23:36
Ban olursa eyivallah atın ama bir sene 5 ay Ban olurmu hahaha el insaf su foruma benim kadar katkı yapan varmı ��

O ne öyle arkadaş ,hapis cezası bile o kadar verilmiyor artık :D

mordekai
04-06-2017, 23:36

Saygı selamlar.
kısa süre önce bu yorumun vatan haini ilan edilmene sebepti öyleki vietnamlı bile ilan ederlerdi :D şimdi işler deişti tabi. işlerine ne geliyorsa onun algisini güdüyolar

TatarKralı
04-06-2017, 23:37
Sizlerde insanları küçümsemek babadan mı geliyor ? bu ego nedir ? Yapılmış bir kelime hatasına laf çarptırmak falan.

Final yüzü görmemiş derken ? Askerlik arkadaşımmısın tanıyorsun da finalde oynamadığımı biliyorsun ?

Senin yeni öğrendiklerini ben unuttum emin ol :)

Burda duyar kasmana gerek yok. Eğer Egolarınızı bir kenara bırakabilseydiniz. şu an bunları konuşuyor olmazdık.

Neyse sen türkler muhteşemdi dediler diye kendini avutmaya devam et.

Bol Şans.

Sen daha yorum yapmadan ben o yazıyı editlemiştim, birdaha göz at istersen.

Bu arada, sen 'egolusunuz' dedin diye egolu olmuyoruz, herkes kendinden mesul.

Umarım sizin kendinizi avutacak dahi birşeyiniz olur.

Bol şans.

Lütfen COF bildirgesini daha dikkatli oku. Orada amacımız açık şekilde yazıyor.

Finallerde Türk Hegemonyası kurmanın tek yolu, varolan Rus Hegemonyasını bir şekilde bitirmektir. Birkere olsun kazanan tarafta bizimde adımız yazsın, TÜRK yazsın istiyoruz. İstediğimiz kadar ülkeyi aramıza katalım, bu birlikteliğin yönetici kadrosu Türklerdir. Elbette diğer ülkelerdeki arkadaşlarımızında galibiyette inkar edilemez hakkı olacaktır, haklının hakkını haklıya teslim etmekte vazifemizdir.

Umarım birgün hiçbir müttefikliğe ihtiyaç duymadan bu taşın altından Salt Türk Birliği ile kalkabiliriz. Ancak bize göre o gün bugün değildir. Gerekli Altyapı henüz hazırlanmadı ancak çok umut vaat eden adımlar atılıyor.

Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın!

Arkadaşların konuyu daha fazla meşgul etmeyelim. Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa COF birliğinin bildirgesi altına yazabilirsiniz, seve seve cevaplarız.

Tekrardan başarılar arkadaşlar.

KILIÇ_KIRAN
04-06-2017, 23:38
500 kişiyi bulursak bu iş tamam diye çıktığımız bu yolda, aklı selim tüm saygı değer insanların özellikle de tırsın ulan'ın omuz vermesiyle artık 1000 li 1500 lü rakamları telaffuz eder olduk.

Bölgemiz güneydoğu hedefimiz hem eleme server ında hem turnuva da türk adıyla wov dikerek başarılı olup herkesin türkler isterse demesini sağlamaktır.

[ımg]https://i.hizliresim.com/ze2kq0.jpg[/ımg]

karıncaya sormuşlar, nereye gidiyorsun?

Ohooo demişler,
sen bu hızla ölene kadar da varamazsın ki hacca.

başarılar zamanın olsaydı oynamak isterdim

exnqast
04-06-2017, 23:39
Dur dur oraya hiç girme ömer :) EGO mastürbasyonu Nick Namelere bile yansımış. Alıntı yapmayacağım.

Bizim yabancı forumlara ben Türklerin lideriyim yazacak kadar ingilizcemiz yoktu ne yapalım yapan yapıyor. Sonra egolu biziz :(

Kenpachi
04-06-2017, 23:39
Merhaba;
Öncelik ile Tüm Hazırlıklarını Tamamlamış Oturmuş Kadrosu İle Yeni Servere Başlıyacakken, Bu KUTLU Yolda Tüm Meşakatini Göze Alıp Belkide Tamamen Hazır Olmamasına Rağmen TÜRKİYE İçin Değil Elini Kafasını Taşın Altına Uzatan Tüm Adamus Yöneticilerini ve Yürekli Gönül Daşlarını Gönülden Kutlarım, GAZA'mız Mübarek Ola.....
Değerli Travian Müdavimleri, Yeter Bilgi Birikimine Sahip Olmayan, Kişilik Sendromlu Bilgisi ve Ufku Kendi Hesabından Beri Olan Çapsız, Hastalıklı, Ezik Yorumlara LÜTFEN Prim Vermeyin.
Her Katılımcı Organizasyonun Yöneticileri Var, Bunlar Zaten Gerekli Açıklamaları Yapıyor. Bu Kadrolarda ki Tüm Katılımcılara İnandıkları Yöneticilerini Takip Etsinler. Hiç Bir Katılımcının Bir Diğer Organizasyon İçin Yorum Hakkı Yok, Beğenen Kişi İnandığı Organizasyonda Ter Döker.
Amaç Tek, Hedef Tek, Yollar Çeşitli Olabilir, Kimi Uzun Olur Kimi Kısa Bu Önemli Değil.
Tüm Katılımcı Organizasyonlarında Gerek Sözcüleri Gerekse Kadim Liderleri, LÜTFEN AKLI SELİM Davranalım, İdari ve Stratejik Konularda Bir Diğerini Hedef Tahtasına Koymayalım. Her Konuyu da Yerli Yersiz Kamuoyuyla Paylaşmayın.
Canlar Eleme Server leri nin Yegane Amacı Katılım Hakkı Kazanmak ve Ekibe Final İçin Antrenman Yaptırtmaktır. Savaş Arenası Değildir. Hırsınızı TÜRKİYE Adına Performans Olarak Kullanmak İçin Finallere Saklayın.
Her TÜRK 'ün ve TÜRK gibi Yaşayanın Yegane GÖREVİ Final Serverine Maksimum Hesapla Gelmerktir. Geri Kalan Her Şey Tatavadır. LÜTFEN Herkez İşine Odaklansın.....
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.....

Ben uranyumcu nerde oynicak diye herkese sordum herkes bizle oynayamaz dedi. Bide sana sorayım? Seni kim kabul ediyor bu yapılanmada? :zuhaha:

Jolly Jokers
04-06-2017, 23:41
Sen daha yorum yapmadan ben o yazıyı editlemiştim, birdaha göz at istersen.

Bu arada, sen 'egolusunuz' dedin diye egolu olmuyoruz, herkes kendinden mesul.

Umarım sizin kendinizi avutacak dahi birşeyiniz olur.

Bol şans.

Lütfen COF bildirgesini daha dikkatli oku. Orada amacımız açık şekilde yazıyor.

Finallerde Türk Hegemonyası kurmanın tek yolu, varolan Rus Hegemonyasını bir şekilde bitirmektir. Birkere olsun kazanan tarafta bizimde adımız yazsın, TÜRK yazsın istiyoruz. İstediğimiz kadar ülkeyi aramıza katalım, bu birlikteliğin yönetici kadrosu Türklerdir. Elbette diğer ülkelerdeki arkadaşlarımızında galibiyette inkar edilemez hakkı olacaktır, haklının hakkını haklıya teslim etmekte vazifemizdir.

Umarım birgün hiçbir müttefikliğe ihtiyaç duymadan bu taşın altından Salt Türk Birliği ile kalkabiliriz. Ancak bize göre o gün bugün değildir. Gerekli Altyapı henüz hazırlanmadı ancak çok umut vaat eden adımlar atılıyor.

Kim bilir, belki yarın, belki yarından da yakın!

Arkadaşların konuyu daha fazla meşgul etmeyelim. Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa COF birliğinin bildirgesi altına yazabilirsiniz, seve seve cevaplarız.

Tekrardan başarılar arkadaşlar.

Yani Türkler kazandı diyemeyeceğiz sizin ekibiniz kazanırsa.Umarım HABABAM gelirde iş kökten çözülür.

Jolly Jokers
04-06-2017, 23:42
Dur dur oraya hiç girme ömer :) EGO mastürbasyonu Nick Namelere bile yansımış. Alıntı yapmayacağım.

Krallık önemli tabii ..;)

TırTıl
04-06-2017, 23:43

İkincisi, evet Türk Birliklerine trollük yapan, gerek forumda gerek oyunda başarımızı baltalamaya çalışan 1000 Türk oyuncusunu, bırak Vietnam'ı, 1 Mozambik'liye bile değişmem/değişmeyiz. Bu sözümü farklı yerlere çekmeye çalışmak art niyet göstergesidir, sözün adreside muhatabıda bellidir.

Selametle.

Edit; Final yüzü görmemişlerden kastım genellemedir, şahsınıza söylemedim, malum TR oyuncularının %80'lik kısmı Şampiyona yüzü görmedi. üstadım sizin yaptığınız türk milli maçına milli formayla değil oynadıgınız takım formasıyla çıkmaktır.
Sizde göreceksiniz,sizde bu dinamiklere sahip olacaksınız final görmemişsiniz tarzı söylemleriniz insanları kendinizden daha da uzaklaştıracaktır.Gerçi sizden uzak ruslara yakın olsunlar size fark etmiyor.

Bu arada bir kelimeyi yanlış yazdıysam özelden mesaj atında düzelteyim,toplum içinde rencide olmayayım.

rüzgar46
04-06-2017, 23:46
O ne öyle arkadaş ,hapis cezası bile o kadar verilmiyor artık :D

O bana özel kardeş içerde yatmaya alıştık bakalım umarım Ban yemeden gideriz böyle

rüzgar46
04-06-2017, 23:48
Beyler bu cof ekibi nazdrovia falan yazıyor söylüyor bu ne demek hangi ülkenin dili

Jolly Jokers
04-06-2017, 23:49
Beyler bu cof ekibi nazdrovia falan yazıyor söylüyor bu ne demek hangi ülkenin dili

Rusça şerefe demek.

Kenpachi
04-06-2017, 23:49
O bana özel kardeş içerde yatmaya alıştık bakalım umarım Ban yemeden gideriz böyle

Ben 2 yıl ban aldığımı hatırlarım panpa sonra af öıktı ahhaha :D)))

rüzgar46
04-06-2017, 23:51
Rusça şerefe demek.

Rusça tamam beyler dağılın tartışmaya gerek yok adamların sloganı bile Rusça ne beklersiniz bu birlikden yapsaniza Türkçe bişey nebilim yazin abi ne mutlu türküm diyene varmı bundan güzel bişey

Bam Bamm
04-06-2017, 23:51

nazdrovya, rusça şerefe demek

rüzgar46
04-06-2017, 23:52
Ben 2 yıl ban aldığımı hatırlarım panpa sonra af öıktı ahhaha :D)))

Bende sana ceza listemi gösterim işin geneline bakarsak 2 yıl az bile ��

rüzgar46
04-06-2017, 23:53
nazdrovya, rusça şerefe demek

Gereken cevabı yazdım. Dostum

Kenpachi
04-06-2017, 23:53
Bende sana ceza listemi gösterim işin geneline bakarsak 2 yıl az bile ��

Ooo o hesaba girersek yine benim banlarım senin banları döver ahhaha :D

rüzgar46
04-06-2017, 23:55
Ooo o hesaba girersek yine benim banlarım senin banları döver ahhaha :D

Tamam bir ara kapistiralim ozaman ��

HANBİRLİKLERİ
04-06-2017, 23:57
arkadaşlar olurda her ekip final biletini alır turnuvaya katılırsa ve TÜRKİYE wow alır ilerletirse
COF & ARAP ülkeleri gelirTÜRKİYE wowunu yıkabilir.
malum 1 vietnamlı götüreceğiniz 1500 türkten daha kıymetli COF ülkesinde

Kenpachi
04-06-2017, 23:57
Tamam bir ara kapistiralim ozaman ��

Nerde ne zmn istersen ahhaha :D))

osmancan71
04-06-2017, 23:58
arkadaşlar olurda her ekip final biletini alır turnuvaya katılırsa ve TÜRKİYE wow alır ilerletirse
COF & ARAP ülkeleri gelirTÜRKİYE wowunu yıkabilir.
malum 1 vietnamlı götüreceğiniz 1500 türkten daha kıymetli COF ülkesinde

sayıyı çarpıtma 1000 dedi :D

Kenpachi
04-06-2017, 23:59

Sen sus. Sen konuşma. Sen ban al ahhaha

HANBİRLİKLERİ

kanka cof federasyonu için durum değişirmi 1500 olunca
sonra TÜRKİYE
COF federasyonuna hainlik yapmış olacaktır.

rüzgar46
Nerde ne zmn istersen ahhaha :D))

Tamam sana para verimde su imzanın değiştir

Kenpachi
05-06-2017, 00:00
Tamam sana para verimde su imzanın değiştir

Ne kadar kadar bi para. Uranyum alabilcek kadar varsa olur? :zuhaha:

osmancan71
05-06-2017, 00:01
Sen sus. Sen konuşma. Sen ban al ahhaha

ban mı :D kaç sayfa cezan var göster baklm :D

Kenpachi
05-06-2017, 00:04
ban mı :D kaç sayfa cezan var göster baklm :D

Kanka belli bi sayıdan sonrası gözükmüyor ya ondan dolayı az gözüküyor jdjdjjd :D))

rüzgar46
05-06-2017, 00:06
Cümleten iyi geceler iş var yarın hahahaha ����

osmancan71
05-06-2017, 00:07
Kanka belli bi sayıdan sonrası gözükmüyor ya ondan dolayı az gözüküyor jdjdjjd :D))

gözükmüyosa ikimizdede gözükmez :D :D bizimi koparıyon sen

Kenpachi
05-06-2017, 00:09
gözükmüyosa ikimizdede gözükmez :D :D bizimi koparıyon sen

Tutmadı dimi:confused:

Michael Faraday
05-06-2017, 00:10
Cümleten iyi geceler iş var yarın hahahaha 🤙🤙
atlarla mı hocam hahahaah

MeRt__
05-06-2017, 00:12
Buralar şenlenmiş ya la...

1000li sayılarda oyuncu katılımı sağlamak gerçekten büyük iş ancak daha büyük işi yapmak zor olacaktır.
İnsanları sadece dini ve milli değerlerle oraya getirmek doğru güzel fakat orda kalmalarını oyunun devamını sağlamaları sadece o değerlerle pek mümkün olmuyor. Tarihte de milli sevdalarla çok savaşa gidip "abi sıkıldık ya yeter dönek" diyen çok durum oldu. Yöneticilere çok büyük iş düşüyor inşallah altından başarıyla kalkabilirler. İnşallah kişisel egolar yüzünden iç çatışmaya girmezler.
Diplomasi yapmak başka ülkelerle iletişimde bulunmak doğru bunu cof doğru bir biçimde yapıyor ancak anlamadığım bir sorun var ... Ben arap çinli vietnamlı vs olsam foruma girsem translate le bile baksam 2 laftan birinde beni ezen bi adamla oynar mıyım? Bunu düşünmek doğru olabilir de adamlar dese siz sürekli bizi kullanma kafasındasınız deseler ne cevap verecekler acep...

Neyse turnuvaya katılan tüm ekiplere canı gönülden başarılar.. Kimse ne olursa olsun oyun olduğunu unutmadan seviye korunursa birşeyler başarılır :)

rüzgar46
05-06-2017, 00:12
atlarla mı hocam hahahaah

Sanırım sucuk talebi varda malum kelepir atları yaşlı ise yaramayan varsa toplum için değerlendirme yapıyoruz iyi geceler tutmayın beni uzuyor muhabbet hahahaha

EdgarDaviDs
05-06-2017, 00:13
valla ben birşey biliyorum :) böyle afra tafra yapanlar egolu olanlar sadece yazar çizerler. Oyuna gelince asker desen basamaz köy deden kasamaz. Ama lafa gelince herkesten çok bilirler. Elemeye gelmeyenler bilemez deniyor ya. Eee sen gittin de ne yaptın derim adama bende. Adamlar birlik beraberlik mesajı veriyor ya destek olacaksın ya köstek olacaksın. Köstek olacaksan da karşılığını alıp yıkılacaksın bu kadar basit. Gidip yabacılarla Türklere karşı birleşme şu kadar final bileti diye anlaşmayacaksın. O zaman bende sana Türk gözü ile bakmam kusura bakma. Sen şimdiden rakibin olarak Türkleri benimsemişsin güzel dostum

Michael Faraday
Sanırım sucuk talebi varda malum kelepir atları yaşlı ise yaramayan varsa toplum için değerlendirme yapıyoruz iyi geceler tutmayın beni uzuyor muhabbet hahahaha
hocam sakat atın sucuğu mu iyi olur yoksa sağlam atın mı ? Birde hangi cins atın eti löp löp olur?

