PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Server 2 artık görüşmelere başlamalı

karahelp
15-05-2017, 14:24
S2 Oyun dünyasında -- ++ bölgesinde karşılıklı savaşlar olmadan iç kargaşalar baş gösteriyor. İnsanların emeğini hiçe sayan elit yönetimine seslenme vakti gelmiştir. kendi ordusunu 18 nci saldırıya sokan yada ordular önden giderken kendisi fake atan bir yönetici bencil değilmidir. Bu konu hakkında Bölgeler arası Görüşmeler yapılmalıdır.

Strunk
15-05-2017, 14:54
S2 Oyun dünyasında -- ++ bölgesinde karşılıklı savaşlar olmadan iç kargaşalar baş gösteriyor. İnsanların emeğini hiçe sayan elit yönetimine seslenme vakti gelmiştir. kendi ordusunu 18 nci saldırıya sokan yada ordular önden giderken kendisi fake atan bir yönetici bencil değilmidir. Bu konu hakkında Bölgeler arası Görüşmeler yapılmalıdır.

Elit birliği genelini, Kale birliklerini tenzih ederek Dem üzerinden konuşmak gerekirse tamamiyle kontrolden çıkmış durumdalar. Genel başkan olacak arkadaşın daha 1 ordusu bile boy göstermemişken yaptığı hadsiz ve terbiyesizce davranışlar , oyun ahlakına uymayan hamle ve tutumları almış başını gitmiştir. İnsanların emeklerini hiçe sayarak bin bir emekle basılmış o orduları sanırım serverda her koordinata giderek ayrı ayrı sura yapışarak bir ilke atmış dem birliklerini canı gönülden kutluyorum. Dem birliği oyuncularının ne zaman gözü açılacak merak ediyorum. Dem ne kadar kale birliklerine sığınsada bu çok uzun sürmeyecektir. Bu yanlış tutumla dem bir arpa boyu daha yol ilerleyemeyecek ve her geçen gün olduğu gibi sürekli gerileyecektir. Son 1 ayda Süvari birliklerine 650 k Ağanın_yeri hesabına 200 k ( sonrasında yan köyleri yıkılarak hiç etik bir davranış sergilenmemiştir.) OceanEagle hesabına 270 k Gezegen1 hesabına 290 k olmak üzere askerleri heba etme konusunda hırsla ilerlemektedir. Haklarında hayırlısını diliyoruz.

karahelp
15-05-2017, 15:04
Elit birliği genelini, Kale birliklerini tenzih ederek Dem üzerinden konuşmak gerekirse tamamiyle kontrolden çıkmış durumdalar. Genel başkan olacak arkadaşın daha 1 ordusu bile boy göstermemişken yaptığı hadsiz ve terbiyesizce davranışlar , oyun ahlakına uymayan hamle ve tutumları almış başını gitmiştir. İnsanların emeklerini hiçe sayarak bin bir emekle basılmış o orduları sanırım serverda her koordinata giderek ayrı ayrı sura yapışarak bir ilke atmış dem birliklerini canı gönülden kutluyorum. Dem birliği oyuncularının ne zaman gözü açılacak merak ediyorum. Dem ne kadar kale birliklerine sığınsada bu çok uzun sürmeyecektir. Bu yanlış tutumla dem bir arpa boyu daha yol ilerleyemeyecek ve her geçen gün olduğu gibi sürekli gerileyecektir. Son 1 ayda Süvari birliklerine 650 k Ağanın_yeri hesabına 200 k ( sonrasında yan köyleri yıkılarak hiç etik bir davranış sergilenmemiştir.) OceanEagle hesabına 270 k Gezegen1 hesabına 290 k olmak üzere askerleri heba etme konusunda hırsla ilerlemektedir. Haklarında hayırlısını diliyoruz.

Bu konuda size hak veriyorum. özellikle gezegen1 hesabında askerlerin çakılcağını bile bile orduları çaktırması zaten bir tezatlık idi ama o saldırıda yine yoktu kendisi ayrıca arkadas oyunu bilse roma ile wow köyü almaz bazı gerçekler geç anlaşılsada bu kaliteli oyuncuları oyundan soğutuyor kalitesizler de etek yalıyor malesef

black süvari
16-05-2017, 09:01

Bölgeler arasi görüşme derken dostum tam anlamadim. Biraz acarmisin ?

