PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hello World vs xMucopaul

hello world
21-05-2017, 08:04
edilen küfürler bu sefer yanına kalmadı gereken yapıldı.

http://travian-reports.net/tr/report/163999c5728 (http://travian-reports.net/tr/report/16399241a0c)

miço artık yok kardeş :D

https://www.youtube.com/watch?v=2QXfD6pDTqk

Garip Süvari
21-05-2017, 08:56
Eline sağlık üstad, eğlenceli duruyor :melek:

hello world
21-05-2017, 09:03

Keyif almadık desek yalan olur

Awalanche42
21-05-2017, 10:48
Ali yaptığın senin ayıp ! Bak sana sevinenler kim ? Ayrıca aq evladı ne demek sen onu öğren bi , bunu ilk yazıp ne anlama geldiğini bilmeden Müco sovunce mı Ailen aklına geliyor

hello world
21-05-2017, 10:56
:D :D oku ümit oku oy yazıyı yazan o siz alışkınsınız belliki küfür yemeye ben alışkın degilim haddini bildirdim bidaha olsa birdaha yapardım:)

Maskeli SÜVARİ
21-05-2017, 11:33
Kanakan da çok değerli şahsiyette arkadaşlar olabilir.Bu değerli arkadaşlarların gözleri kör mü anlamadım .Gerçeği görün artık xMuco kalitesiz, küfürbaz,yalancı bir şahsiyet .Her tebrik Xmuco ya bir tokat güle güle muco

xKerata1
21-05-2017, 11:44
Selam ben shotgun. Kimse neden yaptın ne yaptın demesin. Ümit kimin sevindiği umurumuzda değil. Uçar'ın hesaba aynısını yaptı. Müconundediği gibi kısasa kısas :D

finwe
21-05-2017, 11:47
ümit olayın başlagıncında yoktun , nowayouta durduk yere yan köyüne saldiri cikti bi de öyle bi taktigi var ki hadi arkamdan gelin diyip bi kac kisiyi de arkasina takti. sonra yaptigimiz uyarilara ragmen milleti saldiriya tesvige devam eden müco küfüre basladi ." xx mali" lafini anneye küfür olarak görüp(kendini haklı çıkartacak ya) hello world'a ana avrat sövdü . 1 hafta boyunca bir kişiyi yiktirmamak icin uyumadik o kadar hesap patlattık. hap toz ot içip gelen eleman anamiza söverse karşılığı budur. zaten oyundaki profilini ve birlik duvarindaki yazilari okursaniz bebenin tılsım görmedigi oyun bilgisinin 0 oldugu , gerçek hayatıyla oyun hayatını karıştırıp saçma sapan davranan biri oldugunu anlarsınız. su oyunda kendini adam yerine koyan son insanlarla ana avrat sövüşüyorsa karakteri belli zaten. sv başında kendisine karşı yapılan o kadar trollemeye karşın düşmanin düşmanimiz dedik yedigimiz küfür yaninda ikramiyesi oldu . şu oyunda daha da bunu adam yerine koyacak insan yoktur diyorum.

hello world
21-05-2017, 12:04
ümit iyi hoş fakat saf bir kardeşimiz laf yok ümite

xKerata1
21-05-2017, 12:14
Profili okuyun profili:D gram akıl yok bu mucoda. şifreyi verdiği adamla arası bozulunca şifreyi değişmeyen keko:P

Tuğberk_
21-05-2017, 12:21
Tebrikler ali kardeşim :)

hello world
21-05-2017, 12:28
yagma yap tugberk :D konusma burda :D

xx_delis
21-05-2017, 12:42
Sonuç olarak xKanakan birlikleri tarih mi oldu server2 de ? Darbe diye isim değiştirilmiş birliklerinde. O yüzden sordum.

bysfatih
21-05-2017, 12:44

http://travian-reports.net/tr/report/163999c5728 (http://travian-reports.net/tr/report/16399241a0c)

Ali eline sağlık kardeşim:) güzel raporlar tebrik ederim sizie başarılar devamini bekliyoruz

bysfatih
21-05-2017, 12:44

Profili okuyun profili:D gram akıl yok bu mucoda. şifreyi verdiği adamla arası bozulunca şifreyi değişmeyen keko:P