Bu arada hahahaha

fatu

Algı felan yönetmiyorum, kendi adını sanını şanını şöhretini bir kenara bırakmış ve bu taşın altına elini koymuş herkes yüceltilmeyi hak ediyor.

Türk server larında oynadığı adı ile elemelere başlayan insanların Türkleri temsil ediyoruz gibi saçma sapan konuşmaları sadece bizim değil herkesin canını sıkıyor.

Selametle.

Edit; Final yüzü görmemişlerden kastım genellemedir, şahsınıza söylemedim, malum TR oyuncularının %80'lik kısmı Şampiyona yüzü görmedi. Akıllı telefonlarda otomatik düzeltme işlemi vardır. Misal ben wov yazıyorum telefon sürekli şov diye değiştiriyor. Bunu bile alıp aşağılamak için kullanan sen...

Herkes Türkler den bahsediyor siz sadece cof u konuşuyorsunuz. Benim alındığım yer Türk gurubu değildi, Cof gurubu idi. Bu gurupta da wov kuramamışsın ne başarısından bahsediyorsun dediğimde, genel başkanınız wov cof ta değildi diyerek başarıyı kendine başarısızlığı Tırsın Ulan ekibine yıkmış ve zihniyetini alenen ortaya koymuştur. Sürekli kendi reklamını yapıp egolarını dayatan bir yerde durup işi direk savaşa dökmemek için elbete çıkacağım. Lafonten den masallar dinlemek için vaktim yok..!

Cof reklamı yapılsın diye bizim kimseye kendimizi kullandırmaya niyetimiz yok. Amacımız bellidir, her yerde bangır bangır amacımızdan bahsediyoruz. Hiç gizlimiz saklımız yok.

Bil istedim :) İlk klasik versiyon turnuvadan itibaren oynayan ve oynamadıklarımı da göz ucuyla takip eden birisi olarak ben turnuva finallerinde aktif olarak cephede bangır bangır polonyalı doğrayarak masa da zorla hem polonyalısına hem italyanına hem de portekizlisine bizzat ben ateşkes imzalatırken Cof diye birileri hiç ortalıklarda yoktu..! Turnuva oynamamış diye aşağılayarak alenen algı yönelendirmesi yapmaya çalışman kabul edilemez bir saygısızlıktır. Özellikle de bana...

https://www.gettertools.com/t1.travian.com/G-Map/247987048
https://i.hizliresim.com/OLJ07Z.jpg

https://i.hizliresim.com/lWBdvX.jpg

Bunların sürekli reklamı yapılan birliğin esamesinin okunmadığı finallerde kazanılan bireysel, bölgesel ve diplomatik başarılardır. Biz forumlarda yaygara yapmadık sürekli bunları anlatarak çünkü Türkler olarak wov kuramadığımız bir server da kendimizi başarı kazanmış saymak bizim gibi insanlar için utanç kaynağıdır..!

Finaller için diplomasi yapılmasına karşı değiliz, elbette yapacağız ama diplomasinin ne zaman ve hangi şartlarda nasıl yapılacağını kimseden öğrenecek değiliz.

"1 Türk dünyaya bedeldir."
Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumlarda çarşaf çarşaf yapılan reklamları doğru bulmayan, egolarından arınmış, gerçekten ülke başarısı için elini taşın altına koyacak aklı selim yöneticiler varsa eğer Cof un içinde ben iletişime geçmeye hazırım..!

rüzgar46
05-06-2017, 00:15
hocam sakat atın sucuğu mu iyi olur yoksa sağlam atın mı ? Birde hangi cins atın eti löp löp olur?

Bu arada hahahaha

Sakar tabiki ve bol et istiyorsan topal at dişlerine bak sağlamsa olur ben kaçar iş çok

HANBİRLİKLERİ
05-06-2017, 00:19
Algı felan yönetmiyorum, kendi adını sanını şanını şöhretini bir kenara bırakmış ve bu taşın altına elini koymuş herkes yüceltilmeyi hak ediyor.

Türk server larında oynadığı adı ile elemelere başlayan insanların Türkleri temsil ediyoruz gibi saçma sapan konuşmaları sadece bizim değil herkesin canını sıkıyor.

Akıllı telefonlarda otomatik düzeltme işlemi vardır. Misal ben wov yazıyorum telefon sürekli şov diye değiştiriyor. Bunu bile alıp aşağılamak için kullanan sen...

Herkes Türkler den bahsediyor siz sadece cof u konuşuyorsunuz. Benim alındığım yer Türk gurubu değildi, Cof gurubu idi. Bu gurupta da wov kuramamışsın ne başarısından bahsediyorsun dediğimde, genel başkanınız wov cof ta değildi diyerek başarıyı kendine başarısızlığı Tırsın Ulan ekibine yıkmış ve zihniyetini alenen ortaya koymuştur. Sürekli kendi reklamını yapıp egolarını dayatan bir yerde durup işi direk savaşa dökmemek için elbete çıkacağım. Lafonten den masallar dinlemek için vaktim yok..!

Cof reklamı yapılsın diye bizim kimseye kendimizi kullandırmaya niyetimiz yok. Amacımız bellidir, her yerde bangır bangır amacımızdan bahsediyoruz. Hiç gizlimiz saklımız yok.

İlk klasik versiyon turnuvadan itibaren oynayan ve oynamadıklarımı da göz ucuyla takip eden birisi olarak ben turnuva finallerinde aktif olarak cephede bangır bangır polonyalı doğrayarak masa da zorla hem polonyalısına hem italyanına hem de portekizlisine bizzat ben ateşkes imzalatırken Cof diye birileri hiç ortalıklarda yoktu..! Turnuva oynamamış diye aşağılayarak alenen algı yönelendirmesi yapmaya çalışman kabul edilemez bir saygısızlıktır. Özellikle de bana...

Bunların sürekli reklamı yapılan birliğin esamesinin okunmadığı finallerde kazanılan bireysel, bölgesel ve diplomatik başarılardır. Biz forumlarda yaygara yapmadık sürekli bunları anlatarak çünkü Türkler olarak wov kuramadığımız bir server da kendimizi başarı kazanmış saymak bizim gibi insanlar için utanç kaynağıdır..!

Finaller için diplomasi yapılmasına karşı değiliz, elbette yapacağız ama diplomasinin ne zaman ve hangi şartlarda nasıl yapılacağını kimseden öğrenecek değiliz.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumlarda çarşaf çarşaf yapılan reklamları doğru bulmayan, egolarından arınmış, gerçekten ülke başarısı için elini taşın altına koyacak aklı selim yöneticiler varsa eğer Cof un içinde ben iletişime geçmeye hazırım..!

başkan serverlarda birliğini ve seni tanımamama rağmen yazından ötürü kutlarım doğru mantıkta oyuna başlamanın bu olduğunu düşünüyorum tebrikler

rüzgar46
05-06-2017, 00:23
Fatuyu sinirlendirmeyin Hahaha

Michael Faraday
05-06-2017, 00:23
Sakar tabiki ve bol et istiyorsan topal at dişlerine bak sağlamsa olur ben kaçar iş çok
tamam abim kolay gelsin. Kurbanda birşeyler ayarlamayı unutma bana ;)

rüzgar46
05-06-2017, 00:24
tamam abim kolay gelsin. Kurbanda birşeyler ayarlamayı unutma bana ;)

Yakında burda tanıtımı yapicam ben yaticaktim sanirim

osmancan71
05-06-2017, 00:26
başkan serverlarda birliğini ve seni tanımamama rağmen yazından ötürü kutlarım doğru mantıkta oyuna başlamanın bu olduğunu düşünüyorum tebrikler

güzel yazıyoda buda başer gibi bişi çıkar diye tebrik edemiyom ben :D daha önce hiç karşılaşmadım. geçen sene bi adını duymuştum sadece.

TatarKralı
05-06-2017, 00:27

Akıllı telefonlarda otomatik düzeltme işlemi vardır. Misal ben wov yazıyorum telefon sürekli şov diye değiştiriyor. Bunu bile alıp aşağılamak için kullanan sen...

İlk klasik versiyon turnuvadan itibaren oynayan ve oynamadıklarımı da göz ucuyla takip eden birisi olarak ben turnuva finallerinde aktif olarak cephede bangır bangır polonyalı doğrayarak masa da zorla hem polonyalısına hem italyanına hem de portekizlisine bizzat ben ateşkes imzalatırken Cof diye birileri hiç ortalıklarda yoktu..! Turnuva oynamamış diye aşağılayarak alenen algı yönelendirmesi yapmaya çalışman kabul edilemez bir saygısızlıktır. Özellikle de bana...

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kimse kimsenin reklamını yapmıyor, neyse bunun yeri burası değil.

hakanugur'un nasıl birinci olduğundandamı bahsetsek :)

Yakın zamanda seni arayacağım abi. Yakın zamanda da bir iftar düzenleyeceğiz, birinci elden davet edeceğim senide.

Görüşmek üzere.

HANBİRLİKLERİ
05-06-2017, 00:30
güzel yazıyoda buda başer gibi bişi çıkar diye tebrik edemiyom ben :D daha önce hiç karşılaşmadım. geçen sene bi adını duymuştum sadece.

kanka ne olursa olsun beni temsil eden TÜRKİYE ismi
COF ismi bni temsil etmiyor

Özdemir
05-06-2017, 00:32

Ohooo demişler,

Helal olsun sonunda soyle bi aciklama gordum. Guneydoguya TR yazmaniz ayri hoş. Insallah sozlerinizin arkasinda durur guzel isler cikarirsiniz:)

exnqast
05-06-2017, 00:32
Bahsetsene ? Sonra da yabancı Forumlarda ki TURKEY LEADER hesaplarından bahset. onu da bilmeyenler vardır.

Yakın zamanda seni arayacağım abi. Yakın zamanda da bir iftar düzenleyeceğiz, birinci elden davet edeceğim senide.

Görüşmek üzere.

TatarKralı
05-06-2017, 00:38
Bahsetsene ? Sonra da yabancı Forumlarda ki TURKEY LEADER hesaplarından bahset. onu da bilmeyenler vardır.

hakanugur'un nasıl birinci olduğunu Kadir abiye sorabilirsin.

Polonya Forumunda ki Turkey Leader hesabı bizzat benim. Her forumda da hesabım vardır benzer isimlerde. Sizde Türk Lideri olarak kendinizi lanse edin, bundan gocunmayız. Sizin daha haberiniz yokken biz yabancı forumlarda birşeyler yapmaya çalışıyorduk.

Ortamı daha fazla germeyelim, burada bitirelim bu konuşmayı, daha fazla merak ettiğin birşey varsa numaram Kadir abide var alabilirsin, istediğin saatte istediğini sorabilirsin.

Aynı amaçtayız, sadece yollarımız farklı. Bunun farkına varın artık.

like the wind
05-06-2017, 00:40
Bayağı çok şey yazılmış çizilmiş.
Akıllı olunursa ve elemelerle - finalleri biribirne karıştırmasak. Ben bu Finallerde Türk wowunu önde görüyorum.
Bence Cofların diğer ülkelerle birleşip Ruslara karşı güçlü bir ittifak yapması Bizlerin lehinedir. Türkleri açık hedef olmaktan çıkarır.
Geçen dönem Biz Türklerin bu kadar iyi olmasının ana nedeni Rusların ilk hedefi DACIA Birlikleriydi bunu hepimiz biliyoruz. Bizler ruslardan çok Rusların desteklediği Taylandlılarla çarpıştık ve bu avantajla bizim wowumuz 3 üncü oldu.
Elemelerden sonra ortak menfaatler için çalışmalar ve görüşmeler yapılır.

Ama öncelikle elemeleri en az hasarla atlatmamız lazım.

Kenpachi
05-06-2017, 00:46
Aynı amaçtayız, sadece yollarımız farklı.

Uranyumcuda o amaçla mı geliyor yoksa prim mi kasıyor acaba? :zuhaha:

badboys
05-06-2017, 00:49

Görüşmek üzere.

Çalışmadığın yerden mi çıktı Emirhan ???

fatu
05-06-2017, 00:51

Polonya Forumunda ki Turkey Leader hesabı bizzat benim. Her forumda da hesabım vardır benzer isimlerde. Sizde Türk Lideri olarak kendinizi lanse edin, bundan gocunmayız. Sizin daha haberiniz yokken biz yabancı forumlarda birşeyler yapmaya çalışıyorduk.

Ortamı daha fazla germeyelim, burada bitirelim bu konuşmayı, daha fazla merak ettiğin birşey varsa numaram Kadir abide var alabilirsin, istediğin saatte istediğini sorabilirsin.

Hakanugur zaten hali hazırda Mihalius denen rus ile kapışırken saldırganlıkta +/+ dan HZZ nin de ordularını hakanugur kessin diye takviyesi ile zirveye oturmuştur. Bunun saklanacak nesi var..?

HZZ jugger denen başka bir egomanyak yüzünden (ki bu egomanyak daha merkezini 15 tarlaya kurmasını benden öğrenen biridir) +/+ yerleşmiş ve malesef ilk aylarda çok hırpalanmıştır. Bu hırpalanma zamanlarında bizzat hakanugur başta sıla si&ma olmak üzere taaaa +/- güneydoğudan +/+ kuzeydoğuya madde takviyesi yapmış bizzat benim tarafımdan fırça yemiştir. Bu kadar uzağa niye pazarcıları bağladın +/- de yardıma ihtiyacı olan yakın mesafelerdeki Türkler varken diye..! Bu yaptığı madde takviyeleri HZZ ile arasına sıcaklık sokmuş karşılığını da HZZ fersah fersah ödemiştir.

Konusu geçmişken, bence TR nin en iyi birliklerinden biri olan HZZ (yiğidi öldür hakkını yeme) sayesinde birinciliği kazanmıştır ve COF sürekli kendi reklamını yaparken en başta onlara saygısızlık etmekte ve yok saymaktadır. Buna nasıl tahammül ediyorlar anlamak mümkün değil. Bizi de çok alakadar etmiyor. İçlerinde çok iyi oyuncular bulunmakta, keşke bu yolda tam manasıyla bir ve beraber olabilsek...

ultrAslan
05-06-2017, 00:53
Bayağı çok şey yazılmış çizilmiş.
Akıllı olunursa ve elemelerle - finalleri biribirne karıştırmasak. Ben bu Finallerde Türk wowunu önde görüyorum.
Bence Cofların diğer ülkelerle birleşip Ruslara karşı güçlü bir ittifak yapması Bizlerin lehinedir. Türkleri açık hedef olmaktan çıkarır.
Geçen dönem Biz Türklerin bu kadar iyi olmasının ana nedeni Rusların ilk hedefi DACIA Birlikleriydi bunu hepimiz biliyoruz. Bizler ruslardan çok Rusların desteklediği Taylandlılarla çarpıştık ve bu avantajla bizim wowumuz 3 üncü oldu.
Elemelerden sonra ortak menfaatler için çalışmalar ve görüşmeler yapılır.

Ama öncelikle elemeleri en az hasarla atlatmamız lazım.

Abi şunlara söylesende boş yere tartıştıklarını bilseler :d bir büyük olarak sahneye davet ediyorum seni

exnqast
05-06-2017, 00:53
Boş konuşuyorsun. Benim seninle ve senin kafa yapına sahip kimselerle aynı amacım olamaz.

Benim amacım. ADAMUS birlikleri genel başkanı olarak.

ADAMUS adını bir kenara bırakıp TÜRK ' adıyla EGO olmadan, Bütün Türk ekipleriyle ve yönetim kadrolarıyla tek çatı altında aynı emel uğruna hareket etmek.

