PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nasıl olcak serverdaki bu durum

TinkieWinkie
24-05-2017, 19:15
arkadaşlar jexx isimli oyuncuya 5-6 kişi operasyon yaptık operasyonun planı ve işleyişi şöyleydi önden 5 kişi girecekti en son büyük orduyla ben girecektim yıkacaktım. Ancak server patladı ve saldırılardaki sıralamalar değişti benden önce girmesi gereken hesaplar benden sonra girdi. Şimdi bizim bu kaybımızı kim karşılayacak kim düzeltecek? Yapılan bu haksızlığı kşm giderecek? Neden yoldaki askerlerin giriş sırası karıştı. Madem sırası karışacaktı neden barış süreci uygulanmadı yoldakilere

moderatöre not: bu konuyu da kapatmayın insanlar mağduriyetlerini de yazabilsin buraya. Bu konuyu da kapatacaksanız benim forum hesabımı da silin lütfen

Nozzle(-_+)
24-05-2017, 19:56
Evet neden konular kapaniyor. Madem kapaniyor bir tane konu acsinlarda herkes orada konussun boluk porcuk heryer darbe gunu sonrasi Turkiye gibi :D. Hem oynatmiyorlar hemde yazdirmiyorlar :D Napsin adam kime yazsin anlatsin travianda yasadigi sorunu elbette gelip foruma yazacak gidip annesi babasina mi anlatsin :D

TinkieWinkie
24-05-2017, 20:00
Annem babam da çok anlar ya �� Askerlerim öldü desem televizyonu açar kaç şehit var diye ��

Evet neden konular kapaniyor. Madem kapaniyor bir tane konu acsinlarda herkes orada konussun sboluk porcuk heryer darbe gunu sonrasi Turkiye gibi :D. Hem oynatmiyorlar hemde yazdirmiyorlar :D Napsin adam kime yazsin anlatsin travianda yasadigi sorunu elbette gelip foruma yazacak gidip annesi babasina mi anlatsin :D

extreme
24-05-2017, 20:02
İşine gelmeyenı KAPAT SONRA ÖZGÜRLÜĞĞĞĞĞ diye bağır :D

conqueror41
24-05-2017, 20:06
Yok mu şöyle traviana benzer daha kaliteli bir oyun ya ? Burayı bıraksak da orda devam etsek

Nozzle(-_+)
24-05-2017, 20:08
Yok mu şöyle traviana benzer daha kaliteli bir oyun ya ? Burayı bıraksak da orda devam etsek
Harbi mi soruon yoksa tehtid mi etmeye calision :D

Kripoli
24-05-2017, 20:15
Harbi mi soruon yoksa tehtid mi etmeye calision :D

Vaziyet alın burası karışacak :D
18053

TinkieWinkie
24-05-2017, 20:20
Travian kaliteli mi ??

Maskeli SÜVARİ
24-05-2017, 20:23
travian artık ölmüş zaten coğu kisi hatır için oynuyor bu nasıl büyük bir hata

----GB----
24-05-2017, 20:27
Abi askerler neden köye gelmiş bu kadar korkak asker görmedim hemen köye kacıyolar:)

anaokuluköyü
24-05-2017, 20:32
Yan köylerimiz pazar yok. Kendimizi yağmalayarak oynuyoruz eee köylerde gelişim de yapmıyoruz. depolar full hiçbi işe yaramıyo şaka mı? tahıl -20k da yan köyden tahıl da karşılayamıyoruz 2 gün gelişimimiz duracak mı merkez 0 tahıl da ne asker basıyoruz ne bina. İlla yan köylere pazar mı kuralım ?

gezegen111
24-05-2017, 20:35
yan köylerimiz pazar yok. Kendimizi yağmalayarak oynuyoruz eee köylerde gelişim de yapmıyoruz. Depolar full hiçbi işe yaramıyo şaka mı? Tahıl -20k da yan köyden tahıl da karşılayamıyoruz 2 gün gelişimimiz duracak mı merkez 0 tahıl da ne asker basıyoruz ne bina. Illa yan köylere pazar mı kuralım ?

kaç kere yazacam askeri yan köylere atın

Maskeli SÜVARİ
24-05-2017, 20:36
Suan yolda olan saldırılar geçerli sayılıyormu?

anaokuluköyü
24-05-2017, 20:39
30 saatten gelen destekleri nasıl atayım yan köye

hello world
24-05-2017, 20:41
Roleback gelcek rez alin :)

anaokuluköyü
24-05-2017, 20:42
Suan yolda olan saldırılar geçerli sayılıyormu?

Birlikten arkadaşın 19:30 da bir saldırısı geçerli sayılmış. Belki önceki saldırılar geçerli oluyor olabilir

Tywin Lannister
24-05-2017, 20:44
3x te sabah asker ölümlerinden sonra seviye veren wow var. Herkesin dikkatine... Henüz iade yok.

gezegen111
24-05-2017, 20:45
[sıze=3]suan yolda olan saldırılar geçerli sayılıyormu?[/sıze]

hayır sayılmaz yeni yıl kutlaması gider

Unique
24-05-2017, 20:46
Bu kadar rezalet bir server görmedim. 11:00'dan önce tahılı biten bütün insanların askerleri ölmüş. Bunun hesabını kim verecek ?
Yapılan organizasyonda saldırıların yanlış saatlerde girmesinin hesabını kim verecek ? Bu nasıl bir emek hırsızlığıdır !
Yapamıyorsanız yapamıyoruz diyin hesapları silelim gidelim. Bu oyunu herkes eğlenmek, vakit öldürmek için oynuyor ama bu kadar emeğe saygısızlık olmaz.

Rakip bir oyuncu da olsa bizden de olsa emeği hiç olan varsa karşısında dururuz. Bu olanların izahı da olamaz, mizahı da olamaz.

Gerekli düzeltmeler yapılmıyor ise sileceğimizi bildiririm.

hello world
24-05-2017, 20:48
silmeyipte ne yapacaksın sil hemen arkandan geliyor olacağım :D

gezegen111
24-05-2017, 20:50
arkadaşlar jexx isimli oyuncuya 5-6 kişi operasyon yaptık operasyonun planı ve işleyişi şöyleydi önden 5 kişi girecekti en son büyük orduyla ben girecektim yıkacaktım. Ancak server patladı ve saldırılardaki sıralamalar değişti benden önce girmesi gereken hesaplar benden sonra girdi. şimdi bizim bu kaybımızı kim karşılayacak kim düzeltecek? Yapılan bu haksızlığı kşm giderecek? Neden yoldaki askerlerin giriş sırası karıştı. Madem sırası karışacaktı neden barış süreci uygulanmadı yoldakilere

moderatöre not: Bu konuyu da kapatmayın insanlar mağduriyetlerini de yazabilsin buraya. Bu konuyu da kapatacaksanız benim forum hesabımı da silin lütfen

üstat senin ordu zaten en sona girmiş görünüyor tulkas son giren sen değil misin

Unique
24-05-2017, 20:53
üstat senin ordu zaten en sona girmiş görünüyor tulkas son giren sen değil misin
Ne kadar anlaşamasak da , normalde en son giren ordu olarak saatte gözüküyor saldırılar ama şöyle söyleyeyim

1. giren saldırı 10:50
2. giren saldırı 10:10
3. giren saldırı 10:30 gibi ( sallama rakamlar)
saçma sapan bir düzen ile girmiş başı belli değil sonu belli değil saldırıların maalesef.

gezegen111
24-05-2017, 20:58
ne kadar anlaşamasak da , normalde en son giren ordu olarak saatte gözüküyor saldırılar ama şöyle söyleyeyim

1. Giren saldırı 10:50
2. Giren saldırı 10:10
3. Giren saldırı 10:30 gibi ( sallama rakamlar)
saçma sapan bir düzen ile girmiş başı belli değil sonu belli değil saldırıların maalesef.

moral bozmak için henüz erken illaki gerekli incelemeler yapılacaktır.en nihayetinde verilmiş emekler var. Haksız yere kimsenin canı yansın istemem..inş.düzelir böyle temenni ediyorum..

VİBE®
24-05-2017, 20:58
Bu kadar rezalet bir server görmedim. 11:00'dan önce tahılı biten bütün insanların askerleri ölmüş. Bunun hesabını kim verecek ?
Yapılan organizasyonda saldırıların yanlış saatlerde girmesinin hesabını kim verecek ? Bu nasıl bir emek hırsızlığıdır !
Yapamıyorsanız yapamıyoruz diyin hesapları silelim gidelim. Bu oyunu herkes eğlenmek, vakit öldürmek için oynuyor ama bu kadar emeğe saygısızlık olmaz.

Rakip bir oyuncu da olsa bizden de olsa emeği hiç olan varsa karşısında dururuz. Bu olanların izahı da olamaz, mizahı da olamaz.

Gerekli düzeltmeler yapılmıyor ise sileceğimizi bildiririm.

Travian bu blöfü yemez ;)

Unique
24-05-2017, 20:59
Blöf mü değil mi düzeltilmez ise sildiğimizde anlarsınız. boş bir server de oynayan o zaman oynar

VİBE®
24-05-2017, 21:01
Blöf mü değil mi düzeltilmez ise sildiğimizde anlarsınız. boş bir server de oynayan o zaman oynar

Cokta dolu degil server zaten :D

O zaman suvarıye rakıp bırlık kurarım yıkarım hepsını tektek , :D

içerdeyim merak etme :D

gezegen111
24-05-2017, 21:07
ne kadar anlaşamasak da , normalde en son giren ordu olarak saatte gözüküyor saldırılar ama şöyle söyleyeyim

1. Giren saldırı 10:50
2. Giren saldırı 10:10
3. Giren saldırı 10:30 gibi ( sallama rakamlar)

raporları inceledim haklısın.düzeltilmesi lazım

TAHIL YÜZÜNDEN asker ölümleri gitti gider lakin bunun düzeltilmesi muhtemel..senin saldırı ortada görünüyor kaholar ölüyor sonraki saldırılarda canlı..

Unique
24-05-2017, 21:11
bazı ordular mancınıksız girdi buna benimki de dahil. Normalde 2. sıradan giriş yapması gereken orduydu ama benim arkamdan gelen saldırıda bile tekrardan canlanan askerler falan var.
Onu geçtim sabah saatlerinde 11-11.45'e kadar olan dilimde tahılı biten hesapların askerleri ölmüş bu ne 3x de ne bu server de karşılanmıyor.

TinkieWinkie
24-05-2017, 21:16
Son gibi görünüyo saat olarak ama 3. Sırada giriş

TinkieWinkie
24-05-2017, 21:18
Blöf mü sanıyosunuz bunu 72 saat sonra görüşürüz

1gözlemci
24-05-2017, 21:18

blöfe gerek yokki her şeye bi bahane bulduğu gibi bunada bulması lazım elitde ordu kalmadı en sağlam oyuncular
ayrılmış kurt birliğini kurmuş -- de elit mi kaldı arada kalanlarda zaten yağma olucak hesaplar bu hesaplarla wowmu kurulucak ne yapsın yıkıldım dememek için haksızlık yapıldı sildim diycek

TinkieWinkie
24-05-2017, 21:23
Arkadaşlar şuan elimizde çok güzel ordular var aklınızı alacak seviyede ordular ama bunun bir önemi yok biz sözümüzün arkasındayız eğer bu durum düzeltilmezse toplu halde hesap sileceğiz amacımız blöf falan da değildir bununla ilgili birliklerimize ally mesajla bilgilendirme yapıp silmeye alacağız bu da burada dursun
18055

VİBE®
24-05-2017, 21:32
Şimdi fark etitm 180k balta 60k tokmagım yok bulamıyorum ölmüş :(

Zararımı kım karsılıcak ,

** Bakın bu travianda ilk degil sonda degil , silip gitmek traviana birsey kaybettırmeyecek, bu tur tavırlar daha oncede konuldu, toplu halde sılen kısıler oldu, en yakını s1 mesela, cogu kısı sıldı ama ne oldu gıttı baska serverda oyun actı

yanı o cepten alıp bu cebe koydular

TinkieWinkie
24-05-2017, 21:40
Dostum bizden birçok oyuncunun son serverıydı burası belki turnuvada oynayacaktık ama biz serverı değil oyunu bırakıyoruz tamamen :)

Şimdi fark etitm 180k balta 60k tokmagım yok bulamıyorum ölmüş :(

Zararımı kım karsılıcak ,

** Bakın bu travianda ilk degil sonda degil , silip gitmek traviana birsey kaybettırmeyecek, bu tur tavırlar daha oncede konuldu, toplu halde sılen kısıler oldu, en yakını s1 mesela, cogu kısı sıldı ama ne oldu gıttı baska serverda oyun actı

yanı o cepten alıp bu cebe koydular

Unique
24-05-2017, 21:42
Dostum bizden birçok oyuncunun son serverıydı burası belki turnuvada oynayacaktık ama biz serverı değil oyunu bırakıyoruz tamamen :)
Aynen öyle.

