PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KÖFTE birlikleri Eleme-Final oluşumu

Sayfa : [1] 2

zekiLiseli
14-05-2017, 12:01
Haziran ayında olacak eleme için Köfte ekibi olarak bulunacağız. Tüm Köfte severlere duyrulur. Bazı üç harfli oluşumlara nazaran Köfist felsefe ile yolumuzda ilerleyeceğiz. Ve daha önce de gördüğümüz, ama üstüne basa basa uyarmamıza rağmen nazgullerin burun kıvırdığı eksikleri/hataları yapmayacak, üstüne daha çok koyacağız! Alenen tüm birliklere duyrulur.

Kanişa Nozdorovsky KÖF
Genel Koordinatör ZekiLiseli TR

Cadı
14-05-2017, 12:03
işte beklediğim oluşum :)

zekiLiseli
14-05-2017, 12:09
işte beklediğim oluşum :)Desteklerinizi her türlü bekliyoruz. Çünkü Köfte şanlı bir savaşın eşiğindedir.. iç ve dış mihraklar bizi bu yoldan ayırmamalı. En büyük düşman alenen ortadadır. zekiyim ama aptal değil.

öylesine
14-05-2017, 12:30
Kofist felsefe nedir.

zekiLiseli
14-05-2017, 12:37
Kofist felsefe nedir.Köfizm, birlik başkanına biat kültürü olunmadan, modern köleliği oyuna yansıtmamış bir birlik yönetim felsefesidir.
Köfizm size, wow vaat eder. vietnama etmez.
Köfizm size, macar peşmerge birliğinin iç yapılanmasının önüne geçmeyi vaat eder.
Köfist felsefe, 90+wow da 2 inşa çalıp bununla övünmeyi değil, oyun başından beri inşaya sahip olmayı vaat eder.
Köfizm; işine gelince türk liderliği, işine gelmeyince " ben sadece kendi birliğimden sorumluyum" dedirtmez.
Köfist felsefe şahsi egolar uğruna büyük orduları heba ettirmez.
Köfizm diğer insanların/birliklerin maddi manevi imkan ve olanaklarını maşa görevi üstlendirmez.

VicariouS
14-05-2017, 12:41
Köfizm, birlik başkanına biat kültürü olunmadan, modern köleliği oyuna yansıtmamış bir birlik yönetim felsefesidir.
Köfizm size, wow vaat eder. vietnama etmez.
Köfizm size, macar peşmerge birliğinin iç yapılanmasının önüne geçmeyi vaat eder.
Köfist felsefe, 90+wow da 2 inşa çalıp bununla övünmeyi değil, oyun başından beri inşaya sahip olmayı vaat eder.
Köfizm; işine gelince türk liderliği, işine gelmeyince " ben sadece kendi birliğimden sorumluyum" dedirtmez.
Köfist felsefe şahsi egolar uğruna büyük orduları heba ettirmez.
Köfizm diğer insanların/birliklerin maddi manevi imkan ve olanaklarını maşa görevi üstlendirmez.

Köfizm bize 14 mancınığa tılsım kaptırmamayı vaat ediyorsa ne mutlu

Arsız Hunter
14-05-2017, 12:43
Kimi ekiplerin hataylıları fahri vietnamlı. Sizde eskişehirliler ne olarak görülecek ?

zekiLiseli
14-05-2017, 12:45
Köfizm bize 14 mancınığa tılsım kaptırmamayı vaat ediyorsa ne mutlu
Köfizm de riske edilecek tek bir tılsım dahi yoktur. ayrıca küçümsemeyiniz. zekiyim ama aptal değil. önden 700 imp geldiğini unutmadım.

zekiLiseli
14-05-2017, 12:49
Kimi ekiplerin hataylıları fahri vietnamlı. Sizde eskişehirliler ne olarak görülecek ?

kimin ak kimin kara olduğu s1 ve s6 da açıkça görünmüştür. biz sırf üç harfin ismini duyurmak uğruna vietnamı peşmergeyi kabul eden bir oluşum değiliz. eskişehirli eskişehirlidir bizim için. zekiyim ama kendi birlik oyuncularımı vietnamlı diye yaftalayıp sonra vietnamla kanki olmam.

Arsız Hunter
14-05-2017, 12:51
kimin ak kimin kara olduğu s1 ve s6 da açıkça görünmüştür. biz sırf üç harfin ismini duyurmak uğruna vietnamı peşmergeyi kabul eden bir oluşum değiliz. eskişehirli eskişehirlidir bizim için. zekiyim ama kendi birlik oyuncularımı vietnamlı diye yaftalayıp sonra vietnamla kanki olmam.

Onlar sormadan sorayım...

Cofların başarısını kıskanan zamanında ezdikleri (!) hangi birliğin veya oluşumun desteğini alıyorsun ?

zekiLiseli
14-05-2017, 12:56
Onlar sormadan sorayım...

Cofların başarısını kıskanan zamanında ezdikleri (!) hangi birliğin veya oluşumun desteğini alıyorsun ?

Şayet, sırf bir alternatif olmadığı için malum payaslıya boyun eğen bir çok insan var.
Vietnamla olan diplomasiyi " başarı " görmeyen bir çok insan var.
Ayrıca malum iki ve üç harflileri maşalarıyla beraber yok etmiş bir ekibin üyesiyim. s1 de kimlerin kimlerin yenildiği/kaçtığı alenen ortadadır.
Arkamı almana, wowumu vietnama,sınırımı araba emanet ederim demeyecek olan insanlar var.

İşte bunların desteğini alıyorum. sizlerin ! siz değerli travian oyuncularının desteğini istiyorum.

Zekiyim ama aptal değil. hepimiz birden başarabiliriz, Göğe bakalım.

Jabbawockeez
14-05-2017, 12:58
Şayet, sırf bir alternatif olmadığı için malum payaslıya boyun eğen bir çok insan var.
Ayrıca malum iki ve üç harflileri maşalarıyla beraber yok etmiş bir ekibin üyesiyim. s1 de kimlerin kimlerin yenildiği/kaçtığı alenen ortadadır.
Arkamı almana, wowumu vietnama,sınırımı araba emanet ederim demeyecek olan insanlar var.

İşte bunların desteğini alıyorum. sizlerin ! siz değerli travian oyuncularının desteğini istiyorum.

+1 destek :p

VicariouS
14-05-2017, 13:03

Açmış olduğum ankette %78 ile Kemal başer zaten istenmiyor eminim bu oluşum insanlara nefes aldırır yanınızda olmak onur verici olur sayın liseli ama bazı soruları olur insanların yönetim nasıl oluşturulacak ?

zekiLiseli
14-05-2017, 13:22
Açmış olduğum ankette %78 ile Kemal başer zaten istenmiyor eminim bu oluşum insanlara nefes aldırır yanınızda olmak onur verici olur sayın liseli ama bazı soruları olur insanların yönetim nasıl oluşturulacak ? Yönetim konusunda Köf birliklerinin yönetimi bellidir.
Genel başkan: Cemal Başar
Saldırı Komutanı: LazanYa
Genel Koordinatör: ZekiLiseli TR
Savunma komutanı: Kıprıslı
Diplomasi: Katarkralı

Lakin eleme ve kısmet olursa final serveri için oluşturulacak yuvarlak masa şövalyeleri, gelen her ekipten karma bir şekilde oluşturulacak, oluşumun ilelebet muhafaza ve müdafası için yegane olacak şekilde seçilecektir. daha önce eleme ve final oynamış nice insanların tavsiyelerine kulak asmayan bir yönetim kurulamaz kurulmamalıdır da. kurulduğu takdirde size gelip 90+ da inşa çaldık diyebilirler. zekiyim ama aptal değil.

xx_delis
14-05-2017, 13:28
Usta sevmiyorsun Kemal Başer'i anladık saygı duymak gerekir de neden yönetimde yok Cemal Başar zaharyayı değiştirip lazanya yapıyorsun onu anlamadım ? Yakışmıyor hocam böyle şeyler :) Oluşumunuza saygı duyuyorum ama insanların adlarını değiştirip yönetim oluşturman yakışmıyor.

zekiLiseli
14-05-2017, 13:31
Usta sevmiyorsun Kemal Başer'i anladık saygı duymak gerekir de neden yönetimde yok Cemal Başar zaharyayı değiştirip lazanya yapıyorsun onu anlamadım ? Yakışmıyor hocam böyle şeyler :) Oluşumunuza saygı duyuyorum ama insanların adlarını değiştirip yönetim oluşturman yakışmıyor.

ben saygı duyuyorum, kendisiyle birbirimizi davet etmişliğimiz var. inş bir gün skype üzerinden çay içeceğiz kendisiyle.
lakin s8 de oynayan birisi zaten saldırı komutanımızı tanır. ilerleyen günlerde kendisi de teşrif edecektir. Bizde her şey tahmin edilenden daha gerçek.. realitemize inanmayanlara s1 kanıtımızdır. nede olsa çoğu birey orada canlı canlı şahit oldu.

xx_delis
14-05-2017, 13:33
ben saygı duyuyorum, kendisiyle birbirimizi davet etmişliğimiz var. inş bir gün skype üzerinden çay içeceğiz kendisiyle.
lakin s8 de oynayan birisi zaten saldırı komutanımızı tanır. ilerleyen günlerde kendisi de teşrif edecektir. Bizde her şey tahmin edilenden daha gerçek.. realitemize inanmayanlara s1 kanıtımızdır. nede olsa çoğu birey orada canlı canlı şahit oldu.

Dediğim gibi oluşumunuza hiç bir lafım yok saygı duyuyorum hatta. Ama isimleri değiştirip Kemal Başer'e Zaharya'ya ve diğer yönetimdeki bir kaç isime gönderme yapmanız hoş olmamış. Gerçek olabilir bu isimler ama bu sizin isimleri değiştirip gönderme yaptığınız gerçeğini değiştirmez. Bunu sizde gayet iyi biliyorsunuz :) Neyse hayırlısı olsun. Turnuvada başarılar dilerim şimdiden size. Hakkınız da hayırlısı olsun. İyi forumlar.

VicariouS
14-05-2017, 13:35
yönetim de farklı fikirlerin olması fikri hoş bu sayede geçen senede olan gibi gride çuvallanılmaz.

öylesine
yaftalama işini en iyi yapanlardi tr serverinda. haketmediklerinden emin değilim.

Arsız Hunter
yönetim de farklı fikirlerin olması fikri hoş bu sayede geçen senede olan gibi gride çuvallanılmaz.

Geçen sene ki grinin çuvallama sebebi kof un kuzey ekibini adamdan saymaması değil mi ? yanlış biliyorsam düzeltin lütfen

xx_delis
14-05-2017, 13:36
yaftalama işini en iyi yapanlardi tr serverinda. haketmediklerinden emin değilim.

Hocam hataya hata ile gitmek en büyük hatadır bana göre. Kim yapıyorsa onada tepkim aynı olur inan hocam

Arsız Hunter
14-05-2017, 13:37
Hocam hataya hata ile gitmek en büyük hatadır bana göre. Kim yapıyorsa onada tepkim aynı olur inan hocam

Keşke travian ve oyuncuları sizin kadar masum olsa....

xx_delis
14-05-2017, 13:38
Keşke travian ve oyuncuları sizin kadar masum olsa....

Bunun bir oyun olduğunu unutup reel hayatın önünde tutanlar utansın hocam ne diyim şimdi...

osmancan71
14-05-2017, 13:40
Geçen sene ki grinin çuvallama sebebi kof un kuzey ekibini adamdan saymaması değil mi ? yanlış biliyorsam düzeltin lütfen

cof kendi dışında bi birliğe değer vermişmi kuzeye farklı davransın :D

MeRt__
14-05-2017, 13:42

Kanka geceye verdiler ya hesaplara geçtiler bize de haber saldılar eskisi kadar rahat yikamicaniz diye . :D

zekiLiseli
14-05-2017, 13:43
gri hakimiyeti oyunu kazanmaya göz kırpar. tılsımlar ve inşa yakın çıkar, sıcak savaş burada yaşanır ilk operasyon yiyecek bölgedir vs vs. bu sebeple kesinlikle oyun hakimiyeti iyi olan insanların gride olması gerekir. ben alenen bir üç harfli düşmanı değilim. grideki bazı hesaplar hakkını gerçekten verecek düzeyde, örneğin bsb-antonina hesabı. ama bazı hesaplar sırf genel başkana biatında kusur olmadığından oradalardı. ve başarısız oldular. ve dediğiniz gibi, dalgıçbaşkan bu hesaplara kesinlikle kişisel güveni olmadığı için geçit vermedi. verilse idi çok farklı olurdu. bu sene eminim ki gride hem diğer türk ekipleri, hem cof daha makul ve mantıklı olacaktır.

kesinlikle dileğimiz, kısıtlı olan sürenin en verimli ve en eğlenceli şekilde kullanılarak zafere ulaşılmasıdır.

Bunun bir oyun olduğunu unutup reel hayatın önünde tutanlar utansın hocam ne diyim şimdi...

nitekim utanmıyorlar, ve yüzleşmiyorlar. konuyu enine boyuna ilk ele aldığımızda gerçekler sonucu forumdan çıkış yapmışlardı. iğne-çuvaldızı ilişkisi.

osmancan71
14-05-2017, 13:45
Kanka geceye verdiler ya hesaplara geçtiler bize de haber saldılar eskisi kadar rahat yikamicaniz diye . :D

benim o haber olayından haberim yoktu :D varsa öyle bişi söyle turnuvaya gideyim madem. profilde yazanları gördüm sadece onlarıda çok önemsemedim :)

MeRt__
14-05-2017, 13:47
benim o haber olayından haberim yoktu :D varsa öyle bişi söyle turnuvaya gideyim madem. profilde yazanları gördüm sadece onlarıda çok önemsemedim :)

Bulmusunuz op yapmayi bilmeyenleri tokatlamissiniz kanka artık biz yaparız oplari muhtemelen .... hesaplara da biz geçtik.

Bir coflu

osmancan71
14-05-2017, 13:51
Bulmusunuz op yapmayi bilmeyenleri tokatlamissiniz kanka artık biz yaparız oplari muhtemelen .... hesaplara da biz geçtik.

Bir coflu

bak bunu duymadıydım:confused::confused: zambri ile şeytnsletu onlarda beğenmemişler demekki bizim gibi :) ilk defa bi noktada buluştuk :zuhaha:

xx_delis
14-05-2017, 13:51
nitekim utanmıyorlar, ve yüzleşmiyorlar. konuyu enine boyuna ilk ele aldığımızda gerçekler sonucu forumdan çıkış yapmışlardı. iğne-çuvaldızı ilişkisi.[/QUOTE]

Hocam yanlış anlama ama sen paso COF lara sallarsan yüzleşmez ki. Sadece senin için demeyeyim. Haksızlık etmiş olurum. Sallayan herkese söyleyeyim. Oturup konuşun neyse probleminiz. Kaldı ki geçen seneki yenilginin tek sorumlusu KemalBaşer yada COF değildi yapmayın ayıp ediyorsunuz. Finallerde tılsımların çıkacağı yerlere koordinat verildi. Verilen saatlerde köyü atmayanlar bence tek sorumlusu yenilginin. Kimse bunu konuşmuyor ama.Bu sene wowun vietnama verileceği konusunda ise şayet tepkiniz. Hak verebilirim size. Ama hele bir bekleyelim.Belki mantıklı bir sebebi vardır. Dinlemekte fayda var diye düşünüyorum.

xx_delis
14-05-2017, 13:52
Alıntılamayı doğru yapamadım kusura bakmayın. zekiliseliye cevap vermek için alıntılama yapmıştım yazının bir kısmını yapamadık herhalde :D

Arsız Hunter
14-05-2017, 13:53
2 3 ay önce gayette konuşmaya çalışıldı. Çok temiz küfrettiler. Tam takip etmeden tek taraflı takılmazsanız aslında orta yol bulunabilir bir arkadaşsınız.

MeRt__
14-05-2017, 13:55
bak bunu duymadıydım:confused::confused: zambri ile şeytnsletu onlarda beğenmemişler demekki bizim gibi :) ilk defa bi noktada buluştuk :zuhaha:

Öyle kanka. Ben serverin 60. Gunu bu sabriylen olmaz patates eder dedim lanselot a dinlemedi beni. Sonra cof darbesi oldu hesaplarda :(

VicariouS
14-05-2017, 13:55
nitekim utanmıyorlar, ve yüzleşmiyorlar. konuyu enine boyuna ilk ele aldığımızda gerçekler sonucu forumdan çıkış yapmışlardı. iğne-çuvaldızı ilişkisi.

Hocam yanlış anlama ama sen paso COF lara sallarsan yüzleşmez ki. Sadece senin için demeyeyim. Haksızlık etmiş olurum. Sallayan herkese söyleyeyim. Oturup konuşun neyse probleminiz. Kaldı ki geçen seneki yenilginin tek sorumlusu KemalBaşer yada COF değildi yapmayın ayıp ediyorsunuz. Finallerde tılsımların çıkacağı yerlere koordinat verildi. Verilen saatlerde köyü atmayanlar bence tek sorumlusu yenilginin. Kimse bunu konuşmuyor ama.Bu sene wowun vietnama verileceği konusunda ise şayet tepkiniz. Hak verebilirim size. Ama hele bir bekleyelim.Belki mantıklı bir sebebi vardır. Dinlemekte fayda var diye düşünüyorum.[/QUOTE]

kendisini tüm türklerin lideri olarak tanıtıyor, yönetim bizim elimizde diye facebook naraları atıyordu ama sayın başer.
gride verilen koordinatlara köy atmayanların çoğu coflu. diğer ekiplerden birinde, daha erken atılmalı diyenler olduğunda "siz ne bilirsiniz" cevabı almışlardı. cofa sallanılacak bir şey yok. yenilginin tek sebebi tabi ki onlar değil. ama yukarıda yazan arkadaşların haklılık payları yüze yakındır. payaslının müsterih olunuz ile kendince ultimatomları incelendiğinde zaten hala burnunun dikine yaptığı hatalar ortada.

bu yüzden KÖF !

xx_delis
14-05-2017, 13:56
Küfür edildiyse ayıp edilmiş. Orta yol her zaman bulunabilir. Sakin olalım yeter ki. Bakın finaller de vietnam ile ittifak olunmasına en çok karşı çıkanlardan biri bendim geçen sene. Fakat inanın bir çok TÜRK arkadaşımızdan daha sağlam ve sadık müttefik çıktılar. Bizimkiler kendi egoları yüzünden birbirlerine saldırırlarken adamlar her yerin kademesine girdiler. Bana göre bu sene wowun onlara bırakılmak istenmesinin sebebi geçen sene finallerde incelik yapıp wowu bize bırakmalarıydı vietnamlıların. Bir nevi vefa borcu gibi bir şey diyebiliriz. :) Şunu da söyleyelim ben COF birlikleri ile oynayacağım bu sene de. Fakat yardımıma ihtiyacı olanı geri çevirmem. Bizi sevmeseniz bile her konuda yardım isteyene elimden geldiğince etmeye çalışırım.. ( İnanmayan şuan server2 de SIR birliklerinde oynayanlara sorabilir :) )

Arsız Hunter
14-05-2017, 13:58
Hocam yanlış anlama ama sen paso COF lara sallarsan yüzleşmez ki. Sadece senin için demeyeyim. Haksızlık etmiş olurum. Sallayan herkese söyleyeyim. Oturup konuşun neyse probleminiz. Kaldı ki geçen seneki yenilginin tek sorumlusu KemalBaşer yada COF değildi yapmayın ayıp ediyorsunuz. Finallerde tılsımların çıkacağı yerlere koordinat verildi. Verilen saatlerde köyü atmayanlar bence tek sorumlusu yenilginin. Kimse bunu konuşmuyor ama.Bu sene wowun vietnama verileceği konusunda ise şayet tepkiniz. Hak verebilirim size. Ama hele bir bekleyelim.Belki mantıklı bir sebebi vardır. Dinlemekte fayda var diye düşünüyorum.

kendisini tüm türklerin lideri olarak tanıtıyor, yönetim bizim elimizde diye facebook naraları atıyordu ama sayın başer.
gride verilen koordinatlara köy atmayanların çoğu coflu. diğer ekiplerden birinde, daha erken atılmalı diyenler olduğunda "siz ne bilirsiniz" cevabı almışlardı. cofa sallanılacak bir şey yok. yenilginin tek sebebi tabi ki onlar değil. ama yukarıda yazan arkadaşların haklılık payları yüze yakındır. payaslının müsterih olunuz ile kendince ultimatomları incelendiğinde zaten hala burnunun dikine yaptığı hatalar ortada.

bu yüzden KÖF !

Geçen gün bi arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla zaharya nın inşa planlarını kendi bölgesinde çıkartmak için çok ilginç bir taktik çabası olmuş :O bunu da biri açıklayabilirse sevinirim ? 250 köy atmalık bir operasyon sonucunda neden 0 inşa alınmış?

xx_delis
14-05-2017, 14:00
Nedeni şu hocam verilen saatte verilen koordinatlara köy atmayanların hatası tamamen. Kim yaptıysa ettiğim bedduanın haddi hesabı yok. Ben sabah işe gidecek olmama rağmen uykumu feda edip köyü atmıştım. Yenilginin tek sebebi o ihanet edenlerdir. Yoksa avantaj bizdeydi. Her şeye rağmen güzel bir final geçirdik bence. Ayrıca kazanılan başarı yada başarısızlık sadece COF birliklerinin değil tüm TÜRK ekiplerinindir. Hepimizin hatası var bence.

zekiLiseli
14-05-2017, 14:00

Hocam yanlış anlama ama sen paso COF lara sallarsan yüzleşmez ki. Sadece senin için demeyeyim. Haksızlık etmiş olurum. Sallayan herkese söyleyeyim. Oturup konuşun neyse probleminiz. Kaldı ki geçen seneki yenilginin tek sorumlusu KemalBaşer yada COF değildi yapmayın ayıp ediyorsunuz. Finallerde tılsımların çıkacağı yerlere koordinat verildi. Verilen saatlerde köyü atmayanlar bence tek sorumlusu yenilginin. Kimse bunu konuşmuyor ama.Bu sene wowun vietnama verileceği konusunda ise şayet tepkiniz. Hak verebilirim size. Ama hele bir bekleyelim.Belki mantıklı bir sebebi vardır. Dinlemekte fayda var diye düşünüyorum.[/QUOTE]

üç harfli düşmanı değilim. ama yukarıda da belirttiğim gibi. yapılan kapak atmalar (diplomasi diye yutturulanlar) açıkça zaten başerin politikasını belli ediyor. "sırtımı dayayim yabancıya, ola ki final kazanılırsa yırtarım. yırtamazsam zaten son iki serveri hile ile ama sahtekarlık olmadan kazandım, bir adil kapışmada silinirim. "

başer ile konuşmak isteyen, ona sorular yönlendiren çok insan oldu. ama hiç birine cevap gelmedi. gel(e)medi. ayrıyetten. kendisi foruma geldiğinde küfretmişti, güya temsil ediyormuş bizi.

köfizm yönetim sistemi benimsendiği takdirde yanımızda yer alabilirler. neden olmasın. zekiyim ama aptal değil.

öylesine
14-05-2017, 14:01
Geçen gün bi arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla zaharya nın inşa planlarını kendi bölgesinde çıkartmak için çok ilginç bir taktik çabası olmuş :O bunu da biri açıklayabilirse sevinirim ? 250 köy atmalık bir operasyon sonucunda neden 0 inşa alınmış?
belki0kaydirmiştir

xx_delis
14-05-2017, 14:03

üç harfli düşmanı değilim. ama yukarıda da belirttiğim gibi. yapılan kapak atmalar (diplomasi diye yutturulanlar) açıkça zaten başerin politikasını belli ediyor. "sırtımı dayayim yabancıya, ola ki final kazanılırsa yırtarım. yırtamazsam zaten son iki serveri hile ile ama sahtekarlık olmadan kazandım, bir adil kapışmada silinirim. "

başer ile konuşmak isteyen, ona sorular yönlendiren çok insan oldu. ama hiç birine cevap gelmedi. gel(e)medi. ayrıyetten. kendisi foruma geldiğinde küfretmişti, güya temsil ediyormuş bizi.

köfizm yönetim sistemi benimsendiği takdirde yanımızda yer alabilirler. neden olmasın. zekiyim ama aptal değil.[/QUOTE]

Dediğim gibi küfür hakaret vs eden herkese karşıyım. Ama şu konuda artık hepimiz hem fikir olalım. Geçen seneki başarısızlığın sorumlusu Kemal Başer ya da COF birlikleri değildi. Bütün TÜRK ekipleriydi. Bu sene içinde size başarılar diliyorum. Yardıma ihtiyacı olana elimden geldiğince etmeye çalışırım şahsım adına. Umarım siz daha iyisini yaparsınız. :) Hakkınızda bir kez daha hayırlısı olsun. İyi forumlar..