Sen yanında olacak 1 fazla oyuncu için, sana köstek olacağına inandığın 1000 bayrakdaşını silerken ve bununla ilgili (NATO) (İroni içerir) verirken. Ben 1 bayrakdaşımı kazanmak için Girdiğim Her serverda 1.liği göğüslemiş birliğimin adını bile kenara bırakabilirim.

İlk başta da yazdım. COF dahil herkes bu oluşuma davetlidir diye.

He ayrıca. Forum adında güncellemeye gitmen daha bir hayırlı olabilir.

Çünkü olabileceğin Tek LEADER. COF LEADER.

TÜRK lideri olabilmek önce Türk kitlelerine hitap edebilmek gerekiyor.

Bakış açınızı biraz objektif yapıp EGO'larınızı az da olsa kenara koyduğunuz da. Bana ulaşabilirsiniz.

D.E.M ay ışığı WoWun dan beri FATU da telefonum var.

Striker
05-06-2017, 00:59

Ohooo demişler,

Hocam bende gelmeyi düşünüyordum turnuvaya birligin ismi ne bende gelebilirim isterseniz oyun bilgim var 4 yıl kadar oynadım

fatu
05-06-2017, 01:00
Hocam bende gelmeyi düşünüyordum turnuvaya birligin ismi ne bende gelebilirim isterseniz oyun bilgim var 4 yıl kadar oynadımBirlik isimlerimiz Türkiye...

Striker
05-06-2017, 01:06
Peki hocam orada görüşürüz normal server dan farkı var mı bunun

fatu
05-06-2017, 01:07
Peki hocam orada görüşürüz normal server dan farkı var mı bununElbette var, sen oyuna gir kaydını yap, oyun içerisinde herkese gerekli bilgileri vereceğiz, anlatacağız.

4KİLLER
05-06-2017, 01:09
Sa.arkadaşlar
No_Cry veysel

Ah ehtiyar sen daha birakmadinmi bu mereti katılan tüm arkadaşlara başarılar.

badboys
05-06-2017, 01:11

Ohooo demişler,

Hayırlı olsun. Finallerde şimdiye kadar ki en yüksek katılımı sağlayıp TÜRK adını yüceltmek dileklerimle size ve ekibinize bu yolda sonsuz başarılar...

sessizce
05-06-2017, 01:11
Forummm yazilarim cogunun okumadim ama bir tartisma havasi var gibi hakli haksiz meselesi yuzunden okumamazlik ettim umrumda degil cunku su hakliynis bu hakliymis su soyle soylemis bu boyle yapmis gecmisi birakip suraya tertemiz bir sayfa acan turk birlikleri gormek suraya girerken tek bir gaye ile giriyorum birlik beraberlik mesajlari gormek icinama nerde cok daha farkli mesajlar okumak dilegiyle gorusmek uzere...

TırTıl
05-06-2017, 01:12
Boş konuşuyorsun. Benim seninle ve senin kafa yapına sahip kimselerle aynı amacım olamaz.

Benim amacım. ADAMUS birlikleri genel başkanı olarak.

ADAMUS adını bir kenara bırakıp TÜRK ' adıyla EGO olmadan, Bütün Türk ekipleriyle ve yönetim kadrolarıyla tek çatı altında aynı emel uğruna hareket etmek.

Sen yanında olacak 1 fazla oyuncu için, sana köstek olacağına inandığın 1000 bayrakdaşını silerken ve bununla ilgili (NATO) (İroni içerir) verirken. Ben 1 bayrakdaşımı kazanmak için Girdiğim Her serverda 1.liği göğüslemiş birliğimin adını bile kenara bırakabilirim.

İlk başta da yazdım. COF dahil herkes bu oluşuma davetlidir diye.

He ayrıca. Forum adında güncellemeye gitmen daha bir hayırlı olabilir.

Çünkü olabileceğin Tek LEADER. COF LEADER.

TÜRK lideri olabilmek önce Türk kitlelerine hitap edebilmek gerekiyor.

Bakış açınızı biraz objektif yapıp EGO'larınızı az da olsa kenara koyduğunuz da. Bana ulaşabilirsiniz.

D.E.M ay ışığı WoWun dan beri FATU da telefonum var.
Tolgacım ortamı germek istemiyorum ama sürekli söylediği şeyleri çeviriyorlar.Cof karşısı plan yapanlara yapacaklarımızdan sorumlu değilizden tut 1 vietnamlı bin türküne kadar...şimdide siz bilmiyorsunuz.

öylesine
05-06-2017, 01:15

Görüşmek üzere.

adamus başarısız geçirdiği bir turnuvadan elde ettiği dereceyi gösterirken, nasıl olduğunu biliyorum diyerek başarıyı gölgeleyen sen mi gocunmayacaksın? günlerdir yenildiğiniz turnuva üzerinden kazanımlarınızı söylerken şimdi başkasını kıskanıp hazmedemeyen üstelik savunma komutanınınız da hakanugur gibi ally ile kendisini savunma 1.si yapmaya çalışırken bunu üstelemeni nasıl açıklarsın acaba. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama. Biz turnuvada seneye daha toplu oluruz planı ile birdahaki elemeyi düşünürken savunma komutanı ally ile defanslar ile kendisine saldırılmasını istiyor. Ne için ucuz bi ödül için!!. Gocunmayacak birileri yazsın senin yerine zira Keskin sirke küpüne zarar verir .

Haci Vosvos
05-06-2017, 01:30
Fatu Exnqast adamusların yetkilileri sissiniz bildiğim kadarıyla size naçizane 2-3 tavsiye. Yanlış yapıyorsunuz. Bak ilk açıklamandada bunu söylemiştim. Önümüzde eleme var ama final gibi davranışlarda bulunuyorsunuz ve insanları kasıyorsunuz. Kendi Ekibinizi kasıyorsunuz. Burası eleme amaç sadece bilet bir savaş değil. Siz öyle bir lanse ediyorsunuz ki. Şuan sanki herkes tüm gücüyle bişeyler yapmalı felan fulan. Oysaki tam tersi insanlar elemede ne enerjilerini ne nakitlerini harcamamalı. Heleki sizin ekibin turnuva tecrübesi az olan oyunculardan oluştuğunu söylersek genel olarak bu insanlara bu yaptığınız boş yere altın ve emek harcatıcak. Sonra finalde istediği perfermansı veremicekler. Elemede yapıcağın en fazla bölgesel ve wow Çevresi yerleşim antremanıdır. Özellikle wow çevresini final de nasıl yapacaksanız o şekilde ayarlamaya çalışabilirsiniz. Onun dışında insanlar girsin yapabiliyorsa 3-4 grupta açsın bilet kassın comx destek olsun. İnsanların eleme beklentilerini yükseltirseniz bu sefer umduğunu bulamayan insanlar savaş isticek e ben bu orduyu bastım napcam ? Ben bu defi bastım napcam. Sonra elemede aşırı bir gereksiz savaş saçmalıkları felan.... Bunlar eleştiri babında değil. Yanlış bir gidişata yönelik bir uyarı sadece. Bu gün aynı birlikte aynı oluşumda olmasakta finalde her bir Türk 1. Öncelik Ruslarla savaşıcak yani güçlü bir oluşumu elbette bende isterim. Cofta ister dirilişte ister. İnsanları elemede yormayın beklentileri yükseltmeyin elemeye final havası vermeyin.

PsiGoPaT
05-06-2017, 01:35
Hakanugur zaten hali hazırda Mihalius denen rus ile kapışırken saldırganlıkta +/+ dan HZZ nin de ordularını hakanugur kessin diye takviyesi ile zirveye oturmuştur. Bunun saklanacak nesi var..?

HZZ jugger denen başka bir egomanyak yüzünden (ki bu egomanyak daha merkezini 15 tarlaya kurmasını benden öğrenen biridir) +/+ yerleşmiş ve malesef ilk aylarda çok hırpalanmıştır. Bu hırpalanma zamanlarında bizzat hakanugur başta sıla si&ma olmak üzere taaaa +/- güneydoğudan +/+ kuzeydoğuya madde takviyesi yapmış bizzat benim tarafımdan fırça yemiştir. Bu kadar uzağa niye pazarcıları bağladın +/- de yardıma ihtiyacı olan yakın mesafelerdeki Türkler varken diye..! Bu yaptığı madde takviyeleri HZZ ile arasına sıcaklık sokmuş karşılığını da HZZ fersah fersah ödemiştir.

Konusu geçmişken, bence TR nin en iyi birliklerinden biri olan HZZ (yiğidi öldür hakkını yeme) sayesinde birinciliği kazanmıştır ve COF sürekli kendi reklamını yaparken en başta onlara saygısızlık etmekte ve yok saymaktadır. Buna nasıl tahammül ediyorlar anlamak mümkün değil. Bizi de çok alakadar etmiyor. İçlerinde çok iyi oyuncular bulunmakta, keşke bu yolda tam manasıyla bir ve beraber olabilsek...

Su birlik isimlerine takilma mevzunu hala anlamis degilim. Bad Cerber Vodka vs. Zibilyon tane rus birligi var. Operasyon yaparken bu isim farkliliklari bizi cok zorluyor. Analizlerde 3 5 kisilik ismi farkli ufak birlikleri gozden kacirip analiz etmek isimleri ayni birlikleri analiz etmekten daha zor. Gecen turnuvada sadece cof mu vardi o kadar takip ediyosunuz gormussunuzdur istiklal maraz dirilis turkey birliklerini. Elemede takindiginiz dusuncenin aynisini errorlar takindi. Esamesi okunmadi finalde. Ha şu var ordaki şizofren sayisi zaten tr deki sizofren sayisina yakin oldugu icin sizin oyle kaybolma ihtimaliniz zor. Benim fikrim sadece tr ekipleriyle bu server oyun kazanilmasi İMKANSİZ. Madem ww kuramadiginiz serveri kötü görüyorsunuz bence pesin pesin kaybetmeye calisiyorsunuz.

Cof isminin gecen seneki ittifakta on planda olmasinin sebebi hem en kalabalik hem en organize ekibin cof ekibi olmasiydi. Gerek diplomasi gerek organizasyon en buyuk emegi cof harcadi. Bu arada ben de istiklalde oynadim.

Ayriyeten HZZ ye saygisizlik olacak bi durum yok. Ortada ne HZZ var suan ne de HZZ tayfa diyebileceğimiz kucuk bir ekip. Ersan basganin gecirdigi kazadan sonra ersan aramiza donene kadar(ki sonrasinda da olmayabilir) HZZ birliklerini toplama vs dusuncemiz yok. HZZ ekibi olarak ersan basgan aramiza dondugunde turnuvaya gelirsek zaten fark hissedilir. Tipki ezeli ve ebedi rakibimiz Hababam birliklerinin ekip olarak turnuvaya gelmesinin yaratacagi etki gibi. Bu iki ekip saglam kadrolarla turnuvaya gelmedikce de sizin anlattiklariniz kagit uzerinde kalir bu da benim nacizane fikrim.

İyi geceler hayirli sahurlar

WeissesFLeiscH
05-06-2017, 01:37
Başta bünyamin abi olmak üzere tüm TR birliklerine basarilar. Kavga etmeden oynayın.vizelerde cok kasmayın finallere yüklenin :)

4KİLLER
05-06-2017, 01:40
Mesele birlik ismi degilki mesele bazi arkadaşların yokuş yapabilmeleri için buldukları basit ve kestirme bi yol sadece:)

TırTıl
05-06-2017, 01:44
Tolga bu arada sana siz yokken biz bunları yaptık diyenler ilk s1 ADA wowunda yaptıklarını,sonraki speed de DEM wowun da yaptıklarını,sonraki speedde Tyler Durden adıyla Army Elite birlikleri adına aldıgın wow ve saldırı 1.liğini Omni adıyla kırdıgın galya mancınık rekorunu falan bilmedikleri için bu kadar rahat konuşuyorlar sanırım.Benim en büyük başarım senin gibi fatu gibi bu oyunu yalayıp yutmuş oyuncuları AdaMuSa katmak oldu.

mordekai
05-06-2017, 01:46
Mesele birlik ismi degilki mesele bazi arkadaşların yokuş yapabilmeleri için buldukları basit ve kestirme bi yol sadece:)
Isım kavgası yapan ekıp değil misiniz siz ecel miydi teşkilatmıydı. Hangı ısımdı kavga ettiğiniz

adamus başarısız geçirdiği bir turnuvadan elde ettiği dereceyi gösterirken, nasıl olduğunu biliyorum diyerek başarıyı gölgeleyen sen mi gocunmayacaksın? günlerdir yenildiğiniz turnuva üzerinden kazanımlarınızı söylerken şimdi başkasını kıskanıp hazmedemeyen üstelik savunma komutanınınız da hakanugur gibi ally ile kendisini savunma 1.si yapmaya çalışırken bunu üstelemeni nasıl açıklarsın acaba. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derler adama. Biz turnuvada seneye daha toplu oluruz planı ile birdahaki elemeyi düşünürken savunma komutanı ally ile defanslar ile kendisine saldırılmasını istiyor. Ne için ucuz bi ödül için!!. Gocunmayacak birileri yazsın senin yerine zira Keskin sirke küpüne zarar verir .
Sen bunları iyice tanı daha neler neler.. :D

Niye herkes eleme önemli değil finale yüklenin dıyo? Bunuda anlamadım bı amaç mı var acaba sürekli tekrarlıyonuz

exnqast
05-06-2017, 01:51
Olsun boşver herkes kendini Eski sansın erdicim :) Aslında haksız da sayılmaz bazı yazılanlarda. dediği gibi BİZ YOKKEN ' bunları yaptılar. Biz varken de bakalım neler yapacaklar..

Amacımız hep beraber yapmaktı ama bunu istemediklerini açık bir dille anlattılar. Saygı duymak gerek.

ONURSAL KURUCU BAŞKANIM - ADAMUS yapılabilecek en güzel şeylerden biriydi. o yüzden yerin hepimizde ayrıdır.

Daha iyilerini de bu turnuvada hep beraber yapıcaz inşallah.

Tolga bu arada sana siz yokken biz bunları yaptık diyenler ilk s1 ADA wowunda yaptıklarını,sonraki speed de DEM wowun da yaptıklarını,sonraki speedde Tyler Durden adıyla Army Elite birlikleri adına aldıgın wow ve saldırı 1.liğini Omni adıyla kırdıgın galya mancınık rekorunu falan bilmedikleri için bu kadar rahat konuşuyorlar sanırım.Benim en büyük başarım senin gibi fatu gibi bu oyunu yalayıp yutmuş oyuncuları AdaMuSa katmak oldu.

4KİLLER
05-06-2017, 01:53
Isım kavgası yapan ekıp değil misiniz siz ecel miydi teşkilatmıydı. Hangı ısımdı kavga ettiğiniz

Yanlış sayfadasın sanırım hiç öyle takıntılarım olmadı o tartışmalardansa uzak durmak için özellikle çekilmek için musade istemişimdir bunu gereken kişilerden teyit edebilirsin ve soyledigim avrupa için söylenmiş bi laftir

TırTıl
05-06-2017, 01:54
Allah utandırmasın

espanyol
05-06-2017, 01:57
Su birlik isimlerine takilma mevzunu hala anlamis degilim. Bad Cerber Vodka vs. Zibilyon tane rus birligi var. .

Bizim sorunumuz kuyruk acısı. eski serverlarda yaşanmış yenilgileri, savaşları bi kenara bırakıp bir olamamamız. birlik ismi işin içine girdimi hemen bencilleşiyoruz. turnuvayı türk serverı sanıyoruz.

HZZ ekibi olarak ersan basgan aramiza dondugunde turnuvaya gelirsek zaten fark hissedilir. Tipki ezeli ve ebedi rakibimiz Hababam birliklerinin ekip olarak turnuvaya gelmesinin yaratacagi etki gibi. Bu iki ekip saglam kadrolarla turnuvaya gelmedikce de sizin anlattiklariniz kagit uzerinde kalir bu da benim nacizane fikrim.

