PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : -ZoReL+

ZoReL
28-05-2017, 22:58
Merhaba s4 oyun arkadaşlarım, 3 yıl aradan sonra tekrar merhaba travian
-/+ yine oyunda tüm dostlara saygılarımla duyrulur, Burdayım...
Hesabı dün açtım aslında açmazdım hemde server açılalı 20 gün olmuş iken görülmüş şey değildir ama bir an esti diyelim. Bir esintiylede tekrar vazgeçip silebilirim hesabı ama şimdilik burdayız bakalım. Aslında şuan bu yazıyı yazma nedenimde bu sanırım belki birkaç eski dost devam etmemi sağlayabilir şimdiden sıkıldımda diyebilirim.
Herkez 3. köyleri atmış belki 4 atanda vardır ben daha nufus bir dedim bakalım tanıyanlar bilir ki bir ay içinde hiç şüpesiz ilk 5 de olacağım ve server boyu burada devam edeceğim ama 20 gün geriden çok uğraştıracak bu noktaya ulaşmak zoruda severizde 3 yıl ara verdikten sonra başlayan çokta kolay vazgeçip siler.
Bu nedenle iyi durumda fazla hesabı olan veya devretmek isteyen arkadaşlar olursa travian kuralları içerisinde köyden bana yazabilirler.
Bu sayede belki travian tarihine geçmiş 5 oyuncudan biri sayılan en eski oyuncu ve ilk ve hep Genel Başkanlardan -/+ oyuna kazandırmış olurlar. Her sözümüzün arkasındaydık bugune kadar yine öyle olacağız aklınıza takılan her kelimemiz için izleyin ve görün. Tabi s4 de kalabilirsek...

Biz burada iken -/+ da artık hiçbirşey eskisi gibi olamaz.
(you will see)

iyi oyunlar...
ZoReL

HANBİRLİKLERİ
28-05-2017, 23:12
Hesabı dün açtım aslında açmazdım hemde server açılalı 20 gün olmuş iken görülmüş şey değildir ama bir an esti diyelim. Bir esintiylede tekrar vazgeçip silebilirim hesabı ama şimdilik burdayız bakalım. Aslında şuan bu yazıyı yazma nedenimde bu sanırım belki birkaç eski dost devam etmemi sağlayabilir şimdiden sıkıldımda diyebilirim.
Herkez 3. köyleri atmış belki 4 atanda vardır ben daha nufus bir dedim bakalım tanıyanlar bilir ki bir ay içinde hiç şüpesiz ilk 5 de olacağım ve server boyu burada devam edeceğim ama 20 gün geriden çok uğraştıracak bu noktaya ulaşmak zoruda severizde 3 yıl ara verdikten sonra başlayan çokta kolay vazgeçip siler.
Bu nedenle iyi durumda fazla hesabı olan veya devretmek isteyen arkadaşlar olursa travian kuralları içerisinde köyden bana yazabilirler.
Bu sayede belki travian tarihine geçmiş 5 oyuncudan biri sayılan en eski oyuncu ve ilk ve hep Genel Başkanlardan -/+ oyuna kazandırmış olurlar. Her sözümüzün arkasındaydık bugune kadar yine öyle olacağız aklınıza takılan her kelimemiz için izleyin ve görün. Tabi s4 de kalabilirsek...

(you will see)

iyi oyunlar...
ZoReL

üstad demogoji modun açık kalmış sanırım kapatıp tekrar yaz istersen belki yıkılmazsın :)

yaserarıfat
28-05-2017, 23:20

(you will see)

iyi oyunlar...
ZoReL

Birakmam isabet olmustu neden başladın ki �� zira senin kadar kotu bir oyuncu kötü bir yönetici daha görmedi Travian tarihi. Sadece demogoji ile peşine 3-5 çocuk takmış birisin bunun dışında bir işlevin var mı ? S4 deki arkadaşlara sabır diliyorum bol bol demogoji ağlama sizi yildiracak şimdiden soliyim :) arkadaş çevireceğiz işleri saymiyorum bile :) hemen ben böyleyim ben söyleyin dedi bile

ZoReL
29-05-2017, 01:08
Birakmam isabet olmustu neden başladın ki �� zira senin kadar kotu bir oyuncu kötü bir yönetici daha görmedi Travian tarihi. Sadece demogoji ile peşine 3-5 çocuk takmış birisin bunun dışında bir işlevin var mı ? S4 deki arkadaşlara sabır diliyorum bol bol demogoji ağlama sizi yildiracak şimdiden soliyim :) arkadaş çevireceğiz işleri saymiyorum bile :) hemen ben böyleyim ben söyleyin dedi bile