öylesine
14-05-2017, 14:03
Nedeni şu hocam verilen saatte verilen koordinatlara köy atmayanların hatası tamamen. Kim yaptıysa ettiğim bedduanın haddi hesabı yok. Ben sabah işe gidecek olmama rağmen uykumu feda edip köyü atmıştım. Yenilginin tek sebebi o ihanet edenlerdir. Yoksa avantaj bizdeydi. Her şeye rağmen güzel bir final geçirdik bence. Ayrıca kazanılan başarı yada başarısızlık sadece COF birliklerinin değil tüm TÜRK ekiplerinindir. Hepimizin hatası var bence.
cofile oynamak senide değiştirmiş. ihanet ile sorumsuzluk farkina varamamişin ihanet etti dediklerine birdahaki turnuvada en pasif görevi verirsin ama ihanet etti demezsizn sorumsuzsun dersin. hata yapan herkes ihanet etmiş sayilacaksa 14 mancinikla tilsim çaldiranlarda ihanet etmiş sayilirmi bir cofludan dinleyelim mesela bunuda

xx_delis
14-05-2017, 14:05
Hocam ihanet etti derim tabi. Hepimizin kaderiyle oynadı o köyü atmayanlar. Bu sorumsuzluk değil ihanettir. Gelelim soruna. Tılsım aldıysan biri senden almaya geliyorsa köyü savunursun. 14 mancınık 14000 mancınık falan bakmam ben. Köyü savunursun defans toplayıp. Ama defans istemeyip köyü savunmayıp göz göre göre tılsımı kaptırıyorsan evet bu da bence ihanettir. Bu kadar basit.

VicariouS
14-05-2017, 14:06

şimdi mantık, gri çevresini doldurmak doğru. ama komik olan. coftan bir birliğin içine girip inşa planı ordusu hazırlayıp sonra da bunu kullanıp hesabı uçurmak. birde ben ne zaman rb mensubu birisi görsem bir sıfır fazla koyuyor. birisi vardı örneğin. bizim eşsiz mimarda 500k def var dedi. 50k çıktı. 14 mancınığa tılsım verilmesini zaten söylemiyorum bile. körle yatan şaşı kalkıyor. bir sıfır at. zaharya oraya 25 köy falan attırdı.

xx_delis
14-05-2017, 14:07
Bu arada beni kimse değiştiremez hocam. 7 yaşımda neysem 23 yaşımda da oyum. Allah ömür verirse 60 yaşımda da böyle olucam. Değişmem yani. Hele ki bir oyun için asla değişmem. Kimse de değiştiremez. Bu konuda anlaşalım önce.

Arsız Hunter
14-05-2017, 14:08
şimdi mantık, gri çevresini doldurmak doğru. ama komik olan. coftan bir birliğin içine girip inşa planı ordusu hazırlayıp sonra da bunu kullanıp hesabı uçurmak. birde ben ne zaman rb mensubu birisi görsem bir sıfır fazla koyuyor. birisi vardı örneğin. bizim eşsiz mimarda 500k def var dedi. 50k çıktı. 14 mancınığa tılsım verilmesini zaten söylemiyorum bile. körle yatan şaşı kalkıyor. bir sıfır at. zaharya oraya 25 köy falan attırdı.

Ruslar sızma mı yaptı bir de cofların içine ? Böyle bir şey olduysa coflar anlaşma yapıp arabın avrupalının emeğini de heba etmesin :D

VicariouS
14-05-2017, 14:10
Ruslar sızma mı yaptı bir de cofların içine ? Böyle bir şey olduysa coflar anlaşma yapıp arabın avrupalının emeğini de heba etmesin :D

dört sektör mesafedeki inşanın alınamamasının tek sebebi üç sektörde rus olmasıdır :melek:

MeRt__
14-05-2017, 14:10
Bu arada beni kimse değiştiremez hocam. 7 yaşımda neysem 23 yaşımda da oyum. Allah ömür verirse 60 yaşımda da böyle olucam. Değişmem yani. Hele ki bir oyun için asla değişmem. Kimse de değiştiremez. Bu konuda anlaşalım önce.

Değişmeyen tek şey değişimdir

Arsız Hunter
14-05-2017, 14:12
dört sektör mesafedeki inşanın alınamamasının tek sebebi üç sektörde rus olmasıdır :melek:

Ruslarla mı anlaşma vardı yani geçen server ?

VicariouS
14-05-2017, 14:14
Ruslarla mı anlaşma vardı yani geçen server ?
anlaşmamız olsa bu kadar rahat alamazlardı, düşün lades olmayı. resmen kendi kalesine gol atmak bu..

zekiLiseli
14-05-2017, 14:15
işte bu tarz durumların yaşanmaması, yaşanılanlardan ders çıkartmak adına. sizleri KÖF üyesi olmaya çağırıyorum..

Arsız Hunter
14-05-2017, 14:16
anlaşmamız olsa bu kadar rahat alamazlardı, düşün lades olmayı. resmen kendi kalesine gol atmak bu..

Ne zaman Türk'ün önderiyim diye biri çıksa böle saçmalıklar çıkıyor. Eğer Türk kendi önderini kendisi seçerse başarılı oluyor. Yıllardır cihat beyin becerememesi o dönemlerde katılan rezil olanlar son olarak da kemal beyin hali. Türkler kendi önderini kendi çıkarmalı.

VicariouS
14-05-2017, 14:18
Ne zaman Türk'ün önderiyim diye biri çıksa böle saçmalıklar çıkıyor. Eğer Türk kendi önderini kendisi seçerse başarılı oluyor. Yıllardır cihat beyin becerememesi o dönemlerde katılan rezil olanlar son olarak da kemal beyin hali. Türkler kendi önderini kendi çıkarmalı.

Fikre saygı olsa, bir çok hatadan dönülürdü. hatayı kendinde ara desek, payasın içinde olduğu ilimiz diyecek kadar memleketi üzerinden dahi ego kasan bir insanın zaten travian gibi simüle bir oyunda kendini dünya lideri sanması komik.

malum..uzak durunuz. çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Yugi
14-05-2017, 15:36
COF olmak pişmanlık.Köf size oyundan sonsuz haz vaat ediyor.

ultrAslan
14-05-2017, 17:24
zeki kardeşim, neden kemal başere bunca hınç neden cof birliğine bu kadar öfke dolusun, bir server beraber oynayip yenmiş yada yenilmiş olabilirsin. gördüğüm kadarıyla o serveri hala içinde yaşıyorsun bitiremediğin birşeyler olmuş yahu bu kadar kin öfke fazla.

xxx diye oluştur birliğini, kemali sevmeyenleri topluyorum herkescikler de burada başkan de,ne biliyim türkiyeyi yine temsil edebilir, cof ile ortak yola girmezsin yanlış mıyım, ama fırsat gördüğün heryerde, sürekli neden sallıyorsun, bilmediğimiz gizli bir aşk mı var yoksa :melek::melek::melek::melek::melek:

Nicholai Hel
14-05-2017, 17:27
COF olmak pişmanlık.Köf size oyundan sonsuz haz vaat ediyor.
Köf kaçırılmaz fırsat vaatleri güzel. Ben oyumu köften yana kullanıyorum

hayaligenc
14-05-2017, 17:55
Merhaba Sevgili Arkadaşlar ;

Konuyu inceledim , gerekli bir kaç açıklama yapacağım ( bu açıklamalar forumda konu açan tüm üyelerimiz için geçerlidir ) Gerekli dikkati ve duyarlılığın sağlanmaması durumunda konuyu ve ilgili arkadaşları süresiz forumdan uzaklaştırma hakkımız mevcuttur. ( Tehtit değil tembihtir. )

Server içerisinde muhakkak tartışmalar da olur sevmeyen insanlarda vs vs vs . Bunu çokça uzatabilir ve üstüne fazla durumlarda katabilirim.

Tabi herkes birbirini sevmek zorunda değildir fakat herkes birbirine saygı duymak zorundadır.Tatlı atışmalar her zaman olur ve olmalıdır diye düşünmekteyim . Hakaret vari olmamak kaydıyla( kişinin hak ve özgürlüklerine saldırı olmadığı sürece ) eleştiriler ve benzeri yazımlar olabilir ve bunlara izin vermekteyiz.

Kısaca belirtmek gerekirse burada yazılan kişi ya da kişiler başka bir birliğin üyelerine kasıtlı yazıyor ve şahıslarına yönelik hoş olmayan durumlar sergilenmesine sebebiyet veriliyorsa derhal düzeltilmesi yapılmalıdır . Bunu tüm konular için yazıyorum .

Travian strateji oyunudur ve yaptığınız hamlelere göre savaşı kazanır ya da kaybedersiniz ya da savaşın seyirini değiştirebilirsiniz. Tabi birlikler arasında muhakkak biri kazanır diğeri kaybeder. Burada yapılacaklar az çok bellidir. Kazanan taraf tebrik edilir kaybeden tarafta hatalarına göre stratejisini düzeltir ya da yeni taktik belirler . Ama biz Türkler kaybeden tarafı acımasızca eleştiririz ki kimi zaman bu hakaret ve küfürlere kadar gitmektedir... Üzücü ama gerçek olan budur.

Bu oyunun sanal oyun olduğunu unutmadan birbirimizi kırmadan hareket edebileceğimizi unutmayalım arkadaşlar .

Herkese keyifli savaşlar diliyorum .

İyi Forumlar

zekiLiseli
14-05-2017, 23:52
zeki kardeşim, neden kemal başere bunca hınç neden cof birliğine bu kadar öfke dolusun, bir server beraber oynayip yenmiş yada yenilmiş olabilirsin. gördüğüm kadarıyla o serveri hala içinde yaşıyorsun bitiremediğin birşeyler olmuş yahu bu kadar kin öfke fazla.

xxx diye oluştur birliğini, kemali sevmeyenleri topluyorum herkescikler de burada başkan de,ne biliyim türkiyeyi yine temsil edebilir, cof ile ortak yola girmezsin yanlış mıyım, ama fırsat gördüğün heryerde, sürekli neden sallıyorsun, bilmediğimiz gizli bir aşk mı var yoksa :melek::melek::melek::melek::melek:

Kemal başere hınç duymuyorum, açıkçası duymamı gerektirecek bir şey de yok. kendisinin final serverindeki yetersizlikleri açıkça ortada. ha şunu da söyleyeyim. wow yarışını kaybettiniz, bir süre ara verdiniz geri geldiniz, zafer kazandınız, sonra s8 e geldiniz. içeriden adam ayartmasaydınız tutankamonla şehzade birbirini boğazlayacaktı, cemilin enseyi karartması ile zaharyanın fail allyleri ortada.. çok büyük bir şans faktörü ile wow 100 oldu eyvallah..
velhasıl, s6. hiv birliği operasyonlarına başladığında savunma varlığı gösterilemiyordu. çünkü cof aynı finaldeki gibi savunmada da mantıktan çok hiyerarşiyi öngörüyordu. teşkilatın zaten nasıl hırpaladığı konusuna değinmeyeceğim bile. tabi, çok ağlayınca mh blok defanslara el koydu. çünkü mhye adı ile seslenenlerin var olduğunu birlik yönetimindekiler açık ve net biliyordu.
yoksa kalabalık oluşumlardan yok denecek defans çıkması abes kalır. buna da mh destekli karizmayı eleme için çizdirmemek diyelim. çünkü öyle.
2/2 direkten dönen bir ekipsiniz. rusların baskınlığı sonucu, narın davetine burun kıvırıp, gece birlikleri adı altında yan sanayinizi gönderdiniz. yetmedi, lodos+montana adı altında diğer bölgeleri uğraştırmaya çalıştınız. server açılmadan forum yönetimi kaç kişiyi banladı kaç konuyu kapattı belli değil. küfürleşmeler iddalaşmalar kavgalar gürültüler.
peki ne oldu ?
başabaş gidiyor gibi görünen server bir anda tepetaklak gece aleyhine işledi. durumu kurtarmak ve zaman kazanmak adına finalde de yenilen darbenin acısıyla hesaplara yerleştiniz. bsb nin antoninanın kemalin truva atının spartacusx zaharya tatarın vs vs nice coflular gece içine girdimi. girdi. çünkü açıkça yapılan operasyonlardan dağılımlara kadar kalite fark etmişti.
sonuç ne ? serverde bir ordu silindi diye "serverden" topuklamalar.
gece koalisyonundan silinen ordu kadar. nar dan ve northdan silinenler var. dört ordusu birden silinen herkesin yakından tanıdığı bir isim var. ki "tırsın ulan ömer" in yakın tanıdığı birisi. adalet terazisi net işlediğinde işinize gelmiyor tabi. o zaman "zafer" kazanamıyorsunuz.
hepiniz net bir şekilde süpürüldünüz. size kötü oynuyorsunuz diyen yok. zaten türk serverleri birlikleri finalde kesinlikle ağırlık koyar. egoistçe ve kendini türklerin lideri konumunda gören birisine biat ettiğiniz için kendi topuğunuza sıkıyorsunuz.

2-3 postunu takip ettim. bu cevap umarım eski serverlerin uzatılmaması konusunda yeterli bir cevap niteliği taşır. çünkü detaya girsem işin içinden çıkılmaz ve o kadar da hakim olduğunu düşünmüyorum, neticede "marka"sın.. niteliği taşımazsa ya küçük kuzen ısrarcılığı ya da 7.5 astigmat olduğunu falan düşüneceğim.

Yukarıda da Köf olarak benimsediğimiz, olması gereken şeyleri yazdık. dileriz sayın başer de aynı şeyleri yapar. ben çoh biliyom demez..derse de olan bu kadar emek veren insanlara olur. bizim saydıklarımız şahsa münasırlıktan çok. birlik beraberlik çerçevesinde olması gerekenlerdir..sizin bileceğiniz iş. biz buradayız. vardık varız varolacağız.

Zekiyim.. ama aptal değil.

ultrAslan
15-05-2017, 00:02
Cof ile birlikte hiç oynamadım ta ki bu yıl eleme + finale kadar. 2 server oynadım sadece. birisi eleme, birisi final.

saydıklarında o kadar uzak geldiki bana bir ara okumasam mı diye düşündüm.

markalığım tırsın ulanla büyümedi, tırsını final serverinde bıraktım ben.

Keşke köf olarakgerçekten iş yapabilseniz ben gurur duyarım bir de çok zeki olduğunu düşünme :/

Kenpachi
15-05-2017, 00:05
[...........

zekiLiseli
15-05-2017, 00:14
Cof ile birlikte hiç oynamadım ta ki bu yıl eleme + finale kadar. 2 server oynadım sadece. birisi eleme, birisi final.

saydıklarında o kadar uzak geldiki bana bir ara okumasam mı diye düşündüm.

markalığım tırsın ulanla büyümedi, tırsını final serverinde bıraktım ben.

Keşke köf olarakgerçekten iş yapabilseniz ben gurur duyarım bir de çok zeki olduğunu düşünme :/

Madem o kadar uzak, seni ilgilendirmeyen konulara olan enteresan vakıflığını bir kenara bırakıp log out yapma hakkını saklı tutmanı öneririm..
ligin 32.haftasında şampiyon olacak takımı tutmak gibi bir şey, eleme + final de cof da olup tarihi, hakkında yorum yapıp onu savunabilme görevi..
biz de isteriz, bir birliğin tutup final serverinde ortalığı kasıp kavurmasını. ama işler öyle yürümüyor işte. şuan çok hatalı mantıklar ve adımlar var. bir çok kez uyarı yapıldı ve konuşulmaya çalışıldı. ama dereye taş atsak daha verimli olurmuş. yapılacak bir şey yok. olanlarla rota çizilir.

ultrAslan
15-05-2017, 00:40
Madem o kadar uzak, seni ilgilendirmeyen konulara olan enteresan vakıflığını bir kenara bırakıp log out yapma hakkını saklı tutmanı öneririm..
ligin 32.haftasında şampiyon olacak takımı tutmak gibi bir şey, eleme + final de cof da olup tarihi, hakkında yorum yapıp onu savunabilme görevi..
biz de isteriz, bir birliğin tutup final serverinde ortalığı kasıp kavurmasını. ama işler öyle yürümüyor işte. şuan çok hatalı mantıklar ve adımlar var. bir çok kez uyarı yapıldı ve konuşulmaya çalışıldı. ama dereye taş atsak daha verimli olurmuş. yapılacak bir şey yok. olanlarla rota çizilir.

Ben sadece o yaşadıklarını bu yıl kenarda tutmanı söyledim farklı bir konuda savunmaya girmedim dostum.
Gözünü kör etmiş hırs zzzz

Özdemir
15-05-2017, 00:47
Ben sadece o yaşadıklarını bu yıl kenarda tutmanı söyledim farklı bir konuda savunmaya girmedim dostum.
Gözünü kör etmiş hırs zzzz

Markaaaa:) bayiliyom size

TatarKralı
15-05-2017, 01:46
Kemal başere hınç duymuyorum, açıkçası duymamı gerektirecek bir şey de yok. kendisinin final serverindeki yetersizlikleri açıkça ortada. ha şunu da söyleyeyim. wow yarışını kaybettiniz, bir süre ara verdiniz geri geldiniz, zafer kazandınız, sonra s8 e geldiniz. içeriden adam ayartmasaydınız tutankamonla şehzade birbirini boğazlayacaktı, cemilin enseyi karartması ile zaharyanın fail allyleri ortada.. çok büyük bir şans faktörü ile wow 100 oldu eyvallah..
velhasıl, s6. hiv birliği operasyonlarına başladığında savunma varlığı gösterilemiyordu. çünkü cof aynı finaldeki gibi savunmada da mantıktan çok hiyerarşiyi öngörüyordu. teşkilatın zaten nasıl hırpaladığı konusuna değinmeyeceğim bile. tabi, çok ağlayınca mh blok defanslara el koydu. çünkü mhye adı ile seslenenlerin var olduğunu birlik yönetimindekiler açık ve net biliyordu.
yoksa kalabalık oluşumlardan yok denecek defans çıkması abes kalır. buna da mh destekli karizmayı eleme için çizdirmemek diyelim. çünkü öyle.
2/2 direkten dönen bir ekipsiniz. rusların baskınlığı sonucu, narın davetine burun kıvırıp, gece birlikleri adı altında yan sanayinizi gönderdiniz. yetmedi, lodos+montana adı altında diğer bölgeleri uğraştırmaya çalıştınız. server açılmadan forum yönetimi kaç kişiyi banladı kaç konuyu kapattı belli değil. küfürleşmeler iddalaşmalar kavgalar gürültüler.
peki ne oldu ?
başabaş gidiyor gibi görünen server bir anda tepetaklak gece aleyhine işledi. durumu kurtarmak ve zaman kazanmak adına finalde de yenilen darbenin acısıyla hesaplara yerleştiniz. bsb nin antoninanın kemalin truva atının spartacusx zaharya tatarın vs vs nice coflular gece içine girdimi. girdi. çünkü açıkça yapılan operasyonlardan dağılımlara kadar kalite fark etmişti.
sonuç ne ? serverde bir ordu silindi diye "serverden" topuklamalar.
gece koalisyonundan silinen ordu kadar. nar dan ve northdan silinenler var. dört ordusu birden silinen herkesin yakından tanıdığı bir isim var. ki "tırsın ulan ömer" in yakın tanıdığı birisi. adalet terazisi net işlediğinde işinize gelmiyor tabi. o zaman "zafer" kazanamıyorsunuz.
hepiniz net bir şekilde süpürüldünüz. size kötü oynuyorsunuz diyen yok. zaten türk serverleri birlikleri finalde kesinlikle ağırlık koyar. egoistçe ve kendini türklerin lideri konumunda gören birisine biat ettiğiniz için kendi topuğunuza sıkıyorsunuz.

2-3 postunu takip ettim. bu cevap umarım eski serverlerin uzatılmaması konusunda yeterli bir cevap niteliği taşır. çünkü detaya girsem işin içinden çıkılmaz ve o kadar da hakim olduğunu düşünmüyorum, neticede "marka"sın.. niteliği taşımazsa ya küçük kuzen ısrarcılığı ya da 7.5 astigmat olduğunu falan düşüneceğim.

Yukarıda da Köf olarak benimsediğimiz, olması gereken şeyleri yazdık. dileriz sayın başer de aynı şeyleri yapar. ben çoh biliyom demez..derse de olan bu kadar emek veren insanlara olur. bizim saydıklarımız şahsa münasırlıktan çok. birlik beraberlik çerçevesinde olması gerekenlerdir..sizin bileceğiniz iş. biz buradayız. vardık varız varolacağız.

Zekiyim.. ama aptal değil.

Aslında seni nimetten sayıp bunları okumaya değerli vaktimi harcadığımamı yanayım, bilemedim.

Kurduğun fantezilerin tamamını gerçek sayalım. Sana bu hikayeleri bizim palyaço anlatmış belli ki. S8'de Harika entrikalarımız sonucu bütün WoW'ları sıfırlayarak, 3 bölgenin neredeyse tüm varlığını ezerek, rekor üstüne rekorlar kırarak WoW kurduk. Tabikide hepsini entrikayla başardık, ayıpsın :)

S6'da bir önceki sene 3 bölgeye show yapmış BARİKAT'ı 97 günde bölge içinde koşulsuz şartsız yenip, ardından sizin 3 bölge tarikatının üzerimize çullanmasını atlatmışız, defansımız yok denecek kadar azaldığında siz operasyonları durdurmuşsunuz, (bak bunlar hep entrika), ardından MH katliama başlamış, size verdiği zararın 10 katını bize vermiş, (Emmy'nin blok 1M defansı yok oldu, sadece basit bir örnek), bundan sonra şimdi GECE birliklerini suçladığınız gibi alayınız topuklamışsınız, ee yine WoW'u biz kurmuşuz, tabiki bunlarda bizim entrikamız hep :)

Finaller bittikten sonra, boş kalmayalım diye hazır hesapta varken GECE hesaplarına geçtik, bak bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösteriyor, tebrik ederim en azından bozuk saat olmayı başardığın için. Ancak bu sizin neden bu kadar zorunuza gidiyor? Sana yardımcı olmamızımı beklerdin? Otu ve diğerini ayıracak akıla sahip değil misin? O da zaten 1 hafta sürdü sürmedi, hesap siliyoruz dendi bitti bizim içinde olay, ne silin dedik nede silmeyin. GECE kendine has bir birlik, COF'un güdümünde falan değil. Biz olsak silmezdik, onlar silme kararı aldıysa bu onları bağlar.

Bölgenize gelen birliklerin tamamını biz göndermişiz demek, ne diyelim umarım birkaç yüzyıl içerisinde sizde bu kadar büyük bir birlik olursunuz, rüzgarınız bile böyle insan havlatmaya yeter.

Sizin takip ettiğiniz, size bu akılları veren adamların WoW'larını multimizden bastığımız ordularla reisledik biz, sor onlarda ağlaya ağlaya anlatacaktır.

Başardığımız herşey büyük bir entrikanın parçasıysa, bunları planlayan bizlersek, bil ki CIA ajanı olarak işe başlamamız gerekiyor. Entrikanın bile hakkını vererek yapıyormuşuz demek ki.

En son ne zaman hakkını vererek bir iş yaptığını bırak sen, sana oyunu öğreten insanlar bile hatırlıyormu? SGE zırvası olan topluluğun, COF'a yenilmekten başka şeceresi var mıdır?