Hahahahahha tam keko:)

Unique
21-05-2017, 12:45
https://i.hizliresim.com/z3Pb0O.png

Unique'in gözleri yaşlı.
Not: Kadıköy / İstanbul beklerim :zuhaha:

hello world
21-05-2017, 12:48
Ali eline sağlık kardeşim:) güzel raporlar tebrik ederim sizie başarılar devamini bekliyoruz

Sen sus değişik :D

hello world
21-05-2017, 12:48
Antalya merkez :)

bysfatih
21-05-2017, 13:01
Sen sus değişik :D

Neyse neyse demiyorum birşey :)

Unique
21-05-2017, 14:14
Birliğim de efsane, mücahit nerede ? :(

xKerata1
21-05-2017, 17:00
Mücahit mi? o kim? haa şu depoları 1-2 lvl bırakıp tılsımı devreden keko. ne bilelim nerde :D

VİBE®
21-05-2017, 17:09
Hesap soracagı kısıler köy ismi verdigi kişiler mi ?

Benım adımda var ben NE AALAKA , adamın mesajı bıel bende engellı :D

Yanlız madem ismimi veriyorsun köyune , adam en kucuk koyunemı verır , degerım bumu muco :(

GAZİANTEPSPOR
21-05-2017, 17:17
Hesap soracagı kısıler köy ismi verdigi kişiler mi ?

Benım adımda var ben NE AALAKA , adamın mesajı bıel bende engellı :D

Yanlız madem ismimi veriyorsun köyune , adam en kucuk koyunemı verır , degerım bumu muco :(
aha adem abi tehdit edilmişsin :D
bunu tuzaga ddüşür tabakhane taraflarına çek de aklını alalım :D

hello world
21-05-2017, 17:18
ben yazdım o isimleri :D :D küfür ettigi köyünü patlattıgı tayfanın isimleri bi nebze olsa içlerini ferah tutmak istedim :D

VİBE®
21-05-2017, 17:27
ben yazdım o isimleri :D :D küfür ettigi köyünü patlattıgı tayfanın isimleri bi nebze olsa içlerini ferah tutmak istedim :D

Banadamı kufretti vay gereksiz vitaminsiz ,

Zaten etmiş ise kendı arkadas ortamında etmıstır , bana mesaj atamaz cunku :D sistemsel olarak engellı

serverın ılk gunlerınde yaptıgım en anlamlı hareket buymus sımdı anladım :D

VİBE®
21-05-2017, 17:28
aha adem abi tehdit edilmişsin :D
bunu tuzaga ddüşür tabakhane taraflarına çek de aklını alalım :D

Yaw biri görürse bize güler :D coluk cocuklamı ugrasıyorsunuz der

1gözlemci
21-05-2017, 18:01
olanlara bakıp gülüyorum sadece xmocupal tanımam etmem küfür etmiş yalan yanlış işler yapmış güzel şimdi karşılığında yapılan ne şifresini ele geçirdik merkezini yıkdık birlikden attık birliğe el koyduk kahraman olduk öylemi yani o düzenbaz yanlış adam ama biz ondan daha büyük düzenbazız daha büyük hileciyiz demek değilmi madem bu adam yanlış işler yapıyordu çık birlikden kur birliği doğru adamları al yanına yık ama nerde unige varsa o işin içinde zaten düşünmek lazım hile hurda vs maşallah biz daha iyisini yapdık diye övünme sebebi oluyo anlamadığım bununda forumda tasvib edilmesi o ..... ama ben ondan daha ...... demek gibi bi şey bu bu tebrik edilicek bi durumsa bizde edelim

hello world
21-05-2017, 18:17
olanlara bakıp gülüyorum sadece xmocupal tanımam etmem küfür etmiş yalan yanlış işler yapmış güzel şimdi karşılığında yapılan ne şifresini ele geçirdik merkezini yıkdık birlikden attık birliğe el koyduk kahraman olduk öylemi yani o düzenbaz yanlış adam ama biz ondan daha büyük düzenbazız daha büyük hileciyiz demek değilmi madem bu adam yanlış işler yapıyordu çık birlikden kur birliği doğru adamları al yanına yık ama nerde unige varsa o işin içinde zaten düşünmek lazım hile hurda vs maşallah biz daha iyisini yapdık diye övünme sebebi oluyo anlamadığım bununda forumda tasvib edilmesi o ..... ama ben ondan daha ...... demek gibi bi şey bu bu tebrik edilicek bi durumsa bizde edelim