Rahatsizliginizin farkindayim lakin biz burdan ne yapabiliriz ? Yöneticilerinize önden ordu göndermesinimi teşvik edelim? Tam anlamadim kusura bakma. Bu biraz iç hesaplasma işidir. Oturup istişare etmelisinizdir. Buna ne ++/-/+ nin yapicak bir seyi yoktur. Demezlermi sonra iç işlerimize karisiyorsunuz diye.

Saygilar..

karahelp
16-05-2017, 09:07

Rahatsizliginizin farkindayim lakin biz burdan ne yapabiliriz ? Yöneticilerinize önden ordu göndermesinimi teşvik edelim? Tam anlamadim kusura bakma. Bu biraz iç hesaplasma işidir. Oturup istişare etmelisinizdir. Buna ne ++/-/+ nin yapicak bir seyi yoktur. Demezlermi sonra iç işlerimize karisiyorsunuz diye.

Saygilar..

sayın black süvari tam olarak yanlış anlamışsınız bölge 2 kutup -- ++ tabiki ++ dan bir beklenti yok benim kastım - - bölgesinde bu yonetim şeklinin etrafındaki oyunculara bir farkındalık yaratarak gerçeği anlatmak yoksa ++ dan nasıl bir beklenti olabilirki teşekkürler yine de vakit ayırıp düşünmen yeter

Nozzle(-_+)
16-05-2017, 09:07

Saygilar..

Baskan arkadaslara gorusmuyorsaniz biz s7 den gorusmelere katilalim aldjabsdlajsd

karahelp
16-05-2017, 09:08
Baskan arkadaslara gorusmuyorsaniz biz s7 den gorusmelere katilalim aldjabsdlajsd

S7 Uzak kalır biraz daha yakın olmalı -- yeter :)

Nozzle(-_+)
16-05-2017, 09:11
S7 Uzak kalır biraz daha yakın olmalı -- yeter :)
-- komple bizim zaten -+ nin da icinden gectik olmaz mi?

karahelp
16-05-2017, 13:07
süvarileri istikrarları için tebrik ediyorum öncelik olarak

Burakx
16-05-2017, 13:12

Forumda da fake hesap açıp millet lekelemeye başlamışsınız süvariler bravo �� Olum bunlara mı kaldınız len

black süvari
16-05-2017, 13:15

:) Laa nerdesin sen gorusemiyoruz uzun vakit oldi :/

black süvari
16-05-2017, 13:16

Tesekkurler ben yanlis anlamisim mevzuyu farkli yerlere ceken cok olur bence sen bosver keyif al oyundan

xx_delis
16-05-2017, 13:17
Forumda da fake hesap açıp millet lekelemeye başlamışsınız süvariler bravo 😀 Olum bunlara mı kaldınız len

Haydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

GAZİANTEPSPOR
16-05-2017, 13:36
Arkadas nickini soylemiyor ki :)

karahelp
16-05-2017, 14:18
- - bölgesi için yapılan yorumlardır bunlar arkadasım bos muhabete gerek yok - - bölgesinde elit birlikleri üzerine alınsın.

Başkanları ve 70lik denen hesap sayesinde 600 k saldırı askerini heba ettiler milletin bumudur oyun bilmek bumudur oyun anlayısı

Burakx
16-05-2017, 14:31
- - bölgesi için yapılan yorumlardır bunlar arkadasım bos muhabete gerek yok - - bölgesinde elit birlikleri üzerine alınsın.