Böyle olmadığımız serverlarda bizi yenmenin lafını yapmak kolay, abilerin bizim adımızı anarken 3 defa destur çekiyor, ona göre :)

3 harfli çarpar liseli, dikkat et, fazla çağırma.

Nozzle(-_+)
15-05-2017, 08:16
kim oldugu ortaya cikmadi mi hala bu liseli?

MeRt__
15-05-2017, 08:27
Aslında seni nimetten sayıp bunları okumaya değerli vaktimi harcadığımamı yanayım, bilemedim.

Kurduğun fantezilerin tamamını gerçek sayalım. Sana bu hikayeleri bizim palyaço anlatmış belli ki. S8'de Harika entrikalarımız sonucu bütün WoW'ları sıfırlayarak, 3 bölgenin neredeyse tüm varlığını ezerek, rekor üstüne rekorlar kırarak WoW kurduk. Tabikide hepsini entrikayla başardık, ayıpsın :)

S6'da bir önceki sene 3 bölgeye show yapmış BARİKAT'ı 97 günde bölge içinde koşulsuz şartsız yenip, ardından sizin 3 bölge tarikatının üzerimize çullanmasını atlatmışız, defansımız yok denecek kadar azaldığında siz operasyonları durdurmuşsunuz, (bak bunlar hep entrika), ardından MH katliama başlamış, size verdiği zararın 10 katını bize vermiş, (Emmy'nin blok 1M defansı yok oldu, sadece basit bir örnek), bundan sonra şimdi GECE birliklerini suçladığınız gibi alayınız topuklamışsınız, ee yine WoW'u biz kurmuşuz, tabiki bunlarda bizim entrikamız hep :)

Finaller bittikten sonra, boş kalmayalım diye hazır hesapta varken GECE hesaplarına geçtik, bak bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösteriyor, tebrik ederim en azından bozuk saat olmayı başardığın için. Ancak bu sizin neden bu kadar zorunuza gidiyor? Sana yardımcı olmamızımı beklerdin? Otu ve diğerini ayıracak akıla sahip değil misin? O da zaten 1 hafta sürdü sürmedi, hesap siliyoruz dendi bitti bizim içinde olay, ne silin dedik nede silmeyin. GECE kendine has bir birlik, COF'un güdümünde falan değil. Biz olsak silmezdik, onlar silme kararı aldıysa bu onları bağlar.

Bölgenize gelen birliklerin tamamını biz göndermişiz demek, ne diyelim umarım birkaç yüzyıl içerisinde sizde bu kadar büyük bir birlik olursunuz, rüzgarınız bile böyle insan havlatmaya yeter.

Sizin takip ettiğiniz, size bu akılları veren adamların WoW'larını multimizden bastığımız ordularla reisledik biz, sor onlarda ağlaya ağlaya anlatacaktır.

Başardığımız herşey büyük bir entrikanın parçasıysa, bunları planlayan bizlersek, bil ki CIA ajanı olarak işe başlamamız gerekiyor. Entrikanın bile hakkını vererek yapıyormuşuz demek ki.

En son ne zaman hakkını vererek bir iş yaptığını bırak sen, sana oyunu öğreten insanlar bile hatırlıyormu? SGE zırvası olan topluluğun, COF'a yenilmekten başka şeceresi var mıdır?

Böyle olmadığımız serverlarda bizi yenmenin lafını yapmak kolay, abilerin bizim adımızı anarken 3 defa destur çekiyor, ona göre :)

Biraz bilgi yanlışın var onları düzeltelim.

s8 de entrika yaptığınızı ismail abi bile kabul ediyor. Kemal başerin barbarlara verdiği sözleri zaharya kendisi gidip op çıktı. Barbar ve sonu birbirine de genel başkanınız soktu. Sor öğren. Gülenyüzler dağıldı ve yarısı cof adını aldı. Basitçe anlatıyorum ki birşey konuşurken yanlış olmasın.

s6 da kurtulmuşuz falan diyorsun ama . Abilerin eze eze yendik diyor o ne iş? Çaresizce poyraz npc köylerini vurmadınız mı? Poyraz npc askerlerini kesmediniz mi? Gride kaç operasyon yapabildiniz? Teşkilata kaç operasyon yapabildiniz? Kafanızı o minik köylerinizden kaç kere çıkarabildiniz? Tek köye düştünüz be savunamayız dediğiniz için :D

Gecede hesap kalmayınca patır patır yıkılınca ordusu çakılınca noldu abilik yapmaya mı karar verdiniz? Siz safınızı belli ederseniz her fırsatta (ki çok yorucu oluyor diye jase bile bu cof la aynı server oynamayak kafa dinleyek) bundan sonra da o çağrılan 3 harflilerin gelişinde bizde safımızı belli ederiz.Gelip burda s8 den s6 dan atıp tutarken ucunun nereye kime varacağına dikkat et. Cinci hocaları çağırma...

Nicholai Hel
15-05-2017, 08:34

s8 de entrika yaptığınızı ismail abi bile kabul ediyor. Kemal başerin barbarlara verdiği sözleri zaharya kendisi gidip op çıktı. Barbar ve sonu birbirine de genel başkanınız soktu. Sor öğren. Gülenyüzler dağıldı ve yarısı cof adını aldı. Basitçe anlatıyorum ki birşey konuşurken yanlış olmasın.

s6 da kurtulmuşuz falan diyorsun ama . Abilerin eze eze yendik diyor o ne iş? Çaresizce poyraz npc köylerini vurmadınız mı? Poyraz npc askerlerini kesmediniz mi? Gride kaç operasyon yapabildiniz? Teşkilata kaç operasyon yapabildiniz? Kafanızı o minik köylerinizden kaç kere çıkarabildiniz? Tek köye düştünüz be savunamayız dediğiniz için :D

Gecede hesap kalmayınca patır patır yıkılınca ordusu çakılınca noldu abilik yapmaya mı karar verdiniz? Siz safınızı belli ederseniz her fırsatta (ki çok yorucu oluyor diye jase bile bu cof la aynı server oynamayak kafa dinleyek) bundan sonra da o çağrılan 3 harflilerin gelişinde bizde safımızı belli ederiz.Gelip burda s8 den s6 dan atıp tutarken ucunun nereye kime varacağına dikkat et. Cinci hocaları çağırma...
Noktası virgülüne doğru, aksi iddia edilemez

çiçili
15-05-2017, 08:39
Vaziyet alin burası karışacak :)

Kenpachi
15-05-2017, 09:08

Cipsini kolanı hazır ettin mi? :D))

osmancan71
15-05-2017, 09:18
Cipsini kolanı hazır ettin mi? :D))

Durun la okumadım daha ben yazılanları aksam kadar sussmazsınız sımdı baslarsanı :D

TatarKralı
15-05-2017, 09:26

Sakin ol Adanalı, Klavyeyi yavaşça yere bırak.

's8'de entrika yaptığınızı ismail abi bile kabul ediyor' bak olay öyle değil, düzgün öğren. O muhabbet, Jasesuvanın ve Vahitin'de katıldığı taksimde ki buluşmada geçti. Sadece bir şifre nuhabbetini söyledi Zaharya, onda da zaten şifreyi kötü amaçla kullanmadığımızı belirtti. Kemal Başer SON ile BARBAR'ı birbirine sokmadı. BARBAR zaten ikiye bölünmüştü, bi kısmı bizimle oynuyordu bi kısmı SON ile, sonra bu iki tarafta birbirlerine saldırmayacakları konusunda sözleşmişler, senelerdir dallanıp budalandırdığınız olay bu :) SON yönetimi, yönetim kabiliyetinden yoksunsa, elinde ki adamı tutamıyorsa, bölgesini bölüyorsa bunun suçlusu neden biziz? Günenyüz olayında da, Gülenyüz Genel Başkanının, oyuncularına ana avrat sövnesinide Kemal Başer ayarlamış, oyuncularında zoruna gidip birlikten çıkmasıdanı bizim entrikamız? Yapma Mert, belki sen yoktun ama, bu anlattığın olaylarda opları dahi ben yapıyordum :)

's6'da çaresizce NPC köyü vurmadınız mı' olayına gelelim. Poyraz Genel Başkanı MERT06AG veya WoW'cusu Korkmazbey'e sorabilirsin. Ortak bir Whatsapp grubu kurup durumun yönetimin izniyle gerçekleşen bir durum olmadığını söyledik. Hatta Çaça Ankara Kızılay'da MERT06AG İbrahim abi ile yüzyüze görüştü. MÜFREZE içinde ki sadece 1 oyuncunun çıktığı saldırılardı, ardından tüm Poyraz oyuncuları yağma köylerimize defans attı, NPC köylerimize 30'ar sıralılar çıktı, WoW hesabında 300K'ya yakın tokmak vardı, 50K kaldı. Bak bilirsin, biz sizler gibi şu olsu bu oldu diye ağlamayız, yağma köylerimizide, NPC köylerimizide elimizden geldiğince savunduk. Baktık bmyle olmayacak, bizzat ben Poyraz WoW'unu sıfırlama operasyonu ayarladım, Rekorlar hariç tüm orduları kattım. Daha ordular girmeden, Poyraz kendi defansını boşaltıp wowunu sıfırladı ve hesapları sildi. Bak bunlar forumda ki yazılarda da sabittir. Allahın bildiği şeyle kul kandırmaya çalışmayın.

Safınızı siz zaten belli ettiniz, haer türlü davetimize rağmen reddettiniz. Saygı duyarım. Sizin safınız bellidir, aman buralardan uzak durun yeter.

(Bu kısım sana değil Adanalı) COF'un harflerini değiştirerek, Tatar'ı Katar yaparak komik olmuyorsunuz, ne tür bir aşağılık psikolojiniz var onu belli ediyorsunuz. Kalite her zaman taklit edilirde, siz bizim bırak Çin malı versiyonumuz olmayı, üzerinde gittiğimiz asfalt dahi olamazsınız.

Selametle.

Yok be vedo, bilgilendirme seansı veriyoruz sadece :)

Dip; Mert, Vedo siz aklı başında insanlarsınız. Burada yalana prim vermenize, yalancıların arkasında saf durmanıza şaşırdım açıkçası. Neyse, tarafımız yalanın ve yalancının tarafıdır diyorsanız, o sizin midenizin bileceği iştir.

CSD'nin sözleriyle kapatalım o zaman, "O güzel rakipler o güzel atlara binip gittiler, Demirin tuncuna, rakibin liselisine kaldık."

Alexina
15-05-2017, 09:34

s8 ve s6 da eze eze wow kurduk diyorsun. da s1 de ezile ezile north neden kabul etmiyorsun şimdi bizde eze eze wow kuruyoruz.
geçmişe bakarsak gecmişte sizden fazla sizlerin merkezleri sıfırlandı orduları çakıldı ama yönetim silme kararı aldı sildi sonuc siz oyun sonucunda wow 100 yaptınız neden nasıla bakmam sonuc önemli oradaki farklı isimlerdeki cof ekibine maal ediyorsan burada gece ekibi de cof ekibinden kabul edeceksin.

MeRt__
15-05-2017, 09:35

's8'de entrika yaptığınızı ismail abi bile kabul ediyor' bak olay öyle değil, düzgün öğren. O muhabbet, Jasesuvanın ve Vahitin'de katıldığı taksimde ki buluşmada geçti. Sadece bir şifre nuhabbetini söyledi Zaharya, onda da zaten şifreyi kötü amaçla kullanmadığımızı belirtti. Kemal Başer SON ile BARBAR'ı birbirine sokmadı. BARBAR zaten ikiye bölünmüştü, bi kısmı bizimle oynuyordu bi kısmı SON ile, sonra bu iki tarafta birbirlerine saldırmayacakları konusunda sözleşmişler, senelerdir dallanıp budalandırdığınız olay bu :) SON yönetimi, yönetim kabiliyetinden yoksunsa, elinde ki adamı tutamıyorsa, bölgesini bölüyorsa bunun suçlusu neden biziz? Günenyüz olayında da, Gülenyüz Genel Başkanının, oyuncularına ana avrat sövnesinide Kemal Başer ayarlamış, oyuncularında zoruna gidip birlikten çıkmasıdanı bizim entrikamız? Yapma Mert, belki sen yoktun ama, bu anlattığın olaylarda opları dahi ben yapıyordum :)

's6'da çaresizce NPC köyü vurmadınız mı' olayına gelelim. Poyraz Genel Başkanı MERT06AG veya WoW'cusu Korkmazbey'e sorabilirsin. Ortak bir Whatsapp grubu kurup durumun yönetimin izniyle gerçekleşen bir durum olmadığını söyledik. Hatta Çaça Ankara Kızılay'da MERT06AG İbrahim abi ile yüzyüze görüştü. MÜFREZE içinde ki sadece 1 oyuncunun çıktığı saldırılardı, ardından tüm Poyraz oyuncuları yağma köylerimize defans attı, NPC köylerimize 30'ar sıralılar çıktı, WoW hesabında 300K'ya yakın tokmak vardı, 50K kaldı. Bak bilirsin, biz sizler gibi şu olsu bu oldu diye ağlamayız, yağma köylerimizide, NPC köylerimizide elimizden geldiğince savunduk. Baktık bmyle olmayacak, bizzat ben Poyraz WoW'unu sıfırlama operasyonu ayarladım, Rekorlar hariç tüm orduları kattım. Daha ordular girmeden, Poyraz kendi defansını boşaltıp wowunu sıfırladı ve hesapları sildi. Bak bunlar forumda ki yazılarda da sabittir. Allahın bildiği şeyle kul kandırmaya çalışmayın.

Safınızı siz zaten belli ettiniz, haer türlü davetimize rağmen reddettiniz. Saygı duyarım. Sizin safınız bellidir, aman buralardan uzak durun yeter.

(Bu kısım sana değil Adanalı) COF'un harflerini değiştirerek, Tatar'ı Katar yaparak komik olmuyorsunuz, ne tür bir aşağılık psikolojiniz var onu belli ediyorsunuz. Kalite her zaman taklit edilirde, siz bizim bırak Çin malı versiyonumuz olmayı, üzerinde gittiğimiz asfalt dahi olamazsınız.

Selametle.

ve hala cevap verebildiğin kadarına cevap veriyorsun. O buluşmalardan birinde bende vardım merak etme. Ya da jasenin bildiği herşeyi bende biliyorum . O yüzden bana konuşmalardan buluşmalardan dem vurma.

Barbar a Kemal başer wowunuzu vurmıcaz sözü vermesine rağmen neden vurdunuz?
s6 da wow npc köyünü yıkan oyuncunuz hakkında nasıl bir tasarrufta bulundunuz?
wow npc köyünü vuran oyuncunuz kimdi? Hala oynuyor musunuz?

Sorular çoğalır . Çoğaldıkça da mideler bulanır. Birşeye bizi katarken 2 kere düşün...

Ha birde biz sizi çağırdık gelmedik diyorsun ya. Bilmiyorsan aydınlan git sefaya zaharyaya kemal başere sor bakalım gelmiş miyiz gelmemiş miyiz? Sonra ne olmuş?

Bizi bişeylere katarken daha iyi düşünün....

öylesine
15-05-2017, 12:03
Yine bır cofluyalanları aralara sıkıştırmış 300 k wow askerinden tut 1 milyonluk blok defın sılınmesıne kadar... Reıslenen koylerdede asker olduğunu hiç kabul etmediniz ztn...

osmancan71
15-05-2017, 12:10
forum üyeliğini bıle yarısa sokmuş :zuhaha:

VicariouS
15-05-2017, 12:34
Mantığını çözemediğim durum şu, emirhanı zaharyanın doğum gününde gördüm. kendinde 10-15 yaş büyüklerine saygıda kusur etmeyeceğini düşünürken, sanırım ergenliğini cofla geçirmiş olmanın etkisi ki bir kemal başer edasıyla yazıyor. kalıptan çıkmış gibi. şu yazdıklarını zaten normal şartlar altında cofun ağır insanları tasvip etmez. ha bu ithamlarına onlar destek çıkıyorsa durum gerçekten vahim.

s8 de senin opları yapman için 15 yaşında olman gerekiyor. sakın natar yıkıyor olmayasın ? cofun önerdiği davet değil biat. bu saçma bir şey. ki saçma olduğunu da final serverinde gördük. inşalarda tılsımda vesaire vesaire. bu sene iç müttefiklerden yeterli desteği alamayacağınız da aşikar. o yüzden sen çok esip gürleme, kemal abin sükunetini boşa korumuyor. yoksa damlardı direkt.

ayrıca, o senin "vedon" değil. vedat abin. ettiğiniz "davet" karşılık verilmediyse cof birlikleri final duyurusuna git. burada işin yok. mayozla itham ettiğinde yaşının iki katından fazla. lafının nereye gittiğini bil.

Hatalarınız olduğunu kabul ediyorsunuz, biz de bir alternatif yaratıyoruz. işine gelmiyorsa gidersin.
amerikalıların lafının sonu da belli. artık bunlara nazaran forum yönetimi, gerekeni yapacaktır.

Night Elf
15-05-2017, 12:56
Alıntı yapmak ile uğraşmayacam. Sadece beni ilgilendiren kısımlara cevap verecegim.

Emirhan "taksim bulusmasinda vahit ve jase de vardi sifre vardi elimizde ama kotu niyetle kullanmadik" demissin.
Bekir in verdigi barbar icindeki hesaptan bizim 10k roma mancinik ordusunu sifirladiginizi soylemediniz mi ?

"SON bolunmustu ikiye. Yönetim oyuncularina sahip çıkamıyor" gibi sozler sarfetmissin. SON bolunmez o konuda iciniz rahat olsun. BARBAR birligi ayridir SON ayridir. BARBAR in icinde bir grup cofcu bir grup soncuydu. Bu ayrimi iyi yapalim lutfen.

Ve Son olarak Azap sge north ecel ne oldugunuz belli degil kiviriyorsunuz vs gibi sozler sarf etmissin. Mantigin aliyor mu gercekten ?? Kiviracak olsak imzamda neden yazsin hepsi :) Siz nasil s6da mufreze adini aldıysanız biz de farkli serverlersa o yuzden farkli isimleri aliyoruz.

Bunu da acayim isterseniz. Bazı insanlar o birligi birlik yapar. Misal kemal başer, zaharya, Csd. Bu isimler birligi cof yapar. Olmadiginda ise mufrezeye doner. Anlamissindir diye umuyorum :)

zekiLiseli
15-05-2017, 13:06
Söyleyim, muzaffer wow ordunuzu o mayoz dediğin adam patates etti. zaharyanın kötü niyeti olmadığı dediğin yerde wow ordusu parça parça çakıldı. aman çok iyi niyetliymiş. ayrıca üç harfliler şirk koşmaya da başlamış. üç kere destur üç kere burna falan.. siz hayırdır !? çamaşır suyu mu tüketiyorsunuz !?

tatarkralı, üslubunu takın. sen yanına beş kişi al mert sizi ezer. bir hafta takılmış gecede.
sen onu git tanselota anlat. o inanır. onu aradık, dedik. bak yanlış biliyorsun. hemen ben bunu bir araştırayim dedi. özverili ol. arsız değil. 95. gün anarşide gece birlikleri çakıldıktan sonra, kalan son kurşun eşsiz asker basma odaklıydı. orada barutu tüketti gece. derhal komutaya sizin üç harfli cenah geldi. zaten hiç varolmamış 170k baltayı bahane etmeseydiniz nar sizi sınırdan ve griden süpürüyordu.

işine gelince sv takip etmiyorum. işine gelince profilde zanaşa nazdrovialar. zanaşa zanaşa zanaşa ları gördük, "biz geldik" edasıyla. tabi sizin zanaşa, north vurunca yaylana yaylana oldu..
zekiyim ama aptal değil. üç harfli destekçisi ise hiç değil.

ayrıca sen merti aydınlatamazsın. ama o kendi gölgesinde tüm g*ceye oyun öğretti. bence teşekkür et. hiç çirkeflik yapmadan bölge içini dümdüz ettikten sonra -/- sınırını temizleyip edip üstüne griden g*celeri süpürüp bölge içlerine kadar girip durmuştur. hatta bu uğurda saldırı komutanının merkezi kayıpsız sıfırlanmış, ortak wowda beklenmeyen hesap silme sonrası yarı hazırlıksız wowda da açık ara öndedir.

cof naaptı, milanı kandır. gülenyüzün kafa oyuncularını al, problemlileri karşı tarafa yolla ama sge nin G si olsun. bir tane kiril alfabesiyle hesap açılsa ve yıksanız rusları yıktık dersiniz.. bu kadar coflu olma, yazıktır. portakal suyunu iç. büyüklerinle nasıl konuşman gerektiğini öğren. saygı sevgi çerçevesinde kal.

Mümkünse bir daha hiç cevap verme. helyumu çektirmişler sana. ortada dolaşıyorsun. bu final-eleme serverinde bu mantıkla zaten başarısız olacaksınız.

The faça hesabının elemede sırf kişisel ego uğruna yönlendirildiği açık.
asi mrz a yeterli önemin verilmediği açık.
Diriliş ekibininin tecrübesi iplenmediği açık.
Errorlara yapılan haksızlığı zaten tartışmaya gerek yok.
Yapılan stratejik hatalar, alenen hazırsızlıklar. saçma hiyerarşi niteliksiz hareketler ortadadır.
sevri kabul etmiş rıza tevfik gibisiniz.
" süper diplomasi yaptık, wow işi hammallıktı vietnama verdik"
" Savaş oyununda, savaşması için sınıra arapları gönderiyoruz.. biz zaten sizin güvenliğinizi düşünüyoruz"
" gri de hakim olamadık, zaten sizin yazın işiniz oluyor griye de almanları veriyoruz. hepsi sizin için"
..
ne anlamı var?
Eğer cof değil, bizim oluşumumuz desteklenir ise, kesinlikle wow hesabı tamamen yerli %100 Türk menşeili olacak. birinci öncelik gri,ardından sınırlar. wow ekibi baştan tahsis edilecek. şakaya getirilmez öyle.
biz almanla, vietnamla anlaşma yapmayız demiyoruz.
elalemi vietnam yanlısı diye yaftalayıp,sonra vietnamla kol kola olmayız diyoruz.
macarların peşmerge olayına hiç girmeyeceğim bile..
çizgimiz belli, elimizi kalemimizden çekmeyeceğiz. Bu ve niceleri durumda zafer, ihtimali çok daha yüksektir.

inanıyorum ki, bir daha final serverinde yunanlılardan o tahriği görmek istemezsiniz.

PsiGoPaT
15-05-2017, 13:12
Final bittiğinden beri girmiyorum foruma ama maşallah değişen hiçbişey yok :D Bravo len herkese allah şıtandartınızı bozmasın xd

çiçili
15-05-2017, 13:54
Final bittiğinden beri girmiyorum foruma ama maşallah değişen hiçbişey yok :D Bravo len herkese allah şıtandartınızı bozmasın xd
kankito bende bi çita var tam sana göre iso çitayi fazla yükseltmeyin dedim bak isoda istiyi :) hayalignc saygılar :D

PsiGoPaT
15-05-2017, 13:57
kankito bende bi çita var tam sana göre iso çitayi fazla yükseltmeyin dedim bak isoda istiyi :) hayalignc saygılar :D

Hiçbirşeyden korkumuz yok farkederse kahrolayım xd

çiçili
15-05-2017, 13:58
Hiçbirşeyden korkumuz yok farkederse kahrolayım xd
deneruk hoşuna gitmezse bedave :)

ultrAslan
15-05-2017, 14:30
Olum sizin mevzunuz başka yav.
edit.

öylesine
15-05-2017, 15:04
Olum sizin mevzunuz başka yav.
edit.

Bu taktıkte güzel. Söv edıtle

ultrAslan
15-05-2017, 15:22
Bu taktıkte güzel. Söv edıtle

"Gib" diye çıkması gerekiyordu, resim eski resim olduğu için orcinali çıkmış. hatamı fark edip editledim hemen.
Özür dileriz efendim.

öylesine
15-05-2017, 15:41
"Gib" diye çıkması gerekiyordu, resim eski resim olduğu için orcinali çıkmış. hatamı fark edip editledim hemen.
Özür dileriz efendim.