Hayranlar bir bir dokulmeye baslamislar ne mutlu bize. Tsk. Size mm

Lakin ben arkadaslara seslenmistim

HANBİRLİKLERİ
29-05-2017, 01:11

dikkate değer kimler görecek acaba
sonunda çiko sahalarda :)

ZoReL
29-05-2017, 01:16
üstad demogoji modun açık kalmış sanırım kapatıp tekrar yaz istersen belki yıkılmazsın :)

Bizi taniyanlar oyle olmadigimizi bilir saygideger arkadas
Lakin resulullah bile der dusmana karsi kibirlenmek mubah diye biz onu yapiyoruz. Yoksa alt tarafi bir oyunda bes paralik namimiz olsa nolur.

HANBİRLİKLERİ
29-05-2017, 01:25
Bizi taniyanlar oyle olmadigimizi bilir saygideger arkadas
Lakin resulullah bile der dusmana karsi kibirlenmek mubah diye biz onu yapiyoruz. Yoksa alt tarafi bir oyunda bes paralik namimiz olsa nolur.

üstad yazdığını google a yazdım

Sual: Hile haramken savaşta niye caiz oluyor?
CEVAP
Haram olan bazı şeyler savaşta caiz olur. Birkaç örnek verelim:
1- Bir hadis-i şerif meali şöyledir:
(Yalan üç yerde caizdir: Savaşta; çünkü savaş hiledir. İki müslümanı barıştırmak için, bir de, hanımını idare etmek için.) [İbni Lal]

2- Kibirlenmek, günah iken, savaşta, düşmana karşı kibirli görünmek caizdir. (Berika)

kibirli arkadaş seni

yaserarıfat
29-05-2017, 01:27

Haha hayran diyo altın alarak kandirdigin yalakalarla karıştırma beni. Seninde dediğin gibi seni bilen biliyor fazla uğraşma :)

ZoReL
29-05-2017, 01:31
üstad yazdığını google a yazdım

Sual: Hile haramken savaşta niye caiz oluyor?
CEVAP
Haram olan bazı şeyler savaşta caiz olur. Birkaç örnek verelim:
1- Bir hadis-i şerif meali şöyledir:
(Yalan üç yerde caizdir: Savaşta; çünkü savaş hiledir. İki müslümanı barıştırmak için, bir de, hanımını idare etmek için.) [İbni Lal]

2- Kibirlenmek, günah iken, savaşta, düşmana karşı kibirli görünmek caizdir. (Berika)

kibirli arkadaş seni
Bizimkide dusmana kibirlenmek degerli dostum dostlar zaten bu sozlerin gercekligini bilir. Madem arastirmacisin bunuda bulursun bizden baska travianda genel baskanliginda herbiri baska serverlarda birligine 10 kez wow kurduran baska oyuncu varmi bul bakalim.

HANBİRLİKLERİ
29-05-2017, 02:13
Bizimkide dusmana kibirlenmek degerli dostum dostlar zaten bu sozlerin gercekligini bilir. Madem arastirmacisin bunuda bulursun bizden baska travianda genel baskanliginda herbiri baska serverlarda birligine 10 kez wow kurduran baska oyuncu varmi bul bakalim.

dostum sen şu SGE vakası değilmisin
genel başkanlığında kime 10 wow kurdurdun
kendinden kemal başermişsincesine bahsettin :)

NapoleoneX
29-05-2017, 02:38
ss atta görelim aga trolleme elalemi

HANBİRLİKLERİ
29-05-2017, 02:55
:zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::z uhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:

aruna
29-05-2017, 09:40
en son s8 de kendi birliğindekiler sana katlanamayıp sana saldırınca oyunu bıraktı arkadaş :) tek bir hesapla (TnR) başacıkamayınca oyunu bırakmıştı :) kaç tane multi açtın beraberınde onuda yazda ona göre oynasın s4 dekiler..

HANBİRLİKLERİ
29-05-2017, 10:07
en son s8 de kendi birliğindekiler sana katlanamayıp sana saldırınca oyunu bıraktı arkadaş :) tek bir hesapla (TnR) başacıkamayınca oyunu bırakmıştı :) kaç tane multi açtın beraberınde onuda yazda ona göre oynasın s4 dekiler..

kanka s4 dekilerin başına bela olmaya açmış anlaşılan
şuan başı küçükken ezmeli yıksınlar geçsinler ötelesinler :)

aruna
29-05-2017, 10:14
kanka s4 dekilerin başına bela olmaya açmış anlaşılan
şuan başı küçükken ezmeli yıksınlar geçsinler ötelesinler :)
dururmuu oo baksana sımdıden hesap satan varmı demeye başlamış neyse s8 de iyi yıkmıştık buradada yıkarız kanka :D