No_Pasaran
24-05-2017, 21:44
herhangi bir düzeltilmenin yapılacağını düşünmüyorum, bir kaç kişi oyunu siler, kalanlar devam eder, silip gidenler bu olayı hatırlar sadece diğer herkes oynamaya devam eder.. bu durum en fazla 1 ay konuşulur, sonrasında eski tas eski hamam aynen devam.. bir şeylerin değişmesini istiyorsanız, sağlam boykot organize edin.. örneğin; herkesi örgütleyin kimse altın almayacak bundan sonra 1 yıl boyunca.. bu oyunu dünya çapında oynayıp yatırım yapan bizim ülke, değirmenin suyu kesilirse iyi yönde değişen bir şeyler olabilir.. yoksa kimin ne yaptığı kimsenin umrunda değil..

1gözlemci
24-05-2017, 21:48
hayırlısı olsun kalanlar temiz bir serverda kişisel hırsdan uzak 3-5 kişiye orduları çakıp birlikleri ve arkadaşlarının emeğini heba etmezler inş

TinkieWinkie
24-05-2017, 21:55
2009 dan beridir oynuyorum temiz server görmedim hiç

hayırlısı olsun kalanlar temiz bir serverda kişisel hırsdan uzak 3-5 kişiye orduları çakıp birlikleri ve arkadaşlarının emeğini heba etmezler inş

1gözlemci
24-05-2017, 22:02
2009 dan beridir oynuyorum temiz server görmedim hiç

her şeyin bir ilki vardır

Haci Vosvos
24-05-2017, 22:06
Emek emek emek ... Şu dünyada bir insana nasıl olursa olsun değer vereceğin bişeydir. İnsan herşeyi gözden çıkarır ama emeğini çıkarmaz. Şu an oynadığım bir server yok ancak insanların hali ortada hele 3x sayfasında neler neler olmuş. Ve öyle bir durum ki ne yaparsan yap bir taraftan büyük patlak verecek bir durum. Zamanı da geri alsan altında versen ne yaparsan yap o kadar çok mağdur varki. Ve insanoğlu için en önemli ve değerli şey zaman. İnsanların en kıymetli hazinesini yok etmek öyle kolay bişey mi . Ha ne gereksiz şeyler için zaman öldürüyoruz kimi zaman. Ama ne önemli zamanlarınıza şu serverlara harcayan insanlar var. 3-4 gün 2 şer saat uykuyla köy atan insanlar var bunların boşa gittiğini düşünsenize. Tekrardan başlamak buna yazık değil mi insanların zamanlarına. Neyseki şuan başlayan bir server yok. Lakin benzer durumlar var. Okuyorum yorumları adam tatildeyken canını dişine takmış travian oynamış wow bakıcılığı yapmış. E zamanı geri aldın askerleri köylere yolladın ne olcak şimdi ? Bu adamın tatilini yedin travian. Kimisi işe uykusuz gitmiş şu olmuş bu olmuş hepsi boşa gitmiş yazıktır gerçekten. Uzun süredir turnuvayı bekliyordum. Çok sevdiğim bir oyun Travian. Ama böyle şeylere kayıtsız kalınamaz. Travian benim gözümde bitmiştir. Turnuvayada gitmem bu dakkadan sonra. Bu kadar paraya bu kadar kalitesizlik... Kimse sizin yolacağınız tavuk değil. Kendilerini tek el sanıyorlar ama bu malesef bitirdi kendilerini

red.
24-05-2017, 22:11
an itibariyle oyunu bırakıyoruz bizde. bu server son serverimiz daha da yokuz. yazık emeklere yazık.

Nozzle(-_+)
24-05-2017, 22:13
Biraz abartiyorsunuz bence bekleyin bir adamlar aciklama yapsin. Herhalde analiz ediyorlardir su an durumlari. Adamlarinda her zaman basina gelen bir durum degil zaten fiziksel bir sorun diyorlar zaten istemezler di boyle birseyi dunya oyuncu kaybedecekler hemde yaz baslangici. Tabiki serverlara rollback gelmesi sart zaten de bekleyelim bi ne diyecekler.

red.
24-05-2017, 22:16
Biraz abartiyorsunuz bence bekleyin bir adamlar aciklama yapsin. Herhalde analiz ediyorlardir su an durumlari. Adamlarinda her zaman basina gelen bir durum degil zaten fiziksel bir sorun diyorlar zaten istemezler di boyle birseyi dunya oyuncu kaybedecekler hemde yaz baslangici. Tabiki serverlara rollback gelmesi sart zaten de bekleyelim bi ne diyecekler.

dostum bu ne ilk ne de son olacak. hem bir açıklama yapıyorlar zaten. olayın üstünü kapatmak için gereksiz bir açıklama. mağdur o kadar çok insan var ki. he ben mağdur olmadım bana giren çıkan yok afedersin. ama arkadaşlarım var mağdur olan. burada da bir çok insan var. beceremiyorlar artık. travianın 2 ayağıda çukurdaydı öleceği günü bekliyordu o da gelir 5-6 aya. o kadar güzel pay to win veya f2p oyun var. travian bunlardan biri değil artık benim gözümde.

Unique
24-05-2017, 22:19
ne fizikseli sabah erken saatte girip ss alabilen var ise yollasın. Hacklendi yazmışlardı sonradan yazıları değiştirdiler

xx_delis
24-05-2017, 22:19
Bizimde 35k ordumuz patladı kaçıracaktık askerleri server patlayınca bizde patladık :(

Phantom111
24-05-2017, 22:37
http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=102968&page=6&p=2158259#post2158259
Adamalr açıklama yapmadan ben yazmıştım durumu :D Yıllardır böyle en iyisi başka oyun oynayalım ya da hiç oynamayalım .D

Özdemir
24-05-2017, 22:39
Operasyonla alakali asker kaybi olanlari anlıyorum da laf soyleyenlerin geneli dönemi gelmis kadin gibi oyunu sevmediklerini yonetiminden memnun olmadiklarini soyluyolar. Hem yaziyolar hem de oynamaya devam ediyolar. Memnun degilsen oynamazsin kardesim. Hangi oyunda bu tarz sıkıntılar olmuyor ki ? Aciklama yapilacakmis bekleyin ondan sonra tatmin olmazsaniz yazarsiniz.

GAZİANTEPSPOR
24-05-2017, 22:39
bütün planlar alt üst oldu . askerler telef oldu. koçbaşı ordusu ortada , mancolar başta girdi saçma sapan saldırılar oldu.
def yığınlarım tahılsızlıktan öldü. hala abartıyorsunuz diyor adam. hesabı silenler arasında ben de varım gider pvp oynarım gerekirse

red.
24-05-2017, 22:40
bence koruma süresi verilmesi tamamen saçmalık. daha büyük sıkıntı oluyor şu an. iyi ki verdiler diyene rastlamadım daha. zaten mantıklı bir iş yaptıkları yok ki la. neyse susuyorum okuyucuyum ben. mmmh

red.
24-05-2017, 22:40
Operasyonla alakali asker kaybi olanlari anlıyorum da laf soyleyenlerin geneli dönemi gelmis kadin gibi oyunu sevmediklerini yonetiminden memnun olmadiklarini soyluyolar. Hem yaziyolar hem de oynamaya devam ediyolar. Memnun degilsen oynamazsin kardesim. Hangi oyunda bu tarz sıkıntılar olmuyor ki ? Aciklama yapilacakmis bekleyin ondan sonra tatmin olmazsaniz yazarsiniz.

bir oyun söyler misin? böyle durum olan. hadi bekliyorum.

Phantom111
24-05-2017, 22:41
Multihunter svlerden birinde geri alım olmıycak dedi. Travian resmi facebook sayfasında 50 şer altın vericez başka da bişey yok yazdı daha açıklama ne yapıcaklar . Oyunu oynama sebebi de bırakmak istemeyenlerin ricalarını kıramamızdandır. Bu demek değil ki zalime boyun eğicez

Özdemir
24-05-2017, 22:41
bir oyun söyler misin? böyle durum olan. hadi bekliyorum.

Wolfteam jdjcjjf hatta joygame in tum oyunlari

red.
24-05-2017, 22:42
Wolfteam jdjcjjf hatta joygame in tum oyunlari

kfasilfkasi,flasfş. oyun dedim kanka. :melek:

finwe
24-05-2017, 22:44
ikariama wow tılsım ekleseler güzel oyun aslında :D

Özdemir
Multihunter svlerden birinde geri alım olmıycak dedi. Travian resmi facebook sayfasında 50 şer altın vericez başka da bişey yok yazdı daha açıklama ne yapıcaklar . Oyunu oynama sebebi de bırakmak istemeyenlerin ricalarını kıramamızdandır. Bu demek değil ki zalime boyun eğicez

O yaziyi gormemistim. Sen yazdiktan sonra gordum. Ayip etmisler saka gibi 50 altın ne ya :)

red.

https://www.youtube.com/watch?v=__j5Z_WcVgE

GAZİANTEPSPOR
24-05-2017, 22:45
eu4 oynar keyfime bakarım aga .
hayır özürleri kabahatlerinden büyük. hadi bir talihsizlik yaşandı anladık.bunun telafisi bu kadar mı? adem abinin dediği gibi gözümüzde fazla büyüttük bu travian games i.

mrtsnmz
24-05-2017, 22:45
Lütfen birisi cevap versin.barıs süreci askerlerin ölmemesi gibi bir avantaj sağlandımı serverlere ?

Özdemir
24-05-2017, 22:46

Orda da oyuncu yok :/

Özdemir
24-05-2017, 22:47
kfasilfkasi,flasfş. oyun dedim kanka. :melek:

Bak ministry of war diye bi oyun vardi efsolar efsosuydu. Daha ben hayatimda oyle bi oyun gormemiştim. Traviandan eksigi yoktu hatta savaslari da kendin yonetiyodun. Sonra para kazanamayip battilar:(

red.
24-05-2017, 22:48
Bak ministry of war diye bi oyun vardi efsolar efsosuydu. Daha ben hayatimda oyle bi oyun gormemiştim. Traviandan eksigi yoktu hatta savaslari da kendin yonetiyodun. Sonra para kazanamayip battilar:(
darısı travianın başına diyelim bizde.

Unique
24-05-2017, 22:49
Lütfen birisi cevap versin.barıs süreci askerlerin ölmemesi gibi bir avantaj sağlandımı serverlere ?
evet, 2 gün o kadar

Phantom111
24-05-2017, 22:49
O yaziyi gormemistim. Sen yazdiktan sonra gordum. Ayip etmisler saka gibi 50 altın ne ya :)
Öyle deme büyük travian yöneticisi bir de hesap yapmış saatlik 5 altın ve 300 gümüş vericez size hadi iyisiniz gene yazmış :D Şu oyuna ayda 250 lira para yatıran adamlar var yazık değil mi emeklerine bide adam cuma günü yatırıcaz demiş her hesaba :D Sadaka gibi 50 altın veriyor 50 altına merkez binası bir tane de dpeo kurarsın başka da bi halta yaramıyor :D

finwe
24-05-2017, 22:50
Orda da oyuncu yok :/

zamanında çok fazla oyuncusu vardı.. ama serverlerin sonu duragı yok çok saçmaydı . en son korsan muhabbeti falan getirmişlerdi komple içine etmişlerdi :D

ikariamdaki sistem yanlış degilsem roadaki sistemle aynı def puanı savunan adama verilir , saldırı askerleri birleştirilebilir. tek fark round sistemi. roayi ikariamdan esinlenmişler bildigin :D

Phantom111
24-05-2017, 22:50
Bu yazı da burda kalsın 2 saat içinde konu kitlenir hayaligenç yada artes tarafından :)

Unique
24-05-2017, 22:54
Konu kitlemekten, olayın üstünü örtmeye çalışmaktan başka bir iş yapmıyorlar. Girsinler hesabımda kaç bin altın harcanmış baksınlar. 1 server de oynayan oyuncuların harcadığı para ile sunucularda binlerce iyileştirme, performans arttırma, koruma sistemleri eklenir. Ne kadar olduğunu biz bilmiyor muyuz yada burada bir çok arkadaş bilmiyor mu? internetten en ufak araştırmada bile ne kadar uygun fiyatlı olduğunu herkes görebilir ama oyunu geri sarmak yok, telafi dediğiniz olay yok. Saat kaymaları ile ordular perişan oluyor.
Saldırı atılırken 2 gün uyumadığımı da biliyorum, wow dönemi gelecek günlerce uykusuz geçecek onu da biliyorum ama bu kadar emek hırsızlığına karşı wow döneminde harcanacak altınları, o döneme gelene kadar harcanacak altınlara binlerce yenisini neden ekleyelim ? Keriz yerine mi koyuyorlar bu oynayan oyuncuları ?
Ayıp gerçekten ayıp.