Özrün kabahatınden büyük. Diğer küfürleri nasıl yapacağız. senın gib yazman gibi bende sıralayım diğer küfürleri gib formatıyla :confused:

ultrAslan
15-05-2017, 15:50
Özrün kabahatınden büyük. Diğer küfürleri nasıl yapacağız. senın gib yazman gibi bende sıralayım diğer küfürleri gib formatıyla :confused:

diğerleri ney yav, sessiz sakin diye bilirler beni. Neymişim ben öyle

osmancan71
15-05-2017, 15:59

Bonck mu buldun neyse sole sende :D

Nozzle(-_+)
15-05-2017, 21:41

Selametle.

Dip; Mert, Vedo siz aklı başında insanlarsınız. Burada yalana prim vermenize, yalancıların arkasında saf durmanıza şaşırdım açıkçası. Neyse, tarafımız yalanın ve yalancının tarafıdır diyorsanız, o sizin midenizin bileceği iştir.

CSD'nin sözleriyle kapatalım o zaman, "O güzel rakipler o güzel atlara binip gittiler, Demirin tuncuna, rakibin liselisine kaldık."

Bende surada bir duzeltme yapayim bari :D bir adet oyuncu degil di saldiran npc koylerimize ayriyetten wow destek koylerine bile saldiranlar, destek atanlar vardi gerek mufrezeden gerek zamaninda yine masa olarak kullandiginiz gulce.

çiçili
15-05-2017, 22:01
Bende surada bir duzeltme yapayim bari :D bir adet oyuncu degil di saldiran npc koylerimize ayriyetten wow destek koylerine bile saldiranlar, destek atanlar vardi gerek mufrezeden gerek zamaninda yine masa olarak kullandiginiz gulce.

Berkay olayları çarpitiyorsun şimdi kankito ilk başta ne dediler koruyamiyacağin köyü atmayacaksin dedilermi dediler buna wow destek ve NPC Ler de dağıl imiş :melek:adamlar köyler fazla yer tutmasin diye tek köy takıldılar bide böyle düşün :)

Özdemir
15-05-2017, 22:13
Söyleyim, muzaffer wow ordunuzu o mayoz dediğin adam patates etti. zaharyanın kötü niyeti olmadığı dediğin yerde wow ordusu parça parça çakıldı. aman çok iyi niyetliymiş. ayrıca üç harfliler şirk koşmaya da başlamış. üç kere destur üç kere burna falan.. siz hayırdır !? çamaşır suyu mu tüketiyorsunuz !?

tatarkralı, üslubunu takın. sen yanına beş kişi al mert sizi ezer. bir hafta takılmış gecede.
sen onu git tanselota anlat. o inanır. onu aradık, dedik. bak yanlış biliyorsun. hemen ben bunu bir araştırayim dedi. özverili ol. arsız değil. 95. gün anarşide gece birlikleri çakıldıktan sonra, kalan son kurşun eşsiz asker basma odaklıydı. orada barutu tüketti gece. derhal komutaya sizin üç harfli cenah geldi. zaten hiç varolmamış 170k baltayı bahane etmeseydiniz nar sizi sınırdan ve griden süpürüyordu.

işine gelince sv takip etmiyorum. işine gelince profilde zanaşa nazdrovialar. zanaşa zanaşa zanaşa ları gördük, "biz geldik" edasıyla. tabi sizin zanaşa, north vurunca yaylana yaylana oldu..

ayrıca sen merti aydınlatamazsın. ama o kendi gölgesinde tüm g*ceye oyun öğretti. bence teşekkür et. hiç çirkeflik yapmadan bölge içini dümdüz ettikten sonra -/- sınırını temizleyip edip üstüne griden g*celeri süpürüp bölge içlerine kadar girip durmuştur. hatta bu uğurda saldırı komutanının merkezi kayıpsız sıfırlanmış, ortak wowda beklenmeyen hesap silme sonrası yarı hazırlıksız wowda da açık ara öndedir.

cof naaptı, milanı kandır. gülenyüzün kafa oyuncularını al, problemlileri karşı tarafa yolla ama sge nin G si olsun. bir tane kiril alfabesiyle hesap açılsa ve yıksanız rusları yıktık dersiniz.. bu kadar coflu olma, yazıktır. portakal suyunu iç. büyüklerinle nasıl konuşman gerektiğini öğren. saygı sevgi çerçevesinde kal.

Mümkünse bir daha hiç cevap verme. helyumu çektirmişler sana. ortada dolaşıyorsun. bu final-eleme serverinde bu mantıkla zaten başarısız olacaksınız.

Yapılan stratejik hatalar, alenen hazırsızlıklar. saçma hiyerarşi niteliksiz hareketler ortadadır.
" Savaş oyununda, savaşması için sınıra arapları gönderiyoruz.. biz zaten sizin güvenliğinizi düşünüyoruz"
" gri de hakim olamadık, zaten sizin yazın işiniz oluyor griye de almanları veriyoruz. hepsi sizin için"
..
ne anlamı var?
Eğer cof değil, bizim oluşumumuz desteklenir ise, kesinlikle wow hesabı tamamen yerli %100 Türk menşeili olacak. birinci öncelik gri,ardından sınırlar. wow ekibi baştan tahsis edilecek. şakaya getirilmez öyle.
elalemi vietnam yanlısı diye yaftalayıp,sonra vietnamla kol kola olmayız diyoruz.
çizgimiz belli, elimizi kalemimizden çekmeyeceğiz. Bu ve niceleri durumda zafer, ihtimali çok daha yüksektir.

inanıyorum ki, bir daha final serverinde yunanlılardan o tahriği görmek istemezsiniz.

Parti kur oy verelim Ulke kur yerleselim

DieHard
15-05-2017, 22:36
Ulke kur yerleselim

Şu memleket adına daha yararlı bir proje daha görmedim.

Arkanızdayım, tam destek!

Büyük Hilmi
15-05-2017, 22:46
eyyy her server cof birlikleri karsisinda rezil rusva olanlar eyyy bu rezilligi ni ortmek icin cof birligini karalamaya calisanlar..cok komiksiniz :zuhaha: ula su forumda verginiz efor un azini oyunda verin gorelim patates olan birliklerinizi :oneydigiz:

Özdemir
15-05-2017, 22:48
Şu memleket adına daha yararlı bir proje daha görmedim.

Arkanızdayım, tam destek!

Aman sen arkamizda olma :)

çiçili
15-05-2017, 22:49
eyyy her server cof birlikleri karsisinda rezil rusva olanlar eyyy bu rezilligi ni ortmek icin cof birligini karalamaya calisanlar..cok komiksiniz :zuhaha: ula su forumda verginiz efor un azini oyunda verin gorelim patates olan birliklerinizi :oneydigiz:

Bizde seni ariyorduk hilmi wowdan TEM verecez büyük depouyuda herşey montiş wow için maşaliği birakta wowa bak diye sosyal hayattan uzaklaştırma projesi kapsamında.

DieHard
Aman sen arkamizda olma :)

Doğru ya, o daha büyük sıkıntı :D :D

Büyük Hilmi
size bos muhabbet icin 20 sayfa veriyorum 21. sayfaya yazani yikarim :yagitgit:

Özdemir
15-05-2017, 22:50
Doğru ya, o daha büyük sıkıntı :D :D

Sonra basliyosun agzini sil diye :) ne hikmetse

DieHard
15-05-2017, 22:52
Sonra basliyosun agzini sil diye :) ne hikmetse

ağız ama bu, önemli.

KÖF başvurularını nerden yapıyoruz :confused:

öylesine
15-05-2017, 23:00
Bonck mu buldun neyse sole sende :D
bişey bulmadim . yazdiktan sonra kurnazlik yaptiğini düşünerek editlemesi sinir bozucuydu . yoksa ofline olarak takib devam ederdim forumu.

zekiLiseli
15-05-2017, 23:05
ağız ama bu, önemli.

KÖF başvurularını nerden yapıyoruz :confused: ne yalan söyleyeyim, g*ce ve üç harfli oluşumlarda henüz insan olmanın koşullarını sağlayacak birisini görmediğim için mümkünse orada kalınız. orada oluşunuz bize daha çok yarıyor.

mordekai
15-05-2017, 23:06

..
ne anlamı var?

Günlerden bir gün komşu ülkenin kralı kendisini ziyeret etmek istediğini bildirmiş. Elbette ki, bizim kralın ilk aklın agelen yine ne giyeceği olmuş. Hemen adamlarını çağırtmış.

– “Tüm dünyaya haber gönderin” demiş. “Öyle bir elbise istiyorum ki,dünyada bir eşi daha olmasın. Bana böyle bir elbise dikecek terziyi zengin edeceğim. Misafirlerimi karşılarken bu elbiseyi giyeceğim.”

Kısa bir süre sonra,haber her yana yayılmış. En iyi terziler, ellerindeki kumaşlarla, saraya gelmişler. Hepsi yapacaklarını krala anlatıyormuş. Ama kral anlatılanlardan hiç birini beğenmiyor;

– “Çok daha güzel olmalı !” diye bağırıp duruyormuş.

Sonunda çok genç bir terzi çıkmış kralın karşısına.

– “Sen ne getirdin bakalım” diye sormuş kral. Terzinin genç ve tecrübesiz duruşu kralın umudunu iyice kırmış.

– “Benim getirdiğim çok özel sevgiliş kralım” demiş genç terzi. “Size öyle bir kumaş dokuyup,öyle bir elbise dikeceğim ki, sizden önce kimse böyle bir elbiseyi giymemiş olacak.”

Kral bu sözlere çok şaşırmış.

– “Ancak bir şartım var” demiş genç terzi. “Giysiyi bitirene kadar işimize hiç kimse karışmayacak.”

Kral aradaığını bulmanın sevinciyle kabul etmiş bu şartı. Hemen iki kese altın verip;

– “Çabuk olun o zamana!” diye emretmiş.

Genç terzi hemen başlamış çalışmaya. Ertesi gün iki kese altın daha istemiş kraldan.Kral hiç itiraz etmeden vermiş altınlarını. Aradan günler geçtikce, kral genç terzinin dokuduğunu söylediği kumaşı merak etmiş. Sonunda dayanamayıp, çalıştığı odaya girmiş. Genç terzi tezgahınbaşında harıl harıl çalışıyormuş. Kral sessizce bir süre izlemiş,bir şey göremeyince;

– “Demek bunca zamandır boş oturdun ha !” diye kükremiş. “Kese kese altınları ben boşun amı verdim sana !”

Terzi sakin ve kendinden emin;

-“Saygıdeğer kralım” demiş. Bu kumaşı sadece akıllı insanlar görebilir. Bakın ne kadar da güzel oldu. Öyle değil mi?”

Kral ne diyeceğini şaşırmış. Aptal durumuna düşmemek için;

– “Evet evet çok güzel”demek zorunda kalmış ve hızla çıkmış odadan.

Kralın elbisesi şehirde kualktan kulağa dolaşır olmuş. “Sadece akıllılar görebilir !” İnsanların merakı bunu duydukça dah açok artıyormuşSonunda tören günü gelmiş. Halk toplanmış,hazırlıklar bitmiş.Terzi kralı soymuş ve gerçekten varmış gibi üzerine bir elbise giydirmiş. Sonrada karşısına geçip;

– “Çok şık oldunuz efendim” demiş. “Muhteşemsiniz.”

Kral genç terzinin bu iltifatları karşısında, aynada gördüğü çıplak bedene hiç aldırmadan;

– “Eline sağlık, çok güzel olmuşâ€ demiş.

Kral yeni elbiseleri ile çıkmış saraydan. Dışarda toplanan halk kralı çıplak görünce çok şaşırmışlar. Ama kimse cesaret edip krala gerçeği söyleyememiş. Birden küçük bir çocuk haykırmış;

– “Kral çıplak !”

Ardından cesaretlenen halk, gülmeye başlamış. Kral geç de olsa gerçeği böyle acı bir şekilde anlamış.

zekiLiseli
15-05-2017, 23:07
Parti kur oy verelim Ulke kur yerleselimo kadar yükseklerde gözüm yok. ben sadece insanların keyifle oyun oynayabileceği bir platform istiyorum. şimdi köf insanların desteği ile hatrı sayılır bir noktaya gelse. kendimi türklerin lideri gibi göstermem şahsen.

Özdemir
15-05-2017, 23:17
o kadar yükseklerde gözüm yok. ben sadece insanların keyifle oyun oynayabileceği bir platform istiyorum. şimdi köf insanların desteği ile hatrı sayılır bir noktaya gelse. kendimi türklerin lideri gibi göstermem şahsen.

Biliyorum zaten bunu bildigim icin diyorum :)

_köle_
15-05-2017, 23:21
Günlerden bir gün komşu ülkenin kralı kendisini ziyeret etmek istediğini bildirmiş. Elbette ki, bizim kralın ilk aklın agelen yine ne giyeceği olmuş. Hemen adamlarını çağırtmış.

– “Tüm dünyaya haber gönderin” demiş. “Öyle bir elbise istiyorum ki,dünyada bir eşi daha olmasın. Bana böyle bir elbise dikecek terziyi zengin edeceğim. Misafirlerimi karşılarken bu elbiseyi giyeceğim.”

Kısa bir süre sonra,haber her yana yayılmış. En iyi terziler, ellerindeki kumaşlarla, saraya gelmişler. Hepsi yapacaklarını krala anlatıyormuş. Ama kral anlatılanlardan hiç birini beğenmiyor;

– “Çok daha güzel olmalı !” diye bağırıp duruyormuş.

Sonunda çok genç bir terzi çıkmış kralın karşısına.

– “Sen ne getirdin bakalım” diye sormuş kral. Terzinin genç ve tecrübesiz duruşu kralın umudunu iyice kırmış.

– “Benim getirdiğim çok özel sevgiliş kralım” demiş genç terzi. “Size öyle bir kumaş dokuyup,öyle bir elbise dikeceğim ki, sizden önce kimse böyle bir elbiseyi giymemiş olacak.”

Kral bu sözlere çok şaşırmış.

– “Ancak bir şartım var” demiş genç terzi. “Giysiyi bitirene kadar işimize hiç kimse karışmayacak.”

Kral aradaığını bulmanın sevinciyle kabul etmiş bu şartı. Hemen iki kese altın verip;

– “Çabuk olun o zamana!” diye emretmiş.

Genç terzi hemen başlamış çalışmaya. Ertesi gün iki kese altın daha istemiş kraldan.Kral hiç itiraz etmeden vermiş altınlarını. Aradan günler geçtikce, kral genç terzinin dokuduğunu söylediği kumaşı merak etmiş. Sonunda dayanamayıp, çalıştığı odaya girmiş. Genç terzi tezgahınbaşında harıl harıl çalışıyormuş. Kral sessizce bir süre izlemiş,bir şey göremeyince;

– “Demek bunca zamandır boş oturdun ha !” diye kükremiş. “Kese kese altınları ben boşun amı verdim sana !”

Terzi sakin ve kendinden emin;

-“Saygıdeğer kralım” demiş. Bu kumaşı sadece akıllı insanlar görebilir. Bakın ne kadar da güzel oldu. Öyle değil mi?”

Kral ne diyeceğini şaşırmış. Aptal durumuna düşmemek için;

– “Evet evet çok güzel”demek zorunda kalmış ve hızla çıkmış odadan.

Kralın elbisesi şehirde kualktan kulağa dolaşır olmuş. “Sadece akıllılar görebilir !” İnsanların merakı bunu duydukça dah açok artıyormuşSonunda tören günü gelmiş. Halk toplanmış,hazırlıklar bitmiş.Terzi kralı soymuş ve gerçekten varmış gibi üzerine bir elbise giydirmiş. Sonrada karşısına geçip;

– “Çok şık oldunuz efendim” demiş. “Muhteşemsiniz.”

Kral genç terzinin bu iltifatları karşısında, aynada gördüğü çıplak bedene hiç aldırmadan;

– “Eline sağlık, çok güzel olmuşâ€ demiş.

Kral yeni elbiseleri ile çıkmış saraydan. Dışarda toplanan halk kralı çıplak görünce çok şaşırmışlar. Ama kimse cesaret edip krala gerçeği söyleyememiş. Birden küçük bir çocuk haykırmış;

– “Kral çıplak !”

Ardından cesaretlenen halk, gülmeye başlamış. Kral geç de olsa gerçeği böyle acı bir şekilde anlamış.

kral dan cok kralci olanlarda gülmüsmü yoksa elbiseyi görecek kadar zekilermiymiş :confused::confused:

mordekai
15-05-2017, 23:24
kral dan cok kralci olanlarda gülmüsmü yoksa elbiseyi görecek kadar zekilermiymiş :confused::confused:
zekilermiş. ama... :) işte o yüzden yaptiklari her bişey eleştiriye kapali ve doğru biz göremiyoz..

Haci Vosvos
15-05-2017, 23:43
ne yalan söyleyeyim, g*ce ve üç harfli oluşumlarda henüz insan olmanın koşullarını sağlayacak birisini görmediğim için mümkünse orada kalınız. orada oluşunuz bize daha çok yarıyor.
konuyu trollemek ayrı bişey bu yazdığın ayrı bişey. Konuyu trollersin güler geçeriz. Forum ve oyun amaç eğlenmek sonuçta. Yanlız tuttun bir 400-500 kişiye laf söyledin bunların arasında baban belkide deden yaşında insanlar var. Çok düzgün senden kat kat düzgün insanlar var. Sınırları koru bence.

COF Kemal Başer
16-05-2017, 10:29
Yönetim konusunda Köf birliklerinin yönetimi bellidir.
Genel başkan: Cemal Başar
Saldırı Komutanı: LazanYa
Genel Koordinatör: ZekiLiseli TR
Savunma komutanı: Kıprıslı
Diplomasi: Katarkralı

Lakin eleme ve kısmet olursa final serveri için oluşturulacak yuvarlak masa şövalyeleri, gelen her ekipten karma bir şekilde oluşturulacak, oluşumun ilelebet muhafaza ve müdafası için yegane olacak şekilde seçilecektir. daha önce eleme ve final oynamış nice insanların tavsiyelerine kulak asmayan bir yönetim kurulamaz kurulmamalıdır da. kurulduğu takdirde size gelip 90+ da inşa çaldık diyebilirler. zekiyim ama aptal değil.

Kendi sloganın olsun öncelikle.
Orjinal oyuncu isimleri :)
isimlerin bile taklit olduğu bir oluşumla, orjinal işler yapmayı mı düşünüyorsun? :)
Parodisi bile böyleyse, asılolan birliğin neler yapıp, yapacağını görüyoruz.
Sana iyi eğlenceler, ama sana inanan COF düşmanlarının pembe dünyalarına üzülüyorum:)

Lütfen beğenmediğiniz Vietnam, Alman, Arap vs'den daha iyi diplomasiler yapın. Gelin başarılı olun. Biz takdir ederiz, emin ol.
Ama kendi kimliğinizle olan insanlarla bile anlaşamazken, bu saydığım ülkeleri beğenmezken, kimle ne diplomasisi yapıp başarılı olacaksınız merak ediyorum?

Elemeye gelip bir icraat göstereceğinizi bile düşünmüyorum.

TDK parodi tanımı : Ciddi sayılan bir eserin bir bölümü veya bütününü alaya alarak, biçimini bozmadan ona bambaşka bir özellik vererek biçimle öz arasındaki bu ayrılıktan gülünç etki yaratan bir oyun türü

çiçili
16-05-2017, 10:36
Kendi sloganın olsun öncelikle.
Orjinal oyuncu isimleri :)
isimlerin bile taklit olduğu bir oluşumla, orjinal işler yapmayı mı düşünüyorsun? :)
Parodisi bile böyleyse, asılolan birliğin neler yapıp, yapacağını görüyoruz.
Sana iyi eğlenceler, ama sana inanan COF düşmanlarının pembe dünyalarına üzülüyorum:)

Lütfen beğenmediğiniz Vietnam, Alman, Arap vs'den daha iyi diplomasiler yapın. Gelin başarılı olun. Biz takdir ederiz, emin ol.
Ama kendi kimliğinizle olan insanlarla bile anlaşamazken, bu saydığım ülkeleri beğenmezken, kimle ne diplomasisi yapıp başarılı olacaksınız merak ediyorum?

Elemeye gelip bir icraat göstereceğinizi bile düşünmüyorum.

TDK parodi tanımı : Ciddi sayılan bir eserin bir bölümü veya bütününü alaya alarak, biçimini bozmadan ona bambaşka bir özellik vererek biçimle öz arasındaki bu ayrılıktan gülünç etki yaratan bir oyun türü
ovvv çok sert bakmayin bu trollere başgan size sadece bir sorum olacak şimdi diyelimki köf ekibi hayalette olsa elemeye geçti turnuvaya girdi ve olduda ruslarla anlaştılar(arap viatnam vs ittifakina hitaben ) wow hamallığını çekmemek için ruslara wowu siz kurun ama türkey isiminide yazin dediler the köf te formda onların önüne taş koyan türkleri hain ilan etti herkes bize biat edecek bizle hareket etmek zorunda dese nasil bir ironi olur merak ediyorum bu trool zeki liseliyide sevmem oda formda hükümdarliğini ilan eder herhalde :D

COF Kemal Başer
16-05-2017, 10:48
ovvv çok sert bakmayin bu trollere başgan size sadece bir sorum olacak şimdi diyelimki köf ekibi hayalette olsa elemeye geçti turnuvaya girdi ve olduda ruslarla anlaştılar(arap viatnam vs ittifakina hitaben ) wow hamallığını çekmemek için ruslara wowu siz kurun ama türkey isiminide yazin dediler the köf te formda onların önüne taş koyan türkleri hain ilan etti herkes bize biat edecek bizle hareket etmek zorunda dese nasil bir ironi olur merak ediyorum bu trool zeki liseliyide sevmem oda formda hükümdarliğini ilan eder herhalde :D

Rus örneği inandırıcı olmaz.

Yine akıl vermek gibi olmasın, avrupalılarla yapabilir bunu. Romanya mesela. Ama onlar da kabul etmez.

Bak şöyle yapalım, COF Karşıtı arkadaşları toparlasın. Ordan yürüyebilir. Ama lafla yürümüyor gemiler. Çetin bir okyanus bu. Dalgası, fırtınası vs vs vs.

Yani oyun forumdan kazanılmıyor. Oyunu oynayacaklar. Ekibiyle elemede topladığı oyuncularla başarı gösterecek. Önce elemede wow kurabilecek mi o başarıyı göstersin. Sonra finale giderken irtibata geçtiği ekiplere şunu diyecek "Biz Türkiye elemesinde wow kuran KÖF ekibiyiz. Bu kadar Türk oyuncu var elimizde. Finalde sizinle olacağız ama wow işi sizde savaş işi bizde. WOW da Türkiye yazsın"

Romanya başkanı da gelip bize "böyle böyle diyen birisi var ne yapalım" diyecektir. Biz de destekleriz :)

İyi günler.

çiçili
16-05-2017, 10:51
Rus örneği inandırıcı olmaz.

Yine akıl vermek gibi olmasın, avrupalılarla yapabilir bunu. Romanya mesela. Ama onlar da kabul etmez.

Bak şöyle yapalım, COF Karşıtı arkadaşları toparlasın. Ordan yürüyebilir. Ama lafla yürümüyor gemiler. Çetin bir okyanus bu. Dalgası, fırtınası vs vs vs.

Yani oyun forumdan kazanılmıyor. Oyunu oynayacaklar. Ekibiyle elemede topladığı oyuncularla başarı gösterecek. Önce elemede wow kurabilecek mi o başarıyı göstersin. Sonra finale giderken irtibata geçtiği ekiplere şunu diyecek "Biz Türkiye elemesinde wow kuran KÖF ekibiyiz. Bu kadar Türk oyuncu var elimizde. Finalde sizinle olacağız ama wow işi sizde savaş işi bizde. WOW da Türkiye yazsın"

Romanya başkanı da gelip bize "böyle böyle diyen birisi var ne yapalım" diyecektir. Biz de destekleriz :)

İyi günler.
köfler anca porsiyon köfte yapar başkan takilma bu kadar :D

COF Kemal Başer
16-05-2017, 10:53
köfler anca porsiyon köfte yapar başkan takilma bu kadar :D
takılmıyorum. oyunda bile olmayacaklardır :)

3-5 heyecanlı genç muhtemelen içimize gelip hesap açıp ortalık karıştırmaya çalışacaktır. :)

wanlı
16-05-2017, 10:55
eleme başlamadan sular ısındı :)

tarih boyunca ihaneti hep avrupadan,arapdan görmüş bi millet olarak rusları bunlara değişmem.
o yüzden bizimkilerinde katılacağını sanmıyorum.
eleme yolunda başarılar.