Bu arkadaşa sonuna kadar katılıyorum. kimse kimseyi kandırmasın. turnuva 2x hızında ve 1x oyuncularının çoğunluğu bu hıza ayak uyduramıyor. Turnuva serverlarında aktif savaşabilmek için kaliteli speed oyuncuları lazım. ha wowu tecrubeli 1x kadrolarına verin onlarda layıkıyla yapabilecektir.

PsiGoPaT
05-06-2017, 02:03
Yahu kuyruk acisi eski mevzular vs hikaye bunlar kapasitesiz adamlarin arkasina siginacagi laflar. Gecen turnuvada finallerden once mesaj atan butun hababam oyuncularina kendi defans hesaplarimizi verdim. Ben s6 haric sadece speed oynayan ve her sv hababama karsi oynayan biriyim aramizda edilmedik hakaret kullanilmadik casus kalmamis. Bazi seyleri aşmak lazım. Aşmak içinde yükselmek lazım. Ona da biraz çaba lazım :)

Bide adamus lardan daha once fatu vs gibi speedde oynayan yada gecen sv elemede bizle oynayip bu sv burada devam edecek arkadaslar haric pek tanidigim kimse yok. Sunu belirtmem gerekicek herkes ustune alinmasin da arkadas ona egoist buna egoist diyip biz yokken biz varken muhabbeti cok komik gorunuyor. Yazan arkadaslara bu lafim evirip cevirip onume koymayin sonra :)

çiçili
05-06-2017, 02:07
Size en başta dedim büyük vedo imp kuralım avrupa titresin ama olmadı büyük kayıp :(

PsiGoPaT
05-06-2017, 02:10
Size en başta dedim büyük vedo imp kuralım avrupa titresin ama olmadı büyük kayıp :(

Mohaç meydan muharebesinde bizim haçlılara yaptığımızı burda haclilar vedo imp. yapardı heralde xd

çiçili
05-06-2017, 02:12
Mohaç meydan muharebesinde bizim haçlılara yaptığımızı burda haclilar vedo imp. yapardı heralde xd

ISO cahil cahil konuşma burada bu arada vahiti vieatnamlilara mareşal olarak göndereceğiz içten çökecekler bende İngilizlerle oynayacaktim nasip değilmiş:p

like the wind
05-06-2017, 02:14
heyyy Arkadaşlarrr inşaallh bu heyecanınızı Finallerede saklarsınız.
Şu bu o bunu yapmış biz şunu yaptık bunların hepsi boşşşş.

Her iki oluşumunda Başkanları geçmişteki elemelerde neler yaşandıgını ÇOK ÇOK İYİ BİLİYOR.
Akıllı olmaları gerektiklerini kendileri herkesten daha iyi biliyor.

Elemeyi fianllerle karıştırmayacaklarından eminim. Her iki oluşumda istedikleri bilet Sayısını alırlar rahatlıkla. O yüzden akıllı açıklamalarla milletin tansiyonu düşürmek zorundalar.

Durmuşum seni de görmek istiyorum Komutanlara ihtiyaç var.

Herkese saygılar, sevgiler.
HADİ SAHURDA BİTİYOR... YEYİN NAMAZI BEKLEYİN YATIN UYUYUN YAWWW...

PsiGoPaT
05-06-2017, 02:19
ISO cahil cahil konuşma burada bu arada vahiti vieatnamlilara mareşal olarak göndereceğiz içten çökecekler bende İngilizlerle oynayacaktim nasip değilmiş:p

İsabetli kararlar olur xd

çiçili
05-06-2017, 02:24
Eski bir Adamuslu olarak adamus birliğine elemede ve turnuvada başarılar .

fatu
05-06-2017, 02:28
Su birlik isimlerine takilma mevzunu hala anlamis degilim. Bad Cerber Vodka vs. Zibilyon tane rus birligi var. Operasyon yaparken bu isim farkliliklari bizi cok zorluyor. Analizlerde 3 5 kisilik ismi farkli ufak birlikleri gozden kacirip analiz etmek isimleri ayni birlikleri analiz etmekten daha zor.Sen Türk düşüncesini RUS düşüncesi ile kıyaslamaya çalışıyorsun, yaptığın yanlış burada. RUS lara operasyon yaparken bu zorlukları çekerek bunu tecrübe etmen iyi birşey aslında haklısın lakin haklı olmadığın konu şu, senin elinde RUS oyuncular yok, Türk oyuncular var. Bu yüzden de ayağını yorganına göre uzatarak düşünmelisin. Türk oyuncuların zihniyetine göre düşünmek zorundasın, planını da ona göre yapmak zorundasın. Sayfalarca mantar diye tabir ettiğiniz insanların hemen hemen hepsi de size bu yüzden kızıyor, tepki gösteriyor. Bazıları gerçekten mantar olabilir henüz emin değilim hepsinden. En nihayetinde elinde RUS yok TÜRK var...

Gecen turnuvada sadece cof mu vardi o kadar takip ediyosunuz gormussunuzdur istiklal maraz dirilis turkey birliklerini. Elemede takindiginiz dusuncenin aynisini errorlar takindi. Esamesi okunmadi finalde. Ha şu var ordaki şizofren sayisi zaten tr deki sizofren sayisina yakin oldugu icin sizin oyle kaybolma ihtimaliniz zor. Benim fikrim sadece tr ekipleriyle bu server oyun kazanilmasi İMKANSİZ.Burada da yine hata yapıyorsun, yaptığın hata ERROR ismi ile TÜRKİYE ismini yan yana koymak aynı kefeye koymak. Biz buraya ADAMUS uz asarız keseriz yırtarız dağları diye naralar atarak gelmedik. Herkesi birleştirebilmek için yola ortak isim ile çıktık. Herkesi ortaklığa davet ettik, Adamus adıyla biz bize yeteriz demedik.

Türk insanına biz araplarla anlaştık veya vietnamlılarla veya xyz ülkesiyle anlaştık wovu onlara vereceğiz dersen, senin arkandan kimse gelmez, gelemez. Türk böyle düşünmez. Ben en az 7 göbekten Türk oğlu Türk'üm. İnancını yitirmiş bir Türk hiçbir işe yaramaz. Türk insanını öncelikle inandırmak zorundasın, bende bunun için mücadele veriyorum. Hep beraber inandık, bunun için hep beraber mücadele vereceğiz.

Madem ww kuramadiginiz serveri kötü görüyorsunuz bence pesin pesin kaybetmeye calisiyorsunuz.Finalde başaramazsak ta yolunda öleceğiz ve bunu bireysel olarak yaptıklarımızı anlatarak şahsi reklam haline dönüştürmeyeceğiz.

PsiGoPaT
05-06-2017, 02:36
Sen Türk düşüncesini RUS düşüncesi ile kıyaslamaya çalışıyorsun, yaptığın yanlış burada. RUS lara operasyon yaparken bu zorlukları çekerek bunu tecrübe etmen iyi birşey aslında haklısın lakin haklı olmadığın konu şu, senin elinde RUS oyuncular yok, Türk oyuncular var. Bu yüzden de ayağını yorganına göre uzatarak düşünmelisin. Türk oyuncuların zihniyetine göre düşünmek zorundasın, planını da ona göre yapmak zorundasın. Sayfalarca mantar diye tabir ettiğiniz insanların hemen hemen hepsi de size bu yüzden kızıyor, tepki gösteriyor. Bazıları gerçekten mantar olabilir henüz emin değilim hepsinden. En nihayetinde elinde RUS yok TÜRK var...
Burada da yine hata yapıyorsun, yaptığın hata ERROR ismi ile TÜRKİYE ismini yan yana koymak aynı kefeye koymak. Biz buraya ADAMUS uz asarız keseriz yırtarız dağları diye naralar atarak gelmedik. Herkesi birleştirebilmek için yola ortak isim ile çıktık. Herkesi ortaklığa davet ettik, Adamus adıyla biz bize yeteriz demedik.

Türk insanına biz araplarla anlaştık veya vietnamlılarla veya xyz ülkesiyle anlaştık wovu onlara vereceğiz dersen, senin arkandan kimse gelmez, gelemez. Türk böyle düşünmez. Ben en az 7 göbekten Türk oğlu Türk'üm. İnancını yitirmiş bir Türk hiçbir işe yaramaz. Türk insanını öncelikle inandırmak zorundasın, bende bunun için mücadele veriyorum. Hep beraber inandık, bunun için hep beraber mücadele vereceğiz.
Finalde başaramazsak ta yolunda öleceğiz ve bunu bireysel olarak yaptıklarımızı anlatarak şahsi reklam haline dönüştürmeyeceğiz.

Simdi ilk olarak ben kendi adima yazdim bastada belirttigim gibi sahsi goruslerim. Bana burada sayfalarca mantar dediginiz vs ithamlarda bulunman yanlis. Sirf bunlari yazmayin diye sahsi gorusum yazdim ama ne fayda..

Elinde rus oyuncu yok türk oyuncu var vs demissin de cephede sana roket atanlara karşı taş atarak hiçbirşey kazanamazsın. Ekiplerin bu bilinçte olmasi lazim. Bu bilinçte olmayan 3 5 kisi koca koca gruplari birlikleri kullanilamaz hale getirebiliyor psikolojik olarak.

Errordan kastim zaten istesenizde oyle olamassiniz hicbir birlik oyle olamaz fizyolojik olarak zor gerçekten :D Demek istedigim realist olup suanki turk oyuncularla ittifak kurmadan birsey yapilma ihtimalinin gerçekten sıfıra yakın olması.

Ben benim arkamdan kimsenin gelmesini beklemiyorum. Kimsenin arkasindan da gitmiyorum. Nerede kime faydali olacagimi dusunursem onun yaninda oluyorum o kadar o da 1 hesapla :)

İnandirma mevzuna gelince. Burada anlattiklariniz sanki yarin dolar 2 tl mazot 1 tl olacak diyip buna inandirmak gibi geliyor bana.

Şahsi reklam kısmına katılıyorum. Ortaklarimla da son turnuvada bu konuds tartışmalarımız olmuştu. Saldırıda 12. Bitirdik 10 a cekmek icin tokmak casus vs ugrasmak istiyolardi. Burdan tekrar edeyim elemede 24 saat tokmak kesebilirsiniz de turnuvada tokmak casus kesmeyin gözünüzü seviyim(Bu tum oyuncular icin)

Neyse umarim hayirlisi olur.

fatu
05-06-2017, 02:47
Simdi ilk olarak ben kendi adima yazdim bastada belirttigim gibi sahsi goruslerim. Bana burada sayfalarca mantar dediginiz vs ithamlarda bulunman yanlis. Sirf bunlari yazmayin diye sahsi gorusum yazdim ama ne fayda..
Sana kötü birşey demedim, ortada 2 taraf var gibi görünüyor ve sende karşı taraftasın gibi görünüyor. Bu yüzden böyle yazdım, şahsına da birşey yok, göründüğün tarafa da kötü birşey yok burada.

Sadece bakış açını değiştirmeli ve denemekten vazgeç memelisin. Bunlarda benim şahsi fikirlerim. Senin gibi ciddi tecrübeleri olan oyunculara o tarafta da ihtiyaç olur bu tarafta da ihtiyaç olur her daim.

Haci Vosvos
05-06-2017, 02:48
Finalde başaramazsak ta yolunda öleceğiz ve bunu bireysel olarak yaptıklarımızı anlatarak şahsi reklam haline dönüştürmeyeceğiz.
Yavaş.......

PsiGoPaT
05-06-2017, 02:54
Sana kötü birşey demedim, ortada 2 taraf var gibi görünüyor ve sende karşı taraftasın gibi görünüyor. Bu yüzden böyle yazdım, şahsına da birşey yok, göründüğün tarafa da kötü birşey yok burada.

Sadece bakış açını değiştirmeli ve denemekten vazgeç memelisin. Bunlarda benim şahsi fikirlerim. Senin gibi ciddi tecrübeleri olan oyunculara o tarafta da ihtiyaç olur bu tarafta da ihtiyaç olur her daim.

İşte iki taraf fikri yanlış. Bi konuda 2 taraf varsa onlar karşı karşıyadır bana göre. Burada karşı karşıya geçilecek bi durum yok. Ayni teklifi bizzat bende size yapiyim. Bakış acınızı degistirmelisiniz. İyi geceler :)

fatu
05-06-2017, 02:58
İşte iki taraf fikri yanlış. Bi konuda 2 taraf varsa onlar karşı karşıyadır bana göre. Burada karşı karşıya geçilecek bi durum yok. Ayni teklifi bizzat bende size yapiyim. Bakış acınızı degistirmelisiniz. İyi geceler :)
Devekuşu gibi kafamızı kuma gömmeye gerek yok. (: Türkiye olarak herkese kapımız açık. Mevcut tarafları yaratan biz değiliz, öte tarafın açıklamalarını at gözlüklerini çıkartarak okumak gerekli, her şey alenen ortada... İyi geceler (:

cypruslee
05-06-2017, 03:13

Aslında uzun zamandır yazmıyordum forumda ama watsap grubunda bu fotoyu görünce ufak bi noktaya değinmek istedim .
yazmışsınız o taraf bu taraf diye , sonrada demişsiniz biz birlik olalım istedik ama diğer taraf istemedi diye .
Ben cofun yıllardır savunma komutanlığını yapmış olan biri olarak şunu acıkca söyliyebilirimki saldırı alan tüm türklere nereye ne kdr defans gerekli ise atacağımızı bilmenizi isterim . Yeterki destek isteyen türk olsun , avrupada oynamaya gelip o taraf bu taraf gibi yazılar yazmak sizin tecrübelerinize göre birinin yazıcagı şeyler olmamalı .
eğer sizi taraf olarak görsek inanın tr serverlarında oynuyor olurduk ama burası avrupa. Burda varsa bi geçmiş unutup şahsi düşünmemek lazım . Hayırlı geceler .

fatu
05-06-2017, 03:19
Aslında uzun zamandır yazmıyordum forumda ama watsap grubunda bu fotoyu görünce ufak bi noktaya değinmek istedim .
yazmışsınız o taraf bu taraf diye , sonrada demişsiniz biz birlik olalım istedik ama diğer taraf istemedi diye .
Ben cofun yıllardır savunma komutanlığını yapmış olan biri olarak şunu acıkca söyliyebilirimki saldırı alan tüm türklere nereye ne kdr defans gerekli ise atacağımızı bilmenizi isterim . Yeterki destek isteyen türk olsun , avrupada oynamaya gelip o taraf bu taraf gibi yazılar yazmak sizin tecrübelerinize göre birinin yazıcagı şeyler olmamalı .
eğer sizi taraf olarak görsek inanın tr serverlarında oynuyor olurduk ama burası avrupa. Burda varsa bi geçmiş unutup şahsi düşünmemek lazım . Hayırlı geceler .
Türkiye adı altında herkesi davet etseydiniz yine koşa koşa gelecektik. Siz Cof olarak davet etmeyi tercih ettiğiniz için 2 taraf oluştu ister istemez. Türkiye adıyla seve seve, yan yana, omuz omuza hepinizle oynarız.

TatarKralı
05-06-2017, 03:27
Türkiye adı altında herkesi davet etseydiniz yine koşa koşa gelecektik. Siz Cof olarak davet etmeyi tercih ettiğiniz için 2 taraf oluştu ister istemez. Türkiye adıyla seve seve, yan yana, omuz omuza hepinizle oynarız.

Kadir abi, biz kimseye COF olacaksın demedik, aylardır bu söylemimiz zerre değişmedi. Biz daha çok "ne olursan ol gel" dedik. Hangi isimle olduğunun bir önemi yoktu. Gayet tabi Türkiye ismiylede bu birlikteliğe dahil olabilirdiniz.

Siz olayı ya yanlış anladınız, ya da yanlış lanse ettiniz, ki ikincisine ihtimal vermek bizlere yakışmaz.

Birlikteliğin önünde ki en büyük engel sanırım yanlış anlaşılmalar, Müttefiklerimize karşı tutumumuz ve WoW meselesi. Bunlardan geri adım atmayada hiçbir COF üyesinin rızası yoktur.

