PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Istiklal bırlıklerı server duyurusu !

x-ray
10-05-2017, 17:02
Merhabalar saygi deger dostlarim ,

Server 4 Istiklal Birlikleri olarak bulunuyoruz yepyeni yonetim kadrosu ve sistemiyle.

Server su anda oldukca sakin ve bos. Aramiza katilmak isteyenler oyundan mesaj atabilir.

Saygilarimla...

dedesi55
10-05-2017, 17:41
sizinle oynamak isteyenler sizi içğüdüleriylemi bulacaklar.:zuhaha:

x-ray
10-05-2017, 19:48
sizinle oynamak isteyenler sizi içğüdüleriylemi bulacaklar.:zuhaha:

aşağıda nicklerim yazıyor sevgili dostum oyunda arattırdıkları vakit bulabilirler veyahut koskoca birlik adı yazıyor oyunda illa ki bulabilir vahiy gelmesine gerek yok

TOLGA43
10-05-2017, 20:08
ali bolge neresı dıyor arkadas hayırlı olsun bu arada

Merhabalar saygi deger dostlarim ,

Server 4 Istiklal Birlikleri olarak bulunuyoruz yepyeni yonetim kadrosu ve sistemiyle.

Server su anda oldukca sakin ve bos. Aramiza katilmak isteyenler oyundan mesaj atabilir.

Saygilarimla...

NapoleoneX
10-05-2017, 20:26
bölgeniz +/+ sanırım. ama diğer bölgelerden oyuncularda almışsınız

x-ray
10-05-2017, 21:06
ali bolge neresı dıyor arkadas hayırlı olsun bu arada
Eyw abi :) öyle tek canım sıkılıyor diye girdim sonra tesadufler eseri girdik bir yola da kolay server şuan öyle gösteriyor.

x-ray
10-05-2017, 21:08
bölgeniz +/+ sanırım. ama diğer bölgelerden oyuncularda almışsınız

4 bölgeden de alım yapıyoruz zaten aktif oyuncu sayısı az o yüzden planlamamız bu yönde Şuan serverde yapılanan bir birlik yok 40 küsür birlik 1 kişiden oluşuyor :)

dedesi55
10-05-2017, 21:10
hayırlı olsun,bizde yarın açacaz arkadaşlarla bölge belirlemedik daha,bikaç kişi eglenmeye gelecez.

x-ray
10-05-2017, 21:11
hayırlı olsun,bizde yarın açacaz arkadaşlarla bölge belirlemedik daha,bikaç kişi eglenmeye gelecez.
Aramızda görmekten mutluluk duyarım forum oyuncusu başkadır :)

dedesi55
10-05-2017, 21:13
bende çok yazmam foruma sizin gibi:)

x-ray
10-05-2017, 21:16
bende çok yazmam foruma sizin gibi:)
:) 8 yıl olmu kayıtlar daha 400 yeni oluyor mesaj sayısı

Özdemir
10-05-2017, 21:29
Istiklal turnuvaya katilmayacak miydi ?

zekiLiseli
10-05-2017, 21:31
Istiklal turnuvaya katilmayacak miydi ?yağmurdan kaçan doluya tutulur derler, sanırım üç harflilerden kaçmak en doğru tercih.

Özdemir
10-05-2017, 21:33
yağmurdan kaçan doluya tutulur derler, sanırım üç harflilerden kaçmak en doğru tercih.

:/ oyle gözüküyor

x-ray
10-05-2017, 21:38
Istiklal turnuvaya katilmayacak miydi ?

o İstiklal ile alakamız yok biz Normal server İstiklal Birliğiyiz Turnuva İstiklal Birliği Turnuva için geçen sene bizden çok sonra kurulmuş bir birlik karıştırmayın

x-ray
10-05-2017, 21:39
yağmurdan kaçan doluya tutulur derler, sanırım üç harflilerden kaçmak en doğru tercih.

:) gerekli açıklamayı yukarda yaptım geçen sene birden fazla birlik ortak bir isim bulmak için istiklal ismini kurmuşlar bir yıllardır normal serverde istiklal olarak oynuyoruz.

zekiLiseli
10-05-2017, 21:57
:) gerekli açıklamayı yukarda yaptım geçen sene birden fazla birlik ortak bir isim bulmak için istiklal ismini kurmuşlar bir yıllardır normal serverde istiklal olarak oynuyoruz.hocam bazı şeyh ve mürşidler gelip üç harfli oluşumlara katılmanızı teşvik ederse itibar etmeyiniz. aman diyeyim. genel suretle bu şeyhin payaslı olduğu rivayet edilmekte. zekiyim ama aptal değil, malum iki ve üç harflilere itimat etmem.

Özdemir
10-05-2017, 22:09
hocam bazı şeyh ve mürşidler gelip üç harfli oluşumlara katılmanızı teşvik ederse itibar etmeyiniz. aman diyeyim. genel suretle bu şeyhin payaslı olduğu rivayet edilmekte. zekiyim ama aptal değil, malum iki ve üç harflilere itimat etmem.