Yugi
16-05-2017, 11:56
Coflar tr ye gelmeli.Herkes Cofla savaşmak istiyor.

COF Kemal Başer
16-05-2017, 13:05
eleme başlamadan sular ısındı :)

tarih boyunca ihaneti hep avrupadan,arapdan görmüş bi millet olarak rusları bunlara değişmem.
o yüzden bizimkilerinde katılacağını sanmıyorum.
eleme yolunda başarılar.

tarih bilgimizi gözden geçirmekte fayda var. Arapların bize karşı savaşanı da vardı bizle olanı da. Arap dediğimiz geniş bir coğrafya. Zira avrupa da böyle. Ki avrupalılar kendi içinde bile savaştı. Türklerin kendi içinde savaştığı gibi.

avrupalılar zaten ayrı bizle değil. Almanlar 1. dünya savaşı müttefiğimiz.

Vietnam ile gareziniz nedir? :D
Veya hoşunuza giden ülkeyi seçin ittifağa alalım :)

COF Kemal Başer
16-05-2017, 13:06
Coflar tr ye gelmeli.Herkes Cofla savaşmak istiyor.
herkes derken? :)

s8 e göstere göstere gittik. Herkesle savaştık :) Turnuvadan sonra belki olur. Neden olmasın?

DieHard
16-05-2017, 13:06
tarih bilgimizi gözden geçirmekte fayda var. Arapların bize karşı savaşanı da vardı bizle olanı da. Arap dediğimiz geniş bir coğrafya. Zira avrupa da böyle. Ki avrupalılar kendi içinde bile savaştı. Türklerin kendi içinde savaştığı gibi.

Başkan ben Mozambik istiyorum, alabilir miyiz arkadaşlarıda?

COF Kemal Başer
16-05-2017, 13:09
Başkan ben Mozambik istiyorum, alabilir miyiz arkadaşlarıda?

Öncelikle travian oynayan Mozambikli bulalım. Birlik kursun. Sonra anlaşıp Mozambikli kardeşlerimizle birlikte herkese kafa tutalım. Kabul edilmiştir.

xx_delis
16-05-2017, 13:16
Öncelikle travian oynayan Mozambikli bulalım. Birlik kursun. Sonra anlaşıp Mozambikli kardeşlerimizle birlikte herkese kafa tutalım. Kabul edilmiştir.

Ben Danimarka ve Finlandiya'yı istiyorum başkanım. Kızları çok güzel oluyor. Bu sene bırakalım arapları boşverelim :)

mordekai
16-05-2017, 13:21
Ben Danimarka ve Finlandiya'yı istiyorum başkanım. Kızları çok güzel oluyor. Bu sene bırakalım arapları boşverelim :)

Ruslar gıbı onlarada vıdeo yollamasalar.

_köle_
16-05-2017, 13:48

o ülkeler sizi istemez platonik diplomasi yapin , wow u onlar kurarsa biz platonik takiliyoduk wow u ruslara kurdurtmadik diye sevinirsiniz :)

jasesuva
16-05-2017, 14:36
Köfte, piyaz candır. Bu kadar heyecan yapmayın adamlar makarada. Konuyu da dallandırıp budaklandırıp birbirinize sarmanız anlamsız. Konu sanırım COF birliği tutum ve davranışlarına eleştiri mahiyeti taşıyor bence bu eleştiriler değerlendirilmelidir. Ciddiye alınacak tarafı yoksa kayda alınmayıp geçilir ama hala s8 s6 konuşmaları yersiz anlamsız. Serverın kazananıda belli kaybedeni de s1 de olduğu gibi , geçmiş turnuvada olduğu gibi. SGE = VTA ( Vietnam tr arap ) . Başarısızdınız geçen eleme top çevirmeyin boşuna, eksikliklerinizi gidermenize kabullenmekle başlayın. TR den daha fazla desteği alamamanızda ki nedenleri sorgulayın mesela. Turnuva da umarım TR kazanır ne diyelim. Ama bir temenni sadece temennidir. Son olarak COF birliğiyle klasikte bir rövanş vs beklentimiz de bulunmamaktadır. Mümkünse bulunduğumuz serverlardan uzak durursa ekip arkadaşlarınız , s1 de olduğu gibi gelip hesaplara yerleşmezseniz bu tip tartışmalar da asgari hale gelecektir. Başarılar turnuvaya katılan her oyuncuya ve ekibe. İyi olan kazansın

VicariouS
16-05-2017, 16:51
Bence verilmek istenen mesajı anlamak çok daha önemli. sayın başer, belirli bir kitle ile bir şeyleri başarmış bir insandır. bunu kimse yalanlayamaz. doğrudur. ama bir başarıp bin göstermek yanlış. burada herkes girilecek eleme-final den Türk kimliği altında bir zafer istiyor. bu yüzden köfte birliğinin isim olarak ciddiye alınmasından çok, mantığını kavramak çok daha samimi diyorum.

osmancan71
16-05-2017, 17:22
Köfte, piyaz candır. Bu kadar heyecan yapmayın adamlar makarada. Konuyu da dallandırıp budaklandırıp birbirinize sarmanız anlamsız. Konu sanırım COF birliği tutum ve davranışlarına eleştiri mahiyeti taşıyor bence bu eleştiriler değerlendirilmelidir. Ciddiye alınacak tarafı yoksa kayda alınmayıp geçilir ama hala s8 s6 konuşmaları yersiz anlamsız. Serverın kazananıda belli kaybedeni de s1 de olduğu gibi , geçmiş turnuvada olduğu gibi. SGE = VTA ( Vietnam tr arap ) . Başarısızdınız geçen eleme top çevirmeyin boşuna, eksikliklerinizi gidermenize kabullenmekle başlayın. TR den daha fazla desteği alamamanızda ki nedenleri sorgulayın mesela. Turnuva da umarım TR kazanır ne diyelim. Ama bir temenni sadece temennidir. Son olarak COF birliğiyle klasikte bir rövanş vs beklentimiz de bulunmamaktadır. Mümkünse bulunduğumuz serverlardan uzak durursa ekip arkadaşlarınız , s1 de olduğu gibi gelip hesaplara yerleşmezseniz bu tip tartışmalar da asgari hale gelecektir. Başarılar turnuvaya katılan her oyuncuya ve ekibe. İyi olan kazansın

:zuhaha::zuhaha::zuhaha::zuhaha:

şu cümlen beni güldürdü abi :D tabi sonrasında sinirimide bozdu :rahatsiz: çok fazla iyimsersin hala kıssas uygulamaktan çekiniyon

Yugi
16-05-2017, 18:22
herkes derken? :)

s8 e göstere göstere gittik. Herkesle savaştık :) Turnuvadan sonra belki olur. Neden olmasın?

Kapışalım sağlam birlikler de gelir hem.

wanlı
17-05-2017, 07:38

Sevgili kemal kardes yuzeysel tarih okuyacagina hic okuma.almanlar bizleri kullandi hala bilmemen garip.

COF Kemal Başer
17-05-2017, 08:24
Sevgili kemal kardes yuzeysel tarih okuyacagina hic okuma.almanlar bizleri kullandi hala bilmemen garip.

Koca Osmanlı kullandırmasaydı o zaman.
Bak İsmet Paşa 2. Dünya Savaşına girdi mi?

çiçili
17-05-2017, 09:25
++++++++++++++1

Nozzle(-_+)
17-05-2017, 17:45
Koca Osmanlı kullandırmasaydı o zaman.
Bak İsmet Paşa 2. Dünya Savaşına girdi mi?

Bir yandan dedigine hak vererek kendi bildigim kadar ile bir duzeltme yapmak istiyorum. 1. dunya savasina girerken osmanli imp bir etkisi yoktu. Enver pasa ve ittihat ve terraki partisinin alman yandasligi yuzunden yaptiklari gizli anlasma yuzunden savasa girdik ki girmesek bile sonunda hepsi bize cullanacakti cunku hepsi ile ayri ayri bir suru problemiz vardi.

Ama arap konusunda katilmiyorum Gokturk doneminden beri Turklere hep hainlik yapmistir. Hatta hainlik yapmadiklari kimse yoktur etrafinda. Neticede araplar adam olsa idi 4 buyuk kitapta araplarin oldugu bolgeye inmezdi :D

Özdemir
17-05-2017, 18:16
Bir yandan dedigine hak vererek kendi bildigim kadar ile bir duzeltme yapmak istiyorum. 1. dunya savasina girerken osmanli imp bir etkisi yoktu. Enver pasa ve ittihat ve terraki partisinin alman yandasligi yuzunden yaptiklari gizli anlasma yuzunden savasa girdik ki girmesek bile sonunda hepsi bize cullanacakti cunku hepsi ile ayri ayri bir suru problemiz vardi.

Ama arap konusunda katilmiyorum Gokturk doneminden beri Turklere hep hainlik yapmistir. Hatta hainlik yapmadiklari kimse yoktur etrafinda. Neticede araplar adam olsa idi 4 buyuk kitapta araplarin oldugu bolgeye inmezdi :D

Araplara laf yok :)

Haci Vosvos
17-05-2017, 18:20

Bende şu yanlışı düzelteyim. Tevrat incil Araplara inmedi alakası yok. Sadece orayı sonradan Araplar fetetti.

ultrAslan
17-05-2017, 18:31
Tarihi lisede de, ünide de sevmezdim.

Nozzle(-_+)
18-05-2017, 00:49
Bende şu yanlışı düzelteyim. Tevrat incil Araplara inmedi alakası yok. Sadece orayı sonradan Araplar fetetti.

Yazimi okursaniz araplarin bolgesi dedim. Yoksa hic bir dinin bir irka ait oldugunu soylemedim.

COF Kemal Başer
20-05-2017, 13:33

Bu araya kaynamasın. Geçen turnuvada Bölgeyi belirledik ve o bölgeye gelip oynayacak her oyuncu bizimledir dedik. O bölge içerisinde bana mesaj atmış her birliğin oyuncusuna ayrım gözetmeksizin elimden geleni yapmışımdır.

Bırakın da o birliğin oyuncuları çıkıp sizin bu çirkin sözcüklerini kullansın. Oturduğunuz yerden başka birlikler adına sallamaktan yorulmadınız mı? Hadi utanmıyorsunuz anladık.

Bahsettiğin KUZEY Birliğinin oyuncularının çoğu ile görüşüyordum ben. Ama biz Rus sınırında çetin bir savaş veriyorduk. ARAP ların olduğu bölgenin arkasına gidip gram faydası dokunmadan oynayan oyunculara soracaksın bunu. Aktif savaşan oyuncuların destek verememesi normaldir. Ki o aktif savaşa rağmen bak gecenin 3-4 gibi destek ayarladığım bir günden ve sonrasında KUZEY Başkanından gelen teşekkür mesajı.

Şimdi soruyorum, bu kapağa rağmen bu rezilliklerine devam edecek misin?

https://i.hizliresim.com/Npv19Q.jpg (https://hizliresim.com/Npv19Q)

Bak bu alttaki yazı hala forumda duruyor.

https://i.hizliresim.com/p0ZWmJ.jpg (https://hizliresim.com/p0ZWmJ)

çiçili
20-05-2017, 13:38
Tarihi lisede de, ünide de sevmezdim.
tarih kitaplarinda yazan tarih ile zaten hiçbirşey elde edilemiyor okul kitaplarında yazılan tarihin %80 i yalan yada gelişen olayların tam tersi :D araştirmak lazım.

osmancan71
20-05-2017, 13:47
Bu araya kaynamasın. Geçen turnuvada Bölgeyi belirledik ve o bölgeye gelip oynayacak her oyuncu bizimledir dedik. O bölge içerisinde bana mesaj atmış her birliğin oyuncusuna ayrım gözetmeksizin elimden geleni yapmışımdır.

Bırakın da o birliğin oyuncuları çıkıp sizin bu çirkin sözcüklerini kullansın. Oturduğunuz yerden başka birlikler adına sallamaktan yorulmadınız mı? Hadi utanmıyorsunuz anladık.

Bahsettiğin KUZEY Birliğinin oyuncularının çoğu ile görüşüyordum ben. Ama biz Rus sınırında çetin bir savaş veriyorduk. ARAP ların olduğu bölgenin arkasına gidip gram faydası dokunmadan oynayan oyunculara soracaksın bunu. Aktif savaşan oyuncuların destek verememesi normaldir. Ki o aktif savaşa rağmen bak gecenin 3-4 gibi destek ayarladığım bir günden ve sonrasında KUZEY Başkanından gelen teşekkür mesajı.

Şimdi soruyorum, bu kapağa rağmen bu rezilliklerine devam edecek misin?

Bak bu alttaki yazı hala forumda duruyor.

algıcı yalancı kemal al ozmn şuraları oku ... istersen dahada ekleme yapalım. araya kaynamasın demiş bide :zuhaha: verecek cevabın vardıda sen okadar gün bekledin yani :D bizde yedik

#1855 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2138693&viewfull=1#post2138693)

(http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2139008&viewfull=1#post2139008)#1856 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2138699&viewfull=1#post2138699)

COF Kemal Başer
20-05-2017, 14:23
algıcı yalancı kemal al ozmn şuraları oku ... istersen dahada ekleme yapalım. araya kaynamasın demiş bide :zuhaha: verecek cevabın vardıda sen okadar gün bekledin yani :D bizde yedik

#1855 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2138693&viewfull=1#post2138693)

(http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2139008&viewfull=1#post2139008)#1856 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2138699&viewfull=1#post2138699)

1) bu zamana kadar beklemem normal. Uzun süredir foruma girmediğimi farketmişsindir. Ve gerekli dosya evdeki bilgisayarda, uygun zamanı bulup eklerim.

2) Sen iftira atıyorsun. "Kimi önemsemiş ki bla bla bla" diye. Bak ben yaptığım icraatı ve o birliğin başkanının yazdığını ekliyorum.

3)Verdiğin mesajlarda bir alaka kuramadım. COF ve benle ilgili bir mesajın "m" si bile yok. Neyin kafası bu. Boncuk bulmuş gibi de seviniyor. Senin yalanına kanıtlı bir bir mesaj veriyorum ama sen cevap olarak alakasız bir mesaj yazıyorsun.

4) Son olarak Cihat Zerger'în yazdığı ve senin kanıt diye eklediğin son mesajda geçen kısım;

SONUÇ OLARAK:
1-) İLK Kez Katılan Ekiplerin Server Acemiliği
2-) TR Kadrolarının Hiyalerşik Yönetsel Yapıda Olmaması ( Her Hesap Sahibinin Başkan ve Komutan Olması)
3-) Hatlar Arasında Bağ Kurulamaması
4-) Planlanmış Akış Olmaması ( 0-50 Gün/50-100 gün )
5-) Duyumla Fikir Sahibi Olmamız( Bizzat Bilgi İle Değil Salt Duyum)

Başta 2. madde olmak üzere hepsine katılıyorum zaten. Sen dahil bu foruma girip sallayan herkes "Başgan" havasında :)

osmancan71
20-05-2017, 14:27
1) bu zamana kadar beklemem normal. Uzun süredir foruma girmediğimi farketmişsindir. Ve gerekli dosya evdeki bilgisayarda, uygun zamanı bulup eklerim.

2) Sen iftira atıyorsun. "Kimi önemsemiş ki bla bla bla" diye. Bak ben yaptığım icraatı ve o birliğin başkanının yazdığını ekliyorum.

3)Verdiğin mesajlarda bir alaka kuramadım. COF ve benle ilgili bir mesajın "m" si bile yok. Neyin kafası bu. Boncuk bulmuş gibi de seviniyor. Senin yalanına kanıtlı bir bir mesaj veriyorum ama sen cevap olarak alakasız bir mesaj yazıyorsun.

4) Son olarak Cihat Zerger'în yazdığı ve senin kanıt diye eklediğin son mesajda geçen kısım;

SONUÇ OLARAK:
1-) İLK Kez Katılan Ekiplerin Server Acemiliği
2-) TR Kadrolarının Hiyalerşik Yönetsel Yapıda Olmaması ( Her Hesap Sahibinin Başkan ve Komutan Olması)
3-) Hatlar Arasında Bağ Kurulamaması
4-) Planlanmış Akış Olmaması ( 0-50 Gün/50-100 gün )
5-) Duyumla Fikir Sahibi Olmamız( Bizzat Bilgi İle Değil Salt Duyum)

Başta 2. madde olmak üzere hepsine katılıyorum zaten. Sen dahil bu foruma girip sallayan herkes "Başgan" havasında :)

1. yi mazur görelim

2. attığım mesajlarda gayet açık bu sene sen herkes kendi ekibiyle gelsin diyo olabilirsin ama geçen sene herkes biliyoki turnuvaya türkleri temsil eden türk ekiplerinin başkanı olarak gittin kendini öyle gösterdin . direk isim vermelerine gerek yok kendini bizden iyi bilecek halinde yok orada sitem edilen kişi belli destek verilmedi sözleri ile.

3. yukardaki maddede yazdım. isminiz geçmediğinden o mesajlara cevap verenlerde sizin ekip zaten :)

4. buda işte bi benden alıntında bahsettiğim şey algı yapman. koca pragrafta işine gelen kısmı çekmişin.. neyseki üstte tamamının olduğu link var..

örnekleri artıralım... kendinizden başka birliklerin düşüncelerini ne kadar umursamışınız...

#2375 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2141598&viewfull=1#post2141598)

#1806 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2138089&viewfull=1#post2138089)

#1638 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2137499&viewfull=1#post2137499)

#1621 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2137469&viewfull=1#post2137469)

COF Kemal Başer
20-05-2017, 14:39
1. yi mazur görelim

2. attığım mesajlarda gayet açık bu sene sen herkes kendi ekibiyle gelsin diyo olabilirsin ama geçen sene herkes biliyoki turnuvaya türkleri temsil eden türk ekiplerinin başkanı olarak gittin kendini öyle gösterdik . direk isim vermelerine gerek yok kendini bizden iyi bilecek halinde yok orada sitem edilen kişi belli destek verilmedi sözleri ile.

3. yukardaki maddede yazdım

4. buda işte bi benden alıntında bahsettiğim şey algı yapman. koca pragrafta işine gelen kısmı çekmişin.. neyseki üstte tamamının olduğu link var..

örnekleri artıralım... kendinizden başka birliklerin düşüncelerini ne kadar umursamışınız...

#2375 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2141598&viewfull=1#post2141598)

#1806 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2138089&viewfull=1#post2138089)

#1638 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2137499&viewfull=1#post2137499)

#1621 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2137469&viewfull=1#post2137469)

Osmancancık, bunlar boş hareketler.

Bana farklı konuların farklı farklı tartışmalarını atma. Bunların benle alakası yok. Beni suçlayacak bir delil değil.

Kuzey ekibi İstiklal Çatısında geldi. İstiklal Birlikleri Başkanı Kasis_Büfecidir. Algı yaratma. İstiklal Birliklerinin tüm sorunlarıyla kendisi ilgilenmiştir. Yücel Abi eleme boyunca da benimle olmuştur, desteklemiş yardımcı olmuştur.

Ben COF Birliklerinden sorumlu olmakla birlikte, yabancı müttefiklerimizle sorun yaşayan her oyuncu ile de ilgilenmişimdir.

Araplarla yaşanacak 2 büyük olayı ben çözdüm. 2 defa savaşın eşiğinden dönüldü Araplarla.
Vietnam ile bir çok defa sorun yaşandı.

Hayır yani, burda oturmuş oyunu oynamamış kişilere aylarca verdiğimiz emeği, verdiğimiz mücadeleyi anlatıyorum sayfa sayfa. İşin tuhaf kısmı da bu. Sırf COF Muhalefetisin. Neden? "Zamanında şu birlikteyken yıktılar, bu birlikteyken yıktılar, ordayken yıktılar...Bu yüzden COF u sevmiyorum, siyah deseler beyaz diyorum. Boş boş muhalefet ediyorum. Travian hayatımda başka hiç bir atraksiyonum yok" deyip çık işin içinden bence.

COF Kemal Başer
20-05-2017, 14:47

Bana farklı konuların farklı farklı tartışmalarını atma. Bunların benle alakası yok. Beni suçlayacak bir delil değil.

Kuzey ekibi İstiklal Çatısında geldi. İstiklal Birlikleri Başkanı Kasis_Büfecidir. Algı yaratma. İstiklal Birliklerinin tüm sorunlarıyla kendisi ilgilenmiştir. Yücel Abi eleme boyunca da benimle olmuştur, desteklemiş yardımcı olmuştur.

Ben COF Birliklerinden sorumlu olmakla birlikte, yabancı müttefiklerimizle sorun yaşayan her oyuncu ile de ilgilenmişimdir.

Araplarla yaşanacak 2 büyük olayı ben çözdüm. 2 defa savaşın eşiğinden dönüldü Araplarla.

Hayır yani, burda oturmuş oyunu oynamamış kişilere aylarca verdiğimiz emeği, verdiğimiz mücadeleyi anlatıyorum sayfa sayfa. İşin tuhaf kısmı da bu. Sırf COF Muhalefetisin. Neden? "Zamanında şu birlikteyken yıktılar, bu birlikteyken yıktılar, ordayken yıktılar...Bu yüzden COF u sevmiyorum, siyah deseler beyaz diyorum. Boş boş muhalefet ediyorum. Travian hayatımda başka hiç bir atraksiyonum yok" deyip çık işin içinden bence.

Haaa buarada.... İstiklal Birlikleri ve COF Birlikleri olarak Güneydoğu bölgesine yerleştik. Giderken de duyurumuzu yaptık. "Bu bölgede TIRSIN ULAN wow dikecek. Müttefiklerimiz bu birliklerdir. Buna uyum sağlayacak Türk birlikleri gelsin dedik. Bazı ekipler hem bu bölgeye gelip hem de alınan kararı dinlemeyip desteklşemiyorsa oturup bunun üzerine konuşalım. Neden farklı bölgeye gitmediler? Neden gelip uyum sağlamadılar?

Kasis_Büfeci (Yücel Abi'ye) Genel Başkan olması konusunda bizzat ben söyledim. İşleri dolayısıyla yoğun olduğunu ve ilgilenemeyeceğini söyledi.

Artık şu tek adam, yok herkesin başkanı zart zurt bırak bu ayakları. Oraya gelip de, her taşın altına eline koyacak, her soruna koşturacak birisi varsa herkesten çok ben desteklerim.

Ama kendi köyüyle ilgilenmekten başka hiç bir halt yapmayıp, getirdiği 3-5 kişiyle oyun oynayıp, sonra da çalışan adamlara laf söyleyenlerden artık herkes tiksiniyor.

Gelin, icraat yapın. Koşturun, mücadele verin, çoğunluğun fayda sağlayacağı adımlar atın. Bunları yapın ki forumda sadece boş konuşmaktan öte olmasın yaptıklarınız.

osmancan71
20-05-2017, 14:48

sen benim söylediğime cevap versende konu kapansa. yaşanan sorunları çözmüşündür buna laf etmedim ztn. diğer birliklerin turnuva tecrübesi olanların düşüncelerine fikirlerine önem vermiyon . o mesajların hepsindede gri ile ilgili yazanlar size uyarılarda bulunmuş ve uyarılarına rağmen fikirleri destek görmemiş ki oyun anlamında yardım etme ihtimalin olsun. turnuvada emek verdiğim tek hesapta şu mesajdaki orduyu basan hesap oldu bi kaç hafta (max4) multilerine yardım ettim yoruldukları için ve işleri olduğu için.#1854 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2138691&viewfull=1#post2138691)

geçen seneye göre iyileşme var sende ama yeterli olduğunu hiç sanmıyom :D

osmancan71
20-05-2017, 14:51
Haaa buarada.... İstiklal Birlikleri ve COF Birlikleri olarak Güneydoğu bölgesine yerleştik. Giderken de duyurumuzu yaptık. "Bu bölgede TIRSIN ULAN wow dikecek. Müttefiklerimiz bu birliklerdir. Buna uyum sağlayacak Türk birlikleri gelsin dedik. Bazı ekipler hem bu bölgeye gelip hem de alınan kararı dinlemeyip desteklşemiyorsa oturup bunun üzerine konuşalım. Neden farklı bölgeye gitmediler? Neden gelip uyum sağlamadılar?

buna cevap verdim daha önce görmemiş olabilirsin.. bu sizden ayrı gelenler size sürekli zarar verip savaş açmadılar . bu senede söylediğin güttüğün strateji gibi herkes cof olarak gelmek zorunda değilse seni niye bu kadar rahatsız etti ayrı davranmak isteyen ekipler.