Finallerde güzel bir savaş istiyoruz. Stratejimizi bunun için daha bir önceki Şampiyona bitmeden belirlemiştik. Biz bunu belirlerken sahnede sadece COF vardı. TR forumlarından birinde siz ilk duyuruyu yayınladığınızda sana özelden ulaşan ilk insan sanırım benim. Mesajlaşmalarımız aynen duruyor, birlik-beraberlik yolunda oldukça olumlu bir sohbetti, hatta sizin gibi tecrübeli insanların gelmesinden oldukça mutlu olmuştuk. Gel gelelim ki siz bambaşka bir portre çizdiniz.

Birlikdaşların ne kadar saptırsada laflarımızı, yollarımız ayrı, hedefimiz bir. Biz bu işi finallerde başaramazsak umarım siz başarırsınız. Savunma komutanımında dediği gibi, gerek tılsım gerek defans konusunda elimizden geldiğince desteğimizi sunarız.

Yeter ki kazanalım, şu veya bu yoldan.

atigun90
05-06-2017, 03:30

taraf değilde kanat desek ?

daha hoş gibi duruyo sankim :)

cypruslee
05-06-2017, 03:36
Biliyorumki ne ben ne gnl başkanımız nede bir yöneticimiz avrupaya gelecekleri cof olarak gelin diye davet etmedik . Aksine kim ne isimle oynamak isterse buyursun gelsin dedik ki gecen yılki turnuvada da bu böyle oldu ve hic bir problemde yaşanmadı . Hatta tanıdıgınızı bildiğiniz için söylüyorum , turkey birliğinden wow u tırsın ulan kurdugunda bile tüm ekiplerden şifre toplayıp ellirimizle wowa saatlik 25 milyona yakın tahıl rotası kurduk . Ve herkeste bilirki hiç isme bakmadan destek istenen yere destek attık . Eğer yücel abiyle bir ahbablıgınız varsa o nada sorabilirsiniz .

İşin sonuc kısmı bu oyuna yıllarını vermiş ve tr serverlarından sıkılmış bir ekip olarak , avrupaya geldik ve oynuyoruz .gelin hep birlikte oynıyalım diye biz cagrıda bulunduk ? Cof alarak gelin diye bulunmadık . Ben istersem turnuvada kuracagım 57.cof birliğinin ismini 57.türkiye olarak değiştirsem ne değişirki ?
Sence önmli olan kardeş görünmek mi ? Yoksa gercekten kardeş olabilmek mi ?

Shawn
05-06-2017, 03:42
Vay Vay Vay :) Egolar yine ateş ediyor .. Uzun zamandır ortalarda gözükmeyip rus tokatlayacağız diyenler mi, Türk'tün Türk'ten başka dostu yoktur diyenler mi :) Seneler geçer mevsimler değişir ancak Ego sahipleri hiç değişmiyor.. Ön eleme başlamadan bu tartışmalar başladıysa finalde kim neler olur kim bilir.. Çekirdek Kola sezonu başladı demek..Stoklar arttırılsın..Ön eleme için bu kadar kasmayın beyler..Yıkılan da gidiyor yıkılamayan da.. 3000 bilet sıkıntı değil ayarlanıyor..Önemli olan 3000 tane oyunu bilen adam götürebilmek..neyse herkese bol şans..

Cihat zerger
05-06-2017, 03:59
Gençler ve Her Daim Genç Kalanlar;
Konu Gerek Muhatapları Gerekse Alakası Olmayanlar Tarafından Uzatılıyor.
Sonuç Olarak Performans Verilecek Platformun Temeli STRATEJİ, Bilgi Birikimleri Çerçevesinde Her Yöneticinin Özgün Stratejileri Olmasından Daha Doğal Bir Sonuç Olamaz.
Öncelik İle Tüm Enerjimizi Maksimum Kaliteli Katılımı Sağlamaya Harcayalım.....!

Eleme Serverleri Resetlendiğinde , Tüm Organizasyon Sayılacak Birliklerin Genel Başkanları, Final Serverine Kadar Stratejilerini Çekincelerini , Hedeflerini Bir Birleriyle Paylaşırlar. Nihayetinde Anlaşılan ve Anlaşılamayan Her Satır Başı Tüm Katılımcılara FİNAL BİLDİRGESİ OLARAK İlan Edilir ve Katılımcılar Bu Metne İmza Atan Genel Başkanların Tercihlerine Göre Performans Sergiler. O - Bu- Şu Yok " BİZ" varız.
Artık Eleme Sunucuları İçin Yorum Yapılmasın Her Bir Katılımcımız Finallere Gelmeyi Garantilesin, Diğer Tüm Detaylar Eleme/ Final Arasının İşi, Şimdinin Değil.

Saygı ve Sevgilerimle.....

rüzgar46
05-06-2017, 06:39
Bir yattık neler yazilmis heyecan yapmayin

karahtc
05-06-2017, 07:48
kadir bana kimse cof olarak gel oynuyalım demedi öyle olsaydı ben kabul etmezdim bana denilen türkiye olarak birlikde oynuyalım oldu ve bu teklifde mantıklı geldi ortada bi yanlış anlama var gibime geliyor.

xx_delis
05-06-2017, 08:27
Şimdi buraya bir kere yazıyorum bir daha benim oyuncularımı kimse ayartmaya çalışmasın. Server2 den SIR birliği olarak Kuzey Doğu bölgesinde COF ların yanında yer alacağız. Bizden habersiz yok Adamusla oynayın yok SIR olarak gelin diyenler terbiyesizlik etmesinler. Herkese davasında başarılar. Bir kere daha söylüyorum Server2 den SIR Birlikleri olarak Kuzey Doğu Bölgesinde COF ların yanında yer alacağız. Herkese iyi forumlar.

HANBİRLİKLERİ
05-06-2017, 08:29
Şimdi buraya bir kere yazıyorum bir daha benim oyuncularımı kimse ayartmaya çalışmasın. Server2 den SIR birliği olarak Kuzey Doğu bölgesinde COF ların yanında yer alacağız. Bizden habersiz yok Adamusla oynayın yok SIR olarak gelin diyenler terbiyesizlik etmesinler. Herkese davasında başarılar. Bir kere daha söylüyorum Server2 den SIR Birlikleri olarak Kuzey Doğu Bölgesinde COF ların yanında yer alacağız. Herkese iyi forumlar.

kardeş açıklamanı cof sayfasında neden yapmadın demezlermi madem öyle

xx_delis
05-06-2017, 08:30
kardeş açıklamanı cof sayfasında neden yapmadın demezlermi madem öyle

Üstad adamus birliğindekiler gidip benim oyuncularımı ayartmaya çalışırsa bende gelirim buraya yazarım bu kadar basit.

HANBİRLİKLERİ
05-06-2017, 08:37
Üstad adamus birliğindekiler gidip benim oyuncularımı ayartmaya çalışırsa bende gelirim buraya yazarım bu kadar basit.

kardeş adamus yok adamus öldü burda tek oluşum var türkiye
şimdi oyuncularının cof yada türkiyede oynaması neyi değiştirir.

rüzgar46
05-06-2017, 08:47

Kimmiş senin adamlarını ayartmaya çalışan herkes istediği yerde oynar

TIRSINULAN
05-06-2017, 08:54
1. Sır birliği diye bir birlik mi varmıydı ? Bilgim yok
2. Havalar güneşli dikkat et güneş çarpar.
3. Cof veya başka bir birlik istediği yerde oynayabilir.
4. Sende şeker veya kolesterol çıkabilir yakında dikkat et
5. üstad oyununu oynayacagın ilgili formda seninle ilgili yerlere cevap yaz.(deniz kenarına git kumda oyna diyecem ama işte havalar güneşli)
6. Senin adamlarını kim çağırmış ayartmaya çalışmış
7. Nezaket zayıf sende insan derki kim davet etmiş ( karınca karıncadır ne yaparsan)

şimdi buraya bir kere yazıyorum bir daha benim oyuncularımı kimse ayartmaya çalışmasın. Server2 den sır birliği olarak kuzey doğu bölgesinde cof ların yanında yer alacağız. Bizden habersiz yok adamusla oynayın yok sır olarak gelin diyenler terbiyesizlik etmesinler. Herkese davasında başarılar. Bir kere daha söylüyorum server2 den sır birlikleri olarak kuzey doğu bölgesinde cof ların yanında yer alacağız. Herkese iyi forumlar.

xx_delis
05-06-2017, 09:01
1. Sır birliği diye bir birlik mi varmıydı ? Bilgim yok
2. Havalar güneşli dikkat et güneş çarpar.
3. Cof veya başka bir birlik istediği yerde oynayabilir.
4. Sende şeker veya kolesterol çıkabilir yakında dikkat et
5. üstad oyununu oynayacagın ilgili formda seninle ilgili yerlere cevap yaz.(deniz kenarına git kumda oyna diyecem ama işte havalar güneşli)
6. Senin adamlarını kim çağırmış ayartmaya çalışmış
7. Nezaket zayıf sende insan derki kim davet etmiş ( karınca karıncadır ne yaparsan)

Geç bu işleri geç. Ben söyleyeceğimi söyledim kardeşim. Herkes haddini bilsin işine gücüne baksın.

çiçili
05-06-2017, 09:03
human gelmiş :) sayın modum banlıcak birini bulamazsan bana at boş geçme itibarina gölge düşmesin :D

xx_delis
05-06-2017, 09:03
kardeş adamus yok adamus öldü burda tek oluşum var türkiye
şimdi oyuncularının cof yada türkiyede oynaması neyi değiştirir.

Çok şey değiştirir kardeşim. Ben gelip sizden birine boşver adamusu gel bizimle oyna diyor muyum ? Ama ne hacetse adaamuslardan bazıları boşverin cofları gelin bizimle oynayın diyorlar. Ondan sonra tırsın ulan efendi çıkmış burda kuru sıkı palavra sıkıyor. Neyse ne beyler. Herkes işine gücüne baksın. Davanıza başarılar.

osmancan71
05-06-2017, 09:06
human gelmiş :) sayın modum banlıcak birini bulamazsan bana at boş geçme itibarina gölge düşmesin :D

Usunu mu yitirdin çiçili.. Humanla şaka olmaz

TIRSINULAN
05-06-2017, 09:11
üstad sana iyi oyunlar cof la bir problem yok onlarda bizim dostumuz arkadaşımız burda politika farklı geçen server birlik beraberdik hala öyle isimler farklı olsada araya nifak tohumları ekmek istiyorlar.Sen ve senin gibiler türkiyede çok var çok ama kafasını eziyoruz sizler gibilerinin TÜRKİYE sizin gibi insanlar yüzünden bir yerlere gelemiyordu hep bir yerlere çobak sokma peşindeydiniz...

TIRSINULAN
05-06-2017, 09:12
üstad sana iyi oyunlar cof la bir problem yok onlarda bizim dostumuz arkadaşımız burda politika farklı geçen server birlik beraberdik hala öyle isimler farklı olsada araya nifak tohumları ekmek istiyorlar.Sen ve senin gibiler türkiyede çok var çok ama kafasını eziyoruz sizler gibilerinin TÜRKİYE sizin gibi insanlar yüzünden bir yerlere gelemiyordu hep bir yerlere çobak sokma peşindeydiniz...

Çok şey değiştirir kardeşim. Ben gelip sizden birine boşver adamusu gel bizimle oyna diyor muyum ? Ama ne hacetse adaamuslardan bazıları boşverin cofları gelin bizimle oynayın diyorlar. Ondan sonra tırsın ulan efendi çıkmış burda kuru sıkı palavra sıkıyor. Neyse ne beyler. Herkes işine gücüne baksın. Davanıza başarılar.

xx_delis
05-06-2017, 09:15

Ya güzel kardeşim geçen sene sana finallerde wow yolunda köyümü adayıp def tahıl Allah ne verdiyse elimden geleni yaptım neyin kafasındasın sen ? Benim derdim yapılan muhabbet hoş değil. Nezaketen çağırırsın gerekli açıklama yapılır tamam dersin bakarsın yoluna. Ama ısrarlar boşver cofları onlar şöyle onlar böyle denirse benimde tepem atar kardeşim. Herkes haddini bilecek. Yoksa benim sizinle derdim falan yok gene bişey lazım olsun gene hesap sizin TÜRK leri gavurlara tercih edecek değilim. Ama bu yapılan muhabbet hoş değil. Herkes haddini bilsin o yüzden.

TIRSINULAN
05-06-2017, 09:18
üstad isim ver bende sana hak vereyim...

Ya güzel kardeşim geçen sene sana finallerde wow yolunda köyümü adayıp def tahıl Allah ne verdiyse elimden geleni yaptım neyin kafasındasın sen ? Benim derdim yapılan muhabbet hoş değil. Nezaketen çağırırsın gerekli açıklama yapılır tamam dersin bakarsın yoluna. Ama ısrarlar boşver cofları onlar şöyle onlar böyle denirse benimde tepem atar kardeşim. Herkes haddini bilecek. Yoksa benim sizinle derdim falan yok gene bişey lazım olsun gene hesap sizin TÜRK leri gavurlara tercih edecek değilim. Ama bu yapılan muhabbet hoş değil. Herkes haddini bilsin o yüzden.

xx_delis
05-06-2017, 09:19

Neyse ne hocam müsait olduğun zaman özelden ben sana detaylıca anlatırım konuyu sıkıntımı daha iyi anlarsın. Burayı daha fazla rahatsız etmeyelim. Ama gelip bana yoksa TÜRKİYE sizin yüzünüzden bir yere gelemiyor falan deme. Şahsım adına geçen sene senin TÜRK ler adına kurduğun wowda gecemi gündüzüme katıp wow için ne geliyosa yaptım elimden helali hoş olsun gene olsun gene yaparım şüphen olmasın. Hadi eyvallah.

xx_delis
05-06-2017, 09:22
üstad isim ver bende sana hak vereyim...

Yazdım özelden dostum mesaja bakarsın

TatarKralı
05-06-2017, 09:26
Can bunun yeri burası değil. Ortada bir 'soğuk savaş' var bu inkar edilemez. Her alanda 2 kanatta birbiriyle güç kapıştırıyor.

Başta Tırsın Ulan Ömer abi olmak üzere Adamus oyuncularının birçoğu tanıdıkları tüm oyunculara her portaldan ulaşmaya onları kendi saflarına çekmeye çalışıyor. Aslına bakarsak bu iyi birşey. Turnuvaya katılmayacak olan bir oyuncu kitleside oyuna dahil edilmiş oluyor.

Ancak her birlikte olduğu gibide buradada bazı terbiyesizler, "Bırak COF'ları gel bizimle oyna" tarzı konuşmuş, burada amaç Turnuvaya adam çekmeyi aşıyor. Ne diyelim, umarım gözünüzü doyuracak kadar oyuncuya sahip olursunuz. O zamana kadarda COF ve müttefik kadrolarından uzak durun. Haddinizi aşmayın.

Bu arada Ömer abi "Türkiye sizin yüzünüzden biryerlere gelemiyor" tarzı söylemler hiç yakışmıyor. Unutma bizim sayemizde biyerlere geldi şu oyunda, umarım "sizin" sayenizde dahada iyi yerlere gelir.

Selametle

mordekai
05-06-2017, 09:29
Cof tan oyuncu çekmeyin sizi içerden yıkarlar. Kendinizi parçalamış olursunuz truva atıdır onlar. Yerı gelince kullanırlar

rüzgar46
05-06-2017, 09:56
Cof tan oyuncu çekmeyin sizi içerden yıkarlar. Kendinizi parçalamış olursunuz truva atıdır onlar. Yerı gelince kullanırlar

Kardeş bu Truva atını satarmisin bana iyi para veririm şaka bir yana sayın cof cof üyeleri hepimiz kardeşiz hepimiz halkcocuguyuz biz mercimek çorbası icicez siz kelle paça her oyuncu özgür ben istersem gelir cofda oynarım ama benim bu tarafta oynamamin en yüksek nedeni fatu yani kadir emmidir oda bizim gibi halk kahramanı demekki kimileri cof cof Kemal'i seviyor sayıyor onlarla oynamak istiyor saygı duyun buna bu arada iftara ne yapsak bugün acaba. Hahahaha

TIRSINULAN
05-06-2017, 10:35
Konu neden cofa kayıyor ben bunu anlamış değilim vede emirhan turkler sizin yüzünüzden bir araya gelemiyor lafını sen nasıl yorumladın veya cof a neden mal ettin onuda anlamış değilim vede şunu bil geçen sene sizi sevmiyenler varken ben sizleri davet ettim oyuna gelin iyi birliksiniz 2 sene konustuk kemalle ve bu senede adamuslar aynı şekilde farkı ne vede bu adam çekme muhappeti sıkıcı oldu benim güç gösterisi gibi cabam yok ben birleştime yanlısıyım (kemali aradım 10 gün önce cof değilde islam birliği kursan hep beraber oluruz ben her birlikde her serverde farklı birliklerde oynuyorum o yüzden bir birlik ismi ile oynamam olmaz seveni vardır sevmeyeni dedim ) vede dışarda kalıp keyf yapardım bunu idrak edemediniz herkez tanıdık ama zorla kendinizden beni soğuttunuz ama kemale kızıyorum bu şekilde yazıp davranmanız yüzünden vede beni yanlış tanımanız benim tek isteğim finalde tek vucut olmaktı ama bu saatden sonra güçlü olan elemede finalde desteklerim alınmam bozulmam bende yoruldum artık iylik elçisi olmaktan....

can bunun yeri burası değil. Ortada bir 'soğuk savaş' var bu inkar edilemez. Her alanda 2 kanatta birbiriyle güç kapıştırıyor.

