PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Komik Anılar

xx_delis
22-05-2017, 12:47
Sevgili server 2 oyuncuları. Herkes bu oyunla ilgili komik anılarını anlatsın az eğlenelim gülelim. :D

hello world
22-05-2017, 13:10
https://i.hizliresim.com/01ONJV.png

rakibe destek attım ya :D

TR PRİNCE
22-05-2017, 13:29
Herşey açıkmı bir kaç fotu atmak istiyorum ozaman hetkes gülme krizine girecek

hello world
22-05-2017, 13:32
Herşey açıkmı bir kaç fotu atmak istiyorum ozaman hetkes gülme krizine girecek

Akıt gelsin :D

TR PRİNCE
22-05-2017, 13:48
Bol bol kahkaha atalım devamı gelecek şuan video yapılıyor bu ufacık bir başlangıç dün wp gruplarında süvari dem kk lere ana bacı küfredenler bugün onlara yanaşıp yarında ortak oynamayı düşünüyorlar öylemi paşam
Ozaman napıyoruz tükürdüğüü yalamayacan hiç bir zaman ergenleri terbiye edecez.

xx_delis
22-05-2017, 13:53
Bol bol kahkaha atalım devamı gelecek şuan video yapılıyor bu ufacık bir başlangıç dün wp gruplarında süvari dem kk lere ana bacı küfredenler bugün onlara yanaşıp yarında ortak oynamayı düşünüyorlar öylemi paşam
18021

Pehhh komik çocuk. Bu paylaştığın fotoğraftaki yazıyı bizzat ben yazdım. Server başıydı. SÜVARİ birliklerinin bana ve ekibime yaptığı muameleye kızmıştım söylemiştim. Hala da arkasındayım. Ama 1-1.5 ay önce Maskeli Süvari ile bu konuyu konuşmuştuk :) Gelelim sana komik çocuk. Benim süvarilerle ortak olmak gibi derdim yok kafanı yorma. Turnuva da oynarım orası ayrı platform. Bize ergen diyene bak. Senin gibi komik çocuklar oldukça bana çok makara malzemesi çıkıyor. Devam et atmaya bekliyorum :)

xx_delis
22-05-2017, 13:56
18021

Küfür meselesine de gelince. Bilmiyorum benim ettiğim küfürler var mıdır o konuşmalarda inan hatırlamıyorum server başı olan muhabbetler. Şayet varsa da mutlaka haklıyımdır etmişimdir. Rahat ol komik çocuk beni başkalarıyla karıştırma ben tükürdüğümü yalamam. Süvari birliklerinden bazı isimler ile 2-3 hafta önce tanışıp şahsi dostluklar kurdum. Server başı muhabbetleri yeni gibi pişirip gelme önümüze :) sana iyi eğlenceler.

hello world
22-05-2017, 13:57
bende harbi komik birşeyler gelecek sandım :D

xx_delis
22-05-2017, 14:00
bende harbi komik birşeyler gelecek sandım :D

Bırak hocam server başı olan muhabbetleri pişirip önümüze seriyor. Ben kendi adıma söylüyorum o paylaştığı fotoğraftaki yazı bizzat ait. Server başında bana ve ekibime yapılan muhabbetten dolayı söyledim. Hala da arkasındayım. Süvarilerle dost falan değiliz. Onu dost olmak isteyenlere söyle. Şahsi dostluklar ayrıdır onlar her zaman olur. Yeni tanışıp dost olduğum insanlara ettiğim küfürler varsa da haklarını helal etsinler. Eminim ki sizinde konuşmalarınızda bize küfürler edilmiştir. Her neyse ben kendi adıma söyleyeceğimi söyledim. Allaha şükür kimseden korkumuz yok olmaz da. Hele oyun için hiç olmaz :)

Maskeli SÜVARİ
22-05-2017, 14:04
Rez alalım konu güzel :)

xx_delis
22-05-2017, 14:07
Rez alalım konu güzel :)

Buyrun alın. Sana özelden mesaj attım gerekli açıklamayı yaptım. Komik çocuktan da videoyu bekliyorum. Aklınca beni korkutacak. Terbiye edecekmiş bla bla bla.. Yaz özelden açık adresimi veriyim sana gel terbiye et beni tr prince :) oyun yüzünden kavga ettiricek bizi şaka gibi.