Başkanları ve 70lik denen hesap sayesinde 600 k saldırı askerini heba ettiler milletin bumudur oyun bilmek bumudur oyun anlayısı

Budur. Sanane. :) beğenmiyorsan git süvariye belki de süvaridesindir zaten :)

1gözlemci
16-05-2017, 14:45
Zihniyet bu biz istediğimizi yaparız beğenen kalır beğenmiyen gider yaşasın kralımız şimdide hesap silenler defleri kalanlara saldırı atıyorlar madalya alsın diye bunların tüm işi fake sahte ondan sonra forumda yazana fake hesap derler bırak birliği jexx bile tek yetiyo bunlara

black süvari
16-05-2017, 15:25
Budur. Sanane. :) beğenmiyorsan git süvariye belki de süvaridesindir zaten :)

Seni almadik diyemi bu kinin ?? İkide bir suvariye laf sokmaya ne merakliymissin sen

Burakx
16-05-2017, 15:28
Seni almadik diyemi bu kinin ?? İkide bir suvariye laf sokmaya ne merakliymissin sen

Kim gelmek istedi ki? Beni almamışmış bizleri alamazsınız çünkü asıl Dik Duranlar biziz bebeğim :)

black süvari
16-05-2017, 15:29
Kim gelmek istedi ki? Beni almamışmış bizleri alamazsınız çünkü asıl Dik Duranlar biziz bebeğim :)

Bu üslubu la zor zaten

Maskeli SÜVARİ
16-05-2017, 15:33

bebeğim beni konuşturma sv bası anlaşma da anlaşma diye tutturan benmiydim :)

cezzarr
16-05-2017, 15:51

Muhabbetin ayrıntılarını bilemem ama server başında geçen s5 de birlikte oynadığımız Ercan(Tatto) 'ın bizzat bana "bizi almadılar da ötekileri aldılar" dediğini çok net hatırlıyorum. Ayrıca Elit birliği ile ilgili bir şeyler yazılmış ama ilk yankı Sır dan geliyor, tuhaf.

bysfatih
16-05-2017, 15:52
bebeğim beni konuşturma sv bası anlaşma da anlaşma diye tutturan benmiydim :)

Sakin kanka :)

black süvari
16-05-2017, 15:58
Muhabbetin ayrıntılarını bilemem ama server başında geçen s5 de birlikte oynadığımız Ercan(Tatto) 'ın bizzat bana "bizi almadılar da ötekileri aldılar" dediğini çok net hatırlıyorum. Ayrıca Elit birliği ile ilgili bir şeyler yazılmış ama ilk yankı Sır dan geliyor, tuhaf.

Bu herseye zipliyor muttefik sozcusu elit bizi yikar bu konusur biz eliti yikaiz bu konusur habire knusur kendisi s2 nin yeni trollu :)

Ve haklisin o whatsap konusmalarinin bende ss leri mvcut dileyene ozelden atarim hatta ve hatta edilen asagilamalari ve kufurleride

Daha bismikkah oyun başlamamis hepsinin ekran goruntusu var ve hatta telefonlarida yaziyor arayip teyit bile alinabilinir

Maskeli SÜVARİ
16-05-2017, 16:00
Forumda da fake hesap açıp millet lekelemeye başlamışsınız süvariler bravo �� Olum bunlara mı kaldınız len

Sen bizi lekeliyorsun ama ? O hesabın Süvariden olduğuna eminmisin ?

Bizden olmayan birisi bizi tebrik edemezmi ?Şuana kadar bize gelen organizelerde basarılı savunma yaptık.Yaptığımız saldırılarda da başarılı olduk.Yine şu ana kadar büyük oyuncu kitlemizi cok iyi idare ettik.

xx_delis
16-05-2017, 16:09

Bizden olmayan birisi bizi tebrik edemezmi ?Şuana kadar bize gelen organizelerde basarılı savunma yaptık.Yaptığımız saldırılarda da başarılı olduk.Yine şu ana kadar büyük oyuncu kitlemizi cok iyi idare ettik.

Maskeli suvari forumdaki kuzeyce hesabi sizin casusunuz hadi kabul et. Adam instagramda fotografimin altina bir gun herkes suvari olacak yaziyor.. Cok tehlikeli adamsin maskeli suvari :)

Maskeli SÜVARİ
16-05-2017, 16:11
Maskeli suvari forumdaki kuzeyce hesabi sizin casusunuz hadi kabul et. Adam instagramda fotografimin altina bir gun herkes suvari olacak yaziyor.. Cok tehlikeli adamsin maskeli suvari :)