COF Kemal Başer
20-05-2017, 14:55
sen benim söylediğime cevap versende konu kapansa. yaşanan sorunları çözmüşündür buna laf etmedim ztn. diğer birliklerin turnuva tecrübesi olanların düşüncelerine fikirlerine önem vermiyon . o mesajların hepsindede gri ile ilgili yazanlar size uyarılarda bulunmuş ve uyarılarına rağmen fikirleri destek görmemiş ki oyun anlamında yardım etme ihtimalin olsun. turnuvada emek verdiğim tek hesapta şu mesajdaki orduyu basan hesap oldu bi kaç hafta (max4) multilerine yardım ettim yoruldukları için ve işleri olduğu için.#1854 (http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101948&p=2138691&viewfull=1#post2138691)

geçen seneye göre iyileşme var sende ama yeterli olduğunu hiç sanmıyom :D

Destek görmemişmiş...

Plan çıkacak noktalara köylerin atılıp boşlukların doldurulması fikri Kuzey Başkanına aitti. Zaharya organizesini yaptı. Fikri beğendi ve destekledi.

Plan çalınması için hız tılsımı gerekliydi o bölgeye verildi.

Kaldı ki Ruslar tarafından COF Z birliği yoğun saldırı alırken, İstiklal'den destek istedik. Bu destek talebimize çoğunlukla griye yolladıkları destekler sebebiyle olumlu dönüş olmadı. Biz çıkıp kimseyi suçlamadık.

Çünkü;

Tılsımlarda çakılı def veya etrafında blok def tutuluyordu.
Çünkü wow ordusu basan hesaplar kendi blok deflerini tutuyordu.

Yoğun saldırı alan Bölge yani -/- sınırındaki birliklerin destekleri ancak kendilerine yetiyor veya yetmiyordu.
Bir de Gri aynı şekilde...

Şimdi COF Z ve COF War birlikleri -/- sınırında yoğun savaş verirken, COF Birliğinden 1 defa dahi Griye destek gitmişse bu bile takdirlik bir durumdur. Biz diyor muyuz KUZEY bize savaşırken 1 defa bile destek atamadı diye?

Ha COF rahat bir bölgede olsaydı, ve bilerek destek vermemiş olsaydı o zaman eleştirinizi hakederdi. Ama sen yoğun ve büyük bir savaşın içindeyken destek veremiyorsan kimse suçlayamaz.

Ki verdik de...

osmancan71
20-05-2017, 14:59
Destek görmemişmiş...

Plan çıkacak noktalara köylerin atılıp boşlukların doldurulması fikri Kuzey Başkanına aitti. Zaharya organizesini yaptı. Fikri beğendi ve destekledi.

Plan çalınması için hız tılsımı gerekliydi o bölgeye verildi.

Kaldı ki Ruslar tarafından COF Z birliği yoğun saldırı alırken, İstiklal'den destek istedik. Bu destek talebimize çoğunlukla griye yolladıkları destekler sebebiyle olumlu dönüş olmadı. Biz çıkıp kimseyi suçlamadık.

Çünkü;

Tılsımlarda çakılı def veya etrafında blok def tutuluyordu.
Çünkü wow ordusu basan hesaplar kendi blok deflerini tutuyordu.

Yoğun saldırı alan Bölge yani -/- sınırındaki birliklerin destekleri ancak kendilerine yetiyor veya yetmiyordu.
Bir de Gri aynı şekilde...

Şimdi COF Z ve COF War birlikleri -/- sınırında yoğun savaş verirken, COF Birliğinden 1 defa dahi Griye destek gitmişse bu bile takdirlik bir durumdur. Biz diyor muyuz KUZEY bize savaşırken 1 defa bile destek atamadı diye?

Ha COF rahat bir bölgede olsaydı, ve bilerek destek vermemiş olsaydı o zaman eleştirinizi hakederdi. Ama sen yoğun ve büyük bir savaşın içindeyken destek veremiyorsan kimse suçlayamaz.

Ki verdik de...

bunları yazarken kendinizle niye çelişiyonuz ozamn amacınız ne yada öyle sormak lazım. turnufa sayfasında her birlikten oyuncu defansların köylerde yattığı vs.. gibi sitemler etmiş buna cofta oynayan oyuncularda dahil olmuş. bide tutarlı olsanız keşke...

turnuva konusuna epeydir yazmıyom. okurkende bazı trollemelerden beni sorumlu tuttuğunuzu farketmedim değil. sen cof a karşı yazdığım olumlu bir mesajı şimdiye kadar takdir(teşekkür) ettin mi acaba onuda sormak lazım (bukadar tanıyosan beni görmüş olmanda lazım olumlu 3-5 mesajımıda)

COF Kemal Başer
20-05-2017, 15:03
buna cevap verdim daha önce görmemiş olabilirsin.. bu sizden ayrı gelenler size sürekli zarar verip savaş açmadılar . bu senede söylediğin güttüğün strateji gibi herkes cof olarak gelmek zorunda değilse seni niye bu kadar rahatsız etti ayrı davranmak isteyen ekipler.

COF olarak gelmesi değil ki mesele zaten. Neden anlamıyorsun

WOW u kim dikti? TURKEY Birliği.
Elemede kim dikti, ERROR.

Neden COF Gibi bir oluşum WOW işine girmiyor? Yani hani egoluyuz ya, hep biz hep biz diyoruz ya hani. Neden WOW bizimdir demiyoruz?

Neden WOW u isteyen diğer Türk birliklerine bırakıyoruz?

Hadi buradan yürüyelim sadece.

İSTİKLAL - TURKEY - COF olarak karar aldık. Bölgemizi duyurduk. Mevcut mesaj hala travian forumunda duruyor. İstersen sana da atarım göremediysen.

"Alınan karar bunlardır. Bölge budur. Lütfen buna uyum sağlayacak tüm Türkler bu bölgeye gelsin"

dedikten sonra, o bölgeye gelen ekiplerin kararı dinlememesi ART NİYETTİR!

Nokta.

osmancan71
20-05-2017, 15:06
COF olarak gelmesi değil ki mesele zaten. Neden anlamıyorsun

WOW u kim dikti? TURKEY Birliği.
Elemede kim dikti, ERROR.

Neden COF Gibi bir oluşum WOW işine girmiyor? Yani hani egoluyuz ya, hep biz hep biz diyoruz ya hani. Neden WOW bizimdir demiyoruz?

Neden WOW u isteyen diğer Türk birliklerine bırakıyoruz?

Hadi buradan yürüyelim sadece.

İSTİKLAL - TURKEY - COF olarak karar aldık. Bölgemizi duyurduk. Mevcut mesaj hala travian forumunda duruyor. İstersen sana da atarım göremediysen.

"Alınan karar bunlardır. Bölge budur. Lütfen buna uyum sağlayacak tüm Türkler bu bölgeye gelsin"

dedikten sonra, o bölgeye gelen ekiplerin kararı dinlememesi ART NİYETTİR!

Nokta.

konu değiştireceksen eleştirmediğim yerlerden kendini savuncaksan noktayı yerinde kullanmışın. bir üstteki mesajıma ekleme yaptım . her konuda eleştirmediğimin farkına varmazsan daha çok uzar bu konu hiçte üşenmem ;)

çiçili
20-05-2017, 15:13
burasi karişacak vaziyet alin dicemde karişmiş galiba :p

COF Kemal Başer
20-05-2017, 15:16
Osmancancık,

COF Hakkında iyi şeyler yazarsın yazmazsın, ama insan eleştirirken vicdan, mantık ve hakkaniyetle eleştirmeli.

Bize gerçekleri yaz, eleştirilerin yerinde olsun, "olumsuz" dahi olsa hakkıyla cevabını alırsın. Sen iyi yazdın da biz kötü mü yazdık sanki?

çelişkiler demişsin. Elde kalan savunmalar demişsin. Oyunun hangi zamanında, nasıl elde kalmış bilmiyorum. Yani benim oyundaki yoğunluğumu şöyle özetleyeyim.

Oyunun ilk haftası köyler atıldığında birbirlerine girerler diyenler oldu. Şükür köyler atıldı, bir kaç küçük sorun dışında binlerce oyuncu gayet iyi götürdü. Sorunların büyük kısmı çözüldü. Yine olay bendeydi. Herkes bana paslıyordu.

Oyunun ilk ayı birbirlerine girerler dediler. Vahalar yüzünden savaş çıkar dendi. Şükür, çok fazla vaha sorununa rağmen sorunların büyük bir kısmı çözüldü. Yine A dan Z ye her oluşum ve birlik "al bakim hallet senin Vietnam'ın, Senin Alman'ın, Senin Arab'ın" vs vs diyerek topu bana attı. Bir sorun olduğunda hallet bakalım COF Kemal deyip işin içinden çıkmak kolay.

Tılsım zamanı birbirlerine girerler dediler. Yine olmadı.

Macarlar : Çılgın tılsım verdi. Ruslara kaptırdık. Oyunun sonlarında hız tılsımını vereceklerini söylediler, verdiler. wow saldırısı için kullandık.

Vietnam : ne istediysek verdi. 1/2 asker basmayı dönüşümlü olarak kullandık. İsteyen ve sıraya giren her TÜrk kullanabildi. Nokta, İstiklal vs vs her oluşumda WOW Ordusu basan hesaplar kullandı.

Bu tılsım işlerini de ben ayarladım NE YAZIK Kİ!

Koca bir turnuvanın tüm sorunları, sorumluluğu benim üstüme yıkılmış, ama sen çıkıp bazı hesapların köylerinde savunma kalmışmış ve bunu da paslıyorsun.

El insaf,
El vicdan
El Klasiko :)

osmancan71
20-05-2017, 15:20
Osmancancık,

COF Hakkında iyi şeyler yazarsın yazmazsın, ama insan eleştirirken vicdan, mantık ve hakkaniyetle eleştirmeli.

Bize gerçekleri yaz, eleştirilerin yerinde olsun, "olumsuz" dahi olsa hakkıyla cevabını alırsın. Sen iyi yazdın da biz kötü mü yazdık sanki?

çelişkiler demişsin. Elde kalan savunmalar demişsin. Oyunun hangi zamanında, nasıl elde kalmış bilmiyorum. Yani benim oyundaki yoğunluğumu şöyle özetleyeyim.

Oyunun ilk haftası köyler atıldığında birbirlerine girerler diyenler oldu. Şükür köyler atıldı, bir kaç küçük sorun dışında binlerce oyuncu gayet iyi götürdü. Sorunların büyük kısmı çözüldü. Yine olay bendeydi. Herkes bana paslıyordu.

Oyunun ilk ayı birbirlerine girerler dediler. Vahalar yüzünden savaş çıkar dendi. Şükür, çok fazla vaha sorununa rağmen sorunların büyük bir kısmı çözüldü. Yine A dan Z ye her oluşum ve birlik "al bakim hallet senin Vietnam'ın, Senin Alman'ın, Senin Arab'ın" vs vs diyerek topu bana attı. Bir sorun olduğunda hallet bakalım COF Kemal deyip işin içinden çıkmak kolay.

Tılsım zamanı birbirlerine girerler dediler. Yine olmadı.

Macarlar : Çılgın tılsım verdi. Ruslara kaptırdık. Oyunun sonlarında hız tılsımını vereceklerini söylediler, verdiler. wow saldırısı için kullandık.

Vietnam : ne istediysek verdi. 1/2 asker basmayı dönüşümlü olarak kullandık. İsteyen ve sıraya giren her TÜrk kullanabildi. Nokta, İstiklal vs vs her oluşumda WOW Ordusu basan hesaplar kullandı.

Bu tılsım işlerini de ben ayarladım NE YAZIK Kİ!

Koca bir turnuvanın tüm sorunları, sorumluluğu benim üstüme yıkılmış, ama sen çıkıp bazı hesapların köylerinde savunma kalmışmış ve bunu da paslıyorsun.

El insaf,
El vicdan
El Klasiko :)

işte tüm bu sorunların bir sebebide geçen sene türk birlikleri başkanlığına soyunmadı belkide :D tüm yükü almayı kabl ederek girersen tabiki sorumlusu sen olacan. bota bağladığım hesaptan geliştirme yapan ben mi sorumlu olcam

COF Kemal Başer
20-05-2017, 15:25
işte tüm bu sorunların bir sebebide geçen sene türk birlikleri başkanlığına soyunmadı belkide :D tüm yükü almayı kabl ederek girersen tabiki sorumlusu sen olacan. bota bağladığım hesaptan geliştirme yapan ben mi sorumlu olcam

Acaba?

yoksa ekip liderlerinin çoğu oyuna bakmaması mı? :)

Sarı yakmış başkan mı olur? Ya da bazı başkanlar "THE COF'a yaz halletsin" diyerek işin içinden çıkması mı?

mesele bota bağlamak değil, kolaya kaçmak. Emek vermeyip, emeği vereni eleştirmek yanlıştır. Herkes üstüne düşeni yapsa ortaya çok daha iyisi çıkardı çünkü.

TatarKralı
20-05-2017, 15:27
Ya başkan, şu laf anlatmaya çalıştığın herif, "COF varsa ben Ruslarla birlikte oynarım" diyen birisi.

Bu ve bunun gibilerin ne işi olur oyunla savaşla diplomasiyle? Bunlar birşey üretemedikleri gibi, üretenede muhalefet olurlar. Elemede arada bir, başka birisinin hesabına bakan, herhangi bir konuda fikri bulunmayan, elini taşın altına koyma erdemi yerine taşın üstüne oturup ağırlık yaratma aciziyetine sahip insanların COF'a laf atması, COF Düşmanlığı sayesinde kendini daha umursanır zannetmesi doğaldır. COF onlar için bir ütopya, bir prim malzemesi. Böyle adamlar, senin benim yaptığımız işleri rüyalarında göremiyor, e normaldir Kılıçdaroğluculuk oynamaları.

_köle_
20-05-2017, 15:27
wow un istiklal veya cof tarafindan alinmamasi tamamiyle aralarindaki soguk savaşin sicak savaşa dönmemesi için alinmiş bi önlemdi şimdi büyüklük yapmişta başkasina brakilmiş gbi bakin biz mütevaziyiz ayaklari cekmesin kimse , gerçi belirlenen wowcunun da başere çok katkisi olmuştur :confused::confused::confused:

COF Kemal Başer
20-05-2017, 15:30
Asker basma tılsımı ayarlıyorsun. Vietnam'dan 10 günlüğüne aldım.

10 oyuncu kullanacak mesela. Öyle olması gerekir.

sıralama yapıyoruz. Yani illa ki bu sıralamada 1. ve 10. olması gereken olacak. Herkes 1. olamaz kullanımda. Ulan hiç olmasa ne yapacaksınız diyorum hani. Bulmuşsun finalde ilk defa asker basma tılsımı, sonra ben neden 4.yüm neden 5.yim muhabbeti.

Üstelik COF oyuncuları sona kaldığı halde zerre sıkıntı çıkaran olmadı.

X birliğinden bir oyuncu yine X birliğindeki, birlik arkadaşı kendinden önce alıyor diye küsüp tılsım almıyor.

Y Birliğindeki COF düşmanına asker basma tılsımı ayarladım. 2 gün sonra (2 gün kaldı kendisinde) tılsımı artık birisine vermesi gerektiğini söyledim. Bana "sen kimsin tılsımıma karışıyorsun" diye çıkıştı. Adama Vietnam'dan tılsımı getirip sıraya alan benim.

Ne yaptım? "hiç birşey" Köyünü dümdüz etmesini de bilirsim işi şahsi olaya dökseydim.

Hayır yani, hem suçlu hem güçlü hem pişkin. Hem başka oyuncunun hakkını ye, hem sana bu imkanı sunana nankörlük et.

Sorsan "Kemal Başer kötü". girip burda da beni karalar bu şahsiyet.

osmancan71
20-05-2017, 15:33
Ya başkan, şu laf anlatmaya çalıştığın herif, "COF varsa ben Ruslarla birlikte oynarım" diyen birisi.

işte o senin gibiler sayesinde olan şeyler.. o sözümünde hala arkasındayım

mesele bota bağlamak değil, kolaya kaçmak. Emek vermeyip, emeği vereni eleştirmek yanlıştır. Herkes üstüne düşeni yapsa ortaya çok daha iyisi çıkardı çünkü.

kimseye söz vermediğim için turnuvada oynamak adına yardımcı olmak adına yaptım onu.

COF Kemal Başer
20-05-2017, 15:35
wow un istiklal veya cof tarafindan alinmamasi tamamiyle aralarindaki soguk savaşin sicak savaşa dönmemesi için alinmiş bi önlemdi şimdi büyüklük yapmişta başkasina brakilmiş gbi bakin biz mütevaziyiz ayaklari cekmesin kimse , gerçi belirlenen wowcunun da başere çok katkisi olmuştur :confused::confused::confused:

WOW'un TURKEY Birliğine verilmesi İSTİKLAL Başkanı Kasis_Büfeci (Yücel Abinin) fikridir.

Ben de bu fikre katıldım.

"Elemede Error kursun, Finalde Turkey kursun" Biz de bulaşmayıp yeter ki Türkler tek çatı olsun düşüncesi ile çıkmıştır.

Yine baltayı taşa vurdun. Yine Kapak oldun.

Oturduğunuz yerden atmayıp "adam gibi" yazdığınız zaman olacak bu iş. Ha gayret!

_köle_
20-05-2017, 15:42
WOW'un TURKEY Birliğine verilmesi İSTİKLAL Başkanı Kasis_Büfeci (Yücel Abinin) fikridir.

Ben de bu fikre katıldım.

"Elemede Error kursun, Finalde Turkey kursun" Biz de bulaşmayıp yeter ki Türkler tek çatı olsun düşüncesi ile çıkmıştır.

Yine baltayı taşa vurdun. Yine Kapak oldun.

Oturduğunuz yerden atmayıp "adam gibi" yazdığınız zaman olacak bu iş. Ha gayret!

bn ne zaman nasil kim tarafindan bu karar verildi biliyorum hangi rai odalarinda wowcu ile ilgili neler konusuldu biliyorum merak etme , bak yazima senin fikrindi diye bşi söyledim mi bak ne diyosun türkler tek çati altinda birleşsin diye bnm söyledigimle senin söyledigin ayni şey iki tarafta wow konusunu digerine brakmayi egosuna yediremedi sonuç olarak diger birliklere brakildi , kisacasi mütevazilik diye lanse ettigin örnek ego savaşinin bi kanitiydi :)

bu arada bn baltay i hic bi zman taşa vurmam sen merak etme :)

_köle_
20-05-2017, 15:43
.........

.

ultrAslan
20-05-2017, 15:52
bn ne zaman nasil kim tarafindan bu karar verildi biliyorum hangi rai odalarinda wowcu ile ilgili neler konusuldu biliyorum merak etme , bak yazima senin fikrindi diye bşi söyledim mi bak ne diyosun türkler tek çati altinda birleşsin diye bnm söyledigimle senin söyledigin ayni şey iki tarafta wow konusunu digerine brakmayi egosuna yediremedi sonuç olarak diger birliklere brakildi , kisacasi mütevazilik diye lanse ettigin örnek ego savaşinin bi kanitiydi :)

Bildiğin neymiş söyle la bide sen duyalım biz:ddddd

_köle_
20-05-2017, 15:57
Bildiğin neymiş söyle la bide sen duyalım biz:ddddd

sen ögrenme sen misafir oyuncusun rolün bitti :)

COF Kemal Başer
20-05-2017, 16:01

her şeyi biliyor.
baltayı hiç taşa vurmuyor.
söylediği her şey kendi istediği gibi olmak zorunda.
ne dediyse o.

Ve bu arkadaş bu eylemleri kendi ağzıyla söylüyor, egoist olan benim ve o değil :)

_köle_
20-05-2017, 16:06
her şeyi biliyor.
baltayı hiç taşa vurmuyor.
söylediği her şey kendi istediği gibi olmak zorunda.
ne dediyse o.

Ve bu arkadaş bu eylemleri kendi ağzıyla söylüyor, egoist olan benim ve o değil :)

bn insanlarin egolu olmasini eleştirmem şişirme balon egolarla sikintim var bnm
örnegin morurinho yu severim egosundan dolayi , fatih terimden nefret ederim yine egosundan dolayi arada ince bi çizgi var :)

ama yinede söyliim bn cok fazla egoist degilim başkan :)

COF Kemal Başer
20-05-2017, 16:16
bn insanlarin egolu olmasini eleştirmem şişirme balon egolarla sikintim var bnm
örnegin morurinho yu severim egosundan dolayi , fatih terimden nefret ederim yine egosundan dolayi arada ince bi çizgi var :)

ama yinede söyliim bn cok fazla egoist degilim başkan :)

Tamam sensin.

UEFA kupası kazandığında daha iyi olacaksın.

ultrAslan
20-05-2017, 16:18
sen ögrenme sen misafir oyuncusun rolün bitti :)

boş konuşmalar yolunda hızını hiç kesmemişsin maşallah kardeş tebrik ediyorum.

_köle_
20-05-2017, 16:25
boş konuşmalar yolunda hızını hiç kesmemişsin maşallah kardeş tebrik ediyorum.

sen bikmamişsin anladimda bn biktim kardes ugraşmicam senle :)

ultrAslan
20-05-2017, 16:36
sen bikmamişsin anladimda bn biktim kardes ugraşmicam senle :)

Boş bilgini doldurmak için söylüyorum, senyör, kasis büfeci, ben ve kemal başerin olduğu konferansta eleme ve finalin ne olacağı belirlendi.

bu söylendiği esnada 2016 elemesinin 35. günleri civariydi... bu karar alındıktan yaklaşık 3 ay sonra eleme bitmişti.
finale başlarkende yine bu kararla gidildi. Öyle ordan bunu duydum burdan şunu işittimle gelme böyle yerlere kafanı ezerler.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101213
---

neyse bana yazma rica ediciğim. sadece fazla dedikodunun iyi olmadığının göstergesi olarak ne olduğunu anlattım.

bu konunun açılmasından 1 2 gün öncesi idi.

_köle_
20-05-2017, 16:43
Boş bilgini doldurmak için söylüyorum, senyör, kasis büfeci, ben ve kemal başerin olduğu konferansta eleme ve finalin ne olacağı belirlendi.

bu söylendiği esnada 2016 elemesinin 35. günleri civariydi... bu karar alındıktan yaklaşık 3 ay sonra eleme bitmişti.
finale başlarkende yine bu kararla gidildi. Öyle ordan bunu duydum burdan şunu işittimle gelme böyle yerlere kafanı ezerler.

http://forum.travian.com.tr/showthread.php?t=101213
---

neyse bana yazma rica ediciğim. sadece fazla dedikodunun iyi olmadığının göstergesi olarak ne olduğunu anlattım.

bu konunun açılmasından 1 2 gün öncesi idi.

güldürme bni bak hic havamda degilim :) şimdi bu söylediklerinle hangi söyledigimi çürüttün merak ettim de aydinlat bni :)

ruling
20-05-2017, 19:42
Asker basma tılsımı ayarlıyorsun. Vietnam'dan 10 günlüğüne aldım.

10 oyuncu kullanacak mesela. Öyle olması gerekir.

sıralama yapıyoruz. Yani illa ki bu sıralamada 1. ve 10. olması gereken olacak. Herkes 1. olamaz kullanımda. Ulan hiç olmasa ne yapacaksınız diyorum hani. Bulmuşsun finalde ilk defa asker basma tılsımı, sonra ben neden 4.yüm neden 5.yim muhabbeti.

