PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok Ümitliyiz - Çok Heyecanlıyız - İçimiz Kıpır Kıpır

fatu
28-05-2017, 18:50
Öncelikle tüm İslam aleminin Ramazan ayının hayırlara vesile olması dileğiyle...

Yıllar sonra yeniden çok ümitli ve çok hevesli bir şekilde turnuvaya katılmaya karar verdiğimiz için ben ve ekiplerim çok heyecanlıyız. Özellikle de ben çok heyecanlıyım. Nereden ve nasıl başlamam gerektiğini bilemedim, heyecanıma verin...

İlk klasik versiyon turnuvadan beri kafamda bir plan bir ışık söz konusu idi aslında ama maalesef bu planı uygulamak için gerekli şartlar oluşmadı, oluşamadı. Oluştuğu kadarı ile 2 kez denedim ama maalesef sonuç Türkler olarak hüsran oldu. Bireysel (misal (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=61878&page=401)) ve ekibim ile beraber kazandığımız bölgesel başarılar genel anlamda Türkler olarak yenildiğimiz, wov kuramadığımız gerçeğini ört bas edemez.

Bu sefer gerekli şartların çok daha iyi oluştuğuna inancım tam. İsim ve sayı vermeden belirtmek istiyorum ki birçok ekibin de desteğini aldık. Bu ekiplerin içinde Türkiye'nin en eski ve köklü birlikleri de var, yeni ve tap taze heyecanlı birlikler de var. Bu yolda herkese ihtiyaç var. Sayısal olarak 12 Haziran da başlayacak eleme server ına hangi 3 ülke gelirse gelsin çok çok fazla bile olduk lakin bir sonraki aşama turnuva için fazla diyemem. Elimizdeki mevcut kadroyu turnuvaya aynen taşıyabilirsek, bu eleme server ında da herkesi yeterince bilinçlendirip, öğretilmesi gerekenleri öğretebilir ve uygulata bilirsek Türk adıyla wov kurup gerçek bir başarı kazanmak hiçte uzak değil.

Bu yolda en büyük engelimiz her turnuva da olduğu gibi yine kendimiz olacaktır. Ben buradan herkese tüm ümidim ve heyecanım ile birlikte zeytin dalı uzatıyor, daha önce yaşanmış küslükler varsa hepsini bir kenara bırakalım diyor ve herkesi bu yolda emek vermeye davet ediyorum. Sen de kimsin (yeni veya henüz denk gelmediğimiz birçok oyuncu var normaldir, olabilir), ekiplerin kim vb. sorulara reklam yapmış olmamak için cevap vermeyeceğim. Çok şüpheye düşen olursa buradan (https://www.google.com.tr/search?q=site%3Atravian.com.tr+%22fatu%22&oq=site%3Atravian.com.tr+%22fatu%22&gs_l=serp.3...34352.34352.0.34531.1.1.0.0.0.0.151. 151.0j1.1.0....0...1.1.64.serp..0.0.0.0G74cAkPV5A) kendileri araştırsınlar lütfen.

Kimler bize katılabilir?

Kendini bu ülkenin vatandaşı olarak görecek
Bu turnuvayı milli bir müsabaka olarak görüp ciddiye alarak üzerine düşeni yapacak
Bireysel ve birliksel tüm egolarını, şanını, şöhretini bir kenara bırakacak
Kafasına göre kahraman olmaya çalışmayacak
15 tarlalı merkez alamadım diye küsüp oyunu bırakmayacak
x kişisinde tılsım gereğinden fazla durdu diye yaygara yapıp fitne fesatlık çıkarmayacak
Ben ağayım, paşayım, kralım, sezarım, şansöyleyim, imparatorum, padişahım demeyecek, defans basacak
Verilen görevi zamanında ve istenen şekilde yapacak, sen benim yerime yapar mısın demeyecek herkes bize katılabilir.

Bizler ne yapmak istiyoruz?
Kendini canı gönülden bu ülkenin vatandaşı olarak gören tüm oyuncuları tek yürek, tek bilek, tek yumruk haline getirip büyük bir orkestranın şefi gibi organize ederek turnuvada Türk adıyla wovu kurarak gerçekten milli bir başarı elde etmek istiyoruz. Eski spor gazetesi başlıkları gibi "Yenildik ama ezilmedik" gibi söylemler bizim kitabımızda yok. Ya başarı vardır, ya da başarısızlık vardır...

fatu
28-05-2017, 18:50
Taktiksel olarak planımız nedir?
Turnuva da her zaman olduğu gibi yine %99 ihtimalle Güneydoğu +/- bölgesinde olmayı planlıyoruz. Tüm Türklerin tek bölgede olması gerektiği hususu tartışmaya açık değildir. Aşağıdaki kabataslak kroki de tam olarak ne uygulamak istediğimiz açıkça bellidir. Turnuvaya katılmaya hak kazanacak herkesin ırkını ve yerleşeceği koordinatı önceden belirleyeceğiz. Bu kroki turnuvaya katılmaya hak kazanacak oyuncu sayısına ve bu oyuncuların oyun karakterlerine, aktifliğine, tecrübesine ve online süresine göre hep beraber istişare ederek tek tek detaylandırılıp yeniden düzenleneceğini de belirtmek isterim.