Süvari casusu yakalanmaz :) fakedir o fake:D:D
instanı yazsana özelden takip edim çevrem artsın:):)

black süvari
16-05-2017, 16:12

Benide takip etsene kardesim :/ like yap paso

xx_delis
16-05-2017, 16:13

Haci telde giriyorum foruma pc ye geciyim yazarim forum kullanma ozurluyum hala telden anca yorum yazabiliyorum buraya :D ayrica emin olma maskeli suvari sen operasyonlarda basarili olabilirsin ama xx_delis te MİT Ajani gibidir hshfjfkggkgkg

xx_delis
16-05-2017, 16:26
İşin geyigi bir tarafa burak kardesim ve suvari birligi oyunculari lutfen sakin olalim. Alt tarafi bir oyun forumda malara yapmak icin olan bisey bana gore. Kalp kirmayin eglenin makara yapin ciddi konularda da atismayin fikirlerinizi laf sokmadan tartisin saygisizlik yapanada agzinin payini verin kim olursa olsun. Sizleri sag duyuya davet ediyorum.

karahelp
16-05-2017, 18:59
Tesekkurler ben yanlis anlamisim mevzuyu farkli yerlere ceken cok olur bence sen bosver keyif al oyundan

eyvallah teşekkkürler benimki bir sitem bir farkındalıklık yaratmak sadece emek veren cok arkadasımız bir daha oynamamak üzere oyunu bıraktı bile bile ordu çaktırıyorlar asıl ordusunu çakan adama defans veremiyorlar insanları ortada bırakıyorlar yazıktır günahtır

GAZİANTEPSPOR
16-05-2017, 19:21
Kardesim elit +- bolgesinin defiyle ben ilgileniyorum. Bana asla ama asla boyle bir bilgi gelmedi. Ha dem bolgesiyle brn ilgilenmiyorum onu bilemem. Fakat ortak gruplarda hicbir sikayete denk gelmedim. Ozelden bana konuyu anlatirmisin

karahelp
16-05-2017, 21:30

Arkadaslar ben gozlemciyim sadece emin olun suvari den de degilim suvarilerin dik bir durusu oldugu icin onlari tebrik ettim en azindan kaypakliklarini gormedim onden sen git arkadan ben geleyim demedi bu arkadaslar

Özdemir
16-05-2017, 21:34
Kardesim elit +- bolgesinin defiyle ben ilgileniyorum. Bana asla ama asla boyle bir bilgi gelmedi. Ha dem bolgesiyle brn ilgilenmiyorum onu bilemem. Fakat ortak gruplarda hicbir sikayete denk gelmedim. Ozelden bana konuyu anlatirmisin

Gaziantep de kotu dustu yav:(

karahelp
16-05-2017, 21:35
Ustad siz belki sonrada ekibe dahil oldunuz konu su tamam bir olusum var eyvallah sonuna kadar desteklenir ama bu birligin basi asagidaki adamlari harcamak adinami kurulmustur. Uniqe dedigimiz hesap oyunda hammade satan bir tuccar onu gecelim sisirme gosterdigi multi hesaplarindan dahi birlige destek vermeyip hem defi kendine hem milletin ordusunu kendi cikarina kullanan bir arkadas. Daha dune kadar aganinyeri hesabi onlar icin cok onemliydi sonra kendi adamlarini yiktilar olmadi onu bunu tehtid edip milletin ordusunu caktirdi oda olmadi onun bunun gazi ile diplomaci yapmaya calisti ana kademe tamam aman agam tamam agam diyor ya silinen hesaplar bu is boyle olmamali elit birligindede degerli arkadaslar var farkina varmalilar kullanildiklarinnn

VİBE®
16-05-2017, 21:54
DEM Birlikleri Ve KALE birlikleri Tek isim altında bırlestıler , Bu birleşimdne sonra

Sen önden ordu attın öbürü arkasına attı ordusunu sakındı , dıgerı feyk bile atmadı , yan yattı camura battı gibi düşünceler bana gore cok sacma ,

gezegen vs diger hesaplarda cakılan ordulara gelirsek , DEM yonetımı o hesaplara girip kendısı atmadı sonucta orduları herkes kendı ozgur ıradesı ıle yollamıstır , o yuzden o konulardada dert yanmak dogru degil ,

Haaa bu konulardan cok mu sıkayetcı yada dertlı kısıler var , ozaman cıkar bırlesımden bıreysel takılır...