Üstelik COF oyuncuları sona kaldığı halde zerre sıkıntı çıkaran olmadı.

X birliğinden bir oyuncu yine X birliğindeki, birlik arkadaşı kendinden önce alıyor diye küsüp tılsım almıyor.

Y Birliğindeki COF düşmanına asker basma tılsımı ayarladım. 2 gün sonra (2 gün kaldı kendisinde) tılsımı artık birisine vermesi gerektiğini söyledim. Bana "sen kimsin tılsımıma karışıyorsun" diye çıkıştı. Adama Vietnam'dan tılsımı getirip sıraya alan benim.

Ne yaptım? "hiç birşey" Köyünü dümdüz etmesini de bilirsim işi şahsi olaya dökseydim.

Hayır yani, hem suçlu hem güçlü hem pişkin. Hem başka oyuncunun hakkını ye, hem sana bu imkanı sunana nankörlük et.

Sorsan "Kemal Başer kötü". girip burda da beni karalar bu şahsiyet.

Herkese kendi gördüğün pencereden birşeyleri göstermeye çalışmak kolaydır Kemal Başer;

İstiklal birlikleri oyuncusu olarak tılsımda oyuna küsüp tılsım almayan hesap ortaklarımızla beraber oynamış olduğumuz ALÇERA&RULiNG hesabıdır

Tılsım sırası ayarlandı diyorsun vs diyorsun ne kadar güzel konuşuyosun? Tılsım sırası yapılıyor bizim birşeyden haberimiz yok ortaklarla beraber. Tılsım sırasını kim yaptı diyorum X kişisi deniyor senin adın bile geçmiyor. X kişisine soruyorum Abi benim haberim yok sana X kişisi diyen kişi belirtti sıralamayı diyor.

Onuda geçtik buna göre biz kaçıncı sıradayız diyorum 6 deniliyor. 1 sıradakinde tılsım asker sayısı güzel normal diyorum. 2 kim diye soruyorum Y kişisi deniliyor bende onun bizden fazla askerimi varki bizden önce kullanıyor diyorum haklı olarak. Ama olay o değil verilmiş sözler varmışta falanda filanda.

O zaman bizde hatırı sayılır asker sayısı var ve herşeyi tılsım üzerine kuruyoruz madde vs. Sonra KSK arkadaşımıza soruyorum sen kaçıncı sıradasın diye oda tılsım sırasımı varki diyor. Birşeyden haberi yok arkadaşın. KSK arkadaşımızdada hatırı sayılır asker var Y kişisinden fazla olduğunuda biliyorum.

Haklı olarak bu durumda baş kaldırdık hak ise hak, adalet ise adalet diye. Bizi tanıyanlar bize hak verdi ve sonrasında biz tılsım falan istemiyoruz diyerek oyundan soğuttular bizi.

Sen sıralama yapmışsında vs vs. Kusura bakma ama ben senden ne birşey istedim nede isterim.

Eleme serverinde yaptıklarını hala unutmuş değilim. Depo tılsımı lazım oldu COF birliğinde vardı depo tılsımı 2 tane. Sonra oradaki arkadaşlarımıza söyledik tamam abi şu gün verecekler dedi. Tabi bizde o arkadaşın sözüne güvendik. Tabi tılsım gelmedi. Bu arada güvendiğimiz arkadaşımız güvenilir biri oldugunu ispat etti. Sonrasında senin sözlerini duyduk aradan 10 gün geçtikten sonra tılsım lazım ise gelip benden istesinler. Bu kadar EGO lu birinden ben ne tılsım isterim nede kullanırım dedim.

Zaten oyunun kalmış 20 günü tılsım olsa ne olur olmasa ne olur. Olaylar olaylar. Bu ekibe başkanlık edeceksen EGO yu bırakman gerek.

Biz elemelere COF birliğine yardım etmek için geldik WOW kuracaklar diye geldik yardım olsun diye. Sonrasında COF lar kurmayacak gerekli bütünlük sağlanamadı eksik geldiler vs denildi. ERROR birlikleri kurdu wowu. Sonuçta biz kazandık evet.

Baştada söylediğim gibi herkesin senin baktığın pencereden, senin gördüklerini görmesini bekleme. Herkes senin baktığın pencereden bakıyor ama emin ol senin gördüklerini görmüyor. Çünkü herkes gerçekleri görüyor.

Yazımı alıntılayıp cevap verme lütfen, konu uzasın istemiyorum. Sadece gerçekleri görsün herkes ilk ağızdan.

Herkese iyi forumlar

osmancan71
20-05-2017, 20:10
bu yazıları arşiv mi alayım bilemiyorum tekrar tekrar arayıp bulmak zor oluyo bazen :) yalancı üfürükçü diyon sonra :D ispatımın olmadığı konuya girmeyi sevmiom :p

COF Kemal Başer
20-05-2017, 22:34
bu yazıları arşiv mi alayım bilemiyorum tekrar tekrar arayıp bulmak zor oluyo bazen :) yalancı üfürükçü diyon sonra :D ispatımın olmadığı konuya girmeyi sevmiom :p

Neyse, gerekli olduğunda kimin ne yanlışlar yaptığını yazarım.

Gelelim arkadaşın anlatmak istediğine,

İstiklal tarafında tılsım sıralaması yapan ben değilim. HADDİME DEĞİL! Egoluyum ya hani :) Gerçi sıralamayı ben yapsam da suçluyum, yapmasam da suçluyum. Tılsımı versem de suçluyum, vermesem de... Gelip istesinler diyerek de suçluyum, istemediklerin de yine ben suçluyum. Bu arkadaşlar aslında hep haklı. Suçlu ve egoist olan benim :)

İstiklal tarafında sıralamayı yapan ve şu şu şu oyuncular kullanacak şu tarihte bitecek diyen arkadaşı kendisi de iyi biliyor. Bana liste gelir, sıralamayı yaparım, kalan boşluklarda başka oyuncular kullansın diye.

Neyse bundan sonra finalde ilk sıraya kendisini yazarlar, öyle bir ekiple oynar. Biz eksik ve yanlış yaptık kusura bakmasın

İyi oyunlar :)

Razor&Dante
20-05-2017, 22:49
Arkadaşlar tılsım muhabbeti dönmüş bende aydınlatayım ,

Tılsım döneminde gerçekten elde avuçta olan tılsımlarla alakalı bir çok görüşmede ben de vardım -özellikle ödünç alıp çaldırdıklarımız dahil olmak üzere-

Kemal Başer'i sevmiyor olabilirsiniz , ben şahsen her zaman COF a karşı olan birliklerde oynadım , hatta ismi lazım değil birisinin saatler ve günlerce COF yağlamasından mütevellit COF antipatisi oluşmadı değil hani bende. Meğersem adam kim güçlü görünüyorsa ondan yanaymışta "heaa" dedim Ulan adam bana oyunu sağlık sebepleriyle bıraktığım dönemde hesap istediğimde hesap vermemişti... Nasıl sövmüştüm anlatamam. Ama şu var ki ;

Geçirilen turnuva döneminde çok güzel stratejisi olan ve deneyimini kullanan , akıl edebilen bir RUS birleşimine karşı verilebilecek en iyi mücadeleyi verdiler. Verdik. COF X birliğine -düşün ben- bi ton yabancı topladım. Brezilyalısı Portekizlisi...

Tılsım mevzuatına geri dönelim , çoğu görüşmede tercüman olarak yer aldım sabahın köründe gecenin bi yarısında tılsım için kalktım uğraştım ettim. KB Türkler için çabalamadı diyen ayıp ediyor.

Tılsımlar adil dağıtıldı mı ? EVET
Tılsımlar için yoğun bir efor sarfetti mi KB ? EVET
Şurada birisi çıkıp KB için "Bay EGO" diyorsa yanlış ediyor.

Hani ben bi önceki server bildiğin COF a sallayan ben. Ulan adam herşeyini bi kenara bıraktı benim kişisel sorunlarıma kadar ilgilendi. Ego lu adam bunu yapmaz hacılar. Sevmiyor olabilirsiniz , masabaşı savaş kazanma çabaları vs. benimde sevdiğim olaylar değil ama elemeler ve finaldeki COF iyiydi.

Öptüm Bye.

VİBE®
20-05-2017, 22:53
Cok merak ediom ogretmenım su turnuvayı :D benıde alırlarmı acaba

PsiGoPaT
20-05-2017, 23:29
İstiklaldeki tilsim siralamasini Kaşişimin talimatları doğrultusunda ben yaptım. Pişman değilim. Bidaha elime boyle bi fırsat geçtiğinde kimseye vermeyip butun yan köylerimde döndürecem. Yetiştirme ağır geliyor yoksa xd

COF Kemal Başer
20-05-2017, 23:32
İstiklaldeki tilsim siralamasini Kaşişimin talimatları doğrultusunda ben yaptım. Pişman değilim. Bidaha elime boyle bi fırsat geçtiğinde kimseye vermeyip butun yan köylerimde döndürecem. Yetiştirme ağır geliyor yoksa xd

:D Tamam sana gene tılsım ayarlarız. :D

Razor&Dante
20-05-2017, 23:59
Cok merak ediom ogretmenım su turnuvayı :D benıde alırlarmı acaba

​Alırlar abi alırlar :D

VİBE®
21-05-2017, 00:04
​Alırlar abi alırlar :D

Tılsımda verirlermı ki :confused:

kısmetse TR serverlarında son senem , artık bende turnuvada takılıcam, hiç yoktan orda bölgen türk için rahat

Özdemir
21-05-2017, 01:01

kısmetse TR serverlarında son senem , artık bende turnuvada takılıcam, hiç yoktan orda bölgen türk için rahat

Saniyorsaniz yaniliyorsunuz :)

TatarKralı
21-05-2017, 10:46
Yazımı alıntılayıp cevap verme lütfen, konu uzasın istemiyorum. Sadece gerçekleri görsün herkes ilk ağızdan.

Ali abi;

KSK ve Sen İstiklalde ki en güzel ordulara sahiptiniz. Yanlış hatırlamıyorsam tılsımda aldınız o köylere.

Sonra bu tılsım muhabbetinden KSK kendi askerlerini kesti, sende tüm askerini Natara vurdun. Kusura bakma ama burada konuşmaya hakkın yok. KSK ve Senin toplamda 50'den fazla köyünüz vardı, tutup WoW'a rota bile kurmadınız, verin şifre biz kuralım dedik onuda yapmadınız.

Sırf Yücek Abiye kızdınız diye 2 tane gül gibi orduyu harcadınız. Sadece Türklerin işine yaramasın diye...

Burada Kemal Başere laf çakmaya, nebiliyim tılsım sırası muhabbetini yapmaya hakkın yok. Saydığın savunduğun adamlar etkisiz elemandı turnuvada.

ruling
21-05-2017, 11:29
Ali abi;

KSK ve Sen İstiklalde ki en güzel ordulara sahiptiniz. Yanlış hatırlamıyorsam tılsımda aldınız o köylere.

Sonra bu tılsım muhabbetinden KSK kendi askerlerini kesti, sende tüm askerini Natara vurdun. Kusura bakma ama burada konuşmaya hakkın yok. KSK ve Senin toplamda 50'den fazla köyünüz vardı, tutup WoW'a rota bile kurmadınız, verin şifre biz kuralım dedik onuda yapmadınız.

Sırf Yücek Abiye kızdınız diye 2 tane gül gibi orduyu harcadınız. Sadece Türklerin işine yaramasın diye...

Burada Kemal Başere laf çakmaya, nebiliyim tılsım sırası muhabbetini yapmaya hakkın yok. Saydığın savunduğun adamlar etkisiz elemandı turnuvada.

1. Tılsım muhabbetini açan kemal emirhan.

2. biz tılsım kullanmadık ne KSK hesabı nede bizim hesap.

3. Nerde, neye hakkım olup olmayacağına karar verecek konumda değilsin. Kimse değil.

4. Bilmediğin konularda yorum yapma eğer aydınlanmak istersen bana nasıl ulaşacağını biliyorsun

5. Biz tılsıma kızıp ordu çakınca suçluyuz, birileri saldırı puanı olsun diye natara asker çakınca onlarda suç yok.

6. Ben kemal başeri zaten muhattap almadığımı belirttim sadece gördüklerimi söyledim. Tılsım sıralamasında eğer onu tanıyor olsaydım ona yazardım. Ama muhattabım değil.

Neyse konu daha fazla uzamasın. Burada kapansın. Bir yazıdan dolayı ben cvp verdim gördüklerimi yazdım. Umarım
finallerde başarılı olursunuz. Sadece takip edeceğim.

İyi forumlar herkese

xx_delis
21-05-2017, 11:59

Adamsın.. Gel abi gel.. Turnuvada beraberiz :) ZANAŞA NAZDROVİA COF !

COF Kemal Başer
21-05-2017, 12:27
"Your is ego, my is lego" diyerek burayı terkedelim :)

MeRt__
21-05-2017, 13:43
"Your is ego, my is lego" diyerek burayı terkedelim :)

Merhaba Kemal bey,

Hatırlarsanız eleme başında sizle telefon da gorusmustuk. Karşılıklı neler yapılabilir nasıl daha iyi olabilir yapılanma nasıl olacak konuşmuştuk. Siz bana sikintilarinizi ben size sıkıntılarımi anlatmıştım.
Siz eleme öncesi ekibinizin bir kısmının belli konularda hata yaptığını elemenin önüne kişisel durumların geçmesinin sizi uzdugunu oyunculariniza da bu konularda temkinlerde bulundugunuzu ve önüne geçmeye çalıştığınızı soylemistiniz. Umutlu bir konuşmaydı benim adıma açıkçası. Ki server öncesi sefa ile görüşmem o elemede griye gitmeme neden de olmuştu.

Evet calismadiniz diyen yok. Ama sadece biz çalıştık demek sağlıklı değil.

Ki bahsettiğiniz ekibin oyuncularının bazi yerlere yanlış mudahalesi vs demenize rağmen bunu devam ettirdiniz.

S6 ya gitmenin eleme öncesi yanlış olduğunu belirttiniz turnuva bitince oyunculariniz s1 e geldi. Üstüne üstlük hala daha forumda gereksiz tartışma ve ithamlara girmekten geri durmadilar. Zaman zaman ki çoğu zaman siz cof birliği başkanı olarak bu tartışmalara girdiniz.

Şimdi benim sorum şu:
Benim genel başkanım jase Mert foruma yazmayı kes dediği zaman ben kesiyorsam sizin otoriteniz işlemiyor mu oyunculariniza ki burdalar?
Forumda trol çoluk çocuk dediğiniz adamlarla siz niye tartisiyorsunuz?
Neden başka serverlara müdahale ediyorsunuz?
Cof kotu dandik birlik kimse diyemez turnuva da yapilanlari kimse inkar edemez. Bu kadar şey ben ve ekibim yapsa benim referansim yaptığım iştir derim burda trolle ugrasmam.
Benim dışardan gördüğüm içinizde bir dert var. Sizde ekibinizde durmuyorsunuz bişey kanitlamaya calisiyorsunuz o nedir?

S1 benden bağımsız s6 benden bağımsız forum benden bağımsız diyemezsiniz. Çünkü biat kültürünün en iyi uygulandığı hiyerarsinin en sağlam oturtulduğu birliksiniz.
Ben genel baskanimin veya yonetimimin lafını sözünü cignememek için izin vermedikleri yerlere gidemez izin vermedikleri yazamazken sizde ki problem ne?

Bunu suçlama kavga çıkarma amacıyla yazmıyorum. Ama bi yerde sorun yoksa neden geçen sene sizle beraber olan en büyük ekipler sizle ortak hareket edeceğini daha açıklamadı?

Elemede başarılar

zekiLiseli
21-05-2017, 17:41
Adalet için köfü seçin.

COF Kemal Başer
23-05-2017, 08:57
Ama bi yerde sorun yoksa neden geçen sene sizle beraber olan en büyük ekipler sizle ortak hareket edeceğini daha açıklamadı?

Elemede başarılar

geri kalan tırıvırıyı boşver de şu soruyu cevapla bakalım kardeşim,

O en büyük birlikleri saysana?

Bizimle olan ve olmayan en büyük ekipler.

hadi bekliyorum :)

MeRt__
23-05-2017, 09:04

Boşver tırıvırıları o zaman ...

Our ego is your legoymuş cidden :D

Başarılar

Haci Vosvos
23-05-2017, 09:14
Sayamamış :) yav onu bunu geçinde resmi açıklamada geldi artık geçen senenin şunun bunun lafını bırakın. Kim ne derse desin ne geçmiş değişicek nede bu sene yapılacaklar değişecek. Yine herkes kendi kafasındaki stratejiyi uygulicak. Şimdi kesin gelcek ekipler duyurularını yapsın haftaya bizim gruba gelen rakipler belli olunca duyuruya bölgeleride eklersiniz. Cof gelcek köf gelcek :) diğerleri ne durumda ha bide Cahit Zerger vardı. Bir ekip vardı ismini çıkartamadığım servera gidicekken vazgeçip turnuva kararı almıştı. Narlar ne yapcak mesela oynadıkları bir serverda yok.

zekiLiseli
28-05-2017, 14:47
Sayamamış :) yav onu bunu geçinde resmi açıklamada geldi artık geçen senenin şunun bunun lafını bırakın. Kim ne derse desin ne geçmiş değişicek nede bu sene yapılacaklar değişecek. Yine herkes kendi kafasındaki stratejiyi uygulicak. Şimdi kesin gelcek ekipler duyurularını yapsın haftaya bizim gruba gelen rakipler belli olunca duyuruya bölgeleride eklersiniz. Cof gelcek köf gelcek :) diğerleri ne durumda ha bide Cahit Zerger vardı. Bir ekip vardı ismini çıkartamadığım servera gidicekken vazgeçip turnuva kararı almıştı. Narlar ne yapcak mesela oynadıkları bir serverda yok.
gizli kapaklı oynuyor nar oyuncuları... wowa saldırırken isimlerini we are nar yapıp, çakılınca kumarbaz olarak değiştiriyorlar. yavaş yavaş üç harfli malum oluşumda kendilerine yer edinmek adına girişimleri yapmışlar. ayrıca Cahit değil Cihat ve ismini telafuz edemediğin kişi çok konuda sizleri uyardı.

HANBİRLİKLERİ
29-05-2017, 00:32
burdaki konuşmalarda cihat zerger bey e söz düşmüş gerçekleri gelip gün yüzüne çıkartması gerekir :)

zekiLiseli
31-05-2017, 13:04
Arkadaşlar biliyorsunuz ki Gruplar açıklandı. Türklerde Cuflar ve hasanuslar C grubunda savaşacaklar. muhtemel müttefikleri olarak tayvan ve polonyayı alır şiliye çökerler.

Şimdi Köfler olarak size zafer vaadimi açıklıyorum...
Biliyorsunuz ki malum birliğin malum yöneticisi, Yabancı ittifakların olumlu yönlerini söyleyip bu konuda kamuoyunu bilgilendirdi. feragat edilmeyi, diplomatik başarı olarak gösterilmesinden pek çok oyuncu şikayetçi olsa da sürüye uyma mantığında..

Peki Köf bu durumda ne yapacak. açıkça söylüyorum ki C grubuna girmek gereksiz vakit kaybı.
D grubundan girip United states-Portugal tarafından olabildiğince bilet çalmak olmalı. C grubundan şu portrede 1 bilet almak D grubundan almaktan zor. tabii, yedi dünya milletine eyvallah çekip malum iki harflileri yanıma almayı tercih etmediğimden sayı olarak daha azız. ama rakam değil işlev önemli diyerek. kolları sıvıyoruz.

VICTORY ekibinin lideri üzerinden yaptığımız toplantıda onlarda wowa T harfi koyma inceliğini, nezaketini gösterdi..kesinlikle diplomatik muazzam bir başarıdır bu.

Elemede aldığımız bu bilet doğrultusunda Final serverinde rus bölgesinin -400/-400 bölgesine ve 0/-400 bölgesi arasını alacağız. server 1 de final serveri içerisinde gördüğünüz ve mimar tılsımının dünya harikasına etki etmemesi doğrultusunda bizlerin görevi cermenler için 7k romalılar için 6k mancınıklı ordular basmak. 18-24 saatte bir yollayarak 3-3.5 hafta wowda seviye basılmamasını sağlayacağız.

bu sonuçta arap-romanya gibi tarihi düşmanlarımızın wowunu alt edeceğiz.
çünkü araplar içerideki romanyalılar ise yeni düşmanlarımızdır.

Zekiyiz ama aptal değiliz.

ultrAslan
31-05-2017, 15:32
kardeş arkandayım bölgemizi söyle

zekiLiseli
31-05-2017, 15:38
kardeş arkandayım bölgemizi söyle
arkamız da senin gibi oyuncular olsaydı yıkılırdık.

ultrAslan
31-05-2017, 15:42
arkamız da senin gibi oyuncular olsaydı yıkılırdık.

biz sağlamdıkta kardığımız harça çimento koymayı ihmal ettik :d

zekiLiseli
31-05-2017, 15:43
biz sağlamdıkta kardığımız harça çimento koymayı ihmal ettik :d

bu da wowun neden 15te kaldığını gösteriyor.

ultrAslan
31-05-2017, 15:45
bu da wowun neden 15te kaldığını gösteriyor.

harçdan dolayı değil, dizicek taş bulamadık ona

zekiLiseli
31-05-2017, 15:48
harçdan dolayı değil, dizicek taş bulamadık ona

kader kısmet yapacak bir şey yok.

karakteris
31-05-2017, 18:44
gizli kapaklı oynuyor nar oyuncuları... wowa saldırırken isimlerini we are nar yapıp, çakılınca kumarbaz olarak değiştiriyorlar. yavaş yavaş üç harfli malum oluşumda kendilerine yer edinmek adına girişimleri yapmışlar. ayrıca Cahit değil Cihat ve ismini telafuz edemediğin kişi çok konuda sizleri uyardı.

BOŞ BULDUN FORUMU .. SİZ HARİÇ 30 KİŞİ ONLİEN DEĞİL S1 DE HALA KURAMADINIZ İNŞA PLANI KOVALIYORSUNUZ :zuhaha:

karakteris
31-05-2017, 18:48
şayet, sırf bir alternatif olmadığı için malum payaslıya boyun eğen bir çok insan var.
vietnamla olan diplomasiyi " başarı " görmeyen bir çok insan var.
ayrıca malum iki ve üç harflileri maşalarıyla beraber yok etmiş bir ekibin üyesiyim. S1 de kimlerin kimlerin yenildiği/kaçtığı alenen ortadadır.
arkamı almana, wowumu vietnama,sınırımı araba emanet ederim demeyecek olan insanlar var.

işte bunların desteğini alıyorum. Sizlerin ! Siz değerli travian oyuncularının desteğini istiyorum.

zekiyim ama aptal değil. Hepimiz birden başarabiliriz, göğe bakalım.

zeki görende 500 merkez sıfırladı zanneder he .. Millet hesap silip gitti .. 3 ay olucak .. Sen hala inşa planı kaptıyorsun 94 'te güldürme beni

baydarian
20-06-2017, 21:15

Her fırsatta Zekiyim ama Aptal değilim yazıyorsun ya şimdi aptallık ettiğini düşünüyorum. NAR Birliklerinde uzun zaman oynadım ve gerçekten oyundan keyf aldım. Sizlerle olan diplomasi gereği GECE ekibinden alınan Eşşsiz Mimar AncerLenin isteği üzerine size verildi. çünkü işin aktif savaş kısmını NAR yapacaktı.

siz ne yaptınız????

size verilen tılsımı Konyaspor nicki ile oynayan oyuncuya verdiniz ve tılsımı GECE ler sizden gelip tereyağından kıl çeker gibi hemde kayıpsız bir şekilde aldılar. Eşsiz Mimarı alan bir oyuncu kendisine 10 küsür saatten gelen saldırı göremeyecek kadar online yoksunu ama yöneticileriniz daha da kötüsü çünkü o tılsımı verdikleri oyuncuyu denetlkemekten yoksunlar. velhasıl ama sattınız tılsımı amma gerçekten hata yaptınız. orası bizi ilgilendirmiyor ve biz AncerLe ye bunun için gönül koyduk çünkü o tılsımı GECE lerden almak için büyük emek harcamıştık. siz ise hiçbirşey yapmadan tılsımı kaptırdınız.

sonrasında mh nin yaptığı kıyımda üstüne gelince hem NAR hemde GECE oyuncuları hesapları silme kararı aldılar. ve yönetim kadrolarının hepsi eksiksiz bir şekilde hesapları sildiler. o zamana kadar sesi soluğu çıkmayan sizler sonrasında forumda amma ahkam kesip zafer naraları atmaya başlamışsınız. afferim size yakışanı yapmışsınız. boş serverde hemde bomboş serverde kazandığınız zaferin tadını çıkarmaya devam edin ama unutmaki ne siz nede oluşumunuz zerre umrumuzda değilsiniz.

hesap silip gidenlere kaçtılar gibi yaftaları yapıştırıken, sizlerin s6 da mh nin def hesaplarınıza yaptığı kıyımı bahane ederek hesap silmenizi ne çabuk unuttuğunuzu hayretler içinde seyrediyoruz. oysaki NAR ve GECE oyuncularının saldırı hesaplarına katliam yapıldığını gayet iyi bildiğiniz halde. kalan hesaplara ally geçilmeden sizin wowunuzuza atılan orduların yaptığını gördükki dayanamadınız ve gümlediniz ki birçok hesapta ordusunu göndermeden hesap sildi.