Jsjxjdjcjd ilahi zekiliseli bey yine formunuzdasınız

x-ray
11-05-2017, 01:15
hocam bazı şeyh ve mürşidler gelip üç harfli oluşumlara katılmanızı teşvik ederse itibar etmeyiniz. aman diyeyim. genel suretle bu şeyhin payaslı olduğu rivayet edilmekte. zekiyim ama aptal değil, malum iki ve üç harflilere itimat etmem.

hakkında bilgi sahibi değilim yıllardır forum da bulunuyorum seni tanımıyorum.
3 harfli derken neyi kastetiğini vs anlamadım kimse sizede aptal demedi.
eminim sizde beni tanımıyorsunuz muhabbet boşa gitmeye başladı haberiniz olsun

siz kimisiniz ?

zekiLiseli
11-05-2017, 21:31

estağfurullah, her zaman ki halimiz. 12 haziranda b*şerizm çöküşünü canlı canlı izleyeceğiz.

hakkında bilgi sahibi değilim yıllardır forum da bulunuyorum seni tanımıyorum.
3 harfli derken neyi kastetiğini vs anlamadım kimse sizede aptal demedi.
eminim sizde beni tanımıyorsunuz muhabbet boşa gitmeye başladı haberiniz olsun

Benim hakkımda insanların yanıldıkları, bildiklerinden fazladır.. o yüzden anlatılmaz yaşanırım.. filhakika ben liseliyim. herhangi bir üç harfli oluşumdan uzak durmanızı size bir istihbarat olarak vermek istedim. lades olmak isterseniz sizin tercihiniz bir ses edemem.

x-ray
11-05-2017, 22:34
estağfurullah, her zaman ki halimiz. 12 haziranda b*şerizm çöküşünü canlı canlı izleyeceğiz.

Benim hakkımda insanların yanıldıkları, bildiklerinden fazladır.. o yüzden anlatılmaz yaşanırım.. filhakika ben liseliyim. herhangi bir üç harfli oluşumdan uzak durmanızı size bir istihbarat olarak vermek istedim. lades olmak isterseniz sizin tercihiniz bir ses edemem.

hangioluşum?

Özdemir
11-05-2017, 22:46
hangioluşum?

Kemal baserin baskanligini yaptığı cof birliginden bahsediyor. Ayrica kim oldugumu sormuşsunuz. Normal bi insanim adım da özdemir :)

WaNDaLL
11-05-2017, 23:46
Diğer eski İSTİKLAL birlikleriyle alakanız yok o zaman

x-ray
12-05-2017, 00:25
Diğer eski İSTİKLAL birlikleriyle alakanız yok o zaman
aksine en eski bundan 8 yıl önce ki İSTİKLAL birliğiyle alakamız var :)

WaNDaLL
13-05-2017, 23:53
aksine en eski bundan 8 yıl önce ki İSTİKLAL birliğiyle alakamız var :)

2006 2007 sezonu olması lazım 4men felan vardı karşımızda.İSTİKLAL den ZIPZIP reis felan vardı.Onları tanıyorsan canım ciğerimsin :D

x-ray
14-05-2017, 08:53
2006 2007 sezonu olması lazım 4men felan vardı karşımızda.İSTİKLAL den ZIPZIP reis felan vardı.Onları tanıyorsan canım ciğerimsin :D
Tanıyorum :) İlk serverlerimden birisiydi

xx_delis
14-05-2017, 09:27
Üstad geçen sene turnuvadaki the façaların birliği değil mi İSTİKLAL birlikleri ?

x-ray
14-05-2017, 10:40
Üstad geçen sene turnuvadaki the façaların birliği değil mi İSTİKLAL birlikleri ?
Hocam o İstiklal Birliği Turnuvada 2-3 farklı oluşumun ortaklaşabilmesi için gidilen bir isimdi.
İstiklal İsmini 8-9 yıl önce isim hakkını biz aldık.
Örnek veriyorum
Cof birliği 2 yıl hesap açmasa 3. yıl başkaları cof ismini alsa cof geri geldiğin Cof ismi kimin olur ?
onun gibi düşünelim

xx_delis
14-05-2017, 11:13
Hocam o İstiklal Birliği Turnuvada 2-3 farklı oluşumun ortaklaşabilmesi için gidilen bir isimdi.
İstiklal İsmini 8-9 yıl önce isim hakkını biz aldık.
Örnek veriyorum
Cof birliği 2 yıl hesap açmasa 3. yıl başkaları cof ismini alsa cof geri geldiğin Cof ismi kimin olur ?
onun gibi düşünelim

Hayırlı olsun hocam o halde :)

WaNDaLL
14-05-2017, 14:16
Tanıyorum :) İlk serverlerimden birisiydi

aynen benimde.Güzel bir sw başlangıcıydı orası benim için.Oyundayım şuan ama devamlılığım olursa gelmek isterim.

x-ray
15-05-2017, 02:02
aynen benimde.Güzel bir sw başlangıcıydı orası benim için.Oyundayım şuan ama devamlılığım olursa gelmek isterim.

aynen öyle
Elbette hocam beklerim :)