Özdemir
24-05-2017, 22:56
zamanında çok fazla oyuncusu vardı.. ama serverlerin sonu duragı yok çok saçmaydı . en son korsan muhabbeti falan getirmişlerdi komple içine etmişlerdi :D

ikariamdaki sistem yanlış degilsem roadaki sistemle aynı def puanı savunan adama verilir , saldırı askerleri birleştirilebilir. tek fark round sistemi. roayi ikariamdan esinlenmişler bildigin :D

Klanlar nasil ?

Phantom111
24-05-2017, 22:56
Konu kitlemekten, olayın üstünü örtmeye çalışmaktan başka bir iş yapmıyorlar. Girsinler hesabımda kaç bin altın harcanmış baksınlar. 1 server de oynayan oyuncuların harcadığı para ile sunucularda binlerce iyileştirme, performans arttırma, koruma sistemleri eklenir. Ne kadar olduğunu biz bilmiyor muyuz yada burada bir çok arkadaş bilmiyor mu? internetten en ufak araştırmada bile ne kadar uygun fiyatlı olduğunu herkes görebilir ama oyunu geri sarmak yok, telafi dediğiniz olay yok. Saat kaymaları ile ordular perişan oluyor.
Saldırı atılırken 2 gün uyumadığımı da biliyorum, wow dönemi gelecek günlerce uykusuz geçecek onu da biliyorum ama bu kadar emek hırsızlığına karşı wow döneminde harcanacak altınları, o döneme gelene kadar harcanacak altınlara binlerce yenisini neden ekleyelim ? Keriz yerine mi koyuyorlar bu oynayan oyuncuları ?
Ayıp gerçekten ayıp.
5 dk sonra ben ban yiycem senin yazı silincek konuda kapanıcak sadece söylemek için yazdım :D

red.
24-05-2017, 22:57
Keriz yerine mi koyuyorlar bu oynayan oyuncuları ?

tabikii evet. sorman hataydı.

Phantom111
Klanlar nasil ?
Ogame duruyorsa o da fena oyun değildi ama onudna sonu yok :D

Phantom111
tabikii evet. sorman hataydı.
+rep pls :D

finwe
24-05-2017, 23:00
Klanlar nasil ?

klanların sonu var mıydı hiç hatirlamıyorum :D
hala oynuyorlar diye biliyorum.
kücükken travian+ikariam+klanlar altta insaat yagma emri verip cs 1.6 atardik asdsadas

Ogame duruyorsa o da fena oyun değildi ama onudna sonu yok :D

ogame vardi ama uzay seysiler pek ilgimi cekmedi :D (ogame ile ikariamin yapimcisi ayni zaten ? )

red.
24-05-2017, 23:04
Odin (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=164773)
00:01
Konu AçıyorYeni Duyurular ve Haberler (http://forum.travian.com.tr/forumdisplay.php?f=5)

asfğkasşaslfasflasfşl. bir gülme tuttu beni. açıklama geliyor galiba. :D

TinkieWinkie
24-05-2017, 23:05
Ben onlara yarın 10k altın vereyim onlar oyunu bıraksınlar bizim derdimiz altın değil emek ve zaman alsın altınlarını çeyizlerine koysunlar

anaokuluköyü
24-05-2017, 23:12
65 altın 6500 gümüşe olayı bağladılar emekler ziyan. Birazdan forumdan da kaldırırlar oldu bitti geçmiş olsun

red.
24-05-2017, 23:12
65 altın 6500 gümüşe olayı bağladılar emekler ziyan. Birazdan forumdan da kaldırırlar oldu bitti geçmiş olsun
seni özleyeceğim dostum.

hello world
24-05-2017, 23:16
berk ufak ordularından 2 tanesi gitti diye hemen silme basarsın 15 güne daha büyüklerini can sıkacak bir durum yok büyüttünüz hem travianı hemde olayı benim konum kapandığı an bıraktım ben umudu kestim :D çünkü ne yaparlarsa yapsınlar mağdur olan bir taraf olacak :)

Nozzle(-_+)
24-05-2017, 23:19
ne fizikseli sabah erken saatte girip ss alabilen var ise yollasın. Hacklendi yazmışlardı sonradan yazıları değiştirdiler

Yaw madem ingilizcen almancan yok idaa etme adamlar herhangi bir hacklenme durumu yok yazdi. Senin gibi cahiller hack yazisini gorunce abuk subuk konusmaya baslayinca adamlar hackle ilgili kisimi kaldirdilar al bunlarda ss ler.

https://i.hizliresim.com/9Qnovo.png (https://hizliresim.com/9Qnovo)
https://i.hizliresim.com/qb5M9B.png (https://hizliresim.com/qb5M9B)

red.
24-05-2017, 23:22
Yaw madem ingilizcen almancan yok idaa etme adamlar herhangi bir hacklenme durumu yok yazdi. Senin gibi cahiller hack yazisini gorunce abuk subuk konusmaya baslayinca adamlar hackle ilgili kisimi kaldirdilar al bunlarda ss ler.

https://i.hizliresim.com/9Qnovo.png (https://hizliresim.com/9Qnovo)
https://i.hizliresim.com/qb5M9B.png (https://hizliresim.com/qb5M9B)

he afferin sana kardeş bravo büyük insansın. looser seni.

Nozzle(-_+)
24-05-2017, 23:22
dostum bu ne ilk ne de son olacak. hem bir açıklama yapıyorlar zaten. olayın üstünü kapatmak için gereksiz bir açıklama. mağdur o kadar çok insan var ki. he ben mağdur olmadım bana giren çıkan yok afedersin. ama arkadaşlarım var mağdur olan. burada da bir çok insan var. beceremiyorlar artık. travianın 2 ayağıda çukurdaydı öleceği günü bekliyordu o da gelir 5-6 aya. o kadar güzel pay to win veya f2p oyun var. travian bunlardan biri değil artık benim gözümde.

Tabiki magdur olanlar var illa bu durumdan magdur olacak kisiler var ama bunu en aza indirgememiz lazim. Aylarin emeklerini kaybedenler var. 2 gun geriye alirlarsa serveri en fazla butun herkes esit bir sekilde sadece 2 gun travianla bosuna ilgilenmis olacak ve hersey 2 gun oncesinden devam edecek.

Nozzle(-_+)
24-05-2017, 23:23
he afferin sana kardeş bravo büyük insansın. looser seni.
laflara bak bebeyi kaale alip cevap verdim bide :D

red.
24-05-2017, 23:24
laflara bak bebeyi kaale alip cevap verdim bide :D

hack şeylerini ben yazmadım kardeşim. :*

Nozzle(-_+)
24-05-2017, 23:26
hack şeylerini ben yazmadım kardeşim. :*
ne alaka? daha kafana daha ulasmadim ilerleyen saatlerde goruselim

red.
24-05-2017, 23:28

kanka ruslara laf anlatıyorum 5 saattir. evet, dota oynuyorum kafam güzel. telefonla görüşelim mümkünse.

1gözlemci
24-05-2017, 23:29
[QUOTE=hello world;2158577]berk ufak ordularından 2 tanesi gitti diye hemen silme basarsın 15 güne daha büyüklerini can sıkacak bir durum yok büyüttünüz hem travianı hemde olayı benim konum kapandığı an bıraktım ben umudu kestim :D çünkü ne yaparlarsa yapsınlar mağdur olan bir taraf olacak :)[/QUOTE

tabii ufakları arkadaşlarının ordusuydu her çakılmadan sonra arkadaşları için onlar ufak hesaplar dedi
etrafdan ham toplayıp hazineyi 20 yapmayan bi adam asker için hammı harcıycak bu çıkardığı ordu bile onun için başarı
daha büyüğünü nerde bulucak

TinkieWinkie
24-05-2017, 23:41
Berkay bi dur biz burda derdimizi anlatıyoruz sen milletle dalaşıyosun :) hiç değişmemişsin valla :)

TinkieWinkie
24-05-2017, 23:44
BÖLGE BİRLİKLERİMİZDE ATILAN ALLY MESAJDIR

Dostlar merhaba

Birçok serverda olduğu gibi travianın haksız uygulamaları ve basiretsizlikleri bu serverda da devam etmektedir. dün gece jexx isimli oyuncuya yaptığımız operasyon esnasında askerlerimiz yoldayken server hacklendi.server tekrar açıldığında yoldaki ordularımızın giriş saatleri değişti ve bunun sonunda HAKSIZ yere büyük kayıplar verdik. çok rahat defansı aşıp yıkım yapabilecekken koçbaşı ordularımız en son, mancınıklarımız ilk sırada girdi.

travian yönetimi her zamanki gibi EMEK VE ZAMAN HIRSIZLIĞIna devam etmekte ve duruma çözüm üretememektedir. Atılan mesajlara cevap verilmemekte ve mağduriyet giderilmemektedir. gecelerce günlerce uykumuzdan feragat edip bastığımız ordularımız kendi sistemini bile korumakta aciz bir oyun sağlayıcısı yüzünden yok olmuştur.

Bu sebepten -ELİT- (DEM) ve +ELİT- (KALE) yönetimi olarak bir karar aldık. 24 saat içerisinde eğer bu mağduriyet giderilmez ise toplu halde hesap sileceğiz. Alınan karar budur.

Eğer oynamak devam etmek isteyen arkadaşlarımız var ise saygı duyarız bu tamamen sizin kararınızdır. Ancak biz hiçbir zaman EMEK HIRSIZLARI nın ekmeğine yağ sürmedik, sürmeyeceğiz. Bizimle hareket eden de etmeyen de başımızın tacıdır. 24 saat sonra nihai durumumuz belli olacak size da ally mesajla bildirilecektir.

iyi oyunlar
Gökhan

Phantom111
24-05-2017, 23:54
Silip başka servera geçerseniz bir anlamı olmaz

TinkieWinkie
24-05-2017, 23:58
tekrar edeyim yine oyunu bırakıyoruz dostum server ı değil

Silip başka servera geçerseniz bir anlamı olmaz

1gözlemci
24-05-2017, 23:59
-- elitin her operasyonuna demekki travian mani oluyomuş şimdiye kadar başarılı bi operasyonunu göremedik
çocukda binlerce altın harcamış bu travianda binlerce altın harcıyan bu çocuğu kasdı neyse

JexxeR
25-05-2017, 00:04
Öncelikle yaşanan sıkıntıdan dolayı herkes mağduriyet yaşadı. Ama sadece bu olayı bahane ederek hesap silme kararınızı pek doğru bulmuyorum. Çünkü sonuçta bende deflerin bir kısmını yollayamadım yaşanan aksaklıktan dolayı. Ayrıca zaten defans ortada. Varsayalım Sıralar karışmamış olsa bile 5 ordu yerine 4 ordu kaybedecek son ordunuz geçecekti onunda 6 sırasının 2sine ara yapacaktım yani 6-8 tarla vurmuş olacaktınız. Köyde hiç def yokmuş gibi davranmayın , zaten 4 ordu bırakıyordunuz orada.

BÖLGE BİRLİKLERİMİZDE ATILAN ALLY MESAJDIR

Dostlar merhaba

Birçok serverda olduğu gibi travianın haksız uygulamaları ve basiretsizlikleri bu serverda da devam etmektedir. dün gece jexx isimli oyuncuya yaptığımız operasyon esnasında askerlerimiz yoldayken server hacklendi.server tekrar açıldığında yoldaki ordularımızın giriş saatleri değişti ve bunun sonunda HAKSIZ yere büyük kayıplar verdik. çok rahat defansı aşıp yıkım yapabilecekken koçbaşı ordularımız en son, mancınıklarımız ilk sırada girdi.

travian yönetimi her zamanki gibi EMEK VE ZAMAN HIRSIZLIĞIna devam etmekte ve duruma çözüm üretememektedir. Atılan mesajlara cevap verilmemekte ve mağduriyet giderilmemektedir. gecelerce günlerce uykumuzdan feragat edip bastığımız ordularımız kendi sistemini bile korumakta aciz bir oyun sağlayıcısı yüzünden yok olmuştur.