Bunlar fitne desat işler, bos verın oyununuza bakın..

karahelp
16-05-2017, 22:11
DEM Birlikleri Ve KALE birlikleri Tek isim altında bırlestıler , Bu birleşimdne sonra

Sen önden ordu attın öbürü arkasına attı ordusunu sakındı , dıgerı feyk bile atmadı , yan yattı camura battı gibi düşünceler bana gore cok sacma ,

gezegen vs diger hesaplarda cakılan ordulara gelirsek , DEM yonetımı o hesaplara girip kendısı atmadı sonucta orduları herkes kendı ozgur ıradesı ıle yollamıstır , o yuzden o konulardada dert yanmak dogru degil ,

Haaa bu konulardan cok mu sıkayetcı yada dertlı kısıler var , ozaman cıkar bırlesımden bıreysel takılır...

Bunlar fitne desat işler, bos verın oyununuza bakın..

Azda olsa bilerek konusmakda fayda var hesaplardan sifre alinarak yapildi o saldirilar kayip vermeyeceksin dedikleri hesaplarin ordulari cakildi ilk cikan ordularda 200 kocbasi vardi bu saldirilari uniqe nin yaptigini biliyormusun peki. Adam gece gunduz ugrasip bastigi orduyu harcar gibi gonderdi cakilcagini bile bile bumudur yan yatti camura batti olaya sonradan karisan kale icin bisey diyemem benim yorumum - - nin ilk olusumudur.

Burakx
16-05-2017, 22:47
Azda olsa bilerek konusmakda fayda var hesaplardan sifre alinarak yapildi o saldirilar kayip vermeyeceksin dedikleri hesaplarin ordulari cakildi ilk cikan ordularda 200 kocbasi vardi bu saldirilari uniqe nin yaptigini biliyormusun peki. Adam gece gunduz ugrasip bastigi orduyu harcar gibi gonderdi cakilcagini bile bile bumudur yan yatti camura batti olaya sonradan karisan kale icin bisey diyemem benim yorumum - - nin ilk olusumudur.

Öff bi sus ben gıcık oldum sana ya. Ulan bırak ordusu çakılan adam şikayet etsin sen hangi çürük yumurtadan çıktın?
Eminim ki isminin sonu süvari ile bitiyor oyunda zaten. Bıktık sizden bi gidin işinize ya oyununuza bakın polemik yapma seni takan kimse yok farkına var.

Unique Raporlar
16-05-2017, 23:14
Normalde konuya not düşmeyecektim.
Vatan birliklerine son dönemde yapılan oplar benim şahsıma ( gezegen1 hariç ) , önceki dönemlerde yapılan t&s birlikleri opları Gökhan ve Salih'e , Zakkum'a yapılan son saldırılar yine benim şahsıma aittir. Gezegen1 saldırısı , saldıran arkadaşların kendi inisiyatifi ile olmuştur.
Oyunu bırakan 2-3 arkadaş ise kendi yine tanıdığı kişiye ordusunu kesmesi için atmıştır. Bunun yönetim ile bir alakası yoktur.

Yazıyı yazanlar ya süvaridir yada bölge içi algı yönetimi oluşturmak isteyen ufak tefek birlik yöneticileridir.

Herkese iyi forumlar :)

karahelp
16-05-2017, 23:16
Öff bi sus ben gıcık oldum sana ya. Ulan bırak ordusu çakılan adam şikayet etsin sen hangi çürük yumurtadan çıktın?
Eminim ki isminin sonu süvari ile bitiyor oyunda zaten. Bıktık sizden bi gidin işinize ya oyununuza bakın polemik yapma seni takan kimse yok farkına var.

Efendi konus anlayisi kit mantiksiz yumurta cakilan yok isde hesap sildi simdi senin ailenden biri oynasa bu oyunu silse mesela yada cakilsa ;)
Actirma agzimi sen kimin etegini yaliyorsun onu soyle bana

karahelp
16-05-2017, 23:18
Vatan birliklerine son dönemde yapılan oplar benim şahsıma ( gezegen1 hariç ) , önceki dönemlerde yapılan t&s birlikleri opları Gökhan ve Salih'e , Zakkum'a yapılan son saldırılar yine benim şahsıma aittir. Gezegen1 saldırısı , saldıran arkadaşların kendi inisiyatifi ile olmuştur.
Oyunu bırakan 2-3 arkadaş ise kendi yine tanıdığı kişiye ordusunu kesmesi için atmıştır. Bunun yönetim ile bir alakası yoktur.