Yeteri kadar tanımadıgın kişiler hakkında yorum yapma çok merak ediyorsanda tanıyan birine sor onu senden başka hatalısınız diyen koskoca serverde 1-2 kişi :)

1gözlemci
21-05-2017, 19:23
anlatamadım herhalde yapılan iş yanlış ben yaparsam doğrudur sen yaparsan yanlış bu nasıl bi anlayış o küfrederse yanlış ben edersem doğru ben şifreyi ele geçirip yıkarsam doğru sen yaparsan yanlış oyunun içinde doğrulukla gücümüz yetmedi bizde böyle halledelim bari her yol mübah yeterki biz yapalım

Maskeli SÜVARİ
21-05-2017, 19:43
anlatamadım herhalde yapılan iş yanlış ben yaparsam doğrudur sen yaparsan yanlış bu nasıl bi anlayış o küfrederse yanlış ben edersem doğru ben şifreyi ele geçirip yıkarsam doğru sen yaparsan yanlış oyunun içinde doğrulukla gücümüz yetmedi bizde böyle halledelim bari her yol mübah yeterki biz yapalım

muco nun katli vaciptir kardeş.Düzgün bir insan olsa bu şekil yıkılmazdı.Hakettiği şekilde yıkıldı.Cellat sağlammış :)

xKerata1
21-05-2017, 19:48
Şifreyi ele geçirme yok kendi verdi şifreyi ve unuttu verdiğini. İkincisi yaptıklarını göz önüne alırsak bu yaptıklarımız az bile. Bakış açın kısmen doğru ancak nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. Biraz adam olsaydı, aklı başında olsaydı dur dediğimizde frene basardı. Ama kendi bildiğini okumaktan ve zarar etmekten, zarar ettirmekten başka yaptığı pek birşey yok. Az bile yaptık. Yine olsa yine yaparız. Hak yiyen oyuncular değiliz ikimide ancak başka insanların hakkını yiyen biri için bunu yapmak büyük mutluluk. Daha doğrusu eğlenceliydi :)

xKerata1
21-05-2017, 19:50

Şifreyi ele geçirme yok kendi verdi şifreyi ve unuttu verdiğini. İkincisi yaptıklarını göz önüne alırsak bu yaptıklarımız az bile. Bakış açın kısmen doğru ancak nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. Biraz adam olsaydı, aklı başında olsaydı dur dediğimizde frene basardı. Ama kendi bildiğini okumaktan ve zarar etmekten, zarar ettirmekten başka yaptığı pek birşey yok. Az bile yaptık. Yine olsa yine yaparız. Hak yiyen oyuncular değiliz ikimide ancak başka insanların hakkını yiyen biri için bunu yapmak büyük mutluluk. Daha doğrusu eğlenceliydi :)

Forumda yeniyim yavaştan öğrenicez :D

Smokin
21-05-2017, 20:39
Çok garip bir server oldu. 2004'den beri oynuyorum şu oyunu ilk defa böyle bir servera denk geldim. Brezilya dizilerini aratmıyo valla :) :)

Maskeli SÜVARİ
21-05-2017, 20:51
Çok garip bir server oldu. 2004'den beri oynuyorum şu oyunu ilk defa böyle bir servera denk geldim. Brezilya dizilerini aratmıyo valla :) :)

Bende game of thrones a benzetmiştim :)

Bilal Bey
22-05-2017, 00:34
Eto bitmiş :)

bysfatih
22-05-2017, 19:19

Yeteri kadar tanımadıgın kişiler hakkında yorum yapma çok merak ediyorsanda tanıyan birine sor onu senden başka hatalısınız diyen koskoca serverde 1-2 kişi :)

muco nun katli vaciptir kardeş.Düzgün bir insan olsa bu şekil yıkılmazdı.Hakettiği şekilde yıkıldı.Cellat sağlammış :)

Arkadaş mucoyu tanisa aliye özelden msj atardı iki turda benim için yik derdi :)