kuzeyce
22-05-2017, 14:22
yarası olan gocunur can kardesim. her konusana cevap verecek olsan lisanımız a hakksızlık olur. server bası sen bana Suvarıyle olan konuşmalarını zaten atmıstın. neden ayrıldıgınızıda atmıstın. o yuzden herkez sovu bıraksın oyununu oynasın

xx_delis
22-05-2017, 14:47
Serverin ilk 1-2 haftasi icinde olan muhabbetleri yeniymis gibi onumuze seriyo cok akilli ya ona sinirlendim ben

extreme
22-05-2017, 15:00
Konu çok dağılmış. Bir anı da benden olsun
Sene 2011 yada 2012 ydi Tılsım cıkmasına 2 gun kala orduyu yan köylere dağıtmıştım. Sonra yan koydekı hamları alym dıye oraları yagmalamsdm top 10 da hem saldırı hem savunmaya girmiştim Çok utanç vericiydi :D :D Ama şuan baktığımda sadece gülüyorum :D

hello world
22-05-2017, 15:02
var atalımda ban yemiyelim :D

hayaligenc
22-05-2017, 15:10
Merhaba ;

Anılarınız maşALLAH hakaretsiz olmuyor sanırım ? Bu tarz yazımların olması durumunda konuyu komple kilitleyeceğim arkadaşlar.

Lütfen dikkat edelim

İyi Forumlar

hello world
22-05-2017, 15:15
çok uyardım dinletemedim çok küfür ediyorlar admin.. :( hep bu maskelinin işi bunlar

TinkieWinkie
22-05-2017, 15:17
aman geç kalma hemen gel :)

Merhaba ;

Anılarınız maşALLAH hakaretsiz olmuyor sanırım ? Bu tarz yazımların olması durumunda konuyu komple kilitleyeceğim arkadaşlar.

Lütfen dikkat edelim

İyi Forumlar

finwe
22-05-2017, 16:24
tılsıma mancosuz giden genel başkan ekleyelim buraya .

bi de uyku sersemi tılsıma kahraman atmayı unutan arkadaşımızı ekleyelim :D

GAZİANTEPSPOR
22-05-2017, 16:53
seneler önce s13 de galya oynuyorum. normal server toytatın şimşeği rekoru kırmak istiyorum falan :)
bi elemanla küfürleştik adamsan gel lan antepteyim adres şu , orda galericiyim falan dedi saydırıyor işte. e ben de antepli oldugum için ertesi gün gittim buldum çocugu . tipi görseniz gider 1 somun alırsınız hayrına , o kadar zayıf sıska bi eleman. ben tanıttım kendimi falan işte özür diledi bu çay kahve ısmarladı , galeriye yeni gelen bmw ile bir tur attık sonra gittim. acaip saçma bir gündü :D

xx_delis
22-05-2017, 16:56
Bende inanılması güç bir olaya imza attım. Operasyon için oyundan bizden birine mesaj atacaktım. Düşman birlikteki oyuncunun ismide aynıymış sadece sonunda rakam varmış. Dalgınlıkla ona atmışım mesajı :D

hello world
22-05-2017, 16:59
seneler önce s13 de galya oynuyorum. normal server toytatın şimşeği rekoru kırmak istiyorum falan :)
bi elemanla küfürleştik adamsan gel lan antepteyim adres şu , orda galericiyim falan dedi saydırıyor işte. e ben de antepli oldugum için ertesi gün gittim buldum çocugu . tipi görseniz gider 1 somun alırsınız hayrına , o kadar zayıf sıska bi eleman. ben tanıttım kendimi falan işte özür diledi bu çay kahve ısmarladı , galeriye yeni gelen bmw ile bir tur attık sonra gittim. acaip saçma bir gündü :D

Hahahahhahahahahhahahahahahahha

GAZİANTEPSPOR
22-05-2017, 17:01
ahah o da iyiymiş. lisede öğretmenimin def hesabıydım o da s11 di sanırım :D platinum birliğimiydik neydik böyle garip bir ismi vardı. dil anlatım hocam da birlik yetkilisi :D neyse işte adam bana 3 ay boyunca def bastırdı ama 4-5 kere de devamsızlıgıma yardım etmiştir allah var :d kulagınız çınlasın kemal hocam :D

hello world
22-05-2017, 17:07
ahah o da iyiymiş. lisede öğretmenimin def hesabıydım o da s11 di sanırım :D platinum birliğimiydik neydik böyle garip bir ismi vardı. dil anlatım hocam da birlik yetkilisi :D neyse işte adam bana 3 ay boyunca def bastırdı ama 4-5 kere de devamsızlıgıma yardım etmiştir allah var :d kulagınız çınlasın kemal hocam :D

Benimde matematik hocam oynardı ne birlige aldı ne yardım etti birbirimizi yıkmaya oynadık :D

kuzeyce
22-05-2017, 19:03
ben oyunu pederle oynayanlardanım Evlat ben su serverın bırıncısıne saldırayım deyıp 2012 de 40.000 emeoryanı def olarak atıslıgı var :D.