şimdi istersen NAR yada GECE oyuncularına satasmayı bırakın ve kazandığınız zaferin tadını çıkarın. gayet iyi biliyorsunuz ne NAR ı nede GECE yi yıkacak kapasiteniz yok.

hani diyorsun ya Zekiyim ama Aptal değil, işte tam olarak bunu tartışmaya açıyorum çünkü öyle olmadığını düşünüyorum.

kal sağlıcakla ve kankalarına selam söyle. nede biraz sonra forum tayfanız zıplar buraya ve gerçekleri örtmek için abuk subuk yazmaya başlarlar. bende gülerek sizleri izlemeye devam ederim.

baydarian
20-06-2017, 22:06

nedense büyük bir sessizlik kaplamış bu sorunun cevabını:)

osmancan71
20-06-2017, 22:43
gayet iyi biliyorsunuz ne NAR ı nede GECE yi yıkacak kapasiteniz yok.

ve gerçekleri örtmek için abuk subuk yazmaya başlarlar.

şu iki cümlende beni güldürdü komikmiş :D

baydarian
20-06-2017, 22:45
şu iki cümlende beni güldürdü komikmiş :D

en iyiniz lanselot yada hakuna_matatanın yarısı etmezken gülmeniz garip geliyor açıkçası:)

çiçili
20-06-2017, 22:47
en iyiniz lanselot yada hakuna_matatanın yarısı etmezken gülmeniz garip geliyor açıkçası:)

Osman asil bu komikmiş buna gülerim:zuhaha:

baydarian
20-06-2017, 22:48
Osman asil bu komikmiş buna gülerim:zuhaha:

gülmek sana yakışıyor gülmeye devam et.

osmancan71
20-06-2017, 22:48
gülmeye devam et aglanacak hale gülmenin güzel bir örneği oluyorsun....en iyiniz lanselot yada hakuna_matatanın yarısı etmezken gülmeniz garip geliyor açıkçası:)

saçma şeyler komik geliyo bazen . ciddi olmadığını görünce gülüyom normal yani.

Osman asil bu komikmiş buna gülerimhttp://forum.travian.com.tr/attachment.php?attachmentid=16426&d=1485470036

baydarianın olayı o :D boş kısır tartışmaların forumdaki en büyük temsilcisi :D

baydarian
20-06-2017, 22:49
gerçeklerin yüzünüze vurulması bu kadar komik mi algılanıyor sizde.

s6 da neden hesapları sildiniz açıklayında bizde bilelim?

baydarian
20-06-2017, 22:50
saçma şeyler komik geliyo bazen . ciddi olmadığını görünce gülüyom normal yani.

baydarianın olayı o :D boş kısır tartışmaların forumdaki en büyük temsilcisi :D

nedense bizim penceremizden de sen ve tayfan boş konuşmannın temsilcisi olaak görülüğyorsunuz. gevezeliği bırakında s6 da neden hesap sildiniz onu açıklayın.....

osmancan71
20-06-2017, 22:51
nedense bizim penceremizden de sen ve tayfan boş konuşmannın temsilcisi olaak görülüğyorsunuz. gevezeliği bırakında s6 da neden hesap sildiniz onu açıklayın.....

git silenlere boş konuşma ben silmedim. bol keseden sallarsın böyle :D sonrada kendini çok bilmiş herşeyi doğru konuşan biriymiş gibi lanse edersin olayın bu seninde :D

baydarian
20-06-2017, 22:52
git silenlere boş konuşma ben silmedim. bol keseden sallarsın böyle :D sonrada kendini çok bilmiş herşeyi doğru konuşan biriymiş gibi lanse edersin olayın bu seninde :D

silenler başkanın dahil ekibin değil mi. burada silenler üzerinden komiklik yaparken geçmişinizin def hesabı yüzünden silmek ve kaçmak olduğunu ne çabuk unutuyorsunuz

osmancan71
20-06-2017, 22:57
silenler başkanın dahil ekibin değil mi. burada silenler üzerinden komiklik yaparken geçmişinizin def hesabı yüzünden silmek ve kaçmak olduğunu ne çabuk unutuyorsunuz

bak şu kırmızı yerde güldürdü :D :D ben onlarada lafımı söyledim sildiklerinde çok içinde kaldıysa sizinkilere laf sokmam ara bizim başkanı içini ferahlatsın senin :D

baydarian
20-06-2017, 22:57
s1 de kazandığınız zaferin tadını çıkarmak dururken ekiplere sataşmayı bırakın. kimsede size yazmasın. bana mimar olayını anlatsana nasıl kaptırdınız yoksa sattınız mı demeliyim.

çiçili
20-06-2017, 22:58
Silmek kolay olan asil zor olan kalmak doğrudur s6 yanliş yaptikta neden o kadar takildinki ?

baydarian
20-06-2017, 22:58
bak şu kırmızı yerde güldürdü :D :D ben onlarada lafımı söyledim sildiklerinde çok içinde kaldıysa sizinkilere laf sokmam ara bizim başkanı içini ferahlatsın senin :D

komiksin osman, içinizde kalmışki sizin bizim hesap silmelerimiz sen ve tayfan buradan yürüyüp duruyorsunuz.

osmancan71
20-06-2017, 22:59
s1 de kazandığınız zaferin tadını çıkarmak dururken ekiplere sataşmayı bırakın. kimsede size yazmasın. bana mimar olayını anlatsana nasıl kaptırdınız yoksa sattınız mı demeliyim.

sataşmak derken:confused: gelip kendin yazmışın pislik çıkarmaya :D sindiremedin heralde. sattıysak varsa delilin göster herkese. olsa zaten durmazsın sen susturamayızda :D

komiksin osman, içinizde kalmışki sizin bizim hesap silmelerimiz sen ve tayfan buradan yürüyüp duruyorsunuz.

sorma sorma niye sildiler diye dert yandık :D

baydarian
20-06-2017, 23:00
Silmek kolay olan asil zor olan kalmak doğrudur s6 yanliş yaptikta neden o kadar takildinki ?

ben takılmadım hesap silip müfrezenin önünden kaçanların burada hesap silip gidenlere laf atmasını komik buluyorumda onu yüzünüze vurayım dedim. bu kadar basit. kaldıramadıysanız bu durumu yazmazsınız olur biter.

çiçili
20-06-2017, 23:02
ben takılmadım hesap silip müfrezenin önünden kaçanların burada hesap silip gidenlere laf atmasını komik buluyorumda onu yüzünüze vurayım dedim. bu kadar basit. kaldıramadıysanız bu durumu yazmazsınız olur biter.
He 1 köyümüz yikilmadan kaçtik müfreze ezdi bizi sende haklisin maşallah herşeyi çok iyi biliyorsun sevdim bu yonunu

baydarian
20-06-2017, 23:02
sataşmak derken:confused: gelip kendin yazmışın pislik çıkarmaya :D sindiremedin heralde. sattıysak varsa delilin göster herkese. olsa zaten durmazsın sen susturamayızda :D

sorma sorma niye sildiler diye dert yandık :D

birlik yöneticisi değilmisiniz. size emanet edilen eşsiz mimarı verdiğniz hesaptan sorumlu değil misiniz. delile ne gerek var. adamlar mimara fake atıyorlar fake geri dönüyor ve gerçek saldırı atıp alıyorlar. o kadar zaman hesaba bakan yok def koyan yok basında duran bekçi yok. bana masal anlatma osman:)

baydarian
20-06-2017, 23:03
He 1 köyümüz yikilmadan kaçtik müfreze ezdi bizi sende haklisin maşallah herşeyi çok iyi biliyorsun sevdim bu yonunu

bunları bilmek için kahin olmaya gerek yoktu. SEK hesabına yardım ediyor ve serveri takip ediyordum. bu kadar zaman sustuk ve konu lapansın diye bekledik ama her defasında NAR a sataşmanıza bi anlam veremedik. bizde sizin rezilliğinizi yüzünüze vurduk. şimdi bu ağır mı geldi size.

Night Elf
20-06-2017, 23:04
birlik yöneticisi değilmisiniz. size emanet edilen eşsiz mimarı verdiğniz hesaptan sorumlu değil misiniz. delile ne gerek var. adamlar mimara fake atıyorlar fake geri dönüyor ve gerçek saldırı atıp alıyorlar. o kadar zaman hesaba bakan yok def koyan yok basında duran bekçi yok. bana masal anlatma osman:)

Cok merak ediyorsan geriye donul forum arastirmasi yapip yazilanlari okursun. Essiz mimarda cok buyuk bir hata yapilmistir dogrudur. Cevabi da gecmis s1 sayfalarinda mevcut tekrardan ne diye yazalim sana. Adama bak ya ��

çiçili
20-06-2017, 23:04

Eşsiz mimar kalsaydi ne değişecekti filmi ve km iye iniz? Kerem iyi katlaniyor sana he :)

Night Elf
20-06-2017, 23:05
bunları bilmek için kahin olmaya gerek yoktu. SEK hesabına yardım ediyor ve serveri takip ediyordum. bu kadar zaman sustuk ve konu lapansın diye bekledik ama her defasında NAR a sataşmanıza bi anlam veremedik. bizde sizin rezilliğinizi yüzünüze vurduk. şimdi bu ağır mı geldi size.

Nar bizim wowa vurmadan nar hakkinda atip tutmus muyuz bi post cikar bakam. Yaptığınız yanar donerlik yuzunden Nar a gerekenler soylenmistir

osmancan71
20-06-2017, 23:06

sattık mı çaldırdık mı karar verde öyle bişiler yaz :D konuyu işine geldiği yere çekerek konuşma benle

baydarian
Eşsiz mimar kalsaydi ne değişecekti filmi ve km iye iniz? Kerem iyi katlaniyor sana he :)

keremle ne kadar samimisin sen öyle, bana katlandığını sana hangi arada fısıldadı:)

çiçili

Yok beya ne ağiri sen biz gelirsin tirs gidersin biz kimlerle kapiştik senimi boş gececez sekte iyi ordu vardi bir kaç hesapta daha iyidilrr ama yetmezdi. lakin nar ile işim yok işim senle .

MeRt__
20-06-2017, 23:07
Gereksiz arkadaş....

Sen hiçbir yerde s6 da ezdik yendik dediğimizi gördün mü? Sildik bitirdik yenildiğimizi de kabul ettik ve s6 defterini kapattık...

En iyinizi hebele höbölö... Gel bana konuş. En iyisi benim canım benim. Gördük sizin de geceninde iyilerini. İyi oyunculuk 0 lamayla olur gülüm öyle haybeye ordu çakmayla değil. Antonina zaharya neden iyi oyuncudur 0lamaları vardır. Jase neden iyi oyuncudur 0lamaları organize eder. Ne biliyorsun ne konuşuyorsun. 150 günde temizleyemediğiniz griyi 1 haftada temizledik la. Beni burda konuşturma... Rapor alamadığınız köylere girdik çıktık boş yapma burda kimseye. Forumu boş bulmuş sıyırmış durmuşsun. Ne yüreğin ne oyunculuğun bizim karşımıza çıkmaya yetmez.

Wowu da3 bölgeye inat eze eze kurduk...

baydarian
20-06-2017, 23:07
sattık mı çaldırdık mı karar verde öyle bişiler yaz :D konuyu işine geldiği yere çekerek konuşma benle

ne yaptığına sen karar ver, benim penceremden böyle çaldırmak olmaz. ama sen illa yok biz çaldırdık diyorsan senin ! olsun osman:)

baydarian
20-06-2017, 23:08
Yok beya ne ağiri sen biz gelirsin tirs gidersin biz kimlerle kapiştik senimi boş gececez sekte iyi ordu vardi bir kaç hesapta daha iyidilrr ama yetmezdi. lakin nar ile işim yok işim senle .

ben sana ağır gelirim.... işin olmasın zaten benimle. keyfine bak

baydarian
20-06-2017, 23:10
Gereksiz arkadaş....

Sen hiçbir yerde s6 da ezdik yendik dediğimizi gördün mü? Sildik bitirdik yenildiğimizi de kabul ettik ve s6 defterini kapattık...

En iyinizi hebele höbölö... Gel bana konuş. En iyisi benim canım benim. Gördük sizin de geceninde iyilerini. İyi oyunculuk 0 lamayla olur gülüm öyle haybeye ordu çakmayla değil. Antonina zaharya neden iyi oyuncudur 0lamaları vardır. Jase neden iyi oyuncudur 0lamaları organize eder. Ne biliyorsun ne konuşuyorsun. 150 günde temizleyemediğiniz griyi 1 haftada temizledik la. Beni burda konuşturma... Rapor alamadığınız köylere girdik çıktık boş yapma burda kimseye. Forumu boş bulmuş sıyırmış durmuşsun. Ne yüreğin ne oyunculuğun bizim karşımıza çıkmaya yetmez.

Wowu da3 bölgeye inat eze eze kurduk...

yaw he he.... ederin bu kadar işte. neyin ne olduğunu alayınız biliyor ama konuşmaya gelince mangalda kül bırakmayın siz.

2 yada 3 def hesabınızda defler silindi diye kaçıp serveri terk eden sizler şimdi burada saldırı askerleri sıfırlanan onlarca hesabın silip gitmesine laf ediyorsunuz.

oyunculuğunuz bu kada işte....

çiçili
20-06-2017, 23:11
yaw he he.... ederin bu kadar işte. neyin ne olduğunu alayınız biliyor ama konuşmaya gelince mangalda kül bırakmayın siz.

2 yada 3 def hesabınızda defler silindi diye kaçıp serveri terk eden sizler şimdi burada saldırı askerleri sıfırlanan onlarca hesabın silip gitmesine laf ediyorsunuz.

oyunculuğunuz bu kada işte....

Seneye s1 sende gel mancilik sporuna yatkin birine benziyorsunuz :)

osmancan71
20-06-2017, 23:12
ne yaptığına sen karar ver, benim penceremden böyle çaldırmak olmaz. ama sen illa yok biz çaldırdık diyorsan senin eşşeğin kancık olsun osman:)

sana laf anlatmak normal yollarla zor olduğu için ben olanı söylesemde anlaman sen :D kararı bana bırakıyosan yapılacak çok yorum var.. gel görki anlattığım kişi sen olunca gereksiz enerji sarfetme oluyo :D

baydarian
20-06-2017, 23:14
sevgili kanatlanan uçan NORTH lar size ayıracak vaktim bu kadar. bir daha büyük laf konuşmadan önce yutkunmayı öğrenin ve geçmişiniz tertemiz olsunki rahat rahat laf söyleyin

kaçan birlikler hesap silenlere say söyler olmuşlar peh peh peh....

varsa yazacağınız birşey özelden yazarsınız böyle sürü psikolojisyle saldırmanıza gerek yok. hadiyin size iyi geceler....

çiçili
20-06-2017, 23:15
sevgili kanatlanan uçan NORTH lar size ayıracak vaktim bu kadar. bir daha büyük laf konuşmadan önce yutkunmayı öğrenin ve geçmişiniz tertemiz olsunki rahat rahat laf söyleyin

varsa yazacağınız birşey özelden yazarsınız böyle sürü psikolojisyle saldırmanıza gerek yok. hadiyin size iyi geceler....

S1 bekliyorum TM gelde biraz eğlenenlim!!

osmancan71
20-06-2017, 23:16

bak o işi bilirsin benden öyle herkesle muhattap olmayız :) özelden yazsanda cevap alamazsın kolay kolay. anlatacakların sınırlı idi geldin yazdın hevesini alamadan kaçıyon :D bayrama az kaldı sende mutlu olursun yaşına hürmeten el öpenlerin olunca :D :D

çiçili
20-06-2017, 23:17
bak o işi bilirsin benden öyle herkesle muhattap olmayız :) özelden yazsanda cevap alamazsın kolay kolay. anlatacakların sınırlı idi geldin yazdın hevesini alamadan kaçıyon :D bayrama az kaldı sende mutlu olursun yaşına hürmeten el öpenlerin olunca :D :D

Osman hemen kaçirdin daha yeni başlamiştik :(

MeRt__
20-06-2017, 23:18

North yönetici olarak gelecek s1 e yüreğin yetiyorsa gel. istediğin ekiple gel . hiç problem değil. Sorsak kimsin desek cevap veremiceksin bi başarını gösteremiceksin laf kalabalığı yapıyorsun burda ...

WoW u Kuran ekibime tekrardan tebrikler... Yalandan herkesle birleşmeli montanaya yıktırmalı wow değil. Sağlamına wow ... Adamı böyle yararlar gülüm...

nekropol
20-06-2017, 23:26
North yönetici olarak gelecek s1 e yüreğin yetiyorsa gel. istediğin ekiple gel . hiç problem değil. Sorsak kimsin desek cevap veremiceksin bi başarını gösteremiceksin laf kalabalığı yapıyorsun burda ...

WoW u Kuran ekibime tekrardan tebrikler... Yalandan herkesle birleşmeli montanaya yıktırmalı wow değil. Sağlamına wow ... Adamı böyle yararlar gülüm...

bak işte şimdi boş konuşmuşsun dostum.

baydarian hesabı NAR Birlikleri kurucularındandır. ve 3 server üstüste wow kurmuştur NARlar. ayrıca s11 de AKIN LODOS birlikleriyle s13 te LODOS olarak wow kuran ekipte yöneticilik yapmıştır. kaçınız bu kadar apoletliyken neye laf atıyorsunuz.

yazdıklarına dikkat etmelisin bence..... boş konuşmaya gerek yok...

nekropol
20-06-2017, 23:28
sana laf anlatmak normal yollarla zor olduğu için ben olanı söylesemde anlaman sen :D kararı bana bırakıyosan yapılacak çok yorum var.. gel görki anlattığım kişi sen olunca gereksiz enerji sarfetme oluyo :D

s1 de bende vardım. anlatacaklarını dinleyelim bakalım. gereksiz enerjini bana harcada ne kadar enerjin var görelim.

çiçili
20-06-2017, 23:28
bak işte şimdi boş konuşmuşsun dostum.

baydarian hesabı NAR Birlikleri kurucularındandır. ve 3 server üstüste wow kurmuştur NARlar. ayrıca s11 de AKIN LODOS birlikleriyle s13 te LODOS olarak wow kuran ekipte yöneticilik yapmıştır. kaçınız bu kadar apoletliyken neye laf atıyorsunuz.

yazdıklarına dikkat etmelisin bence..... boş konuşmaya gerek yok...

Benim apolet daha fazla sayammi ? Ayrıca bizim ekiplerle değil baydiranla sikintimiz var hem atliyor lafa hem laf yiyince küsüp gidiyor.

çiçili
20-06-2017, 23:29
s1 de bende vardım. anlatacaklarını dinleyelim bakalım. gereksiz enerjini bana harcada ne kadar enerjin var görelim.

Baydiran ben çikiyom dedi lafini yemedi senin şifrenden girdi güzel taktik :)yaz aga

nekropol
20-06-2017, 23:31
s1 de NAR oyuncusu olarak oynadım. aktif savaşın hiçb,r döneminde yoktunuz ve size verilen mimarıda çok basit bir şekiklde kaptırdınız. millet hesap silincede koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler misali sahneye çıktınız. şimdi ahkam kesiyor ve silenlere kaçtı diyorsunuz.

s6 da oynamadım ama Hüseyin aganın dedikleri doğruysa mğfrezeden kaçan sizler neyin eleştirisini yapıyorsunu:)

nekropol
20-06-2017, 23:32
Baydiran ben çikiyom dedi lafini yemedi senin şifrenden girdi güzel taktik :)yaz aga

ben senden de ondan da eski oyuncuyum dostum.

nekropol
20-06-2017, 23:33
Benim apolet daha fazla sayammi ? Ayrıca bizim ekiplerle değil baydiranla sikintimiz var hem atliyor lafa hem laf yiyince küsüp gidiyor.

saysana neler var başarılarında bir görelim. NAR lara her fırsatta laf attınız adamda geldi size laf attı. kaçmasına gerek yok sorduğu hiçbir soruya cevap veremiyorsunuz.

çiçili
20-06-2017, 23:34
s1 de NAR oyuncusu olarak oynadım. aktif savaşın hiçb,r döneminde yoktunuz ve size verilen mimarıda çok basit bir şekiklde kaptırdınız. millet hesap silincede koyunun olmadığı yerde keçiye abdurrahman çelebi derler misali sahneye çıktınız. şimdi ahkam kesiyor ve silenlere kaçtı diyorsunuz.

s6 da oynamadım ama Hüseyin aganın dedikleri doğruysa mğfrezeden kaçan sizler neyin eleştirisini yapıyorsunu:)
Ağa Burak bu işleri ana hesabindan devam et bişey demicez sizin aktif savaş dediğin trenci jacklik oysa savaşmak biz bilmiyoz savaşmayi ama siz iyisiniz bize 2 ordu yetiyor gryi 8 günde 2 ordu ile açtik aktif savaşmiş

nekropol
20-06-2017, 23:34
nekropol (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=9405),

mnsr (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1723)+, seni hangi rüzgar attı buraya:)

çiçili (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=85081)

nekropol
20-06-2017, 23:35
Ağa Burak bu işleri ana hesabindan devam et bişey demicez sizin aktif savaş dediğin trenci jacklik oysa savaşmak biz bilmiyoz savaşmayi ama siz iyisiniz bize 2 ordu yetiyor gryi 8 günde 2 ordu ile açtik aktif savaşmiş

bu soruna aga cevap versin ama sen aganın sorularına cevap ver.

çiçili
20-06-2017, 23:35
ben senden de ondan da eski oyuncuyum dostum.

2001 de mi başladin sende :confused:

nekropol
20-06-2017, 23:36

hala başarılarını bekliyorum. ne zaman yazacaksın?

mnsr
20-06-2017, 23:37
nekropol (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=9405),

mnsr (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=1723)+, seni hangi rüzgar attı buraya:)

çiçili (http://forum.travian.com.tr/member.php?u=85081)

Kulağıma bir çınlama geldi ortak :)
Buraya bakayım dedim

çiçili
20-06-2017, 23:38
hala başarılarını bekliyorum. ne zaman yazacaksın?

Zorbada birlik yoneticin olabilirim mesela vardin sende ben değildim pardon coşkun abi idi :D

mnsr
20-06-2017, 23:38
Zorbada birlik yoneticin olabilirim mesela vardin sende

Yavaş. )

çiçili
20-06-2017, 23:39
Yavaş. )

Coşkun abi idi heycanlansin dedim mansur :)

nekropol
20-06-2017, 23:39
Yavaş. )

ortak meydanı boş buldu sallıyor işte. ahahahahahaha

nekropol
20-06-2017, 23:40
Coşkun abi idi heycanlansin dedim mansur :)

bilmediğin şey mansur ile benim ortak olduğum:)