PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kurt Birliginden Duyuru

SeaDevıL
03-06-2017, 19:11
Selam

Bundan üç beş gün öncesinde rakip oldugumuzu söyleyip ayrıldıktan sonra eski elit sonra sır sonrada dem oldu şimdi arkadaşlar saldırdıklarıma yalan yanlışları anlatmayın dogru heryerde dogrudur. Hain olan ben ve ekibim degil verdigim ayrılırken bıraktıgım tılsımı boş kahraman ile verdik ve sonrasında abilerimizdir sıkıntı yok dedik ama ne hikmetse heryerde hain olan bizmişiz gibi gösteriyorlar ve 3 beş gün öncesinde konuştuk ve sırada 2 kişi var kullansın diyen Carera hesabının yanında olan burak arkadaşım rica etti eyvallah dedim bugün 3 e çıktı onada peki dedim ama gel gelelim ki genel başkan ları rakibiz niye verelim savaşacagız dedi biz rakip oldugumuzun karşısında dahi egilip bükülmeyiz tılsım nedir verir geceriz çizgimiz düz bizim diplomasi istediler hayır demişken verdim ben tılsımı lakin bakınca herkes DİMDİK duramıyor yıkarım yıkılırım ama karakterimi oynatmam böylelikle neyin ne oldugunu ögrensin istedim saldırdıklarımız saldırı attıklarım yazıyor ve tek tek telefon numarasını alıp yazşmaları gönderiyorum bizim alnımız ak çok şükür isteyen de özelden mesaj atsın gönderebilirim

JexxeR
03-06-2017, 19:20
Hocam boşversene , server başından bu yana kendileri hariç herkes yanlış , yalancı , hain , casus. Hangisi denk gelirse insanları böyle damgaladılar. Bir kerede dönüp kendilerine bakmadılar. Diş geçiremedikleri herkese aynı politika. Üzgünüz ama artık kimse yemiyor :)

Selam

Bundan üç beş gün öncesinde rakip oldugumuzu söyleyip ayrıldıktan sonra eski elit sonra sır sonrada dem oldu şimdi arkadaşlar saldırdıklarıma yalan yanlışları anlatmayın dogru heryerde dogrudur. Hain olan ben ve ekibim degil verdigim ayrılırken bıraktıgım tılsımı boş kahraman ile verdik ve sonrasında abilerimizdir sıkıntı yok dedik ama ne hikmetse heryerde hain olan bizmişiz gibi gösteriyorlar ve 3 beş gün öncesinde konuştuk ve sırada 2 kişi var kullansın diyen Carera hesabının yanında olan burak arkadaşım rica etti eyvallah dedim bugün 3 e çıktı onada peki dedim ama gel gelelim ki genel başkan ları rakibiz niye verelim savaşacagız dedi biz rakip oldugumuzun karşısında dahi egilip bükülmeyiz tılsım nedir verir geceriz çizgimiz düz bizim diplomasi istediler hayır demişken verdim ben tılsımı lakin bakınca herkes DİMDİK duramıyor yıkarım yıkılırım ama karakterimi oynatmam böylelikle neyin ne oldugunu ögrensin istedim saldırdıklarımız saldırı attıklarım yazıyor ve tek tek telefon numarasını alıp yazşmaları gönderiyorum bizim alnımız ak çok şükür isteyen de özelden mesaj atsın gönderebilirim

VicariouS
03-06-2017, 19:23
hocam yanlış anlamayın ama bence sizinki ts2 değil brezilya dizisi. her hafta bir olay mı yaşanır..