@hayaligenç bızde nerde kaldı dıyorduk :D. hos geldiniz efendim. forumdada ılk ıhtarımı almıs oldum. tekrarı olmayacak hepinizde ozur diliyorum.

Razor&Dante
22-05-2017, 21:57
Bir ingilizce öğretmeniyim Cumartesi kurs verdiğim grubun tamamı şuan KK da :D Canlarım benim :D

yyy
23-05-2017, 03:30
Bende bir anımı anlatiyim. Oyunu 6-7 sene önce bırakmıştım. Bir kardeşim oyuna girmiş abi gel dedi. Sözümde vardı geldim. Köyleri hemen hatırladım neler yapılacağını falan ama vahaları haritaya basınca hatırladım,hemde oyuna girdikten tam iki hafta sonra.Tabi ne işe yaradıklarını falan da.Baya güldüm kendime. :)

xx_delis
23-05-2017, 07:38
Eski hesap ortağım ama her zaman can dostum muzonun yaptığı mallığı anlatıcam :D Mallık diyorum makara olduğu için hayaligenc sorun etmez herhalde :) Neyse bizim kuzeyce süvari bundan defans istedi köyde çakılı dursun hesabı. Bu da gitti destek atıyorum diye saldırı çıktı yanlışlıkla haliyle çakıldı köy doluydu zaten muzodan hala ses yok kalp krizi geçirmiş olsa gerek :D

kuzeyce
23-05-2017, 08:41
Eski hesap ortağım ama her zaman can dostum muzonun yaptığı mallığı anlatıcam :D Mallık diyorum makara olduğu için hayaligenc sorun etmez herhalde :) Neyse bizim kuzeyce süvari bundan defans istedi köyde çakılı dursun hesabı. Bu da gitti destek atıyorum diye saldırı çıktı yanlışlıkla haliyle çakıldı köy doluydu zaten muzodan hala ses yok kalp krizi geçirmiş olsa gerek :D

muzafferi seviyorum adam genel başkanına savunma puanı kastırıyor can :D

TR PRİNCE
23-05-2017, 11:21
Ozaman beende yazayim simdi sırlardan biri gelmis eski zamanda def hesapi olarak acilan ve
5gun sonra sildigimiz hesabi kendilerinin gibi davranip birde sunu biz kurduk demeleri gercekten bulundugum 98wp grubunda kahkaha atarak paylasmistim.
Yalan soylemeye gerek yoktu ama pardon siz aliskinsiniz.

hello world
23-05-2017, 12:30
birşey anlayan açıklayabilirmi :D

anaokuluköyü
23-05-2017, 12:35
Bundan 7-8 sene önce oyuna ilk başlayışım. 2000 tane kılıçlı basmışım zırh seviyesi falan da yok ha ama bendeki havayı görseniz. Bilgisayara yeni sigaraya başlamış ergen gibi bakıyorum sanki bütün server benimmiş gibi. Sonra adamın teki 500 heduanla geldi bütün askerimi kesti. Tarlası yanan çiftçi gibi ekrana baktığım günleri unutamam :D

hello world
23-05-2017, 12:38
hahahah :D :D

xx_delis
23-05-2017, 12:42
Ozaman beende yazayim simdi sırlardan biri gelmis eski zamanda def hesapi olarak acilan ve
5gun sonra sildigimiz hesabi kendilerinin gibi davranip birde sunu biz kurduk demeleri gercekten bulundugum 98wp grubunda kahkaha atarak paylasmistim.