Yazıyı yazanlar ya süvaridir yada bölge içi algı yönetimi oluşturmak isteyen ufak tefek birlik yöneticileridir.

Donup dolasip suvariye geliyorsunuz yine ne oldu suvarilerin kahramanlarini mi gordunuz bi koyde sizde oncemi geldi yoksa :)))

Maskeli SÜVARİ
16-05-2017, 23:42

Burakx beni çirkefleştirme .Kanıtın varsa bunu Süvari oyuncusunun yazdığına dair at yoksa iftira atma boş boş

Burakx
17-05-2017, 07:50
Burakx beni çirkefleştirme .Kanıtın varsa bunu Süvari oyuncusunun yazdığına dair at yoksa iftira atma boş boş

Kesin sensin bu he :D

karahelp
17-05-2017, 08:05
Kesin sensin bu he :D

adamlar ciddi paranoyak olmuş nerden gelinceğini şaşırıyorlar siz uniqe yi koruyun yeter :) çocuk wow köyü de almış hevesleniyor :)

1gözlemci
17-05-2017, 09:07

evet sonuçda söylediklerimizin doğru olduğunu unige hesabıda doğruluyo tabi iyi olanlar bana ait kötü olanlarla benim ilğim yok diyerek kendi defini kesme olayındada doğru olduğunu kabul ediyo yazılanlarada bu şekilde cevap verilmeside güzel bu tartışmayı bitirir yoksa diğerlerinin yazdığı gibi hakaret süvari yancısı vs gibi karalamalar bu tartışmayı bitirmezdi

xx_delis
17-05-2017, 09:15
adamlar ciddi paranoyak olmuş nerden gelinceğini şaşırıyorlar siz uniqe yi koruyun yeter :) çocuk wow köyü de almış hevesleniyor :)

Hocam kimsenin uniqeyi koruduğu falan yok. Boş boş konuşma. Biz SIR birlikleriyiz ELİT değiliz. Şahsi dostluklar şahsi ittifaklar olabilir beni bağlamaz bu. Ama bizim SIR Birlikleri olarak uniqeyi falan koruduğumuz yok. Boş boş konuşup canımı sıkma benim.

1gözlemci
17-05-2017, 09:44
http://travian-reports.net/tr/report/16362837dc5

devamında 4 sıralı tüm askeri kesilmişdir elitten güzel bi operasyon daha

1gözlemci
17-05-2017, 09:59
http://travian-reports.net/tr/report/163629dd4d1

vatan birliği güzel bi ara yaparak arkadan gelen 9 sıralıda tüm mançoları kesmişdir
bu operasyonları kim yapıyo acaba elit tüm askerini vatan ve zakkum birliklerinde eriticek bu gidişle
özellikle -- bölgesi sıkıntı

Smokin
17-05-2017, 10:21
Senin işin gücün yok mu üstad :) yoksa tek işin sağa sola sataşıp zaten gergin ve saçma bir hal alan serverı daha mı karıştırmak?. Gülünç bir durum senin adına üstad uğraşma böyle işlerle benim sana nacizane tavsiyem... forumda öle cok yazmam takip ederim okurum herkes birbirine laf atıp küçümsemeye çalışır tatlı sert sürer gider ama sen direk saldırıyosun ve ben kimseye bişey yazmadım gülüp geçerim ama senin davranışından rahatsız oldum. Yaptığın şey sadece kendini küçültüyor gülünç duruma düşüyosun bil istedim üstad.