SeaDevıL
03-06-2017, 19:27
hocam yanlış anlamayın ama bence sizinki ts2 değil brezilya dizisi. her hafta bir olay mı yaşanır..

ustam aynen öyle nereye düşmüşüz biz arasan bu kadarını bulamazsın yapan kendiler sonrada bakıyorlar ki olmuyor birde millete iftira atıyorlar fake atman yeter :)

TR PRİNCE
03-06-2017, 19:30
Hocam boşversene , server başından bu yana kendileri hariç herkes yanlış , yalancı , hain , casus. Hangisi denk gelirse insanları böyle damgaladılar. Bir kerede dönüp kendilerine bakmadılar. Diş geçiremedikleri herkese aynı politika. Üzgünüz ama artık kimse yemiyor :)

Reis önüne geleni kafalarına göre hain yapıyorlar yanii bunumu yapmayacaklar normal karşılarım muhteşem yüzyılda bile bu kadar akratsiyon yaşanmamıştı hahahahba

SeaDevıL
03-06-2017, 19:38
Reis önüne geleni kafalarına göre hain yapıyorlar yanii bunumu yapmayacaklar normal karşılarım muhteşem yüzyılda bile bu kadar akratsiyon yaşanmamıştı hahahahba

Allah razı olsun ağzına yüregine sağlık

VİBE®
03-06-2017, 20:10
En buyuk Hain ve kandırıkcı Black suvarı,

Kandırdı benı servera cagırırken sana rakı alacam gel dedi ama ses yok :(

bende free takılma kararı aldım ,

Hayallerimle oynadı yıkın onu :)

SeaDevıL
03-06-2017, 20:47
En buyuk Hain ve kandırıkcı Black suvarı,

Kandırdı benı servera cagırırken sana rakı alacam gel dedi ama ses yok :(

bende free takılma kararı aldım ,

Hayallerimle oynadı yıkın onu :)

Rakip dedigin süvari gibi olacak dimdik egilip bükülme yok ne ise o :)

((PADRONE))
03-06-2017, 20:50
Serverin basinda yapildi bu hata bu kadar buyumesine bizler sebep olduk ama vakit var daha adaletin kestigi parmak acimaz

VİBE®
03-06-2017, 21:29
https://i.hizliresim.com/LnP5G0.png,

Şu forumu senın kadar aktif kullanan bir üyesi olmalı her birligin :)

((PADRONE))
03-06-2017, 21:48
https://i.hizliresim.com/LnP5G0.png,

Şu forumu senın kadar aktif kullanan bir üyesi olmalı her birligin :)

Sorma yaz geldi is durdu foruma sardik :)))

Maskeli SÜVARİ
03-06-2017, 22:34
Anlasıp tılsım alıp sonra geri vermemek

garip:(

VİBE®
03-06-2017, 23:45
Anlasıp tılsım alıp sonra geri vermemek

garip:(

derken ?

az acarmısın :) konuyu

Maskeli SÜVARİ
04-06-2017, 00:04
derken ?

az acarmısın :) konuyu

Abi SeaDevil tılsım vermiş kullansınlar diye.Simdi geri istiyormus vermiyorlarmış

VİBE®
04-06-2017, 00:14
Abi SeaDevil tılsım vermiş kullansınlar diye.Simdi geri istiyormus vermiyorlarmış

Kıme vermıs kı ?

Maskeli SÜVARİ
04-06-2017, 00:37
Kıme vermıs kı ?
Ayrıntı yok bende Elit birliklerinden birilerine iste

SeaDevıL
04-06-2017, 01:14
Ayrıntı yok bende Elit birliklerinden birilerine iste

selam ustam mevzu tılsımı verirken zaten rakip oldugumuzu ve ne olursa olsun abi dediklerlerimiz olunca acil lazım dediler ve bir sıra vardı bozmadım kullanın dedim sonrasında ise bu abi dedigimiz zaatı muhteremler hem hain diyerek birliklere ally geçtirdiler sonra baktılar buda olmuyor ve ne tuhaf ki hain adam dedikleri benden tılsımı istediler verdim hala da kullanıyorlar neyse abilerim buda yetmemiş gibi 3 gün önce 2 kişi kullanıp iade edecegiz dedideler bugünde hem bizi yıkacaklar hemde tılsım mı verecegiz diyorlar rica ettiler istediler rakip oldugumuzu söylemişken verdik ama bunlar uyanıklar ya Yasin arada bir kişi daha var dediler oda kullansın dedim var mesajları mevcut bugün ise rakip oldugumuz akıllarına gelmiş vermeyeceklermiş çok şükür biz dimdik duruyoruz ayakta gerek yok ayrı bir dünya oyuna :)