https://i.hizliresim.com/69gvAE.jpg

Kırmızılar galyalı, yeşiller romalı, maviler cermenler olacak. Wov ordusu basabilecek oyuncuları da iç kesimlerde muhafaza edip askerlerini besleyeceğiz. Tüm bunların hepsini turnuva başlamadan önce planlayıp, detaylandırmamız gerekiyor. Elbette hiç kolay bir iş olmayacak. Kimse bize aaaa sizin planınız bu şekilde madem bu bölgeyi size bırakalım biz karışmayalım demeyecek. Öncelikli planımız belirleyeceğimiz bu yerleşim bölgelerini savaşarak değil herkesden önce köy kurarak kapmak olacak. Bunun için gerekli organizasyonu ve gerekli eğitim planını yapacağız. Önce ben köyümü atayım da gerisi ne yaparsa yapsın değil, hep beraber topluca bir anda bölgeye yerleşeceğiz. Elbette araya kaçak yabancı ülke oyuncuları da girmiş olacak, bunları beraberce ve en hızlı şekilde temizleyeceğiz. Herşey öncelikle organize olup, bir olmak ve tek vücut olmaktan geçiyor. Tüm bunları başarabilirsek, server ın ne kadar kolaylaşacağını hep beraber göreceğiz.

Bilmemiz gereken sayısal veriler;
Bir bölgede 160.000 kare mevcuttur. Bunların %0,7 si 15 tarlalı, %0,7 si 9 tarlalı, %15 i 7 tarlalı, %61,5 i 6 tarlalı, %30 u da vaha veya köy kurulamayan boş karelerden oluşur. Aşağı yukarı turnuvaya katılmaya hak kazanacak aşağı yukarı 1000 hesap için yaklaşık 20.000-30.000 karenin planını yapacağız.

Bu verilerden de anlaşılacağı üzere çok azımıza 15 ve 9 tarlalı kareler düşecek. Tüm bir bölgeye hakim olmaya kalkarsak mesafelerimiz açılır ve kaybederiz. Unutmayalım ki 5 gurup + 2 uluslar arası server toplam 7 server ortalama 2000-2500 er hesaptan en az 14.000 senin benim gibi aktif hesap server a başlayacak. Biz bunun en fazla 14 te biri sayıda olacağız. Server ın tamamında zaten 4500 civarında 15 tarlalı kare olacak.

Lütfen ama lütfen bu rakamları çok iyi düşünüp analiz edin. Mesele 15 tarlalı köy almak değil, organize olabilmek, 6 tarla merkezle de maksimum performans verebilmektir.

Lütfen fikirlerinizi, önerilerinizi saklamayın, paylaşın, istişare edelim. Ben inanıyorum bu sefer olacak, siz de inanın...

Yugi
28-05-2017, 18:53
Ooo adamuslar 90 kişiyle turnuvaya geliyor.

Haci Vosvos
28-05-2017, 19:03
Öncelikle hepsini okudum. Yanlız bunun hepsi finale yönelik mi onu pek anlayamadım ? Mesela bölge konusu eleme gibi duruyor ama bilet tarzı yazılar var. Biraz kafam karıştı. Eğer eleme ise zaten bilet felan yok 5 multiyle gene oynarsın. Yazıların çoğu finale yönelik gibi ancak bunlar için çok çok erken eğer finalse. Öncelikle eleme ile ilgili olanları ayrıca okumak isterim. Eğer tamamı elemeye yönelik ise dediğim gibi bazı hatalar mevcut. Ayrıca eleme için bu kadar kasmaya gerek yok. Elemenin büyütülcek bir yanı yok. Lakin şöyle bir avantaj olabilir. Elemede kascak Türk ekipleri olursa vede bunların zaferine kesin gözüyle bakılırsa. Başka bir gruba büyük ekip olarak gidebilicek ekipler var. Yarın gruplar belli olunca daha net olur bu konular.

fatu
28-05-2017, 19:06
Öncelikle hepsini okudum. Yanlız bunun hepsi finale yönelik mi onu pek anlayamadım ? Mesela bölge konusu eleme gibi duruyor ama bilet tarzı yazılar var. Biraz kafam karıştı. Eğer eleme ise zaten bilet felan yok 5 multiyle gene oynarsın. Yazıların çoğu finale yönelik gibi ancak bunlar için çok çok erken eğer finalse. Öncelikle eleme ile ilgili olanları ayrıca okumak isterim. Eğer tamamı elemeye yönelik ise dediğim gibi bazı hatalar mevcut. Ayrıca eleme için bu kadar kasmaya gerek yok. Elemenin büyütülcek bir yanı yok. Lakin şöyle bir avantaj olabilir. Elemede kascak Türk ekipleri olursa vede bunların zaferine kesin gözüyle bakılırsa. Başka bir gruba büyük ekip olarak gidebilicek ekipler var. Yarın gruplar belli olunca daha net olur bu konular.Bunların tamamı turnuvaya yönelik. Eleme server ında gerekli hazırlıkları, planları yapacağız, eğitim vereceğiz.

olebergi
28-05-2017, 19:20
Bunların tamamı turnuvaya yönelik. Eleme server ında gerekli hazırlıkları, planları yapacağız, eğitim vereceğiz.