Saygılar, iyi oyunlar

1gözlemci
17-05-2017, 10:27
Raporlarmı gülünç duruma düşürüyo anlamadım yoksa sahtemi sadece rapor attım

Smokin
17-05-2017, 10:40
Amacına o kadar odaklanmışsın ki yazdığımı anlamamışsın bile üstad :) neyse kolay gelsin

TR PRİNCE
17-05-2017, 18:13
Bana bir tılsım lazım içtenlikle samimi olarak kullanabileceğim

gezegen111
17-05-2017, 19:04
burda bi algı yönetimi yapıldığı aşikar lakin bu bize karşı yapılıyor ..durum bu çünkü. bu iki
avane kendisini vatan üyesi olarak ima ettiriyor.ne benim ne arkadaşlarımın böyle bi
tiyatroyla işi olmaz..bizim raporları nasıl bulduğunu izah etmeye gerek yok.zaten benim
birliğim bir avuç insan ve forumda falan kimse yazmaz. ben bile kaç yıldır oynuyorum
daha yeni forum hesabı
açtım ..bunu az çok bilenler bilir.çünkü foruma girince gereksiz yere sinirleniyorum.
ayrıca yazdıklarınıda doğru bulmuyorum..isteyen istediği gibi kullanır ordusunu ..
beni alakadar etmez.unik önce mi saldırıyo sonra mı orasınıda bilmem zira şu ana kadar
unik hesabından saldırı gelmedi. bunlar muhtemelen ihraç ettiğiniz aysun ve avanesinin
safsataları. her şeyi bilenler bunu da bizden bildiler..

herkese hayırlı oyunlar

VİBE®
17-05-2017, 20:52
Bana bir tılsım lazım içtenlikle samimi olarak kullanabileceğim

halen boşta sıgınak tılsımı var :D

extreme
17-05-2017, 21:22
Ustad siz belki sonrada ekibe dahil oldunuz konu su tamam bir olusum var eyvallah sonuna kadar desteklenir ama bu birligin basi asagidaki adamlari harcamak adinami kurulmustur. Uniqe dedigimiz hesap oyunda hammade satan bir tuccar onu gecelim sisirme gosterdigi multi hesaplarindan dahi birlige destek vermeyip hem defi kendine hem milletin ordusunu kendi cikarina kullanan bir arkadas. Daha dune kadar aganinyeri hesabi onlar icin cok onemliydi sonra kendi adamlarini yiktilar olmadi onu bunu tehtid edip milletin ordusunu caktirdi oda olmadi onun bunun gazi ile diplomaci yapmaya calisti ana kademe tamam aman agam tamam agam diyor ya silinen hesaplar bu is boyle olmamali elit birligindede degerli arkadaslar var farkina varmalilar kullanildiklarinnn

Konuyu bıraz geç gordm agaya onden gırenlerden bırı bendm ve hepımz kendı ıstegımızle gırdık.

extreme
17-05-2017, 21:24

oplarda sifre alınmadı sadece gece gonderılcek ordular vardı ve sabah ıs ve okuldan dolayı 1 2 tanesını gonderdı fakat bu ordularn hıc bırı oncu ordu deıl dedgm gıbı oncu ordu ılk ben gırıcekdm 1sn kaydı 2.olarak gırdım ama saden 4 5 ordunun cakılmasını goze almsdk !

karahelp
17-05-2017, 22:34
oplarda sifre alınmadı sadece gece gonderılcek ordular vardı ve sabah ıs ve okuldan dolayı 1 2 tanesını gonderdı fakat bu ordularn hıc bırı oncu ordu deıl dedgm gıbı oncu ordu ılk ben gırıcekdm 1sn kaydı 2.olarak gırdım ama saden 4 5 ordunun cakılmasını goze almsdk !

Cok sorun degil orda 35 orduda olsa cakilacagi belliydi zaten bile bile cakilmaya gidildiyse sorun yok o zaman ama aliskanlik yapmasin

extreme
17-05-2017, 22:53
Cok sorun degil orda 35 orduda olsa cakilacagi belliydi zaten bile bile cakilmaya gidildiyse sorun yok o zaman ama aliskanlik yapmasin

bunu bu forumda 5.kez yazıdım cidden bıktım bırdaha yazıym senın hatrına alıskanlk yapmasın o ordu oraya gırmesın ona boyle saldırmayn vs.. bunlar bızı ılgılendırır senı değil. alıskanlık ta yaparz baska bırseyde fark etmez BU DURUM BIZIMLE ALAKALI SENI ILGILENDIREN BIR DURUM DEĞİL BUNU BURAYA YAZIYORUM AMA SANRIM 7. CİYİ DE YAZMAM GEREKİCEK.