yyy
04-06-2017, 02:13
Ahmet kardeşim. Evet bende şahidim tılsımı verdin birlikten çıkarken etik olan bir hareket yaptın. Şimdide geri istiyormuşsun konu hakkında bilgim olmamakla birlikte sanırım sizden saldırılar geldiği için bir tepki doğmuştur. Tahmini konuşuyorum. Çözülmeyecek meseleler değil umarım çözülür. Sen iste ben hesabıda veriyim sana sen sıkma canını böyle şeylere. Yurdal ben bu arada kardeşim benim.

yyy
04-06-2017, 02:39
Tabi biraz karışıklıkta vardı daha yeni oturuyor bazı şeyler. Birçok kişi serverdan pek zevk alamadığı için sildi. Birlikler değişti falan ortamda pek sağlıklı değildi. Daha şimdi bişeyler oturuyor. Bununda etkisi olabilir belki yada başka bir mevzu var bende bilemiyorum.

Night Elf
04-06-2017, 02:48
Kıme vermıs kı ?

Dayi imzada ciddi misin :(

SeaDevıL
04-06-2017, 03:45
Ahmet kardeşim. Evet bende şahidim tılsımı verdin birlikten çıkarken etik olan bir hareket yaptın. Şimdide geri istiyormuşsun konu hakkında bilgim olmamakla birlikte sanırım sizden saldırılar geldiği için bir tepki doğmuştur. Tahmini konuşuyorum. Çözülmeyecek meseleler değil umarım çözülür. Sen iste ben hesabıda veriyim sana sen sıkma canını böyle şeylere. Yurdal ben bu arada kardeşim benim.

eyvallah Yurdal abi ben ayrılırkende söyledim rakibim size diye canımı sıkan tek şey 5 günde 500 yalan var ortada tabiki saldıracagız abi gelip yan köye vuruyor arkadaşlar gene sıkıntı yapmam sadece 1 kişi var verecegiz iki kişi oldu verecegiz 3 kişi oldu verecegiz benim sözüm senet istediler bıraktım verdim sen şahit oldun duruma sonra adamlar oyun silmiş şu olmuş bu olmuş rakip iken istemesini biliyorsun depo acil lazım acil lazım acil lazım diye ne oldu saga sola gene yıkım yapıyordum isterken ben terddüt etmedim verdim sonra şimdi uyanık arkadaşlar kocaman ada m lar ee hem tılsımı verecegim hemde bizimi yıkacak diyorlar şaka falan galiba bu arkadaşlar o depo derdinde degilim çok şükür sevenimiz var kendiliginden gelir ama bil ki o depo onlaraçok pahalıya patalayacak insanları kandırmasınlar abi nerde hani 20 gündür baktırdıkları teslim ettigim eşsiz mimar tulpar 'a ayıp olmadımı bu adamların emegini artık yedirtmem abi yıkarım yıkılırım ama tebrik ederim çizgimiz bu abi

((PADRONE))
04-06-2017, 14:07
Daha oturacak server oturmayada yanlislar duzelmedi halen

TR PRİNCE
04-06-2017, 18:34
Seadevil başkan
Bazıları yılandan daha tehlikeli ne yılan oldukları belli nede insan oldukları
reis ordum senindir gidelim alalım yoksa servere dolaşır yine sana gelmez daha bizim bölgeye gelecekmiş oradan çıkıp hiç uzaklaşmasın kimdeyse çakalım alalım

((PADRONE))
04-06-2017, 20:33
Helal sana prince :)

TR PRİNCE
04-06-2017, 20:40
Bunların karşısında olan herkese destek çıkarım bunların bir köyünü yıkana gani gani ham bile hediye ederim ;)

((PADRONE))
04-06-2017, 23:26
Hocam gereken ne ise yanindayiz

SeaDevıL
05-06-2017, 00:29
Slm abim saldırırız savunuruz biz Dik durmaya çalışanlardanız sizin gibi güzel abilerimizden kardeşlerimizden övgü dolu sözleri duymak çok güzel yıkım istiyorsan abim Kurt birligi saldırı savunma raporlarına bakarsın sadece 1 hafta lık ve bu hafta birlik olarak ilk haftamızdı ve maaşallah top 10 da 4 madalya bir hanemize ekledik :)