Başta tırsın ulan ömer abi olmak üzere adamus oyuncularının birçoğu tanıdıkları tüm oyunculara her portaldan ulaşmaya onları kendi saflarına çekmeye çalışıyor. Aslına bakarsak bu iyi birşey. Turnuvaya katılmayacak olan bir oyuncu kitleside oyuna dahil edilmiş oluyor.

Ancak her birlikte olduğu gibide buradada bazı terbiyesizler, "bırak cof'ları gel bizimle oyna" tarzı konuşmuş, burada amaç turnuvaya adam çekmeyi aşıyor. Ne diyelim, umarım gözünüzü doyuracak kadar oyuncuya sahip olursunuz. O zamana kadarda cof ve müttefik kadrolarından uzak durun. Haddinizi aşmayın.

Bu arada ömer abi "türkiye sizin yüzünüzden biryerlere gelemiyor" tarzı söylemler hiç yakışmıyor. Unutma bizim sayemizde biyerlere geldi şu oyunda, umarım "sizin" sayenizde dahada iyi yerlere gelir.

Selametle

dr.vanilla
05-06-2017, 10:52
Anlamadığım şey herkes istediği yerde oynar. Bizim bi lafımıza bizle oynamak isteyen bi oyuncu varsa o da cofun ayıbı olsun. O kadar bahsettiğiniz başarıya rağmen oyuncular söylediğiniz gibi bi lafla bizle oynuyorsa bir şeylerin farkına varmışlar demektir.

castiel07
05-06-2017, 10:58

Ohooo demişler,

Hayırlı olsun, Başarılar şimdiden. :)

mordekai
05-06-2017, 11:04
Kardeş bu Truva atını satarmisin bana iyi para veririm şaka bir yana sayın cof cof üyeleri hepimiz kardeşiz hepimiz halkcocuguyuz biz mercimek çorbası icicez siz kelle paça her oyuncu özgür ben istersem gelir cofda oynarım ama benim bu tarafta oynamamin en yüksek nedeni fatu yani kadir emmidir oda bizim gibi halk kahramanı demekki kimileri cof cof Kemal'i seviyor sayıyor onlarla oynamak istiyor saygı duyun buna bu arada iftara ne yapsak bugün acaba. Hahahaha

Cof birlikleri satıyo onu :D ama dikkatlı ol etı yenmez onun :)

Kenpachi
05-06-2017, 11:41
Uranyumcuyu yıkın boşverin bu ayakları. :D

Özdemir
05-06-2017, 11:49
Prensipte Polonyalılar ile anlaşmaya vardık. Kendileri 1 bölgeye yerleşecek ve 700 bilet almak için oynayacaklar. Bölgelerini biz istersek Türklerle seve seve paylaşacaklarını da bildirdiler. 700 bilet ile mücadele edip, etliye sütlüye karışmadan finallere katılma amacındalar. Hatta Finaller için her an yeni bir müttefik bile kazanabiliriz ��

Bu yaziyi tatar yazmis. Simdi soruyorum size ben ve arkadaslarim com dan katilacagiz. Turkler daha cok bilet alsin finale daha cok turk gitsin diye. Hayir biz esseklik ediyosak bosa ugrasiyosak soyleyin de ugrasmayalim. Gelip tr grubunda yatarak da finale cikabiliriz

çiçili
05-06-2017, 11:52
Uranyumcuyu yıkın boşverin bu ayakları. :D

modlara sesleniyorum bu imza ban sebebi :D

Kenpachi
05-06-2017, 11:58
modlara sesleniyorum bu imza ban sebebi :D

Kıskanıyon dimi vedoo :D

dınar
05-06-2017, 12:00
şimdi benden yaşça ufak olanınızda var büyük olanınızda
1)burda admus die birlik yok burda TÜRKİYE ismi oyuna baslanılcagı ve gelmek isteyenler katılabılır demek.
2)coflarla ıle ılgılı kımse görüş bidirmedi ama nedense coflardan bazı arkadaşlardan burdan nema cıkarmak istiyo
3)kemal başer yazsaydı buraya anlardım kadir abiyi sorgulardım ama dedikleri gibi cof olarak algı peşindesiniz diosunuzki tırsın ulan hesabına wow yolunda biz yardım ettik sahşi hesabımdan sadece kendim yani 400k def basıp attım bütün köylerimdenve biriligimizdeki her oyuncunun köylerinden rota vardı 25milyon tahıldan bahsetmiş birisi yukarda saatlik 25milyon tahıl girişini wowa ömer abi dahil bir kişi ispatlasın herkesin hesabına 135 altın yükleyecem 25 milyonluk depo yokki.
4)sizler deilmisiniz inşa planlarını ruslar alınca oyun bitti hesapları siliyoruz die hani o wow verdiginiz TIRSIN ULAN ekibi varya ömer abi tek kelime etti bize durun durdugunuz yerde planı calcam dedı ve caldı sız hesap sıldırdınız millete
5)tek başınıza op yapmış gibi burda kendinizi lanse ettiniz haklılık payınızda vardı lakin diger birliklerde en azın sizin kadar elinden geleni yaptı ( zaharyaya tekrar teşekkür ederim)
6)burda Ömer abi Kadir abi kader birlikteligi yaptı bizlerde elimizden geldigince destek olma sözü verdik
7)adamus oyuncularımı calmaya calısıo dıen arkadasım senınde burda kamuoyunu aydınlatmam lazım kımseyı zan altında bırakmaman lazım
8)coflar her platforma münkün oldukça isimlerini geçirmek istiyolar sebebi nedir belli deil
9)kimse bize had ile konuların içine cekemez biz nerde durcagımızı ve haddimizi biliriz tanımayanlar ömer abi ve kadir abiye sorabilir
10) BURASI TURKEY BİRLİKLERİNİN FORM SAYFASI VE ELEMELERDE BİZİMLE VE TURKEY İSMİ ALTINDA OYNAMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN YAZABİLCEGİ BİR FORUM LÜTFEN KENDİ BİRLİKLERİNİZ İÇİN ACILMIŞ FORUM SAYFALARINIZI KULLANMANIZI TEMMENİ EDIYORUM.

HANBİRLİKLERİ
05-06-2017, 12:07

dostum öncelikle ben adamus değilim hiçbir alakamda yok burda yorumları takip ediyorum
şimdi cof ismi altında oynamaktansa türkiye adı altında oynamayı tercih ederim bu durumda adamusta oynamışta sayılmam
kişiler boşverin cofları gelin bizde oynayın gibi bir teklifte bulunmuş söylemin bu
peki bulunmasınmı neden bulunmasın bulunmuşsa sen buna neden bu kadar kızıyorsun
kim kime ne teklifi yaparsa yapsın toplam alınacak bilet ve gideccek oyuncu fazlalığı iki tarafında hayrınadır.

ama tarafsız gördüğüm kadarıyla durumları buralara getiren cof kanadı
açıklamaları ile sürekli geriyor insanları

rüzgar46
05-06-2017, 12:27
Her yabancılarla anlaşma yapılıyor biz kimi yikacaz kimlerle savasicaz yahu bilet davet neyse bunlar zaten veriliyor final serveri başlamadan bukadar kasmayin Polonya anlaştık çin zaten kankimiz kim kaldı bir tailand ilemi savasicaz

Cadı
05-06-2017, 12:43
Kıskanıyon dimi vedoo :D

kıskanılacak nesi var bunun ıyyyyyy

rüzgar46
05-06-2017, 13:03

Orucum yahu iy miy deme akşama ne yapsak yemek sen bayansin bilirsin

Yugi
05-06-2017, 13:10
Orucum yahu iy miy deme akşama ne yapsak yemek sen bayansin bilirsin

Arkadaşım , niye her mesajından sonra rapor atıyorsun? Sanki hiç casus görmedik.

Kenpachi
05-06-2017, 13:12

Napim senin imzanı mı kopyalayayım. :D))

rüzgar46
05-06-2017, 13:17
Arkadaşım , niye her mesajından sonra rapor atıyorsun? Sanki hiç casus görmedik.

Allah iyiliğini versin o imza hacı niye atım durmadan imza bölümünde koyduğum bir rapor herkes koyar girmefinmi hiç ayrıca bu rapor milli gurur varmı daha fazla başaran casus rekoru

Cadı
05-06-2017, 13:37
Napim senin imzanı mı kopyalayayım. :D))

:zuhaha:

bozar erkek adamı kızıl bomba :zuhaha:

10urkaya
05-06-2017, 13:42
Öncelikle iyi niyetle TÜRKİYE adıyla elini taşın altına koyan yöneticilere ve burada oynayacak arkadaşlarımıza başarılar dilerim.

Lakin olayların çarpıtılması ve art niyetli olduğunu düşünmesemde farklı serverlarda geçmişe dayalı kin öfke antipatiden dolayı hoş olmayan sözler yazılar sarfediliyor..Bu durum Türkiye adına oyun oynayan tüm Türk oyunculara zarar verir bunu belirtmek isterim.

İyi niyetle arkadaşlar TÜRKİYE adıyla birşeyler yapıyor eyvallah cok güzel. Fakat durum bu değil. Herşey vatan millet sakarya değildir. Bu kafa ile yıllardır Türkiye bir yere gelemedi.. İnsanlar planlarını yaparken anlık yapıyor cok fazla duygusal dusunuyorsunuz. Olayı biraz profesyonelleştirmek gerektıgını düşünüyorum. Aynı hata yıllar içinde farklı farklı Türk oyuncu ve yonetıcıler tarafından yapıldı ve sonuc maalesef hüsran oldu. Elin yabancısı planını yaparken onlarca senaryo kurarak yapıyor biz ise herkes Türkiye adı altında olsun Allah ne verdiyse gidelim diyoruz.. Bu kafa yanlış arkadaşlar. Bende isterim Türk adıyla pata küte indirip herkesi eze eze kazanmakta o işler öyle değil bu kafadan çıkın artık.

Şahsi fikrimdir bu söylediklerim. Lakin herkese diyebileceğim tek şey. Elemede olsun turnuvada olsun oynayacak her Türk oyuncu öyle yada böyle Türkiye adına bırseyler yapmak ıstıyor.. Stratejiler farklı olabılır ama amaç aynı. Lütfen bırbırımıze zarar vermeden yaralamadan kırmadan yazalım. Yarın oburgun yuz yuze bakabılelım yazılarımızda aşırıya kaçmayalım.

Herkese Başarılar dilerim..

Kenpachi
05-06-2017, 13:44

bozar erkek adamı kızıl bomba :zuhaha:

Haklısın. Ama imzada laf ettirmem :D))

cypruslee
05-06-2017, 13:44
şimdi benden yaşça ufak olanınızda var büyük olanınızda
1)burda admus die birlik yok burda TÜRKİYE ismi oyuna baslanılcagı ve gelmek isteyenler katılabılır demek.
2)coflarla ıle ılgılı kımse görüş bidirmedi ama nedense coflardan bazı arkadaşlardan burdan nema cıkarmak istiyo
3)kemal başer yazsaydı buraya anlardım kadir abiyi sorgulardım ama dedikleri gibi cof olarak algı peşindesiniz diosunuzki tırsın ulan hesabına wow yolunda biz yardım ettik sahşi hesabımdan sadece kendim yani 400k def basıp attım bütün köylerimdenve biriligimizdeki her oyuncunun köylerinden rota vardı 25milyon tahıldan bahsetmiş birisi yukarda saatlik 25milyon tahıl girişini wowa ömer abi dahil bir kişi ispatlasın herkesin hesabına 135 altın yükleyecem 25 milyonluk depo yokki.
4)sizler deilmisiniz inşa planlarını ruslar alınca oyun bitti hesapları siliyoruz die hani o wow verdiginiz TIRSIN ULAN ekibi varya ömer abi tek kelime etti bize durun durdugunuz yerde planı calcam dedı ve caldı sız hesap sıldırdınız millete
5)tek başınıza op yapmış gibi burda kendinizi lanse ettiniz haklılık payınızda vardı lakin diger birliklerde en azın sizin kadar elinden geleni yaptı ( zaharyaya tekrar teşekkür ederim)
6)burda Ömer abi Kadir abi kader birlikteligi yaptı bizlerde elimizden geldigince destek olma sözü verdik
7)adamus oyuncularımı calmaya calısıo dıen arkadasım senınde burda kamuoyunu aydınlatmam lazım kımseyı zan altında bırakmaman lazım
8)coflar her platforma münkün oldukça isimlerini geçirmek istiyolar sebebi nedir belli deil
9)kimse bize had ile konuların içine cekemez biz nerde durcagımızı ve haddimizi biliriz tanımayanlar ömer abi ve kadir abiye sorabilir
10) BURASI TURKEY BİRLİKLERİNİN FORM SAYFASI VE ELEMELERDE BİZİMLE VE TURKEY İSMİ ALTINDA OYNAMAK İSTEYEN ARKADAŞLARIN YAZABİLCEGİ BİR FORUM LÜTFEN KENDİ BİRLİKLERİNİZ İÇİN ACILMIŞ FORUM SAYFALARINIZI KULLANMANIZI TEMMENİ EDIYORUM.

Dostum 135 altın sende kalsın ;) teşekkür ederiz .
Wow a giren tahıl rotaaını ben ve 2 arkadasım toplamda 3 kişi , birlik ismi gözetmksizin tüm türk birliklerinden şifre isteyip wow a 25 milyona yakın rota kurduk . Eğer ömer abiyi wowcuyu tanıyorsan buyur kendisine sor .gece gündüz wow a bakan ömer abinin ortagı fırata sor ;)

dostum bilmiyorum tr serverinde -kac milyon ile wow kuruyordunuz.wow a 25 milyon tahıl aynı anda girmiyor 1 saatlik sürecte giriyor :)

genel olarak tüm türk ekiplerine başarılar diliyorum . Kim ne derse ne yazarsa yazsın , gecen yıl kazanmaya yaklaştıgımız yarım kalan wow işini inş bu sene hep birlikte yapacagız . Son istirhamım , kimse birlik ismine takılmasın , herkes özgür istediği gibi oynasın . Türkiyede her zaman kutuplar oluşur ama hepimiz bilirizki bir tehdit anında 2 düşman nasıl milleti için pöuz omuza verebiliyorsa , bizde bunu başararak bu finali kazanacagız inşallah .

