PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hello world

hello world
15-05-2017, 00:16
Server ayağı kalktı bildiğiniz üzere mücahit denen kişi ile yollarımızı ayırdık biz emek veriyorsak karşılığını isteriz en kısa sürede devam edip etmeme kararını vereceğiz kararımız ne olursa olsun bu karar içinde mücahit adlı şahıs olmayacaktır kesinlikle hiç bir ilişkiniz kalmamıştır polemik yaratacak yorumlar atmayın kalp kırmayalım bilgilendirme. Amacıyla yazdım iyi forumlar

Bilal Bey
15-05-2017, 00:17
Ekibiniz hakkında hayırlısı.

black süvari
15-05-2017, 00:24
Server ayağı kalktı bildiğiniz üzere mücahit denen kişi ile yollarımızı ayırdık biz emek veriyorsak karşılığını isteriz en kısa sürede devam edip etmeme kararını vereceğiz kararımız ne olursa olsun bu karar içinde mücahit adlı şahıs olmayacaktır kesinlikle hiç bir ilişkiniz kalmamıştır polemik yaratacak yorumlar atmayın kalp kırmayalım bilgilendirme. Amacıyla yazdım iyi forumlar

hayırlısı olsun üstad

Razor&Dante
15-05-2017, 01:40

Hakkınızda hayırlısı olsun. Umuyorum emekleriniz heba olmaz.

finwe
15-05-2017, 01:48
hello world(ali) kardeşimle beraber ben(feanor) hesabi silişe aldik çok yalan bi sv oldu cidden başarılar :) turnuvada oynariz muhtemelen görüşmek üzere