HANBİRLİKLERİ
29-05-2017, 10:26
dururmuu oo baksana sımdıden hesap satan varmı demeye başlamış neyse s8 de iyi yıkmıştık buradada yıkarız kanka :D

yık geç kanka kıvransın :)

Aziz53
29-05-2017, 14:58

(you will see)

iyi oyunlar...
ZoReL

oo kadir abi valla bilsem bende başlardım gelir seni ve birlikte oynadığın tüm hesapları yıkar giderdim. Ne şanslısınki başka yerde oynuyorum şuan.

aruna
29-05-2017, 14:59
oo kadir abi valla bilsem bende başlardım gelir seni ve birlikte oynadığın tüm hesapları yıkar giderdim. Ne şanslısınki başka yerde oynuyorum şuan.

oo aziz gardaşım canını yerim :)

Aziz53
29-05-2017, 15:02
oo aziz gardaşım canını yerim :)

akıllanmamış bu ZoReL galiba hala oynuyor :D

HANBİRLİKLERİ
29-05-2017, 18:07

kardeşim mesajına başlama şekline şöyle bir baktım vay be dedim bununda seveni varsa yok artık
sonra mesajının devamına indiğimde sesli güldüm :)

yokmu şu ZOR EL i seven kimse

Aziz53
29-05-2017, 23:53
bunu sevenler sevdikleri güne lanet ettiler :)

HANBİRLİKLERİ
29-05-2017, 23:55

hahaha insanın eldivenle sevesi gelmiyor açıkcası :)

aruna
31-05-2017, 10:01
zorel amcaa nerdesinn bıraktınmı yoksa başlamadan serveri :(

OTLAKÇI
31-05-2017, 22:52

aziz reis nasılsın :)

aruna
02-06-2017, 08:27
aziz reis nasılsın :)
yalçın baba nasılsın :)

HANBİRLİKLERİ
02-06-2017, 09:51
gençler zor eli sohbet kanalına çevirmeyelim :)

aruna
02-06-2017, 11:04
gençler zor eli sohbet kanalına çevirmeyelim :)
gelmiyor ki kendisi canımız sıkıldı o gelmeyincede napalım kanka :/

ZoReL
02-06-2017, 13:08
zorel amcaa nerdesinn bıraktınmı yoksa başlamadan serveri :(
Evet biraktim burayi birine 2x baslayacakmis arkadaslar bekle orda basla dediler illa burasida 20 gun olmustu basladigimda zaten. 2x e beklerim beni yikma hayali kuran herkezi.

TIRSINULAN
02-06-2017, 13:18
kadir nasılısn nasıl gidiyor görüşmeyeli

Evet biraktim burayi birine 2x baslayacakmis arkadaslar bekle orda basla dediler illa burasida 20 gun olmustu basladigimda zaten. 2x e beklerim beni yikma hayali kuran herkezi.

ZoReL
02-06-2017, 13:38
Tesekkür ederim dostum, iyi diyelim oylede olsun. oyunu bıraktım seninde bıraktığın serverdan sonra şimdi şimdi başlamayı düşünüyorum 2x açılacakmış sanırım yakında ya oraya başlıcam yada gelişmiş bir hesap bulursam o servera da başlayabilirim.
Sende ne var yok devam mı oyuna.
Hala terör estiriyormusun gittiğin her serverda :)

HANBİRLİKLERİ
02-06-2017, 15:12
gelmiyor ki kendisi canımız sıkıldı o gelmeyincede napalım kanka :/

gelmez bak kanka turnuvaya geçiyormuş gelin yıkın diyor :)

zorel senin için gidilmez bee kusura bakmada sana ne destek için nede yıkmak için kolumu kaldırasım gelmiyor

git turnuvada yamanacak 1 kaç kişi bul ve yaman :)

x-ray
02-06-2017, 17:15
gelmez bak kanka turnuvaya geçiyormuş gelin yıkın diyor :)

zorel senin için gidilmez bee kusura bakmada sana ne destek için nede yıkmak için kolumu kaldırasım gelmiyor

git turnuvada yamanacak 1 kaç kişi bul ve yaman :)
Başka bir şey yapmıyor arkadaş zaten

aruna
03-06-2017, 08:36
he gel gel 3 bölge birlesip yıkamadığınız coflarda orda takılırsın yine kadir amca :)

HANBİRLİKLERİ
03-06-2017, 08:42
he gel gel 3 bölge birlesip yıkamadığınız coflarda orda takılırsın yine kadir amca :)

niye yüklenip duruyorsunuz adama ayıp valla :)