ZaRBo
05-06-2017, 13:47
Babamın oğulu değil bu COF lar ama CoF suz olmaz :D

TIRSINULAN
05-06-2017, 13:53
Bediş seni bak müzeye kaldırırım dikkat et :)

Bozar erkek adamı kızıl bomba :zuhaha:

Kenpachi
05-06-2017, 14:03

Sabiş abla sandın herhal :zuhaha:

rüzgar46
05-06-2017, 14:04
Babamın oğulu değil bu COF lar ama CoF suz olmaz :D

Bizim ekipde babanın oğlu Kemal var vaziyet alın

Cadı
05-06-2017, 14:10

Allahım sana geliyorum :confused:

Turkish Power
05-06-2017, 14:14
Wow a giren tahıl rotaaını ben ve 2 arkadasım toplamda 3 kişi , birlik ismi gözetmksizin tüm türk birliklerinden şifre isteyip wow a 25 milyona yakın rota kurduk . Eğer ömer abiyi wowcuyu tanıyorsan buyur kendisine sor .gece gündüz wow a bakan ömer abinin ortagı fırata sor ;)

dostum bilmiyorum tr serverinde -kac milyon ile wow kuruyordunuz.wow a 25 milyon tahıl aynı anda girmiyor 1 saatlik sürecte giriyor :)

genel olarak tüm türk ekiplerine başarılar diliyorum . Kim ne derse ne yazarsa yazsın , gecen yıl kazanmaya yaklaştıgımız yarım kalan wow işini inş bu sene hep birlikte yapacagız . Son istirhamım , kimse birlik ismine takılmasın , herkes özgür istediği gibi oynasın . Türkiyede her zaman kutuplar oluşur ama hepimiz bilirizki bir tehdit anında 2 düşman nasıl milleti için pöuz omuza verebiliyorsa , bizde bunu başararak bu finali kazanacagız inşallah .

Hocam ben wowa bakıyordum 25m gibi bir tahıl girişi yoktu 5-7m civarında idi
Siz 25m rota kurmuş olabilirsiniz ama belki o köylerde tahıl harcanıyordu veya asker basıldığından rotaya etki etmiyordu :D

dınar
05-06-2017, 14:16
bak arkadasım o wowa bende bakıyodum temsilci olarak ayrıca sıfresıde mevcuttu munkunse degerlı kardesım fırata,erene,fatihe,can ve ömer abiye sorabilirsin ikincisi bosa nara atma burda ben giren tahılı biliyorum saatte kac k tahıl girdigini yanlış anlamassanız sizden daha iyi bilirim ben hiçbir zaman türk oluşumlarının karşısında yer almadım bunuda herkese acık acık beyan ettim senden istegim şu ki fırat veya ömer abi cıksın desinki saatlik 25 milyon rota kurdular öper başımın üstüne koyarım gececeksiniz bunu madem bu kadar rota kurdunuz asker nie öldü wowda sölermisin fırat tam 2 hafta tabiri caizse cıgırdı rota kurun attım birleşimi kabul etmeyin sölesinize bunlarıda madem 25 milyon tahıl sadece sizin ayarladıklarınızdan giriyodu bizimkilerde arayı doldururdu asker ölmezdi nasıl öldü bu askerler cevap bekliyorum artı sana wowdaki defide solerim ole 25 milyon felan asker yoktu yani fıratta videosu var sölesin yotubuden gir bak burda insanlara demogoji yapıpda iş yapmayın siz cof ailesi olarak gidiyosun biz TURKEY ailesi olarak başkanlar ile istişareleri yaparsınız veya yapmassınız nasıl bir yol izlenilcegi hakkında artı az önceki mesajımda dedim gibi sizin forum sayfanızda en ufak şekilde sizin gibi gelip ona buna laf atıyozmu yada reklam yapıyozmu yapmıyoruz sızde yapmayın başarılar dileyin geçin bu kadar basit ben oynuyacak oldugum TURKEY birligine ve diger türk birligi olan COF ailesine başarılar dilerim lütfen sessiz kaldıgıma bakmayın herkesi takip ederim.ÖMER VE KADİR abilerime saygılarımla

mordekai
05-06-2017, 14:28
Bu cofun savunma komutanı hep yalancıydı. Şaşırmadık 25 m lık tahıl rotasına. Sorsan 10 yıldır coftadır 3 yıllık oyuncu :) hatta sızı biraz saf gorsun cof kurulmadan kehanetle olmustur cofta savunma komutanı :D. Turnuvada da kendısıne defansların cakılması için ally attı tablet mı verıyolar ne yapıyolarsa artık.

3 bırlıkten kurulan rota ıle 25 m bulan gomtan :) kenan gomtan bile saygı durusuna gecer karsında hahahaha :D

rüzgar46
05-06-2017, 14:32
Bu cofun savunma komutanı hep yalancıydı. Şaşırmadık 25 m lık tahıl rotasına. Sorsan 10 yıldır coftadır 3 yıllık oyuncu :) hatta sızı biraz saf gorsun cof kurulmadan kehanetle olmustur cofta savunma komutanı :D. Turnuvada da kendısıne defansların cakılması için ally attı tablet mı verıyolar ne yapıyolarsa artık.

3 bırlıkten kurulan rota ıle 25 m bulan gomtan :) kenan gomtan bile saygı durusuna gecer karsında hahahaha :D

Yemin ediyorum gül gül su oruçlu halimle yarildim ya ������

castiel07
05-06-2017, 14:36

cof bunları kan iken yıkıp kendilerine kattıydı :D artık kaç yıl olduysa :islik:

MezarSoyucu
05-06-2017, 14:48

Sana bunu kim sölediyse hayal ürünü kardeşim :) öle bir tahıl girişi 1. günden son gününe kadar olmadı... :)
Hatta rota kurun dediğimizde siz onun tahılını ayarlıcaksınız diye saçma sapan yorumlar geliyordu :)
Defini ben ayarlıcaksam tahılını ben ayarlıcaksam o wowun adınıda ben kendim belirleyeyim demiştim kendi aramızda :)
Fıratın iyi niyetını kullanıp durdular...

TÜRKİYE bu mentalıte ve bu bölünmeler ile asla wow kuramaz...
Biz dogruları soleyınce egoist oluyoruz ama geçen finalde bile hem wowu TÜRKİYE adına kurduk hemde kimsenın alamadıgı insaları geçte olsa ömer abininde ekstra çabalarıyla adamların dıbıne köy atarak çaldık hemde aynı taktik ile iki tane :)
Tüm finallerdeki en büyük başarıdır...
Her server seviye basılmayan wowa sevİye basmısızdır...
Önce herkes üstüne düşen görevi aglanmadan sızlanmadan yapıcak sonra başarı bekleyecek...!

Yıllardır bu oyunda TR SERVERLARINDA yaptıkları başarılarla övünenleri imzalarına çeşitli çeşitli raporlar koyanları...
FİNAL serverındada aynı performansı göstermelerini bekleriz... :)
Ama sanırım oraya yeterli account ile gidemiyorlar :)
Bilmem anlatabildim mi :)

TırTıl
05-06-2017, 14:53
Senin idrak edemediğin sana kimse gel Adamusla oyna diyemez çünkü bu serverda Adamus yok.Senin oyuncularına davet geldiyse gelin turnuvaya gidelim TÜRKİYE adıyla başarı kazanalım tarzında bi davet gelmiştir.Bu da seni nasıl rahatsız eder anlamadım.
Seni birileri yönlendirmiş ama olayı tam anlatamamışlar.

xx_delis
05-06-2017, 14:55
Senin idrak edemediğin sana kimse gel Adamusla oyna diyemez çünkü bu serverda Adamus yok.Senin oyuncularına davet geldiyse gelin turnuvaya gidelim TÜRKİYE adıyla başarı kazanalım tarzında bi davet gelmiştir.Bu da seni nasıl rahatsız eder anlamadım.

Şimdi bir de sana laf anlatmakla uğraşamıycam. TIRSIN ULAN a anlattım durumu ben sor anlatsın sana.

MeRt__
05-06-2017, 14:55

Önemli olan niyet gitmeyin sefanın üstüne :D 25m derken haftalık demek istedi o algı yapmayın :D

TırTıl
05-06-2017, 15:12
Şimdi bir de sana laf anlatmakla uğraşamıycam. TIRSIN ULAN a anlattım durumu ben sor anlatsın sana.
Üstad forumda insanları lekelemişsiniz,ama tırsın ulana anlattım diyorsunuz.

PsiGoPaT
05-06-2017, 16:02
Sana bunu kim sölediyse hayal ürünü kardeşim :) öle bir tahıl girişi 1. günden son gününe kadar olmadı... :)
Hatta rota kurun dediğimizde siz onun tahılını ayarlıcaksınız diye saçma sapan yorumlar geliyordu :)
Defini ben ayarlıcaksam tahılını ben ayarlıcaksam o wowun adınıda ben kendim belirleyeyim demiştim kendi aramızda :)

Biz dogruları soleyınce egoist oluyoruz ama geçen finalde bile hem wowu TÜRKİYE adına kurduk hemde kimsenın alamadıgı insaları geçte olsa ömer abininde ekstra çabalarıyla adamların dıbıne köy atarak çaldık hemde aynı taktik ile iki tane :)
Önce herkes üstüne düşen görevi aglanmadan sızlanmadan yapıcak sonra başarı bekleyecek...!

Yıllardır bu oyunda TR SERVERLARINDA yaptıkları başarılarla övünenleri imzalarına çeşitli çeşitli raporlar koyanları...

Buna yuh diyip bırakıyorum dursun burda :D

HANBİRLİKLERİ
05-06-2017, 16:09

:zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::z uhaha:

MezarSoyucu
05-06-2017, 16:23
Buna yuh diyip bırakıyorum dursun burda :D

sıkıntı nedır :)

Jolly Jokers
05-06-2017, 16:24
Biri şuraya com un turnuva serverini atar mı ?

PsiGoPaT
05-06-2017, 16:34
sıkıntı nedır :)

Bunu bana soruyorsan artniyet ararım :) Belli değil mi :)

rüzgar46
05-06-2017, 16:44
Beyler tartışmayı keselim yorgan gitti kavga bitti ����

usmblt
05-06-2017, 17:04

Sevgili arkadaşım evet 25 milyon rota kurulmadı belki de sende çok hikaye anlatmışsın yahu. Sen böyle konuşup milletin emeklerini hiçe sayıyorsun madem bende sana sorarım ''TURKEY'' birlikleri finalde ne yapmıştır? Amacı ve misyonu ''wow'' olan bir birlik 60. gün civarı alınan wow köyü için 100. güne kadar ne hazırlık yapmıştır?
Bakın ben ''şu'' şunu yaptı ''bu'' bunu yaptı ''biz'' şunu yaptık demiyorum sana soruyorum, siz ne yaptınız?
Yahu araplar wow köyü etrafına mantar gibi köy atarken siz ne yaptınız? Yahu tahıl mı vardı wowda ? daha 1-2 m defe bakamıyordunuz haftada 50 k askerim ölüyordu kime ne anlatıyorsunuz? Bsb-Antonino 2 hafta mimara bakmadı mı siz bakamayacağınız için? Hemde elinde 450k ordusu varken 2 m çakılı defle sınırda mimara baktı. Neye hazırdınız peki? Niye bekletildi mimar? Tırsın ulan hesabı wow almaktan başka ne yapmıştır? Yahu fırat hesapta tek başına kaldı diye barış, tunç dayı wowa bakmadı mı sorarım? 2-3 m def varken ölen asker yapılan rotadan sonra ölmüşmüdür acaba? Amaçları sadece madalya almaktan öteye gitmeyen insanlar gelmiş başkasına laf atıyor. Tamam gidip inşa alındı vs evet verilen emekleri biliyorum ama birleştiriciyim ayağına takılan siz nasıl bu kadar ayrıştırmayı beceriyorsunuz? Sonra egodan bahsediliyor? Bırakın bu muhabbetleri.
Hergün sabahlara kadar ayakta kalıp kime ne lazımsa gönderdik. Bizim emeklerimizi hiçe saymak nedir ayıp. Fıratın iyi niyetini kullandılar demişsin ya hele en komiği de budur. Belki hesaba girip bakmadın bile Fırat yalnız kaldı.

Kenpachi
05-06-2017, 17:13
cof bunları kan iken yıkıp kendilerine kattıydı :D artık kaç yıl olduysa :islik:

Cevap veriyorum tamı tamına 3. Ardından s8 de coftaydı ve s6 da müfrezede. Yıl olarak 2017 de olduğumuza göre 3 geçen 7 dediydi sanki sefa kankam. :D))

cypruslee
05-06-2017, 17:25
bak arkadasım o wowa bende bakıyodum temsilci olarak ayrıca sıfresıde mevcuttu munkunse degerlı kardesım fırata,erene,fatihe,can ve ömer abiye sorabilirsin ikincisi bosa nara atma burda ben giren tahılı biliyorum saatte kac k tahıl girdigini yanlış anlamassanız sizden daha iyi bilirim ben hiçbir zaman türk oluşumlarının karşısında yer almadım bunuda herkese acık acık beyan ettim senden istegim şu ki fırat veya ömer abi cıksın desinki saatlik 25 milyon rota kurdular öper başımın üstüne koyarım gececeksiniz bunu madem bu kadar rota kurdunuz asker nie öldü wowda sölermisin fırat tam 2 hafta tabiri caizse cıgırdı rota kurun attım birleşimi kabul etmeyin sölesinize bunlarıda madem 25 milyon tahıl sadece sizin ayarladıklarınızdan giriyodu bizimkilerde arayı doldururdu asker ölmezdi nasıl öldü bu askerler cevap bekliyorum artı sana wowdaki defide solerim ole 25 milyon felan asker yoktu yani fıratta videosu var sölesin yotubuden gir bak burda insanlara demogoji yapıpda iş yapmayın siz cof ailesi olarak gidiyosun biz TURKEY ailesi olarak başkanlar ile istişareleri yaparsınız veya yapmassınız nasıl bir yol izlenilcegi hakkında artı az önceki mesajımda dedim gibi sizin forum sayfanızda en ufak şekilde sizin gibi gelip ona buna laf atıyozmu yada reklam yapıyozmu yapmıyoruz sızde yapmayın başarılar dileyin geçin bu kadar basit ben oynuyacak oldugum TURKEY birligine ve diger türk birligi olan COF ailesine başarılar dilerim lütfen sessiz kaldıgıma bakmayın herkesi takip ederim.ÖMER VE KADİR abilerime saygılarımla

kardeşim okuduklarımı yanlış mı anlıyorsunuz ? Okumuyormusunuz ? Ben mesajımın yüzde 80 ninde birliktelik beraberlikten bahsediyorum , siz nereye cekiyorsunuz . 1 yildir hic yazmazdim , ortaliksakinleşsin diye gelip 2 kelam edeyim dedim de gerek yokmuş . Başarılar diliyorum .

MezarSoyucu
05-06-2017, 17:25
Bunu bana soruyorsan artniyet ararım :) Belli değil mi :)

Bu kadar kişinin içinde alına alına tek sen mi alındın dur okadar işsiz varken sen sonradan katıl mevzuya ayrıca sen her türlü account bulursun :) :)

Belki hesaba girip bakmadın bile Fırat yalnız kaldı.

Komik bir açıklama cevap verme geregi bile duymuyorum..

cypruslee
05-06-2017, 17:36
Son olarak hatamı düzelteyim , oruclu olunca hata yapmışım , wow -20-25m de idi ama inşalardan snraki tahıl 1/2 düşüsünü katmadan yazmışım kusura bakmasn arkadaslar . Sonuc olarak 10-12.5 m tahıl rota kuruludu, isteyende bunu wow a gerckten bakan fırat kardesime sorabilir ? Cünkü inşalardan snra sabit -20 m tahıl yiyen def vardı ve hic ölmüyordu
Tartışma cıksın istemiyorum ama wow a tek bakan kişi fıratken şimdi bakıyorm 2 kişiwowda bnm şifrem benim temim vardı diyorbnde bakıyordum diyor , heralde aynı serverı oynamıyorduk biz ?
Neyse şimdi ortalk yine karışmasın . Gerekli görüşmeleri gerekli kişilerle zamanı gelince yaparız , hepimize tüm türklere bol şans .