Aaa komik çocuk gelmiş :) beni terbiye ediyordun en son video yapıyordun ne oldu ? Mail adresini ver de bir kaç konuşma ss ide ben atayım sana. Hani biz sövmüşüz ya. İçinde seninde olduğun bir takım hatıraları bende atayım sana videoya eklersin :) Tek akıllı sensin dimi memlekette ? Ahh komik çocuk ah. Muhtemelen yaşın ya 14 ya da 15 seni muhattap alıp cevap verdiğim için bana teşekkür borçlusun :)

xx_delis
23-05-2017, 12:42
birşey anlayan açıklayabilirmi :D

Ne dediğini kendi de anlamadı ki bro he de geç :D

TR PRİNCE
23-05-2017, 14:16
Benim hic birseyimi bulamazssin blöfün tutmaz ama bende ss cok hazimsizlik yapmasin diye hepsini atmiyorum videoyu bitireyim numaralariniza kadar yayinlayacam daha 1hafta once grubunuzda bir muhabbet dondu en son onu atacagimki milletin yuzne bakacak yuzunuz olacakmi merak edlyorum

xx_delis
23-05-2017, 15:30
Benim hic birseyimi bulamazssin blöfün tutmaz ama bende ss cok hazimsizlik yapmasin diye hepsini atmiyorum videoyu bitireyim numaralariniza kadar yayinlayacam daha 1hafta once grubunuzda bir muhabbet dondu en son onu atacagimki milletin yuzne bakacak yuzunuz olacakmi merak edlyorum

Bana mail adresini yaz ozelden sana senin tc.kimlik numarandan oturdugun adrese kadar butun bilgilerini atiyim var misin hadi hodri meydan ?

xx_delis
23-05-2017, 15:40
He bu arada videoya eklemek istersen hic bir yerde bulamayacagin server basinda bizzat benim tarafimdan sobulen mesajlar var atiyim sana onlarida koy :) numaramizi yayinlayacakmis. Beni mi korkutucaksin bunlarla evimin adresini veriyim sana onuda videonun sonuna ekle gelene bilet bedava :) Milletin baska isi gucu yok bu bana kufur etmis hadi gidelim kavgaya diyecek dimi ? Kaldi ki ben sana kartlari acik oynuyorum ver mail adresini senin tc den adresine kadar hepsini atiyim yaninada bonus olarak senin ve dostlarinin bize sovdukleri konusmalarida atayim videoya eklersin guzel olur :) he muhtemelen koyden falan yaziyosun senzahmet etme ben montajini yaparim videonun movie markerdan yapip atma.buraya tamam mi komik cocuk :)

GAZİANTEPSPOR
23-05-2017, 15:59
Trajikomik anilar a dogru gidiyoruz

hello world
23-05-2017, 16:03
antepli kardeşim videonuz çıkıyormuş :D 720p olursa keyifle izlerim :D

conqueror41
23-05-2017, 16:40
Rez aldık bekliyoruz :D İfşa videosu Loading... :P

Nozzle(-_+)
23-05-2017, 17:26
Bundan 7-8 sene önce oyuna ilk başlayışım. 2000 tane kılıçlı basmışım zırh seviyesi falan da yok ha ama bendeki havayı görseniz. Bilgisayara yeni sigaraya başlamış ergen gibi bakıyorum sanki bütün server benimmiş gibi. Sonra adamın teki 500 heduanla geldi bütün askerimi kesti. Tarlası yanan çiftçi gibi ekrana baktığım günleri unutamam :D
en cok buna guldum cok icten :D

Nozzle(-_+)
23-05-2017, 17:28
Bana mail adresini yaz ozelden sana senin tc.kimlik numarandan oturdugun adrese kadar butun bilgilerini atiyim var misin hadi hodri meydan ?
tc no suna kadar buluosun mail adresinimi ogrenemiyorsun :D

ArTeS
23-05-2017, 17:33
Bundan 6-7 yil once idi. Olayı tam hatirlamiyorum ama komikti.

(Anlatmaya usendi.)

osmancan71
23-05-2017, 17:37
güldürmedi :amaama:

hello world
23-05-2017, 17:39
Bundan 6-7 yil once idi. Olayı tam hatirlamiyorum ama komikti.

(Anlatmaya usendi.)

İlahi artes bey :)

kuzeyce
23-05-2017, 17:49

bu pirinçin sırla derdi ne acaba. :D numaramı ifşa etmene gerek yok buylur ben veryeım 0553 746 28 28 her zaman her yerde 7/24 arayabılırsın :). sohbet muhabbet bırsey danısmak ısteyen olur her zaman yardımcı olurum saglık sorununuz olur her zaman yardımcı olurum. Bu arada pirinç kardesim hazımsızlık ıcın molit tablet al 2x1. ayrıca mıde porblemin varsa lansor kapsul 1x1 alabilirsin. he onlada çözemessen B.T enema yapmak gerekiyor o konudada cok ıyıyımdır :)

Sıra Takmıs birileri Arkadaşlar muhabbetin tamamını biliyorum acıklayayım madem.