Bu sebepten -ELİT- (DEM) ve +ELİT- (KALE) yönetimi olarak bir karar aldık. 24 saat içerisinde eğer bu mağduriyet giderilmez ise toplu halde hesap sileceğiz. Alınan karar budur.

Eğer oynamak devam etmek isteyen arkadaşlarımız var ise saygı duyarız bu tamamen sizin kararınızdır. Ancak biz hiçbir zaman EMEK HIRSIZLARI nın ekmeğine yağ sürmedik, sürmeyeceğiz. Bizimle hareket eden de etmeyen de başımızın tacıdır. 24 saat sonra nihai durumumuz belli olacak size da ally mesajla bildirilecektir.

iyi oyunlar
Gökhan

anaokuluköyü
25-05-2017, 00:09
-- elitin her operasyonuna demekki travian mani oluyomuş şimdiye kadar başarılı bi operasyonunu göremedik
çocukda binlerce altın harcamış bu travianda binlerce altın harcıyan bu çocuğu kasdı neyse

Dayı yazmayayım yazmayayım diyorum zorluyorsun. Foruma fake bi hesap açmışsın 33 tane mesaj atmışsın 33 mesajında da ya unique geçiyor ya da elit birliği. Hayırdır kuyruğuna fazla mı bastılar ? biri sana kötü bişey mi yaptı. Sabahtan beri temiz server temiz server ağlıyorsun bi git de biz de bi temiz forum görelim be.

TinkieWinkie
25-05-2017, 00:14
ya şimdi bunları buradan konuşmak pek doğru değil aslında ama sana gelen orduların hepsi çakmak içindi zaten benim dışımda. senin def benim orduyla aşıldıktan sonra ben sana daha dönmeden askerler 2. sıra saldırıları çıkacaktım. şuan elimde hala 1k ya yakın mancınık var. ayrıca sana yakın başka hesaplarımız da var oradan devam edilecekti. planımız buydu yani. ama 2 taraflı mağduriyet konusunda hemfikiriz sonuna kadar. bahane konusuna gelirsekde bizim silme gibi bir niyetimiz yıktu ki bahane arayalım . sebebi tamamen bu olaydır

Öncelikle yaşanan sıkıntıdan dolayı herkes mağduriyet yaşadı. Ama sadece bu olayı bahane ederek hesap silme kararınızı pek doğru bulmuyorum. Çünkü sonuçta bende deflerin bir kısmını yollayamadım yaşanan aksaklıktan dolayı. Ayrıca zaten defans ortada. Varsayalım Sıralar karışmamış olsa bile 5 ordu yerine 4 ordu kaybedecek son ordunuz geçecekti onunda 6 sırasının 2sine ara yapacaktım yani 6-8 tarla vurmuş olacaktınız. Köyde hiç def yokmuş gibi davranmayın , zaten 4 ordu bırakıyordunuz orada.

TinkieWinkie
25-05-2017, 00:16
arkadaşın adı gözlemci kendisi yorumcu rasim ozan kütahyalı mübarek. ELİT ten başka gözlemini de göremedik .

Dayı yazmayayım yazmayayım diyorum zorluyorsun. Foruma fake bi hesap açmışsın 33 tane mesaj atmışsın 33 mesajında da ya unique geçiyor ya da elit birliği. Hayırdır kuyruğuna fazla mı bastılar ? biri sana kötü bişey mi yaptı. Sabahtan beri temiz server temiz server ağlıyorsun bi git de biz de bi temiz forum görelim be.

anaokuluköyü
25-05-2017, 00:19
arkadaşın adı gözlemci kendisi yorumcu rasim ozan kütahyalı mübarek. ELİT ten başka gözlemini de göremedik .
Gerçekten gözlemlerini paylaşsa eyvallah diyecem. Bir başarılı op de tebrikler de bir başka birliğin başarısız operayonunu eleştir bunu böyle yapmanız gerekir de yıkıcı değil yapıcı ol. Gözlemciysen eleştir ama eleştirmek bu değil yani. Tamamen boş bir adam çıkmış şuraya zırvalıyor

JexxeR
25-05-2017, 00:19
Anlıyorum. Devamında saldırılara devam ederseniz süreç nasıl olurdu tam olarak kestiremiyorum. Evet mağduriyet konusunda hem fikiriz ama demek istediğim sizinle birlikte bir sürü emek veren oyuncularda var herkesi düşünmek gerek. Sadece bu olay yüzündende böyle bir karar almanız ne kadar doğru onu sormak istedim sadece zaten orduları çakmaya gönderdiğinizi siz söylüyorsunuz.Neyse bana saygı duymak kalıyor. Emeklerinizden ve seyir zevki yüksek ordulardan dolayı tekrardan tebrik ederim.

ya şimdi bunları buradan konuşmak pek doğru değil aslında ama sana gelen orduların hepsi çakmak içindi zaten benim dışımda. senin def benim orduyla aşıldıktan sonra ben sana daha dönmeden askerler 2. sıra saldırıları çıkacaktım. şuan elimde hala 1k ya yakın mancınık var. ayrıca sana yakın başka hesaplarımız da var oradan devam edilecekti. planımız buydu yani. ama 2 taraflı mağduriyet konusunda hemfikiriz sonuna kadar. bahane konusuna gelirsekde bizim silme gibi bir niyetimiz yıktu ki bahane arayalım . sebebi tamamen bu olaydır

1gözlemci
25-05-2017, 00:21

yazdıklarımda bi yanlışlık mı var hemen argoya bağlıyosunuz

1gözlemci
25-05-2017, 00:22
Gerçekten gözlemlerini paylaşsa eyvallah diyecem. Bir başarılı op de tebrikler de bir başka birliğin başarısız operayonunu eleştir bunu böyle yapmanız gerekir de yıkıcı değil yapıcı ol. Gözlemciysen eleştir ama eleştirmek bu değil yani. Tamamen boş bir adam çıkmış şuraya zırvalıyor

başarılı bi opu görsek söyleriz sıkıntı olmaz yokki ben ne yapıyım

TinkieWinkie
25-05-2017, 00:26
nerede argo??

yazdıklarımda bi yanlışlık mı var hemen argoya bağlıyosunuz

TinkieWinkie
25-05-2017, 00:28
aynı şekilde ben de tebrik ederim

Anlıyorum. Devamında saldırılara devam ederseniz süreç nasıl olurdu tam olarak kestiremiyorum. Evet mağduriyet konusunda hem fikiriz ama demek istediğim sizinle birlikte bir sürü emek veren oyuncularda var herkesi düşünmek gerek. Sadece bu olay yüzündende böyle bir karar almanız ne kadar doğru onu sormak istedim sadece zaten orduları çakmaya gönderdiğinizi siz söylüyorsunuz.Neyse bana saygı duymak kalıyor. Emeklerinizden ve seyir zevki yüksek ordulardan dolayı tekrardan tebrik ederim.

anaokuluköyü
25-05-2017, 00:32
başarılı bi opu görsek söyleriz sıkıntı olmaz yokki ben ne yapıyım
Bencillikle özdeşleşen burda birçok insan var sen bunları benden daha iyi biliyosun dayı. O gözlemlerini de paylaşırsan çok mutlu olurum en azından boş konuşmamış olursun. Bir vasfın olduğuna inandırırsın bizi. 34 yorumunun 30 u boş

black süvari
25-05-2017, 00:33
raporlar nerde beyler :/ merak ettim yahu biri paylaşsaydı herkes birbirine giydiriyor bu başlık altında

travian kazığı yedi herkes 65 altınınızı alın ve susun dicemde susulcak gibi değil

karlmax
25-05-2017, 00:35
raporlar nerde beyler :/ merak ettim yahu biri paylaşsaydı herkes birbirine giydiriyor bu başlık altında

travian kazığı yedi herkes 65 altınınızı alın ve susun dicemde susulcak gibi değil

yarın etkinlik yaparlar. 1 2 3 tıp oynarız. 3-4 gün bir şey yazmayana veriler 65 altın daha oh mis. olay örtbas edildi.

black süvari
25-05-2017, 00:36
yarın etkinlik yaparlar. 1 2 3 tıp oynarız. 3-4 gün bir şey yazmayana veriler 65 altın daha oh mis. olay örtbas edildi.

yaw yemişim 65 altınını kaç altın harcadık emek verdik zaman verdik karıdan dırdır yedik :/ öyle kolay kolay silinmemeli

Haysiyet
25-05-2017, 00:43
Forumu genelde okumaya giriyorum ancak okurken bir şey dikkatimi çekti , mesaj atanların 3 te 1 'i ban yemiş bu nedir yahu? hiç mi tahammülünüz yok bu oyunu oynayan oyunculara sonuçta sizi ayakta tutan bu oyuncular onlar sayesinde ekmek yiyorsunuz onlar olmasa travian diye bir platformda olmaz ama en ufak eleştiriye açık değilsiniz önünüze geleni banlıyorsunzu veya konu kapatıyorsunuz ?

hayaligenc
25-05-2017, 00:47
Forumu genelde okumaya giriyorum ancak okurken bir şey dikkatimi çekti , mesaj atanların 3 te 1 'i ban yemiş bu nedir yahu? hiç mi tahammülünüz yok bu oyunu oynayan oyunculara sonuçta sizi ayakta tutan bu oyuncular onlar sayesinde ekmek yiyorsunuz onlar olmasa travian diye bir platformda olmaz ama en ufak eleştiriye açık değilsiniz önünüze geleni banlıyorsunzu veya konu kapatıyorsunuz ?

Merhaba ;

Haksız ban aldığını iddaa eden oyuncumuz varsa kanıtıyla beraber forum adminlerimize başvuru yapabilirler. ( Human & Artes Admin )

Konuyu uzatmamıza gerek yok . Biz neden ban aldıklarını biliyoruz fakat siz neden ban aldıklarını kabullenmek istemiyorsunuz .

İyi Forumlar

HANBİRLİKLERİ
25-05-2017, 00:52
Merhaba ;

Haksız ban aldığını iddaa eden oyuncumuz varsa kanıtıyla beraber forum adminlerimize başvuru yapabilirler. ( Human & Artes Admin )

Konuyu uzatmamıza gerek yok . Biz neden ban aldıklarını biliyoruz fakat siz neden ban aldıklarını kabullenmek istemiyorsunuz .

İyi Forumlar

o bu değilde ben modlar traviandan para kazanmıyor diye biliyorum yanlış bilmiyorum değilmi
para kazanan sadece adminler bildiğim kadarıyla
multihunterler ve modlar en fazla oyun altını kazanıyorlar

black süvari
25-05-2017, 00:57
banlamayında kanıtımı yapayım dimi mod? her hesabı banlıyorsunuz ee ben artese nasıl ulaşacağım. nasıl kanıtlayacağım. forumdan damı anlamıyorsunuz? bekleyin artese bir şey yazayım sonra banla istediğin kadar. nasıl iş anlamadım ki bu aslfkasfasfşl

yalnız mantıklı bir soru geldi banlandık diyelim şikayetimizi kime ileticez :/ bende merak ettim belki kendimi savunucam yargısız infaz istemiyorum diyelim

bi mail adresi mevcutmu ?? yada başka yol ?

hayaligenc
25-05-2017, 01:01
yalnız mantıklı bir soru geldi banlandık diyelim şikayetimizi kime ileticez :/ bende merak ettim belki kendimi savunucam yargısız infaz istemiyorum diyelim

bi mail adresi mevcutmu ?? yada başka yol ?

Merhaba ;

Özel mesaj opsiyonumuz mevcut orada ulaşabilirler. Forumda mesaj yazıldığı anda iki hesapla , hesap kapatılır. Fakat özel mesaj için kullanılırsa ( duruma anlatma, şikayet ve itiraz için ) sorun olmaz.

İyi Forumlar

black süvari
25-05-2017, 01:06
Merhaba ;

Özel mesaj opsiyonumuz mevcut orada ulaşabilirler. Forumda mesaj yazıldığı anda iki hesapla , hesap kapatılır. Fakat özel mesaj için kullanılırsa ( duruma anlatma, şikayet ve itiraz için ) sorun olmaz.