QaBuS
05-06-2017, 21:28
Her sv ayni problemler yil olmus 2017 turnuvada yapabildigimiz gozle gorulur bir basari yok tum TR sunucusu tum oyuncular icin sozum.Gerek ego(ben yaptim ben yapicamcilik)gerekse inat ve eski sv sorunlari.Bir 3x oyuncusu olarak sv bitisinde acilan 2x hizindaki oyunda elimden geldigince def basarak tanidigim tanimadigim kim.varsa yardimci olmakm istiyordum. Yaz yogunlugunda vakit bulabildikce.Fakat ve lakin okadar uzamis okadar dallanip budaklanmiski konular acaba hesap acmasam mi dige dusnuyorum benim gibi dusunende eminim.cok.oyuncu vardir.Biz ayni sv icinde bile yillardir savastigimiz rakip arkadaslarla birlesebiluyorsak gozunuzu seveyelim yasinizi basinizi almis adamlarsiniz oturun konusun cay corba icin fakat bu konuya bir cozum bulun.Ister ayri bolgelerde ister ayni bolgelerde farklinisimlede olsa ortak.paydada birlesmek sart.
Iyi muhabbetler

usmblt
05-06-2017, 21:47
Bu kadar kişinin içinde alına alına tek sen mi alındın dur okadar işsiz varken sen sonradan katıl mevzuya ayrıca sen her türlü account bulursun :) :)

Komik bir açıklama cevap verme geregi bile duymuyorum.. Gayet net sorular sordum ben. Neden arasından birini seçip cevap verme gereği duymuyorum diyorsun? Verecek cevabın olmadığı için olabilir mi? O hesapta Fırattan başka kimseye denk gelmedim ben. Hergün de konuşuyordum bir başkası cevaplamadı hiç. Hiç hesaba girdin mi acaba merak ediyorum :) Hayır madem o kadar ilgilendiniz de bu sorunları niye yaşadık ki biz? 4 kişi bir wowa bakamadınız demek ki buda sizin kabiliyetiniz. O yüzden 2 kişi daha girdi hesaba. En son zaharya ilgileniyordu. Farklı wowlardan mı bahsediyoruz acaba ? Ben karıştırdım herhalde üstat pardon :) Fırsatın hakkını yemem. İnşa planlarını kim aşdıysa onunda emeği var tabiki. Orada herkesin ordusu kullanıldı.

rüzgar46
05-06-2017, 22:05
Gayet net sorular sordum ben. Neden arasından birini seçip cevap verme gereği duymuyorum diyorsun? Verecek cevabın olmadığı için olabilir mi? O hesapta Fırattan başka kimseye denk gelmedim ben. Hergün de konuşuyordum bir başkası cevaplamadı hiç. Hiç hesaba girdin mi acaba merak ediyorum :) Hayır madem o kadar ilgilendiniz de bu sorunları niye yaşadık ki biz? 4 kişi bir wowa bakamadınız demek ki buda sizin kabiliyetiniz. O yüzden 2 kişi daha girdi hesaba. En son zaharya ilgileniyordu. Farklı wowlardan mı bahsediyoruz acaba ? Ben karıştırdım herhalde üstat pardon :) Fırsatın hakkını yemem. İnşa planlarını kim aşdıysa onunda emeği var tabiki. Orada herkesin ordusu kullanıldı.

Turnuva başlamasına az kaldı heyecan varmı

dınar
05-06-2017, 22:57
Son olarak hatamı düzelteyim , oruclu olunca hata yapmışım , wow -20-25m de idi ama inşalardan snraki tahıl 1/2 düşüsünü katmadan yazmışım kusura bakmasn arkadaslar . Sonuc olarak 10-12.5 m tahıl rota kuruludu, isteyende bunu wow a gerckten bakan fırat kardesime sorabilir ? Cünkü inşalardan snra sabit -20 m tahıl yiyen def vardı ve hic ölmüyordu
Tartışma cıksın istemiyorum ama wow a tek bakan kişi fıratken şimdi bakıyorm 2 kişiwowda bnm şifrem benim temim vardı diyorbnde bakıyordum diyor , heralde aynı serverı oynamıyorduk biz ?
Neyse şimdi ortalk yine karışmasın . Gerekli görüşmeleri gerekli kişilerle zamanı gelince yaparız , hepimize tüm türklere bol şans .

Sana cevabım firatin kendisidir ona sor öğrenirsin burda sadece konuşma ile olmuyor fırat mesajlara cevap veriyordu bize mesajlara karışmayın dediği için madem hep firatida gördünüz wowda fırat avazı ciktikca attığım birlesimi kabul etmeyin dediği yerde 4 sefer rota kurmak zorunda kalındı bunuda açıklasana bana dostum

dınar
05-06-2017, 23:09
bak dostum burda konusulursa çok şeyler dökülür ortaya gerek yok başarını dile oyuna bakalım daha çok uhte olan var içimde boşver şimdiden başarılar dilerim sizlere

usmblt
05-06-2017, 23:11
Turnuva başlamasına az kaldı heyecan varmı
Çok heyecanlıyım dostum 400k casus basacağım :oneydigiz:

Kenpachi
05-06-2017, 23:13

https://i.hizliresim.com/gWjEO0.gif (https://hizliresim.com/gWjEO0)

rüzgar46
05-06-2017, 23:17

Hahaha ben bu casusu 3x bir buçuk ayda bastım sonra sever bitti ��

usmblt
05-06-2017, 23:21
Hahaha ben bu casusu 3x bir buçuk ayda bastım sonra sever bitti ��

Bu sene ki hedefin ne?

harmanım
05-06-2017, 23:22
Her sv ayni problemler yil olmus 2017 turnuvada yapabildigimiz gozle gorulur bir basari yok tum TR sunucusu tum oyuncular icin sozum.Gerek ego(ben yaptim ben yapicamcilik)gerekse inat ve eski sv sorunlari.Bir 3x oyuncusu olarak sv bitisinde acilan 2x hizindaki oyunda elimden geldigince def basarak tanidigim tanimadigim kim.varsa yardimci olmakm istiyordum. Yaz yogunlugunda vakit bulabildikce.Fakat ve lakin okadar uzamis okadar dallanip budaklanmiski konular acaba hesap acmasam mi dige dusnuyorum benim gibi dusunende eminim.cok.oyuncu vardir.Biz ayni sv icinde bile yillardir savastigimiz rakip arkadaslarla birlesebiluyorsak gozunuzu seveyelim yasinizi basinizi almis adamlarsiniz oturun konusun cay corba icin fakat bu konuya bir cozum bulun.Ister ayri bolgelerde ister ayni bolgelerde farklinisimlede olsa ortak.paydada birlesmek sart.
Iyi muhabbetler

abi 2011 den beri bu şekilde gelip gidiyor turnuva.. :D Sadece ilkinde oynadım.. bir daha da oynamadım.. :)

3,6 versiyonda her köyünden 60 ar k pretoryan basan bir rus gördüm 30 saatten 3 tane senatör 5k asker ile köy reisleyen adam gördüm.. :D

Bizimkilerde ise hala bir değişme yok.. :D

rüzgar46
05-06-2017, 23:23
Bu sene ki hedefin ne?

Malum 2x server yavaş biraz illaki ölenler olacak casuslama yaptığımda çift ahir yalak 20 seviye bastigimda bir ayda 80k çıkıyor 250k falan tahmini

Jolly Jokers
05-06-2017, 23:24
Malum 2x server yavaş biraz illaki ölenler olacak casuslama yaptığımda çift ahir yalak 20 seviye bastigimda bir ayda 80k çıkıyor 250k falan tahmini

Güzel hesap.

rüzgar46
05-06-2017, 23:32
Güzel hesap.

Saul casus bizim işimiz

Jolly Jokers
05-06-2017, 23:34
Saul casus bizim işimiz

Saldiri siralamasi icin casuslari kestirir misin oyun sonu :)

rüzgar46
05-06-2017, 23:36
Saldiri siralamasi icin casuslari kestirir misin oyun sonu :)

Olabilir alıp eve götürecek halim yok

KaRa&BeLa
06-06-2017, 00:24
TırTıl (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=80949) Hayırlı olsun kardesım 2x seruvenınız :) eskı bır ADAMUSLU olarak Ayyaş tan Saygılar :) Başarılar
Deathstar olarak tanıyordum senı o zamanlar :)

KaRa&BeLa
06-06-2017, 00:33

Ohooo demişler,

2X Maceranız Hayırlı olsun hocam başarılar. Umarım Hak ettiğiniz başarıyı yakalarsınız.

Nozzle(-_+)
06-06-2017, 00:42
Olaylarin bu noktaya gelecegi belliydi. Bence en buyuk sorun, baskan ve yonetici sifati ile burada gereginden fazla konusmasidir. Cunku bu kisilerin konustuklari birliklerini baglar buradaki 3-5 oyuncuya cevap vererek kendilerini yuceltmeye calisiyorlar. Zaten buyuk yoneticiysen veya birliksen yaptiklarinla gecmisinle herkese kanitliyorsun kaliteni. Ama gelip egona sahip cikamayip burada gereginden fazla konusursan olacagi budur. Sunuda hep soyluyorum bununda suclusu da bu yazilari yazan baskanlar yoneticiler degil buna izin veren oyuncularidir!!!!!! Baskan dedigin agirbasli olacak arada bir konusur, konustugu zaman etrafa guven, sevgi ve saygi dagitmasi lazim. Bizimkiler ya sidik yaristiriyor ya nefret kusuyor ya gider yapiyor yada trip atiyor :D
Neyse iki tarafada basarilar insallah birbirinze girmezsiniz ama yazilan yazilari duzgun okumadan anlamadan cvp veren bir cok yonetici var bu gidisle tehlike var gibi.

Son olarak tam bilgim yok ama okudugum kadari ile eger coflarin yabanci muttefikleride bu eleme serverina buraya bilet almaya geliyorsa . Bu tamamen hatadir yani sonuc olarak bizim serverimizda bizlerden muttefiklerine bilet almaktir o. Bence bunu kabul ederken bunu farketmis olmalari gerekirdi.

ultrAslan
06-06-2017, 01:30
abi 2011 den beri bu şekilde gelip gidiyor turnuva.. :D Sadece ilkinde oynadım.. bir daha da oynamadım.. :)

3,6 versiyonda her köyünden 60 ar k pretoryan basan bir rus gördüm 30 saatten 3 tane senatör 5k asker ile köy reisleyen adam gördüm.. :D

Bizimkilerde ise hala bir değişme yok.. :D

Onu ben wow kuran oyuncunun köyüne girdiğimde görmüştüm, hatırlıyorsan 1 tane mancınık 1 tane reis yoktu wowda. sadece temel defans askerleri mızrak pala, lej pret imp, pha ve druyid. ve tamamı tek köyden basılmış 30ar k üstü rakamlardı yaya olanların.
adamın 9 köyü vardı ve her köyünden ortalama 38er k pretoryanı vardı wowda bunu da hiç unutamam o kadar zarardan sonra kalan rakam oydu.
öyle bir kaç def hesabı olmadığı sürece çok zor oyun kazanmak. son finalde de bizde de öyle hesaplar vardı. kumarji ve onun 4 kişilik tayfası 3 milyon üstü defans bastı. benim 3 adam 1.7 milyon defans bastı.
sıralamaya oynayan coflardan bir oyuncu yine 300 400k druyid bastı. bu rakamlar umarım bu sene sayının artması ile çok daha artar. ne bilirsin ilerde birileri de bunu anlatır harmanım 9 köyden 600k mızrak bastı der
: ) vay köftehor felan

köfte demişken acıktım :/

TatarKralı
06-06-2017, 01:43
Onu ben wow kuran oyuncunun köyüne girdiğimde görmüştüm, hatırlıyorsan 1 tane mancınık 1 tane reis yoktu wowda. sadece temel defans askerleri mızrak pala, lej pret imp, pha ve druyid. ve tamamı tek köyden basılmış 30ar k üstü rakamlardı yaya olanların.
adamın 9 köyü vardı ve her köyünden ortalama 38er k pretoryanı vardı wowda bunu da hiç unutamam o kadar zarardan sonra kalan rakam oydu.
öyle bir kaç def hesabı olmadığı sürece çok zor oyun kazanmak. son finalde de bizde de öyle hesaplar vardı. kumarji ve onun 4 kişilik tayfası 3 milyon üstü defans bastı. benim 3 adam 1.7 milyon defans bastı.
sıralamaya oynayan coflardan bir oyuncu yine 300 400k druyid bastı. bu rakamlar umarım bu sene sayının artması ile çok daha artar. ne bilirsin ilerde birileri de bunu anlatır harmanım 9 köyden 600k mızrak bastı der

ah emmy ah :(

northv
06-06-2017, 01:59

Ohooo demişler,

Koltuk savaşları ah ah sizi gidiler yıllardır milleti koltuk sevadiniz yüzünden peşinizden sürüklediniz egolarınız yüzünden okadar insanın emeğinin
AN-AS ini aglattınız bu finaller sonrası girin normal türk sv ye herkes ekiplerini toplasın çarpışın kazanan bidahaki finallerde kayitsiz şartsız kontrolü eline alsın kaybeden de hiç bahanesiz tek çatı altında elinden ne geliyorsa hertürlü fedakarlığı yapsın bu zor değil

TırTıl
06-06-2017, 02:00
TırTıl (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=80949) Hayırlı olsun kardesım 2x seruvenınız :) eskı bır ADAMUSLU olarak Ayyaş tan Saygılar :) Başarılar
Deathstar olarak tanıyordum senı o zamanlar :)
vaaay abi naber ya:D deathstar hep nick de forumda tırtıl:) malum kelebek olmayı bekliyoruz:D

anadolu4511
06-06-2017, 02:01
Traviandaki birliklere yabancıyım. Forumu şöyle bir okudum. Sizlere daha fazla ısındım. İlk defa turnuvada oynayıp neler olup bittiğini görmek ve sizlere defans basmak istiyorum. 1 kişi, 1 kişidir. :)

buldozer
06-06-2017, 02:11
Koltuk savaşları ah ah sizi gidiler yıllardır milleti koltuk sevadiniz yüzünden peşinizden sürüklediniz egolarınız yüzünden okadar insanın emeğinin
AN-AS ini aglattınız bu finaller sonrası girin normal türk sv ye herkes ekiplerini toplasın çarpışın kazanan bidahaki finallerde kayitsiz şartsız kontrolü eline alsın kaybeden de hiç bahanesiz tek çatı altında elinden ne geliyorsa hertürlü fedakarlığı yapsın bu zor değil

güzel tespit

harmanım
06-06-2017, 02:19

İşte bunu 2x de yapabiliriz... :D

İki ekip kapışsın. :D Kaybeden diğerine kayıtsız şartsız destek olsun... :)

harmanım
06-06-2017, 02:28

Adamlarda disiplin var, adamın görevi neyse mükemmele yakın yerine getiriyor... :D Ego kasmıyor.. Çok mütevazi bir hesabı olmasına rağmen olağanüstü savunma basmayı başarabiliyor.. :D O Fotoğraf o dönem foruma koyulmuştu.. 10-12 köyü olmasına rağmen bizim defans basan arkadaşlarımızın 2 katı defansı tek başına basmayı başarmıştı(682k) henüz wow süreci başlamamıştı. :D

Defans oynarsam galya açarım dayanamam bu seferde toytatın şimşeği basarım... :D Bana gelmez onlar.. :D

PsiGoPaT
06-06-2017, 02:44

Emmy gibi adam lazım bu rakamlar için. Tek başına 3 4m basabilecek :D

TIRSINULAN
06-06-2017, 08:19
Bölgemiz baya sıcak bölge iklim şartlarına göre hazırlanmak gerek :) GÜNEYDOĞU +/-

Denizden uzak olduğu için sıcaklık bakımından karasal iklim özellikleri görülür.
Kışlar oldukça soğuk olup, en çok yağış bu mevsimde düşer. Yaz mevsimi ise enlemin, karasallığın ve güneyden esen çöl rüzgarlarının etkisiyle çok sıcak ve kurak geçer. Buharlaşma şiddeti çok fazla odluğundan yaz mevsiminin en kurak geçtiği bölgedir.

rüzgar46
06-06-2017, 09:20
Bölgemiz baya sıcak bölge iklim şartlarına göre hazırlanmak gerek :) GÜNEYDOĞU +/-

Denizden uzak olduğu için sıcaklık bakımından karasal iklim özellikleri görülür.
Kışlar oldukça soğuk olup, en çok yağış bu mevsimde düşer. Yaz mevsimi ise enlemin, karasallığın ve güneyden esen çöl rüzgarlarının etkisiyle çok sıcak ve kurak geçer. Buharlaşma şiddeti çok fazla odluğundan yaz mevsiminin en kurak geçtiği bölgedir.

Ozaman abdest alıp yağmur duasına çıkmamız lazım fatu imam olsun biz cemaat