Adam çakılmış. İşi bu kadar önceden bu kadar ciddiye alıp böyle güzel bir çalışma için tebrik ederim. Bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. İnternet sayfası nı da ben yapayım :)

exnqast
28-05-2017, 20:07
Büyük emek ile yapılan altyapı çalışmalarından sonra gözümü korkutan korkunç bir oyuncu sayısı. TÜRK milli takımı idealiyle oynama hevesine sahip yüzlerce oyuncu. Heyecanlanmamak elde değil.

osmancan71
28-05-2017, 20:15
Büyük emek ile yapılan altyapı çalışmalarından sonra gözümü korkutan korkunç bir oyuncu sayısı. TÜRK milli takımı idealiyle oynama hevesine sahip yüzlerce oyuncu. Heyecanlanmamak elde değil.

sayı olayı biraz abartı geldi

zekiLiseli
28-05-2017, 20:17
Bir önceki turnuvayı da analiz edip, komuta kademesinin yönetimin eksikliklerini gördüğünüzü düşünüyorum. ama bu komik bir dağılım olmuş açıkçası. zekiyim ama aptal değil ne kadar heyt höyt gelmeyin vs deseniz de başına buyruk, içeriden kanser edecek insanlar gelecektir. yönetim olarak sırf bir hesap bir hesaptır diye göz yummayacağınızı umut ediyorum, çünkü malum üç harfliler çok boyun eğdi :(

dr.vanilla
28-05-2017, 20:59
Beklenen hamle ve beklenen yazı... bu kez bir şeylerin olabileceğine inancımız tam. Orada olacağız.

dentistt
28-05-2017, 21:01
Güzel dostluklarla bugüne geldiğimiz travian sanal aleminde ülke olarak ortak bir çatı altında toplanarak bir faliyet gösterebilecek olmak gerçekten heyacan verici. Yıllardır beraber oynadığım Fatu(kadir abi)ya böyle birşeye ön ayak olma cesaretini gösterdiği için teşekkürü bir borç biliyorum ve şüphesiz travian Türkiye serverlarında ki sayısız büyük oyuncunun da hem bu çabayı takdir edip hemde destek olacağını umut ediyorum

fatu
28-05-2017, 21:09
Bir önceki turnuvayı da analiz edip, komuta kademesinin yönetimin eksikliklerini gördüğünüzü düşünüyorum. ama bu komik bir dağılım olmuş açıkçası. zekiyim ama aptal değil ne kadar heyt höyt gelmeyin vs deseniz de başına buyruk, içeriden kanser edecek insanlar gelecektir. yönetim olarak sırf bir hesap bir hesaptır diye göz yummayacağınızı umut ediyorum, çünkü malum üç harfliler çok boyun eğdi :(

Kimler bize katılabilir?

Bu turnuvayı milli bir müsabaka olarak görüp ciddiye alarak üzerine düşeni yapacak
x kişisinde tılsım gereğinden fazla durdu diye yaygara yapıp fitne fesatlık çıkarmayacak
Ben ağayım, paşayım, kralım, sezarım, şansöyleyim, imparatorum, padişahım demeyecek, defans basacak
Verilen görevi zamanında ve istenen şekilde yapacak, sen benim yerime yapar mısın demeyecek herkes bize katılabilir.

Burada sizin dediklerinizi karşılayacak şeyler yazdım sanıyorum.

exnqast
28-05-2017, 21:22
sayı olayı biraz abartı geldi

Server başladığında hep birlikte abartı mı değil mi göreceğiz :)

Küçük Hilmi
28-05-2017, 21:29
Öncelikle tüm İslam aleminin Ramazan ayının hayırlara vesile olması dileğiyle...

Yıllar sonra yeniden çok ümitli ve çok hevesli bir şekilde turnuvaya katılmaya karar verdiğimiz için ben ve ekiplerim çok heyecanlıyız. Özellikle de ben çok heyecanlıyım. Nereden ve nasıl başlamam gerektiğini bilemedim, heyecanıma verin...

İlk klasik versiyon turnuvadan beri kafamda bir plan bir ışık söz konusu idi aslında ama maalesef bu planı uygulamak için gerekli şartlar oluşmadı, oluşamadı. Oluştuğu kadarı ile 2 kez denedim ama maalesef sonuç Türkler olarak hüsran oldu. Bireysel (misal (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=61878&page=401)) ve ekibim ile beraber kazandığımız bölgesel başarılar genel anlamda Türkler olarak yenildiğimiz, wov kuramadığımız gerçeğini ört bas edemez.