İyi Forumlar

bilgilendirme için teşekkürler hayali :/ hızır gibisin bir şeyide bilme be adam :/

hayaligenc
25-05-2017, 01:09
bilgilendirme için teşekkürler hayali :/ hızır gibisin bir şeyide bilme be adam :/

yardım etmek bizim işimiz :)

xx_delis
25-05-2017, 07:43

Sen şu parayla tılsım dilenen SOA değil misin ? Herkes senin gibi parayı basıp oynamıyor oyunu. Boş yapma. Herkes mağdur şuanda. ELİT birliklerini destekliyorum sonuna kadar haklılar. Gerekirse SIR birlikleri olarak bizde silicez hesaplarımızı bu kadar basit.

1gözlemci
25-05-2017, 08:13
Sen şu parayla tılsım dilenen SOA değil misin ? Herkes senin gibi parayı basıp oynamıyor oyunu. Boş yapma. Herkes mağdur şuanda. ELİT birliklerini destekliyorum sonuna kadar haklılar. Gerekirse SIR birlikleri olarak bizde silicez hesaplarımızı bu kadar basit.

olurmu sadece elit ve avaneleri mağdur çünkü ellerinde bi şey kalmadı şimdiye kadar bi şey yapamadılarki bu saatten sonra ne yapıcaklar parayla tılsım dilenme derkende demekki parası var bu oyunda paranın altının ne kadar önemliği olduğunu yenimi öğrendin elden bi şey gelmeyince boş yapma dolu yapma argoya bağlayın oynasanızda servera sıfır etki oynamasanızda sıfır etki silicekseniz bari forumu kirletmeyin

xx_delis
25-05-2017, 08:14
olurmu sadece elit ve avaneleri mağdur çünkü ellerinde bi şey kalmadı şimdiye kadar bi şey yapamadılarki bu saatten sonra ne yapıcaklar parayla tılsım dilenme derkende demekki parası var bu oyunda paranın altının ne kadar önemliği olduğunu yenimi öğrendin elden bi şey gelmeyince boş yapma dolu yapma argoya bağlayın oynasanızda servera sıfır etki oynamasanızda sıfır etki silicekseniz bari forumu kirletmeyin

Hayırdır hocam süvarilerin tetikçiliği falan yapıyorsun da bizim mi haberimiz yok ? Sen Vatan birlikleri mağdur yazdın da biz mi destek vermedik sana.

1gözlemci
25-05-2017, 08:21
[QUOTE=xx_delis;2158844]Hayırdır hocam süvarilerin tetikçiliği falan yapıyorsun da bizim mi haberimiz yok ? Sen Vatan birlikleri mağdur yazdın da biz mi destek vermedik sana.[/QUOT

ilk başda süvari fake hesap diyolardı şimdi vatan diyolar yarın sen elitdensin diyecekler eliti travianmı böldü yoksa
şimdiye kadarki oplarıda travian trolledi demekki biz bu işi bilmiyoruz kalırsak daha çok rezil olucaz silmeye bahanede bulduk
en iyisi silelim çıkalım kalırsak süvari serverı domine edicek rezil olucaz doğrusu bu değilmi
ben sizin aklınızda olan fakat söyliyemediklerinizi yazınca tetikcilikmi oluyo

Smokin
25-05-2017, 08:22
Bu gözlemci isinli arkadaşı dikkate almayın boyuna konusuyo her yerde sözde kendini objektif olarak görüyo ama hiçte öyle değil. Muhtmelen inanılmaz derecede bir kuyruk acısı söz konusu anlam veremiyorum bu arkadaşa hayır yani sana mı kaldı herşey bitti gel buraya ELİT ile uğraş nedir yani. Gerçek kimliğini açıklada herkes bilsin.. karakterin mi buu nedir bilmiyorum. Allah ıslah etsin

xx_delis
25-05-2017, 08:24
[QUOTE=xx_delis;2158844]Hayırdır hocam süvarilerin tetikçiliği falan yapıyorsun da bizim mi haberimiz yok ? Sen Vatan birlikleri mağdur yazdın da biz mi destek vermedik sana.[/QUOT

ilk başda süvari fake hesap diyolardı şimdi vatan diyolar yarın sen elitdensin diyecekler eliti travianmı böldü yoksa
şimdiye kadarki oplarıda travian trolledi demekki biz bu işi bilmiyoruz kalırsak daha çok rezil olucaz silmeye bahanede bulduk
en iyisi silelim çıkalım kalırsak süvari serverı domine edicek rezil olucaz doğrusu bu değilmi
ben sizin aklınızda olan fakat söyliyemediklerinizi yazınca tetikcilikmi oluyo

Vatan birliği değil misin sen dostum ? Rapor paylaşıp duruyorsun Vatan birliklerinin. Süvari serverı domine falan etmeyecek yalnız onu bir bilde :) Sor bakayım süvarideki abilerine hepsi takdir ediyor bizim mücadelemizi. Evet mutlak favori onlar zaten inkar etmiyoruz ki ama süvarilerle 2 birlik dişe diş savaşmak her baba yiğidin harcı değildir. Kuzeydoğu bölgesinde aç bak bakayım server başından beri kim dişe diş gidiyor süvarilerle :)

xx_delis
25-05-2017, 08:25
Bu gözlemci isinli arkadaşı dikkate almayın boyuna konusuyo her yerde sözde kendini objektif olarak görüyo ama hiçte öyle değil. Muhtmelen inanılmaz derecede bir kuyruk acısı söz konusu anlam veremiyorum bu arkadaşa hayır yani sana mı kaldı herşey bitti gel buraya ELİT ile uğraş nedir yani. Gerçek kimliğini açıklada herkes bilsin.. karakterin mi buu nedir bilmiyorum. Allah ıslah etsin

Valla hocam bende anlamadım forumda VATAN birliğinin raporlarını paylaşıyor sonra bir süvari diyosunuz bir vatan diyorsunuz bla bla bla bir sürü şey diyor.

1gözlemci
25-05-2017, 08:25

dediklerimin dokunduğu dikkate alınmadığımda belliki her yazdığıma hemen bi cevap düşüyo buda olayları açıklamak yerine dikkate almayın o süvariden o vatandan vs vs yakında travianın eliti yıkmak için kullandığı hesap diyecekler bu travianın elite kasdı varya

xx_delis
25-05-2017, 08:28
Ya güzel kardeşim. Bak şimdi. Bir arkadaşımız saldırı alıyordu süvarilerden. Köyünde 35-40k civari ordusu vardı orduyu kaçırıcaktık kestirmemek için. Server kitlendi kaçıramadık. 2-3 tane hesaba ara yapıp mancınıkları kesicektik yapamadık. SIR birlikleri olarak konuşuyorum. Şimdi bu hak mı ? Madem adaletlisin kendini objektif görüyorsun bunları da söyle çıkıp. Forumu biraz karıştır. Wow orduları falan körü körüne çakılmış geri dönülmüş. Bir tane serverda wow köyünde savunma seviye 97 olduğu için yarısı tahılsızlıktan ölmüş besleyememişler. Yani tek SIR, ELİT vs işi değil bu. Herkes mağdur :)

HANBİRLİKLERİ
25-05-2017, 08:30
Ya güzel kardeşim. Bak şimdi. Bir arkadaşımız saldırı alıyordu süvarilerden. Köyünde 35-40k civari ordusu vardı orduyu kaçırıcaktık kestirmemek için. Server kitlendi kaçıramadık. 2-3 tane hesaba ara yapıp mancınıkları kesicektik yapamadık. SIR birlikleri olarak konuşuyorum. Şimdi bu hak mı ? Madem adaletlisin kendini objektif görüyorsun bunları da söyle çıkıp. Forumu biraz karıştır. Wow orduları falan körü körüne çakılmış geri dönülmüş. Bir tane serverda wow köyünde savunma seviye 97 olduğu için yarısı tahılsızlıktan ölmüş besleyememişler. Yani tek SIR, ELİT vs işi değil bu. Herkes mağdur :)

ama öyle deme 65 altın veriyorlar bu ordunuzu ve mağduriyetinizi geri getirmeye yeterde artarda :)

xx_delis
25-05-2017, 08:30

Bak şunuda not düşüyorum bizim bir arkadaşımızda süvarilere girdi belki defans çektirip orduyu çakıcaktı çakamadı 14 seviye tarlaları uçtu hep. Herkes mağdur yani daha ne diyeyim dostum :)

xx_delis
25-05-2017, 08:31
ama öyle deme 65 altın veriyorlar bu ordunuzu ve mağduriyetinizi geri getirmeye yeterde artarda :)

Gel de insanlara laf anlat işte hocam. 65 altınla olayı çözmeye çalışıyorlar :)

1gözlemci
25-05-2017, 08:44

işde benim anlatmak istediğimde bu doğru noktaya geldin aynı olayları diğer birlikler yaşamamış sadece elit-sır yaşamış gibi
biz mağdur olduk demenin ne anlamı var herkes mağdur olduğuna göre bi adaletsizlik yok bu travinda genel olan bi mağduruyet bunu biz mağdur olduk siliyoruz demeyi doğru bulmuyorum biz bittik askerimiz kalmadı devamlıda bölünerek çoğalıyoruz wowda kuramayız o zaman oyunun bi anlamı yok demek daha doğru değilmi

xx_delis
25-05-2017, 09:10
işde benim anlatmak istediğimde bu doğru noktaya geldin aynı olayları diğer birlikler yaşamamış sadece elit-sır yaşamış gibi
biz mağdur olduk demenin ne anlamı var herkes mağdur olduğuna göre bi adaletsizlik yok bu travinda genel olan bi mağduruyet bunu biz mağdur olduk siliyoruz demeyi doğru bulmuyorum biz bittik askerimiz kalmadı devamlıda bölünerek çoğalıyoruz wowda kuramayız o zaman oyunun bi anlamı yok demek daha doğru değilmi

Dostum aynı şeyleri farklı yoldan söylüyoruz. Sadece son dediğine katılmıyorum. Eminim ki başka serverlarda da bu tarz durumlar yaşanacaktır. Toplu hesap silme oyunu bırakma gibi. Çünkü burada şahsi hatalar yok. Zararlar karşılanmalı herkesin fazlasıya bence

vellet
25-05-2017, 13:48
böyle komedı yok ömerada denen şahıs dalga geçer gibi 65 altın 6500 gümüş veriyormuş la ben giden askerimi istyorrum dalga geçiyor birde len burda ben 5000 yakın altın harcadım neyın kafasını yaşıyorsun sen sadece bunu yazmak için foruma yıne kayıt oldum sen bızım sabrımızımı sınıyorsun alın serverı 2 gun gerı yemışım altınını ben vereyım sana 65 altın ÖMER ADA da boynuna takarsın

gezegen111
25-05-2017, 13:57
Detaylar:

Kısaltma:
REST

Isim:
REST

Sıralama:
75

Puanlar:
5649

Üyeler:
1

Gönder

Birliğin kurucusu
Dobby (http://ts2.travian.com.tr/spieler.php?uid=39436)

Tanıtım (http://ts2.travian.com.tr/allianz.php?aid=2342&action=description)

Üyeler http://ts2.travian.com.tr/img/x.gif (http://ts2.travian.com.tr/allianz.php?aid=2342&action=members)

http://ts2.travian.com.tr/img/x.gif

Silme kararına kararı çıkıpta oyuna devam edecek arkadaşlar msj yazarsaniz birliğe alırım
Aksi taktirde bu benim kararım kimseyi buraya çekip birliği bölme gibi bir amacım yoktur
Herkes kendi kararını verir bütün arkadaşlarıma
Oyunda başarılar dilerim ...

Kısaltma:
KURT

Isim:
KURT EkiBi

Sıralama:
16

Puanlar:
178181

Üyeler:
31

yeni biriklerimiz hayırlı olsun..neler oluyor bir açıklama yapılırsa memnun oluruz

xx_delis
25-05-2017, 14:03
Detaylar:

Kısaltma:
REST

Isim:
REST

Sıralama:
75

Puanlar:
5649

Üyeler:
1

Gönder

Birliğin kurucusu

Üyeler http://ts2.travian.com.tr/img/x.gif (http://ts2.travian.com.tr/allianz.php?aid=2342&action=members)

Silme kararına kararı çıkıpta oyuna devam edecek arkadaşlar msj yazarsaniz birliğe alırım
Aksi taktirde bu benim kararım kimseyi buraya çekip birliği bölme gibi bir amacım yoktur

Kısaltma:
KURT

Isim:
KURT EkiBi

Sıralama:
16

Puanlar:
178181

Üyeler:
31

yeni biriklerimiz hayırlı olsun..neler oluyor bir açıklama yapılırsa memnun oluruz

Anlamamış ayaklarını bırak :) ELİT birliklerinden hesap silmeyecek olanları tek çatı altına toplamak istiyor bu kadar basit.

