PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HANEDAN Birliği

NapoleoneX
11-05-2017, 08:55
Bir grup kafadarın svnin kaderini belirlemek için kurduğu birliktir. Üye alımı ,devam birliği veya birleşme yapmayacaktır.

Haci Vosvos
11-05-2017, 11:22
S5 te 2 bölge sahibi 3. Bölgeylede anlaşmalı serverın galibi gözüyle bakılan birliktir. 4. Bölgenin başkanı böyle oyun mu olur deyip oyunu erken bırakmıştır. 3. Bölgenin Başkan'ına darbe yapılması sonucu antlaşma bozulmuş. 3. Bölge yönetimi s8 e gidip yönetimi devretmiştir. 3-4 bölgeler kayı adı altında birleşmiş yinede hanedan karşısında epey güçsüz kalmışlardır. Hanedanın tankmehmet ve ekibine yaptığı yanlış sonucu tank mehmetin kulvar değiştirmesiyle çekişme olan serverı kaybederek trden silinen birliktir. İçlerindeki rest birlikleriyle servera uzun süre damga vurmuşlardır. Ama galiba bunla sizin alakanız yok :) eski hanedan geldi aklıma

NapoleoneX
11-05-2017, 11:37
S5 te 2 bölge sahibi 3. Bölgeylede anlaşmalı serverın galibi gözüyle bakılan birliktir. 4. Bölgenin başkanı böyle oyun mu olur deyip oyunu erken bırakmıştır. 3. Bölgenin Başkan'ına darbe yapılması sonucu antlaşma bozulmuş. 3. Bölge yönetimi s8 e gidip yönetimi devretmiştir. 3-4 bölgeler kayı adı altında birleşmiş yinede hanedan karşısında epey güçsüz kalmışlardır. Hanedanın tankmehmet ve ekibine yaptığı yanlış sonucu tank mehmetin kulvar değiştirmesiyle çekişme olan serverı kaybederek trden silinen birliktir. İçlerindeki rest birlikleriyle servera uzun süre damga vurmuşlardır. Ama galiba bunla sizin alakanız yok :) eski hanedan geldi aklıma

Onlarla alakamız yok. Kendi halinde takılan ekibiz :)

Özdemir
11-05-2017, 11:38
Hanedan 3x e gelip hababamin saglam istihbaratı yuzunden yıkılan birlik degil mi ?

NapoleoneX
11-05-2017, 11:43
Hanedan 3x e gelip hababamin saglam istihbaratı yuzunden yıkılan birlik degil mi ?

Şuanki 3xten öncekinde bende Hababamdaydım. İsim benzerliği var sadece. Onlarla bir alakamız yok

linkinpark
11-05-2017, 19:15

s5de bi hanedan hatırlıyorum tırcı zomo çeko yeşilkent5 70lik vs yıl 2010 falan baya zaman olmuş :D

nugibaba
15-05-2017, 20:59

evet o zamankı hanedanın ıcındeydım sonrasında kayı olarak wow kuran ekıptedım ne mutlu kı gecen s4 de de serverı resetleye REST birlikleri oyuncusuyum guzel gunlerdı mein kampf ,tuarek , kaiser söse , tabiki türk master be myback hesapları

Bilal Bey
15-05-2017, 21:02
s5de bi hanedan hatırlıyorum tırcı zomo çeko yeşilkent5 70lik vs yıl 2010 falan baya zaman olmuş :D

O dönemin SteeL oyuncularındanım güzel serverdı :)

hsngl
31-05-2017, 02:25
birleşme yapmayacaktır demek göremedimhanedan birligini hayırdır :D

OTLAKÇI
31-05-2017, 03:11
birleşme yapmayacaktır demek göremedimhanedan birligini hayırdır :D

nası işler beyler. ben trabzon61 hesabının ortagıyım. yokmu savaş mavaş ekşın