SeaDevıL
05-06-2017, 00:31
Bunların karşısında olan herkese destek çıkarım bunların bir köyünü yıkana gani gani ham bile hediye ederim ;)

Slm abim saldırırız savunuruz biz Dik durmaya çalışanlardanız sizin gibi güzel abilerimizden kardeşlerimizden övgü dolu sözleri duymak çok güzel yıkım istiyorsan abim Kurt birligi saldırı savunma raporlarına bakarsın sadece 1 hafta lık ve bu hafta birlik olarak ilk haftamızdı ve maaşallah top 10 da 4 madalya bir hanemize ekledik :)

yyy
05-06-2017, 04:05
eyvallah Yurdal abi ben ayrılırkende söyledim rakibim size diye canımı sıkan tek şey 5 günde 500 yalan var ortada tabiki saldıracagız abi gelip yan köye vuruyor arkadaşlar gene sıkıntı yapmam sadece 1 kişi var verecegiz iki kişi oldu verecegiz 3 kişi oldu verecegiz benim sözüm senet istediler bıraktım verdim sen şahit oldun duruma sonra adamlar oyun silmiş şu olmuş bu olmuş rakip iken istemesini biliyorsun depo acil lazım acil lazım acil lazım diye ne oldu saga sola gene yıkım yapıyordum isterken ben terddüt etmedim verdim sonra şimdi uyanık arkadaşlar kocaman ada m lar ee hem tılsımı verecegim hemde bizimi yıkacak diyorlar şaka falan galiba bu arkadaşlar o depo derdinde degilim çok şükür sevenimiz var kendiliginden gelir ama bil ki o depo onlaraçok pahalıya patalayacak insanları kandırmasınlar abi nerde hani 20 gündür baktırdıkları teslim ettigim eşsiz mimar tulpar 'a ayıp olmadımı bu adamların emegini artık yedirtmem abi yıkarım yıkılırım ama tebrik ederim çizgimiz bu abi

Evet kardeşim haklısın ama dediğim gibi ortalık toz duman oldu resmen bildiğin gibi değil. Şimdi ki yönetici arkadaşlarımız yeni yeni bişeyler yapmaya başladılar. Herkeste bir belirsizlik var ama dediğim gibi doğru bir tanedir ve umarım doğru olan neyse o olur. Seni görmüşken hem yaziyim hemde bir selam veriyim dedim kardeşim. Birliğiniz gayet iyi sen daha da iyisini yaparsın. Herşey gönlünce olsun. Umarım hepimiz oyundan keyif alırız.

SeaDevıL
05-06-2017, 06:10
Evet kardeşim haklısın ama dediğim gibi ortalık toz duman oldu resmen bildiğin gibi değil. Şimdi ki yönetici arkadaşlarımız yeni yeni bişeyler yapmaya başladılar. Herkeste bir belirsizlik var ama dediğim gibi doğru bir tanedir ve umarım doğru olan neyse o olur. Seni görmüşken hem yaziyim hemde bir selam veriyim dedim kardeşim. Birliğiniz gayet iyi sen daha da iyisini yaparsın. Herşey gönlünce olsun. Umarım hepimiz oyundan keyif alırız.

sagol abim iyi dileklerin için. Seninde her istedigin gönlünce olsun abim allah razı olsun

((PADRONE))
05-06-2017, 09:33
sagol abim iyi dileklerin için. Seninde her istedigin gönlünce olsun abim allah razı olsun

Hocam Doğru birdir. İlk düşündüğün de her zaman doğrudur :)

SeaDevıL
06-06-2017, 20:39
Hocam Doğru birdir. İlk düşündüğün de her zaman doğrudur :)

bunların dogruları yok ise ne yapacagım abim

((PADRONE))
07-06-2017, 22:24
bunların dogruları yok ise ne yapacagım abim

Hocam gerekeni yapariz o zaman