TinkieWinkie
25-05-2017, 14:03
dobby konusuna ben açıklık getireyim bizim oyuncumuzdu. kendisini kaale alıp hiçbir konuda fikrini almadığımız için kendisi tribe girmiştir. şimdi kendi köylerini yıkcakmış. bizimde şeyimizde bile olmadığını kendisine ilettik durum budur :) arkadaş sanırım menstrual dönemindedir. kendi haline bırakın kendi kendini imha edecektir.

kurt birliği için söz berkte :)

Detaylar:

Kısaltma:
REST

Isim:
REST

Sıralama:
75

Puanlar:
5649

Üyeler:
1

Gönder

Birliğin kurucusu

Kısaltma:
KURT

Isim:
KURT EkiBi

Sıralama:
16

Puanlar:
178181

Üyeler:
31

gezegen111
25-05-2017, 14:06
Anlamamış ayaklarını bırak :) ELİT birliklerinden hesap silmeyecek olanları tek çatı altına toplamak istiyor bu kadar basit.

biri rest biri kurt farklı mevzular olduğu belli biri -- biri artı - nasıl olacak o iş kim tanır ki - -de dobby i

xx_delis
25-05-2017, 14:09
biri rest biri kurt farklı mevzular olduğu belli biri -- biri artı - nasıl olacak o iş kim tanır ki - -de dobby i

Sen yine de fazla sevinme :) sen ve müttefiklerin öyle kolay serverı domine edemeyecek.

gezegen111
25-05-2017, 14:14
Sen yine de fazla sevinme :) sen ve müttefiklerin öyle kolay serverı domine edemeyecek.

ben niye sevineyim ki dur bakalım bi açıklamalarını yapsınlar kimdirler nedirler ..ondan sonra fikir yürütürüz..acele etme belki senin müttefiklerin olurlar..:)

1gözlemci
yine bi yanlışlık var açıklık getiriyim
kurt birliği silme kararıyla ortaya çıkan bi birlik değil kalanları toplıyalım diye kurulmadı
--de elit yönetiminin yanlış işler yapdığını düşünerek daha önce ayrılmış ve yapılanmaya başlıyan bi birlik

xx_delis
ben niye sevineyim ki dur bakalım bi açıklamalarını yapsınlar kimdirler nedirler ..ondan sonra fikir yürütürüz..acele etme belki senin müttefiklerin olurlar..:)

Dost olmak isteyen herkese kapımız açıktır bizim :) ama sen müttefiklerin derken kimi kast ettiğimi çok iyi anladın safa yatma burada :)

xx_delis
25-05-2017, 14:15
yine bi yanlışlık var açıklık getiriyim
kurt birliği silme kararıyla ortaya çıkan bi birlik değil kalanları toplıyalım diye kurulmadı
--de elit yönetiminin yanlış işler yapdığını düşünerek daha önce ayrılmış ve yapılanmaya başlıyan bi birlik

Maşallah serverın muhtarısın mübarek. Her şeyden haberin var. Takdir ettim seni. :)

1gözlemci
25-05-2017, 14:16
size dost olma düşücesinde olsalardı zaten ayrılmazlardı bu silme kararından önce alınmış bi ayrılık kararı kurt birliği

gezegen111
25-05-2017, 14:16
Dost olmak isteyen herkese kapımız açıktır bizim :) ama sen müttefiklerin derken kimi kast ettiğimi çok iyi anladın safa yatma burada :)

senin bir derdin var dök bakayım içini..anlatırsan anlarım ..kim üzdü seni

xx_delis
25-05-2017, 14:17
size dost olma düşücesinde olsalardı zaten ayrılmazlardı bu silme kararından önce alınmış bi ayrılık kararı kurt birliği

Allah yollarını bahtlarını açık etsin o halde :) ben dost olalım demedim ki olmak isteyen herkese kapımız açık dedim :)

xx_delis
25-05-2017, 14:18
senin bir derdin var dök bakayım içini..anlatırsan anlarım ..kim üzdü seni

benim derdim sensin. vatan birliği ile problemimiz olmamasına rağmen gelip başka birliğin tetikçiliğini yapıyosun sabahtan beri. :)

1gözlemci
25-05-2017, 14:18
Maşallah serverın muhtarısın mübarek. Her şeyden haberin var. Takdir ettim seni. :)

bilmiyosun işinize geldiği yorum yapıyosunuz doğruyu söyleyince trol muhtar hepsi var söylediğim doğrumu yanlışmı
buna bi cevap veremiyosun muhtar vs yok kalanları toplamak için kurulmuş ne alaka zaten -- elit yönetiminin yanlışları yüzünden ayrıldı arkadaşlar bu yanlışsa yalansa bunu yaz

xx_delis
25-05-2017, 14:20
bilmiyosun işinize geldiği yorum yapıyosunuz doğruyu söyleyince trol muhtar hepsi var söylediğim doğrumu yanlışmı
buna bi cevap veremiyosun muhtar vs yok kalanları toplamak için kurulmuş ne alaka zaten -- elit yönetiminin yanlışları yüzünden ayrıldı arkadaşlar bu yanlışsa yalansa bunu yaz

Güzel kardeşim. Öncelikle şu konuda anlaşalım ben ELİT lerde değilim SIR GY birliğindeyim. Serverda olan muhabbetleri de bilmiyorum. Öğreniriz ama yakında çıkar kokusu illa ki. Ama sen sabahtan beri başka birliğin tetikçiliğini yapıyorsun ben sana ordan zıt gidiyorum.

gezegen111
25-05-2017, 14:23
benim derdim sensin. vatan birliği ile problemimiz olmamasına rağmen gelip başka birliğin tetikçiliğini yapıyosun sabahtan beri. :)

hangi birliğin ..benim yazdıklarım ortada bölgemizde kurulan birlikler var açıklama bekliyoruz dedim...iki kere baştan okudum sen bunu nerden çıkardın uykulu falan mısın.. yazda bizde bilelim.. hangi cümleden çıkardın bu varsayımı paylaş bizimle ..varsa hatamız ..bizde görelim:)

TinkieWinkie
25-05-2017, 14:24
ya arkadaş yazmayayım sana diyorum ama insanı kışkırtıyosun. günlerdir burada yönetimleri eleştiriyosun. nasıl bir yönetim şekli bekliyosunuz çok merak ediyorum bir yönetici olarak. daha çekirdek ailenizde bile herkesi mutlu edemezken birbirini tanımayan farklı karakterlerde olan herkesi mutlu etmemizi bizden nasıl bekliyorsunuz nasıl bir beklenti içindesiniz çok merak ediyorum. alınan her karar genel karardır bundan illaki mutsuz olanlar da olacaktır mutlu olanlarda. biraz empati yapın yönetim adına da . üst yönetimin görevi karar almaktır oyuncular da bu kararlara saygı duymak zorundadır. mutlu olmayanlar da ayrılmakta özgürdür. ELİT birliklerine giriş çok zordur ama çıkış da bir o kadar kolaydır. o yüzden çıkanların yolu açık olsun.

ForGondor
25-05-2017, 14:27
vahalara saldırı serbest mi?

xx_delis
25-05-2017, 14:28
hangi birliğin ..benim yazdıklarım ortada bölgemizde kurulan birlikler var açıklama bekliyoruz dedim...iki kere baştan okudum sen bunu nerden çıkardın uykulu falan mısın.. yazda bizde bilelim.. hangi cümleden çıkardın bu varsayımı paylaş bizimle ..varsa hatamız ..bizde görelim:)

sen yazdığın yazıları tekrar oku kimi kastettiğimi anlarsın safa yatma burada :)

1gözlemci
25-05-2017, 14:30
Güzel kardeşim. Öncelikle şu konuda anlaşalım ben ELİT lerde değilim SIR GY birliğindeyim. Serverda olan muhabbetleri de bilmiyorum. Öğreniriz ama yakında çıkar kokusu illa ki. Ama sen sabahtan beri başka birliğin tetikçiliğini yapıyorsun ben sana ordan zıt gidiyorum.

doğruları yazmak ne zaman tetikçilik oldu ben doğruları yazıyorum sen başkasını aklamaya çalışıyosun benmi senmi tetikçi bilemedim

1gözlemci
25-05-2017, 14:32
ya arkadaş yazmayayım sana diyorum ama insanı kışkırtıyosun. günlerdir burada yönetimleri eleştiriyosun. nasıl bir yönetim şekli bekliyosunuz çok merak ediyorum bir yönetici olarak. daha çekirdek ailenizde bile herkesi mutlu edemezken birbirini tanımayan farklı karakterlerde olan herkesi mutlu etmemizi bizden nasıl bekliyorsunuz nasıl bir beklenti içindesiniz çok merak ediyorum. alınan her karar genel karardır bundan illaki mutsuz olanlar da olacaktır mutlu olanlarda. biraz empati yapın yönetim adına da . üst yönetimin görevi karar almaktır oyuncular da bu kararlara saygı duymak zorundadır. mutlu olmayanlar da ayrılmakta özgürdür. ELİT birliklerine giriş çok zordur ama çıkış da bir o kadar kolaydır. o yüzden çıkanların yolu açık olsun.

bu yazdığına sen inanıyormusun elit birliğine girmek zor çıkmak kolay buna inanıyorsan söyliycek hiç bi lafım yok
çıkmasın diye sekiz takla atıyolar çıkanı hain ilan ediyolar giriş zor çıkış kolay bu nasıl mantık

TinkieWinkie
25-05-2017, 14:34
ortada varsa bi ihanet tabi ki hain ilan edicez çelenk mi verecektik kendilerine ?

bu yazdığına sen inanıyormusun elit birliğine girmek zor çıkmak kolay buna inanıyorsan söyliycek hiç bi lafım yok
çıkmasın diye sekiz takla atıyolar çıkanı hain ilan ediyolar giriş zor çıkış kolay bu nasıl mantık

1gözlemci
25-05-2017, 14:36
ortada varsa bi ihanet tabi ki hain ilan edicez çelenk mi verecektik kendilerine ?

çıkmak kolay ama çıkan hain yazdıklarını bi oku 2 dakka önce yazdığınla iki dakka sonrası farklı

TinkieWinkie
25-05-2017, 14:39
sen bence benim yazdıklarımı iyi oku ortada varsa bir ihanet diyorum
senin anlayacağın şekilde kalın italik kırmızı altı çizili şekilde yazdım.

çıkmak kolay ama çıkan hain yazdıklarını bi oku 2 dakka önce yazdığınla iki dakka sonrası farklı

Smokin
25-05-2017, 14:41
Canım susarmısın lütfen?..

TinkieWinkie
25-05-2017, 14:43
berk bunun canını ne kadar acıttıysa artık. günlerdir geçmemiş burada ağlıyo :)

xx_delis
25-05-2017, 14:50
doğruları yazmak ne zaman tetikçilik oldu ben doğruları yazıyorum sen başkasını aklamaya çalışıyosun benmi senmi tetikçi bilemedim

Ben kimseyi aklamıyorum kardeşim her şey gayet ortada :)

xx_delis
25-05-2017, 14:51
GAZİANTEPSPOR sakin ol hacı ya :D Bu gözlemci denen arkadaş vatan birliğinin başkanı işte imzasında yazıyo oyundaki adı :)

xx_delis
25-05-2017, 14:52
Boş zamanlarında hobi olarak bazı birliklerin tetikçiliğini yapıyor ayrıca :D

1gözlemci
25-05-2017, 14:56
Boş zamanlarında hobi olarak bazı birliklerin tetikçiliğini yapıyor ayrıca :D

Evet elit hariç bütünbirlikler benim ağzıbozuklar her şeyi yazabilir fakat forumu babalarının malı zannetdiler rahatsızsan girme kardeşim

xx_delis
25-05-2017, 14:59
Evet elit hariç bütünbirlikler benim ağzıbozuklar her şeyi yazabilir fakat forumu babalarının malı zannetdiler rahatsızsan girme kardeşim

Ben sana hakaret etmedim yalnız ? Demek ki ağzım bozuk değilmiş :) Sana tetikçilik yapıyorsun dedim bu da hakaret değil. Her şey ortada zaten dünden beri süvarilerin tetikçiliğini yapıyorsun yaranmaya çalışıyorsun falan :) Korkma bu kadar ben seni korurum gezegen :) Kendin ol kimsenin tetikçiliğini yapma yeter..