Bu sefer gerekli şartların çok daha iyi oluştuğuna inancım tam. İsim ve sayı vermeden belirtmek istiyorum ki birçok ekibin de desteğini aldık. Bu ekiplerin içinde Türkiye'nin en eski ve köklü birlikleri de var, yeni ve tap taze heyecanlı birlikler de var. Bu yolda herkese ihtiyaç var. Sayısal olarak 12 Haziran da başlayacak eleme server ına hangi 3 ülke gelirse gelsin çok çok fazla bile olduk lakin bir sonraki aşama turnuva için fazla diyemem. Elimizdeki mevcut kadroyu turnuvaya aynen taşıyabilirsek, bu eleme server ında da herkesi yeterince bilinçlendirip, öğretilmesi gerekenleri öğretebilir ve uygulata bilirsek Türk adıyla wov kurup gerçek bir başarı kazanmak hiçte uzak değil.

Bu yolda en büyük engelimiz her turnuva da olduğu gibi yine kendimiz olacaktır. Ben buradan herkese tüm ümidim ve heyecanım ile birlikte zeytin dalı uzatıyor, daha önce yaşanmış küslükler varsa hepsini bir kenara bırakalım diyor ve herkesi bu yolda emek vermeye davet ediyorum. Sen de kimsin (yeni veya henüz denk gelmediğimiz birçok oyuncu var normaldir, olabilir), ekiplerin kim vb. sorulara reklam yapmış olmamak için cevap vermeyeceğim. Çok şüpheye düşen olursa buradan (https://www.google.com.tr/search?q=site%3Atravian.com.tr+%22fatu%22&oq=site%3Atravian.com.tr+%22fatu%22&gs_l=serp.3...34352.34352.0.34531.1.1.0.0.0.0.151. 151.0j1.1.0....0...1.1.64.serp..0.0.0.0G74cAkPV5A) kendileri araştırsınlar lütfen.

Kimler bize katılabilir?

Kendini canı gönülden bu ülkenin vatandaşı olarak gören tüm oyuncuları tek yürek, tek bilek, tek yumruk haline getirip büyük bir orkestranın şefi gibi organize ederek turnuvada Türk adıyla wovu kurarak gerçekten milli bir başarı elde etmek istiyoruz. Eski spor gazetesi başlıkları gibi "Yenildik ama ezilmedik" gibi söylemler bizim kitabımızda yok. Ya başarı vardır, ya da başarısızlık vardır...

Çok güzel AN-LATMIŞSIN Başkanım.

eski efsanelerin yer alacağı final serverında birlik ve beraberliği sağlayıp başarıyı yakalayacağımıza inancım tam.

necati
ANGARYA

Kenpachi
28-05-2017, 23:48
Turnuva yolunda başarılar. :)
Türk kanadı 2 ye bölüncek gibi cof ve Türkiye olarak. :)

HANBİRLİKLERİ
28-05-2017, 23:49

2 kanadında ayrı stratejilerimi olacak

Kenpachi
28-05-2017, 23:53
2 kanadında ayrı stratejilerimi olacak

Valla onu onlara sorucan. :D)))
O deil de haritanın sol tarafında kalan ekibe 1 bilet hediye edicem ahhaha :zuhaha:

exnqast
29-05-2017, 00:12
bizim onlara da kapımız açık. Tercih onların :) Niyetimizi söyledik. Tüm egolarımızı geçmişimizi yaptıklarımızı bıraktık. Birlikler kavramı olmadan BİRLİK olmak metaforu üzerinde yol çizdik. bakalım bizleri neler bekliyor.

kaka17
29-05-2017, 00:28
Üslup ve heyecanınız çok güzel, sırf bu yüzden bile birçok kişi Başer yönetimi yerine sizi tercih edeceklerdir. Lakin son turnuvada yapılan griye önem vermeme hatası sizde de var gibi duruyor. Zaman çok eğer bununla ilgili bir plan yapıp çözüm bulabilirseniz neden olmasın, yolunuz açık olsun.

exnqast
29-05-2017, 00:40
Güzel dilekleriniz için teşekkür ediyoruz.

Fakat yukarıda yapılan stratejinin temeli, eleme için yapıldı. Bu server da ki 1 numaralı hedef. birlik bütünlüğün, ortak değerler üzerinde bir bütün olarak hareket edebilmenin isteyince yapılabildiğini herkese göstermek. bu kadar büyük kitlelerle bile tek vucut olunabileceğini herkese inandırabilmek.

Zaten bunu yaptığımız da da başarı içten bile değil.

Tüm bunlar sağlandıktan sonra. ekibimizle ve turnuvada bizlere katılanlarla birlikte bir beyin takımı oluşturup finaller için bir strateji ve bağlantılar sağlamak olacaktır.

saygılar

Üslup ve heyecanınız çok güzel, sırf bu yüzden bile birçok kişi Başer yönetimi yerine sizi tercih edeceklerdir. Lakin son turnuvada yapılan griye önem vermeme hatası sizde de var gibi duruyor. Zaman çok eğer bununla ilgili bir plan yapıp çözüm bulabilirseniz neden olmasın, yolunuz açık olsun.