Can yanı xx_deliss server basında 42 kısılık ekibiyle suvarıde iyi. fakat suvarı iç işlerine karıştıgı ıcın ayrılmıstı yalan olmasın oyunun 4. veya 5 gunu ıdı. bırlık bosta olunca bende canla gorusup bize gelmelerini rıca ettim oda sagolsun kırmadı. Suvarı birliğiyle olan biten herşeyide bana acıklamıstı. O zamanlar ŞEHİT genel baskan yard. iken canı baglamıstım ve sehit 3 olarak devam etmişlerdi. şehit dagılıncada sır olarak kalma kararı oldu. bu durumdan suvarinin genel kordinatoru yasın kardesiminde genel saldırı komutanı fatıh abınınde haberi var. bizi neyse korkutmaya calısıyorsun. ben onu anlamadım ama.?

ayrıca watsapp grubunda ne konusulmus onuda anlayamadım.? yonetım ve sır ortak grup adında 2 adet vatsap grubu var. ortag gruptasın muhtemelen orada da gızlı saklı bırsey konusulmuyor. bız Mafya adamlar değiliz gizlimiz saklımız yok sohbet muhabbet etmek ısteyen ozelden numarasını atsın numarama yanı ekleyeyım gruba. sow yapmanın alemı yok dedim sınırını zorlama pirinç kardesim inan seni bulgura cevirim.

Maskeli SÜVARİ
23-05-2017, 17:55
Evime yeni pc gelmiş yaş 13 falan. Oyunlar1 de oynarken yandan bi reklam görüyorum travian ,Krallığını gör falan:) .Girdik tabi S8 oyun dünyası DARK lar var SON lar var. Ozamandan başladım tabi strateji yapmaya. Gittim SONLARA dedim birlik olak diye adamlar Wowa tahıl atıcan dediler.Ozamanlar atarlı zamanlarım dedim öyle seymi var yürüyün gidin lan:D.Dark lara gittim direk kabul ettiler :) .Basladım adam toplamaya toplaya toplaya 17-18 .sıraya geldik birliklerde .Sonra 3000-5000 asker bastım.Bi adam saldırdı bana diyom adama abi nolur saldırma su 2. veya 3. köyü atıyım.Hayin adam dediki 1aya bitiyor oyun ne 2.köyü :) sonra 4 ay oyunun bitmesini bekledim .Komik değil ama buda böyle bi anımdı:):)

çiçili
23-05-2017, 18:02
s3 antik sürüm serpme op yapıyorum herkese tek hedef 4 sirali şeklinde hedef dağitiyorum tek elden kuzey birliklerinde deham hesabi merkez ilk hedef gerisi devam ediyor bir an boşluğumuza gelmiş "ramazan ayi" 22 hedef herkese değişik saat araliği vermiştim copy paste 22 oyuncu deham hesabina girdi çikti deham hesabi formda 22 kişi geldiniz 0 layamadanız diyişini hala hatirliyorum :D

Cadı
23-05-2017, 18:05
Ben de reklamlarda görüp başlamıştım. Bana binalar çok şirin gelmişti.Sene 2007 veya 2008 olması lazım

VİBE®
23-05-2017, 19:20
Bndan yıllar yıllar onceydi , o zaman daha travıan falan yok tabi ,

speed 3x oynuyoruz , rakıp GIYOTIN , sap2000 jım falan var ,

JIM bızım Gazianteplı , wow zamanı bulustuk kahve ıctık , yan masada cok guzel bı kız vardı

gül gül öldük :D

Mr.Drk
04-06-2017, 07:21
Elemanın birini casuslayacağım yanlışlıkla def atmışım casusları. Aceleyle telefondan girdim baktım rapor gelmemiş dedim bi aksilik var heralde acaba yollamadım mı tekrar yolladım casusları. İlk yolladığım casuslar ikinci yolladığım casusları kesmiş. Sonra farkına vardım durumun 3. kez casus attım bir de ne göreyim elemanın köyde hiç casus falan yok kendi kendimi kesmişim yok yere.O çok koymuştu be :D Bu da böyle bir anı işte..