karahelp
19-05-2017, 08:01
bunu bu forumda 5.kez yazıdım cidden bıktım bırdaha yazıym senın hatrına alıskanlk yapmasın o ordu oraya gırmesın ona boyle saldırmayn vs.. bunlar bızı ılgılendırır senı değil. alıskanlık ta yaparz baska bırseyde fark etmez BU DURUM BIZIMLE ALAKALI SENI ILGILENDIREN BIR DURUM DEĞİL BUNU BURAYA YAZIYORUM AMA SANRIM 7. CİYİ DE YAZMAM GEREKİCEK.

boş beleş konuşup durma kaç arkadasımızın ordusu silindi şifre aldındı diyoruz senin başkanın bi kere tiyatrocu sen hala biz kendimiz girdik öyle yaptık boyle yaptık diyosun madav okumaya gerek yok ben diyorum insanlaırn emekleri çalındı sen diyosun biz kendimz yazdık oynadık o zaman çakımak mustahat size gidin hadi bi daha çakılın

extreme
19-05-2017, 10:26
boş beleş konuşup durma kaç arkadasımızın ordusu silindi şifre aldındı diyoruz senin başkanın bi kere tiyatrocu sen hala biz kendimiz girdik öyle yaptık boyle yaptık diyosun madav okumaya gerek yok ben diyorum insanlaırn emekleri çalındı sen diyosun biz kendimz yazdık oynadık o zaman çakımak mustahat size gidin hadi bi daha çakılın

yazdıgımdan bı sey anlamamssn hala daha boş konuşuyorsun

kuzeyce
19-05-2017, 10:53
bu taraf neden bu kadar çirkefleşti yasin.? Burak kardesim bıze Elitle Suvarının arasına gırmek yakışmaz. Ayrıca Defalarca soyledım tekrar soyluyorum Suvarı casusuyum :D:D:D. Server sonuna kadar SIR olarak kalacagız.

Arkadaşlar Lütfen usluplarımıza dıkkat edelım burak kardesım yakıştıramıyorum senın gıbı yakışıklı bırıne. Bizi bağlamaz.

konuyu açan arkadaşa da soylenecek cok sey varda tek cumle edeciğim. Sana mı kaldı Dem'in oyuncularını savunmak. Beğenmıyorsan sılersın hesabı gıdersin. polemik yaratmaya gerek yok

Tüm suvari dostlarımdıa Sevgiyle selamlıyorum .D::DD

Garip Süvari
21-05-2017, 14:44
bu taraf neden bu kadar çirkefleşti yasin.? Burak kardesim bıze Elitle Suvarının arasına gırmek yakışmaz. Ayrıca Defalarca soyledım tekrar soyluyorum Suvarı casusuyum :D:D:D. Server sonuna kadar SIR olarak kalacagız.

Arkadaşlar Lütfen usluplarımıza dıkkat edelım burak kardesım yakıştıramıyorum senın gıbı yakışıklı bırıne. Bizi bağlamaz.

konuyu açan arkadaşa da soylenecek cok sey varda tek cumle edeciğim. Sana mı kaldı Dem'in oyuncularını savunmak. Beğenmıyorsan sılersın hesabı gıdersin. polemik yaratmaya gerek yok

Tüm suvari dostlarımdıa Sevgiyle selamlıyorum .D::DD

Savaşmasak sıkıcı olmayacağını bilsem, ++ yı bir yapalım diye düşünmeye başlayacağım da işte :)

hello world
21-05-2017, 14:47
Diren SIR :) sır hangi taraftaysa orayı destekliyorum ben :D

((PADRONE))
24-05-2017, 14:04
amaç sadece wow olmamalı şahsen bizim hiç wow kuracaz diye bir idamız olmadı :)

((PADRONE))
24-05-2017, 14:23
başladığımızda yanımızda olan arkadaslar vardı bir umut devam ettiler burada bir kargaşa yaratmaya çalıştılar gittiler yine bir kargaşa sonra sildiller gittiler aklı selim arkadasları istikrarından dolayı tebrik ederim :)