ACAGRIGUNES
29-05-2017, 00:44
Turnuva yolunda başarılar... :)

dr.vanilla
29-05-2017, 00:54
Turnuva yolunda başarılar... :)

Teşekkürler çağrı seni de aramızda görücez tabi ki değil mi? :)

ACAGRIGUNES
29-05-2017, 00:55
Teşekkürler çağrı seni de aramızda görücez tabi ki değil mi? :)

Bünyamin abi izin verirse katılmak ısterim aranıza tabikide :)

dr.vanilla
29-05-2017, 00:57

Seni çok anıyor zaten :D bırakamaz seni

ACAGRIGUNES
29-05-2017, 01:04
seni çok anıyor zaten :d bırakamaz seni

esas ben onu bırakmam :)

Kayip
29-05-2017, 01:06
Vay kadir abi nerelerdesin demek karar verdin turnuvada oynamaya gerçek hesabım Ban yediği için şimdilik burdan yazıyorum herzaman yanındayım destekcinim abi bu turnuvada amacım sadece casus işine bakmak geçen senelerde Roma casus rekoru kirmistim ve bu oyunda casus büyük bir etken size bu şekil yardımcı olmaya calisicam şimdilik ben kaçar rüzgar46

Kenpachi
29-05-2017, 01:08
Vay kadir abi nerelerdesin demek karar verdin turnuvada oynamaya gerçek hesabım Ban yediği için şimdilik burdan yazıyorum herzaman yanındayım destekcinim abi bu turnuvada amacım sadece casus işine bakmak geçen senelerde Roma casus rekoru kirmistim ve bu oyunda casus büyük bir etken size bu şekil yardımcı olmaya calisicam şimdilik ben kaçar rüzgar46

Roma casusları beygirli diye roma casus rekoru kordıydın dimi? :uykucu:

Kayip
29-05-2017, 01:11
Biraz oda var ama esas etken yalak binası malum. Ahırda süreyi düşürüyor çift ahir basiyorum casusları casus benim işim en son 140 bin basmıştır Ruslara bakarsanız herkese bir görev dağılımı yapmışlar bende Türklerin en büyük casus oyuncusu olucam

Kenpachi
29-05-2017, 01:16
Biraz oda var ama esas etken yalak binası malum. Ahırda süreyi düşürüyor çift ahir basiyorum casusları casus benim işim en son 140 bin basmıştır Ruslara bakarsanız herkese bir görev dağılımı yapmışlar bende Türklerin en büyük casus oyuncusu olucam

Hmm o hesap diyorsun. :melek:

Kayip
29-05-2017, 01:21
Hmm o hesap diyorsun. :melek:

Aynen öyle gardaş benim askerler iman gücü var ekstra güç artı abdest li �������� kadir abi bir ara görüşelim

Kenpachi
29-05-2017, 01:23
Aynen öyle gardaş benim askerler iman gücü var ekstra güç artı abdest li �������� kadir abi bir ara görüşelim

Abdest şart üç ağsa üç burna felan şart yani. :zuhaha:

Özdemir
29-05-2017, 01:26
Bu guzel sozlerin ustune insallah vietnama wow kurdurmaya calismazsiniz. Insallah dediklerinizi eyleme doker guzel isler cikartirsiniz

zekiLiseli
29-05-2017, 09:25
Bu guzel sozlerin ustune insallah vietnama wow kurdurmaya calismazsiniz. Insallah dediklerinizi eyleme doker guzel isler cikartirsiniz
öyle deme vietnama wow kurdurmak fikri üstün strateji göstergesi. ama adamuslarında eksikleri var. onlarda artık 2-3 seneye nasipse.

x-ray
29-05-2017, 09:56
Server başladığında hep birlikte abartı mı değil mi göreceğiz :)

Allah utandırmasın diyelim :) Hesap sizin kontolünüz altındadır.

MeteorA
29-05-2017, 12:01
Yeni server için böyle güzel bir heyacanın olması bizi mutlu etti. Açılacak server a şuan devam eden trx Turkey birlikleri ve ekibimiz kog olarak servere türk olmanın ve birlik olmanın asil olduğunu benimsemiş oyuncularla beraber katılmayı düşünüyoruz

hakanugur
29-05-2017, 13:01

Bizim bu yönde bir açıklamamız veya düşüncemiz yok!!! Bu da nereden çıktı? Biz büyük bir milletiz bu tarz düşünce ve söylemler kanımıza dokunur!

öyle deme vietnama wow kurdurmak fikri üstün strateji göstergesi. ama adamuslarında eksikleri var. onlarda artık 2-3 seneye nasipse.