1gözlemci
25-05-2017, 15:00
bi yanlış anlama olmasın vatan adına yazmıyorum ama siz her birliğe yakışdırdınız benim için sorun değil fakat onlar buna ne der bilmem

xx_delis
25-05-2017, 15:01
Bakın kardeşlerim gördünüz mü ? İmzasında tr2 gezegen yazıyordu imzayı kaldırmış. Ben daha sana cevap vermem. Korkup imzanı kaldırıyorsun hemen. Biraz cesaretli ol dostum. Bu da son yazım olsun. Hadi iyi forumlar herkese.

1gözlemci
25-05-2017, 15:03
Konu BilgileriUsers Browsing this ThreadŞu anda 10 üye bu konuyu inceliyor. (6 üye ve 4 ziyaretçi)

1gözlemci (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=175487),
Sirius (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173651),
CmYk (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=172274),
xx_delis (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=169801),
TinkieWinkie (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=23812),
gezegen111 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=174990)

TinkieWinkie
25-05-2017, 15:03
eee yani ??

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu anda 10 üye bu konuyu inceliyor. (6 üye ve 4 ziyaretçi)

1gözlemci (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=175487),
Sirius (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=173651),
CmYk (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=172274),
xx_delis (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=169801),
TinkieWinkie (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=23812),
gezegen111 (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=174990)

xx_delis
25-05-2017, 15:04
bi yanlış anlama olmasın vatan adına yazmıyorum ama siz her birliğe yakışdırdınız benim için sorun değil fakat onlar buna ne der bilmem

Gelmişsin 2 tane forum hesabından giriyorsun burada vatan adına yazmıyorum palavraları atıyorsun.

xx_delis
25-05-2017, 15:04
eee yani ??

Ya bırak kardeşim 2 tane forum hesabından giriyor bize burda ayak yapıyor.

TinkieWinkie
25-05-2017, 15:05
aklı sıra gizem yaratmaya çalışıyor ama komik duruma düşüyo haberi yok.

Ya bırak kardeşim 2 tane forum hesabından giriyor bize burda ayak yapıyor.

xx_delis
25-05-2017, 15:06
Memlekette tek akıllı kendileri ya. Her şeyi bunlar biliyor falan. Kimlerle uğraşıyoruz ya :) harcadığımız vakitimize yazık.

TinkieWinkie
25-05-2017, 15:07
son 53 saat 39 dk :) bundan sonra bu tiplerle de uğraşmicaz

Memlekette tek akıllı kendileri ya. Her şeyi bunlar biliyor falan. Kimlerle uğraşıyoruz ya :) harcadığımız vakitimize yazık.

xx_delis
25-05-2017, 15:08
son 53 saat 39 dk :) bundan sonra bu tiplerle de uğraşmicaz

Hayırlısı olsun hocam hakkınızda..

gezegen111
25-05-2017, 15:11
GAZİANTEPSPOR sakin ol hacı ya :D Bu gözlemci denen arkadaş vatan birliğinin başkanı işte imzasında yazıyo oyundaki adı :)

sen çok avam bir arkadaşsın.. ne serverden haberin var nede kimin ne olduğundan . Ayrıca kimsin nesin fikir sahibi değilim..
tetikçi birlik diye süvarileri kastettiğini düşünerek söylüyorum ki senin tanıdığın kadar onlarıda tanımıyorum..mevcut şartlarda süvarilerle genel anlamda savaşmıyoruz bu doğru.bu açıdan bakarsak sizde elitlerle savaşmıyorsunuz..sen niye onların tetikçisi olmuyosun..zakkum birliği ilede geçiçi ateşkesimiz var keza sırlada öyle bir durum söz konusu..dediğin gibi sizden saldırı almıyoruz.. bizde size saldırmıyoruz...bu iki trol içinse ben ta ilk yazdıklarında kim olduklarını isim vererek yazdım..zahmet edip okursan öğrenirsin...berkle anlaşamadığımız doğrudur..bunu hiç saklamadım ..sürekli savaşıyoruz zaten..lakin topyekün elit birliklerinide hiç bir zaman suçlamadım..bizimkisi şahsi bir mevzu seni alakadar etmez zaten. lakin sen sabahtan beri kabaca beni itham ediyorsun. benle alkalı bir konuda yorum yapmasan benim için bir kayıp olmaz..yapmamanı istirham ederim zira o iki trol gibi senide ciddiye almayacağım..

1gözlemci
25-05-2017, 15:12
2 azdır ya siz 7-8 falan deyin

gezegen111
25-05-2017, 15:28
aklı sıra gizem yaratmaya çalışıyor ama komik duruma düşüyo haberi yok.

üstat benim ne size nede başkasına gizliden yaptığım hiç bir şey söz konusu değildir ...bu avanenin yazdıklarıylada kesinkes alakam yoktur.. yazacağım bir konu olursa size karşı zaten yazarım..bu saldırıların karışması hususunda berkten alıntılayarak haklı olduğunuzu yazdım burda..düzeltilmeside gerekir dedim...lütfen yazdıklarımı okuyunuz...müddei iddasını ispatla mükelleftir.
aksi halde iftira olur..ben bunların kim olduğunu gelen bilgilere göre yazdım . bu bitanede başkası var bunlar elit 1 den hesap silen şahıslardır ..sizle mevzuları ondan kaynaklı ben zaten yazdıklarını ciddiye alıp yorum dahi yazmadım...eski birliğimde oldukları için bizim birliktede hesapları veya temleri var raporlara o şekilde ulaşıyorlar

TinkieWinkie
25-05-2017, 15:30
dostum zaten ben bunu seni kastederek yazmamıştım direk o kişiye yazdım. üzerine alınma yani

üstat benim ne size nede başkasına gizliden yaptığım hiç bir şey söz konusu değildir ...bu avanenin yazdıklarıylada kesinkes alakam yoktur.. yazacağım bir konu olursa size karşı zaten yazarım..bu saldırıların karışması hususunda berkten alıntılayarak haklı olduğunuzu yazdım burda..düzeltilmeside gerekir dedim...lütfen yazdıklarımı okuyunuz...müddei iddasını ispatla mükelleftir.
aksi halde iftira olur..ben bunların kim olduğunu gelen bilgilere göre yazdım . bu bitanede başkası var bunlar elit 1 den hesap silen şahıslardır ..sizle mevzuları ondan kaynaklı ben zaten yazdıklarını ciddiye alıp yorum dahi yazmadım...eski birliğimde oldukları için bizim birliktede hesapları veya temleri var raporlara o şekilde ulaşıyorlar

xx_delis
25-05-2017, 15:33
sen çok avam bir arkadaşsın.. ne serverden haberin var nede kimin ne olduğundan . Ayrıca kimsin nesin fikir sahibi değilim..
tetikçi birlik diye süvarileri kastettiğini düşünerek söylüyorum ki senin tanıdığın kadar onlarıda tanımıyorum..mevcut şartlarda süvarilerle genel anlamda savaşmıyoruz bu doğru.bu açıdan bakarsak sizde elitlerle savaşmıyorsunuz..sen niye onların tetikçisi olmuyosun..zakkum birliği ilede geçiçi ateşkesimiz var keza sırlada öyle bir durum söz konusu..dediğin gibi sizden saldırı almıyoruz.. bizde size saldırmıyoruz...bu iki trol içinse ben ta ilk yazdıklarında kim olduklarını isim vererek yazdım..zahmet edip okursan öğrenirsin...berkle anlaşamadığımız doğrudur..bunu hiç saklamadım ..sürekli savaşıyoruz zaten..lakin topyekün elit birliklerinide hiç bir zaman suçlamadım..bizimkisi şahsi bir mevzu seni alakadar etmez zaten. lakin sen sabahtan beri kabaca beni itham ediyorsun. benle alkalı bir konuda yorum yapmasan benim için bir kayıp olmaz..yapmamanı istirham ederim zira o iki trol gibi senide ciddiye almayacağım..

Gec bu ayaklari gec. 2 tane forum hesabindan giriyor bide utanmadan konusuyor. Hadi var sorunumuz al gel birligini gir sir birkiklerine macan yiyosa ? O birligini tek gecede ucururum senin dua et uzaktasin. Ama sikinti yok sizin abileriniz bizim rakibimiz. Onlarla savasiyoruz biz. Hadi bak dalgaa simdi

xx_delis
25-05-2017, 15:35

Birak bu duygu somurlerini yok sorunum yokmus yok ben yazmadim mis. Geciceksin bu ayaklari. Ama berkede yaziklar olsun. Sunlari adam yerine koyuyolar ya ne diyim ben.

1gözlemci
25-05-2017, 15:53
adamlığı değerlendirene bakmak lazım yazılanlar doğrumu yanlışmı onu cevaplama sadece hakaret

xx_delis
25-05-2017, 15:55
adamlığı değerlendirene bakmak lazım yazılanlar doğrumu yanlışmı onu cevaplama sadece hakaret

Nesi hakaret yazdiklarimin kardesim ? Kufur mu ettik ana baci duz mu gittik ? Sert uslup ne zamandan beri hakaret olmus. Simdi o hesabini kapat asil hesabindan gel yaz buraya.

xx_delis
25-05-2017, 15:58
Sen burada yazdiklarimi hakaret olarak algiliyorsan ben daha birsey demiyorum kardesim. Eyvallah kusura bakma o zaman. Hakaret etmedigim halde hakaret etti diyo saka gibi.

Maskeli SÜVARİ
25-05-2017, 16:06
Kardeşim adam 2 tane forum hesabından girse birinin altına imzasını atmaz sende anlamazsın yani diğeri trollüğüne yazmıstır belki.Sikayet et adminlere onlar görür zaten dediğin gibiyse

alparslany
25-05-2017, 16:10
Gec bu ayaklari gec. 2 tane forum hesabindan giriyor bide utanmadan konusuyor. Hadi var sorunumuz al gel birligini gir sir birkiklerine macan yiyosa ? O birligini tek gecede ucururum senin dua et uzaktasin. Ama sikinti yok sizin abileriniz bizim rakibimiz. Onlarla savasiyoruz biz. Hadi bak dalgaa simdi

Seni tanımak isterim yiğidim baya bi atarlısın.... Kendi aranızdaki sorunlar beni ilgilendirmez, kişisel muhabbetlerin sorun değil isteğin lügatları kulannabilirsin ama işin içne birliğimizi katarsan olayın seyri değişir ya söylediğini yaparsın tek gecede yada burada atarların ile beraber rezil olur ....

xx_delis
25-05-2017, 16:10
Kardeşim adam 2 tane forum hesabından girse birinin altına imzasını atmaz sende anlamazsın yani diğeri trollüğüne yazmıstır belki.Sikayet et adminlere onlar görür zaten dediğin gibiyse

Maskeli suvari bu gezegen sizin birlige asik. Bunun adini artik tetikci suvari olarak degistiriyorum. Size yaranmak icin turlu turlu muhabbetlere giriyor al bunu ekibine :)

xx_delis
25-05-2017, 16:13
Seni tanımak isterim yiğidim baya bi atarlısın.... Kendi aranızdaki sorunlar beni ilgilendirmez, kişisel muhabbetlerin sorun değil isteğin lügatları kulannabilirsin ama işin içne birliğimizi katarsan olayın seyri değişir ya söylediğini yaparsın tek gecede yada burada atarların ile beraber rezil olur ....

Tanisalim kardesim istanbuldaysan buyur gel cayimi kahvemi ic. Bu tetikci suvari bu uckagitlari birakmadigi surece dusmanimdir benim.

xx_delis
25-05-2017, 16:25
Ciksin delikanli gibi serefi uzerine yemin etsin 2 hesaptan yazmadigina forumda herkesin onunde ozur diliycem kendisinden.

alparslany
25-05-2017, 16:27
Tanisalim kardesim istanbuldaysan buyur gel cayimi kahvemi ic. Bu tetikci suvari bu uckagitlari birakmadigi surece dusmanimdir benim.

Sayın xx_delis bey (adınızı yaşınızı bilmediğim için yanlış anlamayın böyle hitap ettim) ben sana sıkıntımı söyledim kişiler beni ilgilendirmez taki kendi aralarındaki muhabbeterini bir topluluğa bağlayıncaya kadar sonuçta biz vatan birliği olarak buraya gelip sizin hakınızda yada birliğinizin hakkında bir itham söylem veya aklınıza ne geliyorsa herhangi bişey söylemedik. sizden de aynı şekilde davranmanızı yazınızda belirtttiğim yer üzerinden muhabbetimize devam etmenizi tavsiye ederim. umarım söylediğinizin arkasında durur tek gecedee gelir birliği kalbura çevirirsiniz yada yanlış anlaşılmayı düzeltirsiniz.

Bu arada adres falan vermişsin biz o yaşı çok oldu geçeli kavgayı falan hç sevmem.ordaki yazımın ne anlama geldiğini sen çok ii anladın reel hayat için olmadığınıda biliyorsun ama illa istiyorsan adres 07400 merkez alanya. byur gel seni ağırlıyayım zaman da yaz mevsimi

xx_delis
25-05-2017, 16:28
Sayın xx_delis bey (adınızı yaşınızı bilmediğim için yanlış anlamayın böyle hitap ettim) ben sana sıkıntımı söyledim kişiler beni ilgilendirmez taki kendi aralarındaki muhabbeterini bir topluluğa bağlayıncaya kadar sonuçta biz vatan birliği olarak buraya gelip sizin hakınızda yada birliğinizin hakkında bir itham söylem veya aklınıza ne geliyorsa herhangi bişey söylemedik. sizden de aynı şekilde davranmanızı yazınızda belirtttiğim yer üzerinden muhabbetimize devam etmenizi tavsiye ederim. umarım söylediğinizin arkasında durur tek gecedee gelir birliği kalbura çevirirsiniz yada yanlış anlaşılmayı düzeltirsiniz.

Bu arada adres falan vermişsin biz o yaşı çok oldu geçeli kavgayı falan hç sevmem.ordaki yazımın ne anlama geldiğini sen çok ii anladın reel hayat için olmadığınıda biliyorsun ama illa istiyorsan adres 07400 merkez alanya. byur gel seni ağırlıyayım zaman da yaz mevsimi

Adres vermissin derken buyur gel tanisalim cayimi kahvemi ic demek istemistim ben. Ne mevzusu kardesim. Oyun icin kavga mi edicez bide. Alanyaya gelirsem cayini kahveni icerim o halde :) hemen konuyu saptirma simdi..

xx_delis
25-05-2017, 16:36
Simdi son kez yaziyorum buraya eski adiyla gezegen yeni adiyla tetikci suvari. Delikanli gibi ciksin serefi uzerine yemin etsin 2 hesaptan yazmadigina bende burada herkesin onunde ozur dileyeyim kendisinden.

alparslany
25-05-2017, 16:36
Adres vermissin derken buyur gel tanisalim cayimi kahvemi ic demek istemistim ben. Ne mevzusu kardesim. Oyun icin kavga mi edicez bide. Alanyaya gelirsem cayini kahveni icerim o halde :) hemen konuyu saptirma simdi..

teşekkür ederim ben konuyu saptırmak için söylemedim senin yazdıklarınına karşı söyledim benim için önemli olan servera sonradan gedim kimseyide tanımıyordum vatan birliğinde önemli arkadaşlıklar edindim sende kişisel muhabbetini birliğe taşıyınca bir kelam etmek istedim. sadece demek istediğim kişisel muhabettlerinizi birlikler üzerine taşımamanız

kuzeyce
25-05-2017, 16:37
inşAllah Şu finallerden sonra tatile gelicem niyetimde de alanya vardı. Muhakkak ulaşırım size. Can biraz sakin ol kardesim. Sır Biriliklerinin genel başkanıyım ama serverde ne olup bıtıyor bende delı gıbı takıp edemıyorum -/+ ck karıştı. benim bölgem +/+ sır ve suvarı varız. birileri servere etkınız yok sıleceksenız sılın demiş. genel savunma sıralamasına bakarsan Sır bırlıklerını gorursun evet suvarı guclu bır rakıp. kendilerine karşı 4 donemdir rakıp olarak oynama şansına sahibim. ve gayette ıyı dırenıyoruzz. Ayrıca serverın seyrrı heran değişebilir S2 her zaman surprizlere açık bir server oldu. metal jp sır olarak bir surprizde biz yapabilir. ama bır bırınıze gırmenın anlamı yok oyundan ketif almaya bakın. neyın hırsı bu anlamış değilim. lutfen SIR BİRLİĞİ adı altında bulan kımse munakaşaya girmesin arkadaşlarla. hepinize iyi oyunlar iyi forumlar

xx_delis
25-05-2017, 16:39
teşekkür ederim ben konuyu saptırmak için söylemedim senin yazdıklarınına karşı söyledim benim için önemli olan servera sonradan gedim kimseyide tanımıyordum vatan birliğinde önemli arkadaşlıklar edindim sende kişisel muhabbetini birliğe taşıyınca bir kelam etmek istedim. sadece demek istediğim kişisel muhabettlerinizi birlikler üzerine taşımamanız

Eyvallah hocam. Boyle saygili birine atar gider yapicak degilim. Kusura bakma o halde. Soylediklerimi geri aliyorum. Gezegen (tetikci suvari) sadece o dusmanim ve onu yok edicem. Ama cikar delikanli gibi serefi uzerine yemin ederse iki hesaptan yazip ortaligi karistirmadigini suvarilere yamanmaya calismadigini soylerse bende hersey icin kendisinden ozur dilerim. Daha da ileri gidiyorum maasimi alinca hesabina altinda yuklerim. Ama delikanli gibi cikicak soyliycek.

xx_delis
25-05-2017, 16:41
inşAllah Şu finallerden sonra tatile gelicem niyetimde de alanya vardı. Muhakkak ulaşırım size. Can biraz sakin ol kardesim. Sır Biriliklerinin genel başkanıyım ama serverde ne olup bıtıyor bende delı gıbı takıp edemıyorum -/+ ck karıştı. benim bölgem +/+ sır ve suvarı varız. birileri servere etkınız yok sıleceksenız sılın demiş. genel savunma sıralamasına bakarsan Sır bırlıklerını gorursun evet suvarı guclu bır rakıp. kendilerine karşı 4 donemdir rakıp olarak oynama şansına sahibim. ve gayette ıyı dırenıyoruzz. Ayrıca serverın seyrrı heran değişebilir S2 her zaman surprizlere açık bir server oldu. metal jp sır olarak bir surprizde biz yapabilir. ama bır bırınıze gırmenın anlamı yok oyundan ketif almaya bakın. neyın hırsı bu anlamış değilim. lutfen SIR BİRLİĞİ adı altında bulan kımse munakaşaya girmesin arkadaşlarla. hepinize iyi oyunlar iyi forumlar

Sende az degilsin kuzeyce suvari.. Seninde dosyan kabarik ama bu gezegen yeni adiyla tetikci suvari senden daha beter cikti sen en azindan aciktan oynuyosun kuzeyce suvariyim ben diyosun :)

black süvari
25-05-2017, 16:42
Maskeli suvari bu gezegen sizin birlige asik. Bunun adini artik tetikci suvari olarak degistiriyorum. Size yaranmak icin turlu turlu muhabbetlere giriyor al bunu ekibine :)

sende elitlere :/ elitlerin +/+ oluşumusun resmen baksana imzana forza beşiktaş bu tinki nin yan hesabı olabılırmısın yada bende bir beşiktaş fanatiği olarak acaba benim iç sesimmisin ?

alparslany
25-05-2017, 16:43

Her zaman beklerim

cafcuf
25-05-2017, 16:43
inşAllah Şu finallerden sonra tatile gelicem niyetimde de alanya vardı. Kuzeyce bende Alanyadayım tatil için bence başka yerleri tercih et, son 2 yıldır Alanya bitik vaziyette, resme bakınca genç biri olduğun görülüyor. Zamanını ve paranı başka yerlerde daha iyi değerlendirebilirsin.

xx_delis
25-05-2017, 16:44
sende elitlere :/ elitlerin +/+ oluşumusun resmen baksana imzana forza beşiktaş bu tinki nin yan hesabı olabılırmısın yada bende bir beşiktaş fanatiği olarak acaba benim iç sesimmisin ?

Kardesim biz saf ve kemik Besiktasliyiz. Herseye laf soyleyebilirsin ama Besiktasliligima asla.. Elit meselesine gelince onlari severim yalan degil. Ama benim derdim bu tetikci suvari ile dunden beri sirlara gomup duruyo

black süvari
25-05-2017, 16:46
Kardesim biz saf ve kemik Besiktasliyiz. Herseye laf soyleyebilirsin ama Besiktasliligima asla.. Elit meselesine gelince onlari severim yalan degil. Ama benim derdim bu tetikci suvari ile dunden beri sirlara gomup duruyo

kardeşim adam gezegen ! birliği başka sen niye her defasında süvariyi dilini doluyorsun anlamıyorum ? anlam veremiyorum! daha öncede yazdım sana süvari ile alıp veremediğinmi var !

bak kuzeyceye 4 senedir karşımızda garibim basını kaldıramadı hatta adma akuzeyce süvari ismini taktınız ama asla üslübunu bozmuyor sen ise habire troll derdindesin

xx_delis
25-05-2017, 16:48
kardeşim adam gezegen ! birliği başa sen niye her defasında süvariyi dilini doluyorsun anlamıyorum ? anlam veremiyorum! daha öncede yazdım sana süvari ile alıp veremediğinmi var !

bak kuzeyceye 4 senedir karşımızda garibim kasını kaldıramadı hatta adma akuzeyce süvari ismini taktınız ama asla üslübunu bozmuyor sen ise habire troll derdindesin

Suvari ile derdim vardi dun cozduk herseyi tatliya bagladik :) yan koy mevzusuydu. Kuzeyceye gelince hadi itiraf et yakismadi mi kuzeyce suvari ismi ona durust ol ama :)

black süvari
25-05-2017, 16:51
Suvari ile derdim vardi dun cozduk herseyi tatliya bagladik :) yan koy mevzusuydu. Kuzeyceye gelince hadi itiraf et yakismadi mi kuzeyce suvari ismi ona durust ol ama :)

adam artık kıvama geldi 4 senedir diyorum kafasını kaldıramadı en sonunda kuzeyce süvari isminide benimsedi eee casuslar habire çalışıyor adamla kanki oldular(maskeli)

yani kıvama gelmiş uğraşma kuzeyceyle

xx_delis
25-05-2017, 16:52
adam artık kıvama geldi 4 senedir diyorum kafasını kaldıramadı en sonunda kuzeyce süvari isminide benimsedi eee casuslar habire çalışıyor adamla kanki oldular(maskeli)

yani kıvama gelmiş uğraşma kuzeyceyle

Hahahahahaah iste sirf bu yorumundan dolayi artik benim 1 numarali kankamsin. Besiktasliymissin zaten. Bu yorumunu ss alip sakliycam omur boyu. Bunlar yakinda maskelikuzey suvari diye ortak hesap acarlar benden soylemesi :)

TinkieWinkie
25-05-2017, 17:22
Beşiktaşlı adamdan zarar gelmez :) (Beşiktaşın B sini büyük yaz )

Kripoli
25-05-2017, 18:16
Barış süreci yokmuydu kardeşim saldırı olmuş askerim ölmüş nasıl iş bu ?

gezegen111
25-05-2017, 19:08
oyun yine kasıyor mağdur olmamak için tetikte olun..forumda kasıyor sıkıntı var

kuzeyce
26-05-2017, 07:52
hahaha ulan can hala benı trolleme derdındesın :D. yasını severım ıyı çoçuk :D. bakalım bu fıkırde aklıma yattı maskelikuzey suvari ıyıymış kardeşim yasınle goruşeyım ben bunu :D:D

black suvari sizinle aynı ekipte oynamak bana zevk vermez dıyo dusunuyorum ama on yargılıda değilim :D. bu server sonuna kadar SIR dıger serverlere ekıbım geçerse orada SIR:.

bu arada alanyayı duşunmuştum 4 sene once cıvarlarında gelmıştım. sımdı kafamda kuşku oluşturdunuz hala daha canlı ve ıyıdır dıye dusunmustum. tatıl yerı bol agustos sonuna daha var once serverı vıtırelım :)

((PADRONE))
27-05-2017, 12:25
oyun yine kasıyor mağdur olmamak için tetikte olun..forumda kasıyor sıkıntı var

forum bugunlerde kasıyor hakkatten :)