Kusursuz oyuncu tipi ya da insanlar aramıyoruz hepimizin sorunları var, olacakta... Önemli olan online iyi çiftçiler arıyoruz kendine verilen görevleri yerine getirebilecek sistemi bozmayan oyuncular lazım. Diğer ülkeler bizden bireysel anlamda iyi değiller, bizim sıkıntımız yarı cahillerin çok olması,Ruslar, Romenler, Almanlar... hepsiyle oynadım onlar bir sistem içinde bir ülkeyi temsil edip hesabını feda edebilirken, bizim egolarımız on hesaba 300 hesabı bağlayıp nasıl bir milyon tokmak bastım ile avunmaktan öteye gitmiyor.

Dip not: Sevgili forum modu editlenecek mesajlar ile silinecek mesajlar arasındaki farkı iyi anlayalım bir kelime için yazılan yazılar silinmez.

(Yazdığınız yazılara dikkat ederseniz editlenmek / silinmek zorunda kalmaz CmYk)

OnurSeda
29-05-2017, 16:14
Travian'da gördüğüm en iyi saldırı komutanı Fatu'dur. Çok teşekkürler Kadir bu işe ön ayak olduğun için. Zaten Adamus olarak son oynadığımız servarları domine etmiştik, bunu milli dava olarak görüp hep beraber hareket edersek turnuvada da çok iyi işler çıkarabiliriz diye düşünüyorum. Allah utandırmasın hepimizi.

Özdemir
29-05-2017, 18:40
Bizim bu yönde bir açıklamamız veya düşüncemiz yok!!! Bu da nereden çıktı? Biz büyük bir milletiz bu tarz düşünce ve söylemler kanımıza dokunur!

Kusursuz oyuncu tipi ya da insanlar aramıyoruz hepimizin sorunları var, olacakta... Önemli olan online iyi çiftçiler arıyoruz kendine verilen görevleri yerine getirebilecek sistemi bozmayan oyuncular lazım. Diğer ülkeler bizden bireysel anlamda iyi değiller, bizim sıkıntımız yarı cahillerin çok olması,Ruslar, Romenler, Almanlar... hepsiyle oynadım onlar bir sistem içinde bir ülkeyi temsil edip hesabını feda edebilirken, bizim egolarımız on hesaba 300 hesabı bağlayıp nasıl bir milyon tokmak bastım ile avunmaktan öteye gitmiyor.

Dip not: Sevgili forum modu editlenecek mesajlar ile silinecek mesajlar arasındaki farkı iyi anlayalım bir kelime için yazılan yazılar silinmez.

(Yazdığınız yazılara dikkat ederseniz editlenmek / silinmek zorunda kalmaz CmYk)

Tamam sakin ol unlemleri koyup secaatlenme kotu bisey demedim

TırTıl
29-05-2017, 18:47
Tüm travian dünyasına hayırlı olsun...

Kadir abi hangi ekipler geliyor,siz kimsiniz AdaMuS tam kadromu? s2 de beraber oynadıgımız siyahlar da geliyormu aynı ekibin içinde mi:) benim gibi dışardan takip edenler için biraz bilgilendirici olsaydın keşke:D direk koordinatları atmışın nerdeyse ahahaha:D

exnqast
29-05-2017, 19:34
Seceaatlenmedi :) mizacı öyle. Ne kadar hırslı istekli olduğumuzu sen düşün :)

Tamam sakin ol unlemleri koyup secaatlenme kotu bisey demedim

exnqast
29-05-2017, 19:35
Kambersiz düğün olur mu :)

SAydıkların tam kadro burda erdiciğim. ADAMUS ' un tam kadro olması için senin de olman gerektiği için. Senle beraber tam kadroyuz :)

Tüm travian dünyasına hayırlı olsun...

Kadir abi hangi ekipler geliyor,siz kimsiniz AdaMuS tam kadromu? s2 de beraber oynadıgımız siyahlar da geliyormu aynı ekibin içinde mi:) benim gibi dışardan takip edenler için biraz bilgilendirici olsaydın keşke:D direk koordinatları atmışın nerdeyse ahahaha:D

TırTıl
29-05-2017, 20:19
Kambersiz düğün olur mu :)

SAydıkların tam kadro burda erdiciğim. ADAMUS ' un tam kadro olması için senin de olman gerektiği için. Senle beraber tam kadroyuz :)
Hayırlı olsun bakalım:D güzel şeyler olcak gibi duruyor:) içim kıpır kıpır:D

zerocool67
29-05-2017, 22:19
Erdi sendemi oynıcam yoksam

like the wind
29-05-2017, 23:59
İzin ne demek Çağrı ortim ben nereye sen oraya Kadir Komutanımın içi kıpır kıpırmış kıpırdatmak lazımm. :) Tertipi kuracağız yine inşallah.

like the wind
30-05-2017, 00:00
Seni çok anıyor zaten :D bırakamaz seni
Seni de iyi anıyorum haha. Oynamayında göreyim sizleri bu sefer. Anarchs - sen - angarya - çağrı
hepiniz kanatlarımın altındasınız haha yavru aslanlarım benim...

like the wind
30-05-2017, 00:02

Kimler bize katılabilir?

Komutanım hadi bakalım 1 senedir hazırlandınız. Tolga ve sen iyi işler çıkartacağınıza eminim. Adamusun en ciddi sınavı başlıyor. Bizlerde elimizden geldiğince yardımcı olacağız inşallah sizlere.

TırTıl
30-05-2017, 00:13
Erdi sendemi oynıcam yoksam
oynayacam yılmaz abi sanada haber etcektim zaten:D

Cihat zerger
30-05-2017, 04:43
Tüm Travian Gönüllülerine Başarılar, Doğru Kadrolarımız İle Var Oldukça Başarı Kaçınılmaz Olacaktır.
Hazırlıklarımız Ses Getirmiş Olacak ki Rakibimizin Grubu Sadece Müttefiklerinden Teşekkül, Sadece Antrenman Yapacak.
ÖN KAYITLARINIZI GEÇİKTİRMEYİN SUNUCULAR AÇIK...
http://tournament2017.travian.com/server-list

Küçük Hilmi
30-05-2017, 19:57

Zafer biz bölen değil birleştiren olacağız. İsmi de o yüzden Türkiye yaptık.

hatta ve hatta sen ve arkadaşlarını dahi bekleriz ;)

Küçük Hilmi
30-05-2017, 19:59
Komutanım hadi bakalım 1 senedir hazırlandınız. Tolga ve sen iyi işler çıkartacağınıza eminim. Adamusun en ciddi sınavı başlıyor. Bizlerde elimizden geldiğince yardımcı olacağız inşallah sizlere.

Bünyamin abi seninle oynadığım hiçbir server da kaybetmedim.

bu sefer de öyle olacağına Eminim deflerini benden esirgeme :)

Necati
angarya

LiveYourLifee
30-05-2017, 20:00
Hangi bölgede olacaksınız, COF lar hangi bölgede olacak? Birbirinizle mi savaşacaksınız hiçbişy anlamadım :)

Küçük Hilmi
30-05-2017, 20:03

hakan abi Vietnamlılara wow kurdurma olayı Türkiye birlikleri için söylenen bir söylem değil :)

Küçük Hilmi
30-05-2017, 20:05
Hangi bölgede olacaksınız, COF lar hangi bölgede olacak? Birbirinizle mi savaşacaksınız hiçbişy anlamadım :)

Bizim Türkiye ���� den gelen hiçbir birlik oyuncuyla savaş yapmamız söz konusu değildi hocam.

Tek amacımız Türkiye bu kadar değerli oyuncuya sahipken wow kurabilmek. Bu hedef doğrultusunda bir olmak tek yürek olmak gayesiyle çıkıyoruz yola.

Küçük Hilmi
30-05-2017, 20:06
Seni de iyi anıyorum haha. Oynamayında göreyim sizleri bu sefer. Anarchs - sen - angarya - çağrı
hepiniz kanatlarımın altındasınız haha yavru aslanlarım benim...

Abi sen ne dersen o :)

necati

LiveYourLifee
30-05-2017, 20:10
Bizim Türkiye ���� den gelen hiçbir birlik oyuncuyla savaş yapmamız söz konusu değildi hocam.

Tek amacımız Türkiye'yi bu kadar değerli oyuncuya sahipken wow kurabilmek. Bu hedef doğrultusunda bir olmak tek yürek olmak gayesiyle çıkıyordu yola.

Adamus hangi bölgede Cof hangi bölgede acaba elemede?

fatu
30-05-2017, 20:15
Adamus hangi bölgede Cof hangi bölgede acaba elemede?
Açıklama yapacağız, nerede olacağımızı.

Yugi
30-05-2017, 20:16
90 kişi bölgeye zor yayılırsınız xd

fatu
30-05-2017, 20:18
90 kişi bölgeye zor yayılırsınız xdBu server da oynamayacaksan bile bir hesap açıp takip etmelisin server ı. ;)

Küçük Hilmi
30-05-2017, 21:17
90 kişi bölgeye zor yayılırsınız xd

90 kişi :)

Kenpachi
30-05-2017, 22:53
90 kişi :)

Necati abi sorsana bu oyunda yancı olmaktan başka bi başarın varmı diye hdjdjd :D))

osmancan71
30-05-2017, 22:56
Necati abi sorsana bu oyunda yancı olmaktan başka bi başarın varmı diye hdjdjd :D))

yugide ona sorarsa :D milleti birbirine kırdıracan zafer az değilsin sen :islik:

TırTıl
30-05-2017, 23:44
90 kişi bölgeye zor yayılırsınız xdsende gel 91 olsun

Küçük Hilmi
31-05-2017, 04:40
sende gel 91 olsun

Güzel cevap ;)

Smokin
31-05-2017, 07:43
Abi güzel yazmışsın. Herşey güzel olur inşallah başarılar .Tüm dostlara selamlar, sevgiler

salapur
31-05-2017, 13:06
Ben de katılmak isterim, ön kaydı şimdiden yapayım mı, veya ne zaman yapayım?

Yugi
31-05-2017, 13:08
Daha tek başına oynayamayanlar yazmasın pls.

90 kişi elit kişiler şimdi benim gibi gariban gelip aranıza bozarım mazallah.

zekiLiseli
31-05-2017, 13:10
Daha tek başına oynayamayanlar yazmasın pls.

90 kişi elit kişiler şimdi benim gibi gariban gelip aranıza bozarım mazallah.

Adamus şiliye rakip olabilir bence.

Küçük Hilmi
31-05-2017, 13:41
Adamus şiliye rakip olabilir bence.

Adamus diye bir birlik olmayacak. Türkiye birliklerinden bahsediyorsunuzu sanırım

karakteris
31-05-2017, 20:14

ne yapıyon cemil abin ben

Küçük Hilmi
31-05-2017, 22:26

İlgili arkadaşı tanımıyorum kardeşim.

Ben seni tanıyorum bakalım sen neler yapacaksın :)

HOLDEM
31-05-2017, 23:35
Uzun bir aradan sonra bir dönüş yapalım dedik. Kadir kankamızın sonuna kadar yanında yerimizi alacağız.. Güzel bir server olması, oyunun ön planda olup olayların az olduğu bir server dileği ile herkese şimdiden başarılar dilerim..

like the wind
01-06-2017, 00:37
Uzun bir aradan sonra bir dönüş yapalım dedik. Kadir kankamızın sonuna kadar yanında yerimizi alacağız.. Güzel bir server olması, oyunun ön planda olup olayların az olduğu bir server dileği ile herkese şimdiden başarılar dilerim..

Mücooo naber looooo. Dikkat ette yağma olma haha. Sen şimdi acemilik çektik ayağınada yatarsın :))
Seni görmek güzel.

dr.vanilla
01-06-2017, 01:25
Mücooo naber looooo. Dikkat ette yağma olma haha. Sen şimdi acemilik çektik ayağınada yatarsın :))
Seni görmek güzel.

Loo bünyamin abi seni görmek güzel :)

rüzgar46
01-06-2017, 08:55
Kadir abi güzel bir organizasyon olması dileğiyle benimde yerimi ayırın herzaman sizlerle oynamakdan zevk aldım ki bu serverda bir çok güzel anlar olucak hahahaha ��

LASTANG
01-06-2017, 13:33
herkesde bir turnuva aşkı sonu hüsran her zamanki gibi birbirinize gireceniz cof adamus vs kapısacaksınız sonra ruslar win bys

fatu
02-06-2017, 01:38
herkesde bir turnuva aşkı sonu hüsran her zamanki gibi birbirinize gireceniz cof adamus vs kapısacaksınız sonra ruslar win bysNeden herkes sürekli birilerini birbirleriyle kapıştırmanın peşinde? Tahmin bile değil, kapışacaksınız o kadar..! Gün doğmadan neler doğar. Önce inanmak ve bir şeyler için emek vermek, hepsinden önce de denemekten vazgeçmemek gerek...

Bu server da adamus yok, Türkiye var..!

Bam Bamm
02-06-2017, 02:27
Neden herkes sürekli birilerini birbirleriyle kapıştırmanın peşinde? Tahmin bile değil, kapışacaksınız o kadar..! Gün doğmadan neler doğar. Önce inanmak ve bir şeyler için emek vermek, hepsinden önce de denemekten vazgeçmemek gerek...

++++++++++++++++++++++

rüzgar46
03-06-2017, 00:06
Kadir abi biz hesapları nezaman aktif edicez gerekli birlik açıklamasını yapsan diyoruz artık bide sizin birliğe girmek için askerlik şartı varmı hahahaha ����

PsiGoPaT
04-06-2017, 17:31
Neden herkes sürekli birilerini birbirleriyle kapıştırmanın peşinde? Tahmin bile değil, kapışacaksınız o kadar..! Gün doğmadan neler doğar. Önce inanmak ve bir şeyler için emek vermek, hepsinden önce de denemekten vazgeçmemek gerek...

O arkadaşın kuyruk acısı başka bikaç tane daha var böyle model gün geçtikçe normal gelmeye başlar size de 3 5 sinek mide bulandırıyor o kadar :)

Esir Kurt
04-06-2017, 20:15
Kadir abi Hoşgeldin Turnuvaya :)
Topla Şu Ekibi Bir araya Artık :)

usmblt
06-06-2017, 00:34

Benim kişisel düşüncem şuan bütün Türklerin tek çatı altında olamayacağı. Bu kadar hain varken bu iş imkansız. Egolar, eski hesaplaşmalar, hırslar, inatlar kenara bırakılıp tek yumruk olabilsek çok canlar yakacağız ama daha turnuvada bir kere oynamamış adamların tr serverlerinden sallamalarından kurtulamıyoruz. Zaten Türkler olarak buradan kaybediyoruz. Takıldığımız noktalar kişisel hırslar. Finalde ordu saklamalar, orduyu natara vurmalar, casus kesmeler.
Forumdan atıp tutanların çoğu zaten oynamıyor oyunu